PDA

View Full Version : Pershendes...


Psikologu
12-01-05, 21:11
Pershendetje te gjithė anetareve dhe ju deshiroj qdo tė mirė dhe harmoni , durim , nderim ne debatet e ma tutjeshme

Gentiana
12-01-05, 21:29
Pershendetje te gjithė anetareve dhe ju deshiroj qdo tė mirė dhe harmoni , durim , nderim ne debatet e ma tutjeshme

Psikologu gjithashtu je i pershendetur nga une...
Shpresoj te jesh me aktiv,dhe te na shkruajsh me shum poezi dhe mendimet tua,qe kan gjithsesi respektin tim...

livoreka bicio
12-01-05, 21:36
Pershendetje te gjithė anetareve dhe ju deshiroj qdo tė mirė dhe harmoni , durim , nderim ne debatet e ma tutjeshmePSIKOLOGU.FLM.PERE PERSHENDETJE GJITHASHTU DHE TY JE I PERSHENDETURE NGA UNE. :wink:

ME NDERIME NGA BICIO. :wink:

DEA
12-01-05, 21:39
Nje Tung i ngrohte per te gjithe

Murgesha
12-01-05, 21:50
Pershendetje te gjithė anetareve dhe ju deshiroj qdo tė mirė dhe harmoni , durim , nderim ne debatet e ma tutjeshme

Psikologu pėrhsėndetje edhe nga unė.
shpresoj se do tė jeni mė shumė prezent me shkrimet tuaja.

ShEjToNkA
12-01-05, 22:24
Pershendetje te gjithė anetareve dhe ju deshiroj qdo tė mirė dhe harmoni , durim , nderim ne debatet e ma tutjeshme


Psikologu ,po ashtu edhe nga ana ime jeni i pėrshėndetur, Gjithė tė mirat!

lazdrani
13-01-05, 11:28
Pershendetje te gjithė anetareve dhe ju deshiroj qdo tė mirė dhe harmoni , durim , nderim ne debatet e ma tutjeshme


I nderuari Psikologu kam kenaqesi te ju pershendes,njeherit me vjen mire qe koheve te fundit jeni me shume aktive ne FD..I respektuar gjithmone nga Lazdrani :wink:

Barbaroza
13-01-05, 11:37
Pershendetje te gjithė anetareve dhe ju deshiroj qdo tė mirė dhe harmoni , durim , nderim ne debatet e ma tutjeshme

Pershendetje Psikologu edhe nga une.Me pelqejne poezite tuaja shume!

Psikologu
13-01-05, 14:00
Ju falenderoj per pershendetjet e juaja te nderuar/a , kam knaqsin qe prap te jem ne mesin e juaj pas njė kohė pauze dhe njiherit qdo tė mirė dhe shendet

Me nderime

turisti
13-01-05, 14:13
Pershendetje te gjithė anetareve dhe ju deshiroj qdo tė mirė dhe harmoni , durim , nderim ne debatet e ma tutjeshme


Gjityhashtu jeni te pershendetur nga une.


Me respekt,

TURISTI.

Arbėri
13-01-05, 16:16
Edhe une te pershendes nga zemra, z. Psikologu :)

Psikologu
13-01-05, 18:19
Edhe une te pershendes nga zemra, z. Psikologu :) Arbėr faleminderit per pershendetje dhe ju pershendes me qdo tė mirė

schütze
01-06-06, 20:16
Pershendes te gjith antaret e keti forumi
ju deshiroj gjith te mirat ne jet ku do qe ndodheni
me nderime
schütze

Agroni22
01-06-06, 20:51
pershendetje per te gjithe ju qe jeni ne online dhe ju qe jeni vizitor ne faqen e dardanis

Gentiani
05-06-06, 02:20
Nė pamundėsi pėr ti pėrshėndetur tė gjithė anėtarėt e kėtij Forumi nė veēanti, pėrfitoj nga rasti nga kjo temė tė pėrshėndes:

DoGzona, Domira,Luana, Gentiana, Murgesha, Vjeshta, Diana 007, Reana, Halla e Madhe, E Zjarrta, Urata, Barbaroza, DEA, E martumja, Jador, Zana_ch, dr1ta - dikur favorite my number one :wink: :biggrin: mickoja, geisha, Freskia, Aferdita etj...

Arb, Naki, Lazdrani, Lalioli, Viganin, Guri Sylajn dhe Gurat tjerė Madhin dhe Bardhin:tongue:, Psikologun, Laliloli, Lojėtari, Expresso, 4 peace, Poker , Dilaver, AXHA, MemphiSx, Kėrēovari, Bond, Dilingjija, vendasi, Progoni,etj...

duke ju dėshiruar ēaste tė bukura dhe variacionesh tė ndryshme diskutimi nė forum dhe nė pėrditshmėritė Tuaja!

Guri i madh
05-06-06, 02:25
nuk kam kompetenca i nderuar gentian me te pershendet ne emer te krejt gurve por nga ana ime jeni i pershendetur gjdo her te deshiroj gjdo te mir gjdo her suksese

Naki
05-06-06, 17:47
Gjilanasi_csi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210), halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392), Kalt (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19963), KoRn (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20898), Kushtrim-pp (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20940), Studenti1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20662), Veton Mazgiti B52 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20939), ZeShKaNee (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20809)

Pėrshėndetje pėr ju ēė jeni nė kėto momente online dhe juve ēė kyqeni mė vonė!

Naki

Naki
11-07-06, 21:20
beku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16631), Gentiani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15806), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), lenna (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21034), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), nrw_0211 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21053), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), Sead (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14207), teDUAty (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19043), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)


Pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e forumit!


Naki

beqari_
15-07-06, 17:41
pershendetje per te gjithe anetaret e keti forumii nje pershendetje nga zemraaaaaa

Drinni
15-07-06, 17:49
Me kėtė "tė gjithė forumit" u ndjeva edhe unė i pėrshendetur, ani more pėrshendetje paqit edhe ju prej meje.

turisti
15-07-06, 19:08
Pershendetje me te perzemerta per te gjithe nga


KAĒANIKU.


thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

Guri i madh
15-07-06, 19:34
Pershendetje me te perzemerta per te gjithe nga


KAĒANIKU.


thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:


kalofshi se esht mbas miri ne vendlidje i nderuari zotri rurist te pershendes nga BAJERNI

turisti
15-07-06, 19:38
kalofshi se esht mbas miri ne vendlidje i nderuari zotri rurist te pershendes nga BAJERNI

Faleminderit i nderuar.Pershendetjet e BAJERNIT me gezojne shume dhe e zbukurojne atmosferen ketu ne zemren e Kaēanikut.

Te pershendes gjithashtu.:smile: :smile: :smile: :smile:

Paradox_13
15-07-06, 19:59
Pershendetje me te perzemerta per te gjithe nga


KAĒANIKU.


thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

Pershendetje per ty i nderuari Turist dhe gjith miqet e tjer Dardan si gjithanje nga rrafshi i Moraves.
Pushim te kendshem Turisti,kalo mire ne Kaqanik.

turisti
15-07-06, 20:03
Pershendetje per ty i nderuari Turist dhe gjith miqet e tjer Dardan si gjithanje nga rrafshi i Moraves.
Pushim te kendshem Turisti,kalo mire ne Kaqanik.

Faleminderit shume i nderuar.

Klima ketu fol vet per vetii.

Te pershendes shume i nderuar.:smile: :smile:

Naki
21-07-06, 21:11
aLbaChiCk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21056), beku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16631), Dreni30 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17539), Era1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20953), fuli_88 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20738), GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210), Krryli_uk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21097), laliloli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17999), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), Urata (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15802)


Juve ēė jeni online,edhe atyre ēė kyqen mė vonė ju dėshirojė mbrėmje tė mirė dhe njė vikend relaksuese me shumė freski verore!

Naki

Dreni30
21-07-06, 21:21
aLbaChiCk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21056), beku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16631), Dreni30 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17539), Era1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20953), fuli_88 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20738), GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210), Krryli_uk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21097), laliloli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17999), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), Urata (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15802)


Juve ēė jeni online,edhe atyre ēė kyqen mė vonė ju dėshirojė mbrėmje tė mirė dhe njė vikend relaksuese me shumė freski verore!

Naki

Te flm. shume Naki per pershendetjen e derguar, gjithashtu edhe nga une priti pershendetjet me te ngrohta dhe nje vikend te qete ne mesin familjar.

Dreni.

Aga Syl
21-07-06, 21:25
Pershendetje te gjithve ju deshiroje mbremje te kendshme


Aga Syl nga Berlini.

ninnela
21-07-06, 21:46
Pranoni pershendetje nga thellesia e zemres :smile: per te gjithe anetaret e ketij forumi


Nga e juaja NINNELA :wink:

schütze
21-07-06, 22:04
flm ninnela,gjithashtu te pershendes nga zemra
edhe shfrytzoj rastin te ju la nje pershendetje te ngroht per ju antar-e te forumit
me respekt
schütze

Agroni22
21-07-06, 23:09
pershendetje nga zemra per ju te gjitheeee

Daja POLIC
23-07-06, 01:26
Pershendetje te gjithve,
Dhe nje pershendetje speciale per GURI SYLEN, TOMORI-n dhe NAKI-n, nga babai im
ka hyr nje dit babai im ketu ne forum dhe ka lexuar , e lexuar dhe me tha me ju pershendet.. cdo te mir

Dimri
23-07-06, 15:23
pershendes te gjith forumistat posaqerisht murgeshen luanen ninnellen turistin .

tigers

e_martumja
23-07-06, 16:05
pershendes te gjith forumistat posaqerisht murgeshen luanen ninnellen turistin .

tigersTe hankt ty dreqi qe nuk me paske pershendet edhe mue, qe uneper inati po te pershendes ty dhe te gjithe antaret e FD'S.............

laliloli
23-07-06, 21:15
Pershendetje nga zemra e zemres per te gjithe anetaret E Dardanise .

Per inate e martumja te pershendes ty me shume :biggrin: :biggrin:

Urata
23-07-06, 23:01
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 243, 08-03-06 mė 16:47.
Urata (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15802), aLbaChiCk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21056), Daja POLIC (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18357), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), Drinni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20664), Gentiani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15806), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), HoteL-MadriD (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14323), i_retardumi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19418), Marco (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20994), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)

U pershendes juve "europianve" me s'pari, qe n'keto ora te vona po shfletoni forumin, e pastaj keta kohoret e mi...!

Daja POLIC
23-07-06, 23:03
URATA, flm shum gjithashtu edhe une te pershendes , dhe te gjitha antart qe jan online ne keto momente

Zana_ch
01-08-06, 12:50
Pershendetje per te gjithe antarat/et e Dardanies , edhe une pasi qe isha ne pushim e kur u ktheva nuk mujta me durue pa vizitue ket faqen e bukur .

Pra te gjith atyre qe jane ne pushimė ju deshiroi kalmi sa ma te bukur ,ndersa atyre qe nuk kane mundur me ike ne pushime dhashte zoti qe sa ma para te shkojne dhe te kalojne sa ma bukur.pershendetje te perzemerta per te gjithe

Zana_ch

e_martumja
01-08-06, 17:16
Pershendetje nga zemra e zemres per te gjithe anetaret E Dardanise .

Per inate e martumja te pershendes ty me shume :biggrin: :biggrin:hummmmmmmm ta hanksha edhe ty inatin se bash po am kona qe me paske pershendet mu ma shume :biggrin:


Ajt edhe une i pershendes shumicen e Antarve te FD dhe i deshiroj nje vere te kendshme dhe ishallah flladiten se kogja zheg bre....Mpucccccccccccccccccc

turisti
02-08-06, 00:04
pershendes te gjith forumistat posaqerisht murgeshen luanen ninnellen turistin .

tigers

Faleminderit shume i nderuar. Shpresoj se je mire dhe te deshiroj pushim te mire ne gjirin familjar dhe ne Pejen e bukur ( kujdes nga -kampi-,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha).


TURISTI pa valixhe.:smile:

turisti
02-08-06, 00:11
Ju pershendes edhe nje here te gjitheve dhe ju kerkoje falje per harrimin e fjalekalimit te nikut doGzona.

Pershendes dhe Gurin e madhe qe nuk munda te ja gjeje dhomen e tij te pershendetjeve.
Dhe i pershendese gjithe ata qe kam respekt dhe kane per mua, qe nuk me premtoje koha te i pershdnese te gjithe neper dhoma.

Pershendetje nga Kosova

doGzona

Faleminderit shume e nderuar.

Momentet e mira dhe te embela ty dhe voglushit,ju deshiron

TURISTI pa valixhe. :smile: :smile:

Agroni22
05-08-06, 22:18
pershendetjet me te perzemerta per ju me deshiren qe jeni mire te gjithe edhe te lumture ne jete

AGRONI

Drinni
05-08-06, 22:21
pershendetjet me te perzemerta per ju me deshiren qe jeni mire te gjithe edhe te lumture ne jete

AGRONI
Pėrshendetje Agron.

Paradox_13
17-08-06, 11:44
Nje pershendetje vllazerore per te gjith antaret e Forumit Dardan, pa dallim rase,gjinije dhe moshe..

Agroni22
22-08-06, 20:38
ju pershendes te gjithve me urimin me te mireee duke ju uruar nje jete te lumture AGRONI

turisti
22-08-06, 23:11
ju pershendes te gjithve me urimin me te mireee duke ju uruar nje jete te lumture AGRONI

Flm shume,gjithashtu GONI.:smile: :smile: :smile: :smile:

Drinni
23-08-06, 19:22
Sot shkepa njė kallaballok pėrshėndetjesh, por si u duk lista filloj tė jetė e gjatė dhe ndalova kėtu pėr ata qe nuk arrita ti pėrshėndes.
Shtėrngim duarsh tė gjithėveeeeeeeee dhe mir qe jeni kėtu:smile: :smile: :smile:

e_martumja
23-08-06, 21:46
Para se te iki me fjet erdha mi pershendet te gjithe antart e ketij forumit dhe me shpres qe dikush me njek ne endrrat e mija ahahhahahaha


Mpucccccccc te gjithve !

vendasi
24-08-06, 11:51
Pra se te shkoje ne pune erdha t'ju pershendes te gjithve...ju uroje dite te mbare kudo qe te jeni..dhe mos u halitni shum:smile: :biggrin:

turisti
24-08-06, 12:17
Pershendetjet me te perzemerta per te gjithe antaret nga DEN HAAG-a.

TURISTI.:smile: :smile: :smile: :smile:

Tia
25-08-06, 20:50
Pershendes gjith antaret e kti Forumi dhe shpresoj se jam e mirseardhur ne mesin e juaj

Psikologu
28-08-06, 19:10
Pėrshendetje tė gjithė Anetarve/e tė ketij forumi , duke ju deshiruarė cdo tė mirė e tė mbarė ne jetė, familje , shoqeri dhe ne punė.
Uroj qė ketu ,ne ketė forum , tė kalojmė qaste sa me tė kendeshme ne mes veti.

Me nderime si cdo here pėr ju ;

Psikologu

Naki
28-08-06, 19:45
Pėrshendetje tė gjithė Anetarve/e tė ketij forumi , duke ju deshiruarė cdo tė mirė e tė mbarė ne jetė, familje , shoqeri dhe ne punė.
Uroj qė ketu ,ne ketė forum , tė kalojmė qaste sa me tė kendeshme ne mes veti.

Me nderime si cdo here pėr ju ;

Psikologu

Pėrshėndetjes tuaj i nderuari Psikologu i bashkangjitem edhe unė,dhe gėzohem ēė ju shohė pėrseri nė online nė oden tonė Dardane.

Arb
28-08-06, 21:51
Pershnetje te gjitheve!

Po a ini, ku ini?

LOJETARI
28-08-06, 22:05
Pershnetje te gjitheve!

Po a ini, ku ini?

pershendetje o Arb po a gjalle je a .Gati sa nuk leshuam nje leterkerkom per ty hahahaahahah

Murgesha
28-08-06, 22:52
More asnjėherė si paskna pėrshėndet tė gjithė.
sonte po ja u lo krejtve njė pėrshėndetje tė ngrohtė nga Danimarka e ftohtė.

Arb
29-08-06, 15:42
pershendetje o Arb po a gjalle je a .Gati sa nuk leshuam nje leterkerkom per ty hahahaahahah

Tungat o Lojetar!

Per te gjallet, ska cka kerkohet...

Agroni22
30-08-06, 21:37
pershendetje per te gjithe ju qe jeni ne keto momente pran faqes DARDANIAAAA

Drinni
31-08-06, 17:15
Pėrshėndetje nga unė, kohrave tė fundit do tė mungoj mė shpesh pėr ata qe i merr malli. :confused: edhe mua do tė merr malli pėr ju, ama kėshtu e ka nga njėher:frown:

aLbaChiCk
02-09-06, 11:31
Pershendetje per te gjith antaret e forumit shpresoj te ja kaloni sa ma mir :smile:

Paradox_13
02-09-06, 11:33
Pershendetje per te gjith antaret e forumit shpresoj te ja kaloni sa ma mir :smile:

Falemnderit oj Chick gjithashtu je e pershendetur..:smile:

Tia
05-09-06, 07:20
Qe dhe njė Pėrshendetje nga Un :wink: Ju uroj njė Dit te mbar :smile:

Naki
05-09-06, 19:16
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), laliloli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17999), lenna (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21034), pedi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21220), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), Savior (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20568), seriozja_19 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21006), Vin-Diesel (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20852), yllka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15420)


Pėrshėndetje pėr gjithė ju ēė jeni nė kėto momente Online,ju dėshirojė ēaste tė mira !

Naki
12-09-06, 11:40
Dea_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20827), i_riu_45 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20169), Marco (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20994), Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), vendasi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19573), ZeShKaNee (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20809)


Njė mesditė tė mirė argėtuese pėr tė gjithė ju ēė jeni nė kėto momente online!

Dea_A
12-09-06, 11:49
Pershendetje per te gjithe pa perjashtim !!!

DIJA
12-09-06, 13:41
Pershendetje per te gjithe.

Paradox_13
12-09-06, 15:39
Aga Syl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20762), DIJA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21240), GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025), i_riu_45 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20169), roke (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21271), Savior (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20568), si gjith atyre qe per momentin nuk jan prezent ju pershendes dhe ju deshiroj nje pasdit te kendshme...:tongue:

Aga Syl
13-09-06, 19:00
Aga Syl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20762), DIJA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21240), GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025), i_riu_45 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20169), roke (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21271), Savior (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20568), si gjith atyre qe per momentin nuk jan prezent ju pershendes dhe ju deshiroj nje pasdit te kendshme...:tongue:Ju faleminderit Paradox per pershendetje, ju uroj gjithe te mira ne jete.


Aga Syl prane oxhakut.

Artisti
28-09-06, 10:35
I pershendes te gjithe anetaret e FD me nje kenge nga Zhutat,mund ta degjoni ne 1 min. ne Radiokosova.net


Artisti

Dardalece
28-09-06, 10:40
Pėrshėndetje pėr tė gjith, shpresoj se kaloni mirė

LOJETARI
28-09-06, 10:51
Pėrshėndetje pėr tė gjith, shpresoj se kaloni mirė

Hhahahahaha ruaju se po shkrihesh se shtatori sivjet eshte ende i nxehte hahahahaha
Pershendetje dhe mireseardhje

Dardalece
28-09-06, 10:56
Hhahahahaha ruaju se po shkrihesh se shtatori sivjet eshte ende i nxehte hahahahaha
Pershendetje dhe mireseardhje


Hehehe flm, jam artificial qėndroj kogja...tung edhe ti

LOJETARI
28-09-06, 11:01
Hehehe flm, jam artificial qėndroj kogja...tung edhe ti

Hehehehehehe...........................me bateria a ?

Naki
29-09-06, 15:37
Pėrfitojė nga rasti tju pėrshėndes tė gjithėve,duke ju dėshiruarė njė fundjavė tė mirė.
Juve ēė jeni nė kėto momente online disponim tė kėndshėm!
Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618), Arijanit (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21292), etniku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20805), fati_61 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20961), gjimnazistja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21054), Legend (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20019), Marco (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20994), Mustaqedredhur (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21284), napoleoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15459), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), seriozja_19 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21006), Starlein- (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21305), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), ~AmaZonA~ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21258)

~AmaZonA~
29-09-06, 15:55
Naki gjithashtu Pershendetje...

Pershendetje edhe nga une per te gjithe antaret e FD nje fundjav te kendshme.

Paradox_13
29-09-06, 16:00
Pėrfitojė nga rasti tju pėrshėndes tė gjithėve,duke ju dėshiruarė njė fundjavė tė mirė.
Juve ēė jeni nė kėto momente online disponim tė kėndshėm!
Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618), Arijanit (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21292), etniku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20805), fati_61 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20961), gjimnazistja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21054), Legend (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20019), Marco (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20994), Mustaqedredhur (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21284), napoleoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15459), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), seriozja_19 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21006), Starlein- (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21305), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), ~AmaZonA~ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21258)


Naki te falemnderit dhe je gjithashtu i pershendetur or mik.

Agolli
29-09-06, 16:04
Faliminderit Naki poashtu deshiroi te pershendes ty personalisht dhe mbar antaret e ketij FORUMI jeni ma te miret

uck_aksh
29-09-06, 16:07
pershendetje nga antari i par i forumit Dardanie e deri antari i fundit

Paradox_13
29-09-06, 16:10
pershendetje nga antari i par i forumit Dardanie e deri antari i fundit

Falemnderit o i nderuari uck-aksh,gjithashtu je i pershnetur nga une Paradox_13..

DEA
29-09-06, 20:36
I pershendes te gjithe ata qe sonte nuk qenkan ne disponim:frown:

vjeshta
01-10-06, 14:11
Ju pershendes te gjitheve :smile:

turisti
02-10-06, 09:32
Ju pershendes te gjitheve :smile:

Faleminderit shume e nderuar.Gjithashtu je e pershendetur shume. :smile:

Paradox_13
04-10-06, 08:23
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 243, 08-03-06 mė 18:47.
Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)......

Pershendes te gjith ata qe nuk jan ne linje per momentin...:biggrin: :tongue:

~AmaZonA~
06-10-06, 09:54
Pershendetje per Te Gjithe ne veqanti ata qe jan ne Linje tani. http://img.photobucket.com/albums/v292/Yllka/bye-1.gif

Dardan Kastrati
06-10-06, 13:14
Tungjatjeta te gjitheve ne FD
Pershendetje te perzemerta nga une te gjitheveeeeee

Murgesha
07-10-06, 11:34
Ju pershendes te gjitheve :smile:

E ku na humbe moj?? :redface:

Berisha-boy
07-10-06, 11:45
Dea_ (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=20827), Guri i madh (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), lolagi (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21342), Murgesha (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), Vajz_Kosove (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=20794), Zana_ch (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449) ju pershendes e ju deshiroj ni vikend te kendeshem.

selvija
07-10-06, 13:15
Pershendetje te perzemrta te gjithv forumistve.... dhe ju uroj nje vikend te kendshem....:smile:

Guri i madh
07-10-06, 14:22
ju pershendes te gjithve juve qe keni postue ne ket tem ju deshiroj nji vikend te bukur

Dardan Kastrati
07-10-06, 17:32
Pershendetjeeeee te gjithe forumistet e dardanise edhe nje fund jave te mrrekullueshme ,kurse atyre qe punojen pune te mbareeeee
__________________________________
Jeta eshte dhyrate e natyres

GURI SYLAJ
08-10-06, 07:05
Nje miremengjes dhe nje pershendetje per te gjithe antaret e Dardanise.
Ju deshiroj nje vikend te qete dhe te rehatshem ne gjirin e familjes.

Paradox_13
08-10-06, 07:24
Nje miremengjes dhe nje pershendetje per te gjithe antaret e Dardanise.
Ju deshiroj nje vikend te qete dhe te rehatshem ne gjirin e familjes.

Po shifet se nuk te kemi se koti zot shtepi ketu or mik.
Mendoja se ende nuk je zgju e veq sa desha te lshoj nje za dhe te them, qu ore qile oden se nuk mbahet shtepia ne gjume..:tongue:
Po mire pasi qe eshte e diele leri le te pushojn te tjeret se punet rreth bagtis po mundohem qe ti kry une sot,se ato nuk e din se eshte dite vikendi,ato dojn te ushqehen.:biggrin:
Te falenderoj per pershendetjen mik dhe njeherit te deshiroj nga zemra nje dite te mbar pushimi ty dhe gjith antareve te tjer te kesaj ode.

Drinni
08-10-06, 09:16
Uh sa i ftohėt mė duket mėngjesi i sotėm, thash tu shtrėngoj doren radhazi tė gjithėve nė mos ndoshta mė rikujtojn diēka tė pakt nga ajo qe lash pas gjat pushimit, kėsaj radhe mė gjat si ēdo herė nė vendlindje.
Pėrshėndetjeeeeee.

Agroni22
08-10-06, 23:00
me qen se nje kohe nuk kom qen ne forum edhe keshtu po ju shprehu pershendetje te sinqerta te gjithe forumistave

ju pershendet AGRONII te gjithveee

Naki
09-10-06, 18:19
Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), Emanuela (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21107), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), Kavaleri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18016), Ora (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21256), Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)


Ju pėrshėndes tė gjithėve duke ju dėshiruar ēaste tė mira nė Dardani!

Naki

Valdrina87
10-10-06, 00:15
Edhe prej meje pershendetje te gjithve ka jini e ku jini

turisti
10-10-06, 00:47
Edhe prej meje pershendetje te gjithve ka jini e ku jini

Flm shume e nderuar. Gjithashtu te pershendes shume.:smile:

TURISTI.

lazdrani
11-10-06, 12:38
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 179 (6 anėtarė dhe 173 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 280, Dje mė 22:28.
lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), FAtlinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21373), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), sckorpion (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19320)

Te fala nga Lazdrani:biggrin: Wowwww 179 veta:wink:

e_martumja
24-10-06, 20:14
Mbasi jam dembelic dhe po pritoj rend me rend me hy dhe me ju pershendet, po ju pershendes ketu grumbullllllllllllll.

Nje pershendetje te sinqert per te gjithe antar qe me njohin dhe qe me dojn, ndoniher po humbi si faksi por ksajde jam.Ju puthi fort dhe cdo te mire ju deshiroj,


me rrespekt per ju E_Martumja

Loloku
26-10-06, 08:09
Pershendetje me shumice!

turisti
26-10-06, 11:14
Pershendetje me shumice!

Oooo,edhe pergjegjje me shumice i nderuar dhe faleminderit shume per lajmerimin i cili personalisht me gezon shume dhe me nostalgji me kthen ne kohen e lumturisr kur kan defiluar shume personat e njoifshem neper kete podium jetesor...

Te pershendes gjithmone me respekt te posaqshem,

TURISTI.:smile: :smile: :smile: :smile:

~AmaZonA~
26-10-06, 12:11
Pėrshendetje per te gjithe e ne veqanti ata qe jan ne linje keto momente :smile: :smile: :smile:

Dea_A
28-10-06, 12:48
Pershendetje te perzemerta per gjithe anetaret e forumit ...nje vikend me shume buzeqeshje ju deshiroj :smile: !

Drinni
28-10-06, 12:54
Pėrshėndetje, pėrshėndetje.
Pėrshėndetje dardani.

turisti
28-10-06, 12:57
Ju faleminderoj te gjithve dhe ju pershendes te gjithve.Une duhet te punoj,por ajo nuk me pengon qe t'ju deshiroj nje vikend te mire ne shtepiat e ngrohta me plot atmosfere te mire.

TURISTI.:smile:

Dardan Kastrati
28-10-06, 14:43
Flma nga te gjithe per pershendetjet e juaj te perzemrta .....................
Edhe une ju pershendes te gjitheve dhe ergetim te kendshem dhe
ēaste te mire ne vazhdim kudo qe gjendeni...............................
__________________________________________________ ______
Jeta eshte dhurate e natyres

Naki
28-10-06, 19:52
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), afrim preniqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16288), Alko71 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21251), Dea_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20827), Drinni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20664), giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759), Hakikat (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21193), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557), SantaKruz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14694), Sead (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14207), seriozja_19 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21006), taxisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17960), thekthi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21451), Valentina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21463), vendasi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19573), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)

Pėrshėndetjet e mbrėmjes ,mirė se ju gjejė tė gjithėve!

Paradox_13
28-10-06, 19:53
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), afrim preniqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16288), Alko71 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21251), Dea_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20827), Drinni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20664), giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759), Hakikat (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21193), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557), SantaKruz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14694), Sead (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14207), seriozja_19 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21006), taxisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17960), thekthi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21451), Valentina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21463), vendasi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19573), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)

Pėrshėndetjet e mbrėmjes ,mirė se ju gjejė tė gjithėve!

Falemnderit Naki...mire se na erdhe,gjithashtu je i pershendetur..

~AmaZonA~
28-10-06, 20:21
Dhe une ju pershendes te gjithve ju deshiroj njė nate te qetė...

Leonard
28-10-06, 22:05
Pershendetje pėr tė gjith pjesmarsit e ketij Forumi

Amina
29-10-06, 14:20
Pershendetje edhe nga une, kaloni mire dhe te shpresojme pa koke dhimbje, prej mendimeve te shumta hahahhahahahahaha

Drinni
29-10-06, 22:23
Pėrshėndetje dhe mirėseardhje edhe pėr juve dy,
Leonardi.
Aminia.

Arb
01-11-06, 09:21
Pershendetje te gjithe!

A ini, a qysh ini?

Ju prifte e mbara!

Zero Cool
02-11-06, 12:52
Ju pershendes te gjithe juve, miqeve te mi. Si ju ka cooleri ?

Drinni
02-11-06, 17:02
Pershendetje te gjithe!

A ini, a qysh ini?

Ju prifte e mbara!
Mbarė e t'mirė paq, e mbetsh pa njėrėn kėmbė:wink:

Drinni
02-11-06, 17:04
Ju pershendes te gjithe juve, miqeve te mi. Si ju ka cooleri ?
Hey cool njeri, na ke munguar!:smile:

Guri i madh
03-11-06, 16:53
koh me par kam pershendet antaret e forumit .
tani ju dergoj pershendetje Stafit te forumit duke ju deshiruar vikend te mir

LEDHATIMI
05-11-06, 16:05
Pershendetje per te gjithe miqte e mi te dashur! :smile:

Paradox_13
08-11-06, 08:58
Pershendetje per te gjithe antaret e forumit Dardan.
Nje dite te mbare ju deshiroj te gjitheve ne vijim.
Me respektin qe kam per ju Paradoxi_13

Kastri
08-11-06, 12:53
.............................
.............................Pershendetje te gjithve,kaloni nje dite te mire.

Loni i Vjeter
10-11-06, 15:38
Ju pershendes te gjithe juve anetare te nderuar te Forumit Dardania.

Guri i Vogel
12-11-06, 23:10
Perashendetje te gjithve,se nuk po di si te sillem ne kete mjedise te ri,koj eshte nje bote e re per mua te cilen e kame kerkuare qe moti por qe rastesishte sote e gjeta.
Ju perqafoi te gjithve e posaqerishte vajzate te cilate nuk jane te fejuara ,ato te fejuarate e te martuemet le ti perqafojne te fejarite-burrate e tyre.
Hajte se ika nje here!

Dea_A
15-11-06, 21:52
Nje pershendetje te sinqerte ,per te gjithe anetaret e forumit !:smile:

Shume buzeqeshje ju deshiron
Dea_A!:smile: :smile: :smile:

Zero Cool
17-11-06, 12:56
Nje pershendetje te sinqerte dhe nje dite te bukur ju uroj juve te gjitheve e sidomos ata qe kam harru apo si kam gjete ne dhomat e tyre personale.

Drinni
17-11-06, 18:55
Pėrshėndetje, [email protected], Dardan Kastrati, E_Zjarrta, GjIlAnAsI_cSi, lolagi, Manqa, satan, selvija, Sy_kaltra, taxisti, turisti qė jeni online.
Dhe atyre 259 qė jan ofline

Agroni22
17-11-06, 23:59
ju pershendes te gjithve duke ju deshiruar qdo te mireee AGRONI

Paradox_13
18-11-06, 10:04
Nje pershendetje te ngrohte dhe nje vikend te kendshem ju deshiroj gjith antarve te Dardanise...

selvija
18-11-06, 13:42
Pershendetje per te gjith, si dhe ja uroj nje vikend te kendeshem dhe te qete...:smile:

Zana_ch
18-11-06, 13:47
Pershendetje per te gjithe antart/ert e Forumin ma te bukur shqiptar Dardania
Ju deshiroi nje fundjav te bukur dhe te kaloni ashtu si juve keni deshir !!!!


me nderime per te gjithė
Zana _ch

Virti
20-11-06, 21:03
pershendetje! :smile:

vjeshta
20-11-06, 21:05
pershendetje! :smile:

Flm. gjithashtu !:smile:

Virti
20-11-06, 21:05
flm :biggrin:

vjeshta
20-11-06, 21:08
Sps :biggrin:

Virti
20-11-06, 21:09
shnet :tongue:

vjeshta
20-11-06, 21:13
Flm ,gjithashtu :biggrin: :tongue:

Virti
20-11-06, 21:14
amin! :smile:

vjeshta
20-11-06, 21:16
Ashtu kjoft !:smile:

Virti
20-11-06, 21:17
gjithmone e jete! :biggrin:

vjeshta
20-11-06, 21:20
gjithmone e jete! :biggrin:

Hahahahhaaaaaaaaaaaaaaa ,ika se pershendeta mjaft !:tongue:

Virti
20-11-06, 21:25
ani, se po te rroke mesyshi :biggrin:

vjeshta
20-11-06, 21:31
ani, se po te rroke mesyshi :biggrin:

Prej virtiualitetit nuk frikohem :biggrin:

Virti
20-11-06, 21:35
Prej virtiualitetit nuk frikohem :biggrin:


ashtu kjofte! :biggrin:

vjeshta
20-11-06, 21:38
ashtu kjofte! :biggrin:

Ani :biggrin:

Zero Cool
21-11-06, 11:31
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/ZC/chicago.jpg

~AmaZonA~
25-11-06, 17:33
Ju Pershendes Tė Gjithve Duke Ju Dėshiruar Njė Viken Sa Me Relaksues :smile:

Paradox_13
25-11-06, 17:37
Ju Pershendes Tė Gjithve Duke Ju Dėshiruar Njė Viken Sa Me Relaksues :smile:

Falemnderit e nderuar.
Gjithashtu jeni te pershendetur edhe nga une ju dhe te gjithe antaret e forumit dardan,burra e gra djem e vajza....:tongue:

Guri i madh
28-11-06, 19:04
te gjith antarve te forumit dardania .de ju uroj festen e 28 nendorit

Amina
01-12-06, 15:06
Ju pershendes te gjiheve dhe uroje nje dite te kendshme sie dhe nje vikend te paharrueshem.

DEA
01-12-06, 15:25
Pershendetje dhe nje fundjave te kendshme per te gjithe nga DEA

Drinni
01-12-06, 18:04
Ē'kemi ndonjė tė re?
Vizitorėt aktivė aktualisht: 269 (11 anėtarė dhe 258 vizitorė)
Shiko kush ėshtė nė linjė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 392, 26-11-06 mė 14:36.
Drinni, ARI_03, GjIlAnAsI_cSi, Preshevar, prishtinasi, Prishtinasja_

Ai nime kogja kallaballok more qenkemi!
At'her padyshim pyetja e drejt: Ēkemi ndonjė tė re ?

Drinni
01-12-06, 18:05
Ē'kemi ndonjė tė re?
Vizitorėt aktivė aktualisht: 269 (11 anėtarė dhe 258 vizitorė)
Shiko kush ėshtė nė linjė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 392, 26-11-06 mė 14:36.
Drinni, ARI_03, GjIlAnAsI_cSi, Preshevar, prishtinasi, Prishtinasja_

Ai nime kogja kallaballok more qenkemi!
At'her padyshim pyetja e drejt: Ēkemi ndonjė tė re ?

Pėrshėndetje 11online dhe 258 ofline

Zero Cool
02-12-06, 15:51
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/ZC/pershendes.jpg

~AmaZonA~
03-12-06, 12:30
Pershendetje per Juve :smile:

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 392, 26-11-06 mė 15:36.
adhuruesi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20436), ARI_03 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21601), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), dardan100 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21553), Dea_A (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20827), Dreni30 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17539), Fatmiri_PZ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14814), florian (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14872), GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210), Meni_KIS (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21645), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), sckorpion (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19320), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411)

selvija
03-12-06, 13:43
SI dhe une bashkangjitem Amazones,, pershendetje per te gjith anaret e kesaj faqja si ju deshiroj nje Dile te kendshme pa brenga kudo qe gjendeni...:smile:

Dea_A
06-12-06, 22:27
Pershendes Lalin dhe Turistin .....disi u bera merak per ju dhe me gezuat qe njekohesisht u lajmeruat :smile: !
Ju nderon Dea_A!

Domira
07-12-06, 17:55
Po i pershendes te gjithe anetaret e forumit. Qofshi mire te gjithe.

Guri i madh
08-12-06, 23:11
Po i pershendes te gjithe anetaret e forumit. Qofshi mire te gjithe.Domira ju pershendes perzemersisht edhe pse nuk kena pas ma par gjuh te perbashket disi kena pas keq kuptime.


po une kam vendos me ju pershendet kalofshi mir

Amina
09-12-06, 03:34
Ju pershendes juve te gjitheve, nje here,sepse per nje kohe nuk do te jem ketu. Ju uroje te gjihteve dite te lumtura dhe vetem gezim.

Dhe gezuar vitin e ri, ne qofte se nuk arrij tja uroje.

Kalofshi mire.

Tung

e_martumja
10-12-06, 19:09
Nje pershendetje te veqant dhe te sinqert per te gjithat ata antar te dardnis qe i kam ne msn dhe qe kam rrespekt per ata....


Nje puthje shoqerore te gjithve !!!


me rrespekt e_martumja

Agroni22
10-12-06, 22:14
ju pershendesss te gjithveee me nje pershendetjeee te madheeee kaloni bukurr ne te gjitha sferat e jetess AGRONII

vjeshta
10-12-06, 22:57
ju pershendesss te gjithveee me nje pershendetjeee te madheeee kaloni bukurr ne te gjitha sferat e jetess AGRONII

Flm Goni ,gjithashtu je i pershendetur edhe ti ,po ku je qe je humb :confused:

Virti
10-12-06, 23:03
Nje pershendetje te veqant dhe te sinqert per te gjithat ata antar te dardnis qe i kam ne msn dhe qe kam rrespekt per ata....


Nje puthje shoqerore te gjithve !!!


me rrespekt e_martumja
e kush nuk ka MSN, per 'ta s'paska pershendetje... :eek: :biggrin:

Murgesha
11-12-06, 00:38
Murgesha (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, Agolli (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618), *** , dardan100 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21553), *****, schütze (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380), Virti (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873), ****_**

Ju pėrshėndes juve qė po dukeni dhe ata qė spo duken. :wink:

Agolli
11-12-06, 00:48
Murgesha (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, Agolli (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618), *** , dardan100 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21553), *****, schütze (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380), Virti (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873), ****_**

Ju pėrshėndes juve qė po dukeni dhe ata qė spo duken. :wink:

Te falemderit per pershendetje Murgesha, gjithashtu ju pershendes juve personalisht dhe antaret tjere qe duken dhe nuk duken....

Virti
11-12-06, 01:21
Murgesha (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, Agolli (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618), *** , dardan100 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21553), *****, schütze (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380), Virti (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873), ****_**

Ju pėrshėndes juve qė po dukeni dhe ata qė spo duken. :wink:
flm Murgesha!
pershendetje edhe per ty!!!
paska edhe qe nuk duken a?! :eek:

thekthi
11-12-06, 02:29
Pershendetje per gjith antaret e forumit

turisti
11-12-06, 10:00
Pershendes Lalin dhe Turistin .....disi u bera merak per ju dhe me gezuat qe njekohesisht u lajmeruat :smile: !
Ju nderon Dea_A!

faleminderit shume e nderuar dhe une te pershendes gjithashtu shume,shume.:smile:

turisti
11-12-06, 10:02
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/ZC/pershendes.jpgFlm shume i nderuar edhe une te pershendes shume kudo qe te jesh.:smile:

turisti
11-12-06, 10:04
ju pershendesss te gjithveee me nje pershendetjeee te madheeee kaloni bukurr ne te gjitha sferat e jetess AGRONII

Flm shume i nderuar,te pershendes gjithashtu shume dhe une.:smile:

GURI SYLAJ
12-12-06, 08:16
Nje dite te mbare dhe nje pershendetje vllezerore per te gjithe antaret e Forumit Daradania.

Virti
12-12-06, 13:01
pershendetje!

selvija
16-12-06, 14:41
Pershendetje te gjith antaret e forumit Dardania... si dhe ju uroj nje vikend pa brenga.dhe te kendshem..:smile:

gazi-de
16-12-06, 15:10
pershendetje ju jeni me te miret.......

Naki
17-12-06, 17:40
adhuruesi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20436), ARI_03 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21601), Berisha-boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21164), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Dr. Leone (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15298), ebu_idris (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21294), Ethnic Albanian (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21488), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684), gresa mulaku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21711), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), King_Gentius (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18031), legenda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21536), Manqa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19714), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717), Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)


Pėrshėndetje tė gjithėve duke ju dėshiruarė njė fillim tė mbarė tė javės.

ninnela
18-12-06, 15:43
Pershendetje te perzemerta per gjithe forumistat

Gjithe te mirat juve

e_martumja
18-12-06, 19:07
pershendetje te gjithve!!!!

gazi-de
18-12-06, 19:21
mire mramba dhe ju pershendes te gjthve...............

vjeshta
18-12-06, 21:46
I pershendes te gjithe antaret e forumit , me kengen :

Votoni per mu :redface: :tongue: :redface:

e_martumja
18-12-06, 21:48
I pershendes te gjithe antaret e forumit , me kengen :

Votoni per mu :redface: :tongue: :redface:


ahahaha ska keshtu rreklamoje veten pak em nje miniq dy gishta e shef qysh voten poplli per ty asi kryesija ahahhaa

vjeshta
18-12-06, 21:54
ahahaha ska keshtu rreklamoje veten pak em nje miniq dy gishta e shef qysh voten poplli per ty asi kryesija ahahhaa

Hhahahaha qysh moj me vesh miniq ne moshė temen :eek:

Nuk me vjen marre por nuk kam :redface: :tongue:

Dea_A
18-12-06, 21:56
I pershendes te gjithe antaret e forumit , me kengen :

Votoni per mu :redface: :tongue: :redface:

hahahhahahhahahahah

Virti
18-12-06, 21:57
Hhahahaha qysh moj me vesh miniq ne moshė temen :eek:

Nuk me vjen marre por nuk kam :redface: :tongue:
nese nuk te vjen marre, vizitoje nje butik... :tongue:

vjeshta
18-12-06, 22:06
nese nuk te vjen marre, vizitoje nje butik... :tongue:

Po pres mos po me spozorizon dikush ...:tongue:

vjeshta
18-12-06, 22:07
hahahhahahhahahahah

Mbete pa tekst hahhahaaaaaaaaaaaaaaaaa :tongue:

Dea_A
18-12-06, 22:08
Mbete pa tekst hahhahaaaaaaaaaaaaaaaaa :tongue:

Vallain po ...hahahha e ke leshu gjan tash :tongue:

Virti
18-12-06, 22:12
Po pres mos po me spozorizon dikush ...:tongue:
ndoshta nuk e kam xhepin per ty... :tongue:

vjeshta
18-12-06, 22:12
Vallain po ...hahahha e ke leshu gjan tash :tongue:

Hhahaaa krejt mbrenda zones se argtimit dhe ashiqare ,fer :tongue:

vjeshta
18-12-06, 22:13
ndoshta nuk e kam xhepin per ty... :tongue:

Ndoshta e ke konton ...:tongue:

Virti
18-12-06, 22:16
Ndoshta e ke konton ...:tongue:
sa me shkurt moda, aq me mire per konto... :biggrin:

vjeshta
18-12-06, 22:19
sa me shkurt moda, aq me mire per konto... :biggrin:

Tek femrat eshte e kunderta ...:tongue: :tongue:

Virti
18-12-06, 22:21
Tek femrat eshte e kunderta ...:tongue: :tongue:
kerkoj ore mesimi lidhur me kete... :biggrin:

vjeshta
18-12-06, 22:27
kerkoj ore mesimi lidhur me kete... :biggrin:

Ndoshta se ke xhepin ...:biggrin:

LEDHATIMI
18-12-06, 22:41
Pershendetje per te gjithe anetaret :wink:

Drinni
21-12-06, 13:26
I madhė e vogėl, i pasur e i varfėr, i ditur e i ........., zonjė dhe zotri, i martuar e pamartuar, i ndarė e i bashkuar.
Pėrshėndetje tė pėrzemėrta nga DRINNI.

Paradox_13
21-12-06, 13:29
I madhė e vogėl, i pasur e i varfėr, i ditur e i ........., zonjė dhe zotri, i martuar e pamartuar, i ndarė e i bashkuar.
Pėrshėndetje tė pėrzemėrta nga DRINNI.

Drin te falemnderit per pershendetjen,gjithashtu je i pershendetur nga ana ime ti dhe mbar miqet e Dardanis kudo qe ndodhen.

Ju pershnes te gjithve.

Aga Syl
21-12-06, 18:25
Nje pershendetje,per te gjithe anetaret e forumit
ju uroj nje kenaqesi te bukur shpirterore.nga:Aga Syl.

Prishtinasja_
22-12-06, 10:59
Pershendes antaret te cilet jane per momentin online :biggrin:

Bjeshka1, Drinni,Elektroliti,etniku, Sy_kaltra dhe Amazona :smile:

~AmaZonA~
22-12-06, 11:03
Pershendes antaret te cilet jane per momentin online :biggrin:

Bjeshka1, Drinni,Elektroliti,etniku, Sy_kaltra dhe Amazona :smile:

Faleminderit shumeee Prishtinasja_ edhe une te pershendes shumee njeherit Pershendes edhe te gjithe antaret e FD :smile:

gazi-de
22-12-06, 11:53
ju pershendes te gjthve......................

Zero Cool
25-12-06, 14:39
Per te gjithe juve e veqanerisht per ata qe nuk i pershendeta (sepse nuk i gjeta) ne dhomat e tyre:

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/Gezuarfestat1.gif


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/Gezuarfestat.gif

Virti
25-12-06, 14:52
pershendetje te gjitheve dhe Gezuar Festat! :smile:

vendasi
25-12-06, 14:57
Pershendetje per te gjithe juve Dardanas te nderuare,
dhe urime Festat ne prag...

Paradox_13
01-01-07, 10:32
Pershendetje per te gjith ju miq te Dardanis....
Shendet ,fat dhe lumturi ju deshiroj gjat vitit ne te cilin sapo hym sot..
Me fat.

Dreni30
01-01-07, 12:08
Anetare te nderuar te dardanise,
Deshiroj qe ky vite te jete me me shume suksese per ju ne gjitha sferat e jetes.
Deshiroj te keni mirekuptim ndaj njeri tjetrit, harmoni e lumturi ne mjediset tuaja ku jetoni, ajo ju bene edhe me te forte dhe sjell te mira e perparim ne gjitha sferat e jetes.

Dreni.

PS. Ndoshta nuk kam arritur te ju pershendes te gjitheve, kerkoi ndjese, se ka qene qeshtje kohe e jo dicka tjeter.
Perndryshe jeni te gjithe te mire e ju deshiroj qe ky vit te kete edhe me shume biseda te kendshme ketu ne forum.

Naki
01-01-07, 15:20
Mirėdita Dardani ,pėrshėndetjet e para pėr tė gjthė anėtarėt e forumit Dardania.de nė vitin 2007.

Xona
03-01-07, 16:45
Pershendes te gjithe forumistet qe jane ketu dhe ju uroj te gjitheve se pari Shendet,Fate,Shume dashuri dhe natyrishte edhe para shume :tongue: :biggrin: :redface:
nga: Xona

prishtinasi
03-01-07, 16:57
Pershendes te gjithe forumistet qe jane ketu dhe ju uroj te gjitheve se pari Shendet,Fate,Shume dashuri dhe natyrishte edhe para shume :tongue: :biggrin: :redface:
nga: Xona

Kjo fjalia e fundit me shtyri ta shoh kuleten...hahah:tongue:

Prishtinasja_
03-01-07, 17:11
Xona flm gjithashtu edhe une te pershendes !!! :smile:f
Si po e shof qenke antare e re ketu ne forumin dardan, shpresoj se do kalosh sa ma mire ketu me ne ne forumin dardan !!! :smile:

Mos ta harroj ta peshendes edhe kete bashkvendasin tim Prishtinasin ....... :biggrin:

Xona
03-01-07, 17:20
Kjo fjalia e fundit me shtyri ta shoh kuleten...hahah:tongue:

...edhe shume para... kete gje ju urova ne fund se ato te tjerat jan me kryesore se kjo e fundit...Po ti prishtinasi kishe para ne kulet a jo? :redface:

prishtinasi
03-01-07, 17:21
Xona flm gjithashtu edhe une te pershendes !!! :smile:f
Si po e shof qenke antare e re ketu ne forumin dardan, shpresoj se do kalosh sa ma mire ketu me ne ne forumin dardan !!! :smile:

Mos ta harroj ta peshendes edhe kete bashkvendasin tim Prishtinasin ....... :biggrin:

hehe...gjithashtu vendasen time e pershendes shume...dhe i uroj kthim sa me te shpejte ne vendlindje...!

Xona
03-01-07, 17:21
[quote=Prishtinasja_]Xona flm gjithashtu edhe une te pershendes !!! :smile:f
Si po e shof qenke antare e re ketu ne forumin dardan, shpresoj se do kalosh sa ma mire ketu me ne ne forumin dardan !!! :smile:

Flm. shume per mire pritjen Prishtinasja_ jam duke ja kaluar per merkulli me ju faleminderit te gjithve jeni shume te mire :redface:

prishtinasi
03-01-07, 17:23
...edhe shume para... kete gje ju urova ne fund se ato te tjerat jan me kryesore se kjo e fundit...Po ti prishtinasi kishe para ne kulet a jo? :redface:

....mbase shendetit vjen paraja...motoja me e re e vitit 2007...:tongue: ...!
Aq para per dy caffe!:tongue:

Xona
03-01-07, 17:25
....mbase shendetit vjen paraja...motoja me e re e vitit 2007...:tongue: ...!
Aq para per dy caffe!:tongue:

Ok tamam paske para per dy kaffe dmth nje per ty dhe nje per mua a? :redface:

prishtinasi
03-01-07, 17:29
:rolleyes:Ok tamam paske para per dy kaffe dmth nje per ty dhe nje per mua a? :redface:

:rolleyes: ...tamon...!

Xona
03-01-07, 17:35
:rolleyes:

:rolleyes: ...tamon...!

Ok Shume mire se me darken merrem une :smile:

prishtinasi
03-01-07, 17:37
Ok Shume mire se me darken merrem une :smile:

hahaha...ēka kemi ne meny sonte!?

Naki
03-01-07, 17:41
hahaha...ēka kemi ne meny sonte!?

Ēenkemi nė kafe tė forumit haaaaaaaaaaaa,kėtu i paguajmė menytė me pėrshėndetje.

pėr mirė kuptim ju faliminderit.

Naki

prishtinasi
03-01-07, 17:43
Ēenkemi nė kafe tė forumit haaaaaaaaaaaa,kėtu i paguajmė menytė me pėrshėndetje.

pėr mirė kuptim ju faliminderit.

Naki

hahaha....gjithcka sillet te kafja Naki!:tongue:

Naki
03-01-07, 20:50
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 392, 26-11-06 mė 14:36.
Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618), ARI_03 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21601), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), dardan100 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21553), Emanuela (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21107), Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684), jEtA_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21777), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), Mustaqedredhur (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21284), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Starlein- (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21305), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)


Njė mbrėmje tė mirė pėr tė gjithė!