PDA

View Full Version : pirro


Guri i madh
14-12-06, 21:00
i nderuari pirro koh te gjat jam duke kerkuar tek nen forumi urime dhe pershendetje temen pirro vrejta se tema qe une kerkoja nuk ishte e hapur , kshtu vendosa ta hapi temenpirro i nderuar pranoni urimet e mia ma te perzemerta per festat e kti fund viti duke ju deshiruar suksese ne jet .


ju pershendet Guri i madh

Zana_ch
23-12-06, 20:13
Urime Krishtelindjen i nderuar Pirro


http://www.planet-wissen.de/pics/IEPics/tempx1_jesus1_01.jpg

Paqa,Lumturia e mbi te gjitha Dashuria te mbretnoi tek secilin njeri,ne secilen familje te ksaj bote!
Gėzuar dhe per shumė mot KRISHTLINDJA!

Ne nderime
Zana_ch

Berisha-boy
24-12-06, 01:24
Urime Krishtelindjet i nderuar pirro
Uroj qe kjo feste e madhe e lindjes se shelbuesit tone Jezu Krishtit te sjelle ne zemerat tona,ne familet tona ,ne vendin tone dhe ne mbare boten paqe,lumturi,mirqenje dhe te mbretoje mbreterija e tije.
365

Me respekte Berisha-boy Prishtine !

pirro
24-12-06, 13:19
Guri i madh.

Faleminderit shume per pershendetjen,dhe nuk ka koh ma te mire se ne festat e fund vitit, qe ti urohet Krishtlindja dhe viti i ri.

Gjithashtu ti uroj perzemersht festat e fund vitit.

Me nderime,pirro

pirro
24-12-06, 13:49
http://www.arbitalia.it/news/koliqi/2005/Krishti.jpg

Paqja dhe lumturia qofshin me ty dhe familjen tende gjithhere.

Me nderime,pirro

pirro
24-12-06, 13:56
Berisha-boy,ta uroj festen e Krishtlindjes,me shprese per nje te ardhme te lumtur te begatshme per secilin prej nesh .

Paqja dhe lumturia qofshin me te gjithe Shqiptaret kudo qe jan.

Me respekt,pirro

rilinda
31-12-06, 15:24
Viti 2007 le t'ju sjell begati, shėndet tė plotė juve e familjes tuaj dhe harmoni nė jetė, pėrplot dashuri e suksese tė njėpasnjėshme! Gėzuar!

pirro
31-12-06, 17:47
Gezimi,dashuria dhe lumturia te perciellshin ty dhe familjen tuaj gjate gjithe jetes.

Per ju rilinda,pirro!

Zana_ch
31-12-06, 18:45
Pirro, per shum mote e jet Vitin e Ri me shpers qe te realizohen te gjitha deshirat ty dhe familjes tende, paqa dhe bekimi qoft me ju .


Gezuar 2007 GezuarMe nderime
Zana_ch

Berisha-boy
01-01-07, 06:15
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

lovely
06-02-09, 12:20
Urime ditelindja Pirro!


http://i191.photobucket.com/albums/z22/monkeywork99/PICT0133.jpg
:D:D


qe edhe nje kasetfoton qitu ngoje :D
http://www.youtube.com/watch?v=jMY-TioI-SY

T`mirat cofshin me ty cdohere :)

lovely

ShEjToNkA
06-02-09, 13:07
Urimit tė Lovelyt me rastin e datėlindjės sate, z.Pirro, i bashkangjitem edhe unė, duke tė deshiruar dhe uruar 100 datėlindje me harmoni, lumturi dhe tė mira nė jetė!


Urime!

pirro
06-02-09, 13:12
Lovely dhe Shejtonka.

Faleminderit shume per URIMET.

Paqja dhe lumturia ju perciellshin ju dhe familjet e juaja

lyra2
06-02-09, 13:45
Pirro,
urime ditelindja,paq fat lumturi dhe gezime ne jete.
Helmeten ta paska pru lovely,une nje pancir ,je gjithmone ne rruge ....per siguri dee,kur te ikesh je i sigurte :P:P
Gjithe te mirat.

Zana_ch
06-02-09, 14:03
Me kėto fjalė po tė kujtoj
dhe 100 vjet tė tjera po tė uroj
qofshė gjithėmon i lumtur
dhe nje jetė sa me te bukurä..........

ene diqka tė uroi shumė i dashur Pirro

Dy gjera ti uroj ne jete,
gjithqka dhe asgje...!
gjithqka qe te ben te lumtur,
dhe asgje qe te ben te vuash...!
i befsh edhe 100 te tjera...http://www.smilieshq.com/smilies/love0065.gif (http://www.smilieshq.com)

http://msp218.photobucket.com/albums/cc148/cherokee6/happy-birthday.jpghttp://www.katzen-album.de/geburtstag/img/Oskar_Geburtstag.gif

LuLjaa
06-02-09, 15:24
http://images.paraorkut.com/img/pics/glitters/h/happy_birthday-7641.jpg

Giovanni
06-02-09, 15:33
http://b.imagehost.org/0247/happy_birthday_america_1.jpg

Guri i madh
06-02-09, 15:49
e pash se tan po e pershendetin pirron

e paska ditlindje urime edhe 100 tjeraune mendova mos je zgjedh naj minister pak hajgare

romansa
06-02-09, 15:56
Me rastin e ditelindjes te solla nje urim Gezuar per shume mote!!
http://winnuke.free.fr/divers/slides/gateau.jpg

pirro
06-02-09, 20:30
Lyra, Zana Lulja , Giovanni , Guri i madh dhe Romansa.

Ju faleminderit shume per urimet te gjithe, ju deshiroj shume suksese ne jete.

Guri, mendoj qe jam i ndershem prandaj nuk mund te behem minister hahhahha te pershendes guri

Artisti
06-02-09, 20:42
Pirrrrrrrrrooooooooooooooooooooooooo


ngjiteeeeeeeee Helmeteeeeeeennnnnn


Pershendetjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Urime Ditelindjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
.

pirro
06-02-09, 20:53
hahahahahaahahaha ooo flm Artistiiiii

gjithe te mirat per tyyyy

ninnela
13-02-09, 15:52
Pershendetje Per Ty Kudo Qe Je
Urime Shen Valentini

Zana_ch
13-02-09, 21:13
http://img34.glitterfy.com/44/glitterfy134800764D30.gif

Shqiptare_ne_Turqi
14-02-09, 19:33
http://t3.imagechef.com/ic/imgout/samp86d0aaa463a0a057.jpg


Urime Pirro :smile:

gjini
15-02-09, 23:33
pirro, pash allahin a ka kalue aty pari ne mahallen e juaja ky fare shen valentini a jo????
nese ka ardhe si u ndave me te dhe a te la naj porosi.

Nga une ke pershendetje dhe ishalla te ka ba hajr vizita e shen valentinit

Makresh
16-02-09, 08:47
Sha ka pas pun pirroja me shen valentinin ? Aju gru sosh qe me hi n'muhabete tfella mare be !?

Urugolla pirro

pirro
16-02-09, 12:14
Ninnela, zana ch + mistrece hehe, shqiptare ne turqi, gjini dhe makresh.

Faleminderit shume per urimet. Me ju thon te drejten kur po i sho urimet per shen valentin po me doket vetja themelues i Romantizmit hahahaha.

Respekt per festen e shen valentinit ose qysh po thon dita e te dashuararve .

gjini
16-02-09, 22:02
Pirro, as te oda jote spo me len ky fare insoni rehat , po ketu se kom prit ket fare insani se thojsha se ky smerret shum me punet e te dashuruerve krishtere
e sa per pirron , ti inson makreshi e di qe eshte djal i ri e pa komplekse dhe nese i uroj shen valentinin sdo te hidherohet edhe pse shen valentini ka qene nje prift qe i ka kurrorzue ne kete date ata qe kan qene te dashuruar.
Pirro, ne oden tende desha te marr leje me ja kthye pergjigjen keti por pa fol ti i pari sdue me e prish oden e sidomos oden e dashmirit nuk dua me e ba mejtep....!

pirro
19-02-09, 11:14
Ne oden teme je i mireseardhur gjini, edhe kur nuk jam ktu mundesh me fol ne emer temin nese osht nevoja

lirik
20-02-09, 22:16
I nderuar pirro
pershendetjet e mia te sinqerta erdha ne oden tende te lė nji pershendetje miqsore -te sinqert
duke te deshiruar qaste te kendshme ne ket forum te bukur

gjini
22-02-09, 17:59
Ne oden teme je i mireseardhur gjini, edhe kur nuk jam ktu mundesh me fol ne emer temin nese osht nevoja

O pirro, te falemnderit dhe nuk di si me ta kthye kete nder qe ma ban ti me kete ofert.
por miku per mikun e bene kete dhe kisha pas deshire qe mos te thirremi miq por kusheri se vella sdue te te quaj askend per pos ate qe ma ka ba nana ime, islamistet i quajn vellazer edhe sudanezin vetem se eshte musliman , e nese une do te quaj keshtu do prekesh dhe ti besoj.

lazdrani
24-02-09, 13:06
http://www.fotosearch.de/bthumb/DGV/DGV097/76146474.jpghttp://www.fotosearch.de/bthumb/CSP/CSP045/k0454472.jpghttp://www.fotosearch.de/bthumb/ISH/ISH106/42-15358996.jpg

pirro
25-02-09, 18:16
Flm Lazrdran shume per urimin

Albonita
26-02-09, 08:36
http://img21.imageshack.us/img21/4161/rpalebyorizablumen1.gif (http://imageshack.us)

Shqiptare_ne_Turqi
03-03-09, 16:48
Tungjatjeta pirro,ti a kur nuk pin kafe a? :biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=jngf8RZ2XIc

Qika^Me^Kule
10-03-09, 18:06
Pershendetje ty , me shpres se jeni duke kaluar si me se miri!!

pirro
11-03-09, 22:11
oo Flm qika me dimija asi me kule

flm shume kaloni gjithashtu bukur edhe ju.

Shqiptare flm per pershendetjen, rrall po dokesh ne forum kemi nevoj ma shume per ty

gjini
12-03-09, 22:59
O pirro o djal i ri te uroj nje nate te mire dhe te qete.
po eja more miku im nje dite te pijm nga nje kafe apo te drekojm se bashku se nuk jemi aq larg me konak.

LuLjaa
16-03-09, 02:20
https://www.buyflower.com.sg/main/images/atyuio.JPG

pirro pershendetjee ..

pirro
16-03-09, 19:58
Lule

Faleminderit shume per pershendetjen.
Une spo di qysh po guxon me ndejt ngat kujshive heheh

Qika^Me^Kule
16-03-09, 20:31
ooooo ti qe ta harrova emrin kaq shpejt,,,, :p ehehhe Pershendetje uroj nje fillim jave te mbar per ty,,,

http://www.youtube.com/watch?v=7y2-ojyeWXI :biggrin: :biggrin:

gjini
29-03-09, 20:41
http://www.youtube.com/watch?v=QxLnbsYkaBA&feature=related

pirro
29-03-09, 21:40
Gjini dhe Qika me kule.

Keto dite kam qene pak i zene dhe dot te jem edhe pak kohe, mirepo lirisht gjini dhe qika me kule mund ta perdorni edhe emrin tim ne shkrimet e juaja.

valla po kercejka qajo qike haahahha qika me kule, veq ti ish pas ni pal kule ish dal ma mire na kish bo kurreshtar se qysh doket pa kule hehehhee

thellenza
30-03-09, 18:09
http://i203.photobucket.com/albums/aa249/illpic/GreatDay/d33.gif

Qika^Me^Kule
02-04-09, 20:33
Te pershendes shum,,,,

http://www.youtube.com/watch?v=dSU-o8r0Rho&feature=related

Shqiptare_ne_Turqi
03-04-09, 15:41
Te pershendes shum,,,,

http://www.youtube.com/watch?v=dSU-o8r0Rho&feature=related
edhe uné pirro :biggrin:

Té uroj vikend té miré ...

pirro
03-04-09, 16:58
Oooo Faleminderit Motra ( Thellenza, Qika me kule Dhe Shqiptare) per urimet, dhe e ndegjova kengen krejt e mire ishte.

Gjithashtu edhe ju jeni te pershendetura

emine
10-04-09, 21:24
https://www.feierabend.com/images/channel/web/5/5/g.338985.jpg

pirro
11-04-09, 12:23
Faleminderit per pershendetjen emine, je e pershendetur edhe nga une.

Zana_ch
12-04-09, 10:52
http://img5.imageshack.us/img5/7629/pashkt.jpg

aLbaChiCk
12-04-09, 12:54
Pirro gezuar Pashket gjith te mirat ty dhe familjes tende... Ju pershendet aLba

http://www.doerdelmann-suhr.de/shop/catalog/images/2057_frohe_ostern.gif

Dallandyshja_718
12-04-09, 17:44
Me shnet Pashket, pirro, me zemer t'mire i lutshi e festofshi gjtihku jeni dhe t'gjith sa jeni!

Dallandyshja

pirro
12-04-09, 19:01
Zana, Alba dhe Dallendyshja Faleminderit shume per Urimin e Festes. Zoti ju ruajt dhe kalofshi caste te bukura.

GURI SYLAJ
13-04-09, 08:29
Mire mengjesi Pirro!Nje urim per nje fillim jave te mire e te sukseseshme!

Qika^Me^Kule
14-04-09, 11:57
Hei kusho te pershendes, uroj nje fillim jave te mbar per ty,,,,http://www.youtube.com/watch?v=rEgHycJF8J4&feature=related

LuLjaa
06-05-09, 00:53
http://i283.photobucket.com/albums/kk292/kathys_comments/Comments/Hello/hello888.gif

GURI SYLAJ
17-05-09, 17:16
http://www.youtube.com/watch?v=Ub_jY7p2gsM

Jana
17-05-09, 19:07
I nderuar te pershendes dhe te uroj q'do te mir ne jet dhe Familje...
http://i7.tagstat.com/tags/0rX/0rXkWBIp5.jpeg

Shqiptare_ne_Turqi
17-05-09, 19:17
http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/vil-ne-sarande.jpg

Pérshéndetje pirro, t'uroj njé javé té mbaré ...

Qika^Me^Kule
23-05-09, 09:38
DLcU9TJwVD8
http://img129.imageshack.us/img129/3089/weekendmu2.gif

pirro
25-05-09, 08:30
Qika me kule
Guri Sylaj
Jana
Lulja

Ju Faleminderit shume per urimet, jeni te mireseardhur ne gjdo kohe.

pirro
25-05-09, 08:32
Shqiptare, falemidnerit per urmin. Vend i bukur per ti kaluar pushimet

uck_aksh
29-05-09, 18:49
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/PPP.gif

Peja-Boy
30-05-09, 18:09
http://img362.imageshack.us/img362/9214/200705271411274nm6.jpg

Qika^Me^Kule
14-06-09, 19:11
http://www.blingrevolution.net/butterfunk/graphics/Hello_Hi_Hey/0_hello_sexy_girl_lingerie.gif

Qika_DugagjiniT
15-07-09, 19:59
http://www.blingrevolution.net/butterfunk/graphics/Hello_Hi_Hey/0_hello_sexy_girl_lingerie.gif

Tezake pasha nonen Sex je edhe mu pa qyre ku e ka moren ket foto me pershendet komt i ki ma te mira se kjo ne foto shka te kish pa thon Xoni per kom tuat a? jon dek kur mka kallxu ja bona qeshtu duhet mi pas femna komt haahahah

Pirro pet pershendeti tash mo kjo tezakja na kish bashku bashk mu e ty me ni fjel qift pi thojshin une e di se kush osht qift edhe mu puth ska gajl a bon ni mpuq me ta lon qetu ?

Qika^Me^Kule
18-07-09, 14:23
Tezake pasha nonen Sex je edhe mu pa qyre ku e ka moren ket foto me pershendet komt i ki ma te mira se kjo ne foto shka te kish pa thon Xoni per kom tuat a? jon dek kur mka kallxu ja bona qeshtu duhet mi pas femna komt haahahah

Pirro pet pershendeti tash mo kjo tezakja na kish bashku bashk mu e ty me ni fjel qift pi thojshin une e di se kush osht qift edhe mu puth ska gajl a bon ni mpuq me ta lon qetu ?

E keqe je valla,,,,, vetem mos te lutem se e vran shum kan me keto fjal qe i thua ti,,,, edhe per mendimin tim,, nuk esht asgje interesant gjerat pv ti bajm publike,,,, nccncncncncncnc dhe nje ehr te them syn kujdes ne fjal,,,, lendo te tjeret,,,

Shqiptare_ne_Turqi
18-07-09, 23:02
http://cdn-img1.imagechef.com/w/090718/samp05787e7db00214ae.jpg

pirro
26-07-09, 14:29
UCK AKSH- Flm shume per pershendetjen, je i miresardhur edhe me ma shume shkrime ne forum.

Peja boy- flm per pershendetjen, gurbetqar nashti po, ama i lodhun se besoj.

KUsherine- flm per pershendetjen.

Qika_dugagjinit- Flm per pershendetjen, cka osht ka folet per komt bre qitu? kush i ka komt e bukura e sene vene heheheh. E para nese ka thon kusherina jeme me kan une e ti qift se lun topi .... cift i perjetshem veq a mundesh ti me kan qift me mu hahahahah jom i zorshem te shkoj nerva une hahahh. Hala kush sme ka ofru puthje qitu, qysh se pranoj se mu ka tha faqja ani edhe qysh jom kthy prej deti

Shqiptare- flm per pershendetjen, na ke humb krejt kohve te fundit, doku doku ma shpesh

Zero Cool
26-07-09, 14:47
phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, qka koka rrezit njoni ahahahahahahhaaha

pershendetje shoki mu :P

instruktori
31-07-09, 17:40
Duke ju deshirue shume te mira ne jete

Ju pershendes me shume respekt

Dallandyshja_718
02-08-09, 16:26
Shnetje Pirro...

P.S.Ani se ketu n'shpi tane kam t'drejte me t'vet, e pse bre burr m'a bone block ne MSN?:biggrin:


http://www.leserre.it/img/rosa2.jpg

Zero Cool
15-08-09, 10:35
http://www.jazzycomments.com/comments/images/saturday/saturday7.gif

Albonita
19-08-09, 08:47
http://img149.imageshack.us/img149/6380/wuenscheeinenschoenenmi.jpg (http://img149.imageshack.us/i/wuenscheeinenschoenenmi.jpg/)

Qika_DugagjiniT
25-08-09, 16:52
UCK AKSH- Flm shume per pershendetjen, je i miresardhur edhe me ma shume shkrime ne forum.

Peja boy- flm per pershendetjen, gurbetqar nashti po, ama i lodhun se besoj.

KUsherine- flm per pershendetjen.

Qika_dugagjinit- Flm per pershendetjen, cka osht ka folet per komt bre qitu? kush i ka komt e bukura e sene vene heheheh. E para nese ka thon kusherina jeme me kan une e ti qift se lun topi .... cift i perjetshem veq a mundesh ti me kan qift me mu hahahahah jom i zorshem te shkoj nerva une hahahh. Hala kush sme ka ofru puthje qitu, qysh se pranoj se mu ka tha faqja ani edhe qysh jom kthy prej deti

Shqiptare- flm per pershendetjen, na ke humb krejt kohve te fundit, doku doku ma shpesh

Pet pershendes mara shka kom kesh me zo vete mara kusherinen tone punen e komve edhe te baces LAM karzon ajo ma mir vet edhe kjo mka thon mu kon qifti me ty ndashe e sdashe une tu fluga qift me ty ahahahahahah shike mara pe thot ju ka thajten faqja hajt mara se me kamillentee ta zbuti koke bo sikurna une peshve zez haahahahahha
A po e dhezim ka njo se une skom ramazan sikur kjo hogjanica kusherina jote ? haahha

instruktori
26-08-09, 21:26
Pershendetje te perzemerta

Per Ju

Qika^Me^Kule
27-08-09, 22:53
Hei kushoo te pershendes dhe nje nat te qet per ty.... me shpres qe jeni mir dhe mir duke kalu keto dit,,,,
http://www.fleurop.de/cms_images/64313.gif

gazi-de
31-08-09, 01:06
Pershendetje...

Diana007
05-09-09, 15:27
http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

Urata
12-09-09, 19:30
nje weekend t'omel e pa telashe paq...!

i1L2oylsz9A

sOZBG2dA4dk[/QUOTE]


ps: "veq per inat" te atij Legjend-a t'kam pershendet...:wink: " me zor" po don me na shtie me 'adhurue' Aden...

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaa....

shfletuesi_
12-09-09, 19:46
Pirro me MIk ha pi e rri e Pazarllak mos ban amani t'koft se e prish miqasin.. Eh qashtu.

Te pershendes sinqerisht pa telashe te MSN-jave haaahahahah

Qika^Me^Kule
13-09-09, 14:35
Kusherin jem, pershendetje per ty,,, dhe te uroj qe ke kalua mir keto dit,,,, njashtu te uroj nje fillim jave te mbar per ty....

Ps, a mujte me mar hala ndonje Msn??? apo tu ka helmu Msn jot prej tjerve e spo pranon ma??? ihhihiih

http://www.youtube.com/watch?v=bIycyhBaIKw&feature=PlayList&p=394042644F91BF71&playnext=1&playnext_from=PL&index=27

romansa
13-09-09, 15:11
pershendetje!
http://blog.femmeactuelle.fr/Upload/Users/225623/UsedImages/6f51bf8a-56c5-4930-bdc9-9b70e1ef1e4f.gif

Urata
14-09-09, 00:12
snSB2y8SUUc&feature=related


u zgjofsh disponueshem dhe pa 'frigen' e Legend...!

Qika_DugagjiniT
16-09-09, 20:07
http://img1.dreamies.de/img/10/b/YIZIBYQv6v.gif

Jana
20-09-09, 00:25
T'pershendes...
http://www.alsfamilysupportgroup.com/images/roses.gif

Urata
20-09-09, 04:09
http://sugarcubes.blogsome.com/images/eid_05.jpg

Peja-Boy
20-09-09, 11:25
http://img179.imageshack.us/img179/3424/islam1qx6.jpg

Elina
24-09-09, 11:52
Pirro,
njeri nder mbreterit me te njohur te fisit te Moloseve ...i njohur si njeri nder komandantet me te mencur e me te guximshem ...qishtu diqysh me duket se ka qene ne mos gabofsha :confused:

Qishtu ti Pirro... te kam verejte qe edhe ti je i guximshem se nuk po leshon pe te Adja...hallall a? :biggrin:Te pershendes :smile:

Urata
05-10-09, 18:38
pirro, t'pershendes...! shih sa bukur m'rrine syt e ROADRUUNER...!

pirro
05-10-09, 18:40
pirro, t'pershendes...! shih sa bukur m'rrine syt e ROADRUUNER...!

Veq mos tento me kercy nga 16 lartesi ne uje si ajo ....!!

Flm per pershendetjen edhe per ..:smile:

Urata
05-10-09, 18:44
Veq mos tento me kercy nga 16 lartesi ne uje si ajo ....!!

Flm per pershendetjen edhe per ..:smile:

edhe per cka .. more?!!!:tongue:

pirro
05-10-09, 18:48
edhe per cka .. more?!!!:tongue:

Thuje ti se spo muj une, nese nuk e thun do te them une

Urata
05-10-09, 18:53
Thuje ti se spo muj une, nese nuk e thun do te them une


a po don me kallxue qe kena fl ne MSN a....?!!!!


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa...

pernime, NICE MEETING YOU pirro!:wink:

pirro
05-10-09, 18:56
a po don me kallxue qe kena fl ne MSN a....?!!!!


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa...

pernime, NICE MEETING YOU pirro!:wink:


ahahhahhahahaha oo dreqi tyy ha deee, po deshta me thon se te kom kthy kah PDK-ja e ti e zbulove diqka tjeter haaahahahahahaha

roadrunner
05-10-09, 18:57
Je ka me tut ti me kta sy, hahahaha....po tutna pej syve tmi, se saher qe po shkrun, pom doket se jam tu shkru une, e po kqyri kend e "pasna" ba quote hahahahahaha...Pirro, pershendetje dosti, e paske oden e mire, po e majshe paster tyben, kur kish nevoj mi ra fshis bon za vi tnimoj :D

a po don me kallxue qe kena fl ne MSN a....?!!!!


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa...

pernime, NICE MEETING YOU pirro!:wink:

pirro
05-10-09, 18:59
Je ka me tut ti me kta sy, hahahaha....po tutna pej syve tmi, se saher qe po shkrun, pom doket se jam tu shkru une, e po kqyri kend e "pasna" ba quote hahahahahaha...Pirro, pershendetje dosti, e paske oden e mire, po e majshe paster tyben, kur kish nevoj mi ra fshis bon za vi tnimoj :D

ooo flm shume!

Jemi knaq sot tuj fol ne privat, flm shume

roadrunner
05-10-09, 19:02
Ishalla sprishet forumi me met veq per PM se mos vet per neve ska me na u hanger buka ma hahaha

ooo flm shume!

Jemi knaq sot tuj fol ne privat, flm shume

Urata
05-10-09, 19:04
Je ka me tut ti me kta sy, hahahaha....po tutna pej syve tmi, se saher qe po shkrun, pom doket se jam tu shkru une, e po kqyri kend e "pasna" ba quote hahahahahaha...Pirro, pershendetje dosti, e paske oden e mire, po e majshe paster tyben, kur kish nevoj mi ra fshis bon za vi tnimoj :D

hiq mos u bon marak moter se ky eshte me Thaqin ka lek enough per oda e t'pastru ....! ha,ha,haaaaaaaaaa...

Qika_DugagjiniT
05-10-09, 19:21
Pirru prite mara njooo
http://1.bp.blogspot.com/_wzfchbeNpls/ShnGuRX0AWI/AAAAAAAAAAc/Je66VaFVrgw/s400/danica_patrick_sexy_kiss.jpg

Qika^Me^Kule
07-10-09, 16:11
ooo Kusherin jem.....Pranoje pershendetjet e mia te sincerta,,,, uroj qe keto dit te kesh kaluar dit te mrekullushme,,,, dhe me pak lodhje

Me respekt kusherina jote.....

Urata
07-10-09, 22:21
Pirro qetu njeri ni pershendetje prej pdK15-it hahahah


o tu ngjate PyDyKash....!

Zhaneta
10-10-09, 15:44
http://images.paraorkut.com/img/pics/glitters/h/have_a_nice_weekend-2028.gif

Abetare
29-10-09, 22:36
Ooooo pirro a je ksajde ore ? heheh erdha met kallxu na e kishin mbyllė atė temėn me lof shlirė :mad: tash s 'po di ku me ja ngjitė ...hahaha ....Edhe erdha me tė pėrshėndet nga thellėsia e zemrės ... Kalo si t'a donė zemra ..:smile::wink:

Albonita
31-10-09, 09:50
http://img689.imageshack.us/img689/8443/2z6h8vn.gif (http://img689.imageshack.us/i/2z6h8vn.gif/)

Qika^Me^Kule
31-10-09, 16:07
http://img199.imageshack.us/img199/9845/dsc01890.jpg

Idila
07-11-09, 17:16
http://i43.tinypic.com/ifvr5v.gif

ENGJELLUSHA
07-11-09, 17:50
http://i41.tinypic.com/2hxxch5.jpg (http://i41.tinypic.com/2hxxch5.jpg)

shfletuesi_
07-11-09, 18:21
Tungjaaaaaaat shoq

Qika^Me^Kule
12-11-09, 18:40
bFIyR3duP2U&feature=related

teutaA
13-11-09, 04:19
masi krejt po pershendesin dola edhe un pak te pershendetjet edhe rasisht e pash deren qel ehhh thash me vehte me korruptu opss me pershendet pirron nashta e marr naj poen e kam gjasa me u shpall simpatikja e dites ose ajo me avatar me te mirin n fd hahah qkado qoft diqka pozitive kur ka than ajo prej borgjlis se keq bishtin e sakices ne mujsh me nxjerr mjafton ahhahaha

hajgare pak te pershendes jo per tjeter po veq qe po e mban vehten mir ne fjalor n fd pamarr para sysh mendimet qe i jep nuk kam vrejt ndonje tem qe ke ra nen nivel aa ose kam harru hahahah

edhe ta pruna zanifinen me ngu pak edhe me i kqyr politikuajt nime se qaty tan jan ulun tu e ngu :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=yDAf2NE8rPM

Zhaneta
13-11-09, 21:25
http://www.superhotfile.com/CommentGraphics/Weekend_greeting/images/weekend3.gif

Urata
14-11-09, 02:33
http://i250.photobucket.com/albums/gg260/norkyo/Happy/HAVE_A_GREAT_WEEKEND.jpg

Urata
19-11-09, 06:30
http://img38.picoodle.com/img/img38/2/7/2/gapeach4u2c/f_Hugs2MyFriem_a6f64da.gif

emine
20-11-09, 16:46
http://i42.tinypic.com/o0s55l.jpg

Qika_DugagjiniT
20-11-09, 19:59
tpürshindes qifti jemi kü tköm mara? mös mki tradhtü?:biggrin: una apet ü ngjalla kalöfsh mir mara

Albonita
21-11-09, 13:05
http://img163.imageshack.us/img163/6751/b7db823a2d8b303cfb4f055.jpg (http://img163.imageshack.us/i/b7db823a2d8b303cfb4f055.jpg/)

teutaA
21-11-09, 21:36
oo pirrro pasha fd edhe 12 ore i ke afat me ardh qutu e me than falemineres per krejt qito pershendetje e syreta qe ti kena pru ose pa e mar nje kolic e me ardh me i mar krejt kta syreta e me i qu ne gjami se kam lan:wink:

pirro
21-11-09, 23:19
aaaahhahahahaha ok teuta une ju falenderoj mirepo une e kam shprehi zakonisht ata qe me pershendesin me i pershendet te rubrikat e tynve jo ktu.

Faleminderit per urimet, a po i fitojm zgjedhjet a jo?? hahahhaahha

lovely
21-11-09, 23:53
Pirre, erdha me t pershendet qituqene :biggrin:

ti kom dhane do kokrra t kuqe ktynehere veq per qef amo, edhe diqysh i kam ra pishmanit. se tu ka nryshk reputacioni hahahahahahahahahahahahaa

nime t pershendes ;)

Urata
27-11-09, 05:28
http://i223.photobucket.com/albums/dd31/xp1r3d/EidMubarak.jpg

Albonita
27-11-09, 07:14
http://img21.imageshack.us/img21/677/indexpf5.gif (http://img21.imageshack.us/i/indexpf5.gif/)

Zhaneta
27-11-09, 10:43
http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/10067/normal_Gezuar_bajramin_2.jpg

Makresh
27-11-09, 14:36
Pirro,

Gezuar Bajramin nese i bashkangjites kesaj feste, e gezuar 28 nentorin pasiqe e di, qe e feston !

pirro
27-11-09, 15:08
Faleminderit te gjithve per urimet.

Makresh festen e Bajramit nuk e festoj, mirepo e respketoj kete feste sepse kete e festojne shumica e vellezerve shqiptar, keshtuqe pa dyshim qe e respektoj shume.

Ndersa faleminderit per urmin e festes se 28 Nentorit dhe pritshim te gjithe se bashku shume 28 nentora

Kaqanikasja
27-11-09, 15:53
Cdo veper vleresohet
Jeta duhet te etohet
Gjeja e shenjet duhet te qmohet
edhe kjo dite e Bekuar
duhet te festohet

Me Fat Festa e Kurban Bajrami!

LuLjaa
27-11-09, 17:11
Urime Kurban Bajramin
uroje te presni edhe shume e shume festa te tjera
ne Lumturi, Dashuri, Harmoni e Paqe.


Me Respekt LuLjaa!

Albonita
10-12-09, 08:16
Te pershndes shume ....duke deshirua nje perfundim viti me Suksese.!


http://img693.imageshack.us/img693/5011/bluecandlescf8.gif (http://img693.imageshack.us/i/bluecandlescf8.gif/)

Dal nga kjo dhome me shum Rrespekt per ty Albonita

Zero Cool
24-12-09, 18:07
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/1.jpg

jEtA_1
24-12-09, 18:10
Erdha ne kete dhome ta le nje pershendetje per ju dhe njiherit ju uroj festat e fundvitit

doGzona
24-12-09, 19:23
http://sl.glitter-graphics.net/pub/1765/1765610wumb6ezvqs.gif

Antika
25-12-09, 13:34
Pirro,duarthatė por me plotė urime shumė tė sinqerta.
Ky viyt ishte vit i sukseseve per ty,fitove titullin "anėtarė viti 2009".Ke me ēka t'i krenohesh vitit te ardheshėm:biggrin: .
Tė priftė e mbara nė tė gjitha fushat e jetės.
GĖZUAR!

Domira
26-12-09, 01:26
GĖZUAR VITI I RI 2010, SHĖNDETI DHE TĖ GJITHA TĖ MIRAT E KĖSAJ BOTE QOFSHIN ME JU DHE FAMILJEN TUAJ.

http://i303.photobucket.com/albums/nn131/cam6112/Celebraciones/Hollidays/Cam-Postal-Happy-2010-2.png

Artisti
26-12-09, 21:04
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png2010

Jana
13-01-10, 15:32
http://3.bp.blogspot.com/_RAWfEElDoRg/STFVa17c2cI/AAAAAAAADmM/B4kivWLPKyI/s1600/happy-new-year-wishes.jpg

Buqja_ch
16-01-10, 18:20
Erdha po e di se nuk je ketu po ta le ni lule ne tavolinen e punes edhe te te tregoi ngutu me jepi fund keti pushimi ....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

se edhe Shfletuesi ka nis me te be hile te MSN_at me duket
po i tubon vetum per vete http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

po te pritim te na tregosh se eshte me mire te kesh pushim ne dimer apo vere ( une e pelqej qershorin )

http://dl3.glitter-graphics.net/pub/289/289733jn3j3x1eur.jpg


Mosssssss u be dembel te pakten dardaleca maro http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Te pershndet Buqja

Isinqerti25
16-01-10, 18:24
Pershendetje Pirro dhe Cpiroo........

Elina
16-01-10, 18:31
Qe tash edhe une menjehere pas Buqes,,,,dihet ja per vendas ja per kend?!:tongue:

Lexova pak tek tema e Adkes,,,,deshta ti shkruaj nja 2-3 fjale per te...se paskan thene qe medemek Adja po e kallka diasporen ghaghaghaghgah,,,po thash ik leje...ti nuk je ksajde,e ka shume asi qe e adhurojne tipken e mos po me atakojne kah,,,nuk ka kush me me perkrahe masandej ghaghaghagh (pak hajgare).

Kur te jesh i gateshem me nis me e nguce pak dikend andej,,,,veq lajmeromu ok? hihiihihiihiihi :biggrin:


Te pershendes!

~Aurora~
16-01-10, 18:36
http://lorettegraphique.altervista.org/immagini/Scritte_glitter__By_Lorette_Gr_phique.gif

Buqja_ch
16-01-10, 18:57
Qe tash edhe une menjehere pas Buqes,,,,dihet ja per vendas ja per kend?!:tongue:
Elina mire bere si erdhe por pirro ka pas fat se ne pushim nuk kishte PC me vete me lexu se xeher ishte be tani http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

keshtu i shkojn edhe keto dite si i kan mbet e kur te vie zot bene hajr se edhe Emine ja kish mbledh bet http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif be ne kule kishte be

Pirro kur te vish vim te shohim prap

Qika^Me^Kule
16-01-10, 20:03
Elina mire bere si erdhe por pirro ka pas fat se ne pushim nuk kishte PC me vete me lexu se xeher ishte be tani http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

keshtu i shkojn edhe keto dite si i kan mbet e kur te vie zot bene hajr se edhe Emine ja kish mbledh bet http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif be ne kule kishte be

Pirro kur te vish vim te shohim prap

A mos paska ba be moj eminja ne kule e mia se tybe paska ba be rejshem :biggrin:


Dhe une po e pershendes kusherinin tem... uroj qe po kalon sic ma se miri....


Ps. a je gati me e krye te panin more hajde se tybe bash po i mungon FD-s

Boll qe ishe aktiv tek ajo tema si e pate hap ti kush po ma jep msn gahaghaghaghaghaghghaaghagh

teutaA
17-01-10, 01:40
te pershendes njerz si ty i mungojn fd dhe shoqeris,,,,,,,(ehhh po ndoshta eshte fatkeqesi per disa tipa qe jan antar ne ket forum por edhe qe jan shqiptar e merren me gjera te liga )

te pershendes me shpres qe nje dit do vish ksajde :smile:

Qika^Me^Kule
06-02-10, 01:59
Ooooo pirro ooo kusherin jem.... edhe pse je ka na mungon ne fd... mos mendo qe te harom , ket pa dyshim,,,,, shpresoj tet kthehes sa me pare..... vertet je ka i mungon kret FD......

Sote e ke Ditlindjen.... Te uroj cdo te mir , Lus All-llahun cdo deshir e jote te jet ralizim i joti..... Paq Fat.. te Lumtur cdo her..... Shok, Mik i imi.....

Te pershendes nga Zemra......

http://www.orangerie-shop.de/ores/ecards/Jaehrliche_Anlaesse/Geburtstag/Rose-Geburtstag.jpg

Qika^Me^Kule
06-02-10, 21:10
Dua qe ky mesazh te lundroj, nga fundi i oqeanit te kaloj, akullnaja mos ta ndaloj, te vi tek ju per t'ju takuar, Ditelindjen nga une per tua uruar...U BEFSH 100...VJET.

Dhe nje her ooooo PIRRO.................GezuaR

http://i38.tinypic.com/del0f7.gif

Abetare
06-02-10, 21:35
Urime datėlindja i nderuari Pirro edhe 100 vite tjera t'i deshiroi nga zemra , vite tė ėmbla e plotė lumturi .... :) Rri ashtu sic je , je vertetė i mrekullueshėm ...


P.S nuk kisha ndėrmend t'kycem n'forum por puna e datėlindjes tėnde u kyca :Wink:Me respekt Abetarja

Idila
06-02-10, 21:44
Zotėri pirro, tė them nga zemra arrifsh tė bėhesh plak me mjekėr. Dhe tė lutem eja dhe shkruaj vetėm njė shkronjė, ama vetėm njė - veē pėr hatrin tim. :frown:

Na mungojnė shkrimet e tua... :-)

shfletuesi_
06-02-10, 21:46
O pirro shokut uroj qe tua rrisin rrogat edhe t'mbaroni grevat hahah njeherit te uroj ditelindjen pasi qe e paske... dhe dil more doku mos na detyro tet kerkojm me polici hahaha te pershendes shume kemi fitu nime edhe Prizerenin Lipjanin edhe Gjilanin po e marrim hahahahahah

Antika
06-02-10, 21:51
..keq shume ,
ani e ke shkru FUND!!!!:rolleyes:
Shpresoj se ky largim nga FD eshte nje asrye e puneve me te rendesishme qe ke ne jete,e jo ndonje zhgenjim nga kushdo qofte nga forumi.Je (nuk dua te them ishe)nder anetaret qe meriton respekt,mos harro.
..mos e le n'asgja :biggrin: ,lype e gjeje at shoqen e klases dhe ktheu.
Shume urime ,shendeti dhe fati qofshin me ty dhe familjen tende.

jadore
06-02-10, 22:34
edhe ti si une koke-a, e cka hamamin desh mi pate nxjerr syte veq puna e shefit qe nuk ta kam ne hater
hajgare djal bona , ... mbaje mend ,vizioni i ujoreve pershkon kohe hapsire kurr nuk kufizohen me pak , jane tipare kolose ashtu si karakteri i tyre ,duaje keto dhunti qe Zoti na ka jap,ashtu siq uroj ti duash dhe ti cmosh vitet e te jetuarit...
shume lumturi dhe jete ..
p.s. antika , tash po e bej publike , une jam ajo shoqja e klases , sepse e di qe per ujorin kur u tha diqka u kry , keshtu tregova nuk tregova si nick pirro pas nuk besoj qe do kthehet .

SANTANA-29
06-02-10, 22:53
Qdo fund e ka edhe nje fillim te ri,si do qofte urim Ditlindja Pirro shendet paq qithmon,

Idila
08-02-10, 10:15
Tė falemnderit shumė! :smile:

Kaqanikasja
08-02-10, 22:31
:smile:

turisti
08-02-10, 22:39
Do te na mungojsh shoki !

Albonita
14-02-10, 15:46
http://img194.imageshack.us/img194/8120/normalshenvalentinin99.jpg

LaCoStA
14-02-10, 17:00
http://i134.photobucket.com/albums/q119/cottontail_77/HappyValentinesDay6.gif

Jana
14-02-10, 20:34
http://2.bp.blogspot.com/_AMX21VKv97w/R7OHFAbkVzI/AAAAAAAABq0/KlBwid4VkJ8/s320/valentines_day_graphics_10.gif

doGzona
03-03-10, 22:08
:)


Fund!

Kaqanikasja
28-03-10, 21:38
:wink:

uck_aksh
30-03-10, 02:08
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-9.gif

Zhaneta
17-04-10, 16:31
http://c2.ac-images.myspacecdn.com/images02/38/l_4ae1096e05ad41a9bd3c97e4da58ebc9.jpg

Guri i madh
04-05-10, 21:42
pershendetje te perzemert per juve miku i nderuar


me respekt per juve Guri i madh


Pirro po vrehet mungesa e juaj ne forum

shfletuesi_
04-05-10, 23:10
Te qoft i leht dheu Dardan o Pirro hahahahaha Po hajde burre ka politika pak doku banu i gjalle se s'po kemi me kan me ba hajgare , ma e keqja jan dorezu edhe keta Ldk-cat spo kan Kundershtar hahahahhaha


Te pershendes ku do qe je e pune te mbare.

LuLjaa
04-05-10, 23:19
Nime ku met qe ky pirro, ēka po thojn diēka Fund, fund

shfletuesi_
04-05-10, 23:20
Nime ku met qe ky pirro, ēka po thojn diēka Fund, fund

Do vje do vje... :) E di une per hater tem ka me ardh hahah:smile:

LuLjaa
04-05-10, 23:29
Do vje do vje... :) E di une per hater tem ka me ardh hahah:smile:

Ahaa, dmth vet s'pi hika ketu, ihhhh thash mos ka ndodh najsen
po mor vjen pse jo, si ta sheh keta se sa vete e kan thirr besoj qe vjen apet

Idila
08-05-10, 17:29
Pirro, tė pėrshėndes kudo qė je. Shpresoj ta lexosh kėtė postim.

Qika^Me^Kule
11-05-10, 07:52
Hei... Kushooo jeme bre...??? cka paske humb... le qe humba une por ti ka mbete se??? apo ndoshta ke shku me mar Helmeten.... e s'po e gjen :tongue: Uroj te jeni mir... dhe mir duke kaluar... Si do qoft... te uroj suksese.... ne cdo aspekt...!

Per Ju.... L.G Beterja bre....:biggrin:

Albonita
15-05-10, 14:03
http://img1.imagehousing.com/100314/12f42b3a3a0879d1834139d688be4e30.gif

teutaA
18-05-10, 16:30
qoje gishtin te di cili je veq e mos ta lypi msn me u ba hor:tongue:

Qika^Me^Kule
18-05-10, 18:39
qoje gishtin te di cili je veq e mos ta lypi msn me u ba hor:tongue:

aghaghaghaghaaghaghagh Nese nuk ta jepe merrja me zor se boll tamaqar asht Naleti.....P/s Pirro hei kusherini.... jem.... ja bre nese do te kerkoj e falje... amo ti e din se falje si kerkoj askujt e aq me pak kusherinit teme... se me ba me te kape papuqe te baje leckeeee...:biggrin: :tongue: A duhet me te pru ndoj sen per me ndreq ate fjal bre se ndoshta gabova.....??? Hat... se e di cka me te prue ty..... tash ma po ta di dhe shijen se si e ke...:biggrin:

Uroj te kalojsh nje nate te qet ooo ----------->>>>> Qyqan :tongue: mos u halit... aman...

Buqja_ch
05-06-10, 00:21
qoje gishtin te di cili je veq e mos ta lypi msn me u ba hor:tongue:


Pirro tregoi qikes sa nuk i tregova une http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

nime harrova me te pershndet qitu masi hina shkoi mesnata mos ma ze per te madhe ..

Artisti
05-06-10, 20:32
ooooooooooooooo pirrrrrrrrrrroooooooooooooooooo


oooooooooo po mungoooooooooonnn ejjjjjjjjjj

ooooooooo djaaallllllooooooooooooo

aaaaaa jeeee gjaaaaalllllllėėėė ejjjjjjjjjj


hajt tash hhhhhhhhhhhhaaaahahhahahhaaaa


pėrshėndetjeeeeee PDK hhhhhhahahahahhaaaaa


.

shfletuesi_
05-06-10, 21:06
ooooooooooooooo pirrrrrrrrrrroooooooooooooooooo


oooooooooo po mungoooooooooonnn ejjjjjjjjjj

ooooooooo djaaallllllooooooooooooo

aaaaaa jeeee gjaaaaalllllllėėėė ejjjjjjjjjj


hajt tash hhhhhhhhhhhhaaaahahhahahhaaaa


pėrshėndetjeeeeee PDK hhhhhhahahahahhaaaaa


.
Piiirrrrrrrrroooooooooooooooo hajdeeeeeeeeeeeee zgjohuuuuuuuuuuuuuu

Artisti
05-06-10, 21:21
Piiirrrrrrrrroooooooooooooooo hajdeeeeeeeeeeeee zgjohuuuuuuuuuuuuuuOoooo vllaēkooooooo, oooo na ka braktisssssss, na ka lėnėėė vetėmmmmmm.

Deri para ca ditėsh i mujshim krejt hahahahaahhahaa, po prej qė erdhi Hajdede na sakatoi se hahahahahahahhaaaaa, pirrrooooooooooooooo ndiiiiiiiiiiiiiiiiiiihhhhmmmėėėėėė.


pirrrrrrrrrrrrooooooooooooooooo

pirrrrrrrrrroooooooooooooooo


heeeeeeeeeeeeeeeelllllllllllllppppp

hilfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


pirrrrrrrrrrrrrooooooooooooooooooo


.

shfletuesi_
05-06-10, 21:24
Ooooo vllaēkooooooo, oooo na ka braktisssssss, na ka lėnėėė vetėmmmmmm.

Deri para ca ditėsh i mujshim krejt hahahahaahhahaa, po prej qė erdhi Hajdede na sakatoi se hahahahahahahhaaaaa, pirrrooooooooooooooo ndiiiiiiiiiiiiiiiiiiihhhhmmmėėėėėė.


pirrrrrrrrrrrrooooooooooooooooo

pirrrrrrrrrroooooooooooooooo


heeeeeeeeeeeeeeeelllllllllllllppppp

hilfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


pirrrrrrrrrrrrrooooooooooooooooooo


.Achtgung achtung achtung achtung ka humb nje i mitur heren e fundit eshte pare ne pushime me nje pale te shkurta... hahahah


Artisti a e ke pa ka ka h umb moree

Artisti
05-06-10, 21:51
Achtgung achtung achtung achtung ka humb nje i mitur heren e fundit eshte pare ne pushime me nje pale te shkurta... hahahah


Artisti a e ke pa ka ka h umb moree


Emri: pirro ( ju lutemi tė gjithėve ta dalloni, me p tė vogėl pirro e jo me tė madhe Pirro)

Mbiemri: Keine ( hahahahahahahahhaha)

Vendi: Nuk e dijmė se ku gjindet

Partia: PDK

Vllaznia: murrizi, shfletuesi, Artisti

Bacat: Baci, Dreni30, MemphiSx, pantha_rhei

Hallat: halla e madhe, Murgesha, jadore, Idila

Tė tjera: Tė tjerat hhhhhhhhhhahahahaaaaa


Luteni tė gjithė, nėse keni parė apo dėgjuar pėr pirron e mitur, lajmėroni Partin,Vllaznin Bacat, Hallat ose edhe nė Stacionin mė tė afėrmpolicor: Hajdede, Makreshi, premiumi, Oltiana1Ihaaaaaaaaaaaa, s'ka ku ikkkkkkkk

.

shfletuesi_
05-06-10, 21:55
Emri: pirro ( ju lutemi tė gjithėve ta dalloni, me p tė vogėl pirro e jo me tė madhe Pirro)

Mbiemri: Keine ( hahahahahahahahhaha)

Vendi: Nuk e dijmė se ku gjindet

Partia: PDK

Vllaznia: murrizi, shfletuesi, Artisti

Bacat: Baci, Dreni30, MemphiSx, pantha_rhei

Hallat: halla e madhe, Murgesha, jadore, Idila

Tė tjera: Tė tjerat hhhhhhhhhhahahahaaaaa


Luteni tė gjithė, nėse keni parė apo dėgjuar pėr pirron e mitur, lajmėroni Partin,Vllaznin Bacat, Hallat ose edhe nė Stacionin mė tė afėrmpolicor: Hajdede, Makreshi, premiumi, Oltiana1Ihaaaaaaaaaaaa, s'ka ku ikkkkkkkk

.Nuk ke permend more kundershtaret e tij...

Arb,Gjilanasi_Ch, etj etj hahahaha

Qika^Me^Kule
05-06-10, 22:18
Emri: pirro ( ju lutemi tė gjithėve ta dalloni, me p tė vogėl pirro e jo me tė madhe Pirro)

Mbiemri: Keine ( hahahahahahahahhaha)

Vendi: Nuk e dijmė se ku gjindet

Partia: PDK

Vllaznia: murrizi, shfletuesi, Artisti

Bacat: Baci, Dreni30, MemphiSx, pantha_rhei

Hallat: halla e madhe, Murgesha, jadore, Idila

Tė tjera: Tė tjerat hhhhhhhhhhahahahaaaaa


Luteni tė gjithė, nėse keni parė apo dėgjuar pėr pirron e mitur, lajmėroni Partin,Vllaznin Bacat, Hallat ose edhe nė Stacionin mė tė afėrmpolicor: Hajdede, Makreshi, premiumi, Oltiana1Ihaaaaaaaaaaaa, s'ka ku ikkkkkkkk

.


Mos e haro pa e permend edhe kusherinen qe e ka more?? se mos i qellon rastesisht Nr... i tel tim.. e mos lajm.. kendej ka une kund...:biggrin:

pirro..... lajmrohu aman... te pakten nje sms..... ja me vala ja me ipko , cilen te kesh guthaben te mjaftushem...:tongue:

Qika^Me^Kule
09-06-10, 19:52
ooooooooooooooo pirrrrrrrrrrroooooooooooooooooo


oooooooooo po mungoooooooooonnn ejjjjjjjjjj

ooooooooo djaaallllllooooooooooooo

aaaaaa jeeee gjaaaaalllllllėėėė ejjjjjjjjjj


hajt tash hhhhhhhhhhhhaaaahahhahahhaaaa


pėrshėndetjeeeeee PDK hhhhhhahahahahhaaaaa


.


Shuj shuj mos bertit se po te shkyhet gerrklani kund... tani ma keq per ty....:biggrin: se tybe njet se ka me tu lajm... pirro Ty-eeeeeee

Edhe gjall gjall asht se ma ka dergu nje sms..... em tha prej qe u largova prej F/d 5 kg... jam trash......

Thash pirro shyqyr qe qenke gjalle.... gati em te lype tek njerzit e humbun.... ghaaghagha

ju kisne pa ba virus ky forum.... shyqyr ooo pirro qe gjete ilaqe...... :biggrin:

pirro... doku doku ta marim naper goje kret F/D allahile ghaaghaghaghaghaghaghaghaghaaghaghaghaghagh edhe ne F/B ka ta kap lidhje ty ma mire....

Qika^Me^Kule
17-06-10, 21:13
kushooo jem.... te pershendes... dhe erdha tek dhoma jote te tregoj se porosin ta kam krye... amo si gjys...e lash...:tongue: se cka me ke than bre aa? a ke per mua a per shfletuesin..... Lume...pirro qe na tregon...... aghaghagh se kam ra en halle spo di a me ja kthy porosin e shfletuesit a si the... kret ma ke perzi tash :D ??

Jana
25-06-10, 00:22
http://images2.fanpop.com/image/photos/9700000/Friendship-Rose-For-Harita-roses-9791132-275-335.gif

Albonita
01-07-10, 06:24
Deshiroj caste dhe momente te Lumtra ne gjdo hap te jetes tende..
Te pershndet Sinqerisht dhe me shum Rrespekt ----> AlbonitA.

http://view.stern.de/de/picture/1560422/Rot-wei%C3%9F-Rosen-Rosenbl%C3%BCte-Zweisamkeit-rotweis-Rot-510x510.jpg

Qika^Me^Kule
22-11-10, 19:11
Eeeewwww bre menxi qe e gjeta dhomen tende....
ndoshta mendjen e vrite ti... qe shoqeria te haron... po mos e vrite Kot... pirro (kusherin) se ke cen dhe ke per te cene Ai... person te cilin cdo her do e keshe respekt ndaj gjithve..... vertete na mungoin shkrimet e tuja... por.. si do qofte...
Te pershendes... ku do qe gjindesh.... te uroi nje fillim jave te mbare.... dhe mos lodhje.....

Per ju ---->>> BeteRja... :tongue:

http://www.ausgefallene-geschenke-shop.de/images/Blumen_%20Champagner.jpg

Lapsi
25-11-10, 14:44
pershendetje
Pirro i mungon forumit

doGzona
28-11-10, 10:48
http://i106.photobucket.com/albums/m243/Angellusha/1-1.gif

jEtA_1
28-11-10, 10:58
Pirro kudo qe gjindesh ne keto momente urime 28 nentorin diten e flamurit kombetar

Qika^Me^Kule
30-11-10, 22:11
“Ku do qe te jeshe te pershendes nga zemra...........

http://www.ekartenwelt.de/system/card_images/images/16356/original/h6000_romantik-nacht_12929_0_12929_0.gif?1283135770

Qika^Me^Kule
02-12-10, 19:30
Te pershendes..... dhe te uroi gjitha te mirat e kesai bote.....
Shpresoi qe je duke kaluar sic... ma se miri.....

P/s. Vertet u ndiva mir..... qe bisedova me ty... tani.... ja vlen te... te kam nje kusheri (Shok) i vertete....

Ka do qe te shkosh e ku do qe te jeshe.... shum shum... Fat... per ty....

Me Serpekt per Ty.... E Shoqja e Hamdis :biggrin:


http://img1.gbpicsonline.com/gb/06/159.png

:eek::eek::eek::tongue:
uqVzvmNsYY8

Cuca_Llapjane
07-12-10, 08:40
- Sot erdha ketu ne dhomen tende vetem qe te ju pershendes dhe te ju deshiroj gjdo te mire ne jete,...N ga zemra ju uroj Jete te gjate e te lumtur, fat ne Dashri dhe suksese ne te gjitha sferat e Jetes ,..........me shum rrespekt per juve keto ju deshiron Cuca_Llapjane

doGzona
16-12-10, 22:02
Pirro erdha te te pershendes dhe te them qe po te me kishe treguar me heret do te kisha votuar per PDK-en!:D

Dhe mundesisht pergjigjen te ma japish ketu .lol

Te pershendes.

Qika^Me^Kule
16-12-10, 22:24
Pirro erdha te te pershendes dhe te them qe po te me kishe treguar me heret do te kisha votuar per PDK-en!:D

Dhe mundesisht pergjigjen te ma japish ketu .lol

Te pershendes.


Oj degzona... PDK-ja ka fitu me vota te vjedhne... s'ka cka te pergjigjet pirro.... tash po e sheh e ky se PDK-ja tash me do te perfundon en Mu* deri en fyte.....
Bash e une e pershendes ku do qe te jete.... dhe nje mbremje te qete per ty kusherin....

P/s. Mos u idhro se une shprehem ate cka e mendoi....


Mundesisht mujshe me e ndegju e ndoi mesele per kusherin/a :biggrin:

Emma-
17-12-10, 03:20
Pershendetje

http://storage.canalblog.com/25/83/534958/32345740_p.gif

doGzona
17-12-10, 18:32
Oj degzona... PDK-ja ka fitu me vota te vjedhne... s'ka cka te pergjigjet pirro.... tash po e sheh e ky se PDK-ja tash me do te perfundon en Mu* deri en fyte.....
Bash e une e pershendes ku do qe te jete.... dhe nje mbremje te qete per ty kusherin....

P/s. Mos u idhro se une shprehem ate cka e mendoi....


Mundesisht mujshe me e ndegju e ndoi mesele per kusherin/a :biggrin:

Te gjitha partite ashtu veprojne,por ajo cka me intereson eshte qe qyteti im po perparon.:D

Guri i madh
17-12-10, 18:43
pershenetje ooo pirro


u bane i madh e u largove ani ani bile nji selam nuk ma qove

Qika^Me^Kule
17-12-10, 21:48
pershenetje ooo pirro


u bane i madh e u largove ani ani bile nji selam nuk ma qove

Po bre.... pernime u ba i madhe... vetem en MSN..... po rin....:biggrin:


Ooooo pirro... te pershendes... e nje fundjave te qete te uroi.....

ik ik... se nuk dua te me tregojshe ma... vica....:tongue: ec... mere keto lula jan per ty...

http://www.philognosie.net/article/578/blumen_schenken.jpg

vjeshta
17-12-10, 21:51
Pershendetje Pirro .

Sa i madh je bo nese bon me dite edhe une ?

doGzona
19-12-10, 14:52
Pirro, kesaj radhe erdha me pune, degjova qe ke mercedesin automatik dhe para se te marr nje makine me qira ,thash te pyes ty se pari nese ka mundesi te ma japish mercedesin tend sa te rri ne Kosove..:biggrin:


Ja nuk eshte pune me te kthy ne Forum, njeri i vendosur dhe i fjales,hallall.:)

Zana_ch
19-12-10, 21:42
Pershendetje Pirro , me qen se koke ber i madh pot pershendes me ket kong


http://www.youtube.com/watch?v=QwzflkWnGtQ&feature=related

Qika^Me^Kule
19-12-10, 21:48
Pershendetje Pirro , me qen se koke ber i madh pot pershendes me ket kong


http://www.youtube.com/watch?v=QwzflkWnGtQ&feature=related

Dhe une e pershendes.... shum......... dhe i uroi nje fillim jave te mbare....

TdRsD2mnVL4&feature=related

Qika^Me^Kule
21-12-10, 19:39
Pirro, kesaj radhe erdha me pune, degjova qe ke mercedesin automatik dhe para se te marr nje makine me qira ,thash te pyes ty se pari nese ka mundesi te ma japish mercedesin tend sa te rri ne Kosove..:biggrin:


Ja nuk eshte pune me te kthy ne Forum, njeri i vendosur dhe i fjales,hallall.:)


Ik moi.... qy... se mua me ka premtu... si te shkoi... ne K/S.... em ma dhan... Mercedesin..... ani...ihaaaa automatik... vetem sa te mundesh shkelja gasin.................... :eek::tongue:


P/s. degzona... ec... e ti kur jam e une ne K/S.... se ju shetiti une me tramafilin e pirro-s

Cite en ............... D e trusia gasit............... fiuuuuuuuuuuuuuu en... shtepi temen... me ta po eeee.....:biggrin:

pirro.... plaq ti hoo.... mos ma kujto tash ilegal se mendoi se me nje her.... me ligave zemren... aghaghaghaghagh Thnx per sms.....

Keshtu e annushi e ka automatik....:biggrin:
http://bilder.afterbuy.de/images/63595/MercedesSchaltkulissenrahmen.jpg
:biggrin:
zehZ--K_JIo

teutaA
22-12-10, 01:22
pershendetje pirro erdha me ta ba perhajr qet biznisin e ri eksport import hahahahahaa :smile:

njeri e mshef kuleten edhe arin dikun a organet hiq spo di ne qfar sefi me i mshef hahahahhah:wink:

hajgare pak all the best to you

Elina
22-12-10, 23:13
Sot dola andej kah Papiloni...aty afer ku rrine taksistat...me ra ne sy nje mercedes i zi...cka me pa....qe Pirro,e kish hape nje kofer me plot pare...edhe e niva tuj fole me Thaqin ne telefon....permenke do shifra do...nje Zot i Madh e din se per cka e kishin pase llafin :biggrin:

Eh qaty u binda qe vertete ishe be i madh more Pirro...i kishe hy biznisit fell :biggrin:

Se perpak harrova...vete bossin a ka me mi gjete do myhyr te shpines :tongue: se per veshke nuk jam iftiaqe shyqyr :biggrin::tongue:
(pak hajgare).Te pershendes! :smile:Ps,a me u kthy ne forum...mos u kthe se vec gabon...:P :D

teutaA
23-12-10, 06:52
Te pershendes! :smile:Ps,a me u kthy ne forum...mos u kthe se vec gabon...:P :D

qysh mos mu kthy moj hahaha kurr ma comedy ky vend nuk o kan hajde pirro hajde se u knaqem tybe :smile:

Zana_ch
23-12-10, 15:29
Sot dola andej kah Papiloni...aty afer ku rrine taksistat...me ra ne sy nje mercedes i zi...cka me pa....qe Pirro,e kish hape nje kofer me plot pare...edhe e niva tuj fole me Thaqin ne telefon....permenke do shifra do...nje Zot i Madh e din se per cka e kishin pase llafin :biggrin:

Eh qaty u binda qe vertete ishe be i madh more Pirro...i kishe hy biznisit fell :biggrin:

Se perpak harrova...vete bossin a ka me mi gjete do myhyr te shpines :tongue: se per veshke nuk jam iftiaqe shyqyr :biggrin::tongue:
(pak hajgare).Te pershendes! :smile:Ps,a me u kthy ne forum...mos u kthe se vec gabon...:P :D

edhe une e pash pirron me ni benz te tille


http://www.carspotting.de/userfiles/164/Mercedes-Benz-CL-63-AMG-C216_836med.JPG

Qika^Me^Kule
24-12-10, 10:08
Jo jo Elina ne ate moment kur ti e paske degjuar pirron...e kusherinin ma te mirin qe e kam une... Nuk ka cene duke biseduar me Qaqin... ate thaqin... por... ka cene biseda me mua... duke me dhene mundesite... fol cka po don...zemra jote,,,, dhe une do ta plotesoi....

E une ju pergjigja aman me dergo nje summe...parash...qe ti reguloi thonjete e dukatit ti vej se me keta qe i kam plasticki marova...me ta duke u thyer...cka jave nga nje....:biggrin:

E pirro... mu pergjigj...uuuuu bre....D.... thash mos po don em mundu zemren ma ta dhan se pare vetem hape goje e trego.... se ti dergoi e ty keqe nuk te lae.... :tongue:

tybe em shkoi mendja me ja lype nje here kete Mercedesin... se woooooow bash po em pelqen....po thash hate ta lae nje here e te shkalavitej en te do dite... e tani... ja teri opangat une..... aghghaaghaghaghgha ( Pak Hajgare)

pirro.... e kot e kot... asht qe te ndalem dhe nuk kam per tu ndalur per derisa jan ne kete f/d... edhe pse po na mungon...ti ketu ne f/d...as...qe e mendoi e aqe... me pake e vriti mendjen te them hat qe pirro ketu nuk asht dhe nuk do e peshendes... Je personi me i mir...qe kam njohur dhe qe kam takuar...ndokun.....dhe kjo gje me shtyen e me shum qe te mos e haroi njeriun te cili asht me karakter te larte dhe me nje dinjetete...sic i ka hije nje Mashkullit Shqiptar....

Beso ja kam vjedhe antarit me nick Dushku keta pelumba per ti dergua tek dhoma jote...se mu duken dic.... interesant......:biggrin:

( kam nis me i ngja thaqit per hajni...) humor humor...:tongue:

http://i79.servimg.com/u/f79/11/99/90/53/pellum10.gifhttp://i79.servimg.com/u/f79/11/99/90/53/pellum10.gifhttp://i79.servimg.com/u/f79/11/99/90/53/pellum10.gif

----> > > Gezuar festat e Fundvitit...

Qofsh i Lumtur dhe i Gezuar perher.....


Me plote respekt dhe Sinceritet per Ty.... Kusherina Jote...

http://img510.imageshack.us/img510/5491/vitiriii1.gif

doGzona
24-12-10, 10:16
PDK,cka eshte ka bohet qiknenaj bre?:D


Te pershendes .

Qika^Me^Kule
24-12-10, 10:22
PDK,cka eshte ka bohet qiknenaj bre?:D


Te pershendes .

Shuj se ja kam ndrue...partin , se me ka than me kend je ti...do behem e une....:biggrin: (Hajgare)

Oi.... deGzono... a mos te ka ba ky dreqi en parti te vet edhe ty aaa????

doGzona
24-12-10, 16:05
Shuj se ja kam ndrue...partin , se me ka than me kend je ti...do behem e une....:biggrin: (Hajgare)

Oi.... deGzono... a mos te ka ba ky dreqi en parti te vet edhe ty aaa????

JO,une e kam kthyer Pirron ne partin time,mos u cudit.:D

Pirro, le ate punen e makines se mora nje gjip, te henen jam ne Prishtine.:D


Te pershendes dhe na fal se ta bem dhomen rremuje.:)

Artisti
25-12-10, 10:36
JO,une e kam kthyer Pirron ne partin time,mos u cudit.:D

Pirro, le ate punen e makines se mora nje gjip, te henen jam ne Prishtine.:D


Te pershendes dhe na fal se ta bem dhomen rremuje.:)
Vllaēko, tė kuptoj qė nuk ke kohė pėr Forumin Dardania, tash nė kėto ditė Hashimi ka nevojė me shumė se kurrė pėr ty hhhhhhaaaaaaaaahahahahhahahaaaa.


Po e akuzojnė o vllaēko, lehtėsoja krahun pak hahahahahahahahahhaaaaaa.


Oooooooooooooooooooo

pirrooooooooooooooooooooooooo


Ooooooooooo

pėrshėndetjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Qika_DugagjiniT
27-12-10, 02:26
edha üna tpürshindeti masi shümtit mara qifti jam sham ki hüpen mara?

Abetare
27-12-10, 08:54
Pirro kthehu masi i kena fitu prape zgjedhjet ..kthehu he trim se qy une jam kthy :D :biggrin: Pershendetje kudo qe te jesh ..Me respekt Abetarja :smile:

elvio
30-12-10, 22:59
Gezuar 2011.

Shendet e te mira.

Qika^Me^Kule
06-01-11, 11:19
I Nderuar pirro ( kusherin jem)

Te pershendes...ku do ce gjindesh... nuk mundem tybe pa ta uruar e ketu senen e re:biggrin: pra Urime dhe viti 2011-tź edhe ketu.... Lutem ce ky vit te jete viti me i vecant per Ju..... te jete vit i mbar dhe plot i sukseseshem.....

Selam Qika^Me^Kule

http://s7.gb-pics.com/userpics/5940b996f1.gif

Kaqanikasja
06-01-11, 13:22
Urime dhe me fat e shendet 2011-a suksese me te mdhaja ne vitet qe vijn pas

Abetare
09-01-11, 09:12
Pirro i dashur ...pershendetje ..hajde te marrum Kaqanikasen e Shfletuesin e festojme sot ....:wink:

Qika^Me^Kule
10-01-11, 17:06
Valla sincerish e them se teper ju duke i munguar F/d.... Hajde djal... leri pake punet anash... se doim me vdek e me i lane te gjitha... tybe cato pare ce je tu i mar en vor me veti nuk te len kush me i mar... jo jo kot e ke... bilem ec... knaqu....:biggrin:
Te pershendes ku do ce gjindesh...duke te uruar nje fillim jave te mbar... dhe sa me pak stress

P/s. Te fala ke prej shkekes.... Qika_DugagjiniT me tha thuaj... mos me tradhto..:biggrin: edhe dic...tjeter me tha amo s'Po e them ma mir....:eek:

Albonita
13-02-11, 12:54
Dashuria nuk ėshtė tradite dhe as feste, eshte ushqim i perditshem per te krijuar nje shoqeri te forte dhe te lidhur dhe ne dite tilla, duhet tė kujtojmė te gjitha ato qe na bejne njerez me te mire dhe me me vlera, njerez qe kane humanizėm dhe zemėr tė gjerė pėr tė dhuruar buzėqeshje dhe gėzim, per nje shoqeri nga e cila burojnė vetem dhurata dhe lule ndjenjash.
Te thuash fjale tė bukura nuk eshte turp, sepse nuk eshtė turp te dhurosh lumturi njerezve te shtrenjte te jetes tende!


http://picfor.bildero.net/0014478C3/.jpg

Sot shfrytzoj kohen te le fjal te bukra per Diten e SHEN VALENTINIT!
Pac gjithmon Dashuri lumturi miresi gjat gjith jetes Tende!
Sinqerishte -----> AlbonitA

Kaqanikasja
14-02-11, 13:56
http://www.gb-bild.com/upload/82df3b70.gif


Urime Dita e te dashuruarve qofshi te dashuruar gjithmone

Kaqanikasja
16-02-11, 15:26
http://i134.photobucket.com/albums/q108/marj69/Flags%20of%20the%20World/Europe/Kosovo.gif

Urime ditelindja e tretė e Republikės sė Kosovės

Qika^Me^Kule
24-02-11, 16:06
Te pershendes.... ku do ce gjindesh... duke te uruar gjitha te mirat....http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/I%20love%20you2/5380818451-65140430.jpg

Guri i madh
24-02-11, 18:49
urime ky hyqmet o pirro kqyra gjithkund po emrin tuaj nuk e lexova bile delegat a mujte me mrrie

Jana
25-03-11, 19:21
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTj3gJZUNH4a9bRv_UcxvMY7zL4olGsw niO97eU8v52S8hwQ2Pd

Qika^Me^Kule
26-03-11, 14:00
Te pershendes oooo kusherin..................... uroi nje fundjave te qete per juve...!!

http://r20.imgfast.net/users/2012/12/19/01/album/74401110.gif

Qika^Me^Kule
25-04-11, 11:11
Pirro extra hyra edhe ketu... per te uruar festen....

Gezuar gezuar festen , uroi e shum e shum festa te i kaloish i Lumtur e plote dashuri ne Familien tende !!

E pa haruara Mike jote . Qika^Me^Kule

http://r17.imgfast.net/users/1712/37/28/56/smiles/445577.gifhttp://r17.imgfast.net/users/1712/37/28/56/smiles/445577.gifhttp://r17.imgfast.net/users/1712/37/28/56/smiles/445577.gifhttp://r17.imgfast.net/users/1712/37/28/56/smiles/445577.gifhttp://r17.imgfast.net/users/1712/37/28/56/smiles/445577.gif

Qika^Me^Kule
07-05-11, 19:07
http://www.gifbilder.net/animiertegb_gruesse2/schoeneswochenende/02/01_schoenes_wochenende.gif

Kaqanikasja
25-05-11, 16:54
http://www.commentsguru.com/images/goodday/a_beautiful_day.gif

Zero Cool
11-06-11, 10:47
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRLOfi6pNB2ldcOFFwm4LFNRCeAb7Ncu qjS2x321on8JArjv0WwTg

Qika^Me^Kule
29-06-11, 19:12
Pirro te pershendes nga zemra duke te uruar gjitha te mirat , te falenderoi per respekt ce keni ndai meje !!

Kaqanikasja
30-06-11, 11:54
http://img219.imageshack.us/img219/7900/hug11.jpg

Qika_DugagjiniT
20-08-11, 16:15
shka heka mi ta gjet dhömen ta paskan pa gju masdere
kü je mara ti qi dikürna ishum simpati bashk?hihihihihih
tpürshindes

Kaqanikasja
29-08-11, 22:15
Zoti leshon bekimin
mbi ata qe besojne
u dhuron dite
kur mund te festojne
ruaji keto festa
si ata dy sy
dhe dije se Bajrami
eshte dhurate per ty


ME FAT FITER BAJRAMI

Qika^Me^Kule
12-09-11, 18:00
http://www.willstdubestimmtnichtwissen.de/data/media/52/085_schoenen-tag_gb-pic.gif

Artisti
18-09-11, 09:12
Mė mungojnė shkrimet tua, ti i mungon forumit.
Pirroooooooooooooooooooooooo.

Abetare
08-10-11, 17:40
Mė mungojnė shkrimet tua, ti i mungon forumit.
Pirroooooooooooooooooooooooo.

I bashkangjiem apelit te Artistit ..Kthehu pirroooooooo .... Po na mungon ...


Pershendetje kudo qe gjindesh :smile:

Qika^Me^Kule
14-10-11, 13:32
I bashkangjiem apelit te Artistit ..Kthehu pirroooooooo .... Po na mungon ...


Pershendetje kudo qe gjindesh :smile:

Valla moi Abetare e une bolle shum ju bashkangjita cdo apelit per rikthimin e kusherinit time Pirro :biggrin: po ka qellue dejuz nuk po degjon... me duket ka gjete ma mir tjeter kunde e ketu nuk po i vihet ma :P apo mundete me cene kokeforte si kusherina vete :D:P

P/s. kushooo a ta la edhe nje selam cetu ? apo po don selame qetu ku jemi duke u argetu ?:biggrin:

T'pershendes , mir e ka Abetarja hajde se po i mungone f/d-s :smile:

Qika^Me^Kule
01-11-11, 15:44
pirro prei sodit nuk dua te them ma kushooo kam nise em ta marre inati dickaaa :biggrin: nuk e di as vete se pse :tongue:

inshall-llah nuk ke qeshe me loqe zemres sikur une se edhe nje koh ka me na shku te dyve duke qeshe me fjalet e njeri tjetrit :biggrin:

P/s. doja et lypi dicka amo s'di a ke per em dhane ??? be te baje se nuk te keqperdori :tongue: (gahaghaghaghaghaghaghagh)

Nime une edhe harova em te pershendes ooooo seni keq...... :P per sonte te uroi nje nate per plote befasina per ty.... ashtu sic ke mendu edhe ti te jete nje nate e vecante per ty sonte :biggrin: me duket se kjo asht nje extra pershendetie :tongue:
http://www.coolgraphic.org/wp-content/uploads/2011/02/giving-roses_coolgraphic.org.jpg

Kaqanikasja
06-11-11, 11:59
http://www.premieremoisson.com/images_upload/Pate_A_Choux.jpg


Urime Festa e Kurban Bajramit!

Albonita
30-11-11, 13:54
Te pershndes nga zemra, duke uruar gjdo te mire dhe suksese ne Jeten e juaj!

http://img3.dreamies.de/img/320/b/drmhf7d69f1.gif

AlbonitA.

Qika_DugagjiniT
26-12-11, 16:25
shka heka mi ta gjet dhömen ta paskan pa gju masdere
kü je mara ti qi dikürna ishum simpati bashk?hihihihihih
tpürshindes

pö pasha nöne teme masdera ta paskan qiten hihihihi urime festat mara

Kaqanikasja
30-12-11, 19:07
http://i794.photobucket.com/albums/yy228/jade95_2010/XX-Happy%20New%20Year/be0f3784-1-1.png


Urime 2012-a paqi shendet dhe qdo te mir suksese...

Jana
27-03-12, 16:18
http://cdn.pimpmyspace.org/media/pms/c/mn/nx/x4/a_gre.gif

Qika^Me^Kule
06-04-12, 21:08
http://img1.imagehousing.com/31/78e84db34577f2e2902d4efbdc752d9f.jpg

Kaqanikasja
11-05-12, 19:49
http://dl.glitter-graphics.net/pub/1/1871tgny7mzswe.gif