PDA

View Full Version : Baste


pokeri
08-01-07, 20:03
Po e hapi kėtė temė pėr tė gjithė ata qė provojnė tė
parashikojnė rezultat e ndeshjeve tė ndryshme
sportive. Pėr kėtė postim bėra njė pėrzgjedhje tė
disa ndeshjeve (kryesisht tė kupės), por natyrisht ju
mund ta plotėsoni edhe me ndeshje tė tjera (pėrfshirė
edhe sporte si Hokei, Basketbolli etj). Ta shohim kush
do tė tregoj rezultyate mė tė mira nė parashimin e
epilogjeve. Veē kėsaj, do tė mund tė shkėmbenim edhe
informacione tė ndryshme rreth lėndimeve, kartonave,
pezullimeve etj. tė sportistėve.
Veni re. Parashikimet duhet bėrė para se tė zhvillohen
ndeshjet se pastaj, hahahahahahaha...

Ja disa ndeshje qė do tė zhvillohen mė 10.11.dhe 12
janar 2007. Edhe parashikimi im!

22:00 Marte QF EMPOLI : INTER 2
21:00 Merkure R16 MALAGA : ZARAGOZA 2
21:00 Merkure R16 MALLORCA : DEP. LA CORUNA X
21:00 Merkure R16 VALLADOLID : VILLARREAL X
21:00 Merkure R16 RAYO VALLECANO : SEVILLE 2
22:00 Merkure SF WYCOMBE : CHELSEA 1 (4+)
22:00 Merkure QF ROMA : PARMA 1
22:00 Enjte QF AC MILAN : AREZZO 1
21:30 Merkure QF SAMPDORIA : CHIEVO 1
21:45 Merkure 3R ABERDEEN : HIBERNIAN 1
22:30 Merkure R16 ALAVES : BARCELONA 2
22:30 Merkure R16 GETAFE : VALENCIA X

Mrdanos
08-01-07, 20:08
me rendesi eshte qe milani te fiton

Paradox_13
08-01-07, 20:18
Po e hapi kėtė temė pėr tė gjithė ata qė provojnė tė
parashikojnė rezultat e ndeshjeve tė ndryshme
sportive. Pėr kėtė postim bėra njė pėrzgjedhje tė
disa ndeshjeve (kryesisht tė kupės), por natyrisht ju
mund ta plotėsoni edhe me ndeshje tė tjera (pėrfshirė
edhe sporte si Hokei, Basketbolli etj). Ta shohim kush
do tė tregoj rezultyate mė tė mira nė parashimin e
epilogjeve. Veē kėsaj, do tė mund tė shkėmbenim edhe
informacione tė ndryshme rreth lėndimeve, kartonave,
pezullimeve etj. tė sportistėve.
Veni re. Parashikimet duhet bėrė para se tė zhvillohen
ndeshjet se pastaj, hahahahahahaha...

Ja disa ndeshje qė do tė zhvillohen mė 10.11.dhe 12
janar 2007. Edhe parashikimi im!

22:00 Marte QF EMPOLI : INTER 2
21:00 Merkure R16 MALAGA : ZARAGOZA 2
21:00 Merkure R16 MALLORCA : DEP. LA CORUNA X
21:00 Merkure R16 VALLADOLID : VILLARREAL X
21:00 Merkure R16 RAYO VALLECANO : SEVILLE 2
22:00 Merkure SF WYCOMBE : CHELSEA 1 (4+)
22:00 Merkure QF ROMA : PARMA 1
22:00 Enjte QF AC MILAN : AREZZO 1
21:30 Merkure QF SAMPDORIA : CHIEVO 1
21:45 Merkure 3R ABERDEEN : HIBERNIAN 1
22:30 Merkure R16 ALAVES : BARCELONA 2
22:30 Merkure R16 GETAFE : VALENCIA XPokeri,......te pergezoj per temen ,do te le edhe une parshikimin tim por kush pagun bastin more.....hahaha..

22:00 Marte QF EMPOLI : INTER ...............................................2
21:00 Merkure R16 MALAGA : ZARAGOZA ..........................0
21:00 Merkure R16 MALLORCA : DEP. LA CORUNA ............0
21:00 Merkure R16 VALLADOLID : VILLARREAL ....................1
21:00 Merkure R16 RAYO VALLECANO : SEVILLE .................2
22:00 Merkure SF WYCOMBE : CHELSEA ................................2
22:00 Merkure QF ROMA : PARMA .........................................1
22:00 Enjte QF AC MILAN : AREZZO ........................................1
21:30 Merkure QF SAMPDORIA : CHIEVO .............................1
21:45 Merkure 3R ABERDEEN : HIBERNIAN ............................1
22:30 Merkure R16 ALAVES : BARCELONA ...........................2
22:30 Merkure R16 GETAFE : VALENCIA ................................2

ARI_03
08-01-07, 20:28
22:00 Marte QF EMPOLI : INTER X
21:00 Merkure R16 MALAGA : ZARAGOZA 2
21:00 Merkure R16 MALLORCA : DEP. LA CORUNA X
21:00 Merkure R16 VALLADOLID : VILLARREAL X
21:00 Merkure R16 RAYO VALLECANO : SEVILLE 2
22:00 Merkure SF WYCOMBE : CHELSEA 1
22:00 Merkure QF ROMA : PARMA 1
22:00 Enjte QF AC MILAN : AREZZO 1
21:30 Merkure QF SAMPDORIA : CHIEVO 1
21:45 Merkure 3R ABERDEEN : HIBERNIAN 1
22:30 Merkure R16 ALAVES : BARCELONA 2
22:30 Merkure R16 GETAFE : VALENCIA 2

pokeri
08-01-07, 20:29
Pokeri,......te pergezoj per temen ,do te le edhe une parshikimin tim por kush pagun bastin more.....hahaha..

21:00 Merkure R16 MALAGA : ZARAGOZA .............................0
21:00 Merkure R16 VALLADOLID : VILLARREAL ........................1

22:30 Merkure R16 GETAFE : VALENCIA ..................................2


Paradox, nė mungesė tė mė shumė informacioneve pėr kėto
ndeshje jam bazuar nė rezultatet e tanishme dhe formėn
aktuale. Malaga dhe Valladolid do ta kenė shumė vėshtirė
kundėr kundėrshtarėve tė vet.
Sa i pėrket Getafes kundėr Valencias, unė nuk i jap shansė
qė Getafe tė fitoj.

pokeri
08-01-07, 20:32
22:00 Marte QF EMPOLI : INTER X
Luaje 2 se pėrndryshe do tė pendohesh (sidomos nėse i qėllon rezultatet e tjera). Inter do ta shkel furishėm Empolin. Bile, mendoj qė fitorja do tė jetė mė bindėse se 2 gola.

Paradox_13
08-01-07, 20:34
Paradox, nė mungesė tė mė shumė informacioneve pėr kėto
ndeshje jam bazuar nė rezultatet e tanishme dhe formėn
aktuale. Malaga dhe Valladolid do ta kenė shumė vėshtirė
kundėr kundėrshtarėve tė vet.
Sa i pėrket Getafes kundėr Valencias, unė nuk i jap shansė
qė Getafe tė fitoj.

Ke te drejt Pokeri,porse befasit gjithnje jan te mundshme,duke mos harru edhe ndikimin e bastoreve ne epilogun e disa ndeshjeve,ka hy sherri gjithkund or mik...ahahahah

pokeri
08-01-07, 20:36
22:00 Merkure SF WYCOMBE : CHELSEA 1

WYCOMBE ėshtė nė ligėn e tretė. Diku kah mesi i tabelės!!!
Nėse nuk fiton CHELSEA, lirisht le tė japin dorėheqje prej
Abramoviqit e deri te Murinjo.

prishtinasi
08-01-07, 20:36
22:00 Marte QF EMPOLI : INTER X
21:00 Merkure R16 MALAGA : ZARAGOZA X
21:00 Merkure R16 MALLORCA : DEP. LA CORUNA X
21:00 Merkure R16 VALLADOLID : VILLARREAL 1
21:00 Merkure R16 RAYO VALLECANO : SEVILLE 2
22:00 Merkure SF WYCOMBE : CHELSEA 2
22:00 Merkure QF ROMA : PARMA 1
22:00 Enjte QF AC MILAN : AREZZO 1
21:30 Merkure QF SAMPDORIA : CHIEVO 1
21:45 Merkure 3R ABERDEEN : HIBERNIAN 1
22:30 Merkure R16 ALAVES : BARCELONA 2
22:30 Merkure R16 GETAFE : VALENCIA 2

pokeri
08-01-07, 20:38
Ke te drejt Pokeri,porse befasit gjithnje jan te mundshme,duke mos harru edhe ndikimin e bastoreve ne epilogun e disa ndeshjeve,ka hy sherri gjithkund or mik...ahahahah

Pajtohem plotėsisht me kėtė. Por, nėse din diēka na e thuaj! E kam fjalėn pėr "marrėveshjet" eventuale!

pokeri
08-01-07, 20:41
22:00 Marte QF EMPOLI : INTER X


Tash edhe ti me kėtė X!
Realisht Interi do tė duhej tė fitoj, por pasi qė ėshtė ndeshje e kupės, mund ta shtyj fitoren nė vazhdime, apo edhe deri te penalltitė (dallaverxhi kėta Italianėt)???
Unė do ta luaj 2. U bė ēka u bė!

Paradox_13
08-01-07, 20:41
Pajtohem plotėsisht me kėtė. Por, nėse din diēka na e thuaj! E kam fjalėn pėr "marrėveshjet" eventuale!

Ishte vetem nje supozim imi duke u bazuar ne te kaluaren,por edhe sikur ta di nuk guxoj te flas more......!!

prishtinasi
08-01-07, 21:00
Tash edhe ti me kėtė X!
Realisht Interi do tė duhej tė fitoj, por pasi qė ėshtė ndeshje e kupės, mund ta shtyj fitoren nė vazhdime, apo edhe deri te penalltitė (dallaverxhi kėta Italianėt)???
Unė do ta luaj 2. U bė ēka u bė!

Poker,
Prognozova X, pasiqe duke u bazuar qe lojtaret e Interit me shume i kane qef party-it sesa stervitjet...atehere thashe duhet te jene te lodhur nga festat e fundvitit:biggrin:!

pokeri
09-01-07, 10:51
Ja edhe njė plotėsim i parashikimeve tė mia. Kėsaj radhe do t'i plotėsoj me disa dyshenjėsha. Besoj qė kam ofruar Variantin Fitues.

22:00 Marte EMPOLI : INTER ...........................................2
21:00 Merkure MALAGA : ZARAGOZA ............................x2
21:00 Merkure MALLORCA : DEP. LA CORUNA...............X2
21:00 Merkure VALLADOLID : VILLARREAL.......................1X
21:00 Merkure RAYO VALLECANO : SEVILLE.....................2
22:00 Merkure WYCOMBE : CHELSEA.................................2
22:00 Merkure ROMA : PARMA ...........................................1
22:00 Enjte AC MILAN : AREZZO.....................................1
21:30 Merkure SAMPDORIA : CHIEVO................................1
21:45 Merkure ABERDEEN : HIBERNIAN...............................1
22:30 Merkure ALAVES : BARCELONA................................2
22:30 Merkure GETAFE : VALENCIA..................................x 2

ARI_03
09-01-07, 12:08
WYCOMBE ėshtė nė ligėn e tretė. Diku kah mesi i tabelės!!!
Nėse nuk fiton CHELSEA, lirisht le tė japin dorėheqje prej
Abramoviqit e deri te Murinjo.

Kete veq sa e ndryshova.....:wink: Flm,,,