PDA

View Full Version : Manqa


vjeshta
31-10-06, 22:49
Ju uroj tejkalimin e 700 postimeve ,dhe njeherit ju deshiroj momente relaksuese ketu ne mesin e antareve te Fd-se.

Vjeshta!

halla e madhe
31-10-06, 22:53
Manqa_ti djali i MPUQave te uroj mireseardhje ne mesin tone dhe kalo sa me mire ne FD.

te pershendet :halla e madhe:smile:

Murgesha
31-10-06, 23:05
Manqa i kėndshėm tė pėrshendes dhe tė urojė argėtim tė mirė nė Dardani.:tongue: :tongue:

Murgesha!

Dea_A
01-11-06, 00:11
Ju uroj tejkalimin e 700 postimeve ,dhe njeherit ju deshiroj momente relaksuese ketu ne mesin e antareve te Fd-se.

Vjeshta!

( he moj Vjesht ti hajr bafsh qe ja hape kete ode )

Po i Zoti i shtepise ka mbet te oda e grave e asesi bile ta leje nje za qe eshte ksajde :wink: :tongue:

Edhe une po te pershendes ....

Guri i madh
13-11-06, 23:10
I nderuari Manqa pranoni urimet me te perzemerta nga guri i madh ju deshiroj suksese ne jet

ninnela
03-12-06, 13:19
I nderuari Manqa te pershendes perzemersisht kudo qe je

uikend te rehatshem

Gjithw tw mirat ty dhe familjes suaj :smile:


Respekt NINNELA :wink:

Amina
05-12-06, 07:15
Pershendetje Manqa
kalo sa me mire kete jave dhe pergaditu mire per dimer hehehhe

Dreni30
15-12-06, 14:06
I nderuar Manqa

Urime per tejkalimin e 1 mij shkrimeve ne fd. e ishalla e mbush me shkrime te bukura edhe ne te ardhmen.

Shendet e gjithe te mirat ne jete.

dreni.

Luana
16-12-06, 02:09
Pershendetje dhe nje fundjave te mrekullueshme per juve i nderuar ...

Me respekt Luana :wink:

Zana_ch
25-12-06, 10:29
Manga,
Uroje qe paqeja edhe dashuria te mbreteroj ne familjet tuaja . Lutem qe ky vit qe vjen te sjelle shendet, dashuri , fat edhe lumturi .Uroje qe endrrat te mos ngelen vetem endrra , por te behen realitet .Urime per shume mote 2007-ta GEZUAR GEZUAR.

Me respekt
Zana_ch

http://www.bayinfo.com.au/images/whatsonimages/happynewyear.gif

Sy_kaltra
25-12-06, 12:59
Pershendetje Manqa ..

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra...

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_Gezuar.gif

selvija
25-12-06, 22:19
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/141/141746l4fiobzhr4.gif (http://www.glitter-graphics.com/)http://dl3.glitter-graphics.net/pub/1/1709bufxfac8to.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

ninnela
26-12-06, 01:12
I nderuari Manqa te pershendes kudo qe je duke uruar qe ky vit i ri te te sjell shendet ,fat dhe lumturi ne cdo sfer te jetes

Njiherit shfrytezoj rastin qe te uroj edhe festen e kurban bajramit

GEZUAR PER SHUME MOTE

Me nderime nga NINNELA :wink:

~AmaZonA~
26-12-06, 16:43
Urime Viti i Ri,Ky qofte viti i suksesve tuaja...

http://www.hellasmultimedia.com/webimages/newyear/images/HapNY2.gif

Berisha-boy
26-12-06, 17:36
Me fat festa e Kurban Bajramit.Paqja,mirkuptimi,toleranca,shpresa te mbizotroj perhere ne familen e juaj.


Me respekt
Berisha-boy

schütze
01-01-07, 16:25
GEZUAR 2007

Nga zemra ju uroj qe ky vit te jet viti i realizimit te qdo deshire,gjithashtu edhe ralizimin e pavarsis se Kosoves

me respekt
schütze