PDA

View Full Version : Batuta


ARI_03
11-12-06, 23:10
Per miresjellje ,nuk ja liroj kurre vendin ku jam ulur me te moshuarve, ne kete menyre u ben atyre te ditur qe jane akoma te rinj...

Inteligjenca artificiale ska as1 shanc perpara budallallekut natyral

Luftoni kundra "ngrohjes se atmosferes",HAPNI FRIGORIFERET

Ne kete bote njeriu vjen me nje mision te 2-fishte:te dashuroje& te urreje...Me mire dashuroni , sepse : urrejtja-shkaterron , dashuria-nderton...

Gjithsejcili prej nesh ka ne vetevete 1 fantazme , e cila na komandon.Kujdes:Kurrsesi nuk duhet lene timoni ne duart e saj se ne shumicen e rasteve zgjedh rruge te gabuar...


Duhen 5 minuta per te krijuar nje iluzion por nuk mjaftojne as 5 vjet per ta hequr ate !

Punėn e sotme mos e lėr pėr nesėr...shtyje sa tė mundesh...

Alkooli dhe duhani te djegin xhepin dhe shendetin !

Gabimet e doktorrit i mbulon vetem dheu.

Marco
11-12-06, 23:27
Kto sene qka i thu i kom ndegju edhe neper webfaqe te ndryshme ku ka asi njerz qi frymzohen me ksi sene ....
Njeriu kurr nuk i bjen pishman pse nuk fola , vetem i bjen pishman pse fola.... :smile:

ARI_03
12-12-06, 12:49
Kto sene qka i thu i kom ndegju edhe neper webfaqe te ndryshme ku ka asi njerz qi frymzohen me ksi sene ....
Njeriu kurr nuk i bjen pishman pse nuk fola , vetem i bjen pishman pse fola.... :smile:

''Njeriu asnjeher nuk i bjen pishman se fole ( shkruan)dicka , nese njerzit e kishin ndegjuar(shikuar),,,,http://forumi.parajsa.com/images/smilies/icon_wink.gif,http://forumi.parajsa.com/images/icons/icon30.gif,,''

Virti
24-05-07, 03:07
moti s'e paskam taku kete Batuten ketu! :biggrin:

Murgesha
26-05-07, 18:14
Rinia mė kaloi duke ėndėrruarr, tash mė duhet tė marrė hapa gjumi pėr tė mundur me fjetė. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif