PDA

View Full Version : Mirė se ju gjej tė gjithve nė sofren dardane ja prezentimi i imė nga Berisha-boy


Berisha-boy
19-08-06, 10:03
Emri: Po e dini ma Berisha-boy

Mbiemri: Mbiemrin po ma dini skam qka lodhna shum .

Ditelindja: Kur ishinė kan tu korrė gruri ne ara dmth ne pike te vere (12.07.1982)

Vendlindj: Kam lindė e QKU Prishtinė(QKU-Qendra Klinike Univerzitare) ore kur kam lindė nuk e di .

Vendqendrimi: Vendprakimi i imė ėshtė Prishtina qytet pa lumė.

Profesioni: Teknik i elektros edhe jam ne studime per rrejta kompjuterike.

Hobbys: Me i pėrplas gishtėrinjtė nė tastaturė dmth me u kyq ne internet edhe me komuniku me njerz edhe me lodhe www.googel.com (http://www.googel.com/) tu kėrku informat tė ndryshme.

Partia: Hmmm pėr parti.Nuk jam antarė me librez i asnjė partije.

Gjendja juaj civile: I pamartun niher tu e lyp fatin ne internet ne sajtin www.kerkojnuse.com (http://www.kerkojnuse.com) JJJ.

Libri me i preferuar: ,,KODI BIBLIK’’ i autorit Majkl Drosnin,liber qė ja vlen me lexu per secret e Bibles edhe parashikimet se qka do te ndodhen me boten.

Filmi me i preferuar: "TAXI" jo ky qe ėshtė francez po amerikanė

Cfar auto vozit: Momentalisht Opel Omeg 2.0.Voziti edhe Wolkswagen Canddy,Golf4,IVECO kamionet edhe Wolkswagen Transporter po keto auto janė tė firmes mos mendoni qe janė tė mijat hahahaha.

Cfar pije te pelqen: Lėngu I Dredhzez edhe Pjeshkes.

Cili artist te pelqen: Longardi i Familes ModerneJ/Paul Newman

Cila artiste te pelqen: Leze Qena/Julia Robert me keto te 2 nuk ka.

Cfar muzike degjon: Popullore shqiptare,argetuese,techno.

Kengetari/ja qe preferoni: Janė ba shumė kėngetar nuk po di cili.Genta Ismjalin,Adelina & Zanfina Ismajli,Mirsa Kerceli boll jan keto.

Cfar ushqimi te pelqen: Nuk jam kajdegji ne ushqim.Ushqimin tradicjonal edhe te tjerat.

Ku e kaloni kohen e lire: Nė Pc edhe ne net.

Motoja me te cilen sherbeheni: Mos ja bėj tjetrit, atė qė po ta bėjė ty dikush tė lėndon.

Qka Adhuroni: Adhuroj tė lumin Zot qe me kriju ashtu si jam .

Qka ju brengos: Padrejtesi,ardhmeriia,vafėrija.


Cila eshte cilesija e juaj: Mė duhet me marrė informata prej atyre qe me njofin se nuk di qfar cilėsi kam hahahahahah.

Deshira e juaj: Paqja edhe Lumturija me mbizotru.

Era e preferuar: Era e Mimozes.

Qka ju Gezone: Befasira edhe shoqerija e mirė.

Ēka eshte jeta per ju: Mister secret ėshtė jeta..

Nervozizem te shkaktone: Kurė dikush mundohet me ditė e nė tė vėrtet nuk di asgjė.

Pendimin e gjene: Nė vetėveten time dmth nė ndėrgjegjjen.Ky ėshtė prezantimi i imė nė pika te shkurta.Shpresoj qė do tė kalojmė mirė tė gjithė nė mesė veti edhe pse ne disa teme kemi ofendime edhe pėrqarje nė mesė forumistve sidomos nė temat fetare.
Berisha-boy Prishtinė-Kosovė

Zana_ch
20-08-06, 16:10
wauuuuuuu wauuuuuuuuuu ..................qfar prezentimi shum i bukur

Berisha -boy mir se erdhe ne mesin tone .Pershendetje
Zana_ch

Marco
20-08-06, 16:55
Berisha Boy mir se erdhe en dhomen dardane.....

Argetohu me shoket e tjer Berisha boy :wink:


__________________________________________________ ____

Ky nėnforum ėshtė pėr prezentime.
Ju lutem pa komente tė panevojshme.

Murgesha!

Berisha-boy
20-08-06, 23:40
Mir se ju gjej edhe un juve :wink: .Besoj qe do te kalojm mir ne mese veti.Flm Zana_ch edhe MarcoBerisha-boy Prishtine

ernata
23-08-06, 12:45
Pershendetjet e mia te sinqerta per berisha-boy,sipas asaj qe lexova me shtyri ideja te te shkruaj dhe te te pergezoj per aftesit e tua.......je i mrekullueshem............

turisti
27-08-06, 21:06
Mire se erdhe Berisha-boy ne mesin tone.

Faleminderit shume per prezentimin e mire.Shpresoj se do te jesh i knaqun me shoqeri ketu.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

Paradox_13
28-08-06, 18:02
Djal Berishe,mire se na erdhe mes nesh ,te deshiroj argetim te kendshem ne ket mes.
Paradox_13

Berisha-boy
04-09-06, 20:46
ernata,turisti,Paradox_13 mir se ju gjej edhe un juve.Kaloni sa ma mir e flm per mirpritje.

Berisha-boy :wink:

Guri i madh
04-09-06, 20:51
Berisha-boy te deshiroj mir se ardhje ne mesin ton

Kodra
04-09-06, 22:11
**********
**********
**********Mirė se ke ardhė, Berisha- Boy,tė dėshiroj argėtim tė kėndshėm.Kodra

Savior
12-09-06, 05:56
Pershendetje, ju katolikt jeni ma t'fortit a.
500 vjet i qendruat besnik Atdheut dhe Besimit Krishter kur te tjeret vrapuan pas shkarravinav.

Te deshiroj te gjitha te mirat ne jete dhe karrieren tende.

Gentiana
18-09-07, 16:39
:eek:
Berish a paske ardh a? A mujte?

Ani qfar prezentimi paske ba se.... Te mire a. :D

Pershendetje o i nderuar e kalofsh mire.

Genta