PDA

View Full Version : Prishtinasi


Sy_kaltra
25-12-06, 14:17
Pershendetje Prishtinasi.

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra..

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_gezuar1.gif

prishtinasi
25-12-06, 15:32
Pershendetje Prishtinasi.

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra..

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_gezuar1.gif

Faleminderit shume Kaltroshe...! Urime festat e fundvitit dhe uroj qe viti 2007 te jete vite i sukseseve per ty!

Prishtinasja_
26-12-06, 12:29
Prishtinasi,

prano pershendetje e mia !!

*****URIME FESTAT *****

http://ug1.kwick.de/ug/0194/6564/7402054_400.jpg
Cdo te mirat nga vendasja jote :biggrin::biggrin:

Prishtinasja_

Berisha-boy
26-12-06, 15:37
Me fat festa e Kurban Bajramit .Paqja,mirkuptimi,toleranca,shpresa te mbizotroj perhere ne familen e juaj .

Me respekt
Berisha-boy

~AmaZonA~
26-12-06, 16:03
Gėzuar Vititn e Ri ky vite qofte plote suksese dhe te mira per Ty dhe familjen tuaj njė herit Urime edhe festa e Kurban Bajramit...

Sekretareshen ta solla per Vitin e Ri si dhurat http://dts.ystoretools.com/1150/images/250x1000/sagico.jpg

prishtinasi
26-12-06, 19:13
Prishtinasja_ (vendasja e ime):biggrin: , flm per urim...te uroje festat e fundvitit...E viti 2007 le te jete vite i sukseseve per ty (ashtu si ke qef ti)!

Berisha-Boy, urime gjithashtu festat e fundvitit ty dhe te dashurve te ty...!


AmaZona, hahah...flm per sekretareshen...prape fillova te besoj ne babadimer....:biggrin: ! Sukses ne studime.....E Gezuar Vitin e Ri 2007, ty dhe familjes tuaj!

schütze
01-01-07, 16:25
GEZUAR 2007

Nga zemra ju uroj qe ky vit te jet viti i realizimit te qdo deshire,gjithashtu edhe ralizimin e pavarsis se Kosoves

me respekt
schütze

legenda
04-01-07, 23:54
urime viti i ri,besoj se do te te sjell plote befasi te kendshme ky vit,e perjetime te pa harruara:smile:

prishtinasi
05-01-07, 00:19
urime viti i ri,besoj se do te te sjell plote befasi te kendshme ky vit,e perjetime te pa harruara:smile:

Flm vendase...gjithe te mirat edhe ty gjate ketij viti atje ku gjindesh!:wink:

prishtinasi
08-02-07, 18:26
Prishtinasi...d.m.th une vete:smile: ...e kam per obligim tash e tutje qe gjdo vite ne forum, te ju kerkoj falje nese e kam lenduar dikend me fjale, e kete e beje gjithmone pa dashje, e faji prape eshte i imi...se e kam nje humor pakez te tepruar te zi...e pranoje!

Murgesha
09-02-07, 00:06
Prishtinasi me humor tė zi apo tė bardhė nuk ėshtė me rėndėsi kryesorja ėshtė me tu pėlqyer ai humor. E mua mė duhet ta pranoj se mė pėlqenjnė edhe humori e edhe shkrimet tuaja.
Prano njė pėrshėndetje tė vonė nga unė Murgesha!

prishtinasi
09-02-07, 00:25
Prishtinasi me humor tė zi apo tė bardhė nuk ėshtė me rėndėsi kryesorja ėshtė me tu pėlqyer ai humor. E mua mė duhet ta pranoj se mė pėlqenjnė edhe humori e edhe shkrimet tuaja.
Prano njė pėrshėndetje tė vonė nga unė Murgesha!

Murgesha,
Te falenderoje nga zemra e nderuara Murgesha....
Respekt nga Prishtinasi!

Prishtinasja_
12-02-07, 20:30
ooo vendas te pershendes perzemersisht :biggrin::biggrin:

prishtinasi
12-02-07, 20:57
ooo vendas te pershendes perzemersisht :biggrin::biggrin:

Ooo vendase, te pershendes gjithashtu...:wink: nga zemra!

legenda
12-02-07, 21:09
TE PERSHENDES PRISHTINASI,


me shprese se ne PRISHTINEN TOOONE,nuk do te derdhet me gjak...


Legenda

prishtinasi
12-02-07, 21:14
TE PERSHENDES PRISHTINASI,


me shprese se ne PRISHTINEN TOOONE,nuk do te derdhet me gjak...


Legenda

Faleminderit per pershendetje e nderuara Legenda...:wink: :cool:
Respekt!

Guri i madh
13-02-07, 17:01
prishtinas ju pershendes perzemersisht dhe ju uroj suksese ne jet

prishtinasi
13-02-07, 17:22
prishtinas ju pershendes perzemersisht dhe ju uroj suksese ne jet

Flm Guri, pershendetje gjithashtu...

legenda
01-03-07, 12:35
PRISHTIN,po ta le nje pershendetje qytetareee ketu:smile: ,ndoshta kthehesh dhe e lexon.


me respekt
Legenda

Flm Guri, pershendetje gjithashtu...

jEtA_1
08-03-07, 12:09
Prishtinase gjithashtu edhe une shprehi deshiren qe ta uroj festen e 8 marsit dhe gjitha te mirat ne jet uroj te kaloni mir ne kete dit festive per ne

jEtA_1
08-03-07, 12:14
Kerkoj falje prishtinas nga ana ime postimin e kam derguar ne adres te gabuar besoj se do me mirkuptosh mbetu i pershendetur nga ana ime

legenda
10-03-07, 23:30
.... te pershendes nga laaarg,


:smile:
Legenda

prishtinasi
10-03-07, 23:34
.... te pershendes nga laaarg,


:smile:
Legenda

....oh thnx legenda....:wink: ...

ninnela
12-03-07, 23:17
Prano pershendetje te perzemerta edhe nga une

Uroj te kesh fat ne jete :smile:

Respekt ninnela:wink:

prishtinasi
12-03-07, 23:37
Prano pershendetje te perzemerta edhe nga une

Uroj te kesh fat ne jete :smile:

Respekt ninnela:wink:

Pershendetje gjithashtu Ninnela!
Faleminderit!:wink:
Respekt!

Prishtinasja_
21-03-07, 10:46
Vendas te pershendes shume !! Shpresoj se je duke kaluar mire !!


http://www.cardmaster.com/card/Good%20Bye/Post%20Card/grand.jpg

Te pershendet

Vendasja :tongue:

prishtinasi
21-03-07, 20:22
Vendas te pershendes shume !! Shpresoj se je duke kaluar mire !!


http://www.cardmaster.com/card/Good%20Bye/Post%20Card/grand.jpg

Te pershendet

Vendasja :tongue:

hahahaha....te falenderoj per lule vendase! Se shpesh po na ngatrrojne me nika, saqe edhe 8 marsin ma kane uruar!:smile:
Respekt:wink:

falma_lotin
21-03-07, 20:24
Pranoni pershendetjet me te sinqerta nga une i nderuar te deshiroj fati dhe lumturija te percjell ne qdo hap te jetes sate .

Me rrespekt falma_lotin

prishtinasi
22-03-07, 18:00
Pranoni pershendetjet me te sinqerta nga une i nderuar te deshiroj fati dhe lumturija te percjell ne qdo hap te jetes sate .

Me rrespekt falma_lotin

Faleminderit zonjushe.....pershendetje edhe nga une!

Agolli
24-03-07, 18:48
Phaaaaaaaa te gjeta shokiiiiiii, '''deshta te pershendes mbram por ishe shume nervoze,''keshtu qe deri sa hype ne tren u bo von'' http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif krejt Dea_A i ka fajet me mujoren e sajna, kuku ishalla se lexon http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif
Sidoqofte te pershendes fort dhe kujdes desertit, se mos po te bon zarar,,,,,,http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Paqi nje uikend argetues, me perplot deserte.....
Tunggggggggg

~AmaZonA~
25-03-07, 10:12
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

Sy_kaltra
25-03-07, 11:29
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

gazi-de
25-03-07, 16:35
Prishtinasi te pershendes..

prishtinasi
27-03-07, 00:19
Oh flm juve qe pasni kaluar ne oden time virtuale...pasna harru me i'u a kthyer pershendetjet...por e di qe ma falni!
Edhe une po pershendetem me te gjitha nofkat qe i kam takuar ne kete forum virtual! Arsyeja....obligimet qe me presin ne te ardhmen...nuk me japin kohe qe te vij ne mesin e juaj dhe te shkruaj...! S'po shkruaj me gjate...ju pershendes te gjithve...!

Prishtinasi

Guri i madh
27-03-07, 15:21
Oh flm juve qe pasni kaluar ne oden time virtuale...pasna harru me i'u a kthyer pershendetjet...por e di qe ma falni!
Edhe une po pershendetem me te gjitha nofkat qe i kam takuar ne kete forum virtual! Arsyeja....obligimet qe me presin ne te ardhmen...nuk me japin kohe qe te vij ne mesin e juaj dhe te shkruaj...! S'po shkruaj me gjate...ju pershendes te gjithve...!

Prishtinasisheherli i nderuar Guri i madh tani ka me ndie mungesen e juaj kaniher nuk jena marr vesh po ne te shumten e rasteve kena qen bashk ju deshiroj jet te bukur mos harro se ksajde na gjen kur ti kryjsh obligimet


pershendetje nga Guri i madh

uck_aksh
29-03-07, 00:27
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

prishtinasi
03-04-07, 17:07
sheherli i nderuar Guri i madh tani ka me ndie mungesen e juaj kaniher nuk jena marr vesh po ne te shumten e rasteve kena qen bashk ju deshiroj jet te bukur mos harro se ksajde na gjen kur ti kryjsh obligimet


pershendetje nga Guri i madh

Oh Flm Guri, gjithsesi o te mundohem qe gjate pausave te punes...te ju lexoj!
Kalofsh mire!

prishtinasi
03-04-07, 17:09
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gifTe pershendes UCK_AKSH, flm!

Agolli
03-04-07, 17:39
Pershendetje shoki''''''''nga na humbe?? Phaaaaaa mu kujtua me siguri je infektuar nga deserti, mos ha shume se te bene deme..http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif dhe mos harro ta kontrolloshe glukosen..http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

Te fala nga une dhe nga **** e din ti hahahah

Kalo sa ma bukur heeeeeeee terpijani i desertit....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif.

prishtinasi
03-04-07, 18:10
Pershendetje shoki''''''''nga na humbe?? Phaaaaaa mu kujtua me siguri je infektuar nga deserti, mos ha shume se te bene deme..http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif dhe mos harro ta kontrolloshe glukosen..

Te fala nga une dhe nga **** e din ti hahahah

Kalo sa ma bukur heeeeeeee terpijani i desertit....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif.


hahahahahaha......e vertet eshte Agoll, arsyeja kryesore qe gjate kesaj periudhe jam me pak aktive ne forum....eshte deserti! Kam qelluar ne deserte....taze:biggrin: ...keshtuqe derisa te ngopem...shkronjat do ti le te pushojn pak!
Te pershendes shume ty....dhe ****!
Sinqerisht:
Prishtinasi

Albanian eX|PerT
03-04-07, 21:24
http://www.classact.ca/RubberStamps/Words/Word%20Stamps/EX11B_B_HaveaNiceDay.jpg

prishtinasi
08-04-07, 01:10
http://www.classact.ca/RubberStamps/Words/Word%20Stamps/EX11B_B_HaveaNiceDay.jpg

Oh flm per pershendetje!
Shendet!

legenda
08-04-07, 10:22
http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

ninnela
09-04-07, 12:52
Pershendetje per ty vendas ,uroj te kesh nje jave te mbare

Ninnela

Lijanna
10-04-07, 11:21
Pershendetje ... prishtinas......

prishtinasi
10-04-07, 16:49
ohhh...faleminderit dhe pershendetje edhe nga une::cool:

Legenda:smile:

Ninnela:smile:

Lijanna:smile:

Prishtinasja_
11-04-07, 11:48
Vendas.....

http://www.drachenstein.ch/Thumbnails/Cards/tn_Smiley.jpg

Sy_kaltra
14-04-07, 11:23
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg

Djellza:
14-04-07, 22:03
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza

LuLjaa
17-04-07, 02:38
Pėrshėndetje prishtinasi se i bana 600 gati :D

http://i59.photobucket.com/albums/g296/edge06/comment/graphic-306.gif

Elina
17-04-07, 13:01
Vendas!

http://www.drachenstein.ch/Thumbnails/Cards/tn_Smiley.jpg

prishtinasi
17-04-07, 16:35
Prishtinasja, Sy_kaltra, Djellza, Elina dhe Lulja...ju falenderoj per pershendetje!:cool:

Sinqerisht:
Prishtinasi

Sy_kaltra
20-04-07, 17:54
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

rilinda
21-04-07, 21:56
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif

prishtinasi
22-04-07, 11:52
Pershendetje...gjithashtu per Rilinden dhe Sy_kaltra!:biggrin:

uck_aksh
23-04-07, 00:32
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

Elina
24-04-07, 17:08
Ju pershendes vendas dhe ju uroje nje pasdite te kendeshme.

Agolli
26-04-07, 20:02
Koleg! me sa e kuptova une, embeltrorja na falimentoi!Kur ti gjuan shefi celsat...edhe argatit i humbe inspirimi njeashtu dhe shpresa....... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif
Ne virtualitet takova nofka te medhaja njera nga to ishe edhe ti, shpresoj se ju kam keqkuptuar.......terrpijani i desertit.......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Te deshiroj c'do te mire ne jete.......
Respekt nga nofka Agolli.............http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

gazi-de
27-04-07, 10:53
Pershendetje..........

Luana
28-04-07, 21:15
http://www.glittergraphicsweb.com/img/hello113.gif

Prishtinasja_
01-05-07, 00:35
http://www.marie-garrett.de/liebe/anonymous_puppies_5000634.jpg

Naki
03-05-07, 17:31
Ka kohė qė nuk kam vizituarė lagjen e pėrshėndetjeve,sot nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

rilinda
06-05-07, 18:49
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

LuLjaa
07-05-07, 17:38
Pershendetje o prishtinasi se je ka mungon kohen e fundit , shpresoj qe je mire.

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

prishtinasi
08-05-07, 00:11
Oh flm per keto pershendetje, miqesore...e ketu s'eshte gabim me qene i sinqert e me ju pershendet sinqerisht! Krejteve...qe keni kalu...tek oda e ime personale...me emrin tim personale..."te prishtinasi":smile:

rilinda
09-05-07, 01:14
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

prishtinasi
09-05-07, 04:22
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!

http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

Faleminderit.....dhe te pershendes gjithashtu!
Sinqerisht
Prishtinasi

gazi-de
09-05-07, 21:51
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

Elina
12-05-07, 12:26
http://s132.photobucket.com/albums/q7/natetater8/chrglt/greetings/daysOfTheWeek/greadDayFrendAngelTanBubble.gif

prishtinasi
12-05-07, 19:52
Gazi-de dhe Elina, ju pershendes gjithashtu...duke ju deshiruar nje fundjave te kendeshme...!
Sinqerisht
Prishtinasi

Luana
14-05-07, 04:04
Te pershendes me qind per qind , hahahhahhahhaha

prishtinasi
14-05-07, 04:11
Te pershendes me qind per qind , hahahhahhahhaha

hahahha...flm luana...gjithashtu!

Agolli
14-05-07, 04:24
Pershendetje te sinqerta nga kolegu yt ,,terrpiani,, i desertave! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Suksese ne gjueti ju deshiron KOPUKI.......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

prishtinasi
14-05-07, 04:32
Pershendetje te sinqerta nga kolegu yt ,,terrpiani,, i desertave! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Suksese ne gjueti ju deshiron KOPUKI.......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Koleg terrpijane...pershendetje te sinqerta edhe nga une....duke te deshiruar peshkim dhe deserta hyjnor:biggrin: !
Sinqerisht
Prishtinasi

rilinda
20-05-07, 03:34
Dajoooo:biggrin: , t'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!
Mbesa

ssara
21-05-07, 12:55
Pershendetje i nderuar ............

vjeshta
22-05-07, 01:52
Pershendetje per djalin e prishtines.

Vjeshta!

prishtinasi
22-05-07, 04:19
Dajoooo:biggrin: , t'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!
Mbesa

Amin...mbesaaa...:biggrin:
Te pershendet:
Prishtinasi

prishtinasi
22-05-07, 04:20
Pershendetje i nderuar ............

Pershendetje, po ashtu e nderuara ssara...
Sinqerisht:
Prishtinasi

prishtinasi
22-05-07, 04:21
Pershendetje per djalin e prishtines.

Vjeshta!

Pershendetje edhe per ty Vjeshta.
Shendet
Prishtinasi

Preshevar
22-05-07, 19:32
Salut camarade !

Erdha t'pershendes edhe n'odėn tonde... po ēudi ! :confused: Ezani spo ndihet hahaahahahaha

Ju deshiroj ēdo tė mir nė jet,.. Paqja, lumturija, shendeti, etj etj sene t'mira qofshin gjithnje me ty.

Ju pershendet,
Preshevari

ą Bientot !

prishtinasi
23-05-07, 13:11
Salut camarade !

Erdha t'pershendes edhe n'odėn tonde... po ēudi ! :confused: Ezani spo ndihet hahaahahahaha

Ju deshiroj ēdo tė mir nė jet,.. Paqja, lumturija, shendeti, etj etj sene t'mira qofshin gjithnje me ty.

Ju pershendet,
Preshevari

ą Bientot !

Salut ami!
Oh mireserdhe..buke e kryp e zemer...mos e ngo qato qe po knon jashte...se ne ora 4 ja nise...hahahahhaha
Faleminderit Preshevari, gjithashtu ju deshiroj sukses, shendet dhe lumturi ne jete!

Ju pershendet:
Prishtinasi me sekretaresh

A+

uck_aksh
24-05-07, 04:09
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

prishtinasi
26-05-07, 03:50
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg
Te falenderoj uck_aksh...te uroj shendet dhe suksese ne jete!
Prishtinasi

prishtinasi
26-05-07, 03:52
Oda mbyllet...per 3 muaj...ju pershendes te gjithve qe kaluat ne kete kthine te forumit, te dedikuar per mua....!:wink:
Shihemi mbase 3 muajve...!
Me respekt:
Prishtinasi

LuLjaa
26-05-07, 04:00
prishtinasi pse ku je ka shkon more hey :smile:

T'pershendes dhe te deshiroj pune te mbar ne ditet e mujte e ardheshum..

http://s6.rimg.info/cdc342c03ed9c53e7eb60e310f40a32d.gif

prishtinasi
26-05-07, 04:04
prishtinasi pse ku je ka shkon more hey :smile:

T'pershendes dhe te deshiroj pune te mbar ne ditet e mujte e ardheshum..

http://s6.rimg.info/cdc342c03ed9c53e7eb60e310f40a32d.gif

Te falenderoj lule sinqerisht...dhe te uroj momente te kendeshme ne forumin dardania.de dhe sukses ne jete, ashtu si ke qef ti!
Puna thrret...!:smile:
Me respekt gjithmone per ty:
Prishtinasi

Elina
26-05-07, 04:08
Oda mbyllet...per 3 muaj...ju pershendes te gjithve qe kaluat ne kete kthine te forumit, te dedikuar per mua....!:wink:
Shihemi mbase 3 muajve...!
Me respekt:
Prishtinasi

Qyqyyqy, ani tre muaj, phaaaaaaaaaaaaa ...:biggrin: (shaka)

Ok, vendas te pershendes dhe te uroje pune te mbare kudo qe te shkosh...

Te uroje fat dhe gjith te mirat...:smile:

prishtinasi
26-05-07, 04:10
Qyqyyqy, ani tre muaj, phaaaaaaaaaaaaa ...:biggrin: (shaka)

Ok, vendas te pershendes dhe te uroje pune te mbare kudo qe te shkosh...

Te uroje fat dhe gjith te mirat...:smile:

haha...thnx Elina...edhe ty suksese...klm...respekt per humorin....e une e cmoje humorin!
Ciao vendase:smile:
Respekt!

LuLjaa
26-05-07, 04:13
Te falenderoj lule sinqerisht...dhe te uroj momente te kendeshme ne forumin dardania.de dhe sukses ne jete, ashtu si ke qef ti!
Puna thrret...!:smile:
Me respekt gjithmone per ty:
Prishtinasi

Ani prishtinasi kur Puna eshte ashtu s'ki ēka ban, dhe duhet me ba qata qe te pret,, :)

Faleminderit nga ti per respekt, gjithashtu respekt ke edhe ndaj meje

Prap te uroj Suksese dhe Fat ne pune... Kalofsh qysh eshte mas miri :))

rilinda
29-05-07, 01:55
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

Elina
04-08-07, 10:23
Pasha besen me menxi ta gjeta oden,,,po cka je fsheh more :biggrin:

Erdha ta le nje pershendetje vendas,,, te deshiroj nje dite te kendeshme...


Elina!

prishtinasi
04-08-07, 12:16
@Rilinda
oh flm per kete urime...e ti u bofsh si dajte...haha

@Elina
E kom pase oden pa fshi....e eshte dashte me e mbylle...haha
Flm vendase...mos dil se ja nisu shiu:)

jadore
04-08-07, 14:46
Oda mbyllet...per 3 muaj...ju pershendes te gjithve qe kaluat ne kete kthine te forumit, te dedikuar per mua....!:wink:
Shihemi mbase 3 muajve...!
Me respekt:
Prishtinasi


.... ncuk , as nuk po dukem ketej pari , mbyllur qenka ......

prishtinasi
09-08-07, 00:03
.... ncuk , as nuk po dukem ketej pari , mbyllur qenka ......
Oh...mbylle eshte...arsyeja: shume femna po konkurrojne per sekretaresh...! hahaha

ninnela
09-08-07, 20:06
Pershendetje per ty..........................

luckyman
11-08-07, 19:03
Peréshendetje.........

prishtinasi
25-08-07, 08:56
Ninnela dhe Luckyman...flm qe pasni ardhe...rrime sa te doni...vikend mo!
Tung!

~AmaZonA~
25-08-07, 09:04
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg


Erdha une prishtinasi mbasi paske vend edhe kohe po se vikend mooo hahahaha
Tė pėrshėndes shume dhe nga nje mpuq per sekretareshat hahahaah

prishtinasi
25-08-07, 09:08
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg


Erdha une prishtinasi mbasi paske vend edhe kohe po se vikend mooo hahahaha
Tė pėrshėndes shume dhe nga nje mpuq per sekretareshat hahahaah

Oh flm e te kapshin te mirat per qafe ty dhe familjes, se kur mi urojne dhe pershendesin sekretareshat, me rinojne per 3 vjet...!

~AmaZonA~
25-08-07, 09:11
Oh flm e te kapshin te mirat per qafe ty dhe familjes, se kur mi urojne dhe pershendesin sekretareshat, me rinojne per 3 vjet...!
hahahahha ta di une piken e dobėt Ty.e nėse te pėrshėndes Ty e sekretareshat jo um nguc marrja hahahahaaahaaha

Elina
09-09-07, 22:50
Pershendetje per ty Prishtinas,,, te deshiroj nje mbremje te kendeshme ...


Elina!

Elina
19-09-07, 17:20
Pershendetje per ty Prishtinas,,, te deshiroj nje mbremje te kendeshme ...


Elina!


Perseri po te pershendes me fjale te njejta,,, veq po ja shtoj nje Helloooo me xixa :biggrin:


http://www.kissingyou.it/Glitter/ParoleGlitter/hello5.gif

rilinda
11-10-07, 20:58
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

aLbaChiCk
12-10-07, 11:29
Paqa dhe meshira e All-llahut qofte mbi Ju Me fat per shumė vite, festa e Fitėr Bajramit


http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bajrami.gif

SANTANA-29
12-10-07, 14:56
Uroj Festen eBajramit e Allahu Ja u Pranoft Agjerimin Allahu Ju Shperbleft Me Te Mirat e Tij , Duke Uruar Te Keni Ne Trup Shendet, Ne Pune Vullnet, Ne Mendje Qetesi, Ne Ide Drejtesi, Ne Familje Harmoni e Ne Jete Qdo Here Lumturi.
Psh,,santana-29....--------

LuLjaa
12-10-07, 18:43
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

jadore
17-10-07, 18:37
urgjentishte kerkoj vellaun Prishtinasi..!
( sypozoj qe duhet te me jete ngaterruar ose ne tollovine ne prag zgjidhjesh epokale ose ose me e keqja diku neper rrugicat e Kryeqytytetit qe meremetohen )
arsyeja :

URIMI I FESTES SE MADHERUR TE FITER BAJRAMIT .. me fat

jam ne pritje , motra e brengosur ..
( shkruar nga zedhenesi i J'ador)

gazi-de
19-10-07, 15:35
Pershendetje...............

prishtinasi
20-10-07, 18:48
Elina, Rilinda dhe Albachick...flm, e ju bofte tul e vjam...e nese jeni beqare...ju dal naje djal i mire perpara...
Gazi dhe Santana...flm gjithashtu...e kolegu i juaj i forumit...ju uron bajramin me dy femna ne helli...te piqta!
E per ty Jador...me rastin e festes se fiter bajramit...une...se bashku me sekretareshen te urojme bajramin dhe punen si moderator ne forum...!
I prinderve dhe pak juaji:
Prishtinasi

ninnela
21-10-07, 00:38
Pershendetje per ty

Uikend te rehatshem

Ninnela

Arkza
26-10-07, 12:26
Prishtinasi Te Pershendes shume.... :smile:

Elina
28-10-07, 14:20
[quote=prishtinasi]Elina, Rilinda dhe Albachick...flm, e ju bofte tul e vjam...e nese jeni beqare...ju dal naje djal i mire perpara...


Hahahhaha vendas sot e pash se cka paske shkru.
Ishalla po them edhe une,,,per djale te mire po rrezikoj a sa per tul e viame nuk e pranoj kurre :biggrin:

Te pershendes shume...:smile:

http://www.kiwigiftsolutions.co.nz/site/giftsolutions/images/champagne_wine_gift_box_chocolate.jpg

prishtinasi
08-11-07, 01:13
Aq shume pershendetje paskam...saqe po ndihem keq qe nuk kam konkurruar ne zgjedhjet 2007 si kandidate i pamvarur...
Elina, Ninnela dhe Arkza...pavarsia vjen me prishtinasin...pavarsia nuk vjen pa prishtinasi...nese nuk votoni ju per prishtinasin....si po mendoni atehere qe do te jeni sekretareshat e mija:

Ju pershendet shume...i juaji se prinderit kane flejt:
Prishtinasi

Voto numerin 07...voto per te ardhmen...voto prishtinasi!
Krenohu me akademik prishtinasin....:biggrin:

aLbaChiCk
08-11-07, 18:26
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/hello-4.gif

Lijanna
11-11-07, 16:56
http://i171.photobucket.com/albums/u320/CarinaMayer/01.gif

Prishtinasja_
28-11-07, 00:32
Vendas....

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

rilinda
28-11-07, 14:37
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

DEA
28-11-07, 14:45
Urime festa e flamurit. DEA

vjeshta
30-11-07, 18:33
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Luana
01-12-07, 22:47
http://i152.photobucket.com/albums/s168/meow020/ANDTHEN/hello-friend.jpg

Elina
04-12-07, 15:29
http://i188.photobucket.com/albums/z92/dazzlej2/greetings/great-week/nice-week_3-4.gif

Gjumashja
05-12-07, 10:17
prishtinasi te pershendes dhe qdo te mira . . .

DEA
08-12-07, 07:52
Vikend relaksues te deshiron DEA

Arkza
18-12-07, 15:44
Pershendetje Prishtinasi , Me Fat Kurban Bajramin, Le te jet Vit i Mbare pe rte gjithe !!

prishtinasi
20-12-07, 10:29
Faleminderit per pershendetje...ju uroj bajramin...te gjithe atyre qe kaluan ne kete ode virtuale!
Shendet!

Prishtinasja_
20-12-07, 17:05
Vendas...:biggrin:

http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_kurban.JPG

LuLjaa
21-12-07, 01:42
Urime festa e Kurban Bajramit

Gėzim, harmoni dhe dashuri mbreterofte ne Familjen tuaj!

~AmaZonA~
21-12-07, 20:03
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy124643946D31.gif

aLbaChiCk
26-12-07, 23:34
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

Buqja_ch
30-12-07, 07:53
.... Urime viti i ri 2008 ....

Diana007
30-12-07, 13:43
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:23
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Sy_kaltra
30-12-07, 15:51
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_Gezuar_vitin_e_ri16.jpg

rilinda
30-12-07, 18:45
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

prishtinasi
02-01-08, 15:07
Gezuar te gjitheve...shendet juve dhe familjes!
Me respekt:
Prishtinasi

uck_aksh
22-01-08, 13:00
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM (http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM)

ninnela
27-01-08, 16:44
Pershendetje Per Ty Prishtinas

Uikend Te Qete

Ninnela

LuLjaa
11-02-08, 01:16
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

Prishtinasja_
19-02-08, 12:16
Vendas, :biggrin:

http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

turisti
21-02-08, 21:28
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Elina
14-07-08, 15:31
Vendas,
mos u habit kur te gjene deren e odes tende qele...thash te ftoj nga nje kafe te vendi ...po nuk kishe qene moooootttiii ksajde :tongue:
Ma zi me dul pune me marre me ti fshi ato marimanga...sa shum tu kishin be.....qeshtu njeri kur nuk e qele deren e vet me ka sa muje ncncncnncnc :biggrin:


Te pershendes shuume .... e doku nganjehere doku ksajde se nuk behet nomi :tongue:

Tung!

vjeshta
18-10-08, 22:08
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Lijanna
26-07-09, 13:00
Pershendetje Prishtinasi :)

Agolli
28-07-09, 16:56
Kurė te arrin vera, veshtire eshte me gjeten kolegen e embelsirave.
Koleg nese rastesishte kyqesh ose e lexone kete shkrese, lajmerohu qe ta di, se si i ke punet me mallin e ombel.?!:biggrin:

Te pershendes kudo qe je :)

instruktori
31-07-09, 08:32
Duke ju deshirue shume te mira ne jete

Ju pershendes me shume respekt

Elina
04-01-12, 23:45
Vendas,
mos u habit kur te gjene deren e odes tende qele...thash te ftoj nga nje kafe te vendi ...po nuk kishe qene moooootttiii ksajde :tongue:
Ma zi me dul pune me marre me ti fshi ato marimanga...sa shum tu kishin be.....qeshtu njeri kur nuk e qele deren e vet me ka sa muje ncncncnncnc :biggrin:


Te pershendes shuume .... e doku nganjehere doku ksajde se nuk behet nomi :tongue:

Tung!


Qaq dembel,sa hunda ne toke me i ra, nuk lakohet me e marre....i moqmi kish pas thane de :biggrin:

Shih sa marimanga tu paska mbledhe apet ncncncn:tongue::biggrin:Perndryshe te pershendes Prishtinali :)

prishtinasi
04-01-12, 23:50
Qaq dembel,sa hunda ne toke me i ra, nuk lakohet me e marre....i moqmi kish pas thane de :biggrin:

Shih sa marimanga tu paska mbledhe apet ncncncn:tongue::biggrin:Perndryshe te pershendes Prishtinali :)

Kahhh...s'qenka ne arkiv kjo puna e urimeve edhe e pershendetjeve per nofken teme a....

Ohhh mire se ke ardhe, fshije edhe dritaret sa je ketu Eline hahaha, bo najsen....

Elina
05-01-12, 00:00
Kahhh...s'qenka ne arkiv kjo puna e urimeve edhe e pershendetjeve per nofken teme a....

Ohhh mire se ke ardhe, fshije edhe dritaret sa je ketu Eline hahaha, bo najsen....


Jaaaaaaaaaaaa Zot mos e ben,,,s'jam msu me fshi un...po kap pervjeli menget e nisja punes:biggrin:
Ma zi thojne k'ta tjeret Prishtinalite s'po vyjkan sen...ti e din sa t'keshun jan,mos t'qitshin perpara :tongue:

prishtinasi
05-01-12, 00:11
Jaaaaaaaaaaaa Zot mos e ben,,,s'jam msu me fshi un...po kap pervjeli menget e nisja punes:biggrin:
Ma zi thojne k'ta tjeret Prishtinalite s'po vyjkan sen...ti e din sa t'keshun jan,mos t'qitshin perpara :tongue:


O pasha Bukoshin edhe krejt institucionet e tij, doren ne zjem e shtifsha se la kurre pa ju hy dritarve edhe marimangave...lllom mi ba....hahaha