PDA

View Full Version : Dardan100


Arb
02-12-06, 03:09
Mire se ke ardhur ne Dardani, o, Dardan100!

Prania e juaj ketu, do te pasuroi kete forum.

Gjithe te mirat!

dardan100
02-12-06, 12:23
Mire se ke ardhur ne Dardani, o, Dardan100!

Prania e juaj ketu, do te pasuroi kete forum.

Gjithe te mirat!


Te pershendes gjithashtu ty edhe te gjithe forumistet e tjere, duke u ururar nje fillim te mbare te muajit!:smile:

Te faleminderit per postimin tend.

Zana_ch
02-12-06, 23:03
Dardana100.....pershendetje per ty i nderuar,te urtoi qe t'ja kalosh sa ma mir ne mesin tone ne ket sofer te madhe Dardane ....edhe pse ti je Dardani100 ama neve kemi ma shum se ky numer ne ket sofer,ashte e madhe dhe zemer gjer sofra Dardane.

ciaoooooooo
Zana_ch

Amina
05-12-06, 18:33
Mire se erdhe ne forumin Dardania, Dardan100. Te deshiroje ta kalosh shume mire ketu me neve.
Dhe e sheh, do te mesosh shume hehehhe

Naki
05-12-06, 19:14
Lagjes sė pėrshėndetjeve i ėshtė shtuarė edhe njė odė,pėr herė tė parė trokasė nė porten e Dardanit 100 me dėshirė ēė ta pėrgėzojė pėr tė gjitha shkrimet,mirė se vini nė oden e madhe Dardane.

Naki

Guri i madh
19-12-06, 19:56
mir se keni ardh ne mesin e dardanasve Dardani 100 ju deshiroj qaste te kendshme ne mesin ton ju pershende perzemersisht Guri i Madh

Zana_ch
25-12-06, 10:56
I nderuari Dardani100,

Uroje qe paqeja edhe dashuria te mbreteroj ne familjet tuaja . Lutem qe ky vit qe vjen te sjelle shendet, dashuri , fat edhe lumturi .Uroje qe endrrat te mos ngelen vetem endrra , por te behen realitet .Urime per shume mote 2007-ta GEZUAR GEZUAR.

Me respekt
Zana_ch

http://www.bayinfo.com.au/images/whatsonimages/happynewyear.gif

Sy_kaltra
25-12-06, 12:16
Pershendetje Dardan100.

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra...

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_Gezuar.gif

Berisha-boy
01-01-07, 07:26
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

Arb
28-11-07, 19:19
Urime Festa Kombetare

http://www.veriu.com/vp/mkportal/modules/reviews/images/flamuri.gif

uck_aksh
29-11-07, 01:59
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg

vjeshta
30-11-07, 18:11
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Arb
23-02-08, 12:50
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Diana007
23-02-08, 16:40
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
24-02-08, 11:53
http://img89.imageshack.us/img89/2171/1kc1a9be97cdei6tk6.jpg