PDA

View Full Version : Perzierje e Shkronjave


falma_lotin
07-02-07, 22:02
Gjej fjalen ne vazhdim...duke vendosur shkronjat ne vendin e duhur...


amvrilar??

valiii
08-02-07, 11:17
Gjej fjalen ne vazhdim...duke vendosur shkronjat ne vendin e duhur...


amvrilar??

valmira ............

falma_lotin
08-02-07, 19:07
bravo qe edhe nje

miaoncadi ??

valiii
08-02-07, 21:48
bravo qe edhe nje

miaoncadi ??

nime qetash ma ki lodhe trurin a bon pak ndihm a jo....

falma_lotin
09-02-07, 00:28
po qfar kerkon ajo fillon me shkronjen A valii

valiii
09-02-07, 18:26
po qfar kerkon ajo fillon me shkronjen A valii

hajde te bojm kete teme me interesant ,mbase edhe forumistat tjer le te mundohen me gjet po qysh pe shof une po me nevojitet akoma ndihme. psh me qka ka te beje; qytet,peme perime , emer qkado ........................


kalo bukur
valiii

falma_lotin
09-02-07, 21:48
valiii nuk ka te bej me asnje nga keto qe i ke permend ti syn por nese ta them se qa eshte besoj qe me te paren ke me dite por hajt edhe pak po te le e mendohu se dota gjeshe besoj shum shpejt

tung nga falma_lotin

valiii
09-02-07, 23:14
valiii nuk ka te bej me asnje nga keto qe i ke permend ti syn por nese ta them se qa eshte besoj qe me te paren ke me dite por hajt edhe pak po te le e mendohu se dota gjeshe besoj shum shpejt

tung nga falma_lotin

astronomi , gjeografi , kimi , letersi ????

qetash ski ka me m`ik duhet te beje me ndonjeren. :wink:

falma_lotin
10-02-07, 00:11
ahahhaahahah valiii me nje po ama me qfare se ???

uck_aksh
10-02-07, 00:32
bravo qe edhe nje

miaoncadi ??
ACIDI............ A FILLON KESHTU

falma_lotin
10-02-07, 00:34
me A po ama jo ACIDI

uck_aksh
10-02-07, 00:40
falma Lotin Valla Spo Kam Nerva
me Vazhdu Se Me Qfar Ka Te Bej

falma_lotin
10-02-07, 00:41
falma Lotin Valla Spo Kam Nerva
me Vazhdu Se Me Qfar Ka Te Bej

ok ne rregulle

valiii
10-02-07, 00:43
ACIDI............ A FILLON KESHTU


ušk_aksh ti me duket se me ke ndihmuar shume...


aminoacidi

uck_aksh
10-02-07, 00:45
ušk_aksh ti me duket se me ke ndihmuar shume...


aminoacidi

TA PRESIM FALMA LOTIN QE A ESHT KJO PERGJEGJ

falma_lotin
10-02-07, 00:46
hahahahah qe bre po tregoj

Aminiacid


Gjeje Fjalen ne vazhdim...eshte e lete syn

rfmuorshpiniat

falma_lotin
10-02-07, 00:47
valii bravo e ke gjet por une nuk e pash pergjegjen tande me fal

uck_aksh
10-02-07, 00:53
hahahahah qe bre po tregoj

Aminiacid


Gjeje Fjalen ne vazhdim...eshte e lete syn

rfmuorshpiniat
Forumi shiptarin

falma_lotin
10-02-07, 00:56
Forumi shiptarin

ahahahaahah jooooooooooooo

valiii
10-02-07, 00:58
prishtina forum

falma_lotin
10-02-07, 01:00
po valii bravooooooooooooooooooo

tfoetf...

valiii
10-02-07, 01:06
po valii bravooooooooooooooooooo

tfoetf...

qe edhe qeto pi ja qelloj e shkova me flejt se kom mu qu heret :biggrin:

" ftofte "naten e mire e nderuar falma_lotinvaliii

falma_lotin
10-02-07, 01:08
ok naten e mire valii qe edhe nej po ta qes per neser syn tung

shurhstias

uck_aksh
10-02-07, 01:11
LAMIL FATON

falma_lotin
10-02-07, 01:13
ahahahahhhaahah falma_lotin

falma_lotin
10-02-07, 01:25
uck_aksh naten e mire i nderuar kalo mire gjeje qeta ti syn tung

unikmconokia

valiii
11-02-07, 01:28
ok naten e mire valii qe edhe nej po ta qes per neser syn tung

shurhstias


"u`shashtris" "shashtrisu" qmendu, tranohu, nxjeri floket , mos koft e sakt dije se jom shashtrise deri sa i rash ne fije .
tung loti

valiii
11-02-07, 01:38
uck_aksh naten e mire i nderuar kalo mire gjeje qeta ti syn tung

unikmconokia

"komunikacion"

DEA
11-02-07, 01:56
Ngelbadash!!!

valiii
11-02-07, 07:24
Ngelbadash!!!
"bangladesh"

falma_lotin
11-02-07, 14:42
valiii te lumte je shum i menqur ja edhe nej per ty valiii

rklmluei

valiii
11-02-07, 20:18
valiii te lumte je shum i menqur ja edhe nej per ty valiii

rklmluei

pershendetje loti

flm per komplimentin loti , por nuk duhet shume zgjuaresi te kompletosh nje fjali me 7-8 shkronja vetem se duhet ta perdoresh nje taktike qe nuk te kerkon shume mund vetem se te duhet nje leter edhe nje laps dhe te besh ndarjen e bashtinglloreve dhe zanoreve .
por me kete fjali (t`pshtillavur) te fundit ma ki pshtillav krejt :frown: .
nese eshte 'mrekulli' se nuk pata mundesi te perpiloje nje fjali tjeter ,duhet ta dish se tjeter her shkronjen 'll' te jete e ngjitur e jo ndaras , apo une e kam gabim ndoshta kerkohet ndonje fjali tjeter sidoqoft kalo bukur .

tung tung


valiii

valiii
11-02-07, 20:28
abisabade - eshte kryeqytet-:smile:

falma_lotin
11-02-07, 21:38
pershendetje loti

flm per komplimentin loti , por nuk duhet shume zgjuaresi te kompletosh nje fjali me 7-8 shkronja vetem se duhet ta perdoresh nje taktike qe nuk te kerkon shume mund vetem se te duhet nje leter edhe nje laps dhe te besh ndarjen e bashtinglloreve dhe zanoreve .
por me kete fjali (t`pshtillavur) te fundit ma ki pshtillav krejt :frown: .
nese eshte 'mrekulli' se nuk pata mundesi te perpiloje nje fjali tjeter ,duhet ta dish se tjeter her shkronjen 'll' te jete e ngjitur e jo ndaras , apo une e kam gabim ndoshta kerkohet ndonje fjali tjeter sidoqoft kalo bukur .

tung tung


valiii


pershendetje valii

po valiii mrekulli eshte por syn ma merr mendja se me i lan ll bashke e din mejhere
tung te lumte