PDA

View Full Version : Berisha-boy


Berisha-boy
21-09-06, 00:21
Po ju pershendes separi te gjithve ne forum qe jeni.Po ma shum po i pershendes do qe po jan ma aktiv ne forum si psh
Murgeshen
Zana_ch
Psikologun
Saviro
Zero Cool
Dea
lazdranin
GURI SYLA
Dilaverin
Barbaroza
Reana
King_Gentius
Ora ejt.

Edhe lutun per mu qe ket jav me ma jap vizen per USA :confused: se marvoa ketu ne Kosove.

Berisha-boy ju pershendet

Guri i madh
16-11-06, 23:53
Po ju pershendes separi te gjithve ne forum qe jeni.Po ma shum po i pershendes do qe po jan ma aktiv ne forum si psh
Murgeshen
Zana_ch
Psikologun
Saviro
Zero Cool
Dea
lazdranin
GURI SYLA
Dilaverin
Barbaroza
Reana
King_Gentius
Ora ejt.

Edhe lutun per mu qe ket jav me ma jap vizen per USA :confused: se marvoa ketu ne Kosove.

Berisha-boy ju pershendeti nderuari Berisha-boy ju pershendes perzemersisht dhe ju uroj suksese ne jetju pershendet Guri i madh

Paradox_13
16-11-06, 23:58
Po ju pershendes separi te gjithve ne forum qe jeni.Po ma shum po i pershendes do qe po jan ma aktiv ne forum si psh
Murgeshen
Zana_ch
Psikologun
Saviro
Zero Cool
Dea
lazdranin
GURI SYLA
Dilaverin
Barbaroza
Reana
King_Gentius
Ora ejt.

Edhe lutun per mu qe ket jav me ma jap vizen per USA :confused: se marvoa ketu ne Kosove.

Berisha-boy ju pershendet

Gajret bre burre mos u dorzo.....!!
Te pershendes djal Berishe, dhe lutem per ty qe te plotsohen deshirat qe ke ne jet..
Me nderime Paradox_13

Berisha-boy
18-11-06, 12:27
Gajret bre burre mos u dorzo.....!!
Te pershendes djal Berishe, dhe lutem per ty qe te plotsohen deshirat qe ke ne jet..
Me nderime Paradox_13
Paradox flm per qe po lutesh per mu :tongue: .
Berisha-boy te pershendet edhe ty.

Berisha-boy
18-11-06, 12:28
i nderuari Berisha-boy ju pershendes perzemersisht dhe ju uroj suksese ne jetju pershendet Guri i madh
Flm per pershendetje Guri i madhe edhe un gjithashtu te pershendes e cod te mir ne jete.
Me respekte Berisha-boy

Zana_ch
18-11-06, 12:57
Pershendetje Berisha-boy ,shpresoi se je mir dhe mir ja kalon aty ku gjindesh ,merdh shum keq per vizen per zotren ma beso ,por dhasht zoti se heren tjeter ta rregullosh edhe ate viz .
Hey ani de qka masi qe nuk paske ike per usa ...tash ki kohe me na ba dru per dimer dhe mish e din ti qfar asi te terun hehehehe:rolleyes:


BUKUROSHI JEM NDERIME DHE RESPEKT
ZANA_CH

Berisha-boy
19-11-06, 00:24
Pershendetje Berisha-boy ,shpresoi se je mir dhe mir ja kalon aty ku gjindesh ,merdh shum keq per vizen per zotren ma beso ,por dhasht zoti se heren tjeter ta rregullosh edhe ate viz .
Hey ani de qka masi qe nuk paske ike per usa ...tash ki kohe me na ba dru per dimer dhe mish e din ti qfar asi te terun hehehehe:rolleyes:


BUKUROSHI JEM NDERIME DHE RESPEKT
ZANA_CH
FLM Zanushja e vockel per keto fjale te bukura qe e ki shkru nga thethesija e zemes :wink: .
Sa per dru kohe kame sa te dushe me i pre po per fat te mire ose te keq nuk kam nevoj per ty se jam ne banes rrofte ngrohja qendrore :tongue: ,e mishin le te rrin ne frize ma mir se nuk kam ku me tere ne banes :wink: .

Zana_ch
25-12-06, 12:53
Shum i dashuri Berisha -boy


Urime KERSHENDELLAT.Uroje qe paqeja edhe dashuria te mbreteroj ne familjet tuaja . Lutem qe ky vit qe vjen te sjelle shendet, dashuri , fat edhe lumturi .Uroje qe endrrat te mos ngelen vetem endrra , por te behen realitet .Urime per shume mote 2007-ta GEZUAR GEZUAR.

Me respekt
Zana_ch

http://www.bayinfo.com.au/images/whatsonimages/happynewyear.gif

Sy_kaltra
25-12-06, 13:10
Pershendetje Berisha-boy.

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra...


http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_Gezuar.gif

gazi-de
26-12-06, 17:22
i ndreuar Berisha-boy,urime festat dhe gjdo te mire ne jete..............

lazdrani
26-12-06, 23:31
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_www.postribe.com3%7E0.jpg (javascript:;)

I nderuari Berisha Boy ju pershendes perzemrsisht duke ju deshiruar qdo te mire ne vitin e ri 2007.Gezuar

Prishtinasja_
27-12-06, 11:56
Berisha-boy,
******GEZUAR FESTAT*******


Fati dhe lumturia te percjellshin gjithmone !!!

me rrespekt

Prishtinasja_

schütze
01-01-07, 16:23
GEZUAR 2007

Nga zemra ju uroj qe ky vit te jet viti i realizimit te qdo deshire,gjithashtu edhe ralizimin e pavarsis se Kosoves

me respekt
schütze

Agolli
06-01-07, 17:19
Pershendetje i nderuari Berisha-boy

Erdha ne oden tende ta le nje pershendetje dhe poashtu tju gezoj vazhdimin e keti viti me shume suksese dhe realizime te c'do deshires suaj.

Agolli.....

Zero Cool
14-02-07, 23:06
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Vday1.gif

uck_aksh
17-02-07, 00:20
Pershendetje i nderuar

legenda
08-04-07, 10:40
http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

ninnela
09-04-07, 12:35
Pershendetje per ty i nderuar

Djellza:
14-04-07, 22:32
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Prishtinasja_
12-07-07, 08:59
Berisha Boy sot paske ditelindjen, :biggrin:

Pra, Urime ditelindjen edhe 100 te tjera.
Fat dhe lumturi ne jeten tende.:smile:

Me respekt

Prishtinasja_:smile:

http://www.intakt-media.de/img/fotos/happy_birthday.jpg

turisti
12-07-07, 09:32
Urime ditelindjen i nderuar.

Jete te gjate dhe te ngjyrosur me te gjitha lumturite e sajna.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

http://www.kwekkeboombanket.nl/images/Bavstuk%20aardbei.jpg

Lancelot
12-07-07, 10:14
Berisha Boy, Shume Urime DITELINDJEN per ty, te deshiroj jete te gjate dhe gjithe te mirat ne te ardhmen.

Respekt te veqante
Lancelot

uck_aksh
14-07-07, 01:03
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

Zana_ch
24-08-07, 19:47
PERSHENDETJE NGAx ______x ____________ x ______x
x xxxxxxxxxxxxxxx _____ x xxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx __ x xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx _x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxx ZANA_CH xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxx x
x xxxx x
x x x
x