PDA

View Full Version : Hajde lodhini pakez trute...lol


Faqet : [1] 2 3 4 5 6

falma_lotin
06-02-07, 17:44
ishin tre veta qe kaluan uren...un do ju them se si e kaluan uren kta te tre dhe ju do ti gjeni kush jan..ok??

i pari-e shikonte uren dhe e kalonte me kemb
i dyti- e shikonte uren po se kalonte me kemb
i treti- as e shikonte po e kalonte uren po pa kemb..(qe i bie te ket qen ne ajer ose ate e dini ju ku ka qene..

he tashti gjejni kush jan kta tre veta ......

valiii
07-02-07, 16:48
ishin tre veta qe kaluan uren...un do ju them se si e kaluan uren kta te tre dhe ju do ti gjeni kush jan..ok??

i pari-e shikonte uren dhe e kalonte me kemb
i dyti- e shikonte uren po se kalonte me kemb
i treti- as e shikonte po e kalonte uren po pa kemb..(qe i bie te ket qen ne ajer ose ate e dini ju ku ka qene..

he tashti gjejni kush jan kta tre veta ......

pak ndihme lu jutem ..............

a behet fjal per ndonje shtaze???

falma_lotin
07-02-07, 17:14
jo nuk bahet fjal per shtaze ju lutem

valiii
07-02-07, 19:58
atehere duhet te jete;

nena shtatzane me femiun ne gryk(kraheror)

nena e shikon uren dhe e kalon me kemb

femija qe eshte ne kraheror te nenes e sheh uren por nuk e kalon me kemb

kurse femija ne barkun e nenes as nuk e sheh uren por e kalon ate .........kalofshit bukur
valiii

falma_lotin
07-02-07, 21:11
po e gjete valii te lumt

ja nje tjter


NJoni thot kam shkelur ne token amerikane por nuk ishte ne amerik,Si ka mundsi
ku ishte?

Giovanni
07-02-07, 21:11
ishin tre veta qe kaluan uren...un do ju them se si e kaluan uren kta te tre dhe ju do ti gjeni kush jan..ok??

i pari-e shikonte uren dhe e kalonte me kemb
i dyti- e shikonte uren po se kalonte me kemb
i treti- as e shikonte po e kalonte uren po pa kemb..(qe i bie te ket qen ne ajer ose ate e dini ju ku ka qene..

he tashti gjejni kush jan kta tre veta ......


Vali po me duket ta zbuloj sekretin.


Tani kam une nje xhexhez apo si ta quaj per ty.

Ne e shofim dhe takojm per gjdo dite.
Mbretrit shume rralle.
Papa vetem pas vdekjes dhe
Zoti se shef kurre.
Cfare eshte ....??

Lodhe tani ti trurin ......!!

Kalo bukur.... Giovanni.

valiii
08-02-07, 11:06
po e gjete valii te lumt

ja nje tjter


NJoni thot kam shkelur ne token amerikane por nuk ishte ne amerik,Si ka mundsi
ku ishte?

ateher duhet te jete ne ndonje koloni amerikane ose ambasad amerikane...???

valiii
08-02-07, 11:13
Vali po me duket ta zbuloj sekretin.


Tani kam une nje xhexhez apo si ta quaj per ty.

Ne e shofim dhe takojm per gjdo dite.
Mbretrit shume rralle.
Papa vetem pas vdekjes dhe
Zoti se shef kurre.
Cfare eshte ....??

Lodhe tani ti trurin ......!!

Kalo bukur.... Giovanni.

giovanni Zoti i shef te gjitha , provo nje pyetje tjeter ....


kalo bukur


valiii

Giovanni
08-02-07, 12:36
giovanni Zoti i shef te gjitha , provo nje pyetje tjeter ....


kalo bukur


valiii


I shef te gjitha por jo dhe ate..............:biggrin:

Hajde provo e qelloja

valiii
08-02-07, 21:51
I shef te gjitha por jo dhe ate..............:biggrin:

Hajde provo e qelloja

pershendetje gio

nese ne vend te flajes 'shef' eshte ' perjeton' atehere duhet te jet

kriza

valiii
08-02-07, 21:52
ateher duhet te jete ne ndonje koloni amerikane ose ambasad amerikane...???

pershendetje falma lotin

a ja kam qillu a jo ????.........

falma_lotin
08-02-07, 22:37
bravo valii ja ke qellua ashtu eshte ambasada amerikane eshte .

qe edhe nej valii

Nje burre po kalonte rruges dhe sheh nje mashkull dhe nje femer qe po punonin ne are . I afrohet dhe i thote : a u lodhet burre e gru ? Kjo vajza i pergjigjet : Nuk jemi burre e gru por nena e ketij burrit asht vjehrra e nanes teme !! Cfare lidhje kane keto dy ?Ca jane?

valiii
08-02-07, 22:44
bravo valii ja ke qellua ashtu eshte ambasada amerikane eshte .

qe edhe nej valii

Nje burre po kalonte rruges dhe sheh nje mashkull dhe nje femer qe po punonin ne are . I afrohet dhe i thote : a u lodhet burre e gru ? Kjo vajza i pergjigjet : Nuk jemi burre e gru por nena e ketij burrit asht vjehrra e nanes teme !! Cfare lidhje kane keto dy ?Ca jane?

mke disponu qetash kuku qa koke ti bre.....:tongue:

baba dhe vajza .........:wink:

Giovanni
08-02-07, 23:14
pershendetje gio

nese ne vend te flajes 'shef' eshte ' perjeton' atehere duhet te jet

krizaJo perjeto por shef "Shikon"


megjithate nuk ja ke qelluar.

tung gio

valiii
08-02-07, 23:21
Jo perjeto por shef "Shikon"


megjithate nuk ja ke qelluar.

tung gio

ateher ma mer mendja se eshte koha ta zbulosh vete giovanni.

Giovanni
09-02-07, 22:08
ateher ma mer mendja se eshte koha ta zbulosh vete giovanni.


Une kam be 6 muaj per ta zbuluar, provo dhe pake

falma_lotin
10-02-07, 00:15
ahahahah syn nuk kam ide mbase edhe valii nuk po e din as une nuk po flase ma mire hiq .

tung nga loti

Giovanni
11-02-07, 14:31
Ok pra po ju tregoj...

Ne e shofim dhe takojm per gjdo dite.
Mbretrit shume rralle.
Papa vetem pas vdekjes dhe
Zoti se shef kurre.
Cfare eshte ....??

Vetvetja eshte pergjigja.


Ne si veten shohim gjdo dite.
Mbreti vetem kur te takohet me ndonje mbret tjeter d.m.th rralle.
Nje pape ekziston ne bote dmth pas vdekjes ne mbretrin qiellore takohet me papat tjer.
Zoti kurre sepse ekziston vetem nje Zot

Pra pergjigja eshte Vetvetja.


A e pate se nuk ke veshtire.

falma_lotin
11-02-07, 14:51
giovanni jo e veshtire ama as e let jo se nuk e kemi qellu te lumt syn ,

ja edhe nje per ty syn ..

Si mund te fusesh nje elefant ne frigorifer me tre levizje ?
Dhe n.q.s e gjeni se si futet dua te me fusni gjirafen me kater levizje pastaj.

tung kalo mire

Albanian eX|PerT
11-02-07, 15:34
Valiii, ti qenke i rrezikshem sa i perket zgjidhjeve te ketyre lojerave zbavitise, qe ta "lodhin trurin":rolleyes: .

Hajt shiko kete, edhe pse e lehte eshte:cool: :

:eek: Permendi pese dite te javes, ne perjashtim te henes, te martes, te merkures, te enjtes, te premtes, te shtunes, dhe te dieles.

Kush e di, e ka shperblim, nje "bravo",:tongue:

Albanian

Albanian eX|PerT
11-02-07, 16:14
Hajde, edhe nje detyre, me te lehte per ju::biggrin:

Cili vrases, kushtetutat e shteteve te sotme te Botes nuk e denojne me burg?:eek:

Lodhe pak!! haha haha:tongue:

Murgesha
11-02-07, 16:31
giovanni jo e veshtire ama as e let jo se nuk e kemi qellu te lumt syn ,

ja edhe nje per ty syn ..

Si mund te fusesh nje elefant ne frigorifer me tre levizje ?
Dhe n.q.s e gjeni se si futet dua te me fusni gjirafen me kater levizje pastaj.

tung kalo mire

Shumė lehtė Falma_Lotin.

E hap frigoriferin, fut mbrenda Elefantin, e mbyll derėn.

E Gjirafėn me 4 lėvizje, hap frigoferin, nxjerr Elefantin, fut Gjirafėn dhe nė fund e mbyll derėn.

Murgesha
11-02-07, 16:31
Hajde, edhe nje detyre, me te lehte per ju::biggrin:

Cili vrases, kushtetutat e shteteve te sotme te Botes nuk e denojne me burg?:eek:

Lodhe pak!! haha haha:tongue:

Spo e lodhi hiq.:biggrin:

Atė qė vetėvritet.

valiii
11-02-07, 20:35
Valiii, ti qenke i rrezikshem sa i perket zgjidhjeve te ketyre lojerave zbavitise, qe ta "lodhin trurin":rolleyes: .

Hajt shiko kete, edhe pse e lehte eshte:cool: :

:eek: Permendi pese dite te javes, ne perjashtim te henes, te martes, te merkures, te enjtes, te premtes, te shtunes, dhe te dieles.

Kush e di, e ka shperblim, nje "bravo",:tongue:

Albanian


hehehehehe experti ,jo pse shperblimi teper modest por nuk e di ,kalo bukur.


valiii

falma_lotin
11-02-07, 21:28
Valiii, ti qenke i rrezikshem sa i perket zgjidhjeve te ketyre lojerave zbavitise, qe ta "lodhin trurin":rolleyes: .

Hajt shiko kete, edhe pse e lehte eshte:cool: :

:eek: Permendi pese dite te javes, ne perjashtim te henes, te martes, te merkures, te enjtes, te premtes, te shtunes, dhe te dieles.

Kush e di, e ka shperblim, nje "bravo",:tongue:

Albanianbukuroshe pershednetje po ma merr mendja se eshte e gjumaja llokume kalo mire tung

Albanian eX|PerT
16-02-07, 16:42
Spo e lodhi hiq.:biggrin:

Atė qė vetėvritet.
Po pra, vetvrasesin se burgos dot askush, hahaha....

bukuroshe pershednetje po ma merr mendja se eshte e gjumaja llokume kalo mire tung
hahahaha... e gabuar e nderuar.. Shiko pyetjen time edhe nje here.. kalo mir gjan..

Permendi pese dite te javes, ne perjashtim te henes, te martes, te merkures, te enjtes, te premtes, te shtunes, dhe te dieles.
d.m.th. 5 me i permend o lot... e xhumaja hy tek e premtja, hahahahahahahaa..

hajde, hajde, lodheni pak.. trurin.. hahahahaha

tung

Agolli
16-02-07, 17:06
Experti............a bone anglishte.......:biggrin:

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday..... :redface: :tongue: :tongue:

Albanian eX|PerT
17-02-07, 02:04
Experti............a bone anglishte.......:biggrin:

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday..... :redface: :tongue: :tongue:
ti a hajgare po bon, a , hahahahaha?.....

Jo jo gabim e ki o shokiiiiiiiii hahaha...

Hajde, lodhe pak...

Agolli
17-02-07, 17:03
ti a hajgare po bon, a , hahahahaha?.....

Jo jo gabim e ki o shokiiiiiiiii hahaha...

Hajde, lodhe pak...

Qfare hajgare more, qy nihere ! :biggrin: une nuk jam expert !! :tongue:

Hajt se po e provoj ne suedisht..

Måndag, Tisdag, Onsdag, Tursdag och sist men inte minst Fredag....... :biggrin: :tongue:

Esmerallda
17-02-07, 17:41
Po pra, vetvrasesin se burgos dot askush, hahaha....


hahahaha... e gabuar e nderuar.. Shiko pyetjen time edhe nje here.. kalo mir gjan..


d.m.th. 5 me i permend o lot... e xhumaja hy tek e premtja, hahahahahahahaa..

hajde, hajde, lodheni pak.. trurin.. hahahahaha

tung

1 dite ,2 dite ,3 dite ,4 dite ,5 dite .............i permenda :eek:

Pupi
17-02-07, 17:52
Qy niher, Lodhni thot trut:redface: !

Ku mi marr trut per mi lodh, trut duhet mi pas niher, ani manej mi lodh:tongue: .

Zana_ch
17-02-07, 17:53
[QUOTE=Albanian eX:eek: Permendi pese dite te javes, ne perjashtim te henes, te martes, te merkures, te enjtes, te premtes, te shtunes, dhe te dieles.[/QUOTE]Dita e par e javes
Dita e dytė e javes
Dita tretė e javes
Dita katėrt e javes
Dita e pestė e javeshmmmmmm ja futa pa lidhe .......e nese e kam gjete ate dhurat bravo nale per vete :eek:

uck_aksh
18-02-07, 00:13
quote=Albanian eX:eek: Permendi pese dite te javes, ne perjashtim te henes, te martes, te merkures, te enjtes, te premtes, te shtunes, dhe te dieles.[/QUOTE]

1. Tregu ne Gjakov (hene)
2. Tregu ne Therand (marte)
3. Tregu ne Prizren (markur)
4. Tregu ne Pej - sjam i sigurt qetu (ejte)
5. Tregu ne Rogov (premte)

besoj se jam i sakt hahahahahhaha

Albanian eX|PerT
18-02-07, 18:24
Te nderuarit e mi, Esmerallda, Zana-Ch, uck-aksh, Agolli!:cool: E keni shume gabim, hahahahaha... :biggrin: m'falni... me gjithe iniciativat qe mora menzi e shkrujta, "e keni keni shume gabim", sepse urrej te ja'u prishi opinionin juve, hahahahaha...:tongue: ! Sidoqofte... po ju ndihmoj pak.... jo be spo ju ndihmoj hiq, se e zbuloni menjehere...:eek:

i nime, hajt lodhni pak trut.... hahahahaha... krejt n'hazer po doni hahahahaha...

Shikoni, zbulojeni, sepse keto pese dite cdo dite prej te henes deri te dielen i permendni, por nuk eshte as e hene e as e marta, e as e merkura, e as e enjta, e as e premtja, e as e shtunja, por as e diela... hahahahahahaha

Hej mos e lodhni shume trurin, se po ndjersitet.... e i nxjerrni problem vetes hahahaha...

albanian expert

Agolli
18-02-07, 20:19
Te nderuarit e mi, Esmerallda, Zana-Ch, uck-aksh, Agolli! E keni shume gabim, hahahahaha... m'falni... me gjithe iniciativat qe mora menzi e shkrujta, "e keni keni shume gabim", sepse urrej te ja'u prishi opinionin juve, hahahahaha... ! Sidoqofte... po ju ndihmoj pak.... jo be spo ju ndihmoj hiq, se e zbuloni menjehere...

i nime, hajt lodhni pak trut.... hahahahaha... krejt n'hazer po doni hahahahaha...

Shikoni, zbulojeni, sepse keto pese dite cdo dite prej te henes deri te dielen i permendni, por nuk eshte as e hene e as e marta, e as e merkura, e as e enjta, e as e premtja, e as e shtunja, por as e diela... hahahahahahaha

Hej mos e lodhni shume trurin, se po ndjersitet.... e i nxjerrni problem vetes hahahaha...

albanian expert


Nime.......!!.:redface: :biggrin:.... OOOOOOO Shoki Experti! nga dhe ku me e marre trurin!? Nese ke lexuar libra per kuzhine (pergaditje te gjellnave), me siguri e ke vrejt qe shkrruan nese e merre nje pule dhe e pastron....etc........po ku me e marr pulen kur nuk ka leke.....te holla.......:biggrin: :tongue:

Albanian eX|PerT
19-02-07, 00:39
hahahahahahaha hahahaha

ps. po qeshi edhe pse s'e "kuptova" hahahahahahahahahaha...

Albanian eX|PerT
19-02-07, 00:40
Hiq mos ua ndije juve.... se krej keni tru, perderisa keni hyr ne nje teme ku ne titull tregohet se duhet me i lodh ato...

hajde lodhni pak, se u kuritet... hahaha

A t'ja u tregoj?

Agolli
19-02-07, 00:42
hahahahahahaha hahahaha

ps. po qeshi edhe pse s'e "kuptova" hahahahahahahahahaha...Nese nuk e keni kuptuar, te preferoj qe ta lodhesh trurin, ndjersite pake........:tongue: :tongue: :tongue:

rafet llapjani
19-02-07, 00:42
Hiq mos ua ndije juve.... se krej keni tru, perderisa keni hyr ne nje teme ku ne titull tregohet se duhet me i lodh ato...

hajde lodhni pak, se u kuritet... hahaha

A t'ja u tregoj?


A bon me dit se per qka eshte fjala ketu dhe qfar pytje eshte shtrtu se tru kem boll po mend hiq ahahaahahahahahahah

Albanian eX|PerT
19-02-07, 00:54
Po ku je be Rafet... si te kemi?:biggrin: .. hajde mire se vjen ne kete loje hahaha

Valiii, ti qenke i rrezikshem sa i perket zgjidhjeve te ketyre lojerave zbavitise, qe ta "lodhin trurin":rolleyes: .

Hajt shiko kete, edhe pse e lehte eshte:cool: :

Permendi pese dite te javes, ne perjashtim te henes, te martes, te merkures, te enjtes, te premtes, te shtunes, dhe te dieles.

Kush e di, e ka shperblim, nje "bravo",:tongue:

Albanian

Kjo ishte i nderuar...

hajde lodhi edhe ti pak trut hahaha

edhe mos harroj me tregue, se zgjidhja e kesaj detyre pason me nje shperblim hahahahahaha

rafet llapjani
19-02-07, 01:01
Po ku je be Rafet... si te kemi?:biggrin: .. hajde mire se vjen ne kete loje hahaha


Kjo ishte i nderuar...

hajde lodhi edhe ti pak trut hahaha

edhe mos harroj me tregue, se zgjidhja e kesaj detyre pason me nje shperblim hahahahahahaHhahahaahha edhe une te pershendes inderuar cka di une java ika shta dite hahahahaahahahahahahahh

dhe ktu pi prijashton shtat dit e jo pes ahahahaahahhahah

Albanian eX|PerT
19-02-07, 01:30
Hahahahahaha:biggrin: :tongue:

Permendi i nderuar 5-se ne perjashtim te ketyre 7-ve qe i kemi cekur....

rafet llapjani
19-02-07, 01:36
Hahahahahaha:biggrin: :tongue:

Permendi i nderuar 5-se ne perjashtim te ketyre 7-ve qe i kemi cekur....
Hhaahahahah jo ti permendi keto pes ne qoft se me tregon kush ma ka vidhe dhine me pes kam ahahahahahahahahah

Albanian eX|PerT
19-02-07, 01:42
Futu ne 'google', dhe ben 'search', ndoshta e ke dikund dhijen ne kopshtin e popullarizuar 'google'... hahahahahahahah

Trego pa kushtezime hahahaha!

Agolli
19-02-07, 01:42
Hhaahahahah jo ti permendi keto pes ne qoft se me tregon kush ma ka vidhe dhine me pes kam ahahahahahahahahah

:tongue: :tongue: :tongue: s'ka mehile bishti nuk ngjehet si kembe, po ja spjegoi shokut Experti se nuk po ja rrok frekuenca.....:biggrin:

Albanian eX|PerT
19-02-07, 01:45
E gjujte kete 'temsil' e s'po ma rrok hiq hahahahahah

rafet llapjani
19-02-07, 01:49
E gjujte kete 'temsil' e s'po ma rrok hiq hahahahahah

Kthe kah zagrebi se ta rrok kogja mire qy e gjujti temsile a eshte ktu me lodh trunin a kam ahahahahahaahahahahahahahahahahahah

Albanian eX|PerT
19-02-07, 02:01
Po thua a? hahahahaha

rafet llapjani
19-02-07, 02:04
Po thua a? hahahahaha

qy po thue a se ke kthy henez aaaaaaaaaaa jo tash mos po eshte von bre ahahahahahahahh

Agolli
19-02-07, 02:14
qy po thue a se ke kthy henez aaaaaaaaaaa jo tash mos po eshte von bre ahahahahahahahh

:tongue: :tongue: :tongue: qfart voni...........radio MARIMANGA eshte c'do here me ne.............:tongue:

Albanian eX|PerT
19-02-07, 02:15
...Agoll... Marketingu ne Dardani eshte shtrejt... hahahaha... NO MARKETING. hahahahah

Agolli
19-02-07, 02:17
...Agoll... Marketingu ne Dardani eshte shtrejt... hahahaha... NO MARKETING. hahahahah

Jo more cfarte,........sonte e kemi akshom PAZAR.:tongue: :tongue: :tongue:

rafet llapjani
19-02-07, 02:18
...Agoll... Marketingu ne Dardani eshte shtrejt... hahahaha... NO MARKETING. hahahahah


Albianexperti pergjigjmu balit sa dit i ka muji shkurt ne qot se edin e ki nje shperblim te veqant nga une ?????

Agolli
19-02-07, 02:20
Albianexperti pergjigjmu balit sa dit i ka muji shkurt ne qot se edin e ki nje shperblim te veqant nga une ?????

:tongue: :tongue: :tongue: :tongue:

Albanian eX|PerT
19-02-07, 02:23
Mos Rafet, se me nxane ngusht... a po do me marr ftyren para krejtve.... hahahahahahaha

Jo, me trego ti mua ne sa vjet ndryshojne ditet e muajit shkurt... hahahahahahaha

ps. A ja nise i pari me bo hajgare? Hahahahahaha

Albanian eX|PerT
19-02-07, 02:25
Jo more cfarte,........sonte e kemi akshom PAZAR.:tongue: :tongue: :tongue:
:biggrin: ............. Ani, ani, bani ju reklam... hahahahaha... dikush jep mijera $ e ju mufte... hahaha

rafet llapjani
19-02-07, 02:30
Mos Rafet, se me nxane ngusht... a po do me marr ftyren para krejtve.... hahahahahahaha

Jo, me trego ti mua ne sa vjet ndryshojne ditet e muajit shkurt... hahahahahahaha

ps. A ja nise i pari me bo hajgare? Hahahahahaha


ahahahahahah po de hjgare po bajm po mos me dlil prej teme hahaahah Lodhe pak trunin e jo kam haahahahaahahahahahaah

Agolli
19-02-07, 02:31
:biggrin: ............. Ani, ani, bani ju reklam... hahahahaha... dikush jep mijera $ e ju mufte... hahaha

Qy kto mufte..........jo qufte :tongue: a ti konda kaqikat e marimangave hahahahahahahah nese te mbeten ne thembe te qarrosi me nje lenge te dudave..........:tongue: :tongue:

Albanian eX|PerT
19-02-07, 02:38
Qy....:mad:

A mė futet ne loje a ?... o djem me zuri mengjezi hahahahahahaha...!:biggrin:

Jo be djal... spo ma qitka mue me juve hahahahahaha... po ju danger qenkeni:tongue: ....

Pa i lodh ju trut per pyetjen time, une as qe e fus ne perdorim kete gjeneratorin/agregatin tim... hahahahahahaha

Agolli
19-02-07, 02:43
Hahahahahahahahahah, nese deshiron te jeshe pjesemarres i lojes atehere duhet me ju permbajt paragrafit § 29 :tongue: :tongue: :tongue:

Albanian eX|PerT
19-02-07, 02:47
....gabim e ke.... behet fjale per fusnoten e 6-te tek faqja 789 tek libri: "Anetaret e FD-se na shkruajne" i botuar ne Dardani vitin e kaluar, hahahahahahahaha... A spo te kujtohet? Ty te kemi pas lektor aty, hahahaha......krejt kuq ma kishe bere shkrimin tim, kishe gabime me ke gjet... a prof mos mu halit hahahahahahahaha

Agolli
19-02-07, 03:01
Aiiiiiiiiiiiiiiii krrejt paskna harru.............:tongue: .....te lutem mos me pyet se ku dhe kush kam qene dje !!! me pyet se kush dhe cile je, sot!!!...... :biggrin:
Ne Suedi perdoret thenja,..........nese deshiron te lozesh, permbaju lojes........Nese nuk me kupton po ta perkthej shulle shqip..........nese vrahesh ska me qajte ahahahahahahahahahah

Albanian eX|PerT
19-02-07, 03:37
Kete te mire e ke ti be Agoll, se shume i qarte je:tongue:

Agolli
19-02-07, 15:41
Kete te mire e ke ti be Agoll, se shume i qarte je:tongue:

Terheqje diplomatike dhe mjafte kulturore e cila nuk na mungon me te vertet ne shqiptarve...:biggrin: :tongue:
Sidoqofte le te vazhdon loja.............sheh rrushi rushin dhe piqet dardha......:biggrin:

Albanian eX|PerT
19-02-07, 17:32
Tash mi ke perzi kabllot krejt, hahahahahaha.

Ske faj po vazhdojme me lojen...

Cilet jane ato dite?

LOJETARI
19-02-07, 17:35
Ju dy, Expert edhe Agolli nuk i paski lodhė ,por paski marrė kallje tė truve hahahahahahahaha..........:biggrin:

Murgesha
19-02-07, 17:48
5 ditėt e Javės!!!:biggrin: :biggrin:

vjeshta
19-02-07, 17:48
pardje,dje ,sot ,neser ,mbasneser ......nuk u lodha shume .:biggrin:

Murgesha
19-02-07, 17:50
pardje,dje ,sot ,neser ,mbasneser ......nuk u lodha shume .:biggrin:

Shifeeeeee. :eek: :eek:
E logjikshme por po e presim Expertin.

vjeshta
19-02-07, 18:00
Shifeeeeee. :eek: :eek:
E logjikshme por po e presim Expertin.

Ishalla nuk eshte ,se me vjen inati me ja qellu pa e lodh trurin ...:tongue:

Albanian eX|PerT
19-02-07, 18:18
pardje,dje ,sot ,neser ,mbasneser ......nuk u lodha shume .:biggrin:
e frseket je vjeshta...u merdhina hahahaha...

Po e sakte!!!!! Pardje, dje, sot, neser, pasneser!

Po cka me ba, na mbet me than 'lodhni trut' hehehehehe....

Murgesha
19-02-07, 23:35
Pse mbajnė kėmbėt erė??

Agolli
19-02-07, 23:53
Pse mbajnė kėmbėt erė??

Per me i flladite gishtat.............:biggrin:

Murgesha
19-02-07, 23:53
Per me i flladite gishtat.............:biggrin:

Jo, jo ėshtė diēka mė e logjikshme...:tongue: :tongue: :tongue:

LOJETARI
19-02-07, 23:55
Pse mbajnė kėmbėt erė??

Sepse paramendo ku i kanė rrėnjėt hahahhahahaahah

Agolli
19-02-07, 23:58
Jo, jo ėshtė diēka mė e logjikshme...:tongue:

Ahaaaaaaaa kjo qenka nje pyetje per EXPERTAT........:tongue: :tongue: :wink:

LOJETARI
20-02-07, 00:04
Sepse paramendo ku i kanė rrėnjėt hahahhahahaahah

:tongue: :tongue: ...............................................

Albanian eX|PerT
20-02-07, 03:22
Pse mbajnė kėmbėt erė??
hahahahahaha

Lojetari, e paska afrue pergjigjen, por po me vjen marre me e dhan pergjigjen une se hahahaha.

Sepse i kane rrenjet ne b......! hahahaha

Qysh keshtu, edhe ti Murgesh pyetje te tilla?

hahahhaha

Murgesha
20-02-07, 12:31
Qysh keshtu, edhe ti Murgesh pyetje te tilla?

hahahhaha

Ha, hahahaaaaaaaaaaa.
Hajt tash lodhe kokėn pak e pėrgjigju pse shkruaj unė kėshtu??

Albanian eX|PerT
20-02-07, 19:12
Ha, hahahaaaaaaaaaaa.
Hajt tash lodhe kokėn pak e pėrgjigju pse shkruaj unė kėshtu??
hahahahaha, ja kam qelluar pergjigjen? hahahahaha

Hiq spo e lodhi trurin, por pa mundim po them qe shkruan keshtu sepse je tek: Zona e Argetimit, hahahahahahahahaha.

rafet llapjani
21-02-07, 00:04
Kush e din cka dome than precizitet???:biggrin: :biggrin:

kjo pytje pak ma shum vlen per Albianexpertin.

Albanian eX|PerT
21-02-07, 00:55
Kush e din cka dome than precizitet???:biggrin: :biggrin:

kjo pytje pak ma shum vlen per Albianexpertin.
Rafet, kjo pyetje s'eshte per me e lodh trurin... ju lutem permbajuni temes hahahahahahahahahaha...

rafet llapjani
21-02-07, 00:58
Rafet, kjo pyetje s'eshte per me e lodh trurin... ju lutem permbajuni temes hahahahahahahahahaha...

hahahah hahah pse qka sju permbajta temes qe domethan spo tu lodhka truri ti mos dish muje pergjigj mos ju pergjigj more hahahahahahahh

qysh te kom pash kurani Albianexperti :wink:

Agolli
21-02-07, 01:04
Kush e din cka dome than precizitet???:biggrin:

kjo pytje pak ma shum vlen per Albianexpertin.A mos rastesisht eshte.........Me gicilue banderen dhe me qeshe centralla........:tongue: :tongue:

rafet llapjani
21-02-07, 01:18
Kush e din pse femrat me flok te bardha i puthin banderat???


Albianexperti a mos jam edhe ksi hovna jasht temes??:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Agolli
21-02-07, 01:20
Kush e din pse femrat me flok te bardha i puthin banderat???


Albianexperti a mos jam edhe ksi hovna jasht temes??:biggrin: :biggrin: :biggrin:


hahahahahahahahahahahahahahahhahahahaha

Sepse mendojne qe eshte Antonio Banderas..hahahahahahahahahahahahahahahaha

Albanian eX|PerT
21-02-07, 01:21
hahahah hahah pse qka sju permbajta temes qe domethan spo tu lodhka truri ti mos dish muje pergjigj mos ju pergjigj more hahahahahahahh

qysh te kom pash kurani Albianexperti :wink:
Spo e di po dorezohem hehehehe

hahahahahahaha

mire, mire, ...po juve si ju kemi?

rafet llapjani
21-02-07, 01:27
hahahahahahahahahahahahahahahhahahahaha

Sepse mendojne qe eshte Antonio Banderas..hahahahahahahahahahahahahahahaha


hahahahahahahhahahah i fort je Agolli ku e dite hahaah une mashum prita prej A.expertit thash nashta i kryn ky kto ekspertiza hgaaghahgahgagh

Agolli
21-02-07, 01:35
hahahahahahahhahahah i fort je Agolli ku e dite hahaah une mashum prita prej A.expertit thash nashta i kryn ky kto ekspertiza hgaaghahgahgagh

I ri eshte kodoshi,.........nuk i ka mesuar ende sherret e dreqnive........oo experti rri me mua dhe Rafetin se ta mesoim doven e QAUSHIT :tongue: :tongue:

rafet llapjani
21-02-07, 01:41
I ri eshte kodoshi,.........nuk i ka mesuar ende sherret e dreqnive........oo experti rri me mua dhe Rafetin se ta mesoim doven e QAUSHIT :tongue: :tongue:

ky sosht tue dite qe me mu ety edhe gjuhen bythprapt kame msu edhe Albert anshtajnit kamja shkue hahahhahhahahahahahahhahah

Agolli
21-02-07, 01:44
ky sosht tue dite qe me mu ety edhe gjuhen bythprapt kame msu edhe Albert anshtajnit kamja shkue hahahhahhahahahahahahhahah

Jo Jo.... Experti! ka expertiz te madhe por i mungon dreqnillaku, e qe besa nese rrin me neve ka me u bo bomb automike.............:tongue: :tongue: :tongue:

Albanian eX|PerT
21-02-07, 14:43
Une hyra mė ne loje, hahahaha sic me tha edhe Agolli: "ska me qajt mo" hahahahahaha:biggrin:

Murgesha
21-02-07, 18:18
Kush e din cka dome than precizitet???:biggrin: :biggrin:

kjo pytje pak ma shum vlen per Albianexpertin.

Si duket Experti spo don me i lodh trute o Dajko. Hajt se po provoj me u pėrgjegj unė. :tongue:

Me e marr qekiqin e 12 kilogramėve e me ja mėshu bubrrecit nė kėmbė e majtė ky duhet me qenė preciziteti. :biggrin:

rafet llapjani
22-02-07, 00:08
Si duket Experti spo don me i lodh trute o Dajko. Hajt se po provoj me u pėrgjegj unė. :tongue:

Me e marr qekiqin e 12 kilogramėve e me ja mėshu bubrrecit nė kėmbė e majtė ky duhet me qenė preciziteti. :biggrin:

O te paqt gjithmon dajako ty po me ty ska ahaahahahahahhahahhahahahhahahahahhahahahhah


e more Albijanexperti qishtu eshte preciziteti 12kg qekiq e kput bubrrecin ne k.....te shmojt ahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahaha hhahahahahah

ninnela
22-02-07, 00:28
O te paqt gjithmon dajako ty po me ty ska ahaahahahahahhahahhahahahhahahahahhahahahhah


e more Albijanexperti qishtu eshte preciziteti 12kg qekiq e kput bubrrecin ne k.....te shmojt ahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahaha hhahahahahah

ahahahhahahhaha dreqo ani te shmojt :biggrin:

Albanian eX|PerT
22-02-07, 15:35
O te paqt gjithmon dajako ty po me ty ska ahaahahahahahhahahhahahahhahahahahhahahahhah


e more Albijanexperti qishtu eshte preciziteti 12kg qekiq e kput bubrrecin ne k.....te shmojt ahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahaha hhahahahahah
A ta kam thenen ndonjehere se cool? E pra po ta them, hahahahaha :biggrin: .

Mua nuk mu kujtohej pergjigja, dhe e 'mora' fjalorin:biggrin:, porse e pash se jam tek "Lojrat zbavitese", e thash sigurisht kjo eshte ndonje fore e Rafetit, hahahaha:tongue: .

Murgesha
22-02-07, 17:34
Dajko tė kam ngja me ka krejt si duket ahahahahaaaaaaaaaaaaa!

Hajt tash lodhni trutė e tregoni se ēka ėshtė Durimi???:tongue:

e_martumja
22-02-07, 18:11
Dajko tė kam ngja me ka krejt si duket ahahahahaaaaaaaaaaaaa!

Hajt tash lodhni trutė e tregoni se ēka ėshtė Durimi???:tongue: Durimi eshte kojshiu im, ne katin e 3 banon dhe phaaaa gati 2metra eshte :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Agolli
22-02-07, 18:31
Dajko tė kam ngja me ka krejt si duket ahahahahaaaaaaaaaaaaa!

Hajt tash lodhni trutė e tregoni se ēka ėshtė Durimi???:tongue:

Durimi eshte aftesi, aftesija eshte durim!!!! ......... Durimi eshte nese ki nerva me e prite te dashuren deri sa te rregullohet para pasqyres......:biggrin: :tongue: :tongue:

Murgesha
22-02-07, 18:44
E martumja ta lashtė zoti atė dy metėrshin... :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Jo, jo Agolli nuk ėshtė ajo pėrgjigjja. :wink:

Agolli
22-02-07, 18:48
A mos eshte celsi i knaqesise dhe suksesit?,.............ashtu sikurse je ti.......:biggrin: :wink:

Murgesha
22-02-07, 18:50
A mos eshte celsi i knaqesise dhe suksesit?,.............ashtu sikurse je ti.......:biggrin: :wink:@

Ghaghaghaghaghhaghaaaaaaaaaaaaaaaa

Jo bre jo nuk ėshtė kjo pėrgjigjja, (ta hajė dreqi qė sun po them po, se bash po mė pėlqejka hahahaahaaaaaaaaa)

rafet llapjani
23-02-07, 00:25
Dajko tė kam ngja me ka krejt si duket ahahahahaaaaaaaaaaaaa!

Hajt tash lodhni trutė e tregoni se ēka ėshtė Durimi???:tongue:

Mese valla qaj durimi eshte kur te rrish ne ren te Shaban pijaci ti pedin mes hahahahahahahahh

Agolli
23-02-07, 00:58
Mese valla qaj durimi eshte kur te rrish ne ren te Shaban pijaci ti pedin mes hahahahahahahahh

:tongue: :tongue: :tongue: :tongue:

ARI_03
23-02-07, 21:13
Hajt tash lodhni trutė e tregoni se ēka ėshtė Durimi???:tongue:
Durimi.!!!
Tė mbahet uji nė gojė gjer sa te dalin bretkosa......:biggrin: :tongue:

ARI_03
23-02-07, 21:14
Mė tregoni pėr ngjashmėrin e gruas dhe mikroskopit,,,?

ARI_03
23-02-07, 21:16
Mė tregoni pėr ngjashmėrin e gruas dhe mikroskopit,,,?

P.s.Nuk duhet edhe aq ti lodhni trut mbasi qė pėrgjigja ėshtė e leht......:wink:

Murgesha
23-02-07, 22:16
Ari 03 edhe kjo mund tė jetė si e saktė, po pėr mos me ju lodh mė tepėr po e them se si unė e paramendoj Durimin.

Tė qėrosh Orizin me dorza boksieri ky pėr mua ėshtė durim.:tongue: :tongue:

Murgesha
23-02-07, 22:17
P.s.Nuk duhet edhe aq ti lodhni trut mbasi qė pėrgjigja ėshtė e leht......:wink:

Hahahahahaha.
Qė tė dyja kan prirje pėr ti zmadhuar gjėrat.:wink:

Murgesha
23-02-07, 22:19
Ps. Boll inat po mė vie qė e thash ashtu, (edhe unė i them vedit grua) po s`kam ēka baj se ėshtė e vėrtetė. :biggrin: :biggrin:

vjeshta
24-02-07, 00:27
Ari 03 edhe kjo mund tė jetė si e saktė, po pėr mos me ju lodh mė tepėr po e them se si unė e paramendoj Durimin.

Tė qėrosh Orizin me dorza boksieri ky pėr mua ėshtė durim.:tongue: :tongue:

Hhahaha kur te jesh ksajde te tregoj se qka eshte durimi ...:tongue:

Agolli
24-02-07, 02:56
Qka eshte mundesija..........? :biggrin:

Albanian eX|PerT
24-02-07, 03:08
Dajko tė kam ngja me ka krejt si duket ahahahahaaaaaaaaaaaaa!

Hajt tash lodhni trutė e tregoni se ēka ėshtė Durimi???:tongue:
Durimi? Nuk e di, porse sic po thone koleget, durim d.m.th. me u martue, edhe me e durue gruan tere jeten hahaha, kjo eshte durim! hahahaha:biggrin:

LOJETARI
24-02-07, 03:11
Qka eshte mundesija..........? :biggrin:

Mundėsia ėshtė kunata e lakmisė :biggrin:

Agolli
24-02-07, 03:16
Mundėsia ėshtė kunata e lakmisė :biggrin:

Bravo...........s'ja qellove.................:biggrin: :tongue:

Agolli
24-02-07, 03:29
Mundesia eshte..........me i krru birat e veshit me brryla.............o Lojetar.........:biggrin:

Albanian eX|PerT
24-02-07, 08:29
Mundesia eshte..........me i krru birat e veshit me brryla.............o Lojetar.........:biggrin:
hahahahah mire e ke o Agoll W. Experti, hahahahahaha:biggrin:

Albanian eX|PerT
24-02-07, 09:39
Tash nje detyre... s'eshte e domosdoshme te jeni experte per zgjidhjen e saj hahaahahahahahahah

Kane qene dy qime (kime) duke u shetitur. Dhe tek arriten tek nje lagje ku vozitnin shume vetura, dhe donin te kalonin andej rruges. Dhe duke kaluar ne shpejtesi, njeren qime e shkeli nje veture, a e dini, cka ka thene kimja tjeter kur shpetoi? lol:biggrin:


Hajt, lodhni pak trut tash... gagagagagaga

Agolli
24-02-07, 10:46
Tash nje detyre... s'eshte e domosdoshme te jeni experte per zgjidhjen e saj hahaahahahahahahah

Kane qene dy qime (kime) duke u shetitur. Dhe tek arriten tek nje lagje ku vozitnin shume vetura, dhe donin te kalonin andej rruges. Dhe duke kaluar ne shpejtesi, njeren qime e shkeli nje veture, a e dini, cka ka thene kimja tjeter kur shpetoi? lol:biggrin:


Hajt, lodhni pak trut tash... gagagagagaga

................................:tongue:

Gjynahit ti ka mbyte vetura morrat..................mos livrit se po e thirri frizerin :biggrin: :tongue:

ARI_03
24-02-07, 12:14
Hahahahahaha.
Qė tė dyja kan prirje pėr ti zmadhuar gjėrat.:wink:Po mbasi qenka ashtu merret edhe si e sakt......:smile: :wink:

Murgesha
24-02-07, 12:17
Hhahaha kur te jesh ksajde te tregoj se qka eshte durimi ...:tongue:

Hajde se ksajde jam :wink:

Artisti
24-02-07, 12:33
Durimi do te thote

Dije

Une

Riaktivizoje

Inxhen

Me

Ik


Logjikisht, durim e durim e durim, kur nuk behet me durim duhet inxhja me ik hahahahahhahhahahhahahhahaha


.

Albanian eX|PerT
24-02-07, 16:57
................................:tongue:

Gjynahit ti ka mbyte vetura morrat..................mos livrit se po e thirri frizerin :biggrin: :tongue:
Gabim e ke...... mos ma merr ftyren, a te kam W. Expert a jo?

Agolli
24-02-07, 21:53
Gabim e ke...... mos ma merr ftyren, a te kam W. Expert a jo?

I'em.......sorry...........:biggrin: ........nime mos i ka thon qu he qime (kimja) e dreqit,.......qka i ki fute veshet ne leshe.............:tongue: :tongue:

Agolli
24-02-07, 21:55
Kush eshte kulmi i shikimit ?.........:cool: :biggrin:

ARI_03
25-02-07, 03:18
Kush eshte kulmi i shikimit ?.........:cool: :biggrin:
Njė pėrgjigje jerem,,,,:tongue:

Kulmi i shikimit ėshtė kurrė arrin ti lexosh te gjitha postimet e njė anėtari e arrin kulmin dhe duke qesh:biggrin: te filloj gradualisht te humb shikimi,,,,,,nga lotėt.....mendoj se ėshtė njė lloj kulmi ne shikim,,,,hahahahahahaha

ARI_03
25-02-07, 03:20
kush ėshtė kulmi i varfėris,,,,?:biggrin: :tongue:

Agolli
25-02-07, 03:24
Njė pėrgjigje jerem,,,,:tongue:

Kulmi i shikimit ėshtė kurrė arrin ti lexosh te gjitha postimet e njė anėtari e arrin kulmin dhe duke qesh:biggrin: te filloj gradualisht te humb shikimi,,,,,,nga lotėt.....mendoj se ėshtė njė lloj kulmi ne shikim,,,,hahahahahahaha

hahahahahahahahahahahahah ky eshte nje formulim dhe mjeshtrim nga ju i nderuari vellaqko.........sidoqofte me pelqen edhe pse eshte nje pergjigje jerem.....:biggrin:
hajde provoje edhe nje here.......edhe pse kjo pergjigje gati e arriti kulmin :biggrin:

Agolli
25-02-07, 03:37
kush ėshtė kulmi i varfėris,,,,?:biggrin: :tongue:

A mos eshte qe te zeje bytha rrjet marimange...............:tongue: :tongue:

ARI_03
25-02-07, 03:41
A mos eshte qe te zeje bytha rrjet marimange...............:tongue: :tongue:

hahahaha e sakt, ia ke qėlluar vėllaqko.....edhe pse nuk kam dyshim se e keni lodhur trunin edhe aq,,, mendoj se ende je i fresket peėr tu pergjigjur ne kete......
"Nje hajdut shkon ne nje baqe mollesh dhe merr nje thes me molle,nderkoh qe po largoej e ndal nje roje: dhe i thote po deshe te mbyll nje sy me jep gjysmen e thesit dhe nje me shume, po ashtu ndodh edhe me dy roje tjere, ne fund ne thes mbesin tre molle sa molle kishte thesi ne fillim.":biggrin:

Agolli
25-02-07, 04:01
hahahaha e sakt, ia ke qėlluar vėllaqko.....edhe pse nuk kam dyshim se e keni lodhur trunin edhe aq,,, mendoj se ende je i fresket peėr tu pergjigjur ne kete......
"Nje hajdut shkon ne nje baqe mollesh dhe merr nje thes me molle,nderkoh qe po largoej e ndal nje roje: dhe i thote po deshe te mbyll nje sy me jep gjysmen e thesit dhe nje me shume, po ashtu ndodh edhe me dy roje tjere, ne fund ne thes mbesin tre molle sa molle kishte thesi ne fillim."

Ato kan qene dardha, dhe hajduti nuk i hante dardhat keshtu qe ai vendosi ta mbushe gjysmen e thesit me dardha dhe gjysmen tjeter me mushmolla :biggrin: .....Qy ai rojtari e ka mbyll synin ku ka pa ai se qka ka ne thes .........ai i vodhi 12 molla........te parit i takuan dardhat te dytit mushmollat, te tretit 9 molla...........dhe keshtu qe me ne fund ati i mbeten tri molla te krymbavta ne thes-------------:tongue:

12..........molla gjithesesi.........:cool: :biggrin:

ARI_03
25-02-07, 14:42
Ato kan qene dardha, dhe hajduti nuk i hante dardhat keshtu qe ai vendosi ta mbushe gjysmen e thesit me dardha dhe gjysmen tjeter me mushmolla :biggrin: .....Qy ai rojtari e ka mbyll synin ku ka pa ai se qka ka ne thes .........ai i vodhi 12 molla........te parit i takuan dardhat te dytit mushmollat, te tretit 9 molla...........dhe keshtu qe me ne fund ati i mbeten tri molla te krymbavta ne thes-------------:tongue:

12..........molla gjithesesi.........:biggrin:hahahaha mbasi mollat ishin nė fillim te thesit dhe mushmollat ne mes te thesit, e kurse dardhat mė ne fund te thesit,,,,rojtari e kishte me leht ti vjedh mollat edhe me njė sy,kurse dardhat,,,,,,,

p.s .vėllaqko e sakt,dhe ia ke qėlluar,,,,,edhe pse tė qėlloj leht qė s'do mend se tė duheshte me i lodh shum trut....:biggrin: pra pergjigja e sakt dhe e qėlluar 12 molla.Cfarė ka tė pėrbashket ndėrmjet kėrcimit me litar elastik, 'Bungee-Jumping' dhe shkuarja nė bordello?

rafet llapjani
25-02-07, 14:48
hahahaha mbasi mollat ishin nė fillim te thesit dhe mushmollat ne mes te thesit, e kurse dardhat mė ne fund te thesit,,,,rojtari e kishte me leht ti vjedh mollat edhe me njė sy,kurse dardhat,,,,,,,

p.s .vėllaqko e sakt,dhe ia ke qėlluar,,,,,edhe pse tė qėlloj leht qė s'do mend se tė duheshte me i lodh shum trut....:biggrin: pra pergjigja e sakt dhe e qėlluar 12 molla.Cfarė ka tė pėrbashket ndėrmjet kėrcimit me litar elastik, 'Bungee-Jumping' dhe shkuarja nė bordello?Po te perbashkt kan ...se litari te kap per kame e ne bordel te kap per puhaaaaaaaaaaaaaaa edhe ne fund duhet dyjat mi pague ghaaghaghaghaghaghaghhagaghghaghahg


A ja qellova pash kuranin ahgaghghagahghahhg

Agolli
25-02-07, 15:12
Po te perbashkt kan ...se litari te kap per kame e ne bordel te kap per puhaaaaaaaaaaaaaaa edhe ne fund duhet dyjat mi pague ghaaghaghaghaghaghaghhagaghghaghahg


A ja qellova pash kuranin ahgaghghagahghahhg

hahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhaha hahahahhaha oooooooooooooooooo qe besa, topi se lune hahahahahahahah o Ari oooooooooo KODOSH a po e shef se Rafeti e vulosi hahahahahahahahahahha

Albanian eX|PerT
25-02-07, 15:57
I'em.......sorry...........:biggrin: ........nime mos i ka thon qu he qime (kimja) e dreqit,.......qka i ki fute veshet ne leshe.............:tongue: :tongue:
Edhe pse edhe kjo pergjigje po me pelqen, por une eshte ajo qe kerkohet ;)lol

Agolli
25-02-07, 16:11
Edhe pse edhe kjo pergjigje po me pelqen, por une eshte ajo qe kerkohet ;)lol:biggrin: .............................:wink: na trrego ti!!!...........:tongue:

ARI_03
25-02-07, 16:16
Po te perbashkt kan ...se litari te kap per kame e ne bordel te kap per puhaaaaaaaaaaaaaaa edhe ne fund duhet dyjat mi pague ghaaghaghaghaghaghaghhagaghghaghahg


A ja qellova pash kuranin ahgaghghagahghahhg hahahahahahaha:biggrin: afėr je pasha Kuranin.....:wink: mbasi ke pėrmend pagesėn..aty diku je,,,veq....duhet te paguhen hahahahahahahahahahah.

p.s. Rafet te ndihmova aq sa qė nuk e thash vet,,,,, :tongue: :biggrin: gati si ju, por me variant mė ndryshe......hahahahaha

Agolli
25-02-07, 16:48
hahahahahahaha:biggrin: afėr je pasha Kuranin.....:wink: mbasi ke pėrmend pagesėn..aty diku je,,,veq....duhet te paguhen hahahahahahahahahahah.

p.s. Rafet te ndihmova aq sa qė nuk e thash vet,,,,, :tongue: :biggrin: gati si ju, por me variant mė ndryshe......hahahahaha

cfare kodoshi je hahahahahahahahahahahahahahahhahahaa

qe nje variant tjeter................Ne te dyja rastet kushton 150 Euro, kenaqsia zgjat 3 sekonda dhe po u shqye llastiku ke me pas probleme. ''''''''''''''hahahahahahahahahahahha

ARI_03
25-02-07, 16:53
cfare kodoshi je hahahahahahahahahahahahahahahhahahaa

qe nje variant tjeter................Ne te dyja rastet kushton 150 Euro, kenaqsia zgjat 3 sekonda dhe po u shqye llastiku ke me pas probleme. ''''''''''''''hahahahahahahahahahahha hahahahahaaha e shfyrtzove rastin,,,,:biggrin: me ndihmėn qė i oforva Rafetit,hahahahahahahah,,,,mendoj se mbasi edhe ēmimin e ke te sakt,,,varianti merret si i sakt dhe i qėlluar,:wink:

ARI_03
25-02-07, 17:26
Kemi dy kova me uje. Duam ti hedhim ne nje tepsi por duam me dit me dallu se nga cila kove ka ardh uji. Nuk mundena me perdor mjete te tjera per me i nda?
Si i ndajme? :biggrin:

Albanian eX|PerT
25-02-07, 17:31
Tash nje detyre... s'eshte e domosdoshme te jeni experte per zgjidhjen e saj hahaahahahahahahah

Kane qene dy qime (kime) duke u shetitur. Dhe tek arriten tek nje lagje ku vozitnin shume vetura, dhe donin te kalonin andej rruges. Dhe duke kaluar ne shpejtesi, njeren qime e shkeli nje veture, a e dini, cka ka thene kimja tjeter kur shpetoi? lol:biggrin:


Hajt, lodhni pak trut tash... gagagagagaga

:biggrin: .............................:wink: na trrego ti!!!...........:tongue:

Mbase nuk po e dini, ja po ju tregoj cka ka thene ajo qimja (kimja) tjeter kur ka shpetue, pasi qe shoqen e vet e kishte shkel vetura:

Ku ku, per nje kime ke tum shkel, hahahaha

Albanian eX|PerT
02-03-07, 14:29
Hajde more, a ka ndonjeri prej jush ndonje detyre pak me te lehte, e ti lodhim pak trut, se na i zu gjumi, qe sa kohe skemi shkrujt ketu :biggrin:

Agolli
03-03-07, 17:04
Eshte e bukur dhe e sinqerte, me avatarin e saj mendet me ti marre, e lezeteshme ne diskutim dhe modeste me u pa, ishalla hise mua ka me me rra........:tongue: :tongue:

Gjejeni se kush eshte????..................:biggrin: :tongue:

ARI_03
03-03-07, 17:06
Eshte e bukur dhe e sinqerte, me avatarin e saj mendet me ti marre, e lezeteshme ne diskutim dhe modeste me u pa, ishalla hise mua ka me me rra........:tongue:

Gjejeni se kush eshte????..................:biggrin: :tongue:Na ndihmo edhe pak....:biggrin: e gjejm mė kollaj.....hahahahahaha

Agolli
03-03-07, 17:07
Na ndihmo edhe pak....:biggrin: e gjejm mė kollaj.....hahahahahaha

ncuk....:mad:
per inati.................:tongue:

Albanian eX|PerT
03-03-07, 17:09
Eshte e bukur dhe e sinqerte, me avatarin e saj mendet me ti marre, e lezeteshme ne diskutim dhe modeste me u pa, ishalla hise mua ka me me rra........

Gjejeni se kush eshte????..................:biggrin: :tongue:
Po kam deshire me qene njera, porse SPO KAM QEF TY HISE ME TE RA :mad: HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAH Ani ti vazhdoje lojen tende, porse une po jap nje pergjigje tjeter per dikend tjeter me ca ndryshime hahahahahahhahahahahahahaaha

E bukur dhe e sinqert, me avatarin e saj mendet me ti marre, e lezetshme ne duskutim dhe modeste me u pa, HISE ALBANIAN EXPERT-tit i KA RA (legenda:biggrin: )hahahhahahahahahahahahahahhahahahahahahahaha alltan e kam

ARI_03
03-03-07, 17:10
ncuk....:mad:
per inati.................:tongue:OK...atėher ishalla e gjen ajo vet,:tongue: duke u parė ne pasqyr i shkon ndėrmend se ėshtė e bukur.....:biggrin:

Agolli
03-03-07, 17:17
Po kam deshire me qene njera, porse SPO KAM QEF TY HISE ME TE RA HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAH Ani ti vazhdoje lojen tende, porse une po jap nje pergjigje tjeter per dikend tjeter me ca ndryshime hahahahahahhahahahahahahaaha

E bukur dhe e sinqert, me avatarin e saj mendet me ti marre, e lezetshme ne duskutim dhe modeste me u pa, HISE ALBANIAN EXPERT-tit i KA RA (legenda )hahahhahahahahahahahahahahhahahahahahahahaha alltan e kam


hahahahahahahahahahahahah cfare kodoshi je edhe ti.........:tongue: ISHALLA :tongue: se ki gripin se ajo eshte penicilin..............:biggrin: :tongue:

Agolli
03-03-07, 17:19
OK...atėher ishalla e gjen ajo vet, duke u parė ne pasqyr i shkon ndėrmend se ėshtė e bukur.....:biggrin:

Lodhe pakes ate zyre (koke).....:biggrin: mos ma merre fetyren..........:tongue: :tongue:

Albanian eX|PerT
03-03-07, 17:20
hahahahahahahahahahahahah cfare kodoshi je edhe ti.........:tongue: ISHALLA :tongue: se ki gripin se ajo eshte penicilin..............:biggrin: :tongue:
A jam expert a jo, hahahahahahhahahahahahahha, cka zgjedhi une, s'mundet cdo njeri....

legenden, e kam legend, ..... bile ajo ma ka heq gripin, hahahahhahahahaha sepse e mur per vete,... nuk mundte te me shikoje me grip mue,hahahahahahha

ku je oj legenda ime, se spo me rrihet hiq pa ty ketu hahahahahahahhahahahahah

falma_lotin
03-03-07, 18:31
Eshte e bukur dhe e sinqerte, me avatarin e saj mendet me ti marre, e lezeteshme ne diskutim dhe modeste me u pa, ishalla hise mua ka me me rra........:tongue: :tongue:

Gjejeni se kush eshte????..................:biggrin: :tongue:

Vllaqko te pershednes edhe i lutem Zotit qe te bjen ty ajo bukuroshe qe i paska te gjitha keto te mira , nuk e kam iden se kush eshte se ketu ka shum te atilla qe ti i ke shkruar por ajo qe ty te pelqen me se shumti ishala e ke fat vllaqko .

Agolli
03-03-07, 18:44
Vllaqko te pershednes edhe i lutem Zotit qe te bjen ty ajo bukuroshe qe i paska te gjitha keto te mira , nuk e kam iden se kush eshte se ketu ka shum te atilla qe ti i ke shkruar por ajo qe ty te pelqen me se shumti ishala e ke fat vllaqko .

falemnderit..........por nuk ka mundesi, ma ka jap dysh...........:biggrin: :wink:

falma_lotin
03-03-07, 18:59
falemnderit..........por nuk ka mundesi, ma ka jap dysh...........:biggrin: :wink:

OOOOOOOOOOOOOO Vllaqko mos me thuaj ashtu se ndihem shum keq se nuk dua te ndegjoj keto raste syn se jam e lenduar edhe vete keshtu qe ty nuk te deshioroj qe te ndodh ajo kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

LOJETARI
03-03-07, 19:05
falemnderit..........por nuk ka mundesi, ma ka jap dysh...........:biggrin: :wink:

PO ē`ma plase zemrėn bre , e asaj dyshat nė bark i hifshin , po qysh me na e lėndue shokun tonė , o zot jep ndihmė aty ku mundesh se maruan tė lėnduarit :biggrin: :tongue:

Agolli
03-03-07, 19:10
PO ē`ma plase zemrėn bre , e asaj dyshat nė bark i hifshin , po qysh me na e lėndue shokun tonė , o zot jep ndihmė aty ku mundesh se maruan tė lėnduarit
plaq ti hooooooooo :tongue: :tongue: .............Xhelozi.........:tongue: ti i ke fajet hahahahahahahahah :tongue:

Agolli
03-03-07, 19:25
OOOOOOOOOOOOOO Vllaqko mos me thuaj ashtu se ndihem shum keq se nuk dua te ndegjoj keto raste syn se jam e lenduar edhe vete keshtu qe ty nuk te deshioroj qe te ndodh ajo kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Seriozishte me vjen keq se cka ju ka ndodhe, DASHURIA i ben edhe engjujt te zbresin ne toke!!! Zoti krijoj boten por krijoj edhe ty, dhe nese nuk e don veten nuk te don as Zoti..:smile:
Duaje veten dhe gjeje dashurin shpirtnore,...........ajo eshte pasqyre apo reflektim qe i hipnotizon meshkujt.........:biggrin:
Te deshiroj fat..............fati nuk te pret nese ti nuk e kerkon...........:wink:

falma_lotin
03-03-07, 19:38
Seriozishte me vjen keq se cka ju ka ndodhe, DASHURIA i ben edhe engjujt te zbresin ne toke!!! Zoti krijoj boten por krijoj edhe ty, dhe nese nuk e don veten nuk te don as Zoti..:smile:
Duaje veten dhe gjeje dashurin shpirtnore,...........ajo eshte pasqyre apo reflektim qe i hipnotizon meshkujt.........:biggrin:
Te deshiroj fat..............fati nuk te pret nese ti nuk e kerkon...........:wink:


Vllaqko nuk kam fjal ju falm nga ju shum ..

Agolli
03-03-07, 19:45
Vllaqko nuk kam fjal ju falm nga ju shum ..

E meriton respektin motrushe dhe mos me deshpro!? te flase si nje vella dhe shok, sidomos si nje mashkull.... ashtu jemi ne mashkujt i'a thejm zemrat femrave..... nje tips gjeje nje hu dhe theja koken..............:biggrin: :tongue:

ARI_03
08-03-07, 13:07
Mami ėshtė 21 vjet mė e madhe sesa i biri. Pas 6 vjetesh mami do jetė 5 herė mė e madhe sesa i biri.Pyetje: Ku eshte tani babi???

ARI_03
08-03-07, 13:11
Konsiderohet mosha e femijės X, dhe mosha e nėnės Y.
Pra kushti i pare : X+21=Y Pas 6 vjetesh , fėmija do jetė X+6 ani, kurse mami Y+6.
Kushti i dytė :
(X+6) * 5 = (Y+6) Pra kemi dy ekuacione me dy tė panjohura ....
Duke zevendesuar ekuacionin e parė nė tė dytin:
(X+6) *5 = ((X+21) + 6)
Ne vazhdim :
5X + 30 = X + 27
Pra : 4X = - 3 , dhe X = - 3 / 4 Pra femija ka minus 9 muaj... si rrjedhim femija do te lindi pas 9 muajsh....

Pyetja: ku e ka fėmija babin nė atė moment???:biggrin: :biggrin:

ARI_03
08-03-07, 13:13
Kemi dy kova me ujė. Duam ti hedhim nė njė tepsi por duam me dit me dallu se nga cila kovė ka ardh uji. Nuk mundena me pėrdor mjete tė tjera per me i nda?
Si i ndajme? :biggrin:

Murgesha
08-03-07, 14:35
Kemi dy kova me ujė. Duam ti hedhim nė njė tepsi por duam me dit me dallu se nga cila kovė ka ardh uji. Nuk mundena me pėrdor mjete tė tjera per me i nda?
Si i ndajme? :biggrin:

Fut njėrėn nga kovat nė friz dhe pastaj e din se nga cila kovė ėshtė akulli.:wink:

ARI_03
08-03-07, 20:17
Fut njėrėn nga kovat nė friz dhe pastaj e din se nga cila kovė ėshtė akulli.:wink:Besoj se nuk jeni lodhur edhe aq, qė tė arrini gjer nė pėrgjigjen e sakt..:smile:

ARI_03
09-03-07, 20:29
Ku eshte ngjasimi midis nje gjoksi femre dhe nje playstation????,

Agolli
09-03-07, 20:33
Ku eshte ngjasimi midis nje gjoksi femre dhe nje playstation????,

Nese e shtype pullen gabuese, ne te dy rrastet perfundon me GAME OVER..........:biggrin: :tongue:

Zero Cool
09-03-07, 21:30
Ku eshte ngjasimi midis nje gjoksi femre dhe nje playstation????,

Hajgare a ? aiiiiiiiiiiiiiiiiiiii......... knaqet njeri tuj lujt me PLAYSTATION qy....
hihihihihi

Buqja_ch
10-03-07, 15:22
Hajgare a ? aiiiiiiiiiiiiiiiiiiii......... knaqet njeri tuj lujt me PLAYSTATION qy....
hihihihihi
hhaaaahh ku je se na HUMBE ....mos je ende tu lujt me

PLAYSTATION....u knaqe qyyyyy.......

laliloli
10-03-07, 18:14
Po e qes nje te lehte qe mos te ju mundoj shume :

Ne nje kove per cdo dite dyfishojme sasine e ujit.Per 10 dite kemi arritur qe ta mbushim per gjysme .Per sa dite e kemi mbushur plot??

Zana_ch
10-03-07, 19:11
Po e qes nje te lehte qe mos te ju mundoj shume :

Ne nje kove per cdo dite dyfishojme sasine e ujit.Per 10 dite kemi arritur qe ta mbushim per gjysme .Per sa dite e kemi mbushur plot??


per 11 dite .......:rolleyes:


lalia mos me thua se ja kam qellue pash tye

laliloli
10-03-07, 19:38
per 11 dite .......:rolleyes:


lalia mos me thua se ja kam qellue pash tye


hahahhaaa ,jo nuk po them qe ja ke qellue ,por ashtu eshte :biggrin: ,sepse bingo nuk ke lujt sigurisht :biggrin:

Zana_ch
10-03-07, 19:44
Nje kermill duhet te ngjitet nje nje shtyll te telefonit e cila ashte e gjate 10 metra
Kermilli gjate dites ngjitet 2 m....dha gajte nates rreshqet 1 m

pytja eshte :
sa kohe i duhen kermillit qe te arrij ne maje te shtylles?
P.s
lali ka qen paka a shum e leht hahahahahaha pasi qe e lexova nja dy her ma rroki hihihi

laliloli
10-03-07, 20:13
Nje kermill duhet te ngjitet nje nje shtyll te telefonit e cila ashte e gjate 10 metra
Kermilli gjate dites ngjitet 2 m....dha gajte nates rreshqet 1 m

pytja eshte :
sa kohe i duhen kermillit qe te arrij ne maje te shtylles?
P.s
lali ka qen paka a shum e leht hahahahahaha pasi qe e lexova nja dy her ma rroki hihihi


9 DITE


Zana edhe kjo e jotja nuk paska qene shume e veshtire ,vetem se mu desht me e vizatu shtyllen dhe me vizatu me laps dy metra nalt e nje poshte dhe kur ne diten e nente hypa ne maje ,me nuk zbrita :biggrin: :biggrin:

Zana_ch
10-03-07, 20:19
9 DITE


Zana edhe kjo e jotja nuk paska qene shume e veshtire ,vetem se mu desht me e vizatu shtyllen dhe me vizatu me laps dy metra nalt e nje poshte dhe kur ne diten e nente hypa ne maje ,me nuk zbrita :biggrin: :biggrin:


ooo lalai mir e ke gjet deri dikun ......hihihi

pergjegja jo e plot ke harrue edhe diqka me cek .........upsssss

laliloli
10-03-07, 21:33
ooo lalai mir e ke gjet deri dikun ......hihihi

pergjegja jo e plot ke harrue edhe diqka me cek .........upsssss


Po valla paskam harru me cek qe 9 dit e 8 net i kan shku kermillit me hyp ne shtylle

Tash mos thuj qe nuk ja qellova :biggrin: :biggrin:

Albanian eX|PerT
18-05-07, 20:17
Cka eshte nje send, lesh perfundi lesh permi
e ngre kamen, edhe e shti! :rolleyes:

Zbulojeni :biggrin:

Domira
18-05-07, 23:37
Cka eshte nje send, lesh perfundi lesh permi
e ngre kamen, edhe e shti! :rolleyes:

Zbulojeni :biggrin:


Pandufet...

luckyman
19-05-07, 00:57
SHYTET E MYTET E DEL E RREZITET?

ēka éshté kjo?:biggrin:

valmirii
21-05-07, 18:38
SHYTET E MYTET E DEL E RREZITET?

ēka éshté kjo?:biggrin:
Kova e ujit

valmirii
21-05-07, 18:40
Nese nje tob futbolli e leshojme nga nje lartesi prej 16 metrash, ai pas qdo kercimi ngritet ne nje lartesi e cila eshte sa 3/4 e lartesise paraprake, sa eshte gjatesia e rruges te cilen do e pershkoj topi deri sa te ndalet plotesisht(pra te mos kercej me fare_)???

Hajt lodhni trut pak!!!!!!!!!!!!!!

valmirii
22-05-07, 13:47
A po pushoni niher a????????????????

vjeshta
02-06-07, 18:04
Prej sa shenjave eshte i formuar Alfabeti i Morsit?

valmirii
03-06-07, 10:24
Prej sa shenjave eshte i formuar Alfabeti i Morsit?

Prej dy shenjave: Pikes edhe vizes. Pastaj kombinimet e ketyre dy simboleve na japin te gjitha shkronjat e alfabeteve tjera.

valmirii
03-06-07, 10:33
Prej sa shenjave eshte i formuar Alfabeti i Morsit?
Edhe me tere respektn Vjeshta, amo a nuk osht dashur se pari me iu pergjegj pyetjes time a?
Mduket se kshtu osht reni,mos me i INJORU postimet e tjereve.

me respekt
valmirii

vjeshta
04-06-07, 22:23
Edhe me tere respektn Vjeshta, amo a nuk osht dashur se pari me iu pergjegj pyetjes time a?
Mduket se kshtu osht reni,mos me i INJORU postimet e tjereve.

me respekt
valmirii

E sakt pergjegjeja ,por e pasakt qe keni mendu qe e kam injoru ,thjesht nuk e dita.

Respekt edhe per juve.

valmirii
06-06-07, 00:39
E sakt pergjegjeja ,por e pasakt qe keni mendu qe e kam injoru ,thjesht nuk e dita.

Respekt edhe per juve.
nejse po kerkoj falje pra, se ndoshta u nguta. Amo mshkoj menja, se diqysh kerkush nuk pom pergjigjet npostimet qe po i baj.

me tmira valmirii

aLbAnIa_gIrl
19-07-07, 00:43
Ina, Lela, Elka, Tina jetojne ne nje pallat. Ne dime qe dy prej tyre jane moshatare. Dihet gjithashtu qe Ina eshte me e madhe se Lela; Lela eshte me e vogel se Elka; Elka me e vogel se Tina dhe Tina me e madhe se Ina. Cilat jane moshatare

aLbAnIa_gIrl
19-07-07, 00:44
Cuni i Cipit eshte baba e Capit...
Cfare e ka Capi baben e Cipit?

aLbAnIa_gIrl
19-07-07, 00:45
Sa bejne:

1+1+5+9 = ?

rafet llapjani
19-07-07, 04:58
Cuni i Cipit eshte baba e Capit...
Cfare e ka Capi baben e Cipit?

baben e cipit e paska kusheri t"par babat e nata motra e vllazni ktu te koka perzi L........... krejt hahahahahhahahahahahaha

aLbAnIa_gIrl
20-07-07, 16:26
baben e cipit e paska kusheri t"par babat e nata motra e vllazni ktu te koka perzi L........... krejt hahahahahhahahahahahaha
hahahha lodhe i cikk trurin prahttp://www.pogradecaret.com/forum/images/smilies/biggrin.gif

valiii
27-07-07, 17:45
Ina, Lela, Elka, Tina jetojne ne nje pallat. Ne dime qe dy prej tyre jane moshatare. Dihet gjithashtu qe Ina eshte me e madhe se Lela; Lela eshte me e vogel se Elka; Elka me e vogel se Tina dhe Tina me e madhe se Ina. Cilat jane moshatare

Elka dhe Ina janė moshatare .:smile:

valiii
27-07-07, 17:50
Cuni i Cipit eshte baba e Capit...
Cfare e ka Capi baben e Cipit?

Stėrgjysh a po...???

valiii
27-07-07, 17:53
Sa bejne:

1+1+5+9 = ?

16 ,Kjo po duket fare e lehte sa qe me boll dyshim e postova .:confused:

vjeshta
04-09-07, 18:31
A shkon luga te goja ,apo goja te luga ??

Virti
04-09-07, 18:33
e mira e s'mires, me hanger me gishta! :cool:

vjeshta
04-09-07, 18:36
Ishte pergjejgjeje e pyetjes sime ???

Virti
04-09-07, 18:38
ishte pyetje lidhur me pergjigjen time?

vjeshta
04-09-07, 18:44
Ishte pyetja ime e para.

Virti
04-09-07, 18:46
po de... :cool:

dardaniakosova
04-09-07, 19:17
Hajdeni mblidhem nje klan ne kete lojra www.tribalwars.net (http://www.tribalwars.net) kjo lojra lujet me browser veē
come and play this game . we create one tribe and fight other tribes

aroza
05-09-07, 17:33
A shkon luga te goja ,apo goja te luga ??

E bajnė me marveshje ja me rend, qysh t'ju thot Ai lart (truri).

vjeshta
05-09-07, 18:32
po de... :cool:

Mire ,po e shkruaj ne versionin qe po e din ti .

A shkon goja te gishtat ,apo gishtat te goja ??http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Virti
05-09-07, 18:36
varet a jane thonjet e prere... hehe

vjeshta
05-09-07, 18:45
Nuk e di se si i mban .......hehhe

DEA
05-09-07, 20:32
Jo pake! po shume duhet me i lodhe trut me i kuptu qiftat e ketyre me larte hahahahahahahahahahahahahahahahhaahahahahah

SANTANA-29
05-09-07, 20:34
Mos i lodhni trut shum se u ba shtir mi ble te reja,,,hahahahahahahaha:smile:

Elektroliti
05-09-07, 21:12
Hajt se nashta ka ma lirė nė Frankfurt dhe kualitet. Mall gjerman. :biggrin:

SANTANA-29
05-09-07, 21:22
Po edhe me garanci 2vjeqare,,,,:tongue:

vjeshta
06-09-07, 16:25
E bajnė me marveshje ja me rend, qysh t'ju thot Ai lart (truri).

Flm Aroza per inkuadrim ,pyetja nuk ishte aspak provokative ,ideja me lindi sepse,nje shqiptar (i shqiperis) i kishte thene shqiptarit(kosovar) se ju po e qojshit gojen tek luga e jo lugen tek goja ,vetem desha ta marr mendimin e juve .....po pres!

aroza
06-09-07, 17:29
Flm Aroza per inkuadrim ,pyetja nuk ishte aspak provokative ,ideja me lindi sepse,nje shqiptar (i shqiperis) i kishte thene shqiptarit(kosovar) se ju po e qojshit gojen tek luga e jo lugen tek goja ,vetem desha ta marr mendimin e juve .....po pres!

Mė fal Vjeshta

Une mendova se pyetja kėrkon pėrgjigje ose zgjidhje andaj e dhash njė mendim "provokativ" por vetėm pasi nuk gjeta "zgjidhjen" ideale.

Nga reagimi i Juaj plotėsues duket se mė shumė kėrkoni njė vlersim rreth pyetjes respektivisht rret mėnyrės sė tė ushqyerit.

Pėrgjigjeja (ime) ėshtė kjo:

1/ Pėr shqiptarin (e shqiprisė) them se: Dembeli e qon lugėn tė goja se s'i bėhet vonė kurr bile ėshtė ēudi si s'pėrton me hap gojėn.

2/Pėr pyetjen rreth "estetikės" sė tė ushqyerit lėvizjet (lugė-gojė) janė tė dyanshme derisa pik'pjekja dhe vlersimi janė personale ose individuale.

PS/prap mendoj se po kėrkon diēka tjetė!

vjeshta
06-09-07, 17:47
Mė fal Vjeshta

Une mendova se pyetja kėrkon pėrgjigje ose zgjidhje andaj e dhash njė mendim "provokativ" por vetėm pasi nuk gjeta "zgjidhjen" ideale.

Nga reagimi i Juaj plotėsues duket se mė shumė kėrkoni njė vlersim rreth pyetjes respektivisht rret mėnyrės sė tė ushqyerit.

Pėrgjigjeja (ime) ėshtė kjo:

1/ Pėr shqiptarin (e shqiprisė) them se: Dembeli e qon lugėn tė goja se s'i bėhet vonė kurr bile ėshtė ēudi si s'pėrton me hap gojėn.

2/Pėr pyetjen rreth "estetikės" sė tė ushqyerit lėvizjet (lugė-gojė) janė tė dyanshme derisa pik'pjekja dhe vlersimi janė personale ose individuale.

PS/prap mendoj se po kėrkon diēka tjetė!

Ska gje .......ate qka e kerkova ,e mora ne pergjigjen tende nen 2.....flm.

vjeshta
09-09-07, 15:05
Jan 3 skrraja ,skrraja e pare thote :mbas meje po vijn edhe dy (skrraja),skrraja e dyte thote :mbas mje po vjen edhe nje ,ndersa skrraja e tret thote: mbas meje po vijn edhe 3 .Sa skrraja jan krejt ???http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

DEA
09-09-07, 17:22
Jan 3 skrraja ,skrraja e pare thote :mbas meje po vijn edhe dy (skrraja),skrraja e dyte thote :mbas mje po vjen edhe nje ,ndersa skrraja e tret thote: mbas meje po vijn edhe 3 .Sa skrraja jan krejt ???http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Edhe dy moj ka thane e 3-ta e ke perzi krejt qetashhahahah edhe me i lodhe trut deri ne sabah s`gjene pergjegje hahahahahahh

vjeshta
09-09-07, 23:17
Edhe dy moj ka thane e 3-ta e ke perzi krejt qetashhahahah edhe me i lodhe trut deri ne sabah s`gjene pergjegje hahahahahahh

Ti paske me jau lodhe trut 1 jave dite,me kete postim hahahaaaaaaa

Murgesha
10-09-07, 12:27
Jan 3 skrraja ,skrraja e pare thote :mbas meje po vijn edhe dy (skrraja),skrraja e dyte thote :mbas mje po vjen edhe nje ,ndersa skrraja e tret thote: mbas meje po vijn edhe 3 .Sa skrraja jan krejt ???http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Krejt po mė doket se skrraja e tretė ka gėnjyer...http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

vjeshta
10-09-07, 21:23
Krejt po mė doket se skrraja e tretė ka gėnjyer...http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Phaaaaa ,bash jam lute qe ti mos me e pa kete shkrim hahaha.........e saktė!

Murgesha
10-09-07, 23:30
Phaaaaa ,bash jam lute qe ti mos me e pa kete shkrim hahaha.........e saktė!

Vallahi ja futa edhe unė kot po shyqyr qė paska dalė plot hahahahahaahahah

vjeshta
12-09-07, 18:16
Vallahi ja futa edhe unė kot po shyqyr qė paska dalė plot hahahahahaahahah

Interesant kjo thenja jote ...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

Hajt se vij me nje ma te vshtire ..http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Zana_ch
13-09-07, 09:33
Nje kermill duhet ngjitet ne nje shtylle telefonike e cila ashte e larte 10 m.
kermilli gjat dites ngritet 2 metra ndersa naten rreshqet 1 m ......sa kohe i duhet
kermillit qe te ngritet ne majen e shtylles?

^katunari^
13-09-07, 09:38
11 dite.............................................. ..

Zana_ch
13-09-07, 09:39
11 dite.............................................. ..ncuk katunari ...jepi edhe i cik trurit mendo ma shumeeeeeee:redface:

^katunari^
13-09-07, 09:42
ncuk katunari ...jepi edhe i cik trurit mendo ma shumeeeeeee:redface:

mire e ki 9 dite veq, se te dheten nuk munet me hype 2 metra - hahahhhh

Zana_ch
13-09-07, 09:57
mire e ki 9 dite veq, se te dheten nuk munet me hype 2 metra - hahahhhhha ha para nuk e ke gjete pergjegje jo e plote .........katunarin :biggrin:

aroza
13-09-07, 20:35
Nga pėrtesa pėr t'i lexue kejt me ren, paraprakisht kėrkoj falje nėse dikush ka qenė mė i hershėm.

Pyetja ėshtė kjo:

Sa vjeēar ishte Burri, Gruaja, dhe Vajza ?

Dihet se gruaja ishte pėr 5 vite mė e re se burri, derisa vajza ishte pėrgjysėm mė e re se e ėma.

Gjithė zbashku kishin 100 vjet.

vjeshta
13-09-07, 22:56
Nga pėrtesa pėr t'i lexue kejt me ren, paraprakisht kėrkoj falje nėse dikush ka qenė mė i hershėm.

Pyetja ėshtė kjo:

Sa vjeēar ishte Burri, Gruaja, dhe Vajza ?

Dihet se gruaja ishte pėr 5 vite mė e re se burri, derisa vajza ishte pėrgjysėm mė e re se e ėma.

Gjithė zbashku kishin 100 vjet.

Burri kishte 43 vjet,Gruaja 38 ndersa vajza 19 .

Preshevar
14-09-07, 08:16
Njė burrė me tė birin e tij i kan gjithsej 36 vjet.

Burri i ka 30 vjet mė tepėr se biri i tij.

Sa vjet i ka i biri ? :tongue:

DEA
14-09-07, 08:19
Njė burrė me tė birin e tij i kan gjithsej 36 vjet.

Burri i ka 30 vjet mė tepėr se biri i tij.

Sa vjet i ka i biri ? :tongue:

6 e gjys hahahhaahaha

DEA
14-09-07, 08:23
3 e gjys hahahhaahaha...................................... ....................................

Preshevar
14-09-07, 08:56
6 e gjys hahahhaahaha

hahahahaha :biggrin: po ta miratoj pėrgjigjen e dytė mos t'ardh mėrzi :biggrin: /bravo !Postimi origjinal ėshtė bėrė nga DEA
3 e gjys hahahhaahaha http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon14.gif

Preshevar
14-09-07, 09:01
Njė djal dhe babai tė tij i ndodh nje aksident me veturė. Babai vdes. Dhe e dėrgojn fėmiun nė spital. Mjeku urgjentist, vjen dhe pisket "O Zot, Djali im !"

Siq ėshtė e mundshme ?

DEA
14-09-07, 09:03
Njė djal dhe babai tė tij i ndodh nje aksident me veturė. Babai vdes. Dhe e dėrgojn fėmiun nė spital. Mjeku urgjentist, vjen dhe pisket "O Zot, Djali im !"

Siq ėshtė e mundshme ?


I paska 2 Baba ahhahahahah njo me letra e njo pa letra hahahhhaha

Zana_ch
14-09-07, 09:03
Nje kermill duhet ngjitet ne nje shtylle telefonike e cila ashte e larte 10 m.
kermilli gjat dites ngritet 2 metra ndersa naten rreshqet 1 m ......sa kohe i duhet
kermillit qe te ngritet ne majen e shtylles?


ende e pa zgjedhur eshte

DEA
14-09-07, 09:04
ende e pa zgjedhur eshte

Per 10 dite ja arrine ndoshta qellimit hahahah

Preshevar
14-09-07, 09:09
I paska 2 Baba ahhahahahah njo me letra e njo pa letra hahahhhaha

hahahahahahahahahaha :biggrin: JOoooooooooooooo ! Mjeku nė fjal ėshtė nena e tij qy :tongue:

Zana_ch
14-09-07, 09:10
Per 10 dite ja arrine ndoshta qellimit hahahah
jo jo dea me vjen keq ama pergjegje e pa saket

DEA
14-09-07, 09:10
hahahahahahahahahaha :biggrin: JOoooooooooooooo ! Mjeku nė fjal ėshtė nena e tij qy :tongue:

rregulla numer dy, duhet me na lone me i lodhe trut e jo me na tregu pergjegjen kaq shpejt hahahahha

DEA
14-09-07, 09:13
jo jo dea me vjen keq ama pergjegje e pa saket

Zana, nese shtylla eshte 10 metra, dhe diten ngjitet 2 metra naten rreshqet njemeter ( me rreshqit do te thot shkon teposhte apo?) ateher do te thot mbetet 1 meter ne dite, keshtu qe 10 metra per 10 dite duhet me i kalu......................!!!!!

Zana_ch
14-09-07, 09:17
Zana, nese shtylla eshte 10 metra, dhe diten ngjitet 2 metra naten rreshqet njemeter ( me rreshqit do te thot shkon teposhte apo?) ateher do te thot mbetet 1 meter ne dite, keshtu qe 10 metra per 10 dite duhet me i kalu......................!!!!!


e dashur me vjen keq se pytja ashtu eshte por pergjegjen e ke gabmim ..lodhe edhe i cik trurin


p.s
kiss kiss moter

DEA
14-09-07, 09:20
e dashur me vjen keq se pytja ashtu eshte por pergjegjen e ke gabmim ..lodhe edhe i cik trurin


p.s
kiss kiss moter

E dashur ndihmom veq paaaaaaaaaakkkkkkkkkkk:biggrin: , ma pake a ma shume i nevojitet?

Preshevar
14-09-07, 09:20
rregulla numer dy, duhet me na lone me i lodhe trut e jo me na tregu pergjegjen kaq shpejt hahahahha

hahahahaa, okey pra m'falni. Un gjepat hala plot Kashelashe i kam :tongue:

Ja tjetra :

"Nė qoft se mė lejoni, ju hae :redface: "

"Nė qoft se mė jepni uj me pie, un vdes :frown: "

"Cili ėshtė emri im ? :biggrin: "

DEA
14-09-07, 09:22
hahahahaa, okey pra m'falni. Un gjepat hala plot Kashelashe i kam :tongue:

Ja tjetra :

"Nė qoft se mė lejoni, ju hae :redface: "

"Nė qoft se mė jepni uj me pie, un vdes :frown: "

"Cili ėshtė emri im ? :biggrin: "

Tu shkefshin ata gjepa, ahahhahahaha , tregoma nje ti nese pi uje vdes apo?, a merr frym ti pra?

Preshevar
14-09-07, 09:26
Tu shkefshin ata gjepa, ahahhahahaha , tregoma nje ti nese pi uje vdes apo?, a merr frym ti pra?

hahahaa, shuuuuj mos um nem n'Ramazan :biggrin:, Po, un nese pi uj vdes,.. po s'me ndalėt un fshij krejt qka kam para veti.... frym ?.. Fryma mė shtyn, mė enkurajon, mė jep Forcė ! :cool:

Kush Jamė ? :frown:

DEA
14-09-07, 09:27
hahahaa, shuuuuj mos um nem n'Ramazan :biggrin:, Po, un nese pi uj vdes,.. po s'me ndalėt un fshij krejt qka kam para veti.... frym ?.. Fryma mė shtyn, mė enkurajon, mė jep Forcė ! :cool:

Kush Jamė ? :frown:

Kush s`pine uje more...............?????????????????????

e birrat a i pine?:biggrin:

Zana_ch
14-09-07, 09:32
E dashur ndihmom veq paaaaaaaaaakkkkkkkkkkk:biggrin: , ma pake a ma shume i nevojitet?


jan ma pak se 10 dite

Preshevar
14-09-07, 09:32
Kush s`pine uje more...............?????????????????????

e birrat a i pine?:biggrin:

hahahahahahahaha Birrat i pi (jo un :biggrin: ), edhe ato m'Ekspozojn :biggrin:, m'kallin hala ma shum ! ........ (ta dhash gati pergjigjen hahaahahahah)

ps: Portugezt edhe Grekt si due hiq, kam qef mi nguc qdo vjet hahahahahaahahhaahahaahahaahahahahaahhaaha

OOooo Kush JAaaaaMM ????? :biggrin:

DEA
14-09-07, 09:35
hahahahahahahaha Birrat i pi (jo un :biggrin: ), edhe ato m'Ekspozojn :biggrin:, m'kallin hala ma shum ! ........ (ta dhash gati pergjigjen hahaahahahah)

ps: Portugezt edhe Grekt si due hiq, kam qef mi nguc qdo vjet hahahahahaahahhaahahaahahaahahahahaahhaaha

OOooo Kush JAaaaaMM ????? :biggrin:

d.m.th ki te bejsh me portugez e me grek a?

hahahahahaahhahaahahahahahahah

DEA
14-09-07, 09:37
jan ma pak se 10 dite


3 dite e gjys hhahaha

Preshevar
14-09-07, 09:38
d.m.th ki te bejsh me portugez e me grek a?

hahahahahaahhahaahahahahahahah

Paj,.. si ta lypin edhe me kosovar, bile ndegjova qe 17 milion € dem i kisha bo kosovės :rolleyes:

Eeeeeeeeh qka me bo, spom jepni uj :tongue::biggrin:

DEA
14-09-07, 09:40
Paj,.. si ta lypin edhe me kosovar, bile ndegjova qe 17 milion € dem i kisha bo kosovės :rolleyes:

Eeeeeeeeh qka me bo, spom jepni uj :tongue::biggrin:

Qy tash spo me jepni uje, po a the ti qe me uje vdes mos ke te besh me rrymen hahahahah

Preshevar
14-09-07, 09:53
Qy tash spo me jepni uje, po a the ti qe me uje vdes mos ke te besh me rrymen hahahahah

hahahahaha Rryma eshte nė konkurrenc me mue, po rryma ėshtė amator afėr meje :tongue:

Thojn qė ajo qė e dallon njeriun prej kafshės, jam UN :biggrin:

Kush jam DEAAAAAA shpejt hahahahahaha