PDA

View Full Version : Arkza


Faqet : [1] 2 3 4 5

Arkza
10-03-07, 09:26
Ju Pershendes te Gjithve ! Besoj se dote kalojme se Bashku Mir :D

Buqja_ch
10-03-07, 11:35
Mire se na erdhe
dhe vertet do te kalojm
MIRE.........

Arkza
10-03-07, 11:53
Mire se na erdhe
dhe vertet do te kalojm
MIRE.........
Te flm.. Gjithashtu mir se ju gjej:smile:

jane
10-03-07, 12:14
Ju Pershendes te Gjithve ! Besoj se dote kalojme se Bashku Mir :D


Gjithashtu, ........ si gjthehere,..... per gjthmone,.... mire, bashk,shqip.__________________________________________________ ____

Te jetosh jeten pa e kuptuar, eshte me e rende se ta humbasish ate.

Linka_pz
10-03-07, 12:47
Mire se erdhet shpresoj t"ja kalojme mire me shoqeri ketu.

Zero Cool
10-03-07, 18:28
Phaaaaaaaaaaaaa une mendo, mendo, mendo kush po na mungon , kur qe kjo paska ardhe......
Mire se vjen Arkza dhe qaste te kendshme...
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/att00024_175309847.jpg

budo785
10-03-07, 19:00
Arkza je e mireseardhur,pershendetje,kjo asht per ty
http://www.quehubo.com/yp/flowers/rosesnboxes.com/images/banner_en.jpg
Nga Budo,kalo mire

gazi-de
10-03-07, 20:34
Arkza mire se na vjene,te uroje qasje te kendeshme ne mesin tome........

Arkza
11-03-07, 09:56
Oooo Ju Flm shume te gjithve , me befasuat shume sidomos ata qe me dhuruan buqetash lule ! Edhe njehere ju flm shume te gjithve :smile:

Paradox_13
11-03-07, 10:03
Arkza e nderuar,tek une lulet i vyshku bryma,me lejo qe me modestin time te uroj mireseardhje ne ket sofer ta madhe, duke te deshiru qe te kalosh ashtu siq ta don zemra ty vet.
Mire se erdhe.
Me respekt Paradox_13.

Arkza
11-03-07, 11:23
Arkza e nderuar,tek une lulet i vyshku bryma,me lejo qe me modestin time te uroj mireseardhje ne ket sofer ta madhe, duke te deshiru qe te kalosh ashtu siq ta don zemra ty vet.
Mire se erdhe.
Me respekt Paradox_13.

Hmmm me befasove edhe ti me keto fjalet te tua meta pa koment ! por fjalet e tuaj vlen per mua sa 10 buqeta lushesh :smile: te flm shume nga ti i ndreuar edhe ty te Pershndtes nga zemra , ne Pergjithsi jeni shume te mir per mua andaj edhe njehere ju Flm shume te gjithvee :smile:

falma_lotin
11-03-07, 11:44
Arkza te pershendes shum dhe mir se erdhe ne mesin ton ne FD shpresoj qe te kalosh sa ma mire ketu ,edhe nga zemra te uroj cdo te mire ne jete...

Me rrespekt falma_lotin

Arkza
11-03-07, 12:05
Arkza te pershendes shum dhe mir se erdhe ne mesin ton ne FD shpresoj qe te kalosh sa ma mire ketu ,edhe nga zemra te uroj cdo te mire ne jete...

Me rrespekt falma_lotin

Te Flm shume falma_lotin gjithashtu mir se ju gjeje ty dhe te gjithve me Respekt nga une Arkza :smile:

vjeshta
11-03-07, 15:52
Pershendetje e nderuar dhe mire se na erdhe ne mesin tone.

Vjeshta.

Arkza
11-03-07, 16:14
Pershendetje e nderuar dhe mire se na erdhe ne mesin tone.

Vjeshta.

Te flm shume e ndruar gjithashtu edhe ty te pershndtes dhe mir se te gjej :wink:

uck_aksh
11-03-07, 16:43
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/arkza.jpg

Albanian eX|PerT
11-03-07, 16:45
Arkza (http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=953278#post953278)http://dardania.de/vb/upload/images/misc/navbits_finallink.gif (http://dardania.de/vb/upload/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=953278) Pėrgjigju Temės

Pershendetje e nderuar! Ia kalofsh sa me mire ne mesin tone...!!!

...albanian, me plot rrespekt...!!!

Arkza
14-03-07, 10:55
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/arkza.jpg

Te flm shume nga ti per kete pershndteje te veqant per mua , Gjitrhashtu prano edhe nga une pershndtesje te sinqerta :smile:

Arkza
14-03-07, 10:57
Arkza (http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=953278#post953278)http://dardania.de/vb/upload/images/misc/navbits_finallink.gif (http://dardania.de/vb/upload/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=953278) Pėrgjigju Temės

Pershendetje e nderuar! Ia kalofsh sa me mire ne mesin tone...!!!

...albanian, me plot rrespekt...!!!


Te flm shume edhe ty gjithashtu te pershndtes shuem dhe mir se ju gjej te gjithve :smile:

jEtA_1
14-03-07, 12:41
Ju Pershendes te Gjithve ! Besoj se dote kalojme se Bashku Mir :D

Arkza edhe une te uroj mirseardhje ne forumin Dardan dhe shoqeri te mirfillt ne mesin ton besoj se do kalojm bukur

LuLjaa
14-03-07, 15:02
Arkza T'pershendes shume shume, se ty mire t'paskan prit ketu e mu hiq kerkush sum ka than hajde a mujte bilee , po mire masi ty t'kan than sikur mem than edhe mu hahaha vbmenu_register("postmenu_952969", true); vbmenu_register("postmenu_952969", true);

Arkza
14-03-07, 16:43
Arkza edhe une te uroj mirseardhje ne forumin Dardan dhe shoqeri te mirfillt ne mesin ton besoj se do kalojm bukur

Jeta te flm shume , gjithashtu edhe ty te pershndtes dhe mir se ju gjeje te gjitheve :smile:

Arkza
14-03-07, 16:49
Arkza T'pershendes shume shume, se ty mire t'paskan prit ketu e mu hiq kerkush sum ka than hajde a mujte bilee , po mire masi ty t'kan than sikur mem than edhe mu hahaha vbmenu_register("postmenu_952969", true); vbmenu_register("postmenu_952969", true);


LuLjaa hahahahahahah te flm shume edhe ty te pershndtes shuem , dhe mos harro hape vet temen qe te pershndte edhe ty dikush qy :tongue: hahahahah

Nirvana Band
14-03-07, 18:54
Te deshiroj mireseardhje Arkza, ja kalofsh mire me ne.

Prishtinasja_
14-03-07, 18:59
Arkza

prano edhe pershendetjet e mia !!

Gjdo te mire kudo qe te jesh !! :smile:

Prishtinasja_:wink:

http://fa.univision.com/attachments/univision/76759815331/17629/1/welcome_rose_CHASITY.jpg

selvija
14-03-07, 20:39
Arkza Mire se ke ardhur ne boten e nedrrave te dardanis shpersoj se do kalosh bukur me ne ..
kete lule per mirseardhje..
http://www.jytyliitto.fi/uploads/kukkia_w(1).jpg

rilinda
15-03-07, 00:35
http://latuastella.blog.excite.it/img/have%20a%20nice%20day.jpg

Arkza
15-03-07, 15:16
Te deshiroj mireseardhje Arkza, ja kalofsh mire me ne.

Te flm shume Nirvana Band Gjithashtu edhe ty mir se te gjeje dhe te flm shume per urim te kendshum :smile:

Arkza
15-03-07, 15:19
Arkza

prano edhe pershendetjet e mia !!

Gjdo te mire kudo qe te jesh !! :smile:

Prishtinasja_:wink:

http://fa.univision.com/attachments/univision/76759815331/17629/1/welcome_rose_CHASITY.jpg

Te flm shum Prishtinase ! edhe ty te Pershndtes shume nga zemra dhe te flm shume per keto fjale qe i shkrove per mua , besoj se dot ja kalojme se bashku mir , pra edhe njeherre te flm :smile:

Arkza
15-03-07, 15:21
Arkza Mire se ke ardhur ne boten e nedrrave te dardanis shpersoj se do kalosh bukur me ne ..
kete lule per mirseardhje..
http://www.jytyliitto.fi/uploads/kukkia_w(1).jpg

UFF Selvija te flm shume e ndruar edhe per fjalet edhe per lulee jan shume te merkulushme ashtu siq je edhe ti , pra Selvija te pershndtes edhe une ty shumee :smile:

Arkza
15-03-07, 15:23
http://latuastella.blog.excite.it/img/have%20a%20nice%20day.jpg

Hmmm asgje nuk kuptova ! sepse sdi un Angisht por me gjithethate te Peshndtes shume dhe pse ste kuptova :smile:

Murgesha
15-03-07, 17:04
Arkza mirė se na paske ardhė.

Ja kalofsh bukur nė Forumin Dardan.

Murgesha!

Arkza
15-03-07, 17:43
Arkza mirė se na paske ardhė.

Ja kalofsh bukur nė Forumin Dardan.

Murgesha!

Murgesha e Ndruar te flm shume , gjithashtu mir se te gjeje ty ketu edhe pse nick jote me ka ra ne sy qysh moti dhe me ke pelqur gjithe-heere nga shkrimit andaj me fat dhe te flm shume mir Pershndtejen tend te ngroh per mua :smile:

ARI_03
17-03-07, 11:10
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenende/wochenendgruss.jpg

Arkza
17-03-07, 11:40
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenende/wochenendgruss.jpg

Te flmm edhe ty te pershndtes dhe mir se te gjej:smile:

ninnela
17-03-07, 15:32
Arkza pershendetje per ty :smile: ja kalofsh bukur ne mesin tone :wink:

Respekt ninnela

Arkza
17-03-07, 16:42
Arkza pershendetje per ty :smile: ja kalofsh bukur ne mesin tone :wink:

Respekt ninnela

ninnela Te flm shume per pershndtesjen tend te ngroh gjithashtu edhe ty te Pershndtes shume ,,, me respekt nga un Arkza :smile:

Agolli
23-03-07, 13:20
E nderuar, prano nje pershendetje te sinqerte dhe gjithashtu nje kerkim falje per,'' mospranin time ne kete ode miresjellje dhe bujare..
Te deshiroj qe t'ja kaloni sa me mire'''
C'do postim nga ju, lexohet me knaqesin time..http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif
http://www.ulricha.se/bilder/bakgrund-liten/blomma.gif


Te pershendes perzemersishte... Agolli

Arkza
23-03-07, 15:46
E nderuar, prano nje pershendetje te sinqerte dhe gjithashtu nje kerkim falje per,'' mospranin time ne kete ode miresjellje dhe bujare..
Te deshiroj qe t'ja kaloni sa me mire'''
C'do postim nga ju, lexohet me knaqesin time..http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif
http://www.ulricha.se/bilder/bakgrund-liten/blomma.gif


Te pershendes perzemersishte... Agolli


OOOO te flm shume Agolli Gjithashtu e pranoj Pershndtejen tend dhe ate se qka ka ndodhe veq harroje , edhe nje heere te flm shume dhe te Pershndtes edhe ty :smile:

rilinda
24-03-07, 16:40
http://i130.photobucket.com/albums/p248/lindsay4u2nv/Great%20Weekend/greatweekend-1.gif

Giovanni
24-03-07, 18:27
http://www.pascalobispoblog.com/media/872/20060727-dessin%20gros%20minet%20bon%20week%20end.jpg

ARI_03
25-03-07, 08:44
http://www.catmori.de/gruesse/hallo2.gif


http://www.catmori.de/schokolade/w31.gif

__________________

~AmaZonA~
25-03-07, 09:59
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

Sy_kaltra
25-03-07, 11:39
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

Arkza
25-03-07, 12:35
http://i130.photobucket.com/albums/p248/lindsay4u2nv/Great%20Weekend/greatweekend-1.gif Te Flm shume Rilinda eshte shume e bukur te flm shumee:smile:

Arkza
25-03-07, 12:38
http://www.pascalobispoblog.com/media/872/20060727-dessin%20gros%20minet%20bon%20week%20end.jpg


Giovani Te Flm shume koka mac e mir i dua macat te flm shume Te Pershndtes :smile:

Arkza
25-03-07, 12:40
http://www.catmori.de/gruesse/hallo2.gif


http://www.catmori.de/schokolade/w31.gif__________________

Hallo edhe ty Te Flm per QOkollaten por jam diet me gjithate Te Flm dhe te Pershndtes :smile:

Arkza
25-03-07, 12:45
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)


Amazona te Flm shume per kete Trandafil eshte shume e bukur edhe njehere te flm shume dhe te Pershndtes shume :smile:

Arkza
25-03-07, 12:47
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif


Sy_Kaltra te flm shume gjithashtu edhe ty te Pershendes shume :smile:

rilinda
02-04-07, 11:36
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

Arkza
02-04-07, 17:05
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

Rilinda te flm shume Te Pershendes shumeeeeeee dhe te flm per qdo gje ty :smile: :wink:

Albanian eX|PerT
03-04-07, 22:15
http://www.classact.ca/RubberStamps/Words/Word%20Stamps/EX11B_B_HaveaNiceDay.jpg

LuLjaa
05-04-07, 02:26
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/11.gif


Kisssssss .... Arkza

Agolli
05-04-07, 19:34
http://i79.photobucket.com/albums/j129/jules31_SRK/SRK2/Zahrah_Khan/helloh014.jpg

Arkza
06-04-07, 11:51
http://www.classact.ca/RubberStamps/Words/Word%20Stamps/EX11B_B_HaveaNiceDay.jpg

Te flm shume gjithashtu edhe ty te Pershentes

Arkza
06-04-07, 11:53
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/11.gif


Kisssssss .... Arkza


HALLO HALLO HALLO LuLja hahahahahahah Kisssssssss edhe ty shume :smile:

Arkza
06-04-07, 11:55
http://i79.photobucket.com/albums/j129/jules31_SRK/SRK2/Zahrah_Khan/helloh014.jpg

Hallo edhe ty Agolli te flm .. pe rlulen eshte shume e bukur :smile:

LuLjaa
07-04-07, 22:50
http://versosmudos.zip.net/images/hi.gif

uck_aksh
08-04-07, 16:04
http://i171.photobucket.com/albums/u295/Jeannie522/GoodAfternoon.gif

ninnela
08-04-07, 18:17
kUSHERIN TE PERSHENDES MMMPPPUUQQQQQQQQ

NINNELA

Arkza
09-04-07, 13:31
http://versosmudos.zip.net/images/hi.gif jaaaaa lulja sen nuk pashe ahhahahahahahhhaha Mpuqqq ty si do qofte te flm edhe pse s'pashe sen :biggrin:

Arkza
09-04-07, 13:33
http://i171.photobucket.com/albums/u295/Jeannie522/GoodAfternoon.gif


Uck_aksh te flm shume per kete lule eshte shume shume e bukur edhe njehere te flm shume dhe te Pershendes shumeee:smile:

Arkza
09-04-07, 13:34
kUSHERIN TE PERSHENDES MMMPPPUUQQQQQQQQ

NINNELA

Te flm shume Ninnela Gjithashtu edhe ty kusherin te Pershndtes shume gashooo Mpuqqqqqqqqqqqqqqqq shume ty :smile:

Djellza:
14-04-07, 22:29
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Arkza
15-04-07, 11:31
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza Djellza te flm shumee ..... Gjithashtu edhe ti pranoj Pershndtejen nga une e ndruar:smile:

Paradox_13
15-04-07, 13:42
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi.

Arkza
15-04-07, 13:44
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi. Te Flm Gjithashtu edhe juve ju deshiroj nje pasdite te mir :smile:

rilinda
15-04-07, 17:31
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR025.gif

Arkza
16-04-07, 09:23
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR025.gif
Hallo edhe ty e Ndruar je shume e mir Mpuqqq shume ty :smile:

Dreni30
16-04-07, 09:32
Arkza, mirese ke ardh ketu ne forumin tone, te pershendes dhe te uroj biseda te kendshme, njeherite shendet e lumturi ne te gjitha sferat e jetes.

Dreni.

Prishtinasja_
16-04-07, 10:25
http://www.briefpapier-werkstatt.de/download05/nice_day.jpg

Arkza
16-04-07, 12:06
Arkza, mirese ke ardh ketu ne forumin tone, te pershendes dhe te uroj biseda te kendshme, njeherite shendet e lumturi ne te gjitha sferat e jetes.

Dreni. Dreni te flm shume i ndruar .... gjithashtu edhe ty te Pershndetes shume dhe te uroj qdo te mir ne lamin e jetes :smile:

Arkza
16-04-07, 12:08
http://www.briefpapier-werkstatt.de/download05/nice_day.jpg
Prisjtinasja te flm shumeeeee ... edhe ty Te Pershendes shume shume llokum:smile:

gazi-de
16-04-07, 12:26
Pershendetje Arkza e nderuare.........

Arkza
16-04-07, 14:19
Pershendetje Arkza e nderuare......... Gazi-de Te Flm shume I Ndruari , Gjithashtu Te Pershendes edhe ty shumee:smile:

ssara
16-04-07, 15:21
Pershendetje Arkza kalo nje te sa me te bukur....

Ssara

ssara
16-04-07, 15:22
Pershendetje Arkza kalo nje dite te sa me te bukur....

Ssara

Arkza
16-04-07, 16:26
Pershendetje Arkza kalo nje dite te sa me te bukur....

Ssara Ssara Te Flm Shume Gjithashtu e Ndruar te Pershendes shumeeee :smile:

budo785
16-04-07, 18:49
Pershendetje Arkza,je e vecante ne forum:-),vec te para,kalo mire

Amina
16-04-07, 23:05
Helloooooooooooooooo

LuLjaa
17-04-07, 00:30
Kisssssss :

http://img341.imageshack.us/img341/1070/enfantbwvd1.gif

Arkza
17-04-07, 08:27
Pershendetje Arkza,je e vecante ne forum:-),vec te para,kalo mire Budo785 Oooo Te Flm Shume i Ndruar edhe Ty Te Pershendes shume shume :smile:

Arkza
17-04-07, 08:28
Helloooooooooooooooo
Amina e Nduare te flm shume edhe ty Ghjithashtu edhe ty Hello te uroj qdo te mir sis :smile:

Arkza
17-04-07, 08:29
Kisssssss :

http://img341.imageshack.us/img341/1070/enfantbwvd1.gif Kisss kisss kissss e Mpuqqq e mpuqqq e mpuqqqq bre Shtrige hahahahhahahah :biggrin:

jEtA_1
17-04-07, 11:57
Ne shenje respekti urdhero keto lule pranvere
http://seeds.thompson-morgan.com/pix/m/seeds/8/8811.jpg

Arkza
17-04-07, 12:01
Ne shenje respekti urdhero keto lule pranvere
http://seeds.thompson-morgan.com/pix/m/seeds/8/8811.jpg Uffffffffffffffff Jeta_1 Te Flm shume sa te bukra shume shume te flm ...... Edhe Ty Te Pershendes shumeeeeee sis llokum te kam :smile: Me Respekt Arkza:smile:

Sy_kaltra
20-04-07, 17:57
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

ARI_03
21-04-07, 07:51
http://www.catmori.de/gruesse/wochenende25.gif

rilinda
21-04-07, 21:36
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif

uck_aksh
23-04-07, 00:37
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

Arkza
24-04-07, 15:43
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpgSy_Kaltra te flm shume sis , Gjithashtu edhe ty Te Pershendes shume :smile:

Arkza
24-04-07, 15:44
http://www.catmori.de/gruesse/wochenende25.gif
ARI_03 Te Flm edhe ty , Gjithashtu Te Pershendes edhe ty :smile:

Arkza
24-04-07, 15:45
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif Rilinda te flm shume Gjithashtu Te Pershendes edhe ty :smile:

Arkza
24-04-07, 15:47
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg Te flm shume , Gjithashtu edhe ty te Persshendes :smile:

Elina
24-04-07, 16:37
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif

Arkza
24-04-07, 17:07
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gifTe Flm Elina edhe TY Te Pershendes shumeeee:smile:

Shqiptare
26-04-07, 08:30
OJ KUNATE,

Urime edhe ktu DITELINDJEN. JETE TE BUKUR E TE LUMTUR TE DESHIROJ....:smile:


Qe ni dhurate, me i vnu alltanat kur te vish te na, se ke me pas plot....


http://www.ganez.com/special/benjarongs/main/08097-35%20bencharong%20jar%20with%20box.jpg

:biggrin:

Kalofsh sa me bukur sot :smile:

Prishtinasja_
26-04-07, 08:37
E nderuara Arkza...

Te uroje nga zemra edhe shume vite tjera!

Jeta te sjellet shume caste te kendshme dhe te uroj te kujtosh me nostalgji edhe vitet qe po le mbas..... !!

Me respekt

Prishtinasja_
http://www.ein-kleiner-blick.de/2x108.jpg

Xuki
26-04-07, 10:03
http://farm1.static.flickr.com/135/339465947_73e03af5fc_o.gif

Arkza
26-04-07, 10:32
Shqipatere , Prishtinasja, Xuki ,
Ju flm shume, me keni Befasu shume dhe Dhuarat jan shume te bukura , sidops nga Kunata jem hahahahhahahaha Edhe njehere ju Flm shumee:smile:

gazi-de
26-04-07, 10:35
Urime datelindja e nderuara Arkza,i gezofesh edhe 100 pranevera URIME,e perhajr...
http://www.katzen-album.de/geburtstag/img/Oskar_Geburtstag.gif

Elina
26-04-07, 10:45
Urime ditelindjen e nderuara Arkza


Te deshiroje gjith te mirat,shendet dhe plotesimin e te gjitha deshirave tuaja:smile:


http://www.windspirit.co.za/images/happybirthday.jpg

Arkza
26-04-07, 10:53
Gazi_de , dhe Elina Ju Flm Shumeeeeee , i bona tash dy Torte kena mu knaqe sot tu hangre Torte :biggrin:

ssara
26-04-07, 10:58
http://members.lycos.nl/tattycollector/hpbimg/Tatty%20Happy%20Birthday%20Met%20glitter%20lijnen. gif

Arkza
26-04-07, 11:02
http://members.lycos.nl/tattycollector/hpbimg/Tatty%20Happy%20Birthday%20Met%20glitter%20lijnen. gif

Sara te Flm Shume sis , eshte shume e bukur arusha e adhuroj shume :smile:

rilinda
26-04-07, 11:34
http://img206.imageshack.us/img206/7407/happybirdhdayyr0.png (http://imageshack.us)

Arkza tė dėrgoj kėtė pėllumb tė bardhė nė shenjė tė miqėsisė. Nė njėrin krah sjell lumturi, nė krahun tjetėr shėndet, e nė sqep njė letėr qė shkruan: "URIME PĖR SHUMĖ VJET!"

Arkza
26-04-07, 11:40
http://img206.imageshack.us/img206/7407/happybirdhdayyr0.png (http://imageshack.us)

Arkza tė dėrgoj kėtė pėllumb tė bardhė nė shenjė tė miqėsisė. Nė njėrin krah sjell lumturi, nė krahun tjetėr shėndet, e nė sqep njė letėr qė shkruan: "URIME PĖR SHUMĖ VJET!"Auuuu Rilinda me befasove shume Te Flm Shume sis , Gjithashtu edhe ju Uroj njetin GJe te flm shume edhe njehere :smile:

vjeshta
26-04-07, 13:52
http://www.rosengruss.de/bilder/3327.jpg


Urime ditelindjen Arkza ,pritesh edhe shume te tjera .


Vjeshta!

selvija
26-04-07, 14:14
Arkza kunat te urojj 100 vite te lumtura ty dhe familjes sate...qofshe e gezuar gjithmone..
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/sec/happy-birthday/103.gif (http://www.glitterlive.com/)

Arkza
26-04-07, 14:28
http://www.rosengruss.de/bilder/3327.jpg


Urime ditelindjen Arkza ,pritesh edhe shume te tjera .


Vjeshta!Vjeshta te flm shume sis , Gjithashtu dhe ju :smile:

Arkza
26-04-07, 14:30
Arkza kunat te urojj 100 vite te lumtura ty dhe familjes sate...qofshe e gezuar gjithmone..
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/sec/happy-birthday/103.gif (http://www.glitterlive.com/) Selvija Kunat , te flm shume , Gjithashtu edhe juve qdo te mir :smile:

Djellza:
26-04-07, 16:13
E Nderuar urime ditelindja te deshiroj qdo te mire ne jeten tuaj fat e lumturi gjat gjithe jetes sate .
te uron DJELLZA

Buqja_ch
26-04-07, 16:57
Shume URIME per ditlindje paq fat e lumturi
ne jete..shume te mira te deshiron

Buqja URIME URIME

Dreni30
26-04-07, 17:28
Arkza, erdha ketu me te uruar ditelindjen, njeherit shendet e lumturi ne jeten tuaj. Ishalla mbrine te 100-tat ne harmoni e plotesim te deshirave tuaja te jetes.

Dreni.

instruktori
26-04-07, 17:30
Urime per Ditelindjen.
Paq gjithon shendet dhe jete te gjate.
Respekt per ju gjithehere.
Ju pershendet Instruktori

Agolli
26-04-07, 18:45
http://parentingteens.about.com/library/postcards/postcard11.gif

Preshevar
26-04-07, 19:20
Shuuuuummėee urimeeee pėr juuuuuuuu,.. hahahaa

Urime Urime,.. pak me vones.. mė fal... por me mir von se hiq :biggrin:

Tė uroj qe t'jetosh gjat, nė lumturi, nė harmoni e paqe,.. shpresoj dhe lutem qe t'pritsh edhe shuuuuuum ksi pranverash,.. dhe secili le te jen me i mir se sa i kaluari per ty,.. Tė Uroj,.. qe t'jetojsh ma e lumtura n'kėt dynja,.. t'dėshiroj qdo tė mir,

Ta kisha dhurue edhe un njė torte,.. po e pash qe t'kishin dhurue krejt,.. bile e kishin teprue :biggrin: hahahahaha (t'paqin boe MIRĖ ! )

nejse,.. njė dhurat per ty,.. se mbyt askona hahaha

Pėrshėndetje,.. :) dhe kalo festime tė mira n'mesin ku gjindėsh per momentin,.. :)

Nėnshkruan: Vėllau i kunatės juaj ( hahahahahahaahah shaka )


GėzuaR PėR ShumĖ MoTe,...

http://img373.imageshack.us/img373/8271/feuxartificenuits11copixm0.jpg

Elina
26-04-07, 21:35
Arkza edhe nje here urime ditelindjen,edhe qe fustanin qe e ke kerku ndashta nuk ta kam sjelle vone:biggrin:


http://us.st11.yimg.com/us.st.yimg.com/I/yhst-32854445011678_1946_11112701

Preshevar
26-04-07, 22:10
Arkza edhe nje here urime ditelindjen,edhe qe fustanin qe e ke kerku ndashta nuk ta kam sjelle vone:biggrin:


http://us.st11.yimg.com/us.st.yimg.com/I/yhst-32854445011678_1946_11112701


hmmmmm A s'pate naj fustan mat gat me ja dhurue a ??? :rolleyes::biggrin: apo t'mungoj bezi hahahah

Elina
26-04-07, 22:18
hmmmmm A s'pate naj fustan mat gat me ja dhurue a ??? :rolleyes::biggrin: apo t'mungoj bezi hahahah


Nuk eshte i shkurte more,taman per ndonje mbremje speciale:biggrin:

Preshevar
26-04-07, 22:25
Nuk eshte i shkurte more,taman per ndonje mbremje speciale:biggrin:

Sot e ka pas ditlindjen e spo du me ja prish po.. psssssss... n'mujsh me ja shtue edhe do bez :biggrin: Dublooo ta kisha pague hahahaha

LuLjaa
26-04-07, 23:08
Urime Ditėlindja t'uroj shėndet , Fat , Lumturi dhe shumė suksese nė jetėn tuaj rrushee ..
I gėzofsh edhe 100 tjera.

http://img.123greetings.com/eventsnew/birth_flowers/1008-011-39-1060.gif

LuLjaa
26-04-07, 23:09
http://img217.imageshack.us/img217/691/fishekpl3.gif

Albanian eX|PerT
27-04-07, 00:00
Duke iu bashkangjitur urimeve te miqve para meje, te uroj cdo te mire ne jete, lumturi e gezim, suksese e perspektiva, juve dhe familjes suaj! Me shume rrespekt per ju

Experti!

gazi-de
27-04-07, 10:52
Pershendetje...........

Arkza
29-04-07, 10:25
E Nderuar urime ditelindja te deshiroj qdo te mire ne jeten tuaj fat e lumturi gjat gjithe jetes sate .
te uron DJELLZA Djellza Te Flm shuem per urimin Tend , Ghithashtu edhe ty te Uroj qdo te mir , edhe njehere te Flm shume :smile:

Arkza
29-04-07, 10:26
Shume URIME per ditlindje paq fat e lumturi
ne jete..shume te mira te deshiron

Buqja URIME URIME Buqja Te Flm shume Gjithashtu edhe ty te uroj qdo te mir ne jete Edhe njehetre te flm shumee :smile:

Arkza
29-04-07, 10:28
Arkza, erdha ketu me te uruar ditelindjen, njeherit shendet e lumturi ne jeten tuaj. Ishalla mbrine te 100-tat ne harmoni e plotesim te deshirave tuaja te jetes.

Dreni.Dreni te flm shume I Ndruar Gjithasdhtu edhe ty qdo te mir ne jet , edhe Nje Here te Flm shume nga ti :smile:

Arkza
29-04-07, 10:30
Urime per Ditelindjen.
Paq gjithon shendet dhe jete te gjate.
Respekt per ju gjithehere.
Ju pershendet Instruktori Instruktori Te Flm Shume i Ndruar , Gjithashtu dhe juve ju Uroj qdo te mir ne jet , edhe njehere te flm shume:smile:

Arkza
29-04-07, 10:31
http://parentingteens.about.com/library/postcards/postcard11.gifAgolli Te Flm Shume i Ndruar , gjithashtu edhe ty qdo te mir te uroj ne jet , edhe njehere te flm shume :smile:

Arkza
29-04-07, 10:34
Shuuuuummėee urimeeee pėr juuuuuuuu,.. hahahaa

Urime Urime,.. pak me vones.. mė fal... por me mir von se hiq :biggrin:

Tė uroj qe t'jetosh gjat, nė lumturi, nė harmoni e paqe,.. shpresoj dhe lutem qe t'pritsh edhe shuuuuuum ksi pranverash,.. dhe secili le te jen me i mir se sa i kaluari per ty,.. Tė Uroj,.. qe t'jetojsh ma e lumtura n'kėt dynja,.. t'dėshiroj qdo tė mir,

Ta kisha dhurue edhe un njė torte,.. po e pash qe t'kishin dhurue krejt,.. bile e kishin teprue :biggrin: hahahahaha (t'paqin boe MIRĖ ! )

nejse,.. njė dhurat per ty,.. se mbyt askona hahaha

Pėrshėndetje,.. :) dhe kalo festime tė mira n'mesin ku gjindėsh per momentin,.. :)

Nėnshkruan: Vėllau i kunatės juaj ( hahahahahahaahah shaka )


GėzuaR PėR ShumĖ MoTe,...

http://img373.imageshack.us/img373/8271/feuxartificenuits11copixm0.jpg OOOO Preshevar qka ki more me keto drita qe mi ke qarru syt hahahahahhahahah , Preshevar te Flm shume i Ndruar te flm shume per te gjitha , gjithashtu edhe un te uroj qdo te mir ne jete , edhe njehere te flm shumee :smile:

Arkza
29-04-07, 10:36
Arkza edhe nje here urime ditelindjen,edhe qe fustanin qe e ke kerku ndashta nuk ta kam sjelle vone:biggrin:


http://us.st11.yimg.com/us.st.yimg.com/I/yhst-32854445011678_1946_11112701 Elina nje dhuaret te till kurr s'eshte von , sidomos ate qe me ke dhuru nga zemra , Te Flm shume Elina te flm shume , Gjithashtu edhe ty te Uroj qdo te nmir ne jet :smile:

Arkza
29-04-07, 10:37
hmmmmm A s'pate naj fustan mat gat me ja dhurue a ??? :rolleyes::biggrin: apo t'mungoj bezi hahahah Hahahhahahahah qyre more Ky qysh Xhelozon per Qiken e huje ncncnncncncnc hahahahahahhahaha , mos more Preshevar se vet e kam kerku kete sepse kjo me ka pelque shume dhe me shkon koj mu qy edhe ti :tongue:

Arkza
29-04-07, 10:39
Nuk eshte i shkurte more,taman per ndonje mbremje speciale:biggrin: Elina po deee sis e ky po mendon se po dal me i rujt Dhiat e Rahetit a hahahahhahahahahahhahah:biggrin:

Arkza
29-04-07, 10:39
Elina po deee sis e ky po mendon se po dal me i rujt Dhiat e Rahetit a hahahahhahahahahahhahah:biggrin:Upsssssssssss me falni desha te them Rafetit :tongue:

Arkza
29-04-07, 10:41
Sot e ka pas ditlindjen e spo du me ja prish po.. psssssss... n'mujsh me ja shtue edhe do bez :biggrin: Dublooo ta kisha pague hahahaha RRi morr uret mos me shti me ja jek edhe nje cop qy edhe ti hahahahhahahahaha :biggrin: :tongue:

Arkza
29-04-07, 10:43
Urime Ditėlindja t'uroj shėndet , Fat , Lumturi dhe shumė suksese nė jetėn tuaj rrushee ..
I gėzofsh edhe 100 tjera.

http://img.123greetings.com/eventsnew/birth_flowers/1008-011-39-1060.gif LuLJa Te Flm shume sis Gjithashtu edhe ty te uroj qdo te mir ne jete Te Flm Shume edhe njehere Kisssss ty :smile:

Arkza
29-04-07, 10:44
http://img217.imageshack.us/img217/691/fishekpl3.gif qka ki qikoooooo hahahahahahhahahahaha qe po ma uron ty here qy boll boll tash qy edhe ti hahahahahhaha , oo ta ha ty zemren Kisssss e Te Flm SHum e:biggrin:

Arkza
29-04-07, 10:47
Duke iu bashkangjitur urimeve te miqve para meje, te uroj cdo te mire ne jete, lumturi e gezim, suksese e perspektiva, juve dhe familjes suaj! Me shume rrespekt per ju

Experti! Experti Te Flm shume i ndruar per kete urimi te veqant per mua , Gjithashtu edhe ty te Uroj qdo te mire ne jet , Edhenjhere te flm shumeee :smile:

Arkza
29-04-07, 10:49
Pershendetje........... Gazi_de Te Flm shume per Pershendtejen tend , Gjithashtu Te Pershendes shume , ty te kam Borgje kafe me te qit se je lodhe qe ke sherbue per Datlilindjen time , besoj se ta ktheje me te mir :smile: Edhe njehere te flm shume i nduar :biggrin:

Arkza
29-04-07, 10:52
Per Fund ju Kerkoj Ndesje te Gjithe per Kthimin e Postimeve te mija , ngase nuk isha keto dite ne pune , Ju Flm per Mir-Kuptim:smile:

Preshevar
29-04-07, 10:55
:biggrin: Qy,.. edhe ti.. kas pot shkon mendja hahahah un me xhelozu a ??? ncnnc joooobe kurrrr :tongue:... po u frigsova per ty,.. thash ter kjo qike mu ftoft bash per ditlindje... gjynah :-(... per qato i thash Elines me ja shtue do bez hahahaah

Dritat ti qita me mar vesh krejt Ballkani qe sot Ka fEst Shqiptarija,.. po siduket askush si paskapa krejt... se ju pasna qorrue :biggrin:

Urime edhe 1x :smile:

Arkza
29-04-07, 12:24
Preveshari hahahahahha ahaaaaaaaaa a qata ti koke tute per mu qe po ftohem jo bre jo mos u tute se me ate Fustan i kam vesh edhe qerapaet e leshta:tongue: hahahahah
edhe mos thuj se ska pa kush drita edhe ne usa jan dok bile bile jan tute qe u bo apet Kosove Luft :tongue:
pra te flm shuem edhe njeheree:wink:

Preshevar
29-04-07, 14:19
Preveshari hahahahahha ahaaaaaaaaa a qata ti koke tute per mu qe po ftohem jo bre jo mos u tute se me ate Fustan i kam vesh edhe qerapaet e leshta:tongue: hahahahah
edhe mos thuj se ska pa kush drita edhe ne usa jan dok bile bile jan tute qe u bo apet Kosove Luft :tongue:
pra te flm shuem edhe njeheree:wink:

Eh sa mir pra,.. tash ma heke nje therr prej kames :biggrin:
Qashtu vish qorapa t'leshta,.. bile si t'nirthsh edhe nje jelek t'lesht dal ta blej hahahahahaa
Ska perse per dritat... kuku po t'shtrenjta ishin. Barut hesapi.

Nejse,. KaLoja si eshte mas miri pra, deri n'Datlindjen e ardhshme,.. tung !

Arkza
30-04-07, 16:38
Eh sa mir pra,.. tash ma heke nje therr prej kames :biggrin:
Qashtu vish qorapa t'leshta,.. bile si t'nirthsh edhe nje jelek t'lesht dal ta blej hahahahahaa
Ska perse per dritat... kuku po t'shtrenjta ishin. Barut hesapi.

Nejse,. KaLoja si eshte mas miri pra, deri n'Datlindjen e ardhshme,.. tung !Hahahahahhaahahha ani edhe jelekun blema hahahahahahahha mu duk se e pashe vetin mete veshun phaaaa hahahahahahha.
Te Flm Gjithashtu edhe ti qysh te kishe qef kalo :biggrin:

ARI_03
01-05-07, 14:02
http://www.catmori.de/schokolade/schoko.gif

Elina
01-05-07, 18:39
http://dl8.glitter-graphics.net/pub/131/131318twnl97bmbj.jpg

Naki
04-05-07, 11:54
Sot nė diten e dytė tė shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve /sepse nuk mbrrijta dje ti vizitojė tė gjithė nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

Arkza
04-05-07, 13:46
http://www.catmori.de/schokolade/schoko.gifARI_03 Te flm Gjithashtu Te Pershendes :wink:

Arkza
04-05-07, 13:48
http://dl8.glitter-graphics.net/pub/131/131318twnl97bmbj.jpgElina Te FlM Shum, Gjithashtu te Pershendes shume :wink:

Arkza
04-05-07, 13:49
Sot nė diten e dytė tė shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve /sepse nuk mbrrijta dje ti vizitojė tė gjithė nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki Naki te Flm shume per keto fjalet te tua, Gjithashtu te Pershendes dhe juve i Ndruar :wink:

uck_aksh
04-05-07, 14:25
http://img.photobucket.com/albums/v490/LKHelms/RuaRoseHello_2-sm-1.gif

Prishtinasja_
05-05-07, 11:41
http://i70.photobucket.com/albums/i107/tkx92net/myhotcomments/02_h.jpg

Arkza
05-05-07, 13:04
http://img.photobucket.com/albums/v490/LKHelms/RuaRoseHello_2-sm-1.gifuck_aksh te flm Gjithashtu te Pershendes:smile:

Arkza
05-05-07, 13:05
http://i70.photobucket.com/albums/i107/tkx92net/myhotcomments/02_h.jpgPrishtinasee te flm Mca eshte e mir sikur ti :smile:
Te Pershendes dhe ty :smile:

SANTANA-29
05-05-07, 13:52
http://www.geocities.com/albaland/riviera/sea5.jpg
Njeri ka nevoj me teper per dashuri,se lavdi pershendetjet e mia e nderuar,:tongue:

instruktori
06-05-07, 11:07
Pershendetjedhe shume te mira ne jete Arkza

Elina
06-05-07, 16:44
http://dl.glitter-graphics.net/pub/118/118991g7fbzun6n4.gif

rilinda
06-05-07, 17:39
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

Preshevar
07-05-07, 10:43
Pėrshėndetje miqsore, nga djali i huaj :tongue:

Kalo jav tė bukur qika huj :biggrin:

http://perlenfolie.com/image%20du%20site/livre%2520fleur.gif

Arkza
07-05-07, 12:34
http://www.geocities.com/albaland/riviera/sea5.jpg
Njeri ka nevoj me teper per dashuri,se lavdi pershendetjet e mia e nderuar,:tongue:Santana Te Flm shume I ndruar Gjithashtu dhe ty Pershendetje :smile:

Arkza
07-05-07, 12:35
Pershendetjedhe shume te mira ne jete Arkzainstruktori Te Flm shume i ndruar Gjithashtu dhe juve :smile:

Arkza
07-05-07, 12:37
http://dl.glitter-graphics.net/pub/118/118991g7fbzun6n4.gifElina Te Flm shume e Ndruar , Gjithashtu Te Pershnedes :smile:

Arkza
07-05-07, 12:38
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
RilindaRilindja Te Flm , Gjithashtu dhe ty Pershendteje :smile:

Arkza
07-05-07, 12:41
Pėrshėndetje miqsore, nga djali i huaj :tongue:

Kalo jav tė bukur qika huj :biggrin:

http://perlenfolie.com/image%20du%20site/livre%2520fleur.gifhahahahahah Preshevari i Huj Te Flm Shum i Ndruar asii i Huj , Gjithashtu ke Pershendje nga qika e Huj :smile:

LuLjaa
07-05-07, 17:08
Arkza t'pershendes shume , shume edhe ata me nje KiSsSs

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

gazi-de
10-05-07, 14:05
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

ssara
10-05-07, 14:42
http://i111.photobucket.com/albums/n160/rebsglittergraphics/Have_A_Beautiful_Day_Blue_Flowers.gif

Prishtinasja_
11-05-07, 16:45
http://www.allglittergraphics.com/happy_weekend/glitter_graphics/happy_weekend_graphics_04.gif

selvija
11-05-07, 20:40
Oj kunat hyra se pata pak kohe,,masi je ti sot ne rend magjejs e ula pak te pushoj dhe te uroj qdo te mire ne jeten tende me te dashurit e ty..

edhe shiko qashtu ngahiher leje kunaten pak me se te qet naj qaj a pak hyzmet..:biggrin:
http://www.zangygraphics.com/weekend/37.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=weekend&n=37)

instruktori
14-05-07, 20:09
Pershendetje

Uroj qe te kaloni sa ma mire ne jeten e juaj

Instruktori

Elina
18-05-07, 18:53
Desha ta le nje pershendetje...:smile:


http://i12.photobucket.com/albums/a246/a_tinkstar/hello.jpg

aLbaChiCk
18-05-07, 19:33
Pershendetje edhe per ty Arkza nje vikend te mrekullueshem te deshiroj

Gentiani
19-05-07, 00:46
Arkza sheherliken, pėrshėndes gjithashtu nė kėtė rrugėtimin tim tė pėrshėndetjeve, duke i dėshiruar ēaste tė kėndshme diskutimi nė Dardanian Forum!

rilinda
20-05-07, 03:17
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!

vjeshta
22-05-07, 02:20
Arkza , te pershendes dhe te uroj qdo te mire .


Vjeshta!

uck_aksh
24-05-07, 04:30
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

Shqiptare
24-05-07, 14:22
Pershendetje Arkza. Uroj te jeni mire. Mungesa juaj verrehet dukshem!

Me respekt,

Shqipja

instruktori
26-05-07, 22:12
Erdha ketu te la kete mesazh per ju


Vikend te kendeshem ju deshiroj


Instruktori

ninnela
28-05-07, 19:30
Pershendetje per ty kusherajn

ARI_03
28-05-07, 22:43
http://www.vollmond-events.de/grusskarten/gruss_074.jpg

rilinda
28-05-07, 23:13
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

ssara
01-06-07, 18:00
Arkza prano nje pershendetje te sinqert na une....dhe te uroj qdo te mire ne jete ...edhe kur te sakatohesh ishalla sakatohesh mire........hehehhhehhe

ssara
01-06-07, 18:04
Arkza prano pershendetjet me te sinqerta nga une ......gjithashtu te uroj gjithe te mirat ne jete..edhe nje urim per ty ...ishalla sakatohem si eshte me se miri....hhehehehh

Zero Cool
02-06-07, 11:07
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gif

instruktori
02-06-07, 15:33
Pershendetje dhe shume te mira.


Instruktori

ARI_03
04-06-07, 14:27
http://www.catmori.de/gruesse/sonstige10.gif

Arkza
04-06-07, 18:20
Arkza t'pershendes shume , shume edhe ata me nje KiSsSs

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif
Lulja te flm shume sis
Gjithashtu qdo te mire ne jet dhe Sukses

Arkza
04-06-07, 18:22
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg
hallo edhe ty Gazi_de , Gjithashtu edhe ty qdo te mir dhe sukses

Arkza
04-06-07, 18:25
http://i111.photobucket.com/albums/n160/rebsglittergraphics/Have_A_Beautiful_Day_Blue_Flowers.gif

Te Flm Sara , Gjithashtu edhe ty pershndetje dhe shume sukses

Arkza
04-06-07, 18:27
http://www.allglittergraphics.com/happy_weekend/glitter_graphics/happy_weekend_graphics_04.gif

Pershendetje ty Prishtinasja te flm per Vizit ne dhomen time , te uroj qdo te mir ne jet dhe sukses

Arkza
04-06-07, 18:30
Oj kunat hyra se pata pak kohe,,masi je ti sot ne rend magjejs e ula pak te pushoj dhe te uroj qdo te mire ne jeten tende me te dashurit e ty..

edhe shiko qashtu ngahiher leje kunaten pak me se te qet naj qaj a pak hyzmet..:biggrin:
http://www.zangygraphics.com/weekend/37.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=weekend&n=37) Te flm shume Selivija per kete viziten tende , Gjithashtu edhe ty qdo te mira ne Vikend ne kosove , besoj se dote kthhesh se shpjeti ketu ne F.D dot na mungojshe shume

Arkza
04-06-07, 18:31
Pershendetje

Uroj qe te kaloni sa ma mire ne jeten e juaj

InstruktoriI nderuari Gjithashtu dhe juve , te flm shume

Arkza
04-06-07, 18:33
Elina gjithashtu te Pershndtes shume dhe te flm per kete Viziten tende

Arkza
04-06-07, 18:37
Pershendetje edhe per ty Arkza nje vikend te mrekullueshem te deshirojTe Flm per keet Viziten tende kete dhom Gjithashtu te Uroj edhe ty qdo te mir dhe sukses

Arkza
04-06-07, 18:39
Arkza sheherliken, pėrshėndes gjithashtu nė kėtė rrugėtimin tim tė pėrshėndetjeve, duke i dėshiruar ēaste tė kėndshme diskutimi nė Dardanian Forum!Te Flm i ndruari Gjithashtu dhe juve qdo te mir ne jet dhe sukses

Arkza
04-06-07, 18:40
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!Te flm edhe ty te perqafoft veq e miri

Arkza
04-06-07, 18:41
Arkza , te pershendes dhe te uroj qdo te mire .


Vjeshta!Te flm Gjithashtu edhe ty Vjeshta te Uroj qdo te mir ne jet dhe suksess

Arkza
04-06-07, 18:43
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg Te Flm I ndruari Gjithashtu edhe ty qdo te mir ne jete dhe suksesss

Arkza
04-06-07, 18:44
Pershendetje Arkza. Uroj te jeni mire. Mungesa juaj verrehet dukshem!

Me respekt,

ShqipjaShqipe... te flm e Ndruar Gjithashtu te uroj qdo te mir ne jete dhe suksess

Arkza
04-06-07, 18:45
Erdha ketu te la kete mesazh per ju


Vikend te kendeshem ju deshiroj


InstruktoriTe flm shume i Ndruari Vizita i Juja i Shpsht ne dhomen time po me befason , te flm shume dhe sukses

Arkza
04-06-07, 18:46
Pershendetje per ty kusherajnPershndetje edhe ty Gashnaje te Uroj qdo te mir ne jete dhe sukses ,,,, na mungon ka kohe ste kam pa !? me gjithate te uroj shendet

Arkza
04-06-07, 18:47
http://www.vollmond-events.de/grusskarten/gruss_074.jpgAri te flm per kete lule kaq te mir per mua , Te Pershendes dhe te uroj qdo te mir ne jete dhe suksess

Arkza
04-06-07, 18:49
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
RilindaRilinda te flm shume Gjithashtu te uroj qdo te mir ne qdo aspekt te jetes dhe sukses

Arkza
04-06-07, 18:51
Arkza prano pershendetjet me te sinqerta nga une ......gjithashtu te uroj gjithe te mirat ne jete..edhe nje urim per ty ...ishalla sakatohem si eshte me se miri....hhehehehh hahahahahhaahha Sara te flm per kete Urim te flm e n'dash zoti sa me shpjet , pra qdo te mir ty te uroj dhe sukses ne jete

Arkza
04-06-07, 18:52
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gif
te flm dhe ty Gjithashtu qdo te kmir ne jete dhe sukses

Arkza
04-06-07, 18:59
Pershendetje dhe shume te mira.


InstruktoriTe Flm shume i Ndruari Gjithashtu dhe ty qdo te mir dhe sukses

Arkza
04-06-07, 19:00
http://www.catmori.de/gruesse/sonstige10.gif
Te flm shume Ari Gjithashtu edhe ty shume te mira ne jete dhe sukses

Preshevar
04-06-07, 20:09
Pėrshėndetje edhe per ty Qika Huj,.. apo njėra nder shoqet me te mira !
Pasi qe erdhe n'odėn time,.. mu kujtua qe hala pragin s'ta kam shkel un :biggrin: hahahaa,..

Si doqoft,.. nuk erdha per me bo hajgare,..:tongue: por me t'urue nje jet tė lumtur, me shėndet tė pa krahasueshem (nė tė mirė), Fat tė pa kufizueshem,.. jet tė gjat moooo sa ta doje Zemra,.. ! e shuum e shuuuum tė mira qe ti don zemra, e qe se kam iden per ti permendur. Gjithashtu inshallah edhe nje jet te mir te pret edhe n'tjetren botė !

Pra,.. me kaq po e perfundoj duke e len edhe nje urim te fundit amu ni kashoreee :tongue: .::Kalooo nje jav shumė tė mir (nje pun per dy :D)....


Me shum respekte e nderime,.. Ju pershendet, shoku juaj,.
Preshevari !

Arkza
04-06-07, 20:15
Pėrshėndetje edhe per ty Qika Huj,.. apo njėra nder shoqet me te mira !
Pasi qe erdhe n'odėn time,.. mu kujtua qe hala pragin s'ta kam shkel un :biggrin: hahahaa,..

Si doqoft,.. nuk erdha per me bo hajgare,..:tongue: por me t'urue nje jet tė lumtur, me shėndet tė pa krahasueshem (nė tė mirė), Fat tė pa kufizueshem,.. jet tė gjat moooo sa ta doje Zemra,.. ! e shuum e shuuuum tė mira qe ti don zemra, e qe se kam iden per ti permendur. Gjithashtu inshallah edhe nje jet te mir te pret edhe n'tjetren botė !

Pra,.. me kaq po e perfundoj duke e len edhe nje urim te fundit amu ni kashoreee :tongue: .::Kalooo nje jav shumė tė mir (nje pun per dy :D)....


Me shum respekte e nderime,.. Ju pershendet, shoku juaj,.
Preshevari ! Preshevari me pak fjale po ta ktheje se keshtu jam un veq shkurt shkrut hmm me shkrim Po Por ne LIVE mos vet dikush dikush me thot Boll se na tranove po shum po fol hahahahahhahah , pra te flm shume per gjitha keto fjale te mira per mua GJITHASHTU EDHE TY ZoTi ti ktheve te gjitha keto te mira qe mi thua mua Engjell te paska fal Zoti . Pra Zoti te Bokofte ty dhe Familjen tend Mik i dashur .

BaNu Ne JeT I sInQeRt
04-06-07, 21:16
FLm shum e nderuara per pershendetjen tande..
Gjithashtu te pershendes dhe te uroj nje jet pa brenga dhe me plot lumturi....!!!

Me nderime te thella....

LuLjaa
05-06-07, 05:31
http://tartalacreme.photo.doctissimo.fr/images/dossiers/t/a/tartalacreme/Glitters/IM_12149.gif

Arkza pershendetje per ty shume, t'uroj gjithe t'mirat ne te ardhmen.

Se pari shendet, fat e lumturi ne Jete, Kiss..

aLbaChiCk
06-06-07, 13:36
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/hi.jpg

Elina
06-06-07, 19:29
http://www.chromaluna.com/content/comments/greetings/hello_flower2.gif

ssara
07-06-07, 13:42
http://farm1.static.flickr.com/46/149029004_ce076d254b.jpg

aLbaChiCk
07-06-07, 16:08
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/a8bc1dab985bfe28c142d117553c27a4.gif

Arkza
07-06-07, 16:32
FLm shum e nderuara per pershendetjen tande..
Gjithashtu te pershendes dhe te uroj nje jet pa brenga dhe me plot lumturi....!!!

Me nderime te thella....Te Flm shume e Sinqerta Gjithashtu dhe juve do te mir ne jete dhe Sukses .

Arkza
07-06-07, 16:33
http://tartalacreme.photo.doctissimo.fr/images/dossiers/t/a/tartalacreme/Glitters/IM_12149.gif

Arkza pershendetje per ty shume, t'uroj gjithe t'mirat ne te ardhmen.

Se pari shendet, fat e lumturi ne Jete, Kiss..oo ty ta hangsha ate zoge te mavit heee krejt koka si syni jem hahahahhaha :P SHTRIGO gjithashtu kerejt se qka ke shkru per mu ti deshiroj edh eune ty Mpuqqqqq me te mira ishalla hajt tash tung qy .

Arkza
07-06-07, 16:35
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/hi.jpg
Te flm shume alba....... Gjithashtu qdo te mira dhe Sukses .

Arkza
07-06-07, 16:36
http://www.chromaluna.com/content/comments/greetings/hello_flower2.gifHello edhe ty mazh-tore :P gjithashtu dhe ty qdo te mira dhe sukses.

Arkza
07-06-07, 16:37
http://farm1.static.flickr.com/46/149029004_ce076d254b.jpgE Heshtura ;P te Flm shume , Gjithashtu dhe ty qdo te mira dhe Sukses.

Arkza
07-06-07, 16:38
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/a8bc1dab985bfe28c142d117553c27a4.gifHello edhe ty alba..... Gjithashtu te pershendes gjithe te mira dhe sukses .

ARI_03
07-06-07, 16:51
Pranoni pėrshėndetje tė sinqerta e nderuar Arkza,

Ju uroj fat,shėndet,dhe sukses nė jetė.....

Ari_03

Arkza
07-06-07, 16:54
Pranoni pėrshėndetje tė sinqerta e nderuar Arkza,

Ju uroj fat,shėndet,dhe sukses nė jetė.....

Ari_03Te Flm shume ARI_03
Gjitheashtu dhe ty qdo te mira dhe sukses .

SANTANA-29
08-06-07, 18:28
http://www.wondercliparts.com/kiss/graphics/kiss_graphics_08.gif
pershendetje e nderuar,,,,,,,

rilinda
09-06-07, 15:01
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

Arkza
09-06-07, 15:06
http://www.wondercliparts.com/kiss/graphics/kiss_graphics_08.gif
pershendetje e nderuar,,,,,,,Santana te flm Gjithashtu edhe ty Pershndetje dhe te uroj qdo te mir ne jete .

Arkza
09-06-07, 15:07
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif
Rilinda te Flm Gjithashtu dhe ty shume Respket dhe te Uroj shume fat e Sukses .

Diana007
09-06-07, 18:35
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

ARI_03
09-06-07, 23:16
http://www.dardania.de/vb/upload/attachment.php?attachmentid=679&stc=1&d=1181427366

instruktori
10-06-07, 01:57
Vikend te kendeshem


Instruktori

luckyman
10-06-07, 14:35
Tung............

aLbaChiCk
10-06-07, 17:58
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/roses.gif

Pershendetje per ty

aLbaChiCk
18-06-07, 00:40
E nderuara Arkza te pershendes shumm dhe te uroj nje mbremje te qet sot ne drek isha tu te shkru edhe me nuk munda me e mbaru se nuk bente forumi

Me respekt per ty

aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/sweetdreams.gif

rilinda
18-06-07, 04:27
http://commentsafe.com/compliments/comp00041.gif

Miqėsisht!
Rilinda

Arkza
18-06-07, 15:58
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)Diana te flm Gjithashtu dhe ty te Pershendes.

Arkza
18-06-07, 15:59
http://www.dardania.de/vb/upload/attachment.php?attachmentid=679&stc=1&d=1181427366 Te Flm , Gjithashtu dhe ty Te Pershendes.

Arkza
18-06-07, 16:02
Vikend te kendeshem


Instruktori Te Flm Gjithashtu dhe ty Pershendes .

Arkza
18-06-07, 16:02
Tung............ Tung dhe ty , Te Pershendes .

Arkza
18-06-07, 16:03
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/roses.gif

Pershendetje per ty Te Flm alba... Gjithashtu te Pershendes .

Arkza
18-06-07, 16:05
E nderuara Arkza te pershendes shumm dhe te uroj nje mbremje te qet sot ne drek isha tu te shkru edhe me nuk munda me e mbaru se nuk bente forumi

Me respekt per ty

aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/sweetdreams.gifhahahahaha te flm por ska gje ne e Kuptojme njera-Tjtren sigurisht !
Te Pershendes shume .

Arkza
18-06-07, 16:07
[quote=rilinda]http://commentsafe.com/compliments/comp00041.gifovvvv Rilinda te flm shume , Gjithashtu dhe ty te Pershendes .

BaNu Ne JeT I sInQeRt
18-06-07, 18:08
haaallllooooooo te pershendes shuuuuuum kofsh ishalla gjith mir dhe shnosh ne jet..

Mir Mbetesh ishalla...!!

Arkza
18-06-07, 21:32
haaallllooooooo te pershendes shuuuuuum kofsh ishalla gjith mir dhe shnosh ne jet..

Mir Mbetesh ishalla...!! Halloooooooooo edhe ty te flm shume Gjithashtu njesoj dhe juve ju Deshiroj qdo te mir ne jete dhe Sukses .

egi
19-06-07, 00:27
te pershendes shum shum shum shum shum =)

http://www.m17n.org/common/cairo/cairo-hello.png

Shqiptare
19-06-07, 15:19
Arkza, e shehrit :smile:

Te pershendes per nje dite sa me te bukur sot,

Shqipja

schütze
21-06-07, 21:36
Pershendetje nga schützehttp://www.locolobo.net/excolourrose.gif

Elina
21-06-07, 22:46
Arkza simpatike,,,te pershendes dhe te uroj gjith te mirat...


Elina!

Lijanna
22-06-07, 18:32
Pershedetje Arkza, kalofsh pasdite te mire!

aLbaChiCk
23-06-07, 16:19
Arkza Pershendetje dhe qdo te mir te uron aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/25.gif