PDA

View Full Version : kavaleri


Sy_kaltra
06-11-06, 02:55
Prano pershendetjet e mia te hereshme te ketij mengjesi :smile:

turisti
06-11-06, 09:00
Gjithashtu Kavaleri i nderuar,shpresoj se realizohen deshirat e tua.:biggrin:

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

Guri i madh
07-11-06, 14:56
kavaler ju pershendes perzemersisht dhe ju uroj realizimin e te gjitha deshirave

Kavaleri
04-01-07, 07:44
Sy_kaltra me gjithe deshir pranoj pershendetjen tuaj te megjesit, por sma paske pru bile nje kafe hahah shaka..
Nje shtu edhe un ju pershendes ne mengjes te 2007-s pak me i ftofshem me duket.

Kavaleri
04-01-07, 07:50
Turisti
Faleminderit Shoku per pershendetjen edhe un te pershendes po ashtu,edhe ty sukses ne qdo ferkem hehe..

Guri i Madh Faleminderit Shoku,edhe un ju pershendes dhe mirenjoh shum viziten tende ketu.
Ju uroj ne qdo hap sukses.

Zana_ch
04-01-07, 09:14
Kavaleri po te la nje pershendetje ne dhomen tane me deshir qe mos te kesh shum te ftohet ne ket vit .....


P.s
flm per dhurata je kavaler djal
me respekt
zana_ch