PDA

View Full Version : Ketu si duket qenkan ende Shqiptaret shqiptare


E_Zjarrta
01-02-07, 15:47
pasi lexova disa shkrime rreth mergimtareve me ra ne sy nje gjysem faqeje e internetit ku shkrunate rreth nje shoqate ne Gjermani ua pata lakmine dhe thash me vete valle a munden edhe shqiptaret e tjere te jene keshtu te organizuar

ketyre ju lumte
ja linku i tyre www.shoqatajetakiel.faqet.com (http://www.shoqatajetakiel.faqet.com)