PDA

View Full Version : Amina


Faqet : [1] 2 3 4

vjeshta
31-10-06, 22:32
Ju pershendes e nderuar ne kete oden tende e cila eshte e hapur enkas per juve .,ku mund te i pritni dhe percjellni pershendetje e miqve te Fd-se.

Urime oda ,dhe mire se na keni ardhur .:smile:

Vjeshta!


Ps: Me siguri dikush do te xhelozoj qe ja kam grabit temen ?:biggrin:

halla e madhe
31-10-06, 22:45
Ju pershendes e nderuar ne kete oden tende e cila eshte e hapur enkas per juve .,ku mund te i pritni dhe percjellni pershendetje e miqve te Fd-se.

Urime oda ,dhe mire se na keni ardhur .:smile:

Vjeshta!


Ps: Me siguri dikush do te xhelozoj qe ja kam grabit temen ?:biggrin:..urimeve te vjeshtes po ju bashkangjitem edhe une me nje kerr deshira per ty:smile:

Hallushja

Murgesha
31-10-06, 23:08
Amina mirė se na ke ardhė.
Kalofsh bukur nė mes nesh.

Murgesha!

Dea_A
01-11-06, 09:46
Nje pershendetje te sinqerte e nderuar !
Qaste te kendshme ne forum !
Dea_A!

Amina
01-11-06, 11:58
Ju pershendes e nderuar ne kete oden tende e cila eshte e hapur enkas per juve .,ku mund te i pritni dhe percjellni pershendetje e miqve te Fd-se.

Urime oda ,dhe mire se na keni ardhur .:smile:

Vjeshta!


Ps: Me siguri dikush do te xhelozoj qe ja kam grabit temen ?:biggrin:


Faleminderit shume, qe ke hapur ket rubrik per mua moter, se e kam prit hehehehhe dhe per pershendetje. Me ka gezuar shume.

Kush more po xhelozon, tregom???Oh tregom kush do te xhelozoj moj

Amina
01-11-06, 12:00
Murgesha, Dea Aju falenderoj shume shume per pershendetjet me te ngrohta.
Deri me tani po argetohem shume ne ket forum dhe me pelqen shume.
Thank you.

Amina
01-11-06, 12:02
..urimeve te vjeshtes po ju bashkangjitem edhe une me nje kerr deshira per ty:smile:

Hallushja

Oj hallushe ishalla ato deshira me kerr vijn sa me shpejt tek une hahahahha
Faleminderist shume edhe une te pershendes shuuuuumeeeeeeeee

Virti
01-11-06, 14:22
Amina, nje pershendetje per Ty!
Amin kofte!

Dardan Kastrati
01-11-06, 15:25
Amina pershendetjeee te sinqerat nga zemraaa
dhe te ja kaloni sa mire ne Fr. dardan
____________________________________________
Jeta eshte dhurate e natyres

Amina
02-11-06, 01:14
Amina pershendetjeee te sinqerat nga zemraaa
dhe te ja kaloni sa mire ne Fr. dardan
____________________________________________
Jeta eshte dhurate e natyres

Te falenderoje shume dardan, edhe une te pershdendes shume shume shume, dhe shiko at profil timin, ndoshta per gjdo dite duke e lexuar, nje dite e kupon qfare do te thot dhe me tregon mu hahahahha:tongue:

Drinni
02-11-06, 21:30
Ju pershendes e nderuar ne kete oden tende e cila eshte e hapur enkas per juve .,ku mund te i pritni dhe percjellni pershendetje e miqve te Fd-se.

Urime oda ,dhe mire se na keni ardhur .:smile:

Vjeshta!


Ps: Me siguri dikush do te xhelozoj qe ja kam grabit temen ?:biggrin:


Po pra ēka dashte ti me ja hap Amines temen.

Po ani mbase qe k'shtu, at'her mirseardhje nga unė dhe qaste magjike nė FD. Pak shaka Amina, qe nė fillim dukeni se premtoni shumė nė ndrrim idesh, sugjerime, diskutime.
Pėrsonalisht me erdhi mirė pasi qė ishit edhe njohėse e disa gjuhėve tė huaja!

Mirėseardhjeeeeee

vjeshta
02-11-06, 23:57
Faleminderit shume, qe ke hapur ket rubrik per mua moter, se e kam prit hehehehhe dhe per pershendetje. Me ka gezuar shume.

Kush more po xhelozon, tregom???Oh tregom kush do te xhelozoj moj


O kisha tregu ,po po frigohna mos po e them ndonje budallak ?!:biggrin: :tongue:

Prishtinasja_
03-11-06, 11:27
Amina argetim te kendshem ne FD !!! :smile:

turisti
15-11-06, 21:34
Shoqe,:smile:

Te pershendes shume, me nderime dhe deshire qe momentet e mira dhe te lumtura te shoqerojne gjithmone.

TURISTI.:smile:

Zero Cool
17-11-06, 12:30
Nje pershendetje te sinqerte dhe nje dite te bukur te uroj ty Amina

Amina
24-11-06, 16:47
Po pra ēka dashte ti me ja hap Amines temen.

Po ani mbase qe k'shtu, at'her mirseardhje nga unė dhe qaste magjike nė FD. Pak shaka Amina, qe nė fillim dukeni se premtoni shumė nė ndrrim idesh, sugjerime, diskutime.
Pėrsonalisht me erdhi mirė pasi qė ishit edhe njohėse e disa gjuhėve tė huaja!

Mirėseardhjeeeeee

Faleminderit Drinni, po gjuhet e huaja i kam si hmmm, pasion disi, e sa i perket ideve, po perpiqem hahaha

Amina
24-11-06, 16:50
Shoqe,:smile:

Te pershendes shume, me nderime dhe deshire qe momentet e mira dhe te lumtura te shoqerojne gjithmone.

TURISTI.:smile:

Hi tusristi,
faleminderit shume, po me duket ke qen i pari, te cili kam dhene komente, e vazhdojme e vazhdojme hahhaa
te pershendes shume

me respekt

Amina
24-11-06, 16:51
Nje pershendetje te sinqerte dhe nje dite te bukur te uroj ty Amina


Cool , youre just cool, hahahahhaa
te falenderoje shume edhe une ty te pershendes

Amina
24-11-06, 16:53
O kisha tregu ,po po frigohna mos po e them ndonje budallak ?!:biggrin: :tongue:

Jo jo budallaqet lej ne vend te vetin, e ne atje vazhdojme hahahha

Amina
24-11-06, 16:55
Amina pershendetjeee te sinqerat nga zemraaa
dhe te ja kaloni sa mire ne Fr. dardan
____________________________________________
Jeta eshte dhurate e natyres

Pershendetje prej meje kendej,per ty andej hahahha

Amina
24-11-06, 16:57
Nje pershendetje te sinqerte e nderuar !
Qaste te kendshme ne forum !
Dea_A!

FLM shume nga ti Dea A

Amina
24-11-06, 16:58
Amina argetim te kendshem ne FD !!! :smile:

Pershendetje edhe per ty Prishtinasja, faleminderit

Dea_A
01-12-06, 18:16
Ktheva ne oden tuaj qe ne forme pershendetjeje te le respektin qe kame per postimet tuaja te kendshme !
Me nderime
Dea_A!

Amina
01-12-06, 18:55
Ktheva ne oden tuaj qe ne forme pershendetjeje te le respektin qe kame per postimet tuaja te kendshme !
Me nderime
Dea_A!

Nuk e beson e nderuara shoqe sa i rendesishm eshte ky respekt aq i madh qe e tregoni ndaj meje. Ju falenderoje shume per pershendetjet dhe njeherit jam e lumtur qe njoftoj njerez si ti(ju):smile:

Naki
01-12-06, 23:17
Nė kėto orė tė mbrėmjes ,pak mė vonesė mė paska ikur treni i pėrshėndetjeve,tani duke shetitur nė kėmbė gjejė Porten e Aminės dhe i lė njė pėrshėndetje duke i deshiruar ēaste tė mira nė shoqėrin Dardane.

Naki

Amina
02-12-06, 16:05
Nė kėto orė tė mbrėmjes ,pak mė vonesė mė paska ikur treni i pėrshėndetjeve,tani duke shetitur nė kėmbė gjejė Porten e Aminės dhe i lė njė pėrshėndetje duke i deshiruar ēaste tė mira nė shoqėrin Dardane.

Naki

Faleminderit Naki per kete pershendetje,hmmm aq poetike, dhe te falenderoje shume per kete vizit te kendshme qe me bere, se ma ndriqoje oden hehehee :smile:

E ty ti deshiroje te gjitha te miras e jetes.

~AmaZonA~
02-12-06, 16:22
Pershendetje per Ty Amina te deshiroj njė mbrėmje te kendshme dhe shume suksese ne jeten tende :smile:

AmaZonA :smile:

Amina
02-12-06, 19:29
Pershendetje per Ty Amina te deshiroj njė mbrėmje te kendshme dhe shume suksese ne jeten tende :smile:

AmaZonA :smile:

Te falenderoje shume shoqe e dashur dhe njeherit edhe une ty te deshiroje te gjithat te mirat e kesaj bote dhe nje fundjave plot gezim.

Zana_ch
02-12-06, 19:38
Pershendetje nga zemra e nderuara Amina.....ich wünsch dir en schöne abig :wink:

Amina
02-12-06, 19:43
Pershendetje nga zemra e nderuara Amina.....ich wünsch dir en schöne abig :wink:

Te falenderoje nga zemra e nderuar Zana ,.... wuenshce dir auch einen schoenen Tag

Arb
03-12-06, 02:13
Amina oj cike si zane, qysh je ka e kalon n'ate Manhattan...

A po te rrihet, a po ta don, rrugeve t'stermbushuna (t'New York-ut) kur po kalon...

Po te le nje pershendetje ne kete oden tande!

Gjithe te mirat, e fund-vit te mbare!

Amina
03-12-06, 05:46
Amina oj cike si zane, qysh je ka e kalon n'ate Manhattan...

A po te rrihet, a po ta don, rrugeve t'stermbushuna (t'New York-ut) kur po kalon...

Po te le nje pershendetje ne kete oden tande!

Gjithe te mirat, e fund-vit te mbare!

Arb o djale i ri( se nuk me ra nder mend tjeter gje hahahah) po si jo more, mbreme pash at anen e shkelqimit te Manhattan per mrekulli.Me Chiken Marsala dhe torten me cokollat me te miren qe kam shijuar ne jeten time hmmmmmmmm:biggrin:

Te falenderoje shume dhe te uroje nje nate te kendeshme, ty dhe familjes tende :smile:

ARI_03
06-12-06, 22:36
Pershetenetje te sinqerta,uroj te kaloni caste te mira ne FD.....

Amina
07-12-06, 00:16
Pershetenetje te sinqerta,uroj te kaloni caste te mira ne FD.....

Te falenderoje shume ARI 03 dhe uroje ta kalosh nje jave te mbare

doGzona
07-12-06, 00:21
Pershendetje te perzemerta per ju Amina
Gjithe te mira te shoqerofshine ne jeten tuaj kudo.

Mire se keni ardhe ketu ne USA, u deshiroje qe te ja kaloni sic eshte me se miri.

Gjithe te mirat nga,
doGzona

Amina
07-12-06, 02:47
Pershendetje te perzemerta per ju Amina
Gjithe te mira te shoqerofshine ne jeten tuaj kudo.

Mire se keni ardhe ketu ne USA, u deshiroje qe te ja kaloni sic eshte me se miri.

Gjithe te mirat nga,
doGzona

Ju falenderoje nga zemra doGzona per keto fjale aq te bukura.:smile:
Deri me tani kam klauar shume mire, siq thot nje shok i imi,ne vendin me te fortin ne bote USA hehehe
E qfare te them? Mikepritesat e mire vendi i mire.
Faleminderit dhe njeherit edhe juve ju deshiroje qe vetem te mirat te ju percjellen ne kete rruge te jetes.

~AmaZonA~
12-12-06, 11:35
Pershendetje te perzemerta per Ty Amina uroj qe je duke ja kaluar bukur aty ku gjendesh tani :smile: me shpresen se nuk do mungosh shume kohe ne FD te deshiroj cdo te mire dhe shumeee suksese ne te ardhmen :smile:
Nga AmaZonA

Luana
15-12-06, 18:13
Sot nji pershendetje te veqant per ty :biggrin: me nji weekend te qete e te kendshem pa brenga ....

http://www.happydaycards.com/frndshp/deerfriend.html

Amina
18-12-06, 19:08
Pershendetje te perzemerta per Ty Amina uroj qe je duke ja kaluar bukur aty ku gjendesh tani :smile: me shpresen se nuk do mungosh shume kohe ne FD te deshiroj cdo te mire dhe shumeee suksese ne te ardhmen :smile:
Nga AmaZonA

Te falenderoje shume mike e nderuar, po qfare te beje, as vet nuk pe di mir kur po vije e kur po shkoj hehhehe

Edhe une te pershendes shume dhe uroj ta kalosh nje jave te kendshme

Amina
21-12-06, 18:45
Pershendetje te perzemerta per Ty Amina uroj qe je duke ja kaluar bukur aty ku gjendesh tani :smile: me shpresen se nuk do mungosh shume kohe ne FD te deshiroj cdo te mire dhe shumeee suksese ne te ardhmen :smile:
Nga AmaZonA

Te falenderoje shume per pershendetje Amazona, e dal dal ne FD hehehhee

Amina
21-12-06, 18:47
Sot nji pershendetje te veqant per ty :biggrin: me nji weekend te qete e te kendshem pa brenga ....

http://www.happydaycards.com/frndshp/deerfriend.html

Jam shume e gezuar per dhuraten me te bukur qe kam marr deri me tani Luana. Te falenderoje shuuuuuuuuuuuumeeeeeee dhe te uroje te gjitha te mirat e kesaj jete.

Drinni
24-12-06, 21:21
Ka kohė qė nė mesin tonė rrezaton njė rreze e qė me rrezet e saja ngrohė ēdo zemer, ēdo kėndė tė botės.
Lumturi, shėndet, sukses nė 2007-en, Gėzuar!

Respektplot Drinni

Prishtinasja_
25-12-06, 00:45
Amina ,

GEZUAR FESTAT

Te uroj dashuri, suksese,harmoni familjare dhe shume fat ne vitin 2007 !!!:smile:

Me respekt

Prishtinasja_ :smile:

http://forwardeasy.com/newyear/hnyflower1head.jpg

Zana_ch
25-12-06, 10:24
Amina.
Uroje qe paqeja edhe dashuria te mbreteroj ne familjet tuaja . Lutem qe ky vit qe vjen te sjelle shendet, dashuri , fat edhe lumturi .Uroje qe endrrat te mos ngelen vetem endrra , por te behen realitet .Urime per shume mote 2007-ta GEZUAR GEZUAR.

Me respekt
Zana_ch

http://www.bayinfo.com.au/images/whatsonimages/happynewyear.gif

ARI_03
25-12-06, 10:29
Pershendetje Amina,

*****GEZUAR 2007*****

http://www.icq.com/img/friendship/static/card_16961_rs.swf


http://www.forumivirtual.com/attachment.php?attachmentid=9974&stc=1&thumb=1&d=1166774637

http://h1.ripway.com/baggio/aa.gif
Me respekt
Ari

gazi-de
25-12-06, 12:58
Amina urime festat dhe gjdo te mire ne jete.........

Sy_kaltra
25-12-06, 13:09
Pershendetje Amina.

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra...

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_Gezuar.gif

Zero Cool
25-12-06, 14:26
Urime festat e nderuar

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/Gezuarfestat1.gif
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/Gezuarfestat.gif

selvija
25-12-06, 23:32
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/141/141746l4fiobzhr4.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

Agolli
26-12-06, 01:21
Te pershendes dhe te uroj shume te mira ne jete, njekohesisht realizim te
te gjitha deshirave ne vitin qe vjen.
http://www.trepca.net/2003/1203/gezuar2004-al.jpg

Agolli

~AmaZonA~
26-12-06, 18:05
Gėzuar Vitin e Ri Amina qofte ky viti i sukseseve tuaja...

http://www.hellasmultimedia.com/webimages/newyear/images/HapNY2.gif


http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_fireworks/1069-038-13-1027.gif

Amina
26-12-06, 20:39
Drinni, Prishtinasja,Zana ch, ARI 03, Ju falenderoje nga zemra per keto fjale, qe me siguri do te me ndihmojne shume ne vitin qe vijon. Me aq shume harmoni dhe fjale aq te ngrohta, dhe me aq shume dashuri, nuk gjej fjale fare ti pergjigjem. Jam shume e lumtur qe kam gjet shoke aq te mire dhe me aq shume pjekuri, dashuri dhe respekt.
Ju falenderoje edhe njehere shume nga zemra dhe ju uroje qe viti 2007 te ju sjelle realizimin e enderrave dhe deshirave tuaja e mbi te gjitha te ju sjell mirekuptim dhe dashuri, dashuri, dashuri !

Amina
26-12-06, 20:48
gazi-de,Sy Kaltra, Zero Cool,Selvija, Agolli, Amazona,do te doja ti pergjigjem te gjitha urimeve me radh, po ketu ku gjindem tani, nuk po me lejohet, per qasje kohe. JU FALENDEROJE NGA ZEMRA per urimet me te dashura qe kam marr ne jeten time dhe falenderoje Zotin shume per dhuraten me te mire per vitin 2007, qe eshte FORUMI DARDANIA. Edhe juve ju deshiroje plotesimine deshirave dhe enderrave tuaja, dhe te gjitha te mirat juve dhe te gjitheve atyre qe ju njohin dhe qe ju qmojne, si une hehehe

Berisha-boy
01-01-07, 07:23
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

Amina
01-02-07, 22:36
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

Berisha Boy, me vjen shume keq qe aq vone i pergjigjem ketij Urimi te vitit te ri aq te bukur.
Te falenderoje shume dhe le te kthehen keto Urime tek ti.

uck_aksh
04-02-07, 03:36
pershendetje edhe nga un Amina

Amina
09-02-07, 11:48
pershendetje edhe nga un Amina

Te falenderoje uck_ash dhe te pershendes gjithashtu.

Prishtinasja_
14-02-07, 12:24
http://ug2.kwick.de/ug/0215/2750/9373396_full,r,500x500.jpg

Zero Cool
14-02-07, 18:07
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Vday1.gif

ARI_03
14-02-07, 21:09
http://www.fotosearch.de/thumb/UNG/UNG181/u14968922.gifUrime Shėn Valenitin...
Me respekt
Ari_03

Amina
15-02-07, 10:32
Prishtinasja, Zero Cool dhe ARI 03 ju falenderojeeeeeeeeeeeee shume nga zemra, edhe pse pak vone ncncncnc

uck_aksh
17-02-07, 00:17
pershendetje e nderuara Amina
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/deepgreenscr8va.gif

Amina
18-02-07, 15:44
pershendetje e nderuara Amina
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/deepgreenscr8va.gif

Te falenderoj shume dhe te pershendes gjithashtu.

Prishtinasja_
26-02-07, 18:18
:biggrin::biggrin::biggrin:

http://ug2.kwick.de/ug/0139/7649/4554667_full,r,500x500.jpg

Amina
27-02-07, 12:46
:biggrin::biggrin::biggrin:

http://ug2.kwick.de/ug/0139/7649/4554667_full,r,500x500.jpg

Oh welch süsse Verführung, danke vielmals, ich werde es geniessen hehehehe,

jEtA_1
27-02-07, 13:32
Amina desha dhe une ta beje nje pershendetje te ngroht ne oden tende , ji e pershendetur perzemersisht

Amina
01-03-07, 09:48
Te falenderoj shume shume, per pershendetje aq te ngrohta.

budo785
01-03-07, 18:49
Pershendetje Amina,
http://cdn-cf.aol.com/se/clip_art/objcts/flwrs/clips/mother10-clip1,:smile:
Nga Budo

Amina
04-03-07, 02:07
Pershendetje Amina,
http://cdn-cf.aol.com/se/clip_art/objcts/flwrs/clips/mother10-clip1,:smile:
Nga Budo


Budo flm per keto lule aq te bukura, dhe flm shume per pershendetje:smile:

Agolli
08-03-07, 10:37
Prano nje pershendetje te sinqerte nga une,''''''''''
Je c'do here e kendeshem dhe e shoqraur, dhe sidomos me nje shiqim terheqes dhe simpatik......:smile:

http://www.strangelove.se/wp-content/images/blogg/april06/tulpaner.jpg

.......Agolli!!!

Prishtinasja_
08-03-07, 11:20
Amina **Urime 8 marsin** e nderuar !!:smile:

http://images.quelle.de/is-bin/intershop.static/WFS/Quelle-quelle_de-Site/-/de_DE/images/ca/100000160539_a_294.jpg

ARI_03
08-03-07, 12:30
Urime 8 marsi

http://home.zonnet.nl/croockjes/pages/roos-wit-6.gif

Me respekt,

Zero Cool
08-03-07, 12:57
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

gazi-de
08-03-07, 14:49
URIME 8 MARSI Amina..........

Amina
08-03-07, 17:24
Prano nje pershendetje te sinqerte nga une,''''''''''
Je c'do here e kendeshem dhe e shoqraur, dhe sidomos me nje shiqim terheqes dhe simpatik......:smile:

http://www.strangelove.se/wp-content/images/blogg/april06/tulpaner.jpg

.......Agolli!!!


Te falenderoje shume Agolli per kete dhurat dhe keto fjale aq te bukura...
Ehh pa dyshim se “je gjithashtu shume i kendshem, dhe shume simpatik ne gjdo fjale :smile:

Amina
08-03-07, 17:29
Amina **Urime 8 marsin** e nderuar !!:smile:

http://images.quelle.de/is-bin/intershop.static/WFS/Quelle-quelle_de-Site/-/de_DE/images/ca/100000160539_a_294.jpg

Prishtinasja flmmmm shume, per lulet me te bukura ne bote, qe ma sjellen nje buzeqeje:smile:

Amina
08-03-07, 17:38
Urime 8 marsi

http://home.zonnet.nl/croockjes/pages/roos-wit-6.gif

Me respekt,

ARI 03 je dukat i vertete e te falenderoj shumeeeeeeeeeeeeeeeee

Amina
08-03-07, 18:04
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg


Zero Cool, ja je hup kuller:biggrin: a, flm per kete lule roze

Amina
08-03-07, 18:36
URIME 8 MARSI Amina..........

gazi-de te falenderojjjjjjjjj shumeeeeeee e nga zemraaaaaaaaaa

Tomori
08-03-07, 18:46
Gezuar 8 Marsin !

Me respekte te madhe:
Tomori

Amina
09-03-07, 10:05
Gezuar 8 Marsin !

Me respekte te madhe:
Tomori

Faleminderit shume Tomori ehhh rri rahat hahahahahaa:biggrin:

Dea_A
10-03-07, 13:29
Pershendetje te sinqerta nga Dea_A!
Vikend te kendshem ,te deshiroj !:smile:

lirik
12-03-07, 10:55
Amina un jam i ri tash ne forum,nuk ka shum kohė qe kam ardh lule nuk kam sepse nuk dia akoma me punu mirė me kompjuter me nxjerr lule ne faqe te internetit por lule jan fajlet e mia ,.
Te pershendes amina dhe te uroj te ushqehesh me dashuri per atdheun te mos e harrosh as ti as ju atje vendin e t e parve gjuhen atdheun ,. Ne ameriken elarget mike te uroja amina te arrijsh majat e suksesit ,pershendetjet e mia te sinqerta.

Jeta esht nje maje e lartė ku mund te njitet vetem ai qe nuk ndalet ,.

Amina
12-03-07, 22:10
Amina un jam i ri tash ne forum,nuk ka shum kohė qe kam ardh lule nuk kam sepse nuk dia akoma me punu mirė me kompjuter me nxjerr lule ne faqe te internetit por lule jan fajlet e mia ,.
Te pershendes amina dhe te uroj te ushqehesh me dashuri per atdheun te mos e harrosh as ti as ju atje vendin e t e parve gjuhen atdheun ,. Ne ameriken elarget mike te uroja amina te arrijsh majat e suksesit ,pershendetjet e mia te sinqerta.

Jeta esht nje maje e lartė ku mund te njitet vetem ai qe nuk ndalet ,.

Te falenderoj shume lirik per keto pershendetje ,qe me siguri jan po aq te kendshme sa edhe poezit e tua.
Amerika per mu ishte mikepritese vetem per tre muaj, se ndodhem ne Gjermani.
E ishalla edhe prej ketu mund te arrij at maje te suksesit.
Faleminderit.

Amina
12-03-07, 22:11
Pershendetje te sinqerta nga Dea_A!
Vikend te kendshem ,te deshiroj !:smile:

Te falenderoj shume per pershednetje, qe me kam sjelle vertet vikend te kendshem perplot diell hehehehe

Arb
13-03-07, 07:11
Pershnetje AMINA!

Qofsh mire, e gjithe te jete duke te shkuar mire!

Amina
13-03-07, 10:12
Pershnetje AMINA!

Qofsh mire, e gjithe te jete duke te shkuar mire!


Fleminderit shume Arb, edhe ty te gjitha te mirat.
You are the best heheheheheheheh

rilinda
15-03-07, 01:12
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg

Amina
16-03-07, 09:10
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg

Faleminderit rilinda, and have a nice weekend, too.

Prishtinasja_
17-03-07, 01:26
http://jeep.cfasp.de/upload/283018.jpg

Liebe Grüsse

Prishtinasja_ :wink:

uck_aksh
17-03-07, 01:30
pershendetje e nderuara Amina
http://i176.photobucket.com/albums/w174/ailesdeaigles/BeautifulStonehenge.gif

ARI_03
17-03-07, 11:03
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenende/wochenendgruss.jpg

ninnela
17-03-07, 16:13
Amina prano pershendetje edhe nga une kaloja sa me mire kete uikend:smile:

NINNELA:wink:

Amina
18-03-07, 10:15
uck_aksh
ARI_03
ninnela

Ju falenderoj per pershendetje dhe njeherit ju deshiroj edhe juve nje fundjav te kendshme e me veq te mira.

~AmaZonA~
18-03-07, 10:18
Pershendetje Amina te deshiroj nje fillim jave te mbare e me plote befasi per tė mirė suksese motrushe :smile:

Amina
18-03-07, 10:22
Pershendetje Amina te deshiroj nje fillim jave te mbare e me plote befasi per tė mirė suksese motrushe :smile:

Amazona, ku je moj qe me ka marr malli per ty.
Faleminderit shumeeeeeeeeee.

~AmaZonA~
18-03-07, 10:26
Amazona, ku je moj qe me ka marr malli per ty.
Faleminderit shumeeeeeeeeee.

Ehh motrushe spo kam shume kohe te hy ne FD valla, jo puna jo po merrem me shume me fėmijėt tani kan nevoj per kujdes me shume pasi vajza ka filluar shkollen kėshtu qe rrall po dukem ksejde hahahahah :smile:

Ty si te kemi, si ja kalon me mesime mire je??

Amina
18-03-07, 10:33
Ehh motrushe spo kam shume kohe te hy ne FD valla, jo puna jo po merrem me shume me fėmijėt tani kan nevoj per kujdes me shume pasi vajza ka filluar shkollen kėshtu qe rrall po dukem ksejde hahahahah :smile:

Ty si te kemi, si ja kalon me mesime mire je??


Po une nihere veq pushim hehehehehhee edhe pak, para se me ja nis stresit, keshtu qe po e shfyrtzoj ka pak kohen, me pushu edhe me hi ne FD.Qka me ba po duhet!

Shume mire, ishalla vajza te behet me e mira e klases hehehhee
Te gjtiha te mirat.

Prishtinasja_
21-03-07, 10:32
http://freenet-homepage.de/Tokio.Halle/d3e7d13a57.jpg

:biggrin::biggrin:

falma_lotin
21-03-07, 19:56
Prano edhe nje pershendetje nga une e nderuar Motrushe dhe gjithemon per mua e rrespektuar. Ju me fjalet e embela ja largoni njeriut te gjitha dhimbjet dhe vuajtjet qe i ka njeriu per kete te jam shum falinderise pranda erdha ketu ne oden tuaj edhe une qe te pershendes nga Zemra,dhe te deshiroj qdo te mire ne jete , Fjalet tuaj zemrushe qe i ke aq te ngrohta sa qe nuk mund ti pershkruaj me asnje fjale tjeter perpos fjales qe e permendi shpesh BUKUROSHE E RRALLE JE TI .E lumja familja qe te ka te deshiroj qe ti kurre te mos e humbasesh buzeqeshjen e embel dhe te ngrohte qe cdokujt ja zbukuron diten te uroj qe ate buzeqeshjen tende ta shijojesh gjithmone.
Une te uroj nje nate te bukur, pa brenga dhe pa halle, por thjeshte nje nate te qete me plote gaz dhe hare, relaksim dhe mireqenje.
nje pershendetje per nje vajze shume te sjellsheme dhe shume simpatike per kende tjeter perpos Amina!
Per oden tuaj Motrushe kete.

http://www.polstore.lv/images/SLL_roza_mala.jpg


Me rrespekt falma_lotin

Reana
22-03-07, 03:11
Prano pershendetjet e mia te sinqerta dhe shoqerore e dashura Amina,
te deshiroj caste te kendshme ne mesin e me te dashurve tu, e poashtu debate tjera interesante me miqte e tu virtuel.

Shpresoj te kemi rastin te shkembejme perseri postime per Shekspirin apo edhe per ndonje shkrimtar tjeter,


Reana

Amina
24-03-07, 10:22
http://freenet-homepage.de/Tokio.Halle/d3e7d13a57.jpg

:biggrin::biggrin:

Oh Gott, deine Grüsse sind immer sooooooooo schönnnnnnnn, danke vielmals, habe dich lieb hehehehhehehehhehe

Amina
24-03-07, 10:26
Prano edhe nje pershendetje nga une e nderuar Motrushe dhe gjithemon per mua e rrespektuar. Ju me fjalet e embela ja largoni njeriut te gjitha dhimbjet dhe vuajtjet qe i ka njeriu per kete te jam shum falinderise pranda erdha ketu ne oden tuaj edhe une qe te pershendes nga Zemra,dhe te deshiroj qdo te mire ne jete , Fjalet tuaj zemrushe qe i ke aq te ngrohta sa qe nuk mund ti pershkruaj me asnje fjale tjeter perpos fjales qe e permendi shpesh BUKUROSHE E RRALLE JE TI .E lumja familja qe te ka te deshiroj qe ti kurre te mos e humbasesh buzeqeshjen e embel dhe te ngrohte qe cdokujt ja zbukuron diten te uroj qe ate buzeqeshjen tende ta shijojesh gjithmone.
Une te uroj nje nate te bukur, pa brenga dhe pa halle, por thjeshte nje nate te qete me plote gaz dhe hare, relaksim dhe mireqenje.
nje pershendetje per nje vajze shume te sjellsheme dhe shume simpatike per kende tjeter perpos Amina!
Per oden tuaj Motrushe kete.

http://www.polstore.lv/images/SLL_roza_mala.jpg


Me rrespekt falma_lotin

Falma-lotin, une nuk kam fjale per te peshkruar, sa mire me bejn pershendetjet e tua.
Ku i gjen te gjitha keto fjale aq te bukura!? Te falenderoj shume dhe te uroj veq lumturi, mos u dorezo,se jeta mund te jet e mire.Se pas shiut lind gjdohere dielli.
Kalo mire motrushe, te dua shumeeeee.

Amina
24-03-07, 10:30
Prano pershendetjet e mia te sinqerta dhe shoqerore e dashura Amina,
te deshiroj caste te kendshme ne mesin e me te dashurve tu, e poashtu debate tjera interesante me miqte e tu virtuel.

Shpresoj te kemi rastin te shkembejme perseri postime per Shekspirin apo edhe per ndonje shkrimtar tjeter,


Reana

Oh Reana , me vjen keq, qe nuk e pata mundesin per te takur, keshtu live, ne New York, keshtu kishim shkembyer mendimet per Sheksipirin xheni hehehehehehe. Te falenderoj shume dhe te uroj nje fundjave te kendshme atje ne Manhattan, qytetin me madheshtor qe deri me tani kam par.
Me respekt te veqant.

ARI_03
25-03-07, 08:49
http://www.catmori.de/gruesse/hallo2.gif


http://www.catmori.de/schokolade/w31.gif

__________________

~AmaZonA~
25-03-07, 09:56
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

Sy_kaltra
25-03-07, 11:41
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

gazi-de
25-03-07, 16:21
Amina te pershendes...

uck_aksh
26-03-07, 03:36
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/amina.jpg

ssara
26-03-07, 08:32
Pershendetje per ty Amina kalofsh sa ma mire


respekt per ty Ssara

uck_aksh
29-03-07, 00:43
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

Prishtinasja_
30-03-07, 10:09
http://ug2.kwick.de//ug/0230/1796/11460545_full,r,470x470.jpg

Amina
04-04-07, 21:18
Te gjitheve ju falenderoj shume per pershendetje. Tregon qe nuk me keni harruar hahahhaahaa

Arb
04-04-07, 22:03
Whut up.........?

Agolli
05-04-07, 19:35
http://i79.photobucket.com/albums/j129/jules31_SRK/SRK2/Zahrah_Khan/helloh014.jpg

Amina
05-04-07, 19:42
[quote=Arb]Whut up.........?[/quote

Nothing specia, veq jeta per fyti me ka kap. hahhaha

Amina
05-04-07, 19:43
http://i79.photobucket.com/albums/j129/jules31_SRK/SRK2/Zahrah_Khan/helloh014.jpg

Agolli flm shume , me nje lule vjollce a hmmm, flm

ARI_03
06-04-07, 21:00
http://i81.photobucket.com/albums/j226/nanc_photos/geleroos.jpg

budo785
07-04-07, 12:32
http://interrose.co.uk/images/shopping/rose096.jpg

rilinda
08-04-07, 16:00
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif

uck_aksh
08-04-07, 16:01
http://i171.photobucket.com/albums/u295/Jeannie522/GoodAfternoon.gif

ninnela
09-04-07, 12:16
Pershendetje per ty amina

Amina
10-04-07, 00:18
uck_ashk
ninnela ju falenderoj shume per pershendetje dhe ju deshiroje nje jave te kendshme

Prishtinasja_
13-04-07, 10:16
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x232.jpg

Elina
13-04-07, 13:21
http://i79.photobucket.com/albums/j129/jules31_SRK/SRK2/Zahrah_Khan/helloh014.jpg

Amina
13-04-07, 21:10
Prishtinasja dhe Elina ju falenderoj per pershendetje, kaloni mire.

Sy_kaltra
14-04-07, 10:53
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg

Djellza:
14-04-07, 22:16
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Amina
14-04-07, 23:06
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg

Fjalet e tua ne vesh te Zotit, ishalla, te falenmderoj shumeeeeee.

Amina
14-04-07, 23:07
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Respekti te takon edhe ty nga une e nderuara Djallza, flm shume, mire s eke ardh.

Paradox_13
15-04-07, 13:52
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi.

Amina
15-04-07, 15:25
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi.

OOOOOOO Paradox, te falenderoj shume.

rilinda
15-04-07, 17:10
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR023.gif

Prishtinasja_
16-04-07, 10:22
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x292.jpg

Liebe Grüsse

Prishtinasja_:smile:

gazi-de
16-04-07, 12:11
Te pershendes Amina........

budo785
16-04-07, 19:18
Pershendetje Amina,je e vecante ne forum,te deshiroj cdo te mire ne jete:-)

Amina
16-04-07, 22:52
rilinda
Prishtinasja
gazi-de
budo785ju falenderoj nga zemra dhe ju deshiroj nje jave te mbar te gjitheve.
budo785, e vecant si te gjith ju ketu hehehehhe

LuLjaa
17-04-07, 01:03
Pėrshėndetje.

http://img341.imageshack.us/img341/1070/enfantbwvd1.gif

Amina
18-04-07, 12:03
Faleminderit shume Luljaa. kalo mire

Sy_kaltra
20-04-07, 17:48
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

ARI_03
21-04-07, 07:53
http://www.catmori.de/gruesse/wochenende25.gif

Amina
21-04-07, 21:30
Sy kaltra dhe ARI 03 JU FALENDEROJ NGA ZEMRA

rilinda
21-04-07, 22:03
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif

Amina
22-04-07, 11:53
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif

hahhahahahahahaha, faleminderit shume rilinda per shoqerin qe ma ofron.

Agolli
22-04-07, 11:54
http://gillysworld.info/tags/tag18.jpg

Giovanni
22-04-07, 18:00
Pas nje pushimi te shkurter fundjavor te deshiroj nje jave te kendsheme.


Me respekt Giņ.

uck_aksh
23-04-07, 00:31
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

Amina
23-04-07, 09:46
Agolli , giovanni , uck_aksh ju falenderoj dhe me vjen mire qe jam ne mes jush.

gazi-de
27-04-07, 11:21
Pershenderje..................

Amina
27-04-07, 18:41
Pershenderje..................

Flmmmmmmmmmmm

Luana
28-04-07, 21:45
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/have-a-great-weekend/004.gif

Amina
29-04-07, 19:05
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/have-a-great-weekend/004.gif

Thank you, you , too Luanesha

ssara
30-04-07, 07:09
Pershendetje Amina... kalofsh nje jave sa me te bukur....

Prishtinasja_
30-04-07, 18:14
http://ug1.kwick.de/ug/0188/3261/13888925_full,r,470x470.jpg

ARI_03
01-05-07, 14:03
http://www.catmori.de/schokolade/schoko.gif

Amina
02-05-07, 09:00
ssara te falenderoj per pershendetje.
Prishtinasja dhe ARI 03 danke euch beiden für diese wundervollen Geschenke und Grüsse.

Naki
04-05-07, 11:50
Sot nė diten e dytė tė shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve /sepse nuk mbrrijta dje ti vizitojė tė gjithė nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

Prishtinasja_
05-05-07, 11:48
http://i34.photobucket.com/albums/d124/LitByAnAngel01/weekend.jpg

Amina
05-05-07, 22:21
Sot nė diten e dytė tė shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve /sepse nuk mbrrijta dje ti vizitojė tė gjithė nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

Naki faleminderit shume per keto pershendetje aq te bukura.

Amina
05-05-07, 22:22
http://i34.photobucket.com/albums/d124/LitByAnAngel01/weekend.jpg

Faleminderit shume Prishtinasja, me nje persehdnetje shume josheseeee heheheh

instruktori
06-05-07, 10:58
Pershendetje dhe shume te mira ne jete Amina
Respekt per ju Instruktori

Amina
06-05-07, 15:31
Pershendetje dhe shume te mira ne jete Amina
Respekt per ju Instruktori

Faleminderit instruktori te gjitha te mirat gjithashtu.

Elina
06-05-07, 16:29
Pershendetje Amina :smile:

http://i84.photobucket.com/albums/k12/snl2552ab/chrglt/blessings/godBlessYou/godBlessMyFriendRoseButterfly.jpg

rilinda
06-05-07, 18:22
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

Amina
07-05-07, 17:38
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda


Faleminderit.

Prishtinasja_
13-05-07, 15:35
http://ug2.kwick.de/ug/0172/7960/11023447_full,r,500x500.jpg

Amina
13-05-07, 19:30
http://ug2.kwick.de/ug/0172/7960/11023447_full,r,500x500.jpg

Ohhhh danke Dir vielmals, die schönsten Grüsse hast Du immerrrrrrrrr

budo785
14-05-07, 02:32
http://www.jucsuckers.com/Images/love%20heart.jpg
pereshendetje amina,suksese:-)

instruktori
14-05-07, 19:42
Pershendetje

Uroj qe te kaloni sa ma mire ne jete.

Instruktori

Amina
15-05-07, 01:49
budo785 , instruktori, ju falenderoj shume per pershendetjet. Jeni te mrekullueshem.

Prishtinasja_
21-05-07, 13:02
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x229.jpg

ssara
21-05-07, 13:28
Te pershendes Amina dhe te uroj nje jave sa me te mbare.......

Amina
21-05-07, 20:12
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x229.jpg


Meine wunderbare Gruss -Schwester, danke Dir vielmals, habe Dich lieb

Amina
21-05-07, 20:13
Te pershendes Amina dhe te uroj nje jave sa me te mbare.......

Faleminderit shume ssara per pershendetje. Me vjen jashtzakonisht mire.

vjeshta
21-05-07, 22:27
Pershendetje per ty oooo ylli i budallaqeve hahhaahaa...........lumturia te ndjekt si hija hap pas hapi.


Te respekton,

Vjeshta!

Amina
22-05-07, 22:49
Pershendetje per ty oooo ylli i budallaqeve hahhaahaa...........lumturia te ndjekt si hija hap pas hapi.


Te respekton,

Vjeshta!

Oj vjeshta, me vjen mire qe bile diku jam yll, pasi qe ne "Ethet e se premtes" nuk guxova me marr pjese e me fitu hahahahahahhahahahah

Te falenderoj shumeeee,se edhe ti me ndihmon

uck_aksh
24-05-07, 04:12
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

Amina
26-05-07, 14:49
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

Fleminderit shume uck_aksh, per respektin dhe per pershendetjet natyrisht.

instruktori
26-05-07, 21:58
Erdha ketu te la kete mesazhe per ju


Vikend te kendeshem ju deshiroj


Instruktori

Amina
28-05-07, 23:13
Erdha ketu te la kete mesazhe per ju


Vikend te kendeshem ju deshiroj


Instruktori

Faleminderit instruktori.

rilinda
28-05-07, 23:14
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

Amina
28-05-07, 23:37
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda
Fjelet e tua ne vesh te Zotit, te falenderoj shume.

Zero Cool
02-06-07, 11:15
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gif

instruktori
02-06-07, 15:27
Pershendetje dhe shume te mira.


Instruktori

Amina
02-06-07, 20:34
Zero Cool si gjithmon shume sharmant , faleminderit per pershendetjet.
instruktorite falenderoj shume dhe te mirat qofshin me ty gjithashtu.

aLbaChiCk
02-06-07, 21:12
Te pershendes e te uroj nji wikend te mrekullueshem e qdo te mir ne jet

Amina
03-06-07, 14:07
Te pershendes e te uroj nji wikend te mrekullueshem e qdo te mir ne jet

Te falenderoj nga zemra albachick, dhe te mirat qofshin gjithmon me ty.

Giovanni
03-06-07, 15:00
Te pershendes dhe te uroj nje fillim jave te kendshme.

Giovanni.

Arkza
04-06-07, 19:41
Pershendetje ty dhe te uroj qdo te mir ne jete dhe sukses .

ARI_03
04-06-07, 20:49
http://www.catmori.de/gruesse/sonstige10.gif

aLbaChiCk
06-06-07, 13:44
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/hi.jpg

Elina
06-06-07, 19:20
http://i5.glitter-graphics.org/pub/22/22965npqvjl27kb.gif

Amina
06-06-07, 21:34
giovanni
Arkza
ARI_03
Albachick
Elina FALEMINDERIT SHUMEEEEEEEE

BaNu Ne JeT I sInQeRt
06-06-07, 23:57
Prano prej meje pershendetje te sinqerta nga meje...

Te urroj gjdo te mir ne jet... Fati dhe lumturija te percjellshin tan jeten..

aLbaChiCk
07-06-07, 16:19
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/havea-great-day.gif

ARI_03
07-06-07, 17:04
http://i57.photobucket.com/albums/g229/aralia23/ROJO11.jpg

rilinda
09-06-07, 16:32
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

Diana007
09-06-07, 18:16
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

instruktori
10-06-07, 02:33
Vikend te kendeshem


Instruktori

luckyman
10-06-07, 14:24
Tung...................

aLbaChiCk
10-06-07, 18:23
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/x1pxOYwqu4SjF6_05uWxcsfCcxgfG1dC1MN.gif

Pershendetje per ty e nderuar

Amina
12-06-07, 12:08
ARI_03
Rilinda
Diana 007
instruktori
luckyman
albachick ju falenderoj shume per viziten hehhehee, gjithnje jeni te mireseardhur

Agolli
12-06-07, 22:17
http://i106.photobucket.com/albums/m268/dalpaz4_2006/SayHello66.gif

Elina
13-06-07, 14:23
Desha ta le nje pershendetje miqesore...

Me shprese se jeni mire, ju deshiroje nje dite te mbare...


Elina!

Prishtinasja_
14-06-07, 00:00
http://www.ein-kleiner-blick.de/wd8.jpg

Zero Cool
14-06-07, 18:45
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

Amina
17-06-07, 21:26
Agolli
Prishtinasja
Elina
Zero Cool
Felminderit per pershendetjet , te cilat jan me aq shume ngrohetsi dhe gezim. Flm nga zemra.

rilinda
18-06-07, 04:07
http://www.hi5tools.com/myspace-images/goodday/prod_788_23248.gif

Amina
21-06-07, 13:50
http://www.hi5tools.com/myspace-images/goodday/prod_788_23248.gif

Thank youuuuuuuuuu rilinda

instruktori
23-06-07, 17:12
Vikend te mire ju deshiroj

gazi-de
24-06-07, 11:23
Pershendetje Amina,alles gut..................

Amina
24-06-07, 11:54
instruktori
gazi-de

uroj te gjitha te mirat gjithashtu, ju faleminderit.

Prishtinasja_
24-06-07, 12:03
:biggrin:

http://www.ein-kleiner-blick.de/1x291.jpg

vendasi
25-06-07, 03:20
E nderuare prezenca jote eshte mungese e madhe ne Dardani....
Shpresoje qe je duke kaluare mire..
Mbetesh e pershendetur shum nga ..
Vendasi:smile:

Amina
25-06-07, 14:54
E nderuare prezenca jote eshte mungese e madhe ne Dardani....
Shpresoje qe je duke kaluare mire..
Mbetesh e pershendetur shum nga ..
Vendasi:smile:


Hmmm te falenderoj per pershendetjet Vendasi,e nuk e di si ta marr , jam pak konfuze??

uck_aksh
25-06-07, 16:53
pershendetje
http://i171.photobucket.com/albums/u311/Qkaela/2.jpg

Naki
26-06-07, 22:38
Nė kėtė mbrėmje verore po fillojė shetitjen nė lagjen e pėrshėndetjeve me vete kamė ēadren -shiu nuk ka tė ndalur ,ėshtė shi verorė qė freskonė po edhe tė bėnė qullė.

Duke kaluar kah porta e juajė po kėrkojė strehim,dotė mė duhet tė vazhdojė nuk qenka askush, po ju lė nė kutin e postės pėrshėndetjet e para verore, kudo ēė tė jeni ju pėrshendes pėrzemėrsisht!

Naki

Amina
28-06-07, 17:32
uck-aksh te falenderoj per pershendetjet

Naki, oohh me keto vargje "pershendetese", uroj qe shpesh te bie shi, e te gjesh strehim ketu hehehehe
faleminderit

egi
28-06-07, 17:39
lule per lule =)

http://www.wondercliparts.com/flowers/graphics/flower_graphics_05.gif

LuLjaa
30-06-07, 06:13
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/34.gif

Amina pershendetje e nderuar dhe argetim te kendeshum ne vazhdim!

instruktori
30-06-07, 17:28
Pershendetje dhe shume te mira ne jete ju deshiroj

Instruktori

Amina
02-07-07, 14:41
egi
Lulja
instruktori

faleminderit, dhe gjitha te mirat edhe juve.

Shqiptare
04-07-07, 12:56
Dite te bukur e te mbare Amina,

Shqipja :smile:

uck_aksh
14-07-07, 01:35
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

Amina
14-07-07, 12:40
Te falenderoj uck-aksh dhe nje dite te mbar gjithashtu.

Zero Cool
30-07-07, 16:21
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif

Amina
01-08-07, 20:58
Zero Cool flm shume per respektin qe ju takon edhe juve nga ana ime.

rilinda
03-08-07, 11:03
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

Elina
04-08-07, 10:12
http://www.myspaceacademy.com/glitter_graphics/hello/hello_glitter_graphic_01.gif

budo785
05-08-07, 01:02
tung,nice to meet you again my friend:-)

Prishtinasja_
07-08-07, 19:48
http://www.ein-kleiner-blick.de/2x30.jpg

Liebe Grüsse

Prishtinasja_:smile:

instruktori
07-08-07, 20:08
PERSHENDETJE DHE SHUME RESPEKTE PER JU

INSTRUKTORI

uck_aksh
08-08-07, 00:25
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

Tomori
13-08-07, 13:12
Pershendetje Amina...me ruaj kur te me gjesh qe te me kesh kur te me duash

Dreni30
23-08-07, 08:56
Nje pershendetje per ty, me deshire qe shendeti dhe lumturia te jen prijes te jetes tuaj.

Dreni.

~AmaZonA~
24-08-07, 19:22
http://img265.imageshack.us/img265/30/normalkartolinemz7.jpg (http://imageshack.us)

Elina
30-08-07, 19:42
Amina e nderuar,,, te pershendes kudo qe je...

Te deshiroj gjith te mirat...


Elina!

Amina
02-09-07, 21:29
JU FALENDEROJ per nje pritje aq te ngrohet prej pushimeve ne vendlindjen e dashur .

instruktori
04-09-07, 16:25
Pershendetje..............

Amina
07-09-07, 20:08
Pershendetje..............

Flm shume instruktori

Paradox_13
08-09-07, 08:04
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/goodluck2.gif

Amina
09-09-07, 08:54
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/goodluck2.gif

Gjithashtu Paradox e

Amina
09-09-07, 08:55
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/goodluck2.gif

Gjithashtu Paradox e me te mira.

ARI_03
16-09-07, 14:50
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/gezuar_8_marsin2.jpg

gjini
17-09-07, 08:47
E nisa kete pershendetje per ty Amina me urimin qe te kesh knaqesin ne mesin e ma te mirve te gjesh qetesine tende shpirterore.

po kqyri nese nuk i ka prish bryma do lule me ti nise aty ku je qe tju marresh ere.

egi
17-09-07, 14:10
amina hola, ishalla ke sukses ne qdo gjuh te huaj qe vendos me mesu :biggrin:

http://mirocko.googlepages.com/m-hola20.gif/m-hola20-full.jpg

Amina
21-09-07, 19:38
ARI 03 faleminderit per kete mimoze aq te bukur.

Gjini edhe ty gjithashtu, faleminderit, dhe qe jemi me te miret bashk me ty.

egi,hola mi amiga preferida hahahah, mos e shiko drejteshkrimin heheheheh. Faleminderit shume.

ninnela
24-09-07, 01:32
Amina pershendetje per ty


Fillim te mbare javor te deshiroj

Amina
27-09-07, 15:14
Amina pershendetje per ty


Fillim te mbare javor te deshiroj

Te falenderoj ninnenal , gjithashtu te gjitha te mirat.

jEtA_1
29-09-07, 11:18
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif