PDA

View Full Version : RiannA


Zero Cool
07-03-07, 13:19
Mendoj qe nje person i cili per nje kohe te shkurter ka bere kaq shume postime, e meriton edhe dhomen e vete te pershendetjeve.
Mire se vjen pra RiannA, dhe argeteim te kendshem ketu, gjithashtu te uroj nje jete te lumtur dhe pa brenga.

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/rosse.gifMe repsekt per ty ZC

Murgesha
07-03-07, 13:38
Hajt pasi jam ksajde po i kacavjerrem edhe unė pėrshėndetjes sė Zero coolit pėr ty RiannA.

Ja kalofsh si ėshtė mė sė miri ksajde.

Murgesha!

RiannA
07-03-07, 15:34
Zero Cool llaaaaaaaaaakum je ti....falm quuuuuuuuuum per pershendetjen tende....

qaaaf tyyy


Murgesha, edhe ty te falemenderoj shum...

sa mir me keni prit....thnx a lot loqkuma

RiannA

uck_aksh
07-03-07, 15:41
RiannA prano pershendetje t nga un te uroj gjith te mirat ne jet
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/crea41.gif

Prishtinasja_
07-03-07, 16:13
http://ug2.kwick.de/ug/0207/9762/6402211_full,r,500x500.jpg

ARI_03
08-03-07, 12:26
Urime 8 marsi,

http://home.zonnet.nl/croockjes/pages/roos-wit-6.gif
Me respekt,

Zero Cool
08-03-07, 12:53
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

gazi-de
08-03-07, 14:46
URIME 8 MARSI RiannA..........

RiannA
11-03-07, 12:19
uck_aksh---Prishtinasja_---ARI_03---Zero Cool---gazi-de


http://www.thefunnypage.com/kiss/kiss.gifhahahaa....flm shuuuum juve


Ju pershendes

Zero Cool
11-03-07, 13:42
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gif

vjeshta
11-03-07, 15:50
Pershendetje e nderuar ,dhe mire se na erdhe .

Vjeshta.

ARI_03
11-03-07, 21:01
http://www.catmori.de/gruesse/nacht8.gif

Buqja_ch
12-03-07, 21:30
Edhe Un Deshta Te Jem Ne Oden Tende E Dashura Rianna,,,

Te Deshiroi Te Kalosh Mire....

ninnela
12-03-07, 23:02
Rianna te pershendes dhete deshiroj mireseardhje ne mesi tone

Ja kalofsh bukur

Me nderime ninnela:wink:

Xuki
13-03-07, 23:29
Pėrshėndetje Rianna dhe mirė se ke ardhė! :biggrin:

Hej, ti koke nime e re nė kėtė forum....sigurisht hala nuk je e folne!!

ēka ta merr mendja, a kishe ecė me mu, se edhe unė hala beqar jam! :cool:

lirik
14-03-07, 08:37
Ketu pashė lule pershendetje dhe stil arti te te shprehurit bukur edhe nepermes simboleve.
te gjitha simbolet e paraqitura kan verrtet bukuri por mbi te gjitha me pelqeu uqk- aksh
qe ishte perveq bukurisė simbolike edhe figurė e madherishme qe me perfshiu edhe emociionalisht
falemendireti riana qe u bere shkak per nje pershendetje dhe te shprehur aq artistik
te uqk aksh . Simboli dhe pyetja e kesa paraqitje jashtzakonisht te qelluar nxite frymzime meditime dhe kujtesa te ndryshme.
Te pershendes Riana FUQISHEM :DHE PO JU THEM SE KNAQEM ME BREZINE RI DHE INTELEGJENCEN QE SHOH NEPER FORUME populli yne ka pasė dhe ka intelegjencė mbi mesatare
e shkelen nga xhelozija dhe inati per te mos e lanė me ecė para.
edhe kjo figura dhe thenja Zoti ehst i mirė pse eksiston vuajtja ehst nje shprehje verrtet
filozofike dhe meriton lavdatė meriton dekorata me fjalė ,te lumt uqk aksh per ket thenje dhe per ket simbolikė paraqitse brilante me plot kuptim .
pershendes rianen qe nxiti keto peshendetje kaq te bukura.
ju dua populli im kur jeni te mirė besoni ne ardhmeri

lirik
14-03-07, 09:11
figuracioni njė luginė e shejtė njė rrotė qe paraqet simbolin e ecjes pambarim nje lugine ndriquese si parajsė nje grua me plot kureshtje per jeten dhe ne poziten pastaj tejeter te palakmueshme ku si shpetimtare paraqitet dora plot ndriqime engjullit.grua mandej uji simbol i bekuar mandej lulet te gjitha te rdyhsme ku qo flete kishte nje bukuri te veqant .
te gjitha ne ket figur ku e paraqiti ukq aksh jan teper doemthenese ,te lumte uqk aksh per ket fotografi aq te bukur qee ke e paraqite ne rastin e pershendetjes se rianes dhe mbi te gjitha fjala Zoti esht i mirė pse duhet vuajtja.
pergezime


Pershendetje riana nga mergimtari i me Halle ; POPULLI IM DALT NE DRITė TE perjetshme
eu qofsha gjithmon pjes e tij bashk me te ne driten e perjetshme

RiannA
14-03-07, 10:37
Pėrshėndetje Rianna dhe mirė se ke ardhė! :biggrin:

Hej, ti koke nime e re nė kėtė forum....sigurisht hala nuk je e folne!!

ēka ta merr mendja, a kishe ecė me mu, se edhe unė hala beqar jam! :cool:

Du Gajaaaaa, xuki-ruki....ku tkam be M-tresh??? :biggrin:

Ti e din se gjithmon e jotja jam kon, i kam perballu te gjithat...qe mke tradhtu me Atilen, me Sehiden, me Raben etj etj hahahaha

Me ty jam, mos ta nin :tongue:

Qaaaf ty

RiannA
14-03-07, 10:39
@Lirik:
flm shum per pershendetjen tende...si pe shoh pakse kushtu nje oh per mua...
Gjdo te mirat per ty. Kalo sa ma bukur!

Me respekt, RiannA

RiannA
14-03-07, 10:40
Rianna te pershendes dhete deshiroj mireseardhje ne mesi tone

Ja kalofsh bukur

Me nderime ninnela:wink:

Falm shum Ninnela, shpresoj se shum bukur do te kalojna ketu.

Gjithashtu te pershendes shum!

RiannA

RiannA
14-03-07, 10:41
Edhe Un Deshta Te Jem Ne Oden Tende E Dashura Rianna,,,

Te Deshiroi Te Kalosh Mire....

Buqeeeee, falm shum qe paske gjet koh me kalu ka oda ime...mfal se nuk jam kon ketu, por shpresoj se heren tjeter kalojna ma mir :biggrin:

Tpershendes edhe ty, kalo mir

RiannA

RiannA
14-03-07, 10:42
Pershendetje e nderuar ,dhe mire se na erdhe .

Vjeshta.

Faaaalm shuuuum, te pershendes edhe une ty, falm edhe per mirpritjen e juve!

RiannA

RiannA
14-03-07, 10:43
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gif

honeyyyyyy, falm :tongue::wink:

tqaaafi ty

RiannA
14-03-07, 10:44
http://www.catmori.de/gruesse/nacht8.gif


O "prince"-thnx be

moti stkam pa...ku mke hup??? :frown:

T“shnes quuuuum

RiannA

Xuki
15-03-07, 00:00
Du Gajaaaaa, xuki-ruki....ku tkam be M-tresh??? :biggrin:

Ti e din se gjithmon e jotja jam kon, i kam perballu te gjithat...qe mke tradhtu me Atilen, me Sehiden, me Raben etj etj hahahaha

Me ty jam, mos ta nin :tongue:

Qaaaf ty


Jo unė e di, por kėta tė tjerėt nuk e dishin....uu thash bre, qė e imja je, por ti e din qysh jan ata qė xhelozojn palidhje....nuk mundesh me jau shti n'krye bre!! Mirė qė e the edhe ti haptas kėtu, ndoshta e kuptojn tash!

Kur po dalim me EM-TRESH-Kabriollet me kallė mahallėn?

Tė pėrshėndes shuuuuuuuumė!

Xuki :)

rilinda
15-03-07, 00:20
http://parentsofbpkids.freeservers.com/Words/kisses-bambilove.gif

Zero Cool
16-03-07, 14:10
Flm per pershendetjen e nderuar qe edhe ty nje lule per nje vikend te kendshem:


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/comics/a126b417f6aa6e5.gif

uck_aksh
17-03-07, 01:19
RiannA mbase kalova nepr qet rrug kesh i obliguar qe te vij deri te tij ta le nje pershendetje dhe per te uruar nje jet ashtu si deshiron ti ta jetosh
http://i93.photobucket.com/albums/l67/Michele98445/27239ht0jeq0tyw1.gif

ARI_03
17-03-07, 10:56
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenende/endlich_ausspannen.gif

Prishtinasja_
20-03-07, 00:04
http://www.hostarea.de/server-02/Februar-602ca5894c.gif


Liebe Grüsse

Prishtinasja_:wink:

Giovanni
21-03-07, 23:00
Tung tung,

Si po ja kalon??

Te pershendet shume shume shuem

Mbremje te kendshme Giovanni.

falma_lotin
22-03-07, 17:18
E nderuara Motrushe prano nje pershendetje me plot zemer nga une kete e bej per ty vetem se jeni aq e mire,,aq e embel sa qe nuk kam fjal qe te pershkruaj miresin tuaj prandaj te deshiroj qdo te mire ne jeten tande.

http://hometown.aol.de/Svenymus/BUTTERFLYFLUTTER.gif
Me rrespekt falma_lotin

rilinda
24-03-07, 16:44
http://i130.photobucket.com/albums/p248/lindsay4u2nv/Great%20Weekend/greatweekend-1.gif

Giovanni
24-03-07, 18:26
http://www.pascalobispoblog.com/media/872/20060727-dessin%20gros%20minet%20bon%20week%20end.jpg

ARI_03
25-03-07, 08:43
http://www.catmori.de/gruesse/hallo2.gif


http://www.catmori.de/schokolade/w31.gif

__________________

~AmaZonA~
25-03-07, 09:59
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

Sy_kaltra
25-03-07, 11:38
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

gazi-de
25-03-07, 16:22
RiannA te pershendes
http://www.blumen-winter.de/v2_sommermix.g.jpg

Agolli
25-03-07, 22:06
Ojjjjjjjjj mafi........erdha me te pershendes,''' ishalla si ke ato 5 minutat e harrakirit....edhe nese i ke, gjilperen e kam marre me veti, shpresoj se kalemi nuk te mungon...
Kure ta don zemra rrehemi hahahahahahahah qy ,mafija nihere!!!
Te pershendes fort and lovely, vehtem 4 you edhe mos u be kullere me rrypa hahahahahahah
Hajde pra po te pershendes edhe nje here me Kengen e Danit
''Ne qarrshi te vogel''
Kalo nice mafioooooooooooooooooooooooooo

Prishtinasja_
26-03-07, 15:49
http://ug2.kwick.de/ug/0220/6593/11463835_full,r,500x500.jpg

RiannA
26-03-07, 17:55
http://www.forums9.ch/frauen/einkaufen/danke.jpg

JU PERSHENDES shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum.....muc muc muc juve se llaaaaaaaaaaakuma jeni pasha robt hahaha


Pra jav pruna do molla, sa her qe te kaloni kseide merne ka njo se boll kena nbaqe...hihi


kalo sa ma bukur, me respekt


Rianne

Paradox_13
26-03-07, 18:17
Prano nje pershendetje pa kompenzim,ngase dhembet as per molla nuk jan mbet ma.
Paradox_13

RiannA
26-03-07, 18:21
http://www.fitness.leitfaden.net/uploads/pics/trauben-kl.jpg

Falm shum Paradox...qe ty do rrush se ma i but hahahaha


shnetje

Paradox_13
26-03-07, 18:23
http://www.fitness.leitfaden.net/uploads/pics/trauben-kl.jpg

Falm shum Paradox...qe ty do rrush se ma i but hahahaha


shnetje

Sa e kujdeseshme qe je pasha robt,.....zoti te dhasht bereqet moj......

RiannA
26-03-07, 18:25
eeee qeshtu esht Rianna, se dinu ju hala hahahahahahahaha

falm shum ju pershendes kaloni mir niher

Dreni30
27-03-07, 09:47
http://pedraapedra.weblog.com.pt/arquivo/rosa-gallica-rosa-mundi.jpg

ARI_03
27-03-07, 12:09
http://glittermaker.nuclearcentury.com/created/JPSNoCYvKC.gif


http://i75.photobucket.com/albums/i314/wereld/loi.jpg

http://i48.photobucket.com/albums/f213/chika_jalisco/MY%20SPACE/kiss.gif


http://glittermaker.nuclearcentury.com/created/KBOhyMoWAD.gif

uck_aksh
29-03-07, 00:29
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

Prishtinasja_
31-03-07, 14:22
Pejone....

http://img179.imageshack.us/img179/6356/schoenesweblacknq5.gif

Te pershendet shume

Prishtinasja_ :wink:

ARI_03
31-03-07, 21:14
http://i121.photobucket.com/albums/o240/cositaChikita/03262006046.gif

http://i160.photobucket.com/albums/t163/Naki12/throses.gif

Giovanni
01-04-07, 00:37
http://www.bulma-animation.org/u/p/7/mmokckgezhqwlx42j1wv8op7ed.gif

Agolli
05-04-07, 19:38
http://i79.photobucket.com/albums/j129/jules31_SRK/SRK2/Zahrah_Khan/helloh014.jpg

legenda
08-04-07, 10:23
http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

rilinda
08-04-07, 12:35
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif

uck_aksh
08-04-07, 16:03
http://i171.photobucket.com/albums/u295/Jeannie522/GoodAfternoon.gif

ninnela
09-04-07, 12:30
Pershedetje per ty

Jave te mbare

Arkza
09-04-07, 14:52
Rianna Te Pershndtes shume e ndruar :smile:

Sy_kaltra
14-04-07, 11:20
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg

RiannA
14-04-07, 14:00
Pershendetje gjith atynve qe me kan pershendetur ketu...moti sjam kon kseide!

Kaloni mir! Gjdo te mirat juve!

me respekt


Rianne

Djellza:
14-04-07, 22:02
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Paradox_13
15-04-07, 14:29
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi.

rilinda
15-04-07, 17:13
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR023.gif

Giovanni
15-04-07, 19:35
http://www.fantasygif.it/Saluti%20e%20Auguri/Buonasettimana/c1.gif

gazi-de
16-04-07, 12:48
RiannA te pershendes..........

LuLjaa
17-04-07, 02:21
Pėrshėndetje..

http://img489.imageshack.us/img489/2757/tau3yn1ljy3.gif

Sy_kaltra
20-04-07, 17:55
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

ARI_03
21-04-07, 07:52
http://www.catmori.de/gruesse/wochenende25.gif

rilinda
21-04-07, 21:34
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif

Giovanni
22-04-07, 18:10
Pas nje pushimi te shkurter fundjavor te deshiroj nje jave te kendsheme.


Me respekt Giņ.

uck_aksh
23-04-07, 00:28
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

gazi-de
27-04-07, 11:43
Pershendetje...............

Zero Cool
17-05-07, 14:01
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/cool/075d8e712be1c23.gif

RiannA
17-05-07, 14:12
ooooooooohhh FALM juve....shum tmir jeni....mpuuuuuq

Rianna

rilinda
20-05-07, 03:28
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!

Amina
21-05-07, 20:57
Hallöchennnnnnnnnnnnnn Rianna, schöne Grüsseeeeeeeee von deiner sis Amina hehehehehhe

RiannA
21-05-07, 21:00
@Rilinda...AMIN ishallaaaa mkapppiiiin hahah flm shum

@Amina...sis uueee befasi a...wollte ich grad mal hier irgendwo rein schreien: GRüßT MICH IHR GAJAAAZZZ flm shum


Ju pershendes juve, muah

vjeshta
21-05-07, 21:33
Pershendetje Rianna .........tzzzzzzzz (lidhja e lodht)

e_martumja
21-05-07, 23:38
laloshe gehst du gut ?Grüße und Küsse, e-martumja

Gentiani
22-05-07, 01:38
RiannA Laloshe,

Pėrfitoj nga rasti tė ju pėrshėndes duke ju dėshiruar ēaste tė kėndshme diskutimi nė Forum, ti vendosni emrin "kerrit tuaj" ha,hahahaha tė tė ngritet njė shtatore pėr sė gjalli, mu sikur atyre qė janė nė plan ndėrtimi ! Ha,hahahaa

RiannA
22-05-07, 14:24
@Vjeshta
bravo qikita i kuptove lidhjet e lodhta edhe ti hahahha caaaaake njo

@e martume (kishe)
du kannst dir nicht ausmalen wie gut es mir geht...hoffe dir geht es auch so gut wie mir...danke beiden zurck an dich...mpuqk

@Gentiani
hahahahaha tanat me ren a...hahaha ani mo shtaoren mezi qe pe pres...t“pershendes, falm shum

Preshevar
22-05-07, 19:13
uuueeeeeeeeeeeeee !! Pėrshėndetje edhe per RianNėn ! :wink:

Edhe qato t'mira qe ti permeni Rilinda t'kapshin pernime per qafe :biggrin:

RiannA
22-05-07, 19:47
falm...

AMIN ishalla

uck_aksh
24-05-07, 04:13
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

instruktori
26-05-07, 22:24
Erdha ketu te la kete mesazh per ju


Vikend te kendeshem ju deshiroj


Instruktori

rilinda
29-05-07, 01:30
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

Zero Cool
02-06-07, 11:13
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gif

instruktori
02-06-07, 15:29
Pershendetje dhe shume te mira.


Instruktori

Arkza
04-06-07, 19:47
Pershendetje ty dhe shume sukses ne jete.

rilinda
09-06-07, 16:50
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

instruktori
10-06-07, 02:38
Vikend te kendeshem

luckyman
10-06-07, 14:21
Tung............ēka je hupé more ti?

Zero Cool
10-06-07, 20:05
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/wb.gif

Zero Cool
14-06-07, 18:25
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/bukuroshjepejane.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
18-06-07, 18:05
Pershendetje shum edhe per ty e nderuara te deshiroj gjith te mirat ne jet..

Mir Mbetesh ishalla

Shqiptare
19-06-07, 15:28
Pershendetje Rianna

Te uroj nje dite sa me te bukur sot!

Shqipja

schütze
21-06-07, 21:37
Pershendetje nga schützehttp://www.locolobo.net/excolourrose.gif

instruktori
23-06-07, 17:07
Vikend te mire ju deshiroj

gazi-de
24-06-07, 11:26
Pershendetje...........

Zero Cool
25-06-07, 14:39
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/28223352-59071596.jpg

Shqiptare
27-06-07, 17:46
Riana duke vallezu :smile:

http://th169.photobucket.com/albums/u228/baby_cay2010/th_girl.gif (http://photobucket.com/mediadetail/?media=http%3A%2F%2Fi169.photobucket.com%2Falbums% 2Fu228%2Fbaby_cay2010%2Fgirl.gif&searchTerm=girl&pageOffset=17)

pershendetrje ty!

Shqipja

LuLjaa
30-06-07, 06:19
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/34.gif

Pershendetje per ty dhe t'deshiroj argetim te kendeshum ne vazhdim!

instruktori
30-06-07, 17:24
Pershendetje dhe shume te mira ne jete ju deshiroj

Instruktori

Arkza
05-07-07, 14:48
Oj qika me floket e Hallakat hahahahha Te Pershendes shume dhe ju Uroj Sukses.

Xuki
06-07-07, 01:41
Ndash me ditė, sonte tė kam kshyr shuuuuumė....pasha zotin shumė majro kishe ra qaty! hihihi

rilinda
06-07-07, 14:47
http://www.vegegifs.com/smiley-emoticon/abientot.gif

uck_aksh
14-07-07, 01:25
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

RiannA
22-07-07, 11:24
FLM juveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

XheBraiLi
22-07-07, 13:31
qsyh o ma e mira ketij forumioi
puqqqq

RiannA
22-07-07, 18:55
Mir qe nuk me njohin tjert se ishin kall ahahahahaha

qaaaf ty, flm shum

XheBraiLi
23-07-07, 07:57
Mir qe nuk me njohin tjert se ishin kall ahahahahaha

qaaaf ty, flm shum

edhe unety nje mpuq me llapeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

RiannA
23-07-07, 08:16
Mos puuuuqat mo se sta qes kafen te Metohia hahahaa

Peja-Boy
23-07-07, 11:11
http://www.locolobo.net/love082.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
24-07-07, 20:44
Pershendetje e nderuara..!!!!

Mir Mbetesh

rilinda
03-08-07, 19:19
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

Elina
04-08-07, 09:08
Pershendetje nga Elina!

instruktori
07-08-07, 20:53
PERSHENDETJE DHE SHUME RESPEKTE PER JU

INSTRUKTORI

uck_aksh
08-08-07, 00:00
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

gazi-de
08-08-07, 12:35
Pershendetje...............................

luckyman
11-08-07, 19:11
Ku je moj ti........TIGRESH :biggrin:

instruktori
04-09-07, 16:59
Pershendetje.................

RiannA
12-09-07, 11:01
Ju pershendes te gjithve...

Mir se erdha prap nga vendlindja hehe


mpuuuuuuqk juve quuuum

Amina
12-09-07, 20:17
Mire se erdhe RiannA, me siguri ke kalu nje kohe te "trent" ne vendelindjen e dashur.
Gjithashtu te uroje qaste te trenta ne vazhdim heheheh
flm per puqq
puqq dich auch

RiannA
12-09-07, 21:44
Amina du maus,

flm shum...valla se ki keq, shum "TRENT" kam kalu ne vedlidjen ton te dashur. Perqef kisha nejt edhe pak hehe...


puuuqk paq

gjini
14-09-07, 07:53
Pasi qe dolem te njofshem ty te kam edhe afer me shpi e nuk mundem pa ti dergua do lule e me te thane qe te respektoj shum edhe pse smi ke pague farat qe ti kam dhane!!!!

pra nga une je e pershendetur gjithmon.

RiannA
14-09-07, 08:47
http://www.hall-tirol.at/hall/news/images/geld-verdienen-im-internet.jpg

Per bes a hala si ke harru farat a???

Qe pagese...kurr nuk esht von me pagu bogjin apo?? hahaha


Tpershendes shum, me respekt te vecant

Rianna

Xuki
14-09-07, 09:08
Ciaooo Du!

ēka je qu kaq heret moori??

Tė pėrshėndes dhe tė uroj njė ditė tė mbarė me plot shikime!

Xuki

RiannA
14-09-07, 13:29
Hoi du,

jam qu heret se qashtu mu ban punt...hehe

KUKU ani me plot shikime....nc nnc nc a e din nqe kena Ramazan...nuk ban nme shiku.


Ene une tpershendes....

PS: ELVIS rulez hehe

Mpuuuqk


Tung

egi
14-09-07, 13:40
Rianna te pershendes me nje masazh per qaf :biggrin:

http://www.amak-trade.si/slike/slike/amak/masaza_glave_1.jpg

hehe pak hajgare

qe me do lula :D

http://www.visionsfineart.com/ocampo/images/mouth_of_flower.jpg

RiannA
14-09-07, 13:45
uuu bii....mpshtove se ton kohen "Dance to R“n“B" bash mu ka shtramu qafa hahaha


flm shum per pershendetje....

mpuuuqk ene ty

Xuki
14-09-07, 14:44
Uuuu m'fal, se krejt kam harru.......hajt se t'falet, se nuk e ke ditė!

Tė pėrshėndess pėrzemėrsisht.....me njė qasi kėngė t'elvisit!


Xuki

RiannA
14-09-07, 18:35
hehe...jo de ti se ke dit...aaaaaa qa din ti hahahahahahaha

flm loqki

edhe une ty tpershendes quuuum

mpuuuq, Rianna

rilinda
11-10-07, 20:54
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

turisti
11-12-07, 20:06
Lule shkon tek lulja.
http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg __________________

uck_aksh
17-12-07, 05:48
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Nirvana Band
18-12-07, 14:18
Pershendetje per ty shoqe e nderuar.

Dardan Kastrati
18-12-07, 14:19
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

Cia-Ferizaj
20-12-07, 17:21
pershendetje

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram8.gif

~AmaZonA~
21-12-07, 19:35
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy015837146D32.gif

Zero Cool
24-12-07, 18:22
http://www.netdisaster.com/go.php?mode=manif&sound=on&url=http%3A//www.dardania.de/vb/upload/showthread.php%3Ft%3D21292

Buqja_ch
30-12-07, 08:05
..... Urime vitin e ri 2008 ...

Diana007
30-12-07, 13:28
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:29
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Xuki
31-12-07, 00:01
http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmp

uck_aksh
31-12-07, 00:03
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

Zana_ch
31-12-07, 01:33
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

Nirvana Band
31-12-07, 20:41
Urime Viti i Ri 2008


Uroj te jet ky vit me te mira e te mbara per ju dhe familjen tuaj.


Gezuar

uck_aksh
22-01-08, 13:04
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM (http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM)

ninnela
27-01-08, 17:12
Riana Te Pershendes Kudo Qe Je

Ninnela

Cia-Ferizaj
28-01-08, 11:14
Pejonka na paska humbur......... a thua u martu a ku paska shku

mentor*
29-01-08, 23:28
rianna

te pershendes

Rianne
17-02-08, 10:15
http://i215.photobucket.com/albums/cc220/eldaram2/gracias/gracias3.gif

turisti
21-02-08, 22:07
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Rianne
21-02-08, 23:19
Fylymyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

edhe ty gjithashtu

turisti
21-02-08, 23:23
Fylymyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

edhe ty gjithashtu

http://cadecobloemen.nl/images/flowerswallpapere.jpg

Arb
22-02-08, 02:44
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Urata
22-02-08, 22:01
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/40.gif

&

URIME DHE GEZUAR PAVARESIN

Rianne
23-02-08, 11:06
ARB dhe URATA fyyylyyymyy juve gjithashtu

Diana007
23-02-08, 17:58
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:07
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

Rianne
28-02-08, 10:30
Diana dhe Dardan shume flm prej juve, edhe prej meje: Urime Pavarsin!

Cia-Ferizaj
28-02-08, 13:42
hej fylymy urime pavaresin e Kosoves

nime a erdh pavaresia ne Peje se se pash kurkund more

Rianne
29-02-08, 11:24
Po ti mir si mundesh me pa bilem pa, se ski takat me pa aq larg deri nPej

gjini
29-02-08, 21:31
Riana e nderuar, me vones ju uroj kete feste kaq te madhe por nese e pranon kete urim ta uroj nga zemar dhe te gjithe shqiptarve kudo qe jon. Paq gjithmon vetem gezime dhe lumtur
http://www.kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Rianne
02-03-08, 10:11
http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/4769979/2/istockphoto_4769979_thank_you.jpg

MemphiSx
02-03-08, 16:38
RiannA te pershendes dhe te uroj nje dit te lumtur kudo qe je :)

Rianne
07-03-08, 20:36
fylymy shuuuuuum edhe ty gjithashtu MemphiSx

Diana007
08-03-08, 15:41
Urime 8 Marsi.

http://www.trepca.net/2003/0803/lule-tufe0.jpg

Dardan Kastrati
25-03-08, 22:48
http://img119.imageshack.us/img119/131/00bkie22716784ql2.jpg