PDA

View Full Version : Prodhime vendore ,apo.....??!!!!


ARI_03
28-11-06, 19:48
Sapun Rrogozhine ... Ti bo rrobat xix ... vret morat ne kontakt!
Ne nje sondazh nga fabrika e Sapunit te Rrogozhines, te 10000 njerezit qe u pyete zgjodhen Sapun Rrogozhine si sapunin qe perdorin me shume!
Pyetja: Sikur te mos kishte mbetur asnje sapun tjeter ne bote per tu lare pervec Sapun Rrogozhine, cilin sapun do te zgjidhnit?
http://www.kokoshka.com/images/sondazh.gif
Rezultati: Pra Sapuni Rrogozhines preferohet me shume se cdo sapun tjeter konkurrent!
Sapuni Rrogozhines pastron cdo lloj njolle dhe bon cdo lloj materiali xix!!

http://www.kokoshka.com/images/larja.gif
Para larjes Pas larjes

Sapuni Rrogozhines vret morrat ne kontakt! ....dhe jo vetem aq! Lexoni deshmin e Bexhetit.
http://www.kokoshka.com/images/tullac.gif
Para larjes Pas larjes
"Une kisha shume probleme me morrat dhe perdorja vazhdimisht Shampo por brenda muajit koka me mbushej me morra perseri. Pas perdorimit te Sapunit te Rrogozhines, jo vetem qe nuk kam me morra, por nuk ka me as shprese ti zej prap se Sapuni Rrogozhines e zgjidhi problemin qe ne rrenje, te floket! Te faleminderit Sapun Rrogozhine ...tani ndihem vertet i lire!" - Bexhet K,

Murgesha
28-11-06, 19:53
Ha, hahahaaaaaaa reklamė e fortė.

Guri i madh
28-11-06, 20:38
Sapun Rrogozhine ... Ti bo rrobat xix ... vret morat ne kontakt!
Ne nje sondazh nga fabrika e Sapunit te Rrogozhines, te 10000 njerezit qe u pyete zgjodhen Sapun Rrogozhine si sapunin qe perdorin me shume!
Pyetja: Sikur te mos kishte mbetur asnje sapun tjeter ne bote per tu lare pervec Sapun Rrogozhine, cilin sapun do te zgjidhnit?
http://www.kokoshka.com/images/sondazh.gif
Rezultati: Pra Sapuni Rrogozhines preferohet me shume se cdo sapun tjeter konkurrent!
Sapuni Rrogozhines pastron cdo lloj njolle dhe bon cdo lloj materiali xix!!

http://www.kokoshka.com/images/larja.gif
Para larjes Pas larjes

Sapuni Rrogozhines vret morrat ne kontakt! ....dhe jo vetem aq! Lexoni deshmin e Bexhetit.
http://www.kokoshka.com/images/tullac.gif
Para larjes Pas larjes
"Une kisha shume probleme me morrat dhe perdorja vazhdimisht Shampo por brenda muajit koka me mbushej me morra perseri. Pas perdorimit te Sapunit te Rrogozhines, jo vetem qe nuk kam me morra, por nuk ka me as shprese ti zej prap se Sapuni Rrogozhines e zgjidhi problemin qe ne rrenje, te floket! Te faleminderit Sapun Rrogozhine ...tani ndihem vertet i lire!" - Bexhet K,


une nuk perdori as sapun e as shampon po une perdori humen esht nji lloj i dheut qe tynehere e kena perdor si po duket ky qe i paska floket po i pastrojka me hum e ky qe nuk i ka floket po e perdorka sapunin albus

Murgesha
28-11-06, 20:41
une nuk perdori as sapun e as shampon po une perdori humen esht nji lloj i dheut qe tynehere e kena perdor si po duket ky qe i paska floket po i pastrojka me hum e ky qe nuk i ka floket po e perdorka sapunin albus

E ku po e gjen lum Guri i Madh??

Guri i madh
28-11-06, 21:07
E ku po e gjen lum Guri i Madh??
afer baneses kalon nji prrock e ka bajt dheun e ka mbet huma mbi tok se kam larg sa her me duhet shkoj nga nji kofe e mbushi haaaaaa

ARI_03
28-11-06, 21:16
flm, Murgesha,Guri i Madh,per postimet e juaja,

Ps-Tema nuk ka asnje qellim ofendues,nencmues,per prodhimet vendore, e solla ketu vetem tu zbavitur,,, per ate zgjodha temen e'' Humorit '' Ju falenderoi per mirkuptim...

Me respekt.