PDA

View Full Version : Budo_785


Agolli
01-03-07, 12:14
Nga fondet dhe bugjeti ime :biggrin: vendosa ta nderrtoje nje ode,.... Ode posaqerishte per ty i nderuar!!
Le te jet kjo nje ode e juaj solemne,.. me nje pronar te miresjelljes dhe dialogut te mirefillet..!!! :smile: p.s.'''''''''mobilet zgjedhi vet...........:biggrin:

Te deshiroj mire se ardhje ne forumin DARDAN.....dhe njekohesishte te uroj c'do te mire ne jete..........Agolli..........

Prishtinasja_
01-03-07, 14:38
Pershendetje Budo_785

mir se ke ardhur ne mesin !!! :smile:

Kalo bukur ne FD !! :smile:

ARI_03
01-03-07, 14:41
Pėrshėndetje i nderuar,

Ju uroj mirėseardhje,dhe argėtim tė kėndshėm nė mesin tonė.....

Me respekt
ARI_03

budo785
01-03-07, 18:25
Nga fondet dhe bugjeti ime :biggrin: vendosa ta nderrtoje nje ode,.... Ode posaqerishte per ty i nderuar!!
Le te jet kjo nje ode e juaj solemne,.. me nje pronar te miresjelljes dhe dialogut te mirefillet..!!! p.s.'''''''''mobilet zgjedhi vet...........:biggrin:

Te deshiroj mire se ardhje ne forumin DARDAN.....dhe njekohesishte te uroj c'do te mire ne jete..........Agolli..........
Faleminderi shume Agolli:smile: ,po ndjena sikur me ma nda nji ode nga shpija jote.Do ti zgjedhi mobilet edhe ka me ble ni fotele ne te cilen vec ti ki te drejt mu ule:smile: .
Banu gjithnji komunikative sikurse je,qe forumi te jete interesant..
Edhe ni here flm shume per Oden,shum po me pelcen,hahahah

budo785
01-03-07, 18:33
Pershendetje Budo_785

mir se ke ardhur ne mesin !!! :smile:

Kalo bukur ne FD !! :smile:
Faleminderit per mikepritjen prishtinasja.Do te kaloj mire ketu ne forum nese ketu je ti edhe te tjeret me shkrimet e tyre.Shprersoj se eedhe gjermanishten do ta mesoj nga ju ghermanishtfolesit:smile:
Pershendetje te perzemerta nga Budo

budo785
01-03-07, 18:36
Pėrshėndetje i nderuar,

Ju uroj mirėseardhje,dhe argėtim tė kėndshėm nė mesin tonė.....

Me respekt
ARI_03
Faleminderi ARI,me kenaqesi i lexoj shkrimet e tua,me vjen mire qe jam ne mesin e juaj....shpresoj te njihemi ma shume....Pershendetje i nderuar

Albanian eX|PerT
01-03-07, 18:59
Pershendetje i nderuar.

Mire se na ke ardhur ne familjen tone dardane. Ia kalofsh sa me mire...!!!

gjithe te mirat ne jete, me rrespekt
albanian axpert

legenda
01-03-07, 20:14
Pranoni edhe nje pershendetje nga une,:smile:


me respekt
Legenda

falma_lotin
02-03-07, 13:43
budo785 te deshiroj mireseardhje ne forumin ma te mire te deshiroj te kalosh sa ma mire ne te gjithe se me te verte jam te gjithe te shkelyeshem prandaj prano nga une pershednetjet me te sinqerate falma_lotin

falma_lotin
02-03-07, 13:56
budo 785 mbase je i ri ketu qe vllako nje komplet filgjana per me i sherby me kafe musafiret qe te vin te ti
http://otop.moc.go.th/images/pic_product/1/66_ben-somchai-kafe.jpg

vjeshta
11-03-07, 15:57
Pershendetje i nderuar dhe mire se na erdhe ne mesin tone .


Vjeshta .

Buqja_ch
12-03-07, 21:32
Edhe Nga Un Merr Pershndetje Dhe Te Kalosh Sa Me Mir Ne Mesin E Te Mirve

Me Rrespekt .....

ninnela
12-03-07, 23:08
Pershendetje per ty i nderuar dhe mire se na paske ardhur ne keshtjelen dardane:smile:

Shpresoj se do t'ja kalosh si eshte me se miri

Respekt ninnela:wink:

rilinda
15-03-07, 01:11
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg

Agolli
28-03-07, 10:10
Ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj shokiiiiiiiiiiiiiiiii, nga na humbe aaaaa?....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif
Sidoqofte te pershendes pa virusa.....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif dhe te deshiroj nje dite speciale, vehtem per ty:::
E pash se sot ishte ditelindja e juaj, dhe vendosa qe ta uroj duke ju deshiruar fat dhe lumturi gjate terr jetes.......
URIME i NDERUAR..........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

http://www.fancyflours.com/fancyflours/images/large/candles-happy-birthday.jpg

vjeshta
28-03-07, 23:35
http://img85.imageshack.us/img85/2187/wasser008408jjjjjpb3.gif


Urime ditelindjen dhe 100 pranvera te tjera .Vjeshta!

uck_aksh
29-03-07, 00:17
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

rilinda
02-04-07, 11:35
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

Prishtinasja_
03-04-07, 10:38
http://www.usi-rpg.com/images/ecards/niceday.jpg

Albanian eX|PerT
03-04-07, 21:32
http://www.classact.ca/RubberStamps/Words/Word%20Stamps/EX11B_B_HaveaNiceDay.jpg

legenda
08-04-07, 10:26
http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

rilinda
08-04-07, 12:35
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif

ninnela
09-04-07, 12:19
Budo te pershendes perzemersisht kudo qe je

Respekt NINNELA

Amina
10-04-07, 00:26
Pershendetje Budo , kalo nje nate te kendshme.

LuLjaa
10-04-07, 00:34
Budo_785 Pershendetje t'deshiroj Argetim te kendeshum.

Lijanna
11-04-07, 12:33
Budo_785 prano pershendetje edhe nga Lijanna!

Djellza:
14-04-07, 22:22
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

gazi-de
10-05-07, 14:09
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

ssara
10-05-07, 15:42
Te pershendes dhe te uroj nje dite sa me te bukur.....

Prishtinasja_
13-05-07, 15:23
http://ug2.kwick.de/ug/0233/3900/14425762_full,r,470x470.jpg

Amina
15-05-07, 02:02
Tunggggggggggggggggggggggggggggggggggg

vjeshta
22-05-07, 02:33
Pershendetje dhe respekt per juve kudo qe jeni .


Vjeshta!

uck_aksh
24-05-07, 04:27
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg