PDA

View Full Version : aLbaChiCk


Faqet : [1] 2 3 4 5

Zero Cool
13-07-06, 10:08
Nje mireseardhje te ngrohte per ty aLbaChiCk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21056) dhe argetim te kendshem ketu.

http://www.fleurop.nl/Frame/NL/Images/juliboeket-a.gif

Zero Cool
29-07-06, 11:40
Loqki te gjitha postimet ti paskan fshi (rastesisht me siguri), por ska dert qe nje akullore nga une:


http://www.lekkerwijntje.nl/recept/recepill/recept322.jpg

Zero Cool
03-08-06, 09:08
Po shiqo moj zemer qe 3 here te pershendes ty ketu te oda jote e ti nuk ma kthen ahahahaah mpuuuuuuuuuuuuuqqqqqqqqqqqqqi ty te dua shume jeta ime.

aLbaChiCk
03-08-06, 11:33
Hahahaahah loqka jeme e din ti qka te thom :P mpuuuuuuuuuuuuuuqqqqqq edhe un ty shpirti im i shenjt :wink:

Zero Cool
06-08-06, 22:27
http://blobs.shoppay.be/products/021-GOCC0642.bmpI lutem diellit kto lule mos ti thaj
I lutem zotit neve mos tna ndaj
Te dua te dua deri sa te vdes
POr sa me don ti?Pergjegje nga ti pres!!!!!

aLbaChiCk
07-08-06, 11:05
Zero Cool
Ne zemer te kam,ne mendje me je
A thua i dashur ne ket moment ku je
Te dua me zemer e jo me politik
Te dua per jet e jo per praktik

Zero Cool
15-08-06, 22:59
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/per-ty-aLbaChiCk.gif

aLbaChiCk
16-08-06, 20:35
ooooooo shpirtttt mua perher do te me keshh pamarparasysh se ku je apo ku jam perher zemra ime do te rraf per ty dhe vetem per ty.Ik hou van je shpirti im kissssssss

Zero Cool
25-08-06, 23:21
Loqki ne qka po te asocon qekjo :http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/aardbei.jpg


a qpilt a te kujtohet qka kemi ba me dredhez :wink:

aLbaChiCk
25-08-06, 23:27
haahahahah pisooo a krejtve po don me ju kallxu a qy :Pp kissssssssssssss tyyy gjithkund

selvija
27-08-06, 10:23
pershendetje per ty aLbaChICk dhe ty vllaqko zero cool ju desheroj keshtu lumturi dhe jete te gjat veq perpara , dinja kesaj dynjaje sa e bukur qe asht:biggrin: respekt.....

aLbaChiCk
02-09-06, 00:14
Selvija te flm shum per pershendetjen edhe un te uroj qdo te mir ne jet ty :wink: edhe pse pak si von e pash se me ke shkruar :S

Zero Cool
05-09-06, 17:01
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kissmealbachick.gif

Zero Cool
26-09-06, 12:40
Zemer nje dit te kendshme ty dhe nje milion kiss.......

aLbaChiCk
27-09-06, 21:39
Flm shpirti im gjithashtu edhe un te uroj nje nat te kendshme,rehati e te puthhh fort :wink:

Zero Cool
25-12-06, 14:41
Urime festat loqki

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/Gezuarfestat1.gif
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/Gezuarfestat.gif
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/011.jpg

aLbaChiCk
25-12-06, 15:37
oo Flm shum shpirti imm edhe un ty te uroj festat e gjith te mirat kissss ty zemrushi immm :wink:

selvija
25-12-06, 21:53
http://dl4.glitter-graphics.net/pub/48/48914dsjbpoqmso.gif (http://www.glitter-graphics.com/)Per shum jet e mot...

lazdrani
26-12-06, 23:38
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_www.postribe.com1%7E0.jpg (javascript:;)

albachick zonjushe urime dhe gezuar per shume vite vitin e ri 2007.

Zero Cool
14-02-07, 18:22
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Vday1.gif

Zero Cool
08-03-07, 13:15
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

Djellza:
14-04-07, 23:15
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Zero Cool
11-05-07, 22:32
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/8f722629c03c5a1.gif
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/e06ae4f32b83f44.gif
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/73870ced88c75cc.gif
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/4cb62812768695a.gif

Elina
12-05-07, 12:00
Pershendetje...

aLbaChiCk
12-05-07, 16:21
Zero Cool , djellza.lazdrani.Elina ju flm shum shumm per pershendetjet ju pershendes edhe un juve duke ju uruar nje wikend te mrekullueshsem :)

Luana
12-05-07, 16:52
Pershendetje Albachick ,
isha ber merak moti kohe nuk te kemi pa ne FD , eh shyqyr qe qenke ksajde tash , atmosfera qenka zbukuru :biggrin:

KLM :wink:

aLbaChiCk
12-05-07, 17:01
Pershendetje Albachick ,
isha ber merak moti kohe nuk te kemi pa ne FD , eh shyqyr qe qenke ksajde tash , atmosfera qenka zbukuru :biggrin:

KLM :wink:
Te flm Luana te pershendes edhe un ;)

Zero Cool
17-05-07, 14:00
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/cool/075d8e712be1c23.gif

aLbaChiCk
17-05-07, 15:41
Zero Cool hello edhe ty

Zero Cool
17-05-07, 16:48
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/cab85908b888301.gif


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/47b1990ec222fb1.gifhttp://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/3332bcb317398f7.gifhttp://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/5ea152bcd2426a6.gif

aLbaChiCk
17-05-07, 16:50
ruju se pot shef .... e hmmm te mytt

Zero Cool
17-05-07, 16:51
ruju se pot shef .... e hmmm te mytt

kush ???????????????????????????????????????

aLbaChiCk
17-05-07, 16:53
e din tiiiiii

Zero Cool
17-05-07, 16:55
e din tiiiiii
ska kush mem pa ketu kam shum shoqe e ty te kam loqk qy ahahahahaha a hala po dyshon a ?

aLbaChiCk
17-05-07, 17:15
ska kush mem pa ketu kam shum shoqe e ty te kam loqk qy ahahahahaha a hala po dyshon a ?

Skam qka dyshoj veq po shof

SANTANA-29
17-05-07, 18:41
http://www.albamobil.com/bannerre1.gifpershendetje e nderuar,,,,,,:tongue:

aLbaChiCk
18-05-07, 01:30
http://www.albamobil.com/bannerre1.gifpershendetje e nderuar,,,,,,:tongue:


oo te flm shum i nderuar te pershendes edhe un ty :smile:

Luana
18-05-07, 01:35
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/flowers/040.gif

Pershendetje te pa numerta per ty Chikita :biggrin:

aLbaChiCk
18-05-07, 01:37
te flmm shum Luannita :D

Luana
18-05-07, 01:41
te flmm shum Luannita :D

S'ka perse , dhe
ps: ndrro avatarin se shume e dhimbshme po me dukesh (you look very sad ) .....

aLbaChiCk
18-05-07, 01:54
ashtu edhe ndjehem keto dite ....

Luana
18-05-07, 01:55
ashtu edhe ndjehem keto dite ....

Me vjen keq , zoti te ndihmoft ..shendet ......!!!!!!

aLbaChiCk
18-05-07, 02:03
Te flm shumm e nderuara Luana ( u are the best )

Zero Cool
18-05-07, 15:23
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/cool/aresyja.jpg

Shqiptare
18-05-07, 15:35
Pershendetje ty mike :smile:

ssara
18-05-07, 15:37
Pershendetje per ty...qaste te kendshme ne dardani.........

aLbaChiCk
18-05-07, 19:16
Te Flm shum e nderuar ssara gjithashtu te pershendes edhe un duke te deshiruar qdo te mir ne jet

aLbaChiCk
18-05-07, 19:56
Pershendetje ty mike :smile:

Te flm shum per pershendetjen e nderuar mike nje vikend te mrekullueshem te uroj :smile:

aLbaChiCk
18-05-07, 19:59
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/cool/aresyja.jpgI.h.v.j. :frown:

Zero Cool
19-05-07, 00:14
I.h.v.j. :frown:

I.h.v.j. meer :smile:

rilinda
20-05-07, 03:24
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!

Zero Cool
20-05-07, 21:27
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/rilinda/sampa02764ff01e83d08.jpg

vjeshta
22-05-07, 02:01
Pershendetje per ju e nderuar ,pretendojme me shume postime nga ju.


Vjeshta!

uck_aksh
24-05-07, 04:34
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

aLbaChiCk
24-05-07, 21:50
Pershendetje per ju e nderuar ,pretendojme me shume postime nga ju.


Vjeshta!

Vjeshta te flm shum per pershendetjen e nderuar te pershendes edhe un e sa per me shum postime shpresoj se do te shtohen edhe ato me kalimin e kohes .

aLbaChiCk
24-05-07, 21:51
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

uck aksh te flm shum i nderuar,Te pershendes edhe un duke te uruar qdo te mir ne jet

Zero Cool
28-05-07, 21:22
[/?action=view&current=Love.flv"]I . h . v . j . [/URL]

aLbaChiCk
28-05-07, 21:31
Hahahaahahah kuku e din ti aaaaaa

i.h.v.j. meeeer

rilinda
28-05-07, 23:18
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

Zero Cool
02-06-07, 11:22
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/011.jpg

instruktori
02-06-07, 15:20
Pershendetje dhe shume te mira.


Instruktori

aLbaChiCk
02-06-07, 20:37
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/011.jpg

http://file1.carookee.com/skin/skinfiles/3/30/304/3046/30468/304689/whosonline.gif?rnd=1942

aLbaChiCk
02-06-07, 20:40
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/011.jpg

http://file1.carookee.com/skin/skinfiles/3/30/304/3046/30468/304689/whosonline.gif?rnd=1942

aLbaChiCk
02-06-07, 20:41
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/011.jpg

http://file1.carookee.com/skin/skinfiles/3/30/304/3046/30468/304689/whosonline.gif?rnd=1942

aLbaChiCk
02-06-07, 21:05
ncncncn spo bon kjo faqeeeee hiqqq :S

aLbaChiCk
02-06-07, 21:06
Pershendetje dhe shume te mira.


Instruktori

Instruktori flm per pershendetjen edhe un te pershendes ty e te uroj nje wikend te merkullueshem :smile:

Amina
03-06-07, 14:09
Pershendetje e bukura Preity Zinta hehehheheheh, kalo nje jave te kendshem e me shume befaseria te mira.

Giovanni
03-06-07, 15:00
Te pershendes dhe te uroj nje fillim jave te kendshme.

Giovanni.

Arkza
04-06-07, 19:33
Pershednetje ty dhe te uroj qdo te mir ne jete dhe shume sukses .

Zero Cool
05-06-07, 01:21
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/ed2ac42d3ab8ccf.gifI.h.v.jZC

aLbaChiCk
05-06-07, 01:27
Amina , Arkza & giovani ju flm shum per pershendetjet edhe ju pershendes e ju uroj gjith te mirat ne jet

aLbaChiCk
05-06-07, 01:29
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/ed2ac42d3ab8ccf.gifI.h.v.jZC
I. h. v. j meeeer vetem se un hala spo di me i bo keto fotot si ju :wink:

LuLjaa
05-06-07, 05:14
http://tartalacreme.photo.doctissimo.fr/images/dossiers/t/a/tartalacreme/Glitters/IM_12149.gif

T'pershendes dhe t'uroj Fat e suksese ne te ardhmen.

aLbaChiCk
05-06-07, 13:03
http://tartalacreme.photo.doctissimo.fr/images/dossiers/t/a/tartalacreme/Glitters/IM_12149.gif

T'pershendes dhe t'uroj Fat e suksese ne te ardhmen.

Te Flm shum LuLjaa Paqa,Miresia,Lumturia qofshin gjithmon me ty

Preshevar
05-06-07, 13:34
Pėrshėndetje, ju uroj nje mirseardhje ne forum, gjithashtu, ju uroj shėndet, suksese dhe fat ne jet.

Preshevari!

aLbaChiCk
06-06-07, 00:31
Pėrshėndetje, ju uroj nje mirseardhje ne forum, gjithashtu, ju uroj shėndet, suksese dhe fat ne jet.

Preshevari!
Te flm shum gjithashtu te njejten ju uroj edhe juve :smile:

Zero Cool
06-06-07, 13:11
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/f55817a721845e3.gif

Zero Cool
06-06-07, 14:39
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/rilinda/samp425fc0c2629e014c.jpg

aLbaChiCk
06-06-07, 14:45
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/rilinda/samp425fc0c2629e014c.jpg


wooooowwww

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/1253.gif

Elina
06-06-07, 19:10
http://i84.photobucket.com/albums/k12/snl2552ab/chrglt/blessings/godBlessYou/godBlessMyFriendRoseButterfly.jpg

BaNu Ne JeT I sInQeRt
06-06-07, 23:51
Pershendetje shum e nderuara nga meje.... te uroj tanat mirat ne jet...


Me nderime

ssara
07-06-07, 13:38
http://www.zianet.com/cdrmom/LF/Rose/pinkrose_jan.jpg

aLbaChiCk
07-06-07, 15:54
http://i84.photobucket.com/albums/k12/snl2552ab/chrglt/blessings/godBlessYou/godBlessMyFriendRoseButterfly.jpg

Elina te flm te pershendes :smile:

aLbaChiCk
07-06-07, 15:55
Pershendetje shum e nderuara nga meje.... te uroj tanat mirat ne jet...


Me nderime

te flm shum e nderuara (binjake) per viziten gjithashtu edhe un te pershendes e te uroj nje dit kendshme

aLbaChiCk
07-06-07, 15:58
http://www.zianet.com/cdrmom/LF/Rose/pinkrose_jan.jpg

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/C2jvOAU1hlnpYI3.jpg
te flm ssara nje dit te mrekullueshme te uroj :smile:

ARI_03
07-06-07, 17:03
Pėrshėndetje e nderuar aLbaChiCk,

http://i121.photobucket.com/albums/o240/cositaChikita/artbykittys20valentine20redgli.gif

Rrespekt Ari_03

rilinda
07-06-07, 18:17
https://www.freshflowers.com/images/catalogue_images/764-1.jpg

aLbaChiCk
07-06-07, 21:13
Pėrshėndetje e nderuar aLbaChiCk,

http://i121.photobucket.com/albums/o240/cositaChikita/artbykittys20valentine20redgli.gif

Rrespekt Ari_03

Ari_03 te flm shum per viziten te pershendes edhe un ty duke te uruar qdo te mir ne jet

aLbaChiCk
07-06-07, 21:14
https://www.freshflowers.com/images/catalogue_images/764-1.jpg

rilinda te flm shum gjith te mirat per ty

Diana007
09-06-07, 18:43
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

aLbaChiCk
09-06-07, 22:19
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Te flm shumm per viziten e nderuara Diana007 edhe un te uroj gjith te mirat fati,lumturia,shendeti qofshin gjithmon me ty e familjen tende
me respekt aLbaChiCk:smile:

instruktori
10-06-07, 02:00
Vikend te kendeshem


Instruktori

Zero Cool
10-06-07, 02:04
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/73870ced88c75cc.gif
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/96b90c8ea2fc10b.gif

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/bf76e1a411ad0f6.gif
I.h.v.j

luckyman
10-06-07, 14:33
Tung.........ēika bukra

aLbaChiCk
10-06-07, 17:15
Vikend te kendeshem


Instruktori

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/ththththanks2046ol.gif

Te pershendes edhe un duke te uruar nje wikend te mrekullueshem
Respekt per ty :smile:

aLbaChiCk
10-06-07, 17:24
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/73870ced88c75cc.gif
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/96b90c8ea2fc10b.gif

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/bf76e1a411ad0f6.gif
I.h.v.j


http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/hearts.gif

i.h.v.j. meeer

ssara
10-06-07, 17:26
Pershendetje Alba te uroj nje pasdite sa me te bukur ...

aLbaChiCk
10-06-07, 17:27
Tung.........ēika bukra

luckyman te pershndes i nderuar e te flm per viziten

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/tung4.gif

aLbaChiCk
10-06-07, 17:29
Pershendetje Alba te uroj nje pasdite sa me te bukur ...

ssara te flm e nderuar te uroj edhe un nje dit te mrekullueshme

Me respekt per ju

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/roseRedBouquet.gif

aLbaChiCk

Paradox_13
10-06-07, 17:47
aLba ..te pershendes dhe te uroj nga zemra qdo te mire ne jet...
Paradoxi.

aLbaChiCk
10-06-07, 18:28
aLba ..te pershendes dhe te uroj nga zemra qdo te mire ne jet...
Paradoxi.

I nderuari Paradox_13 te falenderoj nga zemra duke te uruar ty dhe familjes tende qdo te mir ne jet

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/ThankUMuchHearts.gif

Zero Cool
10-06-07, 19:22
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/amazona/blueheart.gif

aLbaChiCk
10-06-07, 19:30
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/teduashume1.gif

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Bild011.jpg

RiannA
10-06-07, 19:32
T“pershendes QIKITA...ku je hup ojj gjelozk hehe..kalo majr

e_martumja
10-06-07, 19:32
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/amazona/blueheart.gif


ishalah ajo dashnija jote nuk ka kufi per kete qike oh ZC :biggrin:Alba hyra me pa qka ka shkretu Zero cool :biggrin: por nuk po iki tinxa pa te lon nje pershendetje dhe cdo te mire ne jeten tende.

aLbaChiCk
10-06-07, 19:36
ishalah ajo dashnija jote nuk ka kufi per kete qike oh ZC :biggrin:Alba hyra me pa qka ka shkretu Zero cool :biggrin: por nuk po iki tinxa pa te lon nje pershendetje dhe cdo te mire ne jeten tende.

hahahaahahah e_martumja te flm shum edhe un te pershendes shum shummm

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/pinkrosetyfriend.gif

Dreni30
11-06-07, 02:06
Erdha ketu me ta lene nje pershendetje, duke te deshiruar shendet e lumturi ne jete. Njeherit edhe dite te kendshme praneverore.

Dreni.

aLbaChiCk
11-06-07, 15:41
Erdha ketu me ta lene nje pershendetje, duke te deshiruar shendet e lumturi ne jete. Njeherit edhe dite te kendshme praneverore.

Dreni.

Dreni30 te flm shum per viziten nje dit te kendshme e gjith te mirat ne jet per ty

Lijanna
11-06-07, 23:50
Te pershndes aLbaChiCk, kalofsh nje nate te mire!

aLbaChiCk
12-06-07, 12:11
Te pershndes aLbaChiCk, kalofsh nje nate te mire!

Lijana te pershendes edhe un dhe te uroj qdo te mir ne jete :smile:

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/ththththanks2046ol.gif

Shqiptare
12-06-07, 12:33
Pershendetje Albachick. Paq nje dite te bukur sot :)

aLbaChiCk
12-06-07, 12:43
Pershendetje Albachick. Paq nje dite te bukur sot :)

Shqiptare te flm shum mike e dashur te njejten te deshiroj edhe ty :smile:

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/flm3.gif

Agolli
12-06-07, 22:19
http://i106.photobucket.com/albums/m268/dalpaz4_2006/SayHello66.gif

aLbaChiCk
13-06-07, 12:58
http://i106.photobucket.com/albums/m268/dalpaz4_2006/SayHello66.gif

Agolli flm te pershendes

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/tung4.gif

Elina
13-06-07, 14:14
Pershendetje e nderuara mike,te deshiroje nje dite te kendeshme...


Elina!

http://www.climb.org.uk/Pics/rose.jpg

aLbaChiCk
13-06-07, 16:10
Pershendetje e nderuara mike,te deshiroje nje dite te kendeshme...


Elina!

http://www.climb.org.uk/Pics/rose.jpg

Te flm per viziten tende e dashura mike.te uroj gjith te mirat ne jet
respekt

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/blueRose.gif

Naki
13-06-07, 18:42
E nderuara aLbaChiCk,
erdha me dėshirė tek porta e juajė dhe po trokas ,kotė nuk ju gjejė ,shiu mė lagu nėn qati ,por letren e pėrshėndetjeve e ruajė deri te kutija e postimeve.Tani po e nisi kėtė pėrshėndetje tė ngrohtė mozaiku tė ju sjellė tė gjitha tė mirat,kudo ēė tė jeni ju pėrshėndes Miqėsishtė!

Naki

tushja
13-06-07, 19:00
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

Prishtinasja_
14-06-07, 00:11
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x42.jpg

aLbaChiCk
14-06-07, 00:51
E nderuara aLbaChiCk,
erdha me dėshirė tek porta e juajė dhe po trokas ,kotė nuk ju gjejė ,shiu mė lagu nėn qati ,por letren e pėrshėndetjeve e ruajė deri te kutija e postimeve.Tani po e nisi kėtė pėrshėndetje tė ngrohtė mozaiku tė ju sjellė tė gjitha tė mirat,kudo ēė tė jeni ju pėrshėndes Miqėsishtė!

Naki

I nderuari Naki jam krenare qe kam pas nje mysafir siq je ti.Te flm shum per keto fjal te mira e per ket pershendetje e urim.I nderuar te uroj qdo te mir ne jet,ne pun vullnet,ne ide drejtesi , ne familje harmoni dhe shum lumturi
Me respekt per ju aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/flm3.gif

aLbaChiCk
14-06-07, 00:55
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif


Tushja te flm shum per viziten gjith te mirat per ty
Te pershendet aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/pinkrosetyfriend.gif

aLbaChiCk
14-06-07, 00:59
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x42.jpg

Mir fehlen die worte liebe prishtinasja_.Ich fühl mich sooo geehrt das du mich besucht hast.Ich wünsch dir alles alles gute
Mit freundlichen Gruß aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/roseRedBouquet.gif

Abetare
14-06-07, 10:03
http://i79.photobucket.com/albums/j129/jules31_SRK/SRK2/Zahrah_Khan/helloh014.jpg

aLbaChiCk
14-06-07, 12:19
http://i79.photobucket.com/albums/j129/jules31_SRK/SRK2/Zahrah_Khan/helloh014.jpg

Te flm per viziten Abetare te pershendes e te uroj nje dit te kendshme

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/ththththanks2046ol.gif

egi
14-06-07, 12:40
pershendetje per ty =)

aLbaChiCk
14-06-07, 13:00
pershendetje per ty =)

te flm per viziten e nderuara egi edhe un te pershendes dhe te uroj shum suksese e gjith te mirat ne jet

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/flm3.gif

Zero Cool
14-06-07, 18:12
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kissmealbachick.gif

aLbaChiCk
15-06-07, 00:27
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kissmealbachick.gif
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/iloveyou.gif

instruktori
16-06-07, 02:15
Pershendetje e nderuar

instruktori
16-06-07, 02:16
Pershendetje e nderuar

aLbaChiCk
16-06-07, 16:01
Pershendetje e nderuar

te flm shum i nderuari instruktori per viziten edhe un te pershendes e te uroj nje fundjave te mrekullueshme

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/ug0637db259852.gif

Dreni30
17-06-07, 10:13
Albaqik, erdha ketu me te pershendetur duke te deshiruar nje te diele te kendshme, njeherit edhe tejkalimin e nje mij postimeve te bukura ketu ne forum.
Shendet e lumturi kudo qe je.

Dreni.

aLbaChiCk
17-06-07, 17:03
Albaqik, erdha ketu me te pershendetur duke te deshiruar nje te diele te kendshme, njeherit edhe tejkalimin e nje mij postimeve te bukura ketu ne forum.
Shendet e lumturi kudo qe je.

Dreni.

Dreni30 Se pari te falenderoj shum per viziten qe me ke ber ne oden time ndjehem shum krenare njiherit te pershendes shum shummm dhe te uroj qdo te mir ne jet e me shum te uroj qe te shkosh sa ma shpejt ne Kosove tek familja

me respekt te madh per ty

aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/oct16.jpg

rilinda
18-06-07, 04:36
http://commentsafe.com/compliments/comp00041.gif

Miqėsisht!
Rilinda

BaNu Ne JeT I sInQeRt
18-06-07, 18:19
Binjake pershendetje shum per ty dhe kofsh gjithmon shnosh dhe mir

ME nderime

Mir Mbetesh inshalla...!!!!

aLbaChiCk
18-06-07, 20:44
http://commentsafe.com/compliments/comp00041.gif

Miqėsisht!
Rilinda


rilinda te flm shum per viziten.te pershendes dhe te uroj qdo te mir ne jet

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/pinkrosetyfriend.gif

aLbaChiCk
18-06-07, 20:45
Binjake pershendetje shum per ty dhe kofsh gjithmon shnosh dhe mir

ME nderime

Mir Mbetesh inshalla...!!!!

Binjake te flm shum per viziten njiherit te pershendes dhe te uroj gjith te mirat ne jet ty dhe familjes tende

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/pinkrosetyfriend.gif

egi
19-06-07, 00:30
helo alba, nje mpuq prej meje =)

http://www.dam7.com/Images/Glitter_Words/images/mwah-glitter.gif

Shqiptare
19-06-07, 15:18
Alba, te pershendes e nderuar.

Uroj te keshe nje dite te bukur sot e momente te bukura tere jeten,

Shqipja

aLbaChiCk
19-06-07, 20:33
helo alba, nje mpuq prej meje =)

http://www.dam7.com/Images/Glitter_Words/images/mwah-glitter.gif


egi flm loqko shum te pershendes e ishalla na tregon lajm te mir per provimin

P.s. ich drück dir die daumenhttp://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/kisegi.gif

aLbaChiCk
19-06-07, 20:35
Alba, te pershendes e nderuar.

Uroj te keshe nje dite te bukur sot e momente te bukura tere jeten,

Shqipja

Shqiptare te flm shum mike e nderuar gjithashtu edhe un te uroj qdo te mir ne jet


http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/haveabeautifulday.gif

ARI_03
20-06-07, 15:43
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/miredita2.gif

aLbaChiCk
21-06-07, 16:14
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/miredita2.gif

ARI_03 Te pershendes e te uroj nje dit te mbar

schütze
21-06-07, 21:14
Für sie
Liebe gruß
schützehttp://www.locolobo.net/excolourrose.gif

aLbaChiCk
22-06-07, 00:08
Für sie
Liebe gruß
schützehttp://www.locolobo.net/excolourrose.gif

vielen dank schütze ich grüß dich auch und wünsche dir alles alles gute

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/ththththanks2046ol.gif

Lijanna
22-06-07, 18:20
Te pershendes, dhe kalofsh pasdite te kendshme!

aLbaChiCk
23-06-07, 02:04
Te pershendes, dhe kalofsh pasdite te kendshme!

te flm shum per viziten Lijanna te pershendes edhe un dhe te uroj gith te mirat ne jet

aLbaChiCk

BaNu Ne JeT I sInQeRt
23-06-07, 14:44
Pershendetje binjake e nderuar dhe te deshiroj nje weekand sa ma te kendshme dhe te mbar..

Me respekt per ju Binjakja..!!!:smile:

aLbaChiCk
23-06-07, 15:59
Pershendetje binjake e nderuar dhe te deshiroj nje weekand sa ma te kendshme dhe te mbar..

Me respekt per ju Binjakja..!!!:smile:

Te flm shum pershendetjen e nderuara binjake.Te pershendes edhe un duke te uruar qdo te mir ne jet

me respekt te veqant

aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/GlitteryButterflyandWhiteRose.gif

instruktori
23-06-07, 17:00
Vikend te mire ju deshiroj

Prishtinasja_
23-06-07, 18:47
Fundjave te kendshme e nderuar !!! :smile:

http://www.ein-kleiner-blick.de/1x236.jpg

aLbaChiCk
23-06-07, 18:54
Fundjave te kendshme e nderuar !!! :smile:

http://www.ein-kleiner-blick.de/1x236.jpg

te flm shum e nderuar te pershendes kudo qe te jesh

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/flm3.gif

Dreni30
24-06-07, 08:17
Nje pershendetje per ju, me deshire qe te kaloni nje te diele te kendshme.

Dreni.

gazi-de
24-06-07, 11:08
Qikeshqipetare i rash kneni e u ndala ne oden tende ta le nje pershendetje......
pershendetjeeeeeeeeee

ssara
24-06-07, 13:10
Te pershendes Alba ..te uroj nje dite te bukur me shume supriza........

Zero Cool
25-06-07, 14:38
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/love13-1.gif

aLbaChiCk
25-06-07, 20:56
Nje pershendetje per ju, me deshire qe te kaloni nje te diele te kendshme.

Dreni.

Dreni30 te flm shum per viziten qe me ben ne oden time.Te pershendes edhe un dhe te deshiroj qdo te mir ne jet

Me respekt te shumt

aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/th1rose3gebchristel.gif

aLbaChiCk
25-06-07, 20:57
Qikeshqipetare i rash kneni e u ndala ne oden tende ta le nje pershendetje......
pershendetjeeeeeeeeee

gazi-de te flm edhe ty shum per ket pershendetje je i pershendetur edhe ti nga un te uroj shum fat dhe lumturi ne jet

Me respekt
aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/flwr3.gif

aLbaChiCk
25-06-07, 20:59
Te pershendes Alba ..te uroj nje dite te bukur me shume supriza........

E nderuara ssara te flm shum per viziten qe i ben shpesh her odes time.te pershendes edhe un duke te deshiruar gjdo te mir ne jet

Me respekt te shumt

aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/kisses.gif

aLbaChiCk
25-06-07, 21:03
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/love13-1.gif
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/ikhouvanje.gif
MC

SANTANA-29
26-06-07, 18:14
http://www.morgenwelt.de/uploads/pics/tulpen-photocase.jpgpershendetje,.,.,.,.,.,.

aLbaChiCk
26-06-07, 20:52
http://www.morgenwelt.de/uploads/pics/tulpen-photocase.jpgpershendetje,.,.,.,.,.,.

SANTANA-29 te flm shum per viziten te pershendes edhe un dhe te uroj gjith te mirat ne jet

Me respekt
aLbaChiCk

Abetare
26-06-07, 20:55
Pėrshėndetje http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/albaniangirl2.gif

aLbaChiCk
26-06-07, 21:44
Pėrshėndetje http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/albaniangirl2.gif

te flm shum http://t5.imagechef.com/ic/imgout/samp7c3361df207d07b2.jpg gjithashtu edhe un te pershendes dhe te uroj gjith te mirat

Naki
26-06-07, 22:08
Nė kėtė mbrėmje verore po fillojė shetitjen nė lagjen e pėrshėndetjeve me vete kamė ēadren -shiu nuk ka tė ndalur ,ėshtė shi verorė qė freskonė po edhe tė bėnė qullė.

Duke kaluar kah porta e juajė po kėrkojė strehim,dotė mė duhet tė vazhdojė nuk qenka askush, po ju lė nė kutin e postės pėrshėndetjet e para verore, kudo ēė tė jeni ju pėrshendes pėrzemėrsisht!

Naki

aLbaChiCk
29-06-07, 01:26
Nė kėtė mbrėmje verore po fillojė shetitjen nė lagjen e pėrshėndetjeve me vete kamė ēadren -shiu nuk ka tė ndalur ,ėshtė shi verorė qė freskonė po edhe tė bėnė qullė.

Duke kaluar kah porta e juajė po kėrkojė strehim,dotė mė duhet tė vazhdojė nuk qenka askush, po ju lė nė kutin e postės pėrshėndetjet e para verore, kudo ēė tė jeni ju pėrshendes pėrzemėrsisht!

Naki

Naki te flm shum per viziten e te pershendes duke te uruar gjdo te mir ne jet

Me respekt aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/ThankUMuchHearts.gif

Luana
29-06-07, 02:19
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/hello/019.gif

aLbaChiCk
29-06-07, 14:16
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/hello/019.gif

Luana te flm shumm sweety edhe un te uroj nje dit te mrekullueshme

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/1zt9.gif

LuLjaa
30-06-07, 06:02
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/34.gif

aLbaChiCk pershendetje dhe t'deshiroj argetim te kendeshume ne vazhdim!

instruktori
30-06-07, 17:34
Pershendetje dhe shume te mira ne jete ju deshiroj

Instruktori

aLbaChiCk
01-07-07, 15:10
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/34.gif

aLbaChiCk pershendetje dhe t'deshiroj argetim te kendeshume ne vazhdim!

te flm shum LuLjaa edhe un te pershendes e te uroj gjith te mirat ne jet

http://www.ob4vending.com/images/Vending%20Machines/HAVE%20A%20GREAT%20DAY.jpg

aLbaChiCk
01-07-07, 15:11
Pershendetje dhe shume te mira ne jete ju deshiroj

Instruktori

Te flm shum instruktori te njejten deshiroj edhe per juve i nderuar

http://www.ob4vending.com/images/Vending%20Machines/HAVE%20A%20GREAT%20DAY.jpg

Shqiptare
04-07-07, 13:02
Dite te bukur e te mbare sot ALBA,

Shqipja :smile:

ssara
04-07-07, 21:52
http://www.groovymachine.com/myspace-comments/images/goodday9.gif

TE PERSHENDES SHUME ALBA

Arkza
04-07-07, 22:01
Albachiko jam ne dhom tendin ta Le nje Pershendeje nga un dhe te uroj Sukses.

aLbaChiCk
05-07-07, 00:17
Dite te bukur e te mbare sot ALBA,

Shqipja :smile:

Shqipja te flm e nderuara komandante edhe un te deshiroj qdo te mir ne jet ty dhe familjes tende

http://i168.photobucket.com/albums/u185/Michie625/Thank%20You/thank_you-1.gif

aLbaChiCk
05-07-07, 00:19
http://www.groovymachine.com/myspace-comments/images/goodday9.gif

TE PERSHENDES SHUME ALBA

ssara te flm shum per vizitat e shpeshta qe ja ben odes sime.Je edhe ti nga un e pershendetur

respekt per ju .... aLbaChiCk

http://i167.photobucket.com/albums/u126/donbarky24/thank%20you/thank-you.gif

aLbaChiCk
05-07-07, 00:20
Albachiko jam ne dhom tendin ta Le nje Pershendeje nga un dhe te uroj Sukses.

Arkza te flm shum per pershendetjen me vjen keq qe skam qen ketu e ta kishim pi nga nji kaffe e cigare.Te pershendes shumm shummm ty

http://i173.photobucket.com/albums/w49/wijffie1973/Thank%20You/thank_you.gif

Xuki
05-07-07, 00:38
Pėrshėndetje tė pėrzemėrta.

Xuki

rilinda
06-07-07, 15:21
http://www.vegegifs.com/smiley-emoticon/abientot.gif

aLbaChiCk
10-07-07, 21:27
Pėrshėndetje tė pėrzemėrta.

Xuki

Xuki te flm shum per viziten qe me ke ber.Edhe un te pershendes duke te uruar qdo te mir ne jet

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/822420two20dozen20long20stemmed20ro.jpg

aLbaChiCk
10-07-07, 21:30
http://www.vegegifs.com/smiley-emoticon/abientot.gif

rilinda te flm shum per viziten.Je e pershendetur nga un......... respekt aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/th1rose3gebchristel.gif

uck_aksh
14-07-07, 01:06
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

aLbaChiCk
20-07-07, 11:27
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg
uēk_aksh te flm per viziten dhe te pershendes kudo qe te jesh

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/flm3.gif

Adrenalina
23-07-07, 15:18
Te pershendes Albachick, dhe te uroj nje dite te bukur sot!

Adrenalina

aLbaChiCk
23-07-07, 18:29
Te pershendes Albachick, dhe te uroj nje dite te bukur sot!

Adrenalina

Te flm shum Adrenalina edhe un te pershendes dhe te uroj qdo te mir ne jeten tende

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/thank-you.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
23-07-07, 20:36
FLm shuuum binjake per pershendetjen tande..

Te deshiroj gjdo te mir ne jet e nderuara binjake...

Mir Mbetesh inshalla..:smile:

aLbaChiCk
23-07-07, 22:02
FLm shuuum binjake per pershendetjen tande..

Te deshiroj gjdo te mir ne jet e nderuara binjake...

Mir Mbetesh inshalla..:smile:

Kam nderin te shkruaj me nji person siq je ti e nderuara binjake.te flm shum per viziten.Te pershendes duke te uruar qdo te mir ne gjith sferat e jetes

Me respekt aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/pinkrosetyfriend.gif

Peja-Boy
24-07-07, 15:41
http://www.locolobo.net/bluerose1.gif


Pershendetje, dhe mire se ke ardh !!

lazdrani
24-07-07, 16:21
Vetem per ju zonjushe.http://www.mrf-nature.de/bilder_zum_traeumen/knospe.jpg

GjiLanasJa_
24-07-07, 22:42
Pershendetje Juve http://data58.sevenload.com/i/ve/qq/n7joc6y/g4f.jpg

aLbaChiCk
24-07-07, 23:04
http://www.locolobo.net/bluerose1.gif


Pershendetje, dhe mire se ke ardh !!

te flm shum per pershendetjen.Mir se ju kam gjet :smile:

http://www.pauliland.ch/momente/momente3/b_danke1.gif

aLbaChiCk
24-07-07, 23:07
Vetem per ju zonjushe.http://www.mrf-nature.de/bilder_zum_traeumen/knospe.jpg

Te flm shum per ket lule aq te bukur dhe per vizitat qe mi ben.
Te pershendet aLbaChiCk

http://www.actomic.de/4images/data/media/7/danke.jpg

aLbaChiCk
24-07-07, 23:08
Pershendetje Juve http://data58.sevenload.com/i/ve/qq/n7joc6y/g4f.jpg

Uffff loqko qysh ma din hujin se qka du ne ket koh hahahha mpuqqqqq ty e te pershendes

http://board.ms-lebensbaum.de/images/smilies/danke/Danke4.jpg

Adrenalina
25-07-07, 14:30
http://www.deepbox.com/media/images/109.gif

aLbaChiCk
25-07-07, 20:52
http://www.deepbox.com/media/images/109.gif

Te flm per viziten e ber e nderuara Adrenalina te uroj gjith te mirat ne jet--------aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/tfbmf2a.jpg

Paradox_13
27-07-07, 05:12
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/morning3.gif

Nje dite te mbare te deshiroj..Paradoxi_13

aLbaChiCk
28-07-07, 00:04
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/morning3.gif

Nje dite te mbare te deshiroj..Paradoxi_13

Paradox_13 te flm shum per viziten.Te pershendes dhe te uroj gjith te mirat ne jet
Me respekt aLbaChiCk

http://data2.blog.de/media/180/642180_52c74187de_m.jpg

GjiLanasJa_
28-07-07, 00:10
aLbaChick n/p loqko :P

aLbaChiCk
28-07-07, 00:26
aLbaChick n/p loqko :P

http://img216.imageshack.us/img216/25/danke8ka.gif

Dreni30
28-07-07, 07:10
Nje pershendetje per ty, duke te deshiruar nje vikend te kendshem dhe shendet ne jete,

Dreni.

aLbaChiCk
28-07-07, 10:01
Dreni30 te flm shum se pari per viziten e edhe per pershendetjen.Te njejten te uroj ty dhe familjes tende.

http://www.florissimail.ch/blumenversand/images/trau_d_rosen_1.jpg

ssara
28-07-07, 10:26
Alba te pershendes shume dhe te uroj nje vikend te kendshem.........

aLbaChiCk
28-07-07, 10:35
Alba te pershendes shume dhe te uroj nje vikend te kendshem.........

ssara te flm shum edhe un te pershendes duke te ururar gjdo te mir ne jet ty dhe familjes tende

http://www.burghotel-witzenhausen.de/jpg/produkte/rosen_big.jpg

GjiLanasJa_
29-07-07, 15:30
Pershendetje aLbaChick tyy me nji Kisssss :P:P

Zero Cool
29-07-07, 15:33
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/animatedhearts.gif

aLbaChiCk
29-07-07, 16:08
Pershendetje aLbaChick tyy me nji Kisssss :P:Phttp://www.designsbyjeralyn.com/gallery1/large/1_kisses.jpg

Kisss back ty llokume

SANTANA-29
29-07-07, 16:10
http://www.sylla-feuerwerke.de/bren_herzen.jpg
para se te iki dhe nje pershendetje per alben,,

aLbaChiCk
29-07-07, 16:11
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/animatedhearts.gifhttp://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/765390.gif

GjiLanasJa_
29-07-07, 16:30
http://www.torte-foto.de/medien/23/medien_3753.jpgper Ty aLbaChick

aLbaChiCk
29-07-07, 19:29
http://www.sylla-feuerwerke.de/bren_herzen.jpg
para se te iki dhe nje pershendetje per alben,,

SANTANA-29 te flm shum ich wünsche dir alles alles gute
http://data1.blog.de/blog/p/pleuse/img/Kerzen.jpg

aLbaChiCk
29-07-07, 19:31
http://www.torte-foto.de/medien/23/medien_3753.jpgper Ty aLbaChick

http://www.garten.cz/images_data/700_rosa_1.jpg

thnxx loqko

GjiLanasJa_
29-07-07, 20:27
http://www.ymcaks.com/images/SMGjilan2.jpg

aLbaChick pershendetje !

Zero Cool
30-07-07, 16:37
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/love.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/LOVE.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/love37.gif

aLbaChiCk
30-07-07, 17:15
Thnx Loqkush (K)

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/frdichwrdexo2.gif


http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/iloveu-1.gif

Rigoni
02-08-07, 13:22
Pershendetje Alba, Have a good day. :)

aLbaChiCk
02-08-07, 13:29
Pershendetje Alba, Have a good day. :)

Rigoni te flm shum per viziten ne oden time.Edhe un ty te pershendes duke te uruar qdo te mir ne jet. Me respekt aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/tung4.gif

rilinda
03-08-07, 11:01
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

aLbaChiCk
03-08-07, 14:48
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

Te flm shum per viziten e nderuara rilinda.Te pershendes edhe un duke te deshiruar qdo te mir ne jete

Me respekt ---------------aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/flm3.gif

Elina
04-08-07, 09:45
http://t2chk.org/new/wp-content/uploads/2006/05/hellofriend.JPG

aLbaChiCk
05-08-07, 01:09
http://t2chk.org/new/wp-content/uploads/2006/05/hellofriend.JPG

Elina te flm per viziten mikja ime e nderuar.Te pershendes edhe un dhe te uroj gjith te mirat

Me respekt aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/1zt9.gif

SANTANA-29
06-08-07, 14:08
http://users.skynet.be/hofmeester/tuinartikels/rozen%20David%20Austin%20roos.jpg
Pershendetje Alba,,,grüse dich,,,,

aLbaChiCk
06-08-07, 18:25
http://users.skynet.be/hofmeester/tuinartikels/rozen%20David%20Austin%20roos.jpg
Pershendetje Alba,,,grüse dich,,,,

SANTANA-29 ich danke dir.Ich grüße dich auch und wünsche alles gute

http://www.kriyayoga.com/pd/grusskarten_rosen/thumbs/baby_rosa_rosen-dsc02742.jpg

ssara
06-08-07, 18:27
Pershendetje Alba te uroj nje mbremje te kendshme....

aLbaChiCk
06-08-07, 21:10
Pershendetje Alba te uroj nje mbremje te kendshme....

ssara te flm te shum e nderuara vendase edhe , un te pershendes e te uroj gjith te mirat

http://www.flowerpower.cc/images/798tsg_rosen_rot.jpg

Prishtinasja_
07-08-07, 19:45
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x162.jpg


Liebe Grüsse

Prishtinasja_:smile:

instruktori
07-08-07, 20:10
PERSHENDETJE DHE SHUME RESPEKTE PER JU

INSTRUKTORI

uck_aksh
08-08-07, 00:25
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

aLbaChiCk
08-08-07, 11:21
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x162.jpg


Liebe Grüsse

Prishtinasja_:smile:

Prishtinasja_ ich danke dir sehr.ich wünsche dir alles alles gute

Mit freundlichen grüß aLbaChiCk

http://www.catholic-church.org/ao/images/danke.JPG

aLbaChiCk
08-08-07, 11:24
PERSHENDETJE DHE SHUME RESPEKTE PER JU

INSTRUKTORI

Te flm per viziten i nderuari instruktori.Te pershendes perzemresisht dhe te uroj qgo te mir ne jet.Shpresoj se ke kalu mir ne pushime :)

Me respekt aLbaChiCk

http://board.ms-lebensbaum.de/images/smilies/danke/Danke4.jpg

aLbaChiCk
08-08-07, 11:28
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

Te flm shum per keto fjal te mira i nderuari uck_aksh edhe un te pershedes dhe te uroj qdo te mir ne jet.

Me respekt aLbaChiCk

http://www.skalenscheiben-rueckwaende.de/images/sonnenblune-danke.jpg

gazi-de
08-08-07, 11:32
Pershendetje te sinqerata per ty albachick..............

aLbaChiCk
08-08-07, 11:46
Pershendetje te sinqerata per ty albachick..............

Te flm shum gazi-de edhe un te pershendes dhe te uroj gjith te mirat

http://www.millquarter-linedancer.at/e-card/danke8.jpg

Zero Cool
10-08-07, 11:24
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/564.gif

luckyman
11-08-07, 19:05
Peréshendetje.........

ssara
12-08-07, 07:44
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/81.gif

Adrenalina
12-08-07, 11:24
Pershendetje nga Adrenalina

aLbaChiCk
17-08-07, 18:38
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/564.gif

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bett.gif

i.h.v.j

aLbaChiCk
17-08-07, 18:40
Peréshendetje.........

luckyman te flm shum edhe un te pershendes ty e te uroj gjith te mirat ne jet

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/haveaniceday-1.gif

aLbaChiCk
17-08-07, 18:41
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/81.gif

ssara te flm shum per viziten vendase.Edhe un te pershendes e te uroj qdo te mir ne jet

me respekt per ty aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/kisses.gif

aLbaChiCk
17-08-07, 18:43
Pershendetje nga Adrenalina

Adrenalina te flm per viziten.Te deshiroj qdo te mir

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/GlitteryButterflyandWhiteRose.gif

Zero Cool
18-08-07, 13:48
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/amazona/blueheart.gif

aLbaChiCk
18-08-07, 23:57
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/amazona/blueheart.gif


http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/ZeroCool.gif

lyra2
20-08-07, 08:59
Shendeti gezimi dhe dashuria le te jene percjellesit Tuaj ne te ardhmen.Respekt per ju...
Kur po vjen per fall,edhe speca turshi do t'i jap tash ;))

aLbaChiCk
20-08-07, 12:47
Shendeti gezimi dhe dashuria le te jene percjellesit Tuaj ne te ardhmen.Respekt per ju...
Kur po vjen per fall,edhe speca turshi do t'i jap tash ;))

lyra2 te flm shum per keto fjal te embla e per viziten qe me paske ber tek oda ime.Te njejten te uroj edhe ty e familjes tende

http://www.ausgefallene-geschenke-shop.de/images/Rosen_zauber.jpg

Me respekt aLbaChiCk

Dreni30
21-08-07, 07:49
Nje pershendetje pe ty, me deshire qe shendeti dhe lumturia te jene prijes te jetes tuaj.

Dreni.

egi
22-08-07, 15:47
Eine warme grussung auch von mir...Ich wunsche dir das alle deine Traume in erfulung kommen...
Pershendetje :smile:

aLbaChiCk
22-08-07, 16:20
Nje pershendetje pe ty, me deshire qe shendeti dhe lumturia te jene prijes te jetes tuaj.

Dreni.

Dreni30 te flm shum per ket vizit e keto fjal.Gjithashtu edheun te uroj qdo te mir ne jet.Me respekt aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/flm3.gif

aLbaChiCk
22-08-07, 16:24
Eine warme grussung auch von mir...Ich wunsche dir das alle deine Traume in erfulung kommen...
Pershendetje :smile:

Ich danke dir süsse sehr.Ich wünsche dir auch alles alles gute und bleib so wie du bist süsse

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/8127d7d936279c726gp.gif

lazdrani
23-08-07, 15:16
http://www.fotosearch.de/comp/dgv/dgv077/koppeln-laecheln-gestein-meer-portraet-~-200204489-001.jpg

Albachick kalo bukur ku do qe jeni.Lazdrani http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif