PDA

View Full Version : erdha!!


lenna
08-07-06, 16:45
hi..

mir se erdha ne ket forum..shpresoj tja kaloj mire..

pershendetje gjithve dhe congratulation per organizimin!

see ya,lenna!

Arb
08-07-06, 16:55
Mire se ke ardh!

E kalofsh sa ma mire!

Guri i madh
08-07-06, 18:16
mir se ke ardh lenna kalofsh si esht mbas miri ne F.D

lenna
08-07-06, 19:48
flm. guyz..per mikpritjen..

dhe juve gjitha te mirat..

respect,lenna :)

seriozja_19
08-07-06, 20:26
Ndoshta pak me vones vendase, sorry per kete, por ti e din qe ku shkoj te shtunen...eh vet e ke fajin...te luta mjaft per shopping :biggrin:

Kalofsh sa me mire ne mesin tone dhe shyqyr me qe u regjistrove se nervat kesh ka ti prishi...hahahaha...

Yours, seriozja_19
PS: Jo kete nick nuk do ta nderroj :wink:

lenna
08-07-06, 23:17
haha..ah ti me kto shoopinga..zoti na rujt.. :P ..ani, cka um blejte sot?

eh shyqyr u futa edhe un ktu..se sun te durojsha vallaj.. nejse, flm per pershendetjen motla..edhe ty shum argetim!!

Ps: mos harro, duhet mi perfundu intervistat te ajo qendra e kultures..se zban ok? mcua

Zero Cool
09-07-06, 00:15
lenna mirė se erdhe dhe argėtim tė kėndshėm tė uroj !

Espresso
09-07-06, 15:36
Lenna

Mire se ke ardh ne forum. A shkojme une e ti shopinng diku tjeter dhe po ti blej nje pal dimi:tongue: e Seriozja_19 le te merzitet vetem atje ku ka me shku mu rrezit? :biggrin:

lenna
10-07-06, 12:29
hey espresso,

mir se te gjeta dhe ty..jo vlla kulet maji vet :P ..tjert po don mi mlu ..a nuk pe sheh veten ne foto *smile*..phu jazek..

kalofsh mir.. ( ket te fundit me te rrezitme nuk e mora vesh)

respect,lenna

Espresso
10-07-06, 21:02
hey espresso,

mir se te gjeta dhe ty..jo vlla kulet maji vet :P ..tjert po don mi mlu ..a nuk pe sheh veten ne foto *smile*..phu jazek..

kalofsh mir.. ( ket te fundit me te rrezitme nuk e mora vesh)

respect,lenna

Oj lenna une dimit si kam ne qejf se eshte stina e Veres dhe shume nxeht, nuk jame zhveshur ne avatar badihava :tongue: Veq thash met pa qysh dukesh ne kule se skom pa qe 10 vite qika me kule hahahaahhaa:biggrin:

ani te fala nga une dhe mos harro bani edhe Seriozes te fala se shume mka marr malli :tongue:

lenna
10-07-06, 21:13
haha..ok hajt per hater pro do ti veshi..tka kap nostalgjia per ate kohen me kule neper fusha edhe male he?
:)

ska problem, i tham seriozes!

respect,lenna

Paradox_13
10-07-06, 21:22
Pershendetja per ty Lena.
Mire se na erdhe pran sofres sone Dardane.
Qaste te kendeshme pran kesaj sofre te deshiron Paradox_13

lenna
12-07-06, 20:01
hi pArAdoX!

mire se te gjeta ty...flm. shpresoj tja kalofsh mire dhe ti!

me respekt,lenna :-)

seriozja_19
12-07-06, 22:19
...hahahaha...a ketu ju po flisni per mua a??Lenna, mos ke dert, sepse une po i veshi dimit...vetem duhesh me'm mbajt njeher deri sa te hy ne ate 3 m shtof dhe ta lidhi ate far konopin...kurse ti Espresso, porositma lulen...cka te ndoj ne koke? Tasin e xhemit me lule qe ka ndejt me dite ne oborr a??? :tongue:

Flm per pershendetjet :wink:

beqari_
13-07-06, 00:17
pershendetje per ty LENA nga beqariii i pa martum

lenna
14-07-06, 18:46
hi beqari!

flm. per pershendetje..gjithashtu..

haha..pse a paska edhe beqar te martum a? ;)

me respekt,lenna

Agroni22
18-07-06, 20:31
mire se ke ardhe ne kete forum kalo bukure te pershenes AGRONI

lenna
19-07-06, 13:53
flm agron..gjithashtu pershendetje..

gjitha te mirat..

respect,lenna

LOJETARI
19-07-06, 14:13
Hi Lena , pershendetje dhe mireseardhje ne Boten e Cudirave ,kaloni sa me mire dhe mos bjeni ne provokime .hhahahahahaaaa...
Say yea

ju pershendet Lojtari i luajtur .

lenna
19-07-06, 18:19
hi Lojetari!
mir se te gjeta dhe ty..

sja ke ven kot vetes tane emrin "Lojetar".. :) ..tash pe mar vesh d.m.th. nuk ishte ngatrres, siq e quajte ti, por nje provokim..je duke luajtur si shum ti me duket he?

--> ke te drejt ..disa gjana tamam te cuditshme ktu ..duke fillu prej teje..

YEAH....Lenna forever!! :P

Diana007
20-07-06, 11:52
Mir se paske ardh :smile: ja kalofsh bukur :cool:

lenna
20-07-06, 18:37
hey flm Diana..dhe ty shum argetim ketu!

kur do na kthehesh ne toke mi? :)

respect,lenna

laliloli
20-07-06, 19:29
Mire se ke ardhur Lena ,Ia kalofsh sa me mire ketu

lenna
21-07-06, 11:34
flm. lali dhe ty gjithashtu...have fun!

Ps: nick i lezetshem ky i yti :)

respect,lenna

Drinni
21-07-06, 19:01
Mirė se ke ardhė mori Lenna, thash tė mos mbes gjė borxh, ishe kan kah dera jeme ma kishe lan nji pershnetje.
Respekti i ndersjell Lennushe.

lenna
21-07-06, 19:58
hi Drinnush ;)

nuk e paske ne qejf borxhin he?

gjithsesi flm. dhe ty..kalofsh sa me mire..

me respekt,lenna

Daja POLIC
23-07-06, 01:32
Mir se ke ardh lennushe

lenna
23-07-06, 11:07
flm. .... mir se te gjeta daj...

mbaje rendin ketu ashtu si din ti dhe mos e korit sheremetin ..hehe :)

me respekt..lenna

Daja POLIC
23-07-06, 16:04
Po mundona aq sa ka mundesi dhe sa di per te miren e kosoves,
ciao ciao

Kavaleri
01-01-07, 20:58
hi..

mir se erdha ne ket forum..shpresoj tja kaloj mire..

pershendetje gjithve dhe congratulation per organizimin!

see ya,lenna!

Mire se me gjete, e mos me lyp ma se sun me gjen hahah..
E Gzofsha un ket vit te ri, bashk me ty.:biggrin:
ta ta ta ...

goodbye

Virti
01-01-07, 22:18
ketu paska shume rubrika te ardhjes... pra erdha! :smile:

jEtA_1
01-01-07, 22:55
Mir se erdha edhe une dhe mir se ju gjej te gjithve ketu ,pasi une jam antare e re desha se pari te bej nji pershendetje extra per stafin www.dardania.de besoj se do te kaloj mir ketu

halla e madhe
01-01-07, 23:19
Jeta_mire se erdhe ne Fd dhe caste te kendshme te deshiron_halla e madhe:smile:

jEtA_1
01-01-07, 23:26
flm shum per mikpritjen tuaj besoj se do te kalojm mir por se pari te adaptohem njiher ne ket forum dhe besoj se do te mbeteni te kenaqur me mua

Virti
02-01-07, 00:02
hahah erdha, sepse deri tash shikova bowling... :biggrin:

Paradox_13
02-01-07, 00:04
hahah erdha, sepse deri tash shikova bowling... :biggrin:

Prezentim i mire.......:biggrin: :biggrin:
Mire se erdhe Vitri....

Virti
02-01-07, 00:13
Prezentim i mire.......:biggrin: :biggrin:
Mire se erdhe Vitri....
flm Paradox, mire se te gjeta!!!

Drinni
03-02-07, 07:15
Jam ni antar i ri, e menzi qe ju gjeta, por prap erdha. po, po ja mrrina, nejse derisa pak tė adaptohna se i bie shpejt nfije, bile kini me pa neser meniher i baj 50 shkrime vrap, sonte m'sohna! nashta nuk asht zor ?

lirik
22-02-07, 21:35
per t enjejten gje ne t enjeten kohė kush qehs dhe qanė kush e din

lirik
22-02-07, 21:41
per tė njejten gjė ne te njejten kohė qeshė dhe qanė? kush e din

lirik
22-02-07, 21:43
sikur te kisha fat do te isha mbret ,sikur te isha mbret nuk do te kisha fat

lirik
22-02-07, 21:46
bukdhenesin e madh buka evet e vret ,ndersa vashate bukura i vret bukurija e vet

lirik
22-02-07, 21:51
nese behesh shkop do te biesh mbi shpina e ,nėse behesh shpinė nuk do te jeshė ma shkop

lirik
22-02-07, 21:58
nese dikush ka vdekė nga menqurija ato jan pendimet e mija

lirik
22-02-07, 22:00
nese e leshon me turr valen ,e permbysė,peshen qe e mbanė fjalen

lirik
22-02-07, 22:02
vleren le le te flet vet ,ndera fjalen mendoje si vleren kur e flet

lirik
22-02-07, 22:05
nese behesh pendim,ma mirė vonė se sa te mos keshė ma,kuptim

lirik
22-02-07, 22:07
i lire nuk esht askush perveq lirisė

lirik
22-02-07, 22:12
nese shekullin nuk e ujit,minutin e ke ne pritė

lirik
22-02-07, 22:16
nese te rrahin me shkop,fjalen kthe si shpinė,nese ta rrahin fjalen,shkopit qitja ne pritė menqurinė

lirik
22-02-07, 22:18
kur te vlon hkmarrja ne gjak,me akull lyeje pak

lirik
22-02-07, 22:19
kr te vlon hakmarrja ne gjak me akull lyeje pak

lirik
22-02-07, 22:20
kur loti te thrret,shpirti te behet mbret

lirik
22-02-07, 22:22
nes e don te jesh humanist,hudh te mira ne deti ,nese don te jesh egoist ,globin leja veti

lirik
22-02-07, 22:26
kur nje e mirė te qeshė , kurorzoe si nji mbretreshė

lirik
22-02-07, 22:28
kur pren pa mat me kut,behesh qyqe a hut,kur pren pa mat me meter,te dalin tepricat lugeter,kur pren pa mat aspak ,t perzihet sherri me gjak

lirik
22-02-07, 22:31
kush mbjell ndoj sher ne mengjes,ne mbremje nga sherri vdes

lirik
22-02-07, 22:34
kur hapin e qet tepri me kcy ,n mes prroni mbetesh shky

lirik
22-02-07, 22:35
nese e hjedh synin me marr teper llasė ,do t mbetesh,me pak a hiq me gjasė

lirik
22-02-07, 22:37
fjalen me gjuh e nxjerr,me kokė ma mbrapa s e merr

lirik
22-02-07, 22:38
mikun mbaje si mik,mos perziej me te ,metelik

lirik
22-02-07, 22:39
fqiun ruaje si sytė ,se esht si vllau i dytė

lirik
22-02-07, 22:41
mos u tall me nje te gjorė,por zgjati te mjerit dorė

lirik
22-02-07, 22:43
mos mbjell me djaj,hardhi,se rrushin,kan me ta pi,e fajin ta lejn me tapi

lirik
22-02-07, 22:45
korre frytin tend mos qyr me korrė,sa sheh

lirik
22-02-07, 22:46
korre frytin tend mos kqyr me korrė sa sheh

lirik
22-02-07, 22:47
mos hsih ne grua te hujė,se te behet gjaku ujė

lirik
22-02-07, 22:48
mos rri gjithmon ma i pari,se vjen nji dit acari

lirik
22-02-07, 22:49
nes eben mire dikun,te miren do ta gjejsh n katun

lirik
22-02-07, 22:51
njoll nuk hiqet as me vdekjen

lirik
22-02-07, 22:51
te gjith nuk i nxen vendi i parė,prandaj dil ne te dytin

lirik
22-02-07, 22:52
nese ke vendos me qit ,vraj ne cak

lirik
22-02-07, 22:53
guri peshon ne vend te vet,mergimtari ,peshon rend ne dhe t e vet

lirik
22-02-07, 22:54
fjala aq shum vret sa qe edhe armene vret

lirik
22-02-07, 22:55
nese te bjen nji pare ne dorė,lufto per te dyten,

lirik
22-02-07, 22:57
nee kendon mos kendo ,pa pushim

lirik
22-02-07, 22:57
nese kendon mos kendo pa pushim

lirik
22-02-07, 22:58
njiher nemendje bluaj ,mandej pazarin luaj

lirik
22-02-07, 23:01
duaje punen ,se puna,esht,suksesi,mos e perbuz punen,se ,t braktis interesi

lirik
22-02-07, 23:02
ishin keto disa fjal te urta nga antari i ri i forumit lirik

lirik
22-02-07, 23:09
epshet me te huajen per nje minut i shuan,por ne shekuj te shekujve pastaj i vuan

lirik
22-02-07, 23:09
liris duhet em ja njoft vleren e gruas duhet me ia njoft nderen