PDA

View Full Version : Dea


Faqet : [1] 2 3 4 5 6

Diana007
24-12-04, 11:49
Dea urime per 1000 positme, te uroj edhe 10.000 tjera i befsh :wink:

T pershedes dhe t puth shum Diana
http://home.zonnet.nl/animatieplaatjes/vuurwerk.gifhttp://home.zonnet.nl/animatieplaatjes/vuurwerk2.gifhttp://home.zonnet.nl/animatieplaatjes/vuurpijl.gif

Gjumashja
24-12-04, 12:18
Dea mire se erdhe ne Pallatin Mbretor dhe vazhdo te shkruash prap te pershendes shume :wink:

turisti
24-12-04, 12:31
DEA e nderua,

Urime :P 1000 :P postime dhe mire se erdhe ne pallatin Mbreteror,ku do te vazhdojsh luften per postimet e reja me shoket/shoqet qe i njef mire nga periudha e jashte Mbreterise.

Shendet,sukses dhe gezim te deshiron,

TURISTI.

halla e madhe
24-12-04, 13:35
Urime,Urime :!: Mburremi me TY!!

adrioni
24-12-04, 14:37
Dea urime 1000 postime i GEZOFSH, i TRASHEGOFSH, edhe ishalla i bon edhe 1milion te tjera....Pershendetje!! :) :)

Gentiana
24-12-04, 14:48
Dea urime per 1000shkrimet tua,dhe mire se na vjen edhe ti ne pallatin mbreteror.
shkrimet tua me pelqejn shum,dhe deshiroj qe ti bejsh edhe x shkrime tjera.

ēdo te mire per ty dhe nje dite te kendshme te uroj.

Genta

Naki
24-12-04, 14:55
Nje forumiste qe per mes shkrimeve ne nje kohe te shkurte ka mbledhur
simpati qe reflektone harmoni ne komunikim virtual.
Urime jubileu i 1000 postimeve ,te na dhuroshe edhe me tutje shkrime te tilla.
Me nderime Naki

Murgesha
24-12-04, 17:05
Deaaaaaaaaaaaaa urimeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Mirė se na vjen ė Pallatin Dardan. :lol: :wink:

DEA
24-12-04, 17:53
Ah sa u permallova kur lexova mireseardhjen time nga ju ne pallatin mbreteror dhe per nje qast fillova te http://www.mysmilie.de/smilies/big/img/021.gif , Ju faleminderit juve qe me pranuat dhe qe me uruat http://www.cosgan.de/images/more/schilder/142.gif , ju jam mirenjohese per kete kohe qe kalojme se bashku http://www.mainzelahr.de/smile/froehlich/bar93.gif , me shpres se ky forum do te zgjas dhe te mbijetoj, e nje dite te njifemi per se afermi, ju http://www.cosgan.net/images/smilie/liebe/h015.gif te gjitheve, Diana007 ,Gjumashja, Turisti , halla e Madhe , Adrioni, Gentiana , Naki ,Murgesha edhe nje here http://www.mysmilie.de/smilies/big/img/017.gif , http://www.mainzelahr.de/smile/froehlich/smilebig.gif Me shume respekt e juaja DEA

Barbaroza
24-12-04, 17:57
DEA moj,mire se na paske ardhe ne pallat.Te uroj dhe pergezoj per tejkalimin e 1000 postimeve.Ke fituar me kohe simpatine time!

dr1ta
24-12-04, 17:59
DEa urime 1000 postime, ja kalofsh edhe me mire ketu .
Te pershendes :) :)

livoreka bicio
24-12-04, 18:17
DEA,TE PERSHENDES DHE TE UROJE *1000* POSTIMET E TUA TE MREKULLUESHME NE KETE FORUME.GITHEASHTU TE UROJE MIRESEARDHJEN NE PALLATINE E MBRETERESHAVE, DHE TE UROJE DISPONIM TE KENDESHUME DHE TE NA SHKRUAJSHE SA ME SHUME EDHE NETE ARDHEMEN. :wink:

ME NDRIME DHE RRESPEKTE JE GJITHEHERE E PERSHENDETURE NGA UNE.!
BICIO. :wink:

Honesty^uk.
24-12-04, 18:21
DEA urime per 1000 shkrimet tuaja
Vazhdoni keshtu dha kaloni sa me bukur.


Honesty

DEA
24-12-04, 20:11
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/29318894440d0053bb38d2.jpgbarbaroze,http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/1936440524413b2efb4f387.jpg Dr1ta,http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/ikonat/LoveHina01.gif livoreka bicio, dhe http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/734332824419234909dc00.gif Honesty mire se ju gjeta, ju uroj dhe juve qaste te mira me muahttp://www.cosgan.net/images/smilie/froehlich/m020.gif

aferdita
24-12-04, 20:24
DEA edhe un te uroj gjithashtu tejkalimin e 1000 postimeve, dhe e meriton qe te hyjsh ne pallatin tone :wink:
edhe njehere mire se erdhe

DEA
24-12-04, 20:55
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/5246341504139e4722fc2a.jpg Aferdita moj sa djersen e kam derdh deri sa i mbusha keto 1000 postime qe te futem edhe une ne pallatin e juaj dhe mezi arrita, po edhe per ju kam shumehttp://www.mysmilie.de/smilies/verschiedene/9.gif Mirembetsh. :wink:

dr1ta
24-12-04, 21:15
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/29318894440d0053bb38d2.jpgbarbaroze,http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/1936440524413b2efb4f387.jpg Dr1ta,http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/ikonat/LoveHina01.gif livoreka bicio, dhe http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/734332824419234909dc00.gif Honesty mire se ju gjeta, ju uroj dhe juve qaste te mira me muahttp://www.cosgan.net/images/smilie/froehlich/m020.gifValla DEA BUKUR E KE BE KET :) :)

ShEjToNkA
24-12-04, 22:19
Opaaaaaaaaaaa Dea , mirė se ke ardhė nė pallatin mbretėror.
Nejse ta urova mbrėm, ama po tė uroi edhe sonte :wink: :lol:
Deaaaaa , urime dhe tė dėshirojė edhe xxxxxxxxxx shkėrime tjera.Jeni e mrekullueshme , vetėm vazhdoni kėshtuuuuuu :wink:

Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Mafiozi
24-12-04, 22:48
Shum urime per hyrjen ne pallatin mbreteror DEA.

Te shpresoj shum shkrime ne mesin ton, je vajz fantastike.

Te pershendes.

:wink:

DEA
24-12-04, 22:50
Opaaaaaaaaaaa Dea , mirė se ke ardhė nė pallatin mbretėror.
Nejse ta urova mbrėm, ama po tė uroi edhe sonte :wink: :lol:
Deaaaaa , urime dhe tė dėshirojė edhe xxxxxxxxxx shkėrime tjera.Jeni e mrekullueshme , vetėm vazhdoni kėshtuuuuuu :wink:

Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Dy dreka me bejne dem (ndoshta) ,se dy urime te mrekullueshme me japin forcen e duhur per shkrime te tjera shejtonka http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/728413324198dc5d42ce4.jpg qka e ke kap kryet me dor mori , a mendove qe une kurre sdo ti arrije shkrimet sa me u fut ne pallat a. megjithate ,http://www.mysmilie.de/smilies/set/img/020.gifhttp://www.mysmilie.de/smilies/set/img/008.gifhttp://www.mysmilie.de/smilies/set/img/001.gifhttp://www.mysmilie.de/smilies/set/img/014.gifhttp://www.mysmilie.de/smilies/set/img/024.gif http://www.mysmilie.de/smilies/engel/img/27.gif

DEA
24-12-04, 22:53
Shum urime per hyrjen ne pallatin mbreteror DEA.

Te shpresoj shum shkrime ne mesin ton, je vajz fantastike.

Te pershendes.

:wink:


Mafiozi edhe juve shume faleminderit per mireseardhje, une jam vajze jo fantastike pohttp://www.mysmilie.de/smilies/engel/img/27.gifengel ha ha ha me nderime DEA

Gentiani
25-12-04, 02:28
DEA, ani edhe arrite nė Pallat a? :lol: :wink: Jo 1000 po 1000 e kusur shkrime paske postuar kėtu :lol: :lol:

Urime pėr ato shkresat tua tė postuara nė Forum dhe dėshiroj tė vazhdoni me shkresa tė tilla tė cilat kanė vlera leximi e diskutimi e njėkohėsisht tė mbeten shembull, pėr ata qė ia kanė mėsyer pallatit.


Gentiani!

progoni
25-12-04, 18:07
DEA urime pėr kto shkrime,

Shkrimet e Juaja ishin aqė modeste,

sa shkėlqenin

MADHĖSHTIPėrgzime

DEA
25-12-04, 22:00
Gentiani, erdha edhe une , rruge shume e mundimshme po ja vlente kur mberriva dhe te takova ty, faleminderit per urimin......http://www.mysmilie.de/smilies/schilder/img/015.gif.ha haProgoni edhe juve gjithashtu shume faleminderit per urimin, dhe uroj qe edhe ju te jeni me aktivhttp://www.kurts-smilies.de/sensationell.gif

http://www.mysmilie.de/smilies/xmas/img/009.gif
http://www.mysmilie.de/smilies/xmas/img/046.gif

Njeherit urime edhe festat
http://www.mysmilie.de/smilies/xmas/img/040.gif

blusky
26-12-04, 10:11
DEA urime,urime,kalofsh bukur :wink:

lazdrani
26-12-04, 12:56
DEA nje antare shume e lezetshme,tani me plote merite Mbretereshe e Pallatit :wink:Urime titulli i ri dhe mire se vjen ne Klub :wink:

DEA
26-12-04, 21:32
Progoni, http://www.cosgan.net/images/smilie/set/001.gifhttp://www.cosgan.net/images/smilie/set/007.gifhttp://www.cosgan.net/images/smilie/set/002.gifhttp://www.cosgan.net/images/smilie/set/013.gifhttp://www.cosgan.net/images/smilie/set/006.gifhttp://www.cosgan.net/images/smilie/set/014.gifhttp://www.cosgan.net/images/smilie/set/010.gifhttp://www.cosgan.net/images/smilie/set/015.gifhttp://www.cosgan.net/images/smilie/set/005.gifhttp://www.cosgan.net/images/smilie/set/006.gifhttp://www.cosgan.net/images/smilie/set/019.gifhttp://www.cosgan.net/images/smilie/set/010.gifhttp://www.cosgan.net/images/smilie/set/021.gif
Lazdrani, Me urimin tend pjesa e zbrazet e urimeve u plotsua,http://www.mysmilie.de/smilies/schilder/img/030.gif

yllka
26-12-04, 21:59
DEA URIME 1000 POSTIME TUJA SE BOLLE SIMPATIKE TE PASKEMI :wink: GEZUAR

DEA
27-12-04, 14:27
http://www.mysmilie.de/smilies/big/img/012.gif Yllka, do te te pres tek porta deri sa te vijsh. Faleminderit dhe suksese edhe juve :wink:

Loloku
27-12-04, 14:59
Bashk me urimin per postimet te uroj edhe pqe festat, Gezuar!
Te pergezoj per sensin e nje shoqerimi kaq te mire qe ke reflektuar dhe qofsh gjithmone vetem e GEZUR!

PAOLINA
27-12-04, 23:52
URIME DEA URIMEEEEEEEE

DHe nje kohesisht GEZUAR VITIN E RI 2oo5 :D :D :D :D :D :D :D :D


PRSH

ShEjToNkA
01-01-05, 04:52
Deaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa siiissssss, urime Viti i Ri 2005 .dėshiroi qė ky vitė tė ju sjellė ato qė ju i dėshironi mė sė shumti!Gėzuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaarrrrrrrrrr!!!!!!

Gentiana
01-01-05, 04:52
Dea Gezuar vitin e ri edhe nga une. Fat dhe ēdo te mire te jet ky vit per ty dhe familjen tende.

Genta

DEA
01-01-05, 22:32
Shejtonka dhe Genta shume faleminderit per urimet e juaja

Mafiozi
01-01-05, 22:40
Urime vitn e ri DEA


Te shpresoj gjith te mirat qe deshiron ne ket vit.

Te uroj lumturi dhe dashuri te perjetshme.G E Z U A R

aferdita
02-01-05, 00:24
DEA Urime Vitin e Ri 2005

Te uroj Fat,Lumturi,Dashuri dhe Realizimin e te gjithe Deshirave tua,ty dhe familjes tende

GEZUAR :!:

dr1ta
02-01-05, 01:05
DEA Urime viti i ri , dheshiroj shum te mira per ty dhe te afermit e tu , gezuar :)

livoreka bicio
02-01-05, 12:45
DEA URIME VITIN E RI 2005 DESHIROJE QE KY VITE TE SIELL LUMTURI.SUKSESE DHE QDO TE MIRE. GEZUARE. :wink:

lazdrani
02-01-05, 13:23
DEA GEZUAR 2005,SHENDET DHE LUMTURI NE JETEN TUAJ :wink:

Barbaroza
02-01-05, 14:32
DEA,gezuar 2005.Qofte i mbuluar me gezime dhe fat ky vit per ty dhe familjen tende!

Gentiani
03-01-05, 13:14
DEA e Nderuar, Gėzuar dhe Urime Vitin e Ri 2005, me dėshirė qė ky vit tė jetė vit i Shėndetit, Sukseseve, Dėshirave, Dashurisė, Gėzimeve dhe Lumturisė pėr Ty dhe Familjen Tuaj!

Gentiani!

vushtrria
03-01-05, 13:48
DEA GEZUAR VITIN E RI 2005 DHE TE GJITHA TE MIRAT NE KET VIT E NDERUAR.

DEA
03-01-05, 16:15
shume faleminderit per urimet e juaja , njeherit ju deshiroj edhe une nje vit sa me te mbare te gjithe juve me shume suksese :wink:

Honesty^uk.
08-01-05, 21:44
Per shume vjet GEZUAR vitin e RI DEA

turisti
21-03-05, 00:11
DEA,shoqe e nderuar,

Urime :P :P 2000 :P :P postime me deshire qe te postojsh edhe shume,shume postimet si deri me sot qe na kan gezue nga zemra dhe qe kan tingellim shoqeror,miqesor dhe te sinqert.

Me respekt,
TURISTI.

DEA
21-03-05, 00:15
Turisti, me te thene te drejten se kam verejtur fare qe kam kaluar prap 2000 shkrimet, kjo ishte befasija e dyte sonte nga ju i nderuar, Faleminderit per kujdesin, respektin dhe miresjelljen :wink:

007
21-03-05, 00:22
urime urime e nderuar te pergezoj per 2000 postime te arta.
me respekt.007

turisti
21-03-05, 00:28
Turisti, me te thene te drejten se kam verejtur fare qe kam kaluar prap 2000 shkrimet, kjo ishte befasija e dyte sonte nga ju i nderuar, Faleminderit per kujdesin, respektin dhe miresjelljen :wink:


Me nder qofsh shoqe e nderuar.

Me respekt,
TURISTI.

DEA
21-03-05, 00:29
I nderuari 007, faleminderit edhe ju per urimet qe mi adresoni, mirembetshi :wink:

Kavaleri
21-03-05, 00:38
E Nderuara DEA Urime dhe nga un,pak me vones por tasht po ta uroj 2000 sheniimet,ishalla kurr nuk te dryshken gerrmat qe i ke shenua.
Ne te Ardhmen ju Deshiroj Shendet,dhe Lumturi,Paqeja dhe Dashuria qoft me ty e mbar dashamireve te tu.

Dreni30
21-03-05, 09:02
E nderuar Dea

Te uroj te postuarat e deritashme dhe deshiroj qe te vazhdoni keshtu me shume e shume shkrime tjera te bukura.

Te pershendet dhe te uron Dreni30

Gentiana
22-03-05, 15:43
DEA nje pershendetje te madhe ke nga une,ku do qofsh. Dite te kendshme

Genta

Kercovari
22-03-05, 16:56
Dea e nderuar
Dashuria qe te fale i dashuri i yte eshte edhe ngrohtesija familjare,ne presim edhe ne te ardhmen te na dhurosh shkrime te emble duke te deshiruar shendet te plote dhe jete te lumtur ne familje. Jeto e lumter ne perqafim te dashurit tend.
Me respekt Kercovari.http://www.floraprima.de/fp/de/de/typo3temp/390bf2a93d.jpg

DEA
22-03-05, 17:44
Kavalieri, Dreni30, Genta, ju faleminderit per pershendetjet e juaja aq miqesore, zoti te ju ruaj ne qdo hap qe beni, mirembetshi :wink:

E per ty Kercovari qe postove kete foto te mrekullueshme keni pershendetje te veqanta , shume shume faleminderit i nderuar ishte aq prekse dhe aq e bukur sa smundem te gjej fjale te duhura per te te falenderuar, Lumturija qofte gjithmon edhe ne anen tuaj :wink:

Tomori
22-03-05, 18:44
- DEA ju pershendes ju Uroje edhe ne te ardhmen fat e lumturi,,, :wink:

Luana
23-03-05, 20:32
Dea hajde Urime edhe nga une zonjushe se me te vertet hy shume rrall ne temen e pershendetjeve , te me falesh mpuqqqqqqqq

DEA
23-03-05, 21:38
Tomori dhe Luana, ju Faleminderit juve per kohen qe ma kushtuat te postoni keta rreshta per mua. :wink:

Psikologu
24-03-05, 04:08
Pershendetje e nderuar vendase.

Pranoni urimet me te sinqerta nga une.
Uroj qe te jeni mirė dhe suksese.

Me nderime

Psikologu

ShEjToNkA
28-03-05, 21:47
Deaa sisss, ke njė pėrshėndetje tė maaaaaaaaaaaaaaaadhe nga unė ku do qė je.
Gjithė tė mirat.

DEA
28-03-05, 22:30
I nderuari Psikologu sa here qe lexoj shkrimet e tua me sjellni nje grusht vendlindje, Faleminderit :wink:
Shejtanka sis, njeherit te deshiroj edhe une ty te gjitha te mirat ne jeten tuaj dhe fati le te ju percjell kudo, mirmbetshe nderuardhe Faleminderit per pershendetje :wink:

Diana007
29-03-05, 13:20
Dea koqkoooooo prano ne pershdeje nga un :wink:

Kaltrushi
29-03-05, 13:50
Dea pata deshir te pershendes njeher shummmm

dhe te uroj shume e shume kohe te mire me ne dhe pa ne...........


kalo sa ma bukur...... :wink:

Naki
29-03-05, 15:31
Kalova kendej pari te pershendes te nderuaren DEA,valla nuk po kame kohe se tani kishim pi nga nje kafe.

Pershendetje Nga Naki

DEA
29-03-05, 20:30
Diana, Kaltrushi dhe Naku, jeni te thirrur ne kafe neser ne mesdite hahahahhhah, faleminderit per pershendetjet e juaja :wink:

dr1ta
31-03-05, 12:19
NJe pershendetje per ket diten e sodshmit :D Kalofsh sa me mire :)

DEA
31-03-05, 15:03
Dr1ta, shume faleminderit qe ma hape deren e te me shohesh si jam,Pershendetje e dhe per ju e nderuar

Tomori
02-04-05, 18:34
-DEA zemer po te pershendes sinqerishte,,,
:wink: :wink:
DEA ja te mpuuuqqqq,,,TOMORI :wink: tungji DEA :wink:

Tomori
08-04-05, 00:56
O na ka ardhe
nje qift i ri
dika nje ze u ndi
hyn ne valle plot hijeshi
te gjithe mbeten duke i shikuar me habi
e po pyesin njeri tjetrin kush mund te jen keta te dy a e dini
aty po flitej se ata ishin Tomori dhe Dea afer lumit Vjosa

Arb
08-04-05, 01:03
O na ka ardhe
nje qift i ri
dika nje ze u ndi
hyn ne valle plot hijeshi
te gjithe mbeten duke i shikuar me habi
e po pyesin njeri tjetrin kush mund te jen keta te dy a e dini
aty po flitej se ata ishin Tomori dhe Dea afer lumit Vjosa

Jaaaaa!

Paske gabu adrese o Tomorr. Kqyr kjo shpija perballe nesh nashta e ka ate cucen qe po e lyp ti...

Murgesha
08-04-05, 12:56
Dea tė uroj ditė lumtura.
Tė falėnderoj shumė pėr ditėt e fundit ku me humorin tėnd mė ke ngjallė dėshirėn pėr tė shkruar.

DEA
08-04-05, 13:33
O na ka ardhe
nje qift i ri
dika nje ze u ndi
hyn ne valle plot hijeshi
te gjithe mbeten duke i shikuar me habi
e po pyesin njeri tjetrin kush mund te jen keta te dy a e dini
aty po flitej se ata ishin Tomori dhe Dea afer lumit Vjosa


hahahahahahh Tomori rrij afer doGzones, se fort po sjellet nga shkurorzimet :wink:

DEA
08-04-05, 13:34
O na ka ardhe
nje qift i ri
dika nje ze u ndi
hyn ne valle plot hijeshi
te gjithe mbeten duke i shikuar me habi
e po pyesin njeri tjetrin kush mund te jen keta te dy a e dini
aty po flitej se ata ishin Tomori dhe Dea afer lumit Vjosa

Jaaaaa!

Paske gabu adrese o Tomorr. Kqyr kjo shpija perballe nesh nashta e ka ate cucen qe po e lyp ti...


O Arb mos ke dert ti se per do dite ta kan dhene fjalen vetem ty :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DEA
08-04-05, 13:39
Dea tė uroj ditė lumtura.
Tė falėnderoj shumė pėr ditėt e fundit ku me humorin tėnd mė ke ngjallė dėshirėn pėr tė shkruar.

Murgesha shume faleminderit per keto fjale kaq domethense, po ashtu jeni nje person ku me shume deshire komunikoj.Deshira per te shkruar te them te drejten eshte gjithmon e pranishme tek une, po ndonjeher mungon koha e ndonjeher vullneti, po mund te them se Dardania eshte nje vend ku me shume deshire e kaloj kohen e lire, respekt per ty e Nderuar nga DEA

doGzona
08-04-05, 15:47
DEA prano dhe pershendetje e mia loqkum
Te deshiroje cdo te mire ne jeten tuaj kudo qe ndodheni.doGzona

Kercovari
08-04-05, 20:21
Dea e nderuar
Me te gjithe respektin qe kam ndaj ju,jeni e pershendetur perzemersihst nga Kercovari.

DEA
08-04-05, 20:26
DoGzona&Kercovari shume faleminderit te nderuar per viziten qe me bete :wink:

turisti
08-04-05, 21:57
DEA e nderuar,

Urime nga zemra :P 3000 :P postime ( :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :wink: )te cilat jane rezultati i angazhimit tende te palodhshem ne mesin tone.Shpresoj se do te na gezosh edhe shume,shume here me talentin,sinqeritetin dhe disponimin tende. :P

Shendeti ne kombinim me fatin dhe lumturine,ishalla nuk te lojne te qete. :P :wink:


Me respekt,
TURISTI.

DEA
08-04-05, 22:00
DEA e nderuar,

Urime nga zemra :P 3000 :P postime ( :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :wink: )te cilat jane rezultati i angazhimit tende te palodhshem ne mesin tone.Shpresoj se do te na gezosh edhe shume,shume here me talentin,sinqeritetin dhe disponimin tende. :P

Shendeti ne kombinim me fatin dhe lumturine,ishalla nuk te lojne te qete. :P :wink:


Me respekt,
TURISTI.

Turist i nderuar prap nga mesazhi yte kuptova qe kam kaluar shifren 3000 te mesazheve, andaj ju falenderoj per kujdesin dhe respektin, faleminderit.
Fati te jet edhe ne anen tuaj

turisti
08-04-05, 22:02
:P Me nder qofsh shoqe. :P

dr1ta
09-04-05, 11:09
Urime 3000 e nderuar ...je e mrekullueshme ..deshiroj nje dite te mire

Dreni30
09-04-05, 11:09
E nderuar Dea.

Te pershendes dhe te uroj cdo te mire ne jete kudo qe jeni.
Edhe kshyr ti qiko e mos u halit shume se valla ..... :lol: :lol: :lol: :wink:

Te pershendet Dreni30

Arb
09-04-05, 17:49
O Arb mos ke dert ti se per do dite ta kan dhene fjalen vetem ty :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo mos e mbaj nese ta qet...

E ki nje potpuri pershendetje prej meje!

DEA
09-04-05, 22:31
Urime 3000 e nderuar ...je e mrekullueshme ..deshiroj nje dite te mire


Dr1ta e nderuar ju jeni e mrekullueshme, nuk eshte levdat po realitet, te pershendes kudo qe je :wink:

DEA
09-04-05, 22:34
E nderuar Dea.

Te pershendes dhe te uroj cdo te mire ne jete kudo qe jeni.
Edhe kshyr ti qiko e mos u halit shume se valla ..... :lol: :lol: :lol: :wink:

Te pershendet Dreni30


I nderuari dreni

Te pershendes edhe une ty dhe te uroj cdo te mire ne jet kudo qe jeni,
Edhe kqyr ti djalo, mos u halit shume se........................................ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DEA
09-04-05, 22:36
O Arb mos ke dert ti se per do dite ta kan dhene fjalen vetem ty :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo mos e mbaj nese ta qet...

E ki nje potpuri pershendetje prej meje!

Jo une me e mbajt pa qare, veq njeher skam pse ankohem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , ate potpurin tende ta kthej me nje melodi te lehte, kalo mire kudo qe je :wink:

007
10-04-05, 01:35
Urime urime 3000 postime,pershendetje nga zemra e ndruruera DEA :wink:

Gentiana
11-04-05, 13:55
Ojjjjjjj DEA (kunate) te pershendes loqki, dhe te deshiroj nje jave dhe dite pushimi sa me te kendshme.

Genta

Naki
11-04-05, 18:52
Dea e nderuar ju pergezoje per postimin e 3000,me deshirat me te mira per ju.

Ku do qe te jeni mire mbeteshi.

Naki

DEA
11-04-05, 19:34
Urime urime 3000 postime,pershendetje nga zemra e ndruruera DEA :wink:

007(Bond), faleminderit dhe pranoni pershendetjet e mija te sinqerta kudo qe jeni[/b]

DEA
11-04-05, 19:35
Ojjjjjjj DEA (kunate) te pershendes loqki, dhe te deshiroj nje jave dhe dite pushimi sa me te kendshme.

Genta


Gentiana loqki ,me sa e pava kunates nuk po i rri gati, sot kafen e premtuar se pina tybe , veq nejse edhe kesaj here nuk do ti tregoj vellaut :lol: :lol: :lol: :lol:

DEA
11-04-05, 19:37
Dea e nderuar ju pergezoje per postimin e 3000,me deshirat me te mira per ju.

Ku do qe te jeni mire mbeteshi.

Naki


I nderuari poeti i forumit tone Z.Naku. qdo urimenga ju me sjell kurojo per te vazhduar me tutje, FALEMINDERIT.

Mbeteni i pershendetur, po ashtu kudo qe ndodheni per momentin :wink:

vushtrria
11-04-05, 19:43
oj DEA pranoni pershendetjet e mia me te sinqerta e nderuar,ju jeni nje vajze e shkelqyshme,tani edhe forumi me nuk do te ket kuptim nese ju na mungoni e urte, e sjellshme dhe te gjitha te mirat, lumi shtepija qe te ka :lol: :lol:


vushtrriu ju deshiron te gjitha te mirat dhe shendet e paqe ne familjen tuaj :lol: :lol:

Gentiana
11-04-05, 19:48
Gentiana loqki ,me sa e pava kunates nuk po i rri gati, sot kafen e premtuar se pina tybe , veq nejse edhe kesaj here nuk do ti tregoj vellaut :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :?

DEA
12-04-05, 14:02
oj DEA pranoni pershendetjet e mia me te sinqerta e nderuar,ju jeni nje vajze e shkelqyshme,tani edhe forumi me nuk do te ket kuptim nese ju na mungoni e urte, e sjellshme dhe te gjitha te mirat, lumi shtepija qe te ka :lol: :lol:


vushtrriu ju deshiron te gjitha te mirat dhe shendet e paqe ne familjen tuaj :lol: :lol:

Vushtrriu, gjitha keto fjal, aq te mira e aq te vlefshme athua i meritoj vertet! nuk e di! po megjithate ty te falenderohem qe nuk prituat te ma postoni ket mesazh te shkelqyer.


Mbetesh i pershendetur nga une atje ku je :wink:

Murgesha
12-04-05, 17:16
Oj Dea he pusi tė marrtėėėėė ho, po pėr hajr 3152 postimet tuaja.
Si ja ke nisė me shkru shpejt besoj se sė shpejti do tė na i bėjsh 10 mijė.
Tė mpuuuuuuuuuuuuuqi shumė. :lol: :lol: :lol:

Arb
12-04-05, 21:42
Ooj Nuse, qysh te kom bre?

Pergezimet e mia per ato mbi 3000 postimet e tua!

Edhe 10.000 te tjera se shpejti!

Pershendetje!

DEA
12-04-05, 22:21
Oj Dea he pusi tė marrtėėėėė ho, po pėr hajr 3152 postimet tuaja.
Si ja ke nisė me shkru shpejt besoj se sė shpejti do tė na i bėjsh 10 mijė.
Tė mpuuuuuuuuuuuuuqi shumė. :lol: :lol: :lol:


Oj Murgesha, po shume te miren po ma dojshe moj bije, faleminderit per kete urim edhe ty njashtu te qofte

DEA
12-04-05, 22:23
Ooj Nuse, qysh te kom bre?

Pergezimet e mia per ato mbi 3000 postimet e tua!

Edhe 10.000 te tjera se shpejti!

Pershendetje!O ti Njeri mire jam tybe, e shume faleminderit qe po me nderon e respekton, e po ma bene jeten me te lehte, ne pranin tende ndjehem shume mire :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Faleminderithttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/e032.gif

Mr_100%
12-04-05, 23:33
E NDERUARA DEA,edhe pse gjitheher ankohesh se ke probleme me PC

tende,- tani po e shoh se PC ka probleme me ty :lol: sepse tani po e shof

se ke kaluar 3000mishin e postimev ,per ket kohe kaq te shkurt haaaaaa

te pershendes dhe uroj qe shkrimet tua te jen gjitheher prezente tek ne

DEA
14-04-05, 20:42
E NDERUARA DEA,edhe pse gjitheher ankohesh se ke probleme me PC

tende,- tani po e shoh se PC ka probleme me ty :lol: sepse tani po e shof

se ke kaluar 3000mishin e postimev ,per ket kohe kaq te shkurt haaaaaa

te pershendes dhe uroj qe shkrimet tua te jen gjitheher prezente tek ne

Aiiiiiiiiiiiiii bre Mr_100% qe sa jam mundu me te falenderu po krejt kjo PC me mbyti, keshtu qe menxi ja arrita ta postoj kete shkrim falenderimi per ty, te gjitha te mirat aty ku je :wink:

Tomori
14-04-05, 20:52
Tungji DEA :wink:

Arb
16-04-05, 04:00
Nuse,

Masi hyna ne kete mahalle, deshta me te pershendet bre!

Dashte Zoti e te kom mire keto dite. Ia kalofsh mire kete fund-jave!

Shihemi...

Psikologu
18-04-05, 18:17
Pershendetje dhe urime vendase.

Te deshiroj qdo te mirė dhe suksese ne te ardhemen.
Besoj se numri i postimeve tua do te rritet pa nderpre shumė e me shumė.
Mos e lsho bajrakun.....

Si gjithmon per ty:

Nderime

halla e madhe
18-04-05, 20:32
Dea_ URIME gjitha keto postime qe i paske bere mori :lol: Te deshirpoj shendet dhe suksese ne qdo lami te jetes :!:

Gentiana
21-04-05, 14:31
DEAAAA ku ke humb bre,se na mungon shuuuuuuum.

Deshta vetem te te pershendes,ta uroj nje dite te kendshme ku do qofsh dhe ēdo te mire.


Genta

Naki
22-04-05, 21:42
Znj.DEA pranoni pershendetjet e mija,qka u be qe je humbe kafja ka mbete pa nikoqir haaaaaa.

Me nderime Naki

Dali!Keq
23-04-05, 04:27
Edhe un sikur Naki.
Dea shendeti mbizotroft ne ty e mbar Familjen e juaj.
Shum te Fala nga..
Dali...

Gentiana
25-04-05, 15:04
DEAAAAAAA me mungon shuuuuuuuuum.
Shpresoj qe kalon mire ku do qofsh, dhe pershendetje loqkum per ty.
Nje jave te qet dhe te kendshme te uron:
Kunata jote, Genta :twisted: :wink:

Psikologu
26-04-05, 04:58
DEA e nderuar

Besoj qe je mirė dhe te deshiroj qdo tė mirė , me te vertet na mungon prania e jote ketu.

Qdo tė mirė ju deshiroj si gjithmon:

Vendasi i juaj :

Psikologu

Gjumashja
26-04-05, 10:49
Pershendetje dea ne kete dite te ngrohet te deshiroj qdo te mire :wink:

Diana007
26-04-05, 14:20
Deaaaaaaaa te pershendes dhe gjitha te mirat te prifshim gjith jetn :wink:

Diana :)

turisti
27-04-05, 23:42
DEA shoqe,edhe qe mungon,TURISTI nuk te harron.

Pershendetjet e sinqerta. :P :wink:

Dreni30
29-04-05, 16:36
E nderuar Dea.

Erdha me te vizitu se qe sa kohe po na mungove e thash te shof se ku je moj.

A je gjalle a po si po kalon ne keto dite pranevere, nime harrova se ndoshta ke qene duke i mbjelle kept hahahahahaahahaha.

Tani e nderuar te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete Dreni30.

halla e madhe
29-04-05, 17:55
Dea_mungesa jote po shifet kudo ne FD.Te deshiroj mireseardhje ne mesin tone :lol:

Arb
29-04-05, 18:21
Dea,

Mire se u ktheve prane nesh!

007
29-04-05, 18:43
pershendetje dhe mir se na erdhe :lol: :lol:

DEA
29-04-05, 22:41
Pershendetje per te gjithe ata qe nuk harruan ta vizitojne faqen time, edhe ne mospranin time 8)

Psikologu
29-04-05, 23:19
Mirė se na erdhe prapė DEA.
Ne fakt na ke munguar dhe kemi ndi mungesen tende .
Kalofsh mirė dhe suksese.

Nderime per ju nga vendasi.

Arb
29-04-05, 23:20
Pershendetje per te gjithe ata qe nuk harruan ta vizitojne faqen time, edhe ne mospranin time 8)

ishe e laguar (pa gjurme), por e pa-harruar.

Edhe nje here, mire se je kthy!

DEA
29-04-05, 23:22
Pershendetje per te gjithe ata qe nuk harruan ta vizitojne faqen time, edhe ne mospranin time 8)

ishe e laguar (pa gjurme), por e pa-harruar.

Edhe nje here, mire se je kthy!


PC-ja u alivanos, spata shans me lene gjurme
Psikologu pershendetje edhe per ju i nderuar dhe mire se te gjej

Arb
29-04-05, 23:25
PC-ja u alivanos, spata shans me lene gjurme

Psikologu pershendetje edhe per ju i nderuar dhe mire se te gjej

Alivanosje qe paska thy rekordin ne kohezgjatje.

nejse, kryesorja mire qe je kthy mire, nga alivanosja e te madhit PC...

Murgesha
30-04-05, 12:58
Dea erdha me tė thėnė se jam shumė e gėzuar qė alivanosja e kompjuterit mė nė fund pėrfundoi.
Ty tė dėshiroj rimirėseardhje se mė ke munguar kėto ditė e PC-sė i dėshiroj mos alivanosje mė. :wink:

dr1ta
01-05-05, 14:34
Dea pershendetje e nderuar ...deshiroj nje dite te mire pranverore :)

Psikologu
02-05-05, 04:34
Vendase e nderuar:

Ju deshiroj qdo tė mirė , shendet dhe suksese ne te ardhmen tuaj.
Kalofshi mirė aty ku jeni.
Me nderime per ju:
Psikologu

Honesty^uk.
02-05-05, 09:50
Pershendetje DEA, te deshiroj caste sa me te kendshme ne gjirin e familjes suaja.

Kalofshi si eshte me gezueshem
Honesty

DEA
02-05-05, 22:56
Alivanosje qe paska thy rekordin ne kohezgjatje.

nejse, kryesorja mire qe je kthy mire, nga alivanosja e te madhit PC...

Sa u ktheva po rahat spo behem, ndoshta duhet te iki prap, keshtu thashe vetem te le gjurme :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mire se te gjeta

DEA
02-05-05, 23:00
Dea erdha me tė thėnė se jam shumė e gėzuar qė alivanosja e kompjuterit mė nė fund pėrfundoi.
Ty tė dėshiroj rimirėseardhje se mė ke munguar kėto ditė e PC-sė i dėshiroj mos alivanosje mė. :wink:

E nderuara Murgesha gezimi edhe nga ana ime se vertet ndjeja mungesen e ketij vendi te qmueshem(3-4 ore pa levize para PC-se) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mire se te gjeta shendoshe e mire :wink:

DEA
02-05-05, 23:05
Dea pershendetje e nderuar ...deshiroj nje dite te mire pranverore :)

Faleminderit e nderuar, njeherit edhe une ju deshiroj nje nate te qete :wink:

DEA
02-05-05, 23:08
Vendase e nderuar:

Ju deshiroj qdo tė mirė , shendet dhe suksese ne te ardhmen tuaj.
Kalofshi mirė aty ku jeni.
Me nderime per ju:
Psikologu

Vendas i nderuar qdo pershendetje nga ju eshte e mireseardhur dhe shume vellazerore, siq e kam cekur shpesh here shkrimet e juaja me sjellin nje cope vendlindje gjithmon, andaj te falenderoj perzemersisht dhe te uroj gjitha te mirat ne jeten tuaj :wink:

DEA
02-05-05, 23:11
Pershendetje DEA, te deshiroj caste sa me te kendshme ne gjirin e familjes suaja.

Kalofshi si eshte me gezueshem
Honesty

pwershendetje edhe per ju i nderuar Honesty, gjithashtu te deshiroj pushime sa me te mira ne rrethin tuaj familjare( me Prinderit)


Mirembetsh

Diana007
03-05-05, 10:46
Dea motrushe te pershendes dhe te uroj nga zemra gjitha te mirat

Me respekt Diana :wink:

Arb
11-05-05, 21:45
Oj "Vale e Drinit!"

Pershendetje e kalofsh sa mire kete jave!

DEA
11-05-05, 21:46
Oj "Vale e Drinit!"

Pershendetje e kalofsh sa mire kete jave!

Faleminderit , valla krejt mendova qe po ma uron kuroren sonte :wink:

Arb
11-05-05, 21:56
Oj "Vale e Drinit!"

Pershendetje e kalofsh sa mire kete jave!

Faleminderit , valla krejt mendova qe po ma uron kuroren sonte :wink:

Lexoj edhe te pa-thenat nganjehere edhe ti...

Urime Kurora e Princeshes!

Daja POLIC
12-05-05, 06:17
DEA urime te perzemerta per tejkalimit e 3000 nuk kam fjal me shum me ka mbyllur goja me falni vetem suksese ju deshiroj :wink:

Naki
13-05-05, 21:50
Nje pershendetje te ngrohte shkone sonte per te Nderuaren DEA.

Me nderime Naki

laliloli
13-05-05, 22:33
PER HAJR DEA PRINCESH LLEKU ,E GEZOFSH BASHK ME PRINCIN SE JU KEMI ZGJEDH ME TE MERITUARVE

PAQ MIRESINE
NDERIMET E MIA TE MESNATES
NGA LALILOLI

DEA
13-05-05, 23:15
Nje pershendetje te ngrohte shkone sonte per te Nderuaren DEA.

Me nderime Naki

Naku i nderuar ju faleminderit shume po ashtu mbeteni i pershendetur nga une :wink:

DEA
13-05-05, 23:17
PER HAJR DEA PRINCESH LLEKU ,E GEZOFSH BASHK ME PRINCIN SE JU KEMI ZGJEDH ME TE MERITUARVE

PAQ MIRESINE
NDERIMET E MIA TE MESNATES
NGA LALILOLI

lalioli te faleminderit per urimin e ketij posti qe jau kam zene, po me ju thene te drejten me plot krenari po e mbaj, nuk do te ju zhgenjej :lol:Nderimet e mia te pasmesnates i nderuar

laliloli
13-05-05, 23:44
PER HAJR DEA PRINCESH LLEKU ,E GEZOFSH BASHK ME PRINCIN SE JU KEMI ZGJEDH ME TE MERITUARVE

PAQ MIRESINE
NDERIMET E MIA TE MESNATES
NGA LALILOLI

lalioli te faleminderit per urimin e ketij posti qe jau kam zene, po me ju thene te drejten me plot krenari po e mbaj, nuk do te ju zhgenjej :lol:Nderimet e mia te pasmesnates i nderuar

JO MOJ DEA NUK NA E KE NXENE VET TE KEMI EMERU QYYYY,
ASHTU PRA JA MBAJE SI DUHET JA TE HEQIM MENJEHER ME NA E KORIT SHPIN

Dreni30
24-05-05, 09:25
E nderuara Dea.

Erdha sot ne mengjes ketu pari e thash mos po te gjej ne shpi, por ti nuk qenke ketu. valla menxi erdha si plak, po e din ti ma, thash nashta me del naj kafe edhe ma jep shtagen krrule qe me pate than vjet.

po ta la nje pershendetje ketu e ti kur te vijsh e lexon.

E nderuar te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete dhe nje dite te bukur sot.

te pershendet Dreni30.

Murgesha
24-05-05, 23:20
Deaaaaaaaaa urime pėr 4000 mijė postimet tuaja loqkum.
I gėzofsh, trashėgofsh dhe i dhjetėfishojshė.
Tė pėrdhėndeti shumė se je pasha mamin shoqe e vėrtetė dhe e dashur. :lol: :lol:

Gentiana
24-05-05, 23:25
Urime Dea.
Te na i shkruajsh edhe shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum shkrime tjera te embela me vler,si keto deri me tani.

Te uroj ēdo te mire loqkum.

Me ket urim vjen edhe nje mpuuuuuuuuuuq.

Genta

DEA
24-05-05, 23:39
Murgesha si gjithmon nuk harron asnjerin prej nesh pa i deshiruar mireseardhje dhe pa e pershendetur, kjo eshte natyra e juaj qe ju bene te dashur per te gjithe ne ketu, ju faleminderit per pershendetjen momentet e mira qe na i dhuron ,Gentiana, qdo momement me ju ndjehem shume mire, me ofroni shume ngrohtesi dhe miqesi te vertet, andaj ju falenderoj nga zemra jo vetem per urimin e plotsimit te 4000 postimeve, po per shume miqesi qe me dhuroni ne kete mjedis, edhe njeher faleminderitMe respekt te plot per ju nga DEA

schütze
24-05-05, 23:54
Urime DEA 4000 postime te mrekullushme,pershendetje e nderuar DEA dhe te uroj fat,lumturi,dhe qdo te mir kudo qe ndodhesh
me nderime
schütze

Dreni30
25-05-05, 00:11
E nderuar Dea

Tash po te uroj 4000- mij shkrimet e bukura ne fd, te uroj sukses dhe te besh edhe xxxxx shkrime tjera.

Kalofsh si eshte me se miri, me te gjitha te mirat ne jete.

Ju pershendet Dreni30

Arb
25-05-05, 00:29
Dea,

Urime per 4000 postimet e deritanishme!

Shendet, mireqenje, mbaresi dhe sukses ne jeten tende!

Reana
25-05-05, 04:49
KETYRE 10 FAQEVE ME URIME DHE PERSHENDETJE TE SINQERTA PER TY, PO IU BASHKERENDITEM EDHE UNE!!!

"DEA" PERENDESHA ILIRE E BEGATISE, ISHTE E DASHUR PER MBARE ILIRINE KESHTU SI TI :wink:

TE DESHIROJ CDO TE MIRE DHE TE BUKUR DHE KENAQESI NGA SHOQERIMI NE FD

DEA
25-05-05, 13:15
Schütze, ju njoh shume pak, por mund te them se kam ndjenje qe jeni njeri i mire, andaj ich vertraue mein instinkt, und bleibe dabei das du ein nette kerl bist,Faleminderit per kohen qe ma kushtuat.Dreni, me kalimin e kohes po beheni njeri nder me te popullarizuarit e forumit, e kjo eshte vlere e thjeshtesis dhe virtytit tuaj, ju faleminderit qe me uruat postimet e posaarritura dhe me siguri se do ti mbetem edhe ne te ardhmen besnike ketije mjedisi aq joshes, me njerez aq te sinqert, qe jane per qdo lavdate.

Arb, Shendeti, mireqenja dhe mbaresia ju shoqerofshin deri ne fundin e jetes suaj, eshte kenaqesi te komunikosh me njerez te till siq jeni ju, andaj te falenderoj per momentet e paharrueshme qe kishim ne FD, qe herdokur me nostalgji do ti kujtoje, Faleminderit edhe njeher per urimin qe ma keni drejtuar mua.Reana, e nderuar me vjen mire qe edhe ju jeni renditur ne listen e pershendetjeve per mua.
"Dea"ishte vertet nje mbreteresh e dashur ku gjithmon me flinte ne zemer andaj e pagezova vajzen me kete emer, me pas ja huazova edhe per ne forum, se eshte nje emer qe vertet e dua pa mas.
Qdo te mire ju deshiroj edhe une ju, si dhe nje miqesi te ardhme qe ngadal po shenderrohet ne mes te anetareve te Fd-se :wink:

Me respekt te veqant ndaj jush DEA

Arbėri
25-05-05, 13:57
DEA, erdha te bej nje vizite, hehehehehehe, e pasi nuk qenke ne ode po ta le nje pershendetje me deshire qe te jesh si eshte me mire dhe, qka eshte me me rendesi, te vazhdosh me shkrimet tua te mrekullueshme :P :P :lol: :lol: :lol:

Sa kame deshire qe, disave qe kan bo mijera shkrime, tua shof gishtat e dores, sa ju kan topite, demtua :wink: hahahahaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa

doGzona
25-05-05, 14:10
Pershendetje te perzemerta keni dhe nga une loqkum :wink:

Diana007
25-05-05, 14:14
Dea urime per tejkalimin 4000 shkrumeve ishalla edhe shut tjra i bon ketu :wink:

Te pershendes dhe te uroj nej dit te qet :wink:

Diana

turisti
25-05-05, 14:23
DEA e nderuar,

Urime nga zemra :P 4000 :P postime,te cilat pasqyrojne nje knaqesi te veqant dhe posedojne magnetizmin per te komunikuar ēdo person me ty.Shpresoj se do te na gezosh edhe me shume shkrime te mira si deri me sot.Te deshiroj shendet dhe lumturi ne ēdo hap.

Me respekt,
TURISTI.

florian
25-05-05, 14:57
DEAAAAAAAAAAAAA URIME PER 4000POSTIME DHE DO NA KENAQESH SIKUR 4000MIJ POSTIME TI BEJM 40000 TREGIME.
PERSHENDETJE E NDERUAR
ME RESPEKT FLORI.

Naki
25-05-05, 16:49
4000 postime jane Fidane te mbjellura ne oborrin Dardan,qe kundermojne arome te fresket oksigjeni,
Ju keni fituar vemendjen dhe simpatin e gjithe forumit,siq tha edhe Turisti jeni bere force elektro magnetike e komunikimit te ngrohte shoqerore.
Ju pergezoje nga zemra per angazhimin tuaj dhe deshiroje qe edhe Shume e shume postime tjera te na dhurosh.

Me nderime Naki

DEA
25-05-05, 19:15
Arberi sikur ti shihje gishtat e mije kishe me u qudit edhe vet se sa jane topit, po qka me bo mendoj se ja vlen, e mbasi ti ketu pari kalove kafen do ta sherbej kur te na i bjen Diana filgjonat, faleminderit per urimin, dhe faleminderit qe vizituat oden time, mirembetshi :wink:
DoGzona, faleminderit per pershendetjen tuaj, uroj te jeni edhe me tutje ne jeten e juaj e lumtur sikur sot qe ishit :lol:


Diana, normal qe pershendetjet jane gjithmon te mireseardhura, po ashtu nga nje shoqe e mire siq jeni ju,ju faleminderit per shoqerin e pakompenzueshme qe dhuroni ne kete forum edhe juve, faleminderit dhe mirembetshi :wink:

:P Turisti :P i nderuar urimet e juaja ne faqen time kane qene prezente gjithmon, dhe te them ndjehem shume krenare kur ato vijne nga nje person siq jeni ju, shoke mik i mire i forumit, ka filluar nje lloj lidhshmerie ne mes te anetareve, sa qe me plot gojen mund te them se me jeni bere familja e dyte, te faleminderit per fjalet e mira dhe per viziten qe me keni bere, mirembetsh :wink:

Florian, faleminderit shume e me emer te zotit do te plakem para ketij monitori e do ti bej 40.000 apo 400.000, vetem nese nuk vjen ateher te me urosh vaj halli per ty :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: faleminderit per urimin, viziten dhe kohen qe me kushtuat mua, mirembetshi :wink:

Z.Naku, desha te filloj te thur shume vargje per ju, ashtu siq zemra deshiron qe vertet falenderimi im te ket po ashtu vlerat e urimit tend, po e di qe nuk mundem te gjindem afer jush, andaj e ktheva te gjithe mesazhin e me pare te shkruar dhe vendosa te te them vetem nje Faleminderit te thjesht, qe ne vete permban shume respekt per ju dhe njerzit e rangut tuaj, Faleminderit qe ishit ketu dhe me uruat :wink:

Arb
25-05-05, 19:28
Deaaa,

Pershendetje oj "Vale e Drinit!"

Kalofsh mire ne Dardani!

DEA
25-05-05, 19:53
Arb, do te ja kalojme mire ne Dardani se nuk bone ndryshe :lol:

laliloli
25-05-05, 22:59
AI DEA PER HAJR SE JAM KORIT PO QASHTU BANI PUNA VAKI E SUN DOLA ME HERET ,NA KE KENAQ VALLA ME ATO SHKRIME TE HIJESHME E TE EMBLA QE RRALLE GJINDEN

VAZHDO EDHE ME TUTJE -SUKSES E SHENDET

Psikologu
28-05-05, 23:40
DEA e nderuar:

Ju deshiroj shendet dhe suksese ne jeten tuaj tė pergjithshme.
Kalofshi mirė qdo here dhe cdokund.

Nderime pėr ju:
Psikologu

Dali!Keq
29-05-05, 04:22
Disein asi DEA kur po na qet ni Fli a?
Te Pershendes Zoti t`dhasht tlyn per Fli :lol:

Urime zhgadhavitjet asi shkrimet qe po shendritin si apagjikt e Sadris hahah.
Shum te fala nga made in Ch-Hasan-Mel-Gibson 8)

DEA
29-05-05, 12:38
Laliloli, me me fal se edhe une qenkam korit me ty, se nuk te jam falenderur, pasi qe me paska "rreshqit" kjo pa e pare,, po me mire vone se kurre kane thene ketyneher. Faleminderit shume per kohen e dhene dhe shoqerin qe dhuroni forumit. :wink:DEA

Psikologi,shendeti dhe suksesi qofshin gjithmon edhe ne anen tuaj, puna juaj e dijenija juaj jane thesari vlefshem i forumit dardan.Pershendetje per ju kudo qe jeni.DEA


O Hasan aga, te lumt goja o njeri e nje mahall u beft prej teje, se edhe lopt diqka fort ne qef jane, e me knaqen me bylmet keshtu qe se shpejti flija kem me pas perdit,

faleminderit qe mi urove zhgallavitjet, ty tu zhgallavit kryet hooooooo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pershendetje per ju dhe nje dite te mbar kudo qe jeni :wink:

Me respekt per ju te gjithe DEA

Kodra
29-05-05, 12:45
***********
***********
***********

Dea,sa bukur Tingėllon

Tė jesh e lumtur nė jetėn tėnd

Sa bukur ėshtė qė tė jesh

Nė Dardania tė rrėfeshShpresoj se i pranon kėto vargje qė me shpejtėsi i thura pėr ty.

Tė pėrshėndes dhe tė nderoj.

DEA
30-05-05, 12:44
Qdo varg, qdo fjale, qdo urim, eshte i mireseardhur, andaj faleminderit per mundin, dhe njeherit te deshiroj mireseardhje ne FD ( forumin dardania)

DEA

Dilingjia
30-05-05, 14:40
DEA,
Hajt se namin se ke ba me qato qkrrola se me nis ashtu mulla Idrizi sa t'shkrumet i ka ba tej sot e kishin shpall mbret edhe t'Shypnis e le ma t'Dardanis.hahahahahhaha

Megjithate te pergezoj me keto rrezet shkronjash qe po i qendis kesajde :wink:

halla e madhe
30-05-05, 18:14
Dea_sa postimet qe te paskan ardhe e une nuk paskam qellu kesajde :? Te deshiroj shendet lumturi dhe caste te kendshme ne gjirin familjar :P

DEA
31-05-05, 14:49
DEA,
Hajt se namin se ke ba me qato qkrrola se me nis ashtu mulla Idrizi sa t'shkrumet i ka ba tej sot e kishin shpall mbret edhe t'Shypnis e le ma t'Dardanis.hahahahahhaha

Megjithate te pergezoj me keto rrezet shkronjash qe po i qendis kesajde :wink:
Hajt de Dilingjija , qy edhe ti namin se bane qe mi urove qeto qkrrola, e me ja nis une qkrrola te mulla Idrzit tybe ne mal te qes .:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Faleminderit, qe kaluat kesajde :lol:

DEA
31-05-05, 14:53
Dea_sa postimet qe te paskan ardhe e une nuk paskam qellu kesajde :? Te deshiroj shendet lumturi dhe caste te kendshme ne gjirin familjar :P


Moj Halla e madhe, sikur Dardania mos te kishte anetare te mrekullueshem si juve e shume te tjere, me siguri qe nuk do te arrija as gjysmen e tyre, po fal bashkbiseduesve te aft per diskutime ,ndjehem e lidhur me kete ode te madhe :wink:
gjuitha te mirat per ju dhe familjen tuaj, nje dite te mbare ju deshiroj atje ku jeni :wink:DEA

Dali!Keq
31-05-05, 15:50
DEA Urime per qdo her,dhe ne qdo Shenim tuaj Motrush.

DEA
02-06-05, 13:08
DEA Urime per qdo her,dhe ne qdo Shenim tuaj Motrush.

Faleminderit Hasan aga :lol:

dr1ta
04-06-05, 12:06
Pershendetje Dea ..deshiroj nje fundjave argetuese dhe relaxuese :wink:

Me nderime

Drita

Diana007
04-06-05, 13:01
Pershendeje Dea , kalofsh siq ta don zemra jot :wink:

Diana :)

Arb
04-06-05, 16:12
Nuse,

Qysh te kom edhe ty...?

Vec thashe ta lshoj ni zo kete fund-jave...

Kalofsh mire e gjithe te mirat!

Tomori
06-06-05, 10:06
Dea,
Pershendetje gjithashtu nga Tomori
dhe shkrime sa me shum ne forum :wink:

halla e madhe
06-06-05, 10:20
Dea_te pershendes kudo qe gjendesh tash :P

DEA
06-06-05, 12:55
Dr1ta, Fundjava ishte OK :wink: faleminderit syn :wink:
Diana007 shume faleminderit per keto fjale miradije, e mira qofte edhe me ju :wink:
Arb, Mire zotit shyqyr e tejkalova edhe kete fundjave disi :lol: Faleminderit per viziten virtuale :lol:Tomori,Pershendetje edhe per ju, dhe nje dite te mbare ju uroj.

Halla e madhe , freskija e jone, faleminderit shume dhe njeherit nje fillim jave te mbare :wink:

Dreni30
06-06-05, 21:20
E nderuar Dea

Te pershendes kudo qe jeni, duke te uruar nje fillim jave te mbare dhe te gjitha te mirat ne jete, ju dhe familjes tuaj.

Nga Dreni.

DEA
06-06-05, 21:24
E nderuar Dea

Te pershendes kudo qe jeni, duke te uruar nje fillim jave te mbare dhe te gjitha te mirat ne jete, ju dhe familjes tuaj.

Nga Dreni.


Pse ike more kaq shpejt se kesaj radhe me gjete ne shtepi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Faleminderit, poashtu ju deshiroj gjitha te mirat dhe per ju e familjen tuaj :wink:

Odise
06-06-05, 21:31
Pershendetje, DEA!

pse nusjo ia more emrin bijes, mos na shtie n'gjynah, se ajo e ploteson emrin e vet, se dihet e kuja osht edhe osht gjalle:wink: ti nder hije a?

shume shume nderime!


Odise

DEA
06-06-05, 21:33
Pershendetje, DEA!

pse nusjo ia more emrin bijes, mos na shtie n'gjynah, se ajo e ploteson emrin e vet, se dihet e kuja osht edhe osht gjalle:wink: ti nder hije a?

shume shume nderime!


Odise

e thjeshtova ,e plotsova ,e pjestova, e shumzova kete shkrim e hiq ne fije smujta me i ra ja nisa edhe me zbrit mbeti zero e lash krejt, thash ishalla per mire e ka pas :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Faleminderit :wink:

Gentiani
06-06-05, 21:54
Ja dhashė unė rezultatin = :wink:

dhe pėrshėndetje pėr DEA, shkrimet e saja qė janė shprehje tė ngrohta, pėrzemėrsie, urtėsie dhe sinqeriteti!

DEA
06-06-05, 21:57
Ja dhashė unė rezultatin = :wink:

dhe pėrshėndetje pėr DEA, shkrimet e saja qė janė shprehje tė ngrohta, pėrzemėrsie, urtėsie dhe sinqeriteti! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gentiani tybe tash mora fryme lirisht mbase qe e lexova mesazhin tend , thash athua qfare kritike ka ardhe te ma jap :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Faleminderit per komplimentet e dhena, dhe gjitha te mirat per ju :wink:

Gentiani
06-06-05, 22:12
Ja dhashė unė rezultatin = :wink:

dhe pėrshėndetje pėr DEA, shkrimet e saja qė janė shprehje tė ngrohta, pėrzemėrsie, urtėsie dhe sinqeriteti! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gentiani tybe tash mora fryme lirisht mbase qe e lexova mesazhin tend , thash athua qfare kritike ka ardhe te ma jap :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Faleminderit per komplimentet e dhena, dhe gjitha te mirat per ju :wink:

Rri pa frigė DEA, se kėtu ėshtė vend i pėrshėndetjeve e jo i kritikave, pastaj nuk kam pasur dhe nuk kam kritika pėr ty, pėrjashtim tė disa gocave qė filluan tė ngucen mbrėmė njė qikė te korzoja e forumit :lol: :lol: :lol: :wink:

Kodra
07-06-05, 21:58
[b]

**********
**********
**********

Dea ata sy si dielli
ato flokė si qielli
pėrshėndetje tė madhe
mos u bė hajlaze :wink: :wink: :)


Tė pėrshėndes qum qum

Kodra

Arb
07-06-05, 22:16
Dea,

Deri me tani, 5000 postime!

Pergezimet e mia!

U bafshin 15.000 se shpejti!

Pjesemarrja jote ne Dardani na nderon!

Gjithe te mirat!

DEA
07-06-05, 22:37
Kodra


Faleminderit per poezin kushtur Dea-se :lol:
Me pelqeu

kaloni mire ketu me ne :wink:

DEA
07-06-05, 22:39
Dea,

Deri me tani, 5000 postime!

Pergezimet e mia!

U bafshin 15.000 se shpejti!

Pjesemarrja jote ne Dardani na nderon!

Gjithe te mirat!

O Arb ketu bisedoj me lirshem , se nga "koliba" ime ndoshta nuk me largojne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Faleminderit shume per urimin e parakohshem :wink:
e kur ti rrumbullaksoj te 5000 postimet duhesh prap, e po te behet pak shpenzim :lol:

Argetim te kendeshem edhe juve ketu me ne :wink:

Gentiana
07-06-05, 23:23
DEA Urime loqkum. Vertet ben shkrime te mrekullueshme,dhe shpresoj se keshtu te na vazhdojsh,me shum shkrime tjera.

Gjith te mirat ti uroj,dhe keti urimi i bashkangjiet edhe nje Mpuuuuuuuuq. :wink:


IHDG.

dr1ta
07-06-05, 23:36
Dea Urime te gjitha keto shkrime ...me plot humor dhe sinqeritet ...deshiroj cdo te mire per ju sisMe nderime
Drita

DEA
08-06-05, 00:16
DEA Urime loqkum. Vertet ben shkrime te mrekullueshme,dhe shpresoj se keshtu te na vazhdojsh,me shum shkrime tjera.

Gjith te mirat ti uroj,dhe keti urimi i bashkangjiet edhe nje Mpuuuuuuuuq. :wink:


IHDG.
Loqkum, shoqerija e mrekullueshme me bene qe te jem e pandar nga ky forum.

Faleminderit per urimin dhe mpuqin, te uroj nje nate te qet
E Jotja DEA

DEA
08-06-05, 00:17
Dea Urime te gjitha keto shkrime ...me plot humor dhe sinqeritet ...deshiroj cdo te mire per ju sisMe nderime
Drita

Dr1ta deshira ime per ju eshte qe fati te te percjell ne qdo hap.

faleminderit shume, kalo mire :wink:

Kercovari
08-06-05, 11:05
Kam nderin te pershendes Zonjen e madhe dhe miken e nderuar virtuale Dea.
Me respekt Kercovari.

Murgesha
08-06-05, 15:15
Dea urime pėr 5 mijė postimet tuaja, tė sinqerta e tė bukura.
Tė pėrshėndes dhe tė uroj gjithė tė mirat nė jetė.

DEA
08-06-05, 16:28
Kam nderin te pershendes Zonjen e madhe dhe miken e nderuar virtuale Dea.
Me respekt Kercovari.
kam nderin te marre urime te sinqerta nga nje mike siq jenu ju.


Mire se u ktheve Kercovar

DEA
08-06-05, 16:30
Dea urime pėr 5 mijė postimet tuaja, tė sinqerta e tė bukura.
Tė pėrshėndes dhe tė uroj gjithė tė mirat nė jetė.
Murgesha 5000 falenderime nga ana ime dhe po ashtu te deshiroj harmoni familjare dhe shendet ne jeten tuaj.


Si gjithmone me respekt per ju DEA

laliloli
08-06-05, 17:34
dea simpatike
dukesh si artiste
shkrimet e tua
na bene te te duam
prandaj ke urime
per 50000 postime

Dreni30
08-06-05, 23:34
E nderuar Dea

E nderuar qenkam vonuar pak, por ndoshta nuk ma zen per te madhe.

Te uroj 5 mije shkrime te bukura qe ke shkruar deri me tash e ishalla i ben edhe xxx shkrime te tjera te bukura.

Te pershendes dhe uroj te gjithe te mirat per ty Dea.

Nga dreni.

DEA
09-06-05, 07:42
dea simpatike
dukesh si artiste
shkrimet e tua
na bene te te duam
prandaj ke urime
per 50000 postime

Laliloli
Vargjet e thurura spontanisht, kane bukuri ne vete,

Faleminderit

Suksese dhe ngrohtesi ne gjirin familjare ju deshiron DEA

DEA
09-06-05, 07:44
E nderuar Dea

E nderuar qenkam vonuar pak, por ndoshta nuk ma zen per te madhe.

Te uroj 5 mije shkrime te bukura qe ke shkruar deri me tash e ishalla i ben edhe xxx shkrime te tjera te bukura.

Te pershendes dhe uroj te gjithe te mirat per ty Dea.

Nga dreni.
I Nderuari Dreni, hiq mos ta nin, se aspak sje vonu ti, po une jam ngut pak :lol: e per te madhe se kam njet me ta zene hiq, se te kuptoj ...............a po e din ti me krrule ngadaldale :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , faleminderit per urimin e sinqert dhe njashtu suksese ne qdo hap te jetes suaj.

DEA

Diana007
10-06-05, 14:32
Dea Urime per me shum se 5000 shkrime te deshiroj edhe xxxxxxxxxxxxx tjera :wink:

TE pershendes dhe gjitha te mira per ty

ME respekt Diana :)

Dilingjia
10-06-05, 15:10
DEA,
Je nje thesar me mija ngjyra :lol:

Dreni30
17-06-05, 10:53
E dashura Dea


O te qohem e te shkoj ne shitore e ti blej do lule sa nuk me ka ardh prej pune e dashura.
Do ti zgjedh do lule te mira qe kur te hyj ajo brenda krejt dhoma arom me qene e mbushur.

E dashur me keto lule te uroj edhe nje pasdreke te kendshme.

Yti Dreni.

http://www.mfk.dk/varer/Blomster%20i%20vase.jpg

Dreni30
17-06-05, 11:24
http://www.cph.dk/NR/rdonlyres/3338360D-9913-4F13-91DE-7F169BE2D07F/0/blomster5.jpg

Edhe kete per ne dhome, a po te pelqen.

Luana
17-06-05, 12:40
hmmmm me vjen interesant se dje isha ne FD te postova ne postimet e tua dhe nuk qenka ketu , paska humbur , si eshte e mundur :?:
si do qoft te pershendes Dea :wink:

Kercovari
17-06-05, 12:42
hmmmm me vjen interesant se dje isha ne FD te postova ne postimet e tua dhe nuk qenka ketu , paska humbur , si eshte e mundur :?:
si do qoft te pershendes Dea :wink:

Dashuria te merre menden oj Luana. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
17-06-05, 13:41
E nderuara Dea

Bujaria dhe zemra e hapur e nje shoqje te vertet virtuale,me ka be qe te shof si flutur e cila me menquri di te thithe polenin e luleve duke u endur kendej e andej si hijeshi qe i jep natyres karakterin e gjelberuar e bashke me kete edhe kenaqsin per te qene te lumtur qe te kemi ne mesin tone.

http://www.blumen-freun.de/assets/images/autogen/a_DSC00037.jpg Shkepus nga thellsija e zemres ndenjen me te "ligte" qe me ka fale natyra per te deshiruar gjitha te mirat ne jete bashke me familjen dhe te dashurin tend.
Jeto e lumtur kudo qe te jesh dhe qendro ketu ne mesin tone me gjithe respektin qe meriton ne cdo kohe.

Me respekt Kercovari.

DEA
17-06-05, 20:41
Dea Urime per me shum se 5000 shkrime te deshiroj edhe xxxxxxxxxxxxx tjera :wink:

TE pershendes dhe gjitha te mira per ty

ME respekt Diana :)

E_nderuara Diana bond nuk di se qte te them me shume se sa qe je nje mike e vertet.

Faleminderit

DEA
17-06-05, 20:42
DEA,
Je nje thesar me mija ngjyra :lol:
Thesarin e krijojne ata te cilet e rrethojne.

Faleminderit

DEA
17-06-05, 20:44
E dashura Dea


O te qohem e te shkoj ne shitore e ti blej do lule sa nuk me ka ardh prej pune e dashura.
Do ti zgjedh do lule te mira qe kur te hyj ajo brenda krejt dhoma arom me qene e mbushur.

E dashur me keto lule te uroj edhe nje pasdreke te kendshme.

Yti Dreni.

http://www.mfk.dk/varer/Blomster%20i%20vase.jpg


Dreni befasija e dites ishte aroma e pashtjerrshme e ketyre luleve te derguara nga ti.Faleminderit

DEA
17-06-05, 20:44
http://www.cph.dk/NR/rdonlyres/3338360D-9913-4F13-91DE-7F169BE2D07F/0/blomster5.jpg

Edhe kete per ne dhome, a po te pelqen.

te faleminderit per dhuraten e mrekullueshme, me siguri se do ta hijeshoje dhomen :lol:

DEA
17-06-05, 20:46
hmmmm me vjen interesant se dje isha ne FD te postova ne postimet e tua dhe nuk qenka ketu , paska humbur , si eshte e mundur :?:
si do qoft te pershendes Dea :wink:

Ku zemra mund te gjeje streh, aty eshte vetem mrekullija e quajtur Miqesi.


Faleminderit

DEA
17-06-05, 20:51
E nderuara Dea

Bujaria dhe zemra e hapur e nje shoqje te vertet virtuale,me ka be qe te shof si flutur e cila me menquri di te thithe polenin e luleve duke u endur kendej e andej si hijeshi qe i jep natyres karakterin e gjelberuar e bashke me kete edhe kenaqsin per te qene te lumtur qe te kemi ne mesin tone.

http://www.blumen-freun.de/assets/images/autogen/a_DSC00037.jpg Shkepus nga thellsija e zemres ndenjen me te "ligte" qe me ka fale natyra per te deshiruar gjitha te mirat ne jete bashke me familjen dhe te dashurin tend.
Jeto e lumtur kudo qe te jesh dhe qendro ketu ne mesin tone me gjithe respektin qe meriton ne cdo kohe.

Me respekt Kercovari.

Fjale shume te bukura dhe me shume mjeshtri., arriten nga ju i nderuar.

Te degjosh eshte nje rreze e bukur per te te ofruar , Faleminderit per miqesin tende.

dr1ta
17-06-05, 21:11
Dea sis.. thash me mire te futem ketu dhe te falenderohem per pershendetjet ... dhe te pershendes gjithashtu ..ju deshiroj cdo te mire e nderuar. :)

lazdrani
18-06-05, 11:33
Dea te pershendes shume qiko :D

turisti
21-06-05, 23:30
DEA e nderuar,

Pershendetjet e sinqerta ashtu siq je vet dhe urime nga zemra per tejkalimin e :P 6000 :P postime te postuara me realitet.

Me respekt,
TURISTI.

Odise
22-06-05, 02:48
bukur DEA

Urime per postimet Tuaja me nje cilesi te veēant

poashtu edhe per studimet me korrespondence :lol:

Ju deshiroj Shendet e suksese ne jete!Odise

Dreni30
22-06-05, 03:19
E nderuar Dea

Erdha te uroj shkrimet qe ke ba dhe jam gezuar shume qe ke arrijt ne kete nr, te shkrimeve e ishalla bene edhe shume, shume shkrime tjera ne fd. Gezohem shume kur lexoj shkrimet tua, ku shprehin edhe zgjuarsine tende.

Tani te uroj shendet e lumturi dhe plotesim te te gjitha deshirave tuaja.

Te pershendet ytiiiii Dreni

http://blomster.veidemand.no/assets/images/58_3.jpg

Kete buket lulesh e kam mbledhur vetem per ty qe kur te kthehesh e ke ne dhome.

DEA
22-06-05, 20:52
Dea sis.. thash me mire te futem ketu dhe te falenderohem per pershendetjet ... dhe te pershendes gjithashtu ..ju deshiroj cdo te mire e nderuar. :)


Dr1ta e nderuar kudo qe te futesh, pershendetjet e juaja jane te mireseardhura dhe njeherit te falenderoj per shoqerin qe ofroni.


DEA

DEA
22-06-05, 20:54
Dea te pershendes shume qiko :DTi djale edhe une po te pershendes shkurt... :lol:

DEA
22-06-05, 20:56
DEA e nderuar,

Pershendetjet e sinqerta ashtu siq je vet dhe urime nga zemra per tejkalimin e :P 6000 :P postime te postuara me realitet.

Me respekt,
TURISTI.

Turisti i nderuar me kane mungu urimet tua qe sa kohe :lol: :lol:
Si gjithmone mbeteni nje njeri i respektuar nga ana ime, faleminderit :wink:

DEA
22-06-05, 20:58
bukur DEA

Urime per postimet Tuaja me nje cilesi te veēant

poashtu edhe per studimet me korrespondence :lol:

Ju deshiroj Shendet e suksese ne jete!Odise


Shume bukur Odise, qe keni dal pak kesajde,po mundohna qe ti mos i harroj shenjat e piksimit se...................vaj halli per mu s`ja vlene kurreqyshe ma me studju :lol: :lol: :lol:Shendeti dhe suksesi qofshin edhe ne anen e juaj.

DEA
22-06-05, 21:02
E nderuar Dea

Erdha te uroj shkrimet qe ke ba dhe jam gezuar shume qe ke arrijt ne kete nr, te shkrimeve e ishalla bene edhe shume, shume shkrime tjera ne fd. Gezohem shume kur lexoj shkrimet tua, ku shprehin edhe zgjuarsine tende.

Tani te uroj shendet e lumturi dhe plotesim te te gjitha deshirave tuaja.

Te pershendet ytiiiii Dreni

http://blomster.veidemand.no/assets/images/58_3.jpg

Kete buket lulesh e kam mbledhur vetem per ty qe kur te kthehesh e ke ne dhome.
O Dreni ketu me duhet te ndalem pake me shume, qe te mundem ta barazoj edhe falenderimin tim me urimin tend, e di! qe s`mund me aq mjeshtri sa ju, po mjafton te te them se ndjehem shume mire ne aromen e luleve qe sjellni te fresketa q`do dite :lol: :lol: :lol: :lol:


E jotja DEA :wink:

Naki
22-06-05, 22:03
Gjithmonė e Kujdesėshme,interaktive qė reflektonė respekt e mbi tė gjitha reflektonė rreze elektromagnetike qė elementet i bashkonė nė proces nė situatė dhe hapsirė.
Shprehė knaqesin qė jeni njė shtyllė e veqantė e forumit dhe shpėrndani fotone tė ngrohta ndriquese nė qdo postim.
E nderuara Dea ju pėrgėzojė per postimi e 6000,mė deshirė qė tė na dhuroni edhe X shkrime tjera.

Me respekt Naki

Arb
23-06-05, 14:52
Dea,

Pergezime per mbi 6.000 postimet e deritanishme!

Murgesha
23-06-05, 16:27
Dea pėr 6 mijė postimet tua,
Deshta njė poezi me e krijua,
Por pasi qė poezisė spo ja di rendin,
Tė pėrshėndes me gjithė zemėr TY.

Ke hy nė zemrat e anėtarėve Dardan, me sharmin dhe diskutimet tua, tė llojlloshme.
Uroj qė postimet tua mos tė ndalen kurrė.

Me dashuri tė madhe pėr ty, edhe pse kohėve tė fundit mė je bėrė bash si "Ortake" tė dhuroj njė pėrqafim si prej motre. :lol: :lol: :lol:

DEA
23-06-05, 20:53
Gjithmonė e Kujdesėshme,interaktive qė reflektonė respekt e mbi tė gjitha reflektonė rreze elektromagnetike qė elementet i bashkonė nė proces nė situatė dhe hapsirė.
Shprehė knaqesin qė jeni njė shtyllė e veqantė e forumit dhe shpėrndani fotone tė ngrohta ndriquese nė qdo postim.
E nderuara Dea ju pėrgėzojė per postimi e 6000,mė deshirė qė tė na dhuroni edhe X shkrime tjera.

Me respekt NakiShume veti te mira, kam mesuar nga ju i nderuar, si bajraktar i ketij vatani, lumet na qe te kemi ne mesin tone :wink: .

Faleminderit :wink:

DEA
23-06-05, 20:54
Dea,

Pergezime per mbi 6.000 postimet e deritanishme!

Te faleminderit i nderuar ,qe gjetet kohen per te vizitur oden time :wink:


Me shume respekt per ju nga DEA

DEA
23-06-05, 20:57
Dea pėr 6 mijė postimet tua,
Deshta njė poezi me e krijua,
Por pasi qė poezisė spo ja di rendin,
Tė pėrshėndes me gjithė zemėr TY.

Ke hy nė zemrat e anėtarėve Dardan, me sharmin dhe diskutimet tua, tė llojlloshme.
Uroj qė postimet tua mos tė ndalen kurrė.

Me dashuri tė madhe pėr ty, edhe pse kohėve tė fundit mė je bėrė bash si "Ortake" tė dhuroj njė pėrqafim si prej motre. :lol: :lol: :lol:


Murgesha, fjalet e thurura nga ti jane bukuri ne vete, e panevojshme qe ti vargisesh ne vargje, andaj urimet me te mira per ty , atje ku je dhe faleminderit per qdo gje ,per muhabetin, sinqeritetin, ngrohtesin, shpirtmiresin etj.


Faleminderit nga "Ortakja" :wink: :lol: :lol:

Dreni30
25-06-05, 14:07
http://www.pithagorio.net/Miniatyrer/Norunns%20Blomster_small.jpg

E uruara Dea

Erdha me ta dergu kete lule te bukur dhe me te urue nje vikend te kendshem ju dhe familjes tuaj.
Me deshire qe kjo lule te mbush arom tere shtepin tuaj.

Ju pershendes ju dhe tere familjen tuaj Dreni

halla e madhe
25-06-05, 19:05
Dea_laqka e halles,erdha te pershendes me nji vikend te bukur,dhe mos harro se divan do bejsh me nji pale Nallone te bukura nga Gjakova :lol: halla :lol:

Honesty^uk.
26-06-05, 21:18
Nje weekend plot aktivitete te gezueshme te deshiron

Honesty

schütze
02-07-05, 15:07
DEA pranoj pershendetjet e perzemerta nga ana ime e nderuar
me respekt
schütze

turisti
05-07-05, 22:07
:P DEA e nderuar,

Te pershendes shume kudo qe te jesh dhe te deshiroj ēdo te mire ne jete dhe familje. :P

Respekt te madh per ty,
TURISTI. :P

Gentiana
06-07-05, 14:12
Dea süsse,ku na humbe mooooooj??? ku do qofsh te pershendes e te uroj gjith te mirat ty dhe familjes tende.

Ich vermisse dich.

Genta

Kercovari
06-07-05, 14:25
Eh sikur te ishin te gjitha femrat gojeembel dhe bujare sikur Dea,asnje nuk do te besonte parajsen e botes tjeter,po mangesia na ka godat edhe me keq,na e ka mbylle edhe deren e ferit.
Perderisa te deshiroj qaste te kendshme ne gjirin familjar dhe ne krahe te te dashurit tend kodo qe te jeni,mbetem me shprese se do te na kethehesh shendoshe dhe mire dhe me e lumtur se kurdohere.
Me resepkt Kecovari.

Diana007
07-07-05, 11:40
Eh sikur te ishin te gjitha femrat gojeembel dhe bujare sikur Dea,asnje nuk do te besonte parajsen e botes tjeter,po mangesia na ka godat edhe me keq,na e ka mbylle edhe deren e ferit.
Perderisa te deshiroj qaste te kendshme ne gjirin familjar dhe ne krahe te te dashurit tend kodo qe te jeni,mbetem me shprese se do te na kethehesh shendoshe dhe mire dhe me e lumtur se kurdohere.
Me resepkt Kecovari.

Ketyre fjalve aq te bukura po i bashkangjitem edhe un Dea :wink:

Te pershendes shum dhe nje dit te mir per ty

Me dashuri Diana :wink:

Naki
10-07-05, 20:16
Dea,ku do ēė tė jeni ju pėrshendes.

Naki

Arb
13-07-05, 05:11
Ku ke mete oj cike?

Kthehu se Dardania po te pret...

laliloli
19-07-05, 19:01
Te pershendes Dea dhe te uroj gjithe te mirat ne jeten tuaj ,Ishe goje embel,e sinqerte dhe e drejte ,po ku na mbete moj dea qe po na mungon shume

Kudo qe je te uroj shendet ,fat ,lumturi,miresi etj etj
me nderime laliloli

Reana
20-07-05, 06:01
Pershendetje motrushe,

Shpresoj se je duke bere dicka shuuuuuuuuume interesant :evil: se perndryshe mungesa jote ne Dardani, do te jete e pafalshme :P ;shiko gjithe keto urime e pershendetje per ty!!!! paj ky kendi yt veq Radio Visari i Tetoves-kanali ekskluziv per urime e pershendetje me pase qene, se perndryshe kjo do te thote se krejt kane ndjenjen e respektit e konsiderates per ty!

gjithe te mirat ty, dhe familjes sate te ngushte

Reana

Reana
20-07-05, 06:10
uhhhhh, harrova te shtoj se te GJITHEVE je duke iu munguar moj :D

Arb
03-08-05, 21:07
Dea,

Mire se u ktheve me gjithe keta shoke....

Dreni30
03-08-05, 21:12
E nderuar Dea mire se paske ardh prap ne mesin tone.
Shpresoj qe gjate kesaj kohe ke shfrytzuar rastin te kalosh edhe pushimet verore.

Te pershendet Dreni.

DEA
03-08-05, 21:13
Faleminderit juve :lol: :wink:

laliloli
03-08-05, 21:50
Faleminderit juve :lol: :wink:

Vetem me dy fjale do te i kthesh te tera keto pershendetje qe ti kemi lene ketu ,Une nuk e pranoj :lol: :lol: :lol: :lol:

DEA
03-08-05, 21:56
Faleminderit juve :lol: :wink:

Vetem me dy fjale do te i kthesh te tera keto pershendetje qe ti kemi lene ketu ,Une nuk e pranoj :lol: :lol: :lol: :lol:
Dy fjale, po te medhaja laliloli :lol:

laliloli
03-08-05, 22:03
Faleminderit juve :lol: :wink:

Vetem me dy fjale do te i kthesh te tera keto pershendetje qe ti kemi lene ketu ,Une nuk e pranoj :lol: :lol: :lol: :lol:
Dy fjale, po te medhaja laliloli :lol:

me nje pale syze qe i mbaj nuk po i shoh :lol: :lol:

DEA
03-08-05, 22:07
Faleminderit juve :lol: :wink:

Vetem me dy fjale do te i kthesh te tera keto pershendetje qe ti kemi lene ketu ,Une nuk e pranoj :lol: :lol: :lol: :lol:
Dy fjale, po te medhaja laliloli :lol:

me nje pale syze qe i mbaj nuk po i shoh :lol: :lol:
Duhet te i ndjejsh e jo ti shohesh djalo :lol:

Murgesha
03-08-05, 22:11
Moj a po mė bojnė sytė a paska qenė sonte ksajde Dea.
Loqkum njė rimirėseardhje, tė dėshiroj.

Mos na ban mo mungesa se nuk t`i arėsyetojmė. :wink:

DEA
03-08-05, 22:15
Moj a po mė bojnė sytė a paska qenė sonte ksajde Dea.
Loqkum njė rimirėseardhje, tė dėshiroj.

Mos na ban mo mungesa se nuk t`i arėsyetojmė. :wink:
Hej njeri, hala ksajde moj jam, valla skam qare pa ik prap, veq me ju harru nuk vjen ne shprehje :lol: , mire se te gjeta.


p.s. ka me kane mbet moj disa faqe ne kete teme :?: