PDA

View Full Version : Humor pa kufi


Faqet : [1] 2 3 4 5

Dilaver
29-09-03, 22:26
HUMORI

Humori ėshtė shprehja mė demokratike pėr tė qeshur lirisht.

K-man
01-10-03, 20:09
Nje djalosh i vogel hyn te nje autobus, ulet prapa shoferit dhe bertet, "Nese baba im ishte ka (bik) dhe nana lope une do te isha nje ka i vogel."Shoferi ja nis me u nerzovu me djaloshin, i cili vazhdon me, "Nese baba im ishte elefant dhe nana elefant femer une do te isha nje elefant i vogel."Djaloshi i permend disa kafshe derisa shoferi behet taman nervoz edhe i bertet femiut, "Nese baba yt ishte pijanic dhe nana prostitute ēka do te ishe ti?!"Femiu qesh dhe i pergjigjet, "Une do te isha shofer i autobusit!" :D

Beni_gjk
13-10-03, 21:11
Lesh Per Fundi Lesh Per Mi E Qon Komen Per Mi Shti ??

RRUSHI
14-10-03, 06:41
QORAPET E DIMRIT ME LESH GOMARI

PER JU---

GJAT NJE UDHETIMIT NJE ANIE FUNDOSET DHE PERVEQ NJE DJALOSHI 28 VJEQAR TE GJTH VDESIN

KY DJAL KISHTE ARRIT TE KAP NJE BARK TE VOGEL DHE KISHTE FILLUAR LUNDRIMIN DREJT TOKES , POR MEQ QE ISHTE AQ LARG PA USHQIM ETJ HUMB VEDIJEN DHE VALET E DETIT E HUDHIN NE NJE ISHULL KU KISHTE VETEM VAJZA TE REJA DHE NUMRI I TYRE ISHTE SHUM I MADH ---ATO PASI E SJELLIN NE VEDIJE E USHQEJN , PUSHON MIR ETJ FILLOJN QE TE BEJN DASHURI ME TE E PARA E DYTA E TRETA E ME RRADH POR KY DJALI NUK MUNDET ME SEPSE ISHIN SHUM ---ANDAJ ATO VENDOSIN QE TE VENDOSIN NE LITAR DHE TI MARRIN JETEN-----POR SI PAS RREGULLAVE I JAPIN FJALEN E FUNDIT .

QFAR DUHET TE THOT KY DJAL QE TE SHPETOJ NGA VDEKJA ?

Online
20-10-03, 15:44
TungNa ishin njeher 1 amerikan 1 italian 1 Gjerman dhe kuptohet edhe nje shqiptar duke ecur per mbi nje ure e shofin Mbretin duke u mbytur ne lume dhe vendosin qe ta shpėtojn Mbretin.

Pasi e shpetuan Mbret-in Mbreti i thot me shpetuat jeten mua e tash kerkoni secil q'far te doni nga une e pyet s'pari

amerikanin ai thot : e dua nje shtepi te mire dhe nje Kerr, mire i thot s'ka problem ja jepItaliani i thot une e dua nje shtepi me perplot missa mbrenda

s'ka problem i thot MbretiGjermani edhe ai i thot dua kete e ate s'ka problem i thot Mbreti si mbret i pasur deri ne DhamMbreti po ti shqiptare qka don nga une fol menon e menon shqiptari thot me marr edhe une si keta tjeret s'po eshte interesont e keshtu j'u pergjigjė:

S'dua asgje vetem ktyre qe ja ke dhan keto me ja marr te gjitheve

Online
20-10-03, 15:51
nje pyetje:Q'far mendon zezaku duke i kaluar Zebrat (vija e bardha te kėmbsorve)tung

Online
22-10-03, 17:46
Qe po j'u tregoj se q'far mendon zezaku tu i kaluar Zebratkur te hyn ne vin e bardhe thot: me shohin kur kalon ne te zez-en s'me shohin me shohin s'me shohin Ngasės-it e veturave duke e kaluar Zebra crosinga e kuptuat po kesh pak jo pyet qyedhe pse more s'po tregon nej vic a ndodhi qyre niher veq me kan me lexue pa e lodhun kryt

tung

florim baftiu
29-10-03, 12:53
hallall te koft kush e ka shkru kete

K-man
29-10-03, 17:14
Faleminderit Florim :)

florim baftiu
29-10-03, 20:03
me nder qofsh

se nuk po ta di emrin

veq shkruj qushtu se kurkush nuk kesh

ma mir humor se politik

tung tung

Murgesha
30-10-03, 04:21
une mendoj se ai duhet te thote:

Eh i lumi une qe po me mbytni, ne boten tjeter kam me u kenaq me hyri... :arrow: :idea:

Murgesha
30-10-03, 04:23
Edhe nje nga une

Oj shoqe jemja, eja bina flejna, lesh per lesh i shtrojna me jargon e mbulojna...

Edhe njeLart e puthe, ne mes e shtrengon, poshte e shfrytezon....

RRUSHI
30-10-03, 06:50
Edhe nje nga une

Oj shoqe jemja, eja bina flejna, lesh per lesh i shtrojna me jargon e mbulojna...

Edhe njeLart e puthe, ne mes e shtrengon, poshte e shfrytezon....

SA I PERKET TIMES NUK ISHE AS AFER DHE KOKA DO TI FLUTUROJ

TE PAREN NUK E KAM IDEN AS NUK PO LODHI KOKEN

NDERSA E DYTA ESHTE CIGARJA SHPIRT

stubllani
30-10-03, 18:30
Edhe njeLart e puthe, ne mes e shtrengon, poshte e shfrytezon....[/quote]eshte Gigarja

a po

stubllani
30-10-03, 18:31
Edhe njeLart e puthe, ne mes e shtrengon, poshte e shfrytezon....eshte Gigarja

a po

gresa
31-10-03, 13:43
:oops: jane dy njerez te trashe edhe e kane nje ombrell qysh hyjne te dyte ne te [/b]

adam
31-10-03, 14:37
femna eshte

Dani
02-11-03, 07:49
Kishte qen njė fėmi duke luajtur me bagla, kalon njė plak dhe e pyet!

Cbėn more djal. Djali i pėrgjigjėt. Po e baj njė plak. Plaki i hidhruar shkon dhe i tregon milicit. Milici si milic shkon me prvokar fėmin dhei thot me tė madhe SHKA PO BON. Fėmiu ipėgjigjėt thot se po luaj, atėher milici i ofrohėt fėmiut dhe i thot pse plakun ekishe oenduar e mu jo, fėmiu i pėgjigjet se pė milic nuk ka boll matrial d.m.th. BAGLA

MeLoSi
02-11-03, 08:02
Aj djali duhet te lutet, EJ ZOT ME BEN VAJZE EDHE MUA QORAPET E DIMRIT ME LESH GOMARI

PER JU---

GJAT NJE UDHETIMIT NJE ANIE FUNDOSET DHE PERVEQ NJE DJALOSHI 28 VJEQAR TE GJTH VDESIN

KY DJAL KISHTE ARRIT TE KAP NJE BARK TE VOGEL DHE KISHTE FILLUAR LUNDRIMIN DREJT TOKES , POR MEQ QE ISHTE AQ LARG PA USHQIM ETJ HUMB VEDIJEN DHE VALET E DETIT E HUDHIN NE NJE ISHULL KU KISHTE VETEM VAJZA TE REJA DHE NUMRI I TYRE ISHTE SHUM I MADH ---ATO PASI E SJELLIN NE VEDIJE E USHQEJN , PUSHON MIR ETJ FILLOJN QE TE BEJN DASHURI ME TE E PARA E DYTA E TRETA E ME RRADH POR KY DJALI NUK MUNDET ME SEPSE ISHIN SHUM ---ANDAJ ATO VENDOSIN QE TE VENDOSIN NE LITAR DHE TI MARRIN JETEN-----POR SI PAS RREGULLAVE I JAPIN FJALEN E FUNDIT .

QFAR DUHET TE THOT KY DJAL QE TE SHPETOJ NGA VDEKJA ?

uka
02-11-03, 08:30
po nėse sa tu ra shi ather nuk ju nevitet ombrella opss

^Goni
02-11-03, 14:57
Ne cilin vend te botes bahen me se shumti kapuqat?.................................................. ..........

Qfar gure ka me se shumti ne lume?

.................................................. ............

Pse qeta zezakt buzpervjelt e bajn rrypin e bardhe?

.................................................. ..............

^Goni
02-11-03, 15:07
vjen nje delegacion prej jashte me e pa se si po unojn shqiptart mbas luftes .Po shkojn ne fillim ne qytete aty nuk ka zhvillim se luft e madhe e sene edhe shkojn ne fshatra ,tash ty kalu te nje fshat po e shon njanin ty kosit me kos barin ,edhe Japani po ndalet edhe po e pret nja 10 min ty e qkyr edhe po i thot ,nuk je ka e ban mire kete pune ,shqiptari i thote e pse po ka po shkon me n ane po koset po ka po kthehesh ne anen tjeter po te shkoj kot dmth huq se nuk po pren hiq bari ,ehhhhh shqipja i thot e ani qa me bo ,ky i thote me ja ndue edhe nje teh ne kete anen tjeter mire shqipja inati ja ndon e tja nis a vam e bam e vam kur japani i thote nalu se keq e ki apet ky pse valla i thote ka po dridhesh po te shkon kot ,shipja habitet kejt po mire qa me bo tash e ky japanci i thote me ta ndu grebulen permas edhe at qka e kosit me e mbledh ,e ky ja ndon se inati edhe vam e bam lodhet teshet po kur pas pak po e sheh grujen ty ja pru buken edhe nalet edhe mendon dhe i thote grujes"

IK GRUE SE QKA KOKAN KTA ME BO VAKIA ME MU QUE NOJKA MA NDOJN FENERIN E ME SHTIN TON NATEN ME PUNUE

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

^Goni
02-11-03, 15:14
Pergjigjeja e pare eshte fjala per syte

ndersa e dyta per cigaren

mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq

gjithve

^Goni
02-11-03, 15:18
Si mund ti vendosni 4 elefanta ne vetur

.................................................. ......

Cili rej tyre vozit veturen?

,................................................. ...........

Si e dini qe jane elefantat ne kafiq?

.................................................. ...............

RRUSHI
03-11-03, 09:09
Ne cilin vend te botes bahen me se shumti kapuqat?.................................................. ..........

Qfar gure ka me se shumti ne lume?

.................................................. ............

Pse qeta zezakt buzpervjelt e bajn rrypin e bardhe?

NE LUME KA ME SHUM GUR TE LAGUR .

PER TI MBAJT PANTOLLONAT.

TE PAREN E KE PA KUPTIM FARE .

GONI DIQKA ME TE RE SE KETYRE JU KA DAL LENGU :wink:

.................................................. ..............

rrahman
04-11-03, 10:54
1. Qka eshte forca ?

2. Qka eshte shpejtsia ?

Nese ka ndonje pergjigje ateher do te shkruaj un vet edhe eshte humor ok edhe ne te ardhmen kam ende me te mira[/code]

K-man
05-11-03, 04:23
a ti fizik po na pyt a?

rrahman
05-11-03, 11:55
JO JO

FORCA ESHTE NESE I FRYEN NE B.TH TE BULLIT EDHE JA DREJTON BRINJET AJO ESHTE FORCEE SHPEJTESIA ESHTE NESE PREJ KATIT TE 15 E BEN NEVOJEN E MADHE DHE QAQ SHPEJT ZBRET SA QE E SHEF BIREN E B.TH.S DUKE U MSHELURE NESE DON EDHE TJERA ME TE MIRA LAJMEROHU

K-man
06-11-03, 05:59
pergjigje palidhje....

jetaaa
06-11-03, 17:07
hahahahha mom mom momomom se e paske qellu menjeher :o

^Goni
07-11-03, 13:11
Kishin qen tri plaka edhe ka memorja kishin qen pak si dobet edhe qdo gje qe ndodhe e harojn ,edhe nje dite dy plakat shkojn tek shoqja e tyre edhe ton kohen sa kan nejt aty ajo qite kafe kto pi ajo haro qe po ju qete kto haro qe po pine edhe pas nje kohe nisen me shku edhe te dera pasi qe dalin nga ajo i thote njona tjetres uh sa e poshter as nje kafe nuk qiti ,tjetra ja kthen po pse ku em :lol: :lol: :lol: :lol:

^Goni
07-11-03, 13:20
Qysh e myt bjondina peshkun ?

Qka kerkon bjondina ne fund te detit?

Pse bjondina e hap jogurtin ne minimarket?

^Goni
07-11-03, 13:27
Kish qen nje njeri edhe e kish pas vajzen ngat te 40 e e trash e keqe kush nuk ja kish lyp ,edhe shkon e blen nje dite nje vibrator edhe bon qef me to ,kur pas nje kohe po e sheh baba i saj edhe ja nis aj me qajt qysh bre qika jeme pse bre a pak bura a ,kjo ja kthen ndashte baba jem se qef po boj fjalen spo ma kthen kur po du po e baj edhe jam rahatu me qet sen .E diten tjeter kur kthehet vajza nga puna po e sheh baben e saj me nje dore nje birre e jetren vibratorin edhe po e pyet qa je ty ba babe ,ja kthen qe po e qoj kaj birre me dhondrrin

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq

^Goni
07-11-03, 14:01
jo or ti se po get pi Shipnije tek je

kto dyja mire i ke ndersa e para eshte se ku mbahen me se tepermi kapelat ne bote ok ?e sa ju ka dal uji te garantoj se 90 % ne Shqipri nu i din se kam pyet keto gjera per ato edhe i qita ketu edhe pse ishin para 10 viteve

tung

^Goni
07-11-03, 14:09
keni bere nje veper penale edhe ju kane arrestuar ,edhe per me dal nga burgu keni nje kusht e ai eshte :duhet ta nxirni nje top pingpongu nga nje gyp i cili eshte i vendosur per dysheme eshte i lart nja 20 cm ,i gjere (diametrin ) sa per me e nxan topin e ping pongut,e si ndime per ta nxjerr topin keni nje sopat,lopar ,qekan nje gjlper edhe nje pe

Sukses............................................ ..........................

papa

RRUSHI
07-11-03, 18:29
O GONI KAPELAT ME SE SHUMTI MBAHEN NE KOK :wink:

NJE PYETJE PER TY --NE QKA U BAZOVE QE TE DOLA NGA SHQIPRIA ?

stubllani
07-11-03, 21:32
nje dit u mengjes zgjova mu kish pas qaf kuqita i hupa cigares e kalla magarin e po shkoj me u ba hoxh te syneti

Flash
08-11-03, 13:40
Kish qen nje njeri edhe e kish pas vajzen ngat te 40 e e trash e keqe kush nuk ja kish lyp ,edhe shkon e blen nje dite nje vibrator edhe bon qef me to ,kur pas nje kohe po e sheh baba i saj edhe ja nis aj me qajt qysh bre qika jeme pse bre a pak bura a ,kjo ja kthen ndashte baba jem se qef po boj fjalen spo ma kthen kur po du po e baj edhe jam rahatu me qet sen .E diten tjeter kur kthehet vajza nga puna po e sheh baben e saj me nje dore nje birre e jetren vibratorin edhe po e pyet qa je ty ba babe ,ja kthen qe po e qoj kaj birre me dhondrrin

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuqhahahaha goni i fort u kan hahahahahahha brravo

^Goni
08-11-03, 19:10
e flm po jam ka i frigona ketij seni ej se valla dojna me dal pej forme

hahahahhahah

tung

^Goni
08-11-03, 19:15
ej pershendetje edhe mos ma mer per te keq se i respektoj shume shume te Shqiperis se kam momente shume te mira me disa prej tyre

te thash nga Shqiperia se nuk e kishe kuptu fjalen kapuq (kapel) ok

tung pershendetje

^Goni
09-11-03, 14:33
Kish qen nje femi edhe ish pas pshurr ne pizhama dej diku 10 vjet koxha i madh a ,edhe nanes vet fillon me ju merzit po edhe mare prej njerzve ton ky djal ,edhe nje dite po i thot nana djalit qe sa her qe te pshton shurra le te thote se po don me kendu ndonje keng ......

e vijn nje dite disa musafir edhe kto e kap qisha edhe nan du me knue e kjo e qet jasht edhe kryn pune ,por pas nja 2 jave djali shkon te dajt edhe qdo here kish fjet me babgjyshin .

Dikun ka mesi i nates kti po i bahet qisha edhe po e thir plakun gjysh gjysh ai qohet fol djali jem qa u bo ,po du me knu ni kang o gjysh ev gjyshi habitetet thot flej djali jem se nate qfar te knumi ,edhe aj djali

flen po prap po i bahet edhe i kthehet o gjysh gjysh bre du me knue bre flej bre i thot gjyshi o gjysh bre shume bre po me knohet ,edhe gjyshi thot ajt djali jem kno po kadale knom ne vesh se po na nin najkush

:wink: :wink: :wink:

Flash
09-11-03, 18:25
U kon ni fshatar edhe ka dal me kali ne qytet edhe kalit ju ka qu K....... edhe krejt njerzia tu e kqyr edhe shkon ni polic i thot ati ose ulja K... kalit ose pota boj denim e ik prej ketuhit ky shkon te kali edhe ja kafshion kalit veshin edhe kalit i ulet K... i thot polici qaj the bre eeeeeeeee ja bona ose ule K... ose ta honger Polici :P

Murgesha
09-11-03, 23:35
web_nut

^Goni
10-11-03, 00:22
Tung Murgesh po allahile shkruj shqip se me kto sene tua qa ki ba nuk ju kuptoj

tungi

florim baftiu
10-11-03, 11:25
pershendetje nga florimi

hallall te qoft se super koka kan

hahaha

edhe nja qushtu

florim baftiu
10-11-03, 11:33
Forca eshte:

MI FRY DASHIT NE BOTH ME JA DREJTU BRINAT.SHpejtesia eshte:

ME PSHURR NE TE DYTIN KAT EDHE ME ZBRIT SHPEJT SHKALLVE EDHE ME PRIT NE GOJ.Ky eshte mendimi im!

tung ju pershendes.

Luana
12-11-03, 08:49
Nji grua shtatezane hyp ne autobus dhe ulet me nji plak ball per ball , ai plaku pine cigare dhe kjo gruja i thot: te lutem mos pi duhan se po i pengon femis ne bark qe e kam :x Plaku ju kthehet edhe ti mbylli ato kembet se mua nuk po me pengoj ,por po i pengon ketij shoqit qe e kam ne mes te kembeve :lol:

Online
12-11-03, 23:51
Tung Luanamire bre edhe ai plaku koka kan Depsuz qysh grues 7-tė zan mi than ashtu hahahahhaIshte nje grua me nje femije ne Autobus qe ishte uler menjher pas shoferit te autobusit dhe pa pritmas ia nisi femiu me qajt e Nena e femiut e luste femijun me pie cicen ai as qe dojke me nie, ajo pa u kujtue fare i thot pine more se ta pine shofer aga

shofer aga e ja pin cicen, ai u pergjigj po valla qysh jo qy n'ven

^Goni
13-11-03, 21:07
Kishin hi tre te TMKsė me ba tush edhe pas nje kohe ju bjen sapuni ne tokė edhe ja nisin me bertit ndihm ndihm kur ta dhezin alarmin edhe bahet hallakam kur po vin edhe ta shtyn deren edhe e thejn tash po vjen Agim Qeku edhe i pyet qa kini bre pse po bertitni ,ata ja kthejn valla na ka ra sapuni n'tok,po mire de ja kthen merne qa u bo ton ky sen per ni sapun ,kta ja kthej po valla smujna zotri komandant po pse valla jem tret pej Gjakove :lol: :lol: :lol:

^Goni
13-11-03, 21:26
kishin qen ty fluturu me aeroplan edhe aj prishet po vetem nane e bir kercejn edhe bijn ne nje ishull ,po aty nuk kish pas kushte per jete edhe ky medoemos duhet te shkoj te kerkoj ndihm edhe i duhen 3 muaj kohe per tu kthyer edhe si ka fillu ky djali me notu ati i ka mbet nana shtatzan edhe kur u kthy e gjete nanen shtatzan

Si i mbeti nana shtatzan?????????????

London-Tironc
13-11-03, 23:37
kush eshte kulmi i urise???

kush eshte kulmi i shikimit???

kush eshte kulmi i durimit??//Pres pergjigje me elokuence si edhe aparence non-delikuente internacionale????LOL

Respekte....

Online
14-11-03, 04:19
PershendetjePra pyetja ishte se kush e din se cila fjal ne ne gjuhen Shqipe ndryshe e shkruhn e ndryshe e lexon edhe sa fjal jan te tilla ?Tung

medi gashi
14-11-03, 15:09
sepse aty ka qen baba jem dhe per keta ka met shtatzan hahahah nuk po e di :oops: :lol:

London-Tironc
14-11-03, 19:04
kush eshte kulmi i urise???

kush eshte kulmi i shikimit???

kush eshte kulmi i durimit??//Pres pergjigje me elokuence si edhe aparence non-delikuente internacionale????LOL

Respekte....

Meqe askush nuk e mori mundimin qe ti pergjigjet ketyre pyetjeve relativisht te lehta,atehere kam miresine ti pergjigjem vete per tua shuar kuriozitetin.Kulmi i urise:-Kur te ze Brima e Byth-es RRjeta Merimangash.

Kulmi i shikimit:-Kur je ne gjendje te shohesh,nga Brima e Celsit,ne nje dhome pa drita,Zezaken lakuriq.

Kulmi i durimit:-Kur qeron orizin me doreza boksi te veshura ne duar.

London-Tironc
14-11-03, 19:29
Nje bjonde vjen shtepi nga shkolla e i thote te jemes:-Mami Mami,shoqet e tjera nuk dinit te numeronin ndersa une numerova deri ne dhjete,ja degjoje,12345678910,

Shume mire,i thote e jema.

Jam shume e zgjuar,thote bjondja,sepse jam bjonde,thote ajo perseri.

Po sepse je bjonde,i thote e jema.Te nesermen,bjondja kthehet perseri nga shkolla edhe i thote te jemes:-Mami mami,sot shoqet e klases nuk dinin ta thonin alfabetin,deri tek shkronja D,ndersa une e thashe deri tek shkronja G,,Ja degjoje,abcdeg..

Jam shume e zgjuar mami sepse jam bjonde.

Po sepse je bjonde i thote e ema.Perseri kthehet nga shkolla e i thote te emes:-mami ne oren e fiskultures,shoqet e klases,nuk kishin gjoks fare,ndersa mua mesuesja ma mati gjoksin edhe e kisha 36Cs. Jam shume e mire edhe e zgjuar mami sepse jam bjonde.

Jo vetem sepse je bjonde por je edhe 22 vjecare ,i thote e ema.

K-man
15-11-03, 01:24
Nje bjonde me dy veshet e djegur shkon te mjeku, I cili pyt se qka qka u ba.

“Telefoni cingerroi, edhe une pahiri e kappa ujtine.”

“E veshi tjeter?”

“Thirren apet.

Online
15-11-03, 03:59
Pershendetje

a s'po e dini a? kujtohuni edhe pak se e gjeniTung

London-Tironc
15-11-03, 18:35
Nje bjonde edhe shoqja e saj po shikonin lajmet e mbasdites ne TV.Nje nga lajmet ishte nje djale i ri,i depresuar,po tentonte te hidhej nga kati i 10 i nje ndertese.

Bjondja i tha shoqes se saj,Ky djali nuk do te hidhet,,e shoqja ja ktheu,,po une them se do te hidhet.Atehere vejme nje bast tha bjondja,me 10 $ .Ok tha shoqja.

Skaloi disa minuta edhe ai djali u hodh nga pallati.

Bjondja i dha shoqes 10 $-shin.Shoqja i tha:-Nuk mund ta pranoj 10$ sepse une i pashe lajmet e drekes edhe e dija qe ky djali do te hidhej,keshtu qe nuk eshte e ndershme ta marr 10$ nga ty,une thjesht po beja shaka.

Ska problem tha bjondja,sepse edhe une pashe lajmet e mengjesit edhe e pashe qe ky djale u hodh ne mengjes nga pallati,,por nuk ma mori mendja se do te hidhej perseri mbasdite.LOL

Online
16-11-03, 06:25
Tung

he qysh bre s'po e dini okay :?: po ju tregoj

pra fjala Ndyshe eshte ajo fjal qe NDRYSHE e shkrun e NDRYSHE e lexon

mire mbetshi

K-man
17-11-03, 04:40
s'ka asi fjale dosti

Online
17-11-03, 12:32
Tungishte njeher nastradini, dhe e shoqja e qoi per me ble do mish edhe i thot kur ta blejsh mishin merr receptin se si me i marue SARMET

E blen mishin Nastradini edhe receptin si me i marue SARME e merr, tu ardh udhes ja merr Shqiponja mishin nga dora e ky i thot eheee merr sa te duash mishin se receptin une e kam s'din qysh me i marue SARMET hahhaha

ju pelqeuMirėmbetshi

meti
17-11-03, 14:28
Nipi e pyet gjyshin:''Gjysh cka eshte seksi?''

Gjyshi ia kthen:'' Zgjohesh ne mengjes dhe shkon ne are deri ne ora 13:00, kur te kthehesh fillon me punue bahqen, ne mbremje qan drute dhe pastaj shkon ti mjelesh lopet dhe keshtu.

Nipi ia kthen:''Gjysh po kesaj nuk i thone seks''

Gjyshi :'' Nuk e di cka i thone, veqse mu per cdo dite po ma rrasin K**** per cdo dite keshtu.

Online
17-11-03, 20:26
Pershendetje K. manPo mire Fjalen NDRYSHE si e shkrun ti:? ndryshe e shkruan e ndryshe e lexon,

pra eshte vet fjala NDRYSHEtung

Online
17-11-03, 20:38
Tung metihej ishte e mire kjo e jotja hahah

nime meti Profesorat din plot vicaNastradini qdo dite u zgjojke ne mengjes heret dhe i millte kept ne, mbremje i nxirrte prap e pyeti njani Nastradin pse bre po i mjell e nxjerr kepte ēdo dite a je ne veti ti !!!!!!! ai j'u kthye

Mallin ngat veti djalTung hej nime qka i thojn kesaj tung ne fillim e tung ne fund mos me dite se kur po hin a kur po del , nisja prej fundit me lexue se nje kuptim a ka hahahahatung

meti
18-11-03, 12:32
Shume merak i paske vicat me Nastradinin! bukur.Cka eshte dallimi ne mes te rroges se Kosoves dhe menstruacioneve?

Zgjasin vetem 5 apo 6 dite dhe pastaj mund te q****!

meti
18-11-03, 12:39
Sida!

Pasi bjondina beri seks me nje djale e pyeti:

''Ne mos e ke siden''

Djali:''Jo, pse po pyet''?

Bjondina:'' E kam pasur nje here mos ta marre prape''!

meti
18-11-03, 12:43
Gjygji!

Pse e qiti ne gjygj vajza e Klintonit 'Moniken'

Sepse ia gelltiti motren.

meti
18-11-03, 14:20
Pse Jponezet jane populli me i menqur ne bote.

Sepse nuk ka bjondina.

meti
18-11-03, 14:21
Pse Japonezet jane populli me i menqur ne bote.

Sepse nuk ka bjondina.

^Goni
19-11-03, 22:47
Nje bjonde e kap sikleti pse ton njerzia po menojn qe ato jane gllupa

edhe vendos nje dite edhe i ngjyros floket me te zez,edhe del me shetit kur po e sheh nje plak ty i ru delet edhe ndalet edhe e pyet axhen ,o axh nese e di se sa dele ki a po ma jep nje ,aj e njeh edhe i thot po sa i kam athere ,kjo ja kthen i kie 34 po i thot axha e qellove mere njo masi te thash ,pasi kjo e kap ky i thot ndalu pak axhes mos i ki pas ma heret floket e bardha kjo ja ban po po pse ku po e din ky ja ban

po e pash qe ma more qenin :lol: :lol: :lol:

Online
19-11-03, 23:10
Tungishte hyp njani ne nje qershi per te hanger e i zoti i shpis i thot hej zhdryp poshte kush je ti ai u pergjigjJean claud Vahn Dammei zoti i thot zhdrypni qe te 4-it menihertung

python
22-11-03, 06:04
PASQYRJA MAGJIKE

Nje dit biondia,zeshkanja dhe flokuqja shkoj ne nje resturant

ne paris shum te shtrenjet i cili kishte nje pasqure magjike

e cila i ja plotson deshirat atyre te cilet e tregojn te verteten,

por nese genjen tani pasqyrja do te zhdukPra vedosin qe zeshkanja te shkon e para, edhe ajo i thot pasqyres se ajo Mendon se eshte femra me e zgjuar ne bot edhe Puuf zhdukettash flokuqja i drejtohet pasqyres dhe i thot se ajo medon se eshte femra me e bukur ne bot edhe puuf zhdukettani i vjen radha biondines ajo i drejtohet pasqyres edhe i thot une mendoj.. edhe puuf zhduket

python
22-11-03, 06:24
nje bionde gjat vitit te fundit kish pasur shum seks me shum persona te ndryshum e cila ishte shtatzanuar edhe t'nesermen per lidje, pra lidja shkon ashtu si duhet, edhe nje prej motrave medicionale ja sjell beben biodes, edhe bionda kerkon doktorin qe ta pyes dicka, edhe doktori vjen edhe i thot se si mundet ta ndihmoj, ajo e pyet ''doktor a je i sigurt a eshte i imi'' :D

python
22-11-03, 06:32
kembet e biondinesPyetje..... Cka i ka then kemba e (biondines) djatht te majtes?

Pergjigjje.... Ne mesin ton mudemi te fitojm shum para. :lol:

python
22-11-03, 07:02
TRURI I BIONDINES

PYETJE...Si mudesh ta hutojsh-ngatrrojsh biondinen?PERGJIGJJE..Shtine ne nje dhom te rrumbullaket edhe thuaj te ulet ne korner 8)

Jacko^vaR^
22-11-03, 16:50
Ta fali si kujtim 100% shpirtin tim. Nese shpirti ste mjafton ta fali syrin qe per ty loton. Me lot ne faqe me lot ne sy , me zemer te helmuar,mendoj vetem per ty.me

Gentiana
22-11-03, 17:48
Jakovar e paske hup rrugen po me duket, :lol: :wink: :lol: :wink:

Murgesha
22-11-03, 17:59
Po binte shi i madh dhe nje polic po rrinte mu ne mes te shiut. Nje grua qe e kishte shtepine aty afer e sheh dhe i thote:

- Hajde futu brenda se po bie shi. ..

Polici pergjigjet:

- Nuk prish pune se edhe jashte po bie...Njė prift dhe njė murgeshė po ktheheshin nė qytet nga njė seminar qė kishin zhvilluar nė njė qytet tjetėr, kur papritur vetura e tyre prishet. U mbeti vetėm tė kalonin atė natė nė njė motel anės rrugės. Por, kur arritėn aty, morėn vesh se kishte vetėm njė dhomė bosh.- Motėr – thotė prifti – unė mendoj se Zoti, nė situatėn nė tė cilėn ndodhemi, nuk do tė na e marrė pėr keq po tė flemė bashkė nė tė njėjtėn dhomė si vėlla e motėr. Unė do tė fle nė divan, kurse ti nė krevat .- Unė mendoj se nuk do tė ketė problem – thotė murgesha.Ata u pėrgatitėn pėr gjumė; secili u shtri nė vendin e tij. Dhjetė minuta mė vonė dėgjohet zėri i murgeshės:- Atė, kam shumė ftohtė ! hahahah- S’ka problem motėr, po tė sjell njė batanije nga dollapi – pėrgjigjet prifti.Kalon pak kohė dhe murgesha pėrsėri thotė:- Atė, kam tmerrėsisht ftohtė !- S’ka problem motėr, po tė sjell njė tjetėr batanije nga dollapi.Pak minuta mė vonė, murgesha pėr herė tė tretė:- Atė, nuk po zė ngrohtė. Unė mendoj se Zoti, nė situatėn nė tė cilėn ndodhemi, nuk do tė na e marrė pėr keq po tė sillemi si burrė e grua vetėm pėr njė natė.- Ndoshta ke tė drejtė – pėrgjigjet prifti. Ngrihu vetė ta marrėsh batanijen tėnde tė qelbur.

Jacko^vaR^
22-11-03, 18:05
Jakovar e paske hup rrugen po me duket, :lol: :wink: :lol: :wink:

hahaha jojo se une qashtu e kom kopjuterin teposht ahahah i ka ra gjaki ne kishta te komes :P

Jacko^vaR^
22-11-03, 18:07
Deshiroj te shof me sy

te mos digjem mall per ty

sikur te isha rreze "Hene"

do te hy ne dhomen tende,

vetem ta dish se sa te DU

sdo te jetojsh as nje ore pa Mu!

Murgesha
22-11-03, 18:15
Zbret Jesu Krishi ne toke dhe shkon ne nje vend shume te varfer ku jetonin vetem zezake dhe ju thote atyre qe te gjitheve do ju plotesoj nga nje deshire dhe zezaket te gjithe rrjeshtohen per te thene nga nje deshire per qe tua plotesonte Jesu Krishti.

Dhe fillojne me radhe : I pari thote : Dua te behem i bardhe, i dyti po ashtu dhe ashtu me radhe te gjithe te njejten deshire po i kerkonin Jesu Krishtit qe ti bete te bardhe te gjithe dhe ai po ju a plotesonte te gjitheve me radhe. Atje ne fund fare nje zezak ja kishte plasur se qeshures me te madhe dhe Jesu Krishti i thote pse qesh duro se do te te vij dhe ty radha dhe do te shoh se cfare deshire di te zgjedhesh dhe normalisht do tja plotesonte.

Kur shkon tek ky i fundit qe nuk po pushonte se qeshuri i thote cfare deshire ke qe te te plotesoj?? Ai e pyet cdo gje do besh per mua??

Jesu Krishti i pergjigjet po vetem nje deshire dhe do te ta plotesoj dhe zezaku i fundit i kerkon...... Dua qe te gjithe keto qe ishin para meje dhe u bene te bardhe ti ktheshe prape te zinj.

Jacko^vaR^
22-11-03, 18:15
Doktor, doktor

Nuk e di mor doktorr se ca kam, jam tuj dek, ku do qe te preki me dhemb!

Prek koken me dhemb, prek kamen me dhemb, prek trupin me dhemb, nuk e di mor doktorr se ca kam ....

Mos u merzitni hic!

-pse mor doktorr, une jam tuj dek mor doktorr....

- Juve keni gishtin e thyem!

Jacko^vaR^
22-11-03, 18:16
Ēifti modern - MartesaNje njeri, vone naten, takon rruges nje mikun e tij te dehur, e pa qe ai mezi po ecte, i vuri krahun dhe e shoqeroi per ne shtepi.

Te dera e shtepise ky donte te ndahej por ai nuk e linte. Insistonte qe te hynte brenda e te vizitonte apartamentin e ri qe sa po e kishte marre.

-Eshte vone - i thote shoku - njeher tjeter.

Megjithate i detyruar hyri mbrapa tij ne shtepi.

I zoti i shtepise cakerqef sic ishte filloi ti tregonte apartamentin

- Ky eshte koridori, kjo eshte guzhina, ky eshte aneksi, kjo ketu banjoja. Nderkohe u drejtua per te dhoma e gjumit.

- Ska nevoje me tej - i thote miku - se njerzit po flene dhe do ti shqetesojme.

Por ai nguli kembe dhe hapi deren e dhomes

- Kjo eshte dhoma e gjumit, kjo eshte gruaja ime dhe ky qe po fle ngjitur me te jam une

Murgesha
22-11-03, 18:20
Djali 5-vjecar:-Babi, cfar eshte korrupsioni?

Babi:-ik te keqen babi se je i vogel dhe nuk kupton te tilla gjera ti.

Djali:- te lutem ma shpjego thjesht e thjeshte se e kuptoj une.

Babi:-Shiko bir, une jam pronari i firmes dhe kam puntoret qe punojne per mua dhe une quhem kapitalist. Leket qe fitoj , ia jap mamit e cila investon per familjen, mami quhet qeveria. Ne kemi edhe nje puntore qe na ben punet e shtepise, pra ajo eshte klasa puntore.Ti je populli,dhe motra jote eshte e ardhmja .I kuptove?

Djali:-Po babi, e kuptova.

Naten vone, teksa po flinin, motra e vogel beri M*** dhe filloi te qante.Djali u ngrit dhe vajti tek dhoma e prinderve dhe ne krevat ishte vetem mamaja. E tundi te emen qe te ngrihej por ajo gerhiste per shtat pale qefe dhe sdonte tia dinte. La te emen dhe shkoi tek dhoma e sherbyses, hap deren dhe sheh te jatin duke bere dashuri me te. Mbylli deren dhe tha me vete:

-Tani e kuptova cfar eshte korrupsioni.

Kapitalizmi ia fut klases puntore, qeveria fle gjume, popullin se degjon, e ardhmja eshte e zhytur ne M**.

Online
23-11-03, 16:07
pershendetje

pra tema ishte krahasimet ne mes njerzve ,gjesendeve apo apo apo ??

ku dallohet Voja prej limanit

pra

Voja eshte shka e limani shqiptare

kjo ishte 1 vetem sa per fillimqesh e mos ngjesh Online

meti
24-11-03, 11:41
Cili eshte dallimi ne mes te karit dhe ajroplanit?

Jo ajo se kari kur te qohet rritet dhe ajroplani zvogelohet.

Po karit mund ti hypesh ku te duash ne dhome ne rruge etj , ndersa ajroplanit vetem ne ajroport!

meti
24-11-03, 11:43
Cili eshte dallimi ne mes te iriqit mashkull dhe iriqit femer.

Iriqi mashkull e ka nje therre me shume.Karin

Jacko^vaR^
25-11-03, 00:05
Kane qene 3 vellezer 2 te meneur dhe nje budall, kane humb ne nje shkretire dhe atje e kane taku nje gjeni i cili ploconte 2 deshira per person. Gjeniu pyet dy te meneurit se qka dojne, ata i thane se dojne 1 milion $ dhe mu kethyer ne shtepi , ai ua plotson deshirat kur e pyet te dytin ai i thot te shkoj ne nje vend ku ka shume raki dhe mi kthyer vllezerit e tij prap ne shkretire

Jacko^vaR^
25-11-03, 00:06
Jane shku Hasa eshe Hysa ne kafiq, edhe para se me ardhur kamarjeri e ka pyt Hysa Hasen se qka po deshiron me pi, Hasa i ka than coca-col, ne ate moment ka ardhur kamarjeri edhe i ka pyetur se qka po doni me pi Hysa ja ka kethy pergjigjejen se dy coca-cola kur Hasa ka bertitur edhe mua dy

Jacko^vaR^
25-11-03, 00:06
Kishin qene tre te burgosur:nje rus,nje shka dhe nje shqiptar. Vendosin te ikin prej burgu,i pari rusi...kalon murin dhe bjen ne kontinjer me mbeturina krash.krash,roja ngritet e ky si qyqar mijauuu OK I dyti shkau...kalon murin drejt ne kontinjer me mbeturina...roja kush eshte e ky si qyqar mijaoooo ok maca I vjen rendi shqiptarit edhe ky kalon murin,bie ne kontinjer krash,bum,krash...roja....kush ėshtė?!... Ky i'a kthen ketu tigri

Jacko^vaR^
25-11-03, 00:06
Ukan Hasa dhe Hysa jan me nje banes ne katin e 6, edhe nje dit hasa po e blen nje gazet, dalin ne ballkon me lexu, dhe pa pritmas i bjen gazeta ne tok,edhe shtyhen shko mere ti shko mere ti.... edhe thot Hasa hajt shko meri turbit e elexojna prej qituhit edhe e mbarojn ni faqe,i thot hasa Hyses shko ndrro fleten se ne radhen tjeter shkoj une

Jacko^vaR^
25-11-03, 00:08
Pse skeleti nuk guxon me kercy prej tė 20-it kat? - Sepse nuk ka bothe

Jacko^vaR^
25-11-03, 00:08
Nje dite kishte qene nje plak edhe kishte deshire mi blej nje pale kepuc. Ai vendosi nje dite mi blej nje pale kepuc edhe ai shkon me blej, kur hyne ne shitore dhe i thot shitsit a bene mi provu ato kepuc edhe shitsi ia jepe kepucet mi provu. Plaku i provon kepucet edhe ata kane qene te vogla, atehere shitsi i thot plakut merri kepucet se rriten, plaku i thot shitsit leje pra atje kur te rreten une vi i marre

Jacko^vaR^
25-11-03, 00:09
Muja dhe Hasa kishin shkuar ne airoport. Nga ballkoni shiqoj airoplanet e parkuar ne ate cast Muaj i thot Hases: sa po rejn kur po thojn se po i vjedhin airoplanet, shif sa i madhe eshte. Hasa i pergjigjet: more budall ata nuk i vjedhin ketu ne toke kur jane te mdhaj, por i vjedhin kur jane ne air kur zvoglohen

python
25-11-03, 03:11
nje bionde kishte pasur deshir te vizitoj berlinin shum. nejse edhe vendos te fluturon atje me airloplan, pasi qe hin ne airoplan, hin ne klasen e par (1st class) te airoplanit edhe ulet atu, stjuardesja (shoqėruesja e fluturimit) i afrohet edhe i thot se ajo e ka bileten vetem per ulset e rregullta, edhe biona i thot se ajo eshte ''e bukur edhe bionde edhe se don te rrin atu, stjuardesja ja perserit prap por ajo nuk kupton (ju pe dini pse :lol: ) edhe i pergjigjet ne te njejten "une jam e bukur edhe bionde edhe du te ulem ketu'', stjuardeja nuk din se cka te bej dhe e thrret fluturuesin-pilotin dhe i tregon per bionden, tani fluturuesi i afrohet biondien edhe i thot te vesh dicka, edhe ajo menjeher shkon ulet ne ulset-vendin e rregult, tani stjuardesja kuriose e pyet pilotin se cka i ka then, ai pergjigjet ""I TASH SE KLASA E PAR NUK SHKON NE BERLIN"" :twisted:

python
25-11-03, 03:24
nje dit biondia ankohet te burri i saj se sa her qe te shkonte me ble ushqim i humbke qelsat e kerrit, edhe burri i saj mundohet ta keshilloj at edhe i thot, edhe nese te humbin qelsat e kerrin nuk eshte shum me rendesi vetem mos i le ne kerr, ajo i thot jo une dua qe ti la qelsat ne kerr se per ndryshe i humbi por i thot ai cka nese ta vjedh dikush kerrin ajo i thot ""BURR MOS KI DERT SE I KAM NJE PAR QELSA REZERV"" :x

python
25-11-03, 03:26
nje dit biondia ankohet te burri i saj se sa her qe te shkonte me ble ushqim i humbke qelsat e kerrit, edhe burri i saj mundohet ta keshilloj at edhe i thot, edhe nese te humbin qelsat e kerrin nuk eshte shum me rendesi vetem mos i le ne kerr, ajo i thot jo une dua qe ti la qelsat ne kerr se per ndryshe i humbi por i thot ai cka nese ta vjedh dikush kerrin ajo i thot ""BURR MOS KI DERT SE I KAM NJE PAR QELSA REZERV"" :x

python
25-11-03, 03:33
nje bionde gjithmon kish pasur deshir te ket nje moter, edhe nje dit per her te par e shikon veten ne pasqyre edhe bertet ""mami mami e kam nje moter"" :lol: (e thjesht por akoma qesharake)

python
25-11-03, 03:50
nje dit biondina shetitke me djalin e saj ne plazhen cullake, edhe djali i saj e pyt""mami pse disa prej ketyre biondinave kan gjoksin me te madh se tendin? mami i thot sa me te mbdhoj gjyksi aq me shum jan budallaqe,"" ma von djali e pyet prap mamin ""mami pse disa prej ketyre meshkujve kan K****-penisin me te madh se te babit? edhe mami i thot sa me te madh e kan K**** aq me shum jan budalla ""shkon nje koh edhe djali i thot nenes se vet''mami vetem sa e pash babin tu biseduar me budallaqen me te madhe ne plazh, edhe sa me shum qe bisedojke aq me shum u bejke budallanese nuk e kuptoni mos pyetni per sqarim sepse edhe ju ather jeni bionda-ina

TONINO
26-11-03, 22:53
Pse Jponezet jane populli me i menqur ne bote.

Sepse nuk ka bjondina.PERSHENDETJE **METI**, E LEXOVA QĖ TE NJETEN TEM E KENI SHKRUAR DY HER, DHE PYTAJ IME ĖSHTĖ??? A.... MOS JENI EDHE JU BIOND??? :lol:

python
26-11-03, 23:32
:lol:

florim baftiu
27-11-03, 22:02
vallahi paska shum e po pritoj me e lexu

florimi austri

Jacko^vaR^
27-11-03, 23:10
Dashuria per Rini si Qumėshti per Femij

Dani
28-11-03, 13:00
Njė fėmi e shan poloicin i thot << ma hangsh nė ora njėmdhje e gjysmė>> dhe polici vrapon per ta zan, njė plak i thot policit.

Qke more qė nget pas ati fėmiu , polici pėrgjigjet me tha se ma hangsh

nė ora njėmdhjet e gjyms, plaku shikon orėn dhe i thot:

MOS U NGUT KE KOH EDHE NJĖZET MINUTA

^Goni
28-11-03, 17:39
hahahh shume te mira

te mjerat ato qe i lexojn haaaaaaaaaaaaaa ski qa ban .............

tungi

^Goni
28-11-03, 17:40
jo bre nuk kish pas fat babi jot me qen aty po ajo ka mbet ndryshe po si..................?

^Goni
28-11-03, 17:49
Kish qen njoni n'autobus edhe me nje stacion hyp ni trim edhe ulet te ky i pari ,edhe pas nje kohe ky qe ish ul i pari e pyet tjetrin me fal a ke qen ushtar i UQk ky ja kthen jo,e Ramushin a e ki diqka ky i thot jo ,e Thaqin jo as ato e Agim Qekun jo bre asnjonin sen si kam po a e atehere heqe komen se ma ki shkel gishtin e komes e ma sakatove komen

Dani
29-11-03, 07:54
Njė Polic njė ditė udhtonte me Autobus, si zakonisht policija ulėn para (se spaguajn pėr mos ti zen kontrolla) dhe duke biseduar iparakalon njė makin

(fiat) Polici thot: SA EVOGĖL E AQ SHPEJT NA KALOJ POR KUR T'RITET :D !!!!!!!!!!!!!

Dani
29-11-03, 08:05
Njė Sdudent kalon ne samaforėn e kuqe se ishte vonuar nė ligjerata (takim n'gėrmi) dhe polici e zen dhe ithot dutėt tė paquash gjob prej 50 EU

se ke hyar nė samefor tė kuq. Atėher studenti i lutet MOS ZOTI POLIC TI E DIN SE STUDENTI SKA TĖ HOLLA, TI KE QEN VET STUDEN (6 jav n'shkoll) plici pėrgjigjet :twisted: PO PO ASHTU ĖSHT SPOT GJOBITI KĖSAJ HERE POR KUJDES HERAVE TJERA :shock:

Dani
29-11-03, 08:23
Kish qen njani shum dilingji kujna kish mujt ja kish RRRRR.

Dikur u ba serioz, u martua , bani fėmi , ju riten dhe igajten.

Njė dit i kish hup vajzanė fush dhe ku dul e elypke dhe fillo ta thras i nervozuar; OJ TAVIDE, OJ TEVIDE, OJ TEVIDE Tevidja mas qubes duke bar seks por spo guxon mu pėrgjegj e ky i gjori pe din dhe ma nė fund thot O Q... BI Q... SE KREJT DRENICA MU QUE NĖ KAMB SUN MA NXERIN HAKUN

uri
30-11-03, 17:24
Qka i ka thene gjilpera iriqit ?Ani ani po ben party e mua nuk po me thirr! :(

python
30-11-03, 19:56
nje dit njana po shkon ne spital se kish pasur probleme dicka me vagjinen e saj, edhe doktori e pyet se c'fare ishte problemi? edhe ajo i thot se po i vjen marre ti tregoj edhe doktori i e pyet se aka mundesi ta shikonte se c'fare eshte problemi, ajo pajtohet, nejse doktori ja shikon asaj edhe i thot se vibratori ishte keqit edhe se ishte e pamundur ta nxjerrke pa operacion, edhe ajo i thot JO DOKTOR UNE NUK DUA TA NXJERR POR VETEM TI NDRROJ BATERIAT :lol: ska problem i thot doki

^Goni
01-12-03, 00:17
qka bone bjondina kur se deshiron me lind binjak?

ja bon edhe dyten bir ne Kondom.perqka ka vdekur bjondina tu pi tomel?

sepse i ka ra lopa pirmi asaj.bjondina e poresit nje pizza.dhe kamanjeri e pyt se ne sa copa do ta prejn aj pizzen.ne 6 apo ne 12 copa.bjondina pergjegjet ne 6 sepse 12 kur sun i ha.

takohen dy bjondina dhe njona thot se si vjet po bike krishtlindja ne diten e premte.dhe tana tjetra thot.ishalla jo me 13.perqka bjondinat gjith e lojn nje shishe te that ne frogorifer?

nese vjen najkushi qe sdon me pi kurgjo.perqka bjondinat nuk i japin femive ati tomel me cic.

sepse i djegin gjith cicat tu e nxe tomlin.perqka bjondina e shkrun gjith nje a ne kulum?

mos me harru tekstin kur ka sex.nje bjondin lind binak. tana ajo pyt .kujna esht i dyti femi?

Online
02-12-03, 22:53
thats nice uri

Online
02-12-03, 22:58
ku dallohet perdet e nates dhe Kobilizanit apo fustanitPerdet i leshon teposhte kurse kombilizanin apo Fustanin e qon perpjet ne rast nevoje a!!!!!

Online
02-12-03, 23:02
kush e din se pse i mshel Pula syt kur te qin Kenduesi ]

Online
02-12-03, 23:10
tung danikishte ndoshur nje dite nje aksident trafiku aty pari erdhen policija dhe

Ambulanca

Doktori e kotrollon te lenduarin dhe thot paska vdek

i lenduari i thot jo more hale gjall jom

Polici i kthehet te lenduarit e i thot shuj a ma mire e din Doktorri a ti qyre nihere

Online
03-12-03, 23:58
s'po e dini a

i vjen marre bre se kerkush s'qin ne THOB veq knusi hahha

Dani
06-12-03, 08:00
Kish qen njani e kish pas njė teze tė mir shum sa edhe ati ju kish pas boe merak.

Njė diti thot a bre teze :oops: pota met thon diēka por mo mjen marre!

Atėher tezja i thot po n'tardht marre mem thon dyrek bjeri per okolla :P

A MLE NI HER N'B<<< :oops: PO PSE N'B<<< TU KAN N'P>>>

Nipi pėrgjigjet A MTHA TI BJERI PER OKOLLA

rrebelica
07-12-03, 22:04
nje her nje grua shkon per te bler coca cola dhe hi ne shitore dhe i thot shitsit a keni coca-cola shitsi i thot po kemi po pse poj thua coca cola spoj thu koka kola blersja i thot po burri jem e ka emrin car e uen me thir kar a?

hehehehhe qeshni :D

Alban Kosova
09-12-03, 16:19
:oops: :shock: :twisted: :arrow: :idea: :?:

Se zoti tha me goj te vet,se kombi s'shuhet per mbi dhe s'e shqiptaret do te jetojn per ta per ta luftojm ne..........

Jacko^vaR^
09-12-03, 17:09
Qarapa e lesht

Zana
11-12-03, 16:56
Super Astrit i more 5 Euro! Respekt! :!: :wink:

Dani
13-12-03, 08:18
Njė fėmi nuk munde ti ban detyrat e shtepis dhe filloi tė qaj, kur erdhi babai pe pyt ēke biri im.

Baba detyrat e shtėpis jan tė vėshtira si kuptij fare!

Pytja e par. Qėsht shteti.

Pytja e dyt. Qėsht populli.

Dhe e treta. Qėsht klasa puntore.

Atėher babai pėrgjigjet dhe thot se ėshtė leht, pėr shembull.

Shteti jam un, populli ėsht mami, kurse klasa puntore ėshtė ndimsja shtėpiake.

Djali tėr natėn duke menduar s'kuptoi gjė kur pa pritmas e sheh babin duke shkuar te ndimsja shtėpiake.

Kur ngritet nė mėngjez djali thot babi e zgjidha problemin tėr e kuptova.

KUR SHTETI E QI KLASEN PUNTORE POPULLI FLE :P

Dani
14-12-03, 08:59
Nė njė Bar tė Nju-Jorkut bisedojn njė Belg, njė Francez dhe njė Amerikan.

Amerikani thot. NĖ NJĖ BAR NĖ NJU-JORK KUR TI PISH DY BIRA TĖ TRETEN E KE GRATIS.

Francezi thot. NĖ NJĖ BAR NĖ PARIS KUR E PIN NJĖ BIR TĖ DYTEN E KE GRATIS.

Belgi thot. NĖ NJĖ BAR NĖ BRUKSEL TĖ PAREN DHE TĖ DYTĖN E PAGUAN POR MBAS TĖ DYTES KE DREJT NJĖ DHOM DHE ME BAE GULU-GULU(SEX)

Atėher Amerikani dhe Francezi e pyesin Belgun se ty tė ka ndodhuraaaa.

Ai pėrgjigjet JO POR MOTRES SIME.

stubllani
14-12-03, 12:59
http://www.stublla.com/Shqip/FotoForum/klinton

hahah

stubllani
14-12-03, 13:00
a keni ni qe ja kam thy passwordin rugoves per pe shum hollesi klikoni ketu www.ibrahimrugova.tk

stubllani
14-12-03, 13:06
http://mitglied.lycos.de/dardi/copy.gif

http://forumi.parajsa.com/attachment.php?s=&postid=1920

http://www.elcadillo.com.mx/03nov19/0asia/addams.jpg

rrebelica
14-12-03, 17:57
nje grua ben vetvrasje ajo e var veten ne nje largsi shum te madhe afer saj ska as gje qe ajo ka hyp per tu var vetem pakes uj per rreth ka ne qka ka muj gruaja te hyp per tu varur ne atte largesi

K-man
14-12-03, 20:09
kurgjo nuk t'morra vesh. shkruj ma mire shqip

danubi
16-12-03, 15:39
po ajo nuk e paska vra veten prej nje lartesie po prej nje largesie ate her ska pergjigjeje ok

danubi
16-12-03, 15:40
po ajo nuk e paska vra veten prej nje lartesie po prej nje largesie ate her ska pergjigjeje ok edhe ato 10 euro po ti la ty

Murgesha
17-12-03, 00:49
Anekdota:Po u thotė mėsuaesja nxėnsėve.

- kush e konsideron vetėn naiv. lė tė ngritet nė kėmbė !

Natyrisht se askush nuk ngritej nė kėmbė .

dikur Tanushi e bėri zemrėn gur dhe u ngrit .

Mėsuesja nuk po mun tė beson se ai e konsideron vetėn naiv dhe po i thotė :

- Qkaaaaaaaaaaaa ?!! Ti e konsideron vetėn naiv ?!!

E Tanushi po i pėrgjigjet :

"- o jo mėsuese, po mė erdhi xhynah me tė lėnė ty vetėm nė kėmbė"Nje Njeri i lutej Zotit ngado qe shkonte.Lutja e tij ishte per tķa derguar Zoti nga lart 10 mije euro.

Degjojne puntoret e postes dhe vendosin qe tķ mbledhin ca te holla dhe tķa dergojne atij.

Por,ata i kishin tubuar vetem 8 mije euro,dhe derisa po kalonte ai prane postes,njeri nga kati i eperm i postes e leshoj zarfin me te holla.

Ky u gezua shume kur i pa te hollat dhe po i falemionderohet shume Zotit.Por kur i numeroj te hollat,pa qe ishin vetem 8 mije euro.

Me vone filloj prap te lutej,por lutja e tij ndryshonte nga e para.Ai lutej keshtu:O Zot mķ dergo edhe 10 mije euro,por mos mķ dergo me poste,sepse keta po i vjedhinh te hollat.

Qifti i ri posa martuar vin nė hotel. "Ju lutem dhomė mė tė mirė pėr tri netėt e ardhshem" thot burri. Portieri i pėshpėrit gruas se ti "Ju pasket fat zonjushė, zakonisht ky e merr dhomėn vetėm pėr ca orė"

Nje njeri shkonte gjithmon ne lokal(kafiq) te njejt cdo dit dhe pinte nga dy birra dhe nje dit kamarieri e pyet pse cdo her i pin nga dy birra ky i pergjigjet po nje e pij per veti e nje per vellaun qe e kam ne gjermani, mbas disa jave ky shkon dhe e porosit vetem nje dhe kamarieri i afrohet dhe i thot me vjen keq qe po te pyes por a mos ka vdekur vellau juaj pasi qe tani pini vetem nga nje bir ky ja kthen jo more por mua ma ka ndalu mjeku e tash jam tu pi vetem per vellaun.

Dani
17-12-03, 18:22
Ka hipur mbi njė akull dhe akulli u shkrie dhe gjurmėt kan humbur

Kur tė vi nė kosov mi jep 5 erot ose un tė paguaj njė derk.

Tė pėrshėndes.

gresa
20-12-03, 13:47
pershndetje bravo se me ke kall krejt valla hallall a :D

gresa
20-12-03, 13:48
bravo te kofte hallall a ma e mira

lazdrani
20-12-03, 19:21
Ishte nje sherbetor ne nje pallast mbretror e quanin Penis.Mbreti ishte i martuar dhe kishte dy vajza te bukura,Penisi kishte vure syrin kahere keto dy princeseve dhe pritej qe shansa ti vjen e ti shfrytesoj keto dy princese.Nje Dite Mbreti donte te shkon ne gjueti dhe niset me Zagaret e tij se bashku me sherbetorin Penisin.GJate rruges per ne shpat Mbreti i thote Penisit qe te kthehet se ka harruar Qismet.

Penisi pasi arriti ne oborrin mbretrore i takon dy princeset dhe ju thote:

Ndegjoni ju te dyjat Babi i juaj me ka jep leje te fleje me te dyjat.

Princeset nuk i besojne dhe kundershtojne,Ok thote Penisi te pysim Mbretin dhe Thrret Shume fuqishem oh Mbrete ooooooo A njeren apo Dyjat ,Mbereti i thote oh Dyjat bre hajvan(ai mendone qismet),Penisi ju kthehet te dyjave princeseve dhe i shfryteson te dyjat,pasi ne mbremje kthet nga gjyetaria Mbreti vajzat e tyre ankohen se pse ai lejoje qe Penisi ti shfryteson ato:Mbreti jap menjehere alarm qe Penisi te rrethojne dhe per se gjalli te bien atij.Penisi ik ne pyell ku edhe bjen ne kurthe nga ushtria e Mbretit,Mbreti mberrin ne pylle dhe jap urdher qe te gjithe ushtaret te kapin Penisin ne koke,ushtaret zhvishen dhe kapin Penisat e tyre ne dore Mbreti ju jep urdher qe koken tja jekun Penisit ku edhe ushtaret e bejne kete....Ndersa Penisi sherbetori shpeton dhe ik....

Lazdrani :roll: :wink: :P

^Goni
28-12-03, 19:52
flm Gresa pse allahile a nuk jem ka e perjetojm qet sen a valla jom kaj tutna kti seni se dojna me dal prej forme ahahahhahhahah
tung

^Goni
28-12-03, 19:57
ej rebelic po mi kujton do fore para 10 vite po nejs e
don me shku njoni me ker ne pushime me ascona edhe po e nal carinari i thot ne cilin vit e ki asconen ai ja kthen ej bre kjo sosht ascon po askon jo po jo jo e mire ja kthen ky edhe ti nuk koke carinar po carinar

rrebelica
31-12-03, 12:46
palidhje ishkon goni

^Goni
02-01-04, 00:16
Tung rebelic ,valla mue s'osht ka ma nin a po te pelqen a jo ,edhe sigurisht qka te shkruj une nuk te pelqejn po nuk e ki gjithqysh mi lexu
mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

rrebelica
03-01-04, 11:38
ok flm per mpuqat po ska nevoj herav tjera qao edhe ishalla msohesh me fool si njeri intelektual e si krral edhe pse po kallzohesh bal

GjIlAnAsI_cSi
04-01-04, 19:01
Hey Ti Qik Pasha Zotin Per 10Ejro e myti krejt hehehe edhe valla besom se kuptova se s`kishe diten me shkru mire hajt shkruje ma mire edhe nashta ma rrok Traka :p


Pershndetje :P

GjIlAnAsI_cSi
04-01-04, 19:02
Hey Ti Qik Pasha Zotin Per 10Ejro e myti krejt hehehe edhe valla besom se kuptova se s`kishe diten me shkru mire hajt shkruje ma mire edhe nashta ma rrok Traka :p


Pershndetje :P

GjIlAnAsI_cSi
04-01-04, 19:05
Hey Ti Qik Pasha Zotin Per 10Ejro e myti krejt hehehe edhe valla besom se kuptova se s`kishe diten me shkru mire hajt shkruje ma mire edhe nashta ma rrok Traka :p


Pershndetje :P

GjIlAnAsI_cSi
04-01-04, 19:24
1 . KUR I THOT GRUJA BURRIT QOJ KOMT..?

2 . QYSH I THOJN LLAPJANT FUTBOLLIT ..?

GjIlAnAsI_cSi
04-01-04, 19:48
Shkon njani te mjeku edh pi thot doktor qka me ba per me e rrit pak karin se shum te vogel e kam ai ja jep do hapa edhe i thot mos i pi krejt per njiher ky shkon te shpia edhe ja nis me i marr hapat po kurrgja e ni dit nervozohet e i pin krejt kur shkon te doktorri per kontroll kur e sheh doktorri thot shka ke ba thot qe valla ju ka ba shum i madh po koqet thot ku i ki qe thot doktor jan tu mi pru me kolic per mas : O Deka hgaghaghaghaghaghaghagh
-------------------------------------------------------------------------------------

U kan shqiptari amerikani edhe gjermani kan than hajde po shtyhem kush e ka biren e b*thes ma te madhe :D amerikani ka than une e shti doren ne b*th gjermani ka than une e shti kamen kur i ka ardh rreni shqiptarit bertiti dil artanibb pi b*thes se fitum.. ghaghaghaghaghagha

-------------------------------------------------------------------------------------

Ni djal 23 vjet nga drenica ja ban babes tvet ,bab ami 100 euro se po shkoj me qi npuf edhe baba i vet ja jep ,kur del ne koridor e zatet gjyshen e vet edhe ja bon po shkoj me qi me pare ,gjyshja ja bon qim mu ami veq gjysen ,ky i hyp kar gjyshes edhe kthehet mrena ,baba ja bon a ke a ,ky i thot jo e qiva gjyshen ,baba bertet pse ,ky thot hajt more qije nanen ,ti po ma qin nanen gjith pa pare e une niher ta qiva edhe ata me pare ,ahhahahah,katunar bre qija nanaennnnnnnnnnnnnn,drenicak ma..

-------------------------------------------------------------------------------------

artanibb pash ni allah mos i fshi let desin tu kesh pak hgaghaghaghagh (K) ajj llov ju se dolaa :D

^Goni
05-01-04, 16:17
ahhahahaa rebelic
flm per keshilla do ti kem parasysh hahahahaahahha
mpuuuuuuuuuuuuuuuq edhe ni here :wink: :wink:

^Goni
05-01-04, 16:21
ej a vlejn kto pyetje per gilangji ,ne po .................

ja qon kamt kur ti fshin trohat e bukes
.................................................. .

edhe ata i thojn LLaptop

GjIlAnAsI_cSi
05-01-04, 18:57
Qysh e ki i-mail ta boj add ne msn !!!

^Goni
05-01-04, 19:19
Pres pergjegje, ajt provoni se ju ndihmoj ..........................
sukses

MaF|A^BoY
05-01-04, 19:34
o ti shpic... kerka skuke hiq.. spaske dit me shkru pom doket.. se qysh e di une kjo krejt ndryshe o veq nejse hajt ;)

GjIlAnAsI_cSi
05-01-04, 19:39
Ani O Shpic ski faj MaF|A^BoY se spaska dite qysh me shkru edhe ktu po na qet Kanune ahhh edhe ti Qka je tu bo shkruje ma mire edhe tani na ja Qesmi Fundin qy !!

^Goni
05-01-04, 19:43
qa ka dallim radio prej ures?
dhe iriqi prej gjelit?
sukses

lulicari
06-01-04, 13:52
e nxerr karin kur e shohin ato krejt ikin dhe ku djali mandej ska qka me ba dhe i meshon gr :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: usht hahahahaahahahahahahahahahahaaha une mendoj qe kjo eshte pergjigjia e sakte mi ke borgj tash 5 euro mua

rrebelica
06-01-04, 15:15
nje her shkon ne opre shiptari edhe e she dirigjentin se si i livrit duart edhe shum shpejt e e nuk mun ti nal kursesi violonsistat. pasi ta kryn operen dirigjenti pershendetet e publiku fillon me apllauz e ngritet ne kemb. shiptari i thot shokut te ti e more po krejt te qart tekokan kta more mezi i nali violonistet shyqyr i nali edhe me ne fun publiku u ngrit ne kebm u gezuan se i nal . a publiku u ngrit ne kemb se opera ka perfundu a shiptari ka menu se jan ngrit se dirigjenti arriti ti nal violonstet . ok qao
pak e komlikuar po ok lexoje ma shume kupton se mesiguri ti qe
se kupton ej si ky shiptari e ti qe e kupton flm per mirkuptim qao nga rrebelica

beni_21
07-01-04, 10:57
ish pas takua muja me nje yll nga holliwudi edeh ja kish pas ly por ajo po e pyt mujen sa e ke rrogen ti ne muja muja i tha 88euro kjo i thot mua 88 euro sme dalin per nje muja letrat te weces e ti po ma lyp kur muja i thot valla se kam dite qe hin kaq shpesh ne wece se sta kisha lype

K-man
07-01-04, 15:27
shkruj ma mire bre djal, se kurgjo spo merret vesh se qka po ndodh

GjIlAnAsI_cSi
07-01-04, 16:59
Qy Shpici Spo DIka qka ka shkru hiq shkruje ma mire lum djali nashta na rrok pak se kerkund hiq skoke :S ncncn

GjIlAnAsI_cSi
07-01-04, 19:46
ISHIN KAN TU LUFTU NE MAL PARTIZANI EDHE BUGARI SI I NIN SHUMARI QE PO LUFTOJN SHKON I PERZEN TE DYT PREJ MALIT :D


hgahgahgaghaghaghahgahgahga !!

Loloku
07-01-04, 21:39
Hajt edhe unė po ia jap njė rend, kush tė dojė ta merr vesh, kush tė dojė le tė qesh...

Ish kanė njė familje shurdhmemeca: njė grua me vajzėn e martuar dhe dhėndrrin tu banu bashkė. Vie njėherė postjeri dhe i bie derės e nuk e dėgjon kush. Kthehet prapė postjeri te dera dhe prapė nuk ja hapin se nuk e dėgjojnė nga brenda (shurdhmemeca tė gjithė ma!) Nga zhurma del kojshija dhe i thotė: hyr brenda se nuk dėgjojnė. Ai futet brenda, por ēka me pa: nusja po i fėrkon cicat, dhėndrri ia kish fytė vjehrres nga mbrapa dhe pi ia majke ēadren mbi krye :roll:
Doli i habitur e te kojshija e pe vetė: ēka ish kah bahet more aty!!! Lere more se po bajnė muhabet me shenja se janė shurdhmemeca dhe ia shpjegon muhabetin: Gruja po i thotė burrit shko blej tamė (tu i fėrku cicat), burri tu ia futė plakės mbarpa, po i thot ta qifsha nanėn nė buthė, po a s'po e sheh qė po bie shi a (dhe ia majke ēadrėn mbi krye vjehrrės)

Loloku
07-01-04, 22:39
Pse plakat nuk veshin miniqa?

Plakat mos tė [ėrgjigjen e pleqt le t'ju ndihmojnė po deshėn tė rejat!

beni_21
08-01-04, 11:59
ish pas shku njoni ne gjermani edhe kish pas nejt 7 vjet edhe nona me gjyeshen ishein pas merzit gogja shume edhe nje dite kur gjyshja po fol ne telefone poo i thot ketina djalit o bir me ka marr malli me te pa a munesh bile me ma dergua nje foto ky djali i thot po gjyshe ska problem edhe ky far djali e kish pas veq nje foto qe ish pas dal lakuryq edhe e ndan foton per gjysem pjsen e poshteme ja dergon gjyshehs kurse tjetren ja dergon mamit te vet kur e sheh gjysha foton edhe po i drejtohet nones se djalit valla djali te koka shum zajft i paska mbet veq hunda bre e mjera une e mjera!!!!!!!!!!

Blla_Blla_Blla
09-01-04, 16:45
Kish qen nje i dehur dhe duke ecur ish rxuar dhe kish shku te mjeku e kish pyt mjeku ku e ki vra fytyren keshtu ? I dehri : Zoteri mjek qysh kam qen tu hec rruges veq kur esht qu asfallti edhe ma ka fut ftres. :roll: :!: :!: :!: :!:

Donna
10-01-04, 02:19
hahahahahhahahahahahahahhahahahahahahhhahahha

deka tu kesh

Papaku
10-01-04, 13:27
super palidhje :lol: :lol: :lol:

Murgesha
10-01-04, 15:09
nje her shkon ne opre shiptari edhe e she dirigjentin se si i livrit duart edhe shum shpejt e e nuk mun ti nal kursesi violonsistat. pasi ta kryn operen dirigjenti pershendetet e publiku fillon me apllauz e ngritet ne kemb. shiptari i thot shokut te ti e more po krejt te qart tekokan kta more mezi i nali violonistet shyqyr i nali edhe me ne fun publiku u ngrit ne kebm u gezuan se i nal . a publiku u ngrit ne kemb se opera ka perfundu a shiptari ka menu se jan ngrit se dirigjenti arriti ti nal violonstet . ok qao
pak e komlikuar po ok lexoje ma shume kupton se mesiguri ti qe
se kupton ej si ky shiptari e ti qe e kupton flm per mirkuptim qao nga rrebelicaRrebelica me fal por po me intereson prej nga je moj vajze.
SHQIPTARI e jo SHIPTARI si shkruan.

^Goni
10-01-04, 18:56
Sen spo marre vesh ,nashta eshte interesan po shkruje ma mire

hana
12-01-04, 18:03
pse peshqit nuk veshin brek :?: :?:

valon hoti
12-01-04, 22:43
mendoj sepse nuk kan s e ku te i terin. sepaku ky e sht mendim i pyejtjes pse smabjn peshqit brek.

valon hoti
12-01-04, 22:56
ku qendron dallimi ne mes ushtarit dhe femres?

valon hoti
12-01-04, 23:07
e thjesht esht nese logjikoni pak a oki tungi.

rrebelica
13-01-04, 10:02
po nese kam logjiku ndrysh e nga mendimi jot qka ateher gabim e ki e tregon -pergjigjen qao rrebelica kalofsh majr heheheh

rrebelica
13-01-04, 10:08
nje zotri e kishte nje papagall edhe kur dilte zotrija nga shtepija papagallii e merrte telefonin dhe thirrte ku munte ,kur erdh koha per pagesen e telefonit zotrija u qmend sa shtrjt i kish ardh te paguaj .e merr papagallin dhe e var ne mur per 1vit te plot per ball papagallit esht i varur edhe jezusi e papagalli e pyt jezusin ju qe sa koh ju kan varur ,jezusi i thot mua me kan varur qe 2000 vite . papagalli i thot ku po ti ja paske q.... nanen telefonit hehhehe qao rrebelica ju pershendet

valon hoti
13-01-04, 12:32
ne nje kafeteri te shqiperis se mesme nje kosovar she nje njeri i cili udheton 8 kilometra püer ta rrehur kombanen ekishes e sheh qdo dit nje dit epyejt nje njeri qka ban ku shkon ky njeri qdo dit ne mengjes dhe mbremje ne te njejten koh q e udheton kaq shum ai i pergjigjet te rrah kombanen ekishes per te shkuar ne parajs ne xhehnet aha i pergjigjet kosovari dhe i thot po bala im ne cilen shkall eka xhehnetin qe 15 vite qe rreh kombanen eti q e ka ne qaf.hahhaahahhhh

uliksi31
13-01-04, 17:31
Shqiptari kur e pa Krishtin e varur tha:" A ka lan far sokol djalit mrapa qe tja marrin gjakun?"


Shqiptari kur e cuan ne Ferr (Xhehnem) tha:" Zoti i marroft Serbet e Greket,po si me paskan len edhe ketu vetem me dy gishta vend."

Ju pershendes

lulicari
13-01-04, 18:41
ej u kan ni djal e kish shku ne dyqan me biqiklet e pas 10 min i vollen keti i dhime e del per ta kerkuar dhe duke e kerkuar e she ni varg njerzesh duke e qu ne vorrim ishe e plak nja 90 vjeq e pas ni minut nisi me qajt dhe ku qan per bicikell e a ta mendojn per plaken njani i afroh dhe i thot mos qaj se ishte e vjeter ...ku djali i thot e vjeter e vjer po edhe ni her i kishna hypppp...[/b]

K-man
13-01-04, 20:27
ti shqip spo dishe me shkrujt more djal. ndaje fjalin prej fjalis, se s'po dihet qka po ndodh

valon hoti
14-01-04, 10:21
hey njeri shum po te shkojshin shtosat prerj dore bre.interesanta i mir ish kan,me te vertet vetem desha ta dij nga ti se ndoshta mos eke provu njeher kete desha ta dij a eke provu ajo se per shtos ish kan i mir?

Kaltrina
14-01-04, 11:23
qita te paren ja qilloj goni po te dyten spo me kujtohet se e kom dite. :wink:

Kaltrina
14-01-04, 11:26
ahaaaaaaaa llaptop hahhahahha brravo goni

Kaltrina
14-01-04, 11:38
shume e forte valla ish kane
:)

Kaltrina
14-01-04, 11:41
oj rrebelice a je kane ne shkolle a din me shkru shqip, ncnncncn sen spo mirret vesh.

Kaltrina
14-01-04, 11:46
valla po me shkoni nerva, a folni more ju shqip a qysh? sen spo mirrni vesh

Kaltrina
14-01-04, 11:53
qysh po menon muja ja ka ly?
nashti po don me thane ja ka lyp a?
mos u idhno a

hana
14-01-04, 18:42
Cfar eshte ajo gje qe ka prift po si jep askujt,hej mos mendono keq :lol: :lol:
:

Loloku
14-01-04, 20:04
A nuk ka asnjė plakė kėtu qė bile me ju ndihmu a?
Ok, po ua them unė...
Plakat nuk veshin miniqa se i duken cicat (mos u keshni qetash a!)

Loqki_Boy_pz
14-01-04, 21:36
nje dite mesuesesja i zgjedh tre nxenesit me te mire te klases mirepo te tre ata nxenes ishin te varfur.
dhe mesuesja ju thot : nxenes neser do te vij komisioni i shkolles e kur ju pyet per prinderit e juaj se qfar punojne ju thuani diqka mire .
dhe te nesermen vjen komisioni dhe e pyet nxenesine e pare qe e kishte babain pastrues ne spital:Artan qka punon babi yt ,ai thot:,,Eshte drejtor i spitalit",pastaj e pyet te dytin nxenes qe ai e kishte babain kuril,po ty qka te punon babi ,nxenesi thot:,,Eshte drejtor i shkolles"
pastaj i vjen radha nxenesit te tret te cilit babai i ndihmonte priftit rreth kembanes pra i mshojke kembanes ne kishe , e pyet ai komisionieri po ty quni qka te punon babi ,ai thot :babi im eshte Di Gjej(DJ) ne kishe
:lol:

K-man
15-01-04, 05:27
bravo loqki boy....

janni_dk
15-01-04, 09:09
qfar ka prifti qe nuk ja jep askujt ........... hmmm. ... kryqin ndoshta hana

janni_dk
15-01-04, 09:18
hahahaahahahahahahahahaahahahahahaah shum interesant njeri !!! deka ty kesh !! ahaha - edhe spe hiq nuk e kuptova !!!! :lol: ahahaha kujdes drejtshkrimin shoki aaaa !!! ahahaha :lol: 8)

janni_dk
15-01-04, 09:44
ej o goni , ju kam pa dikund me ket nick njeir, love is a name sex isa game , forget the name and play the game , me je kon ne kontakt mje vajz te danimarkes niher shoki

pimi
15-01-04, 13:42
per qka pe ruan fatos nano mjekrren

hana
15-01-04, 18:56
tung jo valla larg je JANNI_DK

P-R-R-O-N-I
15-01-04, 20:13
e ka karin mener me thone prej ktyne burrav

hana
16-01-04, 16:58
ajajaj P-R-R-O-N -I je shume shume larg sorry 8) 8)

Loqki_Boy_pz
16-01-04, 18:52
Qe nje ndodhi qė mė ndodhi mua!!!

Jam i pamartuar.Isha i fejuar, mirėpo martesa dėshtoi.Qe PSE: -Pėr Vitin e Ri vendosa ti dhuroj tė fejuarės njė palė dorza tė Dimrit, e bashkė me dhuratė edhe njė letėr pėrshendetėse.
Aty nė shitore e takova njė shoqe tė kohės shkollore, e cila bleu brek(gaqica).
Shitėsja me pakujdesi , na i ndėrroi pakot, kėshtu qė shoqja i kishte marrė dorzat, e unė brekt!

TASH MUNDENI ME MARRĖ ME MENDĖ TĖ FEJUARĖN TIME, KUR E HAPĖ PAKON ME DHURATĖ, DHE E LEXON LETRĖN PĖRSHĖNDETĖSE. Qe edhe permbajtja e letres...


"Me kėtė dhuratė e dashur, dua tė tė disponoj dhe ta bėjė me dije se tė dua.
Heren e fundit kam verėjtur qka tė mungon, pra tash i ke kėtu nė kėtė pako.Tė dėshiroj momente tė kėnd’shme nė to.Deshta ti blejė tė leshit, mirėpo ishe ndjersitė ndoshta, e kėtė e vėrejta edhe te disa kolege tė punės.Nuk e dita numrin e madhėsisė, kėshtu qė mė ndihmoi shitėsja, e cila i provoi pėr mua.Deshta ti blej tė lėkurės, mirėpo ato nuk mundesh me i deshė shpejt, sidomos kur tė takohesh me kolegė ne punė.E di qė do tė pėrlyhen shpejtė, sepse njerezit i kanė duart e papastėrta.Po mos u bėn merak, se edhe pak e vjen Pranvera, e tani ski nevojė me i bajt. ...te puthė i dashuri i YT.

K-man
16-01-04, 22:44
ahhaahhhhahahahahah. talent se jo maki koke valla Loqki

hana
17-01-04, 21:46
jepni alternativa qe mendoni :o :o

hana
17-01-04, 21:50
pergjigjet :shock: :shock:

Murgesha
17-01-04, 22:05
Eshte mbiemri Hana.
Se zakonisht te ne pas marteses gruaja merr mbiemrin e burrit.

Murgesha
17-01-04, 22:06
Lapsi. :wink: :lol:

Lulebora
19-01-04, 13:49
Nje vajze po shetit neper pyll.Aty e sheh nje liqe.Shikon perreth mos ishte ndokush por nuk pa njeri dhe u zhvezh e tera dhe hyri per tu lare.Nje djale duke kaluar andej e sheh ate duke u lare, dhe i sheh rrobat e saj, dhe ia merr rrobat e ia fsheh.Djali afrohet afer liqenit dhe e shikon .Vajza duke dal nga uji e sheh djalin dhe i merr aty afer do gjethe dhe i mbulon pjeset e trupit me intim.E i thot djalit:
-Qka po pret ti ketu?
Ai i pergjigjet,-Po e pres vjeshten derisa te bien gjethet ne toke?

hana
19-01-04, 18:21
po kjo eshte pergjigjja :lol: :lol:

mendi
20-01-04, 13:50
E pyet Luli i vogel mamin: "Pse babi nuk ka fare floke, po eshte tullac?". Mami i pergjigjet - Po babi eshte shume i mencur edhe ty mendu shume i kane ra floket. "E pse ti atehere mami ke shume floke?" e pyet prape Luli. :?:
"mos ha mut e bjer me flejte!". :D :D :D :D

mendi
20-01-04, 15:14
Nje burre e kish adhuru Brizhit Bardo, edhe gruaja e tij per ditelindje, shkon edhe ben tatuazh ne secilen ane te prapanices se saj inicialet e Brizhit Bardos (BB) me shkronja te medha. Naten, kur vjen burri i saj, ajo zhveshet edhe kthehet prapa e i thote: A te pelqen kjo cka me kane shkru prapa si tatu?
Burri i saj, :evil: ia kthen: "KUSH DREQIN ESHTE B o B" :?: :D :D :D

P.S. Kuj' ja kape, ja kape..... :P

hana
20-01-04, 18:19
tung qysh bre hala se keni gjet a :roll: :roll: ani de se po ju kallxoj MBIEMRI se prifti nuk martohet keshtu qe ska kujna me ja dhan . :shock: :shock:

vullneti
21-01-04, 09:47
neni 1
> > Fillimin e orarit te punes e cakton punetori vete. Rregullorja e ligjit parashef qe ajo mos te jete para ores 10:00 te mengjesit.
> >
> > neni 2
> > Te ardhurat personale i percakton vete punetori ne marreveshje me anetaret e shtepise.
> >
> > neni 3
> > Para fillimit te punes punetoreve iu ipet diqka per disponim:
> > -birre te ftohet
> > -sendviq
> > -verė
> > -konjak
> > dhe te gjitha keto ne llogari te ndermarrjes.
> >
> > neni 4
> > Ne pune lejohet qe te kendohet. Nese ndonjeri prej punetoreve fillon kendimin, punetoret tjere jane te obliguar qe te nderpresin punen dhe ti bashkangjiten kenges.
> >
> > neni 5
> > Ne qofte ndonjenin punetore e zen gjumi ne pune, te tjeret jane te obliguar qe ne qetesi te te plote leshojne vendin e punes me qellim qe mos ti pengojne, dhe per kete kane te drejte kundershperblimi
> > ne te holla sikur te kishin vazhduar punen.
> >
> > neni 6
> > Ne mungese te shefit, punetoret kane te drejte qe te organizojne ndejė dhe ate ne llogari te ndermarrjes.
> >
> > neni 7
> > Pushimi per mengjes zgjate prej 10:30 deri 13:30.
> >
> > neni 8
> > Nese gjate orarit te punes tregohet ndonje seri (si: Engjelli i shfrenuar, Esmeralda,Kloni...qofte ajo edhe reprize) ndermarrja eshte e obliguar qe te siguroi televizor me madhesi minimale te ekranit prej 70 cm, ne menyre qe te siguroi percjelljen e tyre nenkuptohet me kundershperblim sikur te punohej.
> >
> > neni 9
> > Per shkarkimin e shefit duhet peticioni me me se paku 2 (dy) nenshkrime.
> >
> > neni 10
> > Ne perputhje me rregulloren, punetori mundet me e lute shefin per te kryer punet ne vendin e tij, si dhe qe ai te jete ne sherbim te punetorit per imtesira {si psh: per t iu prure punetoreve birra nga frigoriferi etj. (frigoriferin duhet ta siguroi ndermarrja dhe duhet doemos te jete pa akull dhe kapaciteti me se paku 8 litra per 1 punetore)}.
> >
> > neni 11
> > Ne qofte se shefi eshte i gjinise femerore atehere punetoret e gjinise mashkullore jane te obliguar qe me sjelljen e tyre t i tregojne asaj se ajo eshte teme e bisedimeve te tyre gjate tere kohes (psh. me fishkellima, meshuarjen me shuplake ne prapanice te saj, peshperitja P*** i mire etj)
> >
> > neni 12
> > Qdo punetore ka te drejte pushimi vjetore dhe ate tete jave gjate stines verore dhe gjashte jave gjate stines dimerore. Nese punetori i kalon keto pushime jashte baneses se tij atehere Firma eshte e
> > obliguar qe te siguroi pastrimin e banesses ne fjale.
> >
> > neni 13
> > Nese punetori martohet, firma eshte e obliguar qe tiu siguroi shpenzimet e kanagjegjit eventualisht (per burrin) shpenzimet e nates se beqarit si dhe 85% te te gjitha shpenzimeve te tjera. Firma ate dite nderpren punen per disa dite rresht.
> >
> > neni 14
> > Per te gjitha punetoret (femra) Firma eshte e obliguar qe te siguroi hyzmetqare te shtepise, e cila duhet te jete mire e ndertuar dhe te jete e pashme ne menyre qe mund ti sherbeje edhe burrit (ne mungese
> > te gruas apo ne raste te lodhjes se te njejtes).
> >
> > neni 15
> > Fundi i orarit te punes eshte ne ora 14:30. Punetoret i leshojne vendet e punes te percjellur me muzike te lehte e parapare per keso rastesh. Shefi eshte i obliguar qe personalisht ti faleminderoi secilin ndaras duke i shtrenguar duarte.
> >
> > neni 16
> > Roja ne dere eshte e obliguar qe secilit punetore gjate daljes nga ndermarrja t> '> ia kontrolloi qanten. Ne qofte se ai nuk gjene asgje atehere eshte i obliguar qe te ktheje punetorin ne firme ne menyre qe ai te merre diqka per vete. Personave te moshuar keto gjesende iu shperndahen neper shtepia me automjet zyrtatre, me kushte qe pesha e gjesendeve mos te jete ma e vogel se 2 kg.
> >
> > neni 17
> > Ne qofte punetori rastesishte shef enderr gjate nates se eshte duke punuar, Firma eshte e obliguar qe te paguaj kompensimin per pune te nates.>
> >
> > ANDAJ TI PĖRVISHEMI PUNĖS!

uliksi31
21-01-04, 13:53
Po as ne kohen e komunizmit puntoret nuk kan pas kaq shume te drejta :!: haha

Murgesha
21-01-04, 14:17
Vullneti te lutem me jep adresen e kesaj firme te shkoj e te punesohem aty. Me kusht qe neni 15 te reduktohet. Sherbetorja te jet ne sherbim te plote vetem per mua. Burrin mos te guxoje as te ma shikoj e jo me ti sherbej kur une nuk jam aty.

ENI_ger
22-01-04, 00:10
NJE NJERI I SHEF DISA PUNETOR TU PUNU DHE JU THOT PUNA E MBAR O NJEQIND PUNETOR;I AFROHET DHE I THOT NE NUK JEMI NJEQIND;POR JENA;EDHE NJE HER SA PO I SHEF EDHE GJYSMA E TYRE EDHE NJE QERK EDHE TI BAJM NJEQIND: :D
PRA SA PUNE TOR TE KOKAN: KUSH E DIN MATAMATIKEN: :shock:

TONINO
22-01-04, 00:51
Disa image pėr tė qeshur. Dhe qe ka mudnesi mos mi fshi imaget nga forumi, falm... per mirkuptim.
http://www.connerie.ch/102.gif

TONINO
22-01-04, 00:53
Tik Tak Tik Tak Cngrrrrrrrrrrr.
__________________________________________________ ___________

Geto_21http://www.connerie.ch/goodmorning01.gif

TONINO
22-01-04, 00:56
Dhurata, ja disa lule pėr gocat tonahttp://www.connerie.ch/168.gif


Geto_21

TONINO
22-01-04, 01:00
Shumica nga ne bėjm pytje se qka n'dodh pasi tė vdesim!!!
http://www.connerie.ch/11.gif

Geto_21

TONINO
22-01-04, 01:02
Kur nuk ju merr gjumi, thot nje fjal popullore numroj delet.http://www.connerie.ch/1150.gif


Geto_21

TONINO
22-01-04, 01:05
Stili i peshkimit ma i mordenizuar, ket e preferojnhttp://www.connerie.ch/001.gif
Geto_21

TONINO
22-01-04, 01:07
Edhe Pulat jan ra ne hall tė bėjn ve!!!http://www.connerie.ch/009.gifGeto_21

TONINO
22-01-04, 01:10
Maicat ma praktike pėr gra vejushka, me qmime shum tė volitshme.http://www.connerie.ch/smiley01.gif


Geto_21

vullneti
22-01-04, 09:12
hehe...sguxoj murgeshe me te punesu ne kete firme...se me aftesite qe i shpreh me shkrime...tutna te bajne shefice...e..ti vjen merzi ati" njerit " tende kur te percjellin me fishkellima...hahahaa
pa idhnim e kemi a po?

vullneti
22-01-04, 14:28
36 vete se...36+36+18+9+1=100 se kam me u lavdu...po kete e di prej vitit 1977...atehere ne gara komunale ne PR kam qene me i miri ne matematike..se pata mu lavdu,po veq tregova...hahaha

ENI_ger
23-01-04, 01:08
bravo se ashtu ahsht.
te pershendes tungi

vullneti
23-01-04, 13:52
E ndal polici i SHPK nje veture ku gjendeshin 4 veta brenda.Ua lyp leternjohtimet ,dhe i lexon emrat e tyre: Agron Berisha,Agron Mustafa, Agron Gashi dhe Agron Krasniqi.
-Cudi thot polici...4 vllezer ne nje makine!

vullneti
23-01-04, 13:56
Gjate luftes se fundit i trajnojne ushtaret e UCK si te gjuajne me snajper.Ia japin njerit e ai...gjuan dhe e mbyte nje shqiptar!
-Cka bane? i bertet eprori..e vrave nje shqiptar!!
-Jo shka ke i thot ushtari...se ja pash kryqin ne balle...

hana
23-01-04, 14:09
a e dini???????

vullneti
23-01-04, 14:34
Cysh spo priton me shkru seeee....hahaha

vullneti
23-01-04, 14:49
Shkon gruaja ne nje panair nderkombetar te penisave.Kur kthehet e pyet burri:
-Cfare kish atje dhe sa kushtojshin?
-Po ...kish te zi, te bardhe,te trashe,te holle,te beme synet,te medhenj,te vogel...e cmimi prej 50-200$.
-E si i imi sa kushtojke?-e pyet burri.
-Po si i yti, nje tube(12 copa) kushtojke 10$ hahaha
Pastaj shkon burri ne panair te vaginave.Kur kthehet e pyet gruaja:
-Cfare kish dhe sa kushtojshin?
-Po kish te zi e te bardhe,te medha e te vogla,te rruara e te pa rruara..e cmimi prej50-200$.
-E si vagina e ime a kish?
-Po i thot burri...mbi te u mbajke panairi hahaha

vullneti
23-01-04, 14:53
Ne nje sexi-shop vjen nje myshterike e vajza qe punon e sherben.
-ju lutem sa i keni vibratoret?
-ky i ziu ben 100$,ky i bardhi 150 $.
-e ai i gjelberti sa kushton ju lutem?
-Ai ben 200$.
-ma jep ate thot bleresja.
Ne mbremje pronari e pyet shitesen se a ka shite sod dicka?
-Kjo i pergjigjet: nje te bardhe 150$, nje te zi 100$ dhe termosin tim 200$.

TONINO
23-01-04, 20:01
Ish kon njoni edhe ty lexu shtosa nė forum i bjen ne sy nje far Murgesha,edhe e pyt Murgeshen, pse ti ike taravit aq te gjata, aja i pergjigjet, asgje sjan kėto tė gjata qka i kam taravit e gjata kur tė bij ne gjum!!!!
__________________________________________________ ___________


Geto_21

hana
24-01-04, 13:07
hahahhah me shkrive krejt tu kesh bre Vullnet :lol: :lol: :lol: me dit por jo pergjigja eshe e gabuar.
e sa per informata nuk pritoj hic me shkru perkundrazi qezohem kur shkruaj e kur me shkruajn :wink: :wink:

Loloku
24-01-04, 15:41
Po ja fus kot, ndoshta del plotė!
Psh. Digjet kulmi (ēatia) e dembelit kur ai po bėnė pallė brnda dhe nuk e prish terezinė pėr tė marr as edhe njė tė vetmen gacė, nga tė cilat vėrshohet, pėr cigaren qė don me e ndezė, por lutet sikur t'i pokonjte njė mu nė majė tė cigares....

miloti_25
30-01-04, 18:27
:?: shkova tek doktroi isha smut shume me dhimbte barku shume,me tha doktori qka keni i nderuar i thashe,me dhembe barku doktor me tha Hape gojen pak . AAAAAAAA e hapa gojen me tha te eshte semur Fyti shume keq e paske,Qka une te thashe barku more jo fyti zotri ne dere me shkruan mu Specialist,doktorX personi apo ty?

hana
31-01-04, 13:27
hahhahah se paskam ndegju kete version bre Lolok po shum interesant te koka po nejse jo nuk eshte perghigja e sakt

enisi2004
31-01-04, 20:48
ramadani i ka marr ne huazim 50 euro mua enisit 25 dhe 25 tjera ja ka marr albinit per mi ble nje pal kepuc por kur te shkon ne shitore te kepuceve pronari i lokalit ja jep kepucet per 45 euro une e albini e shohim ne qytet ramadanin atij i jesin edhe 5 euro ne gjep dhe ja kerkojm nga nje euro per nga nnje kaffe ramadani tash mi jep mua 1euro mua me mbetet edhe 24 euro borgje nje ashtu edhe albinit ja jep nje euro i jet edhe 24 tjera euro borgj d.m.th qe mua mi ka edhe 24 edhe albinit njeashtu 24 d.m.th 48 euro neve na ka borgj ati i kan mbet edhe tre euro ne gjep si esht e mundur qe ramadanit ti dalin 51 euro shih si 25+25=50-5=45<5 euro ikan mbet danit ne gjep mua ma ka dhen 1 euro edhe albinit 1 euro atij i kan mbet edhe 3 euro ne gjep edhe 24 euro mua qe mi ka borgj edhe albinit 24 euro bejn 48 +3 ne gjep 51 kush edin ika jo 100 si thash po 500 euro

progoni
01-02-04, 02:42
45+(1+1)=47 50-47=3
Pra nga 50 euro,45 euro ka hargjuar pėr kėpuc dhe 2 euro ka hargjuar pėr ju tė dy (secilin nga 1 euro )krejt ka harxhuar 47euro normal 3euro ka nė xhep.

25+25=50 ; 24+24=48 48-45=3
Ai fillimishtė ka hauzuar 50 euro, nga ju por ju u ka kthyer tė dyve 2 euro pra nga ju ka hauzuar 48 euro (nga secili 24 euro) .Prej tyre ka harxhuar 45 euro pėr blerjen e kėpucėve prandaj ka edhe 3euro.


Aha namin e kam bėrlej krejt ato euro.

Loloku
01-02-04, 15:30
Mjafton te jete interesante! Edhe ti besoj se je me interesante se pergjigja...

Murgesha
02-02-04, 12:31
Hana mendoj se kulmi i pertacise eshte te kerkojsh qe buken te ta fute dikush ne goje e mos ta marresh vet.

hana
02-02-04, 12:55
pershendetje jo murgesh nuk eshte e sakt

ENI_ger
03-02-04, 22:31
nje grup shkenctar kan tentuar te shkojn ne diell,si kan shku ata.?
kush e din lajmrohet.
tung ju pershendes.

K-man
03-02-04, 23:10
s'kan shku, se dielli o shum i nxet, edhe kerkush syn i afrohet

ENI_ger
03-02-04, 23:18
gabim e ki,se asht zgjidjia kur te bahen ma shum pytje do tju tregoj se asht pergjegjia.
tung tung ju pershendes :D :?: :twisted:

GjIlAnAsI_cSi
04-02-04, 04:44
Po Vjen Njoni Mem Veten Diqka Me Tha Po Me Kruhet..

I Thash Kruje..

A I Paskena Thonen Mire :D

hana
04-02-04, 19:13
ok masi nuk e gjet po jua them kulmi i pertacis eshte atehere kur e merr gruan shtatzan smundohesh hic :lol: :lol:

progoni
05-02-04, 00:53
Mėsuesja kishte fėtuar prindin e Ardit nė shkollė dhe ju drejtohet.
Shiqoni Ardi dje kishte vizatuar njė marimangė nė tabelė sa Un mendova qė ėshtė e vėrtet ,desha ta largoj dhe theva gishtin nė tabelė.
Prindi i pėrgjigjet:
Dėgjo Ardi dje ju ka vizatuatr Juve tė zhveshur nė derė, un mendova qė vėrtet ishit Ju, provova nė derė dhe e theva ka... .
Ardi si Ardi

amigos
05-02-04, 14:03
Shum tem e qelluare,veq mos pritoni mos u beni portac.Po luni pak gishtate edhe mesoni ma mier me shkrue hahhahaha :D :D :D :D

tung kalofsh bukure

Murgesha
05-02-04, 14:09
ok masi nuk e gjet po jua them kulmi i pertacis eshte atehere kur e merr gruan shtatzan smundohesh hic :lol: :lol:

Hana cka ta merr mendja a munden me qene meshkujt kaq pertaca :wink: :?: :idea:

Gjilanasi-x
05-02-04, 16:24
.. Kush E Din Qito.. :))


Pse Kalit I Vnojn Patkoj E Njerit Kundra..

Kush e Din Qito.. Numrin e Telefonit Pe Lo Ne Redaksi heh Shkrujema Nje Mesage Privat. Edhe.. Ni Dark.. Kini Me Honger Deri Sa te Dhini :p

Kaloni Mire :D

K-man
05-02-04, 18:07
per mos me u damtu komt tu hec neper asfallt ose bari

hana
06-02-04, 17:03
oj murgesh po ndodh moj ckas ka ne kete bot .

mirsad
06-02-04, 20:01
meqe eshte vende per barcoleta po tregoje nje edhe une.....na falni per fjalet e pista..
..........................kish qene nje prifte me sy qorre(verbet) e kishte shume merak sepse i thonin shkote qorre....dhe ai vendosa te shkoje tek doktorriii..nejse iken t ek doktorri i thote .per sherimin e syryt duhet te bejshe dashuri me nje burre qe eshte i besimit tjeter..edhe ai te jete qorr si ty....prifti mendon mendone ne funde thote do gjeje nje hoxhe...nje hoxhe kete gje e degjone nga shoqeria edhe fillone ta mbaje njerin sy te byllur pa qene qorr.....prifti i propozon ketije hoxhes ne te dy qorra jemi per me na u sheruar syte duhet te bejme dashuri bashke ka thene doktori i thote hoxhes...hoxha pranon por tani kush do ia fuse i pari nga terroeh ne funde prifti thote une do ta fuse i pari..kur te hapet syry thuaj mjafte edhe une e le....vazhone prifti me here te pare hoxha thote mjafte se u sherua syry....tani e ka radhen hoxha fillon hoxha.......prifti eshte qorr me verte dhe ber teteeeee. o nxjerre o hoxhe se me qerrove edhe syrey tjeter mua ti oreeeeeeeeeee..................ahaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaahaaaaaaaaaah.na falni per fjalet e pista lexues t