PDA

View Full Version : Pytje per zonjat


Zero Cool
30-07-06, 16:20
Ju kisha lute juve zonja te nderuara dhe te martuara te tregoni drejte , a ja bani edhe ju kėshtu (http://s75.photobucket.com/albums/i305/Venom_photos/?action=view&current=BeenMarriedTooLong_1.flv)

Buqja_ch
07-03-07, 21:28
hahaahah mos de ..ok
dot tregoi ni her tj....