PDA

View Full Version : A ka vend edhe per mu mor ? :P


UR-1M
03-09-06, 22:12
Pershendetje antaret e dardanis shpresoj qe po kaloni mir ne ket forum dhe deshiroj qe edhe un te argetohem me ju :P:P:P

DEA
04-09-06, 06:51
Pershendetje antaret e dardanis shpresoj qe po kaloni mir ne ket forum dhe deshiroj qe edhe un te argetohem me ju :P:P:P

Ka vend ka, edhe per ty se na kan qellu Odat e medha, veq mos harro se ketu jemi aq kallabllak sa nuk dihet nganjeher sa shkon pasula:tongue: , e ti mire se erdhe te uroj te kalojsh si eshte me se miri, edhe po ta qes ndermend se ketu duhet pak a shume me na tregu se kush je e nga je:biggrin: e sa per pershendetje e kemi tjetren Ode, si te dilsh ne koridor pak pa mrri te Oda e Grave kthehesh ne te majt ne mes te kafes e Kuzhines vjen nje rruge tjeter nisesh per ka diaspora , e deri ne spital:tongue: masandej te bjen me u kthy ne te majt ka shoqnija shetit edhe pake e gjene ku jan pershendetjet, :biggrin:

UR-1M
04-09-06, 10:01
[quote=DEA]Ka vend ka, edhe per ty se na kan qellu Odat e medha, veq mos harro se ketu jemi aq kallabllak sa nuk dihet nganjeher sa shkon pasula:tongue: , e ti mire se erdhe te uroj te kalojsh si eshte me se miri, edhe po ta qes ndermend se ketu duhet pak a shume me na tregu se kush je e nga je:biggrin: e sa per pershendetje e kemi tjetren Ode, si te dilsh ne koridor pak pa mrri te Oda e Grave kthehesh ne te majt ne mes te kafes e Kuzhines vjen nje rruge tjeter nisesh per ka diaspora , e deri ne spital:tongue: masandej te bjen me u kthy ne te majt ka shoqnija shetit edhe pake e gjene ku jan pershendetjet, :biggrin:[/qu Aha ok Un jam Urimi,jam nga Kosova-Prizren jam 20 vjeqar e ....boll mo a

Rrezja_00
04-09-06, 16:12
kuku jam inkuadru ne ket faqe po eshte hera e par qe po shkruj paska shum gjera interesante e pernime se dita a ka vend edhe per mue ketu se siq po e shof tanime keto shumica paskan kriju nje shoqerije dhe po njifen keshtu qe se di a ka vend edhe per mua me te vertet??
ju pershendes

Arb
04-09-06, 16:17
Bujrum o njerez te mire!

Buke e krype e zemer, gjeni me bollek!

Guri i madh
04-09-06, 17:56
UR-1M vend ka sa te duash te deshiroj mir seardhje ju pershendet

Guri i madh

Berisha-boy
04-09-06, 20:49
Po more ka vend edhe per ty qysh jo:wink: .Veq kalo mir ketu ne sofren Dardane e mos ban probleme se ne bane te shtine Murgesha :biggrin: :biggrin: :wink: .

Berisha-boy

Kodra
04-09-06, 22:08
Pershendetje antaret e dardanis shpresoj qe po kaloni mir ne ket forum dhe deshiroj qe edhe un te argetohem me ju :P:P:P


**********
**********
**********Tė dėshiroj mirėseardhje dhe argėtim tė kėndshėmKodra