PDA

View Full Version : linda-kaq.


turisti
18-08-06, 21:11
Vendase e nderuar,:smile: :smile: :smile:

Te pershendes shume dhe te deshiroj momentet e lumtura ketu ne DARDANI dhe jete private.Le te jet kjo oda jote si jeta - gjithmone e lumtur dhe e gezuar.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

linda-kaq.
18-08-06, 22:04
tung tung turisti a je si je, a je gjall vendasssssssss

turisti
18-08-06, 22:08
tung tung turisti a je si je, a je gjall vendasssssssss

Po,faleminderit vendase. Gjalle dhe i lodht jam,hahahahahahahahahahah.

Agroni22
19-08-06, 00:16
pershendetjeee LINDAAA kalo si eshte me se mire ketu ne DARDANI

Bom-Boni
19-08-06, 14:16
linda-kaq, kalofsh edhe ti keshtu si une, dija vlla lezetin jetes!!!!

turisti
23-05-07, 18:58
Vendase e nderuar :smile: ,

Po shifet se nuk ke kohe per kete vend te posaqshem,ose ai nuk ke rendesi per ty......

Urime ditėlindjėn, jetė tė gjatė dhe pėrplotė momente te lumtura.

Nga zemra,
TURISTI.:smile:

http://www.kleurrijkovezande.nl/bloemen/rode%20roos.jpg

uck_aksh
24-05-07, 00:59
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

linda-kaq.
25-05-07, 12:39
Pershendetje te gjitheve jo Vendas nuk eshte problemi qe spo me pelqen ky vend kjo ode , po kohe spo me bjen , se me pun ashtu e zanun...

Po flm shum per Urimet per datelindje edhe ty deshiroj qdo te mir ne jet..

Ju pershendes te gjitheve...

turisti
26-05-07, 00:22
Pershendetje te gjitheve jo Vendas nuk eshte problemi qe spo me pelqen ky vend kjo ode , po kohe spo me bjen , se me pun ashtu e zanun...

Po flm shum per Urimet per datelindje edhe ty deshiroj qdo te mir ne jet..

Ju pershendes te gjitheve...

Faleminderit shume qe u lajmerove,vendase e nderuar.

Shpresoj se do ti balancojsh punet ashtu si po ke qejf dhe shpresoj se nuk do te lodhesh shume ne pune.Selam -SEFĖS dhe MELEKĖS.......

Te pershendes shume,me vuajtje per vendin tone te dashur pa drita....:frown:

Nga bota,
TURISTI.

http://www.kleurrijkovezande.nl/bloemen/narcis.jpg

linda-kaq.
28-05-07, 11:12
Hahhahaha flm shum per selam dhe do ta kryej po bonu rela dhe tregom kush je emrin si e ke pash zotin.................

turisti
28-05-07, 13:45
Hahhahaha flm shum per selam dhe do ta kryej po bonu rela dhe tregom kush je emrin si e ke pash zotin.................

Vendase e nderuar nga BOBI me i bukur,

Nuk muj,me fal,me ēdo rrespekt ndaj teje ( te kam pare aty kur isha - nese punon aty e jo per degen e shendetesise) dhe besoj se kur te vij,prap do te vij aty,kesaj rradhe specijal per juve atje dhe pergatitu mire mos po demoralizohesh sepse JETA BJEN BEFASINA... ( gjithmone keni kallaballek bre,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah)

Nga bota, per Kaēanikasėn,

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

http://www.kleurrijkovezande.nl/bloemen/gele%20roos.jpg

ninnela
28-05-07, 18:51
Linda pershendetje per ty

Mire se na ke ardh ,ja kalofsh mire ne mesin tone

Respekt NINNELA

rilinda
29-05-07, 00:14
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

rilinda
29-05-07, 00:15
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

linda-kaq.
29-05-07, 10:46
O Bom -BONI hahhaha flm shum ku me ja dit vlla lezetin jetes qe ktu na myti shiu seshte ka na len kund me shku ehhehehehe spo di me u knaq un sikur ti kallxom si....

linda-kaq.
29-05-07, 10:48
Flm shum ninela gjithashtu te pershendes ty dhe ja kalofsh si eshte me se miri...

linda-kaq.
29-05-07, 10:50
O Turisti po bre po tash qe nje vjet e gjysme jam aty tuj punu ku po thu ti , po pse sm eke fol pra mir valla shum per ty hehehehe po trego de se kurgjo sbohet kush je edhe ti ma skiris kjameti hehehehhehe

turisti
29-05-07, 15:49
O Turisti po bre po tash qe nje vjet e gjysme jam aty tuj punu ku po thu ti , po pse sm eke fol pra mir valla shum per ty hehehehe po trego de se kurgjo sbohet kush je edhe ti ma skiris kjameti hehehehhehe

Vendase e nderuar :smile: ,

Krejt kum dit qe je ende ne vendin e vjeter,e pasi erdha nga pushimi,lexova dikun ketu se punon - si ofiqare-,ateherit mu kujtua qe kam qene aty.Kjo eshte e tera,kur te vij,100% do te vij aty,a sa i perket prezentimit,ketu te gjithe jane me -NOFKA- ( per ate as une ty nuk te permendi me mbiemer...),ashtu dhe le te jese,se siq the edhe ti :" kurgjo sbohet "> nese te prezentohem kur t'vij - me gjithe se te gjithe me njohin.....:biggrin:

Pune te mbare ( dhe tjereve aty) dhe momentet e lumtura ne jete dhe ne qytezėn tone te dashur,

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

http://oase.uci.kun.nl/~geertkus/1096a.jpg

Dreni30
30-05-07, 10:47
Shendetin dhe lumturin kudo qe te jeni.

Dreni.

linda-kaq.
30-05-07, 11:05
Ok , Ok Vendas pe lajm ashtu si po thu ti veq mu po me duket palidhje, kshtu vendas jemi dhe mos me dit per njeri tjetrin se kush me kend po flet,po ska lidhje le te jet kshtu.....

Kalofsh bukur VENDAS....................


http://oase.uci.kun.nl/~geertkus/1096a.jpg[/quote]

linda-kaq.
30-05-07, 11:08
Flm Flm shum shum shum

turisti
30-05-07, 17:18
Ok , Ok Vendas pe lajm ashtu si po thu ti veq mu po me duket palidhje, kshtu vendas jemi dhe mos me dit per njeri tjetrin se kush me kend po flet,po ska lidhje le te jet kshtu.....

Kalofsh bukur VENDAS....................


http://oase.uci.kun.nl/~geertkus/1096a.jpg[/quote]

Mirekuptimi yte,tregon menēurine tende,vendase e nderuar. :smile:

http://www.kleurrijkovezande.nl/bloemen/image016.jpg

Elina
31-05-07, 10:42
Ju pershendes... :smile:

linda-kaq.
01-06-07, 10:31
Elina flm shum per pershendetje edhe u ju ju pershendes kalofshi si eshte me se miri!!!!

linda-kaq.
01-06-07, 10:36
Ok flm shum Vendas ,kalofshi si eshte me se miri ......................

instruktori
02-06-07, 15:44
pershendetje dhe shume te mira


Instruktori

Diana007
09-06-07, 18:48
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

turisti
14-12-07, 00:26
Lule shkon tek lulja.
http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg __________________

Dardan Kastrati
14-12-07, 16:10
http://img258.imageshack.us/img258/8523/rose2tw4.jpg

Dardan Kastrati
18-12-07, 15:29
http://img57.imageshack.us/img57/2839/festaot3.gif

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:35
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Diana007
30-12-07, 15:42
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

turisti
21-02-08, 22:54
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Diana007
23-02-08, 17:36
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

turisti
23-05-08, 08:44
Vendase e nderuar :smile: ,

Shpresoj se do te tė realizohen te gjitha deshirat jetesore ,a une te deshiroj vetem jete te gjate,te lumtur dhe plot momente te paharruara.

http://sabahkamal.files.wordpress.com/2007/12/happy-birthday-to-you.jpg

http://www.zusenzokeukengerei.nl/mailing/2007_jub/taart_hart.jpg

Diana007
23-05-08, 08:52
LiNdUsH Urime DiteLindja , Edhe Shum Vite Te Tjera me Lumturi e Harmoni ti Uroj
Te mpuq Shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum Diana.


http://www.zusenzokeukengerei.nl/mailing/2007_jub/taart_hart.jpg

linda-kaq.
23-05-08, 09:48
o Flm, zemer shum shum shum shum.....

linda-kaq.
23-05-08, 09:57
flm vendas shum flmmmmmmmmmm

linda-kaq.
23-05-08, 09:59
Vendase e nderuar :smile: ,

Shpresoj se do te tė realizohen te gjitha deshirat jetesore ,a une te deshiroj vetem jete te gjate,te lumtur dhe plot momente te paharruara.

http://sabahkamal.files.wordpress.com/2007/12/happy-birthday-to-you.jpg

http://www.zusenzokeukengerei.nl/mailing/2007_jub/taart_hart.jpg
flm vendas shum flmmmmmmmmmm

lovely
23-05-08, 10:23
kush je mori ti? hahahahahahahaha


per hajr t kofte ditlindja e e gzofsh edhe plot tjera, me shendet e lumturi...


http://i301.photobucket.com/albums/nn44/cassie_leath80/birthday017.gif

emine
23-05-08, 15:06
http://i0.tagstat.com/image01/0/eec7/0002051AeX7.gif

Adina-R.Ks
11-06-08, 08:53
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

Zero Cool
11-06-08, 13:15
Njė ditė te bukur tė uroj tyhttp://i216.photobucket.com/albums/cc24/mrsorrell/mrsorrell3Tagged/angel-comments-1.gif

Adina-R.Ks
24-06-08, 13:24
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

turisti
14-11-08, 16:22
Pershendetjet,shendet dhe momentet romantike deri ne thellesi te horizontit

ju deshiron,

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

http://www.brightcompany.nl/upload/image/menu/Blue%20Flower1.jpg

Kaqanikasja
06-10-09, 19:00
pershendetje