PDA

View Full Version : Agolli


Faqet : [1] 2 3

Luana
09-10-06, 00:26
Pash se nuk kishe tė hapur asnji Odė , vendosa qė unė e para tė hapi derėn tek ju qė tė ju lė nji pėrshėndetje dhe mirė se ardhje nė Dardani ...:wink:

Agolli
09-10-06, 00:46
Pash se nuk kishe tė hapur asnji Odė , vendosa qė unė e para tė hapi derėn tek ju qė tė ju lė nji pėrshėndetje dhe mirė se ardhje nė Dardani ...:wink:

Faliminderit e nderuara Luana
Kamė nderin dhe respektin per ty e nderuar dhe knaqsi te komunikoi me ty dhe poashtu ndi knaqsi kur vizitoi ket forum madheshtor edhe pse gjindemi larg njeri tjetrit e ndij veten sa ma afėr jushė.

Je madheshtore me le pa fjalė:cool: pi qes syzat se jam skuqur:biggrin:

Luana
09-10-06, 01:03
Faliminderit e nderuara Luana
Kamė nderin dhe respektin per ty e nderuar dhe knaqsi te komunikoi me ty dhe poashtu ndi knaqsi kur vizitoi ket forum madheshtor edhe pse gjindemi larg njeri tjetrit e ndij veten sa ma afėr jushė.

Je madheshtore me le pa fjalė:cool: pi qes syzat se jam skuqur:biggrin:

hahahhhahhhhahahahhahhahahahhhahh
hmmm Agolli kjo eshte vetem nisje e Fd-sė , do te shohesh me von se si te behet ky FD si virus :biggrin:

Agolli
09-10-06, 01:09
hahahhhahhhhahahahhahhahahahhhahh
hmmm Agolli kjo eshte vetem nisje e Fd-sė , do te shohesh me von se si te behet ky FD si virus :biggrin:

Hahahaha mos ki dert se e kom vrejt sepse mu ka bo sikur virus edhe koleget e punes me pyesin se qka osht puna jote mos je semuar se shum po dukesh i lodhur:biggrin: .
Me dit ata se ri kaniher deri vonė ketu me thoin shko te nje Psikolog ahahahahah

Luana
09-10-06, 01:20
Hahahaha mos ki dert se e kom vrejt sepse mu ka bo sikur virus edhe koleget e punes me pyesin se qka osht puna jote mos je semuar se shum po dukesh i lodhur:biggrin: .
Me dit ata se ri kaniher deri vonė ketu me thoin shko te nje Psikolog ahahahahah

Ishalla nuk ke ne pune neser me shku :confused:

Agolli
09-10-06, 01:27
Jo jo neser e kam te lirė

Paradox_13
09-10-06, 08:25
Faliminderit e nderuara Luana
Kamė nderin dhe respektin per ty e nderuar dhe knaqsi te komunikoi me ty dhe poashtu ndi knaqsi kur vizitoi ket forum madheshtor edhe pse gjindemi larg njeri tjetrit e ndij veten sa ma afėr jushė.

Je madheshtore me le pa fjalė:cool: pi qes syzat se jam skuqur:biggrin:

Te pershendes i nderuari Agolli,dhe me vie shume mire kure shohe se nje njeri i cili para pak kohe kishte nje bindje krejt tjeter sot te ndjehet i lumtur qe komunikon me nje bashkombase ne gjuhen amtare.
Nuk te thash kot ne nje postim me heret se nuk ka gje me te mire se sa pleqrin ta presish bashk me plaken rreth shporetit duke bisedu per ditet e kaluara te rinis dhe duke i numru kokrrat e pasulit se kush ke e pat mashtru me shum gjat jetes.
Te pershendes mik dhe deshiroj qe nje dit endrrat tuaja te behen realitat.
Me respekti qe kam per ju Paradox_13.

Dea_A
09-10-06, 11:08
Hahahaha mos ki dert se e kom vrejt sepse mu ka bo sikur virus edhe koleget e punes me pyesin se qka osht puna jote mos je semuar se shum po dukesh i lodhur:biggrin: .
Me dit ata se ri kaniher deri vonė ketu me thoin shko te nje Psikolog ahahahahah


hahahhhaaha
Te pershendes Agolli dhe te uroj edhe une mireseardhje :smile: !
Kjo dreq Dardani e kish nje magnetizim me te keq se viruset ,edhe mua nje dite me humbi ligjerata dhe mbeta ne computer raum tu i lexu perrallat e ketuhit :biggrin: :biggrin:
Shume te mira ,i nderuar !

uck_aksh
09-10-06, 11:33
pershendetje i nderuar

Murgesha
09-10-06, 11:59
Agolli pėrshėndetje e mirėseardhje nė FD.

Murgesha!

Agolli
09-10-06, 21:55
Te pershendes mik dhe deshiroj qe nje dit endrrat tuaja te behen realitat.
Me respekti qe kam per ju Paradox_13.[/quote]

Te faleminderoi per keto fjal te bukura nga ju i nderuari Paradox_13 paqė fatė dhe harmoni ne te gjitha sferat e jetes.

Pershendetje nga unė.

Agolli
09-10-06, 22:02
hahahhhaaha
Te pershendes Agolli dhe te uroj edhe une mireseardhje :smile: !
Kjo dreq Dardani e kish nje magnetizim me te keq se viruset ,edhe mua nje dite me humbi ligjerata dhe mbeta ne computer raum tu i lexu perrallat e ketuhit :biggrin: :biggrin:
Shume te mira ,i nderuar !

Faliminderit e nderuara Dea kam nderin dhe respektin qe gjindem aty ku ju gjindeni, shkrimet e juaja ne fd me lejnė pershtypje.
Te deshiroi suksese ne jetė te fala nga unė Agolli

Agolli
09-10-06, 22:05
pershendetje i nderuar

Pershendetje i nderuar uck_aksh dhe faliminderit per nderime.
Te fala nga unė Agolli

Agolli
09-10-06, 22:11
Agolli pėrshėndetje e mirėseardhje nė FD.

Murgesha!

Te faliminderit Murgesha per mirseardhjen tėnde dhe mirė se ju gjejė ketu.
Te fala te perzemerta nga unė Agolli

Guri i madh
15-10-06, 17:18
i nderuari Agulli pranoni pershendetjet ma te perzemerta nga Guri i madh ju deshirojm mir se ardhje ne mesin ton kalofshi qaste te lumtura me dardanasit

Agolli
15-10-06, 22:03
i nderuari Agulli pranoni pershendetjet ma te perzemerta nga Guri i madh ju deshirojm mir se ardhje ne mesin ton kalofshi qaste te lumtura me dardanasit

Tė faliminderoi per mikėpritje i nderuar dhe kam knaqsi qe gjindem ne mesin e jushė, c'do prezenc ku ju dhe shoqria jeni me lenė pershtypje dhe vullnet te rikthehem perseri mu ne ket forum madheshtor.

uck_aksh
18-10-06, 00:39
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/agollit.jpg

turisti
18-10-06, 10:21
Agolli i nderuar,

Pershendetjet me te perzemerta dhe mireseardhjen ne mesin tone te deshiron

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

Agolli
19-10-06, 20:42
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/agollit.jpg
Uck_aksh shumė faliminderit per kohen dhe punen qe e ke humbur per mua, tema me pelqen shumė sidomos kjo bukuroshe.
Pėrshėndetje vllazrore per ju nga unė Agolli...

Agolli
19-10-06, 21:05
Agolli i nderuar,

Pershendetjet me te perzemerta dhe mireseardhjen ne mesin tone te deshiron

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

Mirė se ke aritur ne oden time i nderuar TURISTI dhe te faliminderhom per mikėpritjen tėnde i nderuar.
Kamė nderin dhe respektin qe gjindem ne mesin dhe sinqeritetin e juai.

jadore
29-10-06, 23:21
.. nje pershendetje mireseardhje per Agollin , nickut qe ne qdo postim reflekton gjentilence ,,,respekt ,,,

Agolli
30-10-06, 00:13
.. nje pershendetje mireseardhje per Agollin , nickut qe ne qdo postim reflekton gjentilence ,,,respekt ,,,Te mirpres me gjithė zemer dhe krenari e nderuar dhe e pa kufizuara Jador mbetesh gjithnjė ne pershtypjen time.

Sy_kaltra
03-11-06, 12:52
Prano pershendetje te ngrohet ne kete dit te ftohet..

Agolli
04-11-06, 02:37
Prano pershendetje te ngrohet ne kete dit te ftohet..

Tė faleminderit Sy_kaltra per ngrohtsin tuaj.....je e mirė se ardhur ne qfar do stine....prania dhe ekselenca e juaj ne gjdo postim luan njė rolė te madhė tek unė....

....respekt dhe nderime per ty..............Agolli

LOJETARI
04-11-06, 14:19
Gjithe naten s“mu kini hjeke prej krese Ti , Rafeti edhe Manga ,u tutsha qe qashtu te pite qysh ju lashe mos po ja msyni najkun e po jitni veq si profila neper zida te Dardanise .E tranuet Ninnellen edhe prishtinasen me ato praqka te dreqit e qe s“besoj se i bien me ksajde .Si tre gjermant e trashe piskatshi e s“lejshi gje pa shkretue, ishalla su kane pa qita te stafit se ka me ju krise kryet sonte prej shpullave .
Ata dy s“mujta me i gjete veq benu selam e thuju se nuk i kam perdore hala tana kfintat qysh thojke Rafeti se shans nuk kini :biggrin: ........................hahahahahahah

Te pershendes dhe uroj caste te kendshme ne mesin e te "cmendurve "

laliloli
04-11-06, 22:31
Miku im Agolli erdha te ju vizitoj pak dhe nuk rrehet me hanger naj mushmolle a naj geshtaje kete vjeshte ,e mas tyne besa edhe qajin na e kana me Rafetin ,i cili si me diktoi se po vije tek ju ,si ti qet san dhive vie menjeher hahahahahahhahahaaa


Te pershendes nga zemra

Perzemersisht Lali

Agolli
05-11-06, 02:39
Gjithe naten s“mu kini hjeke prej krese Ti , Rafeti edhe Manga ,u tutsha qe qashtu te pite qysh ju lashe mos po ja msyni najkun e po jitni veq si profila neper zida te Dardanise .E tranuet Ninnellen edhe prishtinasen me ato praqka te dreqit e qe s“besoj se i bien me ksajde .Si tre gjermant e trashe piskatshi e s“lejshi gje pa shkretue, ishalla su kane pa qita te stafit se ka me ju krise kryet sonte prej shpullave .
Ata dy s“mujta me i gjete veq benu selam e thuju se nuk i kam perdore hala tana kfintat qysh thojke Rafeti se shans nuk kini :biggrin: ........................hahahahahahah

Te pershendes dhe uroj caste te kendshme ne mesin e te "cmendurve "Hahahaha tė faleminderit Lojtari ki kujdes dhe mos hi ne atė mesė.....sepse aty referon Rafeti gjdo gjė ėshtė e lejushme p.s. ki kujdes prej PRAQKES te Rafetit ahahaahahah

Poashtu te pershendes Lojtari dhe me erdhi mirė qe me vizituat gjdo te mirė nga unė..
AGOLLI

Agolli
05-11-06, 02:49
Miku im Agolli erdha te ju vizitoj pak dhe nuk rrehet me hanger naj mushmolle a naj geshtaje kete vjeshte ,e mas tyne besa edhe qajin na e kana me Rafetin ,i cili si me diktoi se po vije tek ju ,si ti qet san dhive vie menjeher hahahahahahhahahaaa


Te pershendes nga zemra

Perzemersisht Lali

Tė falemnderit Lali (Laliloli) pėr viziten qe e bėre nė oden time je i mikėpritur c“do herė pa mar parasysh se me kėnd je..........Rafetit ja boim qaty ni vend pak si ne qoshe se na qkoq me qaja ai ahahahah

Pershendetje vllazrore nga unė......... AGOLLI

Dea_A
15-11-06, 21:48
Se nga na humbe vellaqko :confused:

Megjithate ...te le nje pershendetje te kthjellet dhe shume te sinqerte


Me shume respekt per sjelljen tuaj gjentile

motrushja jote

Dea_A!:smile:

Agolli
16-11-06, 02:13
Se nga na humbe vellaqko :confused:

Megjithate ...te le nje pershendetje te kthjellet dhe shume te sinqerte


Me shume respekt per sjelljen tuaj gjentile

motrushja jote

Dea_A!:smile:

Nuk kam humb po kisha ca obligime motrushe e dashur..
Moter e dashur c'do fjal e bukur qe rjedh nga ju ma lehtson drejtimin e jetes sime....
Prano pershendetje te ngrohta nga une te bashkuara me rrespektin dhe nderimin qe kam per ty.

"Rruga deri te harresa eshte e shkurte
per ata eci me ngadal
qe te kujtoj sa me gjate"

Vllau Agolli

vjeshta
02-12-06, 00:12
Te pershendes Agolli ,dhe me te vertet je per qdo lavdat .


Vjeshta!

Agolli
02-12-06, 02:01
Te pershendes Agolli ,dhe me te vertet je per qdo lavdat .


Vjeshta!

Te faleminderit Vjeshta...Nje nga gezimet me te medha te jetes eshte Miqesia dhe nje nga gezimet me te medha te miqesiese eshte qe te kame ty shoqe!

Pershendetje nga une....

Amina
06-12-06, 06:46
Tung Agolli, thash te vij ketu ne oden tende dhe te le nje pershendetje te ngroht per ty
dhe mire e ka vjeshta je per qdo lavdat, se shkrimet tua jane shume te kendshme

Dea_A
06-12-06, 11:11
Agolli ..... gjentil dhe i dashur

te uroj tejkalimin e 1 000 postimeve

me deshiren qe te kemi ketu gjithmone

me nderime
moterza jote :smile:
Dea_A!

Agolli
07-12-06, 01:00
Tung Agolli, thash te vij ketu ne oden tende dhe te le nje pershendetje te ngroht per ty
dhe mire e ka vjeshta je per qdo lavdat, se shkrimet tua jane shume te kendshme


Tung Amina, thanx per pershendetjen, gjitheashtu je e kendshme ne gjdo shkrim.....

Ju pershendes nga thellsia e zemres........

Agolli...

Agolli
07-12-06, 01:10
Agolli ..... gjentil dhe i dashur

te uroj tejkalimin e 1 000 postimeve

me deshiren qe te kemi ketu gjithmone

me nderime
moterza jote :smile:
Dea_A!


Te faleminderit motrushe e dashur....... shpresoi me gjithe zemer se do mbetem ne pranin dhe dashurin e motrave dhe vellezerve "Dardan".....

rrespekte te veqanta nga vellaqko...
Agolli....

Dreni30
15-12-06, 14:10
I nderuar Agolli.

Te uroj kalimin e 1 mij shkrimeve, duke te uruar edhe xxxx shkrime ketu ne fd. njeherit shendet e lumturi ne gjitha sferat e jetes.

Dreni.

Luana
15-12-06, 15:46
Pershendetje te ngrohta per ty Agolli

te deshiroj fat ne te gjitha sferat e jetes tuaj....

Agolli
19-12-06, 00:45
I nderuar Agolli.

Te uroj kalimin e 1 mij shkrimeve, duke te uruar edhe xxxx shkrime ketu ne fd. njeherit shendet e lumturi ne gjitha sferat e jetes.

Dreni.

Dreni mire se ke ardhur ne oden time dhe te faliminderit per urimin dhe pershendetjen nga ju i nderuar. Te deshiroi fat ne jeten e perditshme si dhe ne ate profesionale.....tu realizofshin te gjitha deshirat e jetes...

Agolli

Agolli
19-12-06, 00:57
Pershendetje te ngrohta per ty Agolli

te deshiroj fat ne te gjitha sferat e jetes tuaj....

Nje,Pershendetje te ngroht speciale for
"only you"

Long ago I lost my soul..To some forgotten dream..But, how was I supposed to know..It wasn't what it seemed..And even though the last hello..Has left me on the floor..I don't believe in Romeo's and heroes anymore..

Luana
19-12-06, 01:33
Nje,Pershendetje te ngroht speciale for
"only you"

Long ago I lost my soul..To some forgotten dream..But, how was I supposed to know..It wasn't what it seemed..And even though the last hello..Has left me on the floor..I don't believe in Romeo's and heroes anymore..

hmmmmmmm poezi e bukur qenka , por pak e pikelluar :frown:

Prishtinasja_
25-12-06, 01:55
Pershendetje Agolli

***GEZUAR FESTAT***

Gjitha te mirat ne vitin 2007 !!!

http://fenny-sblablapoetryblog.blogspirit.com/album/all_blog_pictures/poems_-_happy_new_year.3.jpg

Zana_ch
25-12-06, 09:40
I nderuari Agolli,
Uroje qe paqeja edhe dashuria te mbreteroj ne familjet tuaja . Lutem qe ky vit qe vjen te sjelle vetem dashuri , fat edhe lumturi .Uroje qe endrrat te mos ngelen vetem endrra , por te behen realitet .Urime per shume mote 2007 GEZUAR.

Me respekt
Zana_ch


http://www.icq.com/img/friendship/st...d_16961_rs.swf

ARI_03
25-12-06, 09:41
Pershendetje Agolli

***Gezuar 2007***

Gezuar festat e fundvitithttp://www.durrsi.com/modules/Forums/images/smiles/occasion14.gif

http://h1.ripway.com/baggio/aa.gif

Me respekt
ARI_03

Sy_kaltra
25-12-06, 12:38
Pershendetje Agolli.

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra...

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_Gezuar.gif

gazi-de
25-12-06, 14:08
Agolli,urime festat dhe gjdo te mire ne jete............

selvija
25-12-06, 22:16
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/141/141746l4fiobzhr4.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

Reana
26-12-06, 03:02
Agolli, a u lodhe hiq?

qe disa here qe kyqem e ri-kyqem ne FD, e ti ende duke shkruar e maruar Urime e Pershendetje:tongue: ! Veq i zellshem po me dukesh, e ka gjasa te vjen ndonje oferte per pune nga radiostacioni eksluziv ne Tetove per dhenien e pershendetjeve dhe urimeve, Radio "Visari":tongue: ...
Ja edhe une po te pershendes dhe te deshiroj pune te zellshme edhe me tutje:biggrin: !

Berisha-boy
26-12-06, 15:50
Me fat festa e Kurban Bajramit.Paqja,mirkuptimi,toleranca,shpresa te mbizotroj perhere ne familen e juaj.


Me respekt
Berisha-boy

~AmaZonA~
26-12-06, 16:26
Gėzuar Vitin e Ri njėherit Urime edhe Festa e Kurban Bajramit...
http://www.hellasmultimedia.com/webimages/newyear/images/HapNY2.gif

lazdrani
26-12-06, 23:33
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_www.postribe.com3.jpg (javascript:;)


Agolli i nderuar,ju pershendes perzemrsisht duke ju deshiruar qdo te mire ne te gjitha sferta e jetes.Gezuar vitin e ri 2007

Dreni30
29-12-06, 13:13
I nderuar Agolli,
Uroj qe ky vit qe po vjen te jete edhe plotesim i deshirave tuaja, njeherit shendet dhe lumturi me me te afermit tuaj.

urime 2007.

Dreni.

pokeri
29-12-06, 19:48
Pėrshėndetje e urime,
nga thellėsi e zemrės sime.
Gėzim, fat, shpresė e shėndet,
nė Vitin qė po na pret...

http://s08.picshome.com/c55/new-year.gif

Agolli
30-12-06, 20:23
Pokeri, Prishtinasja, Zana ch, Ari 03, Sy kaltra , Gazi_de, Selvija, Reana, Berisha-boy, AmaZonA, Lazdrani, Dreni 30

Njeherit ju deshiroi mire se ardhje ne oden time dhe ju faleminderoi te gjithve per pershendetjet .
Urime dhe gezuar vitin e ri 2007, deshiroi qe ky vite i ri te ju sjelle shume fat dhe lumturi ne jete.

Agolli

rilinda
31-12-06, 15:47
Viti 2007 le t'ju sjell begati, shėndet tė plotė juve e familjes tuaj dhe harmoni nė jetė, pėrplot dashuri e suksese tė njėpasnjėshme! Gėzuar!

Berisha-boy
01-01-07, 06:50
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

schütze
01-01-07, 15:57
GEZUAR 2007

Nga zemra ju uroj qe ky vit te jet viti i realizimit te qdo deshire,gjithashtu edhe ralizimin e pavarsis se Kosoves

me respekt
schütze

Agolli
07-01-07, 18:57
Rilinda , Berisha –boy dhe Shütze, ju faleminderit per pershendetje dhe gjithashtu ju uroj nje vazhdim te mbare te vitit 2007 dhe realizim te c’do deshireve qe i keni ne jete .

Agolli..........

Prishtinasja_
14-02-07, 12:25
:biggrin::biggrin::biggrin:


http://images.cards.mail.ru/cvvetikk.JPG

Albanian eX|PerT
23-02-07, 17:03
Hej o Agoll, m'fal se hiq se paskam par si duket kete oden tende, e me ta lene nje pershendetje, e ndoshta ndonje here do thuash: eh e kam pas nje shok expert:tongue: hahahaha kur te plakemi e kam fjalen, hahaha ndoshta te kujtohem -shpresoj-, edhe pse s'meritoj te me perkujtoj dikush:confused:.

I nderuar! Le te jete kjo ode e juaj, ku te mbeten pershendetjen tona, qe me te vertete jane te sinqerta, "Keto fjale sjane mashtrime, por fjale te zemres sime", te kam shok e mik,... ndihem krenar qe kam nje shok sikur ju... shpresoj te jemi edhe ne jeten reale shoke, edhe pse edhe kjo virtualeja po na argeton.

Mik, kudo qe te jesh, me rrespekt
albanian expert

Agolli
24-02-07, 02:16
Hej o Agoll, m'fal se hiq se paskam par si duket kete oden tende, e me ta lene nje pershendetje, e ndoshta ndonje here do thuash: eh e kam pas nje shok expert hahahaha kur te plakemi e kam fjalen, hahaha ndoshta te kujtohem -shpresoj-, edhe pse s'meritoj te me perkujtoj dikush.

I nderuar! Le te jete kjo ode e juaj, ku te mbeten pershendetjen tona, qe me te vertete jane te sinqerta, "Keto fjale sjane mashtrime, por fjale te zemres sime", te kam shok e mik,... ndihem krenar qe kam nje shok sikur ju... shpresoj te jemi edhe ne jeten reale shoke, edhe pse edhe kjo virtualeja po na argeton.

Mik, kudo qe te jesh, me rrespekt
albanian expert


:eek: ...........c'fare kodoshi je edhe ate EXPERT' bile........:biggrin: Te falmnderit shume per keto fjale te qendisura me perplot rrespekt. Jemi shok dhe ashtu do te mbetemi, e sa per merrita dhe perkujtime ishalla nuk e ke ndermend me bo vetvrasje.........:biggrin: (Shaka )
Ky eshte nje mendim dhe shprehje e lire i/e cili vjen nga mendja jote, njeriu mund ta ndrryshoj veten,.. asesi dikend tjeter dhe te premtoj nese te ndodhe diqka apo vendos qe te largohesh nga mesi yne........une personalisht do te perkujtoj, sepse je per gjdo lavdat dhe sinqerisht merriton me shume nga une........a jemi shok a kodosha :biggrin:

Sa per realitet dhe shoqeri.........i ke te gjitha dyret e hapura nga une.......

Me rrespekt nga miku virtual..............Agolli

falma_lotin
27-02-07, 15:04
ooooo...ēka tė shkruaj.Si tja filloj kėtė pėrshėndetje a si ti thom ndryshe per vonesen time qe nuk ju kam shkruar ketu per vllaun tim , ju falm per gjithcka qe keni shkruar per mua se me te vertet ndihem shum e priviligjuar kur e lexoj pershendetje te juaja per mua ju falm shum nga ju Agolli ndjehem shume e nderuar qe ato fjale vijne nga ti.Edhe une cmoj shume mendimet e juaj i nderuari vlla Agolli, prandaj prano edhe nga motra juaj pershendetjet me te ngrohta vllazerore me te vertet ti je forumisti me i sjellshem qe dine te respektoje qdo kende te lumt vllaqko kam nderin qe pata munsesi te takoj nje njeri si je ti ketu e te shkembej shkrime me ju vetem vazhdo ashtu se je me i miri.

Agolli te ofroj nje qaj per ty vllaqko.


http://www.fotosearch.de/comp/ICN/ICN203/F0013850.jpg
Te pershendes dhe te te mirat e botes qofshin me ty !

Agolli
27-02-07, 17:07
ooooo...ēka tė shkruaj.Si tja filloj kėtė pėrshėndetje a si ti thom ndryshe per vonesen time qe nuk ju kam shkruar ketu per vllaun tim , ju falm per gjithcka qe keni shkruar per mua se me te vertet ndihem shum e priviligjuar kur e lexoj pershendetje te juaja per mua ju falm shum nga ju Agolli ndjehem shume e nderuar qe ato fjale vijne nga ti.Edhe une cmoj shume mendimet e juaj i nderuari vlla Agolli, prandaj prano edhe nga motra juaj pershendetjet me te ngrohta vllazerore me te vertet ti je forumisti me i sjellshem qe dine te respektoje qdo kende te lumt vllaqko kam nderin qe pata munsesi te takoj nje njeri si je ti ketu e te shkembej shkrime me ju vetem vazhdo ashtu se je me i miri.

Agolli te ofroj nje qaj per ty vllaqko.


http://www.fotosearch.de/comp/ICN/ICN203/F0013850.jpg
Te pershendes dhe te te mirat e botes qofshin me ty !


...............me befasove moter NDERI!!!!!!!!!!!

Mire se erdhe drita e jetes sime dhe motrushi i zemres sime,.... eshte knaqesi te jam pjese e juaj dhe vella i nje motre te dashtur (Falma_lotin)...:smile:
Me te verrtet ma fale fjalen(lotin)!!!! nje lote qe me rrjedhe nga keto fjale te bukura, me nje perrmbajtje ndjenjash :frown:.......te stolisura me plote rrespekt.!'''''
Me pelqen ky lote qe me rrjedhe per momentin ndihem i emocionuar!,,,, nga keto rreshta dhe fjale te bukura,...

p.s. sa i perket qajit..........do ta pime me von se bashku,.........arsya eshte, se me dridhen duart nga emocioni :frown: me le pa fjale.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

..........kurre nuk eshte vone!!!!!!!!!!! te trokitesh ne deren e vellaut.........

budo785
28-02-07, 20:50
Tung Agolli!
Te pershedes shoku,edhe pse prom mi aktivizove virusat a,po nejse,hahahahah
Te uroj suksese,klm
nga Budo

Agolli
01-03-07, 11:20
Tung Agolli!
Te pershedes shoku,edhe pse prom mi aktivizove virusat a,po nejse,hahahahah
Te uroj suksese,klm
nga Budo

:tongue: :tongue: ........eh ashtu te ndodhe,''kure me ngaxmon mua.....:wink:
falemnderit per pershndetje,shoku Budo!! suksesi qofte edhe pjese e jotja........:smile:

Prishtinasja_
04-03-07, 22:08
Agolli moti ste kam vizitua ( oden tende mendova:tongue:) !!!

Nje pershendetje edhe per ty i nderuar.
Paq jave te mbare! :smile:

Te pershendes me kengen :http://www.youtube.com/watch?v=6uItZGG3zFE:biggrin:

Ka duft me kendua " ani more i majri "

Agolli
05-03-07, 16:59
Agolli moti ste kam vizitua ( oden tende mendova) !!!

Nje pershendetje edhe per ty i nderuar.
Paq jave te mbare!

Te pershendes me kengen :http://www.youtube.com/watch?v=6uItZGG3zFE

Ka duft me kendua " ani more i majri "

Oda ime eshte c'do here e hapur per ty e nderuara si me patike........:biggrin: upss simpatike..... :tongue:

Te falemnderit per pershendetjen specifike, ta them te drejten,''' me pelqen!!!.. po mendoj KENGA :biggrin: .....ani more e majra..gjithashtu te pershendes me kengen e Bleros....fotografia..... :tongue:
http://www.youtube.com/watch?v=2oTcNIAdH1w

Kopuki...........Agolli!!!!

jEtA_1
05-03-07, 17:56
Agolli edhe une po e le nje pershendetje ne dhomen tende ne emrin tim te deshiroj argetim te kendshem

Agolli
05-03-07, 22:10
Agolli edhe une po e le nje pershendetje ne dhomen tende ne emrin tim te deshiroj argetim te kendshem

Te falemnderit shume e nderuar,''''argetimi eshte pejse e jetes sime, sidomos aty ku figurojn njerzit e kendeshem,''''''''' aty ku edhe ti je pjesemarrese,'''

Te falemnderit shume........!!!!

Agolli.....!

RiannA
06-03-07, 19:47
Mister pejonski -stajll,

ta pruna ni top, hajde dalim me lujt pak oke??? :biggrin:

http://www.szon.de/news/sport/fussball.gif


Shnetje, RiannA

Albanian eX|PerT
06-03-07, 20:30
Ku je be shok... si te kam... mire je?

S'kishte atmosfer si duket ne forum, e thash hajt bile nje post tek vellau im ta beje....!!!

gjithe te mirat vlla i nderuar

albanian expert

Agolli
07-03-07, 17:33
Mister pejonski -stajll,

ta pruna ni top, hajde dalim me lujt pak oke???

http://www.szon.de/news/sport/fussball.gif


Shnetje, RiannA

Falamenrs....!! ...per topin, do te luajm me nje kusht!!?....Nese une vendosi per pozicionet,
Po mendoj me penalla........:tongue:

Edhe une te pershendes a'la pejanqe vetem 4-you.......:biggrin:

Agolli.....:biggrin:

Agolli
07-03-07, 18:08
Ku je be shok... si te kam... mire je?

S'kishte atmosfer si duket ne forum, e thash hajt bile nje post tek vellau im ta beje....!!!

gjithe te mirat vlla i nderuar

albanian expert

Majr , majr.....:biggrin: ....falemnderit, ashtu me obligimet e perditeshme ma qy!!
Me erdhi mire, qe te rra nderrmend per mua...:biggrin:
dhe e mira t'gjete, aty!.. kure me se shumti ju nevojitet....:smile:
Te falemnderit shume.........nga kodoshi Agolli.....:biggrin:

Dea_A
08-03-07, 02:01
Pershendetje te sinqerta pa lavde e lajka !
Te don motrushi !:smile:

Agolli
08-03-07, 02:34
Pershendetje te sinqerta pa lavde e lajka !
Te don motrushi !:smile:

Falemnderit shume motrushe,... :smile:
Pjesemarrja jote me gezon pa mas,'' dhe i sjelle nje freski dhe frym bujare, odes sime.......!!

Te dua shume,''' dhe qendroj mbrapa c'do hapi tuaj''''''me plot sinqeritet...

I juaji vellaqko....Agolli :smile:

Amina
09-03-07, 10:09
Agolli, per nje qast isha duke te pershendetur te muzika me nje kenge, se mendova se atje eshte oda jote hehehehe.
Nje pershendetje te ngroht per ty, njeri nder forumistet me te respektuar dhe shume te kendshem

Agolli
09-03-07, 17:04
Agolli, per nje qast isha duke te pershendetur te muzika me nje kenge, se mendova se atje eshte oda jote hehehehe.
Nje pershendetje te ngroht per ty, njeri nder forumistet me te respektuar dhe shume te kendshem

Kudo qe t'me pershendetesh do te jam mirenjohes........:smile:
Me vjen mire qe ky mendim vjen nga ju, e nderuar,...c'fare te pritesh nga e kendeshmja, nga nje person sic JU! Nga nje lule dhe freski e forumit......:smile:

Te falemnderit shume.........

Prishtinasja_
11-03-07, 11:48
Kopuk ,


http://cards.webshots.com/resources2/8/6868.jpg

Te pershendet shume

Kodoshka , Kokoroshka :tongue::tongue:

Agolli
12-03-07, 16:38
Kopuk ,


http://cards.webshots.com/resources2/8/6868.jpg

Te pershendet shume

Kodoshka , Kokoroshka

OOOOOOOOO,''''lafamaneres''' :biggrin: , kodoshka kokoroshka..........:biggrin:
I vish you felt the same'''........DAY!!

te faleminderit.........:smile:

Buqja_ch
12-03-07, 21:42
Dua Edhe Un Te Jem Musafire E Odes Tende...
Aty Ku Jon Me Te Miret....

Me Rrespekt....

Agolli
13-03-07, 14:55
Dua Edhe Un Te Jem Musafire E Odes Tende...
Aty Ku Jon Me Te Miret....

Me Rrespekt....

C'do here je e mirepritur ne oden time, ne gjdo kohe dhe ne c'do qast...''''':smile:
Falemnderit per nje dekorim, te bukur nga ju...'''

laliloli
14-03-07, 18:36
Agolli erdha te te vizitoj pak se moti kohe nuk kam qene tek ju,e di qe ju ben musafireve shume muhabet prandaj dola ksajde .
Te pershendes perzemersisht dhe te deshiroj te gjitha te mirat ne jete .

Perzemersisht Lali

Agolli
14-03-07, 21:22
Agolli erdha te te vizitoj pak se moti kohe nuk kam qene tek ju,e di qe ju ben musafireve shume muhabet prandaj dola ksajde .
Te pershendes perzemersisht dhe te deshiroj te gjitha te mirat ne jete .

Perzemersisht Lali

Falemnderit Lali!,'''' c'do vizit nga ju ma shtone, vleren dhe bereqetin ne ket ode........'' cofte... ''ajo'' edhe me vones..........ti e dine se ketu eshte si ne shtepin apo oden tende, dhe te respektoj si nje vella....:smile:
Rafeti i ka fajet qe nuk ma solli nje qingje, se sonte ja kishim shtru muhabetit deri ne mengjes..:biggrin:
te falemnderit shume Lali,'''''''''''''perzemersisht nga........
Agolli.......

rilinda
15-03-07, 00:28
Kalova kėndej pari e u ndala edhe tek ti qė ti lė pėrshėndetjet qė kam pėr ty!

http://www.vonderrellau.de/Have%20a%20nice%20Day%20TP.jpg

Prishtinasja_
15-03-07, 00:39
KOPUK :biggrin:

http://www.glasdeco.se/vykort/god_natt.jpg

Te pershende

Kodoshka Kokoroshka :tongue:

Agolli
15-03-07, 08:21
Kalova kėndej pari e u ndala edhe tek ti qė ti lė pėrshėndetjet qė kam pėr ty!

http://www.vonderrellau.de/Have%20a%20nice%20Day%20TP.jpg

Falemnderit shumeeeeeeee, me erdhi mire qe tu dha rrasti te ndalesh, tek une!
I vish you a wonderful day, ''''just as special as ''you'' are.....:smile:

Agolli.''''

Agolli
15-03-07, 08:27
KOPUK

http://www.glasdeco.se/vykort/god_natt.jpg

Te pershende

Kodoshka Kokoroshka


.........................:biggrin:
Thenk you sweety''''''''''' tack så mycket..:biggrin:
te pershendet KOPUKI.''':smile:

RiannA
15-03-07, 13:19
Hello my favorite Pejon hi hi

T“shnes quuuuuuuuuuuum

nja dit te bukur te deshiroj

RiannA

Sy_kaltra
16-03-07, 12:59
http://sl.glitter-graphics.net/pub/137/137568snpkdzeqqu.gif

Prishtinasja_
16-03-07, 17:51
KOPUK

http://ragnhilddesign.com/ute/NICE_WEEKEND.jpg

Best regards

Kokoroshka.:tongue:.:wink:

Agolli
16-03-07, 18:22
Hello my favorite Pejon hi hi

T“shnes quuuuuuuuuuuum

nja dit te bukur te deshiroj

RiannA

Hello my favorit Pejonka..:smile: ''''and welkom to my space........:biggrin: gjithashtu te shnes qumeee a'la ''pejanqe''

Dita me e bukur per mua,''' eshte rrezatimi nga ju :smile:

Te falemnderit

Agolli
16-03-07, 18:27
http://sl.glitter-graphics.net/pub/137/137568snpkdzeqqu.gif

Te falemderit shumeeeeeeeeeeeeee,'' you are a special''' and my best FRIEND'''' :smile:

Agolli
16-03-07, 18:35
KOPUK

http://ragnhilddesign.com/ute/NICE_WEEKEND.jpg

Best regards

Kokoroshka..

I see you make me in your toplist again'''' :biggrin:
Thanks sweety KOKOROSHKA....:biggrin:
I wish you a lovely Weekend........:smile:
Te falemderit shume nga une vet, ndaqe me ditun..'''KOPUKI****

ARI_03
17-03-07, 10:48
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenende/endlich_ausspannen.gif

Agolli
17-03-07, 15:26
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenende/endlich_ausspannen.gifKrejt si gjyshja ime qenka!! :biggrin: s'po e marre vesh se cka po thote.''
Cka s'ndin njeri, ma paska mesuar gjyshja gjermanishten....
Dankeshen majne libe shatsi kukuratzi.....:tongue: :tongue:

ninnela
17-03-07, 16:09
Pershendetje per ty agolli

Uikend te rehatshem

NINNELA

gazi-de
18-03-07, 17:52
Agolli i nderuare dhe une erdha ne odene tende ta le nje pershendetje..

te pershendes i dhe te uroje gjdo te mir ne jete...

me respeket gazi-de..

Sy_kaltra
20-03-07, 17:57
http://www.800florals.com/virtual5/ToLove.jpg

Tė Pershendes.

Prishtinasja_
20-03-07, 19:12
KOPUK :eek:

Shyqyr qe je kthy apet tek ne ne forum ..... Hajde per hajr more :tongue:

Seriozisht gezohem qe shkruan serish ne Forum!!! Vetem ishalla nuk te shkon mendja apet mu largua :smile: ( se .... e din ti ... bicikleta..... hahah)

Te pershendet shumeee

Kokoroshka :biggrin:

falma_lotin
22-03-07, 14:19
vllaqko te pershendes nga zemra dhe te deshiroj qdo te mire ne jete
http://www.viktorianische-karten.de/templates/woche11.jpg

ARI_03
23-03-07, 12:59
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/freitag/endlich_freitag.jpg

Prishtinasja_
23-03-07, 19:47
KOPUK te deshiroj nje fundejave te kendshme dhe te rehatshme !!!:smile:

Pershendetje nga

Kokoroshka.......:biggrin:

http://ug1.kwick.de//ug/0214/7565/11981293_full,r,470x470.jpg

Agolli
23-03-07, 20:10
Pershendetje per ty agolli

Uikend te rehatshem

NINNELA

Te falemnderi Ninnela! ''shpresoj dhe deshiroj qe edhe ju do kaloni nje uikend te rahatshem...

Agolli
23-03-07, 20:16
Agolli i nderuare dhe une erdha ne odene tende ta le nje pershendetje..

te pershendes i dhe te uroje gjdo te mir ne jete...

me respeket gazi-de..

Te falemnderit shumeeeeeee Gazi, pershendetja dhe pjesemarrja e juaj me gezoj shume, kam nje respet te fort per c'do Shqipetar ne veqanti LLapjanet..http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Me rrespekte reciproke...Agolli

Agolli
23-03-07, 20:21
http://www.800florals.com/virtual5/ToLove.jpg

Tė Pershendes.

Cofaaaaaaaaa...asi u dashurova me kete thenje.......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Te falemnderit shumeeeeeeeeeeeeeee ''my LOVELY candy'' http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Agolli
23-03-07, 20:26
KOPUK :eek:

Shyqyr qe je kthy apet tek ne ne forum ..... Hajde per hajr more

Seriozisht gezohem qe shkruan serish ne Forum!!! Vetem ishalla nuk te shkon mendja apet mu largua ( se .... e din ti ... bicikleta..... hahah)

Te pershendet shumeee

Kokoroshka

Hajr paq e hajde ndaqe... :tongue: dhe kujdes me ate bicikleten tende,''se mos po te shperthehen gomat ahahaha :biggrin:

Te falemnderit shumeeeeeeeee, kokoroshko http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif
Te pershendet KOPUKI........

Agolli
23-03-07, 20:29
vllaqko te pershendes nga zemra dhe te deshiroj qdo te mire ne jete
http://www.viktorianische-karten.de/templates/woche11.jpg

Te falemnderit shumeeeeeeeeeeee''''''e mira e jetes dhe lulja e shpreses.......

Agolli
23-03-07, 20:33
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/freitag/endlich_freitag.jpg

Dankeshen, kukuruzeshen und endlich freitag ahahahahahahahahah http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif majne grosen kodoshezen haben shlafen nisht shpraciren ghaghaghagha..http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Te pershendes shumeee Ari dhe te falemnderit per pershendetjen a'la Gjermanqe.....te deshiroj nje uikend te begatshem.......

Agolli
23-03-07, 20:40
KOPUK te deshiroj nje fundejave te kendshme dhe te rehatshme !!!

Pershendetje nga

Kokoroshka.......

http://ug1.kwick.de//ug/0214/7565/11981293_full,r,470x470.jpg

Te falemnderit shumeeeeeeeeeeeeee http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif
Do te perpiqem te jam i rehatshem edhe pse mundesija eshte e kufizume, pe din ti si KOPUKAT maaaaa http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Kokoroshko me gjithe kodoshken ju deshiroj nje uikend te begatshem, mos u tranoni ahahahaha http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Te pershendet KOPUKI
p.s. me pelqen lulja asi kjo fare goca ne kartolin hahahahah

rilinda
24-03-07, 16:38
http://i130.photobucket.com/albums/p248/lindsay4u2nv/Great%20Weekend/greatweekend-1.gif

Dreni30
24-03-07, 18:01
I nderuar, te pershendes dhe deshiroj qe keto dite te praneveres ti shijoni me endje e deshira te plota.

Dreni.

Giovanni
24-03-07, 18:18
http://www.pascalobispoblog.com/media/872/20060727-dessin%20gros%20minet%20bon%20week%20end.jpg

Agolli
24-03-07, 19:09
http://i130.photobucket.com/albums/p248/lindsay4u2nv/Great%20Weekend/greatweekend-1.gif

Te falemnderit shumeeeeeeeee'' thanks for ''your greatnes'' http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif
Me deshiren time me te madhe, shpresoj, qe edhe ju ta keni nje uikend argetues....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Agolli
24-03-07, 19:17
I nderuar, te pershendes dhe deshiroj qe keto dite te praneveres ti shijoni me endje e deshira te plota.

Dreni.

Te falmnderit shume, i nderuari Dreni30!
Gjithashtu ju deshiroj nje start te begatshem, ku c'do arom lulash pranverore t'ju sjell fat dhe lumuturi ne rrethin familjar....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Agolli
24-03-07, 19:24
http://www.pascalobispoblog.com/media/872/20060727-dessin%20gros%20minet%20bon%20week%20end.jpg


Marci bocue,'''' mucho ''tuto'' gracie...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif
Capo di tuti capi.....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
te falemnderit shume i nderuar,''' gjithashtu ju deshiroj nje uikend argetues dhe te shoqerueshem....

rafet llapjani
25-03-07, 06:30
Daskell te pershendes nga zemra dhe te deshiroj gjdo te mire ne jet.

R.Llapjani.

ARI_03
25-03-07, 08:30
Vėllaqkoo prano edhe unė edhe nga unė pėrshėndetje tė sinqerta...............tė mirat....tė tė ju shoqėrojn.......nė ēdo moment dhe ēdo vend.

~AmaZonA~
25-03-07, 10:05
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

Sy_kaltra
25-03-07, 11:35
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

ssara
25-03-07, 11:38
Pershendetje per ty i nderua kalo sa ma mire


Ssara

gazi-de
25-03-07, 16:27
Agolli i nderua erdha te pershendes dhe ta uroje erdhjen e praneveres,sepse ju atje ne veri jeni duke e prite qe ca kohe dhe e pritni me gezime e besoje qe ka aredhe edhe nga ju..
te pershendes edhe pse kohve te fundit ja ke fillu me u halite,po nga nje her duhet po(shaka)hghg
respeket per ty...

Prishtinasja_
26-03-07, 16:28
KOPUK................:biggrin:

http://i25.photobucket.com/albums/c76/ALANCLADE/Have%20a%20nice%20week/HeartTag1.gif

Te pershendet shumeee

KOKOROSHKA............:biggrin:

Reana
28-03-07, 02:35
tung fmiu i keq,

sdi kur je bere dardanas i forumit, e as ku je sjellur e mbeshtjellur me shkrime deri tani:biggrin:,

por e pershendes te dalurit tend nga "hija" e vneshtes:biggrin: (mos e perzieni me vjeshten), dhe te deshiroj "rrezitje" meritore, e percellim djeges:tongue: ne mes te diellit!!!
Reana

uck_aksh
29-03-07, 00:25
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

Agolli
29-03-07, 09:54
Daskell te pershendes nga zemra dhe te deshiroj gjdo te mire ne jet.

R.Llapjani.

Te falemnderit shumeeeee.......skeleeeeeeee http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
S'ka ma te mire se ti''' edhe ti je nje nderr te miret e jetes sime'''''te kam shok per qejfi..http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Agolli
29-03-07, 09:57
Vėllaqkoo prano edhe unė edhe nga unė pėrshėndetje tė sinqerta...............tė mirat....tė tė ju shoqėrojn.......nė ēdo moment dhe ēdo vend.

Phaaaaaaaaa cfare kodoshi....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
te falemnderit shumeeee vellaqko, gjindem ne nje ambient te shoqeruar nga me te miret.....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Agolli
29-03-07, 10:00
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

Thenksssssss, modestja e forumit........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Agolli
29-03-07, 10:03
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

You are my greatnes.......my candy_shop..http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Te falemnderit shumeeeee...shampite....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
29-03-07, 10:08
Pershendetje per ty i nderua kalo sa ma mire


Ssara

Te falemnderit shume e nderuara Ssara'''' urra e te mirave vetem se po shtohet dhe po perforcohet,'' fale shoqeris se mire...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Agolli
29-03-07, 10:11
Agolli i nderua erdha te pershendes dhe ta uroje erdhjen e praneveres,sepse ju atje ne veri jeni duke e prite qe ca kohe dhe e pritni me gezime e besoje qe ka aredhe edhe nga ju..
te pershendes edhe pse kohve te fundit ja ke fillu me u halite,po nga nje her duhet po(shaka)hghg
respeket per ty...
Mire se ke ardhur shokiiiii, '''ti me gjithe pranveren...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Te falemnderit shume per pershendetje, dhe te premtoj se nuk do te halitem me...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Respekti eshte dhe do te mbetet reciprok...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Agolli
29-03-07, 10:15
KOPUK................

http://i25.photobucket.com/albums/c76/ALANCLADE/Have%20a%20nice%20week/HeartTag1.gif

Te pershendet shumeee

KOKOROSHKA............

Te falemnderit shumeeeee KOKOROSHKO...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
S'po shkruaj me shume se po me vjen mbarre..prej ksaj goces ne foto...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
29-03-07, 10:24
tung fmiu i keq,

sdi kur je bere dardanas i forumit, e as ku je sjellur e mbeshtjellur me shkrime deri tani,

por e pershendes te dalurit tend nga "hija" e vneshtes (mos e perzieni me vjeshten), dhe te deshiroj "rrezitje" meritore, e percellim djeges ne mes te diellit!!!
Reana

Krejt ma ke perzi......... as une nuk po e di....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Edhe hija eshte pjese e natyres.....:tongue:
Une jam femija i keq....''me kujtohet kur deshta ta vjedhi nje molle, paaaaa cfare konflikti kam patun me vetveten...!!!!
Melaqja me thojke mos e vjedh, dreqi vjedhe ''e une per mi pajtu keta te dy..........e vjedha, e me pas ditun se cka me ka bere ndergjegjija http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif ma zi se dielli.....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
29-03-07, 10:32
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

Thank you, '''''very mach........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Gjithashtu ju deshiroj nje dit te mire.....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

budo785
29-03-07, 21:32
Tung Agolli
Faleminderit per urimin,ishte befasie mire,gjithashtu edhe dhurata.
Ja ni dhurate pi mu:

Kur te jesh merzitur shume
ne raft te librave kerkome,
atje i fshehur do te jem une
ne ndonje fjale a ndonje shkronje
mjafton qe librin pak ta heqesh
dhe un do tzbres e te vij pas teje
ti si dikur me mall do te qeshesh
si nje blerim pas nje rrekeje
........
Poeti jot Dritero Agolli:-)

Reana
29-03-07, 23:42
Krejt ma ke perzi......... as une nuk po e di....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Edhe hija eshte pjese e natyres.....:tongue:
Une jam femija i keq....''me kujtohet kur deshta ta vjedhi nje molle, paaaaa cfare konflikti kam patun me vetveten...!!!!
Melaqja me thojke mos e vjedh, dreqi vjedhe ''e une per mi pajtu keta te dy..........e vjedha, e me pas ditun se cka me ka bere ndergjegjija http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif ma zi se dielli.....


problem qenke!!!:biggrin:

a i ke zgjedhur konfliktet me veteveten se paku deri tani???

Agolli
29-03-07, 23:46
problem qenke!!!:biggrin:

a i ke zgjedhur konfliktet me veteveten se paku deri tani???

ahahahahah ne ate moment apo parafund, kure konflikti perfundon, une vetje ime do te vdese-----:biggrin:

Reana
30-03-07, 00:01
ahahahahah ne ate moment apo parafund, kure konflikti perfundon, une vetje ime do te vdese-----:biggrin:

ashtu dmth....
kundertheniet qe ke me veteveten nuk te perfunduakan kurre....
jo mos ke dert se paske me e trashegu kete natyre edhe ne parajse:biggrin: ...veq s'di ata dreqerit e vegjel kunderthenes si don ti nxjerresh ne te zeze ne at "vilajet":tongue:

Agolli
30-03-07, 00:15
ashtu dmth....
kundertheniet qe ke me veteveten nuk te perfunduakan kurre....
jo mos ke dert se paske me e trashegu kete natyre edhe ne parajse:biggrin: ...veq s'di ata dreqerit e vegjel kunderthenes si don ti nxjerresh ne te zeze ne at "vilajet":tongue:

hahahahahahah:tongue: rresht kam me i be,,,po mendoj dreqnit e vegjel....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Reana
30-03-07, 00:26
hahahahahahah:tongue: rresht kam me i be,,,po mendoj dreqnit e vegjel....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifpo keshtu shqiptaret i sjellin edhe dreqerit ne parajse....:biggrin:
s'ka me te zotet!

Agolli
30-03-07, 19:14
po keshtu shqiptaret i sjellin edhe dreqerit ne parajse....
s'ka me te zotet!

Une kam vendos ti marr me vehti, dy shishe ''Skenderbeg....''' ne parajse..http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Ndoshta do ta dehi Zotin dhe do t'me tregoj perse ne Shqiptaret jemi te nemur...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif ''''i dehuri e tregon,, ate qe e mban ne zemer........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
30-03-07, 19:19
Tung Agolli
Faleminderit per urimin,ishte befasie mire,gjithashtu edhe dhurata.
Ja ni dhurate pi mu:

Kur te jesh merzitur shume
ne raft te librave kerkome,
atje i fshehur do te jem une
ne ndonje fjale a ndonje shkronje
mjafton qe librin pak ta heqesh
dhe un do tzbres e te vij pas teje
ti si dikur me mall do te qeshesh
si nje blerim pas nje rrekeje
........
Poeti jot Dritero Agolli:-)

Te falemnderit shumeeeeeee, per keto vargje.'' Keti fare shkrimtari ja kam marr inati vetem pse ma ka vjedh emrin time.........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif deshironte te behet ma KOPUK se une...aaaaaa maccccc....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

tung nga une.......dhe te falemnderit shokiiiiiiiii

ARI_03
30-03-07, 21:27
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/gute_nacht/gute_nacht_mond.gif

Agolli
30-03-07, 21:30
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/gute_nacht/gute_nacht_mond.gif

Dankeshen maine grosen kokrozen, varum is bananen krum.......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Süse träume, edhe per ty..........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Prishtinasja_
31-03-07, 14:28
Per kopukin ::: :tongue:

537


Te pershendet shume

KOKOROSHKA......:biggrin:

Agolli
31-03-07, 17:15
Per kopukin :::

537


Te pershendet shume

KOKOROSHKA......

Te falemnderit KOKOROSHKO,''' dhe mos harro me mi be te fala kodoshkes.....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif Une te pershendes ty me shume, per inati http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Te deshiroj nje uikend te rehatshem, a cka kisha patun qejf me qene bashke''''po ja qe koha s'po m'premton......:tongue:

rilinda
02-04-07, 11:25
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

Agolli
02-04-07, 17:03
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

Thank you wery lovely.......i wish you the same day''
I'ts beautiful to be your freand......
Te falemnderit shumeeeeeeeee'''''''

Prishtinasja_
03-04-07, 10:07
http://i112.photobucket.com/albums/n172/sara17i/d2/29.gif

Best regards

Kokoroshka........:biggrin: :biggrin:

Agolli
03-04-07, 10:25
http://i112.photobucket.com/albums/n172/sara17i/d2/29.gif

Best regards

Kokoroshka........:biggrin: :biggrin:

Te falemnderit shumeeeeee, c'do dite ne jeten time eshte nice, fal shoqerise NICE
Te fala nga kopuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Albanian eX|PerT
03-04-07, 21:43
http://www.classact.ca/RubberStamps/Words/Word%20Stamps/EX11B_B_HaveaNiceDay.jpg

LuLjaa
05-04-07, 02:27
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/11.gif

Agolli
05-04-07, 19:19
http://www.classact.ca/RubberStamps/Words/Word%20Stamps/EX11B_B_HaveaNiceDay.jpg

Thenks,,,You to '''''''' http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
05-04-07, 19:21
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/11.gif

Hello sweetie''''''''http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
http://i9.photobucket.com/albums/a74/wintress_1/scroll-friends.gif

Amina
05-04-07, 19:50
Agolli, kalo nje fundjave te kendeshme.

Agolli
07-04-07, 09:48
Agolli, kalo nje fundjave te kendeshme.

Te falemnderit shumeeeeeeeee, e kendeshmja e forumit..http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif
gjithashtu ju deshiroj nje jave te tille.....

budo785
07-04-07, 12:43
Agolli,kalofsh mire shoku,kudo qe te jeshe...
Budo

Agolli
07-04-07, 12:48
Agolli,kalofsh mire shoku,kudo qe te jeshe...
Budo

Te falemnderit.....shoku budo 785 kubik http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Gjithashtu i nderuar.......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

prishtinasi
08-04-07, 01:29
Adhuruesi i desertit, koleg i respektuar:biggrin: , erdha ne kete dhomen tende te shoh, mos eshte hap ndonje embeltore me e re....mos ka dal ndonje desert i ri, e nuk me ke treguar!:tongue:

Respekt
Prishtinasi

legenda
08-04-07, 10:18
http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

Agolli
08-04-07, 12:15
Adhuruesi i desertit, koleg i respektuar , erdha ne kete dhomen tende te shoh, mos eshte hap ndonje embeltore me e re....mos ka dal ndonje desert i ri, e nuk me ke treguar!:tongue:

Respekt
Prishtinasi

Mire se erdhe pirun :biggrin: ,,fort ki merka me ngul pirunin ne deserta te ri,, terpijani nihere.! :tongue:
Koleg i rrezikshem je,,,kemi me pas konflikte me sheficen,, asi INDIJANKEN '' desertin''
p.s. mos u merakos'',, do te informoj per c'do risi http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Respekt
Agoll // piruni //

Agolli
08-04-07, 12:20
http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

http://emmas.blogg.se/images/klockor_1161116132.jpg

rilinda
08-04-07, 12:30
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif

Agolli
08-04-07, 12:43
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gifSalut

http://nobi.com/logs/yum/archives/pix0402/roses.jpg

ninnela
08-04-07, 18:25
Agolli erdh aper te lene nje pershendetje te grohte

Jave te mbare

NINNELA

Prishtinasja_
09-04-07, 11:27
Kopuk............:tongue: Qe kjo "kopilica" maca jote...:tongue:

http://www.ein-kleiner-blick.de/1x193.jpg

Arkza
09-04-07, 13:53
Agolli Te Pershendes oo romanikoo:biggrin:

Agolli
09-04-07, 21:02
Agolli erdh aper te lene nje pershendetje te grohte

Jave te mbare

NINNELA

Te falemnderit shumeeeee, ngrohtesija e juaj http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif
desheiroj qe edhe ju te shoqeroheni me nje jave te mbare...
Tung.....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Agolli
09-04-07, 21:06
Kopuk............ Qe kjo "kopilica" maca jote...

http://www.ein-kleiner-blick.de/1x193.jpg

Frajeric eshte kjo,, manekene maaaaa http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Falemnderit kokoroshko,, mos harro ma pershendet kodoshken http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Tung dhe kalo nice........

Agolli
09-04-07, 21:13
Agolli Te Pershendes oo romanikoo

Phaaaaaaa c'me shkrive krejta http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Po te pres ne malet romantike........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif falemnderit per pershendetje''''''' tung http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

http://www.uni-potsdam.de/portal/juni02/bilder/romantik%20.jpg

Prishtinasja_
13-04-07, 10:23
KOPUK::::..............:biggrin:

http://www.graphicsarcade.com/glitter_text/haveaniceweekend/haveaniceweekend_graphics_6.gif

Best regards

Kokoroshka......:tongue:

Elina
13-04-07, 13:10
http://dl.glitter-graphics.net/pub/1/1871tgny7mzswe.gif

Buqja_ch
13-04-07, 18:16
Agolli te pershendes dhe te uroi ni fund jav te mire pushimi

Buqja

Sy_kaltra
14-04-07, 10:49
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg

Agolli
14-04-07, 17:54
KOPUK::::..............

http://www.graphicsarcade.com/glitter_text/haveaniceweekend/haveaniceweekend_graphics_6.gif

Best regards

Kokoroshka......:tongue:

Thenks ,,kokoroshko,, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif shpresoj se edhe ju do ja kaloni nice.....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Agolli
14-04-07, 17:56
http://dl.glitter-graphics.net/pub/1/1871tgny7mzswe.gif

Thenk you my greatnes http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
14-04-07, 17:58
Agolli te pershendes dhe te uroi ni fund jav te mire pushimi

Buqja

Te falemnderit Buqe!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif
Mbese me shprese,,se edhe ju ashtu do e kaloni http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Agolli
14-04-07, 18:01
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg

Lumturia me e madhe eshte ,,qe te kam ty si shoqe,,
falemnderit shumeeeeeeee http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Djellza:
14-04-07, 22:01
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

rilinda
14-04-07, 22:32
You'r my friend and that is true,
but the gift was given from me to you.
we went thru moments that were good and bad,
even moments that were happy and sad.
you suported me when I was in tears,
we stuck together when we were in fear...

Its really sad that it had to be this way,
but it has reached its very last day.
miles away can't keep us apart,
'cause you'll always be in my heart.

ssara
15-04-07, 08:09
I nderuar Agolii te pershendes dhe te deshiroj nje jave sa me te qete


me respekt Ssara

rilinda
15-04-07, 17:25
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR025.gif

Prishtinasja_
16-04-07, 10:02
Per KOPUKIN..... :tongue:

http://s132.photobucket.com/albums/q7/natetater8/sexiluv/greetings1/greatWeek/niceWeekPinkPinup.jpg

gazi-de
16-04-07, 11:58
Agolli i nderuare te pershendes.....

Agolli
16-04-07, 14:57
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Te falemnderit Djellza!....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif
Nje lule per ty ne shenj t'miresjelljes dhe respektit!!

http://data.s-info.se/data_page/1467/images/blomma_rosa.jpg

Agolli
16-04-07, 15:03
You'r my friend and that is true,
but the gift was given from me to you.
we went thru moments that were good and bad,
even moments that were happy and sad.
you suported me when I was in tears,
we stuck together when we were in fear...

Its really sad that it had to be this way,
but it has reached its very last day.
miles away can't keep us apart,
'cause you'll always be in my heart.


http://img150.imageshack.us/img150/8653/friend8dv.jpg

Agolli
16-04-07, 15:06
I nderuar Agolii te pershendes dhe te deshiroj nje jave sa me te qete


me respekt Ssara

Falemnderit shumeeeeeeee e nderuara Ssara!
Respeki eshte si c'do here reciprok http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif
http://www.greenportflowergarden.com/images/pic_flower01b.gif

Agolli
16-04-07, 15:13
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR025.gif


http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR025.gif ,,pershendetje,, edhe nga une,, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

http://missionxp.webblogg.se/images/05_iam_flower_red_white_184734296.jpg

Agolli
16-04-07, 15:16
Per KOPUKIN..... :tongue:

http://s132.photobucket.com/albums/q7/natetater8/sexiluv/greetings1/greatWeek/niceWeekPinkPinup.jpg

Thanks,, sweetie http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif i wish you felt the same,,,,,

http://siram.blogg.se/images/happy_flower_1163800416.jpg

Agolli
16-04-07, 15:19
Agolli i nderuare te pershendes.....

Falemnderit Gazi_de!,, ndera ime nuk te mungon ne asnje pikpamje'''

LuLjaa
17-04-07, 02:14
Pėrshėndetje per ty.

http://i121.photobucket.com/albums/o240/cositaChikita/weekendbutterfly0213xr8pp.gif

Elina
17-04-07, 13:04
Erdha te pershendes kojshi:biggrin:

Te deshiroje nje dite te mbare:smile:

Respekt te veqant per ty.

Agolli
17-04-07, 18:42
Pėrshėndetje per ty.

http://i121.photobucket.com/albums/o240/cositaChikita/weekendbutterfly0213xr8pp.gif

Thanks Luljaa! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

http://i52.photobucket.com/albums/g3/ksriver80/t1/10.jpg

Agolli
17-04-07, 18:48
Erdha te pershendes kojshi:biggrin:

Te deshiroje nje dite te mbare

Respekt te veqant per ty.

Mire se erdhe mi amore virtuale ,,asi kojshike http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif heuuuuu frym he virane,, pse ne Prishtine mua s'me dergove http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Falemnderit shumeeeee''koha dhe biseda me ju eshte e veqant,, sinqerisht''' respekt edhe nga une.......

http://www.blogadorn.com/graphics/thanks/thanks00001.gif

Sy_kaltra
20-04-07, 17:53
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

rilinda
21-04-07, 21:56
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif

Agolli
22-04-07, 14:08
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

http://www.pvc.maricopa.edu/studentlife/blog/wp-content/thanks.gif

Agolli
22-04-07, 14:12
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif


http://www.exploratorium.edu/images3/thanks.jpg

Giovanni
22-04-07, 17:57
Pas nje pushimi te shkurter fundjavor te deshiroj nje jave te kendsheme.


Me respekt Giņ.

uck_aksh
23-04-07, 00:32
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

Agolli
23-04-07, 15:31
Giovanni dhe Uck_aksh! shumeeee flm nga ju!
Respekt per juve.......Agolli!

Elina
24-04-07, 16:53
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/11.gif

gazi-de
27-04-07, 11:05
Pershendetje............

Agolli
28-04-07, 14:08
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/11.gif

http://i26.photobucket.com/albums/c123/bargainport/messages/hellofriend.gif

Agolli
28-04-07, 14:10
Pershendetje............
Flm......gjithashtu!!.........

Luana
28-04-07, 19:50
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/hello/034.gif

Agolli
28-04-07, 20:26
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/hello/034.gif

http://dl3.glitter-graphics.net/pub/151/151163q6ufhy61nf.gif

Prishtinasja_
29-04-07, 19:26
KOPUK.....

http://www.myspaceanimations.com/images/great_week.jpg

ssara
29-04-07, 19:55
Pershendetje Agolli kalo nje mbremje sa me te qete.......

ARI_03
01-05-07, 13:50
http://www.catmori.de/tele%20von%20euch/pomme.gif (http://www.pomme.de.vu/)

Elina
01-05-07, 18:41
http://dl8.glitter-graphics.net/pub/131/131318twnl97bmbj.jpg

Agolli
02-05-07, 16:26
KOPUK.....

http://www.myspaceanimations.com/images/great_week.jpg

http://webhost.btinet.net/~patrx/images/Angel%20Orchid%20Friendship.jpg

Agolli
02-05-07, 16:33
Pershendetje Agolli kalo nje mbremje sa me te qete.......

Pershendetje e nderuara dhe e respektuara Sara! ..,,kerkoj ndjes per pergjigjen e vonuar!
Falemnderit per pershendetjen.......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif
http://angeltalk.sslsecuredline.com/asccustompages/ProductImages/NBFHU-NrURJ-kjnlp-friendship.jpg

Agolli
02-05-07, 16:39
http://www.catmori.de/tele%20von%20euch/pomme.gif (http://www.pomme.de.vu/)

Kodosh, falemnderit per kete kartele telefoni,,!
Me befasoi ngase ishte e predorur,, dhe pa akses ! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Pershendetje nga,,,,,vellaqko KOPUKI !!!!!
tung dhe kalo nice.......

Agolli
02-05-07, 16:43
http://dl8.glitter-graphics.net/pub/131/131318twnl97bmbj.jpg


http://web2.airmail.net/shamrock/FriendshipFlower.gif

Preshevar
02-05-07, 16:59
Pershendetje te sinqerta edhe nga un per Agollin,..

I dėshiroj shendet, fat dhe shum suksese (nė jetėn e tij) gjat betejės tij kundėr Shqiptarės :biggrin:

Jeni i pershendetur nga un me shum respekt dhe nderime,.

Fati, paqja dhe lumturija Triumfojshin Gjithehere n'jeten tuaj.

Me sinqeritet ju pershendet dhe ju flm per viziten e juaj n'oden time,

Preshevari.

Agolli
02-05-07, 17:18
Pershendetje te sinqerta edhe nga un per Agollin,..

I dėshiroj shendet, fat dhe shum suksese (nė jetėn e tij) gjat betejės tij kundėr Shqiptarės :biggrin:

Jeni i pershendetur nga un me shum respekt dhe nderime,.

Fati, paqja dhe lumturija Triumfojshin Gjithehere n'jeten tuaj.

Me sinqeritet ju pershendet dhe ju flm per viziten e juaj n'oden time,

Preshevari.

Te falemnderit shokiiiiiii,,, shendeti dhe sinqeriteti perforcohet ne shoqrin bujare, ne fjalet e besnikris, ne vullnetin triumfues mbi qenjen tone mbi jeten tone, aty theme edhe nje here aty ku shokit i thuhet shok pa asnje lajke! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif
Sa i perket betejes me Shqiptaren....kuku per te http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif ishalla s'esht ksajde se m,sakaton ahahahaha
Gjithashtu mbeteni te pershendetur nga une, me plote sinqeritetin e fjales.....falemnderit edhe nje here....
Rrespekt nga ana ime........tung,, tung

Abetare
03-05-07, 07:33
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/miremengjesi2.gifAgolli a u qove a je nom ?


http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje1.gif nga Abetarja

Naki
03-05-07, 11:41
Ka kohė qė nuk kam vizituarė lagjen e pėrshėndetjeve,sot nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

Agolli
03-05-07, 12:14
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/miremengjesi2.gifAgolli a u qove a je nom ?


http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje1.gif nga Abetarja

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje1.gif dhe mire se erdhe e nderuara Abetare!
Nom qe besa,,qe sa i pastrova dhomt dhe i lava syte! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
falemnderit per viziten dhe pershendetjen'''
Tung,,tung

Agolli
03-05-07, 12:32
Ka kohė qė nuk kam vizituarė lagjen e pėrshėndetjeve,sot nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki
Me erdhi mire qe tu dha mundesija te me vizitosh, nje vizite e tille eshte dhe do te mbetet suprize per mua....besoj dhe jam i bindur se, kure te kontribosh per njerezimin apo thjesht per shendetin e njeriut mund t'ndodh te behesh aktiv 24 ore! ,,nuk eshte pune e lehte flase nga pervoja. Vetvetiu kam marr nje pushim Pranveror dhe me gjithe qef do ju shoqeroj ne kafen dhe ambijentin pranveror..
Me shume respekt dhe nderime... Agolli!

Prishtinasja_
05-05-07, 11:29
:biggrin:

Te pershendet shume kokoroshka...:biggrin:

http://ragnhilddesign.com/ute/NICE_WEEKEND.jpg

Agolli
06-05-07, 07:48
Te pershendet shume kokoroshka...

http://ragnhilddesign.com/ute/NICE_WEEKEND.jpg

Falaminers http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif per kete qiken, s'paska ku me'u shtre perpos pianos a ? ajt se po i bona dirigjent i pianos... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
tung nga kopuki.......

Elina
06-05-07, 16:55
Pershendetje kojshi :smile:


http://dl.glitter-graphics.net/pub/35/35161fsav1r4x23.gif

rilinda
06-05-07, 17:37
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

Agolli
07-05-07, 01:30
Pershendetje kojshi


http://dl.glitter-graphics.net/pub/35/35161fsav1r4x23.gif

Oooooo mrrrrrrama ! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Mos um ri karshi karshi, a e din ti se kush jam une? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Faleminderit kojshi, ta kthefsha per t'mire e n'gzime http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Agolli
07-05-07, 01:35
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

Falemners, gjithashtu ju pershendes! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

LuLjaa
07-05-07, 17:13
Agolli pershendetje dhe t'deshiroj ēaste te mira ne vazhdim.

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

rilinda
09-05-07, 01:38
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

prishtinasi
09-05-07, 04:43
http://newzealandnow.info/media/hello.jpg

gazi-de
09-05-07, 21:45
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

karkalec
10-05-07, 12:43
:smile: ....miredita Agolli,

pershendetje nga ana ime,

me kenaqesi te madhe i lexoj rrjeshtat e tua...(nuk bej lajka, e them me pasterti)...

...DITE te Mire...:smile:

ssara
10-05-07, 15:02
http://i74.photobucket.com/albums/i255/xmasbabie/821hellofriendglitterxn5.gif

Prishtinasja_
11-05-07, 16:34
http://dl10.glitter-graphics.net/pub/107/107550z3pbg2pdz0.gif

Elina
12-05-07, 12:24
Erdha ta le nje pershendetje he iprroni e hongt :biggrin:


JO, ishte pak nje shaka...Ju pershendes dhe ju uroje nje dite te kendeshme ne vazhdim...


http://s132.photobucket.com/albums/q7/natetater8/chrglt/greetings/daysOfTheWeek/greadDayFrendAngelTanBubble.gif

Agolli
12-05-07, 15:30
Agolli pershendetje dhe t'deshiroj ēaste te mira ne vazhdim.

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif
Wow!!! me te dal syte xixa.......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Falemnderit shumeeee Lule, t'pershendes.....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Agolli
12-05-07, 15:35
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!


http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

Phaaaaaaaa ma ftofe ditetn! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Falemnderit shume Rilinda!, kjo eshte dicka befasuese per mua....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Agolli
12-05-07, 15:39
http://newzealandnow.info/media/hello.jpg

Hello! kolegu "piruni" ...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Falemnderit per ,,Hello,,(pershendetjen)
Te deshiroj suksese ne gjueti te desertave.......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
12-05-07, 15:43
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

Hallo ,,hallo,,! edhe per ty! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif
T'pershendes....

Agolli
12-05-07, 15:49
:smile: ....miredita Agolli,

pershendetje nga ana ime,

me kenaqesi te madhe i lexoj rrjeshtat e tua...(nuk bej lajka, e them me pasterti)...

...DITE te Mire...:smile:

Miredita! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif
Me knaqesi e lexoj kete pershendetje, e theme kete, pa pik dallavere...
E mire qofte me ty, gjdokunde....
TUNG TUNG !!!

Agolli
12-05-07, 15:53
http://i74.photobucket.com/albums/i255/xmasbabie/821hellofriendglitterxn5.gif


SARA! falemnderit,, per pershendetjen!........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif
Thank you!! FRIEND....

Agolli
12-05-07, 15:56
http://dl10.glitter-graphics.net/pub/107/107550z3pbg2pdz0.gif

Kokoroshko! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif mos um trano me kesi foto ahahahah?!
Falemnderit shume, te kam shoqe per merak..http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Agolli
12-05-07, 16:03
Erdha ta le nje pershendetje he iprroni e hongt :biggrin:


JO, ishte pak nje shaka...Ju pershendes dhe ju uroje nje dite te kendeshme ne vazhdim...


http://s132.photobucket.com/albums/q7/natetater8/chrglt/greetings/daysOfTheWeek/greadDayFrendAngelTanBubble.gif

Phaaaa per toke'''' http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Mos um asish...ahahah!
Falemnderit shume,..;; KOJSHI;; ahaha!
Gjdo dite ,eshte, e kendshme per mua, sidoms shoqerimi dhe humori yt , vertet je nje shoqe e mire, te lumte.....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Shqiptare
14-05-07, 12:53
Agoll, qe ni pershendetje edhe pi meje http://emoticons4u.com/happy/915.gif

Kalofsh mire :)

SANTANA-29
18-05-07, 23:40
Agolli me erdh raszi te pershendes edhe ty veq perpara..http://h1.ripway.com/admirgremi/Tigra%20wallpaper/getfile2.jpg

Agolli
18-05-07, 23:52
Agoll, qe ni pershendetje edhe pi meje http://emoticons4u.com/happy/915.gif

Kalofsh mire :)
Falemnderit Shqiptare! ,,pershendetje edhe prej meje''''

Agolli
18-05-07, 23:56
Agolli me erdh raszi te pershendes edhe ty veq perpara..http://h1.ripway.com/admirgremi/Tigra%20wallpaper/getfile2.jpg

Pejon, ku je be shokiiiiiiiiiiiii http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Falemnderit per pershendetje, ani me Tigra luftarak hahahaha!
Falemnderit edhe nje here! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Gentiani
19-05-07, 00:11
Pėrfitoj nga rasti tė pėrshėndes ēunin me "kapelė karrocieri" ha,hahahaaaaaa Agollin, duke i dėshiruar ēaste tė kėndshme diskutimi lagjeve tė Forumit!

Edhe pse me vonesė, por kam dėgjuar qė thonė mė mirė vonė se kurrė! Megjithėate ėshtė njė numėr shumė i madh diskutueseve dhe diskutuesve nė Forum, pėr shkrimet e tė cilėve kam rrespekt, e tė cilėt pa ndonjė qėllim, e tė shumtėn nė mungesė kohe, nuk kam mundur tė ju pėrcjell pėrshėndetjet.

mbeteni pėrshėndetur nga

Gentiani!

Agolli
19-05-07, 00:22
Pėrfitoj nga rasti tė pėrshėndes ēunin me "kapelė karrocieri" ha,hahahaaaaaa Agollin, duke i dėshiruar ēaste tė kėndshme diskutimi lagjeve tė Forumit!

Edhe pse me vonesė, por kam dėgjuar qė thonė mė mirė vonė se kurrė! Megjithėate ėshtė njė numėr shumė i madh diskutueseve dhe diskutuesve nė Forum, pėr shkrimet e tė cilėve kam rrespekt, e tė cilėt pa ndonjė qėllim, e tė shumtėn nė mungesė kohe, nuk kam mundur tė ju pėrcjell pėrshėndetjet.

mbeteni pėrshėndetur nga

Gentiani!
Kurre nuk eshte vone, sidomos nga nje person UNIK, siq jeni ju GENTIANI mesuesi i cili kontribon per te miren tone, ku pikerisht ne shkrimet tuaja dhe disa nofkave tjera, e gjeta vehten, dhe formulimin e te shprehurit ne gjuhen ame! Ju jam mirenjohes per kete veprimtari dhe gjithe kete mund''
Falemnderit shume'''
Mbeteni i rrespektuar nga une, falemnderit edhe nje here. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

rilinda
20-05-07, 03:23
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!

lonaaa
20-05-07, 03:28
Tjänare...Dardanias söt!

Jag kommer att hälsa på...kan jag få sitter me dig?:biggrin:


Du är en jätte duktig pojke ,och jag önskar dig lycklig för all framtid!

Med vänlig hälsning,
Lonaaa!