PDA

View Full Version : Buqja_ch


Faqet : [1] 2 3 4 5

Buqja_ch
03-03-07, 17:00
mire se ju gjej..shum ni koh e gjat eshte se ju lexoi,,e sod vendosa te vi edhe une..me rrespekt..

ARI_03
03-03-07, 17:02
mire se ju gjej..shum ni koh e gjat eshte se ju lexoi,,e sod vendosa te vi edhe une..me rrespekt..Mirė se na erdhe.....:smile: Ju uroj argėtim tė kėndshėm nė mesin tonė......

Ari_03

Albanian eX|PerT
03-03-07, 17:05
mire se ju gjej..shum ni koh e gjat eshte se ju lexoi,,e sod vendosa te vi edhe une..me rrespekt..
Mire se na ke ardhur ojk buqe... Inshaallah je si buqja jeme hehehehehhehehehehehehe

Kalofshi mire me ne...!!!

me rrespekt
albanian expert

Buqja_ch
03-03-07, 17:26
te flm..Ari_03 per fjalet si mi thua..te gjitha ato shkrime si kom lexu nga ti.kam rrespekt te madh,,e sod po ndrroi fjal me Ty..kalofsh mir..por nese dot beje gabime me falni..Me RRespekt per Ju

Buqja_ch
03-03-07, 17:31
ooo flm per mir pritje Albanian exipert..lutem edhe un inshalla te jem e mir si ajo Buqja jote..te prshendes kalo mir ..Me RRespekt per Ju

LOJETARI
03-03-07, 17:32
Hajde Buqja hajde , ardhsh me njėqind tė mira :smile:

budo785
03-03-07, 17:38
Mire se na erdhe Buqja
http://wp.li.ru/flowers/flowers_062.jpg
Nga Budo

gazi-de
03-03-07, 17:46
mire se ju gjej..shum ni koh e gjat eshte se ju lexoi,,e sod vendosa te vi edhe une..me rrespekt..
o hajde buqe hajde mire se na ke erdhe.te uroje gjdo te mire ne mesine tone...

Agolli
03-03-07, 18:34
mire se ju gjej..shum ni koh e gjat eshte se ju lexoi,,e sod vendosa te vi edhe une..me rrespekt..

Mire se erdhe Buqe_ch...........te deshiroje qaste te bukura dhe argetuese ne mesin tone...
shpresoj se do te kaloni ashtu sikurse keni deshire....

Agolli.......

falma_lotin
03-03-07, 18:54
mire se ju gjej..shum ni koh e gjat eshte se ju lexoi,,e sod vendosa te vi edhe une..me rrespekt..

o Buqja_ch te deshiroje mirseardhje ne forumin ma te bukur shpresoj se dote kaloni mire ketu "buke e krip e zemer"te deshiroj nga zemra gjithmon ne fetyren tande te kete gaz e hare e kete mund ta gjesh te ne gjithmon e shpresoj se nuk keni gabuar qe keni ardh llokume ketu pra te deshiroj te kalosh sa ma mire ketu .

Me rrespekt nga falma_lotin

Buqja_ch
03-03-07, 23:06
po Lojtari..FLM..mendoj se jam dhe erdha ktu vetum per te mire..
budo785..flm.uha me qfar lule me prite FLM..edhe ni her shum..
Me RRespekt per Ju..

Buqja_ch
03-03-07, 23:09
edhe un mendoi se do te kaloi mir me ju..FLM..gazi_de edhe..me

Ty Agolli..per fjalet si mi thuani..kaloni mir..

e_martumja
03-03-07, 23:44
mire se erdhe ne mesin tone argetime te kendshem dhe ēastet te bukura ju deshiron e_martumja

turisti
03-03-07, 23:48
Buqe_ch e nderuar,:smile:

Mire se erdhe ne kete parajse te komunikimeve ne te gjitha nivelet.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

Buqja_ch
04-03-07, 08:59
FLM..nga ti Falma_lotin.edhe un besoi se nuk gabova si erdha ketu te ju.. ku me prite me
Buk.Krip e Zemer se edhe ashtu kemi nevoj _se me embelsira te Gurbetit u ngopum_..
ka shum vite se me rregull i lexoj kto faqe kto tema me kan pelqy pa mas.prandaj sod jom ketu..
Me RRespekt per Ju..

Buqja_ch
04-03-07, 09:04
FLM.. shum nga ti e_martumja..dhe nga ti turisti..me ne fund u gezova
edhe un si gjeta vend ne ket parajs..
Kaloshi Mire...

Zero Cool
04-03-07, 09:32
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/lule-1.jpg

Buqja_ch
04-03-07, 10:19
FLM..Zero_Cool..edhe un mire se ju gjeje....dhoma ime u mbush me aromen e lules tende
ne at moment si Syri sheh lule shpirti qetsohet
Me RRespekt kalosh mir....

RiannA
04-03-07, 11:30
T“pershendes, mir se ke ardhur, kalo sa ma bukur

RiannA

Buqja_ch
04-03-07, 13:59
FLM..Rianna...se bashku edhe me ty
Me RRespekt...

Zero Cool
08-03-07, 13:12
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

gazi-de
08-03-07, 14:32
Buqja_ch URIME 8 MARSI....

Buqja_ch
08-03-07, 23:47
FLM.. Zero_Cool.........

FLM..gazi-de....

Lulet tuaja zbukuruan dhe mbushen me arom oden time..

flm..shum per urimet tuaja....

Paradox_13
11-03-07, 10:09
Duke te uruar mireseardhje njeherit me lejo qe te deshiroj edhe nje dite te qet vikendi.

Paradox_13

Dea_A
11-03-07, 12:53
Te uroj mireseardhje !
Mbes me shprese se postimet tuaja do te i japin fryme te kendshme diskutimeve !
Shendet ........nga Dea_A!:smile:

Buqja_ch
11-03-07, 12:53
Duke te uruar mireseardhje njeherit me lejo qe te deshiroj edhe nje dite te qet vikendi.

Paradox_13
Te falenderoi shume per fjalet si mi thua
ashtu edhe un deshiroi per ty..si te kalosh
si eshte me se miri ,,sidomos kto dit pushimi..

Me rrespektin me te madh te pershendes..

FLM...

Buqja_ch
11-03-07, 12:57
Te uroj mireseardhje !
Mbes me shprese se postimet tuaja do te i japin fryme te kendshme diskutimeve !
Shendet ........nga Dea_A!:smile:

FLM..shume Dea..per kto fjal..
ka shume vite se jam ktu.duke ju lexuar juve..
ne fund vendosa edhe un te them ndoi her naj fjal...
ku se di pse ma shum e me qef vetum ju lexoi...

flm...shumeeeee

Zero Cool
11-03-07, 13:41
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gif

vjeshta
11-03-07, 15:51
Pershendetje e nderuar dhe mire se na erdhe .

Vjeshta.

Zero Cool
12-03-07, 12:02
Pasi qe po shkrujm ne forum edhe po te pershendes,:

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/13d05123c8eb092.jpg

Buqja_ch
12-03-07, 20:09
Pershendetje e nderuar dhe mire se na erdhe .

Vjeshta.
FLM..SHUM VJESHTA,,ESHTE KNAQSI SI JOM NE MESIN E JUAJ

ME RRESPEKT PER JU ..

Buqja_ch
12-03-07, 20:11
Pasi qe po shkrujm ne forum edhe po te pershendes,:

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/13d05123c8eb092.jpg


FLM..PER TE GJITHA NGA TI..JE I MIRE SE ARDHUR NE QDO KOH...TE PRITI...

Prishtinasja_
12-03-07, 20:54
Buqja_ch , vendase

te pershendes kudo qe te jesh dhe cdo te mire !!! :biggrin::biggrin:

Buqja_ch
14-03-07, 13:34
Buqja_ch , vendase

te pershendes kudo qe te jesh dhe cdo te mire !!! :biggrin::biggrin:

pershendetja jote ishte ni knaqsi e madhe per mua
dua te jesh mir dhe shum fat qdo her....

ARI_03
14-03-07, 13:37
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/freundschaft/freundschaft_ist_wie_musik.gif:smile:

Pėrshėndetje Buqja_ch,:smile:

Nirvana Band
14-03-07, 21:22
Pershendetje Buqja_ch, me gjitha te mirat.

rilinda
15-03-07, 00:23
http://parentsofbpkids.freeservers.com/Words/kisses-bambilove.gif

Buqja_ch
15-03-07, 08:47
http://parentsofbpkids.freeservers.com/Words/kisses-bambilove.gif
EDHE UN NGA ZEMRA JU PERSHNDES ,TY ARI..NIRVANA BAND..E SHUMMMMMM TY RILINDA...
VIZITA E JUAJ UM GEZON
ME RRESPEKT....

RiannA
15-03-07, 13:16
Tpershendes shuuum Buqeee

kalo bukur

RiannA

Penesti
15-03-07, 18:05
PERSHENDETJE
TE GJETA EDHE TY BUQE TE STRUKUR NE KETE STROFULLKU PO I RUAN ME XHELOZI MIQT E TU . Me lejo te jem pjese e ketij urimi qe i paskan thene pararendesit . jete dhe fate te perbotshme ....

Zero Cool
16-03-07, 14:11
Flm per pershendetjen e nderuar qe edhe ty nje lule per nje vikend te kendshem:

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/comics/a126b417f6aa6e5.gif

Sy_kaltra
16-03-07, 16:51
Pershendetje Buqja_ch te uroje nje dite te bukur ku do qe gjendesh...

uck_aksh
17-03-07, 01:22
Buqja_ch pershendetje dhe te uroj gjith te mirat ne jet
http://i97.photobucket.com/albums/l225/anntrainor_2006/34gpu88.gif

ARI_03
17-03-07, 10:56
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenende/endlich_ausspannen.gif

Buqja_ch
18-03-07, 13:43
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/freundschaft/freundschaft_ist_wie_musik.gif:smile:

Pėrshėndetje Buqja_ch,:smile: Ari_3 flm..per viziten tende..dua kto dite ti kalosh sa me mir..mir mbetsh

Buqja_ch
18-03-07, 13:45
Pershendetje Buqja_ch, me gjitha te mirat.

flm..dhe ti kalofsh ni fund jav te mir..je e mir se ardhur...

Buqja_ch
18-03-07, 13:46
Tpershendes shuuum Buqeee

kalo bukur

RiannA
ooo flm vizita jote um gezon..kalo sa me mir ket fund jav..

Buqja_ch
18-03-07, 13:48
Flm per pershendetjen e nderuar qe edhe ty nje lule per nje vikend te kendshem:

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/comics/a126b417f6aa6e5.gif


flm..Zero lulja jote ma shtoi freskin ketyre ditve te pushimit..
dua te jesh mir aty ku je ..

te priti qdo her e ne qdo koh...FLM..

Buqja_ch
18-03-07, 13:50
Pershendetje Buqja_ch te uroje nje dite te bukur ku do qe gjendesh...

te flm..shum motrushe aty ku ti je shtohet knaqsia

paq shum te mira flm..per vizit..

Buqja_ch
18-03-07, 13:52
Buqja_ch pershendetje dhe te uroj gjith te mirat ne jet
http://i97.photobucket.com/albums/l225/anntrainor_2006/34gpu88.gifvizita jote me la pa fjal..nga ajo dit muri im u stolis per bukuri..shum te mira per ty..

Buqja_ch
18-03-07, 13:54
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenende/endlich_ausspannen.gifooo flm..vrtet ndoi her na duhet keshtu te pushojm..flm..ARI_03 po na din shijej..je i mir se ardhun qdo her..kalo sa me mir...

Buqja_ch
18-03-07, 14:02
PERSHENDETJE
TE GJETA EDHE TY BUQE TE STRUKUR NE KETE STROFULLKU PO I RUAN ME XHELOZI MIQT E TU . Me lejo te jem pjese e ketij urimi qe i paskan thene pararendesit . jete dhe fate te perbotshme ....

nga zemra te flm..per fjalet si mi thua.vrtet miqet e mir te bejn te ndihesh mir.
sidomos kur te vizitojn.Ti je i mir se ardhur qdo her ..
urimet dhe fjalet e mira si i thua me bejn te ndihem me krenare per musafiret si ikom
me shpres se kjo nuk do te jet vizita e fundi nga Ti...
te pershendes...kalofsh sa me mir

Prishtinasja_
18-03-07, 14:40
Vendase

http://ug2.kwick.de/ug/0204/3213/7041364_full,r,500x500.jpg

Liebe Grüsse

Prishtinasja_:wink:

Buqja_ch
18-03-07, 21:23
Vrtet Je E Pa Zevendsushme...te Flm..shummmmmmmmm
Deshiroi Kto Dit Te Kesh Kalu Si Eshte Me Se Miri...
Te Perqafoi Shum..

falma_lotin
20-03-07, 15:01
Nje pershendetje shum e ngrohte per Motrushen time dhe gjithashtu te uroj te kalosh sa me mire si ne jeten tende te perditshme ashtu edhe ne FD
http://img74.imageshack.us/img74/3888/240kolbii1507mp.jpg (http://imageshack.us/)

pershendetje nga falma_lotin

Xuki
21-03-07, 09:07
Buuqeee, qysh je? a je mirė?

Tė pėrshėndes dhe tė uroj njė ditė tė kėndshme me shuuuumė borė!

Prishtinasja_
21-03-07, 10:30
http://ug2.kwick.de/ug/0221/5931/12456854_full,r,470x470.jpg

Giovanni
21-03-07, 23:05
Tung tung,

Si po ja kalon??

Te pershendet shume shume shuem

Mbremje te kendshme Giovanni.

Buqja_ch
22-03-07, 09:21
Nje pershendetje shum e ngrohte per Motrushen time dhe gjithashtu te uroj te kalosh sa me mire si ne jeten tende te perditshme ashtu edhe ne FD
http://img74.imageshack.us/img74/3888/240kolbii1507mp.jpg (http://imageshack.us/)

pershendetje nga falma_lotin
kur ti me ben vizit ne oden time diqka sikur ndij ne zemer..flm edhe shummm ma mire kalofsh ti...je e mir se ardhur qdo her

Buqja_ch
22-03-07, 09:23
http://ug2.kwick.de/ug/0221/5931/12456854_full,r,470x470.jpg
ku te shkoj e ku te jesh ti eshte knaqsi,e sidomos kur te kom musafire si vendase me rreh zemra ..flm e kalo mire..ni mpuqqq nga Buqja

Buqja_ch
22-03-07, 09:25
Buuqeee, qysh je? a je mirė?

Tė pėrshėndes dhe tė uroj njė ditė tė kėndshme me shuuuumė borė!

Flm Xuki per vizit dhe urimet tua....
je i mire se ardhur
mbetsh i pershendetur per te mire qdo her

Buqja

Buqja_ch
22-03-07, 09:27
Tung tung,

Si po ja kalon??

Te pershendet shume shume shume

Mbremje te kendshme Giovanni.

flm ..mire jam po edhe ty dua te uroi shume te mira
dhe ti kalosh mir kto dit.. her ver e her dimer..

Buqja

Dreni30
22-03-07, 09:28
Buqe sot nime erdha ketu me te pershendet, ndoshta qenkam vonuar, por pasi qe je me e madhe ma fal kete here. hahahah Te pershendes dhe uroj shendet e lumturi ne gjitha sferat e jetes. Njeherit edhe biseda te kendshme ketu ne mesin tone.

Dreni.

Buqja_ch
23-03-07, 12:27
Buqe sot nime erdha ketu me te pershendet, ndoshta qenkam vonuar, por pasi qe je me e madhe ma fal kete here. hahahah Te pershendes dhe uroj shendet e lumturi ne gjitha sferat e jetes. Njeherit edhe biseda te kendshme ketu ne mesin tone.

Dreni.

I falur je o Dreni..as ni her nuk eshte von kur dikuj
ja ben ni vizit me deshir..je i mir se ardhur qdo her
shendet e fat paq shume te mira qdo her..

Buqja

ARI_03
23-03-07, 12:53
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/freitag/das_letzte_stueck.jpg

Giovanni
24-03-07, 18:41
http://www.pascalobispoblog.com/media/872/20060727-dessin%20gros%20minet%20bon%20week%20end.jpg

rafet llapjani
25-03-07, 06:38
Buqe te pershendes dhe te deshiroj gjdo te mire ne jet kudo qe gjendesh.

R.Llapjani

~AmaZonA~
25-03-07, 10:06
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

Buqja_ch
25-03-07, 11:00
Buqe te pershendes dhe te deshiroj gjdo te mire ne jet kudo qe gjendesh.

R.Llapjani

flm..per fjalet si mi thua ..
te mira e fate paq edhe ti..je i mire se ardhur qdo her

kalo mir kete dite pushimi

Buqja

Buqja_ch
25-03-07, 11:03
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/freitag/das_letzte_stueck.jpgflm..ARI per viziten si ma bere..paq shendet
Buqja

Buqja_ch
25-03-07, 11:04
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)
flm motrushe dhomen ma hjeshove..jeten tende e paq keshtu te zbukurume
shume te mira per ty..Buqja

Buqja_ch
25-03-07, 11:06
http://www.pascalobispoblog.com/media/872/20060727-dessin%20gros%20minet%20bon%20week%20end.jpg
flm..te them se je njo si nuk um harron..vizita juaj um ben te ndihem mire
Buqja

Sy_kaltra
25-03-07, 11:26
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

uck_aksh
26-03-07, 03:35
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/Buqja_ch.jpg

Buqja_ch
26-03-07, 08:13
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif
flm..shum edhe ti paq kalue kto dite si eshte me se miri
..vizita juaj um gezoi

Buqja_ch
26-03-07, 08:16
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/Buqja_ch.jpg

uck..... te flm shume ..oh sa bukur ..te pershendes..te mira paq ...Buqja

ssara
26-03-07, 09:05
pershendetje per ty Buqe te deshiroj qe kete jave ta kalosh sa ma bukur

Prishtinasja_
26-03-07, 15:51
http://www.ein-kleiner-blick.de/2x44.jpg

Dreni30
26-03-07, 23:21
E nderuar Buqe erdha ketu me ta lene nje pershendetje, nime po e shof se nuk je kesajde, por kur te vish e lexon.
Te uroj shendet e lumturi kudo qe te jesh.

Dreni.

Dreni30
27-03-07, 09:40
http://pedraapedra.weblog.com.pt/arquivo/rosa-gallica-rosa-mundi.jpg

Buqja_ch
27-03-07, 19:17
http://www.ein-kleiner-blick.de/2x44.jpg
te flm ashtu edhe Ty ..qdo her ma zbukuron dhomen..ashtu e paq jeten..te pershndes me zemer,,,

Buqja_ch
27-03-07, 19:19
E nderuar Buqe erdha ketu me ta lene nje pershendetje, nime po e shof se nuk je kesajde, por kur te vish e lexon.
Te uroj shendet e lumturi kudo qe te jesh.

Dreni.

o Dreni um vije keq se nuk isha ketu te takoj..
por takova pershndetjen tende te flm..
ku ashtu deshiroi edhe un per Ty ...
kalo ni nate te qete...

Buqja

lirik
28-03-07, 18:04
buqja te pershendes sinqerisht dhe te uroj qaste te kendshme ne forum

uck_aksh
29-03-07, 00:21
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

Buqja_ch
29-03-07, 08:18
pershendetje per ty Buqe te deshiroj qe kete jave ta kalosh sa ma bukur

flm shum..ashtu edhe un ty shume te mira qdo her e qdo kun...

Buqja_ch
29-03-07, 08:20
buqja te pershendes sinqerisht dhe te uroj qaste te kendshme ne forum

flm..shume per pershndetje ashtu edhe nga un..kalofsh mir
qdo her e qdo kun...
shum fat te deshiron

Buqja

Buqja_ch
29-03-07, 08:21
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif
qdo her vjen me hjeshi...flm kalo mir qdo kun ku je te pershndes ..

Prishtinasja_
31-03-07, 14:16
http://www.mondstrahlen.de/wogrue/Wo-En-1.jpg

budo785
31-03-07, 16:00
Bucja te pershedes
Drejtohu bre pak se vec rate po rri,hhahahah

selvija
31-03-07, 17:29
http://img1.imagechef.com/w/070331/sampa98022dd21e216b0.jpg (http://www.imagechef.com/)

lirik
31-03-07, 18:08
prishtinasja gati me iku pa e pa nes e je keshtu siq dukesh ne fotografi konkuro per mis bota lirisht
por mbi te gjitha prishtinasja nje lule qe ke sjell ktu me kaq bukuri ma luajte gjakun me dehe me ket lule ne foto te lutem nes e ka mundesi te me thuash si quhet ne gjuhen shqipe kjo lloj luleje e bukur

lirik
31-03-07, 18:10
buqe flm mikesh e nderuar na gje edhe ti ndonje motiv te bukur me fotografi qofshin lule apo diqka tjeter
te shohim se qka din me na paraqit

lirik
31-03-07, 18:11
selvija na paska paraqit nji buqet lulesh dhe na paska pershendet por te them te drejten pak a shum po e di si quhen kto lule ne gjuhen shqipe por shum i sigurt nuk jam te shohim se qka po na thot selvija

Giovanni
01-04-07, 00:38
http://www.bulma-animation.org/u/p/7/mmokckgezhqwlx42j1wv8op7ed.gif

rilinda
02-04-07, 11:26
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

Albanian eX|PerT
03-04-07, 22:03
http://www.classact.ca/RubberStamps/Words/Word%20Stamps/EX11B_B_HaveaNiceDay.jpg

Prishtinasja_
04-04-07, 00:51
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x167.jpg

LuLjaa
04-04-07, 23:12
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/hello/013.gif

Buqja_ch
05-04-07, 06:00
buqe flm mikesh e nderuar na gje edhe ti ndonje motiv te bukur me fotografi qofshin lule apo diqka tjeter
te shohim se qka din me na paraqit

te FLM.. per viziten si ma bere te uroi te kalosh mir qdo her

Buqja_ch
05-04-07, 06:01
http://www.bulma-animation.org/u/p/7/mmokckgezhqwlx42j1wv8op7ed.gif FLM..eshte knaqsi te mendosh te ecesh ne kete rrug ..kalofsh mir

Buqja_ch
05-04-07, 06:02
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

FLM...rilinda si solle ne oden time kete buzqeshje te diellit..si thot shummmm diqka

Buqja_ch
05-04-07, 06:04
http://www.classact.ca/RubberStamps/Words/Word%20Stamps/EX11B_B_HaveaNiceDay.jpg
FLM..shummm..qdo her e me shum tregohesh se je shum me i madh se mendojm te
pershndes nga zemra..fattt te uroi

Buqja_ch
05-04-07, 06:06
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x167.jpg

ku e mer kit forc nuk e di ..vetum te lumt na si te kemi..flm nga zemra

Buqja_ch
05-04-07, 06:07
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/hello/013.gif

hjeshija e natyres eshte flutura..kete hjeshi solle ne oden time FLM..shum per vizit te pershndet Buqja

lirik
05-04-07, 11:26
ju lutem te gjith forumistve te qesin fotografi te mahnitsghme dhe sa me te bukura neper forume kombinime natyr motive etj

Xuki
05-04-07, 12:22
Tė pėrshėndes nga loqka e zemres.

Kalo mirė kėto ditė festive.

Pėr TY:


http://www.fleurop.de/Images/Product_Images/xbunny_l.jpg


Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Giovanni
05-04-07, 18:02
http://futura2.altervista.org/_altervista_ht/ballo.jpg

Agolli
05-04-07, 19:25
http://i79.photobucket.com/albums/j129/jules31_SRK/SRK2/Zahrah_Khan/helloh014.jpg

Buqja_ch
06-04-07, 12:42
Tė pėrshėndes nga loqka e zemres.

Kalo mirė kėto ditė festive.

Pėr TY:


http://www.fleurop.de/Images/Product_Images/xbunny_l.jpg


Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif..FLM ma zbukurove oden time ..me rrespekt per ty kalo sa me mir

Buqja_ch
06-04-07, 12:43
http://futura2.altervista.org/_altervista_ht/ballo.jpgoooo flm..shum per ket lule te bukur kalo mir kto dite feste

Buqja_ch
06-04-07, 12:45
http://i79.photobucket.com/albums/j129/jules31_SRK/SRK2/Zahrah_Khan/helloh014.jpg

Agolli je i pa zevendsushum..te lumt te pershndes me shum rrespekt ndaj teje Buqja

budo785
07-04-07, 12:34
http://interrose.co.uk/images/shopping/rose096.jpg

legenda
08-04-07, 10:12
http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

rilinda
08-04-07, 12:50
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif

uck_aksh
08-04-07, 15:51
http://i171.photobucket.com/albums/u295/Jeannie522/GoodAfternoon.gif

ninnela
09-04-07, 12:33
Pershendetje per ty buqja

Buqja_ch
10-04-07, 15:32
Pershendetje per ty buqja

flm per pershndetje ...dhe kalofsh dite te mira

Buqja_ch
10-04-07, 15:33
http://i171.photobucket.com/albums/u295/Jeannie522/GoodAfternoon.gif

FLM..shum per kete zbukurim..dua te kalosh mire

Buqja_ch
10-04-07, 15:34
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif


Rilinda te FLM..shume qdo her e buzqeshur mbetsh...
te pershndes

Buqja_ch
10-04-07, 15:36
http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

Legenda flm.shum shum qka mund te gjesh ne ket foto..kalo sa me mire

Buqja_ch
10-04-07, 15:37
http://interrose.co.uk/images/shopping/rose096.jpg
kjo lule i nderuar thot shum..flm te pershndet Buqja

Lijanna
10-04-07, 17:18
qysh je Buchja_ch, si po kalon...?

Pershendetje nga Lijanna

Buqja_ch
10-04-07, 19:31
qysh je Buchja_ch, si po kalon...?

Pershendetje nga Lijanna

Mire jom..mire po kaloj..
te flm..per pershndetje ..edhe ti kalofsh si eshte me se miri..


Buqja

Dreni30
12-04-07, 08:21
E nderuar Buqja,
erdha ketu me ti uruar 1 mij shkrimet ne forum. Besoj se ke kaluar mire ketu dhe po kalon, vetem te uroj ne te ardhmen edhe xx shkrime te tjera e te bukura.
Shendet e lumturi ne cdo vend ku do qe te jesh.

Dreni.

Buqja_ch
12-04-07, 18:39
E nderuar Buqja,
erdha ketu me ti uruar 1 mij shkrimet ne forum. Besoj se ke kaluar mire ketu dhe po kalon, vetem te uroj ne te ardhmen edhe xx shkrime te tjera e te bukura.
Shendet e lumturi ne cdo vend ku do qe te jesh.

Dreni.

Nuk te them kote se te kame vella te mire...me befasove e flm .. per urimet ..e
gjith te mirat e shendet paq edhe Ti...

nga zemra te pershendet Buqja

Prishtinasja_
13-04-07, 10:14
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x194.jpg

Elina
13-04-07, 13:24
Pershendetje Buqe :smile:

http://i79.photobucket.com/albums/j129/jules31_SRK/SRK2/Zahrah_Khan/helloh014.jpg

Buqja_ch
14-04-07, 09:54
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x194.jpg

Nga zemra te pershndes se qdo her sjell hjeshi qdo kun dhe ne oden time..kalofsh mire keto dite pushimi..Buqja

Buqja_ch
14-04-07, 09:55
Pershendetje Buqe :smile:

http://i79.photobucket.com/albums/j129/jules31_SRK/SRK2/Zahrah_Khan/helloh014.jpg

Eline e pershndetur mbetsh..dhe ni fund jav te mire te kalosh ..shume te mira nga Buqja

Sy_kaltra
14-04-07, 10:42
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg

Agolli
14-04-07, 18:29
http://bluebuddies.com/gallery/Smurf_Posters/jpg/Smurfs_Posters_If_You_Need_A_Friend_I'm_Here.jpg

Djellza:
14-04-07, 21:58
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Buqja_ch
15-04-07, 07:41
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg

Sy_kaltra flm..per keto fjal me zbukurove oden..zoti ta zbukuroft jeten..te pershndes me zemer Buqja

Buqja_ch
15-04-07, 07:42
http://bluebuddies.com/gallery/Smurf_Posters/jpg/Smurfs_Posters_If_You_Need_A_Friend_I'm_Here.jpg

Agolli qdo her je i mire se ardhur ne oden time te pershndet Buqja

Buqja_ch
15-04-07, 07:44
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Flm..Djellza per pershndetje edhe une te deshiroi shume te mira ne jete
dhe je e mire se ardhur qdo her ne oden time
Buqja..

Paradox_13
15-04-07, 13:47
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi.

rilinda
15-04-07, 18:30
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR025.gif

Giovanni
15-04-07, 19:25
http://www.fantasygif.it/Saluti%20e%20Auguri/Buonasettimana/c1.gif

Dreni30
16-04-07, 09:59
Buqja, erdha ketu per te pershendetur, duke te deshiruar shendet, njeherit harmoni e lumturi me me te dashurit tuaj.

Dreni.

Prishtinasja_
16-04-07, 10:23
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x293.jpg

gazi-de
16-04-07, 12:08
Buqja_ch pranoje pershendetjet e mia,respeket per ty..........

LuLjaa
17-04-07, 02:34
Pėrshėndetje..

http://i59.photobucket.com/albums/g296/edge06/comment/graphic-306.gif

jEtA_1
17-04-07, 12:03
Buqja_ch pershendetje shoqja virtuale suksese te metutjeshme ne te gjitha sferat e jetes klm motrushe
http://i106.photobucket.com/albums/m242/pimpingyourspace/Myspace_Comments/Hello/images/hello-f.jpg

Sy_kaltra
20-04-07, 17:57
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

rilinda
21-04-07, 21:53
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif

Giovanni
22-04-07, 18:06
Pas nje pushimi te shkurter fundjavor te deshiroj nje jave te kendsheme.


Me respekt Giņ.

Zana_ch
22-04-07, 19:41
Buqja_ch....moter te uroi nje jav qe po vjen shum te bukur ................


http://www.aryanflorist.com/images/flower-meaning.gif

Dreni30
22-04-07, 23:49
Buqja, erdha ketu per te pershendetur, duke te deshiruar harmoni e lumturi me me te dashurit tu. Mungesen qe po e bene ketu keto dite, shpresoj se do ta kompenzofsh herave tjera.

Me rrespekt per ju.
Dreni.

uck_aksh
23-04-07, 00:23
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

Buqja_ch
23-04-07, 21:04
Paradoxs_13
Rilinda
Giovanni
Dreni
Prishtinasja
Gazi_de
LiLjaa
Jeta_1
Sy_kaltra
Zana_ch

Te gjithve nga zemra ju pershndes edhe une..dhe kam knaqsin me te madhe kur ju me vizitoni..shume te mira ju deshiron qdo here

Buqja

Buqja_ch
23-04-07, 21:05
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

Kjo eshte ni hjeshi e pa pare flm dhe kalofsh mire ..te pershndet Buqja

Buqja_ch
23-04-07, 21:10
Buqja, erdha ketu per te pershendetur, duke te deshiruar harmoni e lumturi me me te dashurit tu. Mungesen qe po e bene ketu keto dite, shpresoj se do ta kompenzofsh herave tjera.

Me rrespekt per ju.
Dreni.

Pershndetjet dhe vizitat tuaja me bejn te ndihem mire...Dreni
do te mundohem mos te mungoj shume ..
te uroj shum te mira Ty e familjes tende

Buqja

Elina
24-04-07, 16:46
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg

gazi-de
27-04-07, 11:06
Pershendetje.................

Buqja_ch
29-04-07, 09:02
Elina e Gazi ju faliminderit per viziten si ma keni ba..

ju pershndet Buqja

Preshevar
29-04-07, 10:14
Pėrshėndetje edhe nga un Buqe,. t'deshiroj qdo tė mir nė jetė.
Gjithashtu,. t'uroj edhe ty shendet tė mir, lumturi e paqe nė jetėn e perditshmėris.

Jeni e pershendetur,
Preshevari

ssara
29-04-07, 17:05
Pershendetje Buqe ......kalo si eshte me se miri

schütze
29-04-07, 20:32
Buqja_ch e nderuar, ju pershendes nga zemra dhe ju deshiroj gjith te mirat e ksaj bote

me respekt schütze

instruktori
29-04-07, 21:39
Pershendetje Buqja_ch
Kaloni sa me bukur
Respekt per ju

uck_aksh
29-04-07, 22:05
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

Buqja_ch
30-04-07, 11:50
Pershendetje Buqja_ch
Kaloni sa me bukur
Respekt per ju

Te flm..per pershndetje
te deshiroj shum te mira edhe ty..

Buqja

Buqja_ch
30-04-07, 11:52
Buqja_ch e nderuar, ju pershendes nga zemra dhe ju deshiroj gjith te mirat e ksaj bote

me respekt schütze

Te flm..per pershndetjet dhe te mirat si i le ne
oden time..ashtu deshiroj edhe per ty..kalo sa me mire
aty ku gjindesh..dite te mbare
te deshiron

Buqja

Buqja_ch
30-04-07, 11:54
Ssara shum flm.per pershndetje dua edhe ti te kalosh sa me mire

Preshevar flm..per viziten si ma bere shum te mira te deshiroj edhe un ty...

me shume rrespekt per ju

Buqja

Buqja_ch
30-04-07, 11:55
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

flm.per pershndetjet si mi dergon ne oden time..shume te mira te deshiroj edhe un ty..

me shume rrespekt Buqja

BaNu Ne JeT I sInQeRt
01-05-07, 10:40
Motrushe edhe per ty pershendetje sa ma te sinqerta...

Kalo si asht mase miri...te desgiroj nje dit te mbar...

Me nderime...!!!!

Buqja_ch
01-05-07, 20:21
Motrushe edhe per ty pershendetje sa ma te sinqerta...

Kalo si asht mase miri...te desgiroj nje dit te mbar...

Me nderime...!!!!

Te flm..per qdo fjal si ma ke then..
aq me mire kalofsh ti..
me rrespekt per ty
Buqja

Naki
04-05-07, 11:52
Sot nė diten e dytė tė shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve /sepse nuk mbrrijta dje ti vizitojė tė gjithė nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

instruktori
06-05-07, 11:13
Pershendetje dhe vikend te kandshem.
Gjithashtu edhe shum te mira ne jete
Respekt per ju

Buqja_ch
06-05-07, 14:52
Sot nė diten e dytė tė shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve /sepse nuk mbrrijta dje ti vizitojė tė gjithė nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki


I nderuari Naki ..shume her lexova keto fjal si mi ke len si shenj nderimi ketu ne oden
time ku e ndiva veten shume mire per viziten si ma bere..
sikur te takoja me deshir do te pija edhe une ate kafe me Ty ..
por nga zemra te pershndes dhe te uroi shumm te mira ne jete ..
me qense jeta po na sillet me te mirat e me te kqijat e saj,ne duhet te jemi te fort..
te pershendes .. me shumm rrespekt per Ty

Buqja

Elina
06-05-07, 16:30
Pershendetje vendase :smile:


http://i84.photobucket.com/albums/k12/snl2552ab/chrglt/blessings/godBlessYou/godBlessMyFriendRoseButterfly.jpg

rilinda
06-05-07, 18:21
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

Dreni30
06-05-07, 20:03
Buqja, erdhe ketu te ju pershendes, se nime edhe ma e madhe qe je qellu, kur them keshtu ruaj edhe rrespektin per ty. Te deshiroj shendet e lumturi ne cdo hap te jetes tuaj dhe me me te dashurit tu.
Si gjithe per ju,

dreni.

valiii
06-05-07, 23:21
Buqe te pershendes ... kalo bukur .

Buqja_ch
07-05-07, 14:06
Rilinda

Elina

Instruktori

Valii

ju falenderoi per viziten si ma keni ba..ju uroi shume te mira ne jete..
shendet e lumturi ...me shume rrespekt per ju

Buqja

Murgesha
07-05-07, 14:09
Buqja_ch tė pėrshėndes edhe unė fort, dhe tė kėrkoj ndjesė qė me kaq vonesė po vij nė odėn tėnde. Njė pasdite tė kėndshme e shkrime tė shumta nė Dardani tė dėshiroj.

Murgesha!

LuLjaa
07-05-07, 17:05
Pershendetje , pershendetje Buqja_ch

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

rilinda
09-05-07, 01:41
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

gazi-de
09-05-07, 21:56
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

Buqja_ch
10-05-07, 09:32
Buqja, erdhe ketu te ju pershendes, se nime edhe ma e madhe qe je qellu, kur them keshtu ruaj edhe rrespektin per ty. Te deshiroj shendet e lumturi ne cdo hap te jetes tuaj dhe me me te dashurit tu.
Si gjithe per ju,

dreni.

Dreni kur ti bene vizit ne oden time sikur ndihem mire..fjalet e tua rrespekti yte
me bene te jem me krenare..per qdo fjal si ma thua
te flm.nga zemra
shum te mira per Ty e familjen tende ju pershndes shummmm


Buqja

Buqja_ch
10-05-07, 09:34
LuLjaa

e

Gazi

ju falenderoi per viziten si ma bete
gjith te mirat per ju
ju deshiron

Buqja

Buqja_ch
10-05-07, 09:37
Buqja_ch tė pėrshėndes edhe unė fort, dhe tė kėrkoj ndjesė qė me kaq vonesė po vij nė odėn tėnde. Njė pasdite tė kėndshme e shkrime tė shumta nė Dardani tė dėshiroj.

Murgesha!

Murgesha te flm..per te gjitha keto fjal si mi thua
as ni her nuk eshte von..te pershndes shume dhe shume te mira per Ty
e familjen tende

Te don Buqja

Buqja_ch
10-05-07, 09:41
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!

http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

Rilinda nuk kom qka te shkruaj me shume te gjitha i ke then aq bukur sa me bene te ndihem mire kure te hy ne oden time.. gjitha te mirat i paq ti e familja juaj dhurat nga Zoti
te pershndet shummmmm Buqja

Zero Cool
10-05-07, 12:59
Flm per pershendetjet qe mi ke bere gjate kohes qe nuk isha ketu. Nje dite te kendshme te uroj.
Respekt ZC

ssara
10-05-07, 15:16
http://i111.photobucket.com/albums/n160/rebsglittergraphics/Have_A_Beautiful_Day_Blue_Flowers.gif

selvija
10-05-07, 17:21
Buqja_ch te pershendes dhe faleminderit per
http://dl.glitter-graphics.net/pub/209/209751gkudhjtzhe.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

Buqja_ch
13-05-07, 00:13
Flm per pershendetjet qe mi ke bere gjate kohes qe nuk isha ketu. Nje dite te kendshme te uroj.
Respekt ZC
Edhe nga ana ime i pershndetur mbetsh
ndij mungesen tende kur nuk je ketu..
mire kalofsh qdo her e qdo kund ku e kah te shkojsh

Buqja

Buqja_ch
13-05-07, 00:14
http://i111.photobucket.com/albums/n160/rebsglittergraphics/Have_A_Beautiful_Day_Blue_Flowers.gifFlm...ssara per kete zbukurim...te uroi shum te mira Ty

Buqja_ch
13-05-07, 00:15
Buqja_ch te pershendes dhe faleminderit per
http://dl.glitter-graphics.net/pub/209/209751gkudhjtzhe.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

Te pershndes edhe une Ty e ska per se per...............ahhahhahh

Paradox_13
13-05-07, 00:17
Prano pershendetjet e mia Buqja_ch,uroj qe te keni shendet dhe harmoni ne jeten tuaj.
Me respekt,Paradox_13

Buqja_ch
13-05-07, 18:33
Prano pershendetjet e mia Buqja_ch,uroj qe te keni shendet dhe harmoni ne jeten tuaj.
Me respekt,Paradox_13

I nderuari Paradoxs vizita e juaj qdo her me bene te ndihem mire
i pershndetur mbetsh ..dhe te deshiroi
ni dite te qete e te mbare me familje

Buqja

Dreni30
13-05-07, 22:09
Buqja erdha ketu per ti uruar 2 mij shkrimet e tua te bukura ne forum, njeherit edhe xxxxxxxx shkrime dhe biseda te kendshme ne mesin tone. Te uroj shendet e lumturi me me te dashurit tu.
Si gjithe per ju:

Dreni.

instruktori
14-05-07, 17:58
Pershendetje
Me shume deshira per ju dhe familjen e juaj te pershendes.
Me shume respekt per ju

selvija
15-05-07, 17:22
Erdha te pershendes shoqja ime e bukur dhe te uroj 2ooo potime te bukura dhe te deshiroj te besh sa ma shum ..
Qdo te mire ne jeten tende te deshiron shoqja jote SSS...
http://zangygraphics.com/friends/pic121.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=friends&n=41)

GURI SYLAJ
16-05-07, 09:32
Po e le nje pershendetje te ngrohet e vllezerore per ju e nderuar!
Edhe per 2000 postimet e mira por edhe per arsyen se vetem ne dy qenkemi ne linje dhe ne shetitje neper faqet e Dardanise.

Kaloni nje dite te bukur!
Guri Sylaj

Zero Cool
17-05-07, 13:58
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/cool/075d8e712be1c23.gif

Buqja_ch
18-05-07, 01:34
Buqja erdha ketu per ti uruar 2 mij shkrimet e tua te bukura ne forum, njeherit edhe xxxxxxxx shkrime dhe biseda te kendshme ne mesin tone. Te uroj shendet e lumturi me me te dashurit tu.
Si gjithe per ju:

Dreni.

I nderuari Dreni flm shummmm per urimet e tua ..
ishe dhe do te jesh gjithmon aj si ishe per mua....
Ti dhe komplet familja e juaj..
ju qaf shum nga larg

Buqja

Buqja_ch
18-05-07, 01:36
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/cool/075d8e712be1c23.gif


Ne oden time qdo her sjell freski ..i nderuar jeten e paq te fresket e me shum te mira

Buqja

Buqja_ch
18-05-07, 01:37
Guri ..
Selvije
e
Instruktori

ju flm...shum per pershndetjet e juaja
mir mbetshi ..

Buqja

aLbaChiCk
18-05-07, 01:41
Buqja_ch te pershendes e te uroj qdo te mir ne jet e nderuar

Prishtinasja_
21-05-07, 13:00
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x228.jpg

Shqiptare
21-05-07, 14:39
Pershendetje BUQE :)

vjeshta
22-05-07, 01:32
Pertshendetje Buqe ,shkelqimi qe gjindet ne syte e tu ketyre diteve ,i uroj jete te gjate.


Vjeshta!

uck_aksh
24-05-07, 04:37
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

selvija
26-05-07, 17:15
Te pershendes Buqja_ch te deshiroj nje vikend te kendshem kudo qe jeshe..
http://off1.nearbyhome.com/images/sexiluv/weekend/weekendRedRosesBlack.jpg (http://www.sexiluv2.com/)

instruktori
26-05-07, 21:55
Erdha ketu te la kete mesazh per ju


Vikend te kendeshem ju deshiroj


Instruktori

rilinda
29-05-07, 01:47
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

BaNu Ne JeT I sInQeRt
31-05-07, 22:25
Motre madhe gjithashtu te pershendes edhe ty me nje pershendetjke nga zemra....shpresoj qe te kam mir....

Mpuq dhe kalo sa ma bukur

ME nderime motrushja

Zero Cool
02-06-07, 11:05
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gif

instruktori
02-06-07, 15:36
Pershendetje dhe shume te mira


Instruktori

Buqja_ch
03-06-07, 00:48
Te pershendes Buqja_ch te deshiroj nje vikend te kendshem kudo qe jeshe..
http://off1.nearbyhome.com/images/sexiluv/weekend/weekendRedRosesBlack.jpg (http://www.sexiluv2.com/)

Flm Selvije ashtu deshiroj edhe per Ty ..

Buqja_ch
03-06-07, 00:49
Motre madhe gjithashtu te pershendes edhe ty me nje pershendetjke nga zemra....shpresoj qe te kam mir....

Mpuq dhe kalo sa ma bukur

ME nderime motrushja


Mir jam te flm shum per te gjitha fjalet si mi thua
te mpuqii shummm edhe un duke te deshiru
shum te mira ne jet ...

te don Buqja

Buqja_ch
03-06-07, 00:51
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x228.jpg

As ni her nuk kursen te sillesh ne oden time zbukurime
e pershndetur mbetsh me shum te mira
per Ty Buqja

Buqja_ch
03-06-07, 00:52
Pertshendetje Buqe ,shkelqimi qe gjindet ne syte e tu ketyre diteve ,i uroj jete te gjate.


Vjeshta!

Flm Vjeshta per urimet si mi le ne oden time
gjith te mirat edhe per Ty e familjen tende
kudo si gjindeni

Buqja

Buqja_ch
03-06-07, 00:57
AlbaChiCk
Īnstruktori
Rilinda
Uck.aksh
Shqiptare


Flm per viziten e juaj dhe urimet si i lat ne oden time
me shum rrespekt per ju te gjith

Buqja

Buqja_ch
03-06-07, 00:58
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gif


Bukurosh edhe Ty te pershndes shummmmmmm

Giovanni
03-06-07, 15:10
Te pershendes dhe te uroj nje fillim jave te kendshme.

Giovanni.

Dreni30
04-06-07, 12:55
Buqja erdha ketu me te pershendet edhe pse kohet e fundit je duke na munguar, por besoj se se shpejti na lajmerohesh.
Te deshiroj shendet e lumturi ne jete kudo qe te jesh.
Si gjithe pe ty

Dreni.

Arkza
04-06-07, 19:17
Buqe pershendetje ty dhe shume sukses ne jete .

Buqja_ch
05-06-07, 09:50
Giovanni

Arkza

Ju flm per pershndetjet e juaja ..edhe un ju deshiroj shum te
mira ne jet ju e familjev te juaja

me rrespekt per ju

Buqja

Buqja_ch
05-06-07, 09:53
Buqja erdha ketu me te pershendet edhe pse kohet e fundit je duke na munguar, por besoj se se shpejti na lajmerohesh.
Te deshiroj shendet e lumturi ne jete kudo qe te jesh.
Si gjithe pe ty

Dreni.


Flm Dren per pershndetje ..kisha disa pun edhe nese nuk kom hy me shkru
te pakten kom lexu..edhe disa dit nuk u qelshin faqet ne dardani
nuk ksha koh me prit shum ..keshtu me disa shoqe
me shum preferova msn keto dite
Dren te pershndes Ty e familjen tende

me shum rrespekt per ju ...

Buqja

aLbaChiCk
06-06-07, 13:34
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/hi.jpg

Elina
06-06-07, 19:32
http://profilejewels.net/grafix/glitter/Messages/friends2.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
06-06-07, 23:49
Pershendetje shum per ty... te uroj gjdo te mirat n`jet..

Mir mbetesh...!!!

Xuki
07-06-07, 01:41
Buuuqeee, qysh jeee? a je mirė? ti e vet eee?

T'pėrshėndesss shuuumiii

Xuki

aLbaChiCk
07-06-07, 16:15
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/HAVEAGREATDAY.gif

aLbaChiCk
09-06-07, 12:06
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/wishingabeautifulweekend.gif

rilinda
09-06-07, 15:07
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

Diana007
09-06-07, 18:35
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

instruktori
10-06-07, 02:22
Vikend te kendeshem


Instruktori

luckyman
10-06-07, 14:30
Tung.................

aLbaChiCk
10-06-07, 18:24
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/x1pxOYwqu4SjF6_05uWxcsfCcxgfG1dC1MN.gif

Te pershendes dhe te uroj gjith te mirat

Shqiptare
12-06-07, 12:42
http://t5.imagechef.com/ic/imgout/sampc55a9b062412e791.jpg

Zero Cool
14-06-07, 19:00
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

Dreni30
16-06-07, 12:19
Buqja, erdha ketu me ta lane nje pershendetje duke te deshiruar shendet e lumturi ne jete me te gjithe te dashurit e tu. Njeherit edhe tejkalimin e 3 mij shkrimeve tua ketu ne forum.
Me rrespekt si gjithe per ty..

Dreni.

instruktori
16-06-07, 15:34
PERSHENDETJE

BaNu Ne JeT I sInQeRt
18-06-07, 18:04
Pershendetje shum shum per ty nga meje motrushe deshiroj qe te jesh gjithmon mir dhe shnosh ...

Me nderime te thella

Albiii
19-06-07, 13:26
mire se ju gjej..shum ni koh e gjat eshte se ju lexoi,,e sod vendosa te vi edhe une..me rrespekt..
pershendetje BUQJA nga zvirra mir se erdhe te pershendes shumė

Buqja_ch
19-06-07, 13:32
PERSHENDETJE

E..
Sinqerta
Xuki
Alba
Rilinda
Instruktori
Luckyman
Shqipe ..

Té gjithve ju falenderoi per viziten si ma keni ba ..

Buqja_ch
19-06-07, 13:34
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif
I pershndetur mbetsh dhe aty ku je kalofsh mir keto dit

per ty Buqja

Buqja_ch
19-06-07, 13:35
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/x1pxOYwqu4SjF6_05uWxcsfCcxgfG1dC1MN.gif

Te pershendes dhe te uroj gjith te mirat

Alba Flm. per kete zbukurim te pershndes shummm

Buqja_ch
19-06-07, 13:37
[quote=Diana007]http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)[/quote


Diana Flm.shum per viziten si ma ke be edhe keto fjal
te shkruara per bukuri
mir mbetsh e nderuara Diana

Buqja

Buqja_ch
19-06-07, 13:39
Buqja, erdha ketu me ta lane nje pershendetje duke te deshiruar shendet e lumturi ne jete me te gjithe te dashurit e tu. Njeherit edhe tejkalimin e 3 mij shkrimeve tua ketu ne forum.
Me rrespekt si gjithe per ty..

Dreni.

Dren flm.per vizit dhe fjalet e mira si mi thua qdo her.
ashtu deshiroi edhe per ty e familjen tende...
nga Buqja

Shqiptare
19-06-07, 15:03
Buqe- Freskia e mengjesit :smile:

Te pershendes per nje dite sa me te kendshme.

Miqesisht,
Shqipja

Buqja_ch
20-06-07, 15:03
Buqe- Freskia e mengjesit :smile:

Te pershendes per nje dite sa me te kendshme.

Miqesisht,
Shqipja


Te flm Shqipe per pershndetje
e aq me shum per emrin e dyt si ma thue hahahahha

te uroi shum te mira ne jet

Elina
20-06-07, 15:09
Buqeeee, erdha te le nje pershendetje miqesore me shtrese se do te kajosh nje dite te mbare,,,te pershendes...

Te falenderoje edhe per pershendetjen e mengjesit qe ma kishe be,,,edhe ate dy here...:smile:

Kalo mire ...

Elina!

schütze
21-06-07, 21:25
Pershendetje nga schützehttp://www.locolobo.net/excolourrose.gif

instruktori
23-06-07, 17:09
Vikend te mire ju deshiroj

gazi-de
24-06-07, 11:25
Pershendetje Buqe.................

Prishtinasja_
24-06-07, 12:47
:biggrin:

http://www.grusskartenfreunde.de/images/cards/wtage/wtage42.jpg

Buqja_ch
24-06-07, 20:40
Buqeeee, erdha te le nje pershendetje miqesore me shtrese se do te kajosh nje dite te mbare,,,te pershendes...

Te falenderoje edhe per pershendetjen e mengjesit qe ma kishe be,,,edhe ate dy here...:smile:

Kalo mire ...

Elina!

Elina te flm..shum per viziten si ma bene ..
edhe ti dua te jesh mir me gjith familjen tende.
te perqafon nga larg

Buqja