PDA

View Full Version : Legenda


Faqet : [1] 2

pokeri
31-12-06, 09:08
Po e hap kėtė Kėnd tė Urimeve dhe pėrshėndetjeve pėr legendėn, sepse nuk e gjeta askund, ndėrsa dėshira ime pėr ta uruar nuk ishte e vogėl. Nėse ekziston kėndi i legendės, atėherė kėrkoj falje qė nuk e gjeta, dhe moderatorėt mund ta mbyllin kėtė qė po e hap.

Legenda
Tė uroj nga zemra Vitin e Ri 2007...
Mjafton tė kesh shėndet, shpresė dhe dashuri .
Dhe gjithsesi, buzėqeshje.
Gėzuar!

~AmaZonA~
31-12-06, 10:09
edhe une erdha me vrap te jem e dyta qe do e pershendes legenda o pokeri :smile:
Pershendetje te ngrohta per Ty legenda Viti 2007 qofte viti i sukseseve tuaja,shendeti dhe harmonia te percjellshin ne cdo hape...
Gėzuar Per Shume Mot!!!
http://i75.photobucket.com/albums/i314/wereld/glitter_maker_12_28_2006_10_27_43_7.gif

Paradox_13
31-12-06, 10:40
Me ne funde filloi edhe ndertimi i nje dhome, apo do te jet ky nje liber ku do munde te lem pershendetjet tona per ty e nderuar..
Deshiroj qe ky te jet nje liber qe do lexohet ne pafundesi.......
Urime per librin,shendet mbi te gjitha ne Vitin e Ri 2007 ju deshiron
Paradox_13
Me fat.

prishtinasi
31-12-06, 11:38
Une prape e pershendes stafin realizues....jo jo hajgare:tongue:

Legenda, te deshiroje...krejt qka ke qef ti ti keh ne vitin qe vjen!:biggrin:

legenda
31-12-06, 13:54
oooooohhh meine gott,:eek: kjo ishte befasia me e kendshmeeee per mua ne kete vit,dhurata ime me e shtrenjet per vitin e ri 2007.:smile:
iu falenderoj perzemersishte nga zemra miqte e mi te shtrenjet virtual,se pari TY pokeri qe me hape kete dhome te shtrenjet,dhe per urimet e tua,flm. gjithashtu te deshiroj qe viti qe vjen te jete nje vit i begatshem per ju,ku do te mbreteroj paqja dhe kurorezimi i sukseseve.GEZUAAAAAR!!!
amazonaaaaa,thnx. sis. thnx.,te te sjell ky vit shuuuume dashuri dhe suksese,GEZUAAAR
paradox_13,flm shuuume per urimet e tua,le te jete ky vit per ty me plote YLBERA,qe te te mundesoje udhtimin atje pas oqeaneve....GEZUAAAAR!!!
prishtinasi,kishte qene cool sikur te isha ne prishtine,te kisha uruar vitin e ri live:wink: ,por ne mungese te uroj nga larg,plotesimin e te gjitha deshirave te tua,realizimin e projekteve se bashku me sekretareshen,:biggrin: hahaha,...GEZUAAAR!!!


GEZUAAAAAR VITI I RI 2007;IU UROJ PERZEMERSISHTE KETE VIT TE RI TE GJITHE ANTAREVE TE DARDANISE PO ASHTU EDHE STAFIT:GEZUAAAR !!!
LE TE JETE VITI I RI PER TE GJITHE SHQIPTARET VITI I PAVARSISE SE KOSOVES!!!


me respekt LEGENDA

rilinda
31-12-06, 15:37
Viti 2007 le t'ju sjell begati, shėndet tė plotė juve e familjes tuaj dhe harmoni nė jetė, pėrplot dashuri e suksese tė njėpasnjėshme! Gėzuar!

ARI_03
31-12-06, 17:46
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_8469.JPG (javascript:;)

Me respekt
ARI_03

legenda
31-12-06, 19:37
GEZUAR VITI I RI 2007; TE NGREJME DOLLI PER MIQESINE TONE:smile: GEZUAAAR!!!
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_8469.JPG (http://javascript<b></b>:;)

Me respekt
ARI_03

legenda
31-12-06, 19:39
GJITHASHTU NGA ZEMRA IU UROJ EDHE JUVE RILINDA;SA ME SHUME DASHURIIII;MIREKUPTIM DHE SHUUUUME SUKSESE PER VITIN E RI 2007:smile:

me respekt per ju,legendaaaa

Viti 2007 le t'ju sjell begati, shėndet tė plotė juve e familjes tuaj dhe harmoni nė jetė, pėrplot dashuri e suksese tė njėpasnjėshme! Gėzuar!

Berisha-boy
01-01-07, 06:13
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

legenda
01-01-07, 22:14
te falenderoj nga zemra,berisha-boy,gjithashtu edhe une te uroj vitin e ri 2007,duke te deshiruar realizimin e enderrave tua,shuuume suksese ne pune dhe ne jete.GEZUAAAR!!!:smile:
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

Paradox_13
05-02-07, 13:51
Jo rastesisht erdha ket mengjes te le nje pershendetje per ty e nderuara legenda.
Postimet tuaja te larmishme i lexoj me endje, mundohem qe ti zberthej porse shpesh ne to mbeten ca enigma Paradoxale te pa zberthyera.
Te pergezoj per ket gjithanshmeri dhe larmin e postimeve qe na sjell ketu,te deshiroj sukse te parreshtura edhe ne te ardhmen.

http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=21536&dateline=1170624674

P.s.
Per pak te ik e te harroj te pergezoj edhe per avatarin,qfar te them..: nuk di sa i perngjan fizionomis sate reale,por deshta apo jo me duhet te pranoj se me ben pershtypje shiqimi juaj,shiqim qe me mprehtesin qe ka sikur don te shof me larg,.....larg diku pertej mjegulle....
Po te ishte lokja rametlija do te thonte bijo syrin tel e paske...:smile: ahahaha..
Kerkoj mirkuptim per pak humor...
Suksese.
Me gjith respektin per ju Paradox_13

legenda
05-02-07, 17:51
Jam mirenjohese per kete pershendetje plote respekt,flm,e dua boten shumenjgjyresheee pra me shuuume nuanca....qe te mos sjell jeta monotoni ...,paradox ,po vete jeta jone shpesh eshte PARADOXALEEEE,hahaha,per ate arsye edhe postimet e mia mbrethejne enigma te tilla....


p.s.flm per urimin,e vendosa kete foto ne avatar se shumica mendonin se jam mashkull,hahaha,hmmmm sa eshte afer fizionomise reale kjo foto,paj ANGELINA JOLIE
eshte vetem nje kopje e zbehte e imja,hahahaha-qfare modestieeee:wink: .
vetem se shikimi im eshte me i theeelle.....

Jo rastesisht erdha ket mengjes te le nje pershendetje per ty e nderuara legenda.
Postimet tuaja te larmishme i lexoj me endje, mundohem qe ti zberthej porse shpesh ne to mbeten ca enigma Paradoxale te pa zberthyera.
Te pergezoj per ket gjithanshmeri dhe larmin e postimeve qe na sjell ketu,te deshiroj sukse te parreshtura edhe ne te ardhmen.

http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=21536&dateline=1170624674

P.s.
Per pak te ik e te harroj te pergezoj edhe per avatarin,qfar te them..: nuk di sa i perngjan fizionomis sate reale,por deshta apo jo me duhet te pranoj se me ben pershtypje shiqimi juaj,shiqim qe me mprehtesin qe ka sikur don te shof me larg,.....larg diku pertej mjegulle....
Po te ishte lokja rametlija do te thonte bijo syrin tel e paske...:smile: ahahaha..
Kerkoj mirkuptim per pak humor...
Suksese.
Me gjith respektin per ju Paradox_13

Murgesha
06-02-07, 22:44
E nderuar Legenda.

Prano njė pėrshėndetje dhe njė falendėrim pėr tė gjitha postimet tuaja qė i keni bėrė nė Dardani.

Me rrespekt nga Murgesha!

legenda
06-02-07, 22:55
E NDERUARA MURGESHA


Te falenderoj perzemersishte per pershendetjen dhe falenderimin Tend.
Me duhet ta pranoj se FORUMI I DARDANISE,me ka mbushe nje zbrazeti te madhe,ndihem mire ne mesin e JUAJ.
Shpresoj se me postimet tona,do ta bejme kete FORUM-LEGJENDE,dhe te adhuruar nga lexuesi, me shume se sa forumet tjera.

gjithmone me respekt per JU
Legenda

E nderuar Legenda.

Prano njė pėrshėndetje dhe njė falendėrim pėr tė gjitha postimet tuaja qė i keni bėrė nė Dardani.

Me rrespekt nga Murgesha!

Prishtinasja_
13-02-07, 00:02
Hajde shyqyr nje vendase e imja :biggrin:

Legenda e nderuar

te pershendes perzemersisht dhe te uroj te kalosh caste te kendshme me ne ketu !!! :smile:

legenda
13-02-07, 11:55
Te falenderoj perzemersishte,sis.:smile:
gjithashtu gezohem qe edhe une takova nje vendase,besoj se do te kalojme mire ne FORUM.

Tungiiiiii , e nderuara Prishtinase


:cool: .

Zero Cool
14-02-07, 18:08
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Vday1.gif

Dreni30
14-02-07, 18:49
http://www.natsunivers.dk/kort/images/valen005.gif

Urime e u gezofshi per jete.

Prishtinasja_
14-02-07, 19:12
http://www.imagepoint.biz/images/0618/618788_m.jpg

ARI_03
14-02-07, 21:05
http://www.fotosearch.de/thumb/UNG/UNG181/u14968922.gifUrime Shėn Valenitin...
Me respekt
Ari_03

legenda
14-02-07, 23:00
Flm shuuume zero_cool,gjithashtu te uroj edhe TY
DITEN E TE DASHURUAREVE.

:smile: .

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Vday1.gif

legenda
14-02-07, 23:02
Flm shuuume per kujdesin,gjithashtu edhe une te uroj Dreni 30, DITEN E TE DASHURUAREVE.

:smile: .

http://www.natsunivers.dk/kort/images/valen005.gif

Urime e u gezofshi per jete.

legenda
14-02-07, 23:06
mmmm. qfare befasieeee sis.,flm qe te ra nder mend per mua,edhe une kam nje dhurate per TY nje parfum chanel nr.5,urime Prishtinasja DITEN E TE DASHURUAREVE

:smile: .

http://www.imagepoint.biz/images/0618/618788_m.jpg

legenda
14-02-07, 23:08
Ari te falenderoj perzemersishte per kujdesin,gjithashtu edhe une TY ta uroj DITEN E TE DASHURUAREVE.

:smile: .

http://www.fotosearch.de/thumb/UNG/UNG181/u14968922.gifUrime Shėn Valenitin...
Me respekt
Ari_03

gazi-de
16-02-07, 22:44
e nderuare legenda,edhe se me vonese,pranoje pershendetjen time..

te uroje kete festen e dashuruarve!!te jeshe e dashuruare si ti deshiron,

me pershendetje gazi-de...:wink:

uck_aksh
16-02-07, 23:30
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/legenda.jpg

legenda
17-02-07, 10:42
flm shuuume ,GAZI,kurre nuk eshte vone,gjithashtu edhe une TY te uroj kete feste te bukur .

:smile: .

e nderuare legenda,edhe se me vonese,pranoje pershendetjen time..

te uroje kete festen e dashuruarve!!te jeshe e dashuruare si ti deshiron,

me pershendetje gazi-de...:wink:

legenda
17-02-07, 10:44
te falenderoj perzemersishte,gjithashtu edhe une TY te uroj gjithe te mirat ne JETE.

:smile: .

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/legenda.jpg

halla e madhe
17-02-07, 11:02
Vetem une nuk te pasna vizitu kesajde akoma...marrja zotit:confused: hajt pra po te pershendes kaq heret me nje kafe taze...kalofsh nje vikend si ma se miri:smile:

halla e madhe

legenda
17-02-07, 14:24
Ohhhhh,HALLE ma mbushe dhomen plote moooj,qyyy,
po hajde te te perqaf shuuuume Legenda,se ti i jep HIJE te RENDE vendit,qy.:wink:
mmmmm.flm shuuume per KAFE,ani ne xhezveeee,sa me ka marr maaalli:smile:

Vetem une nuk te pasna vizitu kesajde akoma...marrja zotit:confused: hajt pra po te pershendes kaq heret me nje kafe taze...kalofsh nje vikend si ma se miri:smile:

halla e madhe

Albanian eX|PerT
17-02-07, 19:14
Pranoni pershendetjet me te perzemerta per ju nga une, e nderuara legenda. Me vjen mire qe ju njoha ne kete forum, sigurisht, me postimet e juaja te sinqerta.

Cdo te mire ju deshiron
albanian expert

legenda
17-02-07, 22:18
Te falenderoj perzemersishte, per pershendetjen Tende,si dhe per vlersimin e postimeve te mia.:smile:
Gjithashtu Albanian_Expert,je i pershendetur nga ana ime.

me respekt
Legenda

Pranoni pershendetjet me te perzemerta per ju nga une, e nderuara legenda. Me vjen mire qe ju njoha ne kete forum, sigurisht, me postimet e juaja te sinqerta.

Cdo te mire ju deshiron
albanian expert

Agolli
24-02-07, 02:33
Pershendetje BUKUROSHJA LEGJENDARE...........:smile:

Njeherit kerkoj ndjes dhe shprehi keqeardhje mungese sime ne ket ode madheshtore dhe legjendare.....prano nje pershendetje te sinqerte nga thellsija e zemres sime.........te deshiroj fat dhe sukses ne gjdo drejtim te jetes........

Me rrespekte te shumta nga une .........AGOLLI !!!!

GURI SYLAJ
24-02-07, 11:21
Ndjej nje detyrim te ndalem ne kete ode dhe te vare ketu nje pershendetje te ngrohte me nje deshire qe lumturia dhe gezimi te ju percjellin ,gjithemone , ne jete!

legenda
24-02-07, 12:38
...Pranoi pershendetjet legjendare per TY,Zoteri Agolli,pershendetja jote me bene te ndihem mire,flm shuuume,gjithashtu edhe une TY te deshiroj suksese ne te gjitha sferat e jetes.

me sinqeritet
Legenda

:smile:

Pershendetje BUKUROSHJA LEGJENDARE...........:smile:

Njeherit kerkoj ndjes dhe shprehi keqeardhje mungese sime ne ket ode madheshtore dhe legjendare.....prano nje pershendetje te sinqerte nga thellsija e zemres sime.........te deshiroj fat dhe sukses ne gjdo drejtim te jetes........

Me rrespekte te shumta nga une .........AGOLLI !!!!

legenda
24-02-07, 12:40
Guri Sylaj,ndjehem e nderuar me viziten tende ne dhomen time,iu falenderoj perzemersishte,gjithashtu iu deshiroj cdo te mire ne jete dhe ne pune.Flm.

me sinqeritet
Legenda


:smile:

Ndjej nje detyrim te ndalem ne kete ode dhe te vare ketu nje pershendetje te ngrohte me nje deshire qe lumturia dhe gezimi te ju percjellin ,gjithemone , ne jete!

falma_lotin
02-03-07, 22:36
legenda prano pershendetje te ngrohte dhe mjaft tė sinqertė nga une llokume dhe me te perzemerta te deshiroj qe te gjitah deshirat qe i ke ne jeten tande te bahen realitet je shume e mire edhe une te pershendes edhe te uroj gjithe te mirat uroj fat mbaresi lumturi dhe plotesim enderrash ne jete te uroj shendet te mire shpresoj se do tja kalosh bukur.Eshte bukur te ndihesh e shoqeruar me bukuroshe te panjohur dhe simpatike si ju llokume legenda.

Te pershendes me gjith zemer une falma_lotin

legenda
03-03-07, 00:31
flm shuuume engjuuull,me gezon vizita jote ketu,edhe une mendoj se edhe ti je nje vajze e bukur,po fshiiiije ata Looote
ma,se na plaseee....

:smile: .

legenda prano pershendetje te ngrohte dhe mjaft tė sinqertė nga une llokume dhe me te perzemerta te deshiroj qe te gjitah deshirat qe i ke ne jeten tande te bahen realitet je shume e mire edhe une te pershendes edhe te uroj gjithe te mirat uroj fat mbaresi lumturi dhe plotesim enderrash ne jete te uroj shendet te mire shpresoj se do tja kalosh bukur.Eshte bukur te ndihesh e shoqeruar me bukuroshe te panjohur dhe simpatike si ju llokume legenda.

Te pershendes me gjith zemer une falma_lotin

Albanian eX|PerT
04-03-07, 06:48
Te falenderoj perzemersishte,sis.:smile:
gjithashtu gezohem qe edhe une takova nje vendase,besoj se do te kalojme mire ne FORUM.

Tungiiiiii , e nderuara Prishtinase


:cool: .
Tash po e di qytetin ku me ti que msitit hahahahahahahahahahaha:tongue:

Ani bash mire, une dhender i Prishtines, e ti nuse e Shkupit, dy qendra te shqiptareve hahahahaahahahaha :biggrin: per nje expert dhe nje legend ;) :lol

me rrespekt i juaji
albanian expert

legenda
04-03-07, 18:31
ahahaha...
po,poooo dy pika TE FORTA-STRATEGJIKE....


:cool: ...

Tash po e di qytetin ku me ti que msitit hahahahahahahahahahaha:tongue:

Ani bash mire, une dhender i Prishtines, e ti nuse e Shkupit, dy qendra te shqiptareve hahahahaahahahaha :biggrin: per nje expert dhe nje legend ;) :lol

me rrespekt i juaji
albanian expert

Prishtinasja_
05-03-07, 21:02
Ndegjova se jemi bo kunata moj.... :tongue:

Hajde per hajr... ishalla te shofim hajrin bile... :tongue::tongue: Sepse ke kemi vellaun per merak..

Per TY :

http://ug2.kwick.de/ug/0071/4710/9312583_full,r,500x500.jpg

legenda
05-03-07, 23:12
Flm shuuuume per drendafilin,ke shije vertete,me pelqen shume.:smile:

ahahaaa...jo moj ma mire po rrime si VENDASE:wink:

Ndegjova se jemi bo kunata moj.... :tongue:

Hajde per hajr... ishalla te shofim hajrin bile... Sepse ke kemi vellaun per merak..

Per TY :

http://ug2.kwick.de/ug/0071/4710/9312583_full,r,500x500.jpg

uck_aksh
06-03-07, 01:10
Lumturia nuk eshte asnjehere e mrekullueshme ne momentet kur ne e jetojme, ate e bejne te magjike vetem kujtimet tona

legenda te pershendes
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/blondetropicalwoman.gif

legenda
06-03-07, 20:13
flm shuuuume, UCK_AKSH,ilustrim shume i bukur...
jam ne kerkim te lumturise....e cila filozofikishte eshte e PA ARRITUR....
te uroj suksese.

Lumturia nuk eshte asnjehere e mrekullueshme ne momentet kur ne e jetojme, ate e bejne te magjike vetem kujtimet tona

legenda te pershendes
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/blondetropicalwoman.gif

Albanian eX|PerT
07-03-07, 15:23
Flm shuuuume per drendafilin,ke shije vertete,me pelqen shume.:smile:

ahahaaa...jo moj ma mire po rrime si VENDASE:wink:

Vendase dhe kunat, i bie ne katror,... mendimi im, me mire do te ishte kjo, hahahahaha...:biggrin:


Ani... si je, mire ke qene? Shpresoj te jesh mire, e nderuara ime, legenda...!!!

albanian,

uck_aksh
07-03-07, 15:42
legenda te pershendes
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/wishiwish1tu.gif

ARI_03
08-03-07, 12:52
Urime 8 marsi,


http://plaatjessite.mine.nu/nanda/bloemen/bloem-19.gif


Me respekt,

Zero Cool
08-03-07, 12:54
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

Albanian eX|PerT
08-03-07, 13:17
legenda ime...!!!!!!

...mire je?

Sot eshte dita jote...:biggrin:

urime!

gazi-de
08-03-07, 14:28
legenda e nderuar URIME 8 MARSI....

Prishtinasja_
08-03-07, 15:12
**URIME 8 MARSI ** vendase :biggrin::biggrin:

http://www.alamara.de/assets/images/blumenstrauss.gif

legenda
08-03-07, 20:56
je shuuume i FORTE uqk_aksh,flm shuuume,
eja te te prek me shkopin magjik,te te beje te PAMPOSHTUR
O UQK.legenda te pershendes
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/wishiwish1tu.gif

legenda
08-03-07, 20:57
TE FALENDEROJ SHUME PER KUJDESIN;
FLM ARI.:smile:

Urime 8 marsi,


http://plaatjessite.mine.nu/nanda/bloemen/bloem-19.gif


Me respekt,

legenda
08-03-07, 21:05
flm shuuuume,shume drendafile e bukur,flm:smile:

(A e din se gonxhja simbolizon pasardhesite,nese dikujte i dhuron drendafile me gonxhe ne realitet)


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

legenda
08-03-07, 21:07
Engjull mire jam....flm shume per urimin.:smile:
legenda ime...!!!!!!

...mire je?

Sot eshte dita jote...:biggrin:

urime!

legenda
08-03-07, 21:08
flm shuuume GAZI i nderuar.:smile:
legenda e nderuar URIME 8 MARSI....

legenda
08-03-07, 21:10
Loqkoooo,flm shuuume.:biggrin: :smile:


cka mu ke ba moj kaq e aferte,ahahaaaa...:wink:

**URIME 8 MARSI ** vendase

http://www.alamara.de/assets/images/blumenstrauss.gif

rilinda
15-03-07, 01:07
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg

legenda
15-03-07, 12:48
befasi e kendshme kjo sot,ne kete dite me DIELL, :smile:

flm shuuuume.

http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg

RiannA
15-03-07, 13:14
T“pershendes,

kalo mir.

me Respekt, RiannA

legenda
16-03-07, 13:20
te falenderoj shume,gjithashtu edhe une TY te pershendes.

respekt.
Legenda

T“pershendes,

kalo mir.

me Respekt, RiannA

laliloli
16-03-07, 13:29
Po e verej se Legenda qenka ksajde ,edhe punet e shtepise i paska mbaruar ,vendosa te hy pak ne ndeje perndonje kafe apo qaj duke e ditur zemergjeresine e saj ,e besa edhe nese vetem e qel gojen te me lus per dreke une nuk do ia prishi :biggrin:

Te pershendes e nderuar dhe te uroj te kaloni nje dite te mbare .


Perzemersisht Lali

legenda
16-03-07, 13:55
Flm shuuuuume LALI,vizita jote me gezoi vertete,
nje mysafire si TY,nuk e leshoj lehte,ahahahaaaaa,dreke edhe ate me STIL TE FORTE :wink: ....
....sa per punet e shtepise ,nuk i kam hiqqq ne qef,por per forumin edhe punet tjara po i la anash,ahahahaaaa:tongue:


respekt
Legenda

Po e verej se Legenda qenka ksajde ,edhe punet e shtepise i paska mbaruar ,vendosa te hy pak ne ndeje perndonje kafe apo qaj duke e ditur zemergjeresine e saj ,e besa edhe nese vetem e qel gojen te me lus per dreke une nuk do ia prishi :biggrin:

Te pershendes e nderuar dhe te uroj te kaloni nje dite te mbare .


Perzemersisht Lali

uck_aksh
17-03-07, 01:29
te uroj Ēdo te mir ne jet legenda
http://i175.photobucket.com/albums/w159/iloza12/thw_fantasy_comp.gif

ARI_03
17-03-07, 10:53
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenende/wochenendgruss.jpg

legenda
17-03-07, 13:11
flm shuuuuume UQK,
edhe une TY,gjithashtu.

te uroj Ēdo te mir ne jet legenda
http://i175.photobucket.com/albums/w159/iloza12/thw_fantasy_comp.gif

legenda
17-03-07, 13:12
........dankeeee,für DICH auch. :smile:
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenende/wochenendgruss.jpg

falma_lotin
17-03-07, 15:28
Motrushe legenda erdhe ne oden tuaj une dhe te lutem prano nga une nje pershednetje nga thellsija e zemeres dhe tedeshiroj te kalosh nej vikend te bukur dhe te deshiroj
qe te mirat e botes qofshin me ty !

http://img91.imageshack.us/img91/1455/wezf2.gif

ninnela
17-03-07, 16:10
Pe rshendetje per ty legenda

Uikend te rehatshem

NINNELA:wink:

legenda
17-03-07, 22:12
flm shuuuume,falma_lotin ,,, shume foto e bukur.
edhe une TY te uroj cdo te mire ne jete.

Motrushe legenda erdhe ne oden tuaj une dhe te lutem prano nga une nje pershednetje nga thellsija e zemeres dhe tedeshiroj te kalosh nej vikend te bukur dhe te deshiroj
qe te mirat e botes qofshin me ty !

http://img91.imageshack.us/img91/1455/wezf2.gif

legenda
17-03-07, 22:15
flm shuuuuume,NINNELA
edhe une TY te uroj vikend te kendshem.

Pe rshendetje per ty legenda

Uikend te rehatshem

NINNELA:wink:

gazi-de
18-03-07, 18:14
legenda e nderuar erdha te pereshendes dhe nje lule kame per ty..

http://www.blumen-web.de/DSCF1147.JPG

sepse ne oden tane pa lule ase qe bpne me shiku.hahahahahah

legenda
18-03-07, 19:36
flm shuuuume,shuuuume GAZI,edhe une te pershendes TY.
qenka shume e bukur kjo lule,dhe ngjyra VIOLET,qe e pelqej shume,sigurishte e ke lexu se qfare simbolizon kjo ngjyre e bukur.
flm.

Giovanni
21-03-07, 22:59
Tung tung,

Si po ja kalon??

Te pershendet shume shume shuem

Mbremje te kendshme Giovanni.

Albanian eX|PerT
23-03-07, 18:27
E nderuara legenda!

Edhe pse para do kohe, te bera ca pershendetje, ne kete oden tuaj kaq te pasur, qe ne te strehohen pershendetjet nga me te ndryshmet, qe prej juve po pasojne me pergjigje te sinqerta, mendova te te beje prap nje pershendetje shoqerore, si mik, pas shume diskutimeve qe kemi bere ne forum. Mbase mendoj, e them, qe per te njohur personalitetin e nje njeriu, patjeter duhet te shoqerohesh me te per nje afat te caktuar kohor te pakten, e qe me juve, kohet e fundit, ne keto momente kur me shoqeron merzija e nostaligjija per atdheun e familjen, mund te them, nga konstatimi qe kam arritur se me juve kam gjetur nje hapesire miqesore, e cila eshte per shembelltyre, e qe per kete u jam shume mirenjohes!

Ndoshta, shpesh them, qe diskutimet e ndryshme, duke filluar nga ato shkencore e intelektuale, e duke vazhduar tek ato te ndryshme shoqerore e pse jo edhe zbavitese, jane shembuj te lehte e te volitshem, per te njohur nje njeri, e qe sikur ne rastin tone konkret, nga diskutimet gjenerale qe kemi pasur ne forum, mendoj qe kemi arritur ta njohim njeri tjetrin, pse te mos e them, edhe ta shtojme rrespektin reciprok, perderisa ta them te drejten, ne juve kam gjetur nje shembull ideal intelektual, perkunder kohes qe jeni larg atdheut, prap e keni ruajtur me vendosmeri te madhe, gjuhen e bukur e autentike shqipe, qe na e transmetuan brez pas brezi te paret tane. Dhe kjo, qe na konkludon per nje personalitet atdhedashes, na tregon edhe vleren intelektuale akademiko e shkencore te juaj, nese i japim nje sy te pergjitheshem shkrimeve tuaja, te mbushura me vlera e dituri, mbase qasja e juaj ne tema eshte aq serioze, e qe eshte e bashkangjitur me qellimin subtil e fisnik, e qe kjo ka influencuar tek ne te kemi nje mendim te vecant per juve, e qe sigurisht, te mos harroj te ceki, e te mundohemi qe nga mesimet e juaja te arta ne forum qe beni, te perfitojme edhe ne si nxenes qe jemi, mbase ne nė krahasim me juve, jemi thjesht ca nxenesa te fillores, e qe sigurisht si te vegjel ne vleren shkencore qe jemi, prej juve si akademike te mundohemi te perfitojme profitin e duhur pozitiv.

Edhe pse shumeshpesh ne forum, kam qene i lodhur ndonjehere, e ndoshta kam menduar edhe te largohem prej kesaj ode, prap kur kam pare qasjen e personave si ju, jam inkurajuar prap te qendroje ketu, e qe prezenca ime te mos jete per se koti, porse duke e shfrytezuar mundesine e perfitimit intelektual nga postimet e juaja, te cilat sigurisht vijne nga penda e nje femres shqiptare, e cila sigurisht ne kete forum po na deshmon, se eshte njeri i librit, e shkences, perparimit, e qe sigurisht shpesh ne postimet e juaja verejme inovacione me te cilat befasohemi, e qe krenohemi me inteligjencen tuaj.

Ska dyshim, se ne diskutimet tona neve mund te gabojme me ju ne ndonje c'eshte, e anasjelltas, porse te qenurit tone se e njohim njeri tjetrit, ben qe neve te vazhdojme ne krijimin e urave te bashkepunimit, e te tolerances e mirekuptimit, ne menyre qe te vazhdoje ne menyre profitabile kjo miqesi qe vecse ka filluar, e qe po shkruhet ne kapitullin e jetes sone.

Mbase kam verejtur se shume koncepte te ndryshme shoqerore, i kemi te perbashketa,... porse, edhe te mos ishte kjo... prap te them, e te premtoj, se ne forum do kesh prekrahjen time maximale, perderisa te therrasesh ne te verteten, e keshtu qe, do mundohemi te kultivojme dicka produktive e pozitive per popullin tone.

Te pershendet fort, ai qe te ēmon shume, shoku, miku, vellau, i varfuri
albanian expert

falma_lotin
23-03-07, 21:16
Motrushe nuk mund te rri e qet pa ardhur te ju e te them se te dua shum dhe te deshiroj qdo te mire ne jeten tande .

http://666kb.com/i/amaj6dovcnzijbb3u.jpg

legenda
23-03-07, 23:00
GIOVANI,,,,te falenderoj shume per pershendetjen TENDE,,,
gjithashtu edhe une te pershendes perzemersishte.

Tung tung,

Si po ja kalon??

Te pershendet shume shume shuem

Mbremje te kendshme Giovanni.

legenda
23-03-07, 23:02
flm shuuume,qe me viziton sis.,,,flm shume per lulet,le te gezohet zemra jote pergjithmone,....

te deshiroj suksese fshima_lotin.....

Motrushe nuk mund te rri e qet pa ardhur te ju e te them se te dua shum dhe te deshiroj qdo te mire ne jeten tande .

http://666kb.com/i/amaj6dovcnzijbb3u.jpg

legenda
23-03-07, 23:16
EX|||||PERT,,,

vertet me ke ba te ndihem krenare me kete pershendetje grandioze,te cilen nuk e di se sa e meritoj.

NO COMENT!!!!

gjithashtu kam privilegj te gezoje mbeshtetjen TENDE,,,qe padyshim se je nje i ri qe duhet marr shembull ,te tjeret.
e di se ne TY flen shume energji pozitive,dhe nje dhunti natyrore,qe me kohen sigurishte se do ta derdhet ne kahje te merituara.....
nuk dua te shkruaj sonte gjate,por nje here tjeter.....

llogarit kurdohere perkrahjen nga Legenda,per derisa edhe TI mbeshtetesh ne TE VERTETEN,e cila eshte NJE-dhe vetem nje APSOLUTE.

E nderuara legenda!

Edhe pse para do kohe, te bera ca pershendetje, ne kete oden tuaj kaq te pasur, qe ne te strehohen pershendetjet nga me te ndryshmet, qe prej juve po pasojne me pergjigje te sinqerta, mendova te te beje prap nje pershendetje shoqerore, si mik, pas shume diskutimeve qe kemi bere ne forum. Mbase mendoj, e them, qe per te njohur personalitetin e nje njeriu, patjeter duhet te shoqerohesh me te per nje afat te caktuar kohor te pakten, e qe me juve, kohet e fundit, ne keto momente kur me shoqeron merzija e nostaligjija per atdheun e familjen, mund te them, nga konstatimi qe kam arritur se me juve kam gjetur nje hapesire miqesore, e cila eshte per shembelltyre, e qe per kete u jam shume mirenjohes!

Ndoshta, shpesh them, qe diskutimet e ndryshme, duke filluar nga ato shkencore e intelektuale, e duke vazhduar tek ato te ndryshme shoqerore e pse jo edhe zbavitese, jane shembuj te lehte e te volitshem, per te njohur nje njeri, e qe sikur ne rastin tone konkret, nga diskutimet gjenerale qe kemi pasur ne forum, mendoj qe kemi arritur ta njohim njeri tjetrin, pse te mos e them, edhe ta shtojme rrespektin reciprok, perderisa ta them te drejten, ne juve kam gjetur nje shembull ideal intelektual, perkunder kohes qe jeni larg atdheut, prap e keni ruajtur me vendosmeri te madhe, gjuhen e bukur e autentike shqipe, qe na e transmetuan brez pas brezi te paret tane. Dhe kjo, qe na konkludon per nje personalitet atdhedashes, na tregon edhe vleren intelektuale akademiko e shkencore te juaj, nese i japim nje sy te pergjitheshem shkrimeve tuaja, te mbushura me vlera e dituri, mbase qasja e juaj ne tema eshte aq serioze, e qe eshte e bashkangjitur me qellimin subtil e fisnik, e qe kjo ka influencuar tek ne te kemi nje mendim te vecant per juve, e qe sigurisht, te mos harroj te ceki, e te mundohemi qe nga mesimet e juaja te arta ne forum qe beni, te perfitojme edhe ne si nxenes qe jemi, mbase ne nė krahasim me juve, jemi thjesht ca nxenesa te fillores, e qe sigurisht si te vegjel ne vleren shkencore qe jemi, prej juve si akademike te mundohemi te perfitojme profitin e duhur pozitiv.

Edhe pse shumeshpesh ne forum, kam qene i lodhur ndonjehere, e ndoshta kam menduar edhe te largohem prej kesaj ode, prap kur kam pare qasjen e personave si ju, jam inkurajuar prap te qendroje ketu, e qe prezenca ime te mos jete per se koti, porse duke e shfrytezuar mundesine e perfitimit intelektual nga postimet e juaja, te cilat sigurisht vijne nga penda e nje femres shqiptare, e cila sigurisht ne kete forum po na deshmon, se eshte njeri i librit, e shkences, perparimit, e qe sigurisht shpesh ne postimet e juaja verejme inovacione me te cilat befasohemi, e qe krenohemi me inteligjencen tuaj.

Ska dyshim, se ne diskutimet tona neve mund te gabojme me ju ne ndonje c'eshte, e anasjelltas, porse te qenurit tone se e njohim njeri tjetrit, ben qe neve te vazhdojme ne krijimin e urave te bashkepunimit, e te tolerances e mirekuptimit, ne menyre qe te vazhdoje ne menyre profitabile kjo miqesi qe vecse ka filluar, e qe po shkruhet ne kapitullin e jetes sone.

Mbase kam verejtur se shume koncepte te ndryshme shoqerore, i kemi te perbashketa,... porse, edhe te mos ishte kjo... prap te them, e te premtoj, se ne forum do kesh prekrahjen time maximale, perderisa te therrasesh ne te verteten, e keshtu qe, do mundohemi te kultivojme dicka produktive e pozitive per popullin tone.

Te pershendet fort, ai qe te ēmon shume, shoku, miku, vellau, i varfuri
albanian expert

Rammstein_1979
24-03-07, 00:29
e pershendes me te Miren e forumit Legenden :smile: , pranoj pershendetjet e mia Legenda ..je perfect :wink:

legenda
24-03-07, 02:00
ohhhhhh...flm shuuuume RAM_MSTEIN,,,
je SHUUUUUME COOOOL,djal

e di se nuk e pershendet gjithkend TI,ahahaaaaa.....
te pershendes gjithashtu edhe une TY.

e pershendes me te Miren e forumit Legenden :smile: , pranoj pershendetjet e mia Legenda ..je perfect :wink:

rilinda
24-03-07, 16:33
http://i130.photobucket.com/albums/p248/lindsay4u2nv/Great%20Weekend/greatweekend-1.gif

Giovanni
24-03-07, 18:35
http://www.pascalobispoblog.com/media/872/20060727-dessin%20gros%20minet%20bon%20week%20end.jpg

Rammstein_1979
24-03-07, 21:44
ohhhhhh...flm shuuuume RAM_MSTEIN,,,
je SHUUUUUME COOOOL,djal

e di se nuk e pershendet gjithkend TI,ahahaaaaa.....
te pershendes gjithashtu edhe une TY.

:tongue: ..ahahahhahah ...ku me ki msue kejt vetit bre ,,,,,:wink:

Pershendetje edhe sonte per Diven e forumit ....kalo mbremje te kendshme :smile:

Albanian eX|PerT
24-03-07, 23:10
Mbase legenda ka kaluar 1000 postime, ia vlen te pergezohet per nje arritje te tille, perderisa postimet e saj kane nje vlere te vecante.

http://images.amazon.com/images/P/8178982242.01-A2HXKIUCW7AHH9._AA240_SCLZZZZZZZ_.jpg

Liber shume i bukur per lexim: htt://harunyahya.com

Mbase jeni intelektuale, e pash te udhes nje rrugat te ketille.

te nderon fort
albanian

rafet llapjani
25-03-07, 06:26
Legenda te pershendes e nderur dhe te deshiroj jet te lumtur me plot gezime.

me shum shum respekt per ty nga rafet llapjani.

ARI_03
25-03-07, 09:00
http://www.catmori.de/gruesse/hallo2.gif


http://www.catmori.de/schokolade/w31.gif

~AmaZonA~
25-03-07, 09:54
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

Sy_kaltra
25-03-07, 11:42
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

gazi-de
25-03-07, 16:19
legenda e nderuar erdha te pershendes dhe te uroje ardhejen e praneveres,dhe te jeshe si vete pranevera me lule,respeket per ty e nderuare..
http://www.dermatologe.biz/cliparts/blumen/G0107403.jpg

Prishtinasja_
26-03-07, 16:33
:wink:

http://ug2.kwick.de/ug/0233/8678/12320379_full,r,470x470.jpg

Paradox_13
26-03-07, 17:58
Legenda e nderuar,seq me ra ne sy numri 1111 i postimeve tuaja dhe erdha te pegezoj duke te deshiru edhe 7777 postime te tjera me plot vlera siq ishin keto te meparshmet.
Me respekt per ju Paradox_13.

Dreni30
27-03-07, 09:48
http://pedraapedra.weblog.com.pt/arquivo/rosa-gallica-rosa-mundi.jpg

uck_aksh
29-03-07, 00:31
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

budo785
29-03-07, 22:06
tung legenda,po te vizitoj edhe ty,kalo mire:-)
edhe ty ti dhuroj ca vargje te kenges qe po degjoj:
......harroje veten tende dhe mos shko,mos shko.....
por ti me naten tretesh,jehone e zerit mbetesh,
ngarende pas teje te te ndaloj
i thua jo.i thuaj jo......

I thuaj jo legendave:-))))))

legenda
30-03-07, 22:38
thnx,,,STIL I FORTE....
http://i130.photobucket.com/albums/p248/lindsay4u2nv/Great%20Weekend/greatweekend-1.gif

legenda
30-03-07, 22:39
edhe TY,,,GIOVANIIII
http://www.pascalobispoblog.com/media/872/20060727-dessin%20gros%20minet%20bon%20week%20end.jpg

legenda
30-03-07, 22:40
thnxxxxx,,,,COOLERI I FORUMIT,kalo mire.
:tongue: ..ahahahhahah ...ku me ki msue kejt vetit bre ,,,,,:wink:

Pershendetje edhe sonte per Diven e forumit ....kalo mbremje te kendshme :smile:

legenda
30-03-07, 22:41
flm shuume per respekt,,,
gjithashtu te nderoj edhe une TY.

Mbase legenda ka kaluar 1000 postime, ia vlen te pergezohet per nje arritje te tille, perderisa postimet e saj kane nje vlere te vecante.

http://images.amazon.com/images/P/8178982242.01-A2HXKIUCW7AHH9._AA240_SCLZZZZZZZ_.jpg

Liber shume i bukur per lexim: htt://harunyahya.com

Mbase jeni intelektuale, e pash te udhes nje rrugat te ketille.

te nderon fort
albanian

legenda
30-03-07, 22:42
vizita JOTE ,me gezon
te pershendes

Legenda te pershendes e nderur dhe te deshiroj jet te lumtur me plot gezime.

me shum shum respekt per ty nga rafet llapjani.

legenda
30-03-07, 22:43
mmmmm,,,,,embel,,,sa i ha qokolladat,thnxxxx
edhe TY nje.

http://www.catmori.de/gruesse/hallo2.gif


http://www.catmori.de/schokolade/w31.gif

legenda
30-03-07, 22:44
gjithashtu te deshiroj edhe TY-DAMA e forumit,nje dite te bukur.
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us/)

legenda
30-03-07, 22:45
thnxxxx,te deshiroj edhe TY nje vikend te kendshem.
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

legenda
30-03-07, 22:46
Gazi,,,,te falenderoj shume per lulet,i dua pa mase

me respekt
Legenda

legenda e nderuar erdha te pershendes dhe te uroje ardhejen e praneveres,dhe te jeshe si vete pranevera me lule,respeket per ty e nderuare..
http://www.dermatologe.biz/cliparts/blumen/G0107403.jpg

legenda
30-03-07, 22:48
flm shuuume vendase,per kujdesin
nje fillimjave te sukseshme te uroj edhe une TY.

:wink:

http://ug2.kwick.de/ug/0233/8678/12320379_full,r,470x470.jpg

legenda
30-03-07, 22:51
PARADOXXX i nderuar,,,intuita jote ka pas te drejte,ne kete shifer u ndala pak....nuk e di se a do te arrij 7777,,,edhe pse edhe TI e din qe numri im eshte 7....
flm qe i vlerson postimet e mia...

respekt edhe per TY
Legenda

Legenda e nderuar,seq me ra ne sy numri 1111 i postimeve tuaja dhe erdha te pegezoj duke te deshiru edhe 7777 postime te tjera me plot vlera siq ishin keto te meparshmet.
Me respekt per ju Paradox_13.

legenda
30-03-07, 22:52
te falenderoj per viziten Dreni30,,,shpresoj se ketu ne foto qe nuk shihet,fshihet nje lule.thnx
http://pedraapedra.weblog.com.pt/arquivo/rosa-gallica-rosa-mundi.jpg

legenda
30-03-07, 22:53
edhe TY te uroj nje dite te bukur.
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

legenda
30-03-07, 22:56
....veten e harrovaaaa
po vi ,,po vi, ahahaha...
kur dielli PUTH malet
une jam te TI, ahahaha....


i thuaj PO,,,,legendaveeeee.....

tung legenda,po te vizitoj edhe ty,kalo mire:-)
edhe ty ti dhuroj ca vargje te kenges qe po degjoj:
......harroje veten tende dhe mos shko,mos shko.....
por ti me naten tretesh,jehone e zerit mbetesh,
ngarende pas teje te te ndaloj
i thua jo.i thuaj jo......

I thuaj jo legendave:-))))))

selvija
31-03-07, 17:31
http://img1.imagechef.com/w/070331/sampa98022dd21e216b0.jpg (http://www.imagechef.com/)

rilinda
02-04-07, 11:25
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

Albanian eX|PerT
03-04-07, 22:06
http://www.classact.ca/RubberStamps/Words/Word%20Stamps/EX11B_B_HaveaNiceDay.jpg

legenda
04-04-07, 21:08
flm shuuume,dhe TI- SELVA kalo bukur.
http://img1.imagechef.com/w/070331/sampa98022dd21e216b0.jpg (http://www.imagechef.com/)

legenda
04-04-07, 21:10
Rilinda & Ex|||pert,,,flm per pershendetje,gjithashtu edhe une iu pershendes.

LuLjaa
04-04-07, 22:59
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/hello/013.gif

Buqja_ch
05-04-07, 06:21
legenda prano ni pershndetje nga zemra...

dhe te kalosh sa me mire keto dit pushimi...

me rrespekt Buqja

legenda
05-04-07, 13:43
FLM SHUME LULJA
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/hello/013.gif

legenda
05-04-07, 13:44
flm shume Buqeee,gjithashtu edhe une te uroj TY dite te kendshme pushimi.
legenda prano ni pershndetje nga zemra...

dhe te kalosh sa me mire keto dit pushimi...

me rrespekt Buqja

Giovanni
05-04-07, 17:56
http://futura2.altervista.org/_altervista_ht/ballo.jpg

Agolli
05-04-07, 19:27
http://i79.photobucket.com/albums/j129/jules31_SRK/SRK2/Zahrah_Khan/helloh014.jpg

budo785
07-04-07, 12:37
http://interrose.co.uk/images/shopping/rose096.jpg

prishtinasi
08-04-07, 01:19
Legenda,
mendova ta vizitoj kete kendin e fansave tu...hahah....! Ufff...sa urimet i paske...more qka po ben keshtu...garant mjalta i ka fajet...ose keshilla per vaske! Ti e din qe kam nje respekt te veqante per ty, per fjalite e tua te thurura me mjeshteri, per humorin alla prishtinase...
Nejse:
Nuk je per kete forum, po qe fati....na bashkoje te dyve me shkronja ne kete forum balor! Shpresoj...qe je mire....!
Prishtinasi

legenda
08-04-07, 09:55
thnxxx...

flm shume.

http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

http://futura2.altervista.org/_altervista_ht/ballo.jpg

legenda
08-04-07, 09:56
thnxxxx...

per TY

http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

http://i79.photobucket.com/albums/j129/jules31_SRK/SRK2/Zahrah_Khan/helloh014.jpg

legenda
08-04-07, 09:56
thnxxxx...


per TY

http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

http://interrose.co.uk/images/shopping/rose096.jpg

legenda
08-04-07, 10:06
Ahahahaaaaa....shume mire ia paske bere,,,vizitoje me shpesh kete KEND i cili veq po rritet,,,ahahahaaaa...
a don ta jap pak mjalte,,,mmmmm...dhe te shtohen FANSAT,,,ahaha....

flm per respektin,gjithashtu edhe TI gezon respekt nga ana ime,,,e po ja ne nje dite nentori me shi,kur merzia kishte zbritur ne dhomen time....hapa faqet e Dardanise...dhe mendova medium i kendshem,pse jo,,,pse mos ta pasurojme dhe ta rrisim...por,me sa shoh une jane disa nofka qe mundohen ta ngritin nivelin e Forumit,por disa nofka tjera ekstreme vertete ia humbin ngjyren....
edhe une gezohem qe te takova TY,ne kete forum,vendasi im.

top-form jam,ahahahaaaa
e TI,a po ta don hiqqq....ahahaaa...

sinqerishte
Legenda


http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

Legenda,
mendova ta vizitoj kete kendin e fansave tu...hahah....! Ufff...sa urimet i paske...more qka po ben keshtu...garant mjalta i ka fajet...ose keshilla per vaske! Ti e din qe kam nje respekt te veqante per ty, per fjalite e tua te thurura me mjeshteri, per humorin alla prishtinase...
Nejse:
Nuk je per kete forum, po qe fati....na bashkoje te dyve me shkronja ne kete forum balor! Shpresoj...qe je mire....!
Prishtinasi

rilinda
08-04-07, 12:48
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif

uck_aksh
08-04-07, 15:52
http://i171.photobucket.com/albums/u295/Jeannie522/GoodAfternoon.gif

Zero Cool
08-04-07, 15:54
Nje dite te kendshme te urojhttp://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

uck_aksh
08-04-07, 15:57
http://i171.photobucket.com/albums/u295/Jeannie522/GoodAfternoon.gif

ninnela
08-04-07, 18:24
Pershendetje per ty e nderuar
Uroj te kesh nje jave te mbare

NINNELA

Prishtinasja_
09-04-07, 11:23
Vendase...............:smile:

http://www.ein-kleiner-blick.de/dowo5.jpg

Lijanna
10-04-07, 11:15
Respekt per ty legenda... klm....

legenda
10-04-07, 22:07
Rilinda,
uqk_aksh
Zero_cool
ninnela
prishtinasja
Lijanna

iu falenderoj perzemersishte per viziten ne dhomen time,dhe pershendetjet e Juaja.

Sy_kaltra
14-04-07, 11:25
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg

Djellza:
14-04-07, 22:03
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Paradox_13
15-04-07, 14:13
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi.

rilinda
15-04-07, 17:21
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR025.gif

legenda
15-04-07, 21:37
flm shuuume sy_kaltra,,,,te uroj gjithashtu qe te jesh e lumtur gjithmon.
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg

legenda
15-04-07, 21:38
Djellza flm shume,shuuume,per viziten qe me keni bere,gjithashtu mbeteni e respektuar edhe nga ana ime.
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza

legenda
15-04-07, 21:39
flm shuuume,vertet pata pasdite te kendshme...
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi.

legenda
15-04-07, 21:40
thnxxx...RI_LINDA
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR025.gif

Dreni30
16-04-07, 09:39
Legenda, erdha ketu per te pershendetur, duke te deshiruar cdo te mire ne jete, kudo qe jeni.


Dreni.

Prishtinasja_
16-04-07, 10:20
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x295.jpg

gazi-de
16-04-07, 12:03
legenda e nderuare te pershendes me gjithe zemet,te vi ne oden tuaj duhet te kem kujdes,sepse pa lule nuke bone,hahahahha tespeket pet ty te pershendes...
http://garten-der-erinnerung.com/images/kunde/Blumen/DSC01718.JPG

legenda
16-04-07, 23:39
flm shuume Dreni,gjithashtu iu deshiroj edhe Juve.
Legenda, erdha ketu per te pershendetur, duke te deshiruar cdo te mire ne jete, kudo qe jeni.


Dreni.

legenda
16-04-07, 23:40
dankeeee,dich auch.
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x295.jpg

legenda
16-04-07, 23:41
flm shuuume Gazi,i du lulet shume.
legenda e nderuare te pershendes me gjithe zemet,te vi ne oden tuaj duhet te kem kujdes,sepse pa lule nuke bone,hahahahha tespeket pet ty te pershendes...
http://garten-der-erinnerung.com/images/kunde/Blumen/DSC01718.JPG

LuLjaa
17-04-07, 00:35
Pėrshėndetje..

http://img341.imageshack.us/img341/1070/enfantbwvd1.gif

Sy_kaltra
20-04-07, 17:54
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

ARI_03
21-04-07, 07:53
http://www.catmori.de/gruesse/wochenende25.gif

rilinda
21-04-07, 21:34
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif

legenda
22-04-07, 22:01
Luljaa
Sy_kaltra
Ari
dhe Rilindaaaaa...

iu falenderoj perzemersishte,Legenda

uck_aksh
23-04-07, 00:25
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

legenda
25-04-07, 12:59
flm shuuume,UQK,
gjithashtu te pershendes

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

Lijanna
27-04-07, 10:54
Pershendetje per ty legenda...

gazi-de
27-04-07, 10:59
Pershendetje................

Luana
28-04-07, 21:21
http://www.glittergraphicsweb.com/img/hello127.gif

ssara
30-04-07, 07:57
Erdha te pershendes e nderuar me deshire qe te kaloni nje jave sa me te qete......

Prishtinasja_
30-04-07, 18:12
http://ug1.kwick.de/ug/0235/2811/14538013_full,r,470x470.jpg

Rammstein
01-05-07, 00:42
http://vampiredrive.gportal.hu/portal/vampiredrive/image/hello.gifPershendetje e Nderauara -Legenda -http://www.legendheart.com/xmas3.gif


http://www.wondercliparts.com/showing_some_love/graphics/showing_some_love_graphics_03.gif
http://www.warnermusic.hu/images/cegeknek/Divas.jpgVetem Per Diven e Forumit...

ARI_03
01-05-07, 14:04
http://www.catmori.de/schokolade/schoko.gif

Naki
03-05-07, 17:25
Ka kohė qė nuk kam vizituarė lagjen e pėrshėndetjeve,sot nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

rilinda
06-05-07, 18:49
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

Dreni30
06-05-07, 19:54
Legenda, erdha ketu me ju pershendet, duke ju deshiruar shendet e lumturi ne cdo hap te jetes tuaj.

Si gjithe per ju,

Dreni.

legenda
06-05-07, 20:01
Lijana
Gazi
Luana
Ssara
Prishtinasja
Rammstein
ARI
Naki
Rilinda
Dreni_30

iu falenderoj perzemersishte per pershendetjet e JUAJA
me respekt Legenda

Rammstein
06-05-07, 23:20
Sa her qe hy ne Forum me shkon mendja ta pershendes Diven e Forumit ...Pra Pranoj Pershendetjet e mia ....dhe deshiroj qe te plotsohet qdo Deshir ne Jet .

http://www.geocities.com/naemillia/EmDiva.jpg

valiii
06-05-07, 23:24
Pershendetje per legenden .... kalo bukur .

Agolli
07-05-07, 00:55
http://www.ashtarcommand.se/aventyr/obr1615.jpg

LuLjaa
07-05-07, 17:14
legenda pershendetje dhe suksese me tej.

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

rilinda
09-05-07, 01:37
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

prishtinasi
09-05-07, 04:39
http://newzealandnow.info/media/hello.jpg

gazi-de
09-05-07, 21:48
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

Zero Cool
10-05-07, 13:03
Flm per pershendetjet qe mi ke bere gjate kohes qe nuk isha ketu. Nje dite te kendshme te uroj.
Respekt ZC

legenda
10-05-07, 13:23
thnxxx njeri-cooleri i Forumit.
Sa her qe hy ne Forum me shkon mendja ta pershendes Diven e Forumit ...Pra Pranoj Pershendetjet e mia ....dhe deshiroj qe te plotsohet qdo Deshir ne Jet .

http://www.geocities.com/naemillia/EmDiva.jpg

legenda
10-05-07, 13:24
flm shuuume Valiiiii,gjithashtu te pershendes.
Pershendetje per legenden .... kalo bukur .

legenda
10-05-07, 13:28
Agolli
Lulja
Rilinda
Prishtinasi
Gazi-de
Zero_cool

iu falenderoj perzemersishte,per pershendetjet e Juaja

me respek
Legenda

ssara
10-05-07, 14:47
http://i111.photobucket.com/albums/n160/rebsglittergraphics/Have_A_Beautiful_Day_Blue_Flowers.gif

legenda
16-05-07, 19:41
flm Ssara,gjithashtu te deshiroj nje dite te bukur.
http://i111.photobucket.com/albums/n160/rebsglittergraphics/Have_A_Beautiful_Day_Blue_Flowers.gif

Rammstein
17-05-07, 01:07
http://i106.photobucket.com/albums/m242/pimpingyourspace/Myspace_Comments/Hello/images/hello-f.jpgPershendetje eNderuara - Legenda -

Pranoj pershendetje e mia , dhe Urime Titulli qe keni marr ...si -MODERATORE- mirpo un mendoj qe ky Titull qysh me heret te ka takuar ... mirpo ......ok ok Klm .

Paradox_13
17-05-07, 11:16
Erdha qe te uroj per titullin prej Moderatoreje,nuk kam ndoj dhurat specifike ,dua te fal ate qe kisha vjedh para ca kohe enkas per vete......ahaahaaha

Fshesa....
Duke fshire e qone ter jeten
pastron dhomen e ndyne vehten
Qka te gjen para me vete merr
dhe e qon ne kontenjer,....

Por kur behet fshes e vjeter
e fshin ate nje fshes tjeter
Keshtu fshesat shkojn me rend
dhe mbarojn ne te njejtin vend......

Urime zonja Moderatore....ju deshiroj moderim sa me te lehte.
Paradoxi.

GURI SYLAJ
17-05-07, 11:49
Pershendetjes se me siperme po i bashkohem edhe une .
Me nje lutje te sinqert qe te mos zemroheni me neve qe here here e teprojme.


Urime dhe gezime ne jete e pune te mbare ne Dardani.

prishtinasi
17-05-07, 13:07
Moderatore...nuk eshte befasi se e kom dite qe ate titull do ta kesh! Urime...modero mire, fer, drejt dhe mos ano...kjo vlen per moderatoret virtual!
Tash e di bile kush mi lexon mesazhet private....hahahah!
Sinqerisht urime!
Prishtinasi

legenda
17-05-07, 13:49
flm shuuuuuume,shuuuuume Cooler,,,,dhe prej tani e tutje ke kujdes se qfare shkruan ne DARDANIA.DE,,,,
ahahahaaaa,sepse une jam e pameshirshme,ahaha...

http://i106.photobucket.com/albums/m242/pimpingyourspace/Myspace_Comments/Hello/images/hello-f.jpgPershendetje eNderuara - Legenda -

Pranoj pershendetje e mia , dhe Urime Titulli qe keni marr ...si -MODERATORE- mirpo un mendoj qe ky Titull qysh me heret te ka takuar ... mirpo ......ok ok Klm .

legenda
17-05-07, 13:51
flm shuuuuume Zoteri Moderator,,,
kjo dhurate shume atraktive ,ahahaha,sidomos ajo qe e ngjyrosa me te kuqe,....por nuk i kam ne qef FSHESAT,une,ahaha...

Erdha qe te uroj per titullin prej Moderatoreje,nuk kam ndoj dhurat specifike ,dua te fal ate qe kisha vjedh para ca kohe enkas per vete......ahaahaaha

Fshesa....
Duke fshire e qone ter jeten
pastron dhomen e ndyne vehten
Qka te gjen para me vete merr
dhe e qon ne kontenjer,....

Por kur behet fshes e vjeter
e fshin ate nje fshes tjeter
Keshtu fshesat shkojn me rend
dhe mbarojn ne te njejtin vend......

Urime zonja Moderatore....ju deshiroj moderim sa me te lehte.
Paradoxi.

rilinda
17-05-07, 13:53
KOLEGE :biggrin: T'pėrshėndes shumė e njėkohėsisht tė uroj edhe titullin e ri http://emoticons4u.com/love/246.gif

Prishtinasja_
17-05-07, 13:55
Vendase Urime titulli si moderatore.... e gezofsh!! :biggrin:

Es freut mich für dich ! :wink:

http://www.duvinhachisch.com/dessert/Congratulation.jpg

Te pershendet shume vendasja jote :biggrin:

Prishtinasja_

legenda
17-05-07, 13:55
flm shuuuuume Guri Sylaj,
se bashku jemi me te forte,dhe se bashku ta shendrrojme FORUMIN DARDANIA.DE ,forum edhe me te forte se sa forumet tjera,....e duam kete FORUM,sepse eshte Kosovar;....
e KOSOVA bart shume dhembje......

Pershendetjes se me siperme po i bashkohem edhe une .
Me nje lutje te sinqert qe te mos zemroheni me neve qe here here e teprojme.


Urime dhe gezime ne jete e pune te mbare ne Dardani.

Zero Cool
17-05-07, 13:56
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/cool/075d8e712be1c23.gif

legenda
17-05-07, 13:58
.....ahahaaaa,flm shuuuume vendas,po e vertete eshte se shume kohe me pare me ke thene se ke me me propozuar per
Moderatore,mos eshte dora jote ketu,ahaha....

mezi pres te i lexoj mesazhet e tua,ahahaaa
e di se jane shuuuume "HEIS".....


flm.shuuume.

Moderatore...nuk eshte befasi se e kom dite qe ate titull do ta kesh! Urime...modero mire, fer, drejt dhe mos ano...kjo vlen per moderatoret virtual!
Tash e di bile kush mi lexon mesazhet private....hahahah!
Sinqerisht urime!
Prishtinasi

legenda
17-05-07, 13:59
RILINDUSH,,,,flm shuuuume,edhe une TY te pershendes,dhe te falenderoj shuuume.si duket na dya kemi shume sende te perbashketa,ahaha.....

KOLEGE :biggrin: T'pėrshėndes shumė e njėkohėsisht tė uroj edhe titullin e ri http://emoticons4u.com/love/246.gif

legenda
17-05-07, 14:01
...flm shuuuume,Prishtinasja-vendasja imeee,,,
me vjen mire qe gezohesh per mua,edhe mua me gezon Urimi yt i sinqerte,flm.

Vendase Urime titulli si moderatore.... e gezofsh!! :biggrin:

Es freut mich für dich ! :wink:

http://www.duvinhachisch.com/dessert/Congratulation.jpg

Te pershendet shume vendasja jote :biggrin:

Prishtinasja_

legenda
17-05-07, 14:02
thnxxxx. Supermoderator.
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/cool/075d8e712be1c23.gif

Agolli
17-05-07, 14:44
Urime, urime...per titullin e ri!
Kaffé s'paska, po nejse! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Phaaa Legend +Moderatore = Superfuqi http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Pershendetje te sinqerta dhe urime te perzemerta!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif ju deshiron Agolli!
http://www.vykort.com/data/media/10/2.jpg

Albanian eX|PerT
17-05-07, 22:43
Moderatore...nuk eshte befasi se e kom dite qe ate titull do ta kesh! Urime...modero mire, fer, drejt dhe mos ano...kjo vlen per moderatoret virtual!
Tash e di bile kush mi lexon mesazhet private....hahahah!
Sinqerisht urime!
Prishtinasi
A t'thash koleg se ka me na u bo drejtoresha moderatore......... s'kaaaaa intervenime, kemi me e pushue prej postit tek investimet :biggrin:

p.s. hajde muj urime, e per hajr, phaaaaaaaaaa, inshaallah tash do ulet fshirja e postimeve te expertit, hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, edhe mos harro se une jam neutral, nese te bejne cenzur per fshirjen e postimeve te mija, fshij mos ta nije se s'hidheroheeeem hahhahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a :tongue:

te pershendes nga thellesija e loqkes seme (rilinden e kom loqk de) hahahhahaaaaaaaaa :biggrin:

edhe ndegjo qiko, mos na i halit tash,... se ta bojm block hahahaaaaaaaaaa.... shpresoj te vazhdosh me miqesine qe kemi pasur :)

t'rreskepton shumeeeeeeeee

xhaxhi experti (ish-i:biggrin: ) pa mesazhe private

legenda
18-05-07, 02:32
flm shuuume,pellumbi i PAQES-dhurate mmmm...,flm AGOLLI.


sa po me pelqen ky EKUACIONI YT
ahahaaaa,ani SUPERFUQIII dhe me ALEATE TE FORTE ....
ajajajaaaaa....shuuume COOL.

Urime, urime...per titullin e ri!
Kaffé s'paska, po nejse! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Phaaa Legend +Moderatore = Superfuqi http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Pershendetje te sinqerta dhe urime te perzemerta!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif ju deshiron Agolli!
http://www.vykort.com/data/media/10/2.jpg

legenda
18-05-07, 02:42
ahahahaaa edhe TI ke thene ,a,,,
ahahaaa....


investimet nuk ecin pa DIPLOMACI_GLOBALE,ahaha...
e ke kuptuar kete apo joooo,te tregon drejtoresha TY


flm ,per urimet qe te dalin nga loqka e zemres(nga Rilinda,ahaha),phaaaa...
sa per fshirjen e postimeve me duket e ke thy rekordin e te gjitha kohrave,ahaha....nuk di pse po poston ma ,ahaha...


ncuuuk,nuk halitem une,jam "MODESTE" shuuume,ahaha...


Flm per respektin e madh TI -XHAXHI EX|||PERT

qfare ish-i,,,,mos enderro shuuume,ahaha...

A t'thash koleg se ka me na u bo drejtoresha moderatore......... s'kaaaaa intervenime, kemi me e pushue prej postit tek investimet :biggrin:

p.s. hajde muj urime, e per hajr, phaaaaaaaaaa, inshaallah tash do ulet fshirja e postimeve te expertit, hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, edhe mos harro se une jam neutral, nese te bejne cenzur per fshirjen e postimeve te mija, fshij mos ta nije se s'hidheroheeeem hahhahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a :tongue:

te pershendes nga thellesija e loqkes seme (rilinden e kom loqk de) hahahhahaaaaaaaaa :biggrin:

edhe ndegjo qiko, mos na i halit tash,... se ta bojm block hahahaaaaaaaaaa.... shpresoj te vazhdosh me miqesine qe kemi pasur :)

t'rreskepton shumeeeeeeeee

xhaxhi experti (ish-i:biggrin: ) pa mesazhe private

pleshti
18-05-07, 08:23
Po ta le nje pershendetje pickuese. Besoj se e pranon nga nje Plesht qe jep reputacion te kaltert.

legenda
18-05-07, 13:39
....ahaha,flm per pershendetjen,mirpo nuk jam mesuar te marr pershendetje pickuese, nuk e di kuptimin e saj,ahaha,...
me sqaro te lutem.

sa per reputacion te kalterte,e di se e ke nis me ngjyre te gjelberte,por rruges e ka nderru ngjyren,ahaha...no problem.

Po ta le nje pershendetje pickuese. Besoj se e pranon nga nje Plesht qe jep reputacion te kaltert.

Albanian eX|PerT
18-05-07, 14:30
ahahahaaa edhe TI ke thene ,a,,,
ahahaaa....


investimet nuk ecin pa DIPLOMACI_GLOBALE,ahaha...
e ke kuptuar kete apo joooo,te tregon drejtoresha TY


flm ,per urimet qe te dalin nga loqka e zemres(nga Rilinda,ahaha),phaaaa...
sa per fshirjen e postimeve me duket e ke thy rekordin e te gjitha kohrave,ahaha....nuk di pse po poston ma ,ahaha...


ncuuuk,nuk halitem une,jam "MODESTE" shuuume,ahaha...


Flm per respektin e madh TI -XHAXHI EX|||PERT

qfare ish-i,,,,mos enderro shuuume,ahaha...
Hej a e di cka?

Tashti jam me i sigurt ne kete forum, e kam krahun e djatht (Rilinden) dhe krahun e majt (ty), edhe Murgeshen -top moderatorja qe mi ka fshi postimet- e kishin heq, tash s'baj dert per fshirje e postimeve, e i lumi une per juve hahahahaaaaaaaaaaaa :biggrin:

edhe mos me manipulo me ish-in :biggrin:

Te pershendet
Experti & Rilinda :biggrin:

Gentiani
19-05-07, 01:13
Plot shkrime jashtė teme kėtu, e sidomos faqja e fundit ka nevojė pėr editimin e postimeve :biggrin:... Ah, ... Legenda, ju pėrshėndes duke ju dėshiruar ēaste tė bukura diskutimi nė Forum, e gjithashtu e pėrcjellur me sukseset dhe gjitha tė mirat nė Jetėn Tuaj!

E pėrshėndetur, e dijė me vonesė, por me rrespektin pėr shkresat dhe kontributin tuaj tė deritanishėm!

legenda
19-05-07, 22:29
ncuuuk,,,nuk ka INTERVENIME,
ahaha...ruju se po te bahemi bashke UNE dhe RILINDA
dhe pastaj t“i mbyllim te gjitha dyert per ne DARDANI,ahaha...


edhe mos na humb shancat,qyyy...
ahahaaa...

Hej a e di cka?

Tashti jam me i sigurt ne kete forum, e kam krahun e djatht (Rilinden) dhe krahun e majt (ty), edhe Murgeshen -top moderatorja qe mi ka fshi postimet- e kishin heq, tash s'baj dert per fshirje e postimeve, e i lumi une per juve hahahahaaaaaaaaaaaa :biggrin:

edhe mos me manipulo me ish-in :biggrin:

Te pershendet
Experti & Rilinda :biggrin:

legenda
19-05-07, 22:34
ahahaaa,ndoshta,po une jam liberale,kam tolerance edhe nese dalin nga tema...ahahaaa...

flm Gentiani,gjithashtu edhe une te pershendes KOLEG,ahaha...te deshiroj suksese ne jete dhe ne pune.


ahaha...po fakt qe me vonese,por ma mire VONE SE KURRE.
pastaj une ende nuk e kam vizitu dhomen tende,ahaha...

flm per respektin.


me respekt dhe kolegialitet
Legenda

Plot shkrime jashtė teme kėtu, e sidomos faqja e fundit ka nevojė pėr editimin e postimeve :biggrin:... Ah, ... Legenda, ju pėrshėndes duke ju dėshiruar ēaste tė bukura diskutimi nė Forum, e gjithashtu e pėrcjellur me sukseset dhe gjitha tė mirat nė Jetėn Tuaj!

E pėrshėndetur, e dijė me vonesė, por me rrespektin pėr shkresat dhe kontributin tuaj tė deritanishėm!

Albanian eX|PerT
19-05-07, 23:00
ncuuuk,,,nuk ka INTERVENIME,
ahaha...ruju se po te bahemi bashke UNE dhe RILINDA
dhe pastaj t“i mbyllim te gjitha dyert per ne DARDANI,ahaha...


edhe mos na humb shancat,qyyy...
ahahaaa...A po e sheh legenda, Murgesha neve na i paska fshie postimet :biggrin: vec hyre ti moderatore, ajo dul krejt...... ah xhelozi xhelozi :biggrin:

p.s. heeeeeeeeeeeeeeej hajgare po baj

pleshti
20-05-07, 05:32
....ahaha,flm per pershendetjen,mirpo nuk jam mesuar te marr pershendetje pickuese, nuk e di kuptimin e saj,ahaha,...
me sqaro te lutem.

sa per reputacion te kalterte,e di se e ke nis me ngjyre te gjelberte,por rruges e ka nderru ngjyren,ahaha...no problem.


Te pershendeta une Pleshti e pasi nuk di te baj pershndetje tjera pos pickuese tu luta qe ta pranojsh. Te falenderoj qe ju gadi e pasket pranuar edhe pa ja dijt kuptimin. Pershendetje edhe njeher e tash pa pickim dhe urim per titullin te cilit po e shof se dikush tjeter ju paska gezuar me teper se ti.

Murgesha
20-05-07, 21:35
Hej a e di cka?

Tashti jam me i sigurt ne kete forum, e kam krahun e djatht (Rilinden) dhe krahun e majt (ty), edhe Murgeshen -top moderatorja qe mi ka fshi postimet- e kishin heq, tash s'baj dert per fshirje e postimeve, e i lumi une per juve hahahahaaaaaaaaaaaa :biggrin:

edhe mos me manipulo me ish-in

Te pershendet
Experti & Rilinda :biggrin:

Hiq mos u siguro kaq shumė se ksajde jam. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Murgesha
20-05-07, 21:37
Legenda pėrshėndetje dhe mirėseardhje nė Stafin Dardan.
Ps. Tė kėrkoj ndjesė qė ju pėrgjigja Expertit me njė shkrim qė nuk ėshtė pėrshėndetje pėr ty.

Me rrespekt Murgesha!

legenda
20-05-07, 23:40
...ahaha,flm shume per pershendetjen,kesaj rradhe pa pickim,ahaha......

flm edhe per urimin per titullin,nuk di sa eshte gezu dikush tjeter me shume se sa une,ahaha,ndoshta.

une e kam ndi vehten te privilegjuar qe STAFI ka pas konsidearte ndaj meje,falenderimet e mia per JU.


Te pershendeta une Pleshti e pasi nuk di te baj pershndetje tjera pos pickuese tu luta qe ta pranojsh. Te falenderoj qe ju gadi e pasket pranuar edhe pa ja dijt kuptimin. Pershendetje edhe njeher e tash pa pickim dhe urim per titullin te cilit po e shof se dikush tjeter ju paska gezuar me teper se ti.

legenda
20-05-07, 23:45
flm shuuume per pershendetjen,dhe per mirpritjen ne STAF, zonja MURGESHA.


ahaha,sigurishte se EX|||PERTI do te gezohet,ahaha
jeni e mirseardhur.

respekt te ndersjellet
Legenda

Legenda pėrshėndetje dhe mirėseardhje nė Stafin Dardan.
Ps. Tė kėrkoj ndjesė qė ju pėrgjigja Expertit me njė shkrim qė nuk ėshtė pėrshėndetje pėr ty.

Me rrespekt Murgesha!

turisti
20-05-07, 23:47
-Legenda- e nderuar,

Pershendetjet me te perzemerta dhe urime moderimin ,me shprese se do te arsyetojsh vonesen time,

te pershendes

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

http://www.estre.be/gele%20roos.jpg

rilinda
21-05-07, 00:39
Kolege, erdha me t'pėrshėndet, po e pash qė t'paska pėrshėndet Experti edhe pėr mu :D
Po s'ka lidhje po t'qafi unė shuuuuuumė!

Prishtinasja_
21-05-07, 11:10
http://www.ein-kleiner-blick.de/dowo4.jpg

ssara
21-05-07, 12:46
E nderuar Legenda erdha te te pershendes dhe te uroj postin moderatore
duke te deshiruar shendet dhe suksese te metutjeshme......

Shqiptare
21-05-07, 14:42
Pershendetje per ty Legenda :smile:

vjeshta
22-05-07, 01:26
Legenda ,pershendetje dhe urime moderimi ,te uroj pune te mbarė.


Ju respekton,


Vjeshta!

legenda
22-05-07, 22:12
perzemersishte te falenderoj TURISTI,

ah,joooo,nuk eshte vone,tani fillojne pushimet verore per turiste,ahahahaaa...
do ta paisi dhomen time me KLIMA,per ditet e nxehta te veres,ahaha...

-Legenda- e nderuar,

Pershendetjet me te perzemerta dhe urime moderimin ,me shprese se do te arsyetojsh vonesen time,

te pershendes

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

http://www.estre.be/gele%20roos.jpg

legenda
22-05-07, 22:14
Rilindush qaf_qaf,,,

ahaha,po hiqmu EX|||PERTIT ,,,ahaha
a eshte be zedhenesi yt,a???

Kolege, erdha me t'pėrshėndet, po e pash qė t'paska pėrshėndet Experti edhe pėr mu :D
Po s'ka lidhje po t'qafi unė shuuuuuumė!

legenda
22-05-07, 22:16
FLM SHUUUME
http://www.ein-kleiner-blick.de/dowo4.jpg

legenda
22-05-07, 22:17
e nderuara Ssara,te falenderoj perzemersishte,
gjithashtu edhe une TY,te deshiroj shendet dhe shume sukseseee...

E nderuar Legenda erdha te te pershendes dhe te uroj postin moderatore
duke te deshiruar shendet dhe suksese te metutjeshme......

legenda
22-05-07, 22:18
....gjithashtu SHqiptare,
Pershendetje per ty Legenda :smile:

legenda
22-05-07, 22:20
Zonja Vjeshta,te falenderoj perzemersishte
cdo te mire te deshiroj.


me respekt te ndersjellte
Legenda

Legenda ,pershendetje dhe urime moderimi ,te uroj pune te mbarė.


Ju respekton,


Vjeshta!

uck_aksh
24-05-07, 04:13
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

Rammstein
25-05-07, 02:26
flm shuuuuuume,shuuuuume Cooler,,,,dhe prej tani e tutje ke kujdes se qfare shkruan ne DARDANIA.DE,,,,
ahahahaaaa,sepse une jam e pameshirshme,ahaha...
.....ahahahahhah ,,,uuueeee qetash e paskam Autoban ...k'tu ...hahahaha ....hajt hajt ke mshir ti ke ...t'korruptoj un ....:biggrin:

Rammstein
25-05-07, 03:05
...ahhaha hajde njerz ja festojm titullin Legendes - Mederatore - qe po qarosi un n'vend t'saj...se na ka qellu pak (e shtrydht ) nuk osht dor'dhanse ...hahahha ...menzi qeto sene qe i qarosi ...

http://www.picnicbasketnw.com/Images/baskets/basket1-x.jpg http://www.markanddora.com/images/champane.jpg http://galleries.lycos.co.uk/d/15058-3/champagne-glasses.jpg http://www.rentalstops.com/rentalstop/itemimages/12946.jpg

Rammstein
25-05-07, 03:14
http://www.abodehotels.co.uk/images/common/specialoffer.jpg

Merrni njerz....Merrni se ka sa te doni ...e ka vendos me na qarros , ka rreziku qika ...:biggrin:
http://www.glaziersweddings.co.uk/images/champagne_main.jpg

Rammstein
25-05-07, 03:21
http://diabetes.sd.gov/images/champagne.jpg
......URIME LEGENDA ...URIME

Rammstein
25-05-07, 03:24
* Gėzuar Legenda * http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/2415327/2/istockphoto_2415327_celebration_toast_with_champag ne.jpg

legenda
26-05-07, 13:32
wooooowwww,woooowwwww,me ke befasuar,flm shuuume,
a aq shume je gezuar,ahahahaaaa...flm.
-----------------------------------------------------------------------

urdheroni FORUMISTE TE NDERUAR,ta ujisim Dardanine me
SHAMPANJE,se gratis qenka,ahaha....
-----------------------------------------------------------------------

po pse RAM_MSTEIN gjithe keto shpenzime,,,a,,,
a e din se duhesh me kursy pak,sepse ke me qene
"SPONZORI_GJENERAL"per ADELINA ISMAJLIN,ahaha....ahahaha....se e ka vendos qika me na
"perfaqesu" ne BEOGRAD,(ne SLLAVO_VIZIONIN e ardhshem,prej te cilit Evropa demokratike do te distancohet)....ahahahaaaa

http://www.abodehotels.co.uk/images/common/specialoffer.jpg

Merrni njerz....Merrni se ka sa te doni ...e ka vendos me na qarros , ka rreziku qika ...:biggrin:
http://www.glaziersweddings.co.uk/images/champagne_main.jpg

Albanian eX|PerT
26-05-07, 14:45
A ka more naj sen per mue qyyyyyyyy :biggrin: , naj pije JO alkooli de, :tongue:

p.s. Pa reklama!:biggrin:

legenda
26-05-07, 16:46
....per TY nje gote uje prej QABES...ahahahaaaa....

A ka more naj sen per mue qyyyyyyyy :biggrin: , naj pije JO alkooli de, :tongue:

p.s. Pa reklama!:biggrin:

instruktori
26-05-07, 21:56
Erdha ketu te la kete mesazh per ju


Vikende te kendeshem ju deshirojInstruktori

ARI_03
28-05-07, 22:42
http://www.vollmond-events.de/grusskarten/gruss_074.jpg

rilinda
28-05-07, 23:13
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

Zero Cool
02-06-07, 11:20
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gif

instruktori
02-06-07, 15:22
Pershendetje dhe shume te mira.


Instruktori

ARI_03
04-06-07, 20:53
http://www.catmori.de/gruesse/sonstige10.gif

legenda
05-06-07, 14:25
INSTRUKTORI
ARI_03
RILINDA
ZERO_COOL

iu falenderoj perzemersishte per viziten ne faqen time,dhe per pershendetjet e JUAJA.Flm.

me respekt
Legenda

Albanian eX|PerT
05-06-07, 16:03
....per TY nje gote uje prej QABES...ahahahaaaa....
:biggrin: hė pra, eja ma sjell, se ma ka endja Zem-Zem-in hmmmm,...

Ihhh nime, qysh je, a je mire, si ke qene? :tongue:

aLbaChiCk
06-06-07, 13:31
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/hi.jpg

Elina
06-06-07, 19:36
http://i84.photobucket.com/albums/k12/snl2552ab/chrglt/blessings/godBlessYou/godBlessMyFriendRoseButterfly.jpg

aLbaChiCk
07-06-07, 16:29
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/00521.jpg

rilinda
09-06-07, 16:33
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

Diana007
09-06-07, 18:16
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

instruktori
10-06-07, 02:33
Vikend te kendeshem


instruktori

luckyman
10-06-07, 14:24
Tung...............

aLbaChiCk
10-06-07, 18:25
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/x1pxOYwqu4SjF6_05uWxcsfCcxgfG1dC1MN.gif

E nderuara legenda te pershendes dhe te uroj nje te diele te mrekullueshme

Agolli
12-06-07, 22:14
http://i106.photobucket.com/albums/m268/dalpaz4_2006/SayHello66.gif

Elina
13-06-07, 14:25
Ju deshiroje nje dite te kendeshme...

Elina!

aLbaChiCk
13-06-07, 16:01
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/hellorainbow.gif