PDA

View Full Version : ~AmaZonA~


Faqet : [1] 2

Paradox_13
29-09-06, 15:37
Kerkova e askunde nuk gjeta deren me mbishkrimin ;~AmaZonA~ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21258) ,andaj nese me lejohet qe kjo dhome ne te ardhmen te jet dhoma e pershendetjeve tuaja e nderuar.
Me deshir qe shendeti dhe fati te mbizotroj ne jeten tuaj ju pershendes dhe ju deshiroj nje jet te lumtur.
Me shume respekt per ju.Paradox_13.

~AmaZonA~
29-09-06, 15:46
ooo Faleminderit shume qe edhe une kam nje dhome ne ket shtepi te madhe...Shendeti Dashuria Fati Lumturia dhe gjdo gje e bukur te percjellt ne gjdo hap te jetes tende...

Je me se i respektuar nga ana Ime...

Zero Cool
29-09-06, 16:30
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/amazona.gif


... dhe vikend te bukur , te uroj

~AmaZonA~
29-09-06, 16:37
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/amazona.gif


... dhe vikend te bukur , te uroj

Faleminderit shume Ndjehem rehat ne mesin Tuaj...Gjithashtu Vikend te Kendshem te deshiroj...

selvija
29-09-06, 18:10
AmaZonA mir se na ke ardh me mesin ton qe te bajm shoqri, dhe te deshiroj qdo te mir ne te ardhmen tuaj...
dhe nje vikend te qet ku do qe te jesh

turisti
29-09-06, 18:13
AmaZonA e nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj ēdo te mire ne jete,dhe mire se erdhe ne mesin tone .

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

Dea_A
01-10-06, 13:14
Ndala te le ,ne dhomen tuaj te re , pershendetje , mireseardhje dhe shume fresk shoqeror !

Me respekt Dea_!:smile:

~AmaZonA~
01-10-06, 13:27
AmaZonA mir se na ke ardh me mesin ton qe te bajm shoqri, dhe te deshiroj qdo te mir ne te ardhmen tuaj...
dhe nje vikend te qet ku do qe te jesh

Faleminderit selvije jeni shume mikprites ketu ne FD besoj qe do ja kalojm bukur sebashku.

~AmaZonA~
01-10-06, 13:30
AmaZonA e nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj ēdo te mire ne jete,dhe mire se erdhe ne mesin tone .

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

Faleminderit i Nderuar te pershendes dhe une shumeee,Jeni per gjdo lavdat vetem perpara ju lumte...

~AmaZonA~
01-10-06, 13:32
Ndala te le ,ne dhomen tuaj te re , pershendetje , mireseardhje dhe shume fresk shoqeror !

Me respekt Dea_!:smile:

Faleminderit bukuroshe e mire se ju ka sjell Zoti ne dhomen time...Qofsh e respektuar gjithmone...

uck_aksh
03-10-06, 17:31
pershendetje e nderuar

~AmaZonA~
03-10-06, 18:17
pershendetje e nderuar
Faleminderit i nderuar gjithashtu pershendetje faleminderit per shoqerin tende sonte...:smile:

Murgesha
03-10-06, 21:26
Amazona mirė se na ke ardhė nė FD.

Tė dėshiroj disponim maksimal nė tė ardhmen.

Murgesha!

~AmaZonA~
06-10-06, 11:01
Amazona mirė se na ke ardhė nė FD.

Tė dėshiroj disponim maksimal nė tė ardhmen.

Murgesha!

Faleminderit shumeee nga Ti patjeter qe mes juve nuk do na mungoj disponimi kurr...:smile:

Naki
06-10-06, 21:09
Me ju Dardania po Reflektonė fotone ndriquese tė njė komunikimi tė ngrohtė,afersi dhe lidhje tė urave Miqėsore.
Amazona,mirė se vini nė oden Dardane ku do ēė tė jeni ju pėrshėndes!

Naki

~AmaZonA~
07-10-06, 09:37
Me ju Dardania po Reflektonė fotone ndriquese tė njė komunikimi tė ngrohtė,afersi dhe lidhje tė urave Miqėsore.
Amazona,mirė se vini nė oden Dardane ku do ēė tė jeni ju pėrshėndes!

Naki
Faleminderit shume i nderuar.
Ne mesin tuaj dhe me pranin tuaj besoj qe gjdo njeri do tregoj miqesi respekt afersi dhe gjdo gje te bukur ne FD.Jeni per gjdo respekt dhe per gjdo lavdat vetem perpara.
Ju lumte!

lazdrani
08-10-06, 09:10
Vendasja ime Amazona ju dergoje pershendetje te freskta nga Mitrovica:wink:

~AmaZonA~
10-10-06, 18:55
Vendasja ime Amazona ju dergoje pershendetje te freskta nga Mitrovica:wink:

Faleminderit shumeee nga Ti vendas ime te deshiroj pushime te kendshme dhe caste te paharruara ne Vendlidje...:smile:

Agroni22
10-10-06, 21:32
pershendetje per ty AMAZONNA masi te koke vendase e LAZDRANIT atehere edhe vendase e imja te koke nje pershendetje ma shume heheheh kalofsh bukur ne DARDANNI

Dardan Kastrati
10-10-06, 21:41
Pershendetjeeeeeeeeeeeeeeeee AmaZonA kaloni ēaste shume te mira ne FR e dardanise
me psotime te mrekullueshmeee dhe paq jete te gjate dhe te lumtur.
__________________________________________________ ________________
jeta eshte dhurate e natyres

turisti
15-11-06, 22:15
Pershendetjet e shumta nga ēdo anete botes,oj e nderuar,

te deshiron

TURISTI.:smile: :smile:

Albanian eX|PerT
16-11-06, 14:44
Pershendetje e nderuara ~AmaZonA~ (http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=20197) . Ia kalofshi sa me mire ne FD. Gjithe te mirat qofshin me ju gjate jetes tuaj.

Rrespekt nga shoku juaj
Albanian eX|PerT

Drinni
16-11-06, 20:27
Amazona e nderuara.

Ndoshta pak me vones pėrshėndetja ime pėrballadani(zyrtare).
Shkrimet e juaja janė thesar i qmuar pėr dardania lexuesin.!
Sa mirė qė ju kemi kėtu.

Respektplot
Drinni.

Zero Cool
17-11-06, 12:23
Motrushja ime e bukur po si je sot?
Nje dite ashtu si ta don zemra ty te uroje dhe nje mbremje edhe me te kendshme.

~AmaZonA~
19-11-06, 12:32
pershendetje per ty AMAZONNA masi te koke vendase e LAZDRANIT atehere edhe vendase e imja te koke nje pershendetje ma shume heheheh kalofsh bukur ne DARDANNI
Agroni22 faleminderit per pershendetjen vėndasqe shumeeeee...Je i pershendetur edhe nga une :smile: :smile: :smile:

~AmaZonA~
19-11-06, 12:34
Pershendetjeeeeeeeeeeeeeeeee AmaZonA kaloni ēaste shume te mira ne FR e dardanise
me psotime te mrekullueshmeee dhe paq jete te gjate dhe te lumtur.
__________________________________________________ ________________
jeta eshte dhurate e natyres


Dardani faleminderit,gjithashtu te deshiroj cdo te mire ne jete :smile:

~AmaZonA~
19-11-06, 12:36
Pershendetjet e shumta nga ēdo anete botes,oj e nderuar,

te deshiron

TURISTI.:smile: :smile:

Tė falenderoj nga zemra turist i ndruar,qofsh i lumtur ku do qe te jesh :smile:

~AmaZonA~
19-11-06, 12:37
Pershendetje e nderuara ~AmaZonA~ (http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=20197) . Ia kalofshi sa me mire ne FD. Gjithe te mirat qofshin me ju gjate jetes tuaj.

Rrespekt nga shoku juaj
Albanian eX|PerT

Faleminderit,gjithashtu te pershendes dhe te uroj suksese ne cdo hap te jetes tende :smile:

~AmaZonA~
19-11-06, 12:39
Amazona e nderuara.

Ndoshta pak me vones pėrshėndetja ime pėrballadani(zyrtare).
Shkrimet e juaja janė thesar i qmuar pėr dardania lexuesin.!
Sa mirė qė ju kemi kėtu.

Respektplot
Drinni.
Te faleminderit i nderuari Drinni,as mos e thuaj se kurr nuk eshte vone edhe nje here te falendereoj qe ke marr mundin te me pershendesesh :smile:
Do kesh respektin Tim gjithmon :smile:

~AmaZonA~
19-11-06, 12:41
Motrushja ime e bukur po si je sot?
Nje dite ashtu si ta don zemra ty te uroje dhe nje mbremje edhe me te kendshme.


Mire jam vellacko faleminderit,po Ty si te kemi???
Te pershendes nga zemra duke te deshiruar shumeee fatė dhe shume suksese ne jeten tende te bukur:smile: :smile: :smile:

Dreni30
20-11-06, 10:39
E nderuar Amazona
Se pari te deshiroj mireseardhje ne forumin dardania dhe njeherit biseda te kendshme me bashkebiseduesit.
Ndoshta pak qenkam vonuar me kete urim, por sidoqofte vone nuk eshte kurr.
Te uroj gjithe te mirat ne jete dhe harmoni ne jeten tuaj te gjithembareshme.

Dreni.

Amina
26-11-06, 15:18
Hello Amazona, shoqe te falenderoje per ndihemn qe me ke dhen ne fillim si anetare e re dhe njeherit te deshiroje dite te mbare dhe vikend te kendshem.

Kalo mire.

Dea_A
27-11-06, 10:59
E dashure AmaZonA!
Ktheva te le nje tufe pershendetjesh te sinqerta per butesin dhe ngrohtesine qe posedon !
Te qaf motrushja :smile: !

~AmaZonA~
27-11-06, 17:30
E nderuar Amazona
Se pari te deshiroj mireseardhje ne forumin dardania dhe njeherit biseda te kendshme me bashkebiseduesit.
Ndoshta pak qenkam vonuar me kete urim, por sidoqofte vone nuk eshte kurr.
Te uroj gjithe te mirat ne jete dhe harmoni ne jeten tuaj te gjithembareshme.

Dreni.

Faleminderit Dreni30, mire e ke cekur edhe Ti se vone nuk eshte kurr dhe une te pershendes dhe te dėshiroj cdo te mire ne jete njėherit tė dėshiroj harmoni ne familje :smile:
Me shume respekt per Ju AmaZonA:smile:

~AmaZonA~
27-11-06, 17:33
Hello Amazona, shoqe te falenderoje per ndihemn qe me ke dhen ne fillim si anetare e re dhe njeherit te deshiroje dite te mbare dhe vikend te kendshem.

Kalo mire.
Hello Amina,ishte knaqesi qe kisha mundėsi tė tė ndihmoja...
Faleminderit dhe une te deshiroj njė fillim jave te mbare dhe suksese nė tė ardhmen :smile:

Cdo tė mire!!!

~AmaZonA~
27-11-06, 17:37
E dashure AmaZonA!
Ktheva te le nje tufe pershendetjesh te sinqerta per butesin dhe ngrohtesine qe posedon !
Te qaf motrushja :smile: !


Faleminderit freskia e forumit...Qofsh e nderuar gjithmone Ti dhe familja jote qe me intelegjencen dhe respektin qė ke i bėn njerzit te ndihen shume mire me pranin Tėnde kėtu!!!

Prano edhe nga une nje perqafim te ngroht :smile:

Prishtinasja_
27-11-06, 18:34
Amazona,

veq deshta met pershendet njeher masi kalova kendej ka oda jote !!!! :biggrin::biggrin:

Dreni30
28-11-06, 22:08
E nderuar Amazona,
Shfrytezoj rastin te dergoj urimin me te lumtur per ty.
Me kete dua te uroj ditelindjen dhe suksese te shumeduarta ne jeten tuaj, qe fati dhe lumturia te mbizoterojne ne familjen tuaj.
Pra urime, urime dhe u gezofsh per cdo jete e mot. Ketij urimi i bashkangjese kete buket me lule.
http://hobbydilla.sprayblogg.no/images/att00024_175309847.JPG

Dreni.

selvija
29-11-06, 17:45
AmaZonA motrushe , ta uroj Ditlindjen me shum shum pranvera te tjera... i befsh 100 vjet der sa nuk te jet asnje dham hahaha plake katund po mendoj haha

Paq Lumturi dhe begati ne familjen tende te ngushte....:smile:

~AmaZonA~
30-11-06, 11:35
Amazona,

veq deshta met pershendet njeher masi kalova kendej ka oda jote !!!! :biggrin::biggrin:

Prishtinasja Faleminderit shume,me nderove me ket pershendetje qofsh e nderuar gjithmone :smile: !!!Pershendetje edhe per Ty gjithashtu :smile:

~AmaZonA~
30-11-06, 11:39
E nderuar Amazona,
Shfrytezoj rastin te dergoj urimin me te lumtur per ty.
Me kete dua te uroj ditelindjen dhe suksese te shumeduarta ne jeten tuaj, qe fati dhe lumturia te mbizoterojne ne familjen tuaj.
Pra urime, urime dhe u gezofsh per cdo jete e mot. Ketij urimi i bashkangjese kete buket me lule.
http://hobbydilla.sprayblogg.no/images/att00024_175309847.JPG

Dreni.

avv avvv Dreni30 nuk e paske harruar datlindjen hahahha me befesove :smile:

Te falenderoj nga Zemra per urimet qe me jan derguar nga ana jote,Urimet tua dhe kjo buqet me lule ishin befasi per mua edhe njė here te falenderoj shume...ja dhe torten e solla sot pasi kam premtuar por nuk me bende FD dicka e nuk munda ta sjell me heret hahahahh

http://www.imperialmajesty.com/Regal%20Empress%20All%20Menu%20File%20Picture%2020 05/Italian%20Buffet/Cherry%20Cake.jpg

~AmaZonA~
30-11-06, 11:41
AmaZonA motrushe , ta uroj Ditlindjen me shum shum pranvera te tjera... i befsh 100 vjet der sa nuk te jet asnje dham hahaha plake katund po mendoj haha

Paq Lumturi dhe begati ne familjen tende te ngushte....:smile:

Faleminderit shume motrushe...Zoti te bekoft Ty dhe familjen tėnde...:smile:

Prishtinasja_
30-11-06, 17:43
Amazona,

apet u ktheva kendej ka "oda" jote, sepse lexova se kishe pasur ditelindjen !!!

Pak me vones:rolleyes: por e mira pret ....:biggrin:

URIME DITELINDJEN ..

Te uroj fat, mbaresi dhe lumturi ne jeten tende !!!!! :smile:

http://www.grusskarten-e-cards.de/grusskarten/images/birth1/bildg58.jpg

~AmaZonA~
01-12-06, 09:29
Amazona,

apet u ktheva kendej ka "oda" jote, sepse lexova se kishe pasur ditelindjen !!!

Pak me vones por e mira pret ....:biggrin:

URIME DITELINDJEN ..

Te uroj fat, mbaresi dhe lumturi ne jeten tende !!!!! :smile:http://www.grusskarten-e-cards.de/grusskarten/images/birth1/bildg58.jpg

Prishtinasja faleminderit shume per Urimin qe ke len ne oden Time...Je e pershendetur nga une cdo herė Fati dhe Lumturija mbretrofshin ne jeten Tėnde...
Ja po te ofroj nje kafe ne oden Time hahahah


http://users.skynet.be/cecilbdemented/bxlamanger/recherche3.jpg

Paradox_13
01-12-06, 09:51
AmaZona e nderuar,pak me vones poe duhet te ma pranosh urimin...:smile:

Gezuar edhe 100 vite te tjera te lumtura. Fat e suksese pac gjithmone ne jete.

Paradox_13

~AmaZonA~
01-12-06, 09:57
AmaZona e nderuar,pak me vones poe duhet te ma pranosh urimin...:smile:

Gezuar edhe 100 vite te tjera te lumtura. Fat e suksese pac gjithmone ne jete.

Paradox_13


Me knaqesi e pranoj Urimin Tend Paradox_13 :smile:

Faleminderit shume nga Ti,gjithashtu te deshiroj cdo te mire ne jetė :smile:

Drinni
01-12-06, 11:17
citat nga Amazona
Kush me ndergjegjje hidhet nė rrezik pėr hir tė sė mirės dhe nuk i frikėsohet atij , ėshtė i burrėruar dhe pikėrishte kjo ėshtė burrėria.

Aristotel
__________________

Pėrshėnedtje dhe tė lumtė pėr njė filozofi tė tillė.

~AmaZonA~
01-12-06, 11:29
citat nga Amazona


Pėrshėnedtje dhe tė lumtė pėr njė filozofi tė tillė.


Faleminderit Drinni,Pershendetje gjithashtu...Me pelqeu ajo thėnja e Aristotelit keshtu qe e solla ne FD edhe per forumistat tjerė...:smile:

Dea_A
01-12-06, 11:56
avv avvv Dreni30 nuk e paske harruar datlindjen hahahha me befesove :smile:

Te falenderoj nga Zemra per urimet qe me jan derguar nga ana jote,Urimet tua dhe kjo buqet me lule ishin befasi per mua edhe njė here te falenderoj shume...ja dhe torten e solla sot pasi kam premtuar por nuk me bende FD dicka e nuk munda ta sjell me heret hahahahh


http://www.imperialmajesty.com/Regal%20Empress%20All%20Menu%20File%20Picture%2020 05/Italian%20Buffet/Cherry%20Cake.jpg


Po e marr edhe une nje pjese se Tortes me urimin qe embelsite e fatit te percjellin familjen tuaj bashke me kendshmerin tende !

~AmaZonA~
01-12-06, 12:03
Po e marr edhe une nje pjese se Tortes me urimin qe embelsite e fatit te percjellin familjen tuaj bashke me kendshmerin tende !

Faleminderit Dea_A...Ishte knaqesi kur morra Urimin tend...Ishe Ti e para qe me Urove ta kthefsha ne dasem InshAllah hahahahahaha

Faleminderit edhe njė here shumeeeee....:smile:

Amina
01-12-06, 14:50
O me vjen shume keq Amazona qe nuk ta urova ditelindjen ne kohe te caktuar, sidoqe te jet . urime urime edhe 100 vjet e te gjitha te mirat.

vjeshta
01-12-06, 19:53
Amazona pershendetje te perzemertė,nga

Vjeshta!

Amina
06-12-06, 06:49
Amazona shoqe e dashur dhe ndihmese e respektuar te pershendes shume
Kalo nje jave te kendshme, me plot surpriza te mira

Luana
15-12-06, 18:20
Amazona pershendetje te ngrohta per ty ,
keto lule ti dergova , jan speciale per ty se e meriton :wink:

http://www.fotosearch.com/comp/UNQ/UNQ123/104-06295.jpg

Paradox_13
21-12-06, 20:24
Nje pershendetje per ty e nderuara Ama Zona.
Fat dhe shendet ne pakufi te deshiron
Paradox_13

~AmaZonA~
22-12-06, 09:58
O me vjen shume keq Amazona qe nuk ta urova ditelindjen ne kohe te caktuar, sidoqe te jet . urime urime edhe 100 vjet e te gjitha te mirat.

Faleminderit shumeee Amina por vone nuk eshte kurr deri ne Nėntorin e 2007 kur te me vie datlindja tjeter hahahahahah (pak shaka )


Amazona shoqe e dashur dhe ndihmese e respektuar te pershendes shume
Kalo nje jave te kendshme, me plot surpriza te mira

Edhe nje here faleminderit shume Amina...Cdo te mire ne jeten tende e nderuar :smile:

~AmaZonA~
22-12-06, 09:59
Amazona pershendetje te perzemertė,nga

Vjeshta!

Faleminderit Vjeshta,gjithashtu te pershendes pėrzemėrsisht :smile:

~AmaZonA~
22-12-06, 10:01
Amazona pershendetje te ngrohta per ty ,
keto lule ti dergova , jan speciale per ty se e meriton :wink:

http://www.fotosearch.com/comp/UNQ/UNQ123/104-06295.jpg

Faleminderit nga Ti Luana shumee,sikur ta dije qe sa shume i adhuroj lulet qe me paske sjellur ne dhomen time keto lule te bukura...Faleminderit edhe per lulet shume :smile:

~AmaZonA~
22-12-06, 10:04
Nje pershendetje per ty e nderuara AmaZona.
Fat dhe shendet ne pakufi te deshiron
Paradox_13

Faleminderit i nderuar...
Gjithashtu te deshiroj cdo te mire...:smile:

ARI_03
24-12-06, 17:15
Pershendtje ~AmaZonA~ , Mbasi jemi ne prag te nderrmit te motmoteveve dhe ne festat e fundivitit, uroj qe viti qe vjen te jet i mbushur me plot gjera te reja,me pak fjale,qoft nje vit i mbare ne cdo aspekt te jetes tende dhe familjes juaj.....
Gezuar per shum mot...!!!

http://www.forumivirtual.com/attachment.php?attachmentid=9974&stc=1&thumb=1&d=1166774637 (http://www.forumivirtual.com/attachment.php?attachmentid=9974&d=1166774637)
Me respekt

ARI_03

Drinni
24-12-06, 21:05
Edhe njė arsye mė tepėr mikes nga mitrovica, pėrveq shkrimeve tė shumta, dhe maturis intelektuale pėr ti Uruar tė gjitha tė mirat me rastin e ndėrrimit tė motmotėve.
Gėzuar 2007.
Respektplot Drinni

Prishtinasja_
25-12-06, 01:00
Pershendjet Amazona,

GEZUAR FESTAT

Te deshiroj qe ky vit te jet vit i plotesimit te deshirave te juaja, vit i paqes si dhe vit i mirekuptimit.... :smile::smile:

Me respekt

Prishtinasja_ :smile:

http://darwilliams.net/pictures/otherpictures/newyear.jpg

prishtinasi
25-12-06, 01:41
AmaZona...oershendetje te siqnerte...per humorin dhe per shkrimet qe i ke ne FD! Urime festat!

Zana_ch
25-12-06, 10:14
Amazona e dashuar.
Lutem qe ky vit qe vjen te sjelle shendet, dashuri , fat edhe lumturi .Uroje qe endrrat te mos ngelen vetem endrra , por te behen realitet .Urime per shume mote 2007 GEZUAR.

Me respekt
Zana_ch

http://www.bayinfo.com.au/images/whatsonimages/happynewyear.gif

gazi-de
25-12-06, 12:50
AmaZona urime festat dhe gjdo te mire ne jete...........

Sy_kaltra
25-12-06, 12:50
Pershendetje AmaZonA..

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra...

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_Gezuar.gif

Dea_A
25-12-06, 13:21
E dashura moter :smile: !
Te uroj Vitin e Ri !
Barka juaj e jetes le te lundroj ne oqeanin e lumturise !
Gezim ,dashuri dhe lumturi te pakufishme per Ty dhe dy syqkat e Tua engjellore !
Te qaf me dashuri
Dea_A!:smile:

Zero Cool
25-12-06, 14:21
Urime festat e nderuar


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/Gezuarfestat1.gif
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/Gezuarfestat.gif

selvija
25-12-06, 23:37
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/141/141746l4fiobzhr4.gif (http://www.glitter-graphics.com/)http://dl3.glitter-graphics.net/pub/1/1709bufxfac8to.gif (http://www.glitter-graphics.com/)HYVÄ JOULU... Persh shum vite e mot....Motrushe..

lazdrani
26-12-06, 00:44
http://www.cirrico.de/galerie/xmas/img/a_happyny.gif


Vendase per vitin e ri 2007 te uroje nga zemra gjithe te mirat,le te jete ky vite i realizimeve te enderrave tuja.Me plote respekt per ju Lazdrani.GEZUAR

Agolli
26-12-06, 01:13
Te pershendes dhe te uroj shume te mira ne jete, njekohesisht realizim te
te gjitha deshirave ne vitin qe vjen.
http://www.trepca.net/2003/1203/gezuar2004-al.jpg

Agolli

Dreni30
29-12-06, 12:46
E nderuar Amazona.,

Uroj qe ky vit qe po vjen te jete me plote suksese per ty edhe mbare familjen tuaj, njeherit shendet dhe lumturi ne mesin tuaj.

Urime 2007.
Dreni.

legenda
30-12-06, 22:44
amazona emer te forte ke,me ke fanse:wink: ,te uroj vitin e ri 2007,duke te deshiruar te gjitha te mirat ne jete,lumturi,suksese dhe plote dashuri:smile: legenda

~AmaZonA~
31-12-06, 10:45
ARI_03,Drinni,Prishtinasja_,prishtinasi,Zana_ch,ga zi-de, Sy_Kaltra,Dea_A,Zero Cool, selvija,lazdrani,Agolli,Dreni30,legenda... Ju Falenderoj Nga Zemra Per Te Gjitha Urimet Per Te Gjitha Fjalet e Bukura Te Drejtuara Ne Adresen Time Njėherit Dua T'ju Falenderoj Per Shoqerin Qe Me Keni Ber Gjate 2006...Gėzuar edhe nga une shume shendet ne 2007****

http://i75.photobucket.com/albums/i314/wereld/glitter_maker_12_28_2006_10_27_43_7.gif

pokeri
31-12-06, 11:21
Nė ndėrrim motesh le tė shkėlqej shpresa
pėr njė vit tė mbarė me pėrplot dashuri
le tė vdes e keqja, le tė rilind jeta
gjithēka le tė shkrihet nė kėngė e dolli...

Le tė ndizet malli dhe ėndrra e re
kur puthen akrepat kur bie kėmbana
jehona e urimeve le tė ngjitet mbi re
Gėzuar Mikja ime, gėzuar Amazona...
http://s08.picshome.com/c55/new_picture__1_.jpg

~AmaZonA~
31-12-06, 11:28
Nė ndėrrim motesh le tė shkėlqej shpresa
pėr njė vit tė mbarė me pėrplot dashuri
le tė vdes e keqja, le tė rilind jeta
gjithēka le tė shkrihet nė kėngė e dolli...

Le tė ndizet malli dhe ėndrra e re
kur puthen akrepat kur bie kėmbana
jehona e urimeve le tė ngjitet mbi re
Gėzuar Mikja ime, gėzuar Amazona...
http://s08.picshome.com/c55/new_picture__1_.jpg
Vetė prezenca jote ne dhomen time te pershendetjeve do te thote shumeee,te falenderoj nga zemra per rreshtat e thurur me aq mjeshtri vertet me gėzove me ket Urime sot...:smile:
Do e marr ket Urime dhe falenderimi ime per Ty do jete postimi i fundit i 2006 nga Une...
Me shume respekt per Ty:AmaZonA

rilinda
31-12-06, 15:38
Viti 2007 le t'ju sjell begati, shėndet tė plotė juve e familjes tuaj dhe harmoni nė jetė, pėrplot dashuri e suksese tė njėpasnjėshme! Gėzuar!

Berisha-boy
01-01-07, 07:02
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

schütze
01-01-07, 15:58
GEZUAR 2007

Nga zemra ju uroj qe ky vit te jet viti i realizimit te qdo deshire,gjithashtu edhe ralizimin e pavarsis se Kosoves

me respekt
schütze

Amina
09-02-07, 13:04
Po ketu je moj? Te pershendes shume dhe te deshiroje te ja kalosh nje dite te mbare shoqja ime e para ne FD:smile:

~AmaZonA~
09-02-07, 13:08
rilinda,Berisha-boy dhe schütz ju falenderoj nga zemra gjithashtu ju dėshiroj cdo te mire nė jete:smile:
Po ketu je moj? Te pershendes shume dhe te deshiroje te ja kalosh nje dite te mbare shoqja ime e para ne FD:smile:


Valla qe po sillem rreth budallėqev hahahahh....Faleminderit per pėrshendetjen gjithashtu te dėshiroj cdo te mire dhe shume suksese ne jete :smile:

Tomori
09-02-07, 13:53
AmaZonA po te falemderoje per respektin qe ke ndaj meje edhe pse ndoshta sjam ne liste,
sepse ti sme njehe nese jam i mire apo i keqe?
nejse koha dote deshmone per kte zemrushe hahahahahahaha
ja kalofsh mire me pseudonimin e lezetshem qe ke "AmaZonA"

jEtA_1
09-02-07, 15:54
Edhe nga une priti pershendetjet me te ngrohta shoqerore ne kete forume , fati dhe lumturija te jen mbi ty ........

Dreni30
12-02-07, 08:57
Nje pershendetje per ty AmaZonA
Deshiroj te jeni mire ne cdo hap te jetes tuaj, shendet e lumturi ne gjitha sferat e jetes.

Dreni.

Amina
13-02-07, 12:31
Hejjjjjj Amazona, te uroje nje dite te mbare e me plot budalleqe hahahahahha

Zero Cool
14-02-07, 18:07
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Vday1.gif

Dreni30
14-02-07, 18:46
http://www.natsunivers.dk/kort/images/valen005.gif

Urime e u gezofshi per jete.

ARI_03
14-02-07, 21:07
http://www.fotosearch.de/thumb/UNG/UNG181/u14968922.gifUrime Shėn Valenitin...
Me respekt
Ari_03

Prishtinasja_
08-03-07, 11:32
**URIME 8 MARSI** e nderuar :smile:

http://images.quelle.de/is-bin/intershop.static/WFS/Quelle-quelle_de-Site/-/de_DE/images/2a/100000178374_a_294.jpg

Me respekt

Prishtinasja_ :smile:

ARI_03
08-03-07, 12:30
Urime 8 marsi,


http://home.zonnet.nl/croockjes/pages/roos-wit-6.gif

Me respekt,

Zero Cool
08-03-07, 12:57
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

Dea_A
08-03-07, 14:01
E dashure motre ....... te uroj nga zemra festen e tete marsit
me vyrtytet tuaja mburrem ,te kam krenari e femres shqipetare ...memes -ne kuptim te plote te fjales !
Dora qe perkund djepin eshte dora qe drejton boshtin e jetes !
Te pershendet Dea_A me gjithe mungesen qe e ndiej per TY !:smile:

gazi-de
08-03-07, 14:13
AmaZonA URIME 8 MARSI...

Dreni30
08-03-07, 21:07
AmaZonA, Urime 8 marsi, shendet e lumturi ne jeten tuaj.

http://www.ownersbuy.no/img/art/euroflorist.jpg

Dreni.

Amina
09-03-07, 10:12
Amazona motrushe, po je humbur diku ne Amazona a? , e ske faj se eshte mal i dendur hehehe

Te pershendes shume e kalo sa me mire.

Buqja_ch
11-03-07, 14:18
Amazona ..te Pershendes...dhe Kalofsh Mir...
Me Rrespekt ....

rilinda
15-03-07, 01:00
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg

ARI_03
17-03-07, 11:12
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenende/wochenendgruss.jpg

Amina
18-03-07, 10:36
Amazona boll nejtem ne oden time hahahahaa
Erdha te le pershendetjet me te perzemerta dhe te uroj fat e lumturi ne qdo hap qe e ben ne jeten tende.

~AmaZonA~
18-03-07, 10:42
AmaZonA po te falemderoje per respektin qe ke ndaj meje edhe pse ndoshta sjam ne liste,
sepse ti sme njehe nese jam i mire apo i keqe?
nejse koha dote deshmone per kte zemrushe hahahahahahaha
ja kalofsh mire me pseudonimin e lezetshem qe ke "AmaZonA"

ooo Tomori faleminderit shumeeee per pershendetjen tėnde qe nga fillimi isha e bindur se je shume i sjellshėm...Tė pershendes dhe une shume kudo qe gjendesh :smile:

~AmaZonA~
18-03-07, 10:47
jEtA_1.Dreni30,Zero_Cool,ARI_03,Prishtinasja,Gazi_ de,Buqja_ch dhe tė gjithe ju qe me keni pershendetur dhe uruar ju deshiroj cdo te mire ne jete dhe ju falenderoj nga zemra qe nuk me keni harruar ne dite festash kaq te bukura dhe me paskit zbukuruar dhomen me pershendetjet e juaja...Lumturija ju percjellt ne cdo hape te jetes :smile:
Me shume dashuri AmaZonA:smile:

~AmaZonA~
18-03-07, 10:49
E dashure motre ....... te uroj nga zemra festen e tete marsit
me vyrtytet tuaja mburrem ,te kam krenari e femres shqipetare ...memes -ne kuptim te plote te fjales !
Dora qe perkund djepin eshte dora qe drejton boshtin e jetes !
Te pershendet Dea_A me gjithe mungesen qe e ndiej per TY !:smile:

Fjalet tuaja cdo here sjellin knaqėsi ne mua ashtu siq solli edhe ky urime nga Ti...Faleminderit shume oo xhan te kam shume pėr zemėr...Tė puthe forte :smile:

~AmaZonA~
18-03-07, 10:52
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg
'
http://i121.photobucket.com/albums/o240/cositaChikita/769ioz0hro1u11.gif

~AmaZonA~
18-03-07, 10:54
Amazona boll nejtem ne oden time hahahahaa
Erdha te le pershendetjet me te perzemerta dhe te uroj fat e lumturi ne qdo hap qe e ben ne jeten tende.
ooo Amina me cenka mbushur dhoma me pershendetje e une askund hiq hahahahaah...


Faleminderit shumeeeee nga Ti Amina gjithashtu te deshiroj cdo te mire ne jete :smile:

falma_lotin
23-03-07, 21:38
pershednetje te perzemerta per ma te mirene e forumin te lutem motrushe prano pershednejte nga uen dh te deshiroj qdo te mire ne qdo hap te jetes sate ishalla fati e lumturija te percjell ne qdo hap te jetes sate .

http://www.eddas-kleines-traumland.de/Alltaeglich4/Traum.jpg

rafet llapjani
25-03-07, 06:07
Amazon te pershendes dhe te deshiroj gjdo te mire ne jet.


R.Llapjani

~AmaZonA~
25-03-07, 09:11
pershednetje te perzemerta per ma te mirene e forumin te lutem motrushe prano pershednejte nga uen dh te deshiroj qdo te mire ne qdo hap te jetes sate ishalla fati e lumturija te percjell ne qdo hap te jetes sate .

http://www.eddas-kleines-traumland.de/Alltaeglich4/Traum.jpg

Tė falenderoj nga zemra per kėtė pėrshėndetje,gjithashtu te pershendes ngrohtesisht duke te dėshiruar cdo tė mire ne jeten tėnde....Dua tė them qe i ke jap gjallėri forumit...
Me shume dashuri AmaZonA:smile:

~AmaZonA~
25-03-07, 09:13
Amazon te pershendes dhe te deshiroj gjdo te mire ne jet.


R.Llapjani

Faleminderit Rafko gjithashtu je i pershendetur nga unė...tė mirat tė pėrcjellshin ne cdo hap tė jetes :smile:

ARI_03
25-03-07, 09:13
http://www.catmori.de/gruesse/hallo2.gif


http://www.catmori.de/schokolade/w31.gif

~AmaZonA~
25-03-07, 09:36
http://www.catmori.de/gruesse/hallo2.gif


http://www.catmori.de/schokolade/w31.gifhttp://img262.imageshack.us/img262/474/28901ws5jd3iuormo4.gif (http://imageshack.us)
http://img329.imageshack.us/img329/4913/23243qhq8uifjckxw0.gif (http://imageshack.us)

Sy_kaltra
25-03-07, 11:45
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

selvija
25-03-07, 14:23
http://www.zangygraphics.com/weekend/23.gif

gazi-de
25-03-07, 15:55
AmaZonA e nderuare te pershendes dhe te uroje nje pranever te gezuare dhe gjdo te mire ne jete..
http://www.kapstadt.org/images/images-18/suedafrika-blumen/kapstadt-blumen-4g.jpg

ssara
26-03-07, 09:13
Pershendetje per ty enderuar te deshiroj nje jave sa me te bukur

respekt per ty

Dreni30
27-03-07, 09:44
http://pedraapedra.weblog.com.pt/arquivo/rosa-gallica-rosa-mundi.jpg

uck_aksh
29-03-07, 00:33
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

rilinda
02-04-07, 11:37
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

Albanian eX|PerT
03-04-07, 22:18
http://www.classact.ca/RubberStamps/Words/Word%20Stamps/EX11B_B_HaveaNiceDay.jpg

Prishtinasja_
04-04-07, 00:44
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x251.jpg

E nderuara,

Shpresoj se je mire !!!

Me respekt

Prishtinasja_

LuLjaa
04-04-07, 23:13
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/hello/013.gif

Albanian eX|PerT
05-04-07, 15:09
A e dijne shqiptaret sa afer i kane vlerat
Me doemos duhet ta pranojne
Amazona, eshte ajo vajza e sinqerte,
Zemra e shqiptarise
Organizuasja e enigmes,
Ndriquesja intelegjinte
Autentikja burimore shqiptare!

Te nderon e te don motrushe, vellau yt
Experti!

~AmaZonA~
05-04-07, 15:15
sy_kaltra,selvije,gazi_de,ssara,Dreni30,uck_aksh,r ilinda, Prishtinasja,LuLjaa ju falenderoj nga zemra per pershendetjet mė keni zbukuruar dhomen me pranin tuaj kėtu...Ju dėshiroj cdo tė mire nė jetė ju pėrcjellshin tė mirat nė cdo hap tė jetes tuaj :smile:

~AmaZonA~
05-04-07, 15:18
A e dijne shqiptaret sa afer i kane vlerat
Me doemos duhet ta pranojne
Amazona, eshte ajo vajza e sinqerte,
Zemra e shqiptarise
Organizuasja e enigmes,
Ndriquesja intelegjinte
Autentikja burimore shqiptare!

Te nderon e te don motrushe, vellau yt
Experti!


Tė falenderoj nga zemra per vargun qe ke thurur enkas pėr mua vėllacko,vete pranija jote ne kėte dhomė ėshte nder dhe respekt ėr mua...Paqja dhe mėshira e Allahut qofshin mbi Ty gjithmon...:smile:

Giovanni
05-04-07, 17:55
http://futura2.altervista.org/_altervista_ht/ballo.jpg

Agolli
05-04-07, 19:28
http://i79.photobucket.com/albums/j129/jules31_SRK/SRK2/Zahrah_Khan/helloh014.jpg

Amina
05-04-07, 19:48
Pershendetje Amazona.

prishtinasi
08-04-07, 01:26
Vendase e nderuar, mu deshte te ndalem edhe ne kete dhomen tende, per te dhene nje pershendetje miqesore per ty dhe familjen dhe te deshiroje nje kthim sa me te shpejte ne Prishtine!
Gjithmone me respekt per ty:
Prishtinasi

legenda
08-04-07, 10:17
http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

rilinda
08-04-07, 12:43
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif

uck_aksh
08-04-07, 15:59
http://i171.photobucket.com/albums/u295/Jeannie522/GoodAfternoon.gif

ninnela
09-04-07, 12:26
Pershendetje per ty amazonka

Djellza:
14-04-07, 22:41
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Paradox_13
15-04-07, 14:02
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi.

rilinda
15-04-07, 17:44
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR025.gif

Prishtinasja_
16-04-07, 10:05
http://i84.photobucket.com/albums/k12/snl2552ab/sexiluv/greetings1/greatWeek/animMagRoseWeek.gif

Dreni30
16-04-07, 10:11
AmaZonA, erdha ketu per te pershendetur duke te deshiruar nje fillim jave te mbare.

Dreni.

gazi-de
16-04-07, 12:41
AmaZonA,te petrshendes dhe gjdo te mire per ty........

Lijanna
17-04-07, 21:32
AmaZona, prano pershendetje te sinqerta edhe nga ana ime....! ciao

Sy_kaltra
20-04-07, 17:52
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

rilinda
21-04-07, 21:30
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00032.gif

uck_aksh
23-04-07, 00:38
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

gazi-de
27-04-07, 11:37
Pershendetje...........

Luana
28-04-07, 19:54
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/hello/044.gif

instruktori
28-04-07, 22:46
AmaZona Pershendetje dhe respekte per ju.

Preshevar
28-04-07, 23:44
Edhe njė pėrshėnetje nga un,.. per te nderuaren Amazona :)

Paradox_13
29-04-07, 11:28
Lexova qe ne familjen tuaj sot te keni nje dite gezimi,me lejoni qe ti bashkangjitem kesaj atmosfere duke ju uru per fejesen e velllaut,njeherit qiftit lumturi dhe shendet ne jet.
Me respekt..Paradox_13

ssara
29-04-07, 17:00
Pershendetje Amazona ............dhe njeheri te uroj fejesen e vellaut........kalofsh sa me mire

Prishtinasja_
29-04-07, 19:12
Amazona te pershendes perzemersisht !! :biggrin:

Ta uroj fejesen e vellaut dhe gjdo te mire ne familjen tende !!! :smile:

Gjithashtu edhe nje jave te mbare !!

Me respekt

Prishtinasja_ :wink:

~AmaZonA~
01-05-07, 18:59
giovanni,Agolli,Amina,prishtinasi,Legenda,rilinda, uck_aksh, ninnela,Djellza,Paradox_13,Prishtinasja,Dreni30,ga zi_de,Lijanna,Sy_kaltra, Luana,instruktori,Preshevari ju falenderoj nga zemra pėr pėrshendetjet tuaja me keni sjell shume freski ne dhomėn time,gjithashtu jeni tė pėrshendetur nga une dhe shume tė mire nė jetėt tuaja...
Me shume respekt pėr ju AmaZonA :smile:

~AmaZonA~
01-05-07, 19:08
Lexova qe ne familjen tuaj sot te keni nje dite gezimi,me lejoni qe ti bashkangjitem kesaj atmosfere duke ju uru per fejesen e velllaut,njeherit qiftit lumturi dhe shendet ne jet.
Me respekt..Paradox_13

Vėrtet qė ėshtė gėzim i madh nė shtėpin tone e kemi vėlla mė tė madhin sa gėzimi nuk kishte kufi,tė falenderoj nga zemra qe jeni shume tė mire dhe tė kujdesėshėm ndaj antarėve tė forumin shumėėė faleminderit...
Gjithashtu shume respekt pėr Ty :smile:

[quote=ssara] Pershendetje Amazona ............dhe njeheri te uroj fejesen e vellaut........kalofsh sa me mire [quote]

Faleminderit ssara gjithashtu tė pėrshėndes ngrohtėsisht...Ta uroj fejesen e vellaut dhe gjdo te mire ne familjen tende !!!

Gjithashtu edhe nje jave te mbare !!

Me respekt

Prishtinasja_ :wink:[quote]

Faleminderit Prishtinasja gėzimi dhe hareja mbretrofshin gjithmon nė familjen tuaj :smile:

~AmaZonA~
01-05-07, 19:09
Vėrtet qė ėshtė gėzim i madh nė shtėpin tone e kemi vėlla mė tė madhin sa gėzimi nuk kishte kufi,tė falenderoj nga zemra qe jeni shume tė mire dhe tė kujdesėshėm ndaj antarėve tė forumin shumėėė faleminderit...
Gjithashtu shume respekt pėr Ty :smile:

Pershendetje Amazona ............dhe njeheri te uroj fejesen e vellaut........kalofsh sa me mire

Faleminderit ssara gjithashtu tė pėrshėndes ngrohtėsisht...Ta uroj fejesen e vellaut dhe gjdo te mire ne familjen tende !!!

Gjithashtu edhe nje jave te mbare !!

Me respekt

Prishtinasja_ :wink:

Faleminderit Prishtinasja gėzimi dhe hareja mbretrofshin gjithmon nė familjen tuaj :smile: [/quote]
I paskam ngatrruar postimet pak...

Lijanna
02-05-07, 23:41
Prano pershendetje te perzemerta nga Lijanna...!:smile:

Abetare
03-05-07, 07:12
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje2.gif

Naki
03-05-07, 11:55
Ka kohė qė nuk kam vizituarė lagjen e pėrshėndetjeve,sot nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki
http://img.photobucket.com/albums/v292/Yllka/8d6c.jpg

Prishtinasja_
05-05-07, 11:33
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/55/55136vodarjbnjb.jpg

instruktori
06-05-07, 11:08
Pershendetje dhe shume te mira ne jete AmaZona

Elina
06-05-07, 16:43
Pershendetje Amazona !

http://dl.glitter-graphics.net/pub/118/118991g7fbzun6n4.gif

rilinda
06-05-07, 17:39
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

LuLjaa
07-05-07, 18:51
Pershendetje dhe argetim te kendeshume

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

ssara
10-05-07, 15:13
http://i111.photobucket.com/albums/n160/rebsglittergraphics/Have_A_Beautiful_Day_Blue_Flowers.gif

Prishtinasja_
11-05-07, 16:41
http://www.photocasket.com/daysoftheweek/00249.gif

selvija
11-05-07, 20:44
Amazona morushe edhe pse shum rrall po te shoh ketu qe je..me merr malli me pa shkrimet tuja...te pershendes dhe te uroj qdo te mir ne familjen tende te ngushte,,,

RRakastä sinuä..motrushe..
http://www.zangygraphics.com/weekend/37.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=weekend&n=37)

Agolli
12-05-07, 11:06
http://www.photocasket.com/friends/friendshiprose.gif

~AmaZonA~
12-05-07, 11:16
http://www.photocasket.com/friends/friendshiprose.gif

Thanx my brother...Have a beautiful day...:smile:

~AmaZonA~
12-05-07, 11:17
Prano pershendetje te perzemerta nga Lijanna...!:smile:

Faleminderit Lijanna gjithashtu pėrshendetje edhe pėr Ty :smile:

~AmaZonA~
12-05-07, 11:18
Pershendetje Amazona !

http://dl.glitter-graphics.net/pub/118/118991g7fbzun6n4.gif

Gjithashtu tė pėrshendes Elina...

http://img329.imageshack.us/img329/4913/23243qhq8uifjckxw0.gif (http://imageshack.us)

~AmaZonA~
12-05-07, 11:20
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje2.gif

Abetare faleminderit gjithashtu tė pėrshėndes :smile:

~AmaZonA~
12-05-07, 11:27
Ka kohė qė nuk kam vizituarė lagjen e pėrshėndetjeve,sot nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki
http://img.photobucket.com/albums/v292/Yllka/8d6c.jpg

Gjithmon qofsh i nderuar Naki,vetė trokitja jote ne porten time mė bėn tė ndjehem e nderuar dhe e lumtur qė kam njė vėndas siq je Ti i nderuar...shpresoj se njė ditė tė takohemi diku ta pime nga njė kafe dhe ti shijojm bukurit e vendit dhe qytetit tone te bukur...

Faleminderit pėr kohen qe ke ndare pėr kete pershendetje :smile:

~AmaZonA~
12-05-07, 11:29
Pershendetje dhe shume te mira ne jete AmaZona

Faleminderit instruktori gjithashtu te pėrshendes :smile:

~AmaZonA~
12-05-07, 11:31
Pershendetje dhe argetim te kendeshume

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif
LuLjaa faleminderit gjithashtu tė dėshiroj cdo tė mire nė jete...

~AmaZonA~
12-05-07, 11:32
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

Faleminderit Rilinda gjithashtu te pėrshendes :smile:

~AmaZonA~
12-05-07, 11:33
http://i111.photobucket.com/albums/n160/rebsglittergraphics/Have_A_Beautiful_Day_Blue_Flowers.gif


http://img329.imageshack.us/img329/4913/23243qhq8uifjckxw0.gif (http://imageshack.us)

~AmaZonA~
12-05-07, 11:35
Amazona morushe edhe pse shum rrall po te shoh ketu qe je..me merr malli me pa shkrimet tuja...te pershendes dhe te uroj qdo te mir ne familjen tende te ngushte,,,

RRakastä sinuä..motrushe..
http://www.zangygraphics.com/weekend/37.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=weekend&n=37)

http://img329.imageshack.us/img329/4913/23243qhq8uifjckxw0.gif (http://imageshack.us)

Shume faleminderit selvije gjithashtu te pėrshendes dhe te dėshiroj shume te mira nė jete shpresoj se do takohemi njė dite...

~AmaZonA~
12-05-07, 11:37
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/55/55136vodarjbnjb.jpg

Njė falenderim tė veqant per Ty Prishtinasja qė cdo here i sjell diqka tė freskėt dhomes time tė pėrshendetjeve...
http://img77.imageshack.us/img77/7177/173997k24eofivinyi6.gif (http://imageshack.us)

Elina
12-05-07, 11:51
Ju pershendes dhe ju uroje nje dite te kendeshme :smile:

http://dl3.glitter-graphics.net/pub/151/151163q6ufhy61nf.gif

instruktori
14-05-07, 19:59
Pershendetje

Me shume deshira per ju qe te jeni mire dhe te kaloni mire ju pershendes.

Instruktori

vjeshta
22-05-07, 02:34
Te pershendes dhe te respektoj shume.


Vjeshta

uck_aksh
24-05-07, 04:26
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

Lijanna
25-05-07, 19:06
AmaZona te deshiroj pasdite te kendshme dhe cdo te mire ne jete! Me respekt per ty: Lijanna

Amina
26-05-07, 14:33
Pershendetje Anmazona.

instruktori
26-05-07, 22:00
Erdha ketu te la kete mesazh per ju


Vikend te kendeshem ju deshiroj


Instruktori

tushja
28-05-07, 21:16
http://www.rosengruss.de/bilder/1157_big.jpg

Njė buqetė lule nė shenjė respekti!

Ju nderonė Tushja

rilinda
28-05-07, 23:24
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

Zero Cool
02-06-07, 11:18
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gif

instruktori
02-06-07, 15:23
Pershendetje dhe shume te mira.


Instruktori

~AmaZonA~
03-06-07, 10:38
Ju pershendes dhe ju uroje nje dite te kendeshme :smile:

http://dl3.glitter-graphics.net/pub/151/151163q6ufhy61nf.gif
Faleminderit Elina gjithashtu cdo te mire ne jete...

~AmaZonA~
03-06-07, 10:40
Pershendetje

Me shume deshira per ju qe te jeni mire dhe te kaloni mire ju pershendes.

Instruktori


Pershendetje dhe shume te mira.


Instruktori

Faleminderit shume Instruktori gjithashtu shume te mire per Ty :smile:

~AmaZonA~
03-06-07, 10:43
Te pershendes dhe te respektoj shume.


Vjeshta
Qofsh e respektuar gjithmon vjeshta gjithashtu gezon nje respekt te veqant nga ana ime...Pėrshendetje edhe per Ty e nderuar...:smile:

~AmaZonA~
03-06-07, 10:45
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg
Faleminderit uck_aksh gjithashtu shume te mira ne jeten tuaj te deshiroj...:smile:

~AmaZonA~
03-06-07, 10:51
AmaZona te deshiroj pasdite te kendshme dhe cdo te mire ne jete! Me respekt per ty: Lijanna

Faleminderit shume Lijanna gjitashtu te dėshiroj shume te mira nė jete :smile:

Pershendetje Anmazona.

Faleminderit Amina,pėrshendetje edhe per Ty...:smile:

Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

Faleminderit shume Rilinda,gjithe te mirat per Ty...:smile:

~AmaZonA~
03-06-07, 10:53
http://www.rosengruss.de/bilder/1157_big.jpg

Njė buqetė lule nė shenjė respekti!

Ju nderonė Tushja

tushja vete pranija jote ne kėte dhome do thot respekt per mua tė falenderoj nga zemra :smile:

~AmaZonA~
03-06-07, 10:54
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gif
GooD MoRninG Zero CooL...:smile:

ssara
03-06-07, 10:56
Mire mengjes Amazona pash se qe je ksajde erdha me te uru nje dite te mbare ........

~AmaZonA~
03-06-07, 10:57
Mire mengjes Amazona pash se qe je ksajde erdha me te uru nje dite te mbare ........
Mirėmėngjesi ssara faleminderit shume pėr urimin gjithashtu te deshiroj shume te mira dhe nje dite sa me relaksuese :smile:

Giovanni
03-06-07, 15:06
Te pershendes dhe te uroj nje fillim jave te kendshme.

Giovanni.

Dreni30
04-06-07, 12:58
Erdha ketu me ta lane nje pershendetje, duke te deshiruar nje fillim te nje jave te mbare.


Dreni.

Arkza
04-06-07, 19:16
Vendase shume Pershndetje nga un dhe sukses ne jete

rilinda
09-06-07, 16:39
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

Diana007
09-06-07, 18:11
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

instruktori
10-06-07, 02:36
Vikend te kendeshem


Instruktori

luckyman
10-06-07, 14:22
Tung...................

Agolli
12-06-07, 22:24
http://i106.photobucket.com/albums/m268/dalpaz4_2006/SayHello66.gif

aLbaChiCk
13-06-07, 16:04
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/hellorainbow.gif

Zero Cool
14-06-07, 18:56
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

instruktori
23-06-07, 17:16
Vikend te mire ju deshiroj

gazi-de
24-06-07, 11:19
Pershendetje,,,,,,,,,,,,,,,

Naki
26-06-07, 22:44
Nė kėtė mbrėmje verore po fillojė shetitjen nė lagjen e pėrshėndetjeve me vete kamė ēadren -shiu nuk ka tė ndalur ,ėshtė shi verorė qė freskonė po edhe tė bėnė qullė.

Duke kaluar kah porta e juajė po kėrkojė strehim,dotė mė duhet tė vazhdojė nuk qenka askush, po ju lė nė kutin e postės pėrshėndetjet e para verore, kudo ēė tė jeni ju pėrshendes pėrzemėrsisht!

Naki

instruktori
30-06-07, 17:46
Pershendetje dhe shume te mira ju deshiroj
Instruktori

LuLjaa
02-07-07, 05:05
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/81.gif

T'pershendes t'deshiroj argetim te kendeshum dhe gjithe t'mirat ne ejte!

Zero Cool
30-07-07, 16:26
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif

rilinda
03-08-07, 11:10
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

instruktori
07-08-07, 20:57
PERSHENDETJE DHE SHUME RESPEKTE PER JU

INSTRUKTORI

uck_aksh
07-08-07, 23:57
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

gazi-de
08-08-07, 12:39
Pershendetje......................

Zana_ch
10-08-07, 12:23
http://www.dgrusskarten.de/grusskarten/allgeimein/wochenende/wochenende1.gif

ssara
12-08-07, 08:08
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/81.gif

Tomori
13-08-07, 12:17
Pershendetje AmaZona....me ruaj kur te me gjesh qe te me kesh kur te me duash

lyra2
20-08-07, 09:02
Shendeti gezimi dhe dashuria le te jene percjellesit Tuaj ne te ardhmen.Respekt per ju...

~AmaZonA~
20-08-07, 09:12
Ju falenderoj nga zemra pėr pėrshėndetjet e juaja shėndeti fati dhe lumturi qofshin bashkėudhtar ne jetet tuaja...
Me shume respekt per ju Amazona

Dreni30
21-08-07, 07:51
Nje pershendetje per ty, me deshire qe shendeti dhe lumturia te jen prijes te jetes tuaj.

Dreni.

aLbaChiCk
23-08-07, 13:02
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/day-HaveANiceDay.gif

lazdrani
23-08-07, 15:37
http://www.fotosearch.de/comp/csk/csk016/frau-buch-meer-~-ks122997.jpg


Vendase shume te fala nga Lazdrani

~AmaZonA~
23-08-07, 15:49
Nje pershendetje per ty, me deshire qe shendeti dhe lumturia te jen prijes te jetes tuaj.

Dreni.
Faleminderit Dreni30 gjithashtu te dėshiroj cdo te mire ne jete :smile:

egi
23-08-07, 15:50
Amazone, po nikun e fort e ki :smile:
Te uroj te njejten forc qe e ka niku yt :smile:

~AmaZonA~
23-08-07, 15:54
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/day-HaveANiceDay.gif

THNX Alba...


http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/1zt9.gif

~AmaZonA~
23-08-07, 15:55
http://www.fotosearch.de/comp/csk/csk016/frau-buch-meer-~-ks122997.jpg


Vendase shume te fala nga Lazdrani
ooo Vendas shume faleminderit,kaher nuk te kemi taku kendej po na mungon...Tė pėrshėndes shumee...

~AmaZonA~
23-08-07, 15:59
Amazone, po nikun e fort e ki :smile:
Te uroj te njejten forc qe e ka niku yt :smile:
egi po mundohem me ken e fort si nicku hahahahaahah,faleminderit rrushe te uroj gjithe te mirat e botes e shume suksese ne jete...


http://www.flowerpower.cc/images/798tsg_rosen_rot.jpg

Zana_ch
24-08-07, 18:49
PERSHENDETJE NGAx ______x ____________ x ______x
x xxxxxxxxxxxxxxx _____ x xxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx __ x xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx _x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxx x
x xxxx x
x x x
x


zana_ch

yllbardh
30-08-07, 00:42
Posa lexova postimin tand nga tema "pėrshėndetje nga pushimet verore" ku kishe qef me e pi nji kafe te krrapi.... n'atė vaktin tem u kan me pi nji pije te llapa.... moti s'jam kan n'qytetin e minatorėve nuk e di a ėshtė hala llapa?

Pėrshėndetje me urimė qė tė keshė njė mbrėmje tė kėndshme.

Adrenalina
04-09-07, 11:30
Pershendetje Amazona, te uroj qe fati shendeti dhe lumturia te jan perciells me ju gjat gjithe jetes.

instruktori
04-09-07, 15:57
Pershendetje...................

Paradox_13
08-09-07, 08:27
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/goodluck2.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
10-09-07, 05:45
Pershendetje mike e nderuar....Kalofsh si asht mase miri...E Sinqerta..

Amina
11-09-07, 12:52
Shpresoje pushimet te kan mbush me energji amazonase. Nje jave te kendshme te uroje pa prites per fillimin e jetes se perditshme.

Preshevar
11-09-07, 12:53
AmaZonA motėr e Nderuar,

Erdha tė uroj muajin e shenjtė e tė bekuar tė Ramazanit duke e lutur All-llahun
xh.sh. qė tė na japė shėndet e fuqi qė kėtė muaj ta pėrfundojmė sa mė lehtė e sa me mė
shumė sevape dhe mė nė fund tė na i bėjė kabull tė gjitha ibadetet tona: agjėrimin,
namazet, duatė e lutjet qė ia drejtojmė All-llahut xh.sh.

Tė pėrshėndes me pėrshėndetjen mė tė bukur qė Egziston !

Es-Selamu Alejkum ve rahmetullah ve berekatuhu,
Vėllau i juaj,

Preshevari

http://www.takingitglobal.org/images/connections/tigblogs/entryphotos/44139.jpg

Adrenalina
16-09-07, 14:16
http://i86.photobucket.com/albums/k103/faerywhitestar/HaveaNiceDaywithButterflies.gif

Buqja_ch
22-09-07, 01:12
Té pershndes duke té deshiru shum te mira ne jet ty e
familjes tende ....dhe dua te them mos na mungo kaq
shum ....mir mbetshi nga

Buqja

ninnela
24-09-07, 01:31
Te pershendes Amazonke duke te deshiruar fillim te mbare javor


Respekt NINNELA

instruktori
07-10-07, 15:50
Uroj qe te kaloni nje jave te mire

rilinda
11-10-07, 20:47
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

yllbardh
12-10-07, 10:23
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram6.gif
Dhe gjithashtu ju uroj njė ditė tė kėndshme.

Prishtinasja_
12-10-07, 10:28
http://www.albislam.com/urim.jpg

aLbaChiCk
12-10-07, 11:12
Paqa dhe meshira e All-llahut qofte mbi Ju Me fat per shumė vite, festa e Fitėr Bajramit

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bajrami.gif

SANTANA-29
12-10-07, 15:06
Uroj Festen e Bajramit e Allahu Ja u Pranoft Agjerimin Allahu Ju Shperbleft Me Te Mirat e Tij , Duke Uruar Te Keni Ne Trup Shendet, Ne Pune Vullnet, Ne Mendje Qetesi, Ne Ide Drejtesi, Ne Familje Harmoni e Ne Jete Qdo Here Lumturi
Psh santana,,,,29

LuLjaa
12-10-07, 16:56
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

gazi-de
19-10-07, 16:54
Pershendetje................

Amina
19-10-07, 20:36
Mire se erdhe Amazona, nje kohe te gjate nuk te kam taku ketu.
Kalo nje mbremje dhe nje fundjave te kendshme.

ninnela
21-10-07, 00:42
Uikend te qete Amazonke

Respket NINNELA

lazdrani
23-10-07, 01:15
http://www.fotosearch.de/thumb/CSK/CSK013/ks103780.jpg
Vendase besoje qe per nje masazhe nuk jeni kunder,pershendetje speciale nga Lazdrani

Arkza
26-10-07, 12:17
Vendase Te Pershendes shume ..........:smile: