PDA

View Full Version : Virti


Faqet : [1] 2

vjeshta
31-10-06, 22:37
Ju uroj tejaklimin e 100 postimeve ,dhe mire se ardhjen ne mesin tone .

Momente te kendshme ju deshiron ,

Vjeshta!

halla e madhe
31-10-06, 22:43
Vjeshta ja dine rendin ketyre muhabeteve:tongue:

Virti_ishalla nuk na leshon ndonje neme te madhe se kushedi qka na pret “pastaj:biggrin:

Urime 100 postimet tua dhe caste te kendshme ne mesin tone te deshiron:halla e madhe

Murgesha
31-10-06, 23:09
Virti tė pėrshėndes me dėshirė qė tė jesh mė i pranishėm nė mesin tonė.

Murgesha!

Virti
01-11-06, 00:02
Ju uroj tejaklimin e 100 postimeve ,dhe mire se ardhjen ne mesin tone .

Momente te kendshme ju deshiron ,

Vjeshta!

Vjeshta, te flm per mikpritjen e pashoqe!
Ndjehem mire ne mesin tuaj!
Pershendetje te perzemerta!

Virti
01-11-06, 00:05
Vjeshta ja dine rendin ketyre muhabeteve:tongue:

Virti_ishalla nuk na leshon ndonje neme te madhe se kushedi qka na pret “pastaj:biggrin:

Urime 100 postimet tua dhe caste te kendshme ne mesin tone te deshiron:halla e madhe

Flm Halla e Madhe!
Nuk kam neme per ju, kam vetem fjale te mira sepse kam nje ndjenje qe jeni shume e kendshme... :smile:
Ju uroj caste te kendshme!!!

Virti
01-11-06, 00:07
Virti tė pėrshėndes me dėshirė qė tė jesh mė i pranishėm nė mesin tonė.

Murgesha!

Flm Murgesha!
Do mundohem te jam sa me prezent ne mesin tuaj, sepse ndjehem mire ketu.
Te deshiroj mbremje te kendshme!!!

uck_aksh
01-11-06, 00:10
pershendetje Virti

Virti
01-11-06, 00:18
pershendetje Virti
uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), te flm!
Pershendetje gjithashtu!!!

Dea_A
01-11-06, 11:47
Pershendetje Virti
Kalofsh bukur ne forumin dardan ...
Gjithe te mirat Dea_A!

Virti
01-11-06, 14:14
Pershendetje Virti
Kalofsh bukur ne forumin dardan ...
Gjithe te mirat Dea_A!
Pershendetje Dea_A (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20827) vbmenu_register("postmenu_894805", true); dhe te flm!
Gjithashtu kalo bukur kudo qe ndodhesh!

Agolli
03-12-06, 03:17
Ku je bre djal qe sa jam ka t'lypi http://forum.kosova.de/forum/images/smiles/icon_lol.gif http://forum.kosova.de/forum/images/smiles/icon_lol.gif

Te pershendes me kengen "Une kam nje shok"
http://www.albforumi.com/pf/images/graemlins/rockband.gif


Virti je i mrekullushem ne c'do postim " Artist i humorit" Kalofsh sa me mire ne shoqerin Dardane

Agolli.......

Amina
03-12-06, 05:54
Virti te uroje ta kalosh nje fundjave te bukur

Virti
04-12-06, 00:31
Ku je bre djal qe sa jam ka t'lypi http://forum.kosova.de/forum/images/smiles/icon_lol.gif http://forum.kosova.de/forum/images/smiles/icon_lol.gif

Te pershendes me kengen "Une kam nje shok"
http://www.albforumi.com/pf/images/graemlins/rockband.gif


Virti je i mrekullushem ne c'do postim " Artist i humorit" Kalofsh sa me mire ne shoqerin Dardane

Agolli.......
Agolli, flm per pershendetjen dhe njekohesisht kerkoj falje qe nuk e kam verejtur me kohe (sepse nuk jam mesuar shume me pershendetje) :smile:
te pershendes dhe une ty dhe te deshiroj zgjim te kendshem nga gjumi!!!

Virti
04-12-06, 00:33
Virti te uroje ta kalosh nje fundjave te bukur
Amina, te flm dhe te deshiroj fillimjave te kendshem!:smile:

Luana
04-12-06, 00:37
Von e paskam pa ket Odėn tėnde , te uroj argėtim dhe disponim te kėndshėm ne FD ...

Prit plot pershendetje me vagona te trenit :wink:

Virti
04-12-06, 00:39
Von e paskam pa ket Odėn tėnde , te uroj argėtim dhe disponim te kėndshėm ne FD ...

Prit plot pershendetje me vagona te trenit :wink:
te flm shume!!!
treni kalon kendejpari nganjehere, ashtuqe do jam ne pritje te vagonave...
te pershendes shume dhe te deshiroj lukth te qete!!! :smile: :smile:

Luana
04-12-06, 00:42
te flm shume!!!
treni kalon kendejpari nganjehere, ashtuqe do jam ne pritje te vagonave...
te pershendes shume dhe te deshiroj lukth te qete!!! :smile: :smile:

ahhaahhhahhhahh lukthi mė ka bo ma mire prej se te pash ty me grrep ne dorė:biggrin:

Virti
04-12-06, 00:44
ahhaahhhahhhahh lukthi mė ka bo ma mire prej se te pash ty me grrep ne dorė:biggrin:
hahahahaha ooo nuk isha me grep ne dore phaaaaaa :eek:

vjeshta
10-12-06, 23:25
Urimeeeeeeeee 1000 postimetttttttt


Eshte rend i shtepijes qe qdo antari ti urohen 1000 postimet ,shpresojm edhe me shume postime te kendeshme nga ana e juaj.

Te uron shume thjeshte ,

Vjeshta!


Ps: edhe une si paradoxi po mundohem me e mbajt rendin ....:tongue: :smile:

Virti
10-12-06, 23:29
Urimeeeeeeeee 1000 postimetttttttt


Eshte rend i shtepijes qe qdo antari ti urohen 1000 postimet ,shpresojm edhe me shume postime te kendeshme nga ana e juaj.

Te uron shume thjeshte ,

Vjeshta!


Ps: edhe une si paradoxi po mundohem me e mbajt rendin ....:tongue: :smile:
te flm Vjeshta!
me pelqyen fjalet tua... :smile:

Sy_kaltra
11-12-06, 10:50
Pershendetje te ngrohta te ketij mengjesi te ftohet...

Urime 1000 postime ,vertet ishin te mrekullueshme,me pak fjal por domethenese..
Te uroje ne te ardhmen qe mijrat e postimeve te mose pushojne kurre,sepse vertet ia vlejne...

Respekt ..Sy_Kaltra...

Virti
11-12-06, 16:26
Pershendetje te ngrohta te ketij mengjesi te ftohet...

Urime 1000 postime ,vertet ishin te mrekullueshme,me pak fjal por domethenese..
Te uroje ne te ardhmen qe mijrat e postimeve te mose pushojne kurre,sepse vertet ia vlejne...

Respekt ..Sy_Kaltra...
Sy_Kaltra, te flm per fjalet e zgjedhura dhe te kendshme!
ndjehem mire ne mesin tuaj...
te deshiroj pasdite te kendshme!!! :smile:

halla e madhe
11-12-06, 21:41
Gjyetar i ngjalave(sipas avatarit):redface:
Furraxhi me za:biggrin:
I ngujuari me dy kembe nje kepuce:frown:
....URIME 1000 POSTIMET me kaq shume humor dhe domethenje!

Te pershendes kudo qe je:halla e madhe:smile:

Virti
12-12-06, 20:10
Gjyetar i ngjalave(sipas avatarit)
Furraxhi me za:biggrin:
I ngujuari me dy kembe nje kepuce:frown:
....URIME 1000 POSTIMET me kaq shume humor dhe domethenje!

Te pershendes kudo qe je:halla e madhe:smile:
flm per urimet!
per te tjerat une nuk di asgje... :biggrin:

Luana
15-12-06, 19:43
Te uroj 1,000-shin Virti ,
ishalla ne te ardhem do te kemi nga ti edhe me shume postime te pa numerta ,

Te pershendes nga Luanesha :wink:

Prishtinasja_
25-12-06, 02:58
http://ug1.kwick.de/ug/0195/7294/7349934_400.jpg

Zana_ch
25-12-06, 09:37
Uroje qe paqeja edhe dashuria te mbreteroj ne familjet tuaja . Lutem qe ky vit qe vjen te sjelle vetem dashuri , fat edhe lumturi .Uroje qe endrrat te mos ngelen vetem endrra , por te behen realitet .Urime per shume mote 2007 GEZUAR.

Me respekt
Zana_ch


http://www.icq.com/img/friendship/st...d_16961_rs.swf

Sy_kaltra
25-12-06, 12:35
Pershendetje Virti.

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra...

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_Gezuar.gif

gazi-de
25-12-06, 13:07
i nderuar Viti urime festat dhe gjdo te mire ne jete.......

selvija
25-12-06, 22:09
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/141/141746l4fiobzhr4.gif (http://www.glitter-graphics.com/)http://dl3.glitter-graphics.net/pub/1/1709bufxfac8to.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

Agolli
26-12-06, 02:04
Te pershendes dhe te uroj shume te mira ne jete, njekohesisht realizim te
te gjitha deshirave ne vitin qe vjen.
http://www.trepca.net/2003/1203/gezuar2004-al.jpg

Agolli

Berisha-boy
26-12-06, 15:54
Me fat festa e Kurban Bajramit.Paqja,mirkuptimi,toleranca,shpresa te mbizotroj perhere ne familen e juaj.


Me respekt
Berisha-boy

~AmaZonA~
26-12-06, 16:18
Gėzuar Vitin e Ri njeherit Urime edhe Fesat e Kurban Bajramit
http://www.hellasmultimedia.com/webimages/newyear/images/HapNY2.gif

Dreni30
29-12-06, 13:11
I nderuar Virti
Uroj qe ky vit qe po vjen te jete edhe vit i sukseseve tuaja, shendet dhe lumturi me te gjithe te afremit tuaj.
Urime 2007.
Dreni.

rilinda
31-12-06, 16:05
Viti 2007 le t'ju sjell begati, shėndet tė plotė juve e familjes tuaj dhe harmoni nė jetė, pėrplot dashuri e suksese tė njėpasnjėshme! Gėzuar!

Berisha-boy
01-01-07, 06:32
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

schütze
01-01-07, 16:11
GEZUAR 2007

Nga zemra ju uroj qe ky vit te jet viti i realizimit te qdo deshire,gjithashtu edhe ralizimin e pavarsis se Kosoves

me respekt
schütze

e_martumja
25-03-07, 22:47
Nje pershendetje te sinqerte, me rrespekt ndaj teje e_martumja

Virti
25-03-07, 22:53
Nje pershendetje te sinqerte, me rrespekt ndaj teje e_martumja
e_martumja, te flm dhe gjithashtu te pershendes!
te gjitha keto pershendetje qe je duke i bere, athua mos je ka pergaditesh per ndonje ndarje te shkurter nga ne...? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

e_martumja
25-03-07, 22:56
e_martumja, te flm dhe gjithashtu te pershendes!
te gjitha keto pershendetje qe je duke i bere, athua mos je ka pergaditesh per ndonje ndarje te shkurter nga ne...? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif ka mundsi por edhe pak ksajde jam :biggrin:, por ishte nje pershendetje te sinqert per ata njerz qe kam rrespekt se u korrita hiq spo hy neper odet e tyre :biggrin:

Virti
25-03-07, 22:57
ka mundsi por edhe pak ksajde jam :biggrin:, por ishte nje pershendetje te sinqert per ata njerz qe kam rrespekt se u korrita hiq spo hy neper odet e tyre :biggrin:
shume mire ke bere dhe te urojė shendet!

e_martumja
25-03-07, 22:58
shume mire ke bere dhe te urojė shendet! te faliminderoj nga zemra gjitheashtu te deshiroj ty dhe tere famijes tende.

ssara
26-03-07, 08:58
Pershendetje per ty i nderuar qdo te mire ne jete nga une Ssara

Agolli
01-04-07, 16:52
Pershendetje nga shpella e Gadimes....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Ishalla nuk e viziton http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif cakun (varrin) e te dashuruarve....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
te deshiroj c'do te mire.'''''''tung http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

rilinda
02-04-07, 11:21
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

Prishtinasja_
04-04-07, 12:24
Te pershendes kudo qe je !!!:smile:

Me respekt

Prishtinasja_ :smile:

http://www.ein-kleiner-blick.de/1x64.jpg

LuLjaa
05-04-07, 02:20
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/11.gif

Arkza
11-04-07, 17:40
Vitri I nderuar te Pershendes shume oo i Sakatum :biggrin: hahahahahahhahahahaha

Elina
13-04-07, 13:47
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif

Sy_kaltra
14-04-07, 10:57
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg

Djellza:
14-04-07, 22:14
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Sy_kaltra
20-04-07, 18:02
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

Virti
20-04-07, 18:08
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg
flm per kete lule, mendoj se lule je vet... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Prishtinasja_
21-04-07, 18:14
Virti prano edhe pershendetjet e mia te sinqerta !!!:smile:

Te deshiroj nje fundjave te kendshme dhe pa brenga !

Me respekt

Prishtinasja_ :smile:

rilinda
21-04-07, 21:00
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje3.gif

Virti
21-04-07, 21:10
Prishtinasja dhe rilinda, ju flm dhe ju pershendes sinqerisht! :smile:

uck_aksh
23-04-07, 00:43
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

Virti
23-04-07, 16:22
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

te flm uck_aksh!
pershendetje te sinqerta edhe per ty!

gazi-de
27-04-07, 11:20
Pershendetje.................

Luana
28-04-07, 20:03
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/hello/066.gif

Virti
30-04-07, 16:28
Pershendetje.................
flm gaz!
pershendetje edhe ty!

Virti
30-04-07, 16:30
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/hello/066.gif
flm per kete befasi te kendshme...!
pershendetje edhe per Ty! :smile:

ssara
30-04-07, 17:17
Te pershendes Virti
kalo nje pasdite sa me te kendshme

Virti
30-04-07, 17:18
Te pershendes Virti
kalo nje pasdite sa me te kendshme
te flm ssara!
kalo dhe ti pasdite dhe mbremje te kendshme!!! :smile:

Prishtinasja_
01-05-07, 00:50
:biggrin:

http://i138.photobucket.com/albums/q259/purrfx/glitters/cute/cute0013.gif

Elina
01-05-07, 18:27
Erdha ta le nje pershendetje dhe te deshiroje nje mbramje te kendeshme...


Edhe nje dhurate e ke nga une,ndiva qe po lypshe tenxhere te vjeter e ta pruna nje :biggrin:


http://www.logosdictionary.org/bimbi/images/076.jpg

Naki
04-05-07, 11:55
Sot nė diten e dytė tė shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve /sepse nuk mbrrijta dje ti vizitojė tė gjithė nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

Virti
04-05-07, 12:41
Erdha ta le nje pershendetje dhe te deshiroje nje mbramje te kendeshme...


Edhe nje dhurate e ke nga une,ndiva qe po lypshe tenxhere te vjeter e ta pruna nje :biggrin:


http://www.logosdictionary.org/bimbi/images/076.jpg
ooo te flm per pershendetjen, por ma shume me gezove per tengjeren simpatike hahaa :biggrin:
te pershendes dhe te deshiroj pasdite te kendshme! :smile:

Virti
04-05-07, 12:42
Sot nė diten e dytė tė shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve /sepse nuk mbrrijta dje ti vizitojė tė gjithė nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki
te flm Naki!
pershendetjet e mia te sinqerta!

Virti
04-05-07, 12:44
:biggrin:

http://i138.photobucket.com/albums/q259/purrfx/glitters/cute/cute0013.gif
flm qe, me kete panorame te bukur, me zgjove nga gjumi... :smile:

Prishtinasja_
05-05-07, 11:45
http://pimpimg.myyearbook.com/usercontent/fast/pimp_images/Glitter/Phrases/Great_Weekend_phrases/haveagreatweekendrainbow3d.gif

rilinda
06-05-07, 18:31
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

LuLjaa
07-05-07, 18:35
Pershendetje Virti dhe ēaste te embela ne vazhdim

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

rilinda
09-05-07, 01:46
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

gazi-de
09-05-07, 21:52
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

Luana
14-05-07, 02:32
Njė pėrshėndetje tė ėmbėl pėr Ty Virt .....

Shėndet,gėzim edhe argėtim tė dėshiron Luana :biggrin:

Virti
14-05-07, 02:36
Njė pėrshėndetje tė ėmbėl pėr Ty Virt .....

Shėndet,gėzim edhe argėtim tė dėshiron Luana :biggrin:
Luana, e embel qofsh gjithmone...!
pershendetje te ngrohta edhe per ty! :smile:

ssara
21-05-07, 15:03
Te pershendes sinqerisht Virti ...dhe te uroj disponim te mire ne qdo moment.

vjeshta
21-05-07, 22:54
Mbasi tregove drejt se dashnia ta ka ndalu komunikimin me tjerat .........e meriton nje pershendetje hahahahaaaaaaaa (shaka)


Pershendetje per juve ,aresya qofte gjithemon ne rrugetimin e juaj.Vjeshta!

e_martumja
21-05-07, 23:30
Luana, e embel qofsh gjithmone...!
pershendetje te ngrohta edhe per ty! :smile: po te pershendes edhe une veq me pas nje pershendetje te ngrohte nga ti :biggrin:

uck_aksh
24-05-07, 04:39
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

Virti
26-05-07, 20:52
Te pershendes sinqerisht Virti ...dhe te uroj disponim te mire ne qdo moment.
te flm ssara!
te deshiroj shendet dhe lumturi! :smile:

Virti
26-05-07, 20:53
Mbasi tregove drejt se dashnia ta ka ndalu komunikimin me tjerat .........e meriton nje pershendetje hahahahaaaaaaaa (shaka)


Pershendetje per juve ,aresya qofte gjithemon ne rrugetimin e juaj.Vjeshta!
une gjithnje mundohem te tregojė drejt... :cool:
flm per pershendetjen!
gjithashtu edhe per ty!

Virti
26-05-07, 20:54
po te pershendes edhe une veq me pas nje pershendetje te ngrohte nga ti :biggrin:
ne kete dite te vranet, te lutem pranoje nje pershendetje me rreze dielli, ma te ngrohten ne bote... :biggrin:

Virti
26-05-07, 20:55
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg
flm per pershendetjen!
te pershendes kudo qe ndodhesh!

Elina
26-05-07, 21:43
Erdha edhe une ta le nje pershendetje miqesore...


Te deshiroje nje mbremje te kendeshme...Elina :smile:

instruktori
26-05-07, 21:47
Erdha ketu te la kete deshire per ju

Vikend te kandeshem

Instruktori

Virti
27-05-07, 19:43
Erdha edhe une ta le nje pershendetje miqesore...


Te deshiroje nje mbremje te kendeshme...Elina :smile:
te flm Elina!
pershendetje te perzemerta! :smile:

Virti
27-05-07, 19:44
Erdha ketu te la kete deshire per ju

Vikend te kandeshem

Instruktori
Instruktor, te flm!
te pershendes! :smile:

rilinda
29-05-07, 01:06
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

Arkza
04-06-07, 19:54
Pershendetje ty i Sakatum te Uroj qdo te mire dhe shume sukses ne jete.

LuLjaa
05-06-07, 05:03
http://tartalacreme.photo.doctissimo.fr/images/dossiers/t/a/tartalacreme/Glitters/IM_12149.gif

Virti t'pershendes t'uroj suksese dhe gjithe t'mirat ne te ardhmen!

aLbaChiCk
06-06-07, 13:47
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/hi.jpg

SANTANA-29
08-06-07, 18:55
http://www.geocities.com/alba1org/gal/natyra5.jpg
pershendetje i nderuar,,,,,,,,,,

rilinda
09-06-07, 16:26
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

Virti
09-06-07, 16:30
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif
http://www.emoticons4u.com/happy/1124.gif

rilinda
09-06-07, 16:32
a u lodhe ej?

Virti
09-06-07, 16:35
a u lodhe ej?
jo pak, po ti? :biggrin:
a je ka don me na thene lamtumire me te gjitha keto pershendetje aaaa :eek:

rilinda
09-06-07, 16:36
nashta...!!!

Virti
09-06-07, 16:38
nashta...!!!
pa shku atje ku kemi thane, s'ka nashta! :biggrin:

rilinda
09-06-07, 16:39
ti se ki menen me m'qu atje!

Virti
09-06-07, 16:42
ti se ki menen me m'qu atje!
mos ban vleresime te gabueshme... http://www.emoticons4u.com/happy/404.gif

rilinda
09-06-07, 16:45
http://www.emoticons4u.com/fingers/fing34.gif

instruktori
10-06-07, 02:39
Vikend te kendeshem


Instruktori

Virti
10-06-07, 03:46
Vikend te kendeshem


Instruktori
flm, gjithashtu...! :smile:

Domira
10-06-07, 04:06
Te diele te kendshme te uroj me me te dashurit tuaj.

Virti
10-06-07, 04:11
Te diele te kendshme te uroj me me te dashurit tuaj.
flm, gjithashtu! :smile:
p.s. mendova se eshte sms dhe perpak ishte ka me dridhet zemra... :biggrin:

Domira
10-06-07, 04:35
flm, gjithashtu! :smile:
p.s. mendova se eshte sms dhe perpak ishte ka me dridhet zemra... :biggrin:

hahahaha jo Virti sjam asi mjeshtri me ta dridh zemrenhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif...po kur si dihet hahahaha

Virti
10-06-07, 04:36
hahahaha jo Virti sjam asi mjeshtri me ta dridh zemrenhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif...po kur si dihet hahahaha
pyete ate shoqen si dridhet zemra hahaha :biggrin:

Domira
10-06-07, 04:43
pyete ate shoqen si dridhet zemra hahaha :biggrin:

hahahahaha e kam pyt po une nxanse e dobt hahahah

Virti
10-06-07, 04:44
hahahahaha e kam pyt po une nxanse e dobt hahahah
ti nxenese e dobet por zemren e forte... :biggrin:

Domira
10-06-07, 04:47
ti nxenese e dobet por zemren e forte... :biggrin:

po me gjase keto te dyja gjithmon jan ne proporcion te zhdrejte...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Virti
10-06-07, 04:49
po me gjase keto te dyja gjithmon jan ne proporcion te zhdrejte...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
sa mire shpjegon, ne menyre metodike... :cool:

Domira
10-06-07, 04:56
sa mire shpjegon, ne menyre metodike... :cool:

ee Virti profesioni po ndikon kaniher ne shprehje...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Virti
10-06-07, 05:01
ee Virti profesioni po ndikon kaniher ne shprehje...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
te mira i ke... pjesen hyrese, kryesoren dhe perfundimin... :biggrin:

Domira
10-06-07, 05:21
te mira i ke... pjesen hyrese, kryesoren dhe perfundimin... :biggrin:

hahahaha ashtu me kan pas msu edhe mua dhe jam mundu mi majt ne mend mesimet e mesuesve te mi te mirehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

luckyman
10-06-07, 14:18
Tung.................

rilinda
18-06-07, 04:47
http://commentsafe.com/compliments/comp00041.gif

Miqėsisht!
Rilinda

Virti
18-06-07, 04:50
http://commentsafe.com/compliments/comp00041.gif

Miqėsisht!
Rilinda
te flm shume!
ta kethefsha me kamate... :smile:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
18-06-07, 18:17
Pershendetje edhe per ty, dhe te deshiroj tanat mirat ne jet..

Me nderime

Mir mbetesh inshalla

Shqiptare
19-06-07, 15:26
Pershendetje Virti.

Te uroj nje dite sa me te bukur sot!

Shqipja

instruktori
23-06-07, 17:14
Vikend te mire ju deshiroj

gazi-de
24-06-07, 11:20
Pershendetje................

SANTANA-29
26-06-07, 18:48
http://www.qerkinaj.com/postkarta/includes/photo.php?category=Qytetet_e_Kosoves&type=scaled&photo=Kosova.jpg
pershendetje i nderuar,,,,,,,,,,santana-29

Abetare
26-06-07, 20:46
Pėrshėndetje i nderuari Virti !

LuLjaa
30-06-07, 06:31
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/34.gif

Virti pershendetje per ty dhe t'deshiroj argetim te kendeshum ne vazhdim!

instruktori
30-06-07, 17:15
Pershendetje dhe shume te mira ne jete ju deshiroj

Instruktori

egi
01-07-07, 17:37
pershendetje per ty qe po flen dikun tjeter e jo ne shtrat :tongue:

http://dl3.glitter-graphics.net/pub/151/151163q6ufhy61nf.gif

aLbaChiCk
03-07-07, 19:12
http://i207.photobucket.com/albums/bb213/lilbratsworld/Nice%20Day/havealovelyday.gif

Shqiptare
04-07-07, 12:33
Dite te bukur e te mbare Virti,

Shqipja :smile:

Arkza
05-07-07, 14:36
I Sakatum te Pershendes shume nga Pa-Sakatumja dhe Ju Uroj Sukses.

rilinda
06-07-07, 14:56
http://www.vegegifs.com/smiley-emoticon/abientot.gif

uck_aksh
14-07-07, 01:20
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

halla e madhe
17-07-07, 16:48
URIME 5000 Postimet tua kaq te shpejta dhe te adhuruara nga antaret e FD!

Suksese ne te gjitha sfrerat e jetes te deshiron:halla e madhe:smile:

Virti
17-07-07, 20:31
ju flm te gjitheve, pershendetje te sinqerta edhe juve! :smile:

lyra2
17-07-07, 21:12
Pershendetje ,kalo nje dite te kendshme aty ku dhe me kend je...!!

aLbaChiCk
25-07-07, 14:12
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/havealovelyday.gif

Virti
25-07-07, 14:15
Lyra dhe Albachick, ju flm!
pershendetje te sinqerta per ju! :smile:

rilinda
03-08-07, 19:14
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

Elina
04-08-07, 09:15
Rilinda simpatikja e Forumit,,, te deshiroje nje dite te mbare ...


Elina!


Ps:kur te vjen ne Prishtine,,, boma nje zile se ta kam borgj nje kafe :wink:

Elina
04-08-07, 09:59
Rilinda simpatikja e Forumit,,, te deshiroje nje dite te mbare ...


Elina!


Ps:kur te vjen ne Prishtine,,, boma nje zile se ta kam borgj nje kafe :wink:

Hahhahahhahahhaha ooooooooo Virti sa kam qeshe me kete gabim timin hahahhahahh,,, keshtu e ke kur zgjohesh me heret se diteve tjera,,, kishe po bej ndere me i pershendete miqt e mi ne forum e i kam ngaterru odat :eek:

Te kerkoj falje per ket gabim timin ...


Tash po te pershendes ty,,, te deshiroje nje dite te mbare...
Me te vertete kam nderin te komunikoj me ty,,, je nje shok shume i mire te lumte...

Elina!

rilinda
04-08-07, 11:59
Rilinda simpatikja e Forumit,,, te deshiroje nje dite te mbare ...


Elina!


Ps:kur te vjen ne Prishtine,,, boma nje zile se ta kam borgj nje kafe :wink:

Virt, erdha me marr kėt' pronėn time :biggrin:

Dėgjohemi n'Bylbyldere :biggrin:

Virti
04-08-07, 14:40
pershendetje edhe juve te dyjave ma larte!
... nuk kam dert te perzihem me Rilinden dhe Elinen! :biggrin:

Elina
04-08-07, 14:51
pershendetje edhe juve te dyjave ma larte!
... nuk kam dert te perzihem me Rilinden dhe Elinen! :biggrin:

Me gabime qe ne mengjes ja kam fillu...:biggrin:

Virti
04-08-07, 14:56
Me gabime qe ne mengjes ja kam fillu...:biggrin:
ooo s'ka dert bre sepse gabim i kendshem paska qene haha :biggrin:

ninnela
09-08-07, 19:54
Pershendetje per tyyyy Virti....................

instruktori
04-09-07, 17:00
Pershendetje..............

Virti
04-09-07, 18:30
ninnela dhe instruktori, ju flm dhe ju pershendes gjithashtu! :smile:

Elina
09-09-07, 22:47
Shpresoj te mos gaboj perseri Virti hahahahha (shaka)...


Te pershendes shume ,,, dhe te deshiroj caste te kendeshme ne vazhdim ...


Elina!

Virti
10-09-07, 22:07
Shpresoj te mos gaboj perseri Virti hahahahha (shaka)...


Te pershendes shume ,,, dhe te deshiroj caste te kendeshme ne vazhdim ...


Elina!
flm Elina!
te pershendes shume! :smile:

Vjollca
12-09-07, 14:14
Te Pershndes Shum Edhe Te Uroi Ni Dit Te Mir

Rebeka
13-09-07, 15:51
http://www.fotosearch.de/thumb/UNX/UNX318/u14373943.jpgPershendetje i nderuar

Virti
13-09-07, 16:25
Vjollca dhe Rebeka, ju falemnderit dhe ju pershendes sinqerisht! :smile:

lyra2
13-09-07, 16:27
A me te pershendet ajo breee..nal edhe pak te mendohem .......
hajt se po te pershendes:virti ,suksesi, fati ,dashuria qofshin gjithmone percjellsit tuaj ne jete ;))

Virti
13-09-07, 16:33
Lyra, mire qe u mendove shkurt, te flm dhe te pershendes pa hamendje! :smile:

Luana
13-09-07, 21:25
Te pershendes 1002 here..........!!!! :biggrin:

LuLjaa
15-09-07, 02:13
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/32.gif

ninnela
27-09-07, 00:06
Virtush te pershendes qum qum qum :biggrin:

se gati te pasna harru krejt ,he mos te harroft zoti ty ho :smile:

Gjume te qete

NINNELA :wink:

Virti
27-09-07, 00:18
Luana, Lulja dhe Ninnela, ju flm per pershendetjet!
pershendetje pas mesnate edhe per ju! :smile:

jEtA_1
29-09-07, 11:22
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif

Elina
05-10-07, 01:13
http://controlpanel.hotscot.net/customer_images/C58C93D0-2BFD-42B4-A942-CDC4E15FF7DF/11569482.jpg

Virti
05-10-07, 01:14
Elina te flm shume!
shishen do e ruaj deri pas festes se bajramit... :smile:

Virti
05-10-07, 01:15
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif
Jeta, te flm shume dhe te pershendes kudo qe je! :smile:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
05-10-07, 05:20
Selam dhe pershendetje me sabah heret I nderuari Virti....vallahi moti ste paskam pershendet:biggrin: Mire Mbetesh...nje dite te mbare te deshiroj.:smile:

instruktori
07-10-07, 15:37
Uroj qe te kaloni nje jave te mire

rilinda
11-10-07, 20:44
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

yllbardh
12-10-07, 10:16
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram6.gif
Dhe gjithashtu ju uroj njė ditė tė kėndshme.

Prishtinasja_
12-10-07, 10:34
http://www.albislam.com/urim.jpg

aLbaChiCk
12-10-07, 11:05
Paqa dhe meshira e All-llahut qofte mbi Ju Me fat per shumė vite, festa e Fitėr Bajramit


http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bajrami.gif

SANTANA-29
12-10-07, 15:11
Uroj Festen e Bajramit e Allahu Ja u Pranoft Agjerimin Allahu Ju Shperbleft Me Te Mirat e Tij , Duke Uruar Te Keni Ne Trup Shendet, Ne Pune Vullnet, Ne Mendje Qetesi, Ne Ide Drejtesi, Ne Familje Harmoni e Ne Jete Qdo Here Lumturi.
Psh,,,santana-29.................

Virti
12-10-07, 15:41
Selam dhe pershendetje me sabah heret I nderuari Virti....vallahi moti ste paskam pershendet:biggrin: Mire Mbetesh...nje dite te mbare te deshiroj.:smile:
pershendetje edhe per ty dhe me fat bajrami! :smile:

Virti
12-10-07, 15:42
Uroj qe te kaloni nje jave te mire
flm, kalo edhe ti si eshte ma mire! :smile:

Virti
12-10-07, 15:43
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!
flm, me fat edhe ty! :smile:

Virti
12-10-07, 15:44
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram6.gif
Dhe gjithashtu ju uroj njė ditė tė kėndshme.
flm, me fat edhe ty! :smile:

Virti
12-10-07, 15:45
http://www.albislam.com/urim.jpg
flm, me fat edhe ty! :smile:

Virti
12-10-07, 15:46
Paqa dhe meshira e All-llahut qofte mbi Ju Me fat per shumė vite, festa e Fitėr Bajramit


http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bajrami.gif
flm, me fat edhe ty! :smile:

Virti
12-10-07, 15:47
Uroj Festen e Bajramit e Allahu Ja u Pranoft Agjerimin Allahu Ju Shperbleft Me Te Mirat e Tij , Duke Uruar Te Keni Ne Trup Shendet, Ne Pune Vullnet, Ne Mendje Qetesi, Ne Ide Drejtesi, Ne Familje Harmoni e Ne Jete Qdo Here Lumturi.
Psh,,,santana-29.................
flm, gjithashtu! :smile:

LuLjaa
12-10-07, 16:54
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

ninnela
21-10-07, 01:30
Uikend te rehatshem ty

Ninnela :smile:

Arkza
26-10-07, 12:21
i Sakatum Te Pershnedes shume .........:smile:

Elina
28-10-07, 13:59
http://www.kiwigiftsolutions.co.nz/site/giftsolutions/images/champagne_wine_gift_box_chocolate.jpg

Lijanna
11-11-07, 21:20
http://i164.photobucket.com/albums/u34/absmom_2007/hello.gif

Luana
12-11-07, 22:55
Tė uroj njė Ditė tė mirė dhe shpresoj se do tė jesh mirė kudo qė tė jesh....!

e_martumja
23-11-07, 09:52
Per inati te Luanes une te uroj shume dite te miraaa :biggrin:


Nje puthje per ty se e di qe ta kona :biggrin:

Arkza
23-11-07, 17:08
Mik i Ndruar Te Pershndtes shume dhe te Uroj gjithe te mirat !

Prishtinasja_
24-11-07, 01:51
Virti....:biggrin:

http://sl.glitter-graphics.net/pub/615/615786vd8gw9if9i.gif

Prishtinasja_:smile:

Elina
24-11-07, 14:05
http://sl.glitter-graphics.net/pub/317/317538mpgijus3oq.gif

Prishtinasja_
28-11-07, 00:16
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

Diana007
28-11-07, 12:45
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

rilinda
28-11-07, 13:44
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

DEA
28-11-07, 15:13
Urime festa e flamurit. DEA

SANTANA-29
28-11-07, 15:31
Urime 28 Nėntori

http://rilindja.no/v3/images/stories/ismail.jpg

vjeshta
30-11-07, 18:24
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Luana
01-12-07, 22:19
http://i210.photobucket.com/albums/bb143/foxielady8440/hello-2.gif

DEA
08-12-07, 08:02
Vikend relaksues te deshiron DEA

selvija
15-12-07, 00:08
http://cap04.caption.it/348/captionit163836I733D35.jpg

L~Nora
15-12-07, 00:52
.............
1084
.........

Ma-Origano
15-12-07, 17:54
Virti te pershendesim te gjithe shume!kalosh mie ne mesin tone!

uck_aksh
17-12-07, 05:22
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Dardan Kastrati
18-12-07, 15:22
http://img57.imageshack.us/img57/2839/festaot3.gif

Lona
18-12-07, 15:35
Pershendetje Virti , Urime Festa e Kurban Bajramit,, Gezimi, Lumturia qofshin mbi Ju dhe familjen Tuaj gjithe jeten.

Arkza
18-12-07, 15:52
Pershendetje Vitri , Me Fat Kurban Bajramin , le te Jet Vit i Mbar per te Gjithe !!

Linka_pz
18-12-07, 23:00
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

gazi-de
19-12-07, 09:54
Me fat Kurban Bajrami,pershendetje............

Paradox_13
19-12-07, 12:42
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

Gjumashja
19-12-07, 18:29
Me fat Kurban Bajramin... me shpresen qe bajramin e ardhshem ta presim ne Kosoven e Pavarur....

LuLjaa
20-12-07, 04:45
Ne Keto ēaste te Bajramit
Buzeqesh ftyra e Muslimanit
Ndriēon Hena dhe Dielli
Feston Toka edhe Qielli

Me Fat festa e Kurban Bajramit

Zoti sjellte paqe e lumturi ne mesin e Juaj!

Prishtinasja_
20-12-07, 17:07
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_kurban.JPG

~AmaZonA~
21-12-07, 20:06
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy124643946D31.gif

hasanmehmeti
23-12-07, 00:35
http://img513.imageshack.us/img513/7173/urimza9.jpg (http://imageshack.us)

L~Nora
23-12-07, 18:28
Sot Bajrami me zemer ja uroj shendet dhe lumturi ju deshiroj drita e allahut rugen ja ndriqofte stacijoni gjenetit nga e keqja te shpetoft.http://img221.imageshack.us/my.php?i...ajram11qp9.gif (http://img221.imageshack.us/my.php?image=bajram11qp9.gif)Me fat e me hajr Kurban Bajrami pritshi edhe shum tjer bashk me familje paqja meshira sinqeriteti lumturija mbizotrofshin ne familjen e juaj
Nora

aLbaChiCk
26-12-07, 23:21
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

Buqja_ch
30-12-07, 07:01
..... Urime vitin e ri 2008 ....

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:14
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Elina
30-12-07, 15:15
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

Zana_ch
31-12-07, 01:55
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

Domira
31-12-07, 01:57
Gezuar Viti i Ri 2008. Te deshiroj shendet, lumturi e gjitha te mirat per ty dhe te dashurit e tu, Virti.

http://i223.photobucket.com/albums/dd294/BLOODINGEYES/happynewyear.gif

ninnela
01-02-08, 01:54
Erdha Te Le Nje Pershendetje Virti

Gjithe Te Mirat

Respekt Ninnela

Prishtinasja_
01-02-08, 10:49
Virti..........:smile:

http://img.123greetings.com/eventsnew/gen_weekend_friends/1012-049-03-1069.gif

aLbaChiCk
03-02-08, 12:28
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sonntag.gif

uck_aksh
07-02-08, 00:49
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/mos-u-tut.gif

LaCoStA
07-02-08, 09:46
Pėrshėndetje ty .... !!!!

Gjumashja
09-02-08, 09:52
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

Virti
10-02-08, 16:22
pershendetje dhe flm per te gjithe ju me larte... :smile:

LuLjaa
11-02-08, 00:25
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/317.gif

Virti
11-02-08, 00:34
flm Lule, pershendetje edhe per ty! :smile:

Buqja_ch
17-02-08, 14:57
http://www.youtube.com/watch?v=71zneo-wHNg

Prishtinasja_
19-02-08, 11:56
Virt i nderuar,:smile:

http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

turisti
21-02-08, 21:44
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
22-02-08, 15:54
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Diana007
23-02-08, 17:21
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:32
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

LuLjaa
19-03-08, 03:46
Virti Pershendetje ...

http://www.sendflowerstomumbai.com/images/roses1.jpg

uck_aksh
20-03-08, 01:40
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/per.gif

lovely
25-03-08, 22:40
http://img119.imageshack.us/img119/131/00bkie22716784ql2.jpg

Luana
14-04-08, 22:09
http://srv0110-04.oak1.imeem.com/g/p/7d34b21b9a025cc881cac0e6d4d485b1_web.gifDikur i kishe ket vargje si neneshkrim ne Dardani por tani si duket erdha ti perkujtoj prap ...thash mos i ki harru :biggrin:


Te pershendes Virti ....

gazi-de
29-04-08, 00:11
Pershendetje..........................

Adina-R.Ks
29-04-08, 21:14
Pershendetje...
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

LuLjaa
30-04-08, 00:37
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

Arkza
26-05-08, 16:11
Te Pershendes dhe gjithe te mirat ty........I Sakatum...

ninnela
31-05-08, 00:11
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0f/Flores.gif

aLbaChiCk
07-06-08, 20:37
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Wochenende-1.gif

selvija
10-06-08, 19:38
vitri pershendes shum
http://srv0110-08.oak1.imeem.com/g/p/dcd77f16d9775d708c32d4cdc8aee607_web.jpg (http://www.imeem.com/pajacerna/photo/sxfzFgA7nV/)

Adina-R.Ks
10-06-08, 19:45
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

LuLjaa
25-06-08, 00:16
http://img337.imageshack.us/img337/815/hoiiiics1.png

Murgesha
07-07-08, 00:59
http://cosgan.de/smiliegenerator/vorschau/931440.png

Buqja_ch
08-07-08, 20:08
Shumé té mira te déshiron .......

Buqja

http://a1128.g.akamai.net/7/1128/497/0001/www.proflowers.com/prodimg/MBQgrace_pnk08_l.jpg

Virti
08-07-08, 20:15
ju flm te gjitheve dhe ju pershendes perzemersisht! :cool: :smile:

lovely
25-07-08, 18:50
Virti, te pershendes shume duke te deshiruar qe te mos dashurohesh kurre hahahahahahahahaahaa (hajgare se dashuru sa t mujsh)

urimit i kacavjerret edhe nje kenge ishalla te pelqen

http://www.youtube.com/watch?v=PQBW6G0hSrs&feature=related


http://th207.photobucket.com/albums/bb93/apesce82/th_102215139_tp.jpg (http://media.photobucket.com/image/glasses/apesce82/102215139_tp.jpg?o=27)

:biggrin: :cool: :smile:

t gjitha t mirat

lovely

Rizuana
28-07-08, 22:54
http://i102.photobucket.com/albums/m89/Kandyman__1/HELLO__.jpg

Pac gjitha te mirat ne jete.

Rizuana