PDA

View Full Version : Albanian eX|PerT


Faqet : [1] 2

Agolli
11-11-06, 20:40
Vendosa ta hapi nje ode dhe se pari ta qeli deren duke te pershendetur dhe uruar nje mire se ardhje ne shoqrin tone te ngrohte..

J'u deshiroj argetim te kendshem......ne mesin tone....

Agolli

Albanian eX|PerT
11-11-06, 21:20
Vendosa ta hapi nje ode dhe se pari ta qeli deren duke te pershendetur dhe uruar nje mire se ardhje ne shoqrin tone te ngrohte..

J'u deshiroj argetim te kendshem......ne mesin tone....

Agolli

Shume faleminderit i nderuari Agolli per ate qe ke menduar te hapesh kete teme dhe qe me urove nje mireseardhje ne kete forum.

Shpresoj qe te gjithe te kemi nje mirekuptim ndaj njeri tjetrit dhe te bashkohemi si shqiptarė.

ps| Firma e juaj eshte moto e jetes sime!:wink:

Shume rrespekt per juve, shoku juaj:
Albanian eX|PerT

musl|m
11-11-06, 21:35
mir se na erdhe Albanian expert te deshiroj te kalosh sa me mire edhe une shifet qe je djal i gjithanshem te deshiroj qdo te mire tung tung

Albanian eX|PerT
11-11-06, 22:00
mir se na erdhe Albanian expert te deshiroj te kalosh sa me mire edhe une shifet qe je djal i gjithanshem te deshiroj qdo te mire tung tung
Shume faleminderit i nderuar. Me vjen mire qe keni arritur deri tek ai konstatim per mua. Dua te jem i mire per ēdo njeri ashtu qe te jemi me te njerezishem.

Ia kalofshi sa me mire.
Albanian eX|PerT

Sy_kaltra
11-11-06, 22:18
Albanian eX|PerT

Te Pershendes dhe te uroje mire se ardhje ne mesin tone..
Te uroj sa ne shume postime mire kuptim dhe humor, qe tia kalojme siq eshte me se miri..

Gjdo te mire te uroj ku do qe gjendesh ne keto momete..

Me Plote Respekt

Sy_Kaltra...

Albanian eX|PerT
11-11-06, 22:20
Albanian eX|PerT

Te Pershendes dhe te uroje mire se ardhje ne mesin tone..
Te uroj sa ne shume postime mire kuptim dhe humor, qe tia kalojme siq eshte me se miri..

Gjdo te mire te uroj ku do qe gjendesh ne keto momete..

Me Plote Respekt

Sy_Kaltra...
Faleminderit shume e nderuar. Gjithashtu edhe juve gjitha te mirat dhe disponim te lezetshem.

Shoku juaj:
Albanian eX|Pert

Dea_A
12-11-06, 02:52
Shoku ,i nderuar !
Ju pershendes dhe ju uroj mireseardhje ne Forumin Dardan!
Keni qasje te mrekullueshme ne tema ......postimet e tuaja i lexoj me kenaqesi !
Sinqerisht
Dea_A!

Albanian eX|PerT
12-11-06, 03:10
Shoku ,i nderuar !
Ju pershendes dhe ju uroj mireseardhje ne Forumin Dardan!
Keni qasje te mrekullueshme ne tema ......postimet e tuaja i lexoj me kenaqesi !
Sinqerisht
Dea_A!

Shume faleminderit e nderuar. Une shpresoj te jap maximumin per ata/ato anetar/e qe jane te sinqert/a dhe deshirojne te lexojne edhe opinionet e shokeve/shoqeve te tyre. Ju pershendes shume, dhe ju deshiroje ēdo te mire ne jete, shpresoj te te rezliohen ambiciet e tua sepse ambicia e shpie njeriun ne kulmin e suksesit.

Shume rrespekt per juve, shoku juaj:
Albanian eX|PerT

Guri i madh
12-11-06, 06:23
i nderuari expert ju deshiroj mir se ardhje ne dardani ju deshiroj qaste te kendshme

ju pershendet guri i madh

Giovanni
12-11-06, 11:25
O eksperti shqipetar te uroj mirseardhe dhe argetim te kendshem pran sofres se madhe DARDANIA.
Deri me tani je shume aktive dhe postimet tuaja i pelqej shume andaj vetem vazhdo keshtu.

Prano pershendetjet e mija Giovanni.

Studenti1
12-11-06, 14:44
Pershendetje Albanian Expert.
Me te vertete shkrimet e juaja me pelqejne edhe pse je anetar i ri dhe pak kam lexuar.
Jeni aktiv, dhe jeni i realte e jo i njeanshem. Besoj se do kaloni mire ketu ne FD.
Me pelqen qasja juaj ne te gjitha temat.

Albanian eX|PerT
12-11-06, 16:03
i nderuari expert ju deshiroj mir se ardhje ne dardani ju deshiroj qaste te kendshme

ju pershendet guri i madh
Shume faleminderit i nderuar. Shpresoj qe qastet me te dalluar ti kalojme se bashku.

Ia kalofshi mire.

Shume rrespekt per juve, shoku juaj:
Albanian eX|PerT

Albanian eX|PerT
12-11-06, 16:07
O eksperti shqipetar te uroj mirseardhe dhe argetim te kendshem pran sofres se madhe DARDANIA.
Deri me tani je shume aktive dhe postimet tuaja i pelqej shume andaj vetem vazhdo keshtu.

Prano pershendetjet e mija Giovanni.
Faleminder shume i nderuar. Argetimin dhe miresjelljen e anetareve e gjeta menjehere ne kete forum, qe shpresoj te vazhdoje edhe me tej duke e shtuar sa qe te njihemi sa me mire.

Ua di per nder qe paske nje simpati ndaj postimeve te mija. Te jem sa me aktiv, eshte synimi im ne te ardhmen ne kete forum te bukur.

Ia kalofshi sa me mire.
Me nderime shoku juaj:
Albanian eX|PerT

Albanian eX|PerT
12-11-06, 16:10
Pershendetje Albanian Expert.
Me te vertete shkrimet e juaja me pelqejne edhe pse je anetar i ri dhe pak kam lexuar.
Jeni aktiv, dhe jeni i realte e jo i njeanshem. Besoj se do kaloni mire ketu ne FD.
Me pelqen qasja juaj ne te gjitha temat.
Faleminderit i nderuar. Me vjen mire qe anetaret kane marr nje mendim te mire per mua. Ju pershendes i nderuar, dhe ia kalofshi sa me mire.

Shoku juaj:
Albanian eX|PerT

ninnela
12-11-06, 17:45
Urime oden e pershendetjeve dhe edhe njeher te deshiroj mireseardhje

Fati dhe lumturia qofshin ne cdo kohe dhe vend me ty dhe familjen tuaj

Pershendetje per ty NINNELA :wink:

Albanian eX|PerT
12-11-06, 17:56
Urime oden e pershendetjeve dhe edhe njeher te deshiroj mireseardhje

Fati dhe lumturia qofshin ne cdo kohe dhe vend me ty dhe familjen tuaj

Pershendetje per ty NINNELA :wink:
Kjo odė simpatike, edhe mė shume me motivon te shkruaj ne kete enciklopedi me emrin Dardani.

Ju deshiroje ēdo te mire ne jete. Paqa, rahatia, qetesia, komoditeti, lumturia, gezimi qofshin me juve ne ēdo kohe.

Shume rrespekt per juve, shoku juaj:
Albanian eX|PerT

Berisha-boy
12-11-06, 17:57
Albanian eX|PerT perhajre oda te kofte edhe mir se je ardhe.A ka kaffe ne ket ode a jo :wink:.


Pershendetje prej Berisha-boy!

Albanian eX|PerT
12-11-06, 18:18
Albanian eX|PerT perhajre oda te kofte edhe mir se je ardhe.A ka kaffe ne ket ode a jo :wink:.


Pershendetje prej Berisha-boy!
Hajr paq edhe mire se ju kam gjet. Sinqerisht ma ode te mire se kjo kurr skam pas. Nxeht po, kafe po, muhabet po, edhe qaj bile sa dush me kikirika hehe:tongue: vec hajde bujrum e hajm e knoqum.

Ia kalofshi sa me mire i nderuar, mbetesh i pershendetur dhe i rrespektuar, nga shoku juaj:
Albanian eX|perT

~AmaZonA~
12-11-06, 20:00
Albanian eX|PerT Pershendetje te ngrohta per Ty,te deshiroj mire se ardhje ne FD pasi une kam ardhur mė parė nerum por nuk jam shume aktive...Te deshiroj shumee e shumeee postime te tjera me ėndje i lexoj postimet tua dhe ne veqanti me pelqen ne te shkruar,shkruan thjesht kuptueshme dhe drejt.

Me sinqeritet nga AmaZonA :)

~AmaZonA~
12-11-06, 20:01
Albanian eX|PerT Pershendetje te ngrohta per Ty,te deshiroj mire se ardhje ne FD pasi une kam ardhur mė parė ne forum por nuk jam shume aktive...Te deshiroj shumee e shumeee postime te tjera me ėndje i lexoj postimet tua dhe ne veqanti me pelqen ne te shkruar,shkruan thjesht kuptueshme dhe drejt.

Me sinqeritet nga AmaZonA :)

Nė forum desha te them...:eek:

Albanian eX|PerT
12-11-06, 20:08
Albanian eX|PerT Pershendetje te ngrohta per Ty,te deshiroj mire se ardhje ne FD pasi une kam ardhur mė parė ne forum por nuk jam shume aktive...Te deshiroj shumee e shumeee postime te tjera me ėndje i lexoj postimet tua dhe ne veqanti me pelqen ne te shkruar,shkruan thjesht kuptueshme dhe drejt.

Me sinqeritet nga AmaZonA :)
I pranoj me rrespekt te madh keto pershendetje te ngrohta tuaja dhe urimet e lezetshme qe i beni. Me vjen mire qe jam i qart edhe per ju, sic jeni edhe ju per mua. Shpresoj te kalojme se bashkue sa me mire. Qoft e mira me ju gjithemone.

Me rrespekt shoku juaj, qe ka nje konsiderat ndaj teje dhe cdo anetari (tjeter) mireberes:
Albanian eX|PerT

Luana
12-11-06, 21:07
Mire se ke ardhe ne mesin e Dardanis Expert, hmmmm me pelqejn komentet (postimet ) e tua , por sipas shkrimit dhe fjaleve te tua te arta , nuk po te shkon ky emer dhe ky avatar per fytyren tende ...

Te pershendes dhe besoj se do te kesh vijim te bukur ne te ardheme....
Luana :wink:

Albanian eX|PerT
12-11-06, 22:03
Mire se ke ardhe ne mesin e Dardanis Expert, hmmmm me pelqejn komentet (postimet ) e tua , por sipas shkrimit dhe fjaleve te tua te arta , nuk po te shkon ky emer dhe ky avatar per fytyren tende ...

Te pershendes dhe besoj se do te kesh vijim te bukur ne te ardheme....
Luana :wink:
Faleminderit e nderuar moter shqiptare per keto komente tua ndaj postimeve te mia.

Edhe ju e nderuar keni nje rrespkt te veēant nga une dhe shpresoj te njihemi sa me shume me kalimin e kohes ne kete forum te begatshem.

Mbeteni e pershendetur dhe e nderuar nga une, shoku juaj:
Albanian eX|PerT

ps| Do e ndrroj avatarin, sepse keshtu me kane thene disa anetare.

uck_aksh
13-11-06, 01:10
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/albanian.jpg

Albanian eX|PerT
13-11-06, 01:33
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/albanian.jpg
Wow. Shume bukur e paske bere. Faleminderit shume i nderuar, me ke befasuar shume me kete dhurat simpatike. Pranoni edhe ju pershendetje nga une dhe ēdo te mire ne jete, duke e kaluar ashtu sic eshte me se miri. Ia kalofshi sa me mire, shpresoj te kalojme se bashkue sa ma me disponim.

Me rrespekt dhe nder per ju, shoku juaj:
Albanian eX|PerT

Dea_A
07-02-07, 01:36
Postimet tuaja me mungojn !
Ju deshiroj gjithe te mirat ,kudo qe te jeni !
Me nderime
Dea_A!

Albanian eX|PerT
08-02-07, 15:19
Pershendetje te nderuar anetarė.
Postimet tuaja me mungojn !
Ju deshiroj gjithe te mirat ,kudo qe te jeni !
Me nderime
Dea_A!
E nderuar. Mua, edhe me shume me mungon, sinqeriteti dhe dashamiresia e disa anetareve, te cile qene pjese e motivit dhe ikurajimit tim, e qe ndanim mendime se bashku, e nje nder ta/o, ishit edhe ju e nderuara Dea_A. Ndoshta ky largimi im, pa paralajmerim, nuk mund te justifikohet, por ne vetvete mundohem ta arsyetoje.

Ky forum, nen ombrellen e saj, strehon shume njerez te mire, e zemergjere, te sinqerte e qellimmire, e me te cilet mesonim e diskutonim, e qe e shihnim jeten nga prizmi i cdo njerit, duke u kthyer ne shijen e te gjitheve, e me pastaj duke e kuptuar edhe me mire, se izolimi fanatik, (qe te jetosh vetem), si vetejak, ska dobi.

FD-ja, nga perparesite qe ka, per te influencuar tek anetaret, paraqet kategorite e te gjitha sferave, qe cdo anetare, ta gjej vetveten ne forum. E une, mendova se u pershtata ne disa forume e nenforume, mirepo ne disa nga keto kategori, shkruanin dhe benin misionarizem, shume njerez, qe me sjelljen e tyre uligare, me bene te them: Me ke diskutoj une?

Mund te them, se largimi im nga te posturit ne kete forum, nuk e kishte impaktin vetem nga ajo qe e permenda me larte, mirepo animi i disa moderatoreve, nga disa anetare, per te cilet ishin tifozė, dhe qe per "hir" te tyre, na i neglizhonin dhe nenvleresonin postimet tona, beri qe nė disa pjese te forumit, ku ishim mė prezent, te largohemi, e qe me pastaj nga i gjithe forumi.

Ndoshta ky largim im, eshte i perkohshem, duke shpresuar ne permiresimin e anetareve e diskutuesve, e qe me pastaj te kthehemi prap ne mesin tuaj, e te diskutojme me juve, e te tjeret qe e njohin kulturen e dialogut, dhe kane rrespekt te ndersjellte.

Ndoshta ky postim im, dikend e be nervoz, po ndoshta dike nga miqt e mi, e ben te me perkujtoj, sidoqofte, mos harroni... ekziston diku nje shok i juaj, i cili ju mban ne mend, me perkujtimet e tij.

Me rrespekt, per ju
Albanian eX|PerT

~AmaZonA~
08-02-07, 15:33
Pėrshendetje te ngrohta per Ty i nderuar,sinqerisht postimet e tua mungojn ne FD dhe duhet te kthehesh per hire te atyre qe te duan dhe te respektojn, FD-ja ka nevoj per postime te bukura siq janė postimet tua nuk ben qe per disa naiva te largohesh nga forumi,shumica te perkrahin dhe te japin te drejt per ate cfare shkruan...
Gjithsesi do respektojm vendimin tend por shpresojm se do kthehesh sė shpejti :smile:
Me shume sinqeritet Amazona :smile:

Albanian eX|PerT
08-02-07, 15:38
Pėrshendetje te ngrohta per Ty i nderuar,sinqerisht postimet e tua mungojn ne FD dhe duhet te kthehesh per hire te atyre qe te duan dhe te respektojn, FD-ja ka nevoj per postime te bukura siq janė postimet tua nuk ben qe per disa naiva te largohesh nga forumi,shumica te perkrahin dhe te japin te drejt per ate cfare shkruan...
Gjithsesi do respektojm vendimin tend por shpresojm se do kthehesh sė shpejti :smile:
Me shume sinqeritet Amazona :smile:
Po, e nderuar, keni potesisht te drejte, se duhet te kthehem. Ndoshta edhe ky largimi im, nuk eshte menduar mire, qe te konsultohem me ca miq qe kam ketu, iu kerkoj falje atyre. Se shpejti, prap ne oden e ngroht te ketij forumi, per ata qe i dua dhe me duan.

Me rrespekt per ju shoqe
Albanian eX|PerT

falma_lotin
15-02-07, 17:55
Pershendetje Albanian eX|PerT mire se pasket ardhur ketu (THEM KESHTU SE UN JAM ME E RE KETU SE JU I NDERUAR ) ,edhe unė i bashkangjitem pėrshėndetjeve te te gjithe ketyre qe te kan pershendetur me parė se une dhe gėzohem qė te kem nė mesin tone
dhe te dėshiroj ēaste tė mira nė shoqerinė ton ,mbes me shprese se do ja kalojme mire kėtu nė forumin www.dardania.de (http://www.dardania.de) .Pranoni dhe pershendetje nga ana ime i nderuar Albanian eX|PerT Zoti ta ndriqofte rrugen e jetes tende qe ajo te jete cdohere me plote drite dhe shkelqim dhe fytyra yte qofte cdohere e kurorezuar me nje buzeqeshje qe buron ne thellesine e zemres tende, keshtu qe ju deshiroj suksese ne te ardhmen.

ME Lejomni Albanian eX|PerT te ju pershendes
Edhe tju them se ju rrespeketoj shum per bese
Miq e shok kudo qe ju ketu ju kam
Eshte knaqesi per mua me juve ketu qe jam

Ky Forum na bashkon te gjithve
Eshte kenaqesi kur Albanian eX|PerT
ketu na pret edhe per te shum respekt
besoj qe per te mire ai gjithmon po na flete

Ky neve na pret me fjal te mire
E falinderoj me shum deshire
Edhe ju shoqeri nga do qe jeni
Per Albanian eX|PerT ju lutem
nje rrespekt te veqant ju ta keni.

Pra, shumė dashuri dhe gjithė tė mirat nė jetė !!

Me shumė respekt!! falma_lotin

Albanian eX|PerT
18-02-07, 14:51
Pershendetje Albanian eX|PerT mire se pasket ardhur ketu (THEM KESHTU SE UN JAM ME E RE KETU SE JU I NDERUAR ) ,edhe unė i bashkangjitem pėrshėndetjeve te te gjithe ketyre qe te kan pershendetur me parė se une dhe gėzohem qė te kem nė mesin tone
dhe te dėshiroj ēaste tė mira nė shoqerinė ton ,mbes me shprese se do ja kalojme mire kėtu nė forumin www.dardania.de (http://www.dardania.de) .Pranoni dhe pershendetje nga ana ime i nderuar Albanian eX|PerT Zoti ta ndriqofte rrugen e jetes tende qe ajo te jete cdohere me plote drite dhe shkelqim dhe fytyra yte qofte cdohere e kurorezuar me nje buzeqeshje qe buron ne thellesine e zemres tende, keshtu qe ju deshiroj suksese ne te ardhmen.

ME Lejomni Albanian eX|PerT te ju pershendes
Edhe tju them se ju rrespeketoj shum per bese
Miq e shok kudo qe ju ketu ju kam
Eshte knaqesi per mua me juve ketu qe jam

Ky Forum na bashkon te gjithve
Eshte kenaqesi kur Albanian eX|PerT
ketu na pret edhe per te shum respekt
besoj qe per te mire ai gjithmon po na flete

Ky neve na pret me fjal te mire
E falinderoj me shum deshire
Edhe ju shoqeri nga do qe jeni
Per Albanian eX|PerT ju lutem
nje rrespekt te veqant ju ta keni.

Pra, shumė dashuri dhe gjithė tė mirat nė jetė !!

Me shumė respekt!! falma_lotin
Ne kete ode, ruaj pershendetjet e sinqerta te shokeve dhe shoqeve, ashtu sikur i ruaj fotot ne albumin fotografik. Kur merzitem per te kaluaren shikoj fotot me shoqeri, e keshtu, shpresoj ne te ardhmen, te lexoj urimet e juaja, e sigurisht ne ato momente te vetmuar, do te na shoqerojne edhe lotet e pikellimit, ndoshta...ndoshta... do ju duam edhe me shume juve o miq te nderuar, e do ta kuptojme edhe me shum vleren e miqesise, ne diskutimet virtuale, te shoqeruara me sinqeritetin dhe rrespektin reciprok.

E nderuara falma_lotin! Ju falenderoje per rrespektin qe keni, por ta keni parasysh, se te njejtin mendim (bile edhe me te mire) kam edhe une per ju. Cdo kohe forumi Dardania.de ka pasur anetare te ri, te cilet i kane freskuar (edhe pse jane te fresket) diskutime tona, e qe mendoj se ju jeni nder ato ne kohet e fundit ketu.

Ta kam thene dikur, dikund, se dhuraten qe me se shumti e pelqej eshte poezia. Te falemnderit per kete dhurat.

Me rrespekt, per ju
Albanian eX|PerT

hasanmehmeti
20-02-07, 22:20
selamualejkum musliman

Expert te pershendes me pershendetjen e mesiperme , dhe ja kalofsh mire ketu ne kete forum . Ruaj nervat se shume matrapazi eshte ketu , por ka edhe nga ata qe jane shume te mire .
Pra forumi eshte virtuar dhe te mbetet i tille per dallim nga realiteti

Kaloni mire se ju si expert keni shume respekt nga une per punen tende.


selamualejkum
Hasani

Prishtinasja_
22-02-07, 14:44
Albanian Expert prano dhe nje pershendetje te perzemert nga une.
Qofsh dhe mbetsh ashtu sic ta don zemra jote.

http://www.albany.edu/pr/updates/jan31a/rose.jpg

Albanian eX|PerT
23-02-07, 17:09
Albanian Expert prano dhe nje pershendetje te perzemert nga une.
Qofsh dhe mbetsh ashtu sic ta don zemra jote.

http://www.albany.edu/pr/updates/jan31a/rose.jpg
Faleminderit e nderuar. Gjithashtu edhe ju pranoni pershendetjet tona te sinqerta.

Kalofshi bukur ;):wink:

albanian expert

Albanian eX|PerT
23-02-07, 17:12
selamualejkum musliman

Expert te pershendes me pershendetjen e mesiperme , dhe ja kalofsh mire ketu ne kete forum . Ruaj nervat se shume matrapazi eshte ketu , por ka edhe nga ata qe jane shume te mire .
Pra forumi eshte virtuar dhe te mbetet i tille per dallim nga realiteti

Kaloni mire se ju si expert keni shume respekt nga une per punen tende.


selamualejkum
Hasani
Edhe mbi ju qofte paqa, meshira, dhe begati e Allahut, i nderuari shoku Hasan.

Ju falemnderit qe me keni nderuar me nje pershendjetje te tille,... qe ne vetvete pos pershendetjes permban edhe urim e lutje, qe me te vertete eshte shkak per zbutjen e zemrave tona.

Ju faleminderit qe keni ndare kohe per te me pershendetur.

Kenaqesija e Zotit qofte me ju.

Me rrespekt
albanian expert

uck_aksh
23-02-07, 23:27
Pershendetje i nderuar te uroj qdo te mir ne jet
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/Dua16.jpg

Dea_A
24-02-07, 02:31
Pershendetje per poezite!:smile:

Albanian eX|PerT
01-03-07, 00:07
Pershendetje i nderuar te uroj qdo te mir ne jet
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/Dua16.jpg
:smile: Je i pazevendesueshem!!!

Flm per urimet tuaja.

rrespekte per ju i nderuar
albanian expert

Albanian eX|PerT
01-03-07, 00:09
Pershendetje per poezite!:smile:
Falemnderit... porse per cilat poezi e ke fjalen :biggrin: hahahaha?

rrespekte per ju e nderuar
albanian expert

budo785
01-03-07, 00:22
Pershendetje i nderuar nga Budo:smile: behu aktive sahere,je i mireseardhur
http://www.wpclipart.com/holiday/Christmas/gifts/gifts_w_tags.png

Albanian eX|PerT
02-03-07, 14:20
Pershendetje i nderuar nga Budo:smile: behu aktive sahere,je i mireseardhur
http://www.wpclipart.com/holiday/Christmas/gifts/gifts_w_tags.png
Pranoni edhe ju pershendetje tona i nderuari Budo...!!! Mire se ke ardhur ne oden time...!!! E cila eshte e hapur gjithe per miq!

Si i ri qe je ne mesin tone, te uroj te kalosh sa me mire me ne...

me rrespekt
albanian expert

Buqja_ch
06-03-07, 15:39
ne oden tende dua te jem edhe un i nderuar..Albanian eXIPerT..
meqense isha qe sa vite ketu por gjith duke te lexuar Ty..dhe shkrimet Tua..
pa e ditur ju..
e sod vendosa me fjal nga zemra e me germa si mi shkrun dora te uroi shume te mira e fate nej et..
eshte knaqsi kur je ne mesin ton..

KALOFSH BUKUR ATY KU JE....

Albanian eX|PerT
07-03-07, 06:53
ne oden tende dua te jem edhe un i nderuar..Albanian eXIPerT..
meqense isha qe sa vite ketu por gjith duke te lexuar Ty..dhe shkrimet Tua..
pa e ditur ju..
e sod vendosa me fjal nga zemra e me germa si mi shkrun dora te uroi shume te mira e fate nej et..
eshte knaqsi kur je ne mesin ton..

KALOFSH BUKUR ATY KU JE....
Ju falem nderit e nderuar.

Ua di per nder, per fjalet qe mi thoni... qofshi me nder gjithenje...!!!

Kalofshi sa me mire ne mesin tone...!!!

Oda ime, e hapur gjithenje per mi...!!!

albanian,

Albanian eX|PerT
07-03-07, 06:55
Ju falem nderit e nderuar.

Ua di per nder, per fjalet qe mi thoni... qofshi me nder gjithenje...!!!

Kalofshi sa me mire ne mesin tone...!!!

Oda ime, e hapur gjithenje per miq...!!!

albanian,
Oda ime, e hapur gjithenje per miq...!!!

[nje korigjim i vogel...]

Buqja_ch
07-03-07, 07:09
Hahhaaaa flm me bere me qesh..
Sa i shpejt si je ..
Do ta falja at gabim..nuk ish edhe aq i rrezikshummmm
pak hajgare ne kete mengjez pasi sod eshte dita e jon...
dhe pasi gjeta deren hapur te oda jote....
te falenderoi per fjalet e MIRA..

Murgesha
07-03-07, 13:33
Albanian Expert mė vie keq qė nuk po figurojsha askund nė kėtė odėn tėnde sė paku me njė pėrshėndetje.

Besoj se asnjėherė nuk ėshtė vonė, e tė pėrshėndes pėrzemėrsisht.

Murgesha!

Prishtinasja_
07-03-07, 16:26
Per vllaqkon tim :biggrin:

http://tn3-1.deviantart.com/fs12/300W/i/2006/290/4/d/all_u_need_is_love_by_wow_dg.jpg

Albanian eX|PerT
08-03-07, 13:07
Hahhaaaa flm me bere me qesh..
Sa i shpejt si je ..
Do ta falja at gabim..nuk ish edhe aq i rrezikshummmm
pak hajgare ne kete mengjez pasi sod eshte dita e jon...
dhe pasi gjeta deren hapur te oda jote....
te falenderoi per fjalet e MIRA..
Je e mire se ardhur ne cdo kohe... Ju falemnderit edhe juve per mirekuptimin:biggrin: ...!!!

albanian,

Albanian eX|PerT
08-03-07, 13:11
Albanian Expert mė vie keq qė nuk po figurojsha askund nė kėtė odėn tėnde sė paku me njė pėrshėndetje.

Besoj se asnjėherė nuk ėshtė vonė, e tė pėrshėndes pėrzemėrsisht.

Murgesha!
Ju falemnderit e nderuar. Pershendetje dhe rrespekt reciprok...!!!

Gjithe te mirat e nderuara Murgesha nga

albanian,

Albanian eX|PerT
08-03-07, 13:13
Per vllaqkon tim :biggrin:

http://tn3-1.deviantart.com/fs12/300W/i/2006/290/4/d/all_u_need_is_love_by_wow_dg.jpg
Falemnderit e nderuara motra ime...!!!

Vllaqko yt s'te harron kurre...!!!

Albanian eX|PerT
11-03-07, 16:44
Per vllaqkon tim :biggrin:

http://tn3-1.deviantart.com/fs12/300W/i/2006/290/4/d/all_u_need_is_love_by_wow_dg.jpg
Harrova te them, gjithenje ke shije te mire per foto....!!! :cool:

legenda
14-03-07, 01:00
te uroj shuuuuume suksese ne KARRIEREN TENDE,e di se e ke qel PERSPEKTIVEN....mos na harroooo,ndoshta kur kthehesh ende jemi ketu...respekteee per TY.
Legenda

http://userpage.fu-berlin.de/~hlu/bilder/buch.jpg

rilinda
15-03-07, 00:39
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg

RiannA
15-03-07, 13:28
Veq deshta te pershendes niher.

Kalo sa ma majr ket dit te bukur.

Rianna

Prishtinasja_
16-03-07, 17:47
Vllaqko.. :biggrin:

http://i76.photobucket.com/albums/j36/GOM6699/nice-weekend.gif

Albanian eX|PerT
17-03-07, 07:32
te uroj shuuuuume suksese ne KARRIEREN TENDE,e di se e ke qel PERSPEKTIVEN....mos na harroooo,ndoshta kur kthehesh ende jemi ketu...respekteee per TY.
Legenda

http://userpage.fu-berlin.de/~hlu/bilder/buch.jpg
Padyshim qe ne kete ditar, qe shpresoje se e keni dhuruar per mua nga sinqeriteti i juaj subtil, do shkruaj emrin e juaja e te shume miqve te tjere, qe asnjehere nuk do te harrohen nga ky kapitull i bukur, qe une po e gezoje.

Ju falenderoje shume.

Nuk do iki ne menyre totale, sepse frikesohem se do i humbi shoket e shoqet, juve, keshtu qe do jem here pas here ne rjedha ne temat me serioze, se bashku edhe me ju e nderuara legenda.

Te uroj cdo te mire ne jete

Me shume rrespekte,
albanian

Albanian eX|PerT
17-03-07, 07:33
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg
Te falemnderit e nderuar, gjithashtu edhe une ju deshiroj nje fundjave te qete.

Te pershendet
albanian

Albanian eX|PerT
17-03-07, 07:34
Veq deshta te pershendes niher.

Kalo sa ma majr ket dit te bukur.

Rianna
Ju falenderoje e nderuar per pershendetjen tuaj, e cila ne menyre reciproke kthehet edhe nga une per juve. Cdo te mire ne jeten tuaj, ju deshiron:

albanian

Albanian eX|PerT
17-03-07, 07:36
Vllaqko.. :biggrin:

http://i76.photobucket.com/albums/j36/GOM6699/nice-weekend.gif
Si zakonisht per vellaqkon, motra prap e fresket me fotot e saj me nje shije fantastike, qe do te ruhen ne kete kolazh pershendetjesh nga miqt e mi te paharruar.

ju rrespekton, i juaji
albanian

ARI_03
17-03-07, 10:52
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenende/endlich_ausspannen.gif

falma_lotin
17-03-07, 15:48
O Vllaqko erdha ne oden tuaj te shikoj se si jeni dhe si po kaloni ,shpresoj qe je mire dhe mire po ja kalon me vjen mire qe oda e juaj eshte gjithmon e hapur per dashamire vllaqko ndihem shum e gezuar qe e kam nje vlla virtual ketu kaq zemer gjere dhe te bukur te uroj nga zemra ty fat, lumturi, dashuri dhe gjdo te mir ne jet, qofsh i bekuar, rrall ka persona si ti kjo bot...
vllaqko qe nej buqet lule te dhuroj per oden tuaj

http://www.flowers4germany.de/images/strauss38.jpg


me nderime dhe shum rrespekt mbetesh i pershendetur nga une falma_lotin

ninnela
17-03-07, 16:05
Te pershendes kudo qe gjindesh

Uikend te kendeshem albanian:smile:

Respekt NINNELA:wink:

gazi-de
18-03-07, 17:53
te prshendes i nderuar albanian exper....

me respeket gazi-de

Albanian eX|PerT
20-03-07, 03:47
O Vllaqko erdha ne oden tuaj te shikoj se si jeni dhe si po kaloni ,shpresoj qe je mire dhe mire po ja kalon me vjen mire qe oda e juaj eshte gjithmon e hapur per dashamire vllaqko ndihem shum e gezuar qe e kam nje vlla virtual ketu kaq zemer gjere dhe te bukur te uroj nga zemra ty fat, lumturi, dashuri dhe gjdo te mir ne jet, qofsh i bekuar, rrall ka persona si ti kjo bot...
vllaqko qe nej buqet lule te dhuroj per oden tuaj

http://www.flowers4germany.de/images/strauss38.jpg


me nderime dhe shum rrespekt mbetesh i pershendetur nga une falma_lotin
Ju falemnderit e nderuar per fjalet tuaja te bukura, qe qenkan te kurorezuara me nje buqet kaq modeste e te bukur lulesh, qe per mua kane peshe te madhe.

Rrespekte gjithenje per ty e nderuar, nga i juaji vella
albanian expert

Albanian eX|PerT
20-03-07, 03:50
Te pershendes kudo qe gjindesh

Uikend te kendeshem albanian:smile:

Respekt NINNELA:wink:
Pershendetje reciproke e nderuar.

Mbaj mend, qe miqesine e pare qe pranove ne kete forum, ishte nga postimet e juaja, e qe kjo nuk stagnoi, porse vazhdoi prap mes nesh.

Te falenderoj nga zemra per zemergjeresine qe keni treguar e nderuara Ninnela.

Rrespekte per juve
albanian expert

Albanian eX|PerT
20-03-07, 03:51
te prshendes i nderuar albanian exper....

me respeket gazi-de
Te falemnderit i nderuar, gjithashtu pranoni edhe ju pershendetjet tona me te sinqerta!

Rrespekti gjithenje eshte i ndersjellte, perderisa behet fjale per nje vella sikur juve.

albanian, me plot rrespekt per juve

Albanian eX|PerT
20-03-07, 03:52
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenende/endlich_ausspannen.gif
Te falenderoje vellaqko...!!! Te deshiroje gjithe te mirat ne jeten tuaj,..!!!

albanian, ju pershendet fort

Agolli
22-03-07, 14:13
Te pershendes shume dhe te uroj suksese ne studime, poashtu ne ngjitjen e shkallave te karrieres...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Kodoshi Agolli.......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

falma_lotin
22-03-07, 14:38
Vllaqko te pershednes nga zemra dhe them qe ti me Shkrimet e tua vllaqko din te na sbukurosh Forumin ton!
Me ket shkres dua te deshiroj gjithat te mirat poashtu sukses ne cdo hap te jetes!
http://img114.imageshack.us/img114/2476/dienstagzd2.jpg

Mebtsh i pershendetur perzemerisht nga une falma_lotin

Prishtinasja_
23-03-07, 19:20
Vellaqko

http://img175.imageshack.us/img175/8021/we5tcjb1.gif

falma_lotin
23-03-07, 21:12
Vllaqko erdhe ketu ne oden tuaj te uroj ty nje fundjave te mrekullushme te don Motra shummmmm.

http://jeep.cfasp.de/upload/355797.jpg

Albanian eX|PerT
24-03-07, 15:57
Te pershendes shume dhe te uroj suksese ne studime, poashtu ne ngjitjen e shkallave te karrieres...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Kodoshi Agolli.......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif
Ju falemnderit i nderuar! Ska dyshim se inkurajimi qe vjen nga miqt e mi eshte nje nxitje e forte, per te punuar me shume, e qe Allahu te na jep suksese ne te ardhemen tone te afert!

Pershenetje per ty Kopuk :biggrin:
albanian,

Albanian eX|PerT
24-03-07, 16:00
Vllaqko te pershednes nga zemra dhe them qe ti me Shkrimet e tua vllaqko din te na sbukurosh Forumin ton!
Me ket shkres dua te deshiroj gjithat te mirat poashtu sukses ne cdo hap te jetes!
http://img114.imageshack.us/img114/2476/dienstagzd2.jpg

Mebtsh i pershendetur perzemerisht nga une falma_lotin
Ju falemnderit e nderuar! Gezohem kur ndegjoj fjale te ketilla nga juve e nderuar.

Me nder qofshi gjithenje!

Ju nderon
albanian,

Albanian eX|PerT
24-03-07, 16:02
Vellaqko


Te falemderit e nderuar motrushe ime virtuale, per kete panuram kaq te bukur, e shume domethenese, qe akoma me shume e zbukuron qellimi subtil i juaj.

Te nderon,
albanian,

Albanian eX|PerT
24-03-07, 16:03
Vllaqko erdhe ketu ne oden tuaj te uroj ty nje fundjave te mrekullushme te don Motra shummmmm.

http://jeep.cfasp.de/upload/355797.jpg
Te falemnderit shume e nderuar. Rrespekti eshte reciprok!

Te nderon
albanian,

rilinda
24-03-07, 16:17
http://i130.photobucket.com/albums/p248/lindsay4u2nv/Great%20Weekend/greatweekend-1.gif

Albanian eX|PerT
24-03-07, 16:21
Te falemnderit e nderuara rilinda, gjithashtu edhe une te deshiroje ne uikend te kendeshem.

Si gjithenje, te nderon
albanian

Giovanni
24-03-07, 18:38
http://www.pascalobispoblog.com/media/872/20060727-dessin%20gros%20minet%20bon%20week%20end.jpg

rafet llapjani
25-03-07, 06:34
Inderuari Albi te pershendet ty bali nga zemra dhe te deshiroj shum shum suksese ne jet.


me shum respekt R:Llapjani.

ARI_03
25-03-07, 08:59
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/sonntag/mein_lieblingstag.jpg

~AmaZonA~
25-03-07, 09:54
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

ssara
25-03-07, 10:01
Erdha ne kete dhomete te pershendes dhe te deshiroj nje dite sa me te bukur

me respekt Ssara

Sy_kaltra
25-03-07, 11:38
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

Albanian eX|PerT
25-03-07, 11:53
Inderuari Albi te pershendet ty bali nga zemra dhe te deshiroj shum shum suksese ne jet.


me shum respekt R:Llapjani.
Ku je Rafet Djali, sa isha duke t'u hidheruar qe ske ardhur me heret, hahahahahaha!

Te falemnderit per urimet, gjithashtu gjithe te mirat te deshiroj edhe une Balit.

Te nderon fort
Albanian!

Albanian eX|PerT
25-03-07, 11:54
http://www.pascalobispoblog.com/media/872/20060727-dessin%20gros%20minet%20bon%20week%20end.jpg
Te falemnderit i nderuar, gjithashtu edhe une te deshiroj nje uikend te qete!

Albanian eX|PerT
25-03-07, 11:56
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)
Ta them te drejten, sinqerisht gjithemone prezenca e juaj ne kete oden time te hapur nga miku im Agolli, po e stolise, mbase vertete te cmoj shume, dhe si te tille te rrespektoj me rrespekt te vecante, dhe kur juve na pershendetni ne dhomen tone, ndihemi te privilegjuar.

Te rrespekton fort vellackoja
Albanian!

Albanian eX|PerT
25-03-07, 11:59
Erdha ne kete dhomete te pershendes dhe te deshiroj nje dite sa me te bukur

me respekt Ssara
Mire se keni ardhur e nderuar! Kjo dhome zbukurohet me prezencen e miqve te mi te dalluar, e qe ne mesin e tyre jeni edhe ju e nderuara Ssara! Ju falemnderit per urimet, gjithashtu edhe une te uroj nje dite te qete!

Te pershendet fort
Albanian!

Albanian eX|PerT
25-03-07, 12:01
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/sonntag/mein_lieblingstag.jpg
Gjithashtu edhe une i nderuar te uroj nje fundjave te kendshme e te qete.

Te nderon
Albanian!

Albanian eX|PerT
25-03-07, 12:03
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif
Te falemnderit e nderuar! Gjithashtu edhe une te uroj nje uikend te kendshem!

Te pershendet
Experti!

rilinda
25-03-07, 15:24
Unė tė dua pėrtej vdekjes.
Kėshtu dashuroj unė.
Po prap s'ja fal vetes
Si s'tė dua dhe mė shumė!

Albanian eX|PerT
25-03-07, 16:03
Keto vargje kam pasion, kthehen per ty reciprokisht edhe prej meje e nderuar.

gazi-de
25-03-07, 16:42
Albanan expert te pershendes dhe te uroje gjdo te mire ne jete..
je shume i respeketu nga une i nderuare,dhe eshte fat per mua qe kame taku nje mike si ti,edhe pse je i ri je shume i matur,dhe shkrimet tua kane vlet per ata qe i kupetojen,por vazhdo vetem keshtu i nderuare...respeket shume te madhe per ty....

rilinda
26-03-07, 13:26
Hyre nė zemrėn time ku askush nuk ka mundur
tė ma bėjė ėndėrrėn mė tė bukur nė botė.
Tė krahasoj me yje,
po me njė ndryshim:
Ato janė tė qiellit e ti i shpirtit tim

rilinda
26-03-07, 16:07
http://i173.photobucket.com/albums/w56/ToI-Et-MoI/649603508vq.gif

rilinda
26-03-07, 16:09
http://i149.photobucket.com/albums/s64/cokollata/261.gif

Prishtinasja_
26-03-07, 16:36
Nje lule per vellaqkon tim...........:biggrin:

p.s. mos e nguc beben ...... leje me fjet :biggrin::tongue:


http://secure.mycart.net/product_images/catalog1531/111111.jpg

Albanian eX|PerT
26-03-07, 19:47
Albanan expert te pershendes dhe te uroje gjdo te mire ne jete..
je shume i respeketu nga une i nderuare,dhe eshte fat per mua qe kame taku nje mike si ti,edhe pse je i ri je shume i matur,dhe shkrimet tua kane vlet per ata qe i kupetojen,por vazhdo vetem keshtu i nderuare...respeket shume te madhe per ty....
Ju falemnderit i nderuar per keto fjale, te cilat per mua eshte privilegj te i ndegjoj prej teje, perderisa te llogarise vellacko te vertete. Gjithenje do jesh i rrespektuar nga une vlla i nderuar.

Te nderon shume
Experti!

Albanian eX|PerT
26-03-07, 19:49
Rilinda!

Te falemnderit per vargjet! Ato ti kthej tek oda yte qe eshte edhe e imja.

Te nderon
Experti!

Albanian eX|PerT
26-03-07, 19:50
Nje lule per vellaqkon tim...........:biggrin:

p.s. mos e nguc beben ...... leje me fjet :biggrin::tongue:


http://secure.mycart.net/product_images/catalog1531/111111.jpg
Te falemnderti quuuum motlushe, se qe besa edhe une po bi me fjet me kete loqken e vogel!

Te nderon
Experti!

rilinda
26-03-07, 20:31
Veq mos ma qo beben prej gjumit se kuku per ty tani :P:D

Albanian eX|PerT
26-03-07, 20:43
Veq mos ma qo beben prej gjumit se kuku per ty tani :P:D
Hahahahahahahahhaaha, mos ke dert... se e pam gazepin deri sa po e vendojme ne gjum, hahahahahhaha!

rilinda
27-03-07, 00:40
Shih qfar engjulli kemi :S:S:S krejt ty t'ka ga :D
http://secure.mycart.net/product_images/catalog1531/111111.jpg

Albanian eX|PerT
27-03-07, 00:53
Hahahahahaha, loqka yne ky,.... tiri tiri si baba i biri, hahahahahahahaha!

rilinda
27-03-07, 00:54
mloja more shpinen se po ma ftof bebushin tem :D

uck_aksh
29-03-07, 00:35
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

Albanian eX|PerT
29-03-07, 01:19
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif
Ju falemnderit, gjithashtu edhe une juve ju deshiroje nje dite te mire!

Shendet!

Kontinenti
29-03-07, 01:37
Kjo teme ka 8 faqe sot.Pervec Murgeshes qe kishte nje mesazh fallso.......te gjithe te tjeret qe kane shkrujte ne kte teme, jane njerez te mrekullushem.Ju te tjeret qe keni shkrujte ne kte teme....pikerisht ju jeni ajka e ketij forumi.Si ka mundesi qe ne kete teme nuk ka asnje nga ato merat e qelbur qe po hamet qe prej 4-5 ditesh ne kete forum?A ka kjo ndonje domethenie?A nuk tregon kjo se asnje emer nga ata qe kerkojne prishjen e ketij forumi, nuk gjendet tek kjo teme?Sa shume qe e urreni Albaninan more te mjere....o njerez te ulet dhe te peshtire.Sidoqofte, falenderime per te gjithe ata qe kane shkruar ne kete teme...(pervec Murgeshes fallso)E falendroj ajken e ketij forumi, qe duket hapur tek kjo teme.

Reana
29-03-07, 01:48
..te gjithe te tjeret qe kane shkrujte ne kte teme, jane njerez te mrekullushem.Ju te tjeret qe keni shkrujte ne kte teme....pikerisht ju jeni ajka e ketij forumi.


nuk e ke keq;
keta jane "ajka" e qullit, maza e pites dhe kajmaku i laknorit dhe qervishit, si dhe te gjitha ato "sepcialitetet" e brumerat orientale, qe te bejne te "madh e te shendoshe":biggrin: me arterie te bllokuara nga kolesteroli!!!!

Kontinenti
29-03-07, 02:56
Hahahaha...Reana, por edhe ato qe bojn lojen e serbit pra, ta dishe se jane plehrat e forumit, por sa keq nuk keni sy t'i shikoni.
Reana..... a mund te me thushe se, a ak ndonje teme te vecante ky forum per nje njeri te madh sic eshte profesori me fame zoti Rexhep Qosja?

Kontinenti
29-03-07, 02:58
Reana se harrova....mos nderhyj ne lirine e ndergjegjes se njerzve.
Kjo eshte nje nder pikat e para te marreveshjes se Helsinkit.

rilinda
29-03-07, 18:22
Akuzohesh pėr mbylljen e fabrikės sė qokolladave "Milka".
Shitja e tyre ka shėnuar rėnie drastike
prej se u vėrtetua se
TI JE MĖ I ĖMBLI...

Murgesha
29-03-07, 18:38
Kjo teme ka 8 faqe sot.Pervec Murgeshes qe kishte nje mesazh fallso.......te gjithe te tjeret qe kane shkrujte ne kte teme, jane njerez te mrekullushem.Ju te tjeret qe keni shkrujte ne kte teme....pikerisht ju jeni ajka e ketij forumi.Si ka mundesi qe ne kete teme nuk ka asnje nga ato merat e qelbur qe po hamet qe prej 4-5 ditesh ne kete forum?A ka kjo ndonje domethenie?A nuk tregon kjo se asnje emer nga ata qe kerkojne prishjen e ketij forumi, nuk gjendet tek kjo teme?Sa shume qe e urreni Albaninan more te mjere....o njerez te ulet dhe te peshtire.Sidoqofte, falenderime per te gjithe ata qe kane shkruar ne kete teme...(pervec Murgeshes fallso)E falendroj ajken e ketij forumi, qe duket hapur tek kjo teme.

Nėse Experti nuk distancohet ndaj kėtij shkrimit tėnd atėherė shum fort ėshtė ka ma ha mendja se ti Kontinent je shumė i manipuluar nga vet Expert, i ose je vet Experti qė ka ndėrruarr ftyrė e po e vetėlavdėron vetveten.
Pate ti kohė tė lexosh tė gjitha shkrimet e kėsaj teme e besa edhe tė tė gjithė forumit pėr 4-5 ditė sa je kėtu pėr tė ardhė nė njė pėrfundim kaq qesharak??? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Albanian eX|PerT
29-03-07, 18:44
Nėse Experti nuk distancohet ndaj kėtij shkrimit tėnd atėherė shum fort ėshtė ka ma ha mendja se ti Kontinent je shumė i manipuluar nga vet Expert, i ose je vet Experti qė ka ndėrruarr ftyrė e po e vetėlavdėron vetveten.
Pate ti kohė tė lexosh tė gjitha shkrimet e kėsaj teme e besa edhe tė tė gjithė forumit pėr 4-5 ditė sa je kėtu pėr tė ardhė nė njė pėrfundim kaq qesharak??? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Murgesh mund te shikosh IP-jat lirisht, Kontinenti eshte dikush tjeter dhe kete juve e dini shume mire, porse mund ta shohesh edhe tek forumet ku eshte moderator FV dhe FH. Ndaj shkrimit te tij nuk shkrujta asgje mbase ketu eshte oda e pershendjetjeve dhe nuk deshirova ta prish kenaqesine qe e kam nga shumica e urimeve ketu. Experti ka qene dhe do jete me kete emer me te cilin me njihni, dhe per kete ju si moderator mund te sherbeheni si prove.

Nese shkrimet e Kontes ne kete teme qene jasht temes edhe pse e kam mik mendoj qe le te fshihen se bashku me postimin tim.

Experti!

Murgesha
29-03-07, 18:56
Murgesh mund te shikosh IP-jat lirisht, Kontinenti eshte dikush tjeter dhe kete juve e dini shume mire, porse mund ta shohesh edhe tek forumet ku eshte moderator FV dhe FH. Ndaj shkrimit te tij nuk shkrujta asgje mbase ketu eshte oda e pershendjetjeve dhe nuk deshirova ta prish kenaqesine qe e kam nga shumica e urimeve ketu. Experti ka qene dhe do jete me kete emer me te cilin me njihni, dhe per kete ju si moderator mund te sherbeheni si prove.

Nese shkrimet e Kontes ne kete teme qene jasht temes edhe pse e kam mik mendoj qe le te fshihen se bashku me postimin tim.

Experti!

E di unė shumė mirė se kush ėshtė Kontinenti, tė thash qė ti mundesh me qenė qė ta provojsh vet se sa vrragė lė kur tė tjerėt tė pėrqeshin pėr vetėlavdėrim, gjė qė ti vet e ke bėrė ndaj sė paku dy anėtarėve gjegjėsisht Gurit tė Madh dhe Falma_Lotin.
Unė kėrkoj nga ti tė distancohesh nga mėnyra se si ai ka fyer anėtarėt duke i akuzuar pėr urrejtje ndaj teje. Ka kundėrshti ndaj shkrimeve tuaja nga anėtarė tė caktuar por me sa e di unė tė tė kundėrshtohen pikėpamjet tuaja e tė thuhet se pėr atė urrehesh kjo ėshtė fyerje.
sidoqoftė ti din vet se je Expert e unė nuk mundem me tė mėsuar.
Nėse edhe ti mendon, (nga mos reagimi yt kuptoj se je i njė mendje me te) se pėrshėndetja ime ndaj teje paska qenė fallso mė trego qė tė shkoj e ta fshi menjėherė se nuk mė duhet fare tė figuroj niku im nė listėn e pėrhėndetėsve tu.

Albanian eX|PerT
29-03-07, 19:09
E di unė shumė mirė se kush ėshtė Kontinenti, tė thash qė ti mundesh me qenė qė ta provojsh vet se sa vrragė lė kur tė tjerėt tė pėrqeshin pėr vetėlavdėrim, gjė qė ti vet e ke bėrė ndaj sė paku dy anėtarėve gjegjėsisht Gurit tė Madh dhe Falma_Lotin.
Unė kėrkoj nga ti tė distancohesh nga mėnyra se si ai ka fyer anėtarėt duke i akuzuar pėr urrejtje ndaj teje. Ka kundėrshti ndaj shkrimeve tuaja nga anėtarė tė caktuar por me sa e di unė tė tė kundėrshtohen pikėpamjet tuaja e tė thuhet se pėr atė urrehesh kjo ėshtė fyerje.
sidoqoftė ti din vet se je Expert e unė nuk mundem me tė mėsuar.
Nėse edhe ti mendon, (nga mos reagimi yt kuptoj se je i njė mendje me te) se pėrshėndetja ime ndaj teje paska qenė fallso mė trego qė tė shkoj e ta fshi menjėherė se nuk mė duhet fare tė figuroj niku im nė listėn e pėrhėndetėsve tu.
Une nuk mbaj pergjegjesi per asnje postim pervec postimeve te shifres sime: Albanian eX|PerT! Pra akuzat dhe paragjykimet e ndokujt tjeter nuk kane te drejte te adresohen tek emri im!

Ne forum kam akuzuar vetem Gurin e Madh se askend tjeter, mos i ngaterro gjerat!

Cdo postim ne kete forum behet me nje qellim te caktuar ashtu sikurse edhe pershendetjetet, porse qellimi qendron ne zemrat e njerezve dhe une nuk kam mundesi te shikimit atje, keshtu qe cdo fjale qe mund te thoja per qellimin e ndokujt do jete falsititet i paragjykimit, keshtu qe kjo ceshtje eshte ne vet zgjedhjen tende sepse ti sigurisht duhet ta dish se si e ke shkruar ate postim per te cilin te jam falenderuar e asgje tjeter skam thene.

Kontinentin une e kam ftuar ne kete forum duke thene fjalet nga me te mirat qe eshte e mundur te ia them per forumin, mbase ky eshte lideri i te gjitha forumeve shqiptare (tek gjuha dhe ceshtja kombetare), dhe mendoja pse te mos e kemi edhe ne ketu anetar, porse versulja e ca anetareve ketu ndaj tij mendoj qe kane ndikuar te e humb edhe maturine qe e ka deshmaur si tek forumi Virtual apo Horizont e tek te tjeret!

Experti!

Murgesha
29-03-07, 20:07
I kėrkoj falje Kontinentit pikėrisht nė kėtė temėn tėnde Experto.
Pash se si ishin versulur tė gjithė gjuhėtarėt shqiptar e po i thurrnin lavde e falėnderime Kontinentit te Forumi Virtual pėr tė arriturrat dhe zbulimet e tija nė fusha tė ndryshme albanologjike.
Po i kėrkoj falje qė nuk e mora si dorė tė fortė nė forumin tonė pėr tė na e sjellė nė nivel tė lartė edhe forumin tonė ashtu siē paska vepruar tek Virtualja..
Po ta them vetėm ty nė vesh unė e di se tė gjitha ato shkrimet qė i paska bėrė te Virtualja (e te Horizonti fatkeqėsisht nuk po mundem me pa se paska pengesa nė forum e nuk po mund tė futem) ja paska vjedhė Odises alias Nezir Myrtės tė cilin vetėm e kemi pas nė kėtė forum edhe ate nė rolin e moderatorit tek Gjuha dhe Letėrsia Shqipe.

Marre ėshtė me vjedhė mundin dhe djersėn e tjetėrkujt o djalo.
Murgesha!

Albanian eX|PerT
29-03-07, 20:20
I kėrkoj falje Kontinentit pikėrisht nė kėtė temėn tėnde Experto.
Pash se si ishin versulur tė gjithė gjuhėtarėt shqiptar e po i thurrnin lavde e falėnderime Kontinentit te Forumi Virtual pėr tė arriturrat dhe zbulimet e tija nė fusha tė ndryshme albanologjike.
Po i kėrkoj falje qė nuk e mora si dorė tė fortė nė forumin tonė pėr tė na e sjellė nė nivel tė lartė edhe forumin tonė ashtu siē paska vepruar tek Virtualja..
Po ta them vetėm ty nė vesh unė e di se tė gjitha ato shkrimet qė i paska bėrė te Virtualja (e te Horizonti fatkeqėsisht nuk po mundem me pa se paska pengesa nė forum e nuk po mund tė futem) ja paska vjedhė Odises alias Nezir Myrtės tė cilin vetėm e kemi pas nė kėtė forum edhe ate nė rolin e moderatorit tek Gjuha dhe Letėrsia Shqipe.

Marre ėshtė me vjedhė mundin dhe djersėn e tjetėrkujt o djalo.
Murgesha!
Murgesha, keto fjale shkruaja tek oda e tij, oda ime eshte per pershendetjet e miqve te mi!

Shendet!

SoKoLi-i-Maleve
29-03-07, 21:07
Kontinentin une e kam ftuar ne kete forum duke thene fjalet nga me te mirat qe eshte e mundur te ia them per forumin, mbase ky eshte lideri i te gjitha forumeve shqiptare (tek gjuha dhe ceshtja kombetare), dhe mendoja pse te mos e kemi edhe ne ketu anetar, porse versulja e ca anetareve ketu ndaj tij mendoj qe kane ndikuar te e humb edhe maturine qe e ka deshmaur si tek forumi Virtual apo Horizont e tek te tjeret!

Experti!
Albanian eX|PerT is online now Add to Albanian eX|PerT's Reputation Report Bad Post Reply With Quote


Lideri i te gjitha forumeve?

Sa te quditshem jeni ne gjykimin e juaj, nji minut i thoni Hosana( lavdi) e nji minut mbrapa kryqezonje,pa ndoj mendim negativ ndaj Subjektit,a duhet gjithmon te pershkruejm dicka apo dikend ne menyr ekstreme,sa ma mire do te sihet sikur te perdormin mediumin e art,se extremi ndrron shum shpejt nga pozitive ne negative dhe nuk sjell asgje pozitive,vetem rrenim!

Kontinenti
30-03-07, 03:52
I kėrkoj falje Kontinentit pikėrisht nė kėtė temėn tėnde Experto.
Pash se si ishin versulur tė gjithė gjuhėtarėt shqiptar e po i thurrnin lavde e falėnderime Kontinentit te Forumi Virtual pėr tė arriturrat dhe zbulimet e tija nė fusha tė ndryshme albanologjike.
Po i kėrkoj falje qė nuk e mora si dorė tė fortė nė forumin tonė pėr tė na e sjellė nė nivel tė lartė edhe forumin tonė ashtu siē paska vepruar tek Virtualja..
Po ta them vetėm ty nė vesh unė e di se tė gjitha ato shkrimet qė i paska bėrė te Virtualja (e te Horizonti fatkeqėsisht nuk po mundem me pa se paska pengesa nė forum e nuk po mund tė futem) ja paska vjedhė Odises alias Nezir Myrtės tė cilin vetėm e kemi pas nė kėtė forum edhe ate nė rolin e moderatorit tek Gjuha dhe Letėrsia Shqipe.

Marre ėshtė me vjedhė mundin dhe djersėn e tjetėrkujt o djalo.
Murgesha!

O e pa turpshmja Murgesha.
Une i perplas koke me koke Odise Aliasin dhe Nezir Myrten.
Si e verteton ti kete gje, moj mashtruese, moj genjeshtare?
Ne qoftese keta emra kane bere keto shkrime ne publik, ta dishe se ata i pret gjyqi. I pret injorimi. Ti nuk ke ide se ku jane keto shkrime qe pervec forumeve, jane dhe diku tjeter dhe ca Nezir Myrto dhe Odise Alias, do t'i diksretitoj keq.
Moj njeri i marre fund.
Ti nuk ke ide se cfar flet moj e narkotizuara Murgesha.Si ka mundesi qe te kane vene ty super moderatore? Ti je nje injorante.
Kur them qe ju keni nje qellim te keq per c'orientimin e popullit te Kosoves, nuk jam hic gabim.
Ma sill ketu Odise Aliasin dhe Nezir Myrton.
Silli ketu shkrimet e tyre dhe te shikosh bashke me ata vete dhe te shikosh moj e pa turpshmja Murgesha.
Me thuaj ti nje fjale moj kotesire dhe po nuk ta zbertheva ketu ne cast.

Albanian eX|PerT
30-03-07, 04:06
Akuzohesh pėr mbylljen e fabrikės sė qokolladave "Milka".
Shitja e tyre ka shėnuar rėnie drastike
prej se u vėrtetua se
TI JE MĖ I ĖMBLI...


Jam bere i embel prej kur ne zemren time je strehuar ti, dhe ke filluar te endesh ne gjithe ndjenjat e mija, prandaj jam bere i embel, sikur qe je ti e embel oj ēokollata ime!

Albanian eX|PerT
30-03-07, 12:34
TEMA:> Albanian eX|PerT (http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=970455#post970455) eshte e hapur tek kategorija: > Pėrshėndetje dhe Urime (http://dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=116) , e keshtu qe kerkoje t'i permbahen rregullit! Nese ndokush me ndokend ka debate ate te mos e beje ketu mbase ketu eshte ode pershendetjesh miqesore!

Sinqerisht!
Experti!

Preshevar
30-03-07, 12:51
Pėrshėndetje Albanian-Expert,.. ndoshta pak me vones por sidoqoft ja ke bėr shuuum mir qe ke ardhė nė kėt forum, dhe si tė them,.. i ke qitėn akrepat nė vend. :biggrin:

Sigurisht, nuk ėshtė surpriz se edhe un si tė GJITHĖ antart e forumit ti lexoj me plot deshir postimėt e tua sepse jan tė drejta, origjinal dhe me shum argumenta tė pasura !

Komplimente edhe nga un per shkrimin e juaj,.. me t'vėrtet mundesh me konsiderue veten si EKSPERT ! se edhe ISHE ! Tė Lumt, !

Vetėm te para,.. se pėr ksi ekspertash kombi shqiptar ka NEVOJĖ !

Gjitha t'mirat,. dhe shum suksese nė jetė i nderuar.

Selam,

rilinda
02-04-07, 11:24
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

Albanian eX|PerT
02-04-07, 11:25
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg
Gjithashtu edhe une te deshiroje nje dite te mire :smile: !

Albanian eX|PerT
02-04-07, 11:29
Pėrshėndetje Albanian-Expert,.. ndoshta pak me vones por sidoqoft ja ke bėr shuuum mir qe ke ardhė nė kėt forum, dhe si tė them,.. i ke qitėn akrepat nė vend. :biggrin:

Sigurisht, nuk ėshtė surpriz se edhe un si tė GJITHĖ antart e forumit ti lexoj me plot deshir postimėt e tua sepse jan tė drejta, origjinal dhe me shum argumenta tė pasura !

Komplimente edhe nga un per shkrimin e juaj,.. me t'vėrtet mundesh me konsiderue veten si EKSPERT ! se edhe ISHE ! Tė Lumt, !

Vetėm te para,.. se pėr ksi ekspertash kombi shqiptar ka NEVOJĖ !

Gjitha t'mirat,. dhe shum suksese nė jetė i nderuar.

Selam,
Ue alejkum selam i nderuari Preshevar!

Ju jam mirenjohes per ate, qe i lexoni postimet e mija, duke e lutur Allahun xh.sh. te ju shperbleje! Gjithashtu te falenderoje per keto fjale kaq te mira qe sigurisht rrjedhin nga modestija e juaj, mbase neve vecse na ka mbetur emri Expert e ne realitet nuk e dim se sa jemi te atille.

Gjithe te mirat ne jeten tuaj dhe familjes suaj!

Ju nderon!
Experti!

Prishtinasja_
03-04-07, 10:17
Vellaqko te deshiroj sot nje dite te mbare !!!

http://www.au-pair-agentur.de/cards/have.jpg

Te pershendet shume motrushja jote ... :biggrin:

Albanian eX|PerT
03-04-07, 17:07
Vellaqko te deshiroj sot nje dite te mbare !!!

http://www.au-pair-agentur.de/cards/have.jpg

Te pershendet shume motrushja jote ... :biggrin:
Cdo dite po vertetohem edhe me shume se te kam motrushe te madhe, kur po shoh se nuk me harron me urimet e tua.

Te nderon vellackoja shume, duke te deshiruar edhe ty nje dite te mbare e te qete!

Experti!

jane
03-04-07, 18:24
Shume i nderuar Albanian eX/PerT te pershendes nga zemra. Ti je jo vetem aktiv por edhe i merituar dhe i deshiruar. Komentet tuaja kan domethenje, porosi dhe vlera humane dhe kombetare dhe tregojne kjarte se prapa tyre qendron nje personazh qe eshte i orientuar drejt, i shkolluar drejt dhe qe mendon me koken e vet, rast ky i rralle nder forumistet e FD-s !.

Pershendetje nuk eshte arsyeja e vetme per te shkruar ket koment edhe pse e meritoje edhe me heret, por arsyeja kryesore eshte se une ndjehem fajtor ndaj teje desha te kerkoi falje publike ! Ti e meriton, mirpo ne munges te nje rubrike "kerkim faljesh" (ndoshta ka por une s'e gjeta), mora "te drejten" qe ta beje tek pershendetjet.

Shume i nderuar Albanian eX/PerT, ndjehem fajtor dhe kerkoi falje publike, pendohem dhe ndjehem i dobet per "fyerjet" qe t'i kam drejtuar. Kam pergjegjesin qe mbi ndergjegjen time te vej nje barre.
Uroi qe mallkimi te rendoi mbi mua.

Arsyeja e vetme qe bera ket gabim eshte mosnjohuria e pamjaftueshme per Ty dhe ngutia.

te pershendes dhe te respektoi i nderuar.

Albanian eX|PerT
03-04-07, 20:40
Shume i nderuar Albanian eX/PerT te pershendes nga zemra. Ti je jo vetem aktiv por edhe i merituar dhe i deshiruar. Komentet tuaja kan domethenje, porosi dhe vlera humane dhe kombetare dhe tregojne kjarte se prapa tyre qendron nje personazh qe eshte i orientuar drejt, i shkolluar drejt dhe qe mendon me koken e vet, rast ky i rralle nder forumistet e FD-s !.

Pershendetje nuk eshte arsyeja e vetme per te shkruar ket koment edhe pse e meritoje edhe me heret, por arsyeja kryesore eshte se une ndjehem fajtor ndaj teje desha te kerkoi falje publike ! Ti e meriton, mirpo ne munges te nje rubrike "kerkim faljesh" (ndoshta ka por une s'e gjeta), mora "te drejten" qe ta beje tek pershendetjet.

Shume i nderuar Albanian eX/PerT, ndjehem fajtor dhe kerkoi falje publike, pendohem dhe ndjehem i dobet per "fyerjet" qe t'i kam drejtuar. Kam pergjegjesin qe mbi ndergjegjen time te vej nje barre.
Uroi qe mallkimi te rendoi mbi mua.

Arsyeja e vetme qe bera ket gabim eshte mosnjohuria e pamjaftueshme per Ty dhe ngutia.

te pershendes dhe te respektoi i nderuar.
I nderuar! Nese ndokush mban barren per ato fyerje reciproke i pari jam une, si inicues i pakoncepte i atyre fjaleve, qe u nguta i pari, e pastaj vazhduan postimet ne menyre te ndersjellte. Nese ndokush per kete ceshtje eshte dashur te kerkoje falje, kete eshte dashur ta beje une i pari, se barren e inkurajimit e mbaj une i nderuari Jane, prandaj njekohesisht edhe une te kerkoj te falur per te gjitha ato postime te ngutshme qe i kam bere, qe ska dyshim se kane qene nga mangesia ime perderisa jemi njerez dhe pagabueshmerija nuk na takon neve, prandaj edhe kam treguar nivelin tim te ulet ku ju jam versulur me shkrime jo te matura, porse perderisa ketu mund te njihemi me njeri tjetrin, nuk na shkon shume kohe ti kerkoje falje njeri tjetrit ne menyre duke shpresuar qe te gjejme mirekuptimin, mbase nje varg profetik qendron se: "Meshirohuni ne mes vete, nese deshironi meshiren e Krijuesit", e qe edhe une i nderuar e ndiej nje barre per te gjithe ato gjera, dhe te kerkoje falje ne publik mbase ne publik e kam bere gabimin!

I nderuari Jane! Mbase deshiroja te te dergoje nje MP dikur kur fillova te veshtroj qasjen tuaj ne tema, edhe pse ai opcion nuk funksiononte, nuk munda dot te marr guximin qe ne oden tuaj te qendisi ca fjale per juve si personalitet kaq i madhe, mbase mendoja se do dukem shume demagog pas shume postimeve me polimika sterile qe bera me ju. Porse ky postimi i juaj me gezoi tej mase, mbase me hapi nje dere qe te vazhdoje qe ne publik te te kem nje mik nga i cili perfitoje, mbase shume nga forumistet e dine se une jam vetem nje maturant, dhe ne kete moshe qe jam shpresoje dhe mundohem qe nga njerez kaq te medhenje qe ka kombi yni sikur juve, te perfitoje, e ndoshta ne te ardhmen te praktikoj edhe une vlerat qe juve posedoni.

Shkrimet e juaja aq domethenese deshmojne karakterin e forte te juaj dhe sinqeritetin subtil i nderuar, qe synon nje ardhmeri te madhe per popullin tone, i cili -fatkeqesisht- ne kete epoke po influencohet nga dukurite negative, e nga idete degjeneruese, porse perderisa ne mesin tone kemi persona si juve, shpresa e optimizmi nuk na humb, mbase duhet te jemi vigjilent e te mendojme nje perspektive per neve si popull duke shpresuar qe nje dite te shohim produkte profitabile ne rinin tone, e qe sigurisht suksesi eshte ne doren e Allahut, e ska dyshim se Krijuesi yne na ndihmon dhe na jep suksese perderisa therrasim ne te verteten.

Te pershendes, dhe te uroj cdo te mire ne jete! Te nderon...
Experti!

LuLjaa
05-04-07, 02:28
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/11.gif

Albanian eX|PerT
05-04-07, 14:52
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/11.gif
Gjithashtu Lule te pershendes edhe une... kalofshi mire ne mesin tone!

SANTANA-29
05-04-07, 15:00
TEMA:> Albanian eX|PerT (http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=970455#post970455) eshte e hapur tek kategorija: > Pėrshėndetje dhe Urime (http://dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=116) , e keshtu qe kerkoje t'i permbahen rregullit! Nese ndokush me ndokend ka debate ate te mos e beje ketu mbase ketu eshte ode pershendetjesh miqesore!

Sinqerisht!
Experti!
Pershendetje edhe nga une i nderuar expert,ishalla kalon mir e nuk na rreh shpesh.hahahahahaha:tongue:

Albanian eX|PerT
05-04-07, 15:02
Pershendetje edhe nga une i nderuar expert,ishalla kalon mir e nuk na rreh shpesh.hahahahahaha:tongue:
:biggrin: Pershendetje reciproke i nderuar... po hajt mos baj dert, se ndonjehere rrehemi edhe per qef :tongue: ani keta cka po haliten krejt me thuperr hahahahaha :biggrin:

jEtA_1
05-04-07, 16:24
Pershendetje te perzemerta per mikun tim virtual dhe njiherit uroje qe te kete suksese ne jete dhe ne te gjitha lamit , te uroj per shkrimet tua qe te shumten e rasteve kan dhe nje sens humori dhe me vlere te madhe qe i lexoj me vemendje cdo postim qe behet nga ana juaj .
Suksese edhe nje her nga une jEtA_1 per mikun Albanian_eX|PerT

rilinda
06-04-07, 01:22
http://forum.bakililar.az/style_emoticons/default/withlove.gif

budo785
07-04-07, 12:42
Expert,pewrshendetje,klm

Albanian eX|PerT
08-04-07, 00:22
Pershendetje te perzemerta per mikun tim virtual dhe njiherit uroje qe te kete suksese ne jete dhe ne te gjitha lamit , te uroj per shkrimet tua qe te shumten e rasteve kan dhe nje sens humori dhe me vlere te madhe qe i lexoj me vemendje cdo postim qe behet nga ana juaj .
Suksese edhe nje her nga une jEtA_1 per mikun Albanian_eX|PerT
Pershendetje dhe rrespekt reciprok e nderuar! Ju jam mirenjohes per kete vizite qe beni odes sime, duke lene gjurme me urimet e juaja, per te cilat ju falenderojme. Gjithashtu edhe une ju uroj cdo te mire ne jete, perspektive, suksese e ardhmeri te mbushur me lumturi e gezime.

Ju nderon!
Experti!

Albanian eX|PerT
08-04-07, 00:26
http://forum.bakililar.az/style_emoticons/default/withlove.gif
E nderuara rilinda, edhe po te mos shkruante ne ato figurat e tua asgje, ...kur shoh derguesen e tyre, -pra juve-, nje shqiptare me zemer te madhe, kuptojė se jane te derguara me nje dashuri e rrespektė qe rrjedh nga qellimi i juaj subtil. Te falenderoje shume per kete nder qe i bene odes sime -e mua-, mbase prezenca juaj ketu, pos qe me nderon, me ben edhe krenar, mbase per mua vizita yte ketu eshte privilegj qe po e gezoje prej juve.

Te nderon!
Experti!

Albanian eX|PerT
08-04-07, 00:27
Expert,pewrshendetje,klm
Te falenderoje per pershendetjet,... ato jane te ndersjellta i nderuar.

Cdo te mire ju deshiron
Experti!

Edi_A
08-04-07, 00:46
Expert veq perpara ... Pershendetje

legenda
08-04-07, 10:14
http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

rilinda
08-04-07, 12:45
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif

pleshti
08-04-07, 22:44
http://forum.bakililar.az/style_emoticons/default/withlove.gif
Sa keq po me vie qe nje moderatore e ketij forumi mundet ti dergoj keso pershendetje ketij bir qeni.Rilinda u pa ftyra e tij e vertet. Ai edhe ty te konsideron te pamoralshme edhe pse mundohet te te paraqes si me te miren. Ket edukat sigurisht e ka marr nga familja e tij qe femren ende e konsiderone te vyshme vetem per te ju ber qefin burrave e per te lind femije meshkuj. Te lutem rri sa me larg tij...neser ta han shpirtin pse ke shkru ne nje forum e nuk do te jesh kurr e qet me te.

rilinda
09-04-07, 01:07
Shumė tė falemnderit pėr kėshillat e tua... po ēka foli unė me Expertin ėshtė punė PERSONALE e imja dhe ska lidhje me atė se a jam moderatore apo jo. Edhe dikund tjetėr e ceka se edhe ne moderatorėt jemi anėtar e kemi tė drejtė komunikimi.
Mbi tė gjitha kėtu ėshtė tema pėr pėrshėndetje e jo "komente rreth pėrshėndetjeve"...

Shėndet!
rilinda

Arkza
09-04-07, 13:46
Exipret Te Pershendes shume dhe te uroj qdo gje te mir dhe te mbare :smile:

Lijanna
10-04-07, 10:53
Te deshiroj cdo te mire expert
Te pershendetje Lijanna.... klm!!!

Albanian eX|PerT
10-04-07, 21:35
Expert veq perpara ... Pershendetje
Te falemnderit per inkurajimin, edhe juve mbeteni i pershendetur.

Albanian eX|PerT
10-04-07, 21:37
http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg
Prezenca e juaj e zbukuron oden time e nderuar.

Ju nderon
Experti

Albanian eX|PerT
10-04-07, 21:38
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif
Te pershendes e nderuar :wink:

Albanian eX|PerT
10-04-07, 21:44
Sa keq po me vie qe nje moderatore e ketij forumi mundet ti dergoj keso pershendetje ketij bir qeni.Rilinda u pa ftyra e tij e vertet. Ai edhe ty te konsideron te pamoralshme edhe pse mundohet te te paraqes si me te miren. Ket edukat sigurisht e ka marr nga familja e tij qe femren ende e konsiderone te vyshme vetem per te ju ber qefin burrave e per te lind femije meshkuj. Te lutem rri sa me larg tij...neser ta han shpirtin pse ke shkru ne nje forum e nuk do te jesh kurr e qet me te.

Shumė tė falemnderit pėr kėshillat e tua... po ēka foli unė me Expertin ėshtė punė PERSONALE e imja dhe ska lidhje me atė se a jam moderatore apo jo. Edhe dikund tjetėr e ceka se edhe ne moderatorėt jemi anėtar e kemi tė drejtė komunikimi.
Mbi tė gjitha kėtu ėshtė tema pėr pėrshėndetje e jo "komente rreth pėrshėndetjeve"...

Shėndet!
rilinda

............:rolleyes: ,haha,aaaaahaaaa, eh more plesht, sa ekziston mundesije e futjes se lopes ne gjilpere, aq ekziston mundesija e ndarjes se zemres sime -rilindes- :biggrin: .

Rilinda, a po e sheh cka po thote pleshti, se une ta ha shpirtin :tongue: , e shpirtin ta hanksha ho oj Rilinda ime :tongue: .

Shendet.

Albanian eX|PerT
10-04-07, 21:49
Exipret Te Pershendes shume dhe te uroj qdo gje te mir dhe te mbare :smile:
Te falenderoje e nderuar, gjithashtu pershendetjet dhe urimet e rrespekti jane gjithe reciprok per juve.

Cdo te mire ju deshiron
Experti

Albanian eX|PerT
10-04-07, 21:51
Te deshiroj cdo te mire expert
Te pershendetje Lijanna.... klm!!!
Ju falemnderit, gjithashtu edhe une ju deshirojė cdo te mire, duke ju uruar nje jete perplot perspektiva.

Ju nderon
Experti

ssara
10-04-07, 22:34
Pershendetje Albanian Expert
kalo sa ma mire

Ssara

Prishtinasja_
11-04-07, 11:06
Per vellaqkon tim....... :smile:

http://www.briefpapier-werkstatt.de/download05/nice_day.jpg

Te respekton shumee

Motra... Prishtinasja_ :biggrin:

Albanian eX|PerT
11-04-07, 17:03
Pershendetje Albanian Expert
kalo sa ma mire

Ssara
Ju falemnderit e nderuar, gjithashtu pranoni edhe ju pershendetjet tona... kalofsh sa me mire!

Albanian eX|PerT
11-04-07, 17:04
Per vellaqkon tim....... :smile:Te respekton shumee

Motra... Prishtinasja_ :biggrin:
Ah motrushe, do te te hidherohem ty... ėh :tongue: , pse je kaq e mire, e s'me tregon pse?

Te don vellau shume
Experti :biggrin:

Prishtinasja_
11-04-07, 19:25
Ah motrushe, do te te hidherohem ty... ėh :tongue: , pse je kaq e mire, e s'me tregon pse?

Te don vellau shume
Experti :biggrin:

Vellaqko,

jam e mire me njerzit qe me respektojn dhe me dojn pa hile dhe pa sherr ,,, ashtu sic je edhe TI ....vellaqko !!!

TE respekton dhe perqafon shume motrushja http://www.smiliecenter.de/smilies/Umarmen.gif


Prishtinasja_ :smile:

Albanian eX|PerT
11-04-07, 19:30
Vellaqko,

jam e mire me njerzit qe me respektojn dhe me dojn pa hile dhe pa sherr ,,, ashtu sic je edhe TI ....vellaqko !!!

TE respekton dhe perqafon shume motrushja http://www.smiliecenter.de/smilies/Umarmen.gif


Prishtinasja_ :smile:
E pra mbase qenka keshtu ceshtje.... atehere do te te rrespektojė gjithe jeten, mbase deshirojė te te kem moter deri ne fund te jetes sime................ se je moter ideale, me te gjitha virtytet dhe komponentet pozitive motrushe.... njekohesisht eshte privilegj te te kem motrusheeeee.....

Afrohu pak.... http://www.smiliecenter.de/smilies/Umarmen.gifte do shume vellau

Experti!

Toni_i_omel
12-04-07, 16:31
ohh Albanian Expert legenda e ketij forumit..... hey njeri shume po i lexoj shkrimet e tua dhe u paka tu keshen..

hey njeri te pershendes shume dhe suksese se ne te vertete qenke ne qender te vemendjes i nderuar...

Gjithe te mirat

tung

Albanian eX|PerT
12-04-07, 20:53
Drejtoreshen e investimeve |legenden| e kemi legend ketu hahahahaha, e une jam expert! Nejse... :biggrin:

Te falenderoje per pershendetje, duke te uruar te kalosh sa me mire ketu!

Experti

Prishtinasja_
13-04-07, 10:20
Vellaqko te deshiroj nje fundjave te kendshme dhe pa brenga !!!:biggrin:

TE pershendet perzemersisht

MOtra... Prishtinasja_ :smile:

http://www.ein-kleiner-blick.de/1x257.jpg

Elina
13-04-07, 13:15
Pershendetje Albanian, te deshiroje nje dite te mbare :smile:

Albanian eX|PerT
13-04-07, 15:10
Vellaqko te deshiroj nje fundjave te kendshme dhe pa brenga !!!:biggrin:

TE pershendet perzemersisht

MOtra... Prishtinasja_ :smile:

http://www.ein-kleiner-blick.de/1x257.jpg
Nese ka kush qe me se shumti me kenaqė me pershendetjet e saja te sinqerta ne kete forum, ska dyshim se ajo jete ti motrushe.

Te nderon shume, vellau, duke te deshiruar njeashtu nje fundjave te qete!

Experti!

Albanian eX|PerT
13-04-07, 15:12
Pershendetje Albanian, te deshiroje nje dite te mbare :smile:
Pershendetje reciproke Elina, te falemnderit per urimin, gjithashtu te urojė gjithe te mirat,.............. e kalofsh sa me mire kete dite!

Experti!

rilinda
14-04-07, 21:41
Pėrshėndeeeeeeeeeetjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... :biggrin: :wink:

Djellza:
14-04-07, 21:48
Te lutem prano pershendetje nga une i nderuar.

Ju rrespekton Djellza

Albanian eX|PerT
14-04-07, 21:52
Pėrshėndeeeeeeeeeetjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... :biggrin: :wink:
Aaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.. ............:biggrin:

Albanian eX|PerT
14-04-07, 21:55
Te lutem prano pershendetje nga une i nderuar.

Ju rrespekton Djellza
Ju falemnderit per pershendetjet dhe rrespektin i cili do jete reciprok e nderuar.

Mbetesh e pershendetur nga
Experti!

Albanian eX|PerT
15-04-07, 02:11
:biggrin:

Pėrshėndeeeeeeeeeetjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... :biggrin: :wink:
Cfare, te sinqerte, me dashuri, me subtilitet, konkretizoje be vajze e mos me lodh se spo mundem t'i kuptoje :biggrin:

rilinda
15-04-07, 17:20
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR023.gif me zemėr.

Albanian eX|PerT
15-04-07, 17:24
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR023.gif me zemėr.
A pse e verejte se edhe une ti jap me zemer, a? :biggrin:

rilinda
15-04-07, 17:26
A pse e verejte se edhe une ti jap me zemer, a? :biggrin:

A ti me zemėr po mi jepshe pėrshėndetjet a?!
Ani un ty me shpirt po t'pėrshėndeti. :wink:

http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR025.gif

Albanian eX|PerT
15-04-07, 17:53
A ti me zemėr po mi jepshe pėrshėndetjet a?!
Ani un ty me shpirt po t'pėrshėndeti. :wink:

http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR025.gif
Mos me thuaj se nuk e ke ditur se me zemer ti jap pershendetjet! :biggrin:

Ani flm, per pershendetjet me shpirt, te jam mirenjohes per kete privlegj :wink:

Giovanni
15-04-07, 19:28
http://www.fantasygif.it/Saluti%20e%20Auguri/Buonasettimana/c1.gif

Prishtinasja_
16-04-07, 10:18
Vellaqko te pershendes nga zemra dhe te falemnderoj per shoqerin tende dhe respektin tende ndaj meje !!! :smile:

Me te vertet je i mire !!

Te pershendes dhe te deshiroj nje jave te mbare !!! :smile:

Motrushja jote e madhe..

Prishtinasja_ :smile:

http://www.kieneldesigns.com/shelley%20myspace/thanks%20for%20your%20friendship.jpg

gazi-de
16-04-07, 12:12
Vllaqko te pershendes............

LuLjaa
17-04-07, 02:35
Pershėndetje ty.

http://i59.photobucket.com/albums/g296/edge06/comment/graphic-306.gif

rilinda
22-04-07, 01:28
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif

Agolli
22-04-07, 09:53
Nuk i di arsyet pse dhe si te kan larguar, por shpresoi ne te ardhmen qe do e kuptoim njeri tjetrin dhe do e marim nje konkludim apo perfundim ku do te bindemi se te gjithe nuk jemi te njejtit besim, poashtu nuk jemi i njeti person ne te njejtat kepuca,,!!
Je nje djalosh i cili posedon maturi, i ciltert dhe i pastert ne mendje, kjo nuk do te thote se nuk gabon! ,,gabon edhe ate goxha si shpesh duke i sulmuar te drejtat dhe mendimet e kunderta,, por! prap se prap je i ri, per ate !,,edhe te fali dhe shpresoi se edhe stafi i Dardanis do te fal, dhe do ta jap edhe nje shanc, ku bashkarisht do ta formulojm nje bashkbised te mirefillte, do i respsktojm te drejtat dhe mendimet e kunderta pa i perdor menyrat fyese! Kjo nuk do te thote se, nuk te ipet e drejta te mbrohesh, nese dikush te sulmon apo akuzon, por edhe sulmi kerkon nje strategji te miresjelljes, ku nga njehere duhet edhe te injorohet,! arsyet jan te shumta.....
E lus stafin qe ti ipet edhe nje shanc, keti fare kodoshit, shokut tim te ri ;; 19;; (vjeqarit) i cili ka arsye te gaboj, nga mosha qe e posedon,! mos t'ja mbyllim rruget rinis, rinija eshte rruga dhe e ardhmja e jon, shof nje obligim ta drejtojm ne rruge te drejt, ne ato rruge! kure ne te ardhmen do takohemi te buzeqeshur.....
Shpresoj mirekuptim nga stafi, dhe i lutem stafit ti ipet edhe nje shanc, expertit!?

P.s. personalisht do perkujdesem per sjelljen e tina ne vijim, mendoj nese i ipet edhe nje shanc''
Do e rrehi thuper veshve.......me besoni http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rilinda
22-04-07, 13:27
Do e rrehi thuper veshve.......me besoni http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

hahahahhahahaha a e bon men ti qe i dhem edhe najkujt tjeter :P:D:D:D

ssara
22-04-07, 13:30
Mire se ke ardh prap Albanian......qaste te kendshme ne dardani

Prishtinasja_
22-04-07, 13:43
Pershendetje per expertin e sinqerte dhe "vellaun" tim !!!!

Mire se ke ardh serishe ne mesin tone vella....... :biggrin:

uck_aksh
23-04-07, 00:32
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

Albanian eX|PerT
23-04-07, 17:41
http://www.fantasygif.it/Saluti%20e%20Auguri/Buonasettimana/c1.gif
te falemnderit per pershendetjen... te uroj cdo te mire!

Albanian eX|PerT
23-04-07, 17:45
Vellaqko te pershendes nga zemra dhe te falemnderoj per shoqerin tende dhe respektin tende ndaj meje !!! :smile:

Me te vertet je i mire !!

Te pershendes dhe te deshiroj nje jave te mbare !!!

Motrushja jote e madhe..

Prishtinasja_ :smile:

http://www.kieneldesigns.com/shelley%20myspace/thanks%20for%20your%20friendship.jpg

Pershendetje per expertin e sinqerte dhe "vellaun" tim !!!!

Mire se ke ardh serishe ne mesin tone vella....... :biggrin:
Miqesija, shoqerija, rrespekti e te gjithe virtytet e mira qe i keni me kane munguar keto dite qe skam qene me ju.

Ju pershendes duke te uruar cdo te mire ne jete!
Experi, i juaji!

Albanian eX|PerT
23-04-07, 17:49
Vllaqko te pershendes............

Pershėndetje ty.
Ju falemnderit per pershendetjet tuaja... ju uroj cdo te mire ne jete, duke ju pershendetur njekohesisht:

Experti!

Albanian eX|PerT
23-04-07, 17:52
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif
NO COMMENT!:smile:

Albanian eX|PerT
23-04-07, 17:53
Nuk i di arsyet pse dhe si te kan larguar, por shpresoi ne te ardhmen qe do e kuptoim njeri tjetrin dhe do e marim nje konkludim apo perfundim ku do te bindemi se te gjithe nuk jemi te njejtit besim, poashtu nuk jemi i njeti person ne te njejtat kepuca,,!!
Je nje djalosh i cili posedon maturi, i ciltert dhe i pastert ne mendje, kjo nuk do te thote se nuk gabon! ,,gabon edhe ate goxha si shpesh duke i sulmuar te drejtat dhe mendimet e kunderta,, por! prap se prap je i ri, per ate !,,edhe te fali dhe shpresoi se edhe stafi i Dardanis do te fal, dhe do ta jap edhe nje shanc, ku bashkarisht do ta formulojm nje bashkbised te mirefillte, do i respsktojm te drejtat dhe mendimet e kunderta pa i perdor menyrat fyese! Kjo nuk do te thote se, nuk te ipet e drejta te mbrohesh, nese dikush te sulmon apo akuzon, por edhe sulmi kerkon nje strategji te miresjelljes, ku nga njehere duhet edhe te injorohet,! arsyet jan te shumta.....
E lus stafin qe ti ipet edhe nje shanc, keti fare kodoshit, shokut tim te ri ;; 19;; (vjeqarit) i cili ka arsye te gaboj, nga mosha qe e posedon,! mos t'ja mbyllim rruget rinis, rinija eshte rruga dhe e ardhmja e jon, shof nje obligim ta drejtojm ne rruge te drejt, ne ato rruge! kure ne te ardhmen do takohemi te buzeqeshur.....
Shpresoj mirekuptim nga stafi, dhe i lutem stafit ti ipet edhe nje shanc, expertit!?

P.s. personalisht do perkujdesem per sjelljen e tina ne vijim, mendoj nese i ipet edhe nje shanc''
Do e rrehi thuper veshve.......me besoni http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Ne pamundesi per te te kthyer nje pergjigje me te gjere i nderuari Agoll, po e shpalli The end kete episod :biggrin:

Albanian eX|PerT
23-04-07, 17:56
hahahahhahahaha a e bon men ti qe i dhem edhe najkujt tjeter :P:D:D:D
Pra NO COMMENT!!!:smile:

Albanian eX|PerT
23-04-07, 17:57
Mire se ke ardh prap Albanian......qaste te kendshme ne dardani
Ju falemnderit.. .gjithashtu te uroj caste te mira ne dardani edhe ty!

Albanian eX|PerT
23-04-07, 17:58
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg
Te falemnderit per urimin, e rrespektin, e qe jane reciprok nga une i nderuar! Te pershendes, e te uroj nje jave te mbare!

Elina
24-04-07, 16:51
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/11.gif

Albanian eX|PerT
24-04-07, 20:16
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/11.gif
Hellooooooooooooo :smile:

gazi-de
27-04-07, 11:00
Pershendetje...............

Albanian eX|PerT
27-04-07, 17:30
Pershendetje...............
Pershendetje... :smile:

Prishtinasja_
29-04-07, 19:29
Vellaqko te pershendes perzemersisht !!

http://i34.photobucket.com/albums/d135/dlbjrmyspace/specfriend.jpg

Albanian eX|PerT
01-05-07, 02:01
Pershendetje reciproke per ju e nderuar.... gjithe te mirat ju shoqerofshin ne jeten tuaj!

me subtilitet
experti

Elina
01-05-07, 18:43
http://dl8.glitter-graphics.net/pub/131/131318twnl97bmbj.jpg

Naki
03-05-07, 17:24
Ka kohė qė nuk kam vizituarė lagjen e pėrshėndetjeve,sot nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

rilinda
06-05-07, 19:08
T'lash n'fund me t'pėrshėndet se bakllava ėshtė e fundit.

Shėndet!

LuLjaa
07-05-07, 17:33
eX|PerT Pershendetje t'uroj ēaste te mira ne vazhdim

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

rilinda
09-05-07, 01:33
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

prishtinasi
09-05-07, 04:44
http://newzealandnow.info/media/hello.jpg

gazi-de
09-05-07, 21:44
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

Albanian eX|PerT
10-05-07, 15:14
Elina, Rilinda, Naki, Gazi-de, Prishtinasi dhe Lule!

Prezenca e juaj ne kete ode e thesar pershendetjesh me nderon, e me ben te privilegjuar, e duke ju shprehur mirenjohj e zemergjeresi, ju pershendes perzemersisht duke ju uruar nga thellesia e zemres me qellim subtil e me sinqeritet te cilter cdo te mire ne jeten tuaj, e lumturi e gezim me familjet dhe me te dashurit tuaj, e duke shpresuar ta fitoni kenaqesine shpirterore, e te jete i kenaqur me ju Krijuesi Fuqiplote!

I juaji!

ssara
10-05-07, 15:19
http://i74.photobucket.com/albums/i255/xmasbabie/821hellofriendglitterxn5.gif

Prishtinasja_
11-05-07, 16:43
http://www.allglittergraphics.com/happy_weekend/glitter_graphics/happy_weekend_graphics_04.gif

Elina
12-05-07, 12:21
http://www.zingerbug.com/Comments/Days/Weekend/wonderful2.gif

Albanian eX|PerT
14-05-07, 18:25
Sarė, Prishtinase & Elina!

Ju falenderoj perzermersisht per urimet e juaja! Pershendetjeve iu bashkengjes edhe urimet e mija per ju; cdo te mire ne jete, ju deshiron

Experti!

aLbaChiCk
18-05-07, 19:38
Te pershendes i nderuar dhe te uroj nje vikend te mrekullueshem e qdo te mir ne jet

SANTANA-29
18-05-07, 23:20
http://img-x.fotocommunity.com/24/5654124.jpgperdhendetje i nderuar,,

Gentiani
19-05-07, 00:18
Pellazg,

Ju pėrshėndes duke ju dėshiruar ēaste tė kėndshme diskutimi nė Forum, si dhe suksese nė pėrditshmėrinė e jetės tuaj Pellazge!

rilinda
20-05-07, 03:41
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!

Albanian eX|PerT
24-05-07, 14:41
Te pershendes i nderuar dhe te uroj nje vikend te mrekullueshem e qdo te mir ne jet
Pershendetje dhe urime reciproke edhe per juve nga ana ime e nderuar!

Rrespekt

Shqiptare
24-05-07, 14:56
http://t5.imagechef.com/ic/imgout/samp4f412de8e21d9861.jpg

Lijanna
25-05-07, 18:49
Te pershendes Expert....! Te deshiroj gjitha te mirat ne jete... nga motra jote Lijanna!

Albanian eX|PerT
27-05-07, 19:56
http://img-x.fotocommunity.com/24/5654124.jpgperdhendetje i nderuar,,
http://t5.imagechef.com/ic/imgout/samp4f412de8e21d9861.jpg
Gjithashtu, edhe une ju pershendes juve, duke ju uruar cdo te mire ne jete, perspektive e progresivitet ne te gjitha sferat e jetes!

me subtilitet
experti!

Albanian eX|PerT
27-05-07, 19:58
Pellazg,

Ju pėrshėndes duke ju dėshiruar ēaste tė kėndshme diskutimi nė Forum, si dhe suksese nė pėrditshmėrinė e jetės tuaj Pellazge!
Pellazgu ju falenderon perzemersisht per urimin tuaj, duke ju pershendetur me subtilitet, e duke ju uruar cdo te mire ne jeten tuaj e familjes suaj!

me sinqeritet
experti!

Albanian eX|PerT
27-05-07, 19:59
Te pershendes Expert....! Te deshiroj gjitha te mirat ne jete... nga motra jote Lijanna!
Pershendetje reciproke per juve e nderuar! Urimet ne menyre te ndersjellte per juve!

Per motren, vellau
me subtilitet!
experti!

Albanian eX|PerT
27-05-07, 20:01
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!
M'kapshin t'gjitha t'mirat pėr qafe, don te thote, te me kapesh ti! :smile:

Ju falemnderit per urimin, i cili eshte reciprok nga ana ime!

me rrespekt & dashuri!
experti!

rilinda
29-05-07, 00:59
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

Albanian eX|PerT
29-05-07, 13:32
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda
Ju falemnderit per urimin!

Gjithashtu!

Elina
31-05-07, 10:55
http://www.photocasket.com/daysoftheweek/beautifulday006to3.jpg

instruktori
02-06-07, 15:47
Pershendetje dhe shume te mira


Instruktori

Arkza
04-06-07, 19:37
Pershendetje ty dhe shume sukses ne jete.

LuLjaa
05-06-07, 04:47
http://tartalacreme.photo.doctissimo.fr/images/dossiers/t/a/tartalacreme/Glitters/IM_12149.gif

Albanian eX|PerT
06-06-07, 21:39
http://www.photocasket.com/daysoftheweek/beautifulday006to3.jpg
Ju falemnderit! Gjithashtu edhe une te uroj nje dite mbare e te bukur.

me subtilitet
experti

Albanian eX|PerT
06-06-07, 21:40
Pershendetje dhe shume te mira


Instruktori
Pershendetje reciproke i nderuar! :smile:

sinqerisht
experti

Albanian eX|PerT
06-06-07, 21:41
Pershendetje ty dhe shume sukses ne jete.
Pershendetje edhe per ty e nderuar dhe urim te ndersjellte.

miqesisht
experti

Albanian eX|PerT
06-06-07, 21:43
Lule, pershendetje edhe per ty e nderuar. Qofshi e nderuar!

aLbaChiCk
07-06-07, 16:22
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/hello.gif

Albanian eX|PerT
09-06-07, 16:19
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/hello.gif
Pershendetje... :smile:

rilinda
09-06-07, 16:23
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

Albanian eX|PerT
09-06-07, 21:29
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif
Rrespekt :D:D:D

instruktori
10-06-07, 02:02
Vikend te kendeshem

Instruktori

hasanmehmeti
10-06-07, 15:06
selamualejkum vellai ime nga RI e Ilirides :wink: , te uroj te jeshe mire me Iman dhe shendet .

suksese ne mesime

hasani

ssara
10-06-07, 16:54
Pershendetje i nderuar Albanian te uroj shume suksese ne jete

aLbaChiCk
10-06-07, 17:48
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/x1pxOYwqu4SjF6_05uWxcsfCcxgfG1dC1MN.gif

Pershendetje per ty

Lijanna
12-06-07, 00:46
Te pershendes...e kalofsh bukur, suksese ne cdo gje (te mire)!

Lijanna
12-06-07, 00:52
Te pershendes... kalofsh bukur, suksese ne cdo gje (te mire)!

Shqiptare
12-06-07, 12:48
http://t5.imagechef.com/ic/imgout/samp569456c252bc29c2.jpg

Fat e suksese ne provime :)

Albanian eX|PerT
13-06-07, 21:30
Vikend te kendeshem

Instruktori
Urim e pershendetje reciproke per ju i nderuar! Gjithe te mirat ne jete, ju deshiron

Albanian eX|PerT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21522)

Albanian eX|PerT
13-06-07, 21:31
selamualejkum vellai ime nga RI e Ilirides :wink: , te uroj te jeshe mire me Iman dhe shendet .

suksese ne mesime

hasani
Te falenderoj per urimet! Duke ju pershendet dhe duke ju uruar cdo te mire, te nderon

Albanian eX|PerT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21522)

Albanian eX|PerT
13-06-07, 21:32
Pershendetje i nderuar Albanian te uroj shume suksese ne jete
Pershendetje te ndersjellte! Qofshi e nderuar gjithe jeten nga miqt tuaj. Duke te uruar cdo te mire, te pershendes

Albanian eX|PerT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21522)

Albanian eX|PerT
13-06-07, 21:33
Te pershendes...e kalofsh bukur, suksese ne cdo gje (te mire)!
Ju falemnderit per pershendjetjet.

Zoti qofte i kenaqur me ju!

Te pershendet
Albanian eX|PerT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21522)

Albanian eX|PerT
13-06-07, 21:36
http://t5.imagechef.com/ic/imgout/samp569456c252bc29c2.jpg

Fat e suksese ne provime :)
Ju falemnderit per urimin e nderuara Shqipe!

Zoti te nderofte, e te bashkofte me te dashurit tuaj si ne kete bote, ashtu edhe ne te amshueshmen.

Duke te nderuar, te pershendet
Albanian eX|PerT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21522)

Abetare
14-06-07, 10:13
http://www2.geographie.uni-halle.de/raum_umw//lehre/horn/hallo.jpg

Albanian eX|PerT
14-06-07, 13:27
http://www2.geographie.uni-halle.de/raum_umw//lehre/horn/hallo.jpg
Pershendetje, Selam, hello, tungjatjeta, per ty Abetare! Te ruajt Zoti!

Preshevar
17-06-07, 00:16
Selam Alejkum Albanian-Expert,.. sė pari shum URIME pėr provimet,.. dhe shuuuuum sukssese per n'tė ardhmėn inshAllah !!! :smile:

Zoti ti hapt tė gjitha rrugėt, dhe ti lehtsoft tė gjitha degėt e shkollimit !

Kalo nje vikend te kendshem vėlla i nderuar !

Selam nga Preshevari !

aLbaChiCk
17-06-07, 17:38
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sunday2-2.gif