PDA

View Full Version : arton bala


Artisti
31-01-07, 16:46
arton bala
ky djalosh i thjeshte
poston me endje
qdo te vertete

shkrimet e tija
jane sikur reja
te prekin te kallxojn
qe prej tyre mund te mesojm


Zotri i nderuem,te pershendes dhe te deshiroj mireseardhje ne forumin dardan.Respekt


Artisti

Drinni
31-01-07, 17:04
Mirėseardhje Arton.
Sa ja din renin Artsti kreativitetit. Ka parė tė reflektojn shkrimet e tua kėtu dhe neve i lexojm tė gjithė me ėndje, padyshim duhet pėr kėtė dikund, edhe tė pėrshėndesim.,:smile:

arton bala
01-02-07, 13:11
flm per mirźpritjen,

vertetź e ndiej veten te lumtur ne mesin e juaj dhe mesoj shume nga ju.

dashni per vllazni,

artoni

Murgesha
01-02-07, 13:48
Tė dėshiroj mirėseardhje nė FD Arton Bala.

Ja kalofsh sa mė mirė nė mesin tonė.

Murgesha!

Paradox_13
01-02-07, 14:08
Prano pershendetje edhe nga une Arton Bala.

Me respekt.
Paradox_13

legenda
01-02-07, 15:54
Te pershendes edhe une gjithashtu.

:smile:

legenda.

Guri i madh
01-02-07, 20:10
arton bala
ky djalosh i thjeshte
poston me endje
qdo te vertete

shkrimet e tija
jane sikur reja
te prekin te kallxojn
qe prej tyre mund te mesojm


Zotri i nderuem,te pershendes dhe te deshiroj mireseardhje ne forumin dardan.Respekt


Artisti
urimeve per arton balen ju bashkangjitem edhe une Guri i madh me kto fjal artistike qe i ka shkrue artisti .arton ju pershendes dhe ju deshiroj mir se ardhje ne mesin ton

arton bala
01-02-07, 22:11
ooh sa te embel jeni, nese vazhdon kesht, vetem ne FD do te rrij ;-)

thanx te gjitheve! respektet e mia edhe per Ju Murgesha, Paradox 13, Guri i Madh dhe natyrisht edhe legenda e paperseritshme ;-)

mirźushkrofshim

;-)

legenda
02-02-07, 00:45
mmmmmm,flm shuuuume zoteri ARTON,cool.....

:wink: .

.

ooh sa te embel jeni, nese vazhdon kesht, vetem ne FD do te rrij ;-)

thanx te gjitheve! respektet e mia edhe per Ju Murgesha, Paradox 13, Guri i Madh dhe natyrisht edhe legenda e paperseritshme ;-)

mirźushkrofshim

;-)

uck_aksh
04-02-07, 03:02
pershendetje dhe mir se ke ardh ne forumin Dardania

Giovanni
04-02-07, 19:47
Preshendeteje dhe te uroj qe te kalosh sa me bukur pran FD.


Tung Giovanni

arton bala
05-02-07, 02:50
woooow me ne fund e arrita qellimin:
uck-ja me te gjitha variacionet e saj eshte afer meje ;-)

Te pershendetur e nderuar qofshi edhe ju terź jetźn!
Ashtu sic edhe e meritoni.

ninnela
08-02-07, 14:13
Arton prano pershendetje edh enga une dhe te deshiroj mireseardhje ne mesin tone :smile:

Kalofsh bukur

Respekt NINNELA:wink:

Zana_ch
09-02-07, 11:48
Prano pershendetjen time te madhe per ty i nderuar Arton Bala.

shoqeria vjen
e shoqeria shkon
stinet shikohen
duke kalu
vitet do te kalojn
tek un, e tek ti
po shoqeria
do rrij e fort
e pergjithmon .........

Respekt per ty
Zana
P.s
te kam shum shum xhan Arton.

arton bala
09-02-07, 13:34
Arton prano pershendetje edh enga une dhe te deshiroj mireseardhje ne mesin tone :smile:

Kalofsh bukur

Respekt NINNELA:wink:


Faleminderit, poashtu nderime nga une

Artoni

arton bala
09-02-07, 13:36
Prano pershendetjen time te madhe per ty i nderuar Arton Bala.

shoqeria vjen
e shoqeria shkon
stinet shikohen
duke kalu
vitet do te kalojn
tek un, e tek ti
po shoqeria
do rrij e fort
e pergjithmon .........

Respekt per ty
Zana
P.s
te kam shum shum xhan Arton.


Shume faleminderit per mesazhin e embel Zana,
me vjen mire qe mendon ashtu per mua. Jam pak sa i ri ne forum e nuk pi njoh rregullat hala mire e edhe njerezit nuk pi njoh mire, por gezohem qe ka ketu njerez si ti. Se nganjehere po mendoj se keto shkrimet e mia mund te keqkuptohen, por ja ke ka engjuj si ti e nuk behet keshtu. Te pershendes nga zemra e nderuar,

falmeshnet nga Artoni :smile:

Psikologu
10-02-07, 18:22
Artani i nderuarė!
Ju pershendes dhe ju pėrgezoj pėr punen e juaj qė e beni nė ketė forum.
Ju deshiroj cdo tė mirė, shendet dhe pėrparesi ne jetė .
Me nderime pėr ju ;

Psikologu

Reana
22-03-07, 03:33
Nje pershendetje te vockel, me deshire qe te kalosh sa me mire kudo qe je!


Reana:tongue:

Guri i madh
11-04-07, 21:44
pershendetj nga zemra per mikun arton bala


ju pershendet Guri i madh

Prishtinasja_
13-04-07, 10:14
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x257.jpg

Elina
13-04-07, 13:23
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x229.jpg

Djellza:
14-04-07, 22:21
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Agolli
15-05-07, 16:20
I nderuar Arton Bala!
Prano nje pershendetje te sinqert, poashtu nje dore te shtrir nga une(virtuale),, pirolla t'koft,, per mundin dhe shkrimet tuaja.....!!
Suksese ne te ardhmen, shendet ne pergjithesi ju deshiron nofka AGOLLI'' http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

arton bala
16-05-07, 18:20
Hej shume faleminderit Agolli. Vllacko, mirenjohja jote eshte nderim i vecante per mua. Te cmon Artoni shume dhe te deshiron poashtu cdo te mire!!

Pershendetje te perzemerta poashtu per ju Kristź, Reana, Guri, Prishtinase, Elina, Djellza, si dhe per shume tjere qe ane e mbane botes jeni, por ma zbukuroni diten me vargje e mendime te bukura. Jeni ata te cilet ketij forumi ia jipni karakterin me te bukur ne bote: karakterin shqiptar-ilir!! :smile: :smile:

Tung njehere

rilinda
20-05-07, 03:30
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!

arton bala
21-05-07, 02:53
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!

Qofsh "e mirź"!! :smile:
Tu bźfte dita qe filloi qysh ta deshtź zemra!

ssara
21-05-07, 12:51
I nderuar prano pershendetjet me te sinqerta .......

arton bala
21-05-07, 14:16
I nderuar prano pershendetjet me te sinqerta .......

Merci, ssara!!

Te deshiroj nje dite te hareshme, nje hallke me shume ne zingjirin e lumturise tende jetesore..

:smile:

vjeshta
22-05-07, 01:37
Pershendetje per juve dhe ju uroj qdo te mire ne jetė.


Ju respekton,

Vjeshta!

arton bala
24-05-07, 03:42
Pershendetje per juve dhe ju uroj qdo te mire ne jetė.


Ju respekton,

Vjeshta!

Te mirat qofshin me Ju dhe ata qe ju don zemra.

Mbeteni e nderuar nga miku Juaj,

Artoni.

Luana
24-05-07, 04:03
Urime kjo dhomė e mikėpritjes,tani e msova derėn e shpesh kam me kalue nė vizit.
Tė pėrshėndes dhe tė dėshiroj njė mbrėmje tė lezetshme...!!!!

arton bala
25-05-07, 16:29
Urime kjo dhomė e mikėpritjes,tani e msova derėn e shpesh kam me kalue nė vizit.
Tė pėrshėndes dhe tė dėshiroj njė mbrėmje tė lezetshme...!!!!

Hej m“pelqej pershendetja jote :smile:

Mireseardhesh!! Ama mos bon sherre, se ndryshe e rifunksionoj dhomen time per mikepritje ne nje zenke per luanesha :wink:

Caste te kendeshme

rilinda
29-05-07, 01:58
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

luckyman
10-06-07, 14:38
Tung....................

Prishtinasja_
14-06-07, 00:15
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x248.jpg

arton bala
14-06-07, 16:37
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

Faleminderit.
Jeta jote qofte nje rruge e bukur per tek njerezit qe i don, e me semafora qe rrijne vec "gjelbert". :smile:

arton bala
14-06-07, 17:21
Tung....................

pershendetje gjithashtu, luckyburre :)

arton bala
14-06-07, 17:34
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x248.jpg

Mmmm erfrischende Orchidéen..
Herzlichen Dank und alles Gute ebenfalls

luckyman
11-08-07, 19:20
Pershendetje............

Zana_ch
24-08-07, 19:41
FALMESHNET KE NGAx ______x ____________ x ______x
x xxxxxxxxxxxxxxx _____ x xxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx __ x xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx _x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxx ZANA_CH xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxx x
x xxxx x
x x x
x

arton bala
24-08-07, 21:59
Pershendetje............

Faleminderit, faleminderit :smile:

Pershendetje speciale edhe per ty.
Artoni

arton bala
24-08-07, 22:15
FALMESHNET KE NGA
x ______x ____________ x ______x

x xxxxxxxxxxxxxxx _____ x xxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx __ x xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx _x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxx ZANA_CH xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxx x
x xxxx x
x x x
xWooow shume falemnderit. Zemra ma e bukur qe m“ka dal najhere perpara. Shpirtus i vecante je ti..:smile:
Falmeshnet

Luana
26-08-07, 02:48
Hej m“pelqej pershendetja jote :smile:

Mireseardhesh!! Ama mos bon sherre, se ndryshe e rifunksionoj dhomen time per mikepritje ne nje zenke per luanesha :wink:

Caste te kendeshme
Erdha tė pėrditėsoj (freskoj) pėrshėndetjen e mikut Arton..!!!

hmmmmmmmmm , sherre jam por sherrė nuk i bėj askujt ....!!!!

Edhe pse nuk shkruan shpesh , na impresionon me shkrimet e tua :wink:

Tė pėrshėndes shumė , tė dėshiroj fat mbarėsi, paqe e lumturi nėpėr valėt e jetės ....:smile:

Tė fala pėr ty extra....nga Unė ..!!!

lyra2
26-08-07, 08:47
Tė dėshiroj fat mbarėsi suksese ne jetėn TUAJ!

arton bala
27-08-07, 16:19
Erdha tė pėrditėsoj (freskoj) pėrshėndetjen e mikut Arton..!!!

hmmmmmmmmm , sherre jam por sherrė nuk i bėj askujt ....!!!!

Edhe pse nuk shkruan shpesh , na impresionon me shkrimet e tua :wink:

Tė pėrshėndes shumė , tė dėshiroj fat mbarėsi, paqe e lumturi nėpėr valėt e jetės ....:smile:

Tė fala pėr ty extra....nga Unė ..!!!


Fjalet e embla te mbulofshin tere jeten, ashtu sic e meriton nje Luaneshe e kendshme si ti. Me deshirat me te mira per ty, te uroj nje mbremje te bukur sonte.
Shume faleminderit.

arton bala
27-08-07, 16:35
Tė dėshiroj fat mbarėsi suksese ne jetėn TUAJ!

Opaa edhe nje zbukurim ne dhomen time te pershendetjeve.. :)
O ty sidomos kam me te prite ashtu qysh eshte me se miri. Pershendetje te ngrohta nga Artoni i gezuar per viziten tende.:smile:

Naki
27-08-07, 17:11
Arton Bala,

Ėshtė hera e parė ēė trokas nė porten tuajė tė pėrshėndetjeve,ka kohė ēė lexojė shkrimet e postuara nga ju,mė improsionon debatimi analitikė i strukturuar ēė reflektonė vlera kuantitative dhe begatonė mėnyren komunikuese nė projektin Dardania.de.
Keni mbėshtetjen time motivuese,pėr punen dhe kohen ēė investoni,kudo ēė tė jeni ju pėrshėndes miqėsisht.

Naki

arton bala
27-08-07, 18:12
Ėshtė hera e parė ēė trokas nė porten tuajė tė pėrshėndetjeve,ka kohė ēė lexojė shkrimet e postuara nga ju,mė improsionon debatimi analitikė i strukturuar ēė reflektonė vlera kuantitative dhe begatonė mėnyren komunikuese nė projektin Dardania.de.
Keni mbėshtetjen time motivuese,pėr punen dhe kohen ēė investoni,kudo ēė tė jeni ju pėrshėndes miqėsisht.

Naki

Hahaha o mos tu kam pshtjellu me dikend tjeter, o Naki?? :eek: :tongue:

Zoteri, prano pershendetjet me te sinqerta nga une. Kenaqesi e vecante per mua te lexoj fjalet tua plot sinqeritet, shpirte atdhedashes dhe pjekuri le larte, e lere me te lexoj pershendetje te tilla nga ti. Zoti te dhurofte perhere ate qe ti i jep shoqerise tone virtuale.

Te nderon vllezerisht,
Artoni

yllbardh
29-08-07, 18:40
Pėrshėndetje Arton nga prishtinasi i cili me kėnaqėsi kundėrargumenton me ty se cdo herė qė pėrgjigjesh me fjalorin e bujshėm nė shkrimet e tua m'a shton apetitin e mėtutjeshėm pėr tė diskutuar edhe mė tepėr me ju.

Pėrshėndetje.

arton bala
30-08-07, 21:50
Pėrshėndetje Arton nga prishtinasi i cili me kėnaqėsi kundėrargumenton me ty se cdo herė qė pėrgjigjesh me fjalorin e bujshėm nė shkrimet e tua m'a shton apetitin e mėtutjeshėm pėr tė diskutuar edhe mė tepėr me ju.

Pėrshėndetje.

Vllacko, per ty kam respekt te vecante. Deri sot diskutova me ty kryesisht ne tema qe i prekin botekuptimet dhe vlerat personale dhe per kete arsye jo te lehta per diskutim, por prap se prap nuk u mungoi nenrreshtave tua reflektimi i mirefillte por edhe miqesia e sinqerte.

Prano pershendetjet dhe deshirat me te mira per ty dhe te gjithe banoret e zemres tende nga HAVERI yt, Artoni. :smile:

Zana_ch
01-09-07, 17:47
Arton Bala i nderuar,kam nderin tju shkruaj dhe tju pergezoj per ident e qelluar tuajen,sidomos per predikimet qe postoni ne Forum. Une me kenaqesi i lexoj ato, por shoh se edhe anetaret e vizitoret e shumte ne DARDANIE, lexojne me endje postimet tuaj.Zoti te bekofte!

http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenende/endlich_ausspannen.gif

instruktori
04-09-07, 16:31
Pershendetje.............

rilinda
12-10-07, 10:42
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

Arb
28-11-07, 19:16
Urime Festa Kombetare

http://www.veriu.com/vp/mkportal/modules/reviews/images/flamuri.gif

uck_aksh
29-11-07, 02:01
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg

vjeshta
30-11-07, 18:08
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Luana
01-12-07, 22:51
http://i157.photobucket.com/albums/t53/firebird_017/semaine/hellogif.gif

DEA
08-12-07, 08:00
Vikend relaksues te deshiron DEA

Buqja_ch
30-12-07, 08:18
..... Urime vitin e ri 2008 ....

Diana007
30-12-07, 13:04
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Elina
30-12-07, 13:09
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:35
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Prishtinasja_
19-02-08, 12:27
http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

turisti
21-02-08, 21:15
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
23-02-08, 12:19
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Diana007
23-02-08, 16:57
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:50
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

Artisti
27-12-09, 10:58
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png2010

Kaqanikasja
14-02-11, 16:00
http://www.featurepics.com/FI/Thumb300/20070123/Roses-Woman-199182.jpg


Urime dita e te dashuruarve qofshi tė dashuruar gjithmone:wink:

Artisti
13-08-11, 10:33
Dikur shkronjat tua lulėzonin por qė moti nuk kam lexuar as edhe njė fjali nga ti.


Duke tė pėrshėndetur shpresoj se paraqitja jote nuk do tė mungojė.Artisti

uck_aksh
15-08-11, 09:07
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/Korab-3.gif