PDA

View Full Version : Kush eshte DIJA?


DEA
03-09-06, 18:57
Kush do qe je te pershendes, dhe shpresoj qe sado pak te na tregosh se kush je, nga vjen, qka bon, qysh je, etj.etj.


Arsyeja qe hapa teme per ty eshte se me lidhe shume me emrin DIJA, :wink:

DIJA
03-09-06, 19:03
DIJA eshte gjysma e emrit tim.Jam e shkolluar,punoj...mire jam,per momentin po lexoj shkrimet e juaja.Jeni te mire..

selvija
03-09-06, 19:41
Mir se na paske ardh moj DIJA te deshiroj mirse ardhe ne mesin ton......:smile:

DIJA
03-09-06, 20:27
Mire se ju gjeta,flm selvije

Artisti
03-09-06, 20:28
DIJA deshiron te Dije

te pershendesssssssssssssss mire se ke ardh :biggrin: :tongue:


.

Murgesha
03-09-06, 20:48
Dija mirė se na erdhe.
Seē po ma kujton romanin "Sikur tė isha djalė"

Argėtim tė kėndshėm tė dėshiron:

Murgesha!

Paradox_13
03-09-06, 20:51
Mireseardhje te deshiroj edhe une Dija,kolofsh ashtu siq ti ke deshire ne ket mes.

Paradox_13

DIJA
03-09-06, 21:13
Ah DIJA e "Sikur te isha djale",une nuk dua te jem djale,mire jam keshtu si jam hahaha
Artisti,Murgesha,Paradox -13 flm per mireseardhje,mire se ju gjeta juve...qdo te mire nga une.

Guri i madh
03-09-06, 21:57
DIJA eshte gjysma e emrit tim.Jam e shkolluar,punoj...mire jam,per momentin po lexoj shkrimet e juaja.Jeni te mire..


DIJA te deshiroj mir se ardhje ne forumin ton shum te dashur DARDANI

DIJA
04-09-06, 17:11
DIJA te deshiroj mir se ardhje ne forumin ton shum te dashur DARDANI
Flm.DARDAN, me te vertet jeni te mire dhe une po kaloj nje pjese se kohes sime te lire ketu pa e kuptuar sa shpejt po kalon koha.Pershendetje.

halla e madhe
04-09-06, 17:56
Dija_te uroj mireseardhje ne Sofren Dardane:wink:

Berisha-boy
04-09-06, 20:54
DIJA eshte gjysma e emrit tim.Jam e shkolluar,punoj...mire jam,per momentin po lexoj shkrimet e juaja.Jeni te mire..

A ka mundesi edhe qat gjysmen e emrit me tregu qe nuk eshte sekret:rolleyes: :tongue: .Mir e ke ardhe DIJA ne sofren Dardane.

Best wisher

Berisha-boy

DIJA
04-09-06, 21:09
A ka mundesi edhe qat gjysmen e emrit me tregu qe nuk eshte sekret:rolleyes: :tongue: .Mir e ke ardhe DIJA ne sofren Dardane.

Best wisher

Berisha-boy
HAHAHA, ndonje here tjeter ndoshta kur t'ju njoh me shume.
flm per mire se ardhje dhe mire se ju gjej juve te gjitheve.

Paradox_13
04-09-06, 22:08
Ah DIJA e "Sikur te isha djale",une nuk dua te jem djale,mire jam keshtu si jam hahaha
Artisti,Murgesha,Paradox -13 flm per mireseardhje,mire se ju gjeta juve...qdo te mire nga une.

pse a djale qenke a...??????
Ne baze te disa shkrimeve verrtet me ben te dyshoj...:rolleyes:

Kodra
04-09-06, 22:13
**********
**********
**********


Dija,mirė se ke ardhė e shpresojm se do tė na sjellėsh Dije tė mjaftuar.
Gėzohem qė na ke gjetur !Kodra

DIJA
05-09-06, 14:43
**********
**********
**********


Dija,mirė se ke ardhė e shpresojm se do tė na sjellėsh Dije tė mjaftuar.
Gėzohem qė na ke gjetur !Kodra
Pershendetje Kodra faleminderit per mire se ardhje.Patjeter se do te marr dije edhe nga ju.Kam lexuar nga shkrimet tua.Respekt.

DIJA
05-09-06, 14:47
pse a djale qenke a...??????
Ne baze te disa shkrimeve verrtet me ben te dyshoj...:rolleyes:
Edhe ndonje shkrim i yti e do te me detyroj ta dergoj nje foto me bikini me te bind se nuk djale,:wink: .

DEA
05-09-06, 15:00
Dije shpresoj qe qdo dite e me shume te ju rritet deshira per te qene se bashku me ne......... me Dardanine....Argetim te kendshem nga DEA:wink:

Vin-Diesel
05-09-06, 18:50
pse a djale qenke a...??????
Ne baze te disa shkrimeve verrtet me ben te dyshoj...:rolleyes:

Hahahahahahahhaahahahahahahaahahahahaha

Vin-Diesel
05-09-06, 18:52
Edhe ndonje shkrim i yti e do te me detyroj ta dergoj nje foto me bikini me te bind se nuk djale,:wink: .

DIJA qka do qofsh Djal apo qik te deshiroj Mire se ardhje dhe qaste te kendshem !!

Se ju prish qejfi dikuj nese je dajl por tregoj thuaj qe jam Femer !
hahahahahahahaha

DIJA
05-09-06, 21:04
DIJA qka do qofsh Djal apo qik te deshiroj Mire se ardhje dhe qaste te kendshem !!

Se ju prish qejfi dikuj nese je dajl por tregoj thuaj qe jam Femer !
hahahahahahahaha
Femer jam,hahaha...

etniku
05-09-06, 21:55
pershendetje edhe nga une dije ,nuk eshte pake kjo qe eshte hap tem speciale per ty hahaa sidoqofte nuk eshte keq ktu disi lidhesh ,ke nje fra obligimi qe ta vizitoshe .tung dije

DIJA
06-09-06, 14:09
pershendetje edhe nga une dije ,nuk eshte pake kjo qe eshte hap tem speciale per ty hahaa sidoqofte nuk eshte keq ktu disi lidhesh ,ke nje fra obligimi qe ta vizitoshe .tung dije
Respekt per DEAN qe ka hapur teme per mua,e falenderoj qe e para e ka verejtur qe jam antaresuar ne kete forum.
Falenderim edhe per ty etniku qe e pershendete ardhjen time.Edhe per hallen e madhe gjithashtu nje falenderim te madh.

turisti
08-09-06, 18:08
Mire se erdhe DIJA. :smile:

TURISTI.

DIJA
08-09-06, 20:07
Mire se erdhe DIJA. :smile:

TURISTI.
Faleminderit TURISTI.
Pershendetje.

laliloli
08-09-06, 23:55
Kush eshte DIJA?

Ke kush ke ,une e pershendes dhe i deshiroj mire se ardhje ,dhe qaste te bukura ne Dardani

Perzemersisht Lali

DIJA
09-09-06, 06:50
Kush eshte DIJA?

Ke kush ke ,une e pershendes dhe i deshiroj mire se ardhje ,dhe qaste te bukura ne Dardani

Perzemersisht Lali
Faleminderit per mire se ardhje.
Pershendetje dhe qdo te mire nga DIJA.

ZeShKaNee
11-09-06, 11:30
Mire se ke ardh Dija

te pershendes

DIJA
11-09-06, 12:12
Mire se ke ardh Dija

te pershendes
Mire se ju gjeta edhe juve dhe pershendetje nga ana ime ZeShKaNee.