PDA

View Full Version : sunshine


sunshine
31-12-06, 15:02
I pershėndes tė gjithė anėtarėt e forumit nė kėtė fund viti!
Edhe pse kam shkruar deri tani disa herė (disa herė mė janė bllokuar shėnimet!!!), desha tė prezantohem si njė anėtar i ri i Forumit tė madh tė Dardanisė.
Shpresoj se do kalojmė mirė sė bashku!?
Ēdo tė mirė nė vitin qė po hymė!

prishtinasi
31-12-06, 15:08
Gezuar vitin e ri sunshine....

rilinda
31-12-06, 15:33
Viti 2007 le t'ju sjell begati, shėndet tė plotė juve e familjes tuaj dhe harmoni nė jetė, pėrplot dashuri e suksese tė njėpasnjėshme! Gėzuar!

sunshine
02-01-07, 23:48
Gezuar vitin e ri sunshine....

Faleminderit fqiu im nga Prishtina! Gjithashtu urime e shendet ne vitin 2007!

Prishtinasja_
03-01-07, 17:14
Sunshine urime vitin e ri 2007 :wink:

Fati dhe lumturia te percjellshin gjithmone !!! :smile:

Naki
03-01-07, 17:45
Sunshine mirė se vini nė forumin dardania.de,ju dėshirojė ēaste tė mira nė mesin tonė.

Naki

sunshine
03-01-07, 23:54
Sunshine urime vitin e ri 2007 :wink:

Fati dhe lumturia te percjellshin gjithmone !!! :smile:

Faleminderit shumė pėr urimet. Tė njėjtat urime iu pėrcjellshin edhe juve Prishtinase (fundja jemi fqinjė nga Prishtina!), dhe tė gjithė atyre qė mė uruan mirėseardhje nė kėtė forum!

Do mundohem qė sadopak tė iu pasuroj apo ndoshta edhe tė iu ngacmojė me shkrimet e mija!

Kavaleri
04-01-07, 11:54
Tungjat Sunshine
Ju Uroje perzemersisht ardhen tuaj ne FD.
E Gzofsh Vitin e ri 2007 ashtu si ju a don Zemra juaj.

gazi-de
10-05-07, 14:24
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

ssara
10-05-07, 15:44
Te pershendes dhe te uroj nje dite sa me te bukur.....

vjeshta
22-05-07, 02:50
Pershendetje dhe respekt per juve i nderuar.


Vjeshta!

uck_aksh
24-05-07, 04:19
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

rilinda
29-05-07, 01:59
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

Zero Cool
14-06-07, 19:24
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

vjeshta
30-11-07, 19:10
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Luana
02-12-07, 23:04
http://i213.photobucket.com/albums/cc306/eemmiillyy_tgwph/HelloSunshine.jpg

gazi-de
19-12-07, 10:58
Pershendetje dhe me Fat Kurban Bajrami i nderuar........................

Zero Cool
19-12-07, 11:23
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Merry_Christmas_1024.jpg

Arkza
19-12-07, 11:37
Pershendetje Sunshine ,Me Fat Kurban Bajramin , le te jet Vit i Mabre per te Gjithe !!

Buqja_ch
30-12-07, 06:45
... Urime viti i ri 2008 ....

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:24
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif