PDA

View Full Version : Labi


Faqet : [1] 2

Dea_A
28-10-06, 14:06
Kerkova neper flete te Dardanise dhe nuk gjeta asnje vend ku mundemi te shprehim respektin ,per postimet tuaja !
Une ju pershendes nga zemra dhe e para shpreh nderin qe kam per intelektin tuaj !
Me shume respekt Dea_!

Drinni
28-10-06, 17:15
Unė Labin do ta pėrshėndesė jo vetėm pėr postimet serioze qe i lexoj mė ėndje, por edhe nga arsyeja se Labi pėr herė tė parė sa kam mundur unė tė vėrej ėshtė shfaqur publik.
Kjo len tė kuptoi seriozitetin e tij nė qasjen e Temave dhe bisedimėve n'pėrgjithėsi.
Respekt i nderuar!

~AmaZonA~
01-12-06, 10:36
Pershendetje per Ty LABI,te deshiroj cdo te mire ne jete,me knaqesi lexoj postimet tuaja jan shume domethėnse e kuptimplota...Uroje qe te kem sa me shume postime nga Ti :smile:

vjeshta
01-12-06, 19:40
Nje pershendetje per Labin e ri por qe po tregon nje maturi dhe urtesi ne postimet e tij.

Vjeshta!

Naki
01-12-06, 22:40
Kerkova neper flete te Dardanise dhe nuk gjeta asnje vend ku mundemi te shprehim respektin ,per postimet tuaja !
Une ju pershendes nga zemra dhe e para shpreh nderin qe kam per intelektin tuaj !
Me shume respekt Dea_!

Pėrgėzimit dhe mirėseardhjes i bashkangjitem me njė respektė tė veqantė,postimet e juaja analitike kanė sjellė njė frymė tė re tė debatimit dhe i lėxojė me shumė ėndje.
Duke ju dėshiruar ēdo tė mirė ju pėrshėndes ku do ēė tė jeni!

Naki

turisti
19-12-06, 01:19
Me shprese se do te kthehesh ne shtepi (:biggrin: ) dhe do t'i lexojsh keto postimet te vhjetra gati se dy muaj,une te pershendes shume dhe te deshiroj ēdo te mire ne jete.

Rrugaēi boteror,
TURISTI.:biggrin:

Reana
23-12-06, 18:45
Pershendetje,


E kam verejte ne temat ku shkruaj une zakonisht ti vjen menjehere(:biggrin: ), ndoshta kjo eshte fare e rastesishme, sidoqofte je nder antaret postimet e te cilit i lexoj sepse e di se ka gjithmone dicka shkencore/racionale/informative ne to, edhepse jo gjithmone pajtohem me pikepamjet tuaja personale:cool: ....sidoqofte, po i pritoj debatit se me gjithe deshire kisha debatuar "nxehte" per ti sfiduar disa nga ato pikepamje...

Sidoqofte, po shfrytezoj rastin te ju pershendes dhe ju deshiroj momente te lumtura me me te dashurit tuaj ne kete ndrrim motmotesh!

Zana_ch
25-12-06, 10:55
Labi i nderuar,

Uroje qe paqeja edhe dashuria te mbreteroj ne familjet tuaja . Lutem qe ky vit qe vjen te sjelle shendet, dashuri , fat edhe lumturi .Uroje qe endrrat te mos ngelen vetem endrra , por te behen realitet .Urime per shume mote 2007-ta GEZUAR GEZUAR.

Me respekt
Zana_ch

http://www.bayinfo.com.au/images/whatsonimages/happynewyear.gif

Sy_kaltra
25-12-06, 12:26
Pershendetje Labi.

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra...

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_Gezuar.gif

gazi-de
25-12-06, 13:45
Labi urime festat dhe gjdo te mir ne jete...........

Naki
21-02-07, 18:15
http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=14250&dateline=1171978241

http://www.ombas.de/Geburtstag.jpg
Sot kemi njė datė tė rėndėsishme,ditėlindja e mikut tonė Dardan .

Labi i nderuarė gėzuarė ditėlindja edhe pėr shumė dekada,ju dėshirojė tė gjithė tė mirat e jetės.


Naki

halla e madhe
21-02-07, 20:18
http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=14250&dateline=1171978241

http://www.ombas.de/Geburtstag.jpg
Sot kemi njė datė tė rėndėsishme,ditėlindja e mikut tonė Dardan .

Labi i nderuarė gėzuarė ditėlindja edhe pėr shumė dekada,ju dėshirojė tė gjithė tė mirat e jetės.


Naki

Urimet e mia ju bashkangjiten fjaleve te Nakit me deshirat me te mira per ditelindjen e te nderuarit Labi!

me plot rrespekt;halla e madhe

Guri i madh
21-02-07, 21:26
LABI i nderuar ju uroj 24 vjetorin e lindjes i gzofshi ju pershendes perzemersisht

turisti
21-02-07, 22:13
LABI i nderuar,:smile: :smile:

Jete te gjate dhe te lumtur ne 100 ditelindjet e ardhshme,

te deshiton

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

LABI
22-02-07, 17:03
Falemnderit per pergezimet ... Duke dashure qe te mos tregohem i pakujdeseshem...dhe qe t'i iki replikave te pershendetjeve... Ne menyre sa me te thjesht dhe me gjithe zemer , ju falemnderoj per URIMET dhe PERGEZIMET e JUAJA ,sincerisht.

Disa fjale rreth forumit dhe shkrimeve

Nuk perpicem te jem superiore, nuk perpicem qe t'i iki spontanitetit dhe natyrshmerise se shprehurit qe mundeson kjo forme e te komunikuarit ne kete forum ... Mirepo, mendoj qe cdo njeri para se gjithash duhet te komunikoj me qenien e vet--duke e pasur parasysh perhere edhe qenien e tij shoqerore - dhe shoqerine qe rrethone.

Edhe pse kjo eshte nje pjese e asaj qe njifet apo gjen menyre per tu emruar realitet virtual... Une konsideroj qe realiteti virtual dhe realiteti ekzistencial - jane nje ... Eshte nje boteshe .
Perndryshe nuk do te emroheshin si te tilla ... realiteti eshte realitetet ...dhe ky realitet eshte i krijuar nga njerezit dhe njerezit e mundesojn ekzistencen e tij ...
Perderisa ekziston, edhe eshte real.

Qe virtualiteti i forumit dardane te vazhdoj te jet sa me reale dhe i natyrshem ... Nuk kemi nevoj per standarde- s'kemi nevoj per fabrikate - apo nje-ngjyrim mendimi ....Nuk do te ishte e mundur atehere zhvillimi dhe shkembimi i ideve.

Nje mesazh per fund ... te respektohet fjala lire dhe mendimi tjeterit , te respektohet kritika.... cofte ajo ne forme keshille apo cortimi .

Kritikat i marre parasysh dhe i vleresoj .


JU FALEMNDEROJ EDHE NJE HERE

LABI

Prishtinasja_
06-03-07, 11:32
Me shumė pershendetje nga larg dhe me shumė respekt u bashkohem pershendetjeve per mikun tonė LABIN !!! :smile: :smile:

rilinda
15-03-07, 01:17
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg

ninnela
17-03-07, 16:26
Pershendetje per ty mire se na paske ardh :smile:

Kalofsh mire ne mesin tone


Respekt NINNELA:wink:

Djellza:
14-04-07, 23:10
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Naki
06-06-07, 22:27
Elaburimi i temave nga spektri filozofikė dhe kanalizimi nė debatimete e mirėfillta ,padyshimė ėshtė pasuria dhe frymimi i njė stili tė ri ēė na dhuronė i nderuari LABI.
Ju jamė mirėnjohės pėr punen,vullnetin dhe kohen ēė investoni nė forumin tonė Dardania.de.

Ju pėrshėndes kudo ēė tė jeni!

Naki

aLbaChiCk
07-06-07, 16:21
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/hello.gif

Diana007
09-06-07, 18:44
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Luana
27-09-07, 01:00
Tė uroj nga thellėsia e shpirtit duke tė dhėnė urimet mė tė mira nė rolin qė keni marrė pėrsipėr si Moderator pėr tė drejtuar forumin .....le tė jenė fjalėt e tua nji fanar ndriēues pėr bashkėpunim sa mė tė mirė tė anėtarėve tė forumit ...

Tė pėrshėndes Labi ....!!!!

LABI
27-09-07, 21:37
Tė uroj nga thellėsia e shpirtit duke tė dhėnė urimet mė tė mira nė rolin qė keni marrė pėrsipėr si Moderator pėr tė drejtuar forumin .....le tė jenė fjalėt e tua nji fanar ndriēues pėr bashkėpunim sa mė tė mirė tė anėtarėve tė forumit ...

Tė pėrshėndes Labi ....!!!!

Falemnderit per pergezimet Luana; Do t'perpiqem t'jem korrekt, t'beje me t'miren

Mbetesh e pershendetur

jEtA_1
29-09-07, 11:09
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif

LABI
07-10-07, 14:14
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif


Falemnderit Jeta... Dhe une te deshiroj fundjave te kendshme

Kodra
07-10-07, 14:28
**********
**********
**********

I nderuari Labi,

respektin tim tė plotė qė kam ndaj teje, erdha tė shkarkojė kėtu por, duke mos e harxhuar nė asnjė moment kėtė respekt!.

I nderuar, tė pėrshėndes duke tė dėshiruar gjithė tė mirat e kėsaj Bote, pėr ty dhe familjen tuaj.


Respektplotė

Kodra

LABI
07-10-07, 14:41
**********
**********
**********

I nderuari Labi,

respektin tim tė plotė qė kam ndaj teje, erdha tė shkarkojė kėtu por, duke mos e harxhuar nė asnjė moment kėtė respekt!.

I nderuar, tė pėrshėndes duke tė dėshiruar gjithė tė mirat e kėsaj Bote, pėr ty dhe familjen tuaj.


Respektplotė

Kodra


Te falemnderoj per urimet Kodra.

Deshiroj te jesh mire ., fundjave te kendshme

Mbetesh i pershendetur Kodra

instruktori
07-10-07, 15:19
Uroj qe te kaloni ne jave te mire

rilinda
11-10-07, 20:40
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

LABI
11-10-07, 21:11
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

Falemnderit per urimet Rilinda... Nga ideja qe besimi trashegohet , jam, i takoj besimit, konfesionit islam ( vi nga nje familje me prejardhje musilmane ) ..

Perpiqem t'i mbaj disa nga ritet si pjese e sjelljeve te perseritura perkohe te gjate ... eshte shendruar ne ZAKON.

Ndersa bindja eshte qeshtje tjeter..

Ne fe nuk lejohen dilemat brenda per brenda vetes... Ne ate moment kur luhatet besimi ... Religjioni ate nuk e shpalle besimtare jo te denjet ... RELIGJIONI THRET NE BESIM TE PLOTE... ate cfare predikojne religjionet , kerkone nga besimtari , individi qe ta pranoje si te vertete... nuk lejohet, mundesohet hapesira e dilemave

Ose beson - ose nuk beson ( ose je shtatezan , ose nuk je .. s'ka jam pak) .

Ne kete kuptim , une sa i perkete QENIES SE ZOTIT JAM - AGNOSTIK

Ndersa sa i perkete idese se trashegimit te BESIMIT - jam musliman
BINDJA - AGNOSTIK

LuLjaa
12-10-07, 18:30
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

Prishtinasja_
28-11-07, 00:41
I nderuar...:smile:

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

Diana007
28-11-07, 11:54
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

rilinda
28-11-07, 14:13
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

DEA
28-11-07, 15:01
Urime festa e flamurit. DEA

LABI
28-11-07, 21:58
I nderuar...:smile:

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

Falemnderit Prishtinase . Poashtu dhe une ju uroj festat e nentorit

LABI
28-11-07, 22:00
Urime festa e flamurit. DEA
Poashtu dhe juve Dea, Rilinda, Diana , ju uroj festat e nentorit .
Deshiroj t'jeni mire .

uck_aksh
29-11-07, 01:47
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg

vjeshta
30-11-07, 18:18
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

LABI
30-11-07, 20:43
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

ooo pershendetje Vjeshta ... Oh ku e gejte kete gjenete ... Keta bylbyla , e keto gulqima te ujitt... Masazh per truu hahahh

Te pershendes !

Amina
01-12-07, 12:31
Pershendetje, ore sociolog, hehhe, kalo nje vikend te mbare, sa me me pak stres.

Luana
01-12-07, 21:54
http://i56.photobucket.com/albums/g196/Yng4ever1961/Week%20Weekend/HandsomeandWeekendDesignzbyEtta07.jpg

LABI
02-12-07, 12:56
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg


OOO EDHE JUVE HAVER ..

VDEKJE TRADHETAREVE . SHQIPERIA SHQIPTAREVE

LABI
02-12-07, 12:58
Pershendetje, ore sociolog, hehhe, kalo nje vikend te mbare, sa me me pak stres.

Pershendetje kolege , kolege . Dhe une ju deshiroj weekend te rehatshem

LABI
02-12-07, 13:04
http://i56.photobucket.com/albums/g196/Yng4ever1961/Week%20Weekend/HandsomeandWeekendDesignzbyEtta07.jpg

HELLO FOXY WOMAN ...

Linka_pz
05-12-07, 17:30
Pershendetje .Shoku.mesues!http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/love/friends/1180384611friendship_3.gif (http://www.blingcheese.com/)

DEA
08-12-07, 07:49
Vikend relaksues te deshiron DEA

LABI
08-12-07, 21:55
Vikend relaksues te deshiron DEA

po ashtu dhe une juve , ju deshiroje nje fundjave relaksuese DEA

Nirvana Band
08-12-07, 23:45
Pershendetje shoki, te uroj nje nate te qete.

Naki
10-12-07, 15:15
Sot jam nė pushimė javor,viziten e parė nė lagjen e pėrshėndetjeve po e bėjė tek miku imė LABI,erdha tė ju sjellė pėrgėzimet e mija tė sinqerta pėr punen dhe shkrimet ēė na ofroni nė kėtė medium diskutimesh.
Ėshtė kėnaqėsi tė lexoshė evaluimin dhe kanalizimin e drejtė tė definimeve filozofike nė tema tė ndryshme. Edhe pse jeni i ri nga mosha,mendimet e shprehura nga ju janė tė njė cilėsije te lartė akademike.

Ju pėrshėndes ku do ēė tė jeni,duke ju deshiruar gjithė tė mirat!

Naki

legenda
10-12-07, 15:20
...Labi,,,pranoi pershendetjet e mia te sinqerta,me vjen mire qe je ne mesin tone,ku po ploteson nje zbrazeti te madhe,...

me respekt
Legenda

LABI
10-12-07, 15:26
Sot jam nė pushimė javor,viziten e parė nė lagjen e pėrshėndetjeve po e bėjė tek miku imė LABI,erdha tė ju sjellė pėrgėzimet e mija tė sinqerta pėr punen dhe shkrimet ēė na ofroni nė kėtė medium diskutimesh.
Ėshtė kėnaqėsi tė lexoshė evaluimin dhe kanalizimin e drejtė tė definimeve filozofike nė tema tė ndryshme. Edhe pse jeni i ri nga mosha,mendimet e shprehura nga ju janė tė njė cilėsije te lartė akademike.

Ju pėrshėndes ku do ēė tė jeni,duke ju deshiruar gjithė tė mirat!

Naki

Ju falemnderit Naki per keto fjale miradie ; Uroj qe t'kaloni sa me mire ditet e pushimit .

LABI
10-12-07, 15:41
...Labi,,,pranoi pershendetjet e mia te sinqerta,me vjen mire qe je ne mesin tone,ku po ploteson nje zbrazeti te madhe,...

me respekt
Legenda

Ju falemnderit per pershendetjet Legenda. Dhe une ndihem mire qe gjindem ne mesin e shoqerise dardane .
Ju pershendes

Linka_pz
19-12-07, 12:46
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

Paradox_13
19-12-07, 12:52
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

Gjumashja
19-12-07, 18:34
Me fat Kurban Bajramin... me shpresen qe bajramin e ardhshem ta presim ne Kosoven e Pavarur....

LABI
19-12-07, 21:06
Pranoni poashtu dhe ju (Paradox, Linka , Gjumashe ) pergezimet dhe urimet e mija per festat e fundvitit .

LuLjaa
20-12-07, 03:49
Ne Keto ēaste te Bajramit
Buzeqesh ftyra e Muslimanit
Ndriēon Hena dhe Dielli
Feston Toka edhe Qielli

Me Fat festa e Kurban Bajramit

Zoti sjellte paqe e lumturi ne mesin e Juaj!

MemphiSx
20-12-07, 13:45
Urime dhe me Fat,Festa e Kurban Bajramit,dhasht Zoti qe Festat tjera ti Festojm ne Kosoven e Pavarur :smile:

Prishtinasja_
20-12-07, 16:43
Labi, :biggrin:

http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_kurban.JPG

~AmaZonA~
21-12-07, 20:10
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy124643946D31.gif

egi
22-12-07, 14:36
Labinot, urime festa, ishalla don Zoti qe te kesh nje jete te lumtur dhe te gjat sebashku me familjen tende.

Amina
22-12-07, 21:41
Labi,me fat Bajrami e te gjitha te mirat per ty dhe familjen tende.

hasanmehmeti
22-12-07, 23:41
I Nderuar Labi , Prano Urimet e mija te perzemerta per festen e Kurban Bajramit , Paqja dhe Meshira e Krijuesit qofte me ju ne qdo moment dhe haperim te qfardo sfere te jetes qe eshte e dobishme per ju.

http://img513.imageshack.us/img513/7173/urimza9.jpg (http://imageshack.us)

L~Nora
23-12-07, 18:44
Sot Bajrami me zemer ja uroj shendet dhe lumturi ju deshiroj drita e allahut rugen ja ndriqofte stacijoni gjenetit nga e keqja te shpetoft.http://img221.imageshack.us/my.php?i...ajram11qp9.gif (http://img221.imageshack.us/my.php?image=bajram11qp9.gif)Me fat e me hajr Kurban Bajrami pritshi edhe shum tjer bashk me familje paqja meshira sinqeriteti lumturija mbizotrofshin ne familjen e juaj
Nora

Cia-Ferizaj
24-12-07, 10:22
http://i190.photobucket.com/albums/z77/starrysparklegirl/hi-hello-14.gif

LABI
24-12-07, 13:58
Falemnderit per urimet dhe pergezimet ( Prishtinase , Amazona, egi , Amina, hasanmehmeti, , L-nora , Cia-Fr )

lovely
25-12-07, 14:47
Labi, me m fal per vonesen a!!?

shume tem bre shume jane bo nuk po e di as ku me lexu ma perpara..po munohna kapak n tona ant po nuk po e mrrin se s po kam as kohe vallahin.

per hajr t kofte bajrami Labi, edhe kershendellat tybe... hajt, qy , pse jo??

vitin e ri ta boj perhajr masanej!!

kalo mire lovely man!! :biggrin:

LABI
25-12-07, 15:36
Labi, me m fal per vonesen a!!?

shume tem bre shume jane bo nuk po e di as ku me lexu ma perpara..po munohna kapak n tona ant po nuk po e mrrin se s po kam as kohe vallahin.

per hajr t kofte bajrami Labi, edhe kershendellat tybe... hajt, qy , pse jo??

vitin e ri ta boj perhajr masanej!!

kalo mire lovely man!! :biggrin:

O s'kam cka te falii lovely woman ... :biggrin: Hajt, ku po ta ndine qe e di tema e nentema qe me ta lane nje vite s'ma merr mendja qe mund t'ju dalesh ne fund .

TE FALEMNDERIT - per urimet, nje ashtu dhe une te uroj te gjitha festat me bajram , me kershendella , me vit te ri , me viligdane me te gjitha

aLbaChiCk
26-12-07, 23:01
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

Buqja_ch
30-12-07, 08:02
..... Urime vitin e ri 2008 ....

Diana007
30-12-07, 13:34
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:28
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Gjumashja
30-12-07, 14:29
http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3945837/2/istockphoto_3945837_bottle_champagne_saying_happy_ new_year_2008.jpg

rilinda
30-12-07, 19:07
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

Xuki
30-12-07, 23:09
http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmp

uck_aksh
31-12-07, 01:04
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

Zana_ch
31-12-07, 01:06
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

Linka_pz
28-01-08, 12:50
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

Gjumashja
31-01-08, 01:07
http://419.bittenus.com/englesenita4realluv/sweet%20dreams.gif

ninnela
01-02-08, 01:52
Te Pershendes I Nderuari Labi

Respekt Ninnela

Prishtinasja_
01-02-08, 10:48
Labi........:biggrin:

http://img.123greetings.com/eventsnew/gen_weekend_friends/1012-049-03-1069.gif

LABI
01-02-08, 19:22
Labi........:biggrin:

http://img.123greetings.com/eventsnew/gen_weekend_friends/1012-049-03-1069.gif

owww falemnderit Prishtinase . Cfare puppi i lezetshem ..


Gjitheashtu dhe une ju deshiroje fundjave relaksuese :wink:

aLbaChiCk
03-02-08, 12:12
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sunday.jpg

LaCoStA
07-02-08, 10:19
Pėrshėndetje ty .... !!!!

Gjumashja
09-02-08, 09:21
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

LuLjaa
11-02-08, 01:04
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

Albonita
16-02-08, 16:01
Labi , Te pershedes i nderuar , ku do se gjidesh deshiroj nje fund jave te qet ,

Me respekt Albonita.!

LABI
17-02-08, 14:31
Lulja, Gjumashja , Lacosta, Albonita ; ju falemdneroi per pershendetjet..


Qofshi faqe e bardhe dhe te pershendetur gjithemone .

Buqja_ch
17-02-08, 14:51
http://www.youtube.com/watch?v=71zneo-wHNg

Prishtinasja_
19-02-08, 12:01
I nderuar, :smile:

http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

LuLjaa
21-02-08, 02:46
Pershendetje LABI
Urime Ditelindja, i gezofsh edhe shume tjera
gjithe t'mirat per ty dhe familjen tende.

http://i29.photobucket.com/albums/c269/genta_/003_mv04_mistedpastelbouquet-ljt-hb.gif

Buqja_ch
21-02-08, 10:34
.... Shuumé urime pér Ty ........Labi

Naki
21-02-08, 11:08
http://img100.imageshack.us/img100/6306/birthdaycakexo8fb2.gif

Labi i nderuarė,me rastin e ditėlindjes suajė ju dergojė pėrgėzimet mė tė sinqerta ēė shėndeti,lumturia dhe gėzimet tė jenė pėrcjellės edhe pėr shumė dekada!
Gėzuar Ditėlindja!

Amina
21-02-08, 11:11
Shume urime per ty LABI, fat dhe lumturi si dhe suskese ne jete.
Gezuar ditelindjen e 100 vjet i bafsh hehehehe

Arkza
21-02-08, 11:16
Pershendetje Labi !
Me kete Rast Hyra qe te Ju Uroj Date-lindjen dhe Pavarsin e Kosoves !

Urime Urime shume fat dhe Sukses jetsor !:smile:

gazi-de
21-02-08, 11:18
Gezuar ditelindja Labi,gjo te mire ne jete.......

selvija
21-02-08, 12:20
Urime Urime Labi gjitha te mirat per ty qofshin..
http://hostdrjack.com/customcomments/samples/9369.gif (http://commentcafe.com/hdj/)

Linka_pz
21-02-08, 12:48
Urime datelindjen Labi , Fat .Lumturi dhe Suksese ne Jet .

Luana
21-02-08, 12:50
http://i.layoutcodez.net/in/imgs/comments/birthday/birthday-102.jpg

Elina
21-02-08, 13:04
Labi,Urime ditelindjen...i befsh 100 vjet :tongue:

Mu duk kjo torte e mire,,besa duhet me qene edhe kogja e shijeshme... E qirin mos e kshyr se veq qai me qelloj :biggrin:


Urime edhe nje here...!!!http://www.sotirov.com/uploaded_images/birthday-cake-773619.jpg

LABI
21-02-08, 13:08
Ju falemnderit juve te gjitheve per pergezimet dhe urimet...

Lulja, Naki Buqja_ch , Amina, Arkza , Gazi-de, Selvija, Linka_pz , LUANA , Elina

Urdheroni mereni nga nje bombone (jane te Kinese, po te mire jane pa shybee ... ... ka qellu fundi i mujit , pavaresia , sene - te gjithe rrogen e kom ne borxhe :biggrin: )http://www.oneinchpunch.net/wordpress/wp-content/uploads/2007/07/white-rabbit-sweets.jpg

LABI
21-02-08, 13:16
Labi,Urime ditelindjen...i befsh 100 vjet :tongue:

Mu duk kjo torte e mire,,besa duhet me qene edhe kogja e shijeshme... E qirin mos e kshyr se veq qai me qelloj :biggrin:


Urime edhe nje here...!!!http://www.sotirov.com/uploaded_images/birthday-cake-773619.jpg


T'lumshin durte Elina ... sa e shishme po dukett (mos harro me ma dhane recpetin, qe me bo mem pelqy - tani duhet me te bo kahre cdo jave tu ta pru harqin me ma qite torten ) ..

ssara
21-02-08, 13:19
Urime ditelndjen Labi i gezofsh edhe shume te tjera

LABI
21-02-08, 13:30
Urime ditelndjen Labi i gezofsh edhe shume te tjera

T'falemnderit ssara . Urdheno me larte , zgjate doren dhe ti nje bombone mere ...:wink:

ssara
21-02-08, 13:31
T'falemnderit ssara . Urdheno me larte , zgjate doren dhe ti nje bombone mere ...:wink:

TE FLM LABI TE SHKOFT GJITHE KESHTU

turisti
21-02-08, 13:42
Jetė tė gjatė dhe tė lumtur sa per edhe 100 ditelindje tjera.:smile:http://www.youtube.com/watch?v=yj6cbM-h8xghttp://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/2877841/2/istockphoto_2877841_happy_25th_anniversary_or_birt hday.jpg

LABI
21-02-08, 13:54
Jetė tė gjatė dhe tė lumtur sa per edhe 100 ditelindje tjera.:smile:http://www.youtube.com/watch?v=yj6cbM-h8xghttp://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/2877841/2/istockphoto_2877841_happy_25th_anniversary_or_birt hday.jpg


oooo Turistt haverii ...:biggrin: Falemnderit, flaemnderit ... Afrohu dhe ti zgjate doren mere nje bombone me likere... E kishim qu ka nje raki po heret eshte hahahah :biggrin:

turisti
21-02-08, 15:32
oooo Turistt haverii ...:biggrin: Falemnderit, flaemnderit ... Afrohu dhe ti zgjate doren mere nje bombone me likere... E kishim qu ka nje raki po heret eshte hahahah :biggrin:
Vetem nga 1 raki ??,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,jo ,jo t'ka rok paragrafi 25,alinea 25,dmth i qojme nga gota kur te takohemi nePrishtinė, hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaha.


http://www.chains-and-charms.com/charms/images/2895-25_large.jpg

Diana007
21-02-08, 18:58
http://www.forumivirtual.com/attachments/me_afer_njeri_tjetrit/14298d1190541366-urime_ditelindjen_kitrra123-images.jpg

turisti
21-02-08, 20:41
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

e_martumja
21-02-08, 20:53
Ju falemnderit juve te gjitheve per pergezimet dhe urimet...

Lulja, Naki Buqja_ch , Amina, Arkza , Gazi-de, Selvija, Linka_pz , LUANA , Elina

Urdheroni mereni nga nje bombone (jane te Kinese, po te mire jane pa shybee ... ... ka qellu fundi i mujit , pavaresia , sene - te gjithe rrogen e kom ne borxhe :biggrin: )
http://www.oneinchpunch.net/wordpress/wp-content/uploads/2007/07/white-rabbit-sweets.jpgA ka mbet edhe naj njo per mu bre se gati ja nisa me kajt hihi

Per hajr oh Lab ishalla me plot nafak ne kete 25 vjetorin, taman koke bo per martes mos prit mo ngjitja dikujt:biggrin:


Cdo te mire ty dhe tere familjes tende ju deshiron e_martumja

ajt mpuc mbasi qenka nje Day e veqant per ty sod

Estella
21-02-08, 20:56
Pritsh edhe shume tjera,shendet e suksesee ne jet

LABI
21-02-08, 22:45
Vetem nga 1 raki ??,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,jo ,jo t'ka rok paragrafi 25,alinea 25,dmth i qojme nga gota kur te takohemi nePrishtinė, hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaha.


http://www.chains-and-charms.com/charms/images/2895-25_large.jpg

1-2 -3 deri sa t' dele hoxha ne minare me fale sabahinee .....:biggrin:

LABI
21-02-08, 22:48
ju falemnderit per urime dhe pergezimet Diana, Estella, E_martunjaa ...

turisti
21-02-08, 22:51
1-2 -3 deri sa t' dele hoxha ne minare me fale sabahinee .....:biggrin:

http://i212.photobucket.com/albums/cc2/buldog1_2007/Thank-you.jpg per muhabetin,i cili pas 2-tes,ja 3-tes shkon vet- automatikisht,a ban vaki e bashk e thirrim EZANIN,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaha.

LABI
21-02-08, 22:54
http://i212.photobucket.com/albums/cc2/buldog1_2007/Thank-you.jpg per muhabetin,i cili pas 2-tes,ja 3-tes shkon vet- automatikisht,a ban vaki e bashk e thirrim EZANIN,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaha.


Deri tash turist burri s'ka ndodhe ... me lu as venin as qerpikun... hahhah :biggrin:
Une e pi votken , e jo ajo mua ... :biggrin:

turisti
21-02-08, 22:57
Deri tash turist burri s'ka ndodhe ... me lu as venin as qerpikun... hahhah :biggrin:
Une e pi votken , e jo ajo mua ... :biggrin:

Valla une nuk pi alkool,por,nese duhet mu sjell kah VOTKA,une e konsumoj me :biggrin: bostan:biggrin: ne vend te ujit, ( seriozisht)hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahaha.

Arb
21-02-08, 23:01
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

turisti
23-02-08, 12:45
Ja shoki per t'u :biggrin: freskuar :biggrin: :

http://www.celebritywonder.com/picture/Kate_Hudson/KateHudson_Granitz_9425453.jpg

Diana007
23-02-08, 16:47
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:57
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

LABI
23-02-08, 22:43
Ja shoki per t'u :biggrin: freskuar :biggrin: :

http://www.celebritywonder.com/picture/Kate_Hudson/KateHudson_Granitz_9425453.jpg


falemnderit shoku turist-haveri per perkujdesjee... KEKSI , KEKSI !!

LABI
23-02-08, 22:46
O ju uroj dhe une pavaresine dhe shtetesine Arb-i , Dardani, Dijana...

Ishalla ja shohum hajrin

Prishtinasja_
27-02-08, 16:35
I nderuar,

ndoshta pakes me vonese por me mire tash se hiq :rolleyes:

Urime ditelindja !

Gezimi dhe lumturija qofshin gjithemon prezent ne jeten tende ! :smile:

http://www.gdevelop.info/zugvoegel/wp-content/uploads/2007/06/25.jpg

rilinda
28-02-08, 02:14
O koleg, nuk e paskna pa kur e paske pas ditlindjen, po edhe une me vones, por me siqeritet ta uroj ditėlindjen.

Ēdo e mirė tė priftė gjithmonė!
Shėndet!
Rilinda

LABI
28-02-08, 14:28
Ju falemnderit Prishtinasja dhe Rilinda ... S'kam cfare t'ju fale , vetem se nje urim per mesdite te kendshme ...:biggrin: :wink:

egi
29-02-08, 07:39
Pershendetje..Johnny :biggrin: Ani kqyrja pozat njeher :tongue:

http://www.posteremag.ro/imagini/428-Johnny%20Bravo%20-%20pozitii.jpg

lovely
29-02-08, 09:01
Shume kerkoj falje per vonesen

Per hajr Ditlindja Labi... shendet e hare te deshiroj!!


http://i47.photobucket.com/albums/f175/isylaqualunque/happy-birthday-25th.jpg

http://i193.photobucket.com/albums/z99/trinksybean/friendship.jpg

LABI
01-03-08, 17:44
Pershendetje..Johnny Ani kqyrja pozat njeher :tongue:

http://www.posteremag.ro/imagini/428-Johnny%20Bravo%20-%20pozitii.jpg

yes mamma (huhaaa don't tuch my hair ) ....:biggrin:

Tip eshte ha - Jonny edhe Dexter's labb me kallin (ma lujn trunin ) hahhahaa :biggrin:

LABI
01-03-08, 17:46
Shume kerkoj falje per vonesen

Per hajr Ditlindja Labi... shendet e hare te deshiroj!!


http://i47.photobucket.com/albums/f175/isylaqualunque/happy-birthday-25th.jpg

http://i193.photobucket.com/albums/z99/trinksybean/friendship.jpg

Te falemnderit Lovely ...s'kam cfare te fali ... exept friendship ....:biggrin:

MemphiSx
02-03-08, 16:50
Labi te pershendes dhe te uroj nje dit te lumtur kudo qe je :)

Linka_pz
19-03-08, 13:02
http://i190.photobucket.com/albums/z77/starrysparklegirl/hi-hello-14.gif

uck_aksh
20-03-08, 01:27
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/per.gif

Amina
20-03-08, 18:04
Hey Jonny pershendetje..........

lovely
25-03-08, 22:42
http://img119.imageshack.us/img119/131/00bkie22716784ql2.jpg

Luana
14-04-08, 22:32
http://media.imeem.com/p/fOBFmzibWQ.jpg

http://srv0110-04.oak1.imeem.com/g/p/769fd35140bf083bb6a5f68395e7fd3b_square.gif

LABI
15-04-08, 00:40
http://media.imeem.com/p/fOBFmzibWQ.jpg

http://srv0110-04.oak1.imeem.com/g/p/769fd35140bf083bb6a5f68395e7fd3b_square.gif


Pershendetje Luana , my dear, sweetest girl friend :wink:

Luana
17-04-08, 01:37
http://srv0106-10.oak1.imeem.com/g/p/696f16de8915dad276ec5006c1e089cd_web.jpg

LABI
18-04-08, 13:30
http://srv0106-10.oak1.imeem.com/g/p/696f16de8915dad276ec5006c1e089cd_web.jpg

Te falemnderit .

POashtu dhe une uroj qe mundi dhe perkushtimi ne jeten tuaj t'ju shperblehet me te mire !

emine
18-04-08, 19:28
http://media.imeem.com/p/vzhLC4zVd7.jpg (http://www.imeem.com/people/AdUnhUP/photo/vzhLC4zVd7/)

uck_aksh
21-04-08, 00:41
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/tung-1.gif

Estella
27-04-08, 15:34
http://www.magic-like.de/grusskarten/bild/gruss19_thumb.gif

emine
27-04-08, 19:51
pershendetje.......


http://i1.tagstat.com/images/user3/53/85/93/5385932938-62849929.jpg

LABI
28-04-08, 14:02
Ju pershendes dhe juve anetareve simpatike te FD , te 2- E (ve)

Estella, Emine .

gazi-de
28-04-08, 23:19
pershendetje.................

Adina-R.Ks
29-04-08, 22:18
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

LuLjaa
29-04-08, 23:03
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

Luana
02-05-08, 00:34
http://media.imeem.com/p/U_zJZ4mzH0.jpg

Jana
12-05-08, 18:04
Pershendetje Labi.....

http://i275.photobucket.com/albums/jj299/bashadow2/rose.jpg

LaCoStA
18-05-08, 10:55
http://nyhouses4sale.typepad.com/ny_houses_4_sale/images/2007/06/01/weekend.jpg

lovely
18-05-08, 15:06
http://i105.photobucket.com/albums/m227/nice_girl1920/needmorepplcs.jpg

LABI
20-05-08, 16:31
Ju pershednes dhe ju perqafoj te gjithe vizitoret e rendur ne oden time .

Duke fillu nga Gazi , Lacosta, Luana Lulja, Adina, Eminja,Estella, Lovely , Jana .

Vizita juaj , e posaqerisht prezenca juaj i zbukuron ngjarjet (evinimentet) virtuale te dardanise

Ju puthe te gjitheve.

ssara
20-05-08, 16:34
Nje pershendetje miqesore edhe per ty Labi... me deshire qe te kenii nJe pasdite sa me te mire,,,,,,,

LABI
20-05-08, 16:43
Nje pershendetje miqesore edhe per ty Labi... me deshire qe te kenii nJe pasdite sa me te mire,,,,,,,


Te falemnderit sssara .

Te njejten gje ta deshiroj dhe une ty

caste te kendshme

uck_aksh
20-05-08, 23:05
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/IR.gif

emine
21-05-08, 07:43
http://i2.tagstat.com/image01/0/eec7/000A051AeX7.jpg

DritonPR
24-05-08, 07:16
o Labi i fort je, po kallxo more nga te kam keshtu?

I vetmi moderator i kti forumit ti egziston, tjert jon perfuni amatoreskes :D

Arkza
25-05-08, 16:18
Te Pershendes dhe gjithe te mirat ty........

Amina
29-05-08, 23:23
Labi, te uroje nje nate te kendshme dhe kalo sa me mire. Naten e mire

Luana
31-05-08, 01:55
http://media.imeem.com/p/ciHPE3xlZD.jpg


Pika-pika bie shiu
dhe dėbora flokė-flokė,
vetėtin e fryn veriu,
breshėri kėrcet mi tokė!

Le tė fryjė er' e ftohtė,
s'ka ē'mė bėn dimėri mua:
Dashuria mė mban ngrohtė,
se pushtoj atė qė dua.

Kur fryn era me tallas,
kur bie dėbor' e shi,
sa flė njeriu me gas,
kur ka mikunė nė gji!

Vjersh e vjedhur nga , s'di kush ...:biggrin:

Te pershendes ......Labi ....!

LABI
01-06-08, 20:25
Ju pershendes dhe ju perqafoj te gjithe juve , vizitues dhe vizitore te odes sime :

UCk-aksh Driton_PR, Amina, Jana, Eminja , Lacosta... NJe perqafim i feqant per vargjet e sjellura per ty Luana .

Naki
05-06-08, 14:25
Si tė mos e admirojmė Labin me njė moshė tė re dhe kapacitet Intelektual marramendės.

Dardania.de me ty Ka fituar themele tė reja ,ku ēdo postim i juaji ėshtė dritare e debatimeve tė kanalizuar me njė shpjegim egzaktė nga kėndėveshtrimi i shkencave filozofike.
Labi i nderuar tė pėrshėndes ku do ēė tė jeshė me konsideratat mė tė larta pėr ju!

Naki

aLbaChiCk
07-06-08, 20:32
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Weekend-1.gif

Albonita
10-06-08, 07:08
Pershndetje nga Albonita..deshiroj nje dit te qet..!

emine
10-06-08, 08:15
http://i3.tagstat.com/image02/0/eec7/003S051AeX7.jpg

e_martumja
10-06-08, 18:49
Labi te pershendes shume dhe gjithe te mirat ne te ardhmen

LABI
10-06-08, 18:57
Ju falemnderit per pershendetjet te gjithave juve , Albachick , Albonita, Eminja E_martunja

Deshiroj te jeni mire

Adina-R.Ks
10-06-08, 20:10
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

LuLjaa
25-06-08, 00:16
http://img337.imageshack.us/img337/815/hoiiiics1.png

ShEjToNkA
26-06-08, 01:29
Labi, keni pėrshndetje me tė sinqerta nga unė me shirė qė hamronia dhe tė mirat tė jenė te pranishme gjithmonė tek ty dhe tė dashurit tuaj.

Jana
26-06-08, 01:34
Pershendetje Labi...te uroj dite te bukra....

http://www.blej.com/Merchant2/graphics/00000001/20karafila.jpg

emine
09-07-08, 06:36
pershendetje te perzemerta per ty,,,dhe cdo te mire t<y dhe me te dashurve tu!!!
http://i4.tagstat.com/images/user/59/31/98/5395593198-69257927.jpg

SANTANA-29
15-07-08, 15:05
Njė pershendetje pėr ty i nderuar , duke tė deshiruar cdo tė mirė e tė mbarė ne jetė , suksese ne lemit e tua jetsore, familjare dhe ato tė pergjitheshme...

santana---------

LABI
15-07-08, 16:03
Ju falemnderit per pershendetjet dhe pergezimet te gjithe juve :

Adina.Ks , Lulja , Jana, Eminja , Shejtonka, Sanntana .

Amina
16-07-08, 10:16
Labi te uroje nje jave te mbare e me shume fitnes , biceps, triceps etj heheheh

Rizuana
28-07-08, 23:40
http://i102.photobucket.com/albums/m89/Kandyman__1/HELLO__.jpg

I realizofsh te gjitha deshirat ne jete.

Rizuana

gazi-de
29-07-08, 12:46
Pershendetje Labi.

Amina
23-08-08, 15:02
http://img02.picoodle.com/img/img02/6/11/3/f_d10faa7e94cm_8b55a7d.jpg

Fundjave te mbare Labi.
Nga Amina

Estella
23-08-08, 21:04
Pranoni Pershedetje Te Perzemerta...

Prishtinasja_
31-08-08, 18:55
http://img254.imageshack.us/img254/1458/urimibl4.jpg

egi
31-08-08, 19:49
http://www4.slikomat.com/08/0831/sv-ramaza.jpg (http://www.Slikomat.com/slika/3089856.htm)

Zero Cool
06-09-08, 10:01
http://www.coolfreeimages.net/images/good_morning/good_morning_03.gif

LABI
07-09-08, 16:01
Gazi-De , Amina, Rizuana, Estella, Egi, Prishtinasja , Zero Cool ju falemnderoi per pershendetjet Ju perqafoj te gjitheve padallim.

Deshuroj te jeni mire kudo qe gjendeni

aLbaChiCk
12-09-08, 11:30
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/happyweekend-1.jpg

Amina
13-09-08, 20:38
http://i201.photobucket.com/albums/aa150/weekendcomments/weekend309.gif

Te uroje heheheh

selvija
18-09-08, 11:51
Selam keni prej Babes plak dhe inxhes karimane ju ftojn ne Dasem...tek kaffja e forumit
]http://img529.imageshack.us/img529/415/41406342cd4.jpg (http://imageshack.us/)

Jana
30-09-08, 01:16
Urime Festa...

http://img227.imageshack.us/img227/2363/lulakuranioq0.gifUrime Festa...

Trina_1
30-09-08, 13:39
http://img530.imageshack.us/img530/2773/urimexw2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Prishtinasja_
30-09-08, 15:14
http://img215.imageshack.us/img215/1930/rosekoranpk3.jpg

ninnela
01-10-08, 00:31
Zoti leshon bekimin
mbi ata qe besojne
u dhuron dite
kur mund te festojne
ruaji keto festa
si ata dy sy
dhe dije se Bajrami
eshte dhurate per ty


ME FAT FITER BAJRAMI

vjeshta
18-10-08, 21:42
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Jana
07-12-08, 02:53
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram1.gif

Giovanni
07-12-08, 12:22
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram8.gif

ritta
08-12-08, 12:05
*urime Festa E Kurban Bajramit *
Fati Dhe Miresia Qofshin Gjithmone Me Ju...

LABI
08-12-08, 14:10
Ju falemnderoj te gjithe juve : Jana, Giovani , Ritta dhe te gjithe juve tjereve .

Pasi qe kjo dite ka nje simbolike dhe shenim ne vete , tani disi forca e relativitetit dhe ndergjegjes, me obligon qe t'ju kthej dhe une nje pershendetje te ngjashme !

Albonita
13-12-08, 10:09
http://img266.imageshack.us/img266/9095/173323a1d13d2b66552a852eq2.jpg (http://imageshack.us)


Deshiroj nje fund jave te Mrekullushme.

gjini
22-12-08, 10:00
Labi, edhe pse sonte eshte nata e grave ne darsem po kam nevoj te kem edhe une dikend qe ti nderroj disa llafe ne kete nate. pra mir se vjen ne dasem....!

LABI
22-12-08, 13:44
Labi, edhe pse sonte eshte nata e grave ne darsem po kam nevoj te kem edhe une dikend qe ti nderroj disa llafe ne kete nate. pra mir se vjen ne dasem....!

O gjini gjithesesi, do t'i bi do hurme edhe nje qaj per mi ra "msysh" per naten e dhandrit :biggrin:

gjini
23-12-08, 10:37
O labi te falemnderit qe ke aty prezent ne darsem dhe e bane nje ner te madhe e sa per hurme bash ja ke qellue se mu jan dasht shum per kondicion

gazi-de
26-12-08, 16:49
http://img187.imageshack.us/img187/4574/2009in4.gif

ShEjToNkA
27-12-08, 01:57
http://img71.imageshack.us/img71/7835/getattachmentaspxhi3.jpg

lazdrani
27-12-08, 15:51
http://www.tobiaspfau.de/cms-gfx/media-i00001722w771h556q97.jpg (http://www.tobiaspfau.de/de/photo_list-00000001-3DEDB8E0.html)

emine
27-12-08, 23:51
http://www.ekartenwelt.de/images/3720.jpg

Dreni30
28-12-08, 00:54
http://i7.tinypic.com/6x0yxld.gif

Uroj qe ky vit te jet vit i sukseseve, njeherit edhe plotesim i deshirave tuaja.

Urime.

Dreni.

e_martumja
28-12-08, 01:06
Nje pellumb i shkruar ne dritare troket hape mos nguro se diqka e mir te pret ne krahet e ti ka nje porosi urime viti i ri 2009

Pershendetje nga Merita

Rozafa
28-12-08, 13:36
http://i40.tinypic.com/bhnbe0.gif

Le te jete ky Viti i realizimeve tuaja ne te gjitha fushat e jetes !
Shendet,dhe shume dashuri !!!


Rozafa

Prishtinasja_
28-12-08, 21:35
http://img140.imageshack.us/img140/5910/vitiirivf1.jpg

Linka_pz
28-12-08, 21:36
http://i225.photobucket.com/albums/dd145/tempest-azure/Happy-New-Year.jpg

ritta
29-12-08, 14:44
http://i140.photobucket.com/albums/r17/madmd23/Happy-new-year-2.jpg

Trina_1
29-12-08, 17:21
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/newyear2.gif

romansa
29-12-08, 20:28
gezuar vitin e Ri 2009http://www.tiranacity.com/Tirana/Galeria/albums/userpics/10066/Pema_-_Vitit_Te_Ri.gif

~AnnA~
29-12-08, 20:31
Nje vit te suksesshem per ty!

http://www.schalke04-forum.de/uploads/mediapool/article_images/silvester00064.jpg

MemphiSx
31-12-08, 18:55
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

Amina
31-12-08, 19:12
Oh lone ranger, GEZUAR dhe te gjitha te mirat, FAT DHE SUKSESE:biggrin:


http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/6149793/2/istockphoto_6149793-happy-new-year-2009.jpg

Jana
31-12-08, 20:24
URIME VITI I RI..
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png

Xuki
01-01-09, 15:19
http://photos2.hi5.com/0064/952/429/1uD8R4952429-02.jpg

lovely
21-02-09, 00:56
phaaa, po i vogel te kokshe :biggrin: po t rrehsha po t qkoqsha hahahahahaha

Labi, urime ditelindja, shendeti, fati dhe gezimi cofshin me ty :smile:

Shume urime per ty...

LABI
21-02-09, 01:03
phaaa, po i vogel te kokshe :biggrin: po t rrehsha po t qkoqsha hahahahahaha

Labi, urime ditelindja, shendeti, fati dhe gezimi cofshin me ty :smile:

Shume urime per ty...

o falemnderit , falemnderit . Ja edhe njo 1 ore behen 26 vjet kur jam pamvaresu prej placentesss :biggrin::biggrin:

LuLjaa
21-02-09, 01:29
http://www.witchyswikkedgraphix.com/categories/Birthday/birthday%20(71).gif

Luana
21-02-09, 10:01
http://srv0110-04.oak1.imeem.com/g/p/6ed4a5d8e4a8c049a7480c8f96e6001f_web.gif


http://srv0204-02.sjc3.imeem.com/g/p/a1e0794b19421755f8867a25a74d15a9_web.gif

Hmmmmmmmmm mu paske rrit more ti voglushi tetes ....hahhahhah

Urime ditelindjen ishalla edhe 1001 tjera ......mpuqqqqqq !

Luana
21-02-09, 10:02
http://srv0204-05.sjc3.imeem.com/g/p/b643a743ecdb4bd997740e763fcca0c9_web.gif

Giovanni
21-02-09, 11:01
http://images.myspace.drewpydraws.com/happy-birthday-hottie.jpg

Rozafa
21-02-09, 11:08
Shumė Urime Pėr mikun tim te cmuar!!

http://img3.imageshack.us/img3/3379/birthdayfun.gif (http://imageshack.us)

LABI
21-02-09, 15:40
Falemnderit , Falemnderit

Lulja
LUANA
Giovanni
Rozafa

Jeni te mrekullueshem

turisti
21-02-09, 19:45
Jete te gjate shendoshe dhe te lumtur.http://www.cafe-grether.de/images/kuchen02.jpg

e_martumja
21-02-09, 19:56
Labi prano urimet e mija per ditelindjen tende, jete te gate dhe te lumtur te deshiron Merita me shpres se se shpejti te del kysmet :biggrin:

LABI
21-02-09, 20:23
Jete te gjate shendoshe dhe te lumtur.

O t'falemnderit Turist dashamiri . (si je ti si po kalon, moti s'tkam pa kendej pari , deshiroj te jesh mire)


Falemnderit Merita per urimet dhe pergezimet (pst nje here po e shtyj vete kysmetin, ka vakt per te )

:biggrin:

Jana
21-02-09, 23:40
Per Dilindje te uroj dy gjera....
Gjithqka dhe Asgje....
Gjithqka te mir dhe
Asgje te keqe....
http://www.awesomeflowers.co.uk/images/red-roses.jpg

Urime....

Prishtinasja_
22-02-09, 00:08
URIME LABI !

I gezosh edhe shume e shume vite te lumtura! :smile:

Fati dhe dashuria qofshin gjithmone pjese e jetes tende ! :smile:

http://i281.photobucket.com/albums/kk205/dazj3/greetings/birthday-ages/birthday-26th.gif

Amina
22-02-09, 00:16
Labi urime ditelindja, fat , suksese dhe shume lumturi ne cdo hap qe ben:smile:http://i114.photobucket.com/albums/n268/burgesschasity/GlitterHappyBirthday.gif

DritonPR
23-02-09, 06:09
Labi, shqiptar i Kosoves intelektual, desha me te pershendet, shpresoj se qdo gje ne rregull me ty :)

Dritoni.

lazdrani
24-02-09, 13:03
http://www.fotosearch.de/bthumb/DGV/DGV097/76146474.jpghttp://www.fotosearch.de/bthumb/CSP/CSP045/k0454472.jpghttp://www.fotosearch.de/bthumb/ISH/ISH106/42-15358996.jpg

LABI
24-02-09, 13:31
Falemnderit per pergezimet dhe pershendetjet

Jana, Prishtinasja Amina, Driton.PR , Lazdrani .

Albonita
26-02-09, 08:45
http://img21.imageshack.us/img21/4161/rpalebyorizablumen1.gif (http://imageshack.us)

Jana
28-02-09, 13:51
http://i51.photobucket.com/albums/f399/mcardwell/GlitterHello.gif

Qika^Me^Kule
10-03-09, 18:14
Pershendetje ty , me shpres se jeni duke kaluar si me se miri!!

Arkza
26-03-09, 15:23
Me Vjen keq qe ju kam kam lan pas Dore , Shkaku ishte Puna dhe mos premtimi i kohes se lir !
Ju Pershedes shume Labi !

http://i241.photobucket.com/albums/ff5/WitchyWoman_0000/A%20Starters/Flowers/flowers3002wwg.gif (http://witchyswikkedgraphix.com/)

Jana
31-03-09, 00:08
Labi te pershendes...
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/rose/ros061.gif

LuLjaa
06-05-09, 01:08
http://i147.photobucket.com/albums/r307/freecommenttags/Hello/_Hello_cfprrtTGZ.jpg

aLbaChiCk
12-05-09, 09:30
Labi te pershendes dhe te uroj nje dite te mbare ...aLba

http://i300.photobucket.com/albums/nn30/Chichimaus/Gruesse/Grsse-3.jpg

Giovanni
12-05-09, 11:16
http://dl8.glitter-graphics.net/pub/1835/1835488pnm8apbbe3.gif

Gjumashja
18-05-09, 14:12
Pershendetje o djale dukat... ke humb koheve te fundit... :rolleyes: .. uroj te jesh mire... :wink:

Paradox_13
19-05-09, 05:22
Uroj qe rrezet e keti mengjesi te trokasin ne dritaren tuaj duke ju sjelle nje dite te mbare ne vazhdim.
Paradox_13.

Albonita
22-05-09, 08:31
http://img195.imageshack.us/img195/2154/6csezy8.jpg (http://img195.imageshack.us/my.php?image=6csezy8.jpg)

Rozafa
28-05-09, 10:16
Labinot..o Labinot..hajt kallzom sa vjeqqe je..mos me vet mos me vet ...une jam une jam 23 hmm...ehh qofsh me ymer se ti je nje djal i riiiii...

http://www.youtube.com/watch?v=rJ_ar4qIvbI

Mbas cdo shiu vie dielli,pikerisht sot tek une erdhi dielli,mos mendo se nuk kam ne plan te ta fali asnje rreze dielli...:tongue: !Simpatik te pershendet sheqerparja,me nje kafe me sheqer e me hurmaaaaa!!

LABI
28-05-09, 10:50
Labinot..o Labinot..hajt kallzom sa vjeqqe je..mos me vet mos me vet ...une jam une jam 23 hmm...ehh qofsh me ymer se ti je nje djal i riiiii...

http://www.youtube.com/watch?v=rJ_ar4qIvbI

Mbas cdo shiu vie dielli,pikerisht sot tek une erdhi dielli,mos mendo se nuk kam ne plan te ta fali asnje rreze dielli...:tongue: !Simpatik te pershendet sheqerparja,me nje kafe me sheqer e me hurmaaaaa!!


une jam , une jam , une jam ende i ri :biggrin::smile:

O t'flm per pershendetjet e per t'gjitha keto fjale te ombla

LABI
28-05-09, 10:54
Falemnderit dhe pararendesve te Rozafes , per pershendetjet,
Albonita
Paradox
Lulja
Giovani

GjumashjaaaaaSi cdo here te vecant dhe cooollllll .

uck_aksh
29-05-09, 18:27
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/PPP.gif