PDA

View Full Version : Ari_03


Faqet : [1] 2

selvija
01-12-06, 15:03
Pershendetje dhe mir se ke ardhur ne mesin ton ARI_3 te deshiroj qaste te bukura dhe lumturi ne jeten tuaj.....
Shperesoj se do te kalon bukur ketu me ne..

Selvija.....:smile:

ARI_03
01-12-06, 15:07
Pershendetje dhe mir se ke ardhur ne mesin ton ARI_3 te deshiroj qaste te bukura dhe lumturi ne jeten tuaj.....
Shperesoj se do te kalon bukur ketu me ne..

Selvija.....:smile:
Ju falemnderit selvije dhe mir se ju gjeta, besoj dhe shpresoj se do te kalojm qaste te bukura .....
Me Respekt
Ari_03

vjeshta
01-12-06, 20:02
Pershendetje per ty Ari ,je nje freski e kendeshme per forumin Dardan .

Vjeshta!

ARI_03
01-12-06, 20:30
Pershendetje per ty Ari ,je nje freski e kendeshme per forumin Dardan .

Vjeshta! Ju falemenderit e nderuara vjeshta,per pershendetjen dhe per komplimentin ......:smile: Edhe pse '' i ri '' ne kete dinasti:wink: ,ndjehem i priviligjuar qe jem ne mesin e juaj ku ne asnje qast nuk mungon hareja dhe disponimi,,,,

Me respekt.

Dea_A
01-12-06, 20:36
Nje pershendetje dhe mireseardhje ne Forum ,per ju i nderuar !
Me nderime
Dea_A!

ARI_03
01-12-06, 21:47
Nje pershendetje dhe mireseardhje ne Forum ,per ju i nderuar !
Me nderime
Dea_A!
Mire se ju gjej Dea_A, ju falenderoi per pershendetjen.

Me respekt.

Drinni
01-12-06, 21:50
Mirėseardhje ARi
Qaste tė kėndshme kėtu nė mesin e Dardanėve.

ARI_03
01-12-06, 21:55
Mirėseardhje ARi
Qaste tė kėndshme kėtu nė mesin e Dardanėve.
Mir se ju gjej Drinni, shpresoj se do t' ia kalojm bukur.........

Me respekt,

Naki
01-12-06, 22:32
Forumit ju shtua edhe njė kristalė/Ari,mirė se vini nė shoqėrin Dardane.

Naki

ARI_03
02-12-06, 10:40
Mire se ju gjej Naki, Flm per kompl....:wink: eshte kenaqesi qe gjendem ne mes te kristaleve .....te FD,,, jeni te mrekullueshem...

Me respekt,

Amina
05-12-06, 18:35
Mire se ke ardh ARI 03 dhe uroj te kenaqesh ne kete forum.
amin

ARI_03
14-12-06, 12:22
Mire se ke ardh ARI 03 dhe uroj te kenaqesh ne kete forum.
amin
Mire se ju gjej Amina, gjithashtu ju pershendes dhe ju uroj te kaloni kete fundjave te mire,,shendet dhe lumturi juve dhe familjes suaj....

Me respekt.

Luana
16-12-06, 01:40
Ari_03 nji kallaballek pershendetje per ty :biggrin:

qdo here lexoje postimet e tua dhe te admiroj ne qdo aspekt , te uroj vazhdim me te tutjeshme ne FD ..Luana :wink:

Prishtinasja_
25-12-06, 01:38
Pershendetje Ari_03

GEZUAR FESTAT

Gjitha te mirat dhe shum suksese ne vitin e 2007 !! :smile:

http://www.freedom-in-education.co.uk/newsletter06/happy%20new%20year.jpg

Zana_ch
25-12-06, 10:00
I nderuari ARI_03
Uroje qe paqeja edhe dashuria te mbreteroj ne familjet tuaja . Lutem qe ky vit qe vjen te sjelle shendet,dashuri , fat edhe lumturi .Uroje qe endrrat te mos ngelen vetem endrra , por te behen realitet .Urime per shume mote 2007 GEZUAR.

Me respekt
Zana_ch

http://www.veriu.org/mkportal/modules/gallery/album/a_78.jpg

Sy_kaltra
25-12-06, 12:46
Pershendetje Ari_03...

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra...

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_Gezuar.gif

gazi-de
25-12-06, 13:34
i ndreruar Ari_03,urime festat dhe gjdo te mire ne jete....................................

selvija
25-12-06, 22:07
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/141/141746l4fiobzhr4.gif (http://www.glitter-graphics.com/)http://dl3.glitter-graphics.net/pub/1/1709bufxfac8to.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

ninnela
26-12-06, 01:28
ARI fLM PER PER URATA GJITHASHTU GJETA PAK KOHE SA TE UROJ GJITHASHTU QE SHENDETI,FATI DHE LUMTURIA TE PERCJELLSHIN NE CDO HAP TE JETES NE KETE VIT TE RI

GEZUAR PER SHUME MOTE

Respekte NINNELA

Agolli
26-12-06, 01:31
Te pershendes dhe te uroj shume te mira ne jete, njekohesisht realizim te
te gjitha deshirave ne vitin qe vjen.
http://www.trepca.net/2003/1203/gezuar2004-al.jpg

Agolli

~AmaZonA~
26-12-06, 17:01
Gėzuar Vitin e Ri njeherit te Uroj edhe Festen e Kurban Bajramit,Paqja dhe Lumturia mbretroft gjithmon ne jeten tuaj dhe ne familjen tuaj :smile:
http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_fireworks/1069-038-13-1027.gif

Berisha-boy
26-12-06, 17:34
Me fat festa e Kurban Bajramit.Paqja,mirkuptimi,toleranca,shpresa te mbizotroj perhere ne familen e juaj.


Me respekt
Berisha-boy

ARI_03
28-12-06, 17:03
Luana,Prishtinasja_,Zana_ch,Sy_kaltra,gazi-de,selvija,ninnela,Agolli,~AmaZonA~,Berisha-boy.

Ju falenderoi perzemersisht te githve,per pershendetjet dhe urimet e juaja,,,,

''Uroj qe ky vit qe po troket ne dyert tona te jet nje vit, plot gezime dhe harmoni ne zemrat e tuaja. Gezuar per shum vjet''


*****GEZUAR*****
http://www.jamster.com/storage/view/335/0/ha/Happy_New_Year_2007____Cha.gif (http://www.jamster.com/jcw/goto/graphics/screensaver/prtid-1068255/doc-10461226?afl=cj%3D1848684%2C10400590%7Co%7C1848684 )*****http://www.jamster.com/storage/view/335/0/pr/Princess_Tag.gif (http://www.jamster.com/jcw/goto/graphics/screensaver/prtid-1068255/doc-10458193?afl=cj%3D1848684%2C10400590%7Co%7C1848684 )*****http://www.jamster.com/storage/view/335/0/ha/Happy_New_Year_2007___Fire.gif (http://www.jamster.com/jcw/goto/graphics/screensaver/prtid-1068255/doc-10460662?afl=cj%3D1848684%2C10400590%7Co%7C1848684 )

Me respekt
ARI_03

legenda
30-12-06, 22:40
gezuar viti i ri 2007,le te jet ky vit per ty vit i realizimit te enderrave te tua,i sukseseve dhe lumturise:smile: me respekt legenda

rilinda
31-12-06, 15:45
Viti 2007 le t'ju sjell begati, shėndet tė plotė juve e familjes tuaj dhe harmoni nė jetė, pėrplot dashuri e suksese tė njėpasnjėshme! Gėzuar!

Berisha-boy
01-01-07, 07:01
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

ARI_03
01-01-07, 18:36
gezuar viti i ri 2007,le te jet ky vit per ty vit i realizimit te enderrave te tua,i sukseseve dhe lumturise:smile: me respekt legenda
E nderuara legenda, ju falenderoi per pergezimin dhe urimin e juaj,,,,
Gjithashtu uroj le te jet ky nje vit,i mbare dhe i suksesshem per ju.......
Gezuar....2007

Me respekt
Ari_03

ARI_03
01-01-07, 18:36
Viti 2007 le t'ju sjell begati, shėndet tė plotė juve e familjes tuaj dhe harmoni nė jetė, pėrplot dashuri e suksese tė njėpasnjėshme! Gėzuar!
E nderuara rilinda, ju falenderoi per pergezimin dhe urimin e juaj,,,,
Gjithashtu uroj le te jet ky nje vit,i mbare dhe i suksesshem per ju.......
Gezuar....2007

Me respekt
Ari_03

ARI_03
01-01-07, 18:39
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy
Pershendetje Berisha-boy, ju falenderoi per pergezimin dhe urimin e juaj,,,,
Gjithashtu uroj le te jet ky nje vit,i mbare dhe i suksesshem per ju.......
Gezuar....2007

Me respekt
Ari_03

Prishtinasja_
27-02-07, 12:27
ARI_03 prano pershendetje e mia i nderuar !!!

Bleib so wie du bist !!! :smile:http://www.onlinestuffs.com/pictureupload/bild8/zm4cccnxuaxnt9s86wib.jpg

jEtA_1
27-02-07, 13:49
ARI_03 sot vendosa qe te vi ne dhomen tende dhe te bejm nje ndej si shoke te forumit dhe pase nje ndeje desha ta le nje mbishkrim me nje pershendetje nga ana ime dhe te te them se ne kete forum ke hy ne mesin e me te mirve ku dhe une kame gjetur nje mikpritje nga ana jote si antarja me e re

budo785
01-03-07, 18:59
Pershendetje Ari
E paske Oden shume te mire,hahahah
nga Budo

ARI_03
02-03-07, 13:15
ARI_03 sot vendosa qe te vi ne dhomen tende dhe te bejm nje ndej si shoke te forumit dhe pase nje ndeje desha ta le nje mbishkrim me nje pershendetje nga ana ime dhe te te them se ne kete forum ke hy ne mesin e me te mirve ku dhe une kame gjetur nje mikpritje nga ana jote si antarja me e re
E nderuara jEtA_01,

Edhe pse kėtė shkrim e pashė me vonesė, njėherit kėrkoj ndjesė nga ju e nderuar,dhe ju falenderoi sinqerisht pėr vizitėn e juaj kėsaj dhome...
Nė botėn e ndjenjave MIQTĖ jan yjet...disa bien,disa humbasin shkėlqimin,disa.....por unė me siguri nuk do tė bie dhe nuk do tė humbė kurrė dritėn pėr ju e nderuar....Tė kam zgjedh qė nga fillimi ne mesin e mė tė mirėve tė kėtij forumi mbasi nė ēdo postimin tėndin kam vėrejtė sinqeritet dhe eptiete te ndryshme qė i me mjeshtėri i dekoroni ....Respekt pėr ju!


Ju respekton Ari_03:smile:

ARI_03
02-03-07, 13:22
Pershendetje Ari
E paske Oden shume te mire,hahahah
nga Budo

Pėrshėndetje i nderuar Budo,

Ju falenderoi pėr vizitėn e juaj kėsaj ode....

P.s. Si mos tė jetė oda e mirė!!!,ku nė kėtė odė kanė lėnė mbishkrimet e tyre njerzit e zgjedhur tė forumit......:wink: :smile: :smile:

ARI_03
02-03-07, 13:44
ARI_03 prano pershendetje e mia i nderuar !!!

Bleib so wie du bist !!! :smile:http://www.onlinestuffs.com/pictureupload/bild8/zm4cccnxuaxnt9s86wib.jpg

E nderuara Prishtinasja_

"Kurrė tė duket se asgjė nuk shkon ashtu si ti dėshiron...kujto se ke gjithmonė njė mik(shok)...."

Ju falenderoi pėrzemėrsisht pėr pėrshėndetjen e juaj,:smile:

P.s Kėrkoj sinqerisht ndjesė,qė nuk kam mundur tė shoh mė herėt kėtė postim,,ishte befasi e kėndshme pėr mua..........Respekt pėr ty..

http://www.locolobo.net/bluerose1.gif

Ari_03

falma_lotin
02-03-07, 13:54
ARI_03 prano pershendetje nga un dhe te deshiroj qdo te mire ne jete dhe te dshiroj qe ta kalosh sa ma mire ketu me ne ne FD

Agolli
02-03-07, 22:00
.........hej o kodosh! nuk erdha me te pershendet, por erdhe me te lyp hise ne ode!!!!! :tongue: :tongue:
se ti paske me shume qika....... :tongue:

Ari_03! dhe vellaqko i ime, me mungon insiprimi dhe kreativiteti i shprehjes nuk di se ka t'ia ngjes, kryesorja respektin dhe dashurin vellazerore qe e kam per ty nuk me mungon.....valle ishte ky nje qellim apo vetem n'dodhi, sido qe te jet i falemnderohem qastit te tille.......

mbese me shprese se do te takohemi sa me shpejt, ne jeten reale::::::::smile:

I juaji vellaqko................Agolli

ARI_03
03-03-07, 15:10
.........hej o kodosh! nuk erdha me te pershendet, por erdhe me te lyp hise ne ode!!!!!
se ti paske me shume qika....... :tongue:

Ari_03! dhe vellaqko i ime, me mungon insiprimi dhe kreativiteti i shprehjes nuk di se ka t'ia ngjes, kryesorja respektin dhe dashurin vellazerore qe e kam per ty nuk me mungon.....valle ishte ky nje qellim apo vetem n'dodhi, sido qe te jet i falemnderohem qastit te tille.......

mbese me shprese se do te takohemi sa me shpejt, ne jeten reale:::::::

I juaji vellaqko................Agolli


Ooo mirė se mė vjen vėllaqko....hajde bujrum njėher.....:smile:

http://www.fotosearch.de/thumb/corbis/DGT068/CB017217.jpg ...e dhezim nga njė e bisedojm pak se moti nė odė nuk mė ke qenė....:tongue:
Ehh sa i pėrket hises !!! Bijat do tė jenė tė tė dyve...derėn qel do ta kenė te tė dyj....Nuk dua tė ndjehen tė huaja as te unė e as te ty......

Agolli-respektin dhe nderin qė kam pėr ty asnjė term tjetėr nuk do tė rrumbullaksonte pėrveq fjalės Vėlla-nderi.
Thjesht kėtė qė e bėri tė mundur ky forum qe ne te njihemi mė mirė edhe me anė tė komunikimeve tjera si rezultat tė kesaj pres me padurim qė sa mė shpejt tė takohemi edhe nė jetėn reale,,,,,

I juaji vėllaqko.....ARI_03

RiannA
03-03-07, 15:14
e gjeta qetu ni tem veq per ty

pra kshtu se te pershendes quuuuuuuum me nje pytje: a tkam majr sot? hi hi

ARI_03
03-03-07, 15:16
e gjeta qetu ni tem veq per ty

pra kshtu se te pershendes quuuuuuuum me nje pytje: a tkam majr sot? hi hi
Majr qė mė gjete....sa ishim duke prėfundu cigaret me Agollin...hahaha

Majr majr flm....po ty si tė kam?

RiannA
03-03-07, 15:23
majr be si vera dy dit mas pranvere....ani cigaret?? hmmm...kishe burrat a?? hi hi uu juve

ARI_03
03-03-07, 15:26
majr be si vera dy dit mas pranvere....ani cigaret?? hmmm...kishe burrat a?? hi hi uu juve a e don njė edhe ty...:biggrin: se atij i kaloi koha e pushimit,, ngelėm vet tani....tė mė shoqėrosh...e pin cigaren?

ARI_03
03-03-07, 15:28
a e don njė edhe ty...:biggrin: se atij i kaloi koha e pushimit,, ngelėm vet tani....tė mė shoqėrosh...e pin cigaren? heheh ndoshta shkon edhe me nga njė
http://www.fotosearch.de/thumb/corbis/DGT086/42-16974583.jpg:wink:

RiannA
03-03-07, 15:35
ehmm cigaren vetem e kerkoj :biggrin:


jo bre kafe sun pi falm se nuk em zen gjumi naten tana :eek:


a don shtampiqa???

http://www.heimwehimbauch.at/images/Produkte/Pics150x150/SOLETTI-3-150x150.JPG

ARI_03
03-03-07, 15:39
ehmm cigaren vetem e kerkoj :biggrin:


jo bre kafe sun pi falm se nuk em zen gjumi naten tana


a don shtampiqa???

http://www.heimwehimbauch.at/images/Produkte/Pics150x150/SOLETTI-3-150x150.JPG
Hahah flm do tė marrim pak mbasi na solle gjer kėtu....:smile:

Po tani jemi ne fundjavė,,s'ka dert edhe nėse mbesim pa gjumė....

mos u friksove se kafja ishte e rėndė...?!!! shiqoje kėtė u mundova tė ta bėj pak mė leht....
http://www.fotosearch.de/thumb/corbis/DGT065/ITL087.jpg

RiannA
03-03-07, 15:45
uuuuu mashalla tkoft ty HO...sa tmir paska dit nanushi met bo

ani bre po ta nin rrina pa gjum....gjumi cigaret se si kaftorri i pi hahaha

ARI_03
03-03-07, 15:53
uuuuu mashalla tkoft ty HO...sa tmir paska dit nanushi met bo

ani bre po ta nin rrina pa gjum....gjumi cigaret se si kaftorri i pi hahaha

http://www.fotosearch.de/thumb/ISP/ISP135/ispc035054.jpg....veq prit pak tė tė sjell edhe....http://www.fotosearch.de/thumb/Corbis/DGT082/42-15856177.jpg.....,:biggrin:

Si ndjehesh nė kėtė odė RiannA..?

RiannA
03-03-07, 15:55
po ndjena si

http://www.mattel.de/images/pr/G4616_01.jpg

a po bohesh ti Princi??? :biggrin:

ARI_03
03-03-07, 16:01
po ndjena si

http://www.mattel.de/images/pr/G4616_01.jpg

a po bohesh ti Princi??? :biggrin: Ende nuk qenė e sigurt se unė jam princi..:biggrin: afrohu pak me afėr....qė tė tua jap....njė....http://www.jamster.com/storage/view/335/4/go/Golden_Princess.gif....

RiannA
03-03-07, 16:03
http://www.postkartencity.net/karten/herbst/paar.gif

a don edhe ma afer me ardh????:biggrin:

ARI_03
03-03-07, 16:08
http://www.postkartencity.net/karten/herbst/paar.gif

a don edhe ma afer me ardh????:biggrin: prit ty mbyllim perdet.....:biggrin:
http://www.fotosearch.de/thumb/BLG/BLG004/012674BL.jpg

RiannA
03-03-07, 16:10
http://www.hp-zubehoer.de/hpzubehoer/backgrounds/dunkel/dunkel002.jpg

keeeeekeeeeeeeee

qysh e terrove vendin....oo ti Ari, jam ka tutna pak breee :confused:

ARI_03
03-03-07, 16:18
http://www.hp-zubehoer.de/hpzubehoer/backgrounds/dunkel/dunkel002.jpg

keeeeekeeeeeeeee

qysh e terrove vendin....oo ti Ari, jam ka tutna pak breee :confused::biggrin: heheh haj se i ndezim qirrinjt sa pėr me u pa....
http://i25.photobucket.com/albums/c94/samudaya/blackrose5vq.gif

ARI_03
03-03-07, 16:38
ARI_03 prano pershendetje nga un dhe te deshiroj qdo te mire ne jete dhe te dshiroj qe ta kalosh sa ma mire ketu me ne ne FD

Ju falemnderit motrushe.....
Gjithashtu ju pėrshendes dhe lus Zotin qė fjalėn lot tė zėvendėsoi me fjalėn lumturi nė shpirtin tėnd......

Me respekt pėr ty
Ari_03

ssara
03-03-07, 16:46
Peshendetje Ari 03

Pash se kokshe tu prit misafir e deshta veq me ju pershendet.
kaloni mire

ARI_03
03-03-07, 16:54
Peshendetje Ari 03

Pash se kokshe tu prit misafir e deshta veq me ju pershendet.
kaloni mire

Pėrshėndetje e nderuara ssara,

Ju falenderoi pėr vizitėn e juaj,jeni gjithmon tė mirėseardhur....:wink:

Me respekt ARI_03

RiannA
03-03-07, 17:20
:biggrin: heheh haj se i ndezim qirrinjt sa pėr me u pa....
http://i25.photobucket.com/albums/c94/samudaya/blackrose5vq.gif


uuuuu sa bukur.....hajde tqaaaafi pak si shuuuum

http://www.3bellsembroidery.com/images/new/Bear%20Hug.jpg

Amina
04-03-07, 02:15
ARi 03, te gjitha te mirat ty dhe familjes tende ne keto dite vikendi.

ARI_03
04-03-07, 21:53
ARi 03, te gjitha te mirat ty dhe familjes tende ne keto dite vikendi.

Falimenderit e nderuara Amina pėr urimin,

Gjitashtu uroj qė tė gjitha tė mirat tė ju percjellin juve dhe familjen e juaj,nė ēdo hap tė jetės,,,

Respekt pėr ju
ARI_03

ARI_03
04-03-07, 22:05
http://plaatjessite.mine.nu/nanda/bloemen/c-bloemen-04.gif

Prishtinasja_
05-03-07, 21:58
http://www.vollmond-events.de/grusskarten/gruss_135.jpg

RiannA
06-03-07, 19:38
A pe sheh sa bukur po kcej per ty???!!!

http://www.hugo-wolf-akademie.de/cms/files/taenzerin.jpg


Shnetje, RiannA :biggrin:

Murgesha
07-03-07, 13:36
Ari_03 Erdha nė odėn tėnde dhe pash me befasi se as ty nuk tė paskam pėrshėndetur asnjėherė.
Unė po ja lė gjithnjė fajin kohės po si duket hahahahahahhaha ėshtė pleqėria qė nuk po mundem ti arrij tė gjitha.

Megjithatė tė pėrshėndes dhe tė uroj ēdo tė mirė nė tė gjitha sferat.

Murgesha!

ARI_03
07-03-07, 19:20
Ari_03 Erdha nė odėn tėnde dhe pash me befasi se as ty nuk tė paskam pėrshėndetur asnjėherė.
Unė po ja lė gjithnjė fajin kohės po si duket hahahahahahhaha ėshtė pleqėria qė nuk po mundem ti arrij tė gjitha.

Megjithatė tė pėrshėndes dhe tė uroj ēdo tė mirė nė tė gjitha sferat.

Murgesha!E nderuara Murgesha,

Ju falenderoi pėr vizitėn dhe pėrshėndetjen e juaj
Ėshtė e vėrtet se nė kėtė odė ka munguar vizita e juaj, por dije se kudo qė viziton,poston,nė ēdo kėnd te forumit ,jam duke i lexuar me plot kėnaqėsi shkrimet e juaja :" Ju bėjė shoqėri shkrimeve me vlerė,edhe pse e dij se talenti nuk ėshtė grip":smile: ,

Ju pėrshėndes dhe ju uroj tė gjitha tė mirat nė jetė juve dhe familjes suaj,,,

Me respekt,

Prishtinasja_
09-03-07, 16:22
http://www.catmori.de/gruesse/wochenende5.gif

ARI_03
10-03-07, 10:40
http://www.catmori.de/gruesse/wochenende5.gif :eek: :smile: :smile:

Ju falemenderit gjithashtu ju uroj vikend te rahatshėm.......

Respekt
Ari:wink:

Buqja_ch
12-03-07, 21:37
Prano Pershendetjet E Mia..dhe Du Te Kalosh Sa Me Mir
Aty Ku Je ....
Me Rrespekt ...

Prishtinasja_
13-03-07, 12:18
:biggrin::biggrin::biggrin:

http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/dienstag/einen_schoenen_dienstag.jpg

ARI_03
14-03-07, 13:27
Prano Pershendetjet E Mia..dhe Du Te Kalosh Sa Me Mir
Aty Ku Je ....
Me Rrespekt ...

Buqja_ch,

Ju falenderoi pėr pėrshėndetjen,gjithashtu uroj qė tė kaloni ashtu siē dėshironi.....:wink:

Me respekt
Ari_03

ARI_03
14-03-07, 13:29
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/dienstag/einen_schoenen_dienstag.jpg


:biggrin: :wink:

http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/mittwoch/schoenen_mittwoch.gif

Prishtinasja_
14-03-07, 16:13
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/mittwoch/schoenen_mittwoch.gif


:wink::wink:Danke dir !!!

falma_lotin
14-03-07, 16:33
http://shop.decowoerner.com/xs_db/xs_bilder/Website_allgemein/www/500/www_Artikel_Bild.gif

ARI_03
14-03-07, 20:42
http://shop.decowoerner.com/xs_db/xs_bilder/Website_allgemein/www/500/www_Artikel_Bild.gif

falma_lotin ju falenderoi pėr vizitėn e juaj nė odėn time,

Pėrshėndes dhe ju uroj fat dhe sukses nė jetė......:wink:

Me respekt
ARI_03

rilinda
15-03-07, 00:31
http://latuastella.blog.excite.it/img/have%20a%20nice%20day.jpg

RiannA
15-03-07, 13:23
shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum pershendetje per ty Sonnenschein!

Kalo sa ma bukur!


Me respekt, RiannA

ARI_03
16-03-07, 13:15
http://latuastella.blog.excite.it/img/have%20a%20nice%20day.jpg

E nderuar rilinda,

Ju pėrshėndes dhe ju falendėroi pėr kartolinėn....:smile:

Ėshtė privilegj kurrė pranoi pėrshėndetje,kėshilla,urime.....nga anėtar tė veqant tė forumit....Tė uroj njė ditė tė kėndshme,shėndet dhe lumturi ......

http://i111.photobucket.com/albums/n137/michael8021/209055e5ba.gif
Me respekt
Ari_03

ARI_03
16-03-07, 13:22
shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum pershendetje per ty Sonnenschein!

Kalo sa ma bukur!


Me respekt, RiannA

Pėrshėndetje edhe ty shuuuuuuuuuuuuuummmmm RiannA,

Tė falendėroj pėr pėrshėndetjen dhe respektin qė tregon ndaj meje...:wink: :smile:

Kalo ashtu siq vet ke dėshirė,dhe siq ėshtė mė mirė.....!
http://i111.photobucket.com/albums/n137/michael8021/showlettercandlrsdv1rq6.gifMe respekt, ARI_03

Sy_kaltra
16-03-07, 17:19
http://sl.glitter-graphics.net/pub/54/54099ue8arytn4u.gif

ARI_03
16-03-07, 21:44
http://sl.glitter-graphics.net/pub/54/54099ue8arytn4u.gif

http://i57.photobucket.com/albums/g229/aralia23/truefriendheart9gw.gif

Prishtinasja_
17-03-07, 00:33
:biggrin:

http://shutter14.pictures.aol.com/data/pictures/01/007/1F/FE/9D/B7/wkjQ6vkXtOYf72LqJrMiLT0KhEO79lYm01F4.jpg

Liebe Grüsse

Prishtinasja_ :wink:

uck_aksh
17-03-07, 00:35
Ari 03 te pershendes dhe te uroj gjith te mirat ne jet

ARI_03
17-03-07, 10:36
:biggrin:

http://shutter14.pictures.aol.com/data/pictures/01/007/1F/FE/9D/B7/wkjQ6vkXtOYf72LqJrMiLT0KhEO79lYm01F4.jpg

Liebe Grüsse

Prishtinasja_ :wink:

http://www.catmori.de/gruesse/danke37.gif:wink:

ARI_03
17-03-07, 10:38
Ari 03 te pershendes dhe te uroj gjith te mirat ne jet

I nderuar uēk_aksh,
Gjithashtu tė prėshėndes dhe tė uroj njė vikend te kėndshėm,ju falenderoi pėr vizitėn dhe nderin qė mė keni bėrė.....:smile:


Me respekt
Ari_03

ninnela
17-03-07, 15:50
Ari prano pershendetje te ngrohta

Uikend te kendshem :smile:

NINNELA :wink:

ARI_03
17-03-07, 16:07
Ari prano pershendetje te ngrohta

Uikend te kendshem :smile:

NINNELA :wink:

ninnela,ju falenderoj pėr pėrshėndetjen dhe respektin,

Uroj qė nė ky vikend tė sjell pėr ju qetėsi,pushim,relaksim dhe plot surpriza tė kėndshme pėr ju e nderuar....

Me respekt
Ari_03:wink:

Prishtinasja_
18-03-07, 14:27
http://www.helgaskartenwelt.de/fertig/sonntag1.jpg

gazi-de
18-03-07, 17:57
ARI_03,erdha vetem te pershendes,dhe te uroje gjdo te mire ne jet....

me respeket per ty gazi-de...

ARI_03
19-03-07, 12:44
http://www.helgaskartenwelt.de/fertig/sonntag1.jpg


http://www.catmori.de/gruesse/danke6.gif:wink:

ARI_03
19-03-07, 12:46
ARI_03,erdha vetem te pershendes,dhe te uroje gjdo te mire ne jet....

me respeket per ty gazi-de...

http://www.catmori.de/gruesse/danke19.gif

Gjithashtu je i pėrshėndetur..uroj tė gjitha tė mirat nė jetė...

Me respekt

Ari_03

Prishtinasja_
21-03-07, 10:28
http://dateihoster.de/files/e2519d222e48963c0914f4c30.jpg

ARI_03
22-03-07, 10:53
http://dateihoster.de/files/e2519d222e48963c0914f4c30.jpghttp://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/entschuldigung/thumbs/schwarz_auf_weiss.gif (http://www.grusskartenkoenig.de/grusskarte-330-schwarz_auf_weiss.html) qė nuk kam pas mundėsi dhe kohė tė kthej pėrgjigjen falenderuese nė kohė.....pėr kėtė kartolin shum tė bukur dhe tė veqant......

http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/danke_schoen/millionen_dank.jpg

jEtA_1
22-03-07, 11:36
Pershendetje i nderuar erdha vetem sa te pershendes dhe te uroj nje dite te palodhshme nga ana ime poashtu disponim pakufi respekt per ju jEtA_1

ARI_03
22-03-07, 12:09
Pershendetje i nderuar erdha vetem sa te pershendes dhe te uroj nje dite te palodhshme nga ana ime poashtu disponim pakufi respekt per ju jEtA_1

E nderuara jEtA_1,

Ju falenderoi pėr pėrshėndetjen e juaj,dhe gjithashtu ju uroj qė kėto ditėt e fundit tė punės (para vikendit),ti kaloni me sukses dhe pa stres....:smile:
http://hometown.aol.com/gertivogel/images/3673_6028_lulet.gif

falma_lotin
22-03-07, 14:50
E pershendes Vellavin tim ARI_03, nga Thellesia e zemres time dhe i uroj disponim te kendshem ne FD:

http://tattyteddyland.ta.funpic.de/T_Cards/t_karten/lenz01.gif

ARI_03
22-03-07, 18:01
E pershendes Vellavin tim ARI_03, nga Thellesia e zemres time dhe i uroj disponim te kendshem ne FD:

http://tattyteddyland.ta.funpic.de/T_Cards/t_karten/lenz01.gif

Ju falimenderit motrushe,

Gjithashtu tė pėrshėndes sinqerisht dhe tė urojė ēdo tė mirė nė jetė.......:smile:

http://i81.photobucket.com/albums/j231/yvos/teksten/kaartopen.gif

Dea_A
22-03-07, 18:11
Nje pershendetje te qilter te dhuron Dea_A!:smile:

ARI_03
22-03-07, 18:50
Nje pershendetje te qilter te dhuron Dea_A!:smile:

Ju falėnderoj pėr pėrshėndetjen e juaj e nderuara Dea_A,

Disponim dhe argėtim tė kėndshėm ju uron,

ARI_03:smile:

Prishtinasja_
23-03-07, 18:58
:biggrin:


http://www.linkpics.de/gallery/albums/userpics/flowerim3.jpg

rilinda
24-03-07, 16:39
http://i130.photobucket.com/albums/p248/lindsay4u2nv/Great%20Weekend/greatweekend-1.gif

Giovanni
24-03-07, 18:29
http://www.pascalobispoblog.com/media/872/20060727-dessin%20gros%20minet%20bon%20week%20end.jpg

ARI_03
24-03-07, 19:11
:biggrin:


http://www.linkpics.de/gallery/albums/userpics/flowerim3.jpg

http://www.catmori.de/gruesse/danke11.gif:wink:

ARI_03
24-03-07, 19:12
http://i130.photobucket.com/albums/p248/lindsay4u2nv/Great%20Weekend/greatweekend-1.gif
http://www.catmori.de/gruesse/danke13.gif:wink:

ARI_03
24-03-07, 19:14
http://www.pascalobispoblog.com/media/872/20060727-dessin%20gros%20minet%20bon%20week%20end.jpg

Ju falemenderit i nderuar Gio',gjithashtu ju uroj weekend te kėndshėm......


ARI

Agolli
24-03-07, 19:40
http://www.ecardking.com/images/en/ecards/weekend/nice_weekend.jpg

rafet llapjani
25-03-07, 06:36
Ari pranoj do potpuri pershendetje nga bali dhe te deshiroj shum sukse ne gjdo lami.

R.Llapjani.

ARI_03
25-03-07, 08:23
Ari pranoj do potpuri pershendetje nga bali dhe te deshiroj shum sukse ne gjdo lami.

R.Llapjani.

I nderuar bali Rafet,

Ju falenderoi pėr vizitėn dhe pėrshėndetjen e juaj,
gjithashtu ju uroj shėndet dhe sukses nė jetė....

Me nder dhe respekt
ARI_03____

ssara
25-03-07, 10:06
Pershendetje per ty Ari kalofsh sa ma mireShume respekt per ty

~AmaZonA~
25-03-07, 10:06
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

Sy_kaltra
25-03-07, 11:35
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

jEtA_1
25-03-07, 13:30
Ari_03 pershendetje nga ana ime te uroj nje vikend te mrekullushem ne kete te diele uroj te kaloshe si eshte me se miri me respekt te veqant nga Prizreni per ju

gazi-de
25-03-07, 16:06
ARI_03 te pershendes dhe te uroje nje funde jave te qete dhe nje pranevere te gezuare si ti deshirone..
respekt per ty i nderuare..

ARI_03
26-03-07, 11:28
Pershendetje per ty Ari kalofsh sa ma mireShume respekt per ty

E nderuara ssara,

Ju falenderoj pėr vizitėn dhe pėrshėndetjen,

Shėndet,sukses,lumturi nė jetė ju uron..

ARI_03

Respekt.

ARI_03
26-03-07, 11:30
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

Ju falenderoi pėr kartolinėn,,,,,,

http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenanfang/woche_ohne_stress.jpg

ARI_03
26-03-07, 11:32
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

Ju falenderoi pėr kartolinėn....
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenanfang/woche_ohne_stress.jpg

ARI_03
26-03-07, 11:39
Ari_03 pershendetje nga ana ime te uroj nje vikend te mrekullushem ne kete te diele uroj te kaloshe si eshte me se miri me respekt te veqant nga Prizreni per ju

E nderuar jEtA_1,

Ju falėnderoj pėr pėrshėndetjen dhe respktin qė keni pėr mua,
Gjithashtu ju uroj nj start tė mirė ta javės,buzėqeshja dhe lumturia tė ju pėrcjell kudo qė jeni....shėndet dhe fat nė jetė ju uron..

Ari_03
http://www.catmori.de/sonstige/ga2.gif

ARI_03
26-03-07, 11:43
ARI_03 te pershendes dhe te uroje nje funde jave te qete dhe nje pranevere te gezuare si ti deshirone..
respekt per ty i nderuare..

I nderuar Gazi,

Ju falenderoj pėr pėrshėndetjen, dhe gjithashtu uroj ēdo tė mirė ne jetė...

Me respekt

Ari_03

Prishtinasja_
26-03-07, 11:45
http://dateihoster.de/files/22ab023882050ef5d6f61fdf8.jpg

ARI_03
27-03-07, 17:21
http://dateihoster.de/files/22ab023882050ef5d6f61fdf8.jpg


http://www.catmori.de/gruesse/danke6.gif

uck_aksh
29-03-07, 00:26
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

Prishtinasja_
30-03-07, 10:06
:biggrin:

http://www.tkakademie.de/cards/weisheiten3/viel_glueck.jpg

ARI_03
30-03-07, 13:03
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

Ju falimenderit i nderuar uēk_aksh,
Gjithashtu ju uroj njė ditė tė mbarė pėr ju,shėndet dhe lumturi......

Me respekt ARI

ARI_03
30-03-07, 13:29
:biggrin:

http://www.tkakademie.de/cards/weisheiten3/viel_glueck.jpg
Prishtinajsa_
Ju falėnderoj shum pėr kėtė kartolinė tė bukur me kėtė urim/kėshille domethėnse...:smile:

http://i111.photobucket.com/albums/n137/michael8021/14528.gif

ARI_03

jEtA_1
30-03-07, 15:16
Pershendetje nga ana ime si jeni dhe si po ja kaloni ka koh nuk kame qen ksajde dhe pasi sot mu dha mundesia te lirohem nga obligimet pak erdha edhe ne dhomen tende te le nje pershendetje te veqant per ju kalo mir kudo qe je ne keto momente ...............Respekt per ju jEtA_1

ssara
31-03-07, 12:43
I nderuar Ari erdha ne dhomen tende te pershendes dhe te deshiroj vikend te kendshem \\\

respekt per ty Ssara

Prishtinasja_
31-03-07, 13:37
ARI

http://www.onlinestuffs.com/pictureupload/bild8/3qoxxwct89f05qpthd4x.gif

budo785
31-03-07, 16:19
Ari pershendetje shoku,kalo mire atje larg..

ARI_03
31-03-07, 21:25
Pershendetje nga ana ime si jeni dhe si po ja kaloni ka koh nuk kame qen ksajde dhe pasi sot mu dha mundesia te lirohem nga obligimet pak erdha edhe ne dhomen tende te le nje pershendetje te veqant per ju kalo mir kudo qe je ne keto momente ...............Respekt per ju jEtA_1

Ju falimenderit e nderuar jEtA_1,

Nė shenjė respekti pėr ju:
http://i160.photobucket.com/albums/t163/Naki12/throses.gif
vikend tė rehatshėm ju uron
Ari_03

ARI_03
31-03-07, 21:27
I nderuar Ari erdha ne dhomen tende te pershendes dhe te deshiroj vikend te kendshem \\\

respekt per ty Ssara

Ju falimenderit e nderuar Ssara,

Nė shenjė respekti pėr ju:
http://i160.photobucket.com/albums/t163/Naki12/throses.gif
vikend tė rehatshėm ju uron
Ari_03

ARI_03
31-03-07, 21:28
ARI

http://www.onlinestuffs.com/pictureupload/bild8/3qoxxwct89f05qpthd4x.gif

Ju falimenderit e nderuar Prishtinasja_

Nė shenjė respekti pėr ju:
http://i160.photobucket.com/albums/t163/Naki12/throses.gif
vikend tė rehatshėm ju uron
Ari_03

ARI_03
31-03-07, 21:31
Ari pershendetje shoku,kalo mire atje larg..

Ju falimenderit pėr pėrshėndetjen i nderuar budo785,
Gjithashtu ju uroj njė vikend tė kėndshėm.....

Me respekt
Ari_03

Prishtinasja_
01-04-07, 11:41
Te deshiroj nje diele te kendshme !!!:smile:

http://www.chocolats-postamt.at/grusskarten/sonntagsgruss.jpg

rilinda
02-04-07, 11:23
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

Prishtinasja_
03-04-07, 10:13
Te deshiroj nje te "Marte" te mbare dhe vullnet ne pune !!! :biggrin:

http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/dienstag/einen_schoenen_dienstag.jpg

jEtA_1
03-04-07, 11:22
Ne shenje respekti per ju po ju fal nje pjes te bukur te kesaj dite me diell gjithashtu dhe nje pjes te bukuris se qytetit tim qe edhe ju ta shijoni kete pamje te bukur .
Respekt per ju jEtA_!

ARI_03
03-04-07, 13:46
Te deshiroj nje diele te kendshme !!!:smile:

http://www.chocolats-postamt.at/grusskarten/sonntagsgruss.jpg.....Ndjehem i gėzuar qė ēdo ditė me ndjekin uratat e juaja Prishtinasja_:smile:

Respekt pėr ju
Ari_03

ARI_03
03-04-07, 13:55
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg..Ju falėnderoj pėr pėrshėndetjet e juaja tė njėpasnjėshme.... :smile:

Falnėnderon dhe respekton
Ari_03

ARI_03
03-04-07, 14:07
Te deshiroj nje te "Marte" te mbare dhe vullnet ne pune !!! :biggrin:

http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/dienstag/einen_schoenen_dienstag.jpg....
http://i111.photobucket.com/albums/n137/michael8021/53824cacthjn9nu-1.gif:smile:

ARI_03
03-04-07, 14:14
Ne shenje respekti per ju po ju fal nje pjes te bukur te kesaj dite me diell gjithashtu dhe nje pjes te bukuris se qytetit tim qe edhe ju ta shijoni kete pamje te bukur .
Respekt per ju jEtA_!....Nė shenjė respekti pėr ju,kėtė postim kaq bukur tė formuluar do ta dėrgoj te kėndi "Pėrgėzimet qė ju kan lėnė mbresa":smile:
http://groups.msn.com/isapi/fetch.dll?action=MyPhotos_GetPubPhoto&PhotoID=nGQBBA0gGADTOVJ7uCn!y1jT9ddEOPEjZp50CJYeO2 !n8pmD*D45p7NvmRqnT8n5L

Ju respekton
Ari_03

Albanian eX|PerT
03-04-07, 21:29
http://www.classact.ca/RubberStamps/Words/Word%20Stamps/EX11B_B_HaveaNiceDay.jpg

jEtA_1
03-04-07, 21:45
Pershendetje nga ana ime ne keto ore te vona te deshiroj argetim te kendshem ne Forumin Dardan dhe ne mesin e shoqeris virtuale , gjithashtu pushim te kendshem ne kete nate te bukur pranverore

ARI_03
06-04-07, 21:05
Pershendetje nga ana ime ne keto ore te vona te deshiroj argetim te kendshem ne Forumin Dardan dhe ne mesin e shoqeris virtuale , gjithashtu pushim te kendshem ne kete nate te bukur pranverore
(http://www.faqet.com/member.php?page=comments&member=sylarushi&newsid=12312)

http://www.catmori.de/gruesse/danke11.gif
(http://www.faqet.com/member.php?page=comments&member=sylarushi&newsid=12312)

Prishtinasja_
07-04-07, 10:44
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x123.jpg

Te respekton shumeeeee

Prishtinasja_ :smile:

budo785
07-04-07, 12:40
Pershendetje i nderuar,klm!

legenda
08-04-07, 10:19
http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

rilinda
08-04-07, 12:41
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif

ninnela
08-04-07, 18:27
Pershedetje per ty ari

Jave te mbare

NINNELA

Arkza
09-04-07, 13:44
Ari_03 Pershendetje shume ty , ke hup kohet e fundit , besoj se jeni mir dhe ju uroj qdo te mire lamin e jetes dhe mbarsi :smile:

ARI_03
13-04-07, 13:10
♥♥♥,Albanian expert,Prishitnajsa,Budo_785,legenda,rilinda,ninne la,Arkza,♥♥♥


http://www.catmori.de/blinkies/blinkiedanke2.gif

Ari_03

Elina
13-04-07, 13:12
Pershendetje Ari, moti nuk te pasken pa ksajde :smile:

Sy_kaltra
14-04-07, 11:14
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg

Djellza:
14-04-07, 22:06
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

ARI_03
15-04-07, 06:44
Pershendetje Ari, moti nuk te pasken pa ksajde :smile:

Ju falėnderoj e nderuar Elina pėr vizitėn dhe prėshėndetjen e juaj...

Ju falėnderon
Ari_03

ARI_03
15-04-07, 06:49
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpgE nderuar Sykaltra,
Ju falėnderoj pėr vizitėn e juaj sė bashku me kėtė kartolinė urate...gjiashtu uroj qė shėndeti,fati dhe lumturia tė ju pėrcjell nė ēdo hap...

Me respekt
Ari_03

ARI_03
15-04-07, 06:50
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

E nderuar Djellza,

Ju falenderėj pėr vizitėn dhe pėrshėndetjen e juaj...:smile:

Ju rrespekton
Ari_03

ssara
15-04-07, 08:12
Pershendetje per ty i nderuar Ari_03

kalofh nje dite sa me te rehetshme


Ssara

rilinda
15-04-07, 17:28
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR025.gif

Prishtinasja_
16-04-07, 10:22
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x292.jpg

jEtA_1
16-04-07, 10:31
Pershendetje Ari_03 erdha ne kete ode te pershendes dhe te sjelli kete urim duke te deshiruar gjitha te mirat e jetes kudo qe je ne keto momente

gazi-de
16-04-07, 12:28
Ari_03,vllaqko te pershendes...........

LuLjaa
17-04-07, 02:23
Pėrshėndetje

http://img489.imageshack.us/img489/2757/tau3yn1ljy3.gif

ARI_03
17-04-07, 21:29
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x292.jpg
http://www.catmori.de/blinkies/danke6.gif

ARI_03
17-04-07, 21:32
Pershendetje Ari_03 erdha ne kete ode te pershendes dhe te sjelli kete urim duke te deshiruar gjitha te mirat e jetes kudo qe je ne keto momente

http://www.catmori.de/blinkies/bliichgruessedich.gif

ARI_03
17-04-07, 21:33
Ari_03,vllaqko te pershendes...........

Ju falimenderit vėllaqko...gjithashtu ju pėrshėndes dhe ju uroj ēdo tė mirė nė jetė....

Ari_03

ARI_03
17-04-07, 21:42
Pershendetje per ty i nderuar Ari_03

kalofh nje dite sa me te rehetshme


Ssara


Ju falimenderit e nderuara ssara,

http://www.catmori.de/gruesse/danke13.gif
Ari_03

ARI_03
17-04-07, 21:53
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR025.gifhttp://www.shqiponjat.ch/uploads/smil460f03e947c4a.gif...http://snowglobes.webruimtehosting.nl/globes/098.gif

ARI_03
17-04-07, 21:54
Pėrshėndetje

http://img489.imageshack.us/img489/2757/tau3yn1ljy3.gif

Pėrshėndetje..

http://www.catmori.de/gruesse/danke10.gif

Sy_kaltra
20-04-07, 17:51
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

ARI_03
21-04-07, 07:46
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

http://www.catmori.de/blinkies/danke8.gifARI_03

rilinda
21-04-07, 21:37
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif

Giovanni
22-04-07, 18:08
Pas nje pushimi te shkurter fundjavor te deshiroj nje jave te kendsheme.


Me respekt Giņ.

uck_aksh
23-04-07, 00:28
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

Elina
24-04-07, 17:10
Ju pershendes dhe ju uroje gjith te mirat.

Amina
24-04-07, 19:00
Mire mbrema.

gazi-de
27-04-07, 11:03
Pershendetje..............

ARI_03
29-04-07, 05:16
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif


P.s Ju kėrkoj falje,mbasi pėrgjigjem me vones pėr shkak tė obilgimeve....
http://www.kartolina.com/resource/picture/Falenderime/Biznesi/1k3b72ef6dc3_thumb.jpg (http://www.kartolina.com/upcardme.php?step=1&cat=Biznesi&lang=&pic_id=kt1404604832)
ARI_03

ARI_03
29-04-07, 05:17
Pas nje pushimi te shkurter fundjavor te deshiroj nje jave te kendsheme.


Me respekt Giņ.


P.s Ju kėrkoj falje,mbasi pėrgjigjem me vones pėr shkak tė obilgimeve....
http://www.kartolina.com/resource/picture/Falenderime/Biznesi/1k3b72ef6dc3_thumb.jpg (http://www.kartolina.com/upcardme.php?step=1&cat=Biznesi&lang=&pic_id=kt1404604832)
ARI_03

ARI_03
29-04-07, 05:18
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg
P.s Ju kėrkoj falje,mbasi pėrgjigjem me vones pėr shkak tė obilgimeve....
http://www.kartolina.com/resource/picture/Falenderime/Biznesi/1k3b72ef6dc3_thumb.jpg (http://www.kartolina.com/upcardme.php?step=1&cat=Biznesi&lang=&pic_id=kt1404604832)
ARI_03

ARI_03
29-04-07, 05:18
Ju pershendes dhe ju uroje gjith te mirat.


P.s Ju kėrkoj falje,mbasi pėrgjigjem me vones pėr shkak tė obilgimeve....
http://www.kartolina.com/resource/picture/Falenderime/Biznesi/1k3b72ef6dc3_thumb.jpg (http://www.kartolina.com/upcardme.php?step=1&cat=Biznesi&lang=&pic_id=kt1404604832)
ARI_03

ARI_03
29-04-07, 05:19
Mire mbrema.


P.s Ju kėrkoj falje,mbasi pėrgjigjem me vones pėr shkak tė obilgimeve....
http://www.kartolina.com/resource/picture/Falenderime/Biznesi/1k3b72ef6dc3_thumb.jpg (http://www.kartolina.com/upcardme.php?step=1&cat=Biznesi&lang=&pic_id=kt1404604832)
ARI_03

ARI_03
29-04-07, 05:19
Pershendetje..............

P.s Ju kėrkoj falje,mbasi pėrgjigjem me vones pėr shkak tė obilgimeve....
http://www.kartolina.com/resource/picture/Falenderime/Biznesi/1k3b72ef6dc3_thumb.jpg (http://www.kartolina.com/upcardme.php?step=1&cat=Biznesi&lang=&pic_id=kt1404604832)
ARI_03

rilinda
29-04-07, 07:01
Gjithė tė mirat e kėsaj bote qofshin me ty...


Shėndet!
Rilinda

ARI_03
29-04-07, 07:06
Gjithė tė mirat e kėsaj bote qofshin me ty...


Shėndet!
Rilinda

Ju falimenderit e nderuar Rilinda,

Gjithashtu uroj qė shėndeti,suksesi,fati,dhe lumturia tė ju pėrcjell nė ēdo hap...

http://www.kartolina.com/resource/picture/Falenderime/Biznesi/1k3b72ef6dc3_thumb.jpg (http://www.kartolina.com/upcardme.php?step=1&cat=Biznesi&lang=&pic_id=kt1404604832)
ARI_03

ssara
29-04-07, 20:32
Pershendetjet me te sinqerta per ty Ari_03............qdo te mire ne jete.......

Prishtinasja_
01-05-07, 00:29
Prano nje lule nga kjo bebushe e embel........:biggrin::tongue:

http://www.benetton.com/html/en/child/main/images/15.jpg

ARI_03
01-05-07, 13:40
Pershendetjet me te sinqerta per ty Ari_03............qdo te mire ne jete.......

Ju falėnderoj pėr pėrshėndetjen,dhe pėr vizitėn e juaj...


http://www.catmori.de/gruesse/danke19.gif

ARI_03

ARI_03
01-05-07, 13:42
Prano nje lule nga kjo bebushe e embel........:biggrin::tongue:

http://www.benetton.com/html/en/child/main/images/15.jpg

Ju falėnderoj pėr lulen,dhe pėr vizitėn e juaj....

http://www.catmori.de/gruesse/danke19.gif

Ari_03

Amina
02-05-07, 09:08
ARI_03 Alles Gute heute und in der Zukunft.

Albanian eX|PerT
02-05-07, 16:53
Edhe pse shpesh ne jete jemi te zene e nuk kemi kohe te shkruajme me miqt tane, e me konkretisht pra te pakten t'i pershendesim, kjo nuk don te thote se ata i kemi harruar. Te pershendes duke te uruar cdo te mire. Paqa dhe kenaqesija e Zotit qofte me ju!

Me rrespekt,
Experti!

Naki
03-05-07, 17:10
Ka kohė qė nuk kam vizituarė lagjen e pėrshėndetjeve,sot nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

Prishtinasja_
03-05-07, 22:26
http://ug2.kwick.de/ug/0108/9608/14071589_full,r,470x470.jpg

rilinda
06-05-07, 18:46
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

LuLjaa
07-05-07, 17:43
ARI_03 pershendetje dhe t'uroj argetim te kendeshum ne vazhdim

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

rilinda
09-05-07, 01:32
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

gazi-de
09-05-07, 21:59
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

ssara
10-05-07, 15:09
http://img.123greetings.com/eventsnew/friend_specialfriend/1029-009-57-1069.gif

Prishtinasja_
14-05-07, 02:53
**URIME DITELINDJEN**


Tė uroj nga zemra edhe 100 vjet te tjera,jeta te sjellt shumė ēaste te kėndshme dhe te uroj te kujtosh gjithmon me nostalgji edhe vitet qe po le mbas....URIME URIME
:smile:


Fat, mbaresi, dashuri dhe ēdo tė doje zemra jote...!

Kalofsh njė ditė te bukur sot dhe me shum surpriza te kėndshme :biggrin:

Me respekt ,

mikesha jote

Prishtinasja_:wink:

http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_1k19b7227236.jpg

rilinda
15-05-07, 00:41
http://http://img206.imageshack.us/img206/7407/happybirdhdayyr0.png

ARI_03 tė dėrgoj kėtė pėllumb tė bardhė nė shenjė tė miqėsisė. Nė njėrin krah sjell lumturi, nė krahun tjetėr shėndet, e nė sqep njė letėr qė shkruan: "URIME PĖR SHUMĖ VJET!"

ARI_03
17-05-07, 00:12
Ju falenderoj te gjitheve per urimet dhe pershendetjet e juaja........

Gjithashtu ju pershendes dhe ju uroj qe te mirat te ju percjellin ne cdo hap te jetes.......


Me respekt te veqant
Ari_03

jEtA_1
17-05-07, 20:45
Pershendetje te perzemerta per ju i nderuari Ari_03 erdha ne dhomen tende me gjithe kenaqesi te te pershendes ty dhe familjen tuaj kudo qe ndodheni besoj se jeni mir e shendosh te uroj nga zemra gjitha te mirat e jetes me respekt per ju jEtA_1

Gentiani
19-05-07, 01:33
Pėrfitoj nga rasti tė pėrshėndes ARI_03, modestia e shkrimeve tė cilit, mė ka impresionuar me madhėshtinė e mesazheve dhe pasqyrimeve tė atyre shkrimeve qė shkruante nė Forum!

I pėrshėndetur dhe Rrespekt!

rilinda
20-05-07, 03:16
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!

ssara
21-05-07, 10:27
Ari prano pershendetje te ngrohta nga ana ime..
besoj se do te kthehesh me shpejt dhe do te largosh kete munges qe ndjehet ne forum
te uroj shendet dhe qaste sa me te bukura atje ku je....

vjeshta
22-05-07, 01:58
Pershendetje per juve kudo qe jeni .


Vjeshta!

uck_aksh
24-05-07, 04:34
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

ARI_03
27-05-07, 23:48
Pershendetje te perzemerta per ju i nderuari Ari_03 erdha ne dhomen tende me gjithe kenaqesi te te pershendes ty dhe familjen tuaj kudo qe ndodheni besoj se jeni mir e shendosh te uroj nga zemra gjitha te mirat e jetes me respekt per ju jEtA_1

Ju falėnderoj per pėrshendetjen e juaj e nderuar jEtA_1,

Respekt reciprok nga Ari_03.

Prishtinasja_
28-05-07, 00:47
Mire se paske ardh... ARi

Shpresoj se ke kalua mire gjate pushimit ne vendlindje !!!

Te pershendet shume

Prishtinasja_::smile:


http://www.ein-kleiner-blick.de/dowo6.jpg

ARI_03
28-05-07, 13:09
Pėrfitoj nga rasti tė pėrshėndes ARI_03, modestia e shkrimeve tė cilit, mė ka impresionuar me madhėshtinė e mesazheve dhe pasqyrimeve tė atyre shkrimeve qė shkruante nė Forum!

I pėrshėndetur dhe Rrespekt!

Ju falėnderoj sinqerisht pėr pėrshėndetjen dhe vizitėn e juaj nė kėtė odė i nderuar Gentian.


Me nder dhe rrespekt
Ari_03

ARI_03
28-05-07, 13:20
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!

Ju falėnderoj pėrzemėrsisht e nderuar Rilinda, pėr uratėn e juaj....

Gjithashtu uroj qė tė jeni gjithmon nė kontakt vetėm me te mirat dhe tė mirėt...:smile:

Me nder dhe rrespekt
ARI_03

ARI_03
28-05-07, 13:36
Ari prano pershendetje te ngrohta nga ana ime..
besoj se do te kthehesh me shpejt dhe do te largosh kete munges qe ndjehet ne forum
te uroj shendet dhe qaste sa me te bukura atje ku je....E nderuar Ssara,

Ju falėnderoj sinqerisht pėr pėrshėndetjet e juaja....

P.s Kėrkoj ndjesė mbasi pėrgjigjet nė kėtė odė i kam pak me vonesė....besoj se prej tani do tė mundohem te mbush atė mungesė qė erdhi si shkak i pushimit....

Me nder dhe rrespekt
Ari_03

ARI_03
28-05-07, 13:45
Pershendetje per juve kudo qe jeni .


Vjeshta!

Ju falėnderoj pėr pėrshėndetjen e juaj e nderuar Vjeshta,

Me nder dhe rrespekt
Ari_03

ARI_03
28-05-07, 13:46
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg
Ju falėnderoj pėr pėrshėndetjen i nderuar UCK_AKSH,

Me nder dhe rrespekt
Ari_03

ninnela
28-05-07, 19:35
I nderuari Ari prano pershendetje te perzemerta


Uroj t'ja kalosh si ta do zemra yte

ARI_03
28-05-07, 22:27
Mire se paske ardh... ARi

Shpresoj se ke kalua mire gjate pushimit ne vendlindje !!!

Te pershendet shume

Prishtinasja_::smile:


http://www.ein-kleiner-blick.de/dowo6.jpg
Mirė se ju gjeta e nderuar Prishtinasja_:smile:

http://www.vollmond-events.de/grusskarten/gruss_28.jpg Ari_03

ARI_03
28-05-07, 22:29
I nderuari Ari prano pershendetje te perzemerta


Uroj t'ja kalosh si ta do zemra yte

Ju falėnderoj pėr pėrshėndetjen e nderuar ninnela,

Gjithashtu uroj tė gjitha tė mirat juve dhe familjes suaj....

Me nder dhe rrespekt
Ari_03

rilinda
28-05-07, 23:15
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

Agolli
30-05-07, 14:56
Pershendetje vellacko''
Rastesisht kalova ksajde, me erdhi ne mendje dhe thashe pse nuk ndalna pakes tek oda e kodoshit.. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
C'do te mire ne jete, suksese ne pergjithesi, shendet dhe lumturi ju deshiron''''Agolli!

Elina
31-05-07, 10:43
http://profilejewels.net/grafix/specialties/Goodmorning/Good_Morning_LM_Cutie_.jpg

ssara
01-06-07, 12:37
Pershendetje Ari ..te uroj nje dite sa me bukur.....

ARI_03
02-06-07, 13:59
Rilinda, Agolli,Elina dhe ssara.
Ju falėnderoj pėr pėrshėndetjet,,,,,

Ari_03 ju uron wikend tė rehatshėm.!:smile:
http://www.gruesse.de/kartenbilder/freundschaft/freundschaft14.jpg:wink:

Prishtinasja_
03-06-07, 12:41
Prano pershendetjet e miame te sinqerta qe kam per ty !!! :smile:

http://www.ein-kleiner-blick.de/1x297.jpg

Me respekt

Mikja jote

Prishtinasja_:smile:

Giovanni
03-06-07, 15:01
Te pershendes dhe te uroj nje fillim jave te kendshme.

Giovanni.

jEtA_1
03-06-07, 19:55
Ne shenje respekti per ju i nderuari Ari_03
Nje pershendetje te ngrohte nga thellesia e zemres_nga mikesha jote jEtA_1

Arkza
04-06-07, 19:23
Pershendetje ty Ari Dhe te Uroj qdo te mir ne jete dhe Sukses .

aLbaChiCk
06-06-07, 13:48
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/hi.jpg

Amina
06-06-07, 21:47
Tungiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ARI_3. kalo mire ,si ta don zemra hehehhe

ssara
07-06-07, 13:41
Ari te pershendes dhe te uroj nje pasdite te kendshme.......

aLbaChiCk
07-06-07, 16:10
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/StoppingBy.gif

ARI_03
07-06-07, 16:22
http://www.gruesse.de/kartenbilder/diverses/danke/danke21.jpg

Ju falėnderoj tė gjithėve pėr pėrshėndetjet dhe urimet e juaja......

Me nder dhe rrespekt
Ari_03

rilinda
07-06-07, 18:24
https://www.freshflowers.com/images/catalogue_images/465-1.jpg

aLbaChiCk
09-06-07, 12:03
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/wishingabeautifulweekend.gif

ARI_03
09-06-07, 19:19
https://www.freshflowers.com/images/catalogue_images/465-1.jpg

http://www.gruesse.de/kartenbilder/diverses/danke/danke17.jpg:smile:

ARI_03
09-06-07, 19:20
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/wishingabeautifulweekend.gif

http://www.gruesse.de/kartenbilder/diverses/danke/danke20.jpg

ssara
10-06-07, 16:58
Ari erdha te pershendes dhe te uroj qe te kalosh sa me bukur ne kete dite pushimi....

aLbaChiCk
10-06-07, 17:46
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/x1pxOYwqu4SjF6_05uWxcsfCcxgfG1dC1MN.gif

Pershendetje per ty Ari 03

ARI_03
10-06-07, 23:45
Ari erdha te pershendes dhe te uroj qe te kalosh sa me bukur ne kete dite pushimi....

http://http://www.imagechef.com/ic/imgout/pura9fd13f5c0f0b585.gif

ARI_03
11-06-07, 15:52
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/x1pxOYwqu4SjF6_05uWxcsfCcxgfG1dC1MN.gif

Pershendetje per ty Ari 03
http://www.dardania.de/vb/upload/attachment.php?attachmentid=683&stc=1&d=1181573526

ARI_03
11-06-07, 15:55
Ari erdha te pershendes dhe te uroj qe te kalosh sa me bukur ne kete dite pushimi....

http://www.dardania.de/vb/upload/attachment.php?attachmentid=683&stc=1&d=1181573526

rilinda
18-06-07, 04:53
http://www.hi5tools.com/myspace-images/goodday/prod_788_23248.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
18-06-07, 18:14
PErshendetje edhe per ty i nderuari dhe kofsh gjithmon mir dhe shnosh...

Me nderime..Mir mbetesh ishalla...!!

Shqiptare
19-06-07, 15:27
Pershendetje Ari_03

Te uroj nje dite sa me te bukur sot!

Shqipja

aLbaChiCk
23-06-07, 16:35
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/25.gif

gazi-de
24-06-07, 11:50
ARI te pershendes dhe te uroj nje te djele te qet
alles gut...................

Prishtinasja_
24-06-07, 12:00
ARI te deshiroj nje diele te kendshme sot !!:smile:

http://www.ein-kleiner-blick.de/1x291.jpg

ssara
24-06-07, 13:12
ari Te Pershendes Dhe Te Uroj Pushim Ne Kete Dite Vikendi...kalo Bukur.......

LuLjaa
02-07-07, 05:25
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/81.gif

T'pershendes t'deshiroj argetim te kendeshum dhe gjithe t'mirat ne jete!

aLbaChiCk
03-07-07, 18:52
http://i177.photobucket.com/albums/w207/Trina2920/have%20a%20nice%20day/roseBlueGD.gif

ARI_03
04-07-07, 12:24
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/flm2.gif

Tė gjithėve pėr pėrshėndetjet e juaja...

Me rrespekt
Ari_03

Shqiptare
04-07-07, 12:25
Dite te bukur e te mbare,

Shqipja :smile:

ssara
04-07-07, 12:27
Phha kush na ka ardhe...pershendetje Ari....qaste te kendshme ne fd......

ARI_03
04-07-07, 12:34
Shqiptare dhe ssara, ju falėnderoj pėr pėrshėndjet dhe urimet e juaja....
gjithashtu shfrytzoj rastin qė tė ju uroj tė gjitha tė mirat juve dhe familjes juaj...

p.s Ssara mirė se ju gjej...:smile:

Ari_03