PDA

View Full Version : gazi-de


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8

Sy_kaltra
25-12-06, 14:10
Pershendetje gazi-de.

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra..

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_gezuar1.gif

selvija
25-12-06, 22:06
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/141/141746l4fiobzhr4.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

Agolli
26-12-06, 01:59
Te pershendes dhe te uroj shume te mira ne jete, njekohesisht realizim te
te gjitha deshirave ne vitin qe vjen.
http://www.trepca.net/2003/1203/gezuar2004-al.jpg


Agolli

Berisha-boy
26-12-06, 16:00
Me fat festa e Kurban Bajramit.Paqja,mirkuptimi,toleranca,shpresa te mbizotroj perhere ne familen e juaj.


Me respekt
Berisha-boy

~AmaZonA~
26-12-06, 16:47
Gėzuar Vitin e Ri paqja dhe lumturia ju percjellshin gjate gjithe vitit 2007

http://www.hellasmultimedia.com/webimages/newyear/images/HapNY2.gif

gazi-de
26-12-06, 17:06
falemindrerit per urimet,Sy_kaltra,Selvia,Agolli,Berisha-boy,AmaZonA,ju uroje edhe juve festene e Bajramite,vitin e ri,dhe gjdo deshire te ju pletsohet juve dhe familjes tuaje,URIME.................

Berisha-boy
01-01-07, 07:29
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

gazi-de
02-01-07, 15:00
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy
Inderuar Berisha-boy ju falenderoj shume per urimet,edhe ty te uroj gjdo te mire,endrrat,deshirat qe i ke te plotsohen si ti deshiron,qe te jeshe i lumtur ti e familja juaj....ju falenderoj dhe ju pershendes

Prishtinasja_
02-01-07, 18:22
Pershendetje gazi-de

***URIME VITIN E RI 2007****

Fati, suksesi dhe lumturia te percjellshin gjithmone !!!!

http://www.myspacegraphicsandanimations.com/images/happy-new-year-blu.gif

gazi-de
03-01-07, 11:54
Pershendetje gazi-de

***URIME VITIN E RI 2007****

Fati, suksesi dhe lumturia te percjellshin gjithmone !!!!

http://www.myspacegraphicsandanimations.com/images/happy-new-year-blu.gif
Ju faleminderit Prishtinasja pere urimet,ju uroj edhe ty kete viet te ri,qe te jete vite i dashuris paqese mese njerzve.........

Naki
03-01-07, 17:48
Gazi-de,mirė se vini ju dėshirojė ēaste tė mira nė mesin e dardanasve!

Naki

gazi-de
05-01-07, 13:32
Gazi-de,mirė se vini ju dėshirojė ēaste tė mira nė mesin e dardanasve!

Naki
Faleminderit Naki,mire se ju gjeje ne dardanin..............

uck_aksh
30-01-07, 00:17
Hape deren Dardania.de po na vje gazi-de me biqiklet
biqikleta me dy rrota shum mir ecke neper gropa
neper gropa tuj u rrotullis ajde gazi-de se u mutem tut prit
mirsenaerdhe gazi-de jetofsh sa dardania.de


PERSHENDETJE GAZI-DE TE UROJ GJITH TE MIRAT NE JET

gazi-de
30-01-07, 00:23
Hape deren Dardania.de po na vje gazi-de me biqiklet
biqikleta me dy rrota shum mir ecke neper gropa
neper gropa tuj u rrotullis ajde gazi-de se u mutem tut prit
mirsenaerdhe gazi-de jetofsh sa dardania.de


PERSHENDETJE GAZI-DE TE UROJ GJITH TE MIRAT NE JET
Ju falenderoj shume uck_aksh,edhe ty ashtu gjdo te mirate ne jete me gjith familjen tuai,edhe nje here faleminderite.....pore me biqiklete nuke po me len mbrenda bo duhet ta la jashte deri te ma mere dikushe..............

selvija
30-01-07, 09:34
gazi-de...pershendetje dhe mir se ke ardhur ne mesin ton shpresoj se do kalojsh mir ne kete shoqri..
por se di si mundesh te hysh ne dardani ashtu me ate biciklet se..si duket xhini te paska dhen pram enrgi hahah...
http://hometown-art.aol.com/htp/clipart_de/Reise323832Transport/Motorr228der/source/1713325.jpg
ja na ardh gazi-de si maffi...hahha pershendes uroj qdo te mire....

gazi-de
30-01-07, 11:25
gazi-de...pershendetje dhe mir se ke ardhur ne mesin ton shpresoj se do kalojsh mir ne kete shoqri..
por se di si mundesh te hysh ne dardani ashtu me ate biciklet se..si duket xhini te paska dhen pram enrgi hahah...
http://hometown-art.aol.com/htp/clipart_de/Reise323832Transport/Motorr228der/source/1713325.jpg
ja na ardh gazi-de si maffi...hahha pershendes uroj qdo te mire....
faleminderite per urimete selvija,edhe juve ju uroj gjdo te mire,qe jeta juaj te te kalone keshtu si ne dardani....fati ajo biqikleta e xhinit me pruni prape ketu ne mesin e juaj ne dardani......faleminderit selvija ju pershendese..........

uck_aksh
30-01-07, 15:26
ja Gazi-de me biqiklet
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/01wisconsincowasaki.gif

gazi-de
30-01-07, 15:44
ja Gazi-de me biqiklet
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/01wisconsincowasaki.gif
mire uck_aksh,po eshte lope apo ka...qe eshte lope me paska shpetu,kure te me mer etja pi qumeshte...............

Naki
30-01-07, 19:40
Nė kėtė odė tė re po trokasė pėr herė tė parė,nė mungesė tė nikoqirit po i lė tek porta pėrshėndetjet ēė herave tjera kur tė takohem tė pijmė sė bashku nga njė kafehttp://www.dobhran.com/images/coffee-cappucino.jpg

Gazi/de ju dėshirojė ēaste tė mira nė forumin Dardania.de,kudo ēė tė jeni mirėmbetshi.

Naki!

gazi-de
31-01-07, 11:15
Nė kėtė odė tė re po trokasė pėr herė tė parė,nė mungesė tė nikoqirit po i lė tek porta pėrshėndetjet ēė herave tjera kur tė takohem tė pijmė sė bashku nga njė kafehttp://www.dobhran.com/images/coffee-cappucino.jpg

Gazi/de ju dėshirojė ēaste tė mira nė forumin Dardania.de,kudo ēė tė jeni mirėmbetshi.

Naki!
Ju faleminderit Naki,ne oden trokite sa here te duash,se odate e dardanise kane qene dhe eshte per miqe gjithmone e hapure,e pare kaffe faleminderite,pore qenka kapuchino,por per ty e pi nuke ka probleme hahaha..shaka...ju faleminderit Naki dhe ja kalofshi mire...

Prishtinasja_
14-02-07, 12:21
Te pershendes :smile::smile:

gazi-de
14-02-07, 18:18
faleminderit per pershendetjen Prishtinsja...:wink:

Dreni30
14-02-07, 18:54
http://www.natsunivers.dk/kort/images/valen005.gif

Urime e u gezofshi per jete.

Zero Cool
14-02-07, 23:07
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Vday1.gif

Prishtinasja_
16-02-07, 11:30
http://ug2.kwick.de/ug/0115/9839/9982559_full,r,500x500.jpg

legenda
16-02-07, 18:07
edhe une te deshiroj nje FUNDJAVE te kendshme,GAZI.

:smile: .

http://ug2.kwick.de/ug/0115/9839/9982559_full,r,500x500.jpg

gazi-de
16-02-07, 22:33
http://ug2.kwick.de/ug/0115/9839/9982559_full,r,500x500.jpg
faleminderit pere paershendetjet Prishtinasja dhe legenda,edhe une ju uroje nje jae te kendshme dhe te qete......

uck_aksh
16-02-07, 23:32
pershendetje Gazi-de si je mor vella si po kalon te uroj qdo te mir

gazi-de
17-02-07, 12:53
pershendetje Gazi-de si je mor vella si po kalon te uroj qdo te mir
faleminderite uck_aksh,mire po ja kalojme keshtu neper tan,po ti dhe une te pershendese....

selvija
23-02-07, 16:22
Pershendetje nga selvija
dhe te uroj nje vikend te kendeshem ...
http://dl7.glitter-graphics.net/pub/173/173997k24eofivin.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

gazi-de
26-02-07, 14:04
Pershendetje nga selvija
dhe te uroj nje vikend te kendeshem ...
http://dl7.glitter-graphics.net/pub/173/173997k24eofivin.gif (http://www.glitter-graphics.com/)
Faleminderit selvija.
ishe viken i qete,por edhe me shume stres.
faleminderit edhe nje here,edhe ty te uroje nje fillime jave te qete dhe te kendeshem...

jEtA_1
27-02-07, 13:59
gazi-de edhe nga une ke pershendetje te ngroht dhe te uroj nje jete te mir dhe pa brenga

falma_lotin
27-02-07, 14:21
Ti je forumisti me i sjellshem qe dine te respektoje qdokend te lumt pra prano dhe nje pershendetje te perzemert nga une, dhe te them se me te vertete jam shume krenare qe kam nje mik aq te mire sikur se je ti, shume i sjellshem ne forum dhe shume i dashur dhe i respektuar nga te gjithe forumistet , kam knaqesin qe njeihemi me ju vllaqko edhe per ty e kam Vetem nje fjale : Je engjell i vertete!
Dhe po ta kisha mundesine, do te shkoja deri tek i madherishmi Zot qe ta falemnderoj shume qe aj te solli ty dhe qe kam rastin te te njoh ketu ne kete forum...

Pasi qė je miku im, po shėrbej unė nga njė kafe:

http://www.coffeekid.com/images/475/275x183/macchiatoheart2.jpg

te uroj fat, lumturi, dashuri dhe gjdo te mir ne jet, qofsh i bekuar, rrall ka persona si ti kjo bot...

me nderime dhe shum rrespekt mbetesh i pershendetur nga une falma_lotin

Guri i madh
27-02-07, 17:20
pershendetje per mikun qazi-de


i nderuar gazi pranoni pershendetjet e mia ma te perzemerta duke ju deshiruar suksese ne jet

falma_lotin
27-02-07, 18:06
Pershendetje me te perzemerta per vllaun mikun ton ma te mirin gazi-de.pak me vones por besoj se ti me kupton ,te uroj shum fat ne jet je yll bote vllaqko,te deshirojme mire se ardhje dhe argetim te kendshem ne kete vend ku mbledhen bashkekombasit tane nga tere bota!Uroi qe do kaloni momente sa ma te bukura ketu ne mesin e te gjithe vellezerve dhe motrave shqipetare,ketu qe jemi te gjithe po thuajse jemi ba si nje familje te gjithe..une kam kenaqesin qe takoi ndoi njeri si ju i nderuari vllaqko gazi por eshte shum veshtir te gjeshe nje djalosh si je ti por i lutem zotit qe ti te jesh gjithmon i till e kurr zemra jote te mos kete hidhrime por vetem harmoni e gezime new jeten tande se e meritoni lumturin e kesaj bote vllaqko gazi te deshiroj nga zemra te kalosh sa ma bukur edhe ti ktu me motra e vllazen shqiptar ku do qe jan neper bot kalofsh sa ma mire o ylli i forumit dardania.de.vllaqko nuk po shkruaj me shum se e din ti se qka te kam treguar ty por ne fal vllakqo te lutem se per ty nuk dote me mjaftonte 1000 faqe me shkurar por te lutem e din ti pse e tani po e perfundoj ketu .

te pershendes nga une zemra dhe te uroj qdo te mire ne jeten tande
rrespekt per ty te veqant kam une falma_lotin

gazi-de
27-02-07, 18:18
gazi-de edhe nga une ke pershendetje te ngroht dhe te uroj nje jete te mir dhe pa brenga
jeta_1,faleminderit per pershendetjet,dhe une te uroje nje jete te qete,sikure ti deshirone...
edhe nje here faleminderit.....

gazi-de
27-02-07, 18:28
Ti je forumisti me i sjellshem qe dine te respektoje qdokend te lumt pra prano dhe nje pershendetje te perzemert nga une, dhe te them se me te vertete jam shume krenare qe kam nje mik aq te mire sikur se je ti, shume i sjellshem ne forum dhe shume i dashur dhe i respektuar nga te gjithe forumistet , kam knaqesin qe njeihemi me ju vllaqko edhe per ty e kam Vetem nje fjale : Je engjell i vertete!
Dhe po ta kisha mundesine, do te shkoja deri tek i madherishmi Zot qe ta falemnderoj shume qe aj te solli ty dhe qe kam rastin te te njoh ketu ne kete forum...

Pasi qė je miku im, po shėrbej unė nga njė kafe:

http://www.coffeekid.com/images/475/275x183/macchiatoheart2.jpg

te uroj fat, lumturi, dashuri dhe gjdo te mir ne jet, qofsh i bekuar, rrall ka persona si ti kjo bot...

me nderime dhe shum rrespekt mbetesh i pershendetur nga une falma_lotin
falma_loti,shume faleminderit per pershendetjet dhe lutjet tu.

me te vertet je nje mikeshe shume mrekulluare,dhe ke respekt shume te madhe nga une..
Bekimi dhe Meshira e Zotit qofte mbi ju,edhe nje her faleminderit,dhe te pershendes me plote zemer,nga miku juaj gazi...
se gati harrova pere kaffe,faleminderit shume e ndreuare falma_lotin.............

gazi-de
27-02-07, 20:43
pershendetje per mikun qazi-de


i nderuar gazi pranoni pershendetjet e mia ma te perzemerta duke ju deshiruar suksese ne jet
falemindertit per pershendetjet tua miku ime Guri i madhe,
dhe une te pereshendes dhe te uroj gjdo te mire nejete................

Prishtinasja_
05-03-07, 20:37
:biggrin::biggrin:


http://ug2.kwick.de/ug/0151/2502/9099685_full,r,500x500.jpg

gazi-de
06-03-07, 11:45
:biggrin::biggrin:


http://ug2.kwick.de/ug/0151/2502/9099685_full,r,500x500.jpg
Danke für deine grüse e ndreuara prishtinasja,habe ich schön gefunden!Dankeeeeeeeeee........

Prishtinasja_
09-03-07, 15:38
:biggrin: :biggrin:


http://ug2.kwick.de/ug/0177/9830/11324336_full,r,500x500.jpg

Agolli
10-03-07, 20:53
I nderuari Gazi_de!.......Prita e prita po kende me e prite.....Rafetin!! ...aaaaa !!? :biggrin: thashe ai llapjan e ja dine verzionin e odave te LLapit,,,,,,,, dhe mos ja ze per te madhe, ..kazani i ka fajet.... :biggrin:

Keshtu qe erdha vetum ne ket ode, dhe po e la nje pershendetje te sinqerte,.. me hadetet e Pejes!...:biggrin:

Te deshiroj c'do te mire ne jete...

Agolli...........!!!!!

gazi-de
10-03-07, 21:11
I nderuari Gazi_de!.......Prita e prita po kende me e prite.....Rafetin!! ...aaaaa !!? :biggrin: thashe ai llapjan e ja dine verzionin e odave te LLapit,,,,,,,, dhe mos ja ze per te madhe, ..kazani i ka fajet.... :biggrin:

Keshtu qe erdha vetum ne ket ode, dhe po e la nje pershendetje te sinqerte,.. me hadetet e Pejes!...:biggrin:

Te deshiroj c'do te mire ne jete...

Agolli...........!!!!!
Faleminderit shume Agolli,per pershendetjet e tua.....mir e ke ti po na kene humbe neve odat,nejse na ne Llap oda kana pase,apo jena mundu me paes...pore per Oda dhe Kulla jane dhe kane Dugaxhini te njeftur...por do te vi nje dit per vizit ne Kullen apo Oden e juaj...
faleminderit Agolli.......

Buqja_ch
12-03-07, 21:39
Ne Ket Mremje Te Qet Dua Met Pershendet
Kalofsh Qdo Her Si Eshte Me Se Miri...

Me Rrespekt..

gazi-de
12-03-07, 23:28
Ne Ket Mremje Te Qet Dua Met Pershendet
Kalofsh Qdo Her Si Eshte Me Se Miri...

Me Rrespekt..
faleminderir per pershendetjet e nderuar Buqja_ch,edhe ju ashtu,sa me mire tja kaloni...

legenda
12-03-07, 23:39
GAZI te pershendes edhe une gjithashtu,disponim te kendshem:smile:


me respekt
Legenda

rilinda
15-03-07, 00:56
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg

RiannA
15-03-07, 13:29
Nje pershendetje per ty!


RiannA

Sy_kaltra
16-03-07, 17:15
http://sl.glitter-graphics.net/pub/146/146262vtwx8wqh67.gif

gazi-de
16-03-07, 19:25
GAZI te pershendes edhe une gjithashtu,disponim te kendshem:smile:


me respekt
Legenda
faleminderit legenda per pershendetjet....
te uroje edhe ty gjdo te mire,respeket per ty e nderuare legenda...

gazi-de
16-03-07, 19:26
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg
faleminderit e nderuare rilinda..........

gazi-de
16-03-07, 19:28
Nje pershendetje per ty!


RiannA
faleminderit per pershendetjet RiannA..........

gazi-de
16-03-07, 19:29
http://sl.glitter-graphics.net/pub/146/146262vtwx8wqh67.gif
faleminderit e nderuare Sy_kaltra...
hahahahahahaha

te pershendes..........

ARI_03
17-03-07, 10:58
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenende/wochenendgruss.jpg

ninnela
17-03-07, 16:19
Gazi te pershedes kudo qe je

UIkend te rehatshem :smile:

Respekt per ty NINNELA:wink:

gazi-de
17-03-07, 19:45
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenende/wochenendgruss.jpg
danke ARI_03,edhe ty ashtu i nderuare.............

gazi-de
17-03-07, 19:47
Gazi te pershedes kudo qe je

UIkend te rehatshem :smile:

Respekt per ty NINNELA:wink:
faleminderit ninnela per pershendetjet...
edhe ty te deshiroje nje vikend te qet si ti deshirone...

me respeket e nderuare ninnela....

Prishtinasja_
18-03-07, 15:32
http://www.vollmond-events.de/grusskarten/gruss_073.jpg

gazi-de
21-03-07, 22:48
http://www.vollmond-events.de/grusskarten/gruss_073.jpg
prishtinase paske qen ne oden time e nuke te kame pa,edhe ti po hyn mshefte e po ike(shaka)..
faleminderit per pershendetjet dhe ty te uroje nje jave te mire...

Giovanni
21-03-07, 23:02
Tung tung,

Si po ja kalon??

Te pershendet shume shume shuem

Mbremje te kendshme Giovanni.

falma_lotin
23-03-07, 21:26
O Vllaqko erdha te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat ne jeten tande .


http://img130.imageshack.us/img130/3753/flowerseternalbloomqa9fu4.jpg

gazi-de
23-03-07, 23:56
Tung tung,

Si po ja kalon??

Te pershendet shume shume shuem

Mbremje te kendshme Giovanni.
faleminderit shume per pershendetjet Giovanni.............

gazi-de
23-03-07, 23:59
O Vllaqko erdha te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat ne jeten tande .


http://img130.imageshack.us/img130/3753/flowerseternalbloomqa9fu4.jpg
motrushe falma lotin,faleminderit shume per pershendetjet tua edhe per lulen...
me respeket shume te madhe per ty e nderuara falma lotin..te pershendes nga zemra..
gazi-de..

rilinda
24-03-07, 16:35
http://i130.photobucket.com/albums/p248/lindsay4u2nv/Great%20Weekend/greatweekend-1.gif

Giovanni
24-03-07, 18:32
http://www.pascalobispoblog.com/media/872/20060727-dessin%20gros%20minet%20bon%20week%20end.jpg

rafet llapjani
25-03-07, 06:35
Gazi te pershendes i nderuar dhe te deshiroj jet te lumtur me gezime.


R.Llapjani

ARI_03
25-03-07, 08:48
Gazi_de, ju uroj weekend te rahatshėm...

~AmaZonA~
25-03-07, 09:57
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

Sy_kaltra
25-03-07, 11:40
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

selvija
25-03-07, 14:27
http://www.zangygraphics.com/weekend/8.gif

gazi-de
25-03-07, 14:30
faleminderite per pershendetjet e juaja te nderuare rilinda,giovanni,rafet llapiani,ARI03,Amazona,Sy_kaltra.
edhe juve ju uroi nje fund jave te qet,dhe nje pranver me djell e me lule..
respeket per ju gazi...

gazi-de
25-03-07, 14:31
faleminderit selvija edhe juve ashtu,respeket te madhe per ty e nderuar...

uck_aksh
26-03-07, 03:26
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/gazi-de.jpg

ssara
26-03-07, 08:34
pershendetjet me te sinqerta per jushume rspekt per ju

Prishtinasja_
26-03-07, 15:58
http://www.hostarea.de/server-02/Februar-602ca5894c.gif


Te pershendet shume

Prishtinasja_

gazi-de
27-03-07, 12:12
faleminderit pere pershendetjet e juaja uck_aksh,ssara dhe prishtinasja...
uck-aksh,faleminderit prej teje i nderuare per pershendetjen tene speciale,respeket per ty i nderuare..
ssara faleminderit pere pershendetjet tu ne odene time,respeket per ty....
Prishtinasja respeket te madhe per ty e nderuare,je e pa zedhencusheme edhe une te pershendes shume...

uck_aksh
29-03-07, 00:28
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

gazi-de
29-03-07, 11:14
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif
faleminderit uck_aksh edhe ty ashtu i nderuare..
te pershendes per zemsishte...

Agolli
29-03-07, 11:27
Pershendetje Gazi.........me nje RedBull, ndoshta te jap energji, '''dhe pije ngadal se mos po fluturon........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Te deshiroj nje dit te begatshme'''
Agolli........

gazi-de
29-03-07, 12:18
Pershendetje Gazi.........me nje RedBull, ndoshta te jap energji, '''dhe pije ngadal se mos po fluturon........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Te deshiroj nje dit te begatshme'''
Agolli........
hhahaha..faleminderit per pershendetjet i ndruar Agolli...
RedBull/at nuke i pi sepse kame energji bolle,e me pi mos po beht teper e mos po fluturoj,e po me gjuane ndo kushe pushke..hghghghghg.
dhe une te pershendes i nderuare,dhe te uroje nje dite te qete,dhe kesh kujdes me RedBulla,mos pi shume..
flm te pershendes...

Prishtinasja_
31-03-07, 13:41
I nderuar te deshiroj nje fundejave te kendshme dhe pa brenga !! :biggrin:

Te pershendes shume

Prishtinasja_ :smile:

http://ug2.kwick.de/ug/0214/3589/12648503_full,r,470x470.jpg

budo785
31-03-07, 16:05
tung gazi
A je mire,pershendetje,kalo mire

gazi-de
02-04-07, 09:59
faleminderit per pershendetjet Prishtinasja_,budo785,ju pershendes dhe une,dhe ju uroje gjdo te mir ne jete..

rilinda
02-04-07, 10:16
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

Prishtinasja_
03-04-07, 10:54
http://www.hullahu.de/myCARDS/kleine/kategorien/gruss/nicedayk.jpg

Me respekt

Prishtinasja_ :wink:

gazi-de
03-04-07, 18:32
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg
faleminderit rilinda..
te pershendes

gazi-de
03-04-07, 18:34
http://www.hullahu.de/myCARDS/kleine/kategorien/gruss/nicedayk.jpg

Me respekt

Prishtinasja_ :wink:
Danke Prishtinasja_
respeket e nderuara prishtinasja te pershendes.................

Albanian eX|PerT
03-04-07, 21:21
http://www.classact.ca/RubberStamps/Words/Word%20Stamps/EX11B_B_HaveaNiceDay.jpg

Buqja_ch
05-04-07, 06:13
Prano pershndetjet me te mira nga un..

te kalosh sa me mir keto dit pushimi

me rrespekt Buqja

gazi-de
05-04-07, 11:21
http://www.classact.ca/RubberStamps/Words/Word%20Stamps/EX11B_B_HaveaNiceDay.jpg
faleminderit expert edhe ty gjdo te mire
respeket per ty.....

gazi-de
05-04-07, 11:23
Prano pershndetjet me te mira nga un..

te kalosh sa me mir keto dit pushimi

me rrespekt Buqja
gjdo here je e mire se ardhure ne oden time Buqja_ch...
faleminderit per pershendetjet..
dhe ty te uroje nje vikend te qet dhe me djell..
pereshendetje..

budo785
07-04-07, 12:41
Pershendetje gazi,me pelqejne shkrimet e tua....

legenda
08-04-07, 10:13
http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

rilinda
08-04-07, 12:47
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif

uck_aksh
08-04-07, 15:55
http://i171.photobucket.com/albums/u295/Jeannie522/GoodAfternoon.gif

gazi-de
08-04-07, 16:37
Pershendetje gazi,me pelqejne shkrimet e tua....
faleminderit per pershendetjet budo785..
te pershendes respekt pet ty i ngeruar...

gazi-de
08-04-07, 16:40
http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg
faleminderit legenda,edhe pse nuke po e di domethajen e kesaj foto.hghghghgh
flm legenda pershendetje........

gazi-de
08-04-07, 16:41
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif
Salut rilinda...
flm te pershendes...

gazi-de
08-04-07, 16:42
http://i171.photobucket.com/albums/u295/Jeannie522/GoodAfternoon.gif
faleminderit uck_aksh...
te pershendes.........

ninnela
09-04-07, 12:34
Pershendetje per ty gazi

Prishtinasja_
10-04-07, 00:25
Pershendetje gazi-de

Posa hyra andej ka "Kalendari" verejta se sot ka gazi-de ditelindjen! :biggrin:

Pra, URIME !!!
Fati, shendeti, lumturia dhe dashuria te percjellshin nga ēdo hapė te jetės !!:smile:

Qofsh pėrjetėsisht e lumtur me njerzit qe i don dhe tė duan!!!:smile:

http://www.ein-kleiner-blick.de/2x90.jpg


Me respekt

Prishtinasja_

Dreni30
10-04-07, 00:48
Gazi urime ditelindja e u befsh plak me mjeker, shendet e lumturi ne cdo hap te jetes tuaj.


Dreni.

Buqja_ch
10-04-07, 06:44
Gazi shume urime per Ditlindje .. paq shendet lumturi e fate ne jete....

gjitha te mirat ti deshiron e te pershendet

Buqja...

URIME..URIME....

jEtA_1
10-04-07, 07:50
http://img85.imageshack.us/img85/2187/wasser008408jjjjjpb3.gif http://s128.photobucket.com/albums/p165/commentgraphics/Birthday/cf2bd26185bbc05.jpg (http://www.layoutmygraphics.com/)

Urimie per shume mote gazi-de nga mikesha jote virtuale jEtA_1

Paradox_13
10-04-07, 07:59
Gazi,te uroj nga zemra ditelindjen,duke te deshiru fat e harmoni ne jet.
Urime...

ssara
10-04-07, 08:25
Urime ditelindjen dhe i gezofsh shume te tjera

Ssara

Guri i madh
10-04-07, 08:34
gazi -de urime ditlindja ju deshiroj qe edhe shum e shum ditlindje tjera ti festoni me ma te dashurit tuaj

gazi-de
10-04-07, 11:50
Faleminderit shume te gjitheve per urimet dhe pershendetjet e juja,ninnela,Prishtinasja_,Dreni30,Buqja_ch,Jeta_1 ,Paradox_13.ssara,Guri i madhe.
Pershendetje dhe respeket per ju miku juaj gazi-de...

Nirvana Band
10-04-07, 12:19
Urime ditelindjen. Paq shendet dhe lumturi ne jet.

Agolli
10-04-07, 13:51
Gazi_de''!!
Urime,,urime 30_shin!! pritsh edhe shume te tjera me perplot shendet dhe lumturi,, te shoqeruar me dashuri''''

Gezuar,, me nje Redbull dhe pakes vodka http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
http://royale.zerezo.com/blog/vodoi-redbull.jpg


Agolli.....

uck_aksh
10-04-07, 14:38
http://i106.photobucket.com/albums/m280/DragonflyKris/Happy%20Birthday/thhappybirthday1.gif

selvija
10-04-07, 15:45
Gazi-de urime ditlindja kusheri i befsh 100 vjet te gezuar te dashura .
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/sec/happy-birthday/126.gif (http://www.glitterlive.com/)

Amina
10-04-07, 18:12
Urime gazi-de, sot e shume vjet.

gazi-de
10-04-07, 20:19
Faleminderit per pershendetjet e juaja Nirvana Band,Agolli,uck_aksh,selvija,Amina...

Agolli flm per Redbullin,dhe selvija per lule.........
ju pershendes.........

e_martumja
10-04-07, 22:53
Gazi urime ditelindjen, edhe shume mote me shendet te plot dhe harmoni familjare te deshiron e_martumja, nje jete pa brenga dhe buzeqeshje pa kufiiii.

gazi-de
10-04-07, 23:05
Gazi urime ditelindjen, edhe shume mote me shendet te plot dhe harmoni familjare te deshiron e_martumja, nje jete pa brenga dhe buzeqeshje pa kufiiii.
flm e martumja....
te pershendes.......

Luana
10-04-07, 23:14
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/happy-birthday/025.gif
Urime Ditelindja , te uroj fat e sukses dhe lumturi ne jet ty me gjithe familje ,


Pershendetje me te sinqerta per TY Gazi ..


Nice (avatar ) photo :wink:

LuLjaa
10-04-07, 23:17
gazi-de

http://img63.imageshack.us/img63/6360/birthday12cx6.gif

U bofsh plak me mjekerr.

gazi-de
10-04-07, 23:19
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/happy-birthday/025.gif
Urime Ditelindja , te uroj fat e sukses dhe lumturi ne jet ty me gjithe familje ,


Pershendetje me te sinqerta per TY Gazi ..


Nice (avatar ) photo :wink:
faleminderit per urimet dhe pershendetjet Luana...

te pershendes.........

gazi-de
10-04-07, 23:21
gazi-de

http://img63.imageshack.us/img63/6360/birthday12cx6.gif

U bofsh plak me mjekerr.
shume faleminderit LuLja.....

e mjekrren e kame leshu ande pa i be 100(shaka)....
flm te pershendes

prishtinasi
10-04-07, 23:29
Urime ditelindjen Gazi-de, pak me vone...por...se kam dite!:smile:
Suksese dhe gjitha te mirat ne jete....

gazi-de
10-04-07, 23:37
Urime ditelindjen Gazi-de, pak me vone...por...se kam dite!:smile:
Suksese dhe gjitha te mirat ne jete....
faleminderit prishtinasi..
nuke eshte vone se ne mbremje kam linde...hahahahaha
te pershendes...

turisti
10-04-07, 23:57
Inderuar gazi-de,:smile:

Urime ditelindjėn, plotesimin e te gjitha deshirave,shendet dhe jete te gjate sa per t'i festuar edhe 100 tjera,

nga zemra,
TURISTI.:smile:

http://www.maureau.nl/images/taart5.jpg

Linka_pz
11-04-07, 08:49
Gjithashtu te uroj edhe une ,edhe pse me vones por me mire von se hiq

Te uroj jete te gjate dhe te lumtur,realizim te enderrave tuaja jetesore
Me respekt

Linka_Pz

gazi-de
11-04-07, 09:09
Inderuar gazi-de,:smile:

Urime ditelindjėn, plotesimin e te gjitha deshirave,shendet dhe jete te gjate sa per t'i festuar edhe 100 tjera,

nga zemra,
TURISTI.:smile:

http://www.maureau.nl/images/taart5.jpg
turisti i nderuar faleminderit per urimet tua..
te pershendes..

gazi-de
11-04-07, 09:12
Gjithashtu te uroj edhe une ,edhe pse me vones por me mire von se hiq

Te uroj jete te gjate dhe te lumtur,realizim te enderrave tuaja jetesore
Me respekt

Linka_Pz
Linka_pz flm per urimet tua,pershendetje

Sy_kaltra
14-04-07, 11:17
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg

Djellza:
14-04-07, 22:04
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Paradox_13
15-04-07, 14:23
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi.

gazi-de
15-04-07, 16:24
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg
faleminderit e nderuara,edhe par ty ashtu...
respeket te pershendes.....

gazi-de
15-04-07, 16:25
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza
gjithe se si e nderuara flm..dhe une te peareshendes..
respekt per ty.....

gazi-de
15-04-07, 16:27
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi.
flm i nderuar Paranox_13,edhe ty nje pasdite te qete..
te pershendes........

rilinda
15-04-07, 17:05
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR004.gif

Prishtinasja_
16-04-07, 10:23
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x293.jpg

gazi-de
16-04-07, 11:46
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR004.gif
mire flm....te pershendes....

gazi-de
16-04-07, 11:47
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x293.jpg
Dir auch,Danke...
te pershendes............

ssara
16-04-07, 15:31
Pershendetje per ty i nderuar kalo sa ma mire

Ssara

budo785
16-04-07, 19:09
kalo mire gazi,vec te pata:-)

budo785
16-04-07, 19:09
kesh tu thon:vec te para,hahahaha

Amina
16-04-07, 22:55
Gazi i De kalo sa me mire, se fac bre ne at avatar po dukesh hehehehehhee

LuLjaa
17-04-07, 00:50
Pėrshėndetje.

http://img341.imageshack.us/img341/1070/enfantbwvd1.gif

gazi-de
18-04-07, 10:06
Faleminderit per pershendetjet e juaja te nderuare,ssara,budo785,Amina,LuLjaa,...
edhe nje her flm,ju pershendes...........

Sy_kaltra
20-04-07, 17:48
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

rilinda
21-04-07, 21:59
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif

Giovanni
22-04-07, 18:05
Pas nje pushimi te shkurter fundjavor te deshiroj nje jave te kendsheme.


Me respekt Giņ.

uck_aksh
23-04-07, 00:29
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

gazi-de
23-04-07, 10:31
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg
faleminderit e nderuara pershendetje......

gazi-de
23-04-07, 10:33
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif
hahahah flm e nderuara rilinda
respeket te pershendes............

gazi-de
23-04-07, 10:34
Pas nje pushimi te shkurter fundjavor te deshiroj nje jave te kendsheme.


Me respekt Giņ.
Giovanni faleminderit,edhe ty ashtu
pershendetje..........

gazi-de
23-04-07, 10:36
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg
Uck_aksh faleminderi shume i nderuar respeket per ty..
te pershendes...........

Elina
24-04-07, 16:55
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/11.gif

Amina
24-04-07, 18:59
Tungiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

gazi-de
25-04-07, 13:59
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/11.gif
Faleminderit e nderuarea ........
pershendetje

gazi-de
25-04-07, 14:00
Tungiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Tungiiii...pershendetje...flm......

Agolli
28-04-07, 17:34
Erdha kendej pari, prap se prap vetum ne mungesen e skeles Rafet!..
Si ai ma, ter diten me tertaq dhe qyski http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif.....,,zanatlis,, punet nuk i mungojn mu per ate Rafetit, eshte i veshtirr me ja gjete dakikin e lire,........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Ju deshiroj shendet dhe lumturi ne jete.....
Agolli........

Luana
28-04-07, 19:49
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/hello/032.gif

gazi-de
28-04-07, 19:49
Erdha kendej pari, prap se prap vetum ne mungesen e skeles Rafet!..
Si ai ma, ter diten me tertaq dhe qyski http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif.....,,zanatlis,, punet nuk i mungojn mu per ate Rafetit, eshte i veshtirr me ja gjete dakikin e lire,........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Ju deshiroj shendet dhe lumturi ne jete.....
Agolli........

Faleminderit shume i nderuare Agolli..
E Rafeti nuke ka mu be rahat kurre me qyskia e terrtaqa,shume ka me hike hahhah
edhe njeher flm Agolli,respeket per ty.............

gazi-de
28-04-07, 19:52
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/hello/032.gif
edhe pse nuke e di anglishten,besoje qe eshte mire dhe pershendetje.hahahh
falimenderit shume Luana,te pershendes..........

Naki
04-05-07, 12:19
Sot nė diten e dytė tė shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve /sepse nuk mbrrijta dje ti vizitojė tė gjithė nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

rilinda
06-05-07, 18:34
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

gazi-de
06-05-07, 19:36
Sot nė diten e dytė tė shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve /sepse nuk mbrrijta dje ti vizitojė tė gjithė nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki
Faleminderit shume Naki,pespeket..
te pershendes...........

gazi-de
06-05-07, 19:38
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda
Faleminderit Rilinda e nderuare...pershendetje............

LuLjaa
07-05-07, 17:29
gazi-de pershendetje t'uroj argetim te kendeshum ne vazhdim

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

rilinda
09-05-07, 01:35
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

prishtinasi
09-05-07, 05:01
http://newzealandnow.info/media/hello.jpg

gazi-de
09-05-07, 12:35
gazi-de pershendetje t'uroj argetim te kendeshum ne vazhdim

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif
LuLjaa faleminderit per pershendetjet tua..
pershendetje dhe nga une....................

gazi-de
09-05-07, 12:38
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!
Rilinda e nderuare je e mrekullusheme,faleminderit per keto deshira,dhe ty te uroj qe gjdo deshire te plotesohet ne jete..
respeket.....

gazi-de
09-05-07, 12:40
http://newzealandnow.info/media/hello.jpg
faleminderit prishtinas,pershendetje..............

Zero Cool
10-05-07, 13:07
Flm per pershendetjet qe mi ke bere gjate kohes qe nuk isha ketu. Nje dite te kendshme te uroj.
Respekt ZC

ssara
10-05-07, 15:20
http://i74.photobucket.com/albums/i255/xmasbabie/821hellofriendglitterxn5.gif

Amina
11-05-07, 11:27
HALLO, grüssse Dich falls Du hier bist. Schönen Tag noch.

gazi-de
11-05-07, 15:09
Flm per pershendetjet qe mi ke bere gjate kohes qe nuk isha ketu. Nje dite te kendshme te uroj.
Respekt ZC


flm edhe per pershendetjet tuja i nderuare..
respeket...............

gazi-de
11-05-07, 15:10
http://i74.photobucket.com/albums/i255/xmasbabie/821hellofriendglitterxn5.gif
ssara flm pershendetje............

gazi-de
11-05-07, 15:12
HALLO, grüssse Dich falls Du hier bist. Schönen Tag noch.
flm Amina Ich grüsse Dich auch..Danke edhe ty nje dite te mire.............

Prishtinasja_
11-05-07, 16:50
http://pimpimg.myyearbook.com/usercontent/fast/pimp_images/Glitter/Phrases/Great_Weekend_phrases/haveagreatweekendrainbow3d.gif

selvija
11-05-07, 20:31
Gazi-de te pershendes une dhe macja ime,,dhe te urojm qdo te mire ne jeten tende..
http://zangygraphics.com/friends/8d132140e2341ca9b2bd49235273b1fd28.jpg (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=friends&n=172)

karkalec
12-05-07, 04:28
edhe nga ana ime...


PERSHENDETJE,


FALENDERIME :smile: ...

Elina
12-05-07, 11:58
Gazi pershendetje...

http://dl3.glitter-graphics.net/pub/151/151163q6ufhy61nf.gif

gazi-de
13-05-07, 12:41
http://pimpimg.myyearbook.com/usercontent/fast/pimp_images/Glitter/Phrases/Great_Weekend_phrases/haveagreatweekendrainbow3d.gif
Faleminderit Prishtinasja,edhe ty te uroj nje fund jave te qete
pershendetje...........

gazi-de
13-05-07, 12:43
Gazi-de te pershendes une dhe macja ime,,dhe te urojm qdo te mire ne jeten tende..
http://zangygraphics.com/friends/8d132140e2341ca9b2bd49235273b1fd28.jpg (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=friends&n=172)
hahaha faleminderit shume selvija,te pershendes edhe une ty edhe macen..
respeket e nderuar.........

gazi-de
13-05-07, 12:44
edhe nga ana ime...


PERSHENDETJE,


FALENDERIME :smile: ...
flm karkalec pershendetje edhe nga une,respeket........

gazi-de
13-05-07, 12:46
Gazi pershendetje...

http://dl3.glitter-graphics.net/pub/151/151163q6ufhy61nf.gif
Faleminderit per pershendetje Elina
respeket te pershendes...............

instruktori
14-05-07, 19:48
Pershendetje

Me deshire qe ju dhe familja e juaj te jeni dhe te kaloni sa ma mire ju pershendes

Instruktori

GURI SYLAJ
17-05-07, 11:59
gazi-de pranoni nje pershendeteje edhe nga ne!

Te fala nga Guri Sylaj !

gazi-de
20-05-07, 00:46
Pershendetje

Me deshire qe ju dhe familja e juaj te jeni dhe te kaloni sa ma mire ju pershendes

Instruktori
instruktori i nderuar faleminderit per pershendetjet tua ne oden time...
ju pershendes.........

gazi-de
20-05-07, 00:48
gazi-de pranoni nje pershendeteje edhe nga ne!

Te fala nga Guri Sylaj !
Te fala GURI,faleminderit shume,pershendetje.................

rilinda
20-05-07, 03:00
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!

vjeshta
22-05-07, 02:21
Pershendetje dhe respekt per juve .


Vjeshta!

SANTANA-29
22-05-07, 23:37
Gazi-de me nci se te qeta,pershendetje inderuhttp://www.etango.co.za/images/IW-_Eagle.gifar.

gazi-de
24-05-07, 00:15
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!
faleminderit rilinda...ishalla moj nime hahahahah
flm,pershendetje...............

gazi-de
24-05-07, 00:16
Pershendetje dhe respekt per juve .


Vjeshta!
faleminderit vjeshta...
pershendetje respekt...................

gazi-de
24-05-07, 00:18
Gazi-de me nci se te qeta,pershendetje inderuhttp://www.etango.co.za/images/IW-_Eagle.gifar.
SANTANA flm per pershendetjet respekt..
te pershendes.............

uck_aksh
24-05-07, 00:52
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

selvija
26-05-07, 17:17
Kushooo te pershendes nje vikend te kendshem..
http://dl7.glitter-graphics.net/pub/343/343857aqoe8fg91w.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

instruktori
26-05-07, 21:53
Erdha ketu te la nje mesazh per ju

Vikend te kendeshem ju deshiroj


Instruktori

ninnela
28-05-07, 19:27
Prano pershendetje i nderuari Gazi

Kalofsh mire

rilinda
28-05-07, 23:38
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

gazi-de
30-05-07, 19:54
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg
uck_aksh faleminderit per pershendetjet tua i nderuar,respeket...
te pershendes............

gazi-de
30-05-07, 19:57
selvija,instruktori,ninnela dhe rilindja faleminderit shume per pershendetjet e juja..
jeni dhe mbetni te respektum nga une,ju pershendes...........

Elina
31-05-07, 10:40
http://profilejewels.net/grafix/specialties/Goodmorning/Good_Morning_LM_Cutie_.jpg

instruktori
02-06-07, 15:48
Pershendetje dhe shume te mira


Instruktori

Arkza
04-06-07, 19:36
Pershendetje ty dhe shume sukses ne jete.

gazi-de
05-06-07, 01:16
Faleminderit per pershendetjet e juja Elina,Instruktori,Arkza..
respekt per ju pershendetje....................

LuLjaa
05-06-07, 05:16
http://tartalacreme.photo.doctissimo.fr/images/dossiers/t/a/tartalacreme/Glitters/IM_12149.gif

Pershendetje per ty gazi-de, t'deshiroj gjithe t'mirat ne jete.

gazi-de
07-06-07, 21:59
http://tartalacreme.photo.doctissimo.fr/images/dossiers/t/a/tartalacreme/Glitters/IM_12149.gif

Pershendetje per ty gazi-de, t'deshiroj gjithe t'mirat ne jete.
LuLjaa faleminderit per pershendetjet,edhe ty te uroj gjdo te mire ne jete..
flm pershendetje.........

rilinda
09-06-07, 16:31
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

Diana007
09-06-07, 19:39
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

instruktori
10-06-07, 02:08
Vikend te kendeshem


Instruktori

gazi-de
10-06-07, 12:01
flm rilinda,Diana007,instruktori,per pershendetjet e juja.........
ju pershendes respekt............

luckyman
10-06-07, 14:15
Tung...........gazi

hasanmehmeti
10-06-07, 14:49
selamalejkum gazi,

te uroj qdo te mir ne jete.

me respekt
hasani

ssara
10-06-07, 17:06
Te pershendes Gazi kalo sa ma mire....

aLbaChiCk
10-06-07, 17:45
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/x1pxOYwqu4SjF6_05uWxcsfCcxgfG1dC1MN.gif

te pershendes gazi-de

Lijanna
12-06-07, 00:43
Pershendetje gazi_de...!

gazi-de
12-06-07, 11:21
Tung...........gazi
tungi luckyman,pershendetje.............

gazi-de
12-06-07, 11:26
selamalejkum gazi,

te uroj qdo te mir ne jete.

me respekt
hasani
selamalekum Hasan.........
flm te pershendes....

gazi-de
12-06-07, 11:28
Te pershendes Gazi kalo sa ma mire....
flm ssara.
te pershendes dhe te uroj gjdo te mire.............

gazi-de
12-06-07, 11:29
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/x1pxOYwqu4SjF6_05uWxcsfCcxgfG1dC1MN.gif

te pershendes gazi-de
flm e nderuar,respekt te pershendes........

gazi-de
12-06-07, 11:31
Pershendetje gazi_de...!
flm Lijanna,te pershendes dhe respekt per ty e nderuar.....

Prishtinasja_
14-06-07, 00:19
http://www.ein-kleiner-blick.de/wd9.jpg

Abetare
14-06-07, 10:06
http://www.funmunch.com/graphics/good_morning/graphics/good_morning_1.gif


Gazi a u qove lol ?!

gazi-de
15-06-07, 12:25
http://www.ein-kleiner-blick.de/wd9.jpg
flm Prishtinasja respeket te pershendes.........

gazi-de
15-06-07, 12:28
http://www.funmunch.com/graphics/good_morning/graphics/good_morning_1.gif


Gazi a u qove lol ?!
flm pershendetje,Abetare..........

Preshevar
16-06-07, 13:32
Pėrshėndetjet e mia i nderuari Gazi,

Tė uroj nje vikend shum tė kendshem,

Mir mbetshi dhe mir u lexofshmi,

Preshevari

aLbaChiCk
17-06-07, 17:59
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sunday2-2.gif

rilinda
18-06-07, 04:10
http://www.hi5tools.com/myspace-images/goodday/prod_788_23248.gif

gazi-de
19-06-07, 11:51
Pėrshėndetjet e mia i nderuari Gazi,

Tė uroj nje vikend shum tė kendshem,

Mir mbetshi dhe mir u lexofshmi,

Preshevari
flm i nderua Preshevari,dhe une te pershendes,gjdo te mire..

gazi-de
19-06-07, 11:52
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sunday2-2.gif
flm qikshqiptare,te pershendes.............

gazi-de
19-06-07, 11:53
http://www.hi5tools.com/myspace-images/goodday/prod_788_23248.gif
hahahahahahahahhaah flm pershendetje................

Shqiptare
19-06-07, 15:08
Pershendetje gazi.

Te uroj nje dite sa me te bukur sot!

Shqipja

gazi-de
21-06-07, 11:30
Pershendetje gazi.

Te uroj nje dite sa me te bukur sot!

Shqipja
flm Shqiptare.
dhe ty te uroj gjdo te mire pershendetje..............

instruktori
23-06-07, 17:14
Vikend te mire ju deshiroj

gazi-de
24-06-07, 11:01
Vikend te mire ju deshiroj
flm instruktori,edhe ty nje vikend te qet..
pershendetje.......

Amina
24-06-07, 11:57
gazi-de, dir auch ein wunderschönes Wochenende wünsche ich,
und nicht soviel rauchen ja hahahahhaha, hajgare hehehehhe

Prishtinasja_
24-06-07, 12:04
Nje dite te mbare gazi-de.............:biggrin:

http://www.ein-kleiner-blick.de/2x44.jpg

ssara
24-06-07, 13:24
pershendetje Gazi nje dite sa me te bukur te uroj.........

gazi-de
25-06-07, 13:25
gazi-de, dir auch ein wunderschönes Wochenende wünsche ich,
und nicht soviel rauchen ja hahahahhaha, hajgare hehehehhe
Danke,pershendetje...............

gazi-de
25-06-07, 13:28
Nje dite te mbare gazi-de.............:biggrin:

http://www.ein-kleiner-blick.de/2x44.jpg
flm Prishtinasja..te pershendes..............

gazi-de
25-06-07, 13:29
pershendetje Gazi nje dite sa me te bukur te uroj.........
flm ssara,edhe ty ashtu pershendetje.....................

SANTANA-29
26-06-07, 18:21
pershendetje gazi-de..................

Naki
26-06-07, 22:30
Nė kėtė mbrėmje verore po fillojė shetitjen nė lagjen e pėrshėndetjeve me vete kamė ēadren -shiu nuk ka tė ndalur ,ėshtė shi verorė qė freskonė po edhe tė bėnė qullė.

Duke kaluar kah porta e juajė po kėrkojė strehim,dotė mė duhet tė vazhdojė nuk qenka askush, po ju lė nė kutin e postės pėrshėndetjet e para verore, kudo ēė tė jeni ju pėrshendes pėrzemėrsisht!

Naki

Abetare
27-06-07, 00:31
Gazi i De-s; Shumė Pėrshėndetje pėr ty.....

gazi-de
27-06-07, 00:34
pershendetje gazi-de..................
Flm shume i nderuar SANTANA
respeket ju pershendes.............

gazi-de
27-06-07, 00:38
Nė kėtė mbrėmje verore po fillojė shetitjen nė lagjen e pėrshėndetjeve me vete kamė ēadren -shiu nuk ka tė ndalur ,ėshtė shi verorė qė freskonė po edhe tė bėnė qullė.

Duke kaluar kah porta e juajė po kėrkojė strehim,dotė mė duhet tė vazhdojė nuk qenka askush, po ju lė nė kutin e postės pėrshėndetjet e para verore, kudo ēė tė jeni ju pėrshendes pėrzemėrsisht!

Naki
flm shume Naki,respeket te pershendes.........

gazi-de
27-06-07, 00:39
Gazi i De-s; Shumė Pėrshėndetje pėr ty.....
Abetare flm shume e nderuar...
pershendetje edhe prej meje...............

LuLjaa
30-06-07, 06:25
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/34.gif

gazi t'pershendes dhe t'deshiroj argetim te kendeshume ne vazhdim!

instruktori
30-06-07, 17:19
Pershendetje dhe shume te mira ne jete ju deshiroj

Instruktori

egi
01-07-07, 17:39
pershendetje edhe me kete rast nje dialog per ty...

egi: hej, qka po ban

gazi-de: qe valla tu pi duhan..

egi: phi, s'di qka dveta

http://dl3.glitter-graphics.net/pub/151/151163q6ufhy61nf.gif

aLbaChiCk
03-07-07, 18:48
http://i177.photobucket.com/albums/w207/Trina2920/have%20a%20nice%20day/roseBlueGD.gif

Shqiptare
04-07-07, 12:41
Dite te bukur e te mbare,

Shqipja :smile: