PDA

View Full Version : giovanni


Faqet : [1] 2 3 4 5

Gentiana
12-11-06, 14:53
Kerkova boll gjith ket rubrike, kishe po e gjej temen e Giovannit, po pasi qe nuk e gjeta askund kam nderin qe une ta hapi temen e pershendetjeve te ti.


I nderuar Pershendetje, dhe mire se erdhe edhe ne ket rubrik. :tongue:


Gjtiha te mirat

Genta

Gaga
12-11-06, 14:56
tung Giovani. te pershendes.

Giovanni
12-11-06, 15:06
Kerkova boll gjith ket rubrike, kishe po e gjej temen e Giovannit, po pasi qe nuk e gjeta askund kam nderin qe une ta hapi temen e pershendetjeve te ti.


I nderuar Pershendetje, dhe mire se erdhe edhe ne ket rubrik. :tongue:


Gjtiha te mirat

Genta


Faliminderit Gentiana je nje ylleeeeee.......

Te pershendes edhe une gjithashtu.

Tung Giovanni

Giovanni
12-11-06, 15:07
Faliminderit Gega edhe une te pershendes shume....

Berisha-boy
12-11-06, 18:02
Giovanni pershendetje u urime oda qe ta ka hapun e nderumja Gentiana.Giovanni a ka kaffe ose naj gote raki te shpijes per me festu per oden qe tu ka hapun:tongue: .Urime edhe sukses ne cdo aspekte.

Me respekte Berisha-boy!

Giovanni
12-11-06, 18:06
Giovanni pershendetje u urime oda qe ta ka hapun e nderumja Gentiana.Giovanni a ka kaffe ose naj gote raki te shpijes per me festu per oden qe tu ka hapun:tongue: .Urime edhe sukses ne cdo aspekte.

Me respekte Berisha-boy!


Po more si nuk ka ka kaffe e raki te shtepis e muhabet sa te duash... ha ha hahahaha...

Faliminderit per urimin une gjithashtu te uroj suksese Giovanni.

Albanian eX|PerT
12-11-06, 18:14
Giovanni pershendetje per ty i nderuar. Ia kalofshmi sa me mire te gjithe se bashkue.

Ju rrespekton shume, shoku juaj:
Albanian eX|PerT

Zana_ch
12-11-06, 18:14
O ylli i motres po shum her me ka shkue mendja me hap dhomen tende te pershendetjeve por pritsha nga dikush tjeter ...Genta erdh dhe e realizoi deshiren time .

Giovanni te uroi pun te mbar ne FD ...edhe pse edi se nuk e ke te leht detyren por me ndimen e Zotit do ta kryesh me nder ashtu si i ka hije nje puntori te pa lodhshem siq jeni ju vella i motres .


Te perqafon motrushja e vogel
Zana_ch

Giovanni
12-11-06, 18:48
Giovanni pershendetje per ty i nderuar. Ia kalofshmi sa me mire te gjithe se bashkue.

Ju rrespekton shume, shoku juaj:
Albanian eX|PerT


Faleminderit Eksperi shqiptar he burr i dheut edhe une te uroj gjith te mirat

Giovanni
12-11-06, 18:50
O ylli i motres po shum her me ka shkue mendja me hap dhomen tende te pershendetjeve por pritsha nga dikush tjeter ...Genta erdh dhe e realizoi deshiren time .

Giovanni te uroi pun te mbar ne FD ...edhe pse edi se nuk e ke te leht detyren por me ndimen e Zotit do ta kryesh me nder ashtu si i ka hije nje puntori te pa lodhshem siq jeni ju vella i motres .


Te perqafon motrushja e vogel
Zana_ch


Tung motra e vogel,

Faliminderit per urimt dhe fjalet e bukura qe po mi shkruan.

Te deshiroj edhe une qe te kalosh sa me mire te sofra DARDANIA.

Tung ylli i vellait.

Albanian eX|PerT
12-11-06, 18:51
Faleminderit Eksperi shqiptar he burr i dheut edhe une te uroj gjith te mirat
Faleminder shume shok i nderuar.

Je i rrespektu nga:
Albanian eX|PerT

Dea_A
13-11-06, 10:55
I nderuar Giovanni!
Hyra ne oden tuaj te re (edhe pse ka kohe qe e kerkoj ) te e le nje pershendetje shume te sinqert dhe te te falenderoj per se dyti per respektin e treguar !
Me shume nderime ,motrushja jote
Dea_A!

Giovanni
13-11-06, 18:52
I nderuar Giovanni!
Hyra ne oden tuaj te re (edhe pse ka kohe qe e kerkoj ) te e le nje pershendetje shume te sinqert dhe te te falenderoj per se dyti per respektin e treguar !
Me shume nderime ,motrushja jote
Dea_A!


Tung Dea_A te falenderoj per pershendetjen dhe ta dishe qe nga ana ime je gjithmon e pershendetur dhe e nderuare.

Gjith te mirat nga vellai Giovanni

Giovanni
21-11-06, 21:51
Lexoja pergjigjet dhe vendosa qe te pershendes t gjihe ata qe me kane pershendetur.


Flm... Giovanni

Zana_ch
25-11-06, 12:25
Giovanni qysh te kam sot.!
Hina ne dhomen tende met t'lan ni falmeshnet dhe met te urue nje fundjav
te kendshme ashtu si te deshiron Zemra jote ylli i motres.
T'falmeshnet nga loqka

Berisha-boy
25-11-06, 14:59
Giovanni pershendetje e funde jave te kendeshem ju desherioj me te mira mbtesh.
Berisha-boy

vjeshta
01-12-06, 19:52
Un saluto per il Kazanova ,ma ne hai ancora altre cose di cui sei e siamo fieri di te .

Vjeshta!

dardan100
01-12-06, 19:56
ky Giovanni po me duket me i popullarizuar se Sali Berisha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:biggrin: :biggrin: :biggrin:

vjeshta
01-12-06, 19:58
ky Giovanni po me duket me i popullarizuar se Sali Berisha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:biggrin: :biggrin:

Veq Pacolli ja kalon :biggrin: :biggrin:

Giovanni
02-12-06, 10:06
Veq Pacolli ja kalon :biggrin: :biggrin:


Nuk ka shans as Bexheti oj vjeshta me ma kalu hahahahhahhah

Giovanni
02-12-06, 19:59
Giovanni qysh te kam sot.!
Hina ne dhomen tende met t'lan ni falmeshnet dhe met te urue nje fundjav
te kendshme ashtu si te deshiron Zemra jote ylli i motres.
T'falmeshnet nga loqka


Zana motrushja ime me fal qe nuk te kame pergjegjur deri me tani por me mir vone se kurre thote populli.
Flm.. per urimin edhe une gjithashtu te pershendes dhe te deshiroj nje funde jave te kendshme.


Tung Tung Giovanni.

Amina
02-12-06, 22:30
giovanni erdha ketu ne oden tende per ti lene pershendetjet me te perzemerta, eh kur te shkon tek budallaqet e din kush jam , ndoshta? !

Giovanni
02-12-06, 23:33
giovanni erdha ketu ne oden tende per ti lene pershendetjet me te perzemerta, eh kur te shkon tek budallaqet e din kush jam , ndoshta? !


Flm.. per pershendetjet gjithashtu dhe une te pershendes, me thene te drejten ket pjesen tjeter te budallaqeve nuk po e kuptaj as pak.

Amina
03-12-06, 00:18
Flm.. per pershendetjet gjithashtu dhe une te pershendes, me thene te drejten ket pjesen tjeter te budallaqeve nuk po e kuptaj as pak.


hahahahah budallaqet nuk i njeh fare? shko tek humori giovanni

Giovanni
10-12-06, 17:40
hahahahah budallaqet nuk i njeh fare? shko tek humori giovanni


Nuk ma rroki me njehere oj Amina. Me vone e kupetova

Berisha-boy
24-12-06, 00:20
Urime Krishtelindjet i nderuar giovani
Uroj qe kjo feste e madhe e lindjes se shelbuesit tone Jezu Krishtit te sjelle ne zemerat tona,ne familet tona ,ne vendin tone dhe ne mbare boten paqe,lumturi,mirqenje dhe te mbretoje mbreterija e tije.


Me respekte Berisha-boy Prishtine !

Giovanni
27-12-06, 12:48
Urime Krishtelindjet i nderuar giovani
Uroj qe kjo feste e madhe e lindjes se shelbuesit tone Jezu Krishtit te sjelle ne zemerat tona,ne familet tona ,ne vendin tone dhe ne mbare boten paqe,lumturi,mirqenje dhe te mbretoje mbreterija e tije.


Me respekte Berisha-boy Prishtine !
Flm. Berisha-boy
edhe une ju uroj nga zemra Urime dhe per shume vite Krishtlindjet, dhe nj vite te Ri te sukeseseshem.

rilinda
31-12-06, 16:09
Viti 2007 le t'ju sjell begati, shėndet tė plotė juve e familjes tuaj dhe harmoni nė jetė, pėrplot dashuri e suksese tė njėpasnjėshme! Gėzuar!

Berisha-boy
01-01-07, 06:26
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

Giovanni
28-01-07, 15:02
Flm per urimin ty rilinda dhe ty djali berishes njekohesisht dhe une ju uroje shume te mira per kete vite te ri.

falma_lotin
27-02-07, 23:43
Giovanni se pari Miresetegjeta Engjull prano pershendetje te ngrohta nga une Faleminderit jeni shume i sjellshem me mua Faleminderit jeni me te vertet nje shoke per mua ne venēati edhe kam nderin te te pershendes dhe jam krenare qe kam nje shok si ti...nje shok qe eshte i perfshirene te gjithe sferat intelegjent, i shoqerushem,i hapur ne bisede etj etj te deshrioj cdo te mire dhe shpresoj se jeni mire dhe kaloni mire dhe gjithe te mirat ne jet kaloni mire se si te pelqen ty .respekte dhe vazhdo se je me i miri te lumte .ju pershendes nga thellesia e zemres time shum giovanni dhe suksese ne jet e shoqeri,studime,familje,paqi shendet jet te gjat me plot lumturi e dashuri me rrespekt falma_lotin

Giovanni
07-03-07, 18:33
Giovanni se pari Miresetegjeta Engjull prano pershendetje te ngrohta nga une Faleminderit jeni shume i sjellshem me mua Faleminderit jeni me te vertet nje shoke per mua ne venēati edhe kam nderin te te pershendes dhe jam krenare qe kam nje shok si ti...nje shok qe eshte i perfshirene te gjithe sferat intelegjent, i shoqerushem,i hapur ne bisede etj etj te deshrioj cdo te mire dhe shpresoj se jeni mire dhe kaloni mire dhe gjithe te mirat ne jet kaloni mire se si te pelqen ty .respekte dhe vazhdo se je me i miri te lumte .ju pershendes nga thellesia e zemres time shum giovanni dhe suksese ne jet e shoqeri,studime,familje,paqi shendet jet te gjat me plot lumturi e dashuri me rrespekt falma_lotinFlm moter Falma_lotin qe nga dita e pare qe je kyquar tek FD ke qene nje antare e respektuar nga une.
Ju falenderoj shume per fjelet e embla qe mi shkruat dhe njekohesisht ju pershendes dhe une fort fort menyra jote shume gjentile nuk pershkruhet me fjale sepse jeni vertet shume shume e sjellshme.
Vazhdo te qendrosh me ne FD.

Te uroj paqe dashuri harmoni dhe shume suksese ne jete Giovanni.

rilinda
19-03-07, 12:08
http://off1.aimgit.net/images/sexiluv/goodMorning/goodMornGoldTextLips.gif

Giovanni
19-03-07, 12:38
http://off1.aimgit.net/images/sexiluv/goodMorning/goodMornGoldTextLips.gif


Mire mengjesi kolege ..... si u zgove sot ??

ninnela
19-03-07, 15:02
Prano pershendetje te ngrohta edhe nga une giovani

Ja kalofsh si ta do zemra ty kudo qe je

Respekt NINNELA

Giovanni
19-03-07, 18:01
Prano pershendetje te ngrohta edhe nga une giovani

Ja kalofsh si ta do zemra ty kudo qe je

Respekt NINNELA


faleminderit NINELA per pershendetjen dhe urimin e ngroht.

Prishtinasja_
20-03-07, 08:43
Ciao !!:biggrin:

http://www.astegianoeditore.it/copertine_grandi/buongiorno.jpg

Giovanni
20-03-07, 09:00
Ciao !!:biggrin:

http://www.astegianoeditore.it/copertine_grandi/buongiorno.jpg
Ohhhhhh buongiorno dolcezza come va ??


Faleminderit shuem per kartolinen shum u kenaqa kur e pashe.

Me siguri tani dita do me shkoj mbar.

Te pershendes shume shuem shuem shuem shuem.

Prishtinasja_
20-03-07, 09:07
Ohhhhhh buongiorno dolcezza come va ??


Faleminderit shuem per kartolinen shum u kenaqa kur e pashe.

Me siguri tani dita do me shkoj mbar.

Te pershendes shume shuem shuem shuem shuem.


Cioa Giovanni ,io ci sono quasi sembre !! :smile:

Un saluto

Prishtinasja_

Giovanni
20-03-07, 15:30
Cioa Giovanni ,io ci sono quasi sembre !! :smile:

Un saluto

Prishtinasja_


Sei un tesoro sai...................baci

jEtA_1
20-03-07, 15:37
Mirsejugjej ne oden tende giovani erdha te ju pershendes dhe te ju deshiroj nje dite te kendshme kudo qe je ne keto momente kam respekt te veqant per ty dhe ta bej me dije se me te vertet ishe i gatshem ta perballosh cdo sfid te jetes suksese ne te gjitha lamit me respekt te veqant per ty jEtA_1

Giovanni
20-03-07, 15:48
Mirsejugjej ne oden tende giovani erdha te ju pershendes dhe te ju deshiroj nje dite te kendshme kudo qe je ne keto momente kam respekt te veqant per ty dhe ta bej me dije se me te vertet ishe i gatshem ta perballosh cdo sfid te jetes suksese ne te gjitha lamit me respekt te veqant per ty jEtA_1Faleminderit Jeta per pershendetjen se me te vertet kisha nevoj se bora ma ka leshu moralin poshte.
Kur dikush me respekton edhe une e respektoj dhe nderoj edhe me shuem par ti je shuem e respektuar nga ana ime.


kalo bukur.

ssara
20-03-07, 16:30
Pershendetje Gjovani
Kalofsh si eshte me mire

Giovanni
20-03-07, 17:51
Pershendetje Gjovani
Kalofsh si eshte me mire

faleminderit edhe ju ja kalofshi si me se miri


tung tugn gio

e_martumja
21-03-07, 20:04
Jaaaaaaaaaa e mesova oden tende... :biggrin:


Giovanni prano nje pershendetje te sinqerte dhe co te mire te deshiron e_martumja

Giovanni
21-03-07, 20:15
Jaaaaaaaaaa e mesova oden tende... :biggrin:


Giovanni prano nje pershendetje te sinqerte dhe co te mire te deshiron e_martumja


Ooooooooooo mirmramaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Flm per pershendetjen edhe une te pershendes shume.

Tani masi e mesove oden doku me shpesh. Tung tung

e_martumja
21-03-07, 20:17
Ooooooooooo mirmramaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kukuuuu u paka :biggrin:

Flm per pershendetjen edhe une te pershendes shume.

Tani masi e mesove oden doku me shpesh. Tung tung popo do te dukem bilem kam mu ngut me te rreshit permbi ahahahhaha


bye bye :tongue:

falma_lotin
21-03-07, 20:23
Pershendetje te perzemreta vetem per ty vllaqko te deshiroj qdo te mire ne jeten tuaj.

Me rrespekt falma_lotin

Giovanni
22-03-07, 11:43
popo do te dukem bilem kam mu ngut me te rreshit permbi ahahahhaha


bye bye :tongue:


Ok veq shpresoj qe nuk ke shume kilogram........

Giovanni
22-03-07, 11:44
Pershendetje te perzemreta vetem per ty vllaqko te deshiroj qdo te mire ne jeten tuaj.

Me rrespekt falma_lotinFlm.... moter falma lotin.

Je gjithmon te une e para kam shuem respekt per ty.

KLM.

Prishtinasja_
23-03-07, 19:10
Pershendetje Giovanni :smile:

shpresoj se je mire dhe ke kalua mire ne keto ditet e fundit !!! :biggrin:

http://cards.virgilio.it/cc_002427.jpg

Giovanni
23-03-07, 20:51
Pershendetje Giovanni :smile:

shpresoj se je mire dhe ke kalua mire ne keto ditet e fundit !!! :biggrin:

http://cards.virgilio.it/cc_002427.jpg

Faleminderit prishtinase edhe une te uroj nje fund jave te kendshme

Tung tung Giovanni.

falma_lotin
23-03-07, 21:10
Vllaqko nga zemra te deshiroj qdo te mire ne jeten tuaj.

http://www.horesti.de/bilder/schoeneswe.jpg31.gif

Giovanni
24-03-07, 13:27
Vllaqko nga zemra te deshiroj qdo te mire ne jeten tuaj.

http://www.horesti.de/bilder/schoeneswe.jpg31.gif
Faleminderit motrushe edhe une te deshiroj nje fundjave te kendshme,

napoleoni
24-03-07, 14:28
Tung Giovanni,
pėrshėndetje nga vilajeti i Luganos...nuk po dukesh fare kėtej !?

Gati se harrova tė tė uroj moderator-llėkun. Uroj tė jesh moderator i moderuar ndėr tė moderuar....

Shėndet !

Giovanni
24-03-07, 15:02
Tung Giovanni,
pėrshėndetje nga vilajeti i Luganos...nuk po dukesh fare kėtej !?

Gati se harrova tė tė uroj moderator-llėkun. Uroj tė jesh moderator i moderuar ndėr tė moderuar....

Shėndet !Tung tung Napoleone,


Flm. per urimin une ksajde jam por kam ndryshuar vilajetin.

Gjith te mirat Giovanni.

vjeshta
24-03-07, 15:45
http://www.blej.com/Merchant2/graphics/00000001/romantik.jpg


Urimeeeeeeeeeeeee 1ooo postimettttttttttttttttttttt !

Edhe shume e shume postime te tjera qe jan plot respekt ,maturi dhe kendeshmeri .Te uron motrushja,

Vjeshta!

Giovanni
24-03-07, 15:47
Grazie moter vjeshta

http://artfiles.art.com/images/-/Gayle-Bighouse/Grazie-Print-C10317515.jpeg

rilinda
24-03-07, 16:18
http://i130.photobucket.com/albums/p248/lindsay4u2nv/Great%20Weekend/greatweekend-1.gif

Agolli
24-03-07, 19:31
http://www.ecardking.com/images/en/ecards/weekend/nice_weekend.jpg

ARI_03
25-03-07, 08:57
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/sonntag/mein_lieblingstag.jpg

~AmaZonA~
25-03-07, 09:55
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

Sy_kaltra
25-03-07, 11:42
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

gazi-de
25-03-07, 14:56
giovanni te pershendes dhe te uroje nje jave te qete dhe pranveren e gezare si ti deshirone...
te uroje edhe festen qe tashe e keni i nderuare nese nuke gaboje..
http://www.digitalphoto.pl/foto_galeria/2185_2006-0180.JPG
me respekt per ty i nderuar..

e_martumja
25-03-07, 22:42
Nje pershendetje te sinqerte, me rrespekt ndaj teje e_martumja

ssara
26-03-07, 09:00
Pershendetje i nderuar kalofsh sa ma mire

Giovanni
26-03-07, 17:46
Ju falenderoj Rilinda, Agolli, ARI_03, AmaZonA, Sy_kaltra, Gazi_de, e_martumja, ssara per pershendetjet.

Ju pershendes edhe une nga zemra.....Giovanni.

Paradox_13
26-03-07, 18:19
Prano nje pershendetje nga une
Paradox_13.

Giovanni
28-03-07, 22:00
Prano nje pershendetje nga une
Paradox_13.


Faleminderit per pershendetjet edhe une gjithashtu te pershendes shuem .

Giovanni.

uck_aksh
29-03-07, 00:19
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

Giovanni
30-03-07, 23:54
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif
Faleminderit shuem qe keni gjetur kohe te vini dhe te me pershendetni tek oda ime, edhe une ju pershendes shume.

Giovanni.

rilinda
30-03-07, 23:58
Koleg, nga t'kam more se moti s't'kom taku?!
Inshallah je mir.
Pėrshėndetje!

Giovanni
31-03-07, 18:32
Koleg, nga t'kam more se moti s't'kom taku?!
Inshallah je mir.
Pėrshėndetje!


Mire jam kolege veq se jam pak sa i zene diteve te fundit.

Flm per pershendetjen...

rilinda
02-04-07, 11:26
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

Prishtinasja_
03-04-07, 10:26
Pershendetje Giovanni

ka kohe qe nuk po te shof online !!:rolleyes:

Shpresoj se je mire dhe je duke kaluar mire !!

Te pershendes shume

Me respekt

Prishtinasja_

p.s. Te deshiroj nje dite te mire sot !! :biggrin:

http://members.lycos.nl/mewina/hpbimg/nice_day.jpg

jEtA_1
03-04-07, 11:24
Per mikun tim te nderuar nje pershendetje speciale nga qyteti i bukur i Prizrenit te deshiroj te kaloshe sa me mir

Buqja_ch
05-04-07, 06:10
Ni pershndetje nga une prano ...dhe te kalosh sa me mir kto dit pushimi

me rrespekt Buqja

Giovanni
05-04-07, 17:39
Pershendetje Giovanni

ka kohe qe nuk po te shof online !!:rolleyes:

Shpresoj se je mire dhe je duke kaluar mire !!

Te pershendes shume

Me respekt

Prishtinasja_

p.s. Te deshiroj nje dite te mire sot !! :biggrin:

http://members.lycos.nl/mewina/hpbimg/nice_day.jpg


Faleminderit prishtinase, eshte e vertete se diteve te fundit kam qen online shume shkurt sepse nuk kisha kohe me shume por ksajde jam gjdohere.


Ciao Giovanni.

Giovanni
05-04-07, 17:41
Per mikun tim te nderuar nje pershendetje speciale nga qyteti i bukur i Prizrenit te deshiroj te kaloshe sa me mir


Flm.. jeta per pershndetjen dhe vertete prizreni eshte nje qytet i mrekullushem ( kam kryer shkollen e mesme ne pz)

Edhe une te pershendes shume.... Giovanni.

Giovanni
05-04-07, 17:43
Ni pershndetje nga une prano ...dhe te kalosh sa me mir kto dit pushimi

me rrespekt Buqja


Flm. per pershendetjat............. KLM................Giovanni.

Prishtinasja_
06-04-07, 10:23
Giovanni i nderuar, :smile:

Me lejoni te ju uroj festen Pashkeve .....

**URIME PASHKET** duke ju deshiruar gjithe te mirat, juve dhe gjithe besimtareve shqiptare katolike!!

Zoti qoft me ju dhe te afermit tuaj ! :smile:

Me respekt

Prishtinasja_


http://images-srv.leonardo.it/progettiweb/piccoleemozioni/blog/auguri_pasqua.jpg

Giovanni
06-04-07, 11:46
Giovanni i nderuar, :smile:

Me lejoni te ju uroj festen Pashkeve .....

**URIME PASHKET** duke ju deshiruar gjithe te mirat, juve dhe gjithe besimtareve shqiptare katolike!!

Zoti qoft me ju dhe te afermit tuaj ! :smile:

Me respekt

Prishtinasja_


http://images-srv.leonardo.it/progettiweb/piccoleemozioni/blog/auguri_pasqua.jpg


Flm moter Prishtinase je gjithmon e kujdeseshme je nje yll.

Giovanni.

jEtA_1
06-04-07, 11:59
Ne shenje respekti per mikun time gioveni shpreha deshiren tia uroj Pashket dhe njiherit ti uroj suksese ne jete shendet dhe lumturi ne gjirin familjar dhe si dhurat ne shenje mirnjohje po ti dhuroj keto drandofila miku im nga une jEtA_1
http://i81.photobucket.com/albums/j226/nanc_photos/geleroos.jpg

ARI_03
07-04-07, 08:39
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/ostern/thumbs/osterhuhn.gif (http://www.grusskartenkoenig.de/grusskarte-329-osterhuhn.html)

Gėzuar Pashkėt!

Ari_03

budo785
07-04-07, 12:39
Shoku te pershendes,perzemersisht,klm!
Budo

Giovanni
08-04-07, 08:31
Ne shenje respekti per mikun time gioveni shpreha deshiren tia uroj Pashket dhe njiherit ti uroj suksese ne jete shendet dhe lumturi ne gjirin familjar dhe si dhurat ne shenje mirnjohje po ti dhuroj keto drandofila miku im nga une jEtA_1
http://i81.photobucket.com/albums/j226/nanc_photos/geleroos.jpg


Flm. jeta per pershendetjet dhe urimin

Giovanni
08-04-07, 08:31
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/ostern/thumbs/osterhuhn.gif (http://www.grusskartenkoenig.de/grusskarte-329-osterhuhn.html)

Gėzuar Pashkėt!

Ari_03


Shume flm ari, te pershndes shume

Giovanni
08-04-07, 08:32
Shoku te pershendes,perzemersisht,klm!
BudoFlm. per pershndetjen edhe nga ana ime jeni shume i pershendetur.

legenda
08-04-07, 10:15
http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

rilinda
08-04-07, 12:46
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif

uck_aksh
08-04-07, 15:58
http://i171.photobucket.com/albums/u295/Jeannie522/GoodAfternoon.gif

ninnela
09-04-07, 12:17
Prano nje pershendetje te ngrohte Giovanni

Respekt Ninnela

Arkza
09-04-07, 13:59
Giovani Te Pershndes shume i ndruar :smile:

Giovanni
11-04-07, 15:27
http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg


Pershendetje ke edhe nga ana ime .........Giņ

Giovanni
11-04-07, 15:28
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif


Salut kolege, flm per pershendetjen te pershendes dhe une shume shume shume.

Giovanni
11-04-07, 15:29
http://i171.photobucket.com/albums/u295/Jeannie522/GoodAfternoon.gif

Ju deshiroj dhe une nje pasdite te kendshme i nderuar....Giņ

Giovanni
11-04-07, 15:30
Prano nje pershendetje te ngrohte Giovanni

Respekt Ninnela


Ngrohtesija e pershendetjes tende eshte e pa pershkuar...............flm.... Giņ.

Giovanni
11-04-07, 15:31
Giovani Te Pershndes shume i ndruar :smile:


Gjithashtu dhe une ju pershendes shume...........Giņ.

jEtA_1
11-04-07, 15:32
Pranoni pershendetjet me te ngrohta nga une miku im virtual giovani me vjen mir qe ju takova ketu se me te vertet keto dite na ke munguar shume

Giovanni
11-04-07, 15:42
Pranoni pershendetjet me te ngrohta nga une miku im virtual giovani me vjen mir qe ju takova ketu se me te vertet keto dite na ke munguar shume


Ngrohetesija jote ndaj meje gjithmone eshte e madhe.

Te pershendes dhe une shume shume.


PS. gjdodite jam ne FD por ndonjeher me pak aktive se edhe nuk po kame kohe.

BaNu Ne JeT I sInQeRt
11-04-07, 20:45
Pranojni pershendetje te sinqerta edhe nga meje, mbeteni te pershendetur dhe me gjith te mirat...

Me nderime ..

Prishtinasja_
13-04-07, 10:28
http://i23.photobucket.com/albums/b354/Piera1/P10-05-06_12-2.jpg

Giovanni
13-04-07, 11:46
Pranojni pershendetje te sinqerta edhe nga meje, mbeteni te pershendetur dhe me gjith te mirat...

Me nderime ..


Faleminderit per pershendetjen, gjithashtu dhe une pershendes.

Me nderime Giovanni.

Giovanni
13-04-07, 11:47
http://i23.photobucket.com/albums/b354/Piera1/P10-05-06_12-2.jpgGrazie dolcezza, pure io ti auguro une splendido fine settimana.


Ciao ciao Giovanni.

Elina
13-04-07, 13:05
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x229.jpg

Giovanni
14-04-07, 18:26
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x229.jpg


Ju pershendes dhe une shume dhe ju uroj nje fundjve te kendshme.
Tung Giņ.

Djellza:
14-04-07, 22:01
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Giovanni
15-04-07, 00:15
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton DjellzaFlm.... per pershendetjet dhe une ju pershendes shume.

KLM........... Giņ.

Paradox_13
15-04-07, 13:47
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi.

rilinda
15-04-07, 17:53
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR025.gif

Giovanni
15-04-07, 19:16
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi.Gjithashtu dhe une ju pershendes dhe ju uroj nje jave te sukesesshme..


Tung Giņ.

Giovanni
15-04-07, 19:17
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR025.gif

http://www2u.biglobe.ne.jp/~h-wrap/smail-bu.jpg

gazi-de
16-04-07, 12:51
giovanni i nderuare pranoje pershendetjet e mia..respeket per ty...

Prishtinasja_
16-04-07, 14:46
:biggrin:

http://www.gliinnamorati.it/images/1settimana.jpg

ssara
16-04-07, 15:27
Pershendetje Govani kalo nje dite sa me te bukur

Ssara

LuLjaa
17-04-07, 02:13
Pėrshėndetje.

http://i121.photobucket.com/albums/o240/cositaChikita/weekendbutterfly0213xr8pp.gif

Giovanni
17-04-07, 21:09
giovanni i nderuare pranoje pershendetjet e mia..respeket per ty...


Faleminderit gazi dhe une gjithashtu te pershendes shume.


Gio'.

Giovanni
17-04-07, 21:10
:biggrin:

http://www.gliinnamorati.it/images/1settimana.jpg


Grazie del saluto sei sempre magnifica, ciao ....Giņ.

Giovanni
17-04-07, 21:11
Pershendetje Govani kalo nje dite sa me te bukur

Ssara

Te falenderoj moter sara dhe njekohesisht te pershendes dhe une .... Giņ.

Giovanni
17-04-07, 21:12
Pėrshėndetje.

http://i121.photobucket.com/albums/o240/cositaChikita/weekendbutterfly0213xr8pp.gif


Flm.. lule dhe une te pershendes ngrohtesisht...... Giņ.

rilinda
21-04-07, 22:05
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif

Giovanni
22-04-07, 18:14
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif


http://files.myopera.com/Wakajawaka/blog/thank%2520you%2520card.jpg

uck_aksh
23-04-07, 00:27
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

Giovanni
23-04-07, 20:21
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg


Flm per kete pershendetje kaq speciale..... Giņ.

gazi-de
27-04-07, 11:18
Pershendetje.................

Prishtinasja_
29-04-07, 19:07
Pershendetje per ty giovanni..:biggrin:

Shpresoj se je mire dhe je duke kalua mire !!?

Gjithashtu te deshiroj nje jave te mbare !!! :smile:

ssara
29-04-07, 20:00
Prano pershendetjet me te sinqerta i nderuar Giovani.........

BaNu Ne JeT I sInQeRt
01-05-07, 10:33
Prano Pershendetje te sinqerta edhe nga meje...

Fat dhe Lumturi te percjellshin ne gjdo hap te jetes...!!!


Kalo nje dit te mbar..

Me nderime..!!!

Naki
03-05-07, 17:27
Ka kohė qė nuk kam vizituarė lagjen e pėrshėndetjeve,sot nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

Giovanni
05-05-07, 11:33
Pershendetje.................


Pershendetje edhe per ty o gazi-de

Giovanni
05-05-07, 11:35
Pershendetje per ty giovanni..:biggrin:

Shpresoj se je mire dhe je duke kalua mire !!?

Gjithashtu te deshiroj nje jave te mbare !!! :smile:Tung prishtinase, jame shume mire, flm per pershendetjen edhe une te pershenes shume.

Giovanni
05-05-07, 11:35
Prano pershendetjet me te sinqerta i nderuar Giovani.........

Edhe une te pershendes shume.

Giovanni
05-05-07, 11:36
Prano Pershendetje te sinqerta edhe nga meje...

Fat dhe Lumturi te percjellshin ne gjdo hap te jetes...!!!


Kalo nje dit te mbar..

Me nderime..!!!


Flm. per pershendetje edhe une te pershendes shume......

Giovanni
05-05-07, 11:37
Ka kohė qė nuk kam vizituarė lagjen e pėrshėndetjeve,sot nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

Flm. i nderuar Naki per keto fjal te bukura, edhe une te pershendes shume.

rilinda
06-05-07, 18:32
Pėrshėndetje tė sinqerta pėr ty koleg.

Shėndet!
Rilinda

LuLjaa
07-05-07, 18:32
Pershendetje dhe t'uroj argetim te kendeshum ne vazhdim

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

Giovanni
09-05-07, 00:07
Pėrshėndetje tė sinqerta pėr ty koleg.

Shėndet!
Rilinda


Flm per pershendetjet kolege, edhe une te pershendes shume....

Giovanni
09-05-07, 00:08
Pershendetje dhe t'uroj argetim te kendeshum ne vazhdim

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif


Flm dhe une ju uroj qe te kaloni sa me bukur..... Giovanni.

rilinda
09-05-07, 01:12
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

gazi-de
09-05-07, 22:13
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

ssara
10-05-07, 15:49
Te pershendes dhe te uroj nje dite sa me te bukur.....

Prishtinasja_
11-05-07, 16:31
http://www.mypimpspace.com/uploads/days_of_week/daysofweek43.gif

selvija
11-05-07, 20:47
http://www.zangygraphics.com/weekend/37.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=weekend&n=37)

instruktori
14-05-07, 20:01
Pershendetje i nderuar

Me knaqesin ma te madhe qe kam per ju ju pershendes.

Te deshiroj shum te mira ne jete kudo qe te shkoni dhe kudo qe te kaloni.

Me respekt per ju

Instruktori

Giovanni
19-05-07, 02:55
Ju falenderoj per pershendetjet, edhe une ju pershendes shume.

rilinda
20-05-07, 03:13
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!

Giovanni
20-05-07, 04:16
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!hahhahaah ani bre m'kapshin.

Flm per pershendetjen oj kolege.

nje puc te madhe giņ

vjeshta
22-05-07, 02:09
Pershendetje Kazannova ,la vita e bella ,goditela.


Vjeshta!

uck_aksh
24-05-07, 04:32
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

instruktori
26-05-07, 22:18
Erdha ketu te la kete mesazh per ju


Vikend te kendeshem ju deshiroj


Instruktori

ninnela
28-05-07, 19:03
Pershendetje per ty Gio

Kalofsh si ta do zemra yte

Ninnela

Giovanni
28-05-07, 19:16
Pershendetje Kazannova ,la vita e bella ,goditela.


Vjeshta!


Grazie cercheroņ di fare il mio meglio.

Giovanni
28-05-07, 19:17
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg


Edhe une te pershendes shume i nderuar.

Giovanni
28-05-07, 19:18
Erdha ketu te la kete mesazh per ju


Vikend te kendeshem ju deshiroj


Instruktori


Faleminderit dhe une ju deshiroj gjithe te mirat.

Giovanni
28-05-07, 19:20
Pershendetje per ty Gio

Kalofsh si ta do zemra yte

Ninnela


Flm. shume oj ninela edhe une te pershendes shume dhe te uroj shume lumturi dhe gezime ne jete.

Giovanni.

rilinda
28-05-07, 23:43
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

BaNu Ne JeT I sInQeRt
31-05-07, 22:15
Pranoje nje pershendetje te sinqert nga meje....te uroj gjdo te mirat dhe nje jet pa brenga.

Lumturija dhe fati te percjellshin tan jeten tande..!!!

ME nderime..klm!!

instruktori
02-06-07, 15:45
Pershendetje dhe shume te mira


Instruktori

Giovanni
03-06-07, 15:18
Flm per pershendetjet, edhe une ju pershendes juve kolege bahu i sinqert ne jet dhe instruktorin........ kaloni bukur Giņ

Elina
03-06-07, 15:48
Ju pershendes dhe ju uroje caste te kendeshme ...:smile:
Elina!

jEtA_1
03-06-07, 19:57
I nderuari mike virtual pershendetje per ju nga ana ime kudo qe te jeshe fati dhe lumturia te jene gjdo her me ju dhe pran jushe_jEtA_1

Arkza
04-06-07, 19:20
I Ndruari Te Pershendes shume dhe te uroj shume sukses ne jete .

aLbaChiCk
06-06-07, 13:47
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/hi.jpg

BaNu Ne JeT I sInQeRt
07-06-07, 00:17
Pershendetje edhe per ty....te uroj te gjith te mirat ne jet...

Me shum respekt e sinqerta..!!

Mir mbetesh...!!!

ssara
07-06-07, 13:47
Pershendetje per ty i nderuar kalo qaste sa me te bukura kudo qe je......

aLbaChiCk
07-06-07, 16:06
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Hello.gif

rilinda
09-06-07, 16:37
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

Diana007
09-06-07, 18:12
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

instruktori
10-06-07, 02:36
Vikend te kendeshem


Instruktori

luckyman
10-06-07, 14:22
Tung.............

rilinda
18-06-07, 04:54
Koleg, ku je hup more?

http://www.hi5tools.com/myspace-images/goodday/prod_788_23248.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
18-06-07, 18:13
Pershendetje shum per ty i nderuari...

Kofsh gjithmon shnosh dhe mir.

Mir mbetesh inshalla!!!...me nderime

Giovanni
19-06-07, 01:17
Ju kerkoj falje qe nuk mund te ju falenderoj te gjithve nje nga nje sepse diteve te fundit jam hum i zene me mesime por ju falenderoj nga zemra per pershendetjet e juaja.......... ju pershendes edhe une fort fort ......... Giovanni.

instruktori
23-06-07, 17:15
Vikend te mire ju deshiroj

gazi-de
24-06-07, 11:20
Pershendetje..........

Romeo
25-06-07, 12:33
Pershendetje i nderuar,

Ju deshiroj nje dit te mbar..

Me rrespekt

Romeo

Romeo
25-06-07, 12:34
Pershendetje gazi_de

Ju deshiroj nje dit te mbar..

Me rrespekt


Romeo

instruktori
30-06-07, 18:04
Pershendetje dhe shume te mira ju deshiroj

Instruktori

LuLjaa
02-07-07, 04:35
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/81.gif

giovanni pershendetje dhe t'deshiroj argetim te kendeshum!

lyra2
02-07-07, 15:28
giovani p-ershendetje,kalo nje fillimjave te kendshme me me te dashurit tu.!

aLbaChiCk
03-07-07, 18:20
http://i134.photobucket.com/albums/q108/marj69/Greetings/Have%20A%20Great%20Day/flowerhaveagreatday.gif

Arkza
05-07-07, 14:43
Giovanni Te Pershendes dhe ju Uroj Sukses.

rilinda
06-07-07, 14:59
http://www.vegegifs.com/smiley-emoticon/abientot.gif

uck_aksh
14-07-07, 01:18
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

Giovanni
21-07-07, 16:07
Flm per pershendetjet edhe une ju pershendes shume dhe ju uroje qe te kaloni sa me mire ..., Giovanni

rilinda
03-08-07, 11:15
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

Giovanni
05-08-07, 21:41
Flm pre pershendetjen kolege, edhe une isha ne pushime andaj nuk isha shume prezent........... te pershendes shume ...

instruktori
07-08-07, 20:29
PERSHENDETJE DHE SHUME RESPEKTE PER JU

INSTRUKTORI

uck_aksh
08-08-07, 00:11
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

gazi-de
08-08-07, 12:16
pershendetje i nderuat......................

ninnela
09-08-07, 19:42
Gioooo pershendetje per ty

Zana_ch
10-08-07, 12:21
I dashuri vella shum urime martesen shpresoi se ja ke kalue mir ne muajin e mjaltit ....ene kujdes ket fundjave hihihi..........turoi tja kaloni sa ma bukur ne ket fundjav ene pershendete gruan ok


http://www.dgrusskarten.de/grusskarten/allgeimein/wochenende/wochenende1.gif

luckyman
11-08-07, 18:58
Peréshendetje...........

Giovanni
19-08-07, 14:27
Falenderoj te gjithe qe vizituan oden time dhe me lan pershendetjet.
Ju kerkoj falje se nuk mund te ju pershendes nje nga nje por ju pershendes te gjithve shume.

Kaloni bukur Giovanni.

lyra2
20-08-07, 08:52
Shendeti gezimi dhe dashuria le te jene percjellesit Tuaj ne te ardhmen.Respekt per ju...

Zana_ch
24-08-07, 19:29
PERSHENDETJE NGAx ______x ____________ x ______x
x xxxxxxxxxxxxxxx _____ x xxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx __ x xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx _x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxx ZANA_CH xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxx x
x xxxx x
x x x
xberi te fala ene nuses puq puq ty e nusen xhani motres

Giovanni
29-08-07, 14:52
Flm per pershendetjet qe keni lene tek oda ime, edhe une ju pershendes shume..


PS. nje kissss per motren time ZANA_CH

Zana_ch
01-09-07, 17:36
Giovanni xhani i motres , nga Zemra Te Pershendes Shummm!Zoti Te Ruajte Kudo Te Jesh!


http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sunday2-2.gif

instruktori
04-09-07, 16:32
Pershendetje...............

Giovanni
04-09-07, 16:54
Giovanni xhani i motres , nga Zemra Te Pershendes Shummm!Zoti Te Ruajte Kudo Te Jesh!


http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sunday2-2.gif


flm per pershendetjen oj motrushe, edhe une te pershendes fort dhe te deshiroj qe te kalosh sa me mire....

Giovanni
04-09-07, 16:54
Pershendetje...............


Pershendetje edhe per ty i nderuar.... Giņ.

ninnela
24-09-07, 01:50
GIO te pershendes kudo qe je duke te deshiruar cdo te mire ne jete

Ninnela

jEtA_1
27-09-07, 21:52
giovanni pershendetje per ty mike dhe shoke virtual vizita ime ne oden tende ishte thjesht vetem sa per te pershendetur dhe ta beje me dije edhe pse kohve te fundit jame e ngarkuar me obligime te shumta nuk te kame harruar per asnji qast te pershendes kudo qe te jeshe dhe te uroj qe fati dhe lumturia te jen gjithnji me ju tung nga une jEtA_1

jEtA_1
29-09-07, 11:08
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif

instruktori
07-10-07, 15:47
Uroj qe te kaloni nje jave te mire

LuLjaa
12-10-07, 18:41
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

gazi-de
19-10-07, 16:38
Pershendetje me plot respekt...

ninnela
21-10-07, 01:07
Gio uikend te qete

Respekt NINNELA

Prishtinasja_
21-10-07, 11:13
Rastesisht e pashe se sot e ke ditelindjen i nderuar.....:smile:

Te uroj shendet, fat dhe suksese ne jete, qofsh perjetesisht e lumtur me njerzit qe i don dhe te duan!!! :smile:

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/birthday9.gif

Te pershendes shume

Prishtinasja_

Guri i madh
21-10-07, 18:15
i nderuar gjovani ju uroj ditlindjen e 26 duke ju deshiruar jet te gjat sa ALPET SHQIPTARE

selvija
21-10-07, 18:24
Giovanni qe nje kohe jam duke kerkuar oden tende e menxi qe rash ne te,,
te uroj edhe une shum shum vite te bukura dhe suksese te ardhmen tuaj

http://blog.ice-lingen.de/content/binary/happy_birthday_cake.jpg

gazi-de
21-10-07, 21:33
Urime ditelindje i nderuar giovanni,i gezofesh edhe 100 te tjera..
te uroj gjdo te mire ne jete...

luckyman
21-10-07, 21:58
*URIME* Gjovi,.....kisha pas qef me ti ngreh vesht pak,vetem tjeterher ,.....ju deshiroj nje jete te gjete dhe te lumtur.


luckyman

vjeshta
21-10-07, 23:32
http://www.blej.com/Merchant2/graphics/00000001/romantik.jpg

***** Urime datėlindjen ,edhe 100 tjera plotė shėndetė dhe lumturi*****


Vjeshta!

Giovanni
26-10-07, 19:57
Ej njerz faleminderit per urimet dhe pershendetjet edhe une ju pershendes shume nga zemra


Giņ.

Prishtinasja_
28-11-07, 00:38
Gio....:biggrin:

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

Diana007
28-11-07, 12:05
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

rilinda
28-11-07, 14:02
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

vjeshta
30-11-07, 18:38
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Luana
02-12-07, 23:33
http://i54.photobucket.com/albums/g116/emiesmom/Miss%20You/Hi-1.gif

Giovanni
09-12-07, 22:42
Te nderuar ju pershendes shume edhe une... koheve te fundit jam shume i zene me pune andaj nuk po muj te ju le pershendetjet ne odat e juaja.


Ju pershendet shuem Giovanni..

gazi-de
19-12-07, 10:56
Pershendetje dhe urime festat e fund vitit i nderuar giovanni..................

Zero Cool
19-12-07, 11:24
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Merry_Christmas_1024.jpg

Giovanni
28-12-07, 17:01
Flm gazi e ZC per pershendetjet edhe une ju pershendes shume...Giņ.

Buqja_ch
30-12-07, 07:37
.... Urime vitin e ri 2008 .....

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:07
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Elina
30-12-07, 15:26
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

Sy_kaltra
30-12-07, 15:35
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_Gezuar_vitin_e_ri16.jpg

rilinda
30-12-07, 18:56
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

Xuki
30-12-07, 23:19
http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmp

uck_aksh
31-12-07, 00:52
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

Zana_ch
31-12-07, 00:54
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

Giovanni
01-01-08, 20:56
Flm te gjithve per pershendetjet............Giovanni

ninnela
14-01-08, 10:46
Gio pershendetjeper ty kudo qe je

GJithe te mirat

NINNELA

Giovanni
15-01-08, 12:42
Gio pershendetjeper ty kudo qe je

GJithe te mirat

NINNELA

Flm moter ninela qe kurr nuk me harron pa me pershendetur.

Edhe une te pershendes shume........Giovanni

egi
19-01-08, 23:31
Giovanni ti mando tanti saluti :biggrin: e se tu voi anche un abbracio hahaha
Pershendetje, kalo qysh ke qef - bukur :smile:

Giovanni
20-01-08, 19:16
Giovanni ti mando tanti saluti :biggrin: e se tu voi anche un abbracio hahaha
Pershendetje, kalo qysh ke qef - bukur :smile:

Acceto il tuo saluto ma sopratutto accetto il abbracio.....:wink:

uck_aksh
22-01-08, 12:17
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM (http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM)

Giovanni
22-01-08, 13:08
flm uck_aksh...... edhe une te pershendes shume dhe te uroj gjdo te mire ne jete..... Giņ

LuLjaa
11-02-08, 01:16
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

egi
11-02-08, 22:21
Acceto il tuo saluto ma sopratutto accetto il abbracio.....:wink:

hehe...ti mando una bellissima ragazza...:tongue:

http://www4.slikomat.com/08/0211/gni-y1p1QZ.gif (http://www.Slikomat.com/slika/2316279.htm)

Prishtinasja_
19-02-08, 12:15
I nderuari Gio, :biggrin:

http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

Giovanni
19-02-08, 22:42
Flm per mesazhet dhe pershndetjet edhe une ju pershendes shume

turisti
21-02-08, 21:03
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Giovanni
14-03-08, 12:22
Flm edhe juve ju uroj shtetin e ri te KOSOVES e gezofshim te gjithe se bshku

Giovanni
14-05-08, 11:41
Pashe qe nuk me kish pershendet askush e pershendeta veten thash te kthehem ne aktualitet.....:tongue:

Prishtinasja_
14-05-08, 15:19
Gio,

shyqyr djale qe e gjete rrugen me ardh kendej ne FD...:biggrin:

Te pershendes dhe doku me shpesh ! :wink:

LuLjaa
14-05-08, 15:50
giovanni t'pershendes tash masi je ksajde
se qeshtu kur t'mungon njeri do dite e do muje
edhe ma se din qe egziston aj ... harrojn me pershendet
.... Pershendetjee edhe nje here ...

http://www.indianonlineflorist.com/images/flowers/50rrbas.jpg

Jana
14-05-08, 18:09
Pershendetje...........
http://www.blej.com/Merchant2/graphics/00000001/tufe%20e%20bardhe.jpg

Giovanni
15-05-08, 08:41
Gio,

shyqyr djale qe e gjete rrugen me ardh kendej ne FD...:biggrin:

Te pershendes dhe doku me shpesh ! :wink:


Prishtinase ke shume te drejte sepse kohve te fundit isha pak aktiv, por ne te ardehmen do te angazhohem me shume....