PDA

View Full Version : Gjimnazistja


Drinni
15-07-06, 20:28
Zonja dhe Zotrinje!

Ka disa dite qe nė mesin ton na ėshtė shtuar edhe njė bukuroshe, duket tė premton shumė.

Pėr fillim njė mirseardhje ne forumin Dardania dhe ēaste te bukurura argetimi dhe kembim idesh.


Nderimet e mia tė mbrėmjes.

gjimnazistja
15-07-06, 22:34
UUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAAUUUUUUUUUUUU SE PRISJA KETE GJE TE FALEMINDERIT SHUM SHUM SHUM SHUUUUUUUMMMMM QE ME URON MIRSEARDHJEN TIME.TUNG TE PERSHENDES EHDE TI KALOFSH SA ME MIR DHE TE UROJ FAT NE C'DO HAP TE JETES:wink: :smile:

beqari_
15-07-06, 23:04
pershendetje dhe te uroje te kalosh mire ketu

gjimnazistja
15-07-06, 23:11
[quote=beqari_]pershendetje dhe te uroje te kalosh mire ketu[/q uote]


faleminderit shum nga ana jote edhe nga ana ime je pershendetur naten kalofsh sa me mir:smile:

Guri i madh
15-07-06, 23:21
gjimnaziste te deshiroj mir se ardhje ne mesin ton kalofshi si esht mbas miri

vendasi
16-07-06, 01:28
I bashkangjitem pershendetjes te Drinit,
Qdo mik/mike e Drinit eshte edhe i imi..
Te uroje qaste te bukura ne oden tone dardane Gjimnazistja...
Vendasi

gjimnazistja
16-07-06, 09:46
gjimnaziste te deshiroj mir se ardhje ne mesin ton kalofshi si esht mbas miri


poashtu edhe ty guri te deshiroj c'do te mir ne jet:smile:

gjimnazistja
16-07-06, 09:48
I bashkangjitem pershendetjes te Drinit,
Qdo mik/mike e Drinit eshte edhe i imi..
Te uroje qaste te bukura ne oden tone dardane Gjimnazistja...
Vendasi

faleminderit vendasi ju faleminderoji ty dhe drinit:smile:

Prishtinasja_
16-07-06, 10:03
Pershendetje Gjimnazistja

...Mire se na erdhe e kalofsh sa me bukur ne forum !!
Te uroj gjithė te mirat ku do qe je !!!:smile:

me nderime

Prishtinasja_

gjimnazistja
16-07-06, 10:52
Pershendetje Gjimnazistja

...Mire se na erdhe e kalofsh sa me bukur ne forum !!
Te uroj gjithė te mirat ku do qe je !!!:smile:

me nderime

Prishtinasja_

poashtu edhe ty prishtinase nuk paska gabuar personi qe ma ka dhen kete adres se ketu kam gjet vetveten.tung te pershendes:smile:

Follow-ME
16-07-06, 13:54
Ndaj mendimin e njejte me te tjeret,me nje perjashtim te vogel ne mes,kjo zonjusha edhepse ende gjimnaziste ka nje potencial unikat,por ne duhet te shtrojme pyetjen se cfare do ndodhi me te kur te behet edhe me e madhe :biggrin: ..smile..e paramendoj sikur nje Ylle solar ne mes te erresires qe do na hapi mendjen te gjithe nevet..

gjimnazistja
17-07-06, 09:01
Ndaj mendimin e njejte me te tjeret,me nje perjashtim te vogel ne mes,kjo zonjusha edhepse ende gjimnaziste ka nje potencial unikat,por ne duhet te shtrojme pyetjen se cfare do ndodhi me te kur te behet edhe me e madhe :biggrin: ..smile..e paramendoj sikur nje Ylle solar ne mes te erresires qe do na hapi mendjen te gjithe nevet..

se di ndoshta hahahaha shaka nuk e di se qka do behem ne te ardhmen jeta ka shum rrug duhet zgjedhur njerin drejtim duam apo sduam ne pastaj fundi i fundit nuk thon keq se nga se NGA E THENA NE TE BE KA NE MES NJE DET TE TER.tung te pershendes

Zero Cool
17-07-06, 09:33
gjimnazistja te pershendes nga zemra. Edhepse me duket qe je e mitur ne shkrimet e tua nuk figuron nje gje e tille. Sido qofte te uroj argetim te kendshem.

gjimnazistja
17-07-06, 09:56
gjimnazistja te pershendes nga zemra. Edhepse me duket qe je e mitur ne shkrimet e tua nuk figuron nje gje e tille. Sido qofte te uroj argetim te kendshem.

:biggrin: :biggrin: :biggrin: me mir e mitur se sa mendje madhe apo jo? se ja lej kohes ate gje :wink:

Zero Cool
17-07-06, 10:04
:biggrin: :biggrin: me mir e mitur se sa mendje madhe apo jo? se ja lej kohes ate gje :wink:
Mos me keqkupto por mendova je nen moshe (nen 18) ashtu bile je deklaru vet e nuk thash asgje te keqe perkundrazi te bera levdate: Edhepse me duket qe je e mitur ne shkrimet e tua nuk figuron nje gje e tille.
:cool:

gjimnazistja
17-07-06, 16:36
po po e di se jam jam deklaru hehehe.tung te peshendes kalofsh xixa xixa:biggrin:

Naki
17-07-06, 18:46
Me plotė elan reflektonė shkėndija tė ngrohta,ide tė reja nė tema tė ndryshme diskutuese.
Gjimnazistja,mirė se erdhėt nė Forumin Dardanė,ju dėshirojė ēaste tė mira me ne.


Naki

Drinni
17-07-06, 20:01
poashtu edhe ty prishtinase nuk paska gabuar personi qe ma ka dhen kete adres se ketu kam gjet vetveten.tung te pershendes:smile:
Edhe unė po ta them qe se ke gabuar qe ke marre kete adress, prit edhe ca dite kur te kthen te gjithe nga pushimet dhe do te shohesh!
Ktu ke nga te gjitha lėmit persona adekuat,Elite intelektualesh me pergjegjesi.:smile:
E tash unė te hapa oden per pershendetje dhe urime, thjesht e ndjeva detyre, si per mua qe e beri dikush.
Tash e ke radhen te prezentohesh! mos harro ama:biggrin:

gjimnazistja
20-07-06, 13:40
Me plotė elan reflektonė shkėndija tė ngrohta,ide tė reja nė tema tė ndryshme diskutuese.
Gjimnazistja,mirė se erdhėt nė Forumin Dardanė,ju dėshirojė ēaste tė mira me ne.


Naki

te faleminderit Naki dhe ty cdo te mir ne jet shpresoj se do ja kaloj mir jeni me te miret.tung te pershendes

gjimnazistja
20-07-06, 13:42
Edhe unė po ta them qe se ke gabuar qe ke marre kete adress, prit edhe ca dite kur te kthen te gjithe nga pushimet dhe do te shohesh!
Ktu ke nga te gjitha lėmit persona adekuat,Elite intelektualesh me pergjegjesi.:smile:
E tash unė te hapa oden per pershendetje dhe urime, thjesht e ndjeva detyre, si per mua qe e beri dikush.
Tash e ke radhen te prezentohesh! mos harro ama:biggrin:

po pse o drini edhe dyshon te harroj a?jo jo gabohesh nuk harroj te miren qe dikush ma ka ber e mira perher shperblehet me te mir.tung tung te pershendes

Murgesha
20-07-06, 23:44
Gjimnaziste pėrshėndetje dhe mirėseardhje nė Forumin Dardan.

Uroj tė vazhdoni me shkrime tė shumta.

Murgesha!

Drinni
21-07-06, 18:50
Jo jo ngadal sa po te njoh ne shkrimet e tua, nuk dyshoj qe tya te kaloi diēka rastėsore.
Edhe Murgesha ta paska dhan driten e gjelbert( jeshile) pashė, tash do kesh miq sa ti doje zemra.

Paradox_13
21-07-06, 21:04
po pse o drini edhe dyshon te harroj a?jo jo gabohesh nuk harroj te miren qe dikush ma ka ber e mira perher shperblehet me te mir.tung tung te pershendes

Ma ne funde me erdhi radha edhe mua qe te pershendes dhe te uroj mireseardhje ne ket mes e nderuara gjimnaziste.
Ndaj mendimin me ty se e mira nuk harrohet dhe herdokur do te shperblehet por po me ben kurreshtar te di se kush qenka ai fatlum qe do te merr ket shperblim..hahahhah.
Te pershendes..Xh.Paradox_13

gjimnazistja
23-07-06, 09:32
Ma ne funde me erdhi radha edhe mua qe te pershendes dhe te uroj mireseardhje ne ket mes e nderuara gjimnaziste.
Ndaj mendimin me ty se e mira nuk harrohet dhe herdokur do te shperblehet por po me ben kurreshtar te di se kush qenka ai fatlum qe do te merr ket shperblim..hahahhah.
Te pershendes..Xh.Paradox_13

hehehe mo paradox_13 ska gje nese je kurreshtar ta jap gratis ty shperblimin por jam edhee un pak kurreshtare se per qfar shperblimi e ke fjalen si dhe kur permend se kush eshte ai fatlum qe do marri ate shperblim:confused: :smile: heheheh per te tjeter shperblimi vlen me mundime hahahah tung kalofsh sa me mir .te pershendes

gjimnazistja
23-07-06, 09:35
Gjimnaziste pėrshėndetje dhe mirėseardhje nė Forumin Dardan.

Uroj tė vazhdoni me shkrime tė shumta.

Murgesha!

HMMMM murgesha faleminderit do vazhdoj do vazhdoj deri sa jemi gjall e shendosh prej zotit hehehee.me an pelqyer shum shkrimet e tua tash per tash ato qe i kam lexuar shpresoj edhe ti te vazhdosh ne te njejten menyr.tung tung te pershendes

Daja POLIC
23-07-06, 15:12
gjimnazistja mir se ke ardhur, ju deshiroj argetim te mir ne FD

gjimnazistja
24-07-06, 12:15
gjimnazistja mir se ke ardhur, ju deshiroj argetim te mir ne FD

Faleminderit daja polic,po kujdes respekto regullat mos e merr popullin me qaf hehheee(shaka).te uroj fat dhe gjith te mirat

Zero Cool
02-08-06, 20:40
gjimnazistja nje nate te kendshme dhe shume shume suksese ne jete te uroj.

gjimnazistja
03-08-06, 16:18
gjimnazistja nje nate te kendshme dhe shume shume suksese ne jete te uroj.
thnx zero cool edhe un ne keto momente te deshiroj nje dit te mbar dhe nje gjum te embel.qao qao:wink:

Paradox_13
07-08-06, 10:08
Oj qupeza e Xhaxhit nga e humbe rrugen.
Mos u huto me Xhaxhin se jeta ka shume rruge por eshte vetem ajo majtas-djathtas,djathtas-majtas qe te shpie atje ku ti synon.
Te pershendet Xhaxhi ty dhe te deshiron shume fat ne qdo lemi te jetes.
Paradoxi_13

gjimnazistja
09-08-06, 19:49
Oj qupeza e Xhaxhit nga e humbe rrugen.
Mos u huto me Xhaxhin se jeta ka shume rruge por eshte vetem ajo majtas-djathtas,djathtas-majtas qe te shpie atje ku ti synon.
Te pershendet Xhaxhi ty dhe te deshiron shume fat ne qdo lemi te jetes.
Paradoxi_13

Hej xhaxhi e di qe kam munguar pak sepse kam qen e zen shum por ate rrug kam ate te njejten majtas edhe djathtas se nuk do e ndyshoj hehehe.Gjithashtu te pershendes edhe un si dhe me pak lodhje ne pun.tung tung

laliloli
09-08-06, 19:57
Pranoni pershendetjet me te perzemerta nga Lali

Te uroj gjite te mirat ne jeten tuaj

gjimnazistja
16-08-06, 14:22
Pranoni pershendetjet me te perzemerta nga Lali

Te uroj gjite te mirat ne jeten tuaj
Faleminderit Lali poashtu edhe un te pershendes shum si dhe te deshiroj shum fat.Te kerkoj ndjes shum per vonesen e pergjigjjes por me mir von se sa kurr apo jo.tung tung :smile:

Alfred
19-01-08, 03:27
O zemra tu thaft po ka hupe.