PDA

View Full Version : Elektroliti


laliloli
02-12-06, 14:45
Elektroliti me duket qe gjat veres ke ardhur ketu dhe don me te zen dimri pa oden tende .Qe te mos merdhihesh u mundova qe ta ngaterrroj nje ode te vockel sa per te te mos zene dimri jashte,edhe pse nuk jame mjeshter i mire .:smile:
Sigurisht se ajo do te zgjerohet dhe hijeshohet me prezencen e anetareve tjere te Dardanise .

Pershendetje dhe gjihe e mirat per ju.

Perzemersisht Lali

Elektroliti
02-12-06, 14:58
Ooooooo, faleminderit shumė Laliloli pėr temėn e hapur. Krejt rastėsisht e pashė, ishte nė krye tė faqes sė parė. Thashė ēka mė paskan pėrmendur?! Dhe mė paske bėrė mirė me odėn. Ehhh dimri i zi po mė mėrzit ēdoherė qė po vjen. Bre si nuk po harron nganjėherė tė vijė nė Kosovė? Hhahahahha. Sa pėr mjeshtėri vij unė tė ndihmoj edhe pse hiē s'di a jam ndihmės i mirė hehehehhee.
Faleminderit shumė pėr pėrshėndetje. Pėrshėndetjet e mia mė tė pėrzemėrta edhe nga ana ime.
Shihemi Lalilolilililoliloli te Lojėraty zbavitėse. :)

prishtinasi
02-12-06, 14:59
...edhe stafin realizues te Elektrolitit e pershendesim!:biggrin:

Sy_kaltra
02-12-06, 15:04
Elektroliti smunda te kaloj ketej pa te pershendetur...

Sy-kaltrosh prano pershendetje te perzemerte nga mikja juaj...
Te uroje Fund jave te kendeshme per plote befasi te kendeshme...

Me shune Respekt per ty Elektroliti ....Mikja juaj...Sy_Kaltra...

pokeri
02-12-06, 16:24
Tė pėrshėndes. Jo vetėm unė, por edhe daja im (Enigmati).
Mbetsh me shėndet!

Elektroliti
02-12-06, 18:01
Ju faleminderit pėr pėrshėndetjet, Prishtinasi, Sy_kaltra, Pokeri dhe Enigmati. :)
Shumė respekt pėr juve dhe ju ju rritėt nera pėr mikpritjen. :)

Amina
05-12-06, 07:06
Pershendetje Elektroliti(nik shume simpatik) edhe tip enigmatik, mos ke te bejsh diqka me fiziken??

Te uroj te ja kalosh sa me mire kete jave.

Dea_A
05-12-06, 10:03
Pershendetje per nikun enigmatik dhe mireseardhje ne Forum
hem .........stili juaj me eshte disi i njoftur ne te panjofturen ......
Gjithe te mirat nga
Dea_A!

Naki
05-12-06, 14:56
Bashkėdyzim i elmenteve nė tretje fiziologjike,duke i dhėnė infusione ringjallė dhe freskonė ēdo dritare tė forumit.
Elektrolit mirė se ju gjejmė nė oden tuajė,unė erdha pa nėnshkrimė dhe vule sepse agensat kimikė mė kanė humbur,po ju lė njė pėrshėndetje ēė herave tjera tė pijmė sė bashku nga njė kafe.

Ju pėrshėndes kudo ēė tė jeni!

Naki

Sy_kaltra
05-12-06, 16:43
Pershendetje...!

Erdha te pi nje kaffe me ty,po ja nuk qenke ketu...po e la per tjeter here :smile:
Te pershendes nga zemra te uroje nje mbremje te qet,romantike per plote surpriza te kendeshme :wink:

Mikja yte Sy_Kaltra....

Elektroliti
06-12-06, 00:32
Pėrshėndetje pėr ju tė gjithė qė keni shkruar kėtu. Ju faleminderit nga zemra!
Amina, nuk kam asnjė lidhje me fizikėn dhe bash e kam pasur mėrzi nė shkollėn fillore dhe tė mesme (kundrejt matematikės e tė tjerave qė i kam pėlqyer). Ishte njė lloj rastėsie qė e kam zgjedhur kėtė. Nė fakt jam frymėzuar nga dikush tjetėr qė ka pasur nofkė tjetėrfare e unė nuk e kam menduar qė do tė ambientohem kėtu se pėrndryshe do tė bėja zgjidhje krejt ndryshe sa i pėrket nofkės.
Dea_A, nofka nuk ėshtė enigmatike por unė jam tip enigmatik. Hhehehe shaka se jo nuk mbahem misterioz unė por nė thelbin e fjalisė "Tip enigmatik" fshihet diēka tjetėr (Poker, rri urtė, mos bėn zė! :tongue: ). E keni lehtė tė gjeni pse. Vetėm kontrolloni ku jam mė aktiv nė kėtė forum.
Shumė bukur e thėnė: stili i njohur nė tė panjohurėn. C:smile: :smile: L.
Naki, mos na mundo me fizikė se edhe ashtu nuk e kam shumė nė qejf hahahaha. Nuk e di shumė saktė ē'ėshtė elektroliti. Por nėse mė pyet unė e pyes fjalorin menjėherė. :biggrin:
Edhe njė herė Sy_kaltra, mikja ime e respektuar e Dardanisė mirė se erdhe nė kafe. Jemi tė gjithė kėtu dhe do ta pimė nga njė (dikush-dikush me ujė mineral, dikush tė thjeshtė, me akull...)

Luana
16-12-06, 02:01
Erdha edhe ne ket Ode qe ta pershendes personin e qetesis...:wink:
Eshte knaqesi te jesh ketu si anetar ne FD , mirpo eshte knaqesi qe te kemi edhe si tip enigmatik :wink:

Mbetsh i shendosh , i lumtur ashtu siq je :smile:

Pershendetje te forta shpirterore nga Luana :biggrin:

Elektroliti
16-12-06, 03:19
Shumėėėė faleminderit trimėresha jonė. Ke bėrė punė tė mirė qė iu bashkėngjite odės sime tė heshtur. :wink:
Me respekt pėr ju Luana. :smile:

Drinni
24-12-06, 21:54
Nga niku juaj reflektoni tė jeni njė Technik Freak, e qė nė realitet dolėt njė dhuart e qmuar e shumė pritur pėr freskin kohė pas kohe qė i dhuroni dardanis.
Sa mirė qė jeni kėtu!
Gėzuar 2007.
Respektplot drinni

Elektroliti
24-12-06, 23:39
Shumė shumė faleminderit Dri2ni pėr hyrjen kėtu dhe po ashtu pėr fjalėt e mira. :smile:

Urime edhe festa e ndėrrimit tė motmoteve 2007. :smile:

Prishtinasja_
25-12-06, 00:13
Pershendetje Elektroliti

gezuar festat e fundvitit !!

Te deshiroj gjitha te mirat !!! :smile:

Elektroliti
25-12-06, 00:28
Faleminderit, Prishtinasja. Pėrshėndetje edhe pėr ty dhe ēdo tė mirė e disponim tė mbarė gjatė vitit 2007. :wink:

Zana_ch
25-12-06, 10:30
Elektroliti,
Urime per shume mote 2007-ta GEZUAR GEZUAR.

Me respekt
Zana_ch

http://www.bayinfo.com.au/images/whatsonimages/happynewyear.gif

Sy_kaltra
25-12-06, 12:30
Pershendetje Elektroliti.

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra...

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_Gezuar.gif

gazi-de
25-12-06, 13:14
Elektroliti urime festat dhe gjdo te mire ne jere...........

selvija
25-12-06, 22:17
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/141/141746l4fiobzhr4.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

Elektroliti
25-12-06, 22:27
Elektroliti,
Urime per shume mote 2007-ta GEZUAR GEZUAR.

Me respekt
Zana_ch

http://www.bayinfo.com.au/images/whatsonimages/happynewyear.gif

Gėzuar gėzuar edhe pėr ty, Zana.
Faleminderit shumė. Edhe shumė animacion i bukur.

Elektroliti
25-12-06, 22:28
Pershendetje Elektroliti.

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra...

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_Gezuar.gif

Faleminderit shumė Syn. Shumė tė mira edhe pėr ty dhe gjithashtu urime edhe Festa e Bajramit.
Goxha goxha realizim piktoresk. :biggrin:
Gėzuar!!!!!!!

Elektroliti
25-12-06, 22:29
Elektroliti urime festat dhe gjdo te mire ne jere...........

Faleminderit. Urimet e mia mė tė pėrzemrta edhe pėr juve Gazi. :smile:

Elektroliti
25-12-06, 22:38
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/141/141746l4fiobzhr4.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

Oj Selvije, hepi nju jėėėėėėr :biggrin: edhe ty shumė shumė e ishalla 2007-ta na shkon mbarė sidomos mua se kėtė 2006 dua ta harroj sa mė parė. :smile:

Agolli
26-12-06, 01:50
Te pershendes dhe te uroj shume te mira ne jete, njekohesisht realizim te
te gjitha deshirave ne vitin qe vjen.
http://www.trepca.net/2003/1203/gezuar2004-al.jpg

Agolli

Elektroliti
26-12-06, 02:06
Shumėėėėėėėėė faleminderit, Dritėro Agolli
Gjithashtu shumė urime edhe pėr ty!
Gėzuar 2007!!!!!!!!!!!! :biggrin:

Berisha-boy
26-12-06, 15:51
Me fat festa e Kurban Bajramit.Paqja,mirkuptimi,toleranca,shpresa te mbizotroj perhere ne familen e juaj.


Me respekt
Berisha-boy

~AmaZonA~
26-12-06, 16:33
Gėzuar Vitin e Ri dhe njėherit Urime Festa e Kurban Bajramit...

http://www.hellasmultimedia.com/webimages/newyear/images/HapNY2.gif

Elina
09-09-07, 22:56
Erdha te pershendes ty tipi enigmatik:tongue: ,,, te deshiroj caste te kendeshme ne vazhdim ...

Nga vendasja jote Elina :smile: