PDA

View Full Version : Kush Um don mas shumti.. dhe kush me urren mas shumti.. Nga Forumistat .>:D


K1nG_BanDo
05-07-06, 00:46
Pres nga te gjith ju te shof se kush me don dhe kush me urren :D Ta dijj
ta shof se sa me dojn e sa me urrejn.. nese jan me shum ata qe me dojn ather do vazhdoj te jam ne net .. e nese jan me shum ata qe me urrejn ather s do hy me hiq Kurr:P veq t jau plotsoj deshiren atyre qe me urrejn :pPP

Zero Cool
05-07-06, 00:57
ooooooooooooo "pis milet" ti e din qe te du :cool:
Qaf Qaf loqkomon

Marco
05-07-06, 01:46
Pres nga te gjith ju te shof se kush me don dhe kush me urren :D Ta dijj
ta shof se sa me dojn e sa me urrejn.. nese jan me shum ata qe me dojn ather do vazhdoj te jam ne net .. e nese jan me shum ata qe me urrejn ather s do hy me hiq Kurr:P veq t jau plotsoj deshiren atyre qe me urrejn :pPPHej po trego se kush je mas pari tani votojm , mos je naj politikan e pata me te than posht more hajni qi i vjedh paret e popullit , po per ty spo dim se kush je e ma mir o kan naj tem tjeter se qita .. rrim se ven ka boll per tonat kategorit ...

seriozja_19
05-07-06, 13:11
Pres nga te gjith ju te shof se kush me don dhe kush me urren :D Ta dijj
ta shof se sa me dojn e sa me urrejn.. nese jan me shum ata qe me dojn ather do vazhdoj te jam ne net .. e nese jan me shum ata qe me urrejn ather s do hy me hiq Kurr:P veq t jau plotsoj deshiren atyre qe me urrejn :pPP

Me te vertet provokim i forte...hallall :biggrin:

Shume keq qe ne kete drejtim kam nje cloused mouth dhe nuk flas per ty... hera e fundit ka qen moooooooooohhhhtiiiii.... :smile:

Gjithe te mirat edhe nga une!!! Kryesorja une ne krahasim me Marcon po te ngjoh..hahahahahahaha...

Guri i madh
06-07-06, 20:24
Pres nga te gjith ju te shof se kush me don dhe kush me urren :D Ta dijj
ta shof se sa me dojn e sa me urrejn.. nese jan me shum ata qe me dojn ather do vazhdoj te jam ne net .. e nese jan me shum ata qe me urrejn ather s do hy me hiq Kurr:P veq t jau plotsoj deshiren atyre qe me urrejn :pPPha ha ha nuk kam arsye met urrejt po edhe met dasht nuk e die pse po si antar i forumit ne F D ju respektoj keni pershendetje

Espresso
06-07-06, 21:34
E'm Doket qe Zana me urren me se shumti mos gabofsha :biggrin: :tongue:

gurbetqarja
11-10-07, 19:25
I dashuri king_bando, edhepse tanime nuk ndodhesh ne kete jet,edhepse tanime i takon botes tjeter te them se ke qen i dashur per te gjith dhe te gjith te kemi dashur nuk kemi pas arsye per te pas urrejtje ndaj teje. mallku qoft ajo dor qe te mori jeten ne moshen me te mir, mallku qoft ajo dor mekatare qe te ndau nga ne! ti nuk ke vdekur, ke qen dhe do te jesh gjithmon ne zemrat tona, fal teje dhe njerzve si ty ne sot e gezojm lirin! te qoft i leht dheu i kosoves, shpirti yt te jetoj ne parajs, ngushllime familjes dhe gjith te afermeve tu. Dhimbjen per ty nuk e ka vetem familja por e gjith kosova.
Me nderime Tifja

Ma-Origano
21-12-07, 08:50
te duem King Bando shumeeeeeeeee

Ma-Origano
21-12-07, 08:51
askush nuk te urrene :D