PDA

View Full Version : Kush jeton nga ju ne Ddorf?


gui
04-11-06, 21:57
Ju pershendes,

jam i ri ne Ddorf dhe nuk e njoh pothuaj se askend ketu.

Kam ndegju se ketu ka mjaft student dhe te tille qe kane perfundu studimet por ja qe une edhe pse jam mese 3 muaj ketu, ende se njoftova asnjerin prej tyre.

Kush ka interese per te pire ndonje kafe buze Rhein ose per te dal ndonje nate ne Altstadt, lajmerohuni ne PM dhe i nderrojme numrat e telefonave.

Ju flm paraprakisht per shkresat tuaja!

Gui