PDA

View Full Version : uck_aksh


Faqet : [1] 2 3

doGzona
26-09-06, 00:37
I nderuari uck_aksh,u le nje vende te pershendetjeve dhe urimeve tuaja te dashamireve tu,
duke ju ururar gjithe te mirat ne jete.
Fati , lumturia dhe cdo e mire qofte gjithmone me ju dhe familjen tuaj.


Deshmoreve

Kenget e mia
Fjalet e mia
I kam per ju
Dhe do ti kem
Ne shpirtin tim
Deri ne mbarim.

Nderin per ju
Respektet e mia
I mabje cdo here
Si dhurate
Me te madhe per ju.


Shkrimet per ju
Do ti lexoj
Ti shkruaj
Te ua kushtoj
Se ju jeni
Dhe do te jeni
Shembelltyre
E dashurise
Per token nene.

Motra e trimave,
doGzona

uck_aksh
26-09-06, 00:57
Po te isha edhe un ne mesin e tyre ma mir kishte me qen per mu se qe jam duke jetuar
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/varrezatedeshmoreveneLandovictePriz.jpg

uck_aksh
26-09-06, 01:00
ne foton e siper jan varrezat e deshmoreve te kombit ne landovic te Prizrenit
doGzona flm shum qe ke respekt per deshmoret ata te cilen dhan edhe jeten po te isha edhe un me ta e mos ta kisha perjetu kohen e pasluftes.
jetes sja fali qe mbeta gjall

Dardan Kastrati
26-09-06, 21:33
pershendetje uck_aksh
respekt nga une per ate qe e ke bere per kosoven ,por nje respekt te veqante kam per te gjithe ata DESHMORET qe dhan jeten per KOSOVEN dhe mbare TROJET shqiptare.Kemi nevoje ende uck_aksh per juve dhe te gjithe te tjeret qe ishim pjese e uck ne Kosove.

zana e maleve
26-09-06, 23:36
pershendetjet me te sinqerat nga une zana e maleve per ty e veqanarish per te gjithe deshmoret

Preshevar
27-09-06, 14:10
Respekt tė madhė dhe e lusim Allahun xh.sh. qe ti shpėrblej me xhenet kėta martira tė luftės qe ran dėshmorė pėr atdhe.

Murgesha
27-09-06, 19:27
UĒK- AKSH pėrshėndetje tė posaēme pėr ty.

Murgesha!

turisti
27-09-06, 19:36
UĒK - AKSH i nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj ēdo te mire ne jete.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

selvija
01-10-06, 08:26
uck_aksh pershendetje nga une ,dhe qdo te mir ne familjen tende

Dea_A
01-10-06, 11:34
Pershendetje dhe shume respekt per ju ,i nderuar !

~AmaZonA~
01-10-06, 13:05
Prano pershendetjet me te sinqerta nga Une i nderuar pac fate ne jetė.

uck_aksh
02-10-06, 10:20
faleminderit nga te gjith
fati dhe lumturia gjithmon qoft me ju

Psikologu
04-10-06, 10:01
Ne torjet tona!

Kulsherat rriteshin dikur ne fortuna
e gjakun e pini ne kohen e rigave tė shiut
mishi pėr ngrenje nuk i behej dallim asaj
a ėshtė i gruas, burrit apo i femiut.


Ne trojet ona shekullore qe nga moti
u rriten Kulshedrat u ushqyen me gjakė e mish
gjokset u benė bjeshkė dhe kulluanė gjakė
se gjokset tona su ndanė kurrė , e nuk u benė dysh.


Emrat nuk janė vetem punė e trimerisė ose e qendreses
por trashegimi e shembelltyres pėr dashurin e tokes
emrat cdo here do tė mbesin brez pas brezi tė kujtuarė
si fjale e amanetit e Gjyshit dhe e Nenlokes.


Dikur edhe jeta behet e erret , kur frymarrja rendohet
dikur edhe gjaku i derdhurė behet uji por s “duhet tė harrohet
lulet e shkeluara ne kopsht mbijnė prapė se prapė
bekuar qoftė cdo kush qe pėr vatan derdhė djersė , punė e gjakė.I nderuarė !

Me keto vargje u pershendes dhe ju deshiroj cdo tė mirė dhe tė mbarė ne jeten e juaj .
U priftė e mbara ne cdo hap dhe vendė , dhe do tė e ndjeni veten me tė gezuarė kur tė e dini se jeni me shoket e juaj ne cdo hap dhe vend ,edhe pse ata nuk janė ne ketė botė me frymarrje , janė me veper , e ju jeni ketu vetem pėr tė deshmuarė punen , vepren dhe gatishmerin e dashurin e tyre.
Njeriu vdesė edhe pėr tė vdekurė por edhe pėr tė jetuarė.

Me nderime pėr ju ;

Psikologu

Naki
06-10-06, 21:23
I nderuari Uēk-aksh,me ju dardania po lulėzon nė njė dritare estetike,projektet Figurative kanė sjellė njė freski .
Postimet e juaja shquhen pėr njė sinqeritet,afersi shoqėrore,dhe Atdhetare.
Vargjet e juaja poetike mė kanė lėnė njė pėrshtypje tė veqantė,puna e juajė dhe koha qė po investoni ėshtė pėr ēdo respektė.

Me nderime Naki

Dea_A
09-10-06, 11:17
I nderuar Uck_Aksh
u ndala ne dhomen tuaj te le nje pershendetje dhe respektin qe kam per juve !
Postimet tuaja me shtojne humorin e dites :smile: !

Dea_!

Agolli
15-10-06, 11:56
Pėrshėndetje vllazrore i nderuari uck_aksh liria, fati dhe shpresa qendrofshin gjethė ne pranin tėnde kudo qe te gjindesh.

uck_aksh
18-10-06, 00:21
pershendetje edhe nga un per te gjith antaret e forumit Dardania

Daja POLIC
19-10-06, 00:29
Uck_aksh pershendetje i nderuar , mir se paske ardh ketu ne oden e patriotave

edhe dicka ( qata armet mos gabo mi dorzu , se qysh po shihet apet duhet mi shti ne pordorim )
se prej fjalve ska sen

met mira

uck_aksh
01-11-06, 23:28
Uck_aksh pershendetje i nderuar , mir se paske ardh ketu ne oden e patriotave

edhe dicka ( qata armet mos gabo mi dorzu , se qysh po shihet apet duhet mi shti ne pordorim )
se prej fjalve ska sen

met mira
flm i nderuari Daja Polic jo se kam menen me dorzu mos me lajmro ti edhe nese lajmroni policet shqiptar mos te vin
hahahahaa

Dea_A
02-11-06, 11:38
Nje pershendetje te sinqert per ju vellaqko i nderuar ....
Gjithe te mirat nga Dea_A!

Drinni
02-11-06, 21:03
Njė pėrshėndetje me plot sinqeritet pėr juve i nderuar.
Mund tė them me gojen plot se na ke mahnitur me kreativitetin e fotogravife tė zgjedhuar-kombinuara.:smile:

Sy_kaltra
03-11-06, 12:47
Prano pershendetje me te sinqerta nga un Sy_Kaltra:wink:

uck_aksh
12-11-06, 00:31
flm shum per pershendetjet e juaja

Albanian eX|PerT
12-11-06, 02:43
Prano pershendetje tona te sinqerta per ty i nderuar.

Ia kalofsh ashtu siē me se miri.

Shoku yt:
Albanian eX|PerT

Zero Cool
17-11-06, 12:41
Nje pershendetje te sinqerte dhe nje dite te bukur te uroj ty shoku uck_aksh

vjeshta
01-12-06, 20:00
Nje pershendetje te sinqert per ty ack_uksh.

Vjeshta!

~AmaZonA~
26-12-06, 17:13
Gėzuar Vitin e Ri i nderuar paqja dhe lumturia te percjellshin ne cdo hape te jetes****Gėzuar per shume mot****


http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_fireworks/1069-038-13-1027.gif

Berisha-boy
26-12-06, 17:32
Me fat festa e Kurban Bajramit.Paqja,mirkuptimi,toleranca,shpresa te mbizotroj perhere ne familen e juaj.


Me respekt
Berisha-boy

lazdrani
26-12-06, 23:29
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_www.postribe.com4.jpg (javascript:;)


I nderuari UCK pershendetje vllazrore duke ju deshiruar qdo te mire ne vitin qe po hyme.

Gezuar 2007

selvija
27-12-06, 16:06
http://text.glitter-graphics.net/mixed/r.gif (http://glitter-graphics.com/myspacelayouts)uck_ashk te uroj festet ... me deshira te plotsuara ne te gjitha menyrat .. endrra jote ishalla te behet ralitet se shpejti bashkim me familjen te dashur... ne mungon qe ketu ne dardani....me ato zbukurimet e tua te bukura qe ben per kete shoqri.....Uroj... selvija

selvija
27-12-06, 16:07
http://images.bigoo.ws/content/christmas/gif_miscellaneous/miscellaneous_69.gif (http://www.bigoo.ws/)tash se ska dal e para ....

rilinda
31-12-06, 16:09
Viti 2007 le t'ju sjell begati, shėndet tė plotė juve e familjes tuaj dhe harmoni nė jetė, pėrplot dashuri e suksese tė njėpasnjėshme! Gėzuar!

uck_aksh
30-01-07, 16:11
FLM shum nga te gjith
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/main_04.gif
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/oeil_15.gif

gazi-de
31-01-07, 11:22
uck_aksh,edhe une ju pershendes dhe ju uroj gjdo te mire ne jete me gjithe shoqrine dhe familjen tuaj....e biqikleten ma ka marr dikush mbrem qe ma ke dhene...me duket ja selvija ja sy_kaltra..shaka....te pershendese i nderuare.............

andaluzi91
06-02-07, 05:10
Emri i juaj po tregon shumeēka per ju. ju pershendes.

uck_aksh
11-02-07, 00:44
Gazi-de dhe andaluzi91 flm per pershendetje edhe un uroj qe ju te kaloni sa ma mir ne FD

jEtA_1
11-02-07, 14:43
uck_aksh gjithashtu pranoni dhe pershendetjet e mija pervec postimeve tua Nicku juaj me pelqen shume ......................klm

Zero Cool
14-02-07, 18:10
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Vday1.gif

uck_aksh
17-02-07, 00:15
jETa_1 dhe zero-cool ju faleminderit per pershendetjen e juaj edhe un deshiroj qe tju plotsohen qdo deshir e juaja

selvija
23-02-07, 16:26
UCK_AKSH prano pershendetjet e mija si dhe vikend te kendshem te deshiroje..
http://dl5.glitter-graphics.net/pub/208/208255egtcmh8lxh.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

uck_aksh
26-02-07, 15:34
UCK_AKSH prano pershendetjet e mija si dhe vikend te kendshem te deshiroje..
http://dl5.glitter-graphics.net/pub/208/208255egtcmh8lxh.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

Selvija flm per pershendetje te uroj gjith te mirat ne jet

falma_lotin
27-02-07, 22:04
uck_aksh pershendetje edhe nga une jeni nje mik i imi i pazavendesueshte dhe vazhdimisht e freskoni kete forum sahere qe hy ketu,gjej dic te re nga ju vllaqko uck_aksh!
Me imresionon puna juaj e pa lodhshme qe e beni me shume pedantri...
Edhe njehere pershendetje me te ngrohta dhe suksese te matjeshme ne kete jete te deshiroj ty edhe familjes sate une mikja juaj falma_lotin!

Zero Cool
06-03-07, 10:46
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/thArmy-Smiley.gif

Prishtinasja_
06-03-07, 11:38
uck_aksh

Edhe une kisha deshire t ju pershendesja,duke ju uruar cdo te mire ne jete,ne familje dhe shoqeri.:smile:

Nje dite te kendeshme edhe per ju.:biggrin:

Me respekt
Prishtinasja_

uck_aksh
10-03-07, 15:22
falma lotin , zero cool , prishtinasja flm per pershendetjen e juaj

Paradox_13
11-03-07, 09:59
Uqk_Aksh..,erdha duarthat pa dhurata qe te le nje pershendetje, duke te deshiruar nje dite te kendshme vikendi.
Shendet,lumturi dhe harmoni familjare te deshiron...
Paradox_13

jane
11-03-07, 11:47
uēk_aksh, te pershendes edhe me zemere, edhe per punen edhe per simbolet, te uroje lumturi ne jete e krenari ne pune.

rrini krenare, jane.


__________________________________________________ _______________

Njeriu, ne jete, genjene vetem nje here, tjerat jane perseritje.

rilinda
15-03-07, 01:02
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg

RiannA
15-03-07, 13:22
Zotri,

t“pershendes shum.

Gjdo te mirat ty


RiannA

uck_aksh
17-03-07, 00:05
Uqk_Aksh..,erdha duarthat pa dhurata qe te le nje pershendetje, duke te deshiruar nje dite te kendshme vikendi.
Shendet,lumturi dhe harmoni familjare te deshiron...
Paradox_13


Paradox 13 flam per pershendetjen tuaj nuk prish pun qe ke ardhur pa dhurat
flm per pershendetjen tuaj

uck_aksh
17-03-07, 00:06
uēk_aksh, te pershendes edhe me zemere, edhe per punen edhe per simbolet, te uroje lumturi ne jete e krenari ne pune.

rrini krenare, jane.


__________________________________________________ _______________

Njeriu, ne jete, genjene vetem nje here, tjerat jane perseritje.

jane flm edhe un ty te pershendes

uck_aksh
17-03-07, 00:08
rilingda dhe Rianna flm per rrugen qe bet per t`me pershendetur mu
ju uroj gjith te mirat ne jet

Xuki
17-03-07, 00:40
Qe edhe nė odėn tėndė tė pėrshėndes dhe tė uroj njė fundjavė shumė tė kėndshme....me tona t'mirat!

ARI_03
17-03-07, 11:05
Urojė njė vikend tė kėndshėm,

http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenende/wochenendgruss.jpg

ninnela
17-03-07, 15:40
Prano pershendetje te ngrohta i nderuari UCK AKSH

Uroj t'ia kalosh sa me mire kete uikend

Respekt nga e juaja NINNELA :smile:

Prishtinasja_
19-03-07, 12:06
Pershendetje per ty uck_aksh :smile:

http://www.hallo-mg.de/love_not_war.JPG

Me respekt

Prishtinasja_ :smile:

rilinda
19-03-07, 12:10
http://off1.aimgit.net/images/sexiluv/goodMorning/bonjourRosesBlondeBW.gif

selvija
21-03-07, 15:59
uck_ashk prano pershendetjet e mija dhe te uroj suksese, si kjo engjullesh qofshin te mirat ne duar tuja...
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/fantasy/065.gif (http://www.glitterlive.com/)

uck_aksh
21-03-07, 16:04
Qe edhe nė odėn tėndė tė pėrshėndes dhe tė uroj njė fundjavė shumė tė kėndshme....me tona t'mirat!
Xuki flm per pershendetje edhe un ty te uroj qdo te mir ne jet

uck_aksh
21-03-07, 16:06
ARI 03, ninnela, Prishtinasja, rilinda faliminderit per pershendetjen tuaj

uck_aksh
21-03-07, 16:08
uck_ashk prano pershendetjet e mija dhe te uroj suksese, si kjo engjullesh qofshin te mirat ne duar tuja...
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/fantasy/065.gif (http://www.glitterlive.com/)

FLM selvija per pershendetjen tuaj ta kthefsha per te mir

jEtA_1
21-03-07, 16:25
Pershendetje te veqant per ju dhe oden tuaj i nderuari uck_aksh te uroj per videoklipin tuaj dhe lirisht mund te them ke bere dicka speciale per te gjithe ne ku dhe je i falenderuar nga ana ime suksese te metutjeshme

falma_lotin
21-03-07, 20:39
Vllaqko erdha ne oden tuaj te pershednes dhe te uroj qdo te mire ne jeten tande eshte knaqesi e imja qe te vi ne oden e vllaut tim virtual dhe te uroj qdo te mire ne jetene tuje suksese ne pune dhe ralizimete e deshirave tuajave ke bere nje ode shum te bukur vllaqko me keto fote qe edhe uen te dhuroj nje foto .http://alpha.montclair.edu/~musaa/uck.jpgTe perqafoj shum vllaqko une falma_lotin

Giovanni
21-03-07, 23:04
Tung tung,

Si po ja kalon??

Te pershendet shume shume shuem

Mbremje te kendshme Giovanni.

uck_aksh
21-03-07, 23:34
jeta 1 falma_lotin ju pershendes edhe un nga zemra motrat e mija te dashura
edhe ty gjovani te pershendes dhe ju jam mirnjohes per pershendetjet e juaja

rafet llapjani
25-03-07, 05:59
Pershendetje vllazrore nga shoku yt R.Lllapjani

ARI_03
25-03-07, 09:02
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/sonntag/mein_lieblingstag.jpg

~AmaZonA~
25-03-07, 09:53
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

Sy_kaltra
25-03-07, 11:44
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

selvija
25-03-07, 14:24
http://www.zangygraphics.com/weekend/36.jpg

gazi-de
25-03-07, 15:58
uck_aksh erdha te pershendes dhe te uroje gjdo te mire ne jete.
me respekt per ty i nderuare..

uck_aksh
25-03-07, 23:50
Pershendetje vllazrore nga shoku yt R.Lllapjani

Rafet Llapjani flm shum per pershendetjen e juaj

uck_aksh
25-03-07, 23:52
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/sonntag/mein_lieblingstag.jpg


ARI_03 flm per viziten tuaj

uck_aksh
26-03-07, 00:00
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us/)

AmaZonA flm per pershendejen e juaj

uck_aksh
26-03-07, 00:04
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

Sy_kaltra ta kthefsha per te mir qe je kan ne oden time qe ke lan ket pershendetje kaq te bukur te pershendes edhe un ty

uck_aksh
26-03-07, 00:07
http://www.zangygraphics.com/weekend/36.jpg


selvija flm qe edhe ti erdhe ne oden time me ket dhurat aq te bukur si thojn te ne TA KTHEFSHA PER TE MIR

uck_aksh
26-03-07, 00:08
uck_aksh erdha te pershendes dhe te uroje gjdo te mire ne jete.
me respekt per ty i nderuare..

gazi-de mir se ke ardhur ne oden time dhe paske lan nje pershendetje flm shum i nderuari dhe i respektuari gazi-de

ssara
26-03-07, 11:03
Pershendetje i nderuar kaloni sa ma mire ne dardani

Respekt

uck_aksh
26-03-07, 12:44
Pershendetje i nderuar kaloni sa ma mire ne dardani

Respekt


FLM sara per pershendetjen tuaj

Prishtinasja_
26-03-07, 16:01
Pershendetje uck_aksch,

te deshiroj nje dite te mire dhe nje jave te mbare dhe pa prenga !!!:biggrin:


Me respekt

Prishtinasja_


Dmth. Te deshiroj nje jave te mbare!
http://www.erikarosalin.de/j7.jpg

uck_aksh
29-03-07, 00:00
Pershendetje uck_aksch,

te deshiroj nje dite te mire dhe nje jave te mbare dhe pa prenga !!!:biggrin:


Me respekt

Prishtinasja_


Dmth. Te deshiroj nje jave te mbare!
http://www.erikarosalin.de/j7.jpg

Prishtinasja flm per pershendetjen e juaj

rilinda
02-04-07, 11:35
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

Albanian eX|PerT
03-04-07, 22:19
http://www.classact.ca/RubberStamps/Words/Word%20Stamps/EX11B_B_HaveaNiceDay.jpg

LuLjaa
05-04-07, 02:23
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/11.gif

Amina
05-04-07, 19:51
Tung tung uck_aksh

uck_aksh
07-04-07, 16:05
rilinda, albanian Xp, Luljaa, Amina flm per viziten tuaj dhe pershendetjet
ja kthefsha per te mir hahaahah

legenda
08-04-07, 10:22
http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

rilinda
08-04-07, 12:38
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif

ninnela
08-04-07, 18:09
Te pershendes kudo qe je

Uikend te rehatshem

ssara
08-04-07, 18:13
Pershendetje per ty i nderuar kalo nje jave sa me te bukur

shume respekt per ty


Ssara

selvija
08-04-07, 20:59
Pershendetje uck_ashk te uroj tejkalimin e 1000 postimeve te zbukuruara te deshiroj sa me shum tna hjeshosh
http://www.photocasket.com/friends/bettyhello.gif (http://www.photocasket.com/)

Berisha-boy
09-04-07, 00:08
Urime ditelindja e 34 e rrofshe sa malet e Dardanies antike e te lafte gruja me ba femen sa ma shpejt :biggrin: .

Me rrespekte Berisha-boy

Agolli
09-04-07, 01:23
I nderuari Uck_aksh! shfrytzoj rastin t'ju pershndes dhe njeashtu t'ju uroj ditelindjen duke ju deshiruar edhe shume te tjera.....
Urime i nderuar..
Agolli....

jEtA_1
09-04-07, 08:25
Urime pervjetorin e lindjes u befsh 100 vjeq si shenje respekti per ju ta bera kete torte qe ti sherbesh te gjithe shoqerin Dardane Urime per shume mote
http://www.babyundfamilie.de/media/F060802ANONP110015/F060810PUBAP111416/BXP44748Geburtstagskuchen_i4.jpg

uck_aksh
09-04-07, 08:31
ju pershendes te gjithve dhe deshiroj qe ditlindjen e 34 ta festoj me juve antar te nderuar mbasi qe jam larg nga familja dhe te afermit e mit
ju faliminderit qe jeni zgjuar aq heret qe tė ma uroni ditelindjen
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/grg.jpg

ssara
09-04-07, 08:40
Shume urime per ty UQK AKSH .........i gezofsh edhe shume ditelindje tjera...
Ssara

Guri i madh
09-04-07, 08:42
UQK,AKSH


urime ditlindja e 34 ju deshiroj edhe 100 ditlindje tjera

Arkza
09-04-07, 13:50
Hmmm pak me vones e pashe sdi se a eshte von te bashkagjindem edhe une per Urimin tend i ndruar URIME URIME DHE SHUME vite sukses ne jete i ndruar :smile:

uck_aksh
09-04-07, 16:05
ssara, Guri i madh dhe Arkza ju faleminderit per urimet e juaja

Sy_kaltra
09-04-07, 16:20
uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=981307#post981307) Urime Datelindjen,,, te uroje edhe shume te tjera dhe qofshe i lumtur per gjithemon ....


http://img.123greetings.com/eventsnew/birth_wishes/1008-001-128-1060.gif

selvija
09-04-07, 17:52
uck_ashk urime Ditlindja i befsh 101 vite te gezuara dhe lumturi ne familjen tende..
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/sec/happy-birthday/103.gif (http://www.glitterlive.com/)

~AmaZonA~
09-04-07, 19:22
Urime datlindjen uck_aksh fati dhe lumturija te percjellshin ne cdo hap tė jetes ,te uroj dhe deshiroj sinqerisht qė datlindjen e ardhshme ta festosh me mė tė dashurit e tu dhe nuk do ta ndjesh mungesen e tyre dhe as ata mungesen tėnde...
U bėfsh 100 vjec...:smile:

http://sl.glitter-graphics.net/pub/20/20551i45b525na7.gif

Murgesha
09-04-07, 21:05
UĒK_AKSH urime ditėlindja e edhe shum vjet lumturi tė dėshiron Murgesha!

turisti
09-04-07, 22:38
Shoki i nderuar :smile: ,

Urime ditelindja nga zemra edhe 100 tjera i festofsh.

Jete te gjate dhe te lumtur :smile: ,

http://www.lekkers.nl/Afbeeld_lekkers/assort_klein/slagroomtaart.jpg

TURISTI.:smile:

uck_aksh
09-04-07, 23:14
uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=981307#post981307) Urime Datelindjen,,, te uroje edhe shume te tjera dhe qofshe i lumtur per gjithemon ....


http://img.123greetings.com/eventsnew/birth_wishes/1008-001-128-1060.gif

edhe per ju gjith te mirat ne jet Sy_kaltra ju jam mirnjohes per pershendetjen e juaj

uck_aksh
09-04-07, 23:16
uck_ashk urime Ditlindja i befsh 101 vite te gezuara dhe lumturi ne familjen tende..
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/sec/happy-birthday/103.gif (http://www.glitterlive.com/)

flm nga ti selvija per urimin qe ma ke ber te uroj edhe ty qdo te mir ne jet

uck_aksh
09-04-07, 23:19
Urime datlindjen uck_aksh fati dhe lumturija te percjellshin ne cdo hap tė jetes ,te uroj dhe deshiroj sinqerisht qė datlindjen e ardhshme ta festosh me mė tė dashurit e tu dhe nuk do ta ndjesh mungesen e tyre dhe as ata mungesen tėnde...
U bėfsh 100 vjec...:smile:

http://sl.glitter-graphics.net/pub/20/20551i45b525na7.gifamazona flm per pershendetjen dhe urimin tuaj po sma merr menja qe muj me mbrri mi ba 100 vjet flm shum

uck_aksh
09-04-07, 23:21
UĒK_AKSH urime ditėlindja e edhe shum vjet lumturi tė dėshiron Murgesha!

Murgesha moter e nderuar faleminderit per urimin tuaj qofsh faqebardh gjithmon

uck_aksh
09-04-07, 23:24
Shoki i nderuar :smile: ,

Urime ditelindja nga zemra edhe 100 tjera i festofsh.

Jete te gjate dhe te lumtur :smile: ,

http://www.lekkers.nl/Afbeeld_lekkers/assort_klein/slagroomtaart.jpg

TURISTI.:smile:
TURISTI faleminderit per urimin tuaj ju jam mirnjohes qe edhe pse jam larg familjes nuk me kan munguar urimet nga ju

Amina
10-04-07, 00:18
Urime ditelindja, e ishalla 100 vjet.

Prishtinasja_
11-04-07, 11:21
URIME DITELINDJEN uck_aksh,
:biggrin:


Fat mbaresi dhe lumturi kudo ne jeten tende dhe familjen tende gjithashtu !:smile:

Me respekt

Prishtinasja_

http://members.shaw.ca/chantilly_lace/Websets/hb/hb.picrose.jpg

Dreni30
12-04-07, 16:22
I nderuar erdha ket me ta lane nje pershendetje,
Kalofsh nje pasdite te kendshme me me te dhashurit tu.

Dreni.

Elina
13-04-07, 13:35
http://www.briefpapier-werkstatt.de/download05/nice_day.jpg

Sy_kaltra
14-04-07, 10:58
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg

Djellza:
14-04-07, 22:14
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Paradox_13
15-04-07, 14:20
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi.

rilinda
15-04-07, 17:16
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR023.gif

Giovanni
15-04-07, 19:36
http://www.fantasygif.it/Saluti%20e%20Auguri/Buonasettimana/c1.gif

gazi-de
16-04-07, 12:25
Uck_aksh,te pershendes me gjithe zemer i nderuare,dhe me fale qe e ke pase datelidjen e nuke e kame dite.
Pake vone po me fale,URIME I NDERUARE,i gezofeshe edhe 170 pranevera,me gjithe familjen e juale..URIME..
http://wally.wa.funpic.de/4images/data/media/18/geburtstag2.jpg
te pershendes.........

LuLjaa
17-04-07, 02:24
Pėrshėndetje

http://img489.imageshack.us/img489/2757/tau3yn1ljy3.gif

uck_aksh
17-04-07, 15:09
Amina, Prishtinasja,Dreni 30, Elina, Sy_kaltra, Djellza, Paradox_13, Rilinda, giovani, gazi-de dhe Lulja ju faleminderit per pershendetjet dhe urimet e juaja

Sy_kaltra
20-04-07, 17:54
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

rilinda
21-04-07, 21:31
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00032.gif

Giovanni
22-04-07, 18:09
Pas nje pushimi te shkurter fundjavor te deshiroj nje jave te kendsheme.


Me respekt Giņ.

uck_aksh
23-04-07, 01:00
Sy_kaltra. rilinda. giovani flm per pershendetjet e juaja

uck_aksh
23-04-07, 01:01
Sy_kaltra. rilinda. giovani flm per pershendetjet e juaja

uck_aksh
23-04-07, 01:01
Sy_kaltra. rilinda. giovani flm per pershendetjet e juaja

Elina
24-04-07, 17:07
Ju pershendes dhe ju uroje gjith te mirat.

gazi-de
27-04-07, 11:04
Pershendetje......................

Luana
28-04-07, 21:16
http://www.glittergraphicsweb.com/img/hello113.gif

ssara
30-04-07, 07:56
Pershendetje per ty i nderuar te uroj qdo te mire ne jete...

Abetare
03-05-07, 08:00
Shumė i nderuari Uqk-Aksh ju pėrshėndes nghrohtėsisht ...

Naki
03-05-07, 11:42
Ka kohė qė nuk kam vizituarė lagjen e pėrshėndetjeve,sot nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje1.gif

LuLjaa
07-05-07, 19:03
uck_aksh pershendetje dhe ēaste te embela ne vazhdim

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

rilinda
09-05-07, 01:18
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

uck_aksh
09-05-07, 02:27
Elina, gazi-de, Luana, ssara, Abetare, Naki, LuLjaa, rilinda faleminderit per pershendetjet e juaja dhe per viziten qe bet ne dhomen time

prishtinasi
09-05-07, 04:38
http://newzealandnow.info/media/hello.jpg

gazi-de
09-05-07, 21:49
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

Zero Cool
10-05-07, 13:05
Flm per pershendetjet qe mi ke bere gjate kohes qe nuk isha ketu. Nje dite te kendshme te uroj.
Respekt ZC

ssara
10-05-07, 15:38
Te pershendes dhe te uroj nje dite sa me te bukur.....

Prishtinasja_
11-05-07, 16:35
http://dl10.glitter-graphics.net/pub/107/107550z3pbg2pdz0.gif

selvija
11-05-07, 20:46
uck_ashk te pershendes perzemersishte dhe te uroj qdo te mir..dha bashkim sa me te shpejte me te dashurit e tu..
http://off1.aimgit.net/images/sexiluv/fantasyImagery/fairiesAndElves/abbPinkSparkleFairy2.gif (http://www.sexiluv.com/)

Elina
12-05-07, 12:09
http://www.allglittergraphics.com/happy_weekend/glitter_graphics/happy_weekend_graphics_08.gif

vjeshta
22-05-07, 02:43
Pershendetje dhe respekt per juve i nderuar.


Vjeshta!

uck_aksh
24-05-07, 04:46
prishtinasi, gazi-de, Zero Cool, ssara, Prishtinasja_, selvija, Elina, vjeshta flm per pershendetjen e juaj
me respekt nga uck_aksh

instruktori
26-05-07, 22:13
erdha ketu te la nje mesazh per ju


Vikend te kendeshem ju deshiroj


Instruktori

ninnela
28-05-07, 19:01
I nderuari UCK - AKSH te pershendes kudo qe je

NINNELA

rilinda
29-05-07, 00:10
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

tushja
30-05-07, 11:04
Pėrshėndetje dhe respekt pėr ty,kudo ēė tė jeni ju pėrshėndes.

Tushja

Elina
31-05-07, 10:45
http://profilejewels.net/grafix/specialties/Goodmorning/Good_Morning_LM_Cutie_.jpg

ssara
01-06-07, 13:02
Te pershendes UCK AKSH...kalo nje dite sa me te bukur.....

Preshevar
01-06-07, 13:24
Pėrshėndetje per Ilegalin nė Zvicėrr :biggrin:

Ju uroj ēdo tė mir nė jet,. duke filluar nga shėndeti juaj dhe i familjes juaj,. e mė tėj..

Jeni i pershendetur nga Preshevari,!

Me t'mira !

Zero Cool
02-06-07, 11:24
Vikend te bukur te uroj i nderuari mik.

instruktori
02-06-07, 15:18
Pershendetje dhe shume te mira.


Instruktori

Arkza
04-06-07, 19:49
Te Pershendtes shume dhe te uroj qdo te mir ne jete dhe Sukses .

aLbaChiCk
06-06-07, 13:42
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/hi.jpg

Diana007
09-06-07, 18:45
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

instruktori
10-06-07, 02:15
Vikend te kendeshem


Instruktori

luckyman
10-06-07, 14:31
Tung..............

SANTANA-29
10-06-07, 17:09
http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/thumb_shqiponjaFlak.jpg (http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_shqiponjaFlak.jpg)pershendetje i nderuar ,,,,,,,,,

aLbaChiCk
10-06-07, 17:45
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/x1pxOYwqu4SjF6_05uWxcsfCcxgfG1dC1MN.gif

Pershendetje i nderuar

Zero Cool
14-06-07, 19:08
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

uck_aksh
17-06-07, 17:39
instruktori, ninela, rilinda, tushja, Elina, ssara, Preshevari, Zero Cool, Arkza, albChiCk, Diana 007,luckyman, SANTANA-29 flm nga te gjith per viziten e juaj ne oden time dhe per pershendetjet e juaja qe keni lan per mu edhe un ju pershendes nga zemra te gjithve

aLbaChiCk
17-06-07, 17:41
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sunday2-2.gif

lazdrani
18-06-07, 16:26
UCK_AKSH Pranoni pershendetjet e mija te perzemrta,kudo qe gjindesh kalofshe bukure.

gazi-de
24-06-07, 11:52
Pershendetje................

SANTANA-29
26-06-07, 18:41
http://i37.photobucket.com/albums/e85/alba_dj/MercedesFlag.gifpershendetje i nderuar,,,,,,,,

Abetare
26-06-07, 20:53
Pėrshėndetje http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/uck003.gif

LuLjaa
02-07-07, 05:14
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/81.gif

T'pershendes t'deshiroj argetim te kendeshum dhe gjithe t'mirat ne ejte!

aLbaChiCk
03-07-07, 18:48
http://i177.photobucket.com/albums/w207/Trina2920/have%20a%20nice%20day/roseBlueGD.gif

Arkza
05-07-07, 14:41
U.Q.K Te Pershendes dhe ju Uroj Sukses.

uck_aksh
14-07-07, 01:43
lazdrani, gazi-de, SANTANA-29, Abetare, LuLjaa, albaChiCk, Arkza ju faleminderit per pershendetjet e juaja jeni te respektuar nga unė
uck_aksh

rilinda
14-07-07, 10:13
Tash e tutje, PATRIOT I DARDANISË do të të thërras unë!
Përshëndetje për juve i nderuar!
http://www.gifs.net/Animation11/Geography_and_History/International_Flags/albania.gif

aLbaChiCk
25-07-07, 14:09
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/havealovelyday.gif

Zero Cool
30-07-07, 16:11
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif

rilinda
03-08-07, 11:24
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

Elina
04-08-07, 09:49
http://www.myspaceacademy.com/glitter_graphics/hello/hello_glitter_graphic_01.gif

SANTANA-29
06-08-07, 14:13
http://www.hotelroyal.com.mk/Rojal_images/SHQIPONJA%20LOGO_transp.gifpershendetje i nderuar ,,,,,,,,,,,,,,,,,

instruktori
07-08-07, 20:21
PERSHENDETJE DHE SHUME RESPEKTE PER JU

INSTRUKTORI

uck_aksh
08-08-07, 00:35
Tash e tutje, PATRIOT I DARDANISĖ do tė tė thėrras unė!
Pėrshėndetje pėr juve i nderuar!
http://www.gifs.net/Animation11/Geography_and_History/International_Flags/albania.gif
rilinda moter faleminderit nga ju te uroj gjith te mirat ne jet
i juaji uck_aksh

uck_aksh
08-08-07, 00:36
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/havealovelyday.gif

FLM SHUM
paq faqen e bardh moter

uck_aksh
08-08-07, 00:38
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif


edhe unė kam per ju ZC flm per pershendetjen tende

uck_aksh
08-08-07, 00:39
http://www.myspaceacademy.com/glitter_graphics/hello/hello_glitter_graphic_01.gif


faleminderit moter fati gjithmon qoft me ty

uck_aksh
08-08-07, 00:40
PERSHENDETJE DHE SHUME RESPEKTE PER JU

INSTRUKTORI


FLM instruktori respekt edhe per ty

gazi-de
08-08-07, 11:45
Uck_aksh i nderuar pranoj edhe pershendetjet e mia,dhe shum respeket per ty,te uroj gjdo te mire ne jete..

ninnela
09-08-07, 19:44
Pershendetje per ty i nderuar UCK-AKSH

Zana_ch
10-08-07, 12:07
http://www.dgrusskarten.de/grusskarten/allgeimein/wochenende/wochenende1.gif

luckyman
11-08-07, 18:59
Peréshendetje.........

ssara
12-08-07, 07:55
Pershendetje i nderua kalo nje dite sa me te qete......

Adrenalina
12-08-07, 11:20
Pershendetje nga Adrenalina

Xuki
18-08-07, 09:22
Pėrshėndetjeee edhe nga unė.

Kalo mirė.

Dreni30
21-08-07, 08:18
Nje pershendetje per ty, me deshire qe shendeti dhe lumturia te jen prijes te jetes tuaj.

Dreni.

uck_aksh
21-08-07, 16:38
gazi-de,ninela,zana_ch,luckyman,ssara,Andrenalina,xuki, Dreni30
ju faleminderit per pershendetjet e juaja

egi
22-08-07, 16:07
te pershendes edhe une per ty, krijesen e natyres, kalofsh super bukur :smile:

aLbaChiCk
23-08-07, 12:51
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/haveaniceday-1-1.gif

~AmaZonA~
24-08-07, 19:17
http://img265.imageshack.us/img265/30/normalkartolinemz7.jpg (http://imageshack.us)

Gentiani
26-08-07, 22:20
uēk_aksh,

ju pėrshėndes dhe ju uroj gjitha tė mirat, e ēaste tė bukura kudo qė gjindeni! Foto nuk kishte t`ia bashkangjes, sepse tė gjitha i ke marrė nga arkivi kėtu.

uck_aksh
26-08-07, 22:45
egi, aLbaChiCk, AmaZonA, Gentiani edhe un ju uroj gjith te mirat
http://i74.photobucket.com/albums/i255/summer_jules/My%20Friends/friendsforever.gif

SANTANA-29
28-08-07, 12:19
http://cache.static.userplane.com/www/users/B4/06/B406E7DB-1EF0-49E2-B63E-8609E1966974/watermark.jpg
pershendetje shoki gjitha te mirat per ty kudo nga je,,,,,,,,

uck_aksh
04-09-07, 16:05
http://cache.static.userplane.com/www/users/B4/06/B406E7DB-1EF0-49E2-B63E-8609E1966974/watermark.jpg
pershendetje shoki gjitha te mirat per ty kudo nga je,,,,,,,,

santana flm shoki te uroj edhe un gjith te mirat kudo qe te jesh

instruktori
04-09-07, 16:37
Pershendetje......................

Paradox_13
08-09-07, 08:36
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/goodluck2.gif

jEtA_1
14-09-07, 15:49
Pershendetjet me te veqanta nga une jEtA_1 per ju i nderuari uck_aksh

Kame nder te vi ne oden tuaj por per kohen qe kam nuk mund te ju vizitoj aq sa ju e meritoni por besoj se kemi mirkuptim .Te uroj suksese ne jeten tuaj shendet dhe lumturi

LuLjaa
15-09-07, 01:25
http://s.rimg.info/62f22e4ba8b71ac813b32a043a351d90.gif

Gjithe t'mirat per ty uck..

Adrenalina
16-09-07, 14:13
http://i86.photobucket.com/albums/k103/faerywhitestar/HaveaNiceDaywithButterflies.gif

uck_aksh
05-10-07, 23:37
instruktori, Paradox 13, jEtA_1, LuLjaa, Adrenalina flm per viziten dhe pershendetjet
ju uroj gjith te mirat


respekt nga uck_aksh

rilinda
11-10-07, 20:53
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

rilinda
11-10-07, 21:03
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

aLbaChiCk
12-10-07, 11:33
Paqa dhe meshira e All-llahut qofte mbi Ju Me fat per shumė vite, festa e Fitėr Bajramit


http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bajrami.gif

SANTANA-29
12-10-07, 15:28
Uroj Festen e Bajramit e Allahu Ja u Pranoft Agjerimin Allahu Ju Shperbleft Me Te Mirat e Tij , Duke Uruar Te Keni Ne Trup Shendet, Ne Pune Vullnet, Ne Mendje Qetesi, Ne Ide Drejtesi, Ne Familje Harmoni e Ne Jete Qdo Here Lumturi.
Psh.........Santana-29...............

LuLjaa
12-10-07, 16:51
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

gazi-de
19-10-07, 16:55
Pershendetje i nderuar...............

ninnela
21-10-07, 00:58
Uikend te qet UCKA :biggrin:

Arkza
26-10-07, 12:22
U.Q.K Te Pershendes shume..... :smile:

Prishtinasja_
28-11-07, 00:42
I nderuar...:smile:

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

Diana007
28-11-07, 11:55
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

rilinda
28-11-07, 14:12
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

DEA
28-11-07, 15:02
Urime festa e flamurit. DEA

SANTANA-29
28-11-07, 15:39
Urime 28 Nėntori

http://rilindja.no/v3/images/stories/ismail.jpg

uck_aksh
29-11-07, 02:32
Luljaa, gazi-de, ninnela, Arkza, Prishtinasja, Diana007, rilinda, DEA faleminderit per urimet dhe pershendetjet e juaja
qofshi faqebardh gjithmon

vjeshta
30-11-07, 17:39
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Luana
02-12-07, 11:26
http://i10.photobucket.com/albums/a107/kellyclarksonaddict/DSCN0136.jpg

Elina
04-12-07, 15:37
http://i188.photobucket.com/albums/z92/dazzlej2/greetings/great-week/nice-week_3-3.gif

Gjumashja
04-12-07, 20:38
uqk_aksh te pershendes dhe te uroj per kuroren mister dardania . . .:biggrin:

uck_aksh
06-12-07, 15:49
Faleminderit per pershendetjet dhe vizitat e juaja
Vjeshta
Luana
Elina
Gjumashja

aLbaChiCk
08-12-07, 01:01
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/HaveaGreatWeek-endFlowers720.gif

DEA
08-12-07, 08:06
Vikend relaksues te deshiron DEA

uck_aksh
12-12-07, 00:26
aLbAcHiCk dhe DEA flm per viziten dhe pershendetjet e juaja

egi
12-12-07, 15:59
Pershendetje patriot! :biggrin:

http://www.tepelena.com/img/united.jpg

Sy_kaltra
13-12-07, 21:10
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/810v.jpg

Dardan Kastrati
14-12-07, 16:24
http://img212.imageshack.us/img212/2254/greatweekend1ud5.gif

selvija
14-12-07, 23:55
http://cap04.caption.it/348/captionit163836I733D35.jpg

uck_aksh
17-12-07, 05:51
Pershendetje patriot! :biggrin:

http://www.tepelena.com/img/united.jpgFLM egi per viziten tuaj

uck_aksh
17-12-07, 05:52
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/810v.jpg


Sy_kaltra FLM per viziten dhe pershendetjen

uck_aksh
17-12-07, 05:53
http://img212.imageshack.us/img212/2254/greatweekend1ud5.gif


FLM Dardan paq edhe ti nje vikend te bukur

uck_aksh
17-12-07, 05:54
http://cap04.caption.it/348/captionit163836I733D35.jpg

selvija FLM per ket pershendetje kaq te bukur te ershendes edhe un ty

Cia-Ferizaj
17-12-07, 12:40
pershendetje ........ jena myt tu pi pram

http://www.mycodesplace.com/Images/Funny_Pics/images/1251.jpg

Nirvana Band
18-12-07, 14:15
Pershendetje shoki, ja kalofsh sa me mire.

Dardan Kastrati
18-12-07, 14:20
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

Arkza
18-12-07, 14:35
Pershendetje UQK , Me Fat Kurban Bajrmain dhe le te Jet Vit i Mbare per te Gjithe !!

Lona
18-12-07, 15:52
Pershendetje , Urime Festa e Kurban Bajramit,, Gezimi, Lumturia qofshin mbi Ju dhe familjen Tuaj gjithe jeten. Gezuar ne Paqe.

Cia-Ferizaj
18-12-07, 22:03
me fat festen e bajramit

Linka_pz
18-12-07, 22:48
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

gazi-de
19-12-07, 10:00
Pershendetje dhe urime festat e vund vitit i nderuar...............................

Zero Cool
19-12-07, 12:42
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Merry_Christmas_1024.jpg

Paradox_13
19-12-07, 17:59
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

Gjumashja
19-12-07, 18:14
Me fat Kurban Bajramin... me shpresen qe bajramin e ardhshem ta presim ne Kosoven e Pavarur....

LuLjaa
20-12-07, 04:51
Ne Keto ēaste te Bajramit
Buzeqesh ftyra e Muslimanit
Ndriēon Hena dhe Dielli
Feston Toka edhe Qielli

Me Fat festa e Kurban Bajramit

Zoti sjellte paqe e lumturi ne mesin e Juaj!

GURI SYLAJ
20-12-07, 08:28
Urimet me te mira me rastin e Festes se Bajramit!

lazdrani
20-12-07, 12:04
Me Fat Festa e Bajramit