PDA

View Full Version : jEtA_1


Faqet : [1] 2 3

uck_aksh
11-02-07, 21:13
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/jeta.jpg

Drinni
11-02-07, 21:22
Sa mirė Uēk--ja ėshtė kujtuar, bile bile sa kreativ. Tė lumt!
Pėrshėndetje Jeta.
Mirėseardhje nė mesin tonė.
Uroj tė kaloni ēaste tė kėndshme kėtu.
Gjithė tė mirat Drinni.

vjeshta
11-02-07, 21:38
Pershendetje Jeta _1, momente te bukura ne mesin tone .

Vjeshta!

gazi-de
12-02-07, 12:40
Pershendetje Jeta_1,mire se na vjene ne mesin ton,te uroje argtime te kendeshem,
gjdo te mire gazi-de............

selvija
12-02-07, 14:38
Pereshendetje nga ana ime jEtA_1 dhe mir se ke ardhur ne mesin e shoke eshoqeve ketu ne Dardani shpersoj se do kalosh shum bukur dhe te mir presim mirseardhe...dhe bisedime te kendeshme me ne ...
Te deshiroj qdo te mire ne gjirin tende familjare...


Selvija...

~AmaZonA~
12-02-07, 16:43
jEtA_1 te pershendes ngohtesisht dhe te deshiroj cdo te mire ne jete...Fati dhe lumturija qofshin bashkeushtare ne jeten tende...
Me shume respekt Amazona :smile:

Murgesha
14-02-07, 11:09
jEtA_1 Tė pėrshėndes dhe tė dėshiroj ditė tė mira e argėtuese nė FD.

Me rrespekt pėr Ty!

Murgesha!

Dreni30
14-02-07, 20:43
http://www.natsunivers.dk/kort/images/valen005.gif

Urime e u gezofshi per jete.

Zero Cool
14-02-07, 23:17
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Vday1.gif

Prishtinasja_
16-02-07, 12:20
jEtA1 kalo bukur ne mesin tone !!!! :smile::smile:

Per TY :

http://www.ftd.com/pics/products/FF91_c.jpg

Agolli
18-02-07, 22:44
jEtA_1 Tė pėrshėndes dhe tė dėshiroj ditė tė mira e argėtuese nė FD.

Me rrespekt pėr Ty!

Murgesha!

Urimit dhe pershendetjes e se nderuares Murgesha i bashkangjitem edhe une..........:biggrin: :wink:
Te deshiroi c'do te mire ne jete.....e nderuara.......JETA_1

Te pershendet.............Agolli

jEtA_1
26-02-07, 12:19
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/jeta.jpg

uēk_aksh flm per hapjen e kesaj teme ne forumin pershendetje dhe urime qe me eshte dedikuar mua poashtu flm per foton me mbishkrimin e emrit tim me ke befasuar ........

jEtA_1
26-02-07, 12:22
Sa mirė Uēk--ja ėshtė kujtuar, bile bile sa kreativ. Tė lumt!
Pėrshėndetje Jeta.
Mirėseardhje nė mesin tonė.
Uroj tė kaloni ēaste tė kėndshme kėtu.
Gjithė tė mirat Drinni.

Drinni flm edhe nga ti per mirseardhjen qe ma bene qe te jem ne mesin tuaj besoj se do kalojm bukur ketu

jEtA_1
26-02-07, 12:23
Pershendetje Jeta _1, momente te bukura ne mesin tone .

Vjeshta!

vjeshta per ty kame ekstra pershendetje pasi qe me lajmerove se eshte hap kjo tem per mua se as qe e kame verejtur fare klm edhe ti

jEtA_1
26-02-07, 12:25
Pershendetje Jeta_1,mire se na vjene ne mesin ton,te uroje argtime te kendeshem,
gjdo te mire gazi-de............

gazi-de edhe ti klm dhe flm qe me ke uruar mirseardhje

jEtA_1
26-02-07, 12:27
Pereshendetje nga ana ime jEtA_1 dhe mir se ke ardhur ne mesin e shoke eshoqeve ketu ne Dardani shpersoj se do kalosh shum bukur dhe te mir presim mirseardhe...dhe bisedime te kendeshme me ne ...
Te deshiroj qdo te mire ne gjirin tende familjare...


Selvija...

selvija per ty kame nje respekt pak si me te veqant pasi qe ti ishe e para qe ma theve akullin ne ket forum dhe me bere te flas lirshem dhe me te tjeret flm nga ti

jEtA_1
26-02-07, 12:30
jEtA_1 te pershendes ngohtesisht dhe te deshiroj cdo te mire ne jete...Fati dhe lumturija qofshin bashkeushtare ne jeten tende...
Me shume respekt Amazona :smile:

AmaZonA edhe ti poashtu hyne ne mesin e selvis qe me keni dhen perkrahje te jem aktive ne kete forum ku dhe gjeta mirkuptim ne mesin tuaj , poashtu dhe ty te uroj gjitha te mirat ne jet

jEtA_1
26-02-07, 12:34
jEtA_1 Tė pėrshėndes dhe tė dėshiroj ditė tė mira e argėtuese nė FD.

Me rrespekt pėr Ty!

Murgesha!

Murgesha cka te theme per ty me shume se gjeniu i forumit Dardania.de me te vertet e meriton titullin e super moderatores mbrem kame ndejtur deri ne mesnat duke lexuar postimet tua me te vertet rrall mund te gjindet nje femer shqiptare si ju me intelegjencen tuaj te uroj gjitha te mirat ne jete

jEtA_1
26-02-07, 12:36
http://www.natsunivers.dk/kort/images/valen005.gif

Urime e u gezofshi per jete.
Dreni flm edhe nga ti edhe ty te konsideroj ne mesin e shoqeris time ne kete forum postimet e tua fare nuk i anashkaloj flm qe me pranuat ne mesin tuaj

jEtA_1
26-02-07, 12:39
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Vday1.gif

Zero_Cool flm per urimin e festes dhe qe je renditur ne mesin e te gjithe atyre qe me kane uruar mirseardhje ne forum besoj se do te jua shperblej keto me punen dhe sjelljen time ne kete shtepi qe tani cdo dit po rradhiten antar te perkryer

jEtA_1
26-02-07, 12:42
jEtA1 kalo bukur ne mesin tone !!!! :smile::smile:

Per TY :

http://www.ftd.com/pics/products/FF91_c.jpg

Prishtinasja flm per mikpritjen tuaj me kete buket te bukur lulesh zoti te shperbleft ne te gjitha menyrat klm edhe ti

jEtA_1
26-02-07, 12:43
Urimit dhe pershendetjes e se nderuares Murgesha i bashkangjitem edhe une..........:biggrin: :wink:
Te deshiroi c'do te mire ne jete.....e nderuara.......JETA_1

Te pershendet.............Agolli

Agolli edhe une te pershendes ty dhe te falenderoj per fjalet qe me ke shkruar

Amina
04-03-07, 02:20
jeta 1 te pershendes shume dhe te uroj fat dhe sukses ne jet.

jEtA_1
04-03-07, 18:47
jeta 1 te pershendes shume dhe te uroj fat dhe sukses ne jet.
Gjithashtu edhe une te pershendes Amina flm qe vizitove dhomen time klm

ARI_03
04-03-07, 20:11
E nderuara jEtA_1,

"Jeta s'ėshtė asgjė pa miqesinė!!!!!"

Nderi dhe respekti qė na lidh ėshtė mė e fort se ēdo ciklon,do tė vij shpesh nė kėtė odė sepse nuk ka kufij respektin qė ndaj me ju.
Uroj qė tė kaloni sa mė mirė nė kėtė mes.....

Me respekt
ARI_03

Prishtinasja_
04-03-07, 21:38
Edhe nga une nje pershendetje te ngrohte per Vajzen nga Prizreni :biggrin: , me energji me shume se dielli.
:smile: :smile:

PER TY :

http://www.ebz-muenchen.de/freunde_traeger/bilder/freundeskreis.jpg

jEtA_1
05-03-07, 12:42
E nderuara jEtA_1,

"Jeta s'ėshtė asgjė pa miqesinė!!!!!"

Nderi dhe respekti qė na lidh ėshtė mė e fort se ēdo ciklon,do tė vij shpesh nė kėtė odė sepse nuk ka kufij respektin qė ndaj me ju.
Uroj qė tė kaloni sa mė mirė nė kėtė mes.....

Me respekt
ARI_03


Ari_03 flm nga ti i nderuar per fjalet e shkrimet qe shkruan per mua jame e nderuar me ket gjest tendin dhe je i mirseardhur kurdoher ne dhomen time

jEtA_1
05-03-07, 12:44
Edhe nga une nje pershendetje te ngrohte per Vajzen nga Prizreni :biggrin: , me energji me shume se dielli.
:smile: :smile:

PER TY :

http://www.ebz-muenchen.de/freunde_traeger/bilder/freundeskreis.jpg
Prishtinasja energjin e gjeta ne mesin tuaj ju me bet me energji me pritjen tuaj madheshtore ne kete forum flm nga ti edhe ti je e pershendetur nga une klm kudo qe je

Prishtinasja_
08-03-07, 11:35
jEta 1 **Urime festen e 8 marsit **:biggrin:

http://images.quelle.de/is-bin/intershop.static/WFS/Quelle-quelle_de-Site/-/de_DE/images/e8/100000132414_a_294.jpg

Me respekt

Prishtinasja_ :wink:

ARI_03
08-03-07, 12:24
Urime 8 marsi,

http://home.zonnet.nl/croockjes/pages/roos-wit-6.gif

Me respekt,

Zero Cool
08-03-07, 13:00
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

gazi-de
08-03-07, 14:08
JetA_1,e nderuare,URIME 8 MARSI....

Dreni30
08-03-07, 21:09
jEtA_1, urime 8 marsi, shendet e lumturi ne jeten tuaj.

http://www.ownersbuy.no/img/art/euroflorist.jpg

Dreni.

Buqja_ch
11-03-07, 14:19
E Nderuar Prano Edhe Nga Un Shume Pershendetje Kalofsh Sa Me Mire

Me Rrespekt...

rilinda
15-03-07, 00:59
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg

Zero Cool
16-03-07, 14:07
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/comics/a126b417f6aa6e5.gif

uck_aksh
17-03-07, 01:24
te uroj gjith te mirat ne jet
http://i68.photobucket.com/albums/i4/GrannaLana5/flowers-post2.jpg

ARI_03
17-03-07, 10:55
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenende/wochenendgruss.jpg

ninnela
17-03-07, 15:44
pershendetje per ty
uikend te rehatshem :smile:

Ninnela

legenda
17-03-07, 22:23
jeta_1
te pershendes,dhe te uroj nje fundjave te kendshme.


Legenda

jEtA_1
20-03-07, 15:30
Moti spaskam qen ne vizit ne oden time dhe ju kerkoj falje te gjithe ata qe me pasken pershendetur dhe uruar festen edhe une po ju pershendes pake me vones por kete e bej nga thellesia e shpirtit pra po filloj me rradh nga Ari_03, Zero_Cool, gazi-de, Dreni30, Buqja_ch, rilinda, uck_aksh, ninnela, legenda ............ Te gjithve ju uroj nje dite te kendshme dhe disponim pa kufi

Prishtinasja_
20-03-07, 15:33
http://www.abbeville.com/images-catalog/full-size/0789206048.jpg

jEtA_1
20-03-07, 15:47
http://www.abbeville.com/images-catalog/full-size/0789206048.jpg
Flm Prishtinasja..................kalo bukur

Giovanni
20-03-07, 20:46
Jeta mire se erdhe argetim te kendshem.........

jEtA_1
20-03-07, 20:54
Jeta mire se erdhe argetim te kendshem.........
O mir se te gjej giovani flm per pershendetjen qe

Xuki
21-03-07, 09:05
Pėrshėndetje Jeetaa.....a je mirė dhe si po kalon?

Allahile a ma gjete hala ni grue?

jEtA_1
21-03-07, 15:04
Pėrshėndetje Jeetaa.....a je mirė dhe si po kalon?

Allahile a ma gjete hala ni grue?
Pershendetje gjithashtu edhe nga ti po nuk me tregove cfar po e don bre Xuki e pastaj une shikoj flm per viziten qe mi bere odes time je i mirseardhur kurdoher

selvija
21-03-07, 15:20
jEtA_1 nje muqee dhe nje perqafim si motres sime ..
Paq lumturi dashuri dhe fat ne jeten tende...
http://zangygraphics.com/showinlove/pic118.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=showinlove&n=48)

jEtA_1
21-03-07, 15:52
jEtA_1 nje muqee dhe nje perqafim si motres sime ..
Paq lumturi dashuri dhe fat ne jeten tende...
http://zangygraphics.com/showinlove/pic118.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=showinlove&n=48)
O flm motrushe gjithashtu edhe une te uroj gjitha te mirat e jetes ty dhe familjes tuaj dhe ishalla se shpejti takohemi ne kosov

Giovanni
21-03-07, 15:57
Faleminderit per voten or xhan.

KLM Giovanni.,

Paradox_13
21-03-07, 15:58
Nje pasdite te kendeshme te deshiron,
Paradox_13.

jEtA_1
21-03-07, 16:28
Faleminderit per voten or xhan.

KLM Giovanni.,
Nuk ke per cka te falenderohesh ate e ke merit me punen tuaj te palodhur si moderator i kesaj shtepie Dardane qe ne vete mban shume antare ku dhe me kete ju jeni njeri nder me te respektuarit nga ana ime

jEtA_1
21-03-07, 16:29
Nje pasdite te kendeshme te deshiron,
Paradox_13.
Paradox_13 kam verejtur se me kenaqesi e viziton dhomen time dhe pa prites len pershendetje per mua ku i mirpres me gjithe kenaqesi edhe ty te uroj nje pasdite te bukur dhe me disponim

Xuki
21-03-07, 16:37
Pershendetje gjithashtu edhe nga ti po nuk me tregove cfar po e don bre Xuki e pastaj une shikoj flm per viziten qe mi bere odes time je i mirseardhur kurdoher

Flm pėr pėrshėndetje.....

...nuk po di bre ēfare, por kshyr si me kan pėr djalė apo vėlla tonin!

falma_lotin
21-03-07, 19:23
Me mori malli te hyj njeher ketu ne oden tuaj Motrushe e te ju perqafoj me malle juve dhe te pershendes me nje perqafim te ngrohte andaj ja edhe nje pershendetje te ngrohte nga une bukuroshe shpresoj te jesh mire dhe te deshiroj qdo te mire ne jeten tuaj .

http://www.blume2000.de/images/produktbilder/97422_4.jpg

Te pershendes me nje perqafim te forte...

Giovanni
21-03-07, 22:58
Tung tung,

Si po ja kalon??

Te pershendet shume shume shuem

Mbremje te kendshme Giovanni.

jEtA_1
21-03-07, 23:00
Flm pėr pėrshėndetje.....

...nuk po di bre ēfare, por kshyr si me kan pėr djalė apo vėlla tonin!


Mir pra Xuki pasi po me ben gjithe kete lutje do te mundohem te shoh ketu cila eshte me e mira per ju dhe cila eshte e lir per momentin

jEtA_1
21-03-07, 23:01
Me mori malli te hyj njeher ketu ne oden tuaj Motrushe e te ju perqafoj me malle juve dhe te pershendes me nje perqafim te ngrohte andaj ja edhe nje pershendetje te ngrohte nga une bukuroshe shpresoj te jesh mire dhe te deshiroj qdo te mire ne jeten tuaj .

http://www.blume2000.de/images/produktbilder/97422_4.jpg

Te pershendes me nje perqafim te forte...
Motrushe flm qe me bene vizit me te vertet moti nuk te kam ven re ketu pari o me keto fjalet tua tani disi ma heke mallin shpresoj te jeshe mir dhe pa halle e derte

jEtA_1
21-03-07, 23:02
Tung tung,

Si po ja kalon??

Te pershendet shume shume shuem

Mbremje te kendshme Giovanni.
Edhe une te pershendes giovani dhe te uroj qe sonte te kalosh bukur ne mesin ton

ARI_03
22-03-07, 18:31
"URIME AVATARI I RI":smile:

Pėrshėndetje e nderuar,

Si shkas i kėsaj vizite nė kėtė odė shfrytzova rastin pėr t'ua bėrė pėr hajr avatarin e ri....
Uroj qė me kėtė avatar tė ri tė sjellish tė njejtėn freski ne forum.....RESPEKT pėr postimet dhe afėrsin qė ke me tė gjithė anėtarėt...


http://i121.photobucket.com/albums/o240/cositaChikita/8701002201062a8rc.gif

Ari_03

rilinda
24-03-07, 16:42
http://i130.photobucket.com/albums/p248/lindsay4u2nv/Great%20Weekend/greatweekend-1.gif

Dreni30
24-03-07, 17:52
E nderuara jEtA_1
erdha ketu per te pershendetur, njeherit shendet e lumturi ne jeten tuaj.
Shume suksese ne jeten e perditshme.

Dreni.

Giovanni
24-03-07, 18:22
http://www.pascalobispoblog.com/media/872/20060727-dessin%20gros%20minet%20bon%20week%20end.jpg

rafet llapjani
25-03-07, 06:08
Jeta te pershendes dhe te deshiroj gjdo te mire ne jet me shum gezime.

R.Llapjani.

ARI_03
25-03-07, 08:39
http://www.catmori.de/gruesse/hallo2.gif


http://www.catmori.de/schokolade/w31.gif

~AmaZonA~
25-03-07, 10:03
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

Sy_kaltra
25-03-07, 11:36
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

jEtA_1
25-03-07, 13:19
"URIME AVATARI I RI":smile:

Pėrshėndetje e nderuar,

Si shkas i kėsaj vizite nė kėtė odė shfrytzova rastin pėr t'ua bėrė pėr hajr avatarin e ri....
Uroj qė me kėtė avatar tė ri tė sjellish tė njejtėn freski ne forum.....RESPEKT pėr postimet dhe afėrsin qė ke me tė gjithė anėtarėt...


http://i121.photobucket.com/albums/o240/cositaChikita/8701002201062a8rc.gif

Ari_03
Flm nga ti Ari_03 besoj se te ka pelqyer avatari ime i ri kurse une jam po ajo e njejta nuk kam ndryshuar aspak te pershendes nga zemra

jEtA_1
25-03-07, 13:20
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif
gjithashtu dhe une sy_kaltra te uroj nje vikend te kendshem kudo qe je ne keto momente kaloja mirrrrrrrrrr

jEtA_1
25-03-07, 13:21
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)
AmaZonA edhe ty te uroj nje dite te bukur ashtu siq je edhe ti ne realitet te pershendes me respekt te veqant

jEtA_1
25-03-07, 13:23
Jeta te pershendes dhe te deshiroj gjdo te mire ne jet me shum gezime.

R.Llapjani.
rafet_llapjani per ty kam respekt te veqant biseda me ty me pelqen shume dhe kame nje respekt per ty si nje mik i madhe per mua kalo edhe ti mir

jEtA_1
25-03-07, 13:24
http://i130.photobucket.com/albums/p248/lindsay4u2nv/Great%20Weekend/greatweekend-1.gif
rilinda pershendetje e nderuar besoj se po kaloni mir flm per postimin tuaj ne dhomen time

jEtA_1
25-03-07, 13:25
E nderuara jEtA_1
erdha ketu per te pershendetur, njeherit shendet e lumturi ne jeten tuaj.
Shume suksese ne jeten e perditshme.

Dreni.
Dreni30 edhe ty te uroj te gjitha te mirat e jetes dhe suksese ne te gjitha sferat e jetes

jEtA_1
25-03-07, 13:27
http://www.catmori.de/gruesse/hallo2.gif


http://www.catmori.de/schokolade/w31.gif
Me embelsin e fjaleve tua qe me dedikohen mua nga ana jote dhe kete cokolad qe ma keni postu kane shijen e njejt andaj te falenderojjjjjj shumeeeeeeee ne menyren me te sinqert

selvija
25-03-07, 14:19
http://www.zangygraphics.com/weekend/36.jpg

gazi-de
25-03-07, 16:02
jeta_1,te pershendes dhe te uroje nje pranever te bukure..
http://www.blumen-winter.de/v2_sommermix.g.jpg

uck_aksh
26-03-07, 03:21
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/jeta_1.jpg

ssara
26-03-07, 08:53
E nderuar Jeta te pershendes dhe te deshiroj qdo te mire gjate diteve te ardhshem


respekt per ty

Paradox_13
26-03-07, 18:30
Prano nje pershendetje edhe nga une.
Paradox_13

Dreni30
27-03-07, 09:35
http://pedraapedra.weblog.com.pt/arquivo/rosa-gallica-rosa-mundi.jpg

ARI_03
27-03-07, 12:02
http://glittermaker.nuclearcentury.com/created/De6hvAIBKY.gif


http://img.photobucket.com/albums/v647/maddy1/1rose1.gif

http://glittermaker.nuclearcentury.com/created/jzhk7P1roT.gif

uck_aksh
29-03-07, 00:29
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

jEtA_1
30-03-07, 15:22
http://www.zangygraphics.com/weekend/36.jpg
Flm selvija nga ana jote per vizit tek une te pershendes nga ana ime besoj se je mir

jEtA_1
30-03-07, 15:23
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif
I nderuar flm nga ti edhe une te uroj nje dite te bukur

jEtA_1
30-03-07, 15:24
http://glittermaker.nuclearcentury.com/created/De6hvAIBKY.gif


http://img.photobucket.com/albums/v647/maddy1/1rose1.gif

http://glittermaker.nuclearcentury.com/created/jzhk7P1roT.gif
Flm edhe nje her Ari_03 e mirpres postimin tuaj gjdo her

jEtA_1
30-03-07, 15:25
jeta_1,te pershendes dhe te uroje nje pranever te bukure..
http://www.blumen-winter.de/v2_sommermix.g.jpg
Flm gazi per kete buqet lule te uroj gjitha te mirat

jEtA_1
30-03-07, 15:26
E nderuar Jeta te pershendes dhe te deshiroj qdo te mire gjate diteve te ardhshem


respekt per ty
ssara edhe une e nderuar te uroj gjitha te mirat e jetes klm

jEtA_1
30-03-07, 15:27
Prano nje pershendetje edhe nga une.
Paradox_13
edhe nga une je i pershendetur Paradox_13 flm shume

jEtA_1
30-03-07, 15:28
http://pedraapedra.weblog.com.pt/arquivo/rosa-gallica-rosa-mundi.jpg
Dreni athua cka ke desht te me thuash pasi nuk gjeta asgje ne kete postim por megjithat flm

jEtA_1
30-03-07, 15:29
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/jeta_1.jpg
Opaaaaaaaaa me ke befasu per bes a me kete postim te mrekullushem te uroj jete dhe sukses ne te gjitha sferat e jetes

Giovanni
01-04-07, 00:44
http://www.bulma-animation.org/u/p/7/mmokckgezhqwlx42j1wv8op7ed.gif

rilinda
02-04-07, 11:27
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

jEtA_1
02-04-07, 20:26
http://www.bulma-animation.org/u/p/7/mmokckgezhqwlx42j1wv8op7ed.gif
giovani flm shumeeeeee aaaaaaaaa nga ti

jEtA_1
02-04-07, 20:27
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg
rilinda flm nga ti e nderuar

LuLjaa
03-04-07, 02:04
http://hurgon.free.fr/fonds/bisou/bisou_bouch_025.gif

jEtA_1
03-04-07, 11:17
http://hurgon.free.fr/fonds/bisou/bisou_bouch_025.gif
Te pershendes kudo qe je ne keto momente e nderuar flm per postimin

Albanian eX|PerT
03-04-07, 21:37
http://www.classact.ca/RubberStamps/Words/Word%20Stamps/EX11B_B_HaveaNiceDay.jpg

Prishtinasja_
04-04-07, 00:53
Per TY :::::::::biggrin:

http://www.ein-kleiner-blick.de/cowo5.jpg

Buqja_ch
05-04-07, 06:19
jeta te uroi keto dit ti kalosh si eshte me se miri

te pershndet nga larg Buqja

jEtA_1
05-04-07, 12:12
jeta te uroi keto dit ti kalosh si eshte me se miri

te pershndet nga larg Buqja
Buqja_ch gjithashtu edhe une te pershendes dhe te uroje qe dhe ti te kaloshe sa me bukur

jEtA_1
05-04-07, 12:12
Per TY :::::::::biggrin:

http://www.ein-kleiner-blick.de/cowo5.jpg
Flm prishtinasja per kete dhurat qe i bere dhomes sime

jEtA_1
05-04-07, 12:15
http://www.classact.ca/RubberStamps/Words/Word%20Stamps/EX11B_B_HaveaNiceDay.jpg
Albanian_eX|PerT flm nga ti per kujdesin dhe respektin qe ke ndaj meje klm kudo qe je suksese ne jete

Xuki
05-04-07, 12:25
Njė pėrshėndetje tė pėrzemėrt e kam edhe pėr shoqen teme shumė tė respektuar:

http://www.fleurop.de/Images/Product_Images/xfeuflame_l.jpg


Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

jEtA_1
05-04-07, 17:51
OOOOOOOO flm shume Xuki per kete buqet me lula edhe ju per mua jeni nje mike i vertet dhe i respektuar

Giovanni
05-04-07, 17:53
http://futura2.altervista.org/_altervista_ht/ballo.jpg

jEtA_1
05-04-07, 17:56
http://futura2.altervista.org/_altervista_ht/ballo.jpg
Se pari me vjen mir qe te takova ketu dhe se dyti flm per lulet te uroje nje pasdite te mir giovani

Agolli
05-04-07, 19:27
http://i79.photobucket.com/albums/j129/jules31_SRK/SRK2/Zahrah_Khan/helloh014.jpg

jEtA_1
06-04-07, 12:31
http://i79.photobucket.com/albums/j129/jules31_SRK/SRK2/Zahrah_Khan/helloh014.jpg
Hello Agolli si je mir je flm per pershendetje dhe lulen klm

ARI_03
06-04-07, 20:57
http://i81.photobucket.com/albums/j226/nanc_photos/geleroos.jpg

rilinda
08-04-07, 15:56
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif

uck_aksh
08-04-07, 15:57
http://i171.photobucket.com/albums/u295/Jeannie522/GoodAfternoon.gif

ninnela
09-04-07, 12:24
Pershendetje per ty

Arkza
09-04-07, 14:10
Jeta_1 vajzush e veqant te Pershndtes shumeeee :smile:

jEtA_1
10-04-07, 16:44
http://i81.photobucket.com/albums/j226/nanc_photos/geleroos.jpg
OOOOOOOO Ari_03 flm per lule dhe per vizit ne dhomen time

jEtA_1
10-04-07, 16:45
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif
SALUT e nderuar rilinda

jEtA_1
10-04-07, 16:46
http://i171.photobucket.com/albums/u295/Jeannie522/GoodAfternoon.gif
Good Afternon i neruari uck_aksh

jEtA_1
10-04-07, 16:47
Pershendetje per ty
Gjithashtu edhe une te pershendes ninnela

jEtA_1
10-04-07, 16:48
Jeta_1 vajzush e veqant te Pershndtes shumeeee :smile:
Arkza flm motrushe per keto fjale te bukura edhe ti je e respektuar nga une

selvija
11-04-07, 13:38
jEtA_1 urime tejkalimin e 1000 postimeve befsh edhe shum shum postime te bukura..

Te pershendes dhe uroj qdo te mir te ardhmen tende...
http://dl4.glitter-graphics.net/pub/108/108744q1cw4mlzl1.jpg (http://www.glitter-graphics.com/)

jEtA_1
11-04-07, 16:13
jEtA_1 urime tejkalimin e 1000 postimeve befsh edhe shum shum postime te bukura..

Te pershendes dhe uroj qdo te mir te ardhmen tende...
http://dl4.glitter-graphics.net/pub/108/108744q1cw4mlzl1.jpg (http://www.glitter-graphics.com/)
Flm Selvija mikja ime besoj qe ne te ardhmen do te jeme edhe me aktive ne forum

Dreni30
12-04-07, 08:44
jEtA, erdha me ti uru 1 mij shkrimet, e ishalla ben edhe xxx shkrime tjera ne fd.
Shendet e lumturi ne te gjitha sferat e jetes.

Dreni.

jEtA_1
12-04-07, 08:53
jEtA, erdha me ti uru 1 mij shkrimet, e ishalla ben edhe xxx shkrime tjera ne fd.
Shendet e lumturi ne te gjitha sferat e jetes.

Dreni.
Flm Dreni30 po ju premtoj se do te beje edhe 1.000.000 postime ne Dardani .

Gjithashtu dhe une te uroje gjitha te mirat ne jete...............!

Linka_pz
12-04-07, 10:57
Jeta vendasja ime te uroj se pari shendet dhe realizim te enderrave te tua jetesore e pastaj njeher jete te gjate edhe ty edhe forumit tone ku e kalojme kohen se jo kot hym ketu ,kemi ēka lexojm edhe nga ty edhe nga anetaret e tjere ne kete forum .
Te uroj edhe shume shkrime sa te jesh gjall e shendosh edhe ti por edhe ne qe ti lexojm shkrimet tua te mrekullushme .
Te pershendes shume shume motrushe ,te gjitha te mirat ne jet per ty edhe per familjen tende sepse pa ata nuk do te ishe as ti qe je kaq e nderuar dhe e respektuar nga ne ketu.
Te uroj nje dite te bukur Pranverore ne Prizrenin ton te bukur.

jEtA_1
12-04-07, 11:43
Jeta vendasja ime te uroj se pari shendet dhe realizim te enderrave te tua jetesore e pastaj njeher jete te gjate edhe ty edhe forumit tone ku e kalojme kohen se jo kot hym ketu ,kemi ēka lexojm edhe nga ty edhe nga anetaret e tjere ne kete forum .
Te uroj edhe shume shkrime sa te jesh gjall e shendosh edhe ti por edhe ne qe ti lexojm shkrimet tua te mrekullushme .
Te pershendes shume shume motrushe ,te gjitha te mirat ne jet per ty edhe per familjen tende sepse pa ata nuk do te ishe as ti qe je kaq e nderuar dhe e respektuar nga ne ketu.
Te uroj nje dite te bukur Pranverore ne Prizrenin ton te bukur.
OOOOOO vendase me ke mahnit me keto fjale te bukura qe me jane dedikuar mua ju premtoj se do te jem aktive cdo her ne forum duke pasur respekt per shoqerin virtuale ketu ne forumin Dardan.
Gjithashtu dhe une te uroj te kalosh bukur keto dite te bukura pranvere.

Elina
13-04-07, 13:39
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x325.jpg

Buqja_ch
13-04-07, 18:04
Nga zemra te pershndes dhe te uroj ni fund jav te mire..
shendet e lumturi ne familje

Buqja

Sy_kaltra
14-04-07, 10:52
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg

Djellza:
14-04-07, 22:17
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Paradox_13
15-04-07, 14:08
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi.

rilinda
15-04-07, 17:30
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR025.gif

Giovanni
15-04-07, 19:31
http://www.fantasygif.it/Saluti%20e%20Auguri/Buonasettimana/c1.gif

jEtA_1
16-04-07, 09:42
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x325.jpg
Elina motrushe e respektuar flm nga ti per vizit ne dhomen time klm kudo qe je

jEtA_1
16-04-07, 09:43
Nga zemra te pershndes dhe te uroj ni fund jav te mire..
shendet e lumturi ne familje

Buqja
Buqja_ch gjithashtu dhe une te pershendes ty dhe te uroj qe te kalosh sa me bukur kete dite te bukur me diell

jEtA_1
16-04-07, 09:44
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg
Sy_kaltra flm mike virtuale per kete mesazh te bukur poashtu dhe une te uroj gjitha te mirat e jetes

jEtA_1
16-04-07, 09:45
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza
Djellza flm nga ti poashtu dhe ti prano pershendetje nga une besoj se do kalojm bukur pasi qenke antare e re ne kete forum

jEtA_1
16-04-07, 10:05
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi.
Flm Paradox_13 edhe une sote po te uroj nje komplet dite te mrekullueshme

jEtA_1
16-04-07, 10:06
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR025.gif

:wink: :wink:

jEtA_1
16-04-07, 10:09
http://www.fantasygif.it/Saluti%20e%20Auguri/Buonasettimana/c1.gif
giovani po ksajde paske qen a shume me vjen mir kur ne dhomen time me len pershendetje i mirpres me gezim

gazi-de
16-04-07, 12:09
Jeta_1 te pershendes.respeket per ty e nderuar.....

jEtA_1
16-04-07, 18:17
Jeta_1 te pershendes.respeket per ty e nderuar.....
O flm gazi_de edhe une kam respekt per ju poashtu je i pershendetur nga une

budo785
16-04-07, 18:44
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Arjanit/My%20Documents/buda/264247748_caff3b221f%5B1%5D.jpg
Pershendetje Jeta!te gjitha te mirat

jEtA_1
16-04-07, 18:45
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Arjanit/My%20Documents/buda/264247748_caff3b221f%5B1%5D.jpg
Pershendetje Jeta!te gjitha te mirat
Pershendetje budo785 flm per vizite ne dhomen time

ssara
16-04-07, 19:43
Pershendetje Jeta1 kalo nje mbremje te kendshme

http://www.nuhcicek.com/image/grep%20kagıtta%20gül%20buketi%2011%20adet.jpg

Ssara

LuLjaa
17-04-07, 01:13
Pėrshėndetje .. jEtA_1 T'dėshiroj suksese edhe mė tutje..

http://img359.imageshack.us/img359/3023/1590kn.gif

jEtA_1
17-04-07, 11:46
Pershendetje Jeta1 kalo nje mbremje te kendshme

http://www.nuhcicek.com/image/grep%20kagıtta%20gül%20buketi%2011%20adet.jpg

Ssara
Flm ssara edhe ty te deshiroj nje dite te mbare kudo qe te jeshe

jEtA_1
17-04-07, 11:48
Pėrshėndetje .. jEtA_1 T'dėshiroj suksese edhe mė tutje..

http://img359.imageshack.us/img359/3023/1590kn.gif
Suksesi ime do te jete dhe suksesi juaj duke marre pershendetje dhe urime nga ju e verej se edhe me pregatitjet e provimeve me shkon shume mir e kete ua kam borgje juve te nderuar miq dhe u jame falenderuse per kete.

Elina
17-04-07, 13:00
Pershendetje Jeta:smile:

jEtA_1
17-04-07, 13:09
Pershendetje Jeta:smile:
Flm Elina pershendetje dhe juve

Lijanna
17-04-07, 21:24
Pershendetje jETA_1, befsh nate te mire...!

Sy_kaltra
20-04-07, 17:52
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

ARI_03
21-04-07, 07:52
http://www.catmori.de/gruesse/wochenende25.gif

rilinda
21-04-07, 21:35
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif

jEtA_1
22-04-07, 16:28
http://www.catmori.de/gruesse/wochenende25.gif
Flm per vizite qe i bere dhomes sime Ari_03

jEtA_1
22-04-07, 16:29
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif
rilinda motrushe flm nga ti per kete nder i i bere dhomes sime je e mirpritur gjdoher

Giovanni
22-04-07, 17:57
Pas nje pushimi te shkurter fundjavor te deshiroj nje jave te kendsheme.


Me respekt Giņ.

selvija
22-04-07, 20:25
Urime Fejesa!!!
Pershendetje jEtA_1 morra ate derges dhe lajm se ishe fejuar me erdh shum mir motrushe,,te uroj Lumturi dashuri dhe qdo te mir ne jeten tende me te fejuarin tend

dhe them paska qen ai fatlum qe qenka takuar me ty ishalla sa ma shpejt edhe dasmen ta urojm,,,dhe mos harro te na ftosh edhe ne ahahahaha,,,

Dreni30
22-04-07, 23:46
Urime, Urime, Urime.....
Se pari te deshiroj shendet dhe harmoni ne jete, te jeni te lumtur ne gjitha sferat e jetes.
Kjo edhe mbron dhe ju bene te forte ne arritjen e qellimeve tuaja jetesore.

Me rrespekt per ju.

Dreni.

uck_aksh
23-04-07, 00:24
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

jEtA_1
23-04-07, 08:12
Urime Fejesa!!!
Pershendetje jEtA_1 morra ate derges dhe lajm se ishe fejuar me erdh shum mir motrushe,,te uroj Lumturi dashuri dhe qdo te mir ne jeten tende me te fejuarin tend

dhe them paska qen ai fatlum qe qenka takuar me ty ishalla sa ma shpejt edhe dasmen ta urojm,,,dhe mos harro te na ftosh edhe ne ahahahaha,,,
Flm motrushe per urimin qe ma ke bere dhe mos harro se do te ju harroj , do te jem aktive prap ne forum .
E sa i perket marteses je e ftuar ne dasmen time me daten 28. Prill jeni te mirseardhur komplet miqt dhe mikeshat e mija qe me njohen ketu .

jEtA_1
23-04-07, 08:15
Urime, Urime, Urime.....
Se pari te deshiroj shendet dhe harmoni ne jete, te jeni te lumtur ne gjitha sferat e jetes.
Kjo edhe mbron dhe ju bene te forte ne arritjen e qellimeve tuaja jetesore.

Me rrespekt per ju.

Dreni.
Flm Dreni edhe nga ju mike i nderuar poashtu dhe ty te deshiroj gjitha te mirat e jetes kudo qe do te jeshe me respekt per ju jEtA_1

jEtA_1
23-04-07, 08:16
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg
Prap vizita juaje ne dhomen time me befason i nderuar flm nga ti shume shume je i respektuar ne menyren me te veqant nga une mikesha jote jEtA_1

vjeshta
23-04-07, 18:47
Urime fejesa Jeta ,lumturia mbretroft gjithemon ne mesin e juaj .


Vjeshta!

Buqja_ch
23-04-07, 18:48
Jeta shume urime per fejes..paq fat e lumturi ne jete...shendet e harmoni..
nga zemra te deshiroj te gjitha te mirat..

Buqja

jEtA_1
24-04-07, 09:21
Urime fejesa Jeta ,lumturia mbretroft gjithemon ne mesin e juaj .


Vjeshta!
Flm vjeshta per urimin motrushe gjithashtu dhe une te uroj gjitha te mirat ne jet

jEtA_1
24-04-07, 09:21
Jeta shume urime per fejes..paq fat e lumturi ne jete...shendet e harmoni..
nga zemra te deshiroj te gjitha te mirat..

Buqja
Buqja_ch flm e nderuar poashtu dhe une te uroj qe se shpejti dhe ti te gjesh fatin dhe lumturin

jEtA_1
24-04-07, 09:23
Pas nje pushimi te shkurter fundjavor te deshiroj nje jave te kendsheme.


Me respekt Giņ.
giovani flm nga ti mike i nderuar per viziten qe po i bene dhomes sime dhe po e nderon me fjale te mira

Elina
24-04-07, 16:40
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif

gazi-de
27-04-07, 11:08
Pershendetje..............

selvija
28-04-07, 07:50
Urime----Urime----Urime
Urime jEtA_1 Dita me e rendsishme ne jeten tend dite e marteses qof e gezuar lumturi, harmoni, dhe dashuri me dhendrrin per jet e mot...

U trashigofshi me shum femi...

Urnon Selvija..
http://www.shkoder.net/images/fjala/2006/mrijaj_martesa.jpg

Luana
28-04-07, 21:50
Urime fejesa Jeta1 , te deshiroj jete te lumtur ne jet ....http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/have-a-great-weekend/019.gif

Buqja_ch
29-04-07, 08:56
Urime----Urime----Urime

http://www.shkoder.net/images/fjala/2006/mrijaj_martesa.jpg

Me kete hjeshi si ta solli Selvija..edhe une dua me ta urue Martesen..shum fate e lumturi
te prift e mara ne jete..Te pershndet Buqja

Dreni30
29-04-07, 11:34
Urime----Urime----Urime
Urime jEtA_1 Dita me e rendsishme ne jeten tend dite e marteses qof e gezuar lumturi, harmoni, dhe dashuri me dhendrrin per jet e mot...

U trashigofshi me shum femi...

Urnon Selvija..
http://www.shkoder.net/images/fjala/2006/mrijaj_martesa.jpg

Edhe une vetem po i bashkangjitem ketij urimi, fat e jete per te dyt. Harmoni ne te gjitha sferat e jetes.
Si gjithe.

Dreni.

Arkza
29-04-07, 12:07
Jeta -1 Urime Urime Urime uTrashigofshit dhe Ju Uroj qdo te mir dhe Harmori Familjare :smile:

schütze
29-04-07, 20:37
jEtA 1 e nderuar, ju pershendes nga zemra dhe ju deshiroj gjith te mirat e ksaj bote

me respekt schütze

LuLjaa
07-05-07, 19:10
Pershendetje..

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

rilinda
09-05-07, 01:17
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

gazi-de
09-05-07, 22:07
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

jEtA_1
21-05-07, 12:49
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg
Flm gazi_de per pershendetjen qe ke bere ne oden time gjithashtu dhe une te pershendes

jEtA_1
21-05-07, 12:50
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!
rilinda flm e nderuar gjithashtu dhe ty te deshiroj shume dite te tilla si kjo qe me ke uruar mua

jEtA_1
21-05-07, 12:52
Pershendetje..

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif
LuLjja pershendetje edhe per juve e nderuar pake me vones por dije se je gjithnji e pershendetur dhe respektuar nga une

jEtA_1
21-05-07, 12:53
jEtA 1 e nderuar, ju pershendes nga zemra dhe ju deshiroj gjith te mirat e ksaj bote

me respekt schütze
schutze flm per viziten qe i bere dhomes sime gjithashtu dhe une te uroj gjitha te mirat ne jet klm kudo qe te jesh

jEtA_1
21-05-07, 12:54
Jeta -1 Urime Urime Urime uTrashigofshit dhe Ju Uroj qdo te mir dhe Harmori Familjare :smile:
Arkza flm e nderuar per urimin qe me bere me rastin e marteses sime te deshiroj fate dhe lumturi ne jete kaloje nje dite te mbare kudo qe te jeshe ne keto momente

jEtA_1
21-05-07, 12:55
Edhe une vetem po i bashkangjitem ketij urimi, fat e jete per te dyt. Harmoni ne te gjitha sferat e jetes.
Si gjithe.

Dreni.
Flm Dreni30 nga ana juaj te respektoj si mik dhe te deshiroj gjitha te mirat e jetes klm

jEtA_1
21-05-07, 12:57
Me kete hjeshi si ta solli Selvija..edhe une dua me ta urue Martesen..shum fate e lumturi
te prift e mara ne jete..Te pershndet Buqja
Buqja_ch flm per urimin qe me bere edhe ty motrushe te uroj gjitha te mirat e jetes gjithashtu fate dhe lumturi ne jete

jEtA_1
21-05-07, 12:58
Urime fejesa Jeta1 , te deshiroj jete te lumtur ne jet ....http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/have-a-great-weekend/019.gif
Luana flm edhe nga ti e nderuar per urimin e fejeses poashtu dhe marteses je e pershendetur nga zemra

jEtA_1
21-05-07, 12:59
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif
Elina SALUT edhe nga ana ime e nderuar

jEtA_1
21-05-07, 13:01
Urime----Urime----Urime
Urime jEtA_1 Dita me e rendsishme ne jeten tend dite e marteses qof e gezuar lumturi, harmoni, dhe dashuri me dhendrrin per jet e mot...

U trashigofshi me shum femi...

Urnon Selvija..
http://www.shkoder.net/images/fjala/2006/mrijaj_martesa.jpg
Motrushe te falenderoj nga zemra per urimin qe morra nga ti pikrishte ne diten e marteses sime edhe une motrushe te pershendes nga zemra dhe te uroj lumturi shendet dhe gezime ne gjirin e ngroht familjar me shpres se do takohemi ne kosoven tone te pime kafe live

Shqiptare
21-05-07, 14:38
JeTa te pershendes dhe te uroj cdo te mire ne jete :)

jEtA_1
21-05-07, 16:40
JeTa te pershendes dhe te uroj cdo te mire ne jete :)
Gjithashtu dhe une te pershendes Shqiptare dhe te uroj cdo te mire ne jete flm nga ti per vizit qe i bere dhomes sime

ssara
21-05-07, 16:57
Pershendetje Jeta erdha te uroj qdo te mire ne jeten tende te re dhe ne forum ...kalo mire...

jEtA_1
21-05-07, 17:00
Pershendetje Jeta erdha te uroj qdo te mire ne jeten tende te re dhe ne forum ...kalo mire...
ssara flm e nderuara mikeshe virtuale per urimin qe me ke bere jame e lumtur qe jame e mirpritur ne mesin tuaj poashtu dhe une te uroj gjitha te mirat e jetes klm kudo qe je

selvija
21-05-07, 20:48
jEtA_1 pasi qe nuk ke e mundur te vi ne dasmen tende edhe pse me ftove,,por nje dhuart ta dergoj ne posten tende hahah
http://www.hanse-schmuck.com/shop_image/product/282_thumb.jpg shpresoj se te pilqen

te uroj dit te bukura dhe te dashura me te martuarin tend ..:smile:

vjeshta
21-05-07, 22:41
Jeta ju pershendes dhe ju uroj jete te gjate dhe te lumtur bashkshortore.


Ju respekton ,

Vjeshta!

uck_aksh
24-05-07, 04:40
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

jEtA_1
27-05-07, 22:35
jEtA_1 pasi qe nuk ke e mundur te vi ne dasmen tende edhe pse me ftove,,por nje dhuart ta dergoj ne posten tende hahah
http://www.hanse-schmuck.com/shop_image/product/282_thumb.jpg shpresoj se te pilqen

te uroj dit te bukura dhe te dashura me te martuarin tend ..:smile:
Flm motrushe per dhuraten qe me bere do e mbaje per kujtim nga motrushja ime virtuale

jEtA_1
27-05-07, 22:37
Jeta ju pershendes dhe ju uroj jete te gjate dhe te lumtur bashkshortore.


Ju respekton ,

Vjeshta!
vjeshta flm e nderuar per keto fjale te bukura dhe urimin qe ma bere me rastin e marteses sime gjithashtu dhe une te uroj gjitha te mirat e jetes

jEtA_1
27-05-07, 22:41
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg
Pershendetjet qe po me bene i nderuari uck_aksh ne dhomen time jane disi me te veqanta dhe i mirpres me kenaqesi sa qe shume here me duhet ti vendosi te pergezimet te uroj gjitha te mirat e jetes kalo bukur kudo qe te jesh ne kete dite vikendi

Dreni30
28-05-07, 12:26
jEtA_1
Erdha ketu me ta lane nje pershendetje duke deshiruar shendet e lumturi ne jete. Njeherit edhe suksese ne te gjitha planet tuaja te metutjeshme.
Me rrespekt per ju.

Dreni.

rilinda
28-05-07, 23:40
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

Zero Cool
02-06-07, 11:16
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gif

Elina
02-06-07, 14:40
Jeta pershendetje per ty...kalo nje dite te kendeshme...


Ps;Avatar te kengetares sime te preferuar Norah Johns...Elina!

instruktori
02-06-07, 15:12
Pershendetje dhe shume te mira


Instruktori

jEtA_1
03-06-07, 19:32
instruktori, Elina, Zero_Col, rilinda, Dreni30, dhe te gjithe ata qe i njoh dhe me njohin ju pershendes perzemersisht dhe kerkoj falje qe ju pergjigja me vones por obligimet e jetes ndonjeher e bejn te veten dhe nuk mund te jem ne mesin tuaj kurse me mendje jame gjdo here ne Dardani flm nga ju te gjithe qe me keni bere vizit ne dhomen time

ARI_03
04-06-07, 16:05
http://www.catmori.de/gruesse/sonstige10.gif

Arkza
04-06-07, 19:12
Jeta Ke nje Pershenndetje te vogel nga un , si Shenje te Respektit .
Arkza

SANTANA-29
08-06-07, 18:56
http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_natyra_e_kosoves.jpg
gjith jet paq,,,,pershendetje

rilinda
09-06-07, 14:54
http://www.barcoleta.com/funny_images/989_1lula%20e%20bukur.gif
...like a friend

Diana007
09-06-07, 18:41
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Zero Cool
14-06-07, 19:15
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

schütze
21-06-07, 21:47
Pershendetje nga schützehttp://www.locolobo.net/excolourrose.gif

jEtA_1
26-07-07, 10:20
schutze, Zero_Col, Ari_03, Dianaa_007, rilinda, Santana-29, Arkza dhe te gjithe ata qe me kane pershendetur i falenderoj nga zemra dhe ju uroj pushime te kendshme verore flm nga ju te gjithe kame respekt per ju miqt e mij virtual

Dreni30
28-07-07, 07:44
Nje pershendetje per ty, duke te deshiruar nje vikend te kendshem dhe shendet ne jete.

Dreni.

Zero Cool
30-07-07, 15:58
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif

rilinda
03-08-07, 18:52
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

Elina
04-08-07, 09:34
http://www.wondercliparts.com/good_day/graphics/good_day_graphics_03.gif

instruktori
07-08-07, 20:48
PERSHENDETJE DHE SHUME RESPEKTE PER JU

INSTRUKTORI

uck_aksh
08-08-07, 00:03
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

gazi-de
08-08-07, 12:31
pershendetje...................

jEtA_1
12-09-07, 14:46
gazi_de
uck_aksh
instruktori
Elina
rilinda
Zero_Cool
Dreni30
Te gjithe jeni te pershendetur dhe te respektuar nga ana ime ju deshiroj gjitha te mirat e jetes shendet, lumturi dhe suksese ne jet flm qe me vizituat ne oden time

gjini
14-09-07, 10:15
jEta, uroj qe edhe ti te kesh fat ne jeten dhe nderrimi i gjendjes familjare ju sjellte fate e dashuri ne jete .
paq fate dhe deri ne vdekje mos tu ndalt fati dhe te mirat .
edhe ty po te uroj me nje tuf lule per respekt .

jEtA_1
14-09-07, 15:39
jEta, uroj qe edhe ti te kesh fat ne jeten dhe nderrimi i gjendjes familjare ju sjellte fate e dashuri ne jete .
paq fate dhe deri ne vdekje mos tu ndalt fati dhe te mirat .
edhe ty po te uroj me nje tuf lule per respekt .
Flm gjini respekt per ty i nderuar

LuLjaa
15-09-07, 01:30
http://s.rimg.info/62f22e4ba8b71ac813b32a043a351d90.gif

Gjithe t'mirat ne jete per ty jetaa :)

jEtA_1
15-09-07, 13:27
http://s.rimg.info/62f22e4ba8b71ac813b32a043a351d90.gif

Gjithe t'mirat ne jete per ty jetaa :)
Po ashtu edhe une LuLjaa te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat e jetes

Elina
15-09-07, 13:33
Te pershendes shume Jeta,,, me vjen mire qe po te takoj ketu ne Forum...

Te deshiroj gjith te mirat ne jete ...


Elina!

jEtA_1
16-09-07, 12:47
Te pershendes shume Jeta,,, me vjen mire qe po te takoj ketu ne Forum...

Te deshiroj gjith te mirat ne jete ...


Elina!
Poashtu edhe une te pershendes Elina ty dhe po shoh se je shume aktive ne forum me vjen mir qe ke koh se une per vete keto kohet e fundit pak jame ralluar por ski cka bene obligimet tani me jan shumfishuar dhe spo mund te jem shum aktive ne mesin tuaj por megjithat mju harru nuk e kam ne plan sepse edhe ju jeni nje prej obligimeve te mija mirmbetsh kudo qe te jeshe motrushe

instruktori
02-10-07, 20:57
Me shume deshira per ju dhe familjen e juaj ju pershendes.
Zoti ju ruajte dhe ju ndihmofte gjithe jeten
Kado qe te shkoni dhe kado qe te kaloni

Respekt Instruktori

jEtA_1
03-10-07, 13:51
Me shume deshira per ju dhe familjen e juaj ju pershendes.
Zoti ju ruajte dhe ju ndihmofte gjithe jeten
Kado qe te shkoni dhe kado qe te kaloni

Respekt Instruktori

Flm instruktori per ket urime qe me jane dedikkuar mua dhe familjes time respekt per ju

lirik
07-10-07, 17:29
Jeta E Nderuara Esht Knaqsi E Veqant Te Pershendes Dhe Te Flas Edhe Per Vargjet Q E Shkruan Te Vargjet Qe Shkruan Ehst Knaqsi Ti Lexosh Jan Shum Te Prekshme Dhe Kan Nji Veqanti Dhe Paraqitje Te Bukur
Te Uroj Gjith Te Mirat Be Jetė

Te Ruoj Shum Suksese Dhe Realizim Te Deshirave Tua
Faleminderit Per Pershendetjen Tende Ne Rubriken Tima Me Rrespekt T E
Veant Dhe Gzohem Zakonisht Kur Me Shkruan
Me Respekt T E Veqant Per Ju Liriku
Gjith T E Mirat

Linka_pz
10-10-07, 13:49
http://images.zwani.com/graphics/hello/images/1112.gif (http://www.zwani.com/graphics/hello/)

rilinda
11-10-07, 20:28
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

LuLjaa
12-10-07, 18:40
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

jEtA_1
17-10-07, 10:56
Jeta E Nderuara Esht Knaqsi E Veqant Te Pershendes Dhe Te Flas Edhe Per Vargjet Q E Shkruan Te Vargjet Qe Shkruan Ehst Knaqsi Ti Lexosh Jan Shum Te Prekshme Dhe Kan Nji Veqanti Dhe Paraqitje Te Bukur
Te Uroj Gjith Te Mirat Be Jetė

Te Ruoj Shum Suksese Dhe Realizim Te Deshirave Tua
Faleminderit Per Pershendetjen Tende Ne Rubriken Tima Me Rrespekt T E
Veant Dhe Gzohem Zakonisht Kur Me Shkruan
Me Respekt T E Veqant Per Ju Liriku
Gjith T E Mirat
Edhe une te pershendes i nderuari lirik poashtu dhe une jame lexuese e regullt e shkrimeve tua dhe me pelqejn shume flm per fjalet qe mi keni shkruar te pershendes atje ku je ne mergim dhe te uroj gjitha te mirat e jetes

jEtA_1
17-10-07, 10:58
http://images.zwani.com/graphics/hello/images/1112.gif (http://www.zwani.com/graphics/hello/)

Vendase flm per viziten qe po ma bene regullisht ne dhomen time te pershendes nga thellesia e zemres dhe te uroj shume e shume suksese ne te ardhmen

jEtA_1
17-10-07, 10:59
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

rilinda flm e nderuar per keto fjale te bukura dedikuar ne dhomen time te pershendes dhe te uroje suksese ne jete

jEtA_1
17-10-07, 11:02
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif
Lulja flm per urimin qe me ke derguar per festen e Bajramit besoj qe dhe ju keni kaluar bukur ne kete fest te madherishme .pershendetje pra dhe suksese ne jete

gjini
17-10-07, 12:59
uroj qe ky mesazh im te ju gjej mire dhe me shendet aty ku ndodhesh.

jEtA_1
17-10-07, 17:01
uroj qe ky mesazh im te ju gjej mire dhe me shendet aty ku ndodhesh.
Flm i nderuar poashtu dhe juve ju pershendes respekt per ju

gazi-de
19-10-07, 15:38
E nderuara jeta pranoj pershendetjet e mia,me plot respeket per ty....
http://www.guntherkrauss.de/bilder/botanischergarten/bilder/rose.jpg

jEtA_1
01-11-07, 22:36
E nderuara jeta pranoj pershendetjet e mia,me plot respeket per ty....
http://www.guntherkrauss.de/bilder/botanischergarten/bilder/rose.jpg
Rrespekt te veqant per ty i nderuari gazi-de

Prishtinasja_
28-11-07, 00:35
Jeta te pershendes...

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

Diana007
28-11-07, 12:02
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

rilinda
28-11-07, 14:07
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

jEtA_1
28-11-07, 21:22
Jeta te pershendes...

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif
Flm Prishtinasja edhe une te pershendes dhe gjithashtu te uroj festen e flamurit

jEtA_1
28-11-07, 21:27
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)
Diana007 flm e nderuar per ket himn qe ma ke derguar ma ke zbukuru oden time gjithashtu i ke dhen edhe vler edhe nga ana ime je e pershendetur dhe urime festa e flamurit

Nirvana Band
28-11-07, 21:27
Pershendetje per ty Jeta, URIME FESTA E 28 NENTORIT - DITA E FLAMURIT.Te deshiroj gjitha te mirat.

jEtA_1
28-11-07, 21:28
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!
Flm rilinda per urimin qe me ke derguar kame respekt te veqant per ju e nderuar poashtu dhe une te uroj festen e flamurit dhe suksese ne jeten tuaj

jEtA_1
28-11-07, 21:30
Pershendetje per ty Jeta, URIME FESTA E 28 NENTORIT - DITA E FLAMURIT.Te deshiroj gjitha te mirat.
Gjithashtu dhe juve urime festa e Flamurit flm per urimin qe me keni derguar respekt keni nga ana ime

uck_aksh
29-11-07, 01:48
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg

vjeshta
30-11-07, 18:18
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Luana
03-12-07, 00:03
http://i88.photobucket.com/albums/k169/princessteacup79/hello.gif