PDA

View Full Version : ssara


Faqet : [1] 2 3 4 5

Albanian eX|PerT
05-03-07, 21:15
Pershendetje te dashur miq,

E nderuara ssara! Kur kerkoja postimet e juaja, u gezova -ndoshta edhe- u befasova, kur pash se shumica dermuese e postimeve tuaja, kishin te bejne me proverba!

E ēmoj larte, intelektin tuaj shembullor. Ndihem i gezuar, qe ne mesin tone, -kemi kete privilegj- te jemi ne nje liste me ju, ne kete ombrelle te bukur dardane, e cila -fatmiresisht- strehon edhe njerez intelektual, sikur ju, qe e perparojne nivelin intelektual e akademiko shkencor te forumit.

Deshira ime e madhe per te ju pershendetur, beri qe te hapi nje ode per ju, duke shpresuar se do jete gjithenje e hapur per miqt tuaj.

me rrespekt
albanian expert

Prishtinasja_
05-03-07, 23:11
Pershendetje ssara :smile:

mire se ke ardhur ne FD !!

Argetim te kendshem !!! :biggrin:

http://www.deltacrafts.com/Paint/PatternPackets/img/Wendy-Fahey/Autumn-Rose-Welcome.jpg

ssara
06-03-07, 08:46
Pershendetje te dashur miq,

E nderuara ssara! Kur kerkoja postimet e juaja, u gezova -ndoshta edhe- u befasova, kur pash se shumica dermuese e postimeve tuaja, kishin te bejne me proverba!

E ēmoj larte, intelektin tuaj shembullor. Ndihem i gezuar, qe ne mesin tone, -kemi kete privilegj- te jemi ne nje liste me ju, ne kete ombrelle te bukur dardane, e cila -fatmiresisht- strehon edhe njerez intelektual, sikur ju, qe e perparojne nivelin intelektual e akademiko shkencor te forumit.

Deshira ime e madhe per te ju pershendetur, beri qe te hapi nje ode per ju, duke shpresuar se do jete gjithenje e hapur per miqt tuaj.

me rrespekt
albanian expert


Shume falemenderit i nderuar Albanian Ekspert
Me te vertet jam shume e lumtur qe jam ne mesin tuaj
dhe kalojme qaste te mrekullueshme se bashku.
Sa per oden ajo do te jete e hapur per te gjithe miqte e forumit.
prano pershendetjet e perzemerta Albanian expert .
te deshiroj gjithe te mirat e kesaj bote dhe tjetres.

ssara
06-03-07, 08:49
[quote=Prishtinasja_]Pershendetje ssara :smile:

mire se ke ardhur ne FD !!

Argetim te kendshem !!! :biggrin:

http://www.deltacrafts.com/Paint/PatternPackets/img/Wendy-Fahey/Autumn-Rose-Welcome.jpg[/quot

Falemenderit shume dhe parano pershendetjet me te ngrohta nga une.

ARI_03
06-03-07, 12:12
E nderuar ssara,

Pranoni pėrshėndetje tė sinqerta nga unė, ju uroj mirėseardhje dhe tė gjitha tė mirat juve dha familjes suaj.....

http://i78.photobucket.com/albums/j102/AnateriumFromHell/Rose%20Graphics/prod_506_12142.gif

Me respekt
ARI_03

Albanian^Boy
06-03-07, 12:35
Mir se erdhe ne F/D..Shpresoj se ketu do kalojsh caste te kendeshme...

falma_lotin
06-03-07, 15:15
Mire se erdhe ne forumin FD te deshiroj te kaloni caste te bukura dhe une te uroj cdo te mira gjate kesaj kohe qe jeni me ne ketu .

nje lule per oden tuaj bukuroshe
http://www.flowersinglass.com/images/Roses/W24Rds_rose.jpg

Me rrespekt falma_lotin

Buqja_ch
06-03-07, 15:20
Mire se na erdhe dhe kalofsh shum mire
Me RRespekt per Ju..

Albanian eX|PerT
06-03-07, 16:09
Shume falemenderit i nderuar Albanian Ekspert
Me te vertet jam shume e lumtur qe jam ne mesin tuaj
dhe kalojme qaste te mrekullueshme se bashku.
Sa per oden ajo do te jete e hapur per te gjithe miqte e forumit.
prano pershendetjet e perzemerta Albanian expert .
te deshiroj gjithe te mirat e kesaj bote dhe tjetres.
E kemi per borxh, qe t'i nderojme personalitet si ju, e nderuar ssara.

Jam i kenaqur qe do te jete e hapur kjo dhome per te gjithe ne, qe i admirojme postimet tuaja, qe jane te mbushura perplote me inteligjencen tuaj, qe rralle kush e posedon.

Lutja e juaj, qe e paskeni bere ne fundit, me gezoi shume, lus Allahu e Lartemadheruar, qe t'ju strehoje ne Meshiren e Tij te pakufishme! Allahu qofte i kenaqur me ju! Ua di per nder te madhe, e nderuar, kur beni lutje te tilla. Sepse ne kete jete jemi, per t'u pregatitur per tjeter.

me rrespekte
albanian expert

ssara
07-03-07, 13:08
E nderuar ssara,

Pranoni pėrshėndetje tė sinqerta nga unė, ju uroj mirėseardhje dhe tė gjitha tė mirat juve dha familjes suaj.....

http://i78.photobucket.com/albums/j102/AnateriumFromHell/Rose%20Graphics/prod_506_12142.gif

Me respekt
ARI_03


Falemenderit i nderuar Ari 03 per pershendetjet edhe ty te deshiroj qdo te mire
je i mireseardhur ēdo her ne ket dhome.

ssara
07-03-07, 13:12
Mire se erdhe ne forumin FD te deshiroj te kaloni caste te bukura dhe une te uroj cdo te mira gjate kesaj kohe qe jeni me ne ketu .

nje lule per oden tuaj bukuroshe
http://www.flowersinglass.com/images/Roses/W24Rds_rose.jpg

Me rrespekt falma_lotin

Enderuara Falma_Lotin me vjen shume mire qe jame ne mesin e juaj shkrimet e tua i lexoj
ēdoher
Me respek te veqant ssara

ssara
07-03-07, 13:14
Mire se na erdhe dhe kalofsh shum mire
Me RRespekt per Ju..

pershendetje per ty buqja_ch
besoj se do te kalojme mire

ssara
07-03-07, 13:26
E kemi per borxh, qe t'i nderojme personalitet si ju, e nderuar ssara.

Jam i kenaqur qe do te jete e hapur kjo dhome per te gjithe ne, qe i admirojme postimet tuaja, qe jane te mbushura perplote me inteligjencen tuaj, qe rralle kush e posedon.

Lutja e juaj, qe e paskeni bere ne fundit, me gezoi shume, lus Allahu e Lartemadheruar, qe t'ju strehoje ne Meshiren e Tij te pakufishme! Allahu qofte i kenaqur me ju! Ua di per nder te madhe, e nderuar, kur beni lutje te tilla. Sepse ne kete jete jemi, per t'u pregatitur per tjeter.

me rrespekte
albanian expert


Inderuar Albanian expert
ate lutje ia deshiroj ēdo vllau apo motre muslimane
argetim te kendshem ne FD.

Murgesha
07-03-07, 13:28
ssara pėrshndetje e mirėseardhje nė FD.

Kalofsh ashtu siq ty ta don qefi.

Murgesha!

ssara
07-03-07, 13:31
ssara pėrshndetje e mirėseardhje nė FD.

Kalofsh ashtu siq ty ta don qefi.

Murgesha!
Pershendetje te perzemerta per ty Murgesha
Falemenderit shume ishalla ia kalojme sa ma mire ne FD

ssara
07-03-07, 13:32
ssara pėrshndetje e mirėseardhje nė FD.

Kalofsh ashtu siq ty ta don qefi.

Murgesha!
Pershendetje te perzemerta per ty Murgesha
Falemenderit shume ishalla ia kalojme sa ma mire ne FD

uck_aksh
07-03-07, 15:44
ssara te pershendes te uroj qdo te mir ne jet
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/2eoi6.gif

ssara
07-03-07, 17:21
ssara te pershendes te uroj qdo te mir ne jet
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/2eoi6.gif


Falemenderit shume UQK-AKSH
Gjithe te mirat oer ty dhe familjen
Me respekt ssara

rilinda
15-03-07, 01:16
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg

ssara
15-03-07, 08:29
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg


faleminderit mike gjithashtu te deshiroj dite te kendshme

lirik
17-03-07, 10:13
Nuk mundem pa shkru

shkruar nga xhelal ferizi

Jo nuk mundem jo per besė
pi mbjell shpirtit nji mengjes
nji mengjes nji ag rreztarė
penden time pa e vlue ne ar
se ktue pash nji far frymzimi
qe i ben t flas kto germa shkrimi
ktu ka dal nji zog shqiptari
qe me nick na u quajka ari
e e ka shkri nji art t verrtetė
disa vija e lule n' fletė
aty i pashė do simbolika
thue kan zbrit nga vet magjika
disa vija si sis gjak ari
si do shpirta qehlibari
do far fletesh me do lule
zot i madh se q' me perkule
me ket art e me kto vija
mora hua un nga ingjija
disa germa nga dritsija
edhe i lidha ktu me fjalė
n ket pershkrim ma mirė me dalė
me ja dhan kti arti vleren
n ndihm kam thirrė me fjalė pranveren
edhe po siellm e po vuej
si ma bukur ta pershkruaj
ktu po i shoh do valė me vlime
disa vija n zbuurime
oh sa t' thella ima gjinime
ku nji flutur me krih ar
paska ra permbi nektarė
disi lirshem pa djallzi
kah po i thithė me bukuri
ah melmeset me afshri
plot me thihtje disi t lehta
me dy krih permbledh kah vetja
aq e lirshem e shkujdesė
hiq pa u drue se prehet n' besė
po kjo ehst nje flutur e bardhė
ktu n mbretri te bardh ka ardhė
langje t 'bardha rrin tue pi
fluturbardha plot hjeshi
disi meduket si ne dardanė
esh ky ved o e bardha nanė
ku t' bekojnė ty diell e hanė
prandaj kshtu un i frymzove
bashk me valet u rrymova
kur aty ne ato valė
shum rrymime shartue n' fjalė
krihte flutres i kan ndalė
prandaj vargu m vloj ne gji
n ket simbol si nji ingji
me valė te vogla qe perdridhen
e dy krih t flutres ku lidhen
aty lart e permbi shpinė
me simbol e #e 'bukura stinė
kah e vizzlon me vija ari
ket pershkrim veq n gjuh shqiptari
n tjeter gjuh nuk e kthen jeta
kto lulbardha n' t' bardha fleta
N# kto rymime qe dridhen
n'ndoj gjuhė tjeter jo nuk lidhen
veqse ne gjuhė t bukur tė shqiptarit
me kto flet e vija te arit
kto simbole e simbolika
mund ti shkruaj veq ylli n' pika
ylli i shqipes jo ndoj tjeter
mbi shqipni ne tokė te vjeter
mbi etnike ku e gzon hanen
ku e sheh qielli etni nanendeshta te shkruaj vetem # lirik+
por me nxiti vjeshta
kur thot nes ekto vargje jan tuajat
po tekujt mund te jen keto vargje qe jan me mija
perveq te mijat o vjeshta e forumit vashė e re

lirik
17-03-07, 10:16
pa i mbjellė shpirtit nji mengjes esht vargu i dytė ka nji gabim te vogel

ARI_03
17-03-07, 10:51
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenende/endlich_ausspannen.gif
Vikend tė rehatshėm......:smile:

ninnela
17-03-07, 15:48
Pershendetje per ty sara kalofsh bukur nemesin tone

Respekt Ninnela:wink:

ssara
17-03-07, 18:54
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenende/endlich_ausspannen.gif
Vikend tė rehatshėm......:smile:

i nderuar Ari te pershendes dhe shume falemenderit
gjithashtu edhe per ty nje vikend sa me te mire

ssara
17-03-07, 18:55
Pershendetje per ty sara kalofsh bukur nemesin tone

Respekt Ninnela:wink:


pershendetje edhe per ty ninella


me respekt Ssara

ssara
17-03-07, 18:59
Nuk mundem pa shkru

shkruar nga xhelal ferizi

Jo nuk mundem jo per besė
pi mbjell shpirtit nji mengjes
nji mengjes nji ag rreztarė
penden time pa e vlue ne ar
se ktue pash nji far frymzimi
qe i ben t flas kto germa shkrimi
ktu ka dal nji zog shqiptari
qe me nick na u quajka ari
e e ka shkri nji art t verrtetė
disa vija e lule n' fletė
aty i pashė do simbolika
thue kan zbrit nga vet magjika
disa vija si sis gjak ari
si do shpirta qehlibari
do far fletesh me do lule
zot i madh se q' me perkule
me ket art e me kto vija
mora hua un nga ingjija
disa germa nga dritsija
edhe i lidha ktu me fjalė
n ket pershkrim ma mirė me dalė
me ja dhan kti arti vleren
n ndihm kam thirrė me fjalė pranveren
edhe po siellm e po vuej
si ma bukur ta pershkruaj
ktu po i shoh do valė me vlime
disa vija n zbuurime
oh sa t' thella ima gjinime
ku nji flutur me krih ar
paska ra permbi nektarė
disi lirshem pa djallzi
kah po i thithė me bukuri
ah melmeset me afshri
plot me thihtje disi t lehta
me dy krih permbledh kah vetja
aq e lirshem e shkujdesė
hiq pa u drue se prehet n' besė
po kjo ehst nje flutur e bardhė
ktu n mbretri te bardh ka ardhė
langje t 'bardha rrin tue pi
fluturbardha plot hjeshi
disi meduket si ne dardanė
esh ky ved o e bardha nanė
ku t' bekojnė ty diell e hanė
prandaj kshtu un i frymzove
bashk me valet u rrymova
kur aty ne ato valė
shum rrymime shartue n' fjalė
krihte flutres i kan ndalė
prandaj vargu m vloj ne gji
n ket simbol si nji ingji
me valė te vogla qe perdridhen
e dy krih t flutres ku lidhen
aty lart e permbi shpinė
me simbol e #e 'bukura stinė
kah e vizzlon me vija ari
ket pershkrim veq n gjuh shqiptari
n tjeter gjuh nuk e kthen jeta
kto lulbardha n' t' bardha fleta
N# kto rymime qe dridhen
n'ndoj gjuhė tjeter jo nuk lidhen
veqse ne gjuhė t bukur tė shqiptarit
me kto flet e vija te arit
kto simbole e simbolika
mund ti shkruaj veq ylli n' pika
ylli i shqipes jo ndoj tjeter
mbi shqipni ne tokė te vjeter
mbi etnike ku e gzon hanen
ku e sheh qielli etni nanendeshta te shkruaj vetem # lirik+
por me nxiti vjeshta
kur thot nes ekto vargje jan tuajat
po tekujt mund te jen keto vargje qe jan me mija
perveq te mijat o vjeshta e forumit vashė e re


Shume falemenderit per keto vargje te bukura qe i ke sjell ne kete dhome

respekt Ssara

ARI_03
25-03-07, 08:52
http://www.catmori.de/gruesse/hallo2.gif


http://www.catmori.de/schokolade/w31.gif

__________________

~AmaZonA~
25-03-07, 09:56
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

Sy_kaltra
25-03-07, 11:41
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

gazi-de
25-03-07, 16:20
ssara te pershendes...

uck_aksh
26-03-07, 11:53
ssara te pershendeshttp://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/www.jpg

ssara
26-03-07, 14:45
ssara te pershendes...


Te falemenderit shume

respekt per ju

ssara
26-03-07, 14:49
http://www.catmori.de/gruesse/hallo2.gif


http://www.catmori.de/schokolade/w31.gif__________________

Te falemenderit shume per kete kartolin te bukur


respekt te veqant

Prishtinasja_
26-03-07, 16:39
ssara,

prano edhe pershendetjet e mia te sinqerta !!!:smile:

Per TY:::

http://www.fotoclubnop.nl/Fotoclubnop/fotos/Adri/tulpen.jpg

Me respekt

Prishtinasja_:wink:

Dreni30
26-03-07, 18:56
E nderuar erdha te pershendes, duke te deshiruar cdo te mire ne jete, lumturi e suksese ne te gjitha sferat e jetes.

Dreni.

rafet llapjani
27-03-07, 00:04
enderuar ssara me fal pak me vones qe hyra ne oden tende kaqe te bukur te deshiroj qe gjith mon te percjell fati dhe lumturia .

R.Llapjani

Dreni30
27-03-07, 09:38
http://pedraapedra.weblog.com.pt/arquivo/rosa-gallica-rosa-mundi.jpg

ssara
28-03-07, 16:20
ssara,

prano edhe pershendetjet e mia te sinqerta !!!:smile:

Per TY:::

http://www.fotoclubnop.nl/Fotoclubnop/fotos/Adri/tulpen.jpg

Me respekt

Prishtinasja_:wink:


Falemenderit shume per pershendetjen dhe lulet
gjithashtu te pershendes shume kalo sa ma mire kudo qe je

Respekt per ty

ssara
28-03-07, 16:23
enderuar ssara me fal pak me vones qe hyra ne oden tende kaqe te bukur te deshiroj qe gjith mon te percjell fati dhe lumturia .

R.Llapjani

Falemenderit shume je i mireseardhur gjithmon
gjithashty te pershendes dhe kalo sa ma mire

Ssara

ssara
28-03-07, 16:42
E nderuar erdha te pershendes, duke te deshiruar cdo te mire ne jete, lumturi e suksese ne te gjitha sferat e jetes.

Dreni.

Te pershendes Dreni gjithashtu deshiroj qdo te mire ne jete


respekt per ty

uck_aksh
29-03-07, 00:23
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

ssara
30-03-07, 13:48
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif


falemenderit gjithashtu te deshiroj dite te kendshme


Ssara

selvija
31-03-07, 17:32
http://img1.imagechef.com/w/070331/sampa98022dd21e216b0.jpg (http://www.imagechef.com/)

Prishtinasja_
01-04-07, 12:13
http://www.imgwelt.de/uploads/10WGVC805D7.jpg


Me respekt

Prishtinasja_

rilinda
02-04-07, 11:23
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

ssara
02-04-07, 16:12
http://img1.imagechef.com/w/070331/sampa98022dd21e216b0.jpg (http://www.imagechef.com/)

falemenderit shume e nderuar gjithashtu te pershendes dhe qaste te kendshme ne dardani

ssara
02-04-07, 16:15
http://www.imgwelt.de/uploads/10WGVC805D7.jpg


Me respekt

Prishtinasja_

flm per panoramen dhe pershendetjen ...edhe ti kalofsh sa ma mire

Ssara

ssara
02-04-07, 16:17
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpge nderuaf Rilinda flm shume edhe kalofsh si ta do qefi

lirik
03-04-07, 07:22
Nuk mundem

SHKRUAN XHELAL FERIZI

Jo nuk mundem ti bėj ballė ksaj fantazije
qe veq qielli me artin e vet din me e kriju
as shkrirjes s e talentit te atij arti gjithsije
nuk jam qiellor shekullgjeni i qiellit blu

ah ndihmė o vargjet e mija fjalvarfra te pa ndihmuara
qfar arti paska ardhė mbi dhe sa gjentil
po ku jeni o vargjet e mia te pervluara
vraponi ne bilbil vraponi n' karajfil

nuk kam fjal per qielin blu e per dielin e arit
ku njimij shekuj me shum gjihė vizlore
nuk mund ta shkruajn as ne shekullmendjet magjistarit
ket bukuri ket bardhsi bardhbore

mandej pema ktu levore qudije me degė kah natyra
bilurshem gjithqka qe e rrethon,me estettikė
e arit pamja neper diel balli e fytyra
e mahnitshmja kohė qe qe u shkri shekujart tue pikė

dheu ka mbat pa tekst e rana n' kokerrveshje pret
as gjethi nuk guxon me dal mebukurin e vet magjike
se kjo hjeshi kristalore qe flet
shtron n perkulje mjeshtirtė edhe miset ma galaktike

ktu gjithqka rrehtue me bardhsi e blu qiellore
ku germa kot kjan me lot kristali
ne ket mbretri bukurije ne ket bardhsi bore
ku ne gjelbrim pishash frymzim te nxit mali

o zot ku e gjete ket kaltri qielltare neper palet e kupes qiell
dhe e solle per ne qe ta fotografoj njerzia
po vargjet e mia si t a thonė at diell
me shkrirje anash ma shndritshem s e ingjija

pse me mundoni o bukuri hyjnore
ne qdo germ timen me shpirtė
ku pendes time me rudha kohore
i sjellni te virgjrin artin e dlirtė


po germat pendtare a do te bejn ballė
bukuri mbas bukurije
mos po bien plast mbi te argjendtin zallė
nga każ sharm i famshem hjeshije

xhelal ferizi shkruan nga mergimi

Prishtinasja_
03-04-07, 10:32
Shkupjane ....:biggrin:

Te deshiroj nje te mire sot !!!

Te pershendet shume

Prishtinasja_:wink:

http://www.therumbles.net/butterflies/graphics/niceday.jpg

ssara
03-04-07, 11:35
falemenderit shume per pershendetjen edhe ty po te pershendesshuuuume edhe nga e kuptove 'shkupjane'


respekt

Albanian eX|PerT
03-04-07, 21:28
http://www.classact.ca/RubberStamps/Words/Word%20Stamps/EX11B_B_HaveaNiceDay.jpg

ssara
03-04-07, 23:48
flm shume i nderuar Expert gjithashtu kalo jo nje dite po nje jete te mrekullueshme e shume supriza per ty


me respekt per ty
Ssara

ssara
03-04-07, 23:57
Nuk mundem

SHKRUAN XHELAL FERIZI

Jo nuk mundem ti bėj ballė ksaj fantazije
qe veq qielli me artin e vet din me e kriju
as shkrirjes s e talentit te atij arti gjithsije
nuk jam qiellor shekullgjeni i qiellit blu

ah ndihmė o vargjet e mija fjalvarfra te pa ndihmuara
qfar arti paska ardhė mbi dhe sa gjentil
po ku jeni o vargjet e mia te pervluara
vraponi ne bilbil vraponi n' karajfil

nuk kam fjal per qielin blu e per dielin e arit
ku njimij shekuj me shum gjihė vizlore
nuk mund ta shkruajn as ne shekullmendjet magjistarit
ket bukuri ket bardhsi bardhbore

mandej pema ktu levore qudije me degė kah natyra
bilurshem gjithqka qe e rrethon,me estettikė
e arit pamja neper diel balli e fytyra
e mahnitshmja kohė qe qe u shkri shekujart tue pikė

dheu ka mbat pa tekst e rana n' kokerrveshje pret
as gjethi nuk guxon me dal mebukurin e vet magjike
se kjo hjeshi kristalore qe flet
shtron n perkulje mjeshtirtė edhe miset ma galaktike

ktu gjithqka rrehtue me bardhsi e blu qiellore
ku germa kot kjan me lot kristali
ne ket mbretri bukurije ne ket bardhsi bore
ku ne gjelbrim pishash frymzim te nxit mali

o zot ku e gjete ket kaltri qielltare neper palet e kupes qiell
dhe e solle per ne qe ta fotografoj njerzia
po vargjet e mia si t a thonė at diell
me shkrirje anash ma shndritshem s e ingjija

pse me mundoni o bukuri hyjnore
ne qdo germ timen me shpirtė
ku pendes time me rudha kohore
i sjellni te virgjrin artin e dlirtė


po germat pendtare a do te bejn ballė
bukuri mbas bukurije
mos po bien plast mbi te argjendtin zallė
nga każ sharm i famshem hjeshije

xhelal ferizi shkruan nga mergimi

falemenderit i nderuar Lirik per poezit je i mire se ardhur ne qdo kohe do ti lexoj me shume perkushtim


shume respekt

LuLjaa
04-04-07, 23:16
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/hello/013.gif

ssara
05-04-07, 19:32
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/hello/013.gif


Gjithashtu prano pershendetje edhe nga une gjithe te mirat

Ssara

Agolli
05-04-07, 19:32
http://i79.photobucket.com/albums/j129/jules31_SRK/SRK2/Zahrah_Khan/helloh014.jpg

Giovanni
06-04-07, 12:04
http://futura2.altervista.org/_altervista_ht/ballo.jpg

jEtA_1
06-04-07, 12:06
http://img1.imagechef.com/w/070331/sampa98022dd21e216b0.jpg (http://www.imagechef.com/)

ssara
06-04-07, 15:01
http://img1.imagechef.com/w/070331/sampa98022dd21e216b0.jpg (http://www.imagechef.com/)

Pershendetje edhe per ty e nderuar

ssara
06-04-07, 15:03
quote=giovanni]http://futura2.altervista.org/_altervista_ht/ballo.jpg[/quote

pershendetje Giovani

ARI_03
06-04-07, 20:55
http://i81.photobucket.com/albums/j226/nanc_photos/geleroos.jpg

ssara
07-04-07, 09:39
http://i81.photobucket.com/albums/j226/nanc_photos/geleroos.jpg


Flm Ari te pershendes edhe ty vikend te rehatshem

rilinda
08-04-07, 15:54
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif

uck_aksh
08-04-07, 15:54
http://i171.photobucket.com/albums/u295/Jeannie522/GoodAfternoon.gif

ninnela
08-04-07, 18:18
Sara te pershendes nga zemra sis uroj te kesh nje jave te mbare

ssara
08-04-07, 18:19
http://i171.photobucket.com/albums/u295/Jeannie522/GoodAfternoon.gif


Falemenderit i nderuar gjithashtu kalo nje pasdite te kendshme

Ssara

Prishtinasja_
11-04-07, 11:10
http://latuastella.blog.excite.it/img/have%20a%20nice%20day.jpg

Lijanna
11-04-07, 12:27
Ssara prano pershendetjet me te perzemerta per ty!

Lijanna

ssara
11-04-07, 12:52
http://i79.photobucket.com/albums/j129/jules31_SRK/SRK2/Zahrah_Khan/helloh014.jpg

Pershendetje edhe per ty i nderuar Agolli kalo sa ma bukur ne shoqeri dardane

ssara
11-04-07, 12:54
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif


Pershendetje edhe per ty Rilinda argetim te kendshem ne mesin e forumistave

ssara
11-04-07, 12:57
Sara te pershendes nga zemra sis uroj te kesh nje jave te mbare

Falemenderit shume per pershendetjen Ninella....... Gjithashtu te deshiroj te kalosh sa me mire......

ssara
11-04-07, 12:59
http://latuastella.blog.excite.it/img/have%20a%20nice%20day.jpg

Cdo te mire edhe per ty Prishtinase

ssara
11-04-07, 13:01
Ssara prano pershendetjet me te perzemerta per ty!

Lijanna


Falemenderit Lijana per pershendetjen... je e pershendetur edhe nga ana ime..

Elina
13-04-07, 13:41
http://img.123greetings.com/eventsnew/intouch_haveaniceday/8566-002-34-1090.gif

ARI_03
13-04-07, 19:20
http://www.catmori.de/gruesse/wochenende.gif

http://www.catmori.de/gruesse/schoenenabend.gif

Ari 0♥♥♥

ssara
14-04-07, 16:58
http://img.123greetings.com/eventsnew/intouch_haveaniceday/8566-002-34-1090.gif


Falemenderit Elina gjithashtu te pershendes dhe te deshiroj nje fundjeve te qete

ssara
14-04-07, 17:02
http://www.catmori.de/gruesse/wochenende.gif

http://www.catmori.de/gruesse/schoenenabend.gif
Ari 0♥♥♥

Falemenderit per pershendetjen Ari_03
edhe ty te uroj nje vikend te rehatshem

Ssara

Agolli
14-04-07, 21:14
http://www.mytoolspace.com/Images/Friends/images/friend00102.jpg

Djellza:
14-04-07, 21:55
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza

ssara
15-04-07, 07:50
http://www.mytoolspace.com/Images/Friends/images/friend00102.jpg

Falemenderit Agolii gjithashtu te pershendes dhe te deshiroj te kalosh nje te dielle sa me te bukur......

ssara
15-04-07, 07:53
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza

E nderuar Djellza falemenderit per pershendetjen
gjithashtu te pershendes dhe kalofsh sa ma mireSsara

Paradox_13
15-04-07, 13:45
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi.

rilinda
15-04-07, 17:42
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR025.gif

ssara
15-04-07, 18:22
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi.

Falemenderit Paradox per pershendetjen gjithashtu kalofsh nje dite te qete

ssara
15-04-07, 18:23
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR025.gif


Falemenderit per pershendetjen gjithashtu

edhe une te pershendes tyyy............

Giovanni
15-04-07, 19:25
http://www.fantasygif.it/Saluti%20e%20Auguri/Buonasettimana/c1.gif

Dreni30
16-04-07, 09:57
ssara, erdha ketu, per te pershendetur duke te deshiruar shendet e lumturi ne te gjitha sferat e jetes.

dreni.

Prishtinasja_
16-04-07, 10:00
Shkupjane...

http://www.photocasket.com/daysoftheweek/wounderfulweek.jpg

TE pershendes nga zemra

PRishtinasja_ :smile:

gazi-de
16-04-07, 12:40
ssara te pershendes...........

LuLjaa
17-04-07, 02:42
Pėrshėndetje pėr ty ssara

http://i59.photobucket.com/albums/g296/edge06/comment/graphic-306.gif

jEtA_1
17-04-07, 11:51
Ne shenje respekti per miken virtuale
http://i35.photobucket.com/albums/d173/christmascarol1938/FLOWERS/ShowLetterCAFMM5A5.gif

Elina
17-04-07, 12:57
Ssara:smile:

http://img1.imagechef.com/w/070331/sampa98022dd21e216b0.jpg

ssara
18-04-07, 07:54
http://www.fantasygif.it/Saluti%20e%20Auguri/Buonasettimana/c1.gif


Te flm Govani pershendetje edhe per ty......

ssara
18-04-07, 07:57
ssara te pershendes...........

Te falemenderit Gazi-de ....mbetsh i perhendetur edhe nga ana ime...

ssara
18-04-07, 08:00
ssara, erdha ketu, per te pershendetur duke te deshiruar shendet e lumturi ne te gjitha sferat e jetes.

dreni.

Te falemenderit Dreni ........ te pershendes gjithashtu dhe te deshiroj qdo te mire ne jete........

ssara
18-04-07, 08:02
Shkupjane...

http://www.photocasket.com/daysoftheweek/wounderfulweek.jpg

TE pershendes nga zemra

PRishtinasja_ :smile:

Te falemenderit Prishtinase dhe te pershendes shuuuuume...

ssara
18-04-07, 08:05
Pėrshėndetje pėr ty ssara

http://i59.photobucket.com/albums/g296/edge06/comment/graphic-306.gif

Te flm shume ......pershendetje edhe per ty

ssara
18-04-07, 08:12
Ne shenje respekti per miken virtuale
http://i35.photobucket.com/albums/d173/christmascarol1938/FLOWERS/ShowLetterCAFMM5A5.gif

Falemenderit per respektin Jeta1...... te pershendes shume mike...

respekt edhe per ty

ssara
18-04-07, 08:14
Ssara:smile:

http://img1.imagechef.com/w/070331/sampa98022dd21e216b0.jpg

Flm Elina te pershendes edhe une... kalofsh edhe ti nje dite sa me te bukur

Prishtinasja_
20-04-07, 09:00
Ssara te pershendes perzemersisht , :smile:

Te uroj tejkalimin e 1000 postimeve,uroj qė tė vazhdoni me postimet tuja qė jane freski pėr forumin.......!! :biggrin:

Litushja
20-04-07, 09:06
oj sarrushe, te pershendes nga austria :)

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje4.gif

Dreni30
20-04-07, 10:19
ssara, erdha ketu me ti uruar 1 mij shkrimet ne forumin tone, me deshire qe te besh edhe xxxx shkrime tjera te bukura. Njeherit te deshiroj shendet e lumturi ne cdo hap te jetes tuaj.

Dreni.

ssara
20-04-07, 13:44
Ssara te pershendes perzemersisht , :smile:

Te uroj tejkalimin e 1000 postimeve,uroj qė tė vazhdoni me postimet tuja qė jane freski pėr forumin.......!! :biggrin:


FLM shume per pershendetjen tende .... me gezon gjithmon ......... sa per postimet ..ne shoqeri me ju me kenaqesi do te vazhdoj edhe me tutje....

ssara
20-04-07, 13:46
oj sarrushe, te pershendes nga austria :)

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje4.gif


flm .. .te pershendes gjithashtu ...qaste te kendshme ne forumin dardanas...

ssara
20-04-07, 13:51
ssara, erdha ketu me ti uruar 1 mij shkrimet ne forumin tone, me deshire qe te besh edhe xxxx shkrime tjera te bukura. Njeherit te deshiroj shendet e lumturi ne cdo hap te jetes tuaj.

Dreni.

Falemenderit Dreni per urimin ..me ndihmen e shoqerise dardane qe jane shume te mrekullueshem do te vazhdoj edhe metutje.... flm edhe njeher

Preshevar
20-04-07, 17:18
Kurse un tė uroj tejkalimin e 1016 postimeve :biggrin: , ju uroj gjithat t'mirat nė jetė por mbi tė gjitha ju uroj qe te keni Shėndet tė mirė.


Me t'mira,

Sy_kaltra
20-04-07, 17:39
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

ARI_03
21-04-07, 07:51
http://www.catmori.de/gruesse/wochenende25.gif

ssara
21-04-07, 14:06
Kurse un tė uroj tejkalimin e 1016 postimeve :biggrin: , ju uroj gjithat t'mirat nė jetė por mbi tė gjitha ju uroj qe te keni Shėndet tė mirė.


Me t'mira,

Flm i nderuar ....postimet i kam arit bashke me ju..........
edhe ty te deshiroj qdo te mire ne jete
te pershendes

ssara
21-04-07, 14:08
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

Pershendetje edhe per ty

ssara
21-04-07, 14:10
http://www.catmori.de/gruesse/wochenende25.gif

Flm Ari duhet me e mesu gjermanishten me e mar vesh.......
te pershendes edhe une ty

Agolli
21-04-07, 17:05
http://dl3.glitter-graphics.net/pub/36/36433wlzv81kq83.gif

rilinda
21-04-07, 21:17
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif

Giovanni
22-04-07, 18:04
Pas nje pushimi te shkurter fundjavor te deshiroj nje jave te kendsheme.


Me respekt Giņ.

uck_aksh
23-04-07, 00:30
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

ssara
23-04-07, 08:30
http://dl3.glitter-graphics.net/pub/36/36433wlzv81kq83.gif

Flm Agolli te pershendes shumee .

ssara
23-04-07, 08:32
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif

flm Rilinda je i mireseardhur gjithmon........pershendetje per ty...

ssara
23-04-07, 08:35
Pas nje pushimi te shkurter fundjavor te deshiroj nje jave te kendsheme.


Me respekt Giņ.


Flm Govani gjithashtu nje fillim te mbare te javes

respekt

ssara
23-04-07, 08:55
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg


I nderua gjithmon me befason me pershendetjet e tua
te pershendes shume

respekt per ty

Elina
24-04-07, 16:55
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/11.gif

ssara
27-04-07, 10:46
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/11.gif


Flm pre pershendetjen.........

gazi-de
27-04-07, 10:50
Pershendetje........

Lijanna
27-04-07, 10:52
Pershendetje te perzemrta per ty Ssara.....klm!

ssara
27-04-07, 14:06
Pershendetje........

Flm per pershendetjen ...........
gjithashtu edhe ti prano pershendetjet e mia me te sinqerta....

ssara
27-04-07, 14:07
Pershendetje te perzemrta per ty Ssara.....klm!

Flm e nderuar per pershendetjen......

Luana
28-04-07, 19:52
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/hello/039.gif

ARI_03
29-04-07, 06:52
http://i75.photobucket.com/albums/i314/wereld/ui.jpg

ssara
29-04-07, 07:19
http://i75.photobucket.com/albums/i314/wereld/ui.jpg
Mengjes te kendshem
flm pe kafen.......shije fantastike.........

ssara
29-04-07, 07:22
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/hello/039.gif

Pershendetje edhe per ty Luana............kalo sa ma bukur

Prishtinasja_
29-04-07, 19:26
http://www.myspaceanimations.com/images/great_week.jpg

schütze
29-04-07, 20:27
ssara e nderuar, ju pershendes nga zemra dhe ju deshiroj gjith te mirat e ksaj bote

me respekt schütze

ssara
30-04-07, 07:30
http://www.myspaceanimations.com/images/great_week.jpg


FLM Prishtinase je shume j shume e sjellshme....... te pershendes shumee

ssara
30-04-07, 07:31
ssara e nderuar, ju pershendes nga zemra dhe ju deshiroj gjith te mirat e ksaj bote

me respekt schütze

Flm Schutze per pershendetje gjithashtu te deshirojqdo te mire ne jete...

ARI_03
01-05-07, 14:02
http://www.catmori.de/schokolade/schoko.gif

Elina
01-05-07, 18:40
http://dl8.glitter-graphics.net/pub/131/131318twnl97bmbj.jpg

Amina
02-05-07, 09:02
Pershendetje ssara, kalo mire .

ssara
03-05-07, 07:43
Pershendetje ssara, kalo mire .

Te falemenderit shume Amina per pershendetje
te uroj edhe ti te kalosh nje dite sa me te bukur

Prishtinasja_
03-05-07, 22:47
FOR YOU :biggrin:

http://www.rosebut.dk/tobiasvand5.gif

ssara
04-05-07, 15:28
http://www.catmori.de/schokolade/schoko.gif

flm ARI_03......pershendetje per ty....

ssara
04-05-07, 15:37
http://dl8.glitter-graphics.net/pub/131/131318twnl97bmbj.jpg

Falemenderit e Elina
te pershendes shume........

ssara
04-05-07, 15:41
FOR YOU :biggrin:

http://www.rosebut.dk/tobiasvand5.gif

Prishtinase gjithmon e kujdesshme.... flm per kete fotografi te bukur
vizitat e tua me gezojne shume........ te pershendes shume kalo sa me bukur kudo qe je......

Naki
04-05-07, 17:05
http://bmfoto.dk/catalog/images/2003080900.jpg


Duke ju deshiruar vikend tė mirė ,kudo ēė tė jeni ju pėrshėndes!

Naki

instruktori
06-05-07, 11:11
Pershendetje dhe shume te mira ne jete ssara

Elina
06-05-07, 16:35
http://i84.photobucket.com/albums/k12/snl2552ab/chrglt/blessings/godBlessYou/godBlessMyFriendRoseButterfly.jpg

rilinda
06-05-07, 18:18
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

ssara
07-05-07, 10:13
http://bmfoto.dk/catalog/images/2003080900.jpg


Duke ju deshiruar vikend tė mirė ,kudo ēė tė jeni ju pėrshėndes!

Naki

I nderuar Naki te falemenderit per viziten tende dhe keto lule te
mrekullueshme...ju pershendes dhe ju uroj te kaloni sa me mire
respekt ...

ssara
07-05-07, 10:15
Pershendetje dhe shume te mira ne jete ssara

flm i nderuar gjithashtu te pershendes....
respekt

ssara
07-05-07, 10:16
http://i84.photobucket.com/albums/k12/snl2552ab/chrglt/blessings/godBlessYou/godBlessMyFriendRoseButterfly.jpg


Flm Elina te pershendes shumeee........

ssara
07-05-07, 10:18
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda


Pershendetje edhe per ty Rilinda
te uroj qdo te mire per ty

Preshevar
07-05-07, 10:24
Pėrshėndetje tė sinqerta edhe nga un, mikesha ssara :smile:

T'uroj njė javė tė kėndshme... sa mė tė mir e sa mė tė leht,.

http://www.geocities.com/fleurbrushes/fleur.gif

LuLjaa
07-05-07, 17:10
T'pershendes ssara...

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

rilinda
09-05-07, 01:39
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

ssara
09-05-07, 19:00
Pėrshėndetje tė sinqerta edhe nga un, mikesha ssara :smile:

T'uroj njė javė tė kėndshme... sa mė tė mir e sa mė tė leht,.

http://www.geocities.com/fleurbrushes/fleur.gif

Te falemenderit shume .........gjithashtu te pershendes shume dhe
kalofsh si eshte me se miri....

ssara
09-05-07, 19:05
T'pershendes ssara...

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

Flm shume edhe ti kalo sa ma bukur....

gazi-de
09-05-07, 22:20
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

Zero Cool
11-05-07, 12:52
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

ssara
11-05-07, 13:05
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpgTe pershendes dhe te falemenderoj per kete lule kaq te bukur......

Shqiptare
11-05-07, 13:37
Sara te pershendes

http://i106.photobucket.com/albums/m266/cutemyspacetags/friends/friends-flowers.gif

:smile:

Prishtinasja_
11-05-07, 16:24
:wink:

http://www.mypimpspace.com/uploads/days_of_week/daysofweek43.gif

selvija
11-05-07, 20:49
http://www.zangygraphics.com/weekend/37.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=weekend&n=37)

Dreni30
12-05-07, 11:23
ssara erdha me ti uru 2 mij shkrimet e tua ketu e ishalla ne vazhdim bene edhe xxxx shkrime tjera, shendet e lumturi kudo qe te jesh.

Dreni.

Elina
12-05-07, 11:52
Pershendetje Ssara,te deshiroje nje dite te kendeshme...


http://dl3.glitter-graphics.net/pub/151/151163q6ufhy61nf.gif

ssara
12-05-07, 18:22
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg


Flm Gazi per pershendetjen....pershendtje edhe per ty.....

ssara
12-05-07, 18:23
Sara te pershendes

http://i106.photobucket.com/albums/m266/cutemyspacetags/friends/friends-flowers.gif

:smile:


Flm Shqiptare ....pershendetje edhe per ty....kalo sa ma bukur....

Zero Cool
12-05-07, 20:14
Vikend te kendshem te uroj dhe fat ne jete.

ssara
12-05-07, 20:55
:wink:

http://www.mypimpspace.com/uploads/days_of_week/daysofweek43.gif

Flm Prishtinase ...

ssara
12-05-07, 20:57
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!

http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!


Flm Rilinda per gjihe keto gjera te bukura....qofsh e lumtur gjethmon....

ssara
12-05-07, 21:00
http://www.zangygraphics.com/weekend/37.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=weekend&n=37)


Flm Selvije ...gjithashtu vikend te rehatshem te uroj edhe ty...

ssara
12-05-07, 21:03
ssara erdha me ti uru 2 mij shkrimet e tua ketu e ishalla ne vazhdim bene edhe xxxx shkrime tjera, shendet e lumturi kudo qe te jesh.

Dreni.


Flm DRENI ..per urimin........

ssara
12-05-07, 21:06
Pershendetje Ssara,te deshiroje nje dite te kendeshme...


http://dl3.glitter-graphics.net/pub/151/151163q6ufhy61nf.gif


Flm Elina per ket urim dhe kete lule me kaq ngjyra te bukura....edhe ti kalo nje mbremje sa me te bukur........

instruktori
14-05-07, 19:53
Pershendetje

Uroj qe te kaloni sa ma mire sara e nderuar.
Instruktori

Zero Cool
17-05-07, 13:59
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/cool/075d8e712be1c23.gif

ssara
18-05-07, 12:49
Vikend te kendshem te uroj dhe fat ne jete.

Flm Zero Cool qdo te mire edhe per ty........

ssara
18-05-07, 12:51
Pershendetje

Uroj qe te kaloni sa ma mire sara e nderuar.
Instruktori

I nderuar Instruktor te falemnderit per viziten tende dhe urimin.
gjithashtu ju uroj te kaloni si eshte me mire....

ssara
18-05-07, 12:53
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/cool/075d8e712be1c23.gif

flm Zero Cool...gjithmon me befason...pershendetje edhe per ty,,,,

aLbaChiCk
18-05-07, 19:18
Te pershendes e nderuar ssara dhe te deshiroj nje vikend te mrekullueshem

ssara
18-05-07, 19:38
Te pershendes e nderuar ssara dhe te deshiroj nje vikend te mrekullueshem

Te flm per pershendetjen gjithashtu kalo nje vikend sa me te bukur...........

Gentiani
19-05-07, 00:23
ssara, ju pėrshėndes duke ju dėshiruar ēaste tė kėndshme diskutimi e leximi nė Forum!

ssara
19-05-07, 20:30
ssara, ju pėrshėndes duke ju dėshiruar ēaste tė kėndshme diskutimi e leximi nė Forum!

Ju flm per pershendetjen

rilinda
20-05-07, 03:04
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!

budo785
20-05-07, 17:05
selam alejkum sara!

ssara
20-05-07, 17:07
selam alejkum sara!

Alejkum selam.....Budo785....flm per pershendetjen....

Zero Cool
20-05-07, 22:27
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/rilinda/anm3f71aedea831e2b9.gif

Lijanna
20-05-07, 23:59
Ssara erdha edhe une te te pershendes...edhe te uroj nje nate te kendshme!

ssara
21-05-07, 00:42
Ssara erdha edhe une te te pershendes...edhe te uroj nje nate te kendshme!

Te flm Lijana per pershendetjen ...........

ssara
21-05-07, 10:19
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!

Te falemenderoj shume Rilinda per urimet e tua qe sjell ne kete dhome

qofsh e lumtur gjithmon.....

ssara
21-05-07, 10:21
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/rilinda/anm3f71aedea831e2b9.gifGjithmon i kujdeshshem....
je i mireserdhur qdoher ............

Amina
21-05-07, 20:38
Prano pershendetjet me te perzemerta e dashura ssara.

vjeshta
21-05-07, 22:17
Pershendetje ssara ,lumturia qoft gjithemon me ju.


Ju respekton,


Vjeshta!

ssara
22-05-07, 10:05
Prano pershendetjet me te perzemerta e dashura ssara.

Te flm shume Amina gjithashtu te pershendes shumeeeee
me respekt te veqant ....

ssara
22-05-07, 10:08
Pershendetje ssara ,lumturia qoft gjithemon me ju.


Ju respekton,


Vjeshta!

Te flm Vjeshta per pershendejen dhe urimin
Je nje nder me te repektuarat ne forum nga ana ime...
prano edhe ti nje pershendetje te sinqert...

Preshevar
22-05-07, 19:30
Pėrshėndetjet me te sinqerta shkojn sigurisht edhe per Zonjushėn Ssara.

Erdha t'ju flm personalisht per kafėt e ėmbėla qe mi bėni ēdo dit, dhe per urimet e mira :biggrin:.

Ju pershendes shum duke ju urue ēdo tė mir ne ket jet dhe t'tjetrėn.

Sinqerisht,
Preshevari.

Shqiptare
23-05-07, 15:37
Pershendetje te medha deri tek

http://t5.imagechef.com/ic/imgout/sampa06ed67fe3bcbdae.jpg

:smile:

ssara
23-05-07, 21:06
Pershendetje te medha deri tek

http://t5.imagechef.com/ic/imgout/sampa06ed67fe3bcbdae.jpg

:smile:

Te flm Shqiptare prano pershendetje dhe prej meje........

ssara
23-05-07, 21:12
Pėrshėndetjet me te sinqerta shkojn sigurisht edhe per Zonjushėn Ssara.

Erdha t'ju flm personalisht per kafėt e ėmbėla qe mi bėni ēdo dit, dhe per urimet e mira :biggrin:.

Ju pershendes shum duke ju urue ēdo tė mir ne ket jet dhe t'tjetrėn.

Sinqerisht,
Preshevari.

Te flm i nderuar per pershendetjen...sa per kafet ti i ban ma te mire ..bile skisha pa kund qasi kafe...
.te falemenderoj per urimin me te mire deri tash ....

uck_aksh
24-05-07, 00:54
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

Lijanna
25-05-07, 19:03
Ssara te deshiroj nje pasdite te kendshme...!

ssara
25-05-07, 19:06
Ssara te deshiroj nje pasdite te kendshme...!

Te falemenderit shume Lijane edhe ty te deshiroj nje pasdite te kendshme.....

ssara
25-05-07, 20:08
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

Te falemenderoj shume per pershendetjen edhe ty te uroj qdo te mire ne jeten dhe familjen tuaj,,,,

respekt

instruktori
26-05-07, 22:04
Erdha ketu te la kete mesazh per ju


Vikend te kendeshem ju deshiroj


Instruktori

Dreni30
28-05-07, 12:46
ssara edhe ketu me te lane nje pershendetje dhe me ti uru 3 mij shkrimet e tua ne forum, kalo bukur kudo qe te jesh.

Dreni.

ssara
28-05-07, 12:56
ssara edhe ketu me te lane nje pershendetje dhe me ti uru 3 mij shkrimet e tua ne forum, kalo bukur kudo qe te jesh.

Dreni.

Te flm Dreni edhe per pershendetjen ....edhe ty te uroj nje dite te bukur ....

ninnela
28-05-07, 19:32
Sara te pershendes kudo qe je

Zero Cool
28-05-07, 21:59
s s a r a (http://smg.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/FD-Film/?action=view&current=ssara.flv)ZC

ARI_03
28-05-07, 22:36
http://www.vollmond-events.de/grusskarten/gruss_049.jpg

rilinda
28-05-07, 23:14
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

ssara
29-05-07, 16:00
Erdha ketu te la kete mesazh per ju


Vikend te kendeshem ju deshiroj


Instruktori

Flm i nderuar gjithashtu te pershendes te uroj nje pasdite te kendshme.......

ssara
29-05-07, 16:06
s s a r a (http://smg.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/FD-Film/?action=view&current=ssara.flv)ZCheheheheh me tute more me at kukelll......thnx....

ssara
29-05-07, 16:09
http://www.vollmond-events.de/grusskarten/gruss_049.jpg

FLM Ari.....e pasna len me u ftof po ska dert kur eshte perj teje
sigurisht ka shije te mire.

ssara
29-05-07, 16:14
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

Flm Rilinda per kete urim ....ishalla edhe ty jeta te sjell qdo te mire ...........

Elina
31-05-07, 10:54
http://i39.photobucket.com/albums/e172/IndianaSandy/Animation13GoodMorning.gif

luckyman
31-05-07, 19:34
Tung Ssara ,...kalo bukur.

ssara
31-05-07, 22:24
Tung Ssara ,...kalo bukur.


Tung Luckyman...gjithashtu kalo bukur edhe ti....

ssara
31-05-07, 22:26
http://i39.photobucket.com/albums/e172/IndianaSandy/Animation13GoodMorning.gif

Pershendetje Elina mbremje te kendshme......

ARI_03
31-05-07, 22:44
http://home.zonnet.nl/croockjes/pages/roos-wit-16.jpg:wink:

ssara
01-06-07, 13:27
http://home.zonnet.nl/croockjes/pages/roos-wit-16.jpg:wink:


http://www.making-greeting-cards.com/images/thank-you-ecard-2.jpg

Preshevar
01-06-07, 13:31
Pėrshėndetje Ssara,..

Ju deshiroj nje ditė tė mbar dhe nje Muaj tė shėndosh e te shkėlqyeshėm me plot befasira t'mira,,....

Si gjith'here, jeni fort e pershendetur edhe nga unė !

Me t'mira !

ssara
01-06-07, 13:38
Pėrshėndetje Ssara,..

Ju deshiroj nje ditė tė mbar dhe nje Muaj tė shėndosh e te shkėlqyeshėm me plot befasira t'mira,,....

Si gjith'here, jeni fort e pershendetur edhe nga unė !

Me t'mira !

Te flm Preshevar per pershendetjen dhe urimin edhe ty te uroj qe kete muaj ta kalojsh me shume suksese dhe shume te mira ...

Zero Cool
02-06-07, 11:01
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gif

instruktori
02-06-07, 15:38
Pershendetje dhe shume te mira


Instruktori

aLbaChiCk
02-06-07, 21:23
te pershendes dhe te uroj nje wikend te mrekullueshem e gjith te mirat ne jet e nderuar ssara

ssara
03-06-07, 11:19
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gif


Mengjes te bukur edhe per ty Zero Cool....

ssara
03-06-07, 11:21
Pershendetje dhe shume te mira


Instruktori

Te falemenderit Instruktor ..

ssara
03-06-07, 11:24
te pershendes dhe te uroj nje wikend te mrekullueshem e gjith te mirat ne jet e nderuar ssara

Te flm Albachick.....te uroj qdo te mire te kesaj bote........

Giovanni
03-06-07, 15:05
Te pershendes dhe te uroj nje fillim jave te kendshme.

Giovanni.

ssara
04-06-07, 13:10
Te pershendes dhe te uroj nje fillim jave te kendshme.

Giovanni.

Flm Govani.....nje jave sa me te suksesshme per ty......

ARI_03
04-06-07, 14:12
http://www.catmori.de/gruesse/sonstige10.gif

Arkza
04-06-07, 19:13
Sara ta le nje Pershendetje te Vogel ketu ne dhom tendin si shenje te Respektit . Arkza

aLbaChiCk
06-06-07, 13:49
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/hi.jpg

Elina
06-06-07, 19:13
http://i31.photobucket.com/albums/c392/catseye_1106/RoseFriend1.gif

ssara
06-06-07, 19:21
http://www.catmori.de/gruesse/sonstige10.gif


http://www.ballon4you.de/assets/images/danke_big.jpg

ssara
06-06-07, 19:23
Sara ta le nje Pershendetje te Vogel ketu ne dhom tendin si shenje te Respektit . Arkza

te falemenderit Arkza.....
pershendetje edhe per ty.....

ssara
06-06-07, 19:31
http://i31.photobucket.com/albums/c392/catseye_1106/RoseFriend1.gif

http://www.partypail.com/images/x2cart/images/Stationary/TYhula.jpg

ssara
06-06-07, 19:33
http://i31.photobucket.com/albums/c392/catseye_1106/RoseFriend1.gif

http://www.herzbergonline.de/cards/Danke.gif

Xuki
07-06-07, 01:45
ssara ēka bone sot morii? a u lodhe hiq?

Edhe pse po kam qejf me ta knu ni kangė, mendova qė ndoshta ma mirė ėshtė vetėm met pėrshėndet, se pėr me kėndu ėshtė pak si vonė....po tutna qė m'qesin prej banese e ku shkoj tani!!

Shumė selam prej meje

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

ssara
07-06-07, 01:53
ssara ēka bone sot morii? a u lodhe hiq?

Edhe pse po kam qejf me ta knu ni kangė, mendova qė ndoshta ma mirė ėshtė vetėm met pėrshėndet, se pėr me kėndu ėshtė pak si vonė....po tutna qė m'qesin prej banese e ku shkoj tani!!

Shumė selam prej meje

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Po ri qetu edhe po e ndegjoj .......Viva las vegas........

te flm shume edhe pershendetja eshte e mire se ardhur....

a..s...

Xuki
07-06-07, 02:23
Shumė majr ssara......

a je tu e dėgju kėtė clip?

http://www.youtube.com/watch?v=AdUbcOFET58&mode=related&search=

Dreni30
07-06-07, 11:02
ssara erdha ketu me te uruar nje dite te mbare dhe te kendshme.

Dreni.

ssara
07-06-07, 13:09
Shumė majr ssara......

a je tu e dėgju kėtė clip?

http://www.youtube.com/watch?v=AdUbcOFET58&mode=related&search=

Majr shume Xuki...
se smunda mbreme me tu pergjigje edhe kengen e degjova e tash po e degjoj kete

http://www.youtube.com/watch?v=p9yFZ1JCBL8

Xuki
07-06-07, 15:39
ssara...ruju mos e ngo shumė Elvisin, se unė e kam ni behane.....dashurohna n'qika qė e ngojn Elvisin! hahahhahahahahah


Edhe kjo kėngė mė pėlqen shumė!

http://www.youtube.com/watch?v=Gawdjmxdssk

ssara
07-06-07, 15:44
ssara...ruju mos e ngo shumė Elvisin, se unė e kam ni behane.....dashurohna n'qika qė e ngojn Elvisin! hahahhahahahahah


Edhe kjo kėngė mė pėlqen shumė!

http://www.youtube.com/watch?v=Gawdjmxdssk

hahahhahahahh

se edhe une spo i ndegjoj kenget e Elvisit me....ma heret i kam shiku filmat e tij tash jo edhe aq.......te pershendes dhe te them IK MOS U DASHURO......hahahhahh

aLbaChiCk
07-06-07, 16:04
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Hello.gif

ARI_03
07-06-07, 16:53
Pranoni pėrshėndetje tė sinqerta e nderuar ssara,

Uroj fat,shėndet dhe sukses nė jet....

Ari_03

rilinda
07-06-07, 18:20
https://www.freshflowers.com/images/catalogue_images/383-1.jpg

SANTANA-29
08-06-07, 18:27
http://www.petalpost.com/images/red%20rose.JPG
pershendetje e nderuar te uroj te gjitha te mirat ne jet,,,,,,,,,,,,,

aLbaChiCk
09-06-07, 11:25
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/enjoyyourweekend.gif

rilinda
09-06-07, 15:11
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

Diana007
09-06-07, 18:31
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)