PDA

View Full Version : selvija


Faqet : [1] 2 3 4 5 6

Zero Cool
23-07-06, 19:41
Mirė se erdhe ne FD selvija. Argetim te kendshem, dhe jete te gjate te uron Zero Cool.

http://www.boeketcadeau.nl/download/?id=950063&maxSize=700

ILIRI_wien
23-07-06, 19:48
Selvija mire se erdhe pershendetje nga wiena.

Agroni22
23-07-06, 20:11
pershendetje mire se ke ardhe ne forum AGRONI

selvija
23-07-06, 20:35
faleminderit gjith ashtu edhe juve:wink:

laliloli
23-07-06, 21:21
Pershendetje Selvija ,mire se erdhe ne mesin tone .Ia kalofsh sa me mire

selvija
23-07-06, 22:06
Mirė se erdhe ne FD selvija. Argetim te kendshem, dhe jete te gjate te uron Zero Cool.

http://www.boeketcadeau.nl/download/?id=950063&maxSize=700flm Zero_cool per buqet te lu.. lu luleve:wink:

Prishtinasja_
25-07-06, 09:04
Pershendetje selvija

te deshiroj mirė se ardhje ne mesin tonė dhe argetim te kėndshem ne FD !!!! :smile:

Gjitha te mirat !!!!:wink:

me nderime

Prishtinasja_

selvija
25-07-06, 22:17
Pershendetje selvija

te deshiroj mirė se ardhje ne mesin tonė dhe argetim te kėndshem ne FD !!!! :smile:

Gjitha te mirat !!!!:wink:

me nderime

Prishtinasja_faleminderit prishtinasja_ shpresoj se kaloj mir me ju , edhe ti gjdo te mir ne jeten tuaj

Agroni22
06-08-06, 23:03
pershendetje te perzemerta AGRONI

selvija
07-08-06, 18:26
pershendetje te perzemerta AGRONIedhe une ty Agroni22 te pershendes:wink:

Drinni
07-08-06, 20:22
E nderuara Selvije.
Mir se na ke ardh nė familjen e madhe Dardane, rash ktej pari dhe pėr t'mos ardhur duar that kputa njė lule nga ato tė kopshtit tė fqinjit pėr pėrshendetje.

selvija
08-08-06, 10:34
E nderuara Selvije.
Mir se na ke ardh nė familjen e madhe Dardane, rash ktej pari dhe pėr t'mos ardhur duar that kputa njė lule nga ato tė kopshtit tė fqinjit pėr pėrshendetje.oo Drinni thenks per lule kokan shum te mira veq mos hy ne bashqe kojshis se po te kap dikush per veshi ,e pastaj ma sheh sherrin:biggrin:

Xuki
08-08-06, 16:49
Mirė se erdhe Selvije dhe kalofsh mirė nė kėtė odė tė bukur!

Pėr TY:

http://www.valentins.de/shop/images/valentins/products/2298.jpg

vendasi
13-08-06, 14:36
Ku,ku gati nuk munda me te gjet :smile:
Te pershendes perzemersisht dhe te uroje argetim te kendshem ne oden tone Dardane..

selvija
13-08-06, 15:46
Ku,ku gati nuk munda me te gjet :smile:
Te pershendes perzemersisht dhe te uroje argetim te kendshem ne oden tone Dardane..he qe de e pa dukshme bre ,faleminderit vendas edhe ty ashtu qaste te bukura:wink:


XUKI flm shum per lule kokan diqka fantaskike ,te pershendes dit te bukura verore:smile:

Drinni
13-08-06, 18:34
oo Drinni thenks per lule kokan shum te mira veq mos hy ne bashqe kojshis se po te kap dikush per veshi ,e pastaj ma sheh sherrin:biggrin:
Ndasht oj Selvi,se pėr njė bukuri si tya e duroj edhe tė ma ngrehin veshin:wink:

turisti
15-08-06, 09:52
SELVIJA e nderuar,

Te pershendes shume dhe mire se ke ardhe ne mesin tone.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

albaniti
15-08-06, 12:06
pershendetje selvije kalo sa me bukur

selvija
15-08-06, 12:31
SELVIJA e nderuar,

Te pershendes shume dhe mire se ke ardhe ne mesin tone.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:faleminderit TURISTI edhe une mir se ju kam gjet kete ode te bukurALBANITI pershendes faleminderit:smile:

vendasi
26-08-06, 12:21
Te pershendeje nga Veriu...larget,
Shpresoje qe ky vikend do te jet i mjaftueshem per relaksimin tend..:smile:
Mbetesh e pershendetur perzemrsisht nga,
Vendasi

Murgesha
26-08-06, 22:25
E nderuar Selvije (mban emrin e njė shoqeje time dhe me kėtė ngjallė rrespektin tim) tė pėrshėndes dhe tė uroj ēdo tė mirė.

Murgesha!

Paradox_13
28-08-06, 17:53
Pershendetje per ty e nderuara Selvije,me deshiren qe prezenca e juaj ketu te na hijeshoj ket sofer Dardane.
Me respekt,Paradox_13

selvija
28-08-06, 20:07
faleminderit e nderuar edhe respektuar Murgesha gjithashtu te gjitha te mirat ne familjen tende, si dhe pershendes shoqen tende:smile:
edhe ty Paradox_13 te uroj per shkrime fantastke qe ban ne kete faqe ,dhe gjdo te mira ne te ardhmen tuaj:smile:

aLbaChiCk
02-09-06, 00:17
Selvije te pershendes edhe ketu e te uroj ne fundjave sa me te kendshme :smile:

vendasi
03-09-06, 14:56
Selvije e nderuare,
Te pershendes dhe te uroje nje te dielle sa me te mir...
Kalof mir kudo qe te jesh...
Vendasi

selvija
04-09-06, 08:45
Faleminderit nga ti Albchick ....

dhe ty Vendas ju uroj nje fillim jave disponim dhe pun te mbar.......:smile:

DIJA
05-09-06, 16:11
Pershendetje Selvije dhe kalo mire.

Zero Cool
26-09-06, 12:38
selvija nje pershendetje nga zemra dhe nje dite te kendshme te uroj .

uck_aksh
26-09-06, 17:25
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/selvis.jpg

zana e maleve
27-09-06, 00:15
pershendetjet me te sinqerta nga une pranoj selvije dhe mire se erdhe

selvija
27-09-06, 09:27
faleminderit zero_cool dhe te uroj gjdo te mir ne jeten tuaj ,dhe per mirbersin tende qe ke ndash shoqris


faleminderit UQK_AKSH me ke besafuar me kete panaram shum e bukur qe esht ,dhe postime sa me te bukura befsh

gjithsei pranoj pershendetjet e tua ZANA E MALEVE edhe ti gjdo te mir ne te ardhmen tuaj:wink:

Guri i madh
30-09-06, 22:18
e nderuara selvia ju pershendes perzemersisht kalofshi mir ne dardani

~AmaZonA~
01-10-06, 13:06
Pershendetje nga une Selvije te deshiroj nje jave te mbarė.

selvija
03-10-06, 09:20
faleminderit guri i madh edhe ty te pershendes dhe te deshiroj qdo te mir..

AmaZonA flm motrushke edhe ty te deshiroj fillim jave te mbare.....

Kavaleri
05-10-06, 23:37
Selvooooooo oj Selvi a ke mujt?
A je a qysh je? naj ankes a naj penges?
Te uroje perzemertsisht Ardhjen tuaj ne mesin e FD-s

P.S nese do me dit un jom nga CH hahah.. Edhe kshtu qe te Mire pres ne PM hahah..

Gentiani
07-10-06, 14:55
Kavaler, shtyju pak anash, mė fal pak a ! :tongue: por pasi qė jemi nga CH e rregullojmė rendin e pėrshėndetjeve :tongue:

Selvije, ju dėshiroj mirėserardhje nė Forumin Dardan, duke ju dėshiruar ēaste tė bukura diskutimi dhe leximi.

Me vonėsė, por qėllimisht qė t`u japim mundėsinė tė liroheni pak dhe ta ndieni vehten sa mė mirė nė kėtė odė diskutimesh!

Dardan Kastrati
07-10-06, 17:49
Pershendetjeee selvijeee argetim te kendshem ne forumin dardan dhe nje fundjave te mrrekullueshme ashtu si ta do zemra ty....................
_________________________________
Jeta eshte dhyrate e natyres

selvija
08-10-06, 10:59
O Faleminderit kavaler qe ke vizitue oden time,,,, ja ankesa e pengesa hala skam veq shikojm se qysh po shkon....:wink: .ehhhh sa per PM , kam pengesa beee kavaler diqka hiq spo ja kam doren po me riktheen sido qoft prshendes dhe qdo te mir ne te ardhmen tuaj...


Dardan Kastrati edhe ty te pershendes dhe me vjen mir se jemi ne midisin te juaj, dhe kaloj per mrekulli , me vllezer dhe motra shqiptare.....dhe ty gjdo te mir ne jeten tuaj....

selvija
08-10-06, 11:09
Kavaler, shtyju pak anash, mė fal pak a ! :tongue: por pasi qė jemi nga CH e rregullojmė rendin e pėrshėndetjeve :tongue:

Selvije, ju dėshiroj mirėserardhje nė Forumin Dardan, duke ju dėshiruar ēaste tė bukura diskutimi dhe leximi.

Me vonėsė, por qėllimisht qė t`u japim mundėsinė tė liroheni pak dhe ta ndieni vehten sa mė mirė nė kėtė odė diskutimesh!Faleminderit i nderuar dhe respektuar Gentian ,do mundohem te jem e lir dhe me pilqen shum dardania , per ata arsye kam ngul ketu se ka shoqri ketu per mrekulli,,,
dhe ty te deshiroj qdo te mir dhe kontrolla sa me te paster ,, hahah ishalla se ka fshisa jote ate bisht te gjat( hajgare....
RESPEKT......

vendasi
09-10-06, 03:46
Sybukra e FD,
Te pershendes dhe te deshiroje te mira te pa kufijshme..shpresoje qe ky vikend ishte i bukur dhe pa brenga per ty...
Mbetesh e pershendetur nga,
Vendasi:smile: 180

Dea_A
09-10-06, 12:23
Nje pershendetje shume te embel per ju motrushe !
Te deshiroj shume dashuri dhe shendet ne gjirin tend familjar :smile: !
Me respekt Dea_!

selvija
12-10-06, 08:18
Sybukra e FD,
Te pershendes dhe te deshiroje te mira te pa kufijshme..shpresoje qe ky vikend ishte i bukur dhe pa brenga per ty...
Mbetesh e pershendetur nga,
Vendasi:smile: 180Faleminderit simpatiku im.. edhe ty te deshiroj suksese ne qdo hap te jetes..:smile:

selvija
12-10-06, 08:22
Motrushee zemrushe Dea_edhe ty te deshiroj qdo te mir plotsim deshire , veq perpara..:smile:

Artisti
17-10-06, 08:23
Mengjesin e fresket e ben te nxeht,nje pershendetje e ngrohte :wink:


Pershendetjeeeeeeeeeeeeee,ne mujsh me ja qellue kush jam hahahahaha.

vendasi
05-11-06, 03:27
Prap isha ne oden tende por prap s'ste takova..:smile:
Te uroje fundejave te kendshme dhe pa brenga..
kalofsh sa me mire kudo qe gjindesh..
Vendasi:wink:

Sy_kaltra
05-11-06, 10:35
Pershendetje Selvija !

Pasi kam shum ftohet hyra ketu ne dhomen tende te beje nje pershendetje dhe te ngrohem pak :biggrin: po si duket qenke fjetun ende dhe nuk e ke ndez kaminin heheheheh

Gjdo te mire nga Sy_Kaltra:wink:

selvija
06-11-06, 14:18
Faleminderit i nderuari Artisti te deshiroj qdo te mir ne te ardhmet tuaj pespekt.

Vendas e di qe viziton oden time se te kam shok shum te mir , po qe fati ashtu kemi shum shum kilmeta ne mes as ne df smuj takohemi,
Te prifte e mbara ate qe ke fillue ,qdo te mir ne jeten tende...:wink:

selvija
06-11-06, 14:21
Pershendetje Selvija !

Pasi kam shum ftohet hyra ketu ne dhomen tende te beje nje pershendetje dhe te ngrohem pak :biggrin: po si duket qenke fjetun ende dhe nuk e ke ndez kaminin heheheheh

Gjdo te mire nga Sy_Kaltra:wink:Oj qik bre a ne ode teme po nzehesha a valla te nzafsha , skam me te leshue ma dije ahahah, hua e din ti hahah:biggrin:
do te ftoj nje dit ta ndezim se bashku ogjakin veq drut me kusht nga ti hahah se ska gratisss ,, falm shum nga ti sy_kaltra te pershendes motrushe dhe te uroj shum shum te mira ne jeten tende..:smile:

Sy_kaltra
10-11-06, 17:49
Motrush prano pershendetjet e mia..


Erdha ti uroj tejkalimin e 1.000 postimeve te mrekullueshme .. Te uroj edhe Mijera postime te tjera ne te ardhmen...
Gjdo te mir te uron motrushi yt:wink:

Luana
10-11-06, 18:13
Selvi , mos ma zin per te madhe qe nuk jam hy tek Oda e jote me te pershendet , jam pakez dembele te hy tek tema e Pershendetjeve , :biggrin:

Gjithemon te lexoj dhe te admiroj , je shoqe e mire dhe kam rrespekt per ty , te uroj 1000 postimet dhe te deshiroj edhe xxxxxx te pa numerta ne ket FD...


Pershendetje te ngrohta nga Luana :wink:

Dreni30
10-11-06, 22:28
E nderuar Selvia
Te pershendese dhe njeherit te uroj tejkalimin e 1 mij shkrimeve ne fd. me deshire qe te vazhdoni e te shkruani edhe mijera te tjera.
Shendet dhe lumturi ne mesin tuaj familjar.

Dreni.

turisti
12-11-06, 22:58
E nderuara,:smile:

Urime nga zemra tejkalimin e - 1000 - postimeve dhe mijera tjera te percjedhura me shume shendet,lumturi dhe momentet e mira,

Te deshiron

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

selvija
15-11-06, 13:46
Sy_kaltra motrushe faleminderit qe te ka ra ne sy postime e mija..
do te mundohem te nxa ,hahah veq tutna se mos po marr ne thue kund e po vrahan tujt njek aa(hajgare
te deshiroj qdo te bukur ne sy te tu qe ke si diamanti, nje dit ke me huazue...:wink:

Luana faliminderit shum shoqe per urimin e postimeve te mija, ke nje shoqe ashtu tek urimet as une diqka nuk me shkon sdi pritoj me hy ketu,,
te uroj qdo te bukur ne familjen tende...:smile:

selvija
15-11-06, 13:55
Dreni30 Falemnderit shum shoku im qe te ka ra ne sy kjo imja,te kam nje shok bash per qefe, je i mrekullushem ne qdo postime tuat , sidoms ne Kaffe qe na knaqe spo na len me hjek keq, ishalla ta kethejm me te mir, une torte te myta tuj qit ahahaha
qka japsh merrsha aa hahah
Dreni te uroj shum diplomimin ishalla punsohesh ne ate qe ke kryer, dhe te prifte e mbara ty dhe familjes tende...:smile:


Turisti ku je bre diqka je hup hahah moti ste kam pa duke qeshur,ti me ato qeshje tua e ban atmosfer keteu, ishalla qesh gjithmon e jete te vin te mirat per dere e dritare,
faleminderit shum per urim si dhe te deshiroj dimer te nxet...:smile:

RESPEKT QE TE DYVE..:smile::smile:

turisti
15-11-06, 19:33
Shoqe e nderuar,:smile:

Te pershendes shume dhe te deshiroj ēdo te mire ne jete.

TURISTI.:smile:

Zero Cool
17-11-06, 12:37
Nje pershendetje te sinqerte dhe nje dite te bukur te uroj ty selvija

Diana007
18-11-06, 16:10
Te pershendes dhe gjitha te mirat :smile:

Diana.

selvija
24-11-06, 19:01
Te pershendes dhe gjitha te mirat :smile:

Diana.Faleminderit shum Diana007 gjithashtu te uroj qdo te mir ne jeten tende..:smile:

FALM... shum Selvija

halla e madhe
25-11-06, 15:41
Nje pershendetje per selvijen e halles!:wink:

selvija
29-11-06, 17:49
Nje pershendetje per selvijen e halles!:wink:Oj Hallushe faleminderit qe me bere vizite ma hjeshove dhomen time... se shum e dua nje helle e kam me doket se ajo me erdh te me vizitoj...

Edhe nga ana ime ke shum pershendetje te ngrohta...FALEMINDERIT...:smile:

ARI_03
29-11-06, 18:26
E nderuar,
Trokita ne oden tende ( edhe pse eshte vone) qe te ju sjell nderimet dhe pershendetjen e mia,jam duke i ndjekur me endje shkrimet e shkelqyeshme te juajat.....Uroj nga zemra suksese ne te ardhmen.....

ARI_03
29-11-06, 21:37
Mbasi e bera kete test:http://images.bigoo.ws/content/gif/love/love_327.gif (http://www.bigoo.ws/)Vendosa te ju sjell:http://images.bigoo.ws/content/gif/love/love_252.gif (http://www.bigoo.ws/)

selvija
30-11-06, 13:01
Mbasi e bera kete test:http://images.bigoo.ws/content/gif/love/love_327.gif (http://www.bigoo.ws/)Vendosa te ju sjell:http://images.bigoo.ws/content/gif/love/love_252.gif (http://www.bigoo.ws/)Bardhe,, Jeshile,,,bardhe,,,Jeshile....hahahaahh, do te thot bardha aaaaaaa!!!!!!

Faleminderit ARI_3 Per viziten e bere ne oden time ...nese pershendet e respekton dikend kurr nuk esht vone,,,,,

Edhe ty te uroj qdo te bukur ne jeten tende.. veq perpara....:smile:

ARI_03
30-11-06, 14:52
Ju flm dhe me nder qofshi....:wink:

vjeshta
01-12-06, 19:19
Te pershendes oj shtateselvije ,dhe nje fundjave si ta do qefi ty .

Vjeshta

Dreni30
03-12-06, 22:42
E nderuar selvija te pershendes dhe uroj nje fundjave te kendshme me te dashurit tuaj.
http://www.christiane.no/bilder/blomster.jpg
ja edhe kete buqete lule per ju.

Dreni.

selvija
05-12-06, 13:35
Te pershendes oj shtateselvije ,dhe nje fundjave si ta do qefi ty .

VjeshtaPershendetje ke edhe nga ana ime Vjeshta , falemiderit qe ke vizituar oden time .
respekt kam nje shoqe siq je ti... Flm...:smile:

selvija
05-12-06, 13:40
E nderuar selvija te pershendes dhe uroj nje fundjave te kendshme me te dashurit tuaj.
http://www.christiane.no/bilder/blomster.jpg
ja edhe kete buqete lule per ju.

Dreni.Faleminderit Dreni30 per Lule ne qaqafin e bardhe ..
jan diqka fantastike.. siq je nje shok shum i mir..
si dhe te pershedes dhe qdo te bukur ne familjen tende...:smile:

Dreni30
06-12-06, 09:00
http://www.berendsen.no/image/pageimage/big/servietter.jpg

E nderuar Selvija
Urimeeeeee ditlindja e u gezohesh bashk me me te dashurit tuaj ne te gjitha sferat e jetes. Pritsh edhe shume ditelindje tjera te panumerta.
Posta paska ardhur me kohe. hahahahaha
Kalofsh nje dite te hareshme e u gezofsh per jete e mot.

Dreni.

selvija
06-12-06, 09:37
http://www.berendsen.no/image/pageimage/big/servietter.jpg

E nderuar Selvija
Urimeeeeee ditlindja e u gezohesh bashk me me te dashurit tuaj ne te gjitha sferat e jetes. Pritsh edhe shume ditelindje tjera te panumerta.
Posta paska ardhur me kohe. hahahahaha
Kalofsh nje dite te hareshme e u gezofsh per jete e mot.

Dreni.Dreni30 Faleminderit shummmm qe te ra ndremend i pari me urove Ditlindjen dhe ta dije per nder dhe te respektoj si nje shok te merkullushem.
Por posta ka ardhur me koh te duhur, dhe te ulemi se bashku te hajm kete mengjes ende te pa zdritur, dhe do te dekoroj me do qirinje me mgjyr te bardhe...te shohim romantin e kesaj dite.... :wink:

Falemninderit.. me Respekt....Dreni30

Dreni30
12-12-06, 09:19
E nderuar Selvija

Urime kalimin e 2 mij shkrimeve te bukura ne fd. suksese e shkrime te shumta ne te ardhmen te deshiroj, njeherit edhe biseda te kendshme.

Shendet e gjithe te mirat ne jete.

Dreni.

~AmaZonA~
12-12-06, 09:48
selvija pak me vones por me paska ikur datlindja jote pa ta uruar!!!
Te uroj tani nga zemra qe ti gėzosh edhe shume vite te lumtura ne familjen tende...Paqja dhe harmonia mbretroft gjitmone ne familjen tende!!!:smile:
http://content.123greetings.com/eventsnew/birth_gifts/1008-092-07-1017.gif


u befsh 100 vjece!!!

turisti
12-12-06, 14:53
E nderuara,:smile:

Me gezoi fakti qe i kaluat - 2000 - postimet. Deshiroj qe jeta i ploteson te gjitha deshirat te cilat i paramendon zemra e juaj dhe shume,shume mijera postime te reja dhe njesoj te mira,te deshiron nga zemra

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

Murgesha
12-12-06, 17:03
Selvije erdha ksajde vetėm sa me tė uru njė ditė tė kėndshme e tė rehatshme pa ngucje e halitje.

Murgesha!

selvija
13-12-06, 13:40
Faleminderit Drenush per urim tendin qe ke vrejtur postimet e mia si dhe te deshiroj,, qdo te bukur ne harmoni ne familjen tend.....hahah dhe postime se bashku hahah:biggrin:


AmaZona motrrushe kurr nuk esht von nese don dikend te uroj dhe te respektoj,,, siq me je ti nje zonje shum e kujdeshme e respektume te lumte,,, dhe te deshiroj qdo te mir ne familjen tende.... hahaha ishalla takohemi sa ma shpejt ne kaffe se shum te mira qe i ben...:wink:

selvija
13-12-06, 14:06
Turist te kemi si nje mesus shum te zgjuar dhe te mir... qe do te mundohemi te ndjekim pas.. por ate nuk do ta arrijm dot... te pershndes edhe ty dha faleminderit shum per urim si dhe nje vajz e gjetsh sa ma shpejt ashtu si te pilqen qy... RESPEKT.....


Faleminderit Murgesha per vizitjen tende ,si dhe une te deshiroj qdo te bukur dhe deshira te plotsuara ne familjen tende,,, veq perpara

E sa per ngucje e halitje ,, valla skam qka te baj ku ashte embel bleta shkon hahahhahahahahahahahahahahahah:biggrin:

Luana
15-12-06, 16:42
Nji pershendetje te fresket per ty Selvija , te deshiroj lumturi dhe fatmbaresi ne jete...


http://interbloom.co.uk/images/auto/bouquet_bouquetwithteddy.jpg

Drinni
24-12-06, 21:39
Ishte lista e gjatė derisa arrita tė vijė te ju e nderuar, por nuk u lodha se u ndjeva mirė gjersa shkepja urimet mė tė pėrzemėrta pėr festat e fundėvitit dhe ndėrrimin e motmotėve.
Gėzuar 2007.
Respektplot Drinni

Prishtinasja_
25-12-06, 00:27
Selvija,

GEZUAR FESTAT

Te deshiroj fat, lumturi dhe shume dashuri ne familje e kudo !! :smile:

me respekt

Prishtinasja_

http://www.tencards.com/cards/New-Year-15.jpg

ARI_03
25-12-06, 01:21
http://www.icq.com/img/friendship/static/card_16961_rs.swfhttp://www.forumivirtual.com/attachment.php?attachmentid=9974&stc=1&thumb=1&d=1166774637 (http://www.forumivirtual.com/attachment.php?attachmentid=9974&d=1166774637)

Me respekt
ARI_03

Zana_ch
25-12-06, 10:18
Silvija motrushe ,
Uroje qe paqeja edhe dashuria te mbreteroj ne familjet tuaja . Lutem qe ky vit qe vjen te sjelle shendet, dashuri , fat edhe lumturi .Uroje qe endrrat te mos ngelen vetem endrra , por te behen realitet .Urime per shume mote 2007 GEZUAR.

Me respekt
Zana_ch
http://www.bayinfo.com.au/images/whatsonimages/happynewyear.gif

Sy_kaltra
25-12-06, 12:55
Pershendetje Selvija..

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra...

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_Gezuar.gif

gazi-de
25-12-06, 12:56
selvija e nderuar,urime festat dhe gjdo te mire ne jete.

Zero Cool
25-12-06, 14:29
Urime festat e nderuar

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/Gezuarfestat1.gif
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/Gezuarfestat.gif

vendasi
25-12-06, 15:30
Selvije e dashur,
Urime festat ne prag dhe te deshiroje qe Viti ne prag te jet realizuese i te gjitha deshirave tuja..
Vendasi

lazdrani
26-12-06, 01:49
http://www.cirrico.de/galerie/xmas/img/katzenfenster.jpg


Gezaur selvija viti i ri 2007,plote gezime dhe hare te percjellt fati gjate tere vitit.


Lazdrani

Agolli
26-12-06, 01:52
Te pershendes dhe te uroj shume te mira ne jete, njekohesisht realizim te
te gjitha deshirave ne vitin qe vjen.
http://www.trepca.net/2003/1203/gezuar2004-al.jpg


Agolli

Berisha-boy
26-12-06, 16:01
Me fat festa e Kurban Bajramit.Paqja,mirkuptimi,toleranca,shpresa te mbizotroj perhere ne familen e juaj.


Me respekt
Berisha-boy

~AmaZonA~
26-12-06, 17:27
selvije Gezuar edhe per shume mot te Uroj nga zemra Vitin e Ri 2007 njeherit te uroj edhe Kurban Bajramin...

http://www.hellasmultimedia.com/webimages/newyear/images/HapNY2.gif

http://www.3d-screensaver-downloads.com/images/christmas-screensaver/big1.jpg

Dreni30
27-12-06, 16:12
http://www.psp-angels.dk/englebilleder/engletilmig/frasusiegift.gif E nderuar urime per shume mote, harmoni e lumturi ne mesin tuaj familjar.
Urime 2007.

Dreni.

selvija
27-12-06, 16:20
http://dl3.glitter-graphics.net/pub/131/131318twnl97bmbj.jpg (http://www.glitter-graphics.com/)Faleminderit qe kam nje shok si ty... qe nuk me harron as nje moment...
Edhe ty te uroj qdo te bukur dhe deshira te plotsuara ne kete vit...

selvija
30-12-06, 17:42
faleminderit per te gjith ate qe me benen viziten ne oden time , me zbukurimet tuja eshte dekuruar per mrekulli...

Kam Respekt.. per te gjithe

Selvija...http://i94.photobucket.com/albums/l109/mp2zone/img/thanks-thankyou/12.gif (http://www.needcomments.com/)

rilinda
31-12-06, 15:48
Viti 2007 le t'ju sjell begati, shėndet tė plotė juve e familjes tuaj dhe harmoni nė jetė, pėrplot dashuri e suksese tė njėpasnjėshme! Gėzuar!

Berisha-boy
01-01-07, 06:47
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

schütze
01-01-07, 15:58
GEZUAR 2007

Nga zemra ju uroj qe ky vit te jet viti i realizimit te qdo deshire,gjithashtu edhe ralizimin e pavarsis se Kosoves

me respekt
schütze

selvija
05-01-07, 16:44
Ju Faleminderit shum...Rilinda,Berisha-boy,schutze..
Per vizitetn si ju deshiroj ky vite te jet diqka i posoqem ne te gjitha aspektet.... Urime edhe juve...

Respekt per ju,,, Selvija

uck_aksh
24-01-07, 01:31
prano pershendetjen nga un
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/x1pbglk-vqL4Bv51_VS2r9Bl_BcPmoja7L5.gif

Dreni30
29-01-07, 20:43
Princesha, se pari te uroj kalimin e 3 mij shkrimeve te bukura ketu ne forum dhe deshiroj qe te beni edhe xxxx shkrime tjera, njeherit shendet e lumturi me me te dashurit tuaj.

http://m3.pimpmyspace.org/cursors/glitter/ca8fd6f0f031b2e379c81361283d0225.gif

Kete urim nga zemra e percjelle vetem per Ty.

Dreni.

Naki
29-01-07, 20:57
Princesha, se pari te uroj kalimin e 3 mij shkrimeve te bukura ketu ne forum dhe deshiroj qe te beni edhe xxxx shkrime tjera, njeherit shendet e lumturi me me te dashurit tuaj.

http://m3.pimpmyspace.org/cursors/glitter/ca8fd6f0f031b2e379c81361283d0225.gif

Kete urim nga zemra e percjelle vetem per Ty.

Dreni.

Kėti urimi tė pėrzemėrtė nga Dreni i kacavirrem edhe unė duke ju dėshiruar t"gjithė tė mirat!

Naki

uck_aksh
30-01-07, 02:12
Vetem pėr ty
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/selvija.jpg

selvija
30-01-07, 08:58
Princesha, se pari te uroj kalimin e 3 mij shkrimeve te bukura ketu ne forum dhe deshiroj qe te beni edhe xxxx shkrime tjera, njeherit shendet e lumturi me me te dashurit tuaj.

http://m3.pimpmyspace.org/cursors/glitter/ca8fd6f0f031b2e379c81361283d0225.gif

Kete urim nga zemra e percjelle vetem per Ty.

Dreni.Princi im i dashur ne te gjith aspektet shoqrore..faleminderit shum per vrejtene postimeve te mia..e cila 3shin e kaluan duke postuar me ty..dhe shoqrin e bukur qe ka dardania...te uroj shendet dhe ate.. shenjen...e shtrenjet qe ke marrur keto dite e fundit sukses dhe veq perpara...
http://www.graphics-codes.com/graphics/Cute/f8d452916710ac6.gif (http://www.layoutmygraphics.com/)

selvija
30-01-07, 09:05
Kėti urimi tė pėrzemėrtė nga Dreni i kacavirrem edhe unė duke ju dėshiruar t"gjithė tė mirat!

NakiNdihem e previligjuar qe Naki ne oden time merre pjes ne urimin e postimeve te mia..ju falemniderit perzemrsishte..ne munges te vellezreve dhe motrave kemi vujtur shum,,, por tash nuk e kemi aq veshtire se kemi gjetur ate munges ketu ne cekk te dardanise...flm shum respekt selvija..

selvija
30-01-07, 09:16
uck_aksh..falemniderit per ato vargje te burkura...por dera gjinje eshte e hapur ne bisedime per ate qe respekton shoqrin dhe ja din vleren e saj ...te pershendes shum dhe uroj bashkim sa me te shpejt me te dashurit e tu ...
flm per panaram shum bukur ke zbukuruar

http://mygirlyspace.com/myspacegraphics/images/banners/prod_455_22308.gif (http://www.mysugarspace.com/)

Dreni30
30-01-07, 15:16
Princi im i dashur ne te gjith aspektet shoqrore..faleminderit shum per vrejtene postimeve te mia..e cila 3shin e kaluan duke postuar me ty..dhe shoqrin e bukur qe ka dardania...te uroj shendet dhe ate.. shenjen...e shtrenjet qe ke marrur keto dite e fundit sukses dhe veq perpara...
http://www.graphics-codes.com/graphics/Cute/f8d452916710ac6.gif (http://www.layoutmygraphics.com/)

Urime e shendet paq princesha e dashur ti dhe me te gjithe te afermit tuaj.

Dreni.

gazi-de
30-01-07, 16:04
SELVIJA po te pershendese edhe une,nese i pranone pershendetjete e mia....haha..te uroj qdo te mire ne jet si ti ki qef..edhe ajo deshira qe mbreme e kerkojshe prej xhinit dhe ajo te plotesohet si ki deshire...dhe te jesh i lumture me te gjithe familjene tuaj....gjdo te mire motra e dardanise..............

selvija
31-01-07, 18:28
SELVIJA po te pershendese edhe une,nese i pranone pershendetjete e mia....haha..te uroj qdo te mire ne jet si ti ki qef..edhe ajo deshira qe mbreme e kerkojshe prej xhinit dhe ajo te plotesohet si ki deshire...dhe te jesh i lumture me te gjithe familjene tuaj....gjdo te mire motra e dardanise..............Faleminderit gazi-de po sikurishte se jemi si vllezer e motra nje gjak shqiptare do te jemi per njeri tjetrin per gjithmone.. te flm shummmm edhe une ty te pershendes dhe qdo te mire ne jeten tende....

Dreni30
06-02-07, 01:34
Faleminderit gazi-de po sikurishte se jemi si vllezer e motra nje gjak shqiptare do te jemi per njeri tjetrin per gjithmone.. te flm shummmm edhe une ty te pershendes dhe qdo te mire ne jeten tende....

http://www.scriptfx.com/gallery/computer/laptop.jpg

Selvija se pari te uroj shendet edhe nje dhurat nga une se mu duk se kishe nevoj per te. hahaha E gezofsh edhe te punofte si bilbil.


Dreni.

selvija
06-02-07, 02:02
http://www.scriptfx.com/gallery/computer/laptop.jpg

Selvija se pari te uroj shendet edhe nje dhurat nga une se mu duk se kishe nevoj per te. hahaha E gezofsh edhe te punofte si bilbil.


Dreni.Uhhh sa i mir kokaaa ...me sa shpejtsi asht more eee hahahhahahahhahahah ishalla me qendron 1oo vjet se shpejt po i shtirri hee...flm..http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/g020.gif

Tomori
10-02-07, 20:31
Selvie te uroj te rrethohesh nga njerez si Tomori qe te duan dhe i do, nga qetesi dhe harmoni,
sdi cte te them me shume, vetem se te uroj qe te kesh te gjithe te mirat qe ekzistojne gjate cdo secondi te jetes tende, sepse je shume i mire dhe i meriton te gjitha te mirat........
Me respekt Tomori

Prishtinasja_
13-02-07, 18:58
Allahile a je gjalle moj ti ??? :smile:

Te perqafoj shumee :smile:

selvija
14-02-07, 13:58
Selvie te uroj te rrethohesh nga njerez si Tomori qe te duan dhe i do, nga qetesi dhe harmoni,
sdi cte te them me shume, vetem se te uroj qe te kesh te gjithe te mirat qe ekzistojne gjate cdo secondi te jetes tende, sepse je shume i mire dhe i meriton te gjitha te mirat........
Me respekt TomoriA edhe qetu paske hy aaaa valla veq ste kam pa se te kisha...
http://www.glitter-graphics.com/images/empty.gif se di a dul fotoja veq te shoh edhe nje her kallzoj ty se qka..

Flm per vizite...qdo te mire ne jeten tende....specagji...

selvija
14-02-07, 14:00
Allahile a je gjalle moj ti ??? :smile:

Te perqafoj shumee :smile:Qe motrushe ty qsh te kam flm per vizit dhe qdo te mire..
edhe une te perqafoj me nje puthe ne faqehttp://www.cosgan.de/images/midi/liebe/g020.gif

Zero Cool
14-02-07, 18:06
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Vday1.gif

Dreni30
14-02-07, 18:16
http://www.natsunivers.dk/kort/images/valen005.gif

Me kete dua te ju uroj diten e te dashuruarve. Dashuri e lumturi ne jeten tuaj.

Dreni.

ARI_03
14-02-07, 21:08
http://www.fotosearch.de/thumb/UNG/UNG181/u14968922.gifUrime Shėn Valenitin...
Me respekt
Ari_03

jEtA_1
14-02-07, 22:32
Selvija pershendetje edhe nga une te uroj gjitha te mirat e jetes dhe urime Shen Valentini kaloja si ta do zemra jote..........xix

selvija
16-02-07, 14:12
Faleminderit per te gjithe qe me zbukurut faqen time me urim te shén valentinit..

si dhe ju uroj ne qdo hap dashuri dhe lunturi paqi gjithmone...
me te dashurit e tuaj...

Prishtinasja_
16-02-07, 15:31
Erdha apet une :rolleyes:

Por me ta urua lindjen e Nipit :smile:

Urime ne jete plot shendet dhe lumturi si per ciftin ashtu edhe per beben e tyre .

http://www.kaleo.co.uk/catalog/images/baby03.jpg

selvija
16-02-07, 19:53
Faleminderit Prishtinasaj shum shum nje urim kaq te bukurr nje kohe skam marre..:smile:

Ishalla rrite Engjullesha me prinde shendet dhe lumturi...kete dhurate kah kohe qe kemi pritur...
http://www.unbebeunarbre.com/img/bebe_15.jpg

uck_aksh
16-02-07, 23:49
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/S.gifhttp://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/E.gifhttp://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/L.gifhttp://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/V.gifIJA
čershendetje

Dreni30
18-02-07, 16:48
http://www.unbebeunarbre.com/img/bebe_15.jpg

Selvija deshiroj qe kjo engjellush te rritet e lumtur e e buzeqeshur me prinderit e lumtur.
Njeherit edhe ju si Halle qe jeni ba, shendet e lumturi dhe perqafim sa me te shpejt me kete qupez te vogel.

Dreni.

selvija
19-02-07, 21:47
Falemnderit uck_ashk edhe une gjithashtu te perdhendes qdo te mire ne te ardhshmen tende..


GJithashtu Dreni edhe ti paq shum nipa e mbesa..flm shum per urim..qdo te mire

Ja nga nje lule per te dy..


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/009.gif (http://www.glitterlive.com/)

Dreni30
20-02-07, 20:51
E nderuar Selvija
Nime po me vjen rruga si shpesh ketu ne oden tuaj, por cka me ba po duhet me ardh e me te uru se nuk po ndalesh hiqqq, hahahahaha. Urimeee te 4 mij shkrimet e xxxxxx shkrime tjera te bukura ketu ne forum. Une vetem me ja nis me fluturu se me te zan ma hiqqq .....
Njeherit te uroj shendet e lumturi me te gjithe te dashurit tuaj.

http://ragnhilddesign.com/nature1/ful.jpg
Ndoshta ky bilbil te zen me ta dhan porosine.

e_martumja
20-02-07, 21:07
Oj Selviiiiiiiii u pasna korrit, asnje pershendetje, tybe as qe e pata ndermend por tu e njek Drenin arrita ksajde ahahhaha :biggrin: :biggrin: :biggrin:


Pershendetje dhe cdo te mire te deshiron e_martumja

selvija
21-02-07, 11:15
E nderuar Selvija
Nime po me vjen rruga si shpesh ketu ne oden tuaj, por cka me ba po duhet me ardh e me te uru se nuk po ndalesh hiqqq, hahahahaha. Urimeee te 4 mij shkrimet e xxxxxx shkrime tjera te bukura ketu ne forum. Une vetem me ja nis me fluturu se me te zan ma hiqqq .....
Njeherit te uroj shendet e lumturi me te gjithe te dashurit tuaj.

http://ragnhilddesign.com/nature1/ful.jpg
Ndoshta ky bilbil te zen me ta dhan porosine.I Nderuar derni shoku im i mire ky bilbi yt ate rruge kah fillue por postime e tua per te ndjekur se ka shum dhe shum te bukura...por ate nuk do arris dote por sidoqofe ai bilbil do na baj posten ton dhe shoqrin qe kemi mes veti..Nga kacepi i tije marre shum fjal te bukura ne qdo mengjes me fjalet e tij te embla PRINCESE e pa harruar ne asnje sekonde..

Te pershendes shum shum i nderuar kam nderin se kam nje besnik si ty qe flas per te mir e te keqen qe na kaplon ndonjher kjo jete... flm shummm gjithnje je i mir pritur ne qdo aspeket....'

Te uroj qdo te bukur dh lumturi te dashurit e tu qe ke ne shtepi..flm shum...:smile:

selvija
21-02-07, 11:19
Oj Selviiiiiiiii u pasna korrit, asnje pershendetje, tybe as qe e pata ndermend por tu e njek Drenin arrita ksajde ahahhaha :biggrin: :biggrin: :biggrin:


Pershendetje dhe cdo te mire te deshiron e_martumjaFlm shum E marturja qe te paska ra rruga e je futur ne oden time te ngrohte me urime te shumta ..por nuk ta shohe per te madhe as as vet se kam edhe aq zakon per pershendtje jo qe nuk dua por se di diqka pritoj hahahhah...

Ok kalo burur ne keto dite dimrore..se gati erdh edhe pranvera na sjell shum burkur sidomos pushimet verore...flm shum ke respekt nga une ..selvija....

gazi-de
26-02-07, 14:19
selvija e nderuare te pershendes,dhe te uroje nje fillim jave te qete dhe pa ftofte..

Qe nje dhurate nga une,nje mace se kame negju qe i done shume...
me respeket gazi...

jEtA_1
27-02-07, 13:57
Motrushe dhoma jote po shkelqen nga forumistat dhe fjalet qe po te dedikohen ty , je e veqant dhe me sens humori ku postimet e tua e bejn nje kuptim fenomenal klm atje ku gjindesh

selvija
01-03-07, 16:48
selvija e nderuare te pershendes,dhe te uroje nje fillim jave te qete dhe pa ftofte..

Qe nje dhurate nga une,nje mace se kame negju qe i done shume...
me respeket gazi...O gazi-de nga lutja jote mu plotsue kjo deshire se ka ra temperatura e fetoftit..sote patem + per her te pare qe 3 muaj dhe u gezum shum ahhaha tash pe di se po shkojme nga pranvera muka hjek pak stresi hahahah...

Flm shum per macen tende te bardhoshe bukuroshe qe ka nxe qe gjith dimrin hahaha mos me pas ate sdi se qka kisha bere....:biggrin: :biggrin: ..

flm shum ke respekt gjithnje nga shoqja jote lazdrane nganiher....:biggrin: :wink: Selvija

selvija
01-03-07, 16:53
Motrushe dhoma jote po shkelqen nga forumistat dhe fjalet qe po te dedikohen ty , je e veqant dhe me sens humori ku postimet e tua e bejn nje kuptim fenomenal klm atje ku gjindeshFlm shum jEtA_1 edhe ti je nje vajze e pa zevendsuar dhe me ke pyqyer shum gjat komenikimit ne msn...je nje vajze shum e sjellshme ashtu me plote merite...te pershendes dhe uroj qdo enderr te plotsura ne qdo hape jetes ....

flm mpuqqqqq....http://www.buzqeshja.ch/buza/modules/Forums/images/avatars/1567487982456d8dc962167.gif (http://www.buzqeshja.ch/buza/modules.php?name=Forums&file=profile&mode=viewprofile&u=7157)

Dilingjia
06-03-07, 05:14
selvi? a mos po te nguc najkush?
veq kallxoj balit se menzi spo pres me i met n'dore najkuj:biggrin:

selvija
06-03-07, 14:32
selvi? a mos po te nguc najkush?
veq kallxoj balit se menzi spo pres me i met n'dore najkuj:biggrin:Jo jo rri pa gajle se askush nuk me nguc ...ahaha

Mos po masakron kend a ..nese kam nevoj ta leshoj nje ze a..

Flm per vizit ne faqen time...:smile:

RiannA
06-03-07, 19:49
OOooooooojjj ti qik,

hajde ti cikrrojna gotat....:biggrin:

http://www.bueroblogger.de/wp-content/sektglaeser.jpg


Proscht!

Pershendetje nga RiannA

Dilingjia
07-03-07, 04:57
pse a qike koka selvija aaaa?:biggrin:

selvija
07-03-07, 07:57
OOooooooojjj ti qik,

hajde ti cikrrojna gotat....:biggrin:

http://www.bueroblogger.de/wp-content/sektglaeser.jpg


Proscht!

Pershendetje nga RiannAO falemninderit..RiannA..Me plot gezime e shendet...
qofshim pergjithmone....:wink:

selvija
07-03-07, 07:58
pse a qike koka selvija aaaa?:biggrin:Pseee qka kujtove djal aaaa!!!!!!:biggrin:

Dilingjia
07-03-07, 09:14
:biggrin: c'kas po nodh bre bal tash kohen e fundit spo dihet as kush po han,as kush po pin as....:biggrin: :biggrin: :biggrin:
kalo majr ku do qe je

uck_aksh
07-03-07, 15:46
pershendetje selvija

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/Magicball.gif

Prishtinasja_
07-03-07, 16:18
PER TY :: :smile::smile:

http://www.germany.ru/cgi-bin/portal/getimage.cgi?link=http%3A%2F%2Fp.foto.radikal.ru%2 F0702%2F963214a75273.gif

selvija
08-03-07, 09:41
pershendetje selvija

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/Magicball.gifFaleminderit uck_ashk edhe ty qdo te mire dhe sukses planet e tua...

selvija
08-03-07, 09:46
PER TY :: :smile::smile:

http://www.germany.ru/cgi-bin/portal/getimage.cgi?link=http%3A%2F%2Fp.foto.radikal.ru%2 F0702%2F963214a75273.gifWAWW me keto rreze te lulev qe me dergova me reflektuan edhe fetyren time me dhan ndriqim te shkqelyar dhe nga aoroma e tyre do ndihem si nje flutur.. oo falemninderit Mortrushe ...per lule te derguara dadushes sate.
hahahha ja me nje mpuqqqqq http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/g020.gif te faleminderit shum...

Prishtinasja_
08-03-07, 11:22
Erdha apet :biggrin: por me ta urua festen e 8 marsit !!!

Pra, **URIME 8 MARSIN**:smile:

http://images.quelle.de/is-bin/intershop.static/WFS/Quelle-quelle_de-Site/-/de_DE/images/d9/200000338224_a_294.jpg

ARI_03
08-03-07, 12:37
Urime 8 marsi,

http://home.zonnet.nl/croockjes/pages/roos-wit-6.gif
Me respekt,

Zero Cool
08-03-07, 12:56
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

gazi-de
08-03-07, 13:51
e nderuhar selvija URIME 8 MARSI,

Dreni30
08-03-07, 20:21
Selvija,,,,,,,,

Urime 8 Marsi, fat e lumturi ne jeten tuaj. Ja dhe nje buket me lule qe i dua shume.

http://www.mitliviglimt.dk/wp-content/uploads/blomster4.jpg

selvija
10-03-07, 14:52
Erdha apet :biggrin: por me ta urua festen e 8 marsit !!!

Pra, **URIME 8 MARSIN**:smile:

http://images.quelle.de/is-bin/intershop.static/WFS/Quelle-quelle_de-Site/-/de_DE/images/d9/200000338224_a_294.jpgFaleminderit Motrushe vizita jote me gezon shum qe kemi nje moter si ti e gjall ne te gjitha aspekete... te pershendes nga zemra ...dadusha...

selvija
10-03-07, 14:54
Urime 8 marsi,

http://home.zonnet.nl/croockjes/pages/roos-wit-6.gif
Me respekt,ARI_03 Faleminderit per keto lule kaq te bukura me ndriquan faqen time...Pershendes ...

selvija
10-03-07, 14:56
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg
Zero_Cool vllaqko flm shum dhe te uroj qdo te mire dhe suksese ne kopshtin e lulishteve...:biggrin:

selvija
10-03-07, 15:00
e nderuhar selvija URIME 8 MARSI,gazi-de vellau im i vogel me gezuan shum kur e pash lulet e tuaj qe kan arritur ne posten time ..dhe u ndiva disi shum e lumtur edhe pse skam marr dhurat qe sa koh nga vellezrit e mi te vertet bile ketu ne internet kam gjet disa qe hjek mallin sado pak nuk ndij mungesen e shoqrive...Faleminderit shum shum...buqet te luleve ...:smile:

Respekt ke shum nga motra jote S....

selvija
10-03-07, 15:06
Selvija,,,,,,,,

Urime 8 Marsi, fat e lumturi ne jeten tuaj. Ja dhe nje buket me lule qe i dua shume.

http://www.mitliviglimt.dk/wp-content/uploads/blomster4.jpgufffffff ....sa me kendaq kjo arom e luleve sapo te ujitura gjithnje per ty jam lule por keto tujat sot me paskan marre ate aromen e kendshme ...dhe do te shijojme bashke me ty..deri sa te vyshken.... une kjo lulja pembe ne mes..kurse ti perqafimin per rrethe...:wink:

Zero Cool
11-03-07, 13:42
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gif

rilinda
15-03-07, 01:01
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg

Buqja_ch
15-03-07, 09:14
Ni Pershendetje Nga Zemra Prano Edhe Nga Un...
Te Kalosh Sa Me Mir..

Me Rrespekt....

RiannA
15-03-07, 13:13
Qiki, veq deshta me ta lon nje pershendetje ketu..hajde mere se po ik hahaha

kalo bukur

RiannA

selvija
16-03-07, 16:05
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gifFalm...Zero Cool edhe ty te deshiroj qdo gje Coollllllll...:smile:

selvija
16-03-07, 16:10
Faleminderit moj vajza tona te bukura dhe te urta qe bete viziten ne faqen time dhe me leshuat urimet e bukura, ju respektoj dhe ju deshiroj sukese ne qdo hap jete...

rilinda
buqja_ch
RiannA... Ju pershendes edhe une ju...:smile:

Sy_kaltra
16-03-07, 17:09
http://sl.glitter-graphics.net/pub/89/89750ba9l90raq9.gif

uck_aksh
17-03-07, 01:10
te uroj gjith te mirat selvija

http://i131.photobucket.com/albums/p304/dolphinbaby229/27653t7hsm3ilw51.gif

ninnela
17-03-07, 15:57
Pershendetje per ty selvije :wink:

selvija
17-03-07, 19:53
Faleminderit Sy_kaltra edhe ti me je nje shoqe shum e embel te pershendes..

uck_ashk ta di per nder per qdo vikend vin pershendetje me sbukurimet e tua..flm shum ,,ke respekt nga shoqja jote..

Ninela flm shum edhe une te pershendes shum qdo te mire ne jeten tende.

http://zangygraphics.com/thanks/6.gif

gazi-de
18-03-07, 18:17
selvija e nderuat te pershendes dhe nje lule ta pruna,qe shpetove prej dimri...

http://www.clayhaus.net/flowers_web/images/blumen-1.jpg

Zero Cool
20-03-07, 15:08
Vetem per ty selvija:


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/c0121ef70dd84d9.gifedhe nje mpuch

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/4cb62812768695a.gif

selvija
21-03-07, 07:54
Vetem per ty selvija:


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/c0121ef70dd84d9.gifedhe nje mpuch

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/4cb62812768695a.gifHmmm Zero Cool e hatashme qenka.. ma skuqe aty ku me pythe ahaha...
edhe une nje TY.
http://s128.photobucket.com/albums/p165/commentgraphics/Kisses/th_e90fb1a61fb5c32.gif

Xuki
21-03-07, 09:03
Selvushe shuumė msn prej meje....uppppp m'fal, selam mendova, se mu ka mushė kryt msna!
http://www.ego4u.de/images/countries/holidays/rose01.jpg


Tė uroj njė ditė tė bukur


Xuki

selvija
21-03-07, 14:56
Selvushe shuumė msn prej meje....uppppp m'fal, selam mendova, se mu ka mushė kryt msna!
http://www.ego4u.de/images/countries/holidays/rose01.jpg


Tė uroj njė ditė tė bukur


XukiXukiii pa mu perkul mir tek kamet nuk ta dha MSN se sta dha ahahahahahah se plaseeee....ahhahaha flam edhe une te pershendes.. po qka me ba hahahah

Xuki
21-03-07, 16:31
Ama......se nuk halitna tani kurrė ma!http://www.astragon.de/productsimages/Chef%20flehend.jpg

jEtA_1
21-03-07, 17:02
Motrushe si ma ke qejfin sot besoj se je mir te pershendes perzemersisht kudo qe gjindesh ne keto momente

selvija
21-03-07, 18:42
Ama......se nuk halitna tani kurrė ma!http://www.astragon.de/productsimages/Chef%20flehend.jpgHahaaha me ata sy nen vetull me bane te qajjjjj hahahahah...jo jo edhe pak dujet...:biggrin:

falma_lotin
21-03-07, 20:27
Zemer erdha ketu vetem te te pershendes dhe te deshiroj nej nate sa ma te mire ta kesh ti rrushe.

te don falma_lotin

Giovanni
21-03-07, 22:23
Tung tung,

Si po ja kalon??

Te pershendet shume shume shuem

Giovanni.

falma_lotin
23-03-07, 21:28
Motrushe te pershednes shum nga zemra .

http://www.repage.de/memberdata1/eviburn/lieb4.gif

selvija
23-03-07, 22:37
Nga zemra ju them dhe ju falendoreoj shum shum qe beni viziten ne faqen time, jeni mirseardhur gjithnje kemi shum shok shoqe virtuale dhe ju respektoj qe te gjithe..

Flm gazi-de ,jEtA_1, giovanni. si dhe falma_lotin

Respekt keni nga selvija si gjithnje.

rilinda
24-03-07, 16:37
http://i130.photobucket.com/albums/p248/lindsay4u2nv/Great%20Weekend/greatweekend-1.gif

ARI_03
25-03-07, 08:46
http://www.catmori.de/gruesse/hallo2.gif


http://www.catmori.de/schokolade/w31.gif

__________________

~AmaZonA~
25-03-07, 09:58
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

Sy_kaltra
25-03-07, 11:39
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

gazi-de
25-03-07, 14:43
selvija erdha te pershendes,dhe te uroje nje fund jave te qet,dhe nje pranevere me lule se shume ke vuajture ne kete dimet,dhe i meritone do lule te praneveres....
http://orakelblog.ambranet.de/Bilder/fruehling.jpg

uck_aksh
26-03-07, 03:29
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/selvija-1.jpg

ssara
26-03-07, 08:28
Pershendetje e nderuar selvije kalofsh nje jave sa me te mire


Ssara

Dreni30
27-03-07, 09:32
http://3drender.com/sunday/images2/rosa.jpg

Per Ty shoqeja ime Selvija, nje lule si shenje per ardhjen e praneveres, te pershendes dhe uroj qe te jesh mire kudo qofte me me te dashurit tu.

Dreni.

selvija
27-03-07, 19:33
Pershendetje keni edhe nga une shum shum ju respektoj dhe ju adhuroj shoqrin e paster ketu qe kam..
Rilinda
ARI_O3
AmaZona
Sy_kaltra
gazi-de
uck-ashk
ssara
Ju uroj sukses dhe qdo te mir ne keto dit pranverore, jeni mir se ardhun ne qdo kohe flm shum edhe nje her.

selvija
27-03-07, 19:38
http://3drender.com/sunday/images2/rosa.jpg

Per Ty shoqeja ime Selvija, nje lule si shenje per ardhjen e praneveres, te pershendes dhe uroj qe te jesh mire kudo qofte me me te dashurit tu.

Dreni.Dreni edhe ti me je nje shok shum i besuar per kete edhe jam e lir qe te postoj pa kurfare trimi , dhe gjithnje do te kesh besim dhe do kem ashtu siq kemi filluar ne fillim. Te qmoj shum i nderuar dhe respektuar ne qdo kohe, flm per kete lule kaq te bukur.

RRespekt ke nga Selvija.

uck_aksh
29-03-07, 00:27
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

selvija
01-04-07, 14:01
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gifFalemnderit shum uck-ashk te uroj edhe ty gjith te mira dhe sukses ne te ardhmen tuaj

Xuki
01-04-07, 20:03
Pėrshėndetje tė pėrzemėrta...


http://www.fleurop.de/Images/Product_Images/xherzklop_l.jpg


...dhe tė uroj njė javė shumė tė kėndshme!

Xuki
PS: A e ke ba hala njet me ma dhanė msn-in? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rilinda
02-04-07, 11:19
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

LuLjaa
05-04-07, 02:29
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/11.gif

Dreni30
05-04-07, 09:38
http://alandroal.weblog.com.pt/arquivo/rosa.bmp

Erdha ketu per te derguar kete lule dhe njeherit per te uruar tejkalimin e 6 mije shkrimeve te bukura ketu ne forum. Deshiroj qe te besh edhe xxxxxx shkrime tjera dhe te bukura.
Te kam me te vertete nje shoqe te mire dhe keshtu duhet te jemi.
Te deshiroj shendet e lumturi ne gjitha sferat e jetes dhe me me te dashurit tu.

Dreni.

jEtA_1
05-04-07, 12:27
Pershendetje motrushja ime e madhe te uroj nje dite te kendshme kudo qe je ne keto momente te pershendet motra jote e vogel nga Kosova jEtA_1

selvija
05-04-07, 14:49
http://alandroal.weblog.com.pt/arquivo/rosa.bmp

Erdha ketu per te derguar kete lule dhe njeherit per te uruar tejkalimin e 6 mije shkrimeve te bukura ketu ne forum. Deshiroj qe te besh edhe xxxxxx shkrime tjera dhe te bukura.
Te kam me te vertete nje shoqe te mire dhe keshtu duhet te jemi.
Te deshiroj shendet e lumturi ne gjitha sferat e jetes dhe me me te dashurit tu.

Dreni.Siq gjithnje ti me je i pari dhe me ndreon dhe respekton.. nuk kam qfardo shoku.. apo vellau ne menyre virtuale sikur te ishim te nj familjes..poe edhe ti gjitnje nga ana ime do te jesh i ndreuar dhe i afret se kam besim me ty..

Te pershendes dhe te uroj qdo te mir ne familjen tende te dashur...
Ti me je sikur ky..
http://dl.glitter-graphics.net/pub/22/22821gtylk5kjbq.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

selvija
05-04-07, 14:52
Pershendetje motrushja ime e madhe te uroj nje dite te kendshme kudo qe je ne keto momente te pershendet motra jote e vogel nga Kosova jEtA_1Edhe ty motra ime e vogel hahahah qme ka marr malli per nje perqafim te ngrohte ufff me kish knaq ahahaha...flm shum qe viziton faqen time dhe me leshon fjal te bukura siq je vet...
te pershendes te uroj suksese ne pune qe ke filluar dhe perfundim te shpejt

TE mpuqqqq shumm..:wink:
http://dl5.glitter-graphics.net/pub/36/36505msesy2l18z.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

SANTANA-29
05-04-07, 15:08
Selvije lula skam por edhe une te deshiroj
qaste te kendshme pershendetje,,santana....:tongue:

selvija
05-04-07, 18:48
Pėrshėndetje tė pėrzemėrta...


http://www.fleurop.de/Images/Product_Images/xherzklop_l.jpg


...dhe tė uroj njė javė shumė tė kėndshme!

Xuki
PS: A e ke ba hala njet me ma dhanė msn-in? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifXuki edhe une te pershendes edhe ishalla ta plotsoj nje dit ate deshir qe tu ka pikkkkkk hahahah sa e lutnja e sa perlutnja po shkon ahahah ,,,sidoqofte flm shum i ndreuar je nga ana ime,, po qe se kam zakon shum ne MSN se jam alergi pak.....:biggrin:

selvija
05-04-07, 18:51
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg Rilinda motluqe flm qum qe me ulon dit te bukul..ele une qitash po japi kuklen qe ta kamale she te kam motluqeeeee edhe njhel po puqi ..
http://www.dhurata.com/images/retailers/article/tiranatoys/67953_s.jpgmele tash she bol kam lut me te..

selvija
05-04-07, 18:54
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/11.gifLulija jon me limona ,, flm shum edhe ty te deshiro qdo te mir ne familjen tende me te afermet e tu ..flm shummmm

selvija
05-04-07, 19:04
Selvije lula skam por edhe une te deshiroj
qaste te kendshme pershendetje,,santana....:tongue:Faleminderit SANTANA-29 boll qe te ka ra ndermendt te me vizitosh e per lule nuk ka dert edhe keshtu ta ngjehi edhe me shum,, te pershendes kudo qe gjindesh kalo sa me bukur..

Ja nje lule ngjyr mashkulli dhe diamatet e saj me ndriqim te shkelyer..
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/butterfly/031.gif (http://www.myspacedev.com/myspace-glitter-graphics/)

Agolli
05-04-07, 19:33
http://i79.photobucket.com/albums/j129/jules31_SRK/SRK2/Zahrah_Khan/helloh014.jpg

legenda
08-04-07, 10:10
http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

rilinda
08-04-07, 12:52
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif

uck_aksh
08-04-07, 15:50
http://i171.photobucket.com/albums/u295/Jeannie522/GoodAfternoon.gif

Arkza
09-04-07, 13:40
Selvo Te Pershndtes shume , e mir je shume veq pak demelic , kurr sma qite kafen qe ta lypa hahahahahhaha , pak hajgare te pershndtes shume :smile:

Buqja_ch
13-04-07, 18:13
Kurr filloi te shkruaj per Ty..nuk mundem
se te gjitha ato si du ti them nuk ka vend ketu
vetum du te uroj shume te mira ne jete e familje..
e pushim te mire ne ket fund jav

Buqja...

Sy_kaltra
14-04-07, 10:50
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg

Djellza:
14-04-07, 22:18
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Paradox_13
15-04-07, 14:15
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi.

Dreni30
16-04-07, 10:26
Selvija, erdha ketu me te pershendetur duke te deshiruar shendet e lumturi ne cdo hap te jetes. Nuk mund te mos e ceku se te kam me te vertet nje shoqe virtuale te ngushte ketu ne forum.
Harmoni e lumturi me te dashurit tuaj.

Dreni.

gazi-de
16-04-07, 12:34
selvija te pershendes me gjithe zemer e nderuare,respeket per ty..
qe edhe nje lule,sepse ne oden tende pa lule nuke bone ase te shikoshe..hahha
http://www.gartenspaziergang.de/nelke1_s.jpg
te pershendes...miku juje gazi-de

gazi-de
16-04-07, 12:37
selvija te pershendes me gjithe zemer e nderuare,respeket per ty..
qe edhe nje lule,sepse ne oden tende pa lule nuke bone ase te shikoshe..hahha
http://www.gartenspaziergang.de/nelke1_s.jpg
te pershendes...miku juje gazi-de
http://www.gartenspaziergang.de/nelke1_s.jpg

ssara
16-04-07, 15:50
Pershendetje Selvije kalo nje dite sa ma te bukur

Ssara

Abetare
16-04-07, 16:33
Selvija http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje4.gif

budo785
16-04-07, 18:47
[B][B]Pershendetje Selvushe,shume mire po duket oda jote!Kalo mire

LuLjaa
17-04-07, 01:42
Pėrshėndetje selvija t'dėshiroj Argėtim tė Kėndėshum.

http://img359.imageshack.us/img359/3023/1590kn.gif

selvija
17-04-07, 21:05
Ju falendroj perzemersishte qe te gjith qe keni lere pershndetje ne oden time ,,dhe ju them se gjithnje jeni mirseardhun, dhe ju deshiroj shum te mira ne feten tuaj dh ju falenderoj shummm

Legenda
Rilninda
Uck_ashk
Arkza
Buqja_ch
sy_kaltra
Djellza
Paradox_13
Gazi-se
ssara
Abetare
Budo785
Lulijaa

JU them edhe njher shum faleminderit dhe keni gjithnje respekt te plot nga ana ime...
ju mpuqeeeeeee....:wink:

selvija
17-04-07, 21:10
Selvija, erdha ketu me te pershendetur duke te deshiruar shendet e lumturi ne cdo hap te jetes. Nuk mund te mos e ceku se te kam me te vertet nje shoqe virtuale te ngushte ketu ne forum.
Harmoni e lumturi me te dashurit tuaj.

Dreni.Valla erdhe po ruju se nuk te leshoj edhe njher me te gjet ketu dije..hahaha ka me te kindapue njher e pergjithmone edhe adin ku ka me te majte, dikund nje skaj liqeni ahahahahhaaha..:biggrin: pak hajgare flm qe hyre e me vizitove se kesh vetem ne ate kohe e ndisha munges shoqrije...sido qe te jet te pershndess dhe ndifsha gjithmon mire per familjen tende te dashur....ahaha por edhe mos harro se edhe per mua nje pjesss shoqrise :biggrin: aahah KIITI ... Respekt shoku immmmm....:smile:

Lijanna
17-04-07, 21:26
Pershendetje selvija, te deshiroj nje nate te mire...!

Sy_kaltra
20-04-07, 17:52
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

selvija
21-04-07, 13:59
Pershendetje selvija, te deshiroj nje nate te mire...!Ghithashtu Lijanna te deshiro qdo te mir ne jeten tende dhe familjes sate...:smile:

selvija
21-04-07, 14:02
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpgSy_kaltra te pershendes dhe te them shum flm qe ben viziten dhe uron vikendin dhe nuk harron shoqet qe ke ,flm me fal se ndoshta edhe nuk jam aq kativ ne pershendetje,,por se di vetem per asgje e la e nuk qoj shum pershendetje...hahaha se kur po hyjm ketu spo kemi kohe si tuj nga me postue ahahahahah

rilinda
21-04-07, 21:18
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00032.gif

selvija
22-04-07, 20:59
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00032.gifFaleminderit rilinda per vizit.

Dreni30
22-04-07, 23:35
Shoqeja e dashur ditet po kalojne e ju po arrini per dite e me shume shkrime ketu ne forum. Nga zemra te deshiroj se pari shendet edhe xxxxxxxx shkrime te bukura ketu. Njeherit te deshiroj harmoni e lumturi ne mesin tuaj familjar. Kete dhome dua ta zbukuroj edhe me nje buket lulesh te bukura
Me rrespekt shoku i juaj si gjithehere.

Dreni.http://www.hshome.dk/Piratbryllup/PICT8650frame.jpg

uck_aksh
23-04-07, 00:24
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

selvija
23-04-07, 22:23
Shoqeja e dashur ditet po kalojne e ju po arrini per dite e me shume shkrime ketu ne forum. Nga zemra te deshiroj se pari shendet edhe xxxxxxxx shkrime te bukura ketu. Njeherit te deshiroj harmoni e lumturi ne mesin tuaj familjar. Kete dhome dua ta zbukuroj edhe me nje buket lulesh te bukura
Me rrespekt shoku i juaj si gjithehere.

Dreni.http://www.hshome.dk/Piratbryllup/PICT8650frame.jpgShoku im i ngushte. te falemninderit shum qe me bere te bej keto postim gati te gjitha me ty dhe ndihem shum e gezuar qe kam taku nje person si ti..te sinqert dhe plot mirkuptim..te them te derjten nese nuk gjindesh olinen ne ato qaste sa jam une ketu ndihem ashtu shum e vetmuar thujse me han faqet qe qeli..por te falenderoj perzemersishte qe kemi bere keso shoqrie dhe nuk besoj se do largohemi me...

Pelqendet qokun tim me te buklin qe kam dhe dua qummmmmmm..
http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/ztuy.gif

selvija
23-04-07, 22:25
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpgAwwwww aww uck_asht q'po na lulzon perdit e me shum..valla edhe nje po ta them se je prefesomal me kete motazhe qe ben...dhe te falenderoj shum i ndruar

Ke rrespekt nga un..SELVIJA..

Elina
24-04-07, 16:45
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg

selvija
26-04-07, 14:23
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpgFaleminderit shum Elina edhe ty te pershendes te uroj nje dite te mir..:smile:

gazi-de
27-04-07, 10:54
Pershendetje...........

Luana
28-04-07, 21:17
http://www.glittergraphicsweb.com/img/hello114.gif

schütze
29-04-07, 20:53
selvija e nderuar, ju pershendes nga zemra dhe ju deshiroj gjith te mirat e ksaj bote

me respekt schütze

ssara
30-04-07, 07:16
Pershendetje Selvije....... te deshiroj qdo te mire ne jete.......

instruktori
30-04-07, 22:20
Shume e nderuara Selvija
Ju pershendes dhe ju uroj qe gjithmon te jeni ashtu siq ju deshironi.
Me respekt per ju

selvija
01-05-07, 12:09
Pershendetje...........Gjithashtu ke pershendetje kusheri nga ana ime,,te deshiroj dite te bukur paranverore..

selvija
01-05-07, 12:10
http://www.glittergraphicsweb.com/img/hello114.gifHelloooo Luana motrushe mos me rri nje kemb se lodhesh se dita gjat eshte tash..te pershendes dhe pune te mbar ku do qe jesh ,,shendet ne familjen tende..te fala beri Nenes sate..

selvija
01-05-07, 12:14
selvija e nderuar, ju pershendes nga zemra dhe ju deshiroj gjith te mirat e ksaj bote

me respekt schützeFaleminderit schutze edhe ty te deshiroj te mirat e dynjas veq perpara respekt...

selvija
01-05-07, 12:15
Pershendetje Selvije....... te deshiroj qdo te mire ne jete.......ssara pershendes edhe ty dhe te deshiroj te mira dhe pun te mbar kudo qe jesh..

selvija
01-05-07, 12:17
Shume e nderuara Selvija
Ju pershendes dhe ju uroj qe gjithmon te jeni ashtu siq ju deshironi.
Me respekt per juInderuar instruktor me vjen mir qe te pash ne oden time dhe te pershndes shum..qdo te mir ne jeten tende kudo qe jesh.

Preshevar
01-05-07, 12:19
Pėrshėndetjet mė tė sinqerta shkojn edhe per juve e nderuara Selvije,..

Mė pėlqen humori me juve,.. dhe jeni njė shoqe e mir jo vetem per mua por pėr krejt antart e forumit.

Ju dėshiroj gjitha t'mirat nė jet,.. ty dhe Princit tėnd,.

Tash qe e msova deren per n'od tėnde,.. dot dal ma shpesh :D hahahaa (shaka)

Kaloja si ta deshiroje,.. ZeMrA ! ;-)

instruktori
01-05-07, 15:09
Inderuar instruktor me vjen mir qe te pash ne oden time dhe te pershndes shum..qdo te mir ne jeten tende kudo qe jesh.

Pershendetje selvija
Me shume deshir i lexoj shkrimet e juaja qe me pelqejn shme.
Qofsh gjitheher e pershendetur.
Respekt per ju

Naki
04-05-07, 11:56
Sot nė diten e dytė tė shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve /sepse nuk mbrrijta dje ti vizitojė tė gjithė nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg

Buqja_ch
05-05-07, 23:08
Mire merama e dashura Motrushe .edhe pse sante po kalon mesi i nates
e eshte von..une erdha ne oden tende te le keto fjal te cillat mi thote
zemra e i shkruan dora..dua te deshiroj shume te mira e shendet ty e familjes
tende..thell ne shpirt po e ndij keto dite mungesen tende
Po na mungon..

te uroi ni nate te mire e gjume te qet ..
nga

Buqja

instruktori
06-05-07, 11:19
Pershendetje dhe shume te mira ne jete.

Elina
06-05-07, 16:35
http://i84.photobucket.com/albums/k12/snl2552ab/chrglt/blessings/godBlessYou/godBlessMyFriendRoseButterfly.jpg

rilinda
06-05-07, 18:19
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

Dreni30
06-05-07, 19:48
Selvija erdha ketu me ta lane nje pershendetje.
Je ne mungese qe sa dite, por shpresoj qe seshpejti do te lajmerohesh me postimet e tua te bukura. Si shoqe te ngushte qe te kam, po e ndi edhe mungesen tuaj.
Shpresoj te jeni mire dhe ashtu bukur te kaloni keto dite praneverore me gjithe familjen tuaj. Shendet e lumturi ne gjitha sferat e jetes te deshiroj. Ja ketu ne oden tuaj per freski eke nje lule te bukur.http://www.ilcannocchiale.it/blogs/bloggerarchimg/federicaurora/rosa-rosa.jpg
Me gjithe rreapekt per ju si gjithe.

Dreni.

LuLjaa
07-05-07, 17:26
selvija Pershendetje dhe t'uroj argetim te kendeshum ne vazhdim

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

selvija
08-05-07, 22:48
Pėrshėndetjet mė tė sinqerta shkojn edhe per juve e nderuara Selvije,..

Mė pėlqen humori me juve,.. dhe jeni njė shoqe e mir jo vetem per mua por pėr krejt antart e forumit.

Ju dėshiroj gjitha t'mirat nė jet,.. ty dhe Princit tėnd,.

Tash qe e msova deren per n'od tėnde,.. dot dal ma shpesh :D hahahaa (shaka)

Kaloja si ta deshiroje,.. ZeMrA ! ;-)Faleminderit Preshevar qe ke bere viziten dhe eja si ma shpesh dhe naj qaj a kafe ne qekullad ofrojm ishalla ahahah

Te deshiroj qdo te mir djalo..flm shum

selvija
08-05-07, 22:53
Sot nė diten e dytė tė shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve /sepse nuk mbrrijta dje ti vizitojė tė gjithė nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpgFaleminderit Naki per viziten qe ke ber.. edhe qe ke len ate pershendetje ne oden time.. e di qe njher eshte veshtir per ty keto dit pranverore qe te mungon shtylla e shtepis, por qka te bejm ne nuk vendosim si dhe qka,,por qdo person pret se qka po vjen ne vazhdim e mira apo e keqe ,,por jeten duhet ta vazhdojme..
flm shum edhe njher te deshiroj shum te mira me femit e tu..

selvija
08-05-07, 22:57
Mire merama e dashura Motrushe .edhe pse sante po kalon mesi i nates
e eshte von..une erdha ne oden tende te le keto fjal te cillat mi thote
zemra e i shkruan dora..dua te deshiroj shume te mira e shendet ty e familjes
tende..thell ne shpirt po e ndij keto dite mungesen tende
Po na mungon..

te uroi ni nate te mire e gjume te qet ..
nga

BuqjaFaleminderit Buqeja qe me ke shum respekt motrushe..por kam hy nje nat sa te lezoj pak a shum pershendetjet ,,por ke kohe shum e shkurte nuk munda as te lajmroj se per qfar arsye mungova..por sidoqfte mungesa qe shum e arsyshme dhe tash prap do jemi me ju..ty dhe shokqet e shoqet qe me kan respekt.. flm shum per vizit dhe mesazhe te shumta qe me bere,,edhe vet u ndiva disi e lumtur si kam nje shoqe si ty e ndruar dhe respektuar.. edhe ate qe ke dergue do pranoj dhe kam regjstruar flm per besim..

Respekt ke nga motrushja jote Selvija

selvija
08-05-07, 23:08
Pershendetje dhe shume te mira ne jete.Gjithashtu instruktori te pershendes dhe qdo te mire...