PDA

View Full Version : Pse meshkujt shiqojn vajza tjera ?


Gentiana
20-04-04, 00:43
Ju pershendes, ja nje tem tjeter qe me deshir do tjau die mendimin e juaj rreth ksaj,nese gjindeni ne nje rast te till??!!

Jeni bashk me partnerin dor per dore, ne Restorant, ne kaffe,duke shetitur dhe tjera vende dhe e shihni dikend tjeter te bukur! A e shikoni edhe pse esht partneri prezent?? nese po,si reagon partneri, dhe si do te reagojshit ju??

Pershendetje

Genta

Murgesha
20-04-04, 01:01
Genta kjo eshte diqka normale te ne shqiptaret, po thuajse te gjitha qiftet e kane kete mani, te dashuruarit, te fejuarit, e besa edhe te martuarit.
Une jetoj ne perendim ketu qiftet i prkushtohen njeri tjetrit, tek ne ndodhe e kunderta, mendoj se Bontoni i Shqiptareve ende eshte i ulet, por me kohe edhe te ne do te zhduken keto anomali.

Barbaroza
20-04-04, 13:24
Vertete kjo eshte shprehi jona shume e keqe.Edhe mua personalisht me pengon kur dikush eshte me te dashuren dhe m'i hudh syte mua se lere i dashuri im ne pranine time t'i shikonte tjerat.Do te ndjehesha shume e lenduar!

Cool_Boy
20-04-04, 13:28
Besoj se kjo eshte shejn e tradhtise,por mos te ishe me ate ajo apo aj do te shkonte qe te lidhte pune me ate person...Mendimi ime eshte dhe besoj se jam korrekt ne kete!!!!

sexybrikenda
20-04-04, 14:25
Ju pershendes, ja nje tem tjeter qe me deshir do tjau die mendimin e juaj rreth ksaj,nese gjindeni ne nje rast te till??!!

Jeni bashk me partnerin dor per dore, ne Restorant, ne kaffe,duke shetitur dhe tjera vende dhe e shihni dikend tjeter te bukur! A e shikoni edhe pse esht partneri prezent?? nese po,si reagon partneri, dhe si do te reagojshit ju??

Pershendetje

GentaGENTA PO TE TREGOJE QE NESE ME MUA ISH KANE JA KISHA FUTE QATY PER QATY NJE SHUPLAKE AH GRUSHTE QE HUNDE GJAKE JA KISHA MBUSHE....CKA KE KJO PO DALE ME DASHNORE OSE DASHNOR PO JA ZGURGULLOJE SYTE TJETRES APO TJETRI SHUME PRIMITIVE KJO

Lira
22-04-04, 12:57
Po me pelqen kjo teme andaj vendosa te jap edhe une mendimin tim.
Deshta me ju tregu edhe me e ba dert me juve se edhe i dashuri im e kishte kete ves te keq, dhe te ulte(sepse shqiptar eshte siq tha edhe Murgesha), e bile ato vajza qe i njifshim, kur i takonim ne fillim u jepte edhe komplimente etj. Une behesha nervoz, me ja dheze ndonje shpulle kisha qejf por me dhimbsej, edhe fillova mos me fole me te, bile bile mendova seriozisht me e nderpre lidhjen krejt edhepse te gjitha te tjerat i kishte ok dhe edhepse e dija qe vetem mua me don. Mu lut me e fale se ka me e hjek kete shprehi, tha "ma mire me e heq kete ves se me e hanger ndonje shpulle kot". Tash te kqyrim, veq ma nuk e duroj, kam vendos, shike njehere!
Tung te gjitheve

luli_zh
22-04-04, 16:21
Gentiana ty te pershndes po edhe te tjer i pershndes

e ke hapur ni tem shum te mir,me fal si po te thom kit ide ta ka jep J.

ni her po shiqoj mendimet e tjerve. e tani e shperhi mendimin tim

florian
22-04-04, 16:52
Gentiana ty te pershndes po edhe te tjer i pershndes

e ke hapur ni tem shum te mir,me fal si po te thom kit ide ta ka jep J.

ni her po shiqoj mendimet e tjerve. e tani e shperhi mendimin tim

LUL SE MORA VESH GJYSEN E FJALVE A PO MA PERKTHE PAK?

PERSHENDETJE GENTA NJE TEM SHUM INTERESANTE , BESOJ QE KJO GJE NDODH NE TE GJITH BOTEN PO NE CA VENDE ME SHUM SIDOMOS KU BANOJ UN ESHTE NJE GJE QE NDODH SHUM SHPESH .

UN PERVETE NE RAST QE JAM ME PARTNEREN TIME NUK DO KISHA SHIKUAR NDONJE TJETER PO NUK MOHOJ QE KUR JAM VETEM SYT I KULLOTI PAK :wink:
PO PA TE KEQE EDHE VETEM SE NE RAST QE AJO ESHTE ME TE VERTET NJE SHUM E BUKUR .
ME KA RASTISUR NJE HER EDHE ME TE DASHUREN TE HEDH SYT NJE TJETRE DHE REAGIMIN E SAJ ESHTE ME MIR MOS TA TREGOJ NUK KA QEN REAGIM SHUM I MIR .

fisniku
22-04-04, 18:16
Nuk eshte e logjikshme qe kur je me partneren me i shiku vajzat tjera.Kjo mendoj une ka te beje me karakterin e personit e jo me nacionalitetin apo diqka tjeter.

Honesty^uk.
22-04-04, 22:23
Tung GENTA, kjo dukuri eshte me e theksuar tek ne meshkujt
pasi sido qe te jete partnerja, neve na terheq gjithashtu prania e nje tjetre.
Kuptohet qe partneri patjeter duhet te reagoje, ashtu sic do te kisha reaguar edhe une, pasi do te isha ndier i ofenduar, nga nje veprim i tille i partneres .

Barbaroza
23-04-04, 12:11
Para se te na terhiqej verejtja,a s'do te ishte mire qe te mos e benim nje veprim te tille ne prani te partner-es/it dhe te mos kemi nevoje qe te na terhiqet verejtja?:idea:

florian
23-04-04, 14:14
NESE TE TERHIQET VEMENDJA NGA NJE GJE QE PO BEN KJO DO TE THOT QE AJO GJE NUK TE INTERESON SHUM APO JO :wink:

Barbaroza
23-04-04, 14:28
NESE TE TERHIQET VEMENDJA NGA NJE GJE QE PO BEN KJO DO TE THOT QE AJO GJE NUK TE INTERESON SHUM APO JO :wink:

Florian,megjithese po me duket pak konfuze kjo qe ke shkruar,po te pergjigjem ashtu siq e kuptova une.Gjithmone partnerit i terhiqet verejtja nga gjerat qe te pengojne ty.Ne te kunderten,nese nuk do na pengonte nje gje e tille,pse te ia terhiqnim verejtjen atehere?!

florian
23-04-04, 16:21
barbaroza un po flisja per vemendjen jo per verejtjen .
nese un jam me te dashuren time nuk ka mundesi te shikoj nje tjeter se un jam me ata se me pelqen dhe nuk shikoj majtas e djathtas . :wink:

Peja
23-04-04, 16:32
Gentiana: :roll: pytje shum interesante une te tregoj nji mendim te nji mashkulli si mendoj une nese e don partneri te dashuren nuk e ben ket kur .qekjo esht problemi se te ne martohen shum pa dashni e pa e njohur njeri tjetrin

jehona
24-04-04, 02:11
GENTIANA te pershendes, edhe nese ndoshta i dashuri nuk e kqyr nje femen te bukur qe kalon anej per ndonje qellim te keq, po per mua mjafton ajo qe ta ndi veten keq. mendoj qka po i mungon ati tek une qe po i shkojn ati syt tek ajo tjetra?! keshtu qe pasiq me pengon mua ajo, une normal nuk i kqyri te tjeret kur jam me ate, sepse mendoj qe edhe ai e ndin veten tani ashtu siq e kisha ndi une...

Barbaroza
24-04-04, 11:09
Ne nje rast te tille,do te isha hakmarrese.Me siguri se do t'ia ktheja edhe une ne ate menyre :lol:

Gentiana
24-04-04, 15:36
Barbaroza besoj qe edhe un do te beja nje gje te till.

Ju kisha ber edhe nje pyetje rreth ksaj??

Nese P.SH ai/ajo ket ves nuk mundet ta hek, a esht shkak i arsyeshem per nje ndarje??? si e shikoni ju ket???

Genta

Barbaroza
25-04-04, 10:08
Genta,ne rast se kete do ta kishte ves,vesi eshte shume veshtire te largohet apo fare hiq.Mendoj se per nje gje te tille,edhe pse do te me neveriste shume,nuk e kisha pare si arsye te ndarjes!

Kaltrina
28-04-04, 07:54
mu per vete sme ka ndodhe kjo kurre e ishalla sme ndodhese kuku per te. Nuk eshte mire te hakmerresh siq thone disa nga ju, sepse nese hakmerresh bie ne nivelin e tij, po koken larte edhe largohuni nga ai, mos tjau nin se nese ai te don nuk kish me vepru ashtu edhe me siguri nuk ju metriton...

pershendetje : :wink:

Vera
01-05-04, 18:43
Veq dashurit jo reale i bejn keto gjera per mendimin tim

florian
01-05-04, 18:50
Genta,ne rast se kete do ta kishte ves,vesi eshte shume veshtire te largohet apo fare hiq.Mendoj se per nje gje te tille,edhe pse do te me neveriste shume,nuk e kisha pare si arsye te ndarjes!
PERSHENDETJE BARBAROZ ME PELQEU SHUM KY SHKRIM SE SHUM HER ASHT VES E NI NJERI NUK E BA TANA HERET ME QELLIM TUNG .

qika_pr
18-05-04, 17:12
E di qe isha lendu keq shum keq po ma beri ate
Me duket qe nuk e meritoj ate gje ,po nese kish ndodh kisha reagu edhe i
kisha ba me dije qe po me pengon ajo gje

nitushe
11-09-04, 10:42
valla ne ta kqyr veq stum ka pa mu :twisted: :twisted:

Gjumashja
20-03-05, 15:59
si kishin vy mo ata sy

Ylberi_be
20-03-05, 16:10
Valla kur sja kisha nal me i kqyr djemt le ti kqyr bukurija esht per mu pa
por knaqsia esht per me u ni gjumashe mos e gjelozo dashnin se ja she sherin :wink:

Gjumashja
20-03-05, 16:18
Valla kur sja kisha nal me i kqyr djemt le ti kqyr bukurija esht per mu pa
por knaqsia esht per me u ni gjumashe mos e gjelozo dashnin se ja she sherin :wink:


valla bre kumedit se qfare sheri e kisha pa se spo du hiq kur te osht me mu me i kqyr edhe te tjerat qy

Ylberi_be
20-03-05, 16:34
gjumashe

une se kam merak me i kqyr te tjerat se edhe pse jam beqar kurr si shikoj te tjerat per at sdu me u halit se gruja tani me kish pisku gjithmon
keshtu qe kurr sdo te kishte pas problem me ma terhjek vrejtjen rruges
deri sa ta kam nje per krahu si kqyri tjerat edhe pse syri lakmon kah miniqat. :wink:

Gjumashja
20-03-05, 16:43
pse a ti domehton don me i kqyr kur te jesh s'bashku me femerrrrrr aaaaaaa

Ylberi_be
20-03-05, 16:50
jo moj por mendova se nga miniqat ngrehin syt -dhe per ket e kisha vesh femren ashtu me miniq qe s me kishin shku syt kah tjerat deri sa ta kisha pas miniqken tem ne preher :P :P :P :wink:

Gjumashja
20-03-05, 17:36
hgahghagghga mo se ta kqyrin tjert tani ty

stellina
21-03-05, 16:47
un do ta shikoja boll te bukurin sepse per njat e ka fal Zoti...por te dashurin nuk e la me shikju hiq se jam un e mire per te :wink:

dr1ta
23-03-05, 01:03
Si ta ben ashtu benja :!:

Barbaroza
23-03-05, 15:55
Me qene me mua dhe me shikue tjera a?Ia qepi syte me gjilpere!

Mr_100%
23-03-05, 16:42
Me qene me mua dhe me shikue tjera a?Ia qepi syte me gjilpere!

E kur eshte vetem i lejohet a :wink:

Barbaroza
23-03-05, 17:08
Me qene me mua dhe me shikue tjera a?Ia qepi syte me gjilpere!

E kur eshte vetem i lejohet a :wink:

Me qene vetem,hallall! :wink:

Mr_100%
23-03-05, 17:18
Me qene me mua dhe me shikue tjera a?Ia qepi syte me gjilpere!

E kur eshte vetem i lejohet a :wink:

Me qene vetem,hallall! :wink:

Barbaroza,eshte qka njeri e ben nde sy thone,e mas sysh eshte katastrof,se paku keshtu e di n ku je :wink:

Mr_100%
23-03-05, 17:20
Me qene me mua dhe me shikue tjera a?Ia qepi syte me gjilpere!

E kur eshte vetem i lejohet a :wink:

Me qene vetem,hallall! :wink:

Barbaroza,hallall eshte qka njeri e ben nde sy thone,e mas sysh eshte katastrof,se paku keshtu e di n ku je :wink:

Barbaroza
23-03-05, 17:41
Me qene me mua dhe me shikue tjera a?Ia qepi syte me gjilpere!

E kur eshte vetem i lejohet a :wink:

Me qene vetem,hallall! :wink:

Barbaroza,hallall eshte qka njeri e ben nde sy thone,e mas sysh eshte katastrof,se paku keshtu e di n ku je :wink:

More veq une mos ta shoh,qy! :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
22-04-05, 10:57
ka me lyp biren e mini valla qe kqyr tjera

laliloli
22-04-05, 18:55
Ju pershendes, ja nje tem tjeter qe me deshir do tjau die mendimin e juaj rreth ksaj,nese gjindeni ne nje rast te till??!!

Jeni bashk me partnerin dor per dore, ne Restorant, ne kaffe,duke shetitur dhe tjera vende dhe e shihni dikend tjeter te bukur! A e shikoni edhe pse esht partneri prezent?? nese po,si reagon partneri, dhe si do te reagojshit ju??

Pershendetje

Genta

I lexova te gjitha shkrimet e kesaj teme te cilat ishin plotesisht identike .
Nese njeriu sheh nje person te pashem dhe per nje moment e shiqon ate,une nuk do ta merrja si tragjike as per mashkullin as per femren.Nuk do te thot se e shiqove nje person te bukur qe ia ka dhuruar natyra at bukuri,e trathtove menjeher te dashuren apo te dashurin .Nese dy te rinje me te vertet jane te dashuruar me nje shiqim te rastesishem nuk mund te vie te trathetia ,ndersa nese dashuria e tyre eshte e maskuar qe te dy do te mundohen ta gjejne rastin
me nderime Laliloli

loti
24-04-05, 01:12
Kisha me reagu si njeri i durueshem pa u ngut , nese e shikon e shikon cka ti bajsh syte jane me pa , e pra gjithcka duhet te mbetet vetem me kaq . Ka cka nuk ka , ka me te mire e ka me te kqij e ne duhet te jemi te kenaqur ne veten tone sepse perndryshe te "instalohet" xhelozia qe te ben te vuash pandalim.

experti_lu
16-05-05, 00:41
Ju pershendes, ja nje tem tjeter qe me deshir do tjau die mendimin e juaj rreth ksaj,nese gjindeni ne nje rast te till??!!

Jeni bashk me partnerin dor per dore, ne Restorant, ne kaffe,duke shetitur dhe tjera vende dhe e shihni dikend tjeter te bukur! A e shikoni edhe pse esht partneri prezent?? nese po,si reagon partneri, dhe si do te reagojshit ju??

Pershendetje

GentaGENTA,eeeeeeehhhhhhhhhheeeeeeeeee,hec e guxo shikoj tjerat seeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!
valla mu me pret tengjerja krese mi shiku tjerat. :lol: :lol: :lol: :lol:

Stuhia
16-05-05, 00:43
Ju pershendes, ja nje tem tjeter qe me deshir do tjau die mendimin e juaj rreth ksaj,nese gjindeni ne nje rast te till??!!

Jeni bashk me partnerin dor per dore, ne Restorant, ne kaffe,duke shetitur dhe tjera vende dhe e shihni dikend tjeter te bukur! A e shikoni edhe pse esht partneri prezent?? nese po,si reagon partneri, dhe si do te reagojshit ju??

Pershendetje

Genta

Syrit nuk mund ti ike e bukura.
Por duhet te mos gjelozojme, se edhe ne femrat edhe pse e kemi partnerin per dore po qe se shohim nje mashkull te bukur te na kaloje afer nuk do te mundemi pa e shiquar.

kamberi
18-05-05, 15:23
mir e kienu ju, por ashtu siq flitet per dashurin eshte sum vuajtje e medhe,nese ju jeni me kraheroshin,ose kraheroshen tuaje e veshtir qe te shikojsh njentan me nje menyr te dashuris,si keshtu ne at moment ; kur je me te fejuaren/rin, apo me te dashuren/rin, mendoje vetem ate.

kamberi
18-05-05, 15:23
mir e kienu ju, por ashtu siq flitet per dashurin eshte sum vuajtje e medhe,nese ju jeni me kraheroshin,ose kraheroshen tuaje e veshtir qe te shikojsh njentan me nje menyr te dashuris,si keshtu ne at moment ; kur je me te fejuaren/rin, apo me te dashuren/rin, mendoje vetem ate.

Gentiana
23-05-05, 13:58
I lexova te gjitha shkrimet e kesaj teme te cilat ishin plotesisht identike .
Nese njeriu sheh nje person te pashem dhe per nje moment e shiqon ate,une nuk do ta merrja si tragjike as per mashkullin as per femren.Nuk do te thot se e shiqove nje person te bukur qe ia ka dhuruar natyra at bukuri,e trathtove menjeher te dashuren apo te dashurin .Nese dy te rinje me te vertet jane te dashuruar me nje shiqim te rastesishem nuk mund te vie te trathetia ,ndersa nese dashuria e tyre eshte e maskuar qe te dy do te mundohen ta gjejne rastin
me nderime Laliloli

Laliloli vertet ke shkruar mire,dhe pajtohem me mendimin tend.

Gentiana
23-05-05, 14:02
GENTA,eeeeeeehhhhhhhhhheeeeeeeeee,hec e guxo shikoj tjerat seeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!
valla mu me pret tengjerja krese mi shiku tjerat. :lol: :lol: :lol: :lol: [/color][/i][/b]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Phaaaaaaa si nuk jan te gjitha femrat keshtu bre, qe nese shikojn djemet tjeter kend, si te shkojm ne banes,ta marrim tengjerren ne dore. :lol: :lol:
Valla asaj i lumt,se boll e zoja qenka,e ti,ti i thu vetit burr a?! :wink:

dr1ta
24-05-05, 00:04
Ai kryt andej --une kryt kendej :roll: :)

experti_lu
24-05-05, 07:06
Ai kryt andej --une kryt kendej :roll: :)DRITA,e kur te shkoni te shpija,shpine per shpinde(per nja dy dite)ahahahhahahahahha

experti_lu
24-05-05, 07:07
GENTA,eeeeeeehhhhhhhhhheeeeeeeeee,hec e guxo shikoj tjerat seeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!
valla mu me pret tengjerja krese mi shiku tjerat. :lol: :lol: :lol: :lol: [/color][/i][/b]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Phaaaaaaa si nuk jan te gjitha femrat keshtu bre, qe nese shikojn djemet tjeter kend, si te shkojm ne banes,ta marrim tengjerren ne dore. :lol: :lol:
Valla asaj i lumt,se boll e zoja qenka,e ti,ti i thu vetit burr a?! :wink: GENTA,si kam nga gjyshit une :lol: :lol: .
bile une po tregoj drejte,qyyyy kisha mujte edhe me rrejte!!!ahhahahahahhahahaha

Kurvani
31-05-05, 00:14
po nuk mundet dhe ku me dit se qka me u bo reagimet normal se nga e dashura jan te tensionuara (xheloze) por veq sa per me shiku sbohet dhe ku me dit se qka.
reagime normale.

Gjumashja
06-07-05, 10:52
sa kom mujt me vrejt kur u kon me mu kurr ska kqyr tjera ndoshta e run rastin kur sjom me to veqse se besoj po edhe nese kqyr gjo normale osht edhe une kaniher valla kur m'kalon far djali i bukur e kqyri edhe ai ne te kqyr pse a mos po ma nxojn venin tjerat a

vendasi
27-09-05, 03:56
hej hej njerz shka u ba me juve....
Ju mendoni qe nese ke te dashur se kurre nuk shiqon ndonje tjeter.........
hahah ma qit gazin me falni po kjo eshte genjeshter me kembe te shkurta..sigurisht se ne qoftese partneri(i dashuri)eshte prezent nuk eshte gjest i mire ne qoftese ju e ktheni koken the i zgurdulloni syte te nje mashkull apo femer tjeter ...por vetem mendoni mire vetem ta shiqosh dikend po u queka tradhti?Me falni por nuk pajtohem asesi me juve..Ti mund ta shikosh dikend tjeter me shum qellime ..eh aty eshte problemi...dikush e permendi me larte se te ne kjo eshte shprehi e qdo shqiptari...me falni po ne nuk qenkem ne shqipatre ne ket forum?

Shpresoj qe me keni kuptuar...
Posaqerisht zonja autore e temes...
Me respekt.
Vendasi

anna
06-10-05, 11:50
Ju pershendes, ja nje tem tjeter qe me deshir do tjau die mendimin e juaj rreth ksaj,nese gjindeni ne nje rast te till??!!

Jeni bashk me partnerin dor per dore, ne Restorant, ne kaffe,duke shetitur dhe tjera vende dhe e shihni dikend tjeter te bukur! A e shikoni edhe pse esht partneri prezent?? nese po,si reagon partneri, dhe si do te reagojshit ju??

Pershendetje

Genta

jo jo ...kur te jem me partnerin keto sene duhet te evitohen ..veq nejse nje shikim kalimthi nuk ben keq se fundi njerz jemi ihaa :wink:

Barbaroza
26-10-05, 18:05
Me qene me mua dhe me shikue tjera a?Ia qepi syte me gjilpere!

...pastaj pasojne shpullat ashtu symbyllazi... :lol: :lol:

Domira
26-10-05, 22:15
Qysh more me shiku tjer nc nc nc nc :roll: :roll: :roll:

Murgesha
26-10-05, 22:22
Po syri smundet me i ikė tė bukurės oj Domira.
Jo valla me kalu afėr njė i mirė sun durohna pa e kqyrė. :lol: :lol: :lol:

DEA
26-10-05, 22:24
Po syri smundet me i ikė tė bukurės oj Domira.
Jo valla me kalu afėr njė i mirė sun durohna pa e kqyrė. :lol: :lol: :lol:
Krejt si une hahahhaaha

Murgesha
26-10-05, 22:28
Ha, hahahhahaaaaaaaaaaa mė duket krejt se ti po mė kopjon mua. :wink:

Urata
27-10-05, 03:06
O sa here me ju thane bre...!
veq marrin apetit edhe kthehen te grate e veta,qy...!
Mashkulli "once in while" duhet me ndrru ...
veq jo me grate e burrave e asesi me shoqe t'grave...
ban me zogeza, veq...!

Pėr varrin e Nėnės keshtu na ka pas spjegue profesori...
perndryshe burri dhe gruja behen t'njofshem...

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. .!

Arb
27-10-05, 04:08
O sa here me ju thane bre...!
veq marrin apetit edhe kthehen te grate e veta,qy...!
Mashkulli "once in while" duhet me ndrru ...
veq jo me grate e burrave e asesi me shoqe t'grave...
ban me zogeza, veq...!

Pėr varrin e Nėnės keshtu na ka pas spjegue profesori...
perndryshe burri dhe gruja behen t'njofshem...

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. .!

I paske bo senet. Paske kalu provimin...

Domira
28-10-05, 16:30
O sa here me ju thane bre...!
veq marrin apetit edhe kthehen te grate e veta,qy...!
Mashkulli "once in while" duhet me ndrru ...
veq jo me grate e burrave e asesi me shoqe t'grave...
ban me zogeza, veq...!

Pėr varrin e Nėnės keshtu na ka pas spjegue profesori...
perndryshe burri dhe gruja behen t'njofshem...

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. .!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
29-10-05, 13:06
O sa here me ju thane bre...!
veq marrin apetit edhe kthehen te grate e veta,qy...!
Mashkulli "once in while" duhet me ndrru ...
veq jo me grate e burrave e asesi me shoqe t'grave...
ban me zogeza, veq...!

Pėr varrin e Nėnės keshtu na ka pas spjegue profesori...
perndryshe burri dhe gruja behen t'njofshem...

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. .!

Mos i meso te mesuarit o Urata....! :lol: :lol:

rafet llapjani
29-10-05, 21:06
Gjermont ekan nje thanje :apetitin merrne per jasht me hanger duhet te shpija :lol: :lol: :lol:

sexymaya
30-10-05, 15:41
Ne nje ane me duket normale sepse syte per me pa jan... :P
Kjo ndodh te ne me shum sepse ciftet kurorzohen heret,dhe jan pa e kalu ate fazen "kritike" te jetes...(mbesin pa i pa te gjitha) :)
Nuk e di cka me thane,une nuk gjendem e pekun ne raste te tilla sepse edhe vet kqyri anash. :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
30-10-05, 18:18
Ne nje ane me duket normale sepse syte per me pa jan... :P
Kjo ndodh te ne me shum sepse ciftet kurorzohen heret,dhe jan pa e kalu ate fazen "kritike" te jetes...(mbesin pa i pa te gjitha) :)
Nuk e di cka me thane,une nuk gjendem e pekun ne raste te tilla sepse edhe vet kqyri anash. :lol: :lol: :lol: :wink:

Sexymaya,disa e kalojne ate "faze kritike"dhe perseri e riinstalojne si motor qe sillet vazhdimisht....! :lol: :lol:

Gentiani
30-10-05, 21:40
Vendosė syzet e diellit http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/b025.gif dhe kush e din se ēka dhe kėnd po e shikon :wink: :lol: :lol:

laliloli
04-11-05, 18:26
Gjermont ekan nje thanje :apetitin merrne per jasht me hanger duhet te shpija :lol: :lol: :lol:

Me ba lazen me te kapluar uri e madhe ,si me duru pa hanger deri te shtepia? :lol:

franko
04-11-05, 18:58
me shiku osht gja normal e rendesishmja se e dashura ime osht veq me mua nuk eshikon qeter kon heheheeheh po boj hagare nuk i dihet ndoshta i mbushet mendja edhe te dashures time

Barbaroza
09-11-05, 13:55
A s'po na tregoni si po reagojne partneret tuaja kur po ua zgurdulloni syte tjerave? :lol:

Murgesha
09-11-05, 18:19
A s'po na tregoni si po reagojne partneret tuaja kur po ua zgurdulloni syte tjerave? :lol:

Ty a skena gjelozie po tė mbetet marak me pa a?? :lol: :lol: :lol:

Vetima
10-11-05, 15:12
let shikon por veq thu mos te merr najkun se tani e perqeshi si u rrezu duke shiku :lol: :lol:
spo durohemi kur po kalojn aty pari pa shiku pak e tani skisha than asgje as kur partneri im do shikonte ,se pari duhet tia ndali shikimet vetes e tani ta akuzoj ate.

ZeShKaNee
04-10-06, 06:36
Shum her ndodh qe sheh nje djal me femnen e ti dore per dore...dhe ja hap syt vajzave tjera.... :eek:


PSE? e bejn ket :rolleyes:

Paradox_13
04-10-06, 08:10
Shum her ndodh qe sheh nje djal me femnen e ti dore per dore...dhe ja hap syt vajzave tjera.... :eek:


PSE? e bejn ket :rolleyes:

Athua e bejn kete vetem meshkujt..???
Pse gjithnje duhet gjykuar meshkujt..????

ZeShKaNee
04-10-06, 13:44
por ?ne kur shoih qe nje djal ka nje femer edhe kur te jet i mir , nuk e shikoj se e di sa keq eshte ather per ate femnen e ti.

Djemte si persona qe jane te tille i ka falur Zoti qe mos te ngihen kurre po gjithmone ta kene syrin te uritur, kurse femra din t'i thote vetes boll, jam e kenaqur me ate qe e kam (ka edhe te tilla qe nuk thone boll, po jane te rralla).


te pershendes

turisti
04-10-06, 13:47
Shum her ndodh qe sheh nje djal me femnen e ti dore per dore...dhe ja hap syt vajzave tjera.... :eek:


PSE? e bejn ket :rolleyes:

Nashta e ka pa nanėn e asaj vajzės.......:frown:

Gentiani
04-10-06, 18:44
ZeShKaNee,

njė temė, pėrafėrsisht e tillė pėr diskutim, ekziston pė diskutim tek nėnforumi i dashurisė, e inicuar nga Gentiana.

Pasi aty ka diskutime tė shumta lidhur me kėtė "dukuri", mendoj qė shkrimet e kėsaj teme ti bashkangjesim temės sė mėhershme.

sckorpion
06-10-06, 16:17
Pershendetj, po me pelqen kjo teme qe keni bere, i lexova edhe disa mendime qe kishin shkruar, por shumica apo sa po lexova une te gjithe ishin kunder shiqimit te nje vajze apo te nje djali kure eshte ne prani me te dashuren e vete, po a thua kure eshte vete ai djali apo ajo vajza nuk mund te ndodhe nje gje e tille qe te shikoje dikush dike.
Shikimi eshte nje gje e cila nuk ndalohet dhe prandaj jemi te krijuar qe cdo gje e bukur duhet shikuar, nese e shikon nje vajze te bukur apo nje djale kure je me te dashuren/in nuk do te thote qe ti dashurohesh apo nuk do te thote qe ty e tradheton ate vetem e vetem pse e shikon.
d.m.th nuk eshte ashtu sic lexova ne shumicen e shkrimeve.
Me latre diku lexova qe kinse ne shqipetaret nuk po dijme dhe nuk jemi te kulturuar per kesi gjera dhe ajo qe kishte shkruar se nuk po me kujtohet emri eshte diku ne fillim kishte shkruar qe ajo po jeton ne perendim dhe ne baze te fjaleve te saj atje ndodh ndryshe qe nuk po shikojne atje nje vajze apo djale te bukure kure jane me te dashurat/it e tyre, nuk po me besohet kjo dhe asnjehere nuk mundet te jete e vertete,
Sic thashe me larte ne jemi njerez te gjalle dhe shikumin askush nuk mundet tia ndaloje askujt. vetem njerezit egoiste apo te prapambetur po e bejne nje gje te tille qe te dashures se tij tia ndaloje shikimin ne rruge, atehere vjen deri tek mosbesimi e te dashures se tij..........
me respekt nga Gostivari.

Kavaleri
06-11-06, 03:10
Ju pershendes, ja nje tem tjeter qe me deshir do tjau die mendimin e juaj rreth ksaj,nese gjindeni ne nje rast te till??!!

Jeni bashk me partnerin dor per dore, ne Restorant, ne kaffe,duke shetitur dhe tjera vende dhe e shihni dikend tjeter te bukur! A e shikoni edhe pse esht partneri prezent?? nese po,si reagon partneri, dhe si do te reagojshit ju??

Pershendetje

Genta
Pse me kqyrin,i kqyri se kush po me kqyr.

Veq kesaj ka edhe arsye tjera ,vesha provokuese e tepruar,gjysem cullak,qe mi kalu per rreth edhe naj kafshe e kthen koken me kqyr.

Po edhe e kqyri se si hec,por jo me ja ngul syt.

Valla a po doni me na ndalu me ju kqyr a? hahah
Mos me ju kqyr mashkulli kush me ju kqyr?
PERSHENDETJE.

Leonard
06-11-06, 14:27
i shiqoi vajzat sepse kan stil elegant ani me konė me shtiklla phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kur te hecin zemra me trokit.........

Sy_kaltra
06-11-06, 17:50
Sepse syri shkon ne lule , e jo ne therre :wink:

Zana_ch
12-11-06, 20:28
i shiqoi vajzat sepse kan stil elegant ani me konė me shtiklla phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kur te hecin zemra me trokit.........


hihi une per vete kokna mir sepse nuk perdori fare take.......... dmth Leonard nuke po te rrefke zemra kur te me shiqosh mue hehehehehe.

Une krenohem kur marr komplimente nga djemt valla veq se jo ne menyr si te nje arroganti por me thenje te nje xhentelmeni uffffff .o djem hapni syt mir se po ju merr sahati zie me ................. si p.sh me mue hihihiiiiiiiiiiiiiii

Albanian eX|PerT
12-11-06, 20:36
Sepse syri shkon ne lule , e jo ne therre :wink:
Sy_Kaltra mos fol mo se e mbylle temen me kete thenie te mrekullueshme hehehe:tongue: :biggrin: Kush fol ma shume vec qka e prish hehehe:tongue:

Rrespekt, nga shoku juaj
Albanian eX|PerT

selvija
13-11-06, 17:41
Pse syri mashkullit nuk ngihet kurrrr!!!!!!!..... gjithnje diqka kerkon... diq te re....:redface:

Dreni30
13-11-06, 17:48
Pse syri mashkullit nuk ngihet kurrrr!!!!!!!..... gjithnje diqka kerkon... diq te re....:redface:

Po ku mos me shiku moj qyreeeee. hahahahaahahh

Drinni
13-11-06, 20:47
Pse syri mashkullit nuk ngihet kurrrr!!!!!!!..... gjithnje diqka kerkon... diq te re....:redface:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sy_kaltra
Sepse syri shkon ne lule , e jo ne therre
Eh dreqi ta marr, s'mbeti ktu tjetėr pėt t'thėn!:wink:

Drinni
13-11-06, 21:15
http://www.youtube.com/watch?v=ZF2zWszYgiQ

selvija
13-11-06, 21:36
Po ku mos me shiku moj qyreeeee. hahahahaahahhQyreee Qyreee po qkaaaa.:biggrin::biggrin:hiii

Sy_kaltra
14-11-06, 16:27
Sy_Kaltra mos fol mo se e mbylle temen me kete thenie te mrekullueshme hehehe:tongue: :biggrin: Kush fol ma shume vec qka e prish hehehe

Rrespekt, nga shoku juaj
Albanian eX|PerT

ashtu mendova Albanian edhe me vjen mir qe qe te pelqeu :biggrin: ( jam kan e bindun se ka me ju pelqy ) hahahahahah :biggrin:

Sy_kaltra
14-11-06, 16:33
Eh dreqi ta marr, s'mbeti ktu tjetėr pėt t'thėn!:wink:

jo ngadal Drinni nuk ka perfundi tema hanez hahahahah kush e din qfar thenje na tregon dikush tjeter :biggrin: :tongue:

Manqa
14-11-06, 17:03
Definimi i ksaj teme esht disi,Hem Hem thojn Pleqt.....
Une nuk pe kuptoj se qfar te keqe ka kur e shikoj nje femer te bukur kur me kalon per rreth, .! Syri esht per te par edhe ju lutna juve femra qe ne te ardhshmen te jeni edhe me ekstravagande edhe me te lira me Moden se na knaqet e ju knaqt Zoti juve :wink: ...
Edhe apetitin po ma shtoni gjdo her qi kur te shkoj ne shtepi nuk po di mu ngi kaj here , hahahahaha
Veq keq qe na ka lan zoti vetem nipar sy e nuk po mujna mi pa te gjitha kaj here hahahahahahahah:rolleyes:

selvija
14-11-06, 17:07
Manqa adin nje fjal popullore

Shif me sy e sjam per ty.....:biggrin::biggrin:

Drinni
14-11-06, 17:07
Definimi i ksaj teme esht disi,Hem Hem thojn Pleqt.....
Une nuk pe kuptoj se qfar te keqe ka kur e shikoj nje femer te bukur kur me kalon per rreth, .! Syri esht per te par edhe ju lutna juve femra qe ne te ardhshmen te jeni edhe me ekstravagande edhe me te lira me Moden se na knaqet e ju knaqt Zoti juve :wink: ...
Edhe apetitin po ma shtoni gjdo her qi kur te shkoj ne shtepi nuk po di mu ngi kaj here , hahahahaha
Veq keq qe na ka lan zoti vetem nipar sy e nuk po mujna mi pa te gjitha kaj here hahahahahahahah:rolleyes:


Ty po dojkna met pas jaran shoki, jaran tė shijės kuptohet(mos po e merr kush mrpsht).
Spanjollėt kishin njė thėnje: Untohu nė fqinjėsi ,ushqehu nė shtėpi!

Drinni
14-11-06, 17:10
jo ngadal Drinni nuk ka perfundi tema hanez hahahahah kush e din qfar thenje na tregon dikush tjeter :biggrin: :tongue:

Valla mi Sy-kaltėr, edhe ti ishe mehlem pėr sy boll(shih te Romansa Dardane!).
Po del fjala jote hahahahahaah
Ehhhh! nuk kan thėn kot se dituria nė mendjen e popullit!

Virti
14-11-06, 17:32
syte pa shkojne qashtutne :biggrin:

Manqa
14-11-06, 17:38
Manqa adin nje fjal popullore

Shif me sy e sjam per ty.....:biggrin::biggrin:Hahahahahaha kur tkaloj perr reth teje kom mi mshel syt pi trishtimit hahahahahah
se po te shon ne enderr hahahahahahah Selvij a je per nuje kafe hahahaha:biggrin: :biggrin:

Sy_kaltra
14-11-06, 17:59
Valla mi Sy-kaltėr, edhe ti ishe mehlem pėr sy boll(shih te Romansa Dardane!).
Po del fjala jote hahahahahaah
Ehhhh! nuk kan thėn kot se dituria nė mendjen e popullit!

valla more Drinni se di a jam bash mehlem,,veq boll po shetet syni,( te romanca pom doket aja koka thenja spanjolle ahahahahha )
Edhe e jotja fjale po don me dale besa :smile:

Sy_kaltra
14-11-06, 18:00
Hahahahahaha kur tkaloj perr reth teje kom mi mshel syt pi trishtimit hahahahahah
se po te shon ne enderr hahahahahahah Selvij a je per nuje kafe hahahaha:biggrin:

veq te mshelsh njanin valla se dyt shanc nuk ke :biggrin: edhe me desht ti kur te sheh syni selvin sun mshelet me kop :tongue: :tongue:

Manqa
14-11-06, 20:59
veq te mshelsh njanin valla se dyt shanc nuk ke :biggrin: edhe me desht ti kur te sheh syni selvin sun mshelet me kop :tongue: :tongue:

More ty Sy Kaltrushe kur po te shoh ment do me mi marr besa do me mu perzrdredh e dhe Qafa mas teje Ncuk:wink:

Sy_kaltra
14-11-06, 21:39
More ty Sy Kaltrushe kur po te shoh ment do me mi marr besa do me mu perzrdredh e dhe Qafa mas teje Ncuk:wink:

Po kadal bre se nuk po du me lendu fizikisht askond :rolleyes: ahhahahahahha
Si tum sheh mu msheli syt :biggrin:

Manqa
15-11-06, 16:08
Po kadal bre se nuk po du me lendu fizikisht askond :rolleyes: ahhahahahahha
Si tum sheh mu msheli syt :biggrin:

Hahahahahah ti mu syt mi perzrdredhe se per qaf nuk jom ka e boj gajle se nasht tjeter here m`Fryn pak e ma ndal dhimten :rolleyes: hahahahahahahhaha edhe ku mi mshel syt kur po te shoh pom bohen syt ma te mdhaj se durt hahahahahahahhaahha:wink:

vjeshta
16-11-06, 00:15
Qe te mos ndjehen te ofenduara !:biggrin: :tongue:

LOJETARI
16-11-06, 00:17
Qe te mos bejme gjynahe,,,,,! hahahahahaha.......sepse jemi zemermire

Murgesha
16-11-06, 00:37
Qe te mos bejme gjynahe,,,,,! hahahahahaha.......sepse jemi zemermire

Ēfarė gjentilese!!! :tongue: :tongue: :tongue:

LOJETARI
16-11-06, 00:39
Ēfarė gjentilese!!! :tongue: :tongue: :tongue:

Po ,normal cka po te vie ty inati ,na e kemi vendose me vdeke pa gjynahe hahahahahah:biggrin:

Murgesha
16-11-06, 00:45
Po ,normal cka po te vie ty inati ,na e kemi vendose me vdeke pa gjynahe hahahahahah:biggrin:

E me ndodhė qė me ato shikime me lėndu zemra gjynahqare, ku ju mbetet vendi??:tongue: :tongue:

LOJETARI
16-11-06, 00:47
E me ndodhė qė me ato shikime me lėndu zemra gjynahqare, ku ju mbetet vendi??:tongue: :tongue:

gjynahet e vogla lahen ne kete dynja hahahahaha keshtu po thone ekspertat :biggrin:

Murgesha
16-11-06, 00:51
gjynahet e vogla lahen ne kete dynja hahahahaha keshtu po thone ekspertat :biggrin:

Ha, hahahaaaaaaaaaaaaaa mos vet ēka keni me hjekė pėr gjynahet e mėdha nė atė dynjanė tjetėr...:biggrin:

Agolli
16-11-06, 00:53
gjynahet e vogla lahen ne kete dynja hahahahaha keshtu po thone ekspertat :biggrin:

:tongue: :tongue: :tongue:

LOJETARI
16-11-06, 00:59
Ha, hahahaaaaaaaaaaaaaa mos vet ēka keni me hjekė pėr gjynahet e mėdha nė atė dynjanė tjetėr...:biggrin:

Jo valla s“kena me hjeke hiq ,se per qata po i kqyrim edhe vajzat tjera ,mos me ba gjynahe te medhaja :biggrin: :biggrin:

Dr. Leone
17-11-06, 21:06
kadal kadal cika se shum koki bo nervoz se ska kurxha tkece me kshir njeri ndokend edhe pse pak palidhje por kur e kemi ksyr na shqiptaret per pak pash Zotin hajd be se kalon dita ani me dal edhe mos me u bo nervoz pak sosht interesant.
Ja kalofshi mir...

Dea_A
17-11-06, 21:10
Jo valla s“kena me hjeke hiq ,se per qata po i kqyrim edhe vajzat tjera ,mos me ba gjynahe te medhaja :biggrin: :biggrin:

Veq mendoni ju se grat po ia lane mangu :redface: :biggrin: !

dardan100
17-11-06, 21:12
Meshkujt deshirojne gjithmone vajzat tjera, edhe atehere kur jane te fejuar apo te martuar sepse shohin ne ato, mangesite e shoqeve dhe grave te tyre!

Dea_A
17-11-06, 21:13
Meshkujt deshirojne gjithmone vajzat tjera, edhe atehere kur jane te fejuar apo te martuar sepse shohin ne ato, mangesite e shoqeve dhe grave te tyre!

Edhe grate kane perparuar dukshem ,kane nis edhe ato te mendojne e te mos bejne shume gjynahe :biggrin: !

Sy_kaltra
17-11-06, 21:20
Sepse vajzat jan per tu shikuar ...Fale zotit ato jane te pa para qe me bukurin e tyre terheqin dhe qmendin gjinin e kunderte :biggrin: :biggrin:

Dea_A
17-11-06, 21:21
Sepse vajzat jan per tu shikuar ...Fale zotit ato jane te pa para qe me bukurin e tyre terheqin dhe qmendin gjinin e kunderte :biggrin:


E ata neve ?:wink: :biggrin: :biggrin:

???

Sy_kaltra
17-11-06, 21:24
E ata neve ?:wink: :biggrin:

???

ata ne kerkim te shiqimit, gjenden gjdo her pran neve perendeshave :tongue: :biggrin:

turisti
17-11-06, 21:24
Une kam nga mjeku me shkrim,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahaahahah ahahaahahahahahahaahahahaha: 2x2 ore mi shique dhe 1x1 me ngrene nga 1 pule te pjekt,hhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaahahahahahahahahaahahahahaha. Ashtu e ka diagnoza ime.......:frown: :biggrin: :biggrin: :wink:

selvija
17-11-06, 21:54
Edhe grate kane perparuar dukshem ,kane nis edhe ato te mendojne e te mos bejne shume gjynahe :biggrin: !Dea_A hajt motrushe se ulesh ne korriken tone , se shpejti behesh edhe ti grue, qka me be ne moj moter , edhe ne net mos me hy , valla veq dekshim ne gjum pastaj...:biggrin:

Dea_A
17-11-06, 22:01
Dea_A hajt motrushe se ulesh ne korriken tone , se shpejti behesh edhe ti grue, qka me be ne moj moter , edhe ne net mos me hy , valla veq dekshim ne gjum pastaj...:biggrin:

Une ne karriken tuaj jam oj motre edhe pse sjam grua ...po tju lavderohemi edhe ne gjinise se kundrt e ka te kqyrin vajza tjera te e ruajn pak edhe ate qe e lene permbrapa se mos po kqyr edhe ajo te tjere !:biggrin:

rafet llapjani
18-11-06, 01:05
Dea_A hajt motrushe se ulesh ne korriken tone , se shpejti behesh edhe ti grue, qka me be ne moj moter , edhe ne net mos me hy , valla veq dekshim ne gjum pastaj...:biggrin:

Pthu pthu tybe istkfa ishalla s"disni se edhe ndekshi ju grat ateher ma mire mu qerrue na mashkuj se skem kon kqyrim maaaaaaaa hahahahahahahahahahahah

selvija
18-11-06, 15:37
Pthu pthu tybe istkfa ishalla s"disni se edhe ndekshi ju grat ateher ma mire mu qerrue na mashkuj se skem kon kqyrim maaaaaaaa hahahahahahahahahahahahhahah rafet llapjani nese desi me juve ju pashaten vesht , pse keshtu e ashtu jemi tuja shurdhue... doni pak qesi a..:biggrin:

Drinni
18-11-06, 18:09
Pse mashkujt shiqojn femrat tjera?
Thash mos e ka definuar dikush naj mesele t're lidhur me kėtė qėshtje pėrditshmėrie hahahahaah po jo edhe k'saj here mė duhet tė kėnaqem me kaq.

Murgesha
18-11-06, 23:48
Pse mashkujt shiqojn femrat tjera?
Thash mos e ka definuar dikush naj mesele t're lidhur me kėtė qėshtje pėrditshmėrie hahahahaah po jo edhe k'saj here mė duhet tė kėnaqem me kaq.

Hajt pra se po tė tregoj unė se pse mashkujt i shiqojnė tė tjerat.

Pėr me i kullot sytė de se shumica e femrave janė, shif me sy e s`jam pėr ty.:biggrin: :biggrin:

Zana_ch
19-11-06, 00:56
mnigoni mue ju djemt ma mir mi kqyr vajza se sa grat e martume ............a po merrni vesht mos e kqyrni hallen , e murgeshen e disa plaka ( m'falni se shaka po baj )

Murgesha
19-11-06, 00:57
mnigoni mue ju djemt ma mir mi kqyr vajza se sa grat e martume ............a po merrni vesht mos e kqyrni hallen , e murgeshen e disa plaka ( m'falni se shaka po baj )

Rri moj Zanė se pse jemi plaka i hajmė koret ende, bile mė mirė se ti e tė rejat tjera ahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

halla e madhe
19-11-06, 01:02
mnigoni mue ju djemt ma mir mi kqyr vajza se sa grat e martume ............a po merrni vesht mos e kqyrni hallen , e murgeshen e disa plaka ( m'falni se shaka po baj )

Zana moj,te qofsha te burri hooooo:biggrin:

~AmaZonA~
19-11-06, 10:43
Nje gjė normale...aq sa femrat i shikojn mashkujt edhe mashkujt i shiqojn femrat tjera...

Zero Cool
19-11-06, 11:36
Nje gjė normale...aq sa femrat i shikojn mashkujt edhe mashkujt i shiqojn femrat tjera...

Bile femrat ma shume por ato nuk ipen dmth mbajne msheftas :wink:

Zana_ch
19-11-06, 12:55
Rri moj Zanė se pse jemi plaka i hajmė koret ende, bile mė mirė se ti e tė rejat tjera ahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


koret esht kollaj se jan te imta .....po tulin me honger duqa duqa ......kuku u prisha edhe une :eek: :eek:

Zero Cool
19-11-06, 13:27
koret esht kollaj se jan te imta .....po tulin me honger duqa duqa ......kuku u prisha edhe une :eek: :eek:

hihihihi me kan rrin ashtu behesh :tongue:

ARI_03
24-11-06, 17:29
Pse meshkujt shiqojn vajza tjera?

Dashuria qendron ne zemer prandaj sduhet te zgjedhi vetem me sy. http://i80.photobucket.com/albums/j190/sylarushi/foto%20gif/50.gif

Domira
24-11-06, 18:18
Meshkujt shiqojn vajza tjera sepse iu duken te mira:biggrin: ...edhe ma mir me shiku vajza se djem qy:biggrin:

Virti
24-11-06, 22:41
mos beni diskriminim ndaj grave, sepse shikojne edhe gra! :biggrin:

Drinni
25-11-06, 00:52
Rri moj Zanė se pse jemi plaka i hajmė koret ende, bile mė mirė se ti e tė rejat tjera ahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kam pas shkrue tyne here qetu diēka e thash mos ka naj risie helbete :tongue:
Edhe ēfar Risieee seeee:tongue: :tongue:

Murgesha
26-11-06, 12:26
mos beni diskriminim ndaj grave, sepse shikojne edhe gra! :biggrin:


Mos po don me thonė qė vetėm a janė femra se ju i shikoni??:biggrin:

Virti
26-11-06, 13:53
Mos po don me thonė qė vetėm a janė femra se ju i shikoni??:biggrin:

po du me thene se grate jane terheqese... :smile:

e_martumja
26-11-06, 17:54
pse ja kona shija te ndryshme !!!

Virti
26-11-06, 17:57
hahaha :biggrin: :biggrin: :biggrin:

e_martumja
26-11-06, 17:58
hahaha :biggrin: :biggrin: :biggrin:ahahaha mos u zgerrlli dhe mos meno meniher te ushqimi :biggrin:

Zana_ch
26-11-06, 18:00
sepse na ka fal i madhi Zot per na kqyr gjinija Mashkullore .............ama pse neve i ngucim nga pak nuk asht me rendesi :eek:

Virti
26-11-06, 18:00
ahahaha mos u zgerrlli dhe mos meno meniher te ushqimi :biggrin:

une vetem qeshi dhe nuk "zgerllihem" hahaha :biggrin: :biggrin::tongue:

selvija
29-11-06, 17:55
Pse dojne ndryshim... vetem nje qorbe te behet bajat...

ARI_03
29-11-06, 18:09
Ushqimi ne shtepi, apetiti jasht,,,:wink: Sa i perket qorbes, eshte mire mbas qorbes naj desert....:wink:

selvija
29-11-06, 18:11
Ushqimi ne shtepi, apetiti jasht,,,:wink: Sa i perket qorbes, eshte mire mbas qorbes naj desert....:wink:Mos po te ben zarar more djale hahah, apetit jashtem, keyr me sy e sjam per ty a hahahaha :biggrin:

ARI_03
29-11-06, 18:16
Mos po te ben zarar more djale hahah, apetit jashtem, keyr me sy e sjam per ty a hahahaha :biggrin:
Ishte thjesht nje mendim i pergjithshem,,,,,:wink:

selvija
29-11-06, 18:21
Ishte thjesht nje mendim i pergjithshem,,,,,:wink:Po mendimi qe i qelluar hahah

Drinni
29-11-06, 18:23
Kam pas shkrue tyne here qetu diēka e thash mos ka naj risie helbete :tongue:
Edhe ēfar Risieee seeee:tongue: :tongue:

Edhe ēfar risieee se.........!

Jo more po pse risi, o, ai qė si kqyr femrat mozomakeqi i vetes ėshtė.
Me kan ashtu i lumi zot i kish ba krejt ni gjinie e tybe s'kish kqyr kush kan ma. :tongue: Besa mos t'jam edhe aq i sigurt une pėr kėtė tė fundit.

selvija
29-11-06, 18:28
Edhe ēfar risieee se.........!

Jo more po pse risi, o, ai qė si kqyr femrat mozomakeqi i vetes ėshtė.
Me kan ashtu i lumi zot i kish ba krejt ni gjinie e tybe s'kish kqyr kush kan ma. :tongue: Besa mos t'jam edhe aq i sigurt une pėr kėtė tė fundit.ahahaha qka thot Drinni.ishim bere si zogjet e pules te gjith njsoj hahah ishim peshtue skishim shikue me para as pas...
he syn e syn hahaha...:biggrin:

LOJETARI
29-11-06, 20:48
Meshkujt i shijojne vajzat tjera per t“ia dite vleren te vetes :biggrin:

Agolli
29-11-06, 21:20
Luj Djalo luj me qiken e huj, nana e ka rrit e ti po ja leshon syte.....hahahahahahahah

Luana
29-11-06, 22:17
Meshkujt i shijojne vajzat tjera per t“ia dite vleren te vetes :biggrin:

hmmmmmmmm vleren vetes apo jetes ....:tongue:

LOJETARI
29-11-06, 22:19
hmmmmmmmm vleren vetes apo jetes ....:tongue:

njejte Luana njera pa tjetren nuk shkon ahahahahahah

Luana
29-11-06, 22:24
njejte Luana njera pa tjetren nuk shkon ahahahahahah

ruju se po mbetesh pa asnjeren ..hahhaahahah:tongue:

vjeshta
29-11-06, 22:35
Luj Djalo luj me qiken e huj, nana e ka rrit e ti po ja leshon syte.....hahahahahahahah

Luj luj djalo luj ,me buken e huj,mos e shiko me sy se nuk eshte gatu e pjek per ty ....:biggrin: :tongue: :tongue:

Agolli
29-11-06, 22:40
Luj ciko luj me dhembet e huj edhe nese buken e shiqoi nuk do te thote se e kafshoi hahahaha

Xona
02-01-07, 02:50
Sepse meshkujt zakonishte shikojn ato qe duken bukur dhe nuk ja dine vleren asaj qe kan ndoshta 1000 here me te mire se ato qe kane vetem pamjen e jashtme te bukur.

Kavaleri
04-01-07, 07:34
Femra shikohet o per stil te bukur,
ose
qe po vishen si po te ishin prostitute!

Krehasim me nje zvicerane femrat tona edhe naj dit do dalin ne eshtra.
Shum bre te zhveshura po dilni,e shum te shminkume e te gazume.

Elegant diqka, e jo qe te shofifen tangat pa u germuc fare.
Se di veq per mendimin tim shembulli, vesha e gjyste vules ajo vesh esht vesh gabelqe,dhe qe as ne per puf nuk she ashtu.

Xona
04-01-07, 16:24
Femra shikohet o per stil te bukur,
ose
qe po vishen si po te ishin prostitute!

Krehasim me nje zvicerane femrat tona edhe naj dit do dalin ne eshtra.
Shum bre te zhveshura po dilni,e shum te shminkume e te gazume.

Elegant diqka, e jo qe te shofifen tangat pa u germuc fare.
Se di veq per mendimin tim shembulli, vesha e gjyste vules ajo vesh esht vesh gabelqe,dhe qe as ne per puf nuk she ashtu.

Jam shume dakote me mendimin tene Kavaleri shume e vertet keto qe the.
Per aso lloj veshjesh jan vendet e vecanta sikur po e teprion ndonjehere edhe keto kengetaret tona se as yet e hollywoodit nuk vishen ashtu.

Xona
04-01-07, 16:31
Femra shikohet o per stil te bukur,
ose
qe po vishen si po te ishin prostitute!

Krehasim me nje zvicerane femrat tona edhe naj dit do dalin ne eshtra.
Shum bre te zhveshura po dilni,e shum te shminkume e te gazume.

Elegant diqka, e jo qe te shofifen tangat pa u germuc fare.
Se di veq per mendimin tim shembulli, vesha e gjyste vules ajo vesh esht vesh gabelqe,dhe qe as ne per puf nuk she ashtu.

Jam shume dakort me mendimin tend Kavaleri eshte shume e vertet kjo qe thua.
Sikur po e teproin disa kengetare tona se as yet e hollywoodit nuk vishen edhe bash ashtu.
Personalishte nuk e preferoj ato lloj veshjesh sepse jan te tepruara.

Kavaleri
04-01-07, 17:38
Xona
Falemnderit per koment.
Ju Pershendes.

Po de po vishen,mir por nu mendojne me larget se nesra qka do te vesh femija shembullit te gjyste vules?!!
Ketu ne Zvicer 10-12 vet i kan ber maltertim nje vajzes te mitur,mire por ajo ka pas veshen provokative,gjeste provokuese,si edhe qe pak ja ka kajt asaj edhe qe ka ardh deri aj rast trishtimi.
Mire por kush i ka ketu fajet,normal se mugesa e prindit, them ket se edhe shembullin e gjyste vules ajo nuk do kujdeset per femijet e saj,se si esht nena behet femija..edhe qe pastaj aj kukuu qka u be!!!

Mua p.s nuk me terhjek vesha me trup te zhveshur,un do isha nxehur kur ta zhveshi vet dhe ta shijoj vet ate bukuri.
Sikur se ta qiroj qepen vet,edhe qe do te kishte me shum efekt lezeti edhe nese syt do me djegeshin,mir por shija do ishte me e kendshme.

Trup i femres mshefur me nje mas elegante esht apetit qe endrron meshkulli.
Smundemi te themi elegac dimijav,apo si ne irak-iran qe mbulohen teresisht, mire por nje vesh me nje stil te bukur.
Apo edhe sportiv, etj..

Operatorve i kerkoj falje qe dola nga tema,mire por kisha deshir te shprehu se qka ne te vertet e terhjek femra meshkull dhe pse shikojme ne.
Pra me deshir qe te shikojme me nje pamje simpatike.

Starlein-
04-01-07, 18:07
Para se te na terhiqej verejtja,a s'do te ishte mire qe te mos e benim nje veprim te tille ne prani te partner-es/it dhe te mos kemi nevoje qe te na terhiqet verejtja?:idea:


M'falni Barbaroza keni ber ndonje here diqka te bukur per te dashurin tuaj qe kur te jeni ne ndonje restaurant aj t'mos ju hedh syt vajzave tjera , por gjithmon eshte termi tek meshkujt dhe ju vajzat sjeni aq melaqe se sa shifeni nga pamja e jashtme :P

Sy_kaltra
05-01-07, 18:07
Pse mendoni se veq meshkujt shiqojne vajza tjera ?
Edhe vajzat shiqojn meshkuj tjer more,syt jan per me pa :biggrin: :biggrin:

Xona
07-01-07, 16:17
Pse mendoni se veq meshkujt shiqojne vajza tjera ?
Edhe vajzat shiqojn meshkuj tjer more,syt jan per me pa :biggrin: :biggrin:

Po syte jan per me pa...por ndonje here vec lodhesh kot duke shiku...eshte ajo shprehja qe thot *shif me sy s'eshte per ty* :redface: :biggrin:

Sy_kaltra
07-01-07, 16:23
Po syte jan per me pa...por ndonje here vec lodhesh kot duke shiku...eshte ajo shprehja qe thot *shif me sy s'eshte per ty* :redface: :biggrin:

Po normal de,qka po tham une,se jo veq mashkujt shiqojn ,edhe ne shiqojm,por pse shiqojme nuk ka te keqe,se syt jan per me pa,,edhe syt shkojn veq ne lule e kurr ne therr :biggrin: kaniher shih me sy se sa per ty ,kaniher shih me sy se osht per ty,po sja ban me ba ver me goj :tongue:

Xona
07-01-07, 16:27
Po normal de,qka po tham une,se jo veq mashkujt shiqojn ,edhe ne shiqojm,por pse shiqojme nuk ka te keqe,se syt jan per me pa,,edhe syt shkojn veq ne lule e kurr ne therr :biggrin: kaniher shih me sy se sa per ty ,kaniher shih me sy se osht per ty,po sja ban me ba ver me goj :tongue:


Hahahaha...Sy_kaltra...Kemi ra ne hall te madh.:rolleyes: :biggrin:

Sy_kaltra
07-01-07, 16:29
Hahahaha...Sy_kaltra...Kemi ra ne hall te madh.:rolleyes: :biggrin:

Jo moj po na kemi orė ......:tongue: :tongue:

Xona
07-01-07, 16:31
Jo moj po na kemi orė ......:tongue: :tongue:

Orė?? :rolleyes:

Xona
07-01-07, 16:32
Jo moj po na kemi orė ......:tongue: :tongue:

Apo do te thuash qe ne vete kemi oren ne dore?...se kjo po me pelqen mua :biggrin:

gazi-de
07-01-07, 16:34
eshte shume interesant,pse femrate thone per mashkujte se shikojne te tjerat,kurse femrat shikojm shume ma shume te tjeret,pore e mbajne ne vete kurse meshkujte e qesine,femrat i shikojne edhe sa qime i ke ne koke kurse mashkujte shikojne sidomose syt apo mbrapa......!!!!!!!!!!!

Sy_kaltra
07-01-07, 16:35
Apo do te thuash qe ne vete kemi oren ne dore?...se kjo po me pelqen mua :biggrin:

oren po se po moj,po kemi edhe nefuz te fort ahhahaha ..mashkujt kqyrin 100 her po sun bajn diqka,,femra 1 her me i kqyr e kan sinjalin e te shpeshtuarit e rrahjes se zemres :biggrin: :biggrin:

Xona
07-01-07, 16:40
oren po se po moj,po kemi edhe nefuz te fort ahhahaha ..mashkujt kqyrin 100 her po sun bajn diqka,,femra 1 her me i kqyr e kan sinjalin e te shpeshtuarit e rrahjes se zemres :biggrin: :biggrin:

Hahaha...me pelqeu kjo eshte e vertet :redface:

Xona
07-01-07, 16:45
eshte shume interesant,pse femrate thone per mashkujte se shikojne te tjerat,kurse femrat shikojm shume ma shume te tjeret,pore e mbajne ne vete kurse meshkujte e qesine,femrat i shikojne edhe sa qime i ke ne koke kurse mashkujte shikojne sidomose syt apo mbrapa......!!!!!!!!!!!

Te dya palet shikojn te tjeret nuk eshte qe vetem meshkujt shikojn vajza dhe femrat jo...meshkujt ndoshta shofin me sy haptasi e vene re menjehere qe shikon se nuk ruhet ehde aq shume por femrat jan pak me ndyshe shofin me bishte te syrit te tjeret mundohet te shikojn fshehtasi qe mos te bijen ne sy shume.

Sy_kaltra
07-01-07, 16:49
eshte shume interesant,pse femrate thone per mashkujte se shikojne te tjerat,kurse femrat shikojm shume ma shume te tjeret,pore e mbajne ne vete kurse meshkujte e qesine,femrat i shikojne edhe sa qime i ke ne koke kurse mashkujte shikojne sidomose syt apo mbrapa......!!!!!!!!!!!

Mos mu kon shikimet e te dy anve ,krejt kishin me mbet beqr/e :biggrin:

Paradox_13
07-01-07, 16:50
Mos mu kon shikimet e te dy anve ,krejt kishin me mbet beqr/e :biggrin:


Uhhuuuuu....:rolleyes: :rolleyes:

Sy_kaltra
07-01-07, 16:54
Uhhuuuuu.... :rolleyes:

:tongue: ..............:tongue: .............:tongue:

Paradox_13
07-01-07, 16:57
:tongue: ..............:tongue: .............:tongue:


Uuhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuu:biggrin: ahahahaha

Sy_kaltra
07-01-07, 17:05
Edhe ky siper meje asht mashkull,po kurr nuk shiqon vajza tjera , i mungon guximi :biggrin: Uhhhhuuuuuuu :biggrin: :biggrin:

Paradox_13
07-01-07, 17:09
Uhuuuuuuu...pasha Eminen....:biggrin: :tongue:

Xona
07-01-07, 17:10
Edhe ky siper meje asht mashkull,po kurr nuk shiqon vajza tjera , i mungon guximi :biggrin: Uhhhhuuuuuuu :biggrin: :biggrin:


Kushe eshte sper teje moj vajze se na bane hore.........ncncncncnc

Sy_kaltra
07-01-07, 17:10
:tongue: Pash ropt ?.....:tongue:

Sy_kaltra
07-01-07, 17:12
Kushe eshte sper teje moj vajze se na bane hore.........ncncncncnc

postuesi moj vajz ,sikur ti tani je siper meje,,po te ishte siper meje live tybe te kishna kallxu ty as kerkujt ktu :rolleyes: :redface: :biggrin:

Xona
07-01-07, 17:16
postuesi moj vajz ,sikur ti tani je siper meje,,po te ishte siper meje live tybe te kishna kallxu ty as kerkujt ktu :rolleyes: :redface: :biggrin:


hahahahahahahaha...ska shanca te jem une siper teje moj...thash se mos ka ndonje ketu qe ke ti siper.....po nejse:biggrin:

Sy_kaltra
07-01-07, 17:17
po normal se ktu jemi ne temen e shiqimeve,jo te pozitave seksuale,,ku dhemb dhėmbi shkon guha kan than,,,edhe ti ashtu reagove ...ahhahahahhahaha:biggrin: :biggrin:

Paradox_13
07-01-07, 17:18
Hajt se une po rri i fundit veq mos perlahi....:biggrin:

Agolli
07-01-07, 17:20
Nese perlaheni, une ju hy ne midise :tongue: :tongue:

Sy_kaltra
07-01-07, 17:21
Kadaleni more se spo perlahet kerkush,,menxi po pritni taksirate :biggrin:

Agolli
07-01-07, 17:26
Qy kjo e taksiravta sa shpejt e jap pergjigjen :tongue: :tongue:

Xona
07-01-07, 18:04
po normal se ktu jemi ne temen e shiqimeve,jo te pozitave seksuale,,ku dhemb dhėmbi shkon guha kan than,,,edhe ti ashtu reagove ...ahhahahahhahaha:biggrin: :biggrin:

Uuuuu moj po une jam ne rregull me dhembet i kam shume te shendosh nuk me dhembin aspak se nese kjo ndodhe une kam dentistin time personal qe me gjen ilacin per kete gje mos ma qaj hallin ti mua.....


Dhe sa per keta djemet qe mezi po presin te kapemi per fliokesh ne te dya ska per te ndodhur kjo gje dhe larg qofte me hy ju ne mes se mos po ju theim ne mes.....:biggrin: :biggrin:

Agolli
07-01-07, 18:09
Uuuuu moj po une jam ne rregull me dhembet i kam shume te shendosh nuk me dhembin aspak se nese kjo ndodhe une kam dentistin time personal qe me gjen ilacin per kete gje mos ma qaj hallin ti mua.....


Dhe sa per keta djemet qe mezi po presin te kapemi per fliokesh ne te dya ska per te ndodhur kjo gje dhe larg qofte me hy ju ne mes se mos po ju theim ne mes.....:biggrin: :biggrin:

Pse moi, jemi me mbrojtse, po mendoi ne fushen e footbolit :biggrin: :tongue:

Sy_kaltra
22-05-07, 00:51
Pse suri e do te bukuren ...

vjeshta
22-05-07, 03:03
Me e ba xheloze dashnin !

Agolli
22-05-07, 04:12
Une jo! Kurre nuk shiqoj tjera! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

egi
22-05-07, 22:05
i shiqojn sepse kan qef me kqyr a jan tjerat ma te mira se femna e tyre

lovely
05-08-09, 12:38
Ju pershendes, ja nje tem tjeter qe me deshir do tjau die mendimin e juaj rreth ksaj,nese gjindeni ne nje rast te till??!!

Jeni bashk me partnerin dor per dore, ne Restorant, ne kaffe,duke shetitur dhe tjera vende dhe e shihni dikend tjeter te bukur! A e shikoni edhe pse esht partneri prezent?? nese po,si reagon partneri, dhe si do te reagojshit ju??

Pershendetje

Genta


ai kqyr une kqyr, ai kqyr une kqyr, syte jan per me pa, edhe syte terhiqen gjithmone nga e bukura/bukuri ;)
bile kajhere i thom; a po ta kana? :biggrin:

UniKKatili
05-08-09, 12:45
Me Jav Nshu Bubin :D

Oqeani
05-08-09, 14:48
Syri vetetevetiu ike ...

shfletuesi_
05-08-09, 18:13
qe te kerkojn diqka qe nuk kan te dashurat e tyre.......... :) jeni te kenaqur me pergjigjen....

pse pse jan tranu qikat po vishen gati krejt si kur i ka ba nana gjyshja po thot hahahahah per qata i kqyrin me than ncu ncu ncu ncu

Oqeani
06-08-09, 22:38
Nuk kuptoj cilat jane ato tjerat ... asnjera nuk ka te indikuar diē ..... ( syri i tyri i tyre levize i lire )

>>{SpOnGeBoB}<<
07-08-09, 09:29
Pse a te paskan ndalue qitash edhe me kqyren a. Ev shoq ku pe ndrrojne ligjin per dite e per dite, e kane sosen me marue sikur ne Arabi qishtu.

Ku mara mos me kqyren, sha zoten sot qatje natje jam dalen ne sheher ooooh qka me pa mara, sha zotin per pak ka me biejne qata keksat (gurabijat e shehrit) :tongue: pej dores e ne toke. Sha zoten mara nuk u dijke a ka dalen qajo prej banjos a qka ish marue. Ev shoq ra kish hapen mara gjoksin qishtu sikur aj Mic Sokoli e hygjym ne gjyle topit me tu gjujten.

Oqeani
07-08-09, 14:10
Pse a te paskan ndalue qitash edhe me kqyren a. Ev shoq ku pe ndrrojne ligjin per dite e per dite, e kane sosen me marue sikur ne Arabi qishtu.

Ku mara mos me kqyren, sha zoten sot qatje natje jam dalen ne sheher ooooh qka me pa mara, sha zotin per pak ka me biejne qata keksat (gurabijat e shehrit) :tongue: pej dores e ne toke. Sha zoten mara nuk u dijke a ka dalen qajo prej banjos a qka ish marue. Ev shoq ra kish hapen mara gjoksin qishtu sikur aj Mic Sokoli e hygjym ne gjyle topit me tu gjujten.

Mos ka dashtur ajo me te gjujte me gjyle http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

yll
07-08-09, 21:19
ahauhaahu popo poo po

emine
26-09-09, 12:06
sepse mashklli qorr nuke te shef as ty:wink:

AlbaSoft
26-09-09, 23:51
Syri lakmon

roadrunner
27-09-09, 00:07
E pse femrat i shikojn djemt e tjer? Veqanerisht kur te asht me femen (qa lypin dajek) :devil:

Kqyrin se per qka jan syt. A di sa shnetshem asht me kqyr shembull un qe po kqyri veq ne ekran ktu shkronja, ncncnc, u qerrova e hajt...

Niher ni rast: shkum ne dark me burrin, ishke vere edhe ishum ul jasht. Nje femer ulur ne krahun e majt prej neve, ish ungj edhe me tkaist e dike qe i kish dal lugi i b***s pej pantollave, edhe veq i ngrejke pak kishe po i ndreqi edhe i lojke qashtu. Em ra ne sy, po ja baj tipit, kqy kqy...aj mu: qka...thash kqyre qat tipin qysh i ka dal vija, tha ha be leje...thash po a, ani seriozi, pra po e kqyri un vet, ti kqyri shpagetat :D hahahahaha

AlbaSoft
27-09-09, 00:08
Edhe duke e dit qe femres i pelqen kur dikush e shiqon...

emine
13-10-09, 08:53
Edhe duke e dit qe femres i pelqen kur dikush e shiqon...

jo valla femen e mire e shikone gjithkush,mdoket se diqka qka se ke mangut as nuke te mungone,po e beni se truni ju kthehet dallash ,so problem i juji po asaj qka keni pa kontrrolle ne ju:tongue:

Fshatari
13-10-09, 09:42
jo valla femen e mire e shikone gjithkush,mdoket se diqka qka se ke mangut as nuke te mungone,po e beni se truni ju kthehet dallash ,so problem i juji po asaj qka keni pa kontrrolle ne ju:tongue:

Dakort me fjaline e pare; fjalite qe pasojne jane te diskutueshme.
Ja si e shpjegon shkenca kete dukuri "banale":
-Rendom, meshkujt betohen ne " syte e ballit"! S'ka asgjė tjeter me te shtrenjte se syte e ballit! Rrjedhimisht, nese nuk ua bejme qejfin syve(duke shikuar me insistim bukurite qe gravitojne rreth nesh), ata do te zbehen dalngadale sepse u mungon ushqimi paresor:"shiqimi i vajzave tjera"!

Idila
13-10-09, 11:35
Dashuria e vėrtetė ka fuqinė tė tė bėjė qė gjithė njerėzit tė tė duken mė tė shėmtuar se ai qė do ti, tė ofron botėn brenda saj. Por ja qė ka njerėz pėr tė cilėt dhe bota nuk mjafton! Kėrkojnė tė shohin edhe mė shumė, pa e vrarė mendjen se me kėtė xhest(duke hedhur sytė tek tė tjerėt) i shkaktojnė dėm vetvetes dhe plagosin atė qė duan.

Fshatari
13-10-09, 13:19
Dashuria e vėrtetė ka fuqinė tė tė bėjė qė gjithė njerėzit tė tė duken mė tė shėmtuar se ai qė do ti, tė ofron botėn brenda saj. Por ja qė ka njerėz pėr tė cilėt dhe bota nuk mjafton! Kėrkojnė tė shohin edhe mė shumė, pa e vrarė mendjen se me kėtė xhest(duke hedhur sytė tek tė tjerėt) i shkaktojnė dėm vetvetes dhe plagosin atė qė duan.

"...i shkaktojnė dėm vetvetes ...", jo! Ndodh pikėrisht e kundėrta.
"...plagosin atė qė duan". Kjo e saktė.

Peja-Boy
13-10-09, 14:22
Organizmi jau Kerkon !! Shqisat e te pamurit i kan te Uritura :tongue:

roadrunner
13-10-09, 14:23
Mi mush batarijat per naten hahaha

Organizmi jau Kerkon !! Shqisat e te pamurit i kan te Uritura :tongue:

Peja-Boy
13-10-09, 14:28
Mi mush batarijat per naten hahaha

Hahahahahahahh Mi mbush Cisternat !!

AlbaSoft
13-10-09, 14:45
Sepse femra ket e don...

Qika^Me^Kule
13-10-09, 15:55
Sepse jan Laskuca,,, qata,,,,,

emine
13-10-09, 15:59
Sepse jan Laskuca,,, qata,,,,,
evet tamon xhanem,krejt me sakuza ishin a:tongue:

shfletuesi_
13-10-09, 16:04
???? !!!! interesant... pse na dalin perpara vajzat tjera...

emine
13-10-09, 16:05
???? !!!! interesant... pse na dalin perpara vajzat tjera...

perpara dalin edhe tabllat e komunikacionit,kure te dola perpara mara qka po fol me shums:tongue:

AlbaSoft
13-10-09, 16:19
Sepse jan Laskuca,,, qata,,,,,
Per cka jem laskuca moj

Qika^Me^Kule
13-10-09, 16:30
evet tamon xhanem,krejt me sakuza ishin a:tongue:

evet evet xhanem... ghaghaghaghaghagh topi se lun fjalen teme :tongue:

Qika^Me^Kule
13-10-09, 16:31
Per cka jem laskuca moj

Po de e vertet asht se mundohi ka te mundi me gjujt grep ka te ju bie mir..... veq a mundi se asgje nuk leni mangu...

AlbaSoft
13-10-09, 16:36
Po de e vertet asht se mundohi ka te mundi me gjujt grep ka te ju bie mir..... veq a mundi se asgje nuk leni mangu...

Jo de nuk lem kur takon neper mustaqe ehee esht gjynah me len te ike

Oqeani
13-10-09, 16:40
Shiqimi nuk eshte tabu ! ( Sa i perket shiqimit, e per diē me shume ...)

Qika^Me^Kule
13-10-09, 16:41
Jo de nuk lem kur takon neper mustaqe ehee esht gjynah me len te ike

Po de ne pergjithesi e mora si shembull ate qe e shenova me lart,,,, se me mujt me 10 luge hani por,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:biggrin:

Qika^Me^Kule
13-10-09, 16:42
Shiqimi nuk eshte tabu ! ( Sa i perket shiqimit, e per diē me shume ...)

Sepse mundohen ti kulotin syt,, e ne fund e kan,,,, shikoooo me sy e s'esht hiq per Ty.....:biggrin:

Oqeani
13-10-09, 16:43
se me mujt me 10 luge hani por,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:biggrin:


Po me tri ksiha ngrene !1 - Supen
2 - Gjellen
3 - Desertin
Nje pirun per salalte

Oqeani
13-10-09, 16:45
Sepse mundohen ti kulotin syt,, e ne fund e kan,,,, shikoooo me sy e s'esht hiq per Ty.....:biggrin:

Mund te them - ēdo shiqim ka efektin e tije, qofte per te mire apo per ... ( Se eshte apo jo per dike, ajo mund te ket efektin ne momentin e shiqimit, apo me pas )

Qika^Me^Kule
13-10-09, 16:47
se me mujt me 10 luge hani por,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:biggrin:


Po me tri ksiha ngrene !1 - Supen
2 - Gjellen
3 - Desertin
Nje pirun per salalte

Por shiko me ate pirun qe han mos po theresh kund....

DEA
13-10-09, 16:48
Mua personalisht, nuk me duket diqka absurde.
Secili individ ka nevoje per lirin e tij personale,e nese ajo tejkalohet ateher duhet te ballafaqohet me konsequencat ne vazhdim, nese eshte i gatshem te ju perballoj.

Oqeani
13-10-09, 16:49
Por shiko me ate pirun qe han mos po theresh kund....

Edhe ajo do te ndodhte, sikur te shtrembojme doren !

Qika^Me^Kule
13-10-09, 16:50
Mund te them - ēdo shiqim ka efektin e tije, qofte per te mire apo per ... ( Se eshte apo jo per dike, ajo mund te ket efektin ne momentin e shiqimit, apo me pas )

Jo bash se cili shikim , ndoshta tek mashkujt esht ashtu por tek femnat nuk asht bash cdo shiqim me pas efekt , ju mashkujt keni Ndjenja,,,,, me shumic..... e tani e mar me mend nje shikim i nje mashkullit si te shikon oo ne sy valla mundesh me ja lexu mendjen se si te shikon,, se syt e pisavt i kan,,,:biggrin:

Qika^Me^Kule
13-10-09, 16:52
Mua personalisht, nuk me duket diqka absurde.
Secili individ ka nevoje per lirin e tij personale,e nese ajo tejkalohet ateher duhet te ballafaqohet me konsequencat ne vazhdim, nese eshte i gatshem te ju perballoj.

Oj DEA po shqiptari per cilat moj nuk ke i gatqem,, a?? per cka ta lypesh e ke qy ghaaghagh

Oqeani
13-10-09, 16:56
Jo bash se cili shikim , ndoshta tek mashkujt esht ashtu por tek femnat nuk asht bash cdo shiqim me pas efekt , ju mashkujt keni Ndjenja,,,,, me shumic..... e tani e mar me mend nje shikim i nje mashkullit si te shikon oo ne sy valla mundesh me ja lexu mendjen se si te shikon,, se syt e pisavt i kan,,,:biggrin:

Kuptoj thenien tuaj, por shiqimi i femres eshte me i rrezikshim ne lansim e siper !

Idila
15-10-09, 06:00
"...i shkaktojnė dėm vetvetes ...", jo! Ndodh pikėrisht e kundėrta.
"...plagosin atė qė duan". Kjo e saktė.
"Pikėrisht e kundėrta" po thotė! Po kėtė doni ju, ku rafsha mos u vrafsha! :D

A thua vallė plaga qė i shkakton asaj tė jep kėnaqėsi ty ore Fshatar?

"Qejfi nganjėherė ha kumbulla tė tharėta" thuhet kėtej nga ne". :wink:

ardhmeria e bukur
19-10-09, 20:37
Sepse,syte jane per te pare edhe sic shiqojne mashkujt femra tjera,ashtu mund edhe femra me shiqua djem tjere.

ardhmeria e bukur
19-10-09, 20:37
Sepse,syte jane per te pare edhe sic shiqojne mashkujt femra tjera,ashtu mund edhe femra me shiqua djem tjere.

emine
13-11-09, 14:25
valla kan marak,hiq s'ban me ja ndalu,se ju bahet zemra mal bile mi shiku ato ata,ev qju hin vetja ne qejf:biggrin:

emine
13-11-09, 14:26
se me mujt me 10 luge hani por,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:biggrin:


Po me tri ksiha ngrene !1 - Supen
2 - Gjellen
3 - Desertin
Nje pirun per salalte

guten apetit,

Xuki
13-11-09, 14:30
Ooohh zoti na i ka lanė kėtė behane!!

YanYan
13-11-09, 15:13
Pse meshkujt shikojne vajza te tjera kur jane me partneren?
Sepse i udheheq truri i kokes ne hemisferen e jugut, si zakonisht :biggrin:
Jo de se bana 'hajgare' (si thoni ju) :tongue:
Mendoj se ky eshte nje nder veset me te kqia te mashkullit e aq me
teper kur eshte me partneren. Mashkulli mir se e lendon personin
ne krah me kete gjest, por nuk e din sesa poshte e ul veten e sa keq
duket. Eshte e vertete se syte jane ba me pa por sjan ba me i leshu
syte si qej kufinit. Gjithsesi, kam vere re edhe dicka tjeter. Kjo dukuri
ndodh me shume te adoleshentet, tek djemt e papjekur, dhe tek
buRat...se ne buRRa ska shanc me ndodh/me u vu re kjo gje.

Elina
13-11-09, 15:53
Syni i unte :redface:

AlbaSoft
13-11-09, 16:09
Syni i unte :redface:

E syt e femres.

Elina
13-11-09, 16:32
E syt e femres.


E njejta gje vlene edhe per femra,kjo nuk diskutohet :tongue:

shfletuesi_
13-11-09, 16:34
Me dite me ba vlersime ne menyre korrekte :D :P

emine
15-11-09, 13:32
Pse meshkujt shikojne vajza te tjera kur jane me partneren?
Sepse i udheheq truri i kokes ne hemisferen e jugut, si zakonisht :biggrin:
Jo de se bana 'hajgare' (si thoni ju) :tongue:
Mendoj se ky eshte nje nder veset me te kqia te mashkullit e aq me
teper kur eshte me partneren. Mashkulli mir se e lendon personin
ne krah me kete gjest, por nuk e din sesa poshte e ul veten e sa keq
duket. Eshte e vertete se syte jane ba me pa por sjan ba me i leshu
syte si qej kufinit. Gjithsesi, kam vere re edhe dicka tjeter. Kjo dukuri
ndodh me shume te adoleshentet, tek djemt e papjekur, dhe tek
buRat...se ne buRRa ska shanc me ndodh/me u vu re kjo gje.

njohe e di se mashkulli hyne ne pubertet edhe kurre se kapercen,e per tjerat fjale nese lendone e ban partnere xheloze vetem vetes ja ban se ajo humbe besimin ne te,,,flirti se pune e mire ne nje lidhje serioze dhe aq me pake pangopja qe tregone mashkulli,edhe pse shume here asgje nuke mendone pse shikone nje tjeter,eshte vetem nje kthyrje koke qe mas 5 minutav po e pyet se di kush i ka kalu afer,ne ket rast jane femrat ato te provokojne me ecje me cveshje,per te then krejt me shikojne sa e bukur jam,mashkulli a pa sherr bjen ne kso grackash,,,:tongue: :tongue:

AlbaSoft
15-11-09, 13:41
E njejta gje vlene edhe per femra,kjo nuk diskutohet :tongue:

Sa mir qe je realiste.