PDA

View Full Version : a jemi qift i bukur uck_aksh me gru


uck_aksh
25-10-06, 16:03
ja vlejm te jetojm bashk jemi te lumtur
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/qiftibukur.jpg

selvija
25-10-06, 16:15
AHAHAHAH oo ty sdi qka te koft. kurr qifta me te mir spaskan pa , nje fjal popullore(harrni per thes)


ju paska hije naj film te gjironi keni me pas shum shikus sikurisht hahahah

nomer 1

Dardan Kastrati
25-10-06, 16:53
Mashallaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhh per mesysh banaaaaaaa ishalla sju bjen kush aaaaaaa
veqqqqqqqqqqqqqq ti se din me ksa dreqnilleqeeeeeeeeee ahahahahahahahha
selvija ma mire me pas ba naj video klip me me Lecin dhe cimen
__________________________________________________ __________________________
Jeta eshte dhurate e natyres

Murgesha
25-10-06, 17:11
UĒK po mė vjen keq boll me tė thonė po veq ajo qė tė paska mbajt ty. :wink:

Amina
26-10-06, 01:36
uck sh, ku e gjete more Beti La Fea , euuuuu, hahahahah