PDA

View Full Version : Xona


Naki
03-01-07, 17:34
Nė lagjen e pėrshėndetjeve po e ndertojmė edhe njė dhomė pritje nikoqire do tė jetė Xona,pra e nderuara Xona mirė se ju gjejmė nė oden tuajė unė po eci me kėmbė zhagas dhe po ju lė tė tjerėve rendin pėr pėrshėndetje.

Tė dėshirojė ēaste tė mira nė Forumin dardania.de
http://www.dobhran.com/images/coffee-cappucino.jpg
Kafet e para po i sjelli unė na bėftė mirė!


Naki

Prishtinasja_
03-01-07, 17:48
Xona prano edhe pershendetje e mia e nderuar !!! :smile:

Kalofsh sa ma mire ketu ne Forumin Dardan !!!! :wink:

http://www.hisimage.org/LayeredSets/sharon/flowerdeck/flowerdeck_welcome.jpg

Paradox_13
03-01-07, 17:49
Xona e nderuar,eshte knaqsi te jesh nikoqire e nje dhome te ndertuar mjeshtrisht nga nje mik i nderuar dhe i respektuar siq eshte zotri Naki.
Kalova ksajde dhe nuk munda te mos ndalem edhe une ne ket dhome qe te le nje pershendetje per ju.

Qaste te mira dhe disponim ne pakufi te deshiron.
Paradox_13

Xona
03-01-07, 17:56
Nė lagjen e pėrshėndetjeve po e ndertojmė edhe njė dhomė pritje nikoqire do tė jetė Xona,pra e nderuara Xona mirė se ju gjejmė nė oden tuajė unė po eci me kėmbė zhagas dhe po ju lė tė tjerėve rendin pėr pėrshėndetje.

Tė dėshirojė ēaste tė mira nė Forumin dardania.de
http://www.dobhran.com/images/coffee-cappucino.jpg
Kafet e para po i sjelli unė na bėftė mirė!


Naki

Shume Flm. per mikepritjen njehere pastaj per nderin qe me bete ju falenderoj zemersishte e ne fund Flm. shume per caffen une do sjell torten pra...:smile:

Xona
03-01-07, 18:00
Xona prano edhe pershendetje e mia e nderuar !!! :smile:

Kalofsh sa ma mire ketu ne Forumin Dardan !!!! :wink:

http://www.hisimage.org/LayeredSets/sharon/flowerdeck/flowerdeck_welcome.jpg

Thank you verry much...me behet shume qejfi qe ju kam gjete mire te gjithve. Respekte per ty.Prishtinasja_

Xona
03-01-07, 18:04
Xona e nderuar,eshte knaqsi te jesh nikoqire e nje dhome te ndertuar mjeshtrisht nga nje mik i nderuar dhe i respektuar siq eshte zotri Naki.
Kalova ksajde dhe nuk munda te mos ndalem edhe une ne ket dhome qe te le nje pershendetje per ju.

Qaste te mira dhe disponim ne pakufi te deshiron.
Paradox_13

Faleminderit shume dhe nga ty Paradox_13 ndjehem shume e nderuar qe gjeni pak kohe dhe shkruani enkas per te me pershendetur mua. Te falenderoj nga zemra ja kalofsh sa me mire dhe ti...Kam respekte te vecant per ty sepse kam pare shume tema ku ti je pergjigjur dhe me kan lene shume pershypje te mira pergjigjet e tua.

Xona
03-01-07, 18:17
Ja dhe torta per Naki qe me beri kete ndere te papritur,me befasoj kendesheme.
Kam ndar nje cope torte per ty e sheh? dhe do doja shume qe nje torte si kjo te te dhuroja vertet si shenje falenderimi!

Berisha-boy
03-01-07, 19:19
Xona mir se ke ardhe ne FD e urime oda jote.Mirpritesh cdo here musafir per qefi edhe miqe.

Ju pershendet
Berisha-boy

vjeshta
04-01-07, 01:33
Pershendetje Xona ,dhe mire se na erdhe .

Vjeshta!

Xona
04-01-07, 01:42
Pershendetje Xona ,dhe mire se na erdhe .

Vjeshta!

Flm. Vjeshta Mire se ju gjeta. Te pergezoj per emrine qe ke zgjedhur me pelqen vjeshta.

Kavaleri
04-01-07, 08:07
Mire se na paske ardhur Xona,emer i bukur.
Edhe e Gzofsh Vitin e Ri.
E Gzofsh ket Dhomen ketu,hala sja paske shtru tepijat,qitu ni qetk e qereqit te shkallt ke ka mi the kamt hahah..
Deshiroj qe tja kalon ketu ashtu si ta do Zemra yte.

halla e madhe
04-01-07, 08:27
Xona_mire se ke ardhe ne FD!

Caste te kendshme dhe postime te shumta te deshiron:halla e madhe:smile:

Xona
05-01-07, 13:56
Mire se na paske ardhur Xona,emer i bukur.
Edhe e Gzofsh Vitin e Ri.
E Gzofsh ket Dhomen ketu,hala sja paske shtru tepijat,qitu ni qetk e qereqit te shkallt ke ka mi the kamt hahah..
Deshiroj qe tja kalon ketu ashtu si ta do Zemra yte.

Faleminderit Kavaleri Mire se ju kam gjete.
Hy me kepuca se ska gje edhe pse skam tepija se e feshi me lehte ferkembet qe le ti pas nuk ti thej kembet hic mos ke merak :smile: Veq uredhero hy dhe ulu te bej ndonje kaffe...? :biggrin:

Xona
05-01-07, 13:59
Xona_mire se ke ardhe ne FD!

Caste te kendshme dhe postime te shumta te deshiron:halla e madhe:smile:


Flm. shume halla e madhe postime po bej sa po mundem spo e le keq :redface: Mire se ju gjeta te gjithve...dhe ti mire se erdhe ne kete dhomen time dhe me pershende eshte ndere per mua qe halla e madhe me pershendeti....Respekte per ty kalo bukur.

Zero Cool
14-02-07, 18:17
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Vday1.gif

Djellza:
14-04-07, 23:19
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza