PDA

View Full Version : Vin-diesel


elira_wien
07-02-07, 18:38
07 Shkurti ...Urime Ditlindja...shpresoj qe pret edhe shume tjera e te Lumtura !!

Fat dhe Lumturi ne Jete !

Vin-Diesel
07-02-07, 18:45
Flm flm shume !! flm edhe qe te ka ra ne mend !!!
Shpresoj qe edhe ti te kesh Vite te Lumtura !!!

prishtinasi
07-02-07, 20:06
Urime ditelindja...i gzofsh edhe 100 te tjera!

turisti
07-02-07, 20:28
Urime ditelinja nga zemra i nderuar.Jete te gjate dhe te lumtur ne ēdo hap,

te deshiron

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

~AmaZonA~
08-02-07, 09:35
Vin-Diesel erdha ndoshta pak me vones te uroj datėlindjen por besoj qe do i pranosh urimet e mia...Urojė tė bejesh 100 vjeēė fati dhe lumturia te percjell ne ēdo hap tė jetes tėnde...
Urime Urime!!!

http://img204.imageshack.us/img204/5240/njetrendafixr1.gif (http://imageshack.us)

http://img262.imageshack.us/img262/474/28901ws5jd3iuormo4.gif (http://imageshack.us)

ninnela
08-02-07, 14:08
I nderuari Vin-diesel ju bashkangjitem edhe une ketyre urimeve

pra u befsh edhe 100 tjera shendeti ,fati dhe lumturia qofshin mety dhe familjen tuaj

Te pershendes nga zemra :smile: gjith te mirat


Respekt NINNELA

Prishtinasja_
16-02-07, 11:36
http://www.oyla10.de/userdaten/26944409/bilder/5347_b.jpg

Vin-Diesel
16-02-07, 20:13
http://www.oyla10.de/userdaten/26944409/bilder/5347_b.jpg


Ich Danke dir Viel Mals Prishtinasja apo si te them Mbes!!

Ju Flm Te gjithve per Urimet edhe Pershendetjete e Juaja !!

Shpresoj qe edhe ju te kaloni vite te kendshme !!

uck_aksh
16-02-07, 23:43
pershendetje edhe nga un ju deshiroj qdo te mir ne jet

legenda
11-03-07, 23:50
VIN_AVOKAAATI,pranoi pershendetjet e mia...:smile:

Legenda

Prishtinasja_
21-03-07, 10:39
http://dateihoster.de/files/1b1fc82f8d7c7ad602739070b.jpg

Djellza:
14-04-07, 23:09
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza